Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1960-2010

Indywidualne Mistrzostwa Lig Brytyjskich
(League Riders' Championships of Great Britain)


1) (Provincial, British, Premier, Elite League i Division One)

(Provincial Riders' Championship [1960-1964])
(British League Riders' Championship [1965-1967, 1975-1990])
(Division One Riders' Championship [1968-1974, 1991-1994])
(Premier League Riders' Championship [1995-1996])
(Elite League Riders' Championship [1997-2009])
(Elite Open Riders' Championship [2010])

2) (Division Two, New National, National i Premier League)

(Division Two Riders' Championship [1968-1974, 1991-1994])
(New National League Riders' Championship [1975])
(National League Riders' Championship [1976-1990])
(Premier League Riders' Championship [1997-2010])

3) (Division Three, Academy, Amateur, Conference, National League)

(Division Three Riders' Championship [1994])
(Academy League Riders' Championship [1995])
(Amateur Riders' Championship [1997])
(Conference League Riders' Championship [1996, 1998-2009])
(National League Riders' Championship [2010])

Thanks to Keith Corns, frenchy, Steve Wilkes, arnieg, Andy Sheppard, Mimmo
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1960Trevor RedmondBristolProvincial League Riders Championship
1961Reg ReevesRayleighProvincial League Riders Championship
1962Len SilverExeterProvincial League Riders Championship
1963Ivan MaugerNewcastleProvincial League Riders Championship
1964Ivan MaugerNewcastleProvincial League Riders Championship
1965Barry BriggsSwindonBritish League Riders Championship
1966Barry BriggsSwindonBritish League Riders Championship
1967Barry BriggsSwindonBritish League Riders Championship
1968Barry BriggsSwindonDivision One Riders Championship
1968Graham PlantMiddlesbroughDivision Two Riders Championship
1969Barry BriggsSwindonDivision One Riders Championship
1969Geoff AmbroseCrayfordDivision Two Riders Championship
1970Barry BriggsSwindonDivision One Riders Championship
1970Dave JessupEastbourneDivision Two Riders Championship
1971Ivan MaugerBelle VueDivision One Riders Championship
1971John LouisIpswichDivision Two Riders Championship
1972Ole OlsenWolverhamptonDivision One Riders Championship
1972Phil CrumpCreweDivision Two Riders Championship
1973Ivan MaugerExeterDivision One Riders Championship
1973Arthur PriceBostonDivision Two Riders Championship
1974Peter CollinsBelle VueDivision One Riders Championship
1974Carl GloverBostonDivision Two Riders Championship
1975Peter CollinsBelle VueDivision One Riders Championship
1975Laurie EtheridgeCrayfordNew National League Riders Championship
1976Ole OlsenCoventryBritish League Riders Championship
1976Joe OwenNewcastleNational League Riders Championship
1977Ole OlsenCoventryBritish League Riders Championship
1977Colin RichardsonEastbourneDivision Two Riders Championship
1978Ole OlsenCoventryBritish League Riders Championship
1978Steve KoppeCanterburyDivision Two Riders Championship
1979John LouisIpswichBritish League Riders Championship
1979Ian GledhillStokeNational League Riders Championship
1980Les CollinsLeicesterBritish League Riders Championship
1980Wayne BrownBerwickNational League Riders Championship
1981Kenny CarterHalifaxBritish League Riders Championship
1981Mike FerreiraCanterburyNational League Riders Championship
1982Kenny CarterHalifaxBritish League Riders Championship
1982Joe OwenNewcastleNational League Riders Championship
1983Erik GundersenCradley HeathBritish League Riders Championship
1983Steve McDermottBerwickDivision Two Riders Championship
1984Chris MortonBelle VueBritish League Riders Championship
1985Erik GundersenCradley HeathBritish League Riders Championship
1985Neil MiddleditchArena Essex HammersNational League Riders Championship
1986Hans NielsenOxfordBritish League Riders Championship
1986Paul ThorpStokeNational League Riders Championship
1987Hans NielsenOxfordBritish League Riders Championship
1987Andrew SilverArena EssexNational League Riders Championship
1988Jan O. PedersenCradley HeathBritish League Riders Championship
1988Troy ButlerMilton KeynesNational League Riders Championship
1989Shawn MoranBelle VueBritish League Riders Championship
1989Mark LoramIpswichNational League Riders Championship
1990Hans NielsenOxfordBritish League Riders Championship
1990Andy GrahameWimbledonNational League Riders Championship
1991Sam ErmolenkoWolverhamptonBritish League Riders Championship
1991Jan StaechmannLong EatonDivision Two Riders Championship
1992Joe ScreenBelle VueDivision One Riders Championship
1992Robert NagyGlasgowDivision Two Riders Championship
1993Per JonssonReadingDivision One Riders Championship
1993Gary AllanSwindonDivision Two Riders Championship
1994Sam ErmolenkoWolverhamptonDivision One Riders Championship
1994Paul BentleyMiddlesbroughDivision Two Riders Championship
1994Andy HoweClevelandDivision Three Riders Championship
1995Gary HavelockBradfordPremier League Riders Championship
1995Kevin LittleBerwickAcademy League Riders Championship
1996Sam ErmolenkoSheffieldPremier League Riders Championship
1996Mike HampsonBuxtonConference League Riders Championship
1997Greg HancockCoventryElite League Riders Championship
1997Peter CarrEdinburghPremier League Riders Championship
1997Jon ArmstrongBuxtonAmateur League Riders Championship
1998Tony RickardssonIpswichElite League Riders Championship
1998Glenn Cunningham PeterboroughPremier League Riders Championship
1998Steve BishopSt. AustellConference League Riders Championship
1999Jason CrumpPeterboroughElite League Riders Championship
1999Sean Wilson SheffieldPremier League Riders Championship
1999Jonathan SwalesLinlithgowConference League Riders Championship
2000Ryan SullivanPeterboroughElite League Riders Championship
2000Carl StonehewerWorkingtonPremier League Riders Championship
2000Scott PeglerNewportConference League Riders Championship
2001Jason CrumpKings LynnElite League Riders Championship
2001Carl StonehewerWorkingtonPremier League Riders Championship
2001David MasonRye HouseConference League Riders Championship
2002Tony RickardssonPooleElite League Riders Championship
2002Adam ShieldsIsle of WightPremier League Riders Championship
2002Jamie BirkinshawBostonConference League Riders Championship
2003Lee RichardsonCoventryElite League Riders Championship
2003Sean WilsonSheffield TigersPremier League Riders Championship
2003Barrie EvansRye HouseConference League Riders Championship
2004Bjarne PedersenPooleElite League Riders Championship
2004Andre ComptonSheffield TigersPremier League Riders Championship
2004James WrightBuxtonConference League Riders Championship
2005Nicki PedersenEastbourneElite League Riders Championship
2005Sean WilsonSheffield TigersPremier League Riders Championship
2005Steve BoxallRye HouesConference League Riders Championship
2006Jason CrumpBelle VueElite League Riders Championship
2006Magnus ZetterstromSomerset RebelsPremier League Riders Championship
2006Adam RoynonBuxtonConference League Riders Championship
2007Nicki PedersenEastbourneElite League Riders Championship
2007James WrightWorkingtonPremier League Riders Championship
2007Tai WoffindenScunthorpeConference League Riders Championship
2008Jason CrumpBelle VueElite League Riders Championship
2008Tai WoffindenRye HousePremier League Riders Championship
2008Benji ComptonRedcarConference League Riders Championship
2009Leigh AdamsSwindonElite League Riders Championship
2009Ricky AshworthSheffieldPremier League Riders Championship
2009Craig CookBuxtonNational League Riders Championship
2010Fredrik LindgrenWolvesElite Open Riders Championship
2010Kenni LarsenNewcastlePremier League Riders Championship
2010Lee SmartDudleyNational League Riders Championship

1960

Cradley Heath - 24 wrzesień (24.09)

Provincial League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Trevor RedmondBristol(3,3,3,3,3) 15
2Ken MiddleditchPoole(3,3,2,3,2) 13
3Eric HockadayRayleigh(3,3,3,1,3) 13
4Tony RobinsonSheffield(3,3,1,2,2) 11
5Doug TempletonEdinburgh(2,1,3,3,1) ) 10
6Jack KitchenSheffield(2,2,2,0,3) 9
6Tony LewisPoole(2,1,2,2,2) 9
8Wal MortonLiverpool(1,1,0,3,0) 9
8Ivor BrownYarmouth(1,2,3,1,1) 9
10Tommy RoperBradford(2,0,2,1,0) 5
10Johnnie HoleBristol(0,2,1,2,3) 5
12Reg ReevesRayleigh(1,1,1,0,1) 4
13Ray DayBradford(0,2,1,0,0) 3
14Clive FeatherbyCradley Heath(1,0,0,-,-) 1
15Cliff CoxBristol(0,0,0,-,-) 0
15Norman StrachanPoole(0,0,0,0,0) 0
17Eric EadonCradley Heath(1,2) 3R
17Ross GilbertsonPoole(2,1) 3R

1961

Harringay - 16 wrzesień (16.09)

Provincial League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reg ReevesRayleigh(3,3,3,3,3) 15
2Trevor RedmondWolverhampton(3,3,3,3,0) 12+3
3Maury MattinglyPlymouth(3,2,1,3,3) 12+2
4Jack ScottPlymouth(2,3,2,2,2) 11
4Stan StevensRayleigh(2,1,3,2,3) 11
4Ivor BrownCradley Heath(3,3,2,0,3) 11
7Harry BastableCradley Heath(1,2,3,2,2) 10
8Graham WarrenWolverhampton(1,1,2,0,2) 6
9Ken MiddleditchPoole(0,1,1,1,2) 5
9Len SilverExeter(2,2,0,0,1) 5
9Pete LansdaleExeter(0,2,2,1,0) 5
9Tony LewisPoole(0,0,1,3,1) 5
13Vic RidgeonWolverhampton(2,0,0,1,1) 4
14Rick FranceMiddlesbrough(1,0,0,2,0) 3
14Eric BoothroydMiddlesbrough(1,0,1,1,0) 3
16Peter JarmanStoke(0,0,0,0,1) 1
17Roy BowersExeter(-) nsR
17Geoff MudgePoole(-) nsR

1962

Belle Vue - 22 wrzesień (22.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne oraz finał.

Provincial League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Len SilverExeter(2,3,3,3) 11+3
2Wayne BriggsEdinburgh(3,2,3,3) 11+2
3Brian CravenNewcastle(3,3,2,3) 11+1
4Guy AllottSheffield(3,2,3,3) 11+0
5Geoff MudgePoole(2,2,2,3) 9
5Ron BagleySheffield(3,2,2,2) 9
5Norman HunterLeicester(3,3,1,2) 9
8Doug TempletonEdinburgh(1,1,3,3) 8
9Brian McKeownMiddlesbrough(2,3,1,1) 7
9Ivor BrownCradley Heath(1,2,1,3) 7
11Pete LansdaleExeter(1,1,1,3) 6
11Eric HockadayStoke(1,3,0,2) 6
11Jimmy SquibbPlymouth(0,2,2,2) 6
14Clive FeatherbySheffield(3,0,1,1) 5
14Cliff CoxPlymouth(0,2,2,1) 5
14Bill AndrewNewcastle(0,2,3,0) 5
17Graham WarrenWolverhampton(1,0,0,2) 3
17George HunterEdinburgh(2,1,-,-) 3
17Eric BoothroydMiddlesbrough(2,0,1,0) 3
17Trevor RedmondNeath(2,0,1,0) 3
21Eric BoocockMiddlesbrough(1,1,0,0) 2
22Willie TempletonEdinburgh(0,1,0,0) 1
22Charlie MonkNeath(0,1,0,0) 1
24Reg DuvalBradford(0,-,-,-) 0
25Howdy ByfordExeter(0,0,1) 1R
25Ernie BakerWolverhampton(0,1) 1R

1963

Belle Vue - 28 wrzesień (28.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne oraz finał.

Provincial League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerNewcastle(3,2,3,3) 11+3
2Jack KitchenSheffield(3,2,3,3) 12+2
3Ross GilbertsonPoole(1,3,3,2) 9+3+1
4George HunterEdinburgh(1,2,3,3) 9+4+0
5Ray CrespSt. Austell(3,1,2,3) 9+2
6Clive FeatherbySheffield(3,2,2,2) 9+1
7Maury MattinglyWolverhampton(2,3,2,2) 9+0
8Doug TempletonEdinburgh(3,2,3,0) 8
8Ivor BrownCradley Heath(2,1,2,3) 8
10Geoff MudgePoole(1,3,2,1) 7
10Eric BoocockMiddlesbrough(2,1,1,3) 7
12Jimmy SquibbExeter(2,3,0,1) 6
13Rick FranceWolverhampton(2,3,0,0) 5
13Ron BagleySheffield(3,0,1,1) 5
13Charlie MonkLong Eaton(0,0,3,2) 5
16Colin PrattStoke(2,2,0,0) 4
16Cliff CoxExeter(1,0,2,1) 4
18Les McGillivrayRayleigh(1,0,0,2) 3
18George MajorSt. Austell(0,1,0,2) 3
18Trevor RedmondSt. Austell(0,1,1,1) 3
21John HartCradley Heath(0,2,0,0) 2
21Ken AdamsStoke(0,0,1,1) 2
21Maury McDermottRayleigh(1,0,1,0) 2
21Norman HunterHackney(0,1,1,0) 2

1964

Belle Vue - 26 wrzesień (26.09)

Provincial League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerNewcastle(2,3,2,3,3) 13+3
2Charlie MonkGlasgow(1,3,3,3,3) 13+2
3Roy TriggHackney(3,2,2,2,3) 12+3
4Peter KellyNewcastle(3,3,2,2,2) 12+2
5Peter JarmanWolverhampton(1,2,3,2,3) 11
6Ivor BrownCradley Heath(1,1,3,3,1) 9
6Ken SharplesNewcastle(2,3,1,1,2) 9
8Bill AndrewNewcastle(3,0,2,3,0) 8
9Colin PrattHackney(3,0,0,2,2) 7
10Jimmy SquibbExeter(2,1,0,1,2) 6
11Trevor RedmondGlasgow(0,2,1,1,1) 5
11Peter VandenbergNewport(1,0,3,1,0) 5
13George HunterEdinburgh(0,2,1,0,1) 4
14Norman StorerLong Eaton(2,0,0,0,1) 3
15Bluey ScottMiddlesbrough(0,1,1,0,0) 2
16Jon ErskineNewport(0,0,0,0,0) 0

1965

Belle Vue - 16 październik

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barry BriggsSwindon(3,3,3,2,3) 14
2Jimmy GoochOxford(2,2,3,3,3) 13
3Cyril MaidmentBelle Vue(3,3,3,d,3) 12
4Olle NygrenWimbledon(1,3,2,2,3) 11
5Nigel BoocockCoventry(1,2,3,3,2) 11
6Charlie MonkGlasgow(2,3,1,2,1) 9
7Pete JarmanWolverhampton(2,1,2,3,d) 8
8Ivan MaugerNewcastle(3,u,2,1,2) 8
9Eric BoocockHalifax(2,2,1,1,1) 7
10Colin GooddyExeter(1,0,1,2,2) 6
11Jack KitchenSheffield(1,1,0,3,0) 5
12Ken McKinlayWest Ham(3,u,ns,2,d) 5
13George MajorCradley Heath(0,1,0,1,1) 3
14Gerald JacksonHackney(0,2,0,0,1) 3
15Alby GoldenNewport(0,1,1,0,0) 2
16Ronnie GenzPoole(0,0,0,0,2) 2
17Alf WellsEdinburgh(1) 1R
18Kid BodieLong Eaton(0) 0R

1966

Belle Vue - 22 październik

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barry BriggsSwindon(3,3,3,3,3) 15
2Olle NygrenWimbledon(2,3,3,3,3) 14
3Norman HunterWest Ham(3,2,3,2,2) 12
4Ivan MaugerNewcastle(3,2,0,3,3) 11
5Ray WilsonLong Eaton(3,3,2,2,w/u) 10
6Nigel BoocockCoventry(1,3,1,3,u) 8
7George HunterEdinburgh(0,1,1,2,3) 7
8Bill AndrewPoole(0,d,3,1,2) 6
9Jimmy GoochOxford(1,1,2,1,1) 6
10Cyril MaidmentBelle Vue(0,2,1,2,d) 5
11Charlie MonkGlasgow(2,u,2,1,d) 5
12Terry BettsKings Lynn(2,1,2,d,d) 5
13Peter VandenbergWolverhampton(1,1,0,1,2) 5
14Tommy SweetmanExeter(2,0,d,0,2) 4
15Eric BoocockHalifax(1,2,d,d,0) 3
16Colin PrattHackney(0,0,1,0,1) 2

1967

Belle Vue - 21 październik

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barry BriggsSwindon(3,3,3,3,3) 15
2Nigel BoocockCoventry(2,3,3,3,3) 14
3Ray WilsonLong Eaton(3,3,3,2,1) 12
4Eric BoocockHalifax(3,3,2,2,0) 10
5Ivan MaugerNewcastle(1,2,2,3,2) 10
6Torbjorn HarrysonNewport(2,0,3,3,2) 10
7Olle NygrenWimbledon(1,2,2,1,3) 9
8Bengt JanssonHackney(3,1,0,1,3) 8
9Gote NordinPoole(1,1,2,2,0) 6
10Ove FundinBelle Vue(2,0,0,2,2) 6
11Charlie MonkGlasgow(2,0,1,1,2) 6
12Jim AireyWolverhampton(d,2,1,1,1) 5
13Ken McKinlayWest Ham(0,2,1,0,1) 4
14Terry BettsKings Lynn(1,1,1,0,1) 4
15Wayne BriggsExeter(0,1,0,w,ns) 1
16Roy TriggOxford(0,0,0,0,0) 0
17Brian BrettCradley Heath(0) 0R

1968

Belle Vue - 19 październik

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barry BriggsSwindon(3,3,3,2,3) 14
2Eric BoocockHalifax(3,3,3,3,2) 14
3Ivan MaugerNewcastle(2,3,3,3,2) 13
4Torbjorn HarrysonNewport(3,2,3,3,u) 11
5Martin AshbyExeter(3,2,2,1,3) 11
6Terry BettsKings Lynn(1,2,1,3,1) 8
7Anders MichanekLeicester(0,3,1,2,2) 8
8Soren SjostenBelle Vue(2,w,2,1,3) 8
9Hasse HolmqvistWolverhampton(2,1,1,2,1) 7
10Bernt PerssonCoatbridge(1,1,2,2,1) 7
11Norman HunterWest Ham(1,1,s,0,3) 5
12Charlie MonkSheffield(2,2,0,0,1) 5
13Nigel BoocockCoventry(d,0,2,1,2) 5
14Colin PrattHackney(1,d,1,0,0) 2
15Olle NygrenWimbledon(0,1,s,1,0) 2
16Roy TriggCradley Heath(0,d,0,0,0) 0
17Jim McMillanGlasgow(-) nsR
17Geoff MudgePoole(-) nsR
17Colin GooddyOxford(-) nsR

Hackney - 27 wrzesień (27.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Graham PlantMiddlesbrough(3,3,2,2,3) 13
2Ken EyreBelle Vue(2,3,3,3,1) 12
3Graeme SmithRayleigh(1,2,3,2,3) 11
4Mick HandleyCrayford(w,3,2,3,3) 11
5Murray BurtNelson(3,u,3,2,3) 11
6Allan BrownMiddlesbrough(w,2,3,3,2) 10
7Mike CakePlymouth(3,1,1,3,2) 10
8Tony LomasWeymouth(2,2,0,1,2) 7
9John PoyserReading(2,w,1,2,1) 6
10Barry CrowsonCanterbury(2,3,u/ns,ns,ns) 5
11John WoodcockBelle Vue(u,2,2,d,1) 5
12Dave SchofieldNelson(1,1,1,1,1) 5
13Martyn PiddockCanterbury(0,0,2,1,2) 5
14Chris BaileyBelle Vue(3,u,w/u,ns,ns) 3
15Barry DukeWeymouth(1,1,d) 2R
16Roy WilliamsBerwick(1,1,0,0,0) 2
17Taffy OwenBelle Vue(0,1,0,0,0) 1
18Mike VernamWeymouth(0,0) 0R

1969

Belle Vue - 18 październik

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barry BriggsSwindon(3,3,3,3,2) 14
2Ivan MaugerBelle Vue(3,3,3,d,3) 12
3Jim AireySheffield(1,2,3,3,3) 12
4Martin AshbyExeter(1,3,2,3,2) 11
5Eric BoocockHalifax(3,2,1,2,2) 10
6Roy TriggCradley Heath(2,2,2,2,1) 9
7Ray WilsonLeicester(0,3,3,2,u) 8
8Trevor HedgeWimbledon(2,1,2,2,1) 8
9Sandor LevaiNewport(3,0,1,1,2) 7
10Ole OlsenNewcastle(w,d,d,3,3) 6
11Tony ClarkeWest Ham(2,2,0,1,1) 6
12Terry BettsKings Lynn(0,0,1,1,3) 5
13Reidar EideCoatbridge(1,1,2,1,0) 5
14Jim McMillanGlasgow(2,1,0,0,0) 3
15Colin GooddyOxford(1,0,1,0,w) 2
16Pete SmithPoole(0,1,0,0,1) 2
17James BondWolverhampton(0,0) 0R

Hackney - 26 wrzesień (26.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Geoff AmbroseCrayford(2,3,3,3,3) 14
2Mick BellReading(2,3,2,3,3) 13
3Ross GilbertsonRomford(3,3,3,2,2) 13
4Maury RobinsonBerwick(3,2,3,1,2) 11
5Reg TrottEastbourne(3,1,2,2,1) 9
6Peter MurrayCanterbury(3,2,1,3,d) 9
7Martyn PiddockCanterbury(1,3,1,3) 8R
8Phil WoodcockRomford(1,2,1,3,d) 7R
9Geoff CurtisCrewe(w,3,0,0,3) 6
10Paul O NeilCrewe(0,d,2,2,2) 6R
11Colin SandersPlymouth(1,1,1,2,0) 5
12Pete WrathallLong Eaton(u,1,2,1,1) 5
13Dave SchofieldNelson(w,1,1,0,2) 4
14Ted SpittlesIpswich(2,0,0,1,1) 4
15Ian TurnerKings Lynn ll(1,2,w,0,0) 3
16Terry LeeMiddlesbrough(2,w/u,ns,ns,ns) 2
17Dingle BrownRayleigh(0,0,0,w,0) 0
18George DevonportDoncaster(0,u/ns,ns,ns,ns) 0
19Eric BroadbeltBelle Vue ll(w/u,ns,ns,ns,ns) 0

1970

Belle Vue - 17 październik

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barry BriggsSwindon(3,3,1,3,3) 13
2Anders MichanekNewcastle(3,2,3,3,2) 13
3Eric BoocockHalifax(2,3,2,3,3) 13
4Ronnie MooreWimbledon(3,2,3,3,1) 12
5Nigel BoocockCoventry(2,3,1,2,2) 10
6Ivan MaugerBelle Vue(3,1,3,w,3) 10
7Jim AireySheffield(2,3,2,1,1) 9
8Martin AshbyExeter(0,1,1,2,3) 7
9Reidar EideWembley(2,1,2,1,1) 7
10Bernt PerssonCradley heath(1,1,0,1,2) 5
11Ole OlsenWolverhampton(1,2,2,0,0) 5
12Ray WilsonLeicester(0,2,0,2,1) 5
13Terry BettsKings Lynn(0,0,0,2,2) 4
14Charlie MonkGlasgow(1,0,3,0,0) 4
15Olle NygrenWest Ham(0,0,1,0,0) 1
16Hasse HolmqvistOxford(1,0,0,0,0) 1
17Sandor LevaiNewport(1) 1R

Hackney - 25 wrzesień (25.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dave JessupEastbourne(3,3,3,3,2) 14
2Barry CrowsonCanterbury(2,3,3,2,2) 12
3Gary PetersonBradford(2,3,1,3,3) 12
4Eric BroadbeltRochdale(3,1,2,2,3) 11
5Tom LeadbitterTeesside(3,2,3,1,1) 10
6John HarrhyIpswich(u,3,2,3,1) 9
7Bob ValentineWorkington(2,2,3,2,0) 9
8Paul O NeilCrewe(0,1,1,3,3) 8
9Richard MayReading(1,2,2,d,2) 7
10Ross GilbertsonRomford(3,d,2,2,0) 7
11Andy RossPeterborough(1,0,1,1,2) 5
12Arthur PriceBoston(2,2,0,1,0) 5
13Geoff MaloneyRayleigh(0,1,1,1,1) 4
14Maury RobinsonBerwick(w,0,0,0,3) 3
15Tony ChildsCrayford(1,1,d,0,1) 3
16Gordon McGregorDoncaster(1,0,0,w,ns) 1
17Ken ValeLong Eaton(0) 0R

1971

Belle Vue - 16 październik (16.10)

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerBelle Vue(3,3,3,3,2) 14
2Barry BriggsSwindon(2,2,3,2,3) 12+3
3Jim McMillanGlasgow(2,3,2,3,3) 12+2
4Bob KilbyExeter(3,0,2,2,3) 10
5Nigel BoocockCoventry(3,2,1,3,0) 9
5Eric BoocockHalifax(2,2,1,1,3) 9
7Ole OlsenWolverhampton(3,3,2,0,0) 8
7Christer LofqvistWestHam(2,1,0,3,2) 8
9Jim AireySheffield(1,1,3,1,1) 7
10Reidar EidePoole(0,2,3,0,1) 6
10Ray WilsonLeicester(1,3,1,1,-) 6
12Anders MichanekReading(2,1,0,0,2) 5
12Ronnie MooreWimbledon(0,1,2,2,0) 5
14Sandor LevaiNewport(0,0,1,2,1) 4
15Terry BettsKings Lynn(0,0,0,1,1) 2
16Bengt JanssonHackney(1,0,0,0,0) 1
17Bert HarkinsWembley(2) 2R
18Oyvind S. BergOxford(-) nsR
18Roy TriggCradley Heath(-) nsR

Hackney, London - 2 październik (02.10)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John LouisIpswich(3,3,2,3,3) 14
2Malcolm ShakespeareLong Eaton(2,3,3,3,2) 13
3Hugh SaundersRayleigh(3,3,2,2,2) 12
4Peter CollinsRochdale(w,2,3,3,3) 11
5Phil CrumpCrewe(1,1,3,3,3) 11
6Arthur PriceBoston(3,2,w,2,3) 10
7George MajorBirmingham(2,1,2,2,1) 8
8Reg WilsonHull(w,2,u,2,2) 6
9Russ DentSunderland(1,1,3,1,0) 6
10Doug WyerBerwick(0,3,2,0,0) 5
11Ross GilbertsonCanterbury(3,w,1,1,0) 5
12Dave BaughBradford(2,0,1,1,1) 5
13Malcolm MackayWorkington(2,u,1,0,1) 4
14Bruce ForresterTeesside(1,0,0,1,1) 3
15Kevin HoldenRomford(0,2,u,0,0) 2
16Roger MillsLong Eaton(2) 2R
17Malcolm BallardEastbourne(w,1,w,ns,ns) 1
18Richard GreerPeterborough(0) 0R

1972

Belle Vue - 21 październik (21.10)

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenWolverhampton(3,3,3,3,3) 15
2Martin AshbySwindon(2,3,3,3,3) 14
3Ronnie MooreWimbledon(3,3,2,3,2) 13
4John LouisIpswich(1,1,3,3,3) 11
5Anders MichanekReading(3,2,1,2,1) 9
5Terry BettsKings Lynn(2,2,2,1,2) 9
7Ivan MaugerBelle Vue(3,3,0,0,2) 8
7Garry MiddletonOxford(2,2,2,2,0) 8
9Christer LofqvistPoole(2,0,1,1,3) 7
10Bernt PerssonCradley Heath(0,2,3,-,1) 6
11Ray WilsonLeicester(0,1,2,2,0) 5
12Bengt JanssonHackney(1,0,1,1,1) 4
13Bob KilbyExeter(1,0,0,0,2) 3
13Eric BoocockHalifax(0,1,1,0,1) 3
15Nigel BoocockCoventry(1,0,0,1,0) 2
16Arnold HaleySheffield(0,1,0,0,0) 1
17Jim McMillanGlasgow(2) 2R
18Tony ClarkeNewport(-) nsR

Wimbledon - 14 październik (14.10)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Phil CrumpCrewe(w,3,3,3,3) 12+3
2Arthur PriceBoston(3,2,3,2,2) 12+2
3Bob ColesBarrow(3,3,1,1,3) 11
3Ross GilbertsonCanterbury(3,3,2,3,w/u) 11
5Roger MillsLong Eaton(1,2,2,3,2) 10
6Malcolm BallardEastbourne(u,0,3,3,3) 9
6Bob YoungRayleigh(3,1,1,2,2) 9
8Doug TempletonBerwick(2,1,2,2,1) 8
8George MajorBirmingham(1,0,3,2,2) 8
10Dave BaughBradford(2,1,w/t,1,3) 7
11Paul TyrerEllesmere Port(2,3,w/t,w/t,0) 5
12Taffy OwenWorkington(1,0,2,0,1) 4
12Dave DurhamTeeside(1,1,0,1,1) 4
12Richard GreerPeterborough(0,2,1,0,0) 4
15Russ DentSunderland(2,0,0,1,0) 3
16Tony ChildsHull(0,2,1,0,0) 2
17John JacksonCrewe(1) 1R
18Ray WatkinsScunthorpe(0,0) 0R

1973

Belle Vue - 3 październik (03.11)

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerExeter(3,3,3,3,2) 14
2Ray WilsonLeicester(1,3,1,3,3) 11+3
3Anders MichanekReading(3,2,x,3,3) 11+2
4Ole OlsenWolverhampton(3,3,3,2,x) 11+1
5Arnold HaleySheffield(2,1,2,3,3) 11+0
6Jim McMillanCoatbridge(2,2,1,2,3) 10
6Martin AshbySwindon(3,3,3,x,1) 10
8John LouisIpswich(1,1,2,2,2) 8
9Soren SjostenBelle Vue(1,2,3,1,f) 7
10Trevor HedgeWimbledon(0,2,2,2,0) 6
11Barry ThomasHackney(2,1,0,0,2) 5
11Garry MiddletonCoventry(2,0,0,1,2) 5
11Malcolm SimmonsKings Lynn(1,0,2,1,1) 5
14Howard ColeCradley Heath(0,0,1,1,1) 3
14Reidar EideNewport(0,1,1,0,1) 3
16Pete SmithPoole(0,0,-,0,0) 0
17Bill AndrewHalifax(0,0) 0R
17Gordon KennettOxford(0,0) 0R

Wimbledon - 7 październik (07.10)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arthur PriceBoston(3,2,1,3,3) 12
2Bobby McNeilEastbourne(2,3,3,1,3) 12
3Lou SansomWorkington(3,1,2,3,3) 12
4Bruce ForresterTeesside(3,3,3,2,u) 11
5Dave BaughBradford(3,2,3,3,u) 11
6Mike BroadbanksChesterton(1,0,3,3,3) 10
7Richard GreerPeterborough(2,3,1,2,2) 10
8Graham DruryEllesmere Port(0,3,2,2,2) 9
9Arthur BrowningBirmingham(1,1,2,1,2) 7
10Brian KennettCanterbury(1,0,1,2,1) 5
11Geoff BouchardLong Eaton(0,2,0,1,2) 5
12Ken McKinlayScunthorpe(d,2,2,0,ns) 4
13Dave MortonCrewe(2,1,w,-,-,) 3
14Jim WellsSunderland(2,0,0,1) 3R
15Dave MillsHull(1,u/ns,-,-,-) 1
16Tom OwenBarrow(0,w/u,0,u,1) 1
17Willie TempletonBerwick(1,0,1,1) 3R
18Bob YoungRayleigh(1,u) 1R

1974

Belle Vue - 19 październik (19.10)

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter CollinsBelle Vue(3,3,3,3,3) 15
2Ivan MaugerExeter(2,2,3,3,2) 12+3
3Phil CrumpNewport(1,3,2,3,3) 12+2
4John LouisIpswich(3,2,1,2,3) 11
4Bob ValentineSheffield(3,1,2,2,3) 11
6Dave JessupLeicester(2,3,1,2,2) 10
7Martin AshbySwindon(1,2,2,1,2) 8
8George HunterWolverhampton(2,0,3,2,0) 7
8Barry BriggsWimbledon(0,2,0,3,2) 7
10John BoulgerCradley United(2,1,2,0,1) 6
10Jim McMillanHull(1,3,0,1,1) 6
12Eric BoocockHalifax(0,1,3,0,1) 5
13Bob KilbyOxford(3,0,0,1,0) 4
14Dag LovaasHackney(0,0,1,1,1) 3
15Terry BettsKings Lynn(1,0,1,0,0) 2
16Nigel BoocockCoventry(0,1,0,0,0) 1
17Eric BroadbeltPoole(-) nsR
17Soren SjostenBelle Vue(-) nsR

Wimbledon - 28 wrzesień (28.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Carl GloverBoston(2,3,3,3,2) 13+3
2Ted HubbardCanterbury(3,3,3,2,2) 13+2
3Phil HerneBirmingham(3,1,2,3,3) 12
4Mike LanhamPeterborough(3,2,2,2,1) 10
4Geoff BouchardLong Eaton(1,2,2,3,2) 10
4John JacksonCrewe(1,0,3,3,3) 10
7Colin MeredithBradford(2,2,2,2,1) 9
8Mike BroadbankStoke(2,2,3,w/u,-) 7
9Graham DruryEllesmere Port(0,0,1,2,3) 6
10Dave GiffordCoatbridge(2,1,0,0,2) 5
11Bobby McNeilEastbourne(1,3,w/u,-,-) 4
11Ken McKinlayScunthorpe(0,3,1,w/u,-) 4
13Brian FooteRye House(0,1,1,1,0) 3
13Tom OwenWorkington(1,1,u,1,w) 3
13Bruce ForresterTeeside(3,0,u,w/u,w) 3
16Mitch GrahamWorkington(0,w/u,-,-,-) 0
17Brian HavelockBerwick(1,3) 4R
18Bob HughesWeymouth(1,1) 2R
19Willie TempletonBerwick(1,w/u) 1R

1975

Belle Vue - 18 październik (18.10)

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter CollinsBelle Vue(3,3,3,3,3) 15
2Phil CrumpNewport(2,3,3,1,3) 12
3Martin AshbySwindon(3,1,2,3,2) 11
4John LouisIpswich(3,2,0,3,3) 11
5Doug WyerSheffield(3,2,1,2,2) 10
6Malcolm SimmonsPoole(2,3,1,2,1) 9
6Chris PuseyHalifax(1,0,3,3,2) 9
8Anders MichanekReading(2,1,2,0,3) 8
8Dave JessupLeicester(2,0,2,2,2) 8
10Tommy JanssonWimbledon(0,3,1,1,1) 6
10Ivan MaugerExeter(1,0,3,1,1) 6
12Terry BettsKings Lynn(1,1,2,0,1) 5
13Jim McMillanHull(0,2,0,2,0) 4
14Bob ValentineCoventry(0,1,1,1,0) 3
14Dag LovaasOxford(1,2,0,0,0) 3
16John BoulgerCradley Heath(0,0,0,0,0) 0
17Dave MortonHackney(ns) nsR

Wimbledon - 27 wrzesień (27.09)

New National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Laurie EtheridgeCrayford(3,2,2,3,3) 13+2
2Brian CollinsCoatbridge(3,3,3,3,1) 13+u
3Arthur BrowningBirmingham(2,2,3,1,2) 10+3
4Les RumseyCanterbury(2,3,0,2,3) 10+2
5Michael LeeBoston(1,1,3,2,3) 10+1
6John JacksonEllesmere Port(3,1,3,1,1) 9
7Tom LeadbitterTeeside(0,2,2,1,3) 8
7Joe OwenNewcastle(2,0,1,3,2) 8
7Paul GachetEastbourne(3,3,w/u,2,0) 8
10Bob ColesMildenhall(2,2,2,0,1) 7
11Brian ClarkPeterborough(0,1,2,3,u) 6
12Alan MolyneuxStoke(1,1,1,0,2) 5
12Brian FooteRye House(0,u,1,2,2) 5
14Colin MeredithBradford(1,0,1,1,1) 4
15Lou SansomWorkington(0,3,0,0,0) 3
16Tony ChildsScunthorpe(1,0,0,0,0) 1
17Sid SheldrickPaisley(ns) nsR
17Dave GiffordBerwick(ns) nsR
17Graham DruryCrewe(ns) nsR
17Martin YeatesWeymouth(ns) nsR

1976

Belle Vue - 16 październik (16.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenCoventry(3,3,3,3,3) 15
2Peter CollinsBelle Vue(3,2,3,3,3) 14
3John LouisIpswich(3,3,3,2,2) 13
4Martin AshbySwindon(3,2,3,2,2) 12
5Dave JessupReading(2,3,2,3,1) 11
6Phil CrumpNewport(0,3,1,1,3) 8
7Barry BriggsHull(0,2,2,2,0) 6
7Chris PuseyHalifax(0,0,2,1,3) 6
9Gordon KennettWhite City(1,1,1,0,2) 5
9Doug WyerSheffield(1,2,1,0,1) 5
9Ivan MaugerExeter(2,1,0,2,-) 5
12Dave MortonHackney(2,0,0,1,1) 4
13Malcolm SimmonsPoole(2,0,0,-,-) 2
13Terry BettsKings Lynn(1,0,1,0,0) 2
15Jim McMillanWolverhampton(0,1,0,0,0) 1
16John BoulgerCradley Heath(0,-,-,-,-) 0
17Ilkka TeromaaLeicester(1,2,3,0) 6R
18Mick HinesWimbledon(1,2,0) 3R

Wimbledon - 2 październik (02.10)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joe OwenNewcastle(3,3,3,3,2) 14
2John JacksonEllesmere Port(3,3,w/u,3,3) 12+3
3Ted HubbardRye House(1,2,3,3,3) 12+2
4Alan EmersonTeeside(2,2,3,2,2) 11
5Steve WeatherleyEastbourne(2,3,1,3,1) 10
5Brian ClarkPeterborough(2,2,2,1,3) 10
7Lou SansomWorkington(3,0,2,2,2) 9
8Rob HollingworthBoston(1,1,1,2,3) 8
9Les RumseyCanterbury(3,0,2,1,1) 7
9Bob ColesMildenhall(1,1,2,1,2) 7
11Brian CollinsCoatbridge(2,3,0,0,1) 6
11Laurie EtheridgeCrayford(1,2,3,0,u) 6
13Martin YeatesWeymouth(0,1,0,1,1) 3
14Graham JonesBerwick(0,1,1,0,ns) 2
15Keith EvansScunthorpe(0,0,1,u,ns) 1
16Les CollinsStoke(w,-,-,-,-) 0
17Carl AskewOxford(0,2,0) 2R
18Ian WilliamsWimbledon(0,0,0) 0R

1977

Belle Vue - 15 październik (15.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenCoventry(3,3,3,3,3) 15
2Peter CollinsBelle Vue(3,3,3,2,3) 14
3Michael LeeKing Lynn(3,2,2,3,3) 13
4Ivan MaugerExeter(3,2,2,2,3) 12
5Ilkka TeromaaLeicester(2,3,1,3,2) 11
6Edward JancarzWimbledon(2,1,3,2,1) 9
7Jim McMillanWolverhampton(1,3,1,1,2) 8
8Bob KilbySwindon(0,2,3,1,1) 7
9Doug WyerSheffield(1,0,2,2,2) 7
10Phil HerneBristol(1,1,0,3,0) 5
11Dave JessupReading(2,0,2,1,0) 5
12Chris PuseyHalifax(0,2,1,0,1) 4
13Gordon KennettWhite City(1,1,1,0,1) 4
14Ray WilsonBirmingham(0,0,0,1,2) 3
15Graham DruryHull(2,0,0,0,0) 2
16Billy SandersIpswich(0,1,0,0,0) 1
17Keith WhiteHackney(ns) nsR
17Steve BastableCradley Heath(ns) nsR

Wimbledon - 24 wrzesień (24.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Colin RichardsonEastbourne(3,3,3,3,3) 15
2Martin YeatesOxford(3,3,2,3,2) 13+3
3Tom OwenNewcastle(3,3,3,3,1) 13+2
4Kelvin MullarkeyRye House(3,2,3,2,2) 12
5Rob HollingworthBoston(2,3,1,2,3) 11
6John JacksonEllesmere Port(2,2,3,3,0) 10
7Steve KoppeCanterbury(1,2,1,2,3) 9
8Laurie EtheridgeCrayford(2,1,0,2,2) 7
9Stuart MountfordStoke(0,0,2,1,2) 5
9Bert HarkinsEdinburgh(1,1,1,1,1) 5
11Alan EmersonTeesside(0,0,0,1,3) 4
11Danny KennedyWeymouth(0,2,2,0,w/t) 4
11Brian WoodwardNewport(2,0,1,1,0) 4
14Brian CollinsGlasgow(0,1,2,0,0) 3
14Bob ColesMildenhall(1,1,0,d,0) 3
16Steve LawsonWorkington(1,0,u,0,1) 2
17Ian ClarkPeterborough(0) 0R
18Graham JonesBerwick(ns) nsR

1978

Belle Vue - 21 październik (21.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenCoventry(1,3,3,3,3) 13
2Peter CollinsBelle Vue(2,2,3,2,3) 12+3
3Steve BastableCradley Heath(3,2,3,2,1) 12+2
4Larry RossWimbledon(1,3,3,1,3) 11
5Malcolm SimmonsPoole(3,3,0,1,3) 10
5Scott AutreyExeter(2,3,2,2,1) 10
7John TitmanLeicester(3,1,2,3,0) 9
7Billy SandersIpswich(2,1,1,2,3) 9
9Doug WyerSheffield(3,0,1,1,2) 7
9Ian CartwrightHalifax(0,2,1,2,2) 7
9Phil CrumpBristol(0,2,2,1,2) 7
12Ivan MaugerHull(2,1,0,2,0) 5
13Phil HerneBirmingham(0,0,2,0,1) 3
14Hans NielsenWolverhampton(0,1,0,-,0) 1
14Michael LeeKings Lynn(1,-,-,-,-) 1
16Dave JessupReading(0,0,-,-,-) 0
17Bob KilbySwindon(-) nsR
18Andy HeyesBelle Vue(0,0,1,0) 2RT

Wimbledon - 23 wrzesień (23.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve KoppeCanterbury(3,3,3,2,3) 14
2John JacksonEllesmere Port(3,3,2,2,3) 13
3Ted HubbardRye House(3,2,2,3,2) 12+3
4Dave GooderhamPeterborough(1,2,3,3,3) 12+2
5Ray BalesMildenhall(2,0,3,3,3) 11
6Tom OwenNewcastle(1,1,2,3,2) 9
6Arthur PriceWorkington(3,2,2,1,1) 9
8Danny KennedyWeymouth(w/u,1,3,2,2) 8
9Laurie EtheridgeCrayford(2,3,w/u,1,1) 7
10Tony LomasStoke(1,1,1,2,1) 6
11Graham JonesBerwick(1,3,1,0,0) 5
12Rob HollingworthEdinburgh(0,2,1,1,0) 4
13George HunterOxford(2,1,d,ns,-) 3
13Steve WilcockTeeside(1,1,0,1) 3R
15Nicky AllottScunthorpe(0,0,0,0,2) 2
15Mike SampsonEastbourne(2,w,-,-,-) 2
17Steve LawsonGlasgow(0,0,0,0,0) 0

1979

Belle Vue - 20 październik (20.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John LouisIpswich(2,3,3,3,3) 14
2Bruce PenhallCradley Heath(3,2,3,3,2) 13
3Michael LeeKings Lynn(3,3,2,1,3) 12
4Peter CollinsBelle Vue(2,3,2,3,1) 11
5Larry RossWimbledon(3,2,1,1,3) 10
6Phil CrumpSwindon(0,3,3,3,0) 9
6Hans NielsenWolverhampton(2,2,1,2,2) 9
8Scott AutreyExeter(1,1,3,1,2) 8
9Ole OlsenCoventry(2,2,0,2,1) 7
10Ivan MaugerHull(1,0,2,0,3) 6
11Malcolm SimmonsPoole(3,0,0,1,1) 5
11John TitmanLeicester(0,1,0,2,2) 5
11Ian CartwrightHalifax(1,1,1,2,0) 5
14John DavisReading(0,1,2,0,1) 4
15Andy GrahameBirmingham(0,0,1,0,0) 1
16Gordon KennettEastbourne(1,0,0,0,0) 0
17Reg WilsonSheffield(ns) nsR
17Finn ThomsenHackney(ns) nsR

Wimbledon - 29 wrzesień (29.09)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ian GledhillStoke(3,3,3,3,2) 14
2Steve WilcockMiddlesbrough(2,2,3,3,2) 12
3Andy GrahameMilton Keynes(1,3,2,3,2) 11
3Nigel BoocockCanterbury(2,2,3,1,3) 11
5Alan EmersonWorkington(1,1,1,3,3) 9
5Karl FialaRye House(3,1,2,2,1) 9
7Rob HollingworthBoston(0,3,3,1,1) 8
7John JacksonEllesmere Port(3,2,1,2,0) 8
7Les RumseyOxford(1,2,2,0,3) 8
7Ray BalesMildenhall(3,0,0,2,3) 8
7Nigel FlatmanPeterborough(2,1,2,1,2) 8
12Dave PerksNottingham(2,3,1,w,1) 7
13Steve LawsonGlasgow(0,0,1,2,0) 3
13Steve NaylorCrayford(0,1,0,1,1) 3
15Brian WoodwardWeymouth(1,0,0,0,0) 1
16Graham JonesBerwick(ns,0,0,0,0) 0
17Dave Brewer-(0) 0R

1980

Belle Vue - 18 październik (18.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Les CollinsLeicester(3,3,3,3,2) 14
2Bruce PenhallCradley Heath(1,2,3,3,3) 12
3Larry RossWimbledon(3,3,1,2,2) 11
4Jan AnderssonReading(2,1,3,3,1) 10
4Hans NielsenWolverhampton(3,2,2,1,2) 10
4Peter CollinsBelle Vue(2,1,2,2,3) 10
7Kenny CarterHalifax(3,3,0,0,3) 9
8Scott AutreySwindon(2,2,1,0,3) 8
9Ole OlsenCoventry(2,3,1,1,0) 7
10Dennis SigalosHull(0,0,2,2,2) 6
11John LouisIpswich(1,1,3,0,0) 5
11Steve BastableBirmingham(0,1,1,2,1) 5
13Bo PetersenHackney(0,0,0,3,1) 4
14Michael LeeKings Lynn(1,2,0,-,-) 3
14Malcolm SimmonsPoole(1,0,2,0,0) 3
16Gordon KennettEastbourne(0,0,0,1,-) 0
17Doug WyerSheffield(ns) nsR
18Bernie CollierBelle Vue(1,1) 2RT
19Mike WildingBelle Vue(0) 0RT

Wimbledon - 27 wrzesień (27.09)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wayne BrownBerwick(3,3,3,3,2) 14
2Martin YeatesWeymouth(2,1,3,3,3) 12+3
3Steve FinchEllesmere Port(2,2,2,3,3) 12+2
4Gary GuglielmiBoston(3,0,3,1,3) 10
4Paul WoodsCrayford(2,3,3,w/u,2) 10
4Mike FerreiraCanterbury(3,1,2,2,2) 10
4Mike SampsonNottingham(3,2,2,2,1) 10
8Rob MaxfieldExeter(0,3,0,2,3) 8
9Rod HunterNewcastle(w/u,1,1,3,1) 6
9Kelvin MullarkeyRye House(1,2,1,1,1) 6
11Steve WilcockMiddlesbrough(2,0,0,2,1) 5
11Andy HinesPeterborough(1,1,2,1,0) 5
11Phil WhiteScunthorpe(1,0,1,1,2) 5
14Ray BalesMildenhall(u,3,1,w,0) 4
15Derek HarrisonOxford(0,2,0,0,0) 2
16Graham Knowler-(1,0,0,0) 1R
17Keith Yorke-(0) 0R
18Steve LawsonGlasgow(ns) ns

1981

Belle Vue - 17 październik (17.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenny CarterHalifax(3,3,3,3,3) 15
2Chris MortonBelle Vue(3,3,2,2,3) 13+3
3Shawn MoranSheffield(3,2,3,2,3) 13+2
4Phil CrumpSwindon(2,3,2,1,2) 10
5Dave JessupKings Lynn(1,2,1,3,2) 9
6Hans NielsenBirmingham(1,3,3,1,0) 8
6Dennis SigalosIpswich(2,1,0,2,3) 8
6Bruce PenhallCradley Heath(2,2,1,1,2) 8
9Les CollinsLeicester(1,0,3,2,1) 7
9Malcolm SimmonsWimbledon(2,0,1,3,1) 7
11Gordon KennettEastbourne(1,2,2,0,1) 6
12Scott AutreyPoole(3,0,1,0,1) 5
12Jan AnderssonReading(0,1,2,0,2) 5
14Bo PetersenHackney(0,1,0,3,0) 4
15Ole OlsenCoventry(0,1,0,1,-) 2
16Joe OwenHull(0,0,0,0,0) 0
17Gary O HareBelle Vue(0) 0RT

Wimbledon - 26 wrzesień (26.09)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike FerreiraCanterbury(3,3,3,3,3) 15
2Simon WiggWeymouth(1,3,3,3,3) 13
3Bruce CribbWolverhampton(3,3,2,0,3) 11
4Dave PerksOxford(3,1,2,2,2) 10
4Neil CollinsEdinburgh(2,3,2,2,1) 10
6Steve WilcockMiddlesbrough(2,2,1,2,2) 9
7Steve LawsonGlasgow(u,2,0,3,3) 8
7Barry ThomasCrayford(2,0,3,2,1) 8
7Kelvin MullarkeyRye House(0,2,1,3,2) 8
10Steve FinchEllesmere Port(0,2,3,1,u) 6
11Wayne BrownBerwick(3,w/u,w/2min,w/2min,2) 5
12Ian GledhillMildenhall(w,0,2,1,1) 4
12Rob MaxfieldExeter(11,1,1,0) 4
14David GagenBoston(2,w/u,0,1,0) 3
14David BarghNewcastle(1,1,1,w/u,0) 3
16Bob HumphreysMilton Keynes(1,0,0,-,-) 2
17John Barclay-(w,1) 1R
18Neville Moore-(0) 0R

1982

Belle Vue - 16 październik (16.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenny CarterHalifax(3,3,3,3,3) 15
2Shawn MoranSheffield(2,3,3,3,3) 14
3Hans NielsenBirmingham(3,2,3,2,3) 13
4Erik GundersenCradley Heath(2,3,2,0,3) 10
5Les CollinsLeicester(0,1,3,3,2) 9
5Bobby SchwartzReading(3,1,2,2,1) 9
7Jan AnderssonReading(3,0,2,1,2) 8
8Steve BastableSwindon(2,3,1,1,0) 7
8Billy SandersKings Lynn(0,2,2,1,2) 7
10Ole OlsenCoventry(0,1,1,3,1) 6
10Chris MortonBelle Vue(1,2,1,2,0) 6
12Finn ThomsenHackney(1,1,0,2,1) 5
13Dennis SigalosIpswich(2,2,0,-,-) 4
14Gordon KennettEastbourne(1,0,0,0,2) 3
14Dave JessupWimbledon(1,0,1,0,1) 3
16John DavisPoole(0,-,-,-,-) 0
17Andy SmithBelle Vue(0,0,1,0) 1RT
18Lee EdwardsBelle Vue(0,0) 0RT

Wimbledon - 18 wrzesień (18.09

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joe OwenNewcastle(3,3,3,3,2) 14
2Steve LomasBoston(u,3,3,3,3) 12
3Bob GarradRye House(1,3,2,3,2) 11
4Andy HinesPeterborough(w,2,3,2,3) 10
5Keith WhiteMilton Keynes(0,1,2,3,3) 9
5Derek HarrisonMildenhall(2,3,2,1,1) 9
7Steve LawsonGlasgow(2,0,1,2,3) 8
7Andy CampbellExeter(1,2,3,1,1) 8
9Dave TrownsonEdinburgh(0,2,1,2,2) 7
10Alan MolyneuxLong Eaton(2,2,d,2,0) 6
11Martin YeatesWeymouth(3,0,0,0,2) 5
11Barry ThomasCrayford(3,0,1,1,0) 5
11Steve WilcockMiddlesbrough(3,1,1,d,0) 5
14Brian KennettCanterbury(1,1,2,0,1) 5
15John JacksonEllesmere Port(2,1,0,1,0) 4
16Steve McDermottBerwick(1,0,d,0,1) 2

1983

Belle Vue - 15 październik (15.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenCradley Heath(3,3,3,2,3) 14
2Michael LeePoole(0,3,3,3,3) 12+3
3Hans NielsenBirmingham(2,3,3,2,2) 12+2
4Kenny CarterHalifax(1,1,2,3,3) 10
5John LouisKings Lynn(0,3,1,2,3) 9
5Billy SandersIpswich(3,1,1,3,1) 9
7Phil CrumpSwindon(3,0,2,2,1) 8
7Bo PetersenHackney(3,2,1,0,2) 8
7Mitch ShirraReading(2,2,0,3,1) 8
10Ole OlsenCoventry(1,2,2,0,2) 7
10Jan AnderssonReading(2,1,2,1,1) 7
12Chris MortonBelle Vue(1,1,3,0,0) 5
12Paul WoodsEastbourne(2,2,0,1,0) 5
12David BarghSheffield(1,0,1,1,2) 5
15Mark CourtneyLeicester(0,0,0,1,0) 1
16Kai NiemiWimbledon(0,0,0,-,-) 0
17Martin ScarisbrickBelle Vue(0) 0
17Dave WildBelle Vue(0) 0

Wimbledon - 24 wrzesień (24.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve McDermottBerwick(3,2,3,3,2) 13+3
2Richard KnightMildenhall(2,3,3,2,3) 13+2
3Martin YeatesWeymouth(3,2,1,3,3) 12
4Marvyn CoxRye House(3,3,2,3,0) 11
5Steve WilcockMiddlesbrough(w/u,3,1,3,3) 10
6Dave PerksLong Eaton(2,0,2,2,2) 8
7Dave TrownsonEdinburgh(0,1,3,1,2) 7
7Keith MillardExeter(3,2,0,2,0) 7
7Nigel CrabtreeScunthorpe(0,3,2,1,1) 7
7Joe OwenNewcastle(2,0,3,2,t) 7
11Barney KennettCanterbury(1,1,2,1,1) 6
12Jim McMillanGlasgow(2,2,0,1,w/u) 5
13Barry ThomasCrayford(1,1,1,0,1) 4
13Tom OwenStoke(1,w/u,1,0,2) 4
15Keith WhiteMilton Keynes(0,w/u,0,0,3) 3
16Nigel SparshottOxford(1,w/u,w,0,0) 1

1984

Belle Vue - 20 październik (20.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris MortonBelle Vue(3,1,3,3,3) 13+3
2Hans NielsenOxford(3,2,2,3,3) 13+2
3Erik GundersenCradley Heath(3,3,2,3,2) 13+1
4Peter RavnWolverhampton(2,3,3,2,2) 12
5Shawn MoranSheffield(2,2,2,2,3) 11
6Tommy KnudsenCoventry(0,3,3,3,1) 10
7Billy SandersIpswich(3,3,1,-,1) 8
8Malcolm SimmonsWimbledon(2,2,1,1,1) 7
9Sam ErmolenkoPoole(0,1,3,0,2) 6
10Jan AnderssonReading(2,2,0,0,2) 6
11Bobby SchwartzEastbourne(0,0,0,2,3) 5
11Phil CrumpSwindon(1,1,1,2,-) 5
13Neil EvittsHalifax(0,1,2,1,0) 4
13Martin ScarisbrickNewcastle(1,0,1,1,1) 4
15Andy CampbellExeter(1,0,0,1,0) 2
16John LouisKings Lynn(1,0,0,-,-) 0
17Lee EdwardsBelle Vue(0,0) 0RT
17Glenn HornbyBelle Vue(0,0) 0RT

1985

Belle Vue - 20 październik (20.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenCradley Heath(3,3,3,2,3) 14
2Peter CollinsBelle Vue(3,3,1,2,3) 12+3
3Chris MortonBelle Vue(2,2,3,3,2) 12+2
4Hans NielsenOxford(2,1,2,3,3) 11
4Kelvin TatumCoventry(3,3,2,1,2) 11
4Tommy KnudsenCoventry(0,3,3,3,2) 11
4Shawn MoranSheffield(1,2,3,2,3) 11
8Neil EvittsHalifax(3,2,1,1,1) 8
9John CookIpswich(1,1,2,1,1) 6
10Bo PetersenSwindon(0,0,1,3,1) 5
10Simon WiggOxford(2,1,1,1,0) 5
10Jan AnderssonReading(1,2,0,2,0) 5
13Dave JessupKings Lynn(0,1,2,0,0) 3
14Phil CollinsCradley Heath(2,0,0,0,0) 2
14Jeremey DoncasterIpswich(0,0,0,0,2) 2
14Peter RavnWolverhampton(1,0,0,0,1) 2

Coventry - 10 sierpień

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Neil MiddleditchArena Essex Hammers- 14
2Kevin HawkinsPeterborough Panthers- 13
3Trevor BanksHackney Kestrels- 12
4Stan BearPoole Wildcats- 10
5Doug WyerBirmingham Brummies- 9
6Gordon KennettEastbourne Eagles- 8
6David MullettCanterbury Crusaders- 8
8Nigel DeAthMilton Keynes Knights- 7
8Louis CarrEllesmere Port Gunners- 7
10Dave PerksLong Eaton Invaders- 6
11Mike FerreiraWimbledon Dons- 5
11Carl BaldwinMildenhal Fen Tigers- 5
11Steve McDermottBerwick Bandits- 5
11Tom OwenStoke Potters- 5
15Steve LawsonGlasgow Tigers- 4
16Steve WilcockMiddlesbrough Tigers- 2
17Mike BaconCoventry Bees- 0

1986

Belle Vue - 12 październik (12.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenOxford(3,3,3,3,3) 15
2Erik GundersenCradley Heath(2,3,3,2,1) 11+3
3Shawn MoranSheffield(3,3,1,2,2) 11+2
4Jan AndrssonReading(2,3,3,1,2) 11+1
5Chris MortonBelle Vue(3,2,3,0,3) 11+0
6Simon WiggOxford(1,0,2,3,3) 9
7Jan O. PedersenCradley Heath(2,2,0,1,3) 8
7Tommy KnudsenCoventry(0,2,2,3,1) 8
7John JorgensenCoventry(3,2,2,1,0) 8
7Jeremy DoncasterIpswich(0,1,2,3,2) 8
11Alan GrahameSwindon(1,0,1,2,2) 6
12John DavisReading(2,1,1,0,1) 5
13Preben EriksenWolverhampton(1,1,0,0,1) 3
13Andy CampbellKings Lynn(0,1,1,1,0) 3
13Neil EvittsBradford(1,0,0,2,0) 3
16Kai NiemiIpswich(0,0,0,0,-) 0
17Lee EdwardsBelle Vue(0) 0RT

Coventry - 30 sierpień (30.08)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul ThorpStoke(3,3,3,3,3) 15
2Steve SchofieldPoole(3,3,3,3,1) 13
3Les CollinsEdinburgh(2,2,3,2,3) 12
4Andrew SilverArena Essex(3,3,2,2,w) 10
4Malcolm SimmonsHackney(0,3,2,3,2) 10
6Jamie LuckhurstWimbledon(2,0,1,3,3) 9
6Kevin JollyBoston(1,1,3,2,2) 9
8Gordon KennettEastbourne(1,2,1,1,3) 8
9Mark CourtneyMiddlesbrough(d,1,2,2,1) 6
9Mark FioraLong Eaton(3,0,2,1,w/2min) 6
11Steve McDermottBerwick(1,2,0,0,2) 5
11David MullettCanterbury(2,1,0,0,2) 5
13Dave JessupMildenhall(2,1,1,d,ns) 4
13Paul WoodsRye House(d,2,0,1,1) 4
15Steve LawsonGlasgow(1,0,1,0,0) 2
16Kevin HawkinsPeterborough(0,0,0,1,0) 1
17Bruce CribbExeter(1) 1R

1987

Belle Vue - 11 październik (11.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenOxford(3,2,3,3,3) 14
2Chris MortonBelle Vue(3,3,1,3,3) 13
3Kelly MoranSheffield(2,2,2,2,3) 11+3
4Kelvin TatumCoventry(2,3,2,2,2) 11+2
5Jan AnderssonReading(1,1,3,2,3) 10
5Tommy KnudsenCoventry(0,2,3,3,2) 10
5Richard KnightKings Lynn(3,1,1,3,2) 10
8Mitch ShirraSwindon(1,3,3,0,1) 8
9Simon WiggHackney(1,2,2,1,1) 7
10Sean WillmottBradford(2,1,1,1,1) 6
10Jan O.PedersenCradley(2,3,0,1,0) 6
12Preben EriksenWolverhampton(1,0,2,1,0) 4
12Erik GundersenCradley(1,0,2,1,0) 4
12Jimmy NilsenSwindon(0,w,0,2,2) 4
15Shawn MoranSheffield(0,0,0,0,0) 0
15Louis CarrIpswich(0,-,-,-,-) 0
17Bernie CollierBelle Vue(0,0,1,1,0) 2RT

Coventry - 10 wrzesień (10.09)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrew SilverArena Essex(3,3,3,3,3) 15
2Nigel CrabtreeStoke(3,3,3,3,2) 14
3David BlackburnNewcastle(2,2,1,3,2) 10+3
4Les CollinsEdinburgh(1,3,3,2,1) 10+2
5David BilesPoole(1,2,2,2,3) 10+1
6David MullettCanterbury(2,1,2,2,2) 9
7Martin DixonMiddlesbrough(3,2,2,1,0) 8
7Dave JessupMildenhall(w/u,3,3,2,0) 8
9Kevin JollyWimbledon(2,0,1,1,3) 7
9Martin DugardEastbourne(3,2,0,w/u,2) 7
11Paul WoodsRye House(1,1,1,0,3) 6
11Trevor BanksMilton Keynes(0,1,2,3,0) 6
13Steve LawsonGlasgow(2,0,0,1,1) 4
14Ian BarneyPeterborough(0,1,0,0,1) 2
15Nigel SparshottLong Eaton(0,0,1,0,1) 2
16Rob WoffindenBerwick(1,t,w/u,1,0) 2
17W BroadhurstCoventry(w) 0R

1988

Belle Vue - 9 październik (09.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan O. PedersenCradley Heath(3,2,3,3,3) 14
2Erik GundersenCradley Heath(3,3,3,1,3) 13
3Hans NielsenOxford(f,3,3,3,3) 12+3
4Chris MortonBelle Vue(2,2,3,2,3) 12+2
5Shawn MoranSheffield(1,3,2,2,2) 10
6Ronnie CorreyWolverhampton(1,2,2,3,1) 9
6Richard KnightKings Lynn(2,3,1,2,1) 9
8Simon WiggOxford(2,1,0,3,2) 8
9Kelvin TatumCoventry(2,0,2,2,1) 7
10Jan AnderssonReading(1,1,1,1,1) 5
10Gary HavelockBradford(1,1,0,1,2) 5
10Kelly MoranSheffield(0,0,2,1,2) 5
10Brian KargerSwindon(3,1,1,0,0) 5
10Per JonssonReading(3,2,0,0,0) 5
15Tommy KnudsenCoventry(0,1,0,-,-) 1
16Jeremy DoncasterIpswich(0,0,0,-,-) 0
17Carl StonehewerBelle Vue(0,0) 0RT
17Paul SmithBelle Vue(0,0) 0RT

Coventry - 10 wrzesień (10.09)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy ButlerMilton Keynes(3,3,3,3,3) 15
2Mark LoramHackney(3,2,2,2,2) 11+3
3Kenny McKinnaGlasgow(3,1,2,2,3) 11+2
4Melvyn TaylorMildenhall(2,3,3,2,d) 10
4Graham JonesStoke(1,3,0,3,3) 10
6Kevin JollyWimbledon(0,2,3,3,1) 9
6Steve SchofieldPoole(3,3,0,1,2) 9
8Gordon KennettEastbourne(2,1,2,2,1) 8
9Mark FioraMiddlesbrough(1,0,3,0,3) 7
10Steve RegelingExeter(2,2,1,1,0) 6
10Ian BarneyPeterborough(2,1,1,0,2) 6
12Jens RasmussenRye House(0,2,2,d,1) 5
12Martin GoodwinArena Essex(1,0,1,1,2) 5
14Jamie LuckhurstEdinburgh(0,0,1,3,w) 4
15Keith WhiteLong Eaton(1,0,0,1,1) 3
16Mark CourtneyBerwick(0,1,0,0,ns) 1
17Mike BaconCoventry(0) 0R

1989

Belle Vue - 1 październik (01.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shawn MoranBelle Vue(3,3,3,3,3) 15
2Hans NielsenOxford(3,3,3,3,2) 14
3Brian KargerSwindon(2,3,2,2,3) 12
4Martin DugardOxford(1,2,1,2,3) 9
5Alan GrahameCradley Heath(0,2,2,2,2) 8
5Kelvin TatumCoventry(2,0,1,3,2) 8
5Jimmy NilsenSwindon(0,1,3,1,3) 8
5Ronnie CorreyWolverhampton(3,2,3,0,0) 8
9Richard KnightKings Lynn(2,0,2,2,1) 7
9Rick MillerCoventry(3,1,1,1,1) 7
9Simon WiggOxford(1,1,2,3,0) 7
12Lance KingKings Lynn(1,3,0,0,1) 5
12Peter RavnBelle Vue(2,0,0,1,2) 5
12Jeremy DoncasterReading(1,2,0,1,1) 5
15Paul ThorpBradford(0,1,1,0,0) 2
16Mitch ShirraReading(0,-,-,-,-) 0
17Scott SmithBelle Vue(0,0) 0RT
17Glenn HornbyBelle Vue(0,0) 0RT

Coventry - 9 wrzesień (09.09)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark LoramIpswich(2,3,3,3,3) 14
2Kenny McKinnaGlasgow(3,1,2,3,3) 12
3David BlackburnBerwick(1,3,3,3,1) 11
4Martin GoodwinArena Essex(u,2,3,3,3) 10
5Steve SchofieldHackney(2,3,w/u,3,2) 10
6Richard HellsenLong Easton(3,2,1,2,2) 10
7Mick PoolePeterborough(3,0,3,1,2) 9
8Todd WiltshireWimbledon(0,1,2,2,3) 8
9Les CollinsEdinburgh(2,2,2,2,0) 8
10Nigel CrabtreeStoke(3,2,1,1,d) 7
11Jens RasmussenRye House(0,3,0,0,2) 5
12Gordon KennettEastbourne(2,0,1,1,1) 5
13Steve RegelingExeter(1,1,2,1,0) 5
14Preben EriksenMildenhall(1,1,1,0,1) 4
15Rod HunterNewcastle(1,0,0,0,1) 2
16Leigh AdamsPoole(0,d,w,d,w) 0

1990

Belle Vue - 14 październik (14.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenOxford(3,3,3,3,3) 15
2Kelly MoranBelle Vue(2,3,2,3,2) 12+3
3Ronnie CorreyWolverhampton(3,2,3,2,2) 12+2
4Marvyn CoxBradford(1,3,3,2,3) 12+1
5Sam ErmolenkoWolverhampton(0,3,2,3,3) 11
6John JorgensenCoventry(3,1,1,3,0) 8
6Jeremy DoncasterReading(1,1,3,2,1) 8
6Andrew SilverSwindon(2,2,0,1,3) 8
9Gary HavelockBradford(2,1,1,1,2) 7
9Shawn MoranBelle Vue(3,2,2,0,0) 7
11Mark LoramKings Lynn(2,1,1,1,1) 6
12Todd WiltshireReading(0,2,2,0,1) 5
13Kelvin TatumCoventry(1,0,1,1,0) 3
13Jimmy NilsenSwindon(1,0,0,0,2) 3
15Martin DugardOxford(0,0,0,-,-) 0
15Greg HancokCradley Heath(0,0,0,0,1) 1
17Bobby OttBelle Vue(2) 2R
18Richard MussonBelle Vue(0) 0R

Coventry - 15 wrzesień (15.09)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andy GrahameWimbledon(2,3,3,3,3) 14
2Chris LouisIpswich(3,2,2,3,3) 13
3Craig BoycePoole(3,3,2,3,0) 11+3
4David BarghNewcastle(2,3,3,1,2) 11+2
5Steve RegelingExeter(1,2,3,2,2) 10
6Steve SchofieldHackney(3,1,2,1,2) 9
7Martin GoodwinArena Essex(2,1,1,3,1) 8
7Les CollinsEdinburgh(3,0,w,2,3) 8
7Eric MonaghanStoke(1,1,3,2,1) 8
10Rod HunterMiddlesbrough(2,3,0,0,1) 6
10Richard HellsenLong Eaton(1,2,1,1,1) 6
10Shane BowesGlasgow(1,2,w/u,1,2) 6
13David WalshBerwick(w/u,w/u,2,0,3) 5
14Gordon KennettEastbourne(0,1,1,2,0) 4
15Mick PoolePeterborough(w/u,w,1,0,0) 1
16Jens RasmussenRye House(0,w,-,-,-) 0
17Andy MeredithCoventry Bees(0,0,) 0
17Lee ColemanCoventry Bees(0,0,) 0
17Andy MeredithCoventry(0,0) 0R
17Lee ColemanCoventry(0,0) 0R

1991

Belle Vue - 20 październik (20.10)

British League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sam ErmolenkoWolverhampton(3,3,3,3,3) 15
2Hans NielsenOxford(3,3,3,3,2) 14
3Joe ScreenBelle Vue(2,3,2,2,3) 12
4Ronnie CorreyWolverhampton(3,1,3,2,2) 11
5Kelvyn TatumBerwick(1,3,3,2,1) 10
5Marvyn CoxPoole(0,2,2,3,3) 10
7Jan StaechmannLong Eaton(2,2,2,1,2) 9
8Gary HavelockBradford(2,2,0,3,1) 8
9Jan O. PedersenCradley Heath(3,1,0,0,3) 7
10Henrik GustafssonKings Lynn(1,0,1,2,1) 5
11Les CollinsEdinburgh(0,2,0,1,1) 4
11David BarghNewcastle(2,1,1,0,0) 4
13Shane ParkerIpswich(1,0,1,1,0) 3
13Andy GrahameEastbourne(0,1,2,0,0) 3
13Leigh AdamsSwindon(1,0,0,0,2) 3
16Tommy KnudsenCoventry(0,0,1,1,0) 2

Coventry - 14 wrzesień (14.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan StaechmannLong Eaton(3,2,3,3,3) 14+3
2David BarghNewcastle(3,3,3,2,3) 14+2
3Troy ButlerMilton Keynes(3,3,3,0,3) 12
4Neil EvittsSheffield(3,3,2,1,2) 11
4Les CollinsEdinburgh(2,3,1,3,2) 11
6Mark ThorpeNewcastle(w/u,2,3,2,2) 9
7Steve RegelingExeter(2,1,0,3,2) 8
8Stephen DaviesPeterborough(2,0,2,2,1) 7
9Kenny McKinnaMiddlesbrough(0,2,0,3,1) 6
10Bo PetersenArena Essex(1,2,2,d,w/u) 5
10Peter CarrSheffield(1,1,2,1,0) 5
12Carl BlackbirdLong Eaton(1,1,1,1,0) 4
12Eric MonaghanStoke(0,0,1,2,1) 4
12Melvyn TaylorRye House(0,1,0,0,3) 4
15Steve LawsonGlasgow(1,0,0,1,1) 3
15Shane BowesGlasgow(2,0,1,t,0) 3
17Chris ClarenceCoventry(0) 0R

1992

Bradford - 3 październik (03.10)

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joe ScreenBelle Vue(3,3,2,3,3) 14
2Per JonssonReading(2,1,2,3,3) 11+4
3Gary HavelockBradford(1,2,3,2,3) 11+3
4Marvyn CoxPoole(3,1,3,2,2) 11+2
5Leigh AdamsSwindon(3,2,0,3,3) 11+1
6Simon WiggBradford(0,3,3,3,2) 11+0
7Hans NielsenOxford(2,3,3,x,2) 10
8Robert NagyGlasgow(1,0,2,2,2) 7
9Brian KargerArena Essex(3,2,0,0,1) 6
10Sam ErmolenkoWolverhampton(2,0,1,1,1) 5
11Peter NahlinEastbourne(1,1,1,1,0) 4
11John JorgensenCoventry(0,0,1,2,1) 4
11Henrik GustafssonKings Lynn(2,2,0,0,0) 4
11Greg HancockCradley Heath(0,3,0,0,1) 4
15Martin DugardOxford(1,1,1,0,0) 3
15Tony RickardssonIpswich(0,0,2,1,0) 3

Coventry - 19 wrzesień (19.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagyGlasgow(3,2,2,3,3) 13+3
2Mick PoolePeterborough(2,2,3,3,3) 13+2
3Richard GreenExeter(3,3,3,2,w/u) 11
4Martin GoodwinRye House(0,3,2,3,2) 10
5David BarghNewcastle(2,w,1,2,3) 8
5Shane BowesGlasgow(w/u,1,3,2,2) 8
5Jan StaechmannLong Eaton(w/u,1,3,1,3) 8
5Tony LangdonSheffield(3,2,0,1,2) 8
5David BlackburnBerwick(3,3,w,0,2) 8
10Alan GrahameStoke(1,2,2,1,1) 7
10Kenny McKinnaGlasgow(2,0,1,3,1) 7
12Richard KnightBerwick(0,3,1,2,w/u) 6
13Les CollinsEdinburgh(2,1,0,1,1) 5
14Mark ThorpeNewcastle(1,0,2,0,w/u) 3
15Steve RegelingMiddlesbrough(1,0,1,w,0) 2
15Paul WhittakerMiddlesbrough(1,1,0,0,0) 2

1993

Swindon - 31 październik (31.10)

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per JonssonReading(3,3,2,3,3) 14
2Henrik GustafssonKings Lynn(3,2,3,3,2) 13+3
3Chris LouisIpswich(2,2,3,3,3) 13+2
4Leigh AdamsArena Essex(3,3,2,2,1) 11
5Peter KarlssonWolverhampton(3,1,3,1,2) 10
5Hans NielsenCoventry(1,3,3,0,3) 10
7Tony RickardssonIpswich(2,2,1,2,1) 8
8Joe ScreenBelle Vue(1,1,2,2,1) 7
9Craig BoycePoole(0,3,0,3,0) 6
9Simon CrossCradley Heath(0,1,1,2,2) 6
9Gary AllanSwindon(2,2,0,0,2) 6
12Jason CrumpSwindon(2,0,2,1,0) 5
12Kelvin TatumBradford(1,0,1,0,3) 5
14Jason LyonsBelle Vue(1,1,0,0,1) 3
15Simon WiggCoventry(0,0,x,1,0) 1
16David NorrisEastbourne(0,0,-,-,-) 3
17Glenn CunninghamSwindon(1,1) 2RT
18Steve CamdenSwindon(0,0) 0RT

Kings Lynn - 25 wrzesień (25.06)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gary AllanSwindon(3,2,3,3,2) 13+3
2Mick PoolePeterborough(2,3,2,3,3) 13+2
3Tony LangdonOxford(3,2,3,3,1) 12+3
4Paul ThorpNewcastle(2,1,3,3,3) 12+2
5Jan StaechmannLong Eaton(3,2,3,1,3) 12+w
6Jason CrumpSwindon(2,3,w,2,2) 9
7Robert NagyGlasgow(3,w,1,1,3) 8
8Peter CarrSheffield(1,0,2,2,2) 7
8Martin GoodwinRye House(0,3,2,w,2) 7
10Neil CollinsLong Eaton(1,3,1,1,0) 6
11Daz SumnerMiddlesbrough(0,2,1,0,1) 4
12Nigel CrabtreeGlasgow(1,1,0,1,0) 3
12Les CollinsEdinburgh(0,0,0,2,1) 3
14Kenny McKinnaEdinburgh(1,1,0,0,0) 2
15Malcolm SimmondsExeter(0,0,1,0,0) 1
16Mark ThorpeNewcastle(ns) 0
17Jens RasmussenRye House(2,1,2,2,1) 8R
18Garry SteadNewcastle(ns) nsR

1994

Swindon - 9 październik (09.10)

Division One Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sam ErmolenkoWolverhampton(3,3,3,3,3) 15
2Hans NielsenCoventry(3,3,3,1,3) 13
3Martin DugardEastbourne(1,3,3,2,2) 11
4Mark LoramKings Lynn(2,1,1,3,3) 10
5Leigh AdamsArena Essex(0,0,3,3,3) 9
5Craig BoycePoole(2,3,2,1,1) 9
5Greg HancockCradley Heath(3,2,1,1,2) 9
5David NorrisEastbourne(1,2,1,3,2) 9
9Joe ScreenBradford(3,0,2,2,0) 7
9Peter KarlssonWolverhampton(2,2,2,0,1) 7
9Gary HavelockBradford(1,1,2,2,1) 7
12Chris LouisIpswich(2,1,1,2,0) 6
13Jason CrumpPoole(1,2,0,0,2) 5
14Paul BentleyMiddlesbrough(0,1,0,0,1) 2
15Michael ColesBelle Vue(0,0,0,1,0) 1
16David MullettReading(0,0,0,0,0) 0

Coventry - 17 wrzesień (17.09)

Division Two Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul BentleyMiddlesbrough(3,3,3,2,2) 13
2Tony OlssonSwindon(3,3,2,2,2) 12
3Tony LangdonSwindon(1,1,3,3,3) 11
4Alan GrahameOxford(2,0,2,3,3) 10
5Roman MatousekSheffield(2,1,3,3,1) 10
6Mick PooleOxford(2,2,1,3,1) 9
7Kenny McKinnaEdinburgh(3,d,1,1,3) 8
8Martin DixonLong Eaton(3,2,2,1,0) 8
9Robert NagyGlasgow(0,3,1,0,3) 7
10Ronni PedersenPeterborough(1,1,1,2,2) 7
11Zdenek TesarPeterborough(0,0,3,1,2) 6
12Mark ThorpeNewcastle(0,3,0,2,0) 5
13Les CollinsEdinburgh(1,2,2,0,0) 5
14Paul FryExeter(2,2,0,0,1) 5
15Nigel CrabtreeGlasgow(0,1,0,1,0) 2
16Richard HellsenLong Eaton(1,w/u,0,u,1) 2

Long Eaton - 1 październik (01.10)

Division Three Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andy HoweCleveland(3,3,3,3,2) 14
2Kevin LittleBerwick(2,3,3,2,3) 13
3Colin EarlCleveland(3,w/u,3,3,3) 12
4Ade HooleStoke(3,2,2,1,2) 10
4Anthony BarlowBerwick(2,0,2,3,3) 10
6Stuart ColemanLinlithgow(2,1,2,2,2) 9
6Michael LowrieBerwick(3,3,1,2,w/u) 9
6Andre ComptonBuxton(2,3,3,0,1) 9
9Craig TaylorBerwick(1,2,1,1,2) 7
10Paul GouldCleveland(w/u,1,1,1,3) 6
11Martin CobbinMildenhall(2,0,2,1,) 5
11Peter JohnsonCleveland(1,u,1,3,u) 5
13Gary SweetMildenhall(u,0,2,ns,1) 3
13Dean FeltonBuxton(1,2,0,0,0) 3
15Grant BlackieLinlithgow(w/u,1,0,0,1) 2
16Sean NaylorBuxton(u,0,ns,1,0) 1
17Simon WolstenholmeMildenhall(w/u) 0

1995

Swindon - 14 październik (14.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gary HavelockBradford(3,2,3,2) 10+3
2Billy HamillCradley Heath(0,3,3,3) 9+3+2
3Jason CrumpPoole(3,3,3,2) 11+1
4Leigh AdamsArena Essex(3,3,3,2) 11+0
5Greg HancockCradley Heath(2,2,2,3) 9+2
6Peter KarlssonWolverhampton(1,3,2,3) 9+1
7Sam ErmolenkoWolverhampton(3,2,2,0) 7
7Craig BoyceSwindon(3,1,1,2) 7
7Paul FryExeter(1,1,2,3) 7
7Shane ParkerMiddlesbrough(2,1,1,3) 7
7Brian AndersenCoventry(2,2,2,1) 7
12Chris LouisIpswich(2,0,3,1) 6
12Lars GunnestadPoole(1,3,1,1) 6
12Jimmy NilsenOxford(2,2,1,1) 6
15Mike FariaEdinburgh(3,2,0,0) 5
15Steve JohnstonLong Eaton(2,3,0,0) 5
15Ryan SullivanPeterborough(1,0,3,1) 5
15Paul ThorpHull(0,1,1,3) 5
15Stefan AnderssonEastbourne(1,0,2,2) 5
20Charlie ErmolenkoGlasgow(0,0,1,2) 3
21Fred SchottBelle Vue(0,1,0,1) 2
22Dave MullettReading(1,0,0,0) 1
22Bobby OttKings Lynn(0,1,0,0) 1
24Greg BartlettSheffield(0,0,0,0) 0

Long Eaton - 2 wrzesień (02.09)

Academy League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kevin LittleBerwick(3,3,3,3,3) 15
2Chris CobbyStoke(3,3,3,3,2) 14
3Andre ComptonBuxton(3,2,3,2,3) 13
4Roger HorspoolMildenhall(3,2,3,2,2) 12
5Paul GouldBerwick(2,3,2,1,3) 11
6Gareth MartinBerwick(2,2,1,3,u) 8
7Greg DanielsDevon(0,3,2,2,0) 7
7David MasonSittingbourne(2,ns,1,1,3) 7
7Simon WolstenholmeMildenhall(1,1,1,2,2) 7
10Neil HewittLinlithgow(1,1,u,3,1) 6
10Ade HooleStoke(1,1,2,u,2) 6
12Dean ChapmanSittingbourne(1,2,0,1,1) 5
13Andy HoweCleveland(2,0,u,1,1) 4
14Mike BowdenDevon(0,0,2,0,0) 2
15Paul TaylorLinlithgow(0,1,0,0,0) 1
15Richard WebbBuxton(0,u,w/2min,0,1) 1
15Anthony Reason-(1) 1R

1996

Bradford - 19 październik (19.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sam ErmolenkoSheffield(2,3,2,0) 7+2+3
2Jason CrumpPeterborough(3,3,3,3) 12+3+2
3Leigh AdamsLondon(3,2,2,3) 10+2+1
4Chris LouisIpswich(2,3,3,3) 11+3+0
5Armando CastagnaReading(1,2,3,2) 8+1
5Jimmy NilsenSwindon(3,3,1,1) 8+1
7Brian AndersenCoventry(3,1,0,3) 7+0
7Peter KarlssonWolverhampton(0,1,3,3) 7+0
9Joe ScreenBradford(2,3,1,1) 7
10Craig BoycePoole(1,1,1,3) 6
10Mark LoramExeter(2,2,0,2) 6
10Mike FariaScottish Monarchs(0,2,2,2) 6
13Sean WilsonBradford(3,0,1,0) 4
13Martin DugardEastbourne(1,1,2,0) 4
13Steve JohnstonLong Eaton(0,2,1,1) 4
16Billy HamillCradley&Stoke(1,0,0,2) 3
16Chris ManchesterBelle Vue(1,0,0,2) 3
16Tomas TopinkaOxford(2,0,1,0) 3
16Jan StaechmannHull(0,1,2,0) 3
20Shane ParkerMiddlesbrough(0,0,0,1) 1

Long Eaton - 7 wrzesień (07.09)

Format zawodów: kwalifikacje i finał.

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike HampsonBuxton- 12+3
2Justin ElkinsIsle of Wight- 14+2
3Graeme GordonExeter- 12+1
4David MasonSittingbourne- 12+0
5Paul LeePeterborough- 10
6Lee DickenSheffield- 9
7Martin WillisIsle of Wight- 8
7Barry CampbellLinlithgow- 8
9Krister MarshSwindon- 7
10Dean GarrodMildenhall- 6
10Carl CheckettsReading- 6
12Russell EtheringtonArena Essex- 4
12Roland PollardArena Essex- 4
14Blair ScottLinlithgow- 3
15Bobby EldridgeEastbourne- 2
15Anthony BarlowBerwick- 2
17Paul ClewsPeterborough- 0R

1997

Bradford - 11 październik (11.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockCoventry(2,1,3,3,3) 12+3
2Tony RickardssonIpswich(2,3,2,3,3) 13+2
3Chris LouisIpswich(3,3,1,2,2) 11+2+1
4Simon WiggKings Lynn(1,0,3,2,3) 9+3+0
5Mark LoramBradford(1,2,3,1,2) 9+1
6Billy HamillBelle Vue(3,x,0,3,3) 9+0
7Joe ScreenBradford(2,3,1,1,1) 8
7Craig BoycePoole(1,1,3,2,1) 8
7Sam ErmolenkoBelle(3,1,2,0,2) 8
10Jason CrumpPeterborough(0,2,2,3,0) 7
11Peter KarlssonWolverhampton(0,1,2,1,2) 6
11Martin DugardEastbourne(2,3,0,0,1) 6
11Brian AndersenCoventry(0,2,1,2,1) 6
14Mikael MaxWolverhampton(3,0,1,w,0) 4
15Leigh AdamsSwindon(1,0,0,0,0) 1
16Steve JohnstonIpswich(0,0,0,1,0) 1
17Garry SteadBradford(2,0) 2RT

Coventry - 13 wrzesień (13.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter CarrEdinburgh(2,2,0,2,3) 9+3+3
2Glenn CunninghamReading(0,2,3,3,2) 10+2+2
3Robert ErikssonEdinburgh(2,2,3,2,w) 9+2+1
4Brett WoodifieldIsle of Wight(3,1,3,1,3) 11+3+0
5David MullettReading(1,3,3,3,2) 12+1
6Neville TatumOxford(3,3,2,3,1) 12+1
7Leigh LanhamExeter(3,3,w/u,2,1) 9+0
8Stuart RobsonHull(1,1,1,3,3) 9+0
9Scott LambBerwick(2,1,2,1,3) 9
10Carl StonehewerLong Eaton(3,1,1,1,2) 8
11Les CollinsStoke(1,3,1,0,2) 7
12Scott SmithSheffield(0,0,2,2,1) 5
13Neil CollinsGlasgow(2,0,2,0,0) 4
14Troy PrattArena Essex(0,2,1,0,0) 3
15Paul BentleyNewcastle(1,0,0,1,1) 3
16Anders HenrikssonNewport(0,w/u,-,-,-) 0
17David Housley-(0,0) 0R
17Nick Simmons-(0) 0R

Long Eaton - 7 wrzesień (07.09)

Amateur League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon ArmstrongBuxton(3,2,2,3,3) 13+3
2Bobby EldridgeRyde(2,3,3,3,2) 13+2
3David HowePeterborough(0,3,3,3,3) 12
4Blair ScottLathallan(3,2,3,0,3) 11
5Roger LobbExeter/Newport(1,3,2,2,2) 10
6David MeldrumBerwick(2,0,2,2,3) 9
6Mark BlackwellRyde(3,0,3,1,2) 9
8Simon SteadPeterborough(3,1,2,0,2) 8
9Dean GarrodMildenhall(2,2,0,2,1) 7
10Rob ClarenceLong Eaton/Wolverhampton(0,1,1,3,1) 6
11Mark ThompsonIpswich/Kings(2,1,1,1,0) 5
12Philip AmbroseOxford(0,1,-,2,1) 4
12Lee DixonBelle Vue(0,2,1,1,0) 4
14Paul LeeLong Eaton/Wolverhampton(0,3,0,0,0) 3
14Ian ClarkeReading/Swindon(1,0,0,1,1) 3
16Stepehn ReadBuxton(1,0,0,0,0) 1
17Nathan McDonaldLong Eaton/Wolverhampton(0) 0R

1998

Swindon - 11 październik (11.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonIpswich(3,2,2,3,3) 13+3
2Jason CrumpOxford(3,3,3,3,2) 14+2
3Joe ScreenBelle Vue(3,2,1,2,3) 11+2+1
4Leigh AdamsSwindon(2,1,3,3,2) 11+3+0
5Jimmy NilsenSwindon(2,2,2,3,2) 11+1
6Todd WiltshireOxford(3,3,2,2,0) 10+0
7Greg HancockCoventry(2,3,0,2,3) 10
8Brian AndersenCoventry(0,3,3,0,1) 7
8Ronnie CorreyBelle Vue(2,1,3,1,0) 7
10Chris LouisIpswich(1,1,0,1,3) 6
10Mark LoramWolverhampton(1,0,1,2,2) 6
12Martin DugardEastbourne(1,0,2,1,1) 5
13Craig BoycePoole(1,0,1,1,0) 3
14Ryan SullivanPoole(0,2,0,0,0) 2
14David NorrisEastbourne(0,1,0,0,1) 2
14Shane ParkerKings Lynn(x,0,1,0,1) 2

Sheffield - 13 wrzesień (13.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn Cunningham Peterborough(2,2,3,3,3) 13+3
2Carl Stonehewer Sheffield(3,3,2,1,3) 12+2+2
3Peter Carr Edinburgh(3,3,2,3,3) 14+1
4Nicki PedersenNewcastle(2,2,3,2,2) 12+3+0
5Craig WatsonNewport(1,3,2,2,2) 11+1
6Leigh LanhamArena Essex(0,3,0,3,3) 10+0
7Paul BentleyHull(1,0,3,2,2) 9
8Paul Pickering Stoke(1,1,2,3,0) 8
9Frank SmartExeter(2,1,1,1,2) 7
9Scott SmithSheffield(0,2,3,0,1) 7
11Lee RichardsonReading(3,2,1,0,w) 6
11David WalshBerwick(0,0,1,2,1) 6
13Paul ThorpHull(3,w) 4
14Martin DixonBerwick(2,0,1,0,u) 3
14Steve MastersIsle Of Wight(1,1,0,t,1) 3
16Derrol KeatsSheffield(0,0,1,1,1,0) 3R
17Mick PowellGlasgow(0,1) 1

St. Austell - 12 lipiec (12.07)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve BishopSt. Austell(3,3,3,3,3) 15
2Andrew AppletonNewport- 14
3Seemond StephensSt. Austell- 12
4Adrian NewmanSt. Austell- 11
5Peter BoastNorfolk- 10
5Wayne BarrettSt. Austell- 10
7Roger LobbNewport- 9
8Dean GarrodMildenhall- 8
8Jason PrynneSt. Austell- 8
10Chris NeathNewport- 7
11Paul Lydes UingsMildenhall- 4
11Richard FordNewport- 4
13Kevin PhillipsSt. Austell- 3
13Paul MacklinBuxton- 3
15Martin WilliamsNewport- 1
16Chris HarrisSt. Austell- 1
17Vince Purnell-- 0R

1999

Coventry - 23 październik (23.10)

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpPeterborough(3,2,1,3,3) 12+3
2Mark LoramPoole(3,2,3,1,3) 12+2
3Todd WiltshireOxford(3,1,3,1,3) 11
4Jason LyonsBelle Vue(3,3,1,2,1) 10
5Peter KarlssonWolverhampton(1,1,3,2,2) 9
5Mikael MaxWolverhampton(2,3,2,0,2) 9
7Joe ScreenHull(1,1,2,2,2) 8
7Billy HamillCoventry(0,3,1,1,3) 8
7Ryan SullivanPeterborough(1,0,3,3,1) 8
10Leigh AdamsKings Lynn(1,3,0,3,0) 7
10Chris LouisIpswich(2,0,2,3,0) 7
12Brian AndersenCoventry(2,0,1,1,2) 6
13Ronnie CorreyBelle Vue(0,2,0,2,1) 5
14Craig BoyceOxford(2,0,2,0,0) 4
15Gary HavelockPoole(0,2,0,0,1) 3
16Dean BarkerEastbourne(0,1,0,0,0) 1

Sheffield - 12 wrzesień (12.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sean Wilson Sheffield(3,1,3,3,3) 13+3
2Jesper OlsenNewcastle(2,3,3,3,2) 13+3+2
3Craig WatsonNewport(3,2,2,0,3) 10+2+1
4Carl Stonehewer Workington(3,3,3,1,3) 13+0
5Michael ColesExeter(3,1,1,3,3) 11+1
6Paul Pickering Stoke(2,3,3,2,1) 11+0
7Glenn Cunningham Swindon(2,2,2,1,2) 9
7Peter Carr Edinburgh(d 3,2,2,2) 9
9Les Collins Glasgow(1,w,2,2,2) 7
10Anders HenrikssonNewport(1,0,1,3,1) 6
11Phil Morris Reading(1,1,1,2,0) 5
11Paul BentleyGlasgow(1,2,0,1,1) 5
13Leigh LanhamArena Essex(w,2,0,1,1) 4
14James GrievesEdinburgh(2,0,0,0,0) 2
14Neville TatumIsle of Wight(0,1,1,0,0) 2
16David MeldrumBerwick(0,0,0,0,0) 0

Mildenhall - 14 sierpień (14.08)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonathan SwalesLinlithgow(3,3,3,3,3) 15
2Steve CamdenMildenhall(3,3,2,3,2) 13
3Scott CourtneyLinlithgow(1,3,3,2,2) 11
4Andrew AppletonNewport(3,1,3,3,0) 10
5Peter CollyerRye House(3,0,1,2,2) 8
6Peter BoastKings Lynn(1,1,1,3,1) 7
6Bobby EldridgeNewport(2,2,0,0,3) 7
6Adrian NewmanSt. Austell(0,3,2,1,1) 7
6Barrie EvansMildenhall(0,2,3,2,0) 7
10Simon WolstenholmeRye House(0,0,1,2,3) 6
10Philip KnowlesCradley Heath(1,2,0,1,2) 6
12Neil PainterBuxton(2,1,1,1,0) 5
12Luke CliftonKings Lynn(2,0,2,0,1) 5
12Garry SweetMildenhall(2,0,2,1,0) 5
12Paul BurnettBuxton(1,1,0,0,3) 5
12Luke CliftonKings Lynn(2,0,2,0,1) 5
12Neil PainterBuxton(2,1,1,1,0) 5
16Martin WilliamsSt. Austell(0,2,0,0,-) 2
17Jamie BartonRye House(1) 1R

2000

Coventry - 21 październik (21.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan SullivanPeterborough(1,3,3,3,2) 12+3
2Greg HancockCoventry(3,3,2,2,2) 12+2
3Nicki PedersenWolverhampton(2,3,0,3,1) 9+3+1
4Scott NichollsPoole(0,2,3,3,2) 10+2+0
5Chris LouisIpswich(0,1,2,3,3) 9+1
6Todd WiltshireOxford(3,3,0,2,1) 9+0
7Mark LoramPoole(3,1,1,1,3) 9
8Jason CrumpKings Lynn(2,2,0,2,3) 9
9Billy HamillCoventry(2,2,3,2,0) 9
10Peter KarlssonPeterborough(3,0,1,1,3) 8
11Paul HurryEastbourne(2,1,2,1,1) 7
12Sam ErmolenkoWolverhampton(1,0,3,1,1) 6
13Leigh AdamsKings Lynn(1,1,1,0,2) 5
14Shane ParkerBelle Vue(1,0,2,0,0) 3
14David NorrisEastbourne(1,0,2,0,0) 3
16Matt CambridgeCoventry(0,0,0) 0RT
16Carl DownsCoventry(0,w) 0RT

Sheffield - 10 wrzesień (10.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Carl StonehewerWorkington(3,3,2,3,3) 14+3
2Peter CarrEdinburgh(1,2,1,2,3) 9+2+2
3Paul PickeringStoke(3,3,2,3,3) 14+1
4Sean WilsonSheffield(3,3,3,1,3) 13+3+w
5Paul ThorpHull(0,3,2,3,1) 9+1
6Alan MogridgeBerwick(2,2,3,3,2) 12+u
7Andre ComptonNewcastle(2,1,3,0,2) 8
8Robert KesslerSheffield(3,1,w/u,2,2) 8
9Paul FrySwindon(2,2,2,2,0) 8
10Les CollinsGlasgow(1,1,1,3,1) 7
11Michael ColesExeter(1,2,1,0,1) 5
12Anders HenrikssonNewport(w/u,0,1,1,2) 4
12Colin WhiteArena Essex(2,0,0,1,1) 4
14Phil MorrisReading(0,1,2,w,0) 3
15Robert ErikssonEdinburgh(1,w,w ) 1
16Ray MortonIsle of Wight(0,w) 0
17Adam AllottSheffield(0,1,0,0) 1R

Newport - 9 wrzesień (09.09)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Scott PeglerNewport(3,1,3,3,3) 13+3
2Steve BishopSomerset(3,2,3,2,3) 13+2
3Adam AllottSheffield(3,0,3,3,2) 11
4Gary PhelpsSt. Austell(w,3,2,2,2) 9
4Shane ColvinMildenhall(3,3,1,1,1) 9
4Wayne BarrettSt. Austell(2,2,2,0,3) 9
7Carl WilkinsonBoston(2,2,0,2,2) 8
7Rob Grant IIAshfield(2,0,2,1,3) 8
7David MasonRye House(1,3,w,3,1) 8
7Chris CourageNewport(1,3,3,1,w) 8
7Andrew MooreSheffield(2,1,2,2,1) 8
12Ian BarneyPeterborough(1,0,1,3,2) 7
13Barrie EvansMildenhall(1,1,1,0,0) 3
13Paul BurnettBuxton(0,2,0,1,0) 3
15Rob HollingworthBoston(0,1,1,0,0) 2
16Chris SchrammPeterborough(u,0,0,0,1) 1
17Graig GoughNewport(0) 0R?

2001

Sheffield - 20 wrzesień (20.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpKings Lynn(3,3,3,3,2) 14+3
2Scott NichollsIpswich(3,1,3,2,3) 12+2
3Nicki PedersenKings Lynn(1,3,2,3,2) 11+3+1
4Mikael MaxWolverhampton(2,2,2,3,2) 11+2+0
5Craig BoyceIpswich(0,1,3,2,3) 9+1
6Tony RickardssonPoole(3,3,2,1,0) 9+0
7Ryan SullivanPeterborough(3,1,1,1,3) 9
8Lee RichardsonCoventry(2,3,2,2,0) 9
9Leigh AdamsOxford(1,2,1,1,3) 8
10Mark LoramPeterborough(0,2,0,3,2) 7
10Sam ErmolenkoWolverhampton(2,1,1,2,1) 7
12Jason LyonsBelle Vue(1,2,3,0,0) 6
13Dean BarkerEastbourne(2,0,0,1,1) 4
14Krzysztof CegielskiPoole(1,0,1,0,1) 3
15Steve JohnstonOxford(0,0,0,0,0) 0
15David NorrisEastbourne(0,0,0,-,-) 0
17David HowePeterborough(1) 1R
18Paul LeeCoventry(0) 0R

Coventry - 9 wrzesień (09.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Carl StonehewerWorkington(1,1,3,1,3) 9+2+3
2Sean WilsonSheffield(3,0,3,2,1) 9+3+2
3Bjarne PedersenNewcastle(2,3,1,3,3) 12+1
4Simon SteadSheffield(3,3,3,2,1) 12+0
5James GrievesGlasgow(1,3,2,3,2) 11+1
6Paul FrySwindon(3,2,1,3,2) 11+0
7Paul ThorpHull(3,2,3,t,u/ns) 8
8Steve MastersNewport(1,3,0,0,3) 7
8Michael ColesExeter(0,1,0,3,3) 7
8Robert ErikssonEdinburgh(2,2,1,1,1) 7
11Brett WoodifieldTrelawny(2,w/u,2,0,2) 6
12Adrian RymelBerwick(2,1,0,2,0) 5
12Ray MortonIsle of Wight(0,2,2,1,w) 5
14Leigh LanhamArena Essex(1,w,0,2,0) 3
14Paul PickeringStoke(0,1,1,0,1) 3
16Armando CastagnaReading(w/u,0,2,0,0) 2
17Andrew MooreSheffield(2) 2R
18Ritchie HawkinsSheffield(1) 1R

Rye House - 8 wrzesień (08.09)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David MasonRye House- 13
2Scott PeglarNewport- 12
3Simon WolstenholmeRye House- 12
4James MannBuxton- 11
5Gavin HedgeMildenhall- 10
6Jason KingPeterborough- 9
7Carl WilkinsonBoston- 8
8Barrie EvansMildenhall- 8
9Malcolm HollowaySomerset- 6
10Luke CliftonBoston- 5
11Daniel GiffardRye House- 5
12Chris CourageRye House- 5
13Ricky ScarboroBoston- 4
14Nick SimmonsSomerset- 4
15Rory SchleinSheffield- 3
16Chris CollinsBuxton- 3

2002

Poole - 21 sierpień (21.08)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonPoole(1,3,3,3,3) 13+3
2Nicki PedersenKings Lynn(3,3,3,3,2) 14+2
3Jason CrumpBelle Vue(3,3,3,1,0) 10+2+1
3Mikael MaxWolverhampton(3,3,2,3,1) 12+1
5Craig BoyceIpswich(1,2,3,2,3) 11+3+0
6Ryan SullivanPeterborough(3,2,1,3,3) 12+0
7Peter KarlssonWolverhampton(2,2,2,2,2) 10
8Joe ScreenEastbourne(2,2,1,2,0) 7
8Scott NichollsIpswich(2,1,0,1,3) 7
10Sebastian UlamekKings Lynn(1,1,0,2,2) 6
11Stuart RobsonCoventry(1,0,1,1,2) 5
11Mark LoramEastbourne(2,0,2,0,1) 5
13Gary HavelockPoole(0,0,2,1,1) 4
14Davey WattOxford(0,1,1,0,1) 3
15Jason LyonsBelle Vue(0,1,0,-,-) 1
16Alun RossiterPoole(0,0,0,0,0) 0

Belle Vue - 8 wrzesień (08.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam ShieldsIsle of Wight(3,3,w,2,3) 11+3
2Craig WatsonNewport(3,2,3,3,1) 12+2
3Phil MorrisReading(3,2,2,2,2) 11+2+1
4Brent WernerRye House(0,1,3,3,2) 9+3+0
5Andre ComptonNewcastle(2,3,3,0,3) 11+1
6Peter KarlssonWorkington(2,u,2,1,3) 8+0
7Garry SteadHull(1,2,2,1,2) 8
8Mario JiroutSomerset(2,3,0,1,1) 7
8Jan StaechmannStoke(3,1,1,1,1) 7
8Jiri Stancl IIIGlasgow(2,1,w,2,2) 7
11Paul BentleyBerwick(0,0,0,3,3) 6
12Charlie GjeddeSwindon(0,2,3,w,0) 5
12Michael ColesExeter(0,0,1,3,1) 5
12Frede SchottEdinburgh(1,3,1,0,0) 5
15Leigh LanhamArena Essex(1,0,2,2,w) 5
16Simon SteadSheffield(1,1,1,0,0) 3
17Steve MastersTrelawny(0) 0R

Rye House - 31 sierpień

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jamie BirkinshawBoston- 14
2Edward KennettRye House- 13
3Jamie RobertsonNewcastle- 12
4Wayne BroadhusrstMildenhall- 12
5Joe CookKing s Lynn- 10
6Rory SchleinSheffield- 9
7Craig BranneyNewcastle- 7
8Chris MillsKings Lynn- 7
9Steve BraidfordWolverhampton- 6R
10James WrightBuxton- 6
11Daniel KingPeterborough- 5
12James BrundleMildenhall- 5
13Stuart McCabePeterborough- 4
14Martin WilliamsWimbledon- 4
15Adam PryorPeterborough- 4
16Ben WilsonSheffield- 1
17Simon WolstenholmeRye House- 1R
18Barrie EvansRye House- 0R

2003

Coventry - 18 październik (18.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee RichardsonCoventry(2,3,2,2,2) 11+2+3
2Andreas JonssonCoventry(3,0,3,3,1) 10+3+2
3Scott NichollsIpswich(3,0,3,3,2) 11+1
4Jason CrumpBelle Vue(2,3,2,3,3) 13+0
5Billy JanniroCoventry(2,3,2,2,1) 10+1
6Dean BarkerEastbourne(3,2,3,3,0) 11+0
7Mark LoramEastbourne(3,1,1,0,3) 8
8Todd WiltshireOxford(1,2,1,1,2) 7
9Tony RickardssonPoole(0,2,3,1,0) 6
9Mikael MaxWolverhampton(1,3,0,2,0) 6
9Leigh AdamsPoole(2,2,1,0,1) 6
12Peter KarlssonWolverhampton(0,1,0,1,3) 5
12Charlie GjeddeOxford(0,1,2,2,0) 5
14Joe ScreenBelle Vue(1,1,0,0,2) 4
15Jason LyonsBelle Vue(1,0,0,1,1) 3
16David NorrisEastbourne(0,0,1,0,-) 1
17Chris HarrisPeterborough(3) 3R

Sheffield - 28 wrzesień

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sean WilsonSheffield Tigers(3,2,3,3,1) 12+3+3
2Adam ShieldsIsle of Wight Islanders(3,3,3,2,3) 14+2
3Carl StonehewerWorkington Comets(3,3,3,3,3) 15+1
4Craig WatsonNewport Wasps(2,3,2,2,2) 11+2+0
5Garry SteadHull Vikings(2,0,2,3,2) 9+1
6Chris HarrisTrelawny Tigers(d,2,3,1,3) 9+u
7Shane ParkerKings Lynn Stars(3,0,0,3,2) 8
8Kenneth BjarreNewcastle Diamonds(1,3,0,2,1) 7
9Frede SchottEdinburgh Monarchs(2,2,1,1,1) 7
10Joonas KymakorpiArena Essex Hammers(1,1,1,0,3) 6
11Michal MakovskyBerwick Bandits(1,2,2,0,1) 6
12Paul FrySwindon Robins(u,1,1,1,2) 5
13Andrew AppletonReading Racers(1,1,2,1,0) 5
14Mark LemonSomerset Rebels(2,1,0,d,0) 3
15Jan StachmannStoke Potters(0,w,1,2,0) 3
16James GrievesGlasgow Tigers(0,0,0,0,0) 0

Rye House - 30 sierpień (30.08)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barrie EvansRye House(3,3,3,2,3) 14
2Jamie RobertsonNewcastle(3,2,2,3,1) 11
3Trevor Harding IIBoston(1,3,2,1,3) 10+3
4Joel ParsonsRye House(ns,2,3,3,2) 10+2
5Tom BrownNewport(3,0,2,2,3) 10+ns
6Craig BarnneyNewcastle(2,3,3,2,w) 10+w/u
7Chris MillsOxford(2,3,1,3,0) 9
7Rob FinlowBuxton(2,1,0,3,3) 9
9Richard HallBoston(0,2,2,2,2) 8
10James WrightBuxton(1,1,1,1,2) 6
10James BrundleMildenhall(0,2,1,1,2) 6
12Ben PowellCarmarthen/Exeter(ns,1,w/2min,1,1) 3
12Tommy AllenSwindon(2,1,w,-,-) 3
12Joe CookRye House(3,w,0,-,-) 3
12Mark BurrowsWimbledon(w,ns,3,u,ns) 3
16Danny NortonPeterborough(1,ns,0,0,1) 2
17Dean GarrodBoston(1,0,-,-,-) 1R
17Gordon MeakinsCarmarthen(0,1,-,-,-) 1R

2004

Poole - 17 październik (17.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjarne PedersenPoole(3,2,2,2,2) 11+2+3
2Ryan SullivanPoole(3,3,3,3,2) 14+2
3Hans AndersenIpswich(1,3,2,3,3) 12+3+1
4Rory SchleinBelle Vue(3,3,2,1,3) 12+0
5Matej FerjanPoole(2,3,3,3,0) 11+1
6Mikael MaxWolverhampton(2,2,2,3,3) 12+0
7Leigh AdamsSwindon(2,2,3,1,1) 9
8Scott NichollsIpswich(3,1,1,0,3) 8
9Adam ShieldsEastbourne(2,1,1,2,1) 7
10David HoweWolverhampton(0,0,3,1,2) 6
11Davey WattPoole(1,1,1,2,0) 5
12Gary HavelockPeterborough(0,2,0,0,2) 4
13Rafal DobruckiOxford(1,0,0,2,0) 3
13Chris HarrisCoventry(1,1,0,0,1) 3
13Josh LarsenArena Essex(0,0,1,1,1) 3
16Sebastian TresarrieuEastbourne(0,0,0,0,0) 0

Sheffield - 19 wrzesień

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andre ComptonSheffield Tigers(2,3,3,2,0) 10+3+3
2Mark LemonExeter Falcons(2,2,2,2,3) 11+2+2
3Simon SteadWorkington Comets(3,3,3,3,3) 15+u
4Craig BoyceIsle of Wight Islanders(2,1,3,3,2) 11+w
5Craig WatsonNewport Wasps(3,3,2,d,2) 10+u
6Danny BirdReading Racers(2,w,3,1,3) 9+w
7Carl StonehewerWorkington Comets(3,2,1,3,d) 9
8Tomas TopinkaKings Lynn Stars(1,3,1,0,3) 8
9Adrian RymelBerwick Bandits(0,2,2,3,0) 7
9Jan StachmannStoke Potters(1,2,2,1,1) 7
11Rory SchleinEdinburgh Monarchs(3,1,w,-,-) 4
11Shane ParkerGlasgow Tigers(1,d,d,1,2) 4
11Glenn CunninghamSomerset Rebels(1,1,1,u,1) 4
14Jason LyonsNewcastle Diamonds(d,1,0,d,2) 3
14Chris NeathRye House Rockets(d,d,0,2,1) 3
14Luke PriestStoke Potters(2,1) 3R
17Paul CooperBerwick Bandits(1,0,) 1R
18Ross BradyHull Vikings(w,d,-,-,-) 0

Rye House - 28 sierpień (28.08)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1James WrightBuxton(3,3,3,3,2) 14
2Mark BurrowsWimbledon(2,3,3,2,2) 12+3
3Richard HallBoston(2,3,2,2,3) 12+2
4Matthew WethersArmadale(0,2,3,3,3) 11
5Steve BoxallRye(3,1,0,3,3) 10
5Chris SchrammOxford(3,3,2,0,2) 10
5David MasonWeymouth(1,2,2,2,3) 10
8Barrie EvansWimbledon(2,2,1,1,2) 8
9Malcom HollowaySwindon(1,2,3,0,0) 6
9Dean FeltonCarmarthen(1,2,2,0,1) 6
11Jamie WestacottNewport(0,0,1,3,1) 5
11Ritchie HawkinsMildenhall(1,1,1,1,1) 5
13Justin ElkinsStoke(3,0,-,-,-) 3
13Jamie RobertsonNewcastle(1,1,0,1,0) 3
15Lee SmartMildenhall(0,0,0,2,0) 2
16Joel ParsonsRye Houes(0,1,-,-,-) 1
17Karl MasonCoventry(0,0,1) 1R
18Jack HargreavesStoke(0,0,0) 0R

2005

Swindon - 28 sierpień (28.08)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenEastbourne(1,3,3,2,3) 12+3
2Scott NichollsCoventry(0,3,3,2,2) 10+2+2
3Peter KarlssonPeterborough(3,1,3,1,2) 10+3+1
4Bjarne PedersenPoole(3,1,2,3,3) 12+0
5Charlie GjeddeSwindon(3,1,1,3,3) 11+1
6Lee RichardsonSwindon(2,0,3,2,3) 10+0
7Greg HancockOxford(2,3,2,0,2) 9
8Jason CrumpBelle Vue(2,2,0,2,2) 8
8Krzysztof KasprzakPoole(0,3,1,3,1) 8
10Billy HamillOxford(3,2,0,-,-) 5
10Mark LoramArena Essex(2,2,0,1,0) 5
12Ales Dryml IIPeterborough(0,1,0,3,0) 4
12David HoweWolverhampton(1,2,0,0,1) 4
12Davey WattEastbourne(1,0,2,1,0) 4
12Fredrik LindgrenWolverhampton(0,0,2,1,1) 4
16Simon SteadBelle Vue(1,0,1,0,1) 3

Sheffield - 18 wrzesień

Format zawodów: kwalifikacje, półfinał i finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sean WilsonSheffield Tigers(3,2,3,3,1) 12+3
2Alan MogridgeStoke Potters(2,3,3,3,2) 13+2
3Tomas TopinkaKings Lynn Stars(ns,3,2,3,3) 11+2+1
4Mark LemonExeter Falcons(1,2,3,2,2) 10+3+0
5Shane ParkerGlasgow Tigers(1,1,2,2,3) 9+1
6Stuart RobsonRye House Rockets(3,2,1,2,1) 9+0
7Andre ComptonSheffield Tigers(u,3,3,w,2) 8
7Magnus ZetterstromSomerset Rebels(3,ns,0,3,2) 8
9James WrightWorkington Comets(1,2,0,1,3) 7
9Russell HarrisonEdinburgh Monarchs(3,1,2,1,0) 7
9Craig BoyceIsle of Wight Islanders(2,1,2,2,0) 7
12Matej ZagarReading Racers(2,ns,0,1,3) 6
13Garry SteadHull Vikings(2,3,-,-,-) 5
14Adrian RymelBerwick Bandits(1,ns,1,1,1) 4
15Mads KorneliussenNewport Wasps(0,1,0,0,1) 2
16James GrievesNewcastle Diamonds(0,0,1,0,0) 1
17Benji ComptonSheffield Tigers(1,0) 1R
18Luke PriestStoke Potters(0) 0R

Rye House - 27 sierpień (27.08)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve BoxallRye Houes(3,3,3,3,3) 15
2Barrie EvansStoke(3,3,3,0,2) 11+3
3Blair ScottArmadale(2,2,2,3,2) 11+2
4David MasonWeymouth(3,3,2,3,0) 11+1
5Lewis BridgerWeymouth(0,3,3,1,3) 10
5Jon ArmstrongMildenhall(2,1,2,2,3) 10
7Wayne CarterScunthorpe(3,2,1,2,1) 9
8Mark BurrowsWimbledon(1,3,0,2,2) 8
9Adam RoynonMildenhall(1,1,1,1,3) 7
9Craig BranneyOxford(2,2,2,1,0) 7
11Karlis EzergailisNewport(2,-,2,0,1) 5
12Jonathon BethelBuxton(1,0,1,0,2) 4
12Danny BetsonWimbledon(0,1,0,2,1) 4
14Harland CookRye Houes(0,1,0,1,1) 3
14Mark BasebySittingbourne(3) 3R
16Chris HuntSittingbourne(1,0,1,0,0) 2
17Simon LambertBoston(0,0,0) 0
17Lee SmartMildenhall(0,0) 0R

2006

Poole - 1 październik (01.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpBelle Vue(3,3,3,3,5) 15+3
2Nicki PedersenEastbourne(3,2,3,3,2) 13+2
3Greg HancockReading(2,2,3,2,3) 12+3+1
4Scott NichollsCoventry(2,3,1,2,2) 10+2+0
5Hans AndersenPeterborough(1,1,3,1,3) 9+1
6Todd WiltshireOxford(3,0,2,2,2) 9+0
7Leigh AdamsSwindon(0,3,2,3,0) 8
7Billy HamillWolverhampton(1,2,1,1,3) 9
9Rory SchleinCoventry(2,2,1,1,1) 7
9Adam ShieldsEastbourne(1,1,2,2,1) 7
11Craig BoycePoole(0,0,0,3,2) 5
12Krzysztof KasprzakPoole(0,3,1,-,-) 4
12Simon SteadBelle Vue(3,0,0,0,1) 4
12Jesper B. MonbergPeterborough(0,1,2,1,0) 4
15Mark LoramIpswich(2,1,-,-,-) 3
16Mikael MaxArena Essex(1,0,0,0,1) 2
17Matt BatesPoole(0,0,0,0) 0RT

Sheffield - 24 wrzesień (24.09)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Magnus ZetterstromSomerset Rebels(3,3,2,3,3) 14+3
2Jason LyonsMildenhall Fen Tigers(3,2,2,3,3) 13+2
3Gary HavelockRedcar Bears(2,2,3,2,3) 12+2+1
4Tomas TopinkaKings Lynn Stars(0,3,3,2,3) 11+3+0
5Chris HolderIsle of Wight Islanders(2,3,1,3,1) 10+1
6Danny BirdGlasgow Tigers(1,2,3,3,0) 9+t
7Josef FrancNewcastle Diamonds(3,2,3,0,1) 7
7James WrightWorkington Comets(2,0,1,2,2) 7
7Andre ComptonSheffield Tigers(1,3,3) 7
10Chris NeathRye House Rockets(2,2,0,0,2) 6
10Mark LemonStoke Potters(0,0,2,2,2) 6
10Shane ParkerGlasgow Tigers(3,1,0,1,1) 6
13Michal MakovskyBerwick Bandits(1,1,1,1,1) 5
14Kevin DoolanKings Lynn Stars(1,0,0,1,2) 4
15William LawsonEdinburgh Monarchs(0,1,1,0,w) 2
16Carl WilkinsonNewport Wasps(w,0,0,0,0) 0
17Tai WoffindenSheffield Tigers(1) 1R
18David SpeightSheffield Tigers(0,0) 0R

Rye House - 9 wrzesień (09.09)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam RoynonBuxton(3,3,3,3,3) 15
2Seemond StephensPlymouth(3,2,3,3,ns) 11
3Lee SmartPlymouth(2,3,2,1,2) 10
4Scott CourtneyStoke(2,u,3,1,3) 9
5Mark ThompsonMildenhall(2,1,1,2,2) 8
5Tai WoffindenScunthorpe(1,3,2,2,0) 8
5John OliverBoston(3,2,1,2,0) 8
8Ben PowellRye House(w/u,2,w,3,2) 7
8Adam AllottStoke(1,2,1,3,0) 7
10Andrew BarghMildenhall(1,0,2,2,1) 6
11Barry BurchattRye House(1,t,2,0,1) 4
12Scott JamesBuxton(2,1,w/2min) 3
12Josh AutyScunthorpe(3,u,w/u) 3
14Wayne BroadhurstBoston(0,1,0,0,1) 2
15Nicki GlanzNewport(0,ns,0,0,1) 1
16Karl MasonNewport(w) 0
17David MasonWeymouth(3,3,1,3,2) 12R
18Gary CotthamSittingbourne(1,1,1,0,3) 6R

2007

Kings Lynn - 30 sierpień (30.08)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenEastbourne(3,3,3,3,2) 14+3
2Chris HarrisCoventry(0,2,3,2,3) 10+2+2
3Leigh AdamsSwindon(3,3,2,2,3) 13+1
4Davey WattEastbourne(3,1,2,3,3) 12+3+0
5Bjarne PedersenPoole(1,3,1,3,2) 10+1
6Krzysztof KasprzakLakeside(2,2,0,1,3) 8+0
7Troy BatchelorPoole(2,0,3,1,2) 8
8Hans AndersenPeterborough(2,3,0,0,2) 7
9Scott NichollsCoventry(0,2,1,3,1) 7
10Adam ShieldsLakeside(0,1,2,2,1) 6
11Rory SchleinCoventry(1,1,3,1,0) 6
12Travis McGowanReading(3,2,0,0,1) 6
13Freddie LindgrenWolverhampton(0,1,1,2,1) 5
14Tomas TopinkaKings Lynn(2,0,2,1,0) 5
15Chris LouisIpswich(0,0,1,0,0) 1
16Chris MillsKings Lynn(1,0,0,0,0) 1

Swindon - 30 wrzesień (30.09)

Format zawodów: kwalifikacje, półfinał i finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1James WrightWorkington(3,3,2,3,3) 14+3
2Jason LyonsBrimingham(3,3,2,2,3) 13+2
3Jacek RempałaBerwick(0,1,3,2,3) 9+2+1
4Daniel NermarkKings Lynn(2,2,3,3,3) 13+3+0
5Tomas TopinkaKings Lynn(1,3,2,3,1) 10+1
6Chris HolderIsle of Wight(2,3,3,1,2) 11+0
7Kaj LaukkanenEdinburgh(3,2,d,2,w ) 7
7Tai WoffindenRye House(1,1,3,1,1 ) 7
7Josef FrancMildenhall(2,1,1,1,2 ) 7
10Chris KerrRedcar(1,0,w,3,2 ) 6
11Lee ComplinStoke(1,2,w,0,2 ) 5
12Michał RajkowskiNewport(2,2,0,0,0 ) 4
12Andre ComptonSheffield(0,0,1,2,1 ) 4
14Emil KramerSomerset(0,1,0,0,1 ) 2
15Trent LeveringtonGlasgow(0,0,1,0,0 ) 1
16Chris SchrammNewport(3,0,2,1,0 ) 6TR
17Jason KingMildenhall(-,-,-,-,-) NS

Rye House - 15 wrzesień (15.09)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenScunthorpe(3,3,3,3,3) 15
2Josh AutyScunthorpe(2,3,2,3,3) 13
3Robert MearRye House(3,1,3,2,3) 12
4Jey HerneWeymouth(1,2,1,2,3) 9
5Danny WarwickSittingbourne(2,2,3,1,1) 9
6Lee SmartWeymouth(2,3,2,0,2) 9
7Ben TaylorBuxton(1,2,2,2,1) 8
8Barrie EvansStoke(3,0,0,3,2) 8
9John BranneyStoke(2,0,1,2,2) 7
10Mark BurrowsCleveland(1,1,0,3,2) 7
11Tom BrownPlymouth(0,2,2,1,1) 6
12Daniel HalseyRye House(0,1,3,0,1) 5
13Andrew BarghOxford(3,0,1,1,0) 5
14Lee SmethillsOxford(1,1,1,1,0) 4
15Nicki GlanzPlymouth(0,3,0,0,0) 3
16Simon LambertBoston(0,0,0,0,0) 0
17Dan BlakeOxford(ns) nsR
17Jerran HartRye House(ns) nsR

2008

Birmingham - 8 październik (08.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpBelle Vue(3,2,1,3,3) 12+2+3
2Rory SchleinIpswich(3,1,1,3,2) 10+3+2
3Kenneth BjerrePeterborough(3,2,3,2,3) 13+1
4Leigh AdamsSwindon(1,3,3,3,3) 13+0
5Chris HolderPole(2,3,3,1,2) 11+1
6Davey WattPole(2,1,2,2,3) 10+0
7Lewis BridgerEastbourne(2,2,3,0,1) 8
8Niels K. IversenWolverhampton(1,0,2,2,2) 7
9Daniel KingPeterborough(w,2,2,1,2) 7
10Fredrik LindgrenWolverhampton(0,0,2,3,1) 6
11Piotr ŚwiderskiIpswich(0,3,1,0,1) 5
12Jonas DavidssonLakeside(3,1,0,0,1) 5
13Troy BatchelorSwindon(1,3,0,1,0) 5
14Edward KennettEastbourne(1,0,1,2,0) 4
15Billy JanniroCoventry(2,0,0,0,-) 2
16Charlie GjeddeBelle Vue(0,1,0,1,0) 2
17Jay Herne-(0) 0R
18Luke Priest-(ns) nsR

Sheffield - 21 wrzesień (21.09)

Format zawodów: kwalifikacje, półfinał i finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenRye House(2,1,3,3,3) 12+3
2Jason DoyleSomerset(1,3,2,2,3,-) 11+2+2
3Adrian RymelBerwick(2,2,3,3,2) 12+1
4Kauko NieminenWorkington(3,3,3,2,w) 11+3+ns
5Ben BarkerStoke(3,3,2,0,3) 11+1
6Jason BunyanIsle of Wight(3,3,2,2,2) 12+0
7Shane ParkerGlasgow(1,2,3,3,1) 10
8Ulrich OstergaardReading(2,0,2,1,2) 7
9Jason KingNewcastle(1,1,1,2,1) 6
9Kevin DoolanKings Lynn(0,2,1,3,0) 6
11Andre ComptonSheffield(3,1,w,1,ns) 5
11Jason LyonsBrimingham(t,2,0,1,2) 5
11Magnus KarlssonScunthorpe(2,1,0,1,1) 5
14William LawsonEdinburgh(0,0,0,ns,3) 3
14Gary HavelockRedcar(1,ns,1,0,1) 3
16Henning LoofMildenhall(ns,-,-,-,-) 0
17Scott RichardsonScunthorpe(1,1,0) 2R
18Ben TaylorBuxton(0,0) 0R

Rye House - 27 wrzesień (27.09)

Conference League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Benji ComptonRedcar(2,3,3,3,3) 14
2Byron BekkerScunthorpe(1,3,3,3,3) 13
3Darcy WardBoston(3,3,3,w/u,3) 12+3
4Dan HalseyRye House(0,3,3,3,3) 12+2
5Jay HerneWeymouth(3,2,2,3,2) 12+1
6Ben TaylorBuxton(3,2,1,2,1) 9
7Gareth IsherwoodBuxton(2,0,2,2,1) 7
7Rob SmithRye House(w/u,2,2,2,1) 7
9Dean FeltonSittingbourne(1,1,1,1,2) 6
9Kyle HughesPlymouth(3,1,2,w/u,ns) 6
11Simon LambertBoston(2,1,0,1,0) 4
12Tom BrownPlymouth(1,2,w/u) 3
13Scott RichardsonScunthorpe(0,w/u,0,2,w/u) 2
13Richard LawsonRedcar(2,w/u) 2
15Aaron BasebySittingbourne(u,1,0,w/2min,ns) 1
16Kyle NewmanWeymouth(w/u,0,0,0,0) 0
17Gary CotthamRye House(0,1,2,2) 5R
18Harland CookRye House(1,1,0,1) 3R

2009

Coventry - 2 październik (02.10)

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinał oraz finał.

Elite League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsSwindon(3,3,3,0,3) 12+2+3
2Chris HarrisCoventry(2,3,2,3,3) 13+2
3Chris HolderPoole(3,1,3,3,3) 13+1
4Fredrik LindgrenWolverhampton(2,3,3,2,1) 11+3+d
5Edward KennettCoventry(3,3,1,1,2) 10+1
6Scott NichollsIpswich(2,2,3,1,3) 11+0
7Matej ZagarSwindon(2,0,2,3,2) 9
8Niels K. IversenPeterborough(3,2,1,2,1) 9
9Hans AndersenPoole(1,2,2,2,1) 8
10Robert MiśkowiakIpswich(1,1,0,3,2) 7
11Adam SkórnickiWolverhampton(u,1,0,2,2) 5
12Mads KorneliussenPeterborough(1,2,1,0,0) 4
13Davey WattEastbourne(1,0,1,1,0) 3
14Jonas DavidssonLakeside(0,0,2,0,0) 2
15James WrightBelle Vue(0,1,0,0,0) 1
16Josh AutyCoventry(0,u,1) 1
17Joe HainesWolverhampton(0,1) 1

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ricky AshworthSheffield(3,2,2,3,3) 13+3
2Darcy WardKing s Lynn(3,1,3,3,1) 11+2
3Ty ProctorRedcar(2,3,2,2,2) 11+2+1
4David HoweScunthorpe(1,2,3,3,1) 10+3+0
5William LawsonGlasgow(3,2,1,2,2) 10+1
6Andre ComptonWorkington(0,3,1,3,3) 10+0
7Kenni LarsenNewcastle(3,3,1,0,2) 9
7Jordon FramptonNewport(2,3,2,1,1) 9
9Ryan FisherEdinburgh(1,2,0,2,3) 8
10Jason LyonsBirmingham(0,1,3,0,3) 7
11Steve JohnstonSomerset(2,0,0,2,2) 6
11Jason BunyanStoke(1,1,2,1,0) 5
13Tomas TopinkaKing s Lynn(2,1,1,1,ns) 5
14Magnus KarlssonScunthorpe(0,0,3,0,0) 3
15Chris NeathRye House(1,0,0,1,ns) 2
16Michal MakovskyBerwick(0,0,0,0,1) 1
17Adam Wrathall-- nsR
17Gary Irving-- nsR

Rye House - 26 wrzesień (26.09)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig CookBuxton(3,3,2,3,3) 14+3
2Kyle HughesPlymouth(2,3,3,3,3) 14+2
3Jay HerneBournemouth(3,3,3,2,2) 13+3
4Jerran HartBournemouth(3,2,3,3,2) 13+2
5Tony AtkinNewport(3,1,1,0,3) 8
5Barrie EvansMildenhall(1,2,2,3,ns) 8
5Simon LambertScunthorpe(2,1,3,0,2) 8
8Darren MallettKing s Lynn(1,3,1,2,0) 7
9Daniel HalseyRye House(u,0,2,2,2) 6
9Ben HopwoodIsle of Wight(1,1,0,1,3) 6
11Nick SimmonsIsle of Wight(w/u,2,2,0,1) 5
12Jade MudgwayBuxton(0,1,1,1,1) 4
13Benji ComptonWeymouth(2,w/u,0,1,u) 3
13Mark SimmondsPlymouth(w/u,2,1,w/u) 3
15Adam AllottKing s Lynn(0,0,t,1,1) 2
16James CockleWeymouth(w/u,0) 0
17Ben MorleyRye House(0,2,0) 2R
17Dan BlakeRye House(0,2) 2R

2010

Peterborough - 16 październik (16.10)

Format zawodów: kwalifikacje, półfinał i finał.

Elite Open Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenWolves(3,2,0,3,3) 11+3
2Chris HarrisCoventry(2,3,3,2,3) 13+2
3Kenneth BjerrePeterborough(3,2,0,3,2) 10+2+1
4Bjarne PedersenPoole(3,0,1,3,3) 10+3+0
5Chris HolderPoole(3,0,3,1,1) 8+1
6Scott NichollsIpswich(2,3,2,1,2) 10+0
7Simon SteadSwindon(1,2,1,2,2) 8
7Kauko NieminenLakeside(1,2,2,0,3) 8
7Niels K. IversenPeterborough(2,1,3,2,d) 8
10Hans AndersenBelle Vue(0,0,2,3,2) 7
11Joonas KylmakorpiEastbourne(0,1,3,2,0) 6
11Daniel KingIpswich(1,3,2,0,0) 6
13Peter KarlssonBelle Vue(0,3,1,ns,1) 5
14Tai WoffindenWolves(2,1,0,0,1) 4
15Cameron WoodwardEastbourne(0,1,0,1,1) 3
15Krzysztof KasprzakCoventry(1,0,1,1,w) 3
17Lewis Kerr-(0) 0R

Sheffield - 26 wrzesień (26.09)

Format zawodów: kwalifikacje, półfinał i finał.

Premier League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenni LarsenNewcastle(3,3,3,2,2) 13+3
2David HoweScunthorpe(2,2,3,3,1) 11+2+2
3Ryan FisherEdinburgh(2,1,2,3,3) 11+3+1
4Rene BachNewcastle(3,3,3,3,1) 13+0
5Josh AutySheffield(w/u,1,3,3,3) 10+1
6Travis McGowanGlasgow(3,2,1,2,1) 9+0
7Cory GathercoleSomerset(1,3,1,2,u) 7
7Leigh LanhamNewport(1,3,0,0,3) 7
7Lee ComplinBerwick(1,0,2,1,3) 7
10Jason Lyons.Birmingham(2,d,2,2,0) 6
10Gary HavelockRedcar(1,2,1,0,2) 6
10Linus SundstromRye House(0,2,1,1,2) 6
10Taylor PooleStoke(0,1,2,1,2) 6
14Tomas TopinkaKings Lynn(3,0,0,1,0) 4
15Russell HarrisonWorkington(2,1,0,0,0) 3
16Jordan FramptonRye House(0,0,0,0,1) 1

Rye House - 30 październik (30.10)

National League Riders Championship

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee SmartDudley(2,3,3,3,3) 14
2Simon LambertKing s Lynn(3,3,3,3,w) 12
3Adam AllottBuxton(3,0,2,3,3) 11
4Craig CookBuxton(2,3,3,2,w) 10
5Nick SimmonsIsle of Wight(w,2,3,3,1) 9
5Ben MorleyRye House(3,3,1,0,2) 9
7Barrie EvansDudley(3,1,ns,1,3) 8
8Jay HerneBournemouth(1,0,2,2,2) 7
8Kyle NewmanNewport(2,2,1,2,0) 7
10Danny WarwickIsle of Wight(2,1,ns,2,1) 6
10James CockleWeymouth(w,2,1,w/2min,3) 6
12Gary CotthamWeymouth(1,1,2,1,0) 5
12Darren MallettKing s Lynn(ns,2,0,1,2) 5
12Gary IrvingScunthorpe(1,1,1,0,2) 5
15Mark BasebyBournemouth(0,w,2,1,1) 4
16Joe JacobsRye House(1,0,w,0,1) 2
17Lee StrudwickRye House(0) 0R




Odwiedziny (Visitors):
7334358


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl