Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1969-2015

Indywidualne Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych na długim torze
(Long Track Speedway U.S. Championship)

Thanks to Wojciech Wilde.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1979Shawn Moran-Finał
1979Shawn Moran-Runda kwalifikacyjna
1983Lance KingCarson City, CaliforniaFinał
2007Jeff OroszKanada & Castrovile, OntarioFinał
2008Jeff OroszKanada & Castrovile, OntarioFinał
2009Jeff OroszKanada & Castrovile, OntarioFinał
2010Jeff OroszKanada & Castrovile, OntarioFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario1 runda
2010Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario2 runda
2011Daniel WeichtNorth Webster, IndianaFinał
2012Daniel WeichtNorth Webster, IndianaFinał
2013Daniel WeichtNorth Webster, IndianaFinał
2013Gino ManzaresCorona, CaliforniaFinał - AMA
2013Broc NicolTorrance, CaliforniaJunior
2013Mitch PiersonCovina, CaliforniaFinał - Support Class
2014Austin NovratilHuntington Beach, CaliforniaFinał - Division 1 - AMA
2014Ricky Richards-Finał - Division 2 - AMA
2014Chad RallMansfield, OhioFinał
2015Kyle LegaultKanadaFinał
2016Kyle LegaultCanada & OntarioFinał
2017Jeff OroszKanada & Castrovile, OntarioFinał
2018Chris HatawaySyracuse, IndianaFinał

1979

Gardena - 9 listopad (09.11).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shawn Moran-(3,3,3,3,3) 15
2Bruce Penhall-- 13
3John Cook-- 12
4Bobby Schwartz-- 11
5Tony BriggsNowa Zelandia- 9
6Denny Pyeatt-- 9
7Dave Tample-- 8
8Dave Sims-- 7
9Scott Autrey-- 7
10Jim Lawson-- 6
11Wayne Ishii-- 5
12Jack Kee-- 5
13Keith Chrisco-- 3
14Larry KostaSan Diego- 3
15Mike Faria-- 3
16Gene Woods-- 1

Gardena - 26 października (26.10).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shawn Moran-- 675
2Mike BastMeadow Vista, CA- 625
3Dave Sims-- 575
4Ron Preston-- 525
5Dave DeTample-- 450
6John Cook-- 400
7Jim Lawson-- 350
8Tony BriggsNowa Zelandia- 300
9Denny Pyaett-- 250
10Scott Autrey-- 200
11Keith Chrisco-- 225
12Larry KostaSan Diego- 225
13Gene Woods-- 200
14Wayne Ishii-- 200
15Shawn McConnell-- 150
16Lance King-- 150





1983

Gardena (California) - 4 listopad (04.11).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lance KingCarson City, California(1.5,3.5 + 3.5P + 22,5F) 31
2Bobby SchwartzCosta Mesa, California(3.5,3.5 + 3.5P + 15F) 25,5
3John CookVan Nuys, California(1,3.5 + 3.5P + 12F) 20
4Buddy RobinsonSalinas, California(3.5,3.5 + 3P + 9F) 19
5Robert Pfetzing-(3.5,3.5 + 3P + 7.5F) 17,5
6Ron Blanton-(3,3 + 2.5P + 6MF) 14,5
7Doug DeTemple-(1,3 + 3P + 6F) 13
8Tommy Walton-(3,2.5 + 2.5P + 4.5MF) 12,5
9Scott OrmistonNorth Glenn, Colorado(2.5,2.5 + 2.5P + 3MF) 10,5
10Greg AyersWildemar, California(3.5,3 + 2P + 1,5MF) 10
11Rocky RobinsonGrass Valley, California(2.5,3 + 2P + 1.5MF) 9
12Bobby OttInglewood, California(3,2.5 + 2P + 1.5MF) 9
13Tom FerrisCalifornia(3.5,3 + 1,5P) 8
14Eddie CastroOjai, California(3.5,3.5 + 1P) 8
15Eddie Marshall-(3,1.5 + 1.5P) 6
15Shane McDonald-(2.5,2 + 1.5P) 6
17Jim Turner-(1.5,3 + 1P) 5,5
17Jimmy O DellKansas City, Kansas(2.5,2 + 1P) 5,5
19Mark Weaver-(3,1,) 4
20Dennis Davis-(2,2,) 4
21Jan Ballard-(1.5,2.5,) 4
21Steve Hill-(2.5,1.5,) 4
21Trace WillisTustin, California(1.5,2.5,) 4
24Dave Wendlandt-(2,1.5,) 3,5
24Joe Kreisberg-(1.5,2,) 3,5
24John Volk-(2.5,1,) 3,5
24Ken Hansen-(1.5,2,) 3,5
24Mark Dragony-(2,1.5,) 3,5
29Lenny Faas III-(3,-,) 3
30Doug BenjaminMurrieta, California(2,1,) 3
30Jeff Brown-(1,2,) 3
30Roy Stafford-(2,1,) 3
33Scott Nelson-(2.5,) 2,5 R3
34Louis Kreisberg-(1,1.5,) 2,5 R4
35Randy Beddow-(2,-,) 2
36John Dunn-(1.5,) 1,5 R1
36Ronnie Correy-(1,5) 1,5 R5
38Brak danych-(1) 1
38Cary Faas-(1,-,) 1
38Guy Waterson-(1,-,) 1
41Bill ShaveyInglewood, California-(ns) 0 R2
41Jim Barkley-(ns) 0 R8
41Mike Buschman-(ns) 0 R6
41Richard Perkins-(ns) 0 R7
41Russell Romero-(ns) 0 R9






2007

Canton (Ohio) - 27 maj (27.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario(-) -
2Chad RallEngadine, Michigan(-) -
3Russ CrawfordBrownstown, Michigan(-) -
4Daniel WeichtPirceton, Indiana(-) -
5Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) -
6Jim TerchilaIndianapolis, Indiana(-) -
7David WeichtPiercton, Indiana(-) -
8Ronnie RallEngadine, Michigan(-) -
9Jon MassieWooster, Ohio(-) -
10Alan RushSpeedway, Indiana(-) -
11Marc MonroeTallmadge, Ohio(-) -
12Dan K. CrawfordMarlette, Michigan(-) -
13Mark EngleClinton Township, Michigan(-) -
14Michael CallenGalesburg, Michigan(-) -
15Kevin SextonElyria, Ohio(-) -
16Stefan LaessigPennsburg, Pensylwania(-) -
17Doug HornerGates Mills, Ohio(-) -
18Tim MurrayKanada & Niagara Falls, Ontario(-) -






2008

Canton (Ohio) - 24 maj (24.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario(-) 1 m. w finale A
2Chad RallEngadine, Michigan(-) 2 m. w finale A
3Rob DixonKanada & Bowmanville, Ontario(-) 3 m. w finale A
4Chris ThomasMansfield, Ohio(-) 4 m. w finale A
5Daniel WeichtPirceton, Indiana(-) 5 m. w finale A
6Steve GlasgowRedford, Michigan(-) 6 m. w finale A
7Ronny RallEngadine, Michigan(-) 1 m. finale B
8David WeichtPiercton, Indiana(-) 2 m. finale B
9Michael CallenGalesburg, Michigan(-) 3 m. finale B
10Marc MonroeTallmadge, Ohio(-) 4 m. finale B
11Peter PedersenBelle Fourche, South Dakota(-) 5 m. finale B
12Doug HornerGates Mills, Ohio(-) 6 m. finale B
13Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) 1 m. w finale C
14Jon MassieWooster, Ohio(-) 2 m. w finale C
15Tim MurrayKanada & Niagara Falls, Ontario(-) 3 m. w finale C
16Phil MosqueraWestland, Michigan(-) 4 m. w finale C
17Kevin SextonElyria, Ohio(-) 5 m. w finale C
18Rob MosqueraGarden City, Michigan(-) 6 m. w finale C
19Brian DailyWaynesburg, Ohio(-)
20Dan K. CrawfordMarlette, Michigan(-)
21Gary HesmerKanada & Toronto, Ontario(-)






2009

Canton (Ohio) - 23 maj (23.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario(-) 1 m. w finale A
2Warren DiemGap, Pasadena(-) 2 m. w finale A
3Chad RallMansfield, Ohio(-) 3 m. w finale A
4Rob DixonKanada & Bowmanville, Ontario(-) 4 m. w finale A
5Chris ThomasMansfield, Ohio(-) 5 m. w finale A
6Glen BrownKanada & Utterson, Ontario(-) 6 m. w finale A
7Daniel WeichtPirceton, Indiana(-) 1 m. w finale B
8Tim MurrayKanada & Niagara Falls, Ontario(-) 2 m. w finale B
9Doug HornerGates Mills, Ohio(-) 3 m. w finale B
10Ronny RallEngadine, Michigan(-) 4 m. w finale B
11David WeichtPiercton, Indiana(-) 5 m. w finale B
12Jon MassieWooster, Ohio(-) 6 m. w finale B
13Mike HammondKanada & Cambridge, Ontario(-) 1 m. w finale C
14Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) 2 m. w finale C
15Michael CallenGalesburg, Michigan(-) 3 m. w finale C
16Rod MassieWooster, Ohio(-) 4 m. w finale C
17Kevin SextonElyria, Ohio(-) 5 m. w finale C
18Heath HestonLexington, Ohio(-) 6 m. w finale C






2010

2 rundy: Canton (Ohio) - 29 maj (29.05), Wauseon (Ohio) - 16 lipiec (16.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario(1,1) 2
2Warren DiemParadise, Pasadena(2,2) 4
3Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(7,3) 10
4Jessie DiemParadise, Pasadena(4,6) 10
5Chad RallMansfield, Ohio(3,11) 14
6Chris HatawaySyracuse, Indiana(8,7) 15
7Joe GarrisonLawrenceburg, Indiana(5,11) 16
8Kyle LegaultKanada(6,11) 17
9Michael CallenGalesburg, Michigan(10,8) 18
10Steve BrinkerPlainfield, Illinois(16,4) 20
11David WeichtPiercton, Indiana(15,5) 20
12Ronnie RallEngadine, Michigan(9,11) 20
13Kevin SextonElyria, Ohio(12,9) 21
14Jim TerchilaIndianapolis, Indiana(11,11) 22
15Alan RushSpeedway, Indiana(13,11) 24
16Mike HammondKanada & Cambridge, Ontario(14,11) 25
17Michael DeChamplainDetroit, Michigan(16,10) 26

Canton (Ohio) - 29 maj (29.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario(-) -
2Warren DiemParadise, Pasadena(-) -
3Chad RallMansfield, Ohio(-) -
4Jessie DiemParadise, Pasadena(-) -
5Joe GarrisonLawrenceburg, Indiana(-) -
6Kyle LegaultKanada & St.Catharines, Ontario(-) -
7Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(-) -
8Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) -
9Ronnie RallEngadine, Michigan(-) -
10Michael CallenGalesburg, Michigan(-) -
11Jim TerchilaIndianapolis, Indiana(-) -
12Kevin SextonElyria, Ohio(-) -
13Alan RushSpeedway, Indiana(-) -
14Mike HammondKanada & Cambridge, Ontario(-) -
15David WeichtPiercton, Indiana(-) -

Wauseon (Ohio) - 16 lipiec (16.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario(22) 22 + 1 m. w finale A
2Warren DiemParadise, Pasadena(13) 13 + 2 m. w fniale A
3Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(13) 13 + 3 m. w finale A
4Steve BrinkerPlainfield, Illinois(18) 18 + 4 m. w finale A
5David WeichtPiercton, Indiana(15) 15 + 5 m. w fniale A
6Jessie DiemParadise, Pasadena(18) 18 + 6 m. w finale A
7Chris HatawaySyracuse, Indiana(13) 13 + 1 m. w fniale B
8Michael CallenGalesburg, Michigan(12) 12 + 2 m. w fniale B
9Kevin SextonElyria, Ohio(9) 9 + 3 m. w finale B
10Michael DeChamplainDetroit, Michigan(7) 7 + 4 m. w fniale B





2011

Wauseon (Ohio) - 28. maj (28.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(-) 1 m. w finale A
2Chad RallMansfield, Ohio(-) 2 m. w finale A
3Mike HammondKanada & Cambridge, Ontario(-) 3 m. w finale A
4Jon MassieWooster, Ohio(-) 4 m. w finale A
5Ronnie RallEngadine, Michigan(-) 1 m. w finale B
6David WeichtNorth Webster, Indiana(-) 2 m. w finale B
7Kevin SextonElyria, Ohio(-) 3 m. w finale B
8Carl Estes-(-) 4 m. w finale B






2012

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(5,10) 15 + 1 m. w finale A
2John DebatsKawkawlin, Michigan(6,9) 15 + 2 m. w finale A
3Chad RallMansfield, Ohio(5,6 + 1 m. w barażu) 11 + 3 m. w finale A
4Steve BrinkerPlainfield, Illinois(6,8) 14 + 4 m. w finale A
5Jon MassieWooster, Ohio(4,7) 11 + 5 m. w finale A
6Alan RushSpeedway, Indiana(2,7 + 2 m. w barażu) 9 + 6 m. w finale A
7Chris HatawaySyracuse, Indiana(3,8 + 3 m. w barażu) 11 + 1 m. w finale B
8Ronnie RallEngadine, Michigan(4,6) 10 + 2 m. w finale B
9Jim TerchilaIndianapolis, Indiana(3,5 + 4 m. w barażu) 8 + 3 m. w finale B
10Thomas KeeneCenterville, Ohio(2,4 + 5 m. w barażu) 6 + 4 m. w finale B
11Michael DeChamplainDetroit, Michigan(1,3 + 1 m. w barażu) 4 + 5 m. w finale B






2013

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(-) 1 m. w finale A
1Gino ManzaresCorona, California(5,5,5,5) 20 + 1F
2Austin NovratilHuntington Beach, California(3,5,4,4) 16 + 2F
3Buck BlairHuntington Beach, California(w,4,4,5) 13 + 1P + 3F
4Mike FariaBloomington, California(4,4,3,4) 15 + 4F
5Eddie CastroOjai, California(w,3,5,5) 13 + 5F
6Jason RamirezOrange, California(4,5,0,4) 13 + 2P + 6F
7Tyson TalkingtonRiverside, California(4,3,3,2) 12 + 3P
8Kayle LeoGrandeGrand Terrace, California(2,3,2,3) 10 + 4P
9Neil FacchiniRiverside, California(2,2,2,1) 7 + 5P
10Aaron FoxBeaumont, California(5,0,0,3) 8 + 6P
11Justin BoyleLong Beach, California(3,3,1,0) 7
12Jamieson DilkeyAuburn, California(2,1,2,2) 7
13Gabe PriceRiverside, California(1,2,1,0) 4
14Nick DionColfax, California(1,1,1,0) 3
15Max RumlGarden Grove, California(ns) 0

Wauseon (Ohio) - 19 lipiec (19.07).

Finał - SRA

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2John DebatsKawkawlin, Michigan(-) 2 m. w finale A
3Alan RushSpeedway, Indiana(-) 3 m. w finale A
4Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) 4 m. w finale A
5Steve BrinkerPlainfield, Illinois(-) 1 m. w finale B
6Mark EngleClinton Township, Michigan(-) 2 m. w finale B
7Michael CallenGalesburg, Michigan(-) 3 m. w finale B
8Thomas KeeneCenterville, Ohio(-) 4 m. w finale B
9Michael DeChamplainDetroit, Michigan(-) 5 m. w finale B

Perris (California) - 27 lipiec (27.07).

Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Broc NicolTorrance, California(3,3) 6 +1F
2Samuel RamirezOrange, California(0,2) 2 + 2F
3Dillon RumlGarden Grove, California(1) 1 + 3F
4Dryden DaleYucaipa, California(2,1) 3 + 4F

Perris (California) - 27 lipiec (27.07).

Finał - Support Class

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mitch PiersonCovina, California(5,4) 9 + 1F
2Ron DavisNorwalk, California(4,5) 9 + 2F
3Chris WigginsOrange, California(4,5) 9 + 3F
4Tony DeAlmeidaChino Hills, California(3,3) 6 + 1P + 4F
5Jeremy DunnHighland, California(2,3) 5 + 2P + 5F
6Dave TrouttHuntington Beach, California(w,0) 0 + 3P + 6F
7Rick HowardRiverside, California(2) 2 + 4P
8Ricky CarlislePalm Springs, California(1,2) 3 + 5P





2014

Peris (California) - 18 lipiec (18.07).

Finał - Division 1 - AMA

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Austin NovratilHuntington Beach, California(0,5,5,5) 15 + 1F
2Buck BlairHuntington Beach, California(d,4,3,3) 10 + 1B + 2 F
3Max RumlGarden Grove, California(5,5,4,5) 19 + 3 F
4Broc NicolTorrance, California(4,4,4,5) 17 + 4F
5Eddie CastroOjai, California(4,2,4,4) 14 +2B + 5F
6Tyson TalkingtonRiverside, California(5,5,5,4) 19 + 6F
7Jason RamirezOrange, California(5,3,2,4) 14 + 3B
8Neil FacchiniRiverside, California(3,4,1,2) 10 + 4B
9Russell Green-(3,3,0,3) 9 + 5B
10Rocco Scopelitte-(4,1,5,3) 13 + 6B
11Gabe PriceRiverside, California(2,0,3,2) 7
12Colton DuncanGrass Valley, California(w,3,3,w) 6
13Daniel FariaGranite Bay, California(3,0,2,1) 6
14Justin BoyleLong Beach, California(2,w,2,2) 6
15Dalton LeedyRiverside, California(2,2,1,1) 6
16Jamieson DilkeyAuburn, California(1,2,1,1) 5
17Bryce StarksAuburn, California(ns) 0
17P.J.Byrne-(ns) 0

Peris (California) - 18 lipiec (18.07).

Finał - Division 2 - AMA

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ricky Richards-(4,4,4) 12 + 1F
2Hayley PerraultSan Juan Capistrano, California(1,1,2) 4 + 2F
3Ron Davis-(3,3,3) 9 + 3F
4Tom Bryant-(0,0,0) 0 + 4F
5Chris WigginsOrange, California(2,2,1) 5 + dF

Wauseon (Ohio) - 18 lipiec (18.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chad RallMansfield, Ohio(w,5 + 6) 11 + 1 m. w finale A
2Alan RushSpeedway, Indiana(3,3) 6 + 2 m. w finale A
3Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(5,5) 10 + 3 m. w fniale A
4John DebatsKawkawlin, Michigan(5,4) 9 + 4 m. w fniale A
5Chris HatawaySyracuse, Indiana(4,2) 6 + 5 m. w finale A
6Brian DailyWaynesburg, Ohio(w,4 + 5) 9 + 6 m. w finale A
7Jon MassieWooster, Ohio(4,0 + 3) 7 + 1 m. w finale B
8Michael CallenGalesburg, Michigan(2,3 + 2) 7 + 2 m. w finale B
9Kevin SextonElyria, Ohio(1,1 + 1) 3 + 3 m. w fniale B
10John BuslerGarfield, Ohio(3,1 + 4) 8 + 4 m. w finale B
11Michael DeChamplainDetroit, Michigan(0,2 + 0) 2 + 5 m. w finale B





2015

Wauseon (Ohio) - 17 lipiec (17.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kyle LegaultKanada(-) -
2Chad RallMansfield, Ohio(-) -
3Chris ThomasMansfield, Ohio(-) -
4Heath HestonBellville, Ohio(-) -
5Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(-) -
6Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) -
7Alan RushSpeedway, Indiana(-) -
8Terry RideoutKanada(-) -
9Steve BrinkerPlainfield, Illinois(-) -
10Shane DunbarWest Salem, Ohio(-) -
11Michael CallenGalesburg, Michigan(-) -
12John BuslerGarfield, Ohio(-) -
13Michael DeChamplainDetroit, Michigan(-) -
14Sean MassieWooster, Ohio(-) -
15Chris ThomasMansfield, Ohio(-) -






2016

Wauseon (Ohio) - 15 lipiec (15.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kyle LegaultCanada & Ontario(-) -
2Chad RallEngadine, Michigan(-) -
3Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(-) -
4Jeff TreteraCleveland, Ohio(-) -
5Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) -
6Heath HestonBellville, Ohio(-) -
7John BuslerGarfield, Ohio(-) -
8Jon MassieWooster, Ohio(-) -
9Michael CallenGalesburg, Michigan(-) -
10Michael DeChamplainDetroit, Michigan(-) -






2017

Wauseon (Ohio) - 21 lipiec (21.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeff OroszKanada & Castrovile, Ontario(-) -
2Chad RallEngadine, Michigan(-) -
3Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(-) -
4Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) -
5Michael CallenGalesburg, Michigan(-) -
6John BuslerGarfield, Ohio(-) -
7Michael DeChamplainDetroit, Michigan(-) -
8Alan RushSpeedway, Indiana(-) -






2018

Wauseon (Ohio) - 20 lipiec (20.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HatawaySyracuse, Indiana(-) -
2Michael CallenGalesburg, Michigan(-) -
3Michael DeChamplainDetroit, Michigan(-) -
4Daniel WeichtNorth Webster, Indiana(-) -
5Chad RallMansfield, Ohio(-) -









Odwiedziny (Visitors):
13309506


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl