Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1932-2021

Indywidualne Mistrzostwa Norwegii na długim torze
(Norwegian Long Track Championship)
(Norges Mesterkap Langbane)


Thanks to Wojciech W., Christian W., Alf Egil A., Sel-oleg and iceracing
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1932Arne AndersenNMK Oslo, klasa DFinał
1933Reidar H. JensenNMK Oslo,klasa CFinał
1934Arne AndersenNMK Oslo, klasa DFinał
1935Ragnar C. ErichsenNMK OsloFinał - klasa powyżej 500ccm
1935Odd LuchassenNMK OsloFinał - klasa do 500ccm
1935Oscar SaganNMK OsloFinał - klasa do 350ccm
1936Ragnar C. ErichsenNMK OsloFinał - klasa do 500ccm
1936Einar LangdalenNMK OsloFinał - klasa do 350ccm
1937Harald Wiik HansenNMK OsloFinał - klasa do 500ccm
1937Basse HveemNMK OsloFinał - klasa do 350ccm
1938Harald Wiik HansenOsloFinał
1938Basse HveemNMK OsloFinał - 350ccm
1946Leif SamsingOsloFinał
1947Basse HveemOsloFinał
1948Basse HveemOsloFinał
1949Basse HveemOsloFinał
1950Harald Wiik HansenOsloFinał
1950Per GundersenOsloFinał - Klasa 500ccm Junior
1950Per GundersenOsloFinał - Klasa 350ccm Junior
1951Basse HveemOsloFinał
1951Erling SimonsenOsloFinał - Klasa 500ccm Junior
1951Odd NytheOsloFinał - Klasa 350ccm Junior
1953Basse HveemOsloFinał
1953Aage W. JensenOsloFinał - Klasa 500ccm Junior
1954Henry AndersenOsloFinał
1955Basse HveemOsloFinał
1955Reidar HellgrenOsloFinał - Klasa 175ccm Junior
1956Basse HveemOsloFinał
1956Bjarne GrorudOsloFinał - Klasa 175ccm Junior
1956Erik JahrenOsloFinał - Klasa 125ccm Junior
1957Leif Basse HvemOsloFinał
1957Arvid SolbergSandefjordFinał - Klasa 125ccm Junior
1957Jon OdegaardStavangerFinał - Klasa 175ccm Junior
1958Erling SimonsenOsloFinał
1958Ivar A. HoffgaardSandefjordFinał - Klasa 125ccm Junior
1958Reidar HellgrenOsloFinał - Klasa 175ccm Junior
1959Erling SimonsenOsloFinał
1959Ivar A. HoffgaardSandefjordFinał - Klasa 125ccm Junior
1959Ole RostadJaerenFinał - Klasa 175ccm Junior
1960Erling SimonsenOsloFinał
1960Tor O. NedlandEgersundFinał - Klasa 125ccm Junior
1960Ivar A. HoffgaardSandefjordFinał - Klasa 175ccm Junior
1961Erling SimonsenOsloFinał
1961Roger JensenKongsbergFinał - Klasa 175ccm Junior
1962Sverre HarrfeldtOsloFinał
1962Olav AaenOsloFinał - Klasa 125ccm Junior
1962Kjell H. HelgesenNotoddenFinał - Klasa 175ccm Junior
1963Sverre HarrfeldtAkser og BaerumFinał
1964Jon OdegaardSandnes og JaerenFinał
1965Jon OdegaardSandnes og JaerenFinał
1966Sverre HarrfeldtOsloFinał
1967Per J. AulieOsloFinał
1967Hans K. HasselgrenSarpsborgFinał - 125ccm
1967Kjetil StabenfeldtStavangerFinał - 175ccm
1967Ulf LovaasTonsbergFinał - 250ccm
1968Thorbjorn NygaardGrenlandFinał
1968Ulf LovaasTonsbergFinał - 125ccm
1968Ulf LovaasTonsbergFinał - 250ccm
1969Thorbjorn NygaardGrenlandFinał
1970Jon OdegaardSandnes og JaerenFinał
1971Jon OdegaardSandnes og JaerenFinał
1972Einar EgediusNMK OsloFinał
1973Jon OdegaardNMK Sandnes&JaerenFinał
1974Jon OdegaardNMK Sandnes&JaerenFinał
1975Kjell Arvid GimreNMK Sandnes&JaerenFinał
1976Jon OdegaardSandnesFinał
1976Per AndersenSandnesFinał - Klasa 250ccm
1976Per AndersenSandnesFinał - Klasa 125ccm
1977Kjell Arvid GimreSandnes og JaerenFinał
1977Per AndersenSandnes og JaerenFinał - Klasa 125ccm
1977Per AndersenKristiansandFinał - Klasa 250ccm
1978Dagfinn DahlNMK DrammenFinał
1979Dagfinn DahlNMK DrammenFinał
1980Dagfinn DahlNMK DrammenFinał
1981Oyvind RokebergNMK Sandnes&JaerenFinał
1982Nils O. HaraldsenNMK OsloFinał
1983Asgeir BjergaSandnes og JaerenFinał
1983Miklos NemethDrammenFinał - Klasa 125ccm
1983Helge StahlStavangerFinał - Klasa 250ccm
1984Dagfinn DahlDrammenFinał
1985Asgeir BjergaSandnes og JaerenFinał
1987Arne SvendsenNMK OsloFinał
1988Jan Arild SlattaNMK DrammenFinał
1989Lars GunnestadNMK DrammenFinał
1994Gjermund AasNMK DrammenFinał
1996Kjell Roine HeiaNMK KongsbergFinał
2000Mike EbensingNiemcyFinał
2002Kenneth BorgenhaugNMK DrammenFinał
2003Marius RokebergNMK DrammenFinał
2004Willy TjessemRisk MKFinał
2006Marius RokebergNMK DrammenFinał
2007Willy TjessemRiska MKFinał
2008Sjoerd RozenbergHolandiaFinał
2009Klaus Peter GerdemannNiemcyFinał
2010Klaus Peter GerdemannNiemcyFinał
2011Bjorn G. HansenNMK DrammenFinał
2012Bjorn G. HansenNMK DramennFinał
2013Bjorn G. HansenDrammenFinał

1932

Drammen (Marienlyst Travbane) - 21 sierpień (21.08).

Widzów: 3000.

Odbyły się wyścigi w różnych klasach (klasa B do 350ccm, klasa C do 500ccm i klasa D powyżej 500ccm). Norweski mistrz wszystkich klas był kierowcą z najlepszym czasem na dystansie wyścigu wynoszącym 5000m. Zwycięzcą został Arne Andersen z Oslo, kolarz klasy D, na motocyklu Husqvarna o pojemności 700 cm3. Andersen ustanowił nowy rekord toru 3:16,0.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arne AndersenNMK Oslo, klasa D- 3:16,0
2Paul SandeNMK Oslo, klasa D- 3:25,5
3O. W. JohannessenNMK Oslo, klasa C- 3:32,9
4Arne KlemsdalNMK Sarpsborg, klasa C- 3:41,2
5Engebreth BraathenNMK Oslo, klasa C- 3:42,1

1933

Trondheim (Leangen Travbane) - 17 wrzesień (17.09).

Widzów: 6000.

Odbyły się wyścigi w różnych klasach (klasa B do 350ccm,klasa C do 500ccm i klasa D powyżej 500ccm). Norweski mistrz wszystkich klas był kierowcą z najlepszym czasem na dystansie wyścigu wynoszącym 5000m.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar H. JensenNMK Oslo,klasa C- 3:15,3
2Rolf LauNMK Oslo,klasa C- 3:17,0
3Odd LuchassenNMK Oslo,klasa B- 3:23,3
3Arne AndersenNMK Oslo,klasa D- 3:23,3
5Knut HansenNMK Oslo,klasa D- 3:25,2
6O. W. JohannessenNMK Oslo,klasa B- 3:31,0
7Helge VestengNMK Ostfold,klasa C- 3:38,8

1934

Drammen (Marienlyst Travbane) - 30 wrzesień (30.09).

Widzów: 3000.

Odbyły się wyścigi w różnych klasach (klasa B do 350ccm,klasa C do 500ccm i klasa D powyżej 500ccm). Norweski mistrz wszystkich klas był kierowcą z najlepszym czasem na dystansie wyścigu wynoszącym 5000m.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arne AndersenNMK Oslo, klasa D- 3:23,0
2Rolf LauNMK Oslo, klasa C- 3:28,6
3Einar LangdalenNMK Oslo, klasa C- 3:35,5
4Eyvind Hall TorgersenNMK Oslo, klasa C- 3:42,2
5John SvinaasNMK Orkla, klasa B- 3:46,2
6Sverre GjolmesliNMK Orkla, klasa B- 3:46,3
7Arne HaakestadNMK Larvik, klasa C- 3:51,7

1935

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 29 wrzesień (29.09).

Widzów: 1500.

Finał - klasa powyżej 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ragnar C. ErichsenNMK Oslo- 2:49,9
2Arne AndersenNMK Oslo)- 2:51,1
3Rolf LauNMK Oslo- 2:54,0

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 29 wrzesień (29.09).

Widzów: 1500.

Finał - klasa do 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Odd LuchassenNMK Oslo- 2:54,5

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 29 wrzesień (29.09).

Widzów: 1500.

Finał - klasa do 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oscar SaganNMK Oslo- 3:01,3

1936

Trondheim (Leangen Travbane) - 30 sierpień (30.08).

Finał - klasa do 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ragnar C. ErichsenNMK Oslo- 3:33,7
2Sverre GjolmesliNMK Orla- 3:35,1
3Harald Wiik HansenNMK Oslo- 3:38,9
4Rudolf BergeNMK Orkla- 3:54,5
5Helge VestengNMK Ostfold- 3:55,5

Trondheim (Leangen Travbane) - 30 sierpień (30.08).

Finał - klasa do 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Einar LangdalenNMK Oslo- 4:13,3
2Arvid LarsenNMK Hamar-
3Oscar SaganNMK Oslo-

1937

Drammen (Marienlyst Travbane) - 26 wrzesień (26.09).

Widzów: 3500.

Finał - klasa do 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harald Wiik HansenNMK Oslo- 3:19,3

Drammen (Marienlyst Travbane) - 26 wrzesień (26.09).

Widzów: 3500.

Finał - klasa do 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNMK Oslo- 3:25,1

1938

Trondheim (Leangen Trvbane) - 25 wrzesień (25.09).

Widzów: 4500.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harald Wiik HansenOslo3:09,9
2Leif SamsingOslo3:10,1
3Sverre GjolmesliTrondheim3:15,5
3Ragnar ErichsenOslo3:15,5
5Arne HaahestadLarvik3:20,3
6Alf LargeOslo3:25,0

Finał - 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNMK Oslo- 3:33,2
2Tore ThorsenNMK Oslo- 3:35,1
3Thor LorentzenNMK Oslo- 4:00,0
4Arvid ThoresenNMK Hamar- 4:00,8


1939-1945

W latach 1939-1945 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozgrywano.


1946

Larvik (Hovlandbanen) - 22 wrzesień (22.09).

Uwaga! O zwycięstwie decydował bieg finałowy.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leif SamsingOslo- 2.48,5
2Harald Wiik HansenOslo- 2.50,5
3Edvin FredriksenDrammen- 2.53,6
4Henry AndersenOslo- 2.53,8
5Werner LorentzenOslo- 2.57,8
6Thorleif AndreassenOslo- 2.59,8
7Erik Storm LarsenOslo- 3.03,1
8Kjell BackeOslo- 3.03,2

1947

Drammen (Mrienlyst Travbane) - 14 wrzesień (14.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 3.06,6
2Harald Wiik HansenOslo- 3.08,2
3Leif SamsingOslo- 3.14,5
4Werner LorentzenOslo- 3.16,2
5Thoreilf AndreassenOslo- 3.19,0
6Erik BjornstadOslo- 3.21,5

1948

Trondheim (Leangen Trvbane) - 5 wrzesień (05.09).

Widzów: 13000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 2.56,1
2Leif SamsingOslo- 3.02,5
3Reidar H. JensenOslo- 3.05,2
4Werner LorentzenOslo- 3.05,3
5Harald Wiik HansenOslo- 3.05,5
6Odd SamsingOslo- 3.06,5
7Kjell BackeOslo- 3,10.0
8Thoreilf AndreassenOslo- 3,16.0
9Oddvar GundersgaardOstvold- 3,16.1

1949

Drammen (Marienlyst Travbane) - 21 sierpień (21.08).

Widownia: 6000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 3.01,3
2Harald Wiik HansenOslo- 3.04,6
3Reidar H. JensenOslo- 3.14,2
4Werner LorentzenOslo- 3.18,3
5Oddvar GundersgaardAskim- 3.19,4
6Olgar TorholenAskim- 3.24,3

1950

Skien (Klosterskogen Trvbane) - 10 wrzesień (10.09).

Widzów: 6000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harald Wiik HansenOslo- 2,24.1
2Ingvar VarkoldOslo- 2,31.2
3Sverre GjolmesliOrkla- 2,34.1
4Edvin FredriksenOslo- 2,34.4

Skien (Klosterskogen Trvbane) - 10 wrzesień (10.09).

Widzów: 6000.

Finał - Klasa 500ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per GundersenOslo- 2.23,7
2Olaf TorpRomerike- 2.43,6
3Olaf HansenOslo- 2.48,3

Skien (Klosterskogen Trvbane) - 10 wrzesień (10.09).

Widzów: 6000.

Finał - Klasa 350ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per GundersenOslo- 2.46,0
2Karl W. AndreassenOslo- 2.49,3
3Konrad HoltHalden- 2.50,3

1951

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 7 październik (07.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 2.35,0
2Werner LorentzenOslo- 2.40,9
3Odd SamsingOslo- 2.41,9
4Olgar TorholenIndre Ostvold- 2.47,4
5Edvin FredriksenOslo- 2.47,5

Finał - Klasa 500ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erling SimonsenOslo- 2.49,6

Finał - Klasa 350ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Odd NytheOslo- 2.58,2


1952

W sezonie 1952 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozegrano.


1953

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 2 sierpień (02.08).

Widzów: 10000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 2,31.0
2Erling SimonsenOslo- 2.37,0
3Oddvar GundersgaardOstvold- 2.43,0
4Yngvar VarkoldOslo- 2.50,4

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 2 sierpień (02.08).

Widzów: 10000.

Finał - Klasa 500ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage W. JensenOslo- 2.46,1

1954

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 1 sierpień (01.08).

Widzów: 7000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henry AndersenOslo- 2.33,2
2Erling SimonsenOslo- 2.39,5
3Rolf WesterbergOslo- 2.41,0
4Reidar KristoffersenOslo- 2.41,7

1955

Skien (Klosterskogen Trvbane) - 2 październik (02.10).

Widzów: 6000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 1.29,8
2Rolf WesterbergOslo- 1.30,9
3Reidar H. JensenOslo- 1.33,6
4Aage W. JensenOslo- 1.33,7
5Reidar KristoffersenOslo- 1.36,1
6Einar A. OlsenDrammen- 1.47,5

Skien (Klosterskogen Trvbane) - 2 październik (02.10).

Widzów: 6000.

Finał - Klasa 175ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar HellgrenOslo- 1.52,5

Skien (Klosterskogen Trvbane) - 2 październik (02.10).

Widzów: 6000.

Finał - Klasa 125ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Jon OdegaardSandens- 1.57,8

1956

Drammen (Dammen Travbane) - 23 wrzesień (23.09).

Widownia: 8000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 1.23,4
2Aage HansenRomerike- 1.25,4
3Rolf WesterbergOslo- 1.26,2
4Egil BratvoldOslo- 1.28,8
5Gunnar HilsenDrammen- 1.30,5
6Thorbjorn LudvigsenOslo- 1.38,8

Finał - Klasa 175ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjarne GrorudOslo- 1.46,7
2Anre H. KulsrudOslo- 1.48,9

Finał - Klasa 125ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik JahrenOslo- 1.54,4
2Anders HelgebostadOslo- 1.58,0

1957

Drammen (Drammen Travbane) - 22 wrzesień (22.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leif Basse HvemOslo- 1,22,2
2Egil BratvoldOslo- 1.22,5
3Erling SimonsenOslo- 1,24,0
4Reidar KristoffersenOslo- 1,27,7
5Roger HansenOslo- 1,26,4
6Rolf WesterbergOslo- 1,26,9
7Roger SteenJorstadmoen- 1,29,1
8Torbjorn Ludvigsen-- 1.29,5
9Christian Uffe Pedersen-- 1.30,6
10Fred Carlsen-- 1.31,5
11Jan Svaleng-- 1.33,0
12Einar Olsen-- 1.34,0

Drammen (Drammen Travbane) - 22 wrzesień (22.09).

Finał - Klasa 125ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arvid SolbergSandefjord- 1,48,8
2Erik JahrenOslo- 1,50,6
3Jarl BertelsenStavanger- 1,50,9

Drammen (Drammen Travbane) - 22 wrzesień (22.09).

Finał - Klasa 175ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegaardStavanger- 1,42,1
2Stener SvartrudOslo- 1,43,3
3Bjarne GrorudOslo- 1,44,9

1958

Skien (Klosterskogen) - 14 wrzesień (14.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erling SimonsenOslo- 1,26,7
2Egil BartvoldOslo- 1,28,3
3Rolf WesterbergOslo- 1,29,0
4Roger HansenOslo- 1,29,1
5Roger SteenJorstadmoen- 1,29,5
6Tore MelbyeOslo- 1,29,9

Skien (Klosterskogen) - 14 wrzesień (14.09).

Finał - Klasa 125ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivar A. HoffgaardSandefjord- 1,53,6
2Vidar GranumOslo- 1,56,6
3Gudmund SkrettingStavanger- 1,57,1
4Arne ThorbjornsenSandefjord- 1,58,6

Skien (Klosterskogen) - 14 wrzesień (14.09).

Finał - Klasa 175ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar HellgrenOslo- 1,39,4
2Arne ChristensenSandefjord- 1,46,0
3Ole RostadStavanger- 1,47,2
4Stener SvartrudOslo- 1,48,6
5Tore WinnesSandefjord- 1,48,8

1959

Drammen (Drammen Travbane) - 27 wrzesień (27.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erling SimonsenOslo- 1,21,9
2Thorbjorn NygaardGrenland- 1,22,1
3Roger SteenJorstadmoen- 1,26,2
4Rolf WesterbergOslo- 1,27,4
5Oddvar KristiansenOslo- 1,27,9
6Egil H. KrukeGjovik- 1,32,9

Drammen (Drammen Travbane) - 27 wrzesień (27.09).

Finał - Klasa 125ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivar A. HoffgaardSandefjord- 1,51,9

Drammen (Drammen Travbane) - 27 wrzesień (27.09).

Finał - Klasa 175ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole RostadJaeren- 1,44,3

1960

Stavanger (Forus Travbane) - 11 wrzesień (11.09).

Widownia: 7500.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erling SimonsenOslo- 1,29,5
2Tore MelbyeOslo- 1,29,9
3Oystein MellerudOslo- 1,31,4
4Roger SteenJorstadmoen- 1,32,1
5Per J. AulieOslo- 1,33,7
6Egil H. KrukeGjovik- 1,34,7
7Oddvar KristiansenOslo- 1,34,8
8Egil BratvoldOslo- 1,39,8

Stavanger (Forus Travbane) - 11 wrzesień (11.09).

Widownia: 7500.

Finał - Klasa 125ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tor O. NedlandEgersund- 1,57,3
2Arvid SolbergSandefjord- 1,58,8
3Thorbjorn AulieOslo- 1,59,8
4Torlaf TonnesenSadnnes&Jaeren- 2,00,0
5Gunnar HoltaStavanger- 2,00,7
6Jan PaaverudDrammen- 2,01,4

Stavanger (Forus Travbane) - 11 wrzesień (11.09).

Widownia: 7500.

Finał - Klasa 175ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivar A. HoffgaardSandefjord- 1,47,9
2Ole RostadSadnnes&Jaeren- 1,48,7
3Aarstein OrstadStavanger- 1,52,7

1961

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 17 wrzesień (17.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erling SimonsenOslo- 1,32,6
2Rolf WesterbergOslo- 1,33,6
3Egil BratvoldOslo- 1,34,6
4Sverre HarrfeldtOslo- 1,36,5
5Roger SteenSor-Gudbrandsdal- 1,38,8

Finał - Klasa 175ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roger JensenKongsberg-

1962

Drammen (Dammen Travbane) - 16 wrzesień (16.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre HarrfeldtOslo- 1.26,8
2Erling SimonsenOslo- 1.28,5
3Rolf WesterbergOslo- 1.33,5
4Reidar LarsenOslo- 1.38,0
5Tore SvalengOslo- 1.54,8

Drammen (Dammen Travbane) - 16 wrzesień (16.09).

Finał - Klasa 125ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olav AaenOslo- 1.50,8
2Jan PoverudDrammen- 2.02,3
3Rolf GronnSandefjord- 2.04,5
4Ole J. ErtnesMoss- 2.11,5
5Jan ThrondsenOslo- 2.12,4

Drammen (Dammen Travbane) - 16 wrzesień (16.09).

Finał - Klasa 175ccm Junior

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kjell H. HelgesenNotodden- 1.53,0
2Bjorn R. AndersenOslo- 1.54,0
3Eilif HaugenNotodden- 2.01,3
4Svein MaudalDrammen- 2.08,4
5Willy LarsenTonsberg- 2.16,0

1963

Oslo (Bjerke Travbane) - 17 październik (17.10).

Widzów: 7000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre HarrfeldtAkser og Baerum- 1.38,9
2Aage HansenOslo- 1.39,5
3Rolf WesterbergOslo- 1.41,6
4Jon OdegaardSandnes og Jaeren- 1.42,6
5Per J. AulieOslo- 1.47,7
6Hans A. TrovikBergen- 1.48,5
7Ole RostadKristiansand- 1.48,8
8Erling SimonsenOslo- -

1964

Drammen (Drammen Travbane) - 13 wrzesień (13.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegaardSandnes og Jaeren- 1.20,2
2Sverre HarrfeldtOslo- 1.23,0
3Rolf WesterbergOslo- 1.24,2
4Ole RostadSandnes og Jaeren- 1.28,8

1965

Drammen (Drammen Travbane) - 19 wrzesień (19.09).

Widzów: 5000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegaardSandnes og Jaeren- 1.50,7
2Rolf WesterbergOslo- 1.51,3
3Hans TrovikBergen- 1.53,4
4Svein JohnsenGrenland- 1.56,0
5Olav AaenBergen- 1.57,6
6Hans R. GaarderBergen- 1.59,7

1966

Oslo (Bjerke) - 13 październik (13.10).

Widzów: 10000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre HarrfeldtOslo- 1.39,6
2Rolf WesterbergOslo- 1.40,4
3Per J. AulieOslo- 1.46,1
4Hans A. TrovikBergen-
5Oddvar KristiansenOslo-
6Thorbjorn NygaardGrenland-
7Svein JohnsenGrenland-
8Oyvind S. BergOslo-

1967

Stavanger (Forus) - 18 czerwiec (18.06).

Format zawodów: Odbyło się dziewięć biegów eliminacyjnych (3 x 3 = 9 biegów) bez punktów, z których najszybsi zakwalifikowali się do biegu finałowego. Zwycięzca biegu finałowego został mistrzem Norwegii.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per J. AulieOslo- 1,25.5
2Rolf WesterbergOslo- 1,26.0
3Odd FossengenOslo- 1,27.2
4Ole TodnemSandnes og Jaeren- 1.29,3
5Ulf LovaasTonsberg- 1.29,8
6Svein JohnsenGrenland- 1.30,7
7Svein SvensrudDrammen- 1.46,6

Stavanger (Forus) - 18 czerwiec (18.06).

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans K. HasselgrenSarpsborg- 1.52,0
2Atle Moller VormedhalStavanger- 1,48.3
3John EgelandSandnes og Jaeren- 1.53,4
4Kjell T. SkjaevelandStavanger-

Stavanger (Forus) - 18 czerwiec (18.06).

Finał - 175ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kjetil StabenfeldtStavanger- 1,47.0
2Rune EdlandSandnes og Jaeren- 1,50.0
3Per AndersenSandnes og Jaeren- 2,02.0

Stavanger (Forus) - 18 czerwiec (18.06).

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ulf LovaasTonsberg- 1,36.8
2Leo HoltaStavanger- 1,39.0

1968

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 29 wrzesień (29.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thorbjorn NygaardGrenland- 1.30,5
2Per J. AulieOslo- 1.32,4
3Sven TollefsenTonsberg- 1.35,2
4Thorbjorn OlsenGrenland- 1.42,5

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 29 wrzesień (29.09).

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ulf LovaasTonsberg-

Tonsberg (Jarlsberg Travbane) - 29 wrzesień (29.09).

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ulf LovaasTonsberg-

1969

Skien (Klosterskogen Travbane) - 31 sierpień (31.08).

Widzów: 6000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thorbjorn NygaardGrenland- 1.26,5
2Jon OdegaardSandnes og Jaeren- 1.26,8
3Per J. AulieOslo- 1.27,8
4Dag LovaasTonsberg- 1.29,9
5Nils O. HaraldsenSarpsborg- 1.31,9
6Stein JohansenSarpsborg- 1.34,0

1970

Drammen (Travbane) - 4 październik (04.10).

Widzów: 3500.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegaardSandnes og Jaeren- 1.20,1
2Einar EgediusOslo- 1.21,2
3Svein SvensrudDrammen- 1.24,2
4Jan JacobsenSarpsborg- 1.27,1
5Dagfinn DahlDrammen- 1.30,5
6Jan Terje GravingenOslo- 1.32,0

1971

Stavanger (Forus Travbane) - 29 sierpień (29.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegaardSandnes og Jaeren- 1.22,0
2Per A. HansenKongsberg- 1.25,4
3Einar EgediusOslo- 1.26,3

1972

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Einar EgediusNMK Oslo- -

1973

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegaardNMK Sandnes&Jaeren- -

1974

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegaardNMK Sandnes&Jaeren- -

1975

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kjell Arvid GimreNMK Sandnes&Jaeren- -

1976

Sarpsborg - 19 wrzesień (19.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegaardSandnes- 22+6
2Dagfinn DahlDrammen- 22+4
3Nils HaraldsenSarpsborg- 14+3
4Per HansenDrammen- 14+1
5Rune JuritzenDrammen- 11+2
6Tormod LanlieSarpsborg- 11+0

Sarpsborg - 19 wrzesień (19.09).

Finał - Klasa 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per AndersenSandnes-
2Kjell OwsinskiDrammen-
3Helge StahlStavanger-
4Ornluf AasenFrederikstad-
5Perk LevangSandnes-
6Terje NilsenSandnes-

Sarpsborg - 19 wrzesień (19.09).

Finał - Klasa 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per AndersenSandnes-
2Kare ThoStavanger-
3Atle MolerVermedal-Oslo-
4Bjorn E. LundestadDrammen-
5Jostein VistnesStavanger-
6Sigmund OwsinskiDrammen-

1977

Forus Travbane - 20 maj (20.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kjell Arvid GimreSandnes og Jaeren-
2Oyvind RokebergDrammen-
3Dagfinn DahlDrammen-
4Rune JuritzenDrammen-
5Stein Roar PedersenSandnes og Jaeren-
6Jon LangsholtSarpsborg-
7Jon OdegardSandnes og Jaeren-
8Alf TingvikSandnes og Jaeren-

Forus Travbane - 20 maj (20.05).

Finał - Klasa 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per AndersenSandnes og Jaeren-
2Martin VagleSandnes og Jaeren-
3Rolf RovikSandnes og Jaeren-
4Odd KirkeboDrammen-
5Terje NilsenSandnes og Jaeren-

Forus Travbane - 20 maj (20.05).

Finał - Klasa 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per AndersenKristiansand-
2Per LevangKristiansand-
3Kjell OwsinskiKristiansand-
4Terje NilsenAsker og Baerum-

1978

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dagfinn DahlNMK Drammen- -

1979

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dagfinn DahlNMK Drammen- -

1980

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dagfinn DahlNMK Drammen- -

1981

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oyvind RokebergNMK Sandnes&Jaeren- -

1982

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nils O. HaraldsenNMK Oslo- -

1983

Forus Travbane - 17 listopad (17.11).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Asgeir BjergaSandnes og Jaeren- 24
2Kjell Arvid GimreStavanger- 20
3Oyvind RokebergDrammen- 17
4Jon LangsholtSarpsborg- 17
5Roy OttoSandnes og Jaeren- 17
6Dagfinn DahlDrammen- 15
8Jorn HaugvaldstadStavanger- 11
11Dag HalandSandnes og Jaeren- 7

Forus Travbane - 17 listopad (17.11).

Finał - Klasa 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miklos NemethDrammen- 2.58,3
2Erik BernezenBorg- 3.02,2
3Helge StahlStavanger- 3.03,1

Forus Travbane - 17 listopad (17.11).

Finał - Klasa 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Helge StahlStavanger- 2.57,1
2Miklos NemethDrammen- 3.01,5
3Ornulf AasenFrederikstad- 3.02,3

1984

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dagfinn DahlDrammen- 23
2Asgeir BjergaSandnes og Jaeren- 20
3Jon LangsholtSarpsborg- 17
4Nils O. HaraldsenOslo- 16
5Jan JacobsenSarpsborg- 16
6Inge HammersmarkSarpsborg- 14
7Roy OttoSandnes og Jaeren- 13
8Jan OlsenSarpsborg- 11
9Dag HalandSandnes og Jaeren- 8
10Jorn HaugvaldstadStavanger- 8

1985

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Asgeir BjergaSandnes og Jaeren- 16
2Dagfinn DahlDrammen- 15
3Dag HalandSandnes og Jaeren- 15
4Kjell Arvid GimreStavanger- 14
5Willy TjessemStavanger- 13
6Nils HaraldsenOslo- 8
7Kjell LibergSandnes og Jaeren- 7
8Oyvind RokebergDrammen- 6


1986

W sezonie 1986 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozegrano.


1987

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arne SvendsenNMK Oslo- -

1988

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Arild SlattaNMK Drammen- -

1989

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen- -


1990-1993

W latach 1990-1993 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozgrywano.


1994

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gjermund AasNMK Drammen- -


1995

W sezonie 1995 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozegrano.


1996

Drammen

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kjell Roine HeiaNMK Kongsberg- -


1997-1999

W latach 1997-1999 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozgrywano.


2000

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike EbensingNiemcy- -


2001

W sezonie 2001 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozegrano.


2002

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BorgenhaugNMK Drammen- -
2Bjorn G. HansenNMK Oslo- -
3Willy TjessemRiska MK- -
4Jan A. SlaattaNMK Drammen- -
5Tim KorneliussenDania- -
6Stina H. BorufsenNMK Drammen- -

2003

Bjerke, Oslo - 25 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marius RokebergNMK Drammen- 19
2Zdenek SchneiderwindCzechy- 17
3Kenneth BorgenhaugNMK Drammen- 17
4Bjorn G. HansenNMK Oslo- 15
5Janne KoivulaFinlandia- 15
6Sjoerd RozenbergHolandia- 15
7Ralf LodingNiemcy- 14
8Kjell Roine HeiaNMK Kongsberg- 8
9Pasi LuotoFinlandia- 8
10Morten HvamstadNMK Drammen- 8
11Jari KortelainenFinlandia- 10
12Klaus Peter GerdemannNiemcy- 10
13Jan Olof WallskogSzwecja- 5
14Pal HeiaNMK Kristiansand- 4
15Martin RobbenHolandia- 7
16Martin ErnstNiemcy- 2
17Jimmy FlyktmanSzwecja- 2

2004

Sarpsborg - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willy TjessemRisk MK- -
2Kenneth BorgenhaugNMK Drammen- -
3Stina H. BorufsenNMK Oslo- -
4Ilmo SuutariFinlandia- -
5Hans F. NilsenNMK Drammen- -
6Marius RokebergNMK Drammen- -


2005

W sezonie 2005 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozegrano.


2006

Drammen - 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marius RokebergNMK Drammen(5,5,4,4) 18+5A
2Kenneth BorgenhaugNMK Drammen(5,3,2,3) 13+4A
3Lisandro HusmanNMK Drammen, Argentyna(w,4,4,5) 13+3A
4Nynke De JongHolandia lic. niemiecka(4,4,3,5) 16+2A
5Klaus Peter GerdemannNiemcy(3,2,5,w/u) 10+1A
6Willy TjessemRiska MK(3,5,5,4) 17+0A
7Morten HvamstadNMK Drammen(d,3,2,2) 7+5B
8Sjoerd RozenbergHolandia(4,d,3,3) 10+4B
9Pal Heia-(1,2,1,2) 6+3B
10Karel Kadlec IICzechy(2,1,1,1) 5+2B
11Kim Rudi Mortensen-(2,1,0,1) 4+1B
12Peer Bakke-(1,0,0,-) 1+0B

2007

Kristiansand - 25 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willy TjessemRiska MK- -
2Jens Peter NielsenDania- -
3Nynke De JongHolandia lic. niemiecka- -
4Kenneth BorgenhaugNMK Drammen- -

2008

Drammen - 28 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sjoerd RozenbergHolandia(4,5,4,4) -
2Bjorn G. HansenNMK Drammen(5,5,5,4) -
3Marius RokebergNMK Drammen(0,4,5,5) -
4Joel NystromSzwecja(3,5,4,5) -
5Tommi AhlgrenFinlandia(5,4,2,2) -
6Roberto HauptNiemcy(5,0,5,5) -
7Kenneth BorgenhaugNMK Drammen(4,3,3,0) -
8Karel Kadlec IICzechy(1,3,4,3) -
9Kim Rudi Mortensen-(0,1,3,4) -
10David SpeightWielka Brytania(4,4,1,3) -
11Morten HvamstadNMK Drammen(2,2,2,2) -
12Pal Heia-(3,0,3,0) -
13Petri KarkiFinlandia(2,2,0,0) -
14Kjell Oyvind Sola-(0,3,0,0) -
15Klaus Peter GerdemannNiemcy(ns) -
15Lisandro HusmanArgentyna(ns) -

2009

Drammen - 27 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus Peter GerdemannNiemcy(5,2,5) 12+5
2Bjorn G. HansenNMK Drammen(4,4,5) 13+4
3Marius RokebergNMK Drammen(5,3,2) 10+3
4Sjoerd RozenbergHolandia(4,3,4) 11+2
5Kim Rudi Mortensen-(1,5,3) 9+1
6Tommi AhlgrenFinlandia(3,2,4) 9
7Kenneth BorgenhaugNMK Drammen(3,1,3) 7
8Petri KarkiFinlandia(2,4) 6
9David SpeightWielka Brytania(0,5) 5
10Joel NystromSzwecja(2,2,1) 4
11Stein Roar Pedersen-(1,0,2) 3
12Arne AndersenDania(ns) 0

2010

Drammen - 26 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus Peter GerdemannNiemcy(5,w,5,5) 15+5A
2Bjorn G. HansenNMK Drammen(4,5,0,5) 14+4A
3Tommi AhlgrenFinlandia(5,4,5,ns) 14+3A
4Karel Kadlec IICzechy(3,5,2,3) 13+2A
5Mads GeorgsenDania(2,3,4,5) 14+1A
6Marius RokebergNMK Drammen(4,5,5,w) 14+0ns
7Arne AndersenDania(3,2,4,4) 13+5B
8Daniel WinterthornWielka Brytania(1,3,3,4) 11+4B
9Tarald Haaland-(2,1,3,4) 10+3B
10Stein Roar Pedersen-(2,4,4,2) 12+2B
11Kim Rudi Juritzen-(5,4,0,ns) 9+nsB
12Jacob NymarkDania(3,3,2,ns) 8+nsB
13Henrik GrynnerupDania(0,1,3,3) 7+5C
14Hasse Prytz-(1,2,2,2) 7+4C
15Roman TomanyCzechy(1,0,1,3) 5+3C
16Svein Erik Geitsund-(4,2,ns,ns) 6+nsC
17Steen LarsenDania(0,1,0,1) 2+1C
18Petri KerkiFinlandia(0,ns,ns,ns) 0+nsC

2011

Forus - 26 czerwiec (26.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjorn G. HansenNMK Drammen(0,4,5,5) 14+5F
2Kenneth BorgenhaugDrammen(5,4,4,4) 17+4F
3Kim Rudi Mortensen-(5,5,4,3) 17+3F
4Svein Erik GeitsundDrammen(4,3,3,3) 13+5P+2F
5Willy TjessemRiska(1,3,3,2) 9+4P+1F
6Stein Roar PedersenRiska(3,1,2,1) 7+3P+0F
7Tarald Haaland(2,2,2,1) 7+2P
8Inge BjerkElgane(4,4,5,0) 13+1P
9Tommy ThuRiska(1,1,1,2) 5+0P
10Sigbjorn A. OlsenRiska(2,2,0,0) 4
11Robert DuncanTrondheim(3,0) 3

2012

Forus - 17 czerwiec (17.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjorn G. HansenNMK Dramenn(5,5,5,5) 20+5+5
2Inge BjerkElgane MK(4,5,5,4) 18+5+4
3Kenneth BorgenhaugNMK Dramenn(3,5,4,5) 17+4+3
4Willy TjessemRiska MSK(1,4,w,5) 10+2+3
5Arne AndersenDania(d,4,3,2) 9+3+1
6Mads GeorgsenDania(5,2,4,4) 16+4+0
7Thommy ThuRiska MSK(5,2,4,3) 14+2
8Stein Roar PedersenRiska MSK(2,4,3,3) 12+2
9Geir Ove SalteElgane MK(3,3,3,4) 13+1
10Preben PrytzOslo MSK(4,2,2,3) 11+0
11Sigbjorn A. OlsenRiska MSK(4,3,1,1) 9+1
12Kim Rudi JuritzenNMK Dramenn(2,d,5,2) 9
13Hasse PrytzOslo MSK(1,1,-,-) 2
14Svein E. GeltsundNMK Dramenn(ns) 0
14Mikke BjergOslo MSK(ns) 0
14Klaus GerdermannNiemcy(ns) 0

2013

Forus - ? czerwiec (?.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjorn G. HansenDrammen(2,4,5,5) 16
2Inge BjerkElgane(d,3,4,5) 12
3Kenneth BorgenhaugDrammen(5,5,4,4) 18
4Robert DuncanTrondheim(4,2,3,3) 12
5Stein Roar PedersenRiska(4,3,2,2) 11
6Kim Rudi JuritzenDrammen(5,5,3,4) 17+d
7Svein Erik GeitsundDrammen(3,2,2,d) 7+5
8Tommy ThuRiska(d,1,1,3) 5+4
9Sigbjorn A. OlsenRiska(2,1,0,2) 5+3
10Klaus GerdemannNiemcy(w,4,5,u) 9
11Preben PrytzOslo(3,0,d,-) 3
12Per HetlandRiska(1,0,1,1) 3

2014-2021

W latach 2014-2021 mistrzostw Norwegii na długim torze nie rozgrywano.





Odwiedziny (Visitors):
12158600


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl