Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1973-2016

Indywidualne Mistrzostwa Holandii na torze trawiastym [Nationaal]
(Dutch Grass Track Championship [Nationaal])
(Nederlandse Kampioenschap Grasbaan [Special Klasse Nationaal])


(Special Klasse Junioren) [1973-1985]
(Special Klasse Nationaal) [1985-2013]

Thanks to Tjerk Ploeg.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1973Keono HeikensMuntendamFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Jan BroekhuisErmeloFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Henk JagerNieuw RodenFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Gonnes BosBorgercompascuumFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Wim de HaasAmersfoortFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Maarten BuurkeSappemeerGrupa A
1977Cees de HaasAmersfoortGrupa B
1978Gerrit RookIjsselmuidenFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Roel van der ScheerIjsselmuidenFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Henk MatthijssenAnnenFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Henk SnijderSlochterenFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Folkert BakkerOpendeFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Geert JellemaRouveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Arie GuikemaZuidbroekFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Jan HogenbergSlochterenFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Harold MiddelStadskanaalFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Gerard KokRodenFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Henk Jan KenterBlijhamFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Paul EllensTwijzelerheideFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Mans KokRodenFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Hylke DijkemaAssenFinał - Klasyfikacja końcowa
1992Patrick VerbruggeAmstelveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1993Rene van der WalleNoordwoldeFinał - Klasyfikacja końcowa
1994Martin CazemierRodenFinał - Klasyfikacja końcowa
1995Sjoerd RozenbergOldeberkoopFinał - Klasyfikacja końcowa
1996Theo PijperRinsumaggestFinał - Klasyfikacja końcowa
1997Patrick VerbruggeAmstelveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1998Henk Bos IIOudehorneFinał - Klasyfikacja końcowa
1999Eddie TurksemaNieuw RodenFinał - Klasyfikacja końcowa
2000Wouter DuursmaDe WilpFinał - Klasyfikacja końcowa
2001Dirk FabriekJubbegaFinał - Klasyfikacja końcowa
2002Jannick de JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2003Rene van WeeleWesterleeFinał - Klasyfikacja końcowa
2004Patrick CazemierRodereschFinał - Klasyfikacja końcowa
2005Mark StiekemaStadskanaalFinał - Klasyfikacja końcowa
2006Maikel van der HelmNoordwoldeFinał - Klasyfikacja końcowa
2007Kevin KremerPaterswoldeFinał - Klasyfikacja końcowa
2008Jeffrey WoortmanGoutumFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Nick LourensTer ApelFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Randy OldenzielStadskanaalFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Lars ZandvlietMusselFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Raymon WoortmanTytsjerkFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Bertjan BosStadskanaalFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Mark BeishuizenStadskanaalFinał - Klasyfikacja końcowa

1973

5 rund: Vries - 8 kwiecień (08.04), Assen - 12 maj (12.05), Noordwolde - 20 maj (20.05), Eenrum - 17 czerwiec (17.06), Uithuizen - 4 sierpień (04.08).

Uwaga ! Wliczano cztery najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Keono HeikensMuntendam(10,6,15,12,15) 52
2Lieuwe PlazierEmmeloord(12,10,12,15,5) 49
3Jan De VriesLippenhuzen(8,15,10,10,10) 45
4Appie SchenkelAlteveer(-,8,8,4,12) 32
5Then De LeeuwTijnje(15,4,6,6,-) 31
6Freddy DostTerapelkanaal(-,12,5,8,-) 25
7H. Kuier-(5,5,4,3,-) 17
8Reiner Van GulikAmersfoort(4,3,-,-,6) 13
9Henk Bos-(-,-,-,-,8) 8
10Jan Brinkt Harde(6,-,-,-,-) 6
11H. RikkersErmelo(-,-,-,5,-) 5
12Ton TolAssen(-,-,-,-,4) 4
13G. Strik-(-,-,2,2,-) 4
14Klaas Klap-(-,-,3,-,-) 3
15Koert KoningOude Pekela(3,-,-,-,-) 3


1974

5 rund: Vries - 7 kwiecień (07.04), Noordwolde - 19 maj (19.05), Jubbega - 26 maj (26.05), Eenrum - 14 lipiec (14.07), Uithuizen - 3 sierpień (03.08), Beerta - 25 sierpień (25.08).

Uwaga ! Wliczano pięć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan BroekhuisErmelo(12,-,-,15,15,12) 54
2Henk Bos-(8,15,8,10,3,10) 51
3Theun de LeeuwTijnje(6,12,15,8,6,8) 49
4Reiner van GulikAmersfoort(10,-,-,5,10,15) 40
5Roelof MeemsMuseelkanaal(-,-,12,6,5,5) 28
6H. de Haas-(-,-,-,12,12,-) 24
7Henk JansenBaarn(-,6,10,-,-,6) 22
8Appie SchenkelAlteveer(5,10,-,3,-,3) 22
9Be EckhardtJipsinghuizen(3,8,6,-,-,-) 17
10Cees de HaasAmersfoort(15,-,-,-,-,-) 15
11Sjoerd Dijkema-(-,-,-,-,8,-) 8
12Jan van EssenStadskanaal(1,-,-,-,4,-) 8
13M. Engels-(-,5,-,-,-,-) 5
14J. Mulder-(-,-,-,4,-,-) 4


1975

7 rund: Kampen - 30 kwiecień (30.04), Emmeloord - 8 maj (08.05), Noordwolde - 28 maj (28.05), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Joure - 21 czerwiec (21.06), Uithuizen - 2 sierpień (02.08), Beerta - 10 sierpień (10.08).

Uwaga ! Wliczano pięć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk JagerNieuw Roden(15,6,15,-,-,6,12) 54
2Appie SchenkelAlteveer(3,15,6,12,10,-,10) 53
3Tjalle ReitsmaSchettens(-,10,10,-,12,12,3) 47
4Koeno HeikensMuntendam(-,3,12,5,15,-,-) 35
5Maarten BuurkeSappemeer(6,-,-,10,-,-,15) 31
6Sjoerd Dijkema-(4,8,-,-,-,15,-) 27
7Henk Steman II-(-,12,-,15,-,-,-) 27
8Jacco de Winter-(-,-,8,8,-,-,6) 22
9Henk JansenBaarn(10,4,-,-,-,5,-) 19
10Frits Koppe-(-,-,-,-,-,10,8) 18
11Marten MedemaLengelo(-,-,-,-,8,8,-) 16
12Rieks Gelsema-(8,5,-,-,-,-,-) 13
13Piet SeurAmsterdam(12,-,-,-,-,-,-) 12
14Martin Ruck-(5,-,-,6,-,-,-) 11
15Be EckhardtJipsinghuizen(-,-,-,-,-,-,5) 5
16Jan van EssenStadskanaal(-,-,-,-,-,-,4) 4


1976

8 rund: Vries - 11 kwiecień (11.04), Ermelo - 30 kwiecień (30.04), Beerta - 22 maj (22.05), Emmeloord - 27 maj (27.05), Noordwolde - 30 maj (30.05), Joure - 19 czerwiec (19.06), Blijham - 17 lipiec (17.07), Kuinre - 25 lipiec (25.07).

Uwaga ! Wliczano sześć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gonnes BosBorgercompascuum(15,15,15,15,10,-,5,-) 75
2Henk JansenBaarn(10,5,10,12,12,-,10,12) 66
3Reiner van Gulik-(-,12,-,-,15,10,12,15) 64
4Sjoerd Dijkema-(12,6,12,5,-,5,15,10) 60
5Martin BuurkeSappemeer(6,4,5,-,8,15,6,-) 44
6Jacco de Winter-(8,8,-,6,6,6,3,8) 42
7Henk de Haas-(-,-,6,10,-,-,8,-) 24
8Lieuwe PlazierEmmeloord(-,10,8,-,-,-,-,-) 18
9Johan Oosterwijk-(-,-,-,-,-,12,-,5) 17
10Jetze Dijkema-(-,-,-,4,-,8,-,-) 12
11Jan van EssenStadskanaal(4,-,-,-,5,-,-,-) 9
12Jan Hamers-(5,-,4,-,-,-,-,-) 9
13Otto van der Meulen-(-,-,-,8,-,-,-,-) 8
14Tjerk van der Wal-(-,-,-,-,-,-,-,6) 6
15Henk Jongman-(-,-,-,-,-,-,4,-) 4
16Be EckhardtJipsinghuizen(-,-,-,-,4,-,-,-) 4
17Koeno HeikensMuntendam(-,-,3,-,-,-,-,-) 3


1977

9 rund: Uithuizen - 6 sierpień [1,2,3 runda], Amersfoort - 3 wrzesień [4,5,6 runda], Roden - 25 wrzesień [7,8,9 rudna].

Uwaga ! Wliczano siedem najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wim de HaasAmersfoort(15,12,15,15,15,12,15,15,15) 105
2Marten BuurkeSappemeer(12,15,12,8,5,10,10,12,12) 83
3Cees de HaasAmersfoort(10,-,-,10,10,15,12,-,-) 57
4Geert MeijerHarderwijk(5,5,5,6,12,8,6,8,10) 55
5Jacco de WinterUithuizen(-,10,10,5,6,4,5,10,8) 54
6Bart Hoekstra-(6,8,-,4,4,6,8,6,6) 44
7Bernard SchniedersAssen(8,6,8,12,8,-,-,-,-) 42
8Frans van der VeenStaphorst(4,4,6,3,3,5,-,5,5) 32

7 rund: Vries - 3 kwiecień (03.04), Noordwolde - 1 maj (01.05), Emmeloord - 19 maj (19.05), Eenrum - 22 maj (22.05), Loppersum - 8 czerwiec (08.06), Leusden - 19 czerwiec (19.06), Hardenberg - 10 lipiec (10.07).

Uwaga ! Wliczano sześć najlepszych wyników.

Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maarten BuurkeSappemeer(12,12,10,12,12,12,12) 72
2Wim de HaasAmersfoort(-,15,-,15,-,15,15) 60
3Bart Hoekstra-(10,-,15,10,10,8,-) 53
4Bernard SchniedersAssen(15,-,-,6,15,10,-) 46
5Johan Oosterwijk-(-,8,5,4,5,6,6) 34
6Koeno Heikens-(-,-,6,-,8,-,10) 24
7Gerrit RookIjsselmuiden(-,6,-,3,6,-,8) 23
8Henk Jager-(-,-,12,8,-,-,-) 20
9Meine de Vries-(6,-,8,-,-,-,) 14
10Freddy Vermeren-(-,-,4,-,3,-,4) 11
11Otto van der MeulenOldeberkoop(-,10,-,-,-,-,-) 10
12Frederik Nienhuis-(-,-,-,-,4,5,-) 9
13Broer Dijkema-(8,-,-,-,-,-,-) 8
14Peter Volkers-(-,-,-,-,-,-,5) 5
15Aalt ToersenRouveen(-,-,-,5,-,-,-) 5

7 rund: Vries - 3 kwiecień (03.04), Noordwolde - 1 maj (01.05), Emmeloord - 19 maj (19.05), Eenrum - 22 maj (22.05), Loppersum - 8 czerwiec (08.06), Leusden - 19 czerwiec (19.06), Hardenberg - 10 lipiec (10.07).

Uwaga ! Wliczano sześć najlepszych wyników.

Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cees de HaasAmersfoort(12,10,15,15,12,15,15) 84
2Jacco de WinterUithuizen(4,12,10,12,-,4,6) 48
3Geert MeijerHarderwijk(15,15,-,-,5,12,-) 47
4Frans van der VeenStaphorst(8,8,-,-,8,8,4) 36
5Ab Schenkel-(-,-,-,-,10,6,12) 28
6Tjerk van der WalDronrijp(-,-,12,-,15,-,-) 27
7Roelof Mulder-(-,-,6,-,6,3,10) 25
8Jetze Dijkema-(10,-,8,-,-,5,-) 23
9Jan HamersAmersfoort(-,-,-,-,-,10,-) 10
10Wiebe TalmanHeerenveen(-,-,-,-,-,-,8) 8
11Anne Van Warners-(-,6,-,-,-,-,-) 6
12Be Eckhard-(6,-,-,-,-,-,-) 6
13Eddie DijkstraRoden(-,-,-,-,-,-,5) 5
14Lieuwe Plazier-(-,-,5,-,-,-,-) 5
15Wiebe Oldenburger-(5,-,-,-,-,-,-) 5

1978

12 rund: Beerta - 13 sierpień [1,2,3 runda], Joure - 19 sierpień [4,5,6 runda], Amersfoort - 26 sierpień [7,8,9 runda], Roden - 24 wrzesień [10,11,12 runda].

Uwaga ! Wliczano dziewięć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerrit RookIjsselmuiden(15,15,15,-,15,12,12,15,15,-,-,-) 114
2Henk Jager-(12,12,8,12,10,10,-,-,-,10,15,15) 104
3Barend van UffelenKootwijkerbroek(8,8,-,10,12,15,6,6,12,12,12,8) 97
4Otto van der MeulenOldeberkoop(10,10,12,-,8,8,8,12,10,-,-,-) 78
5Wiebe TalmanHeerenveen(-,6,10,-,-,-,4,10,8,8,8,12) 66
6Tjerk van der WalDronrijp(-,-,-,15,-,-,10,8,6,6,10,10) 65
7Willem Dussel-(5,5,-,6,5,6,5,5,5,5,5,6) 48
8Henk MatthijssenAnnen(-,4,6,8,6,5,6,-,4,4,6,5) 48
9Bernard SchniedersAssen(-,-,-,-,4,-,15,-,-,15,4,-) 38
10Thijs JonkerHeerenveen(6,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 6


1979

15 rund: Beerta - 13 sierpień [1,2,3 runda], Joure - 19 sierpień [4,5,6 runda], Amersfoort - 26 sierpień [7,8,9 runda], Roden - 24 wrzesień [10,11,12 runda], ? - [13,14,15 runda].

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roel van der ScheerIjsselmuiden(12,8,10,12,15,15,15,15,15,15,10,15,10,12,15) 166
2Hylke Dijkema-(15,10,12,15,12,12,-,-,-,10,12,12,15,15,10) 150
3Harm HorstedeRouveen(8,12,15,-,-,-,10,12,12,12,15,-,12,-,12) 120
4Henk Matthijssen-(6,6,-,10,10,10,-,5,5,6,8,10,8,10,8) 102
5Geert MeijerHarderwijk(10,15,6,-,-,,12,10,10,-,-,-,-,-,-) 63
6Ludwig Put-(5,4,8,5,-,8,-,-,-,5,6,8,6,-,-) 55
7Harrie Niemeijer-(-,-,-,-,-,-,5,6,6,-,-,-,5,8,6) 36
8Benjamin Los-(4,5,5,6,8,5,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 31
9Henk Pel-(-,-,-,-,5,4,8,8,4,-,-,-,-,-,-) 29
10Hilbert Tel-(-,-,-,8,8,6,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 22
11Willem Dussel-(-,-,-,-,-,-,-,,-,8,5,6,-,-,-) 19
12Tieme Spijkerman-(-,-,-,-,-,-,6,4,8,-,-,-,-,-,-) 18


1980

5 rund: Staphorst - 26 lipiec (26.07), Beerta - 10 sierpień (10.08), Eenrum - 17 sierpień (17.08), Joure - 23 sierpień (23.08), Amersfoort - 13 wrzesień (13.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk MatthijssenAnnen(18,24,-,19,22) 83
2Leo BathoornHoogezand(24,-,16,11,20) 71
3Cees EijbergenZorgvliet(7,6,-,17,12) 42
4Ep van der ScheerIjsselmuiden(-,8,12,9,9) 38
5Jan HamersAmersfoort(-,12,8,10,-) 30
6Herman Grote BromhaarLemelerved(8,10,12,-,-) 30
7Frans van der VeenStaphorst(8,9,10,-,-) 27
8Wiecher HofsteeWolvega(-,-,12,5,4) 21
9Benjamin Los-(6,-,-,-,-) 6
10Jur Bolt-(-,-,-,-,5) 5


1981

10 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Mussel - 30 kwiecień (30.04), Zuidbroek - 24 maj (24.05), Nieuwe Niedorp - 28 czerwiec (28.06), Staphorst - 25 lipiec (25.07), Beerta - 2 sierpień (02.08), Oudkarspel - 9 sierpień (09.08), Joure - 15 sierpień (15.08), Hoogland - 29 sierpień (29.08), Emmen - 6 wrzesień (06.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk SnijderSlochteren(11,-,7,11,12,10,11,-,12,9) 83
2Jan van der Brom-(7,11,10,-,10,9,-,12,11,11) 81
3Klaas MolenmakerBolsward(12,7,12,-,8,7,10,11,10,8) 78
4Jan Dijkema-(-,10,8,8,11,11,12,-,6,10) 76
5Rommert Velda-(-,-,11,12,-,12,-,10,9,12) 66
6Jan Veenstra-(8,12,6,6,6,6,7,-,-,7) 58
7Koos Noordman-(-,6,9,7,7,-,-,9,7,6) 51
8Bert Eijbergen-(-,-,-,10,9,8,9,8,-,-) 44
9Oene Keunig-(5,5,-,-,5,4,6,5,2,-) 32
10Jan van Dijk-(4,-,4,9,-,-,5,-,3,2) 27
11Bert van Duinkerken-(-,9,3,-,-,-,-,7,-,-) 19
12Henk Rijks-(-,-,-,5,-,-,-,6,4,-) 15
13Henk de Haas-(10,4,-,-,-,-,-,-,-,-) 14
14Appie Schenkel-(6,8,-,-,-,-,-,-,-,-) 14
15Christian Reit-(-,-,-,-,-,5,8,-,-,-) 13
16Piet Brandsma-(-,-,-,-,-,-,-,-,5,5) 10
17Hilbert Tel-(9,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 9
18Revert Swarts-(-,-,-,-,-,-,-,-,8,-) 8
19Koeno Heikens-(-,-,5,-,-,-,-,-,-,-) 5
20Jacco Mos-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,4) 4
21Jan Willem de Vries-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,3) 3
22Henk Doornbos-(-,-,2,-,-,-,-,-,-,-) 2


1982

10 rund: Vries - 28 marzec (28.03), Mussel - 30 kwiecień (30.04), Hoogerk - 15 maj (15.05), Eenrum - 23 maj (23.05), Staphorst - 3 lipiec (03.07), Kuinre - 11 lipiec (11.07), Oudkarspel - 8 sierpień (08.08), Joure - 21 sierpień (21.08), Blijham - 5 wrzesień (05.09), Roden - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Folkert BakkerOpende(10,5,8,12,12,12,12,12,12,12) 94
2Christiaan Reit-(7,9,-,-,10,7,10,3,8,8) 69
3Jan P. van der Walle-(9,11,12,-,11,-,-,5,9,7) 64
4Bert Eijbergen-(5,-,11,6,4,11,5,10,11,5) 64
5Harold Middel-(8,10,6,8,5,8,7,7,-,6) 60
6Eppie de Vries-(6,8,1,-,-,3,11,9,10,11) 59
7Henk Rijks-(2,3,-,5,8,5,8,6,7,) 44
8Wiebe Oldenburger-(11,-,-,-,2,2,3,11,1,10) 40
9Johan Oosterwijk-(-,6,10,-,-,6,6,8,4,-) 40
10Geert Slagter-(-,2,9,1,7,4,9,-,6,-) 38
11Ghenk Doornbos-(-,1,-,3,9,10,4,-,3,-) 30
12Wiebe Vochteloo-(-,-,5,8,6,9,-,-,-,-) 28
13Jacco Mos-(-,7,-,9,-,-,-,-,-,9) 25
14Rene Huisman-(-,-,2,11,-,-,-,2,5,-) 20
15Koeno Heikens-(4,-,-,-,3,-,-,4,-,-) 11
16Jan van Dijk-(-,-,7,-,-,-,-,-,-,3) 10
17Piet Brandsma-(1,4,-,4,1,-,-,-,-,-) 10
18Be Eckhard-(-,-,-,-,-,-,-,-,2,4) 6
19Henk de Jong-(-,-,4,-,-,-,2,,-,) 6
20Rikus Gorter-(3,-,3,-,-,-,-,-,-,-) 6
21Oene Keuning-(-,-,-,2,-,-,1,-,-,-) 3
22Harrie Jansma-(-,-,-,-,-,1,-,1,-,1) 3


1983

12 rund: Vries - 27 marzec (27.03), Kampen - 4 lipiec (04.07), Blijham - 18 lipiec (18.07), Staphorst - 2 lipiec (02.07), Emmeloord - 30 lipiec (30.07),Beerta - 7 sierpień (07.08), Lattrop - 14 sierpień (14.08), Noordwolde - 28 sierpień (28.08), Hoogherk - 11 wrzesień (11.09), Blijham - 17 wrzesień (17.09), Roden - 25 wrzesień, Hoogkerk - 2 październik (02.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Geert JellemaRouveen(7,9,6,12,12,11,11,12,10,12,11,7) 100
2Rene Huisman-(10,10,11,9,10,1,12,11,9,11,-,-) 93
3Karel Luders-(-,3,2,-,7,12,8,8,11,10,12,9) 80
4Rikus Gorter-(-,-,-,6,3,8,10,10,12,7,10,12) 78
5Frans van der VeenStaphorts(5,7,10,10,9,-,9,7,8,9,8,-) 77
6Wiebe Vochteloo-(8,11,12,4,6,-,1,5,2,8,7,-) 63
7Hilbert Tel-(9,12,8,11,11,3,5,-,-,-,-,-) 59
8Henk Doornbos-(11,5,-,-,4,10,6,-,5,6,-,10) 57
9Gharrie Jansma-(-,4,5,8,-,7,-,-,6,-,4,11) 45
10Harm Hulst-(-,2,7,7,8,-,-,-,7,5,5,-) 41
11Johan Last-(-,8,-,-,-,9,-,9,-,-,9,4) 39
12Andries Oosting-(4,6,9,1,5,-,4,2,-,-,-,-) 31
13Jacob Mos-(6,-,-,-,-,6,7,6,-,-,-,-) 25
14Jaap Gankema-(3,-,-,3,-,-,-,-,4,-,-,8) 18
15Koeno Heikens-(-,-,4,5,1,2,-,-,-,-,6,) 18
16Ben van der Brink-(-,-,-,2,-,-,3,-,3,1,-,6) 15
17Volkert Bobeldijk-(-,-,-,-,-,-,2,1,-,2,2,5) 12
18Jan Olivier-(-,1,-,-,-,-,-,4,1,4,1,-) 11
19Be Eckhard-(-,-,-,-,-,5,-,-,-,3,-,-) 8
20Jan van Dijk-(-,-,-,-,2,4,-,-,-,-,-,-) 6
21Oene Keuning-(1,-,3,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 4
22Henk de Jong-(-,-,1,-,-,-,-,3,-,-,-,-) 4
23Peter Steutel-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,3,-,-) 3
24Ron van Dam-(2,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 2


1984

9 rund: Mussel - 30 kwiecień (30.04), Mussel - 26 maj (26.05), Roden - 3 czerwiec (03.06), Opende - 16 czerwiec (16.06), Kuinre - 17 lipiec (17.07), Loppersum - 23 czerwiec (23.06), Staphorst - 28 lipiec (28.07), Noordwolde - 26 sierpień (26.08), Hoogkerk - 16 wrzesień (16.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arie GuikemaZuidbroek(5,10,10,10,8,12,11,12,12) 77
2Freerk Morrenhof-(10,11,11,12,11,11,10,10,9) 76
3Jan Christiaans-(9,12,7,8,10,10,9,4,11) 69
4Henk Doornbos-(12,9,9,9,7,8,6,9,6) 63
5Johan Last-(6,-,-,11,9,7,12,8,8) 61
6Henk Rijks-(8,8,-,5,3,9,5,-,-) 38
7Harrie Jansma-(2,6,3,7,5,5,4,-,7) 37
8Harm Hulst-(-,4,-,4,6,4,8,3,-) 29
9Roeli Kregel-(-,-,-,-,-,-,3,11,10) 24
10Jaap Gankema-(3,-,8,2,4,6,1,-,-) 24
11Henk Jan Kenter-(4,-,6,3,-,3,2,2,-) 20
12Koeno Heikens-(1,3,-,-,-,1,7,7,-) 19
13Be Eckhard-(7,7,4,-,-,-,-,-,-) 18
14Volkert Bobeldijk-(-,1,5,-,2,-,-,5,5) 18
15Peter Steutel-(-,5,-,1,1,2,-,1,-) 10
16Jan Olivier-(-,-,-,-,-,-,-,6,-) 6


1985

12 rund: Vries - 31 marzec (31.03), Mussel - 28 kwiecień (28.04), Emmeloord - 16 maj (16.05), Loppersum - 8 czerwiec (08.06), Opende - 15 czerwiec (15.06), Beerta - 16 czerwiec (16.06), Stadskanaal - 22 czerwiec (22.06), Hoogherk - 23 czerwiec (23.06), Staphorst - 27 lipiec (27.07), Eenrum - 18 sierpień (18.08), Roden - 23 wrzesień (23.09), Assen - 28 wrzesień (28.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan HogenbergSlochteren(-,4,1,11,12,12,12,6,12,12,12,11) 100
2Jack DrentheDronten(9,11,9,9,9,11,7,12,11,11,11,7) 94
3Martin de Waard-(4,12,12,10,8,9,11,-,2,10,4,12) 88
4Marco Glorie-(3,10,11,12,10,6,10,7,-,9,-,10) 85
5Henk Rijks-(8,-,7,5,2,7,5,4,1,7,6,9) 58
6Harry KuipersEext(5,8,3,6,4,8,-,9,10,3,-,3) 56
7Willy KettlerNoordbroek(7,6,10,2,11,4,3,-,9,1,-,-) 53
8Erik EijbergenZorgvield(-,-,4,3,7,1,6,8,5,4,5,8) 50
9Henk Jan Kenter-(2,7,-,4,-,10,8,11,-,5,-,-) 47
10Harm HulstStaphorst(-,-,8,8,6,-,-,3,7,-,8,2) 42
11Koeno HeikensMuntendam(1,3,5,1,5,-,-,5,8,-,-,6) 34
12Jacob Wolgen-(-,-,-,-,-,5,4,2,6,6,10,-) 33
13Jochem de Vries-(10,-,-,-,1,-,9,10,-,-,-,-) 30
14Peter Steutel-(-,1,-,7,3,3,-,1,-,-,-,5) 20
15Jan van Dijk-(-,-,-,-,-,-,-,-,3,-,9,4) 16
16Richard Holman-(6,9,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 15
17Roel Geersing-(-,-,6,-,-,-,-,-,-,8,-,-) 14
18Jaap Gankema-(-,5,2,-,-,-,1,-,-,2,-,-) 10
19Volkert Bobeldijk-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,7,-) 7
20Win Kuipers-(-,-,-,-,-,2,-,-,4,-,-,-) 6
21Roely Kregel-(-,2,-,-,-,-,-,-,-,-,-,1) 3
22Oege de Jong-(-,-,-,-,-,-,2,-,-,-,-,-) 2


1986

11 rund: Vries - 13 kwiecień (13.04), Boyl - 20 kwiecień (20.04), Eenrum - 27 kwiecień (27.04), Mussel - 30 kwiecień (30.04), Emmeloord - 8 maj (08.05), Opende - 14 czerwiec (14.06), Staphorst - 26 lipiec (26.07), Loppersum - 9 sierpień (09.08), Lattrop - 24 sierpień (24.08), Beerta - 31 sierpień (31.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harold MiddelStadskanaal(11,10,10,12,9,12,12,12,12,5,12) 93
2Henk Rijks-(10,12,7,11,12,11,10,10,9,11,8) 87
3Erik EijbergenZorgvield(12,11,11,5,10,9,11,-,-,-,-) 69
4Willy Kettler-(3,2,8,-,6,10,9,11,10,-,5) 62
5Jaap Gankema-(7,6,9,8,3,6,7,1,8,-,9) 60
6Harry Kuipers-(9,5,4,3,7,5,8,3,6,6,10) 56
7Karel Luders-(5,9,5,-,5,8,5,9,7,4,-) 53
8Koeno Heikens-(8,-,3,4,8,7,4,-,-,9,-) 43
9Jacob Wolgen-(4,4,-,6,-,4,1,5,3,7,-) 34
10Rias Cazemier-(-,-,-,-,-,-,-,-,11,10,11) 32
11Anne Breemer-(-,8,12,-,11,-,-,-,-,-,-) 31
12Reindert Hoogakker-(-,-,2,-,-,-,3,7,5,8,3) 28
13Henk Jan Kenter-(-,-,-,7,-,-,-,8,-,-,6) 21
14Jan van Dijk-(2,-,6,-,-,3,-,6,-,2,-) 19
15Harm Hulst-(1,-,-,10,-,2,-,-,4,-,-) 17
16Peter Steutel-(-,7,1,1,4,-,-,-,1,-,2) 16
17Roely Kregel-(6,-,-,9,-,-,-,-,-,-,-) 15
18Wim Kuipers-(-,-,-,-,-,-,2,4,2,1,4) 13
19Henk Matthijssen-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,12,-) 12
20Klaas Oosterbos-(-,-,-,-,-,-,-,2,-,3,7) 12
21Bart van der Brink-(-,3,-,-,1,-,-,-,-,-,-) 4
22Roel Geersing-(-,-,-,2,2,-,-,-,-,-,-) 4
23Melle Postmus-(-,-,-,-,-,1,-,-,-,-,1) 2
24Erik van Dijk-(-,1,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 1


1987

7 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Balkbrug - 20 maj (20.05), Assen - 10 maj (10.05), Loppersum - 13 czerwiec (13.06), Noordwolde - 5 lipiec (05.07), Lattrop - 9 sierpień (09.08), Roden - 20 wrzesień (20.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerard KokRoden(10,12,10,8,11,11,12) 74
2Erik DrayerSlochtenren(9,11,-,10,12,10,10) 62
3Rias Cazemier-(12,8,12,-,1,4,11) 48
4Anne Van Der Helm-(-,9,11,12,4,-,9) 45
5Lody Blok-(1,10,9,6,3,8,2) 39
6Henk Jan Kenter-(5,7,3,-,9,12,-) 36
7Reinder Hoogakker-(7,-,7,1,8,-,7) 30
8Han de Nekker-(4,1,5,7,2,9,-) 28
9Wolter de Wit-(-,-,-,2,10,3,8) 23
10Tjitte Bootsma-(-,3,8,11,-,-,-) 22
11Frits Jensma-(-,4,4,9,-,1,3) 21
12Han Vreerink-(11,-,-,-,-,7,-) 18
13Jeroen Blijshuizen-(-,5,-,-,-,6,4) 15
14Karel Luders-(6,-,-,4,5,-,-) 15
15Harrie Kuipers-(8,6,-,-,-,-,-) 14
16Gert Henk Bakker-(-,-,2,-,6,-,6) 14
17Jan van Dijk-(2,-,6,5,-,-,-) 13
18Steven van der Helm-(-,-,-,-,7,-,-) 7
19Jacco van Dijk-(-,-,-,-,-,-,5) 5
20Han Hendriks-(-,-,-,-,-,5,-) 5
21Koeno Heikens-(-,-,-,3,-,-,-) 3
22Klaas Oosterbos-(3,-,-,-,-,-,-) 3
23Han de Bor-(-,-,-,-,-,2,-) 2
24Rob Vrijenhoek-(-,2,-,-,-,-,-) 2
25Wim Kuipers-(-,-,-,-,-,-,1) 1


1988

14 rund: Balkburg - 4 kwiecień (04.04), Vries - 17 kwiecień (17.04), Uden - 30 kwiecień (30.04), Hoogkerk - 1 maj (01.05), Eenrum - 8 maj (08.05), Emmeloord - 12 maj (12.05), Loppersum - 11 czerwiec (11.06), Opende - 18 czerwiec (18.06), Mussel - 2 lipiec (02.07), Noordwolde - 17 lipiec (17.07), Alken [Belgia] - 30 lipiec (30.07), Eenrum - 18 sierpień (18.08), Assen - 4 wrzesień (04.09), Siddeburen - 10 wrzesień (10.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Jan KenterBlijham(11,11,12,12,-,12,9,10,12,11,12,8,8,10) 138
2Henk BakkerSurhuizum(-,7,9,10,11,11,12,12,-,10,10,9,11,12) 124
3John PouwelsKoekangerveld(10,10,-,-,12,8,-,7,11,12,11,12,10,8) 111
4Pieter Visser-(-,6,4,11,10,3,11,11,7,-,9,11,12,11) 106
5Jacco Valentijn-(5,-,7,6,8,9,-,9,8,9,8,10,9,9) 97
6Gert Henk Bakker-(3,5,8,7,1,10,8,6,10,1,-,-,-,5) 64
7Lody Blok-(9,9,10,1,5,-,10,-,2,6,-,4,1,4) 61
8Willy Kettler-(8,8,-,8,9,-,7,-,9,-,-,6,6,-) 61
9Geert Jellema-(12,12,11,-,-,-,-,-,-,-,6,7,-,-) 48
10Martinus Buikema-(4,-,3,9,2,2,1,8,5,5,4,5,-,-) 48
11Michel Bolt-(2,-,6,-,-,-,4,3,6,4,7,6,7,3) 48
12Hilbert Tel-(7,3,2,-,-,7,-,-,1,-,-,-,3,7) 30
13Rene Hoogakker-(-,4,-,-,3,4,6,-,-,3,5,-,-,-) 25
14Frits Jensma-(-,-,-,-,-,-,3,4,3,8,-,3,-,-) 21
15Karel Luders-(6,-,1,-,7,-,-,-,-,-,-,-,4,-) 18
16J. Blijshuizen-(-,-,5,4,4,5,-,-,-,-,-,-,-,-) 18
17Harry Kuiper-(-,-,-,-,-,6,-,-,-,7,2,-,-,-) 15
18Wolter de Wit-(-,1,-,5,6,-,-,-,-,-,-,-,-,1) 13
19Johan Last-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,5,2) 7
20Mans Kok-(-,-,-,-,-,-,-,2,-,2,-,-,2,-) 6
21Han Hendriks-(-,2,-,-,-,-,-,-,-,-,3,-,-,-) 5
22Jacco van Dijk-(-,-,-,-,-,-,2,-,-,-,-,-,-,-) 2
23Wim Kuipers-(-,-,-,2,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 2
24Jan Jager-(-,-,-,-,-,-,-,1,-,-,1,-,-,-) 2
25Gerko Harms-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,1,-,-) 1


1989

16 rund: Balkbrug - 27 marzec (27.03), Vries - 9 kwiecień (09.04), Eenrum - 30 kwiecień (30.04), Stadskanaal - 3 czerwiec (03.06), Loppersum - 10 czerwiec (10.06), Opende - 17 czerwiec (17.06), Mussel - 1 lipiec (01.07), Noordwolde - 9 lipiec (09.07), Dokkum - 15 lipiec (15.07), Staphorst - 22 lipiec (22.07), Alken [Belgia] - 29 lipiec (29.07), Peize - 6 sierpień (06.08), Siddeburen - 26 sierpień (26.08), Zelhem 10 - wrzesień (10.09), Assen - 16 wrzesień (16.09), Roden - 24 wrzesień (24.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul EllensTwijzelerheide(6,12,12,4,8,-,12,12,12,-,12,12,12,12,12,-) 138
2Jim GroenNieuwleusen(11,-,-,11,7,8,10,4,10,10,9,9,11,11,7,3) 121
3Michel BoltEenrum(12,9,-,-,12,9,1,11,8,-,4,10,6,10,10,10) 112
4Andre Bakker-(1,6,10,12,9,-,6,7,-,-,5,11,10,4,6,12) 99
5Lody BlokLangelille(2,7,-,1,-,11,9,5,11,7,11,-,-,9,11,9) 95
6Bert DijkstraDamwoude(-,-,7,-,6,4,2,6,7,12,10,7,8,6,8,8) 91
7Henk BosBontebok(-,-,-,10,4,12,-,-,9,11,-,6,9,8,5,11) 85
8Martinus Buikema-(-,3,4,9,11,3,8,2,6,8,7,8,5,5,2,4) 85
9Arnold van der Grevenhof-(5,-,8,-,5,5,4,10,5,4,2,5,7,7,3,7) 77
10Frits Jensma-(-,4,3,2,10,6,5,9,4,6,1,3,4,3,-,1) 61
11Jacco ValentijnMidwolde(10,11,11,7,-,10,7,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 56
12Willy KettlerSlochteren(9,10,-,8,-,7,11,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 45
13Mans Kok-(4,8,9,3,3,1,-,3,2,-,6,-,-,-,-,4) 45
14Gert Henk Bakker-(8,-,-,5,1,-,-,1,-,9,3,4,-,-,1,-) 32
15Henk Meijer-(-,1,1,-,2,2,3,-,3,5,8,-,-,-,-,-) 31
16Johan Last-(7,-,6,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,9) 22
17Gerko Harms-(-,5,5,-,-,-,1,8,-,2,-,-,1,-,-,-) 22
18Jacco van Dijk-(3,2,2,-,-,-,-,-,-,3,-,-,-,-,-,-) 10
19G. Jespers-(-,-,-,-,-,6,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 6
20Tjerk Ottema-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,5) 5
21Rene Kuipers-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,2,3,-,-) 5
22Gerko Postma-(-,-,-,-,-,-,-,-,1,-,-,-,-,-,2,1) 4
23Henk de Groot-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,1,-,1,2,-,-,-) 4


1990

12 rund: Vries - 25 marzec (25.03), Balkburg - 16 kwiecień (16.04), Emmeloord - 24 maj (24.05), Loppersum - 9 lipiec (09.07), Stadskanaal - 16 czerwiec (16.06), Opende - 23 czerwiec (23.06), Noordwolde - 8 lipiec (08.07), Alken [Belgia] - 28 lipiec (28.07), Hoogkerk - 25 sierpień (25.08), Siddeburen - 1 wrzesień (01.09), Dokkum - 8 wrzesień (08.09), Roden - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mans KokRoden(11,10,12,12,11,11,7,9,8,4,4,5) 104
2Martinus BuikemaEzinge(7,7,7,6,12,3,10,10,11,10,9,6) 98
3Gert Henk Bakker-(8,12,3,9,9,10,3,6,9,11,7,8) 95
4Rommert VeldaHoogkerk(-,-,-,-,-,12,12,12,12,12,11,12) 83
5Henk NoordmanSlochteren(3,4,8,-,8,6,8,8,10,8,8,9) 80
6John PouwelsKoekangerveld(-,11,11,-,-,5,4,7,-,9,12,1) 60
7Gerko Harms-(5,9,1,11,-,7,5,5,4,6,2,2) 57
8Maik Groen-(-,6,9,-,7,1,9,-,-,7,10,7) 56
9Arnold van der GrevenhofUsquert(10,5,4,10,-,-,11,11,-,-,-,-) 51
10Frits Jensma-(4,8,6,4,10,2,6,-,3,3,3,-) 49
11Rene Bruins-(6,-,-,-,5,8,-,4,1,-,5,10) 39
12Gerko Postma-(2,3,-,8,3,4,-,2,6,2,-,4) 34
13Jan Dijkema-(-,-,-,-,4,-,1,-,7,-,6,11) 29
14Rene Kuipers-(-,-,5,7,1,9,-,-,-,-,-,-) 22
15Lody Fritzema-(1,-,-,5,-,-,-,3,5,5,-,3) 22
16Bernard SchniedersAssen(-,-,10,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 10
17Johan ten Napel-(9,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 9
18Alex Smit-(-,-,-,2,6,-,-,-,-,-,-,-) 8
19Jacob Flonk-(-,2,-,3,-,-,-,-,-,-,-,-) 5
20Rik Diephuis-(-,-,2,-,2,-,-,1,-,-,-,-) 5
21Jan Jager-(-,-,-,1,-,-,2,-,-,1,1,-) 5
22Rene Verhoef-(1,-,-,-,-,-,-,-,2,-,-,-) 3


1991

12 rund: Vries - 24 marzec (25.03), Balkburg - 1 kwiecień (01.04), Hoogkerk - 5 maj (05.05), Emmeloord - 9 maj (09.05), Loppersum - 8 czerwiec (08.06), Opende - 21 czerwiec (21.06), Stadskanaal - 6 lipiec (06.07), Noordwolde - 14 lipiec (14.07), Alken [Belgia] - 27 lipiec (27.07), Lattrop - 11 sierpień (11.08), Basse - 25 sierpień (25.08), Hoogkerk - 31 sierpień (31.08), Afflichem - 8 wrzesień (08.09), Roden - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hylke DijkemaAssen(12,12,12,12,10,12,12,12,10,11,12,12,-,12) 150
2Arnold van der Grevenhof-(11,10,11,8,11,11,10,11,6,10,4,5,-,9) 117
3Maik Groen-(10,2,3,11,12,10,9,7,11,7,-,9,-,8) 89
4Folkert BakkerMarum(2,-,10,-,-,-,11,-,12,12,12,11,-,11) 81
5Gerko Harms-(3,1,9,10,7,7,8,2,8,8,8,-,-,-) 71
6Patrick Verbrugge-(-,-,-,-,-,9,6,10,-,9,-,10,12,10) 66
7Rene KuipersEext(6,6,8,3,3,6,5,8,7,-,10,-,-,-) 62
8Gerko Postma-(8,4,1,4,6,8,-,6,1,4,-,-,-,4) 46
9Luit Groenewoud-(-,8,-,-,5,4,-,4,4,3,7,-,11,-) 46
10John Pouwels-(5,9,-,9,9,1,1,1,2,-,3,-,-,-) 40
11Henk Noordman-(7,-,6,7,8,5,7,-,-,-,-,-,-,-) 40
12Piet Bakker-(-,-,7,-,1,-,3,9,9,1,-,2,-,7) 39
13Rene Verhoef-(-,-,-,-,-,3,-,-,5,2,6,8,10,2) 36
14Harry Kamphuis-(-,5,2,-,-,-,2,-,-,6,9,7,-,5) 36
15Rik Diephuis-(-,7,9,5,-,4,2,-,3,-,-,3,9,-) 33
16Frits JensmaBerlikum(-,-,4,5,-,-,-,-,-,-,5,-,-,6) 20
17Danny StoelKampen(9,3,-,6,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 18
18Han Vreerink-(1,11,-,-,-,-,-,5,-,-,-,-,-,-) 17
19Jaap Hoeksema-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,6,8,3) 17
20Jan JagerHeerenveen(-,-,-,2,-,-,-,-,-,5,2,4,-,-) 11
21Tjerk Ottema-(-,-,-,-,2,-,4,-,-,-,-,-,-,-) 7
22Rene van der Walle-(4,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 4
23Koos Voos-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,3,-,-) 3
24Wim Kuipers-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,1,-,-,1) 2
25Rene Bruins-(-,-,-,1,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 1


1992

10 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Eenrum - 17 maj (17.05), Hoogkerk - 24 maj (24.05), Emmeloord - 28 maj (28.05), Aduard - 9 czerwiec (09.06), Loppersum - 13 czerwiec (13.06), Opende - 20 czerwiec (20.06), Noordwolde - 5 lipiec (05.07), Uithuizen - 8 sierpień (08.08), Roden - 20 wrzesień (20.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick VerbruggeAmstelveen(12,12,12,11,12,10,10,11,11,12) 113
2Jacky de VriesHoornsterzwaag(3,2,11,12,8,12,11,12,5,11) 87
3Rob Steman-(4,-,4,10,10,11,12,-,12,10) 80
4Piet Bakker-(6,11,7,9,6,6,9,10,7,-) 71
5Andries HomansGorredijk(2,4,9,8,11,7,8,6,9,6) 70
6Luit Groenewoud-(11,6,10,5,7,5,3,2,10,9) 68
7Rik Diephuis-(7,9,8,6,5,8,5,5,-,-) 53
8Rene Kuipers-(10,7,5,7,9,2,2,-,1,4) 47
9Wim Kruit-(-,-,1,3,3,3,4,9,8,7) 38
10Uilke Kooistra-(-,-,-,-,2,4,7,8,6,8) 35
11Gerke Postma-(8,10,6,-,-,-,-,-,-,-) 24
12Frits Jensma-(-,1,2,4,-,8,6,-,-,1) 22
13Gerko Harms-(9,8,-,-,-,-,-,-,-,-) 17
14Rene Verhoef-(5,5,-,-,-,-,-,-,-,-) 10
15Wolter de Wit-(-,-,-,1,-,-,-,3,3,3) 10
16Lody Fritsema-(-,-,-,-,-,-,-,-,4,5) 9
17Gerke HummelHoogkerk(-,-,-,-,4,-,-,4,-,-) 8
18Jurrie Conrades-(-,3,3,-,-,-,-,-,-,-) 6
19Jenke Veenstra-(-,-,-,3,-,-,-,-,-,-) 3
20Koeno Heikens-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,2) 2
21Harrie Kamphuis-(-,-,-,-,-,-,-,-,2,-) 2
22Jacob Mulder-(-,-,-,-,1,-,-,1,-,-) 2
23Jaap Hoeksema-(-,-,-,-,-,1,1,-,-,-) 2
24Jan Jager-(1,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 1


1993

7 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Emmeloord - 20 maj (20.05), Loppersum - 6 czerwiec (06.06), Noordwolde - 4 lipiec (04.07), Aduard - 10 lipiec (10.07), Siddeburen - 28 sierpień (28.08), Lattrop - 29 sierpień (29.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rene van der WalleNoordwolde(12,12,11,12,11,8,-) 66
2Sjacky Grave-(-,7,12,5,12,9,11) 56
3Wim Kruit-(9,10,3,7,8,11,8) 56
4Martin Cazemier-(-,2,10,10,7,12,12) 53
5Piet Bakker-(10,11,-,8,9,7,6) 51
6Andries HomansGorredijk(3,-,1,9,4,10,9) 36
7Rik Diephuis-(8,8,4,4,2,3,3) 32
8Gerke HummelHoogkerk(-,-,9,6,-,9,7) 28
9Harrie Postma-(-,5,5,11,-,-,-) 21
10Bram VisserDokkum(-,-,-,-,5,5,10) 20
11Roy Verbrugge-(-,-,-,-,10,4,5) 19
12Willy Kettler-(11,-,7,-,-,-,-) 18
13Wolter de Wit-(7,9,-,-,-,-,-) 16
14Uilke Kooistra-(-,4,-,3,6,-,1) 14
15Jemke Veenstra-(5,-,2,-,3,-,4) 14
16Jaap Hoeksema-(6,-,6,-,-,-,-) 12
17Rene Kuipers-(-,3,8,-,-,-,-) 11
18Jan Jager-(1,6,-,2,-,-,-) 9
19Andre Halterman-(4,-,-,-,-,-,-) 4
20Emiel Groen-(-,-,-,1,-,-,2) 3
21Martin Pastoor-(-,-,-,-,1,2,-) 3
22Lody Fritzema-(2,-,-,-,-,-,-) 2
23Luit Groenewoud-(-,1,-,-,-,-,-) 1
24Harrie Kamphuis-(-,-,-,-,-,1,-) 1


1994

9 rund: Vries - 27 marzec (27.03), Emmeloord - 12 maj (12.05), Loppersum - 11 lipiec (11.07), Opende - 18 czerwiec (18.06), Noordwolde - 3 lipiec (03.07), Aduard - 9 lipiec (09.07), Uithuizen - 6 sierpień (06.08), Eenrum - 21 sierpień (21.08), Roden - 25 wrzesień (25.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin CazemierRoden(9,7,11,9,9,7,11,11,12) 86
2Gerke HummelHoogkerk(2,12,10,12,11,-,12,12,11) 82
3Andries HomansTerwispel(11,11,12,11,12,6,9,9,-) 81
4Martin PastoorGroningen(10,10,5,6,10,9,10,10,10) 80
5Piet BakkerSurhuizum(8,8,-,10,5,-,4,5,-) 40
6Danny StoelKampen(-,5,-,7,-,12,8,-,7) 39
7Emiel GroenNieuwleusen(1,1,9,-,7,3,-,7,5) 38
8Roy Verbrugge-(3,3,7,-,-,11,6,4,-) 34
9Bram VisserZwaagwesteinde(-,-,6,4,4,-,5,6,9) 34
10Lody FridzemaRoden(5,6,-,-,-,5,7,8,-) 31
11Henk Rijks-(12,-,8,-,3,2,-,1,2) 28
12Luit Groenewoud-(-,9,-,-,6,4,3,-,6) 28
13Harry Postma-(4,-,1,5,-,10,-,3,-) 23
14Harrie Kamphuis-(-,-,3,3,-,-,2,-,8) 16
15William Matthijssen-(-,-,4,-,2,3,-,-,4) 13
16Christian Griep-(7,-,-,-,-,-,-,-,3) 10
17Jan Jager-(6,4,-,-,-,-,-,-,-) 10
18Marco Glorie-(-,-,-,8,-,-,-,-,-) 8
19Chriustian Reit-(-,-,-,-,8,-,-,-,-) 8
20Jacob Mulder-(-,2,2,-,-,-,-,-,1) 5
21Rinze Luimstra-(-,-,-,2,-,-,-,2,-) 4
22Sjack van Dijk-(-,-,-,-,1,1,-,-,-) 2
23Roman Diehr-(-,-,-,-,-,-,1,-,-) 1
24Frits Jensma-(-,-,-,1,-,-,-,-,-) 1


1995

9 rund: Vries - 2 kwiecień (02.04), Jonkersvaart - 18 maj (18.05), Emmeloord ? 25 maj (25.05), Opende - 17 czerwiec (17.06), Delfzijl - 1 lipiec (01.07), Noordwolde - 9 lipiec (09.07), Alken [Belgia] - 29 lipiec (29.07), Uithuizen - 5 sierpień (05.08), Lattrop - 13 sierpień (13.08), Eenrum - 19 sierpień (19.08), Siddeburen - 2 wrzesień (02.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sjoerd RozenbergOldeberkoop(9,9,12,8,11,12,11,11,12,8,10) 113
2Theo Pijper-(7,-,8,11,12,9,12,12,-,9,11) 91
3Danny StoelKampen(-,6,6,10,7,11,9,10,9,11,9) 88
4Martin Pastoor-(4,10,2,3,5,10,10,9,11,12,5) 81
5Emiel Groen-(11,12,11,12,10,7,3,6,-,7,-) 79
6Luit Groenewoud-(5,5,10,9,-,-,-,4,6,-,12) 51
7Henk Rijks-(3,8,3,1,4,3,8,8,4,5,-) 47
8Bram Visser-(12,-,1,5,2,4,7,-,5,2,6) 44
9Roy Verbrugge-(-,-,4,-,-,-,-,7,10,10,7) 38
10Lody Fridzema-(-,7,9,4,8,8,-,-,-,-,-) 36
11Piet Bakker-(10,-,5,6,-,-,-,5,8,-,-) 34
12Rinze Luimstra-(8,1,-,-,-,6,6,-,-,-,2) 23
13William Matthijssen-(2,3,-,-,9,1,1,3,3,-,-) 22
14Wim Kruit-(1,4,-,-,6,-,-,-,-,4,4) 19
15Henk Matthijssen-(-,11,7,-,-,-,-,-,-,-,-) 18
16Christian Griep-(6,-,-,-,-,2,4,-,-,-,3) 15
17Martin Robben-(-,2,-,7,-,-,2,2,-,-,-) 13
18Jacob Mulder-(-,-,-,-,1,-,-,-,1,3,8) 13
19Gert Henk Bakker-(-,-,-,-,-,5,-,-,7,-,-) 12
20Johan Last-(-,-,-,-,-,-,-,-,2,6,-) 8
21Harry Kamphuis-(-,-,-,-,3,-,-,-,-,-,-) 3
22Johnny van der Heide-(-,-,-,2,-,-,-,-,-,-,-) 2
23Frank de Buhr-(-,-,-,-,-,-,-,1,-,-,-) 1
24Jaap Hoeksema-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,1,-) 1
25Wim Kuipers-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,1) 1


1996

9 rund: Vries - 24 marzec (24.03), Aduard - 1 czerwiec (01.06), Opende - 22 czerwiec (22.06), Delfzijl - 5 lipiec (05.07), Westeremden - 13 lipiec (13.07), Uithuizen - 4 sierpień (04.08), Lattrop - 11 sierpień (11.08), Siddeburen - 24 sierpień (24.08), Roden - 22 wrzesień (22.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Theo PijperRinsumaggest(24,24,24,24,23,24,24,23,18) 208
2Emiel Groen-(17,22,23,22,19,23,23,24,24) 197
3Martin Pastoor-(16,23,16,21,27,22,21,20,23) 189
4Bram Visser-(22,21,20,19,18,16,19,22,22) 179
5Jacob Mulder-(19,20,22,23,15,17,20,16,15) 167
6Henk Rijks-(14,17,18,20,20,18,17,18,21) 163
7Uilke Kooistra-(9,12,15,18,22,21,22,21,17) 157
8Lody Fridzema-(13,16,12,12,21,14,10,15,19) 132
9Rinze Luimstra-(20,15,11,5,12,20,18,17,14) 132
10Johan Last-(23,14,9,16,16,19,16,-,-) 113
11Johnny van der Heide-(12,19,21,17,13,13,14,-,-) 109
12Luit Groenewoud-(21,18,10,-,11,-,-,13,20) 93
13Wim Kruit-(11,-,-,-,10,15,15,14,13) 78
14Herman Scholtens-(8,11,7,14,4,-,7,10,11) 72
15Hannes Schmidt-(-,9,6,7,6,12,13,-,16) 69
16Gert Henk Bakker-(18,13,17,-,-,-,11,-,8) 67
17Jeroen Beishuizen-(5,7,4,8,8,10,8,12,5) 67
18William Matthijssen-(-,10,14,15,14,-,-,-,-) 53
19Dennis van Bruggen-(-,8,3,11,2,-,9,9,9) 51
20Christian GriepNiemcy(-,-,13,-,17,-,-,19,-) 49
21Bart Uil-(4,5,-,9,3,6,-,11,7) 45
22Arjan Borgers-(3,6,-,-,9,9,6,7,1) 41
23Gert Medendorp-(7,4,1,-,-,11,1,5,4) 33
24Jan Jager-(10,-,2,-,-,8,-,3,6) 29
25Arie van Dijk-(-,1,-,-,7,5,5,6,-) 24
26Simon Kort-(-,-,-,10,-,7,-,2,2) 21
27Stephan KurtNiemcy(-,-,19,-,-,-,-,-,-) 19
28Udo DiekhoffNiemcy(2,-,-,6,5,-,2,4,-) 19
29Roy Verbrugge-(15,-,3,-,-,-,-,-,-) 18
30Mark Detz-(-,-,-,-,-,4,3,8,-) 15
31Benjamin HegenerNiemcy(-,-,-,13,-,-,-,-,-) 13
32Jan Henk Bruursema-(6,-,-,-,-,3,4,-,-) 13
33Henk Matthijssen-(-,-,-,-,-,-,12,-,-) 12
34Stephahn KattNiemcy(-,-,-,-,-,-,-,-,12) 12
35Rene HinzNiemcy(-,-,-,-,-,-,-,-,10) 10
36Francil ZimmermannNiemcy(-,3,-,4,-,-,-,-,-) 7
37Tim BrinkmannNiemcy(-,2,-,3,1,-,-,-,-) 6
38Sirg SchutzbachNiemcy(-,-,5,-,-,-,-,-,-) 5
39Eddie Turksema-(-,-,-,-,-,-,-,-,3) 3


1997

10 rund: Vries - 23 marzec (23.03), Emmeloord - 8 maj (08.05), Joure - 24 maj (24.05), Opende - 21 lipiec (21.07), Westeremden - 5 lipiec (05.07), Noordwolde - 6 lipiec (06.07), Uithuizen - 2 sierpień (02.08), Lattrop - 10 sierpień (10.08), Siddeburen - 24 sierpień (24.08), Roden - 21 wrzesień (21.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick VerbruggeAmstelveen(24,21,23,24,24,24,24,24,24,23) 235
2Roy Verbrugge-(12,24,24,23,22,23,23,22,22,24) 219
3Uilke Kooistra-(20,20,16,22,23,20,21,23,23,22) 210
4Jacob Mulder-(21,22,21,20,20,17,15,18,20,18) 192
5Johan Last-(22,23,22,-,15,21,14,20,14,17) 168
6Henk Rijks-(18,19,20,18,19,16,18,19,16,-) 163
7Wim Kruit-(16,15,17,16,14,14,16,17,21,13) 159
8Wiebo Bouwmeester-(-,13,19,15,18,18,17,21,15,19) 155
9Rinze Luimstra-(23,-,12,21,16,22,19,16,-,12) 141
10Henk Bos II-(11,17,14,6,12,11,-,13,13,16) 113
11Leon Feijen-(4,11,11,19,17,13,20,14,-,-) 109
12Hannes Schmidt-(13,-,-,7,1,12,22,15,17,20) 107
13Johnny van der Heide-(17,18,15,17,13,15,-,-,1,9) 105
14Joffrey Offenberg-(-,12,18,-,10,10,12,-,18,21) 101
15Jeroen Beishuizen-(15,14,7,11,11,-,4,11,9,-) 82
16Eddie Turksema-(9,-,8,9,-,4,-,12,19,14) 75
17Herman Scholten-(19,16,13,14,-,5,-,-,-,-) 67
18Henk Jager-(-,-,-,13,21,19,13,-,-,-) 66
19Bart Uil-(14,8,2,3,4,1,8,9,7,8) 64
20Henk Stam-(-,-,9,-,9,7,11,-,12,15) 63
21Gert Medendorp-(10,10,-,5,-,-,3,10,8,5) 51
22Dennis van Bruggen-(-,9,4,4,6,9,2,8,6,3) 51
23Arjan Borgers-(8,7,3,10,5,2,-,7,10,1) 51
24Richard Vosdingh-(5,3,6,12,-,3,7,-,4,4) 44
25Jan Henk Bruursema-(1,6,-,2,7,8,6,5,2,6) 43
26Jan Jager-(8,-,5,8,8,6,-,-,-,7) 42
27Christian GriepNiemcy(-,-,-,-,-,-,9,-,11,10) 30
28Luit Groenewoud-(-,-,10,-,-,-,10,-,-,-) 20
29Udo DiekhofNiemcy(7,-,-,-,2,-,1,-,5,-) 15
30Harm Jannes Renkema-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,11) 11
31Arie van Dijk-(-,5,-,1,-,-,-,4,-,-) 10
32Mark Detz-(2,-,1,-,-,-,-,6,-,-) 9
33Francil ZimmermannNiemcy(-,-,-,-,3,-,-,3,-,2) 8
34Simon Kort-(-,2,-,-,-,-,-,1,3,-) 6
35Sven ParduhnNiemcy(-,-,-,-,-,-,5,-,-,-) 5
36Erik Hansen-(-,4,-,-,-,-,-,-,-,-) 4
37Wilfried Steffen-(3,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 3
38Durk Jan Tjoelker-(-,-,-,-,-,-,-,2,-,-) 2


1998

12 rund: Vries - 19 marzec (19.03), Gorredijk - 10 maj (10.05), Emmeloord - 21 maj (21.05), Joure - 24 maj (24.05), Stadskanaal - 6 czerwiec (06.06), Opende - 20 czerwiec (20.06), Noordwolde - 5 lipiec (05.07), Uithuizen - 1 sierpień (01.08), Westeremden - 15 sierpień (15.08), Eenrum - 16 sierpień (16.08), Heerde - 22 sierpień (22.08), Roden - 20 wrzesień (20.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Bos IIOudehorne(19,21,24,16,22,22,24,24,21,23,2323) 262
2Jacob Mulder-(23,24,20,20,18,23,21,21,19,17,1721) 244
3Harm Jannes RenkemaZevenhuizen(16,22,23,22,21,20,18,22,20,19,2218) 243
4Wiebo Bouwmeester-(10,12,15,24,23,24,20,23,22,22,1924) 238
5Marcel Hofstee-(9,15,22,21,24,13,23,18,23,24,2422) 238
6Otto de Jong-(21,23,14,17,13,21,22,20,24,21,1417) 227
7Henk Rijks-(17,17,21,14,17,19,15,15,14,15,2015) 199
8Johan Last-(22,19,18,12,15,12,16,16,18,14,1619) 197
9Wim Kruit-(15,16,10,19,14,16,19,19,17,20,1514) 194
10Joffrey Offenberg-(24,13,9,23,12,15,11,17,16,16,1816) 190
11Henk Stam-(-,11,16,18,20,17,13,14,13,13,2120) 176
12Hannes Schmidt-(14,20,19,13,16,18,17,-,-,-,--) 117
13Eddie Turksema-(12,10,13,11,11,9,12,-,9,12,610) 115
14Wouter Duursma-(11,-,8,10,19,14,10,8,7,7,713) 114
15Arnold van der Grevenhof-(20,18,17,-,-,-,-,11,15,18,-4) 103
16Jan Henk Bruursema-(3,4,5,9,2,6,7,10,11,11,1312) 93
17Leon Feijen-(18,14,11,-,9,11,14,13,-,-,--) 90
18Arjan Borgers-(8,8,6,4,7,3,5,5,10,9,1111) 87
19Lody Fridzema-(-,-,-,15,-,7,6,9,12,10,--) 59
20Bart Uil-(6,6,4,7,4,4,4,7,3,4,9-) 58
21Patrick Cazemier-(4,-,-,8,-,8,9,6,6,6,35) 55
22Richard Vosdingh-(-,3,1,3,1,5,8,3,8,8,87) 55
23Johnny van der Heide-(-,9,12,-,10,10,-,-,-,-,--) 41
24Jo Dijkstra-(5,-,3,5,-,-,-,-,5,2,128) 40
25Jannes van Duinen-(7,1,-,-,6,2,1,12,1,3,5-) 38
26Mark Detz-(2,-,-,-,8,-,2,4,-,1,109) 36
27Jeroen Beishuizen-(13,7,7,-,3,-,-,-,-,-,--) 30
28Durk Jan Tjoelker-(-,2,-,-,5,-,3,2,4,-,-1) 17
29Jan Jager-(-,5,-,6,-,1,-,-,-,-,4-) 16
30Nynke de Jong-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,5,26) 13
31Tom Boode-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,13) 4
32Simon Kort-(-,-,-,-,-,-,-,1,2,-,--) 3
33Gert Medendorp-(-,-,2,-,-,-,-,-,-,-,--) 2
34Sven Parduhn-(1,-,-,-,-,-,-,-,-,-,--) 1


1999

9 rund: Vries - 28 marzec (28.03), Joure - 30 maj (30.05), Loppersum - 12 czerwiec (12.06), Opende - 19 czerwiec (19.06), Westeremden - 10 lipiec (10.07), Aduard - 17 lipiec (17.07), Heerde - 21 sierpień (21.08), Uithuizen - 11 wrzesień (11.09), Roden - 26 wrzesień (26.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eddie TurksemaNieuw Roden(24,22,18,23,24,24,23,24,24) 204
2Henk Stam-(23,24,23,22,23,16,22,23,18) 194
3Wouter Duursma-(19,23,24,21,18,17,24,21,17) 184
4Arjan Borgers-(18,20,17,19,20,19,20,19,23) 175
5Frits Renkema-(7,14,22,17,17,21,21,22,21) 162
6Henk Rijks-(20,21,19,20,22,20,18,18,-) 158
7Nynke de Jong-(14,16,21,15,15,23,16,15,22) 157
8Joffrey Offenberg-(24,19,20,24,21,22,17,-,-) 147
9Richard Vosdingh-(15,15,13,12,16,18,19,20,15) 143
10Jan Henk Bruursema-(17,17,16,18,14,13,-,13,19) 127
11Patrick Cazemier-(16,18,14,11,13,11,13,14,12) 122
12Mark Detz-(12,8,8,10,11,15,15,17,20) 116
13Bart Uil-(-,11,11,14,9,12,14,10,14) 95
14Jannes van Duinen-(11,12,10,4,7,6,12,16,16) 94
15Jo Dijkstra-(8,13,15,13,8,7,11,-,-) 75
16Arnold van der Grevenhof-(21,-,12,16,19,-,-,-,-) 68
17Durk Jan Tjoelker-(-,10,-,9,12,14,-,12,9) 66
18Jan Veldhuis-(5,9,6,3,5,8,10,9,7) 62
19Tom Boode-(9,7,-,7,6,10,-,11,10) 60
20Gert Medendorp-(10,6,9,8,10,-,-,-,5) 48
21Stefan Blauw-(6,5,7,6,4,5,-,8,6) 47
22Simon Kort-(4,4,4,5,2,9,-,-,4) 32
23Jan Jager-(13,-,-,-,-,-,-,-,8) 21
24Uwe Diekhof-(-,-,5,-,3,-,-,7,-) 15
25Roberto Haupt-(-,-,-,-,-,-,-,-,13) 13
26Steffen Fromberg-(-,-,-,-,-,-,-,-,11) 11


2000

8 rund: Vries - 9 kwiecień (09.04), Joure - 1 czerwiec (01.06), Loppersum - 3 czerwiec (03.06), Opende - 17 lipiec (17.07), Stadskanaal - 29 lipiec (29.07), Westeremden - 5 sierpień (05.08), Uithuizen - 2 wrzesień (02.09), Roden - 24 wrzesień (24.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wouter DuursmaDe Wilp(24,24,24,17,24,24,24,23) 184
2Joffrey Offenberg-(23,22,18,24,21,21,18,22) 169
3Arjan BorgersBlijham(15,20,19,22,22,19,21,20) 158
4Richard Vosdingh-(19,15,22,16,23,23,23,16) 157
5Jan Henk Bruursema-(21,21,21,23,20,17,15,14) 152
6Chris Elsinga-(13,23,23,-,12,18,22,24) 135
7Johan Last-(20,19,20,21,14,12,16,13) 135
8Patrick Cazemier-(16,18,17,20,19,13,8,11) 122
9Martin Robben-(5,12,14,12,16,22,20,19) 120
10Nynke de Jong-(18,14,11,15,15,14,12,15) 114
11Henk Rijks-(17,17,16,-,11,15,19,17) 112
12Dirk Fabriek-(6,-,12,19,17,16,17,21) 108
13Hendrik Jan Wiechers-(12,16,13,13,18,20,13,-) 105
14Frits Renkema-(-,13,15,18,13,-,6,12) 77
15Durk Jan Tjoelker-(-,5,8,9,6,10,11,18) 67
16Bram Visser-(22,-,-,-,8,11,14,10) 65
17Jannes van Duinen-(-,10,9,8,10,-,9,9) 55
18Bart Uil-(10,6,7,7,-,9,7,7) 53
19Get Jan Potze-(11,-,5,6,9,5,4,8) 48
20Martin Strockmeijer-(1,8,10,11,7,-,10,-) 47
21Stefan Blauw-(-,7,6,10,4,8,3,-) 38
22Tom Boode-(4,11,-,5,5,-,5,5) 35
23Rein de Wijk-(7,9,4,-,3,7,-,-) 30
24Jan Veldhuis-(8,3,2,3,2,4,2,-) 24
25Simon Kort-(2,-,3,2,1,6,1,6) 21
26Mark Detz-(14,2,-,-,-,-,-,-) 16
27Stefan Bramberg-(-,-,-,14,-,-,-,-) 14
28Martin Slagt-(9,-,-,-,-,-,-,-) 9
29Alex Smit-(3,4,-,-,-,-,-,-) 7
30Klaas Jager-(-,-,-,4,-,-,-,-) 4


2001

7 rund: Stadskanaal - 4 czerwiec (04.06), Aduard - 16 czerwiec (16.06), Stadskanaal - 23 czerwiec (23.06), Westermeden - 21 lipiec (21.07), Siddeburen - 25 sierpień (25.08), Uithuizen - 1 wrzesień (01.09), Roden - 23 wrzesień (23.09).

Uwaga ! Wliczano sześć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk FabriekJubbega(22,20,23,24,24,24,24) 141
2Arjan BorgersBlijham(23,22,22,22,19,21,23) 133
3Martin Robben-(18,16,21,15,23,23,22) 123
4Nynke de Jong-(24,24,24,23,22,-,-) 117
5Richard Vosdingh-(19,21,17,18,21,17,14) 113
6Jan Henk Bruursema-(20,17,19,20,13,12,12) 101
7Bram Visser-(14,8,13,16,16,20,20) 99
8Erik Doornbos-(4,6,14,17,20,19,18) 94
9Patrick Cazemier-(16,13,8,13,18,18,16) 94
10Jannes van Duinen-(12,18,15,14,10,13,21) 93
11Hans van der Steen-(10,10,11,12,17,16,17) 83
12Martin Strockmeijer-(11,15,20,-,12,22,-) 80
13Gert Jan Potze-(3,12,18,19,14,10,-) 76
14Gerko Harms-(-,11,16,21,15,-,8) 71
15Bart Uil-(-,9,7,-,11,15,15) 57
16Durk Jan Tjoelker-(15,14,12,9,-,-,-) 50
17Henry van der Steen-(1,4,10,7,5,11,13) 50
18Gerke Hummel-(21,23,-,-,-,-,-) 44
19Henk Rijks-(-,-,-,8,-,14,19) 41
20Stefan Blauw-(9,5,5,5,9,6,-) 39
21Chris Elsinga-(17,19,-,-,-,-,-) 36
22Erik de Beere-(6,3,9,-,8,9,-) 35
23Klaas Jager-(2,2,6,6,2,8,10) 34
24Andy Korterink-(5,-,-,11,7,1,9) 33
25Egbert Haukes-(8,-,-,-,-,7,11) 26
26Jan Veldhuis-(-,7,1,10,4,4,-) 26
27Rene Eckhardt-(7,-,4,-,6,2,7) 26
28Simon Kort-(-,1,3,4,3,5,6) 22
29Arjan Korterink-(-,-,2,3,1,3,5) 14
30Frits Renkema-(13,-,-,-,-,-,-) 13


2002

7 rund: Vries - 23 marzec (23.03), Joure - 10 maj (10.05), Stadskanaal - 18 maj (18.05), Zwaagwesteinde - 7 wrzesień (07.09), Stadskanaal - 14 wrzesień (14.09), Roden - 22 wrzesień (22.09), Noordwolde - 5 październik (05.10).

Uwaga ! Wliczano sześć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick de JongGorredijk(15,24,24,23,24,24,22) 141
2Henry van der Steen-(22,22,22,22,23,23,23) 135
3Erik DoornbosSchramer(23,17,17,24,22,21,21) 128
4Martin Strockmeijer-(24,23,23,-,12,17,24) 123
5Patrick Cazemier-(20,18,-,13,21,22,17) 111
6Henk Rijks-(17,21,19,21,13,12,20) 111
7Rene van Weele-(12,12,20,20,18,20,18) 108
8Bart Uil-(19,20,18,16,16,18,16) 107
9Jannes van Duinen-(21,13,14,18,20,16,-) 102
10Erik Huisman-(8,6,13,17,17,19,19) 93
11Andy Korterink-(14,16,21,19,19,-,-) 89
12Jan Veldhuis-(13,15,16,15,15,14,10) 88
13Klaas Jager-(16,14,-,11,10,13,15) 79
14Bjorn Kammer-(9,11,15,14,8,11,13) 73
15Rene Eckhardt-(10,7,11,8,11,15,9) 64
16Kaj de Jong-(-,8,8,12,14,7,11) 60
17Egbert Houkes-(11,10,12,10,-,9,8) 60
18Stefan Blauw-(18,19,-,-,-,-,7) 44
19Jan Heie Wubs-(-,-,-,9,9,10,12) 40
20Simon Kort-(5,9,10,5,-,6,-) 35
21Hendrik Hamstra-(6,-,-,7,7,8,-) 28
22Arjan Korterink-(7,5,9,6,-,-,-) 27
23Wouter Bron-(-,-,-,-,-,-,14) 14


2003

13 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Joure - 29 maj (29.05), Aduard - 31 maj (31.05), Stadskanaal - 9 czerwiec (09.06), Opende - 21 czerwiec (21.06), Noordwolde - 6 lipiec (06.07), Westeremden - 19 lipiec (19.07), Vledderveen - 26 lipiec (26.07), Lattrop - 10 sierpień (10.08), Eenrum - 20 sierpień (20.08), Siddeburen - 23 sierpień (23.08), Roden - 26 wrzesień (26.09), Noordwolde - 4 październik (04.10).

Uwaga ! Wliczano dwanaście najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rene van WeeleWesterlee(19,16,24,22,24,24,24,24,24,24,24,24,24) 281
2Wim Kruit-(22,24,23,20,22,22,23,22,21,19,19,22,23) 263
3Andy KorterinkDedemsvaart(20,21,22,24,21,13,19,23,23,23,23,23,18) 260
4Jan Henk Bruursema-(21,20,13,23,23,19,22,20,22,22,20,19,22) 253
5Lody Fridzema-(13,17,21,21,20,18,21,-,20,21,22,21,-) 215
6Henk Rijks-(17,15,20,16,18,21,18,21,16,20,12,14,-) 208
7Jannes van Duinen-(16,18,19,17,13,23,20,19,17,13,10,10,-) 195
8Stefan Blauw-(12,14,11,14,12,15,15,15,13,18,16,20,20) 184
9Bart Uil-(15,19,14,13,15,12,-,-,19,16,14,13,17) 167
10Hendrik Hamstra-(8,9,9,12,16,16,10,13,12,15,15,18,15) 160
11Jan Heije Wubs-(10,11,15,19,14,-,16,17,-,17,21,-,16) 156
12Bjorn Kammer-(18,13,12,18,17,20,17,16,18,-,-,-,-) 149
13Pascal Swart-(7,7,8,10,10,11,13,18,15,12,17,15,-) 143
14Jan Veldhuis-(-,10,10,-,9,17,14,14,14,14,13,12,-) 127
15Patrick Cazemier-(23,22,18,-,11,-,-,-,-,-,-,16,21) 111
16Kaj de Jong-(9,12,16,15,19,14,12,-,-,-,-,-,-) 97
17Martin Strockmeijer-(24,23,17,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 64
18Simon Kort-(-,-,7,9,8,-,11,-,-,-,11,11,-) 57
19Wally Wolda-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,17,19) 36
20Erik de Beere-(11,6,-,11,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 28
21Erik Huisman-(14,8,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 22
22John Cox-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,18,-,-) 18


2004

17 rund: Vries - 28 marzec (28.03), Vledderveen - 4 kwiecień (04.04), Balkbrug - 12 kwiecień (12.04), Roden - 24 kwiecień (24.04), Vledderveen - 1 maj (01.05), Gorredijk - 18 maj (18.05), Stadskanaal - 29 maj (29.05), Loppersum - 12 czerwiec (12.06), Opende - 19 czerwiec (19.06), Noordwolde - 11 lipiec (11.07), Joure - 31 lipiec (31.07), Staphorst - 13 sierpień (13.08), Lattrop - 15 sierpień (15.08), Roden - 5 wrzesień (05.09), Uithuizen - 11 wrzesień (11.09), Roden - 29 wrzesień (29.09), Noordwolde - 2 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick CazemierRoderesch(24,24,24,21,23,24,21,24,23,22,22,18,21,23,17,21,2 358
2Bram VisserZwaagweateinde(21,-,21,23,-,20,19,21,22,24,23,22,24,22,24,22,22) 330
3Bart UilBierum(22,-,20,17,22,17,16,22,21,20,24,19,18,20,21,20,21 320
4Jan Veldhuis-(18,21,19,16,17,16,17,18,19,14,16,15,14,17,14,14,2 271
5Siebe Sijbesma-(16,20,16,18,16,13,13,14,17,19,19,17,15,18,20,13,1 269
6Kevin Kremer-(-,-,18,-,24,19,24,23,18,21,-,21,23,16,16,19,19) 261
7Pascal Swart-(13,-,14,24,19,22,23,17,13,17,-,-,17,24,22,23,-) 248
8Bennie van der Kooi-(15,22,15,-,-,-,18,15,20,15,20,20,16,-,15,17,-) 208
9Jannes van Duinen-(20,-,17,13,-,23,-,19,16,16,17,16,12,-,19,-,-) 188
10Priscilla Wolgen-(-,-,-,14,15,14,15,16,14,13,-,-,-,19,18,18,17) 173
11Hendrik Hamstra-(23,23,-,15,21,12,-,20,15,18,21,-,-,-,-,-,-) 168
12Lody Fridzema-(-,-,-,-,-,18,22,-,24,23,-,-,20,21,12,16,-) 156
13Ilona Wolgen-(14,19,13,19,20,15,14,-,-,-,-,-,13,-,13,-,-) 139
14Wally Wolda-(-,-,-,22,-,21,-,-,-,-,18,-,19,-,-,15,-) 95
15Martin Strockmeijer-(-,-,23,-,-,-,-,-,-,-,-,23,-,-,23,-,24) 93
16Jan Heije Wubs-(-,-,22,20,18,-,20,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 80
17Ramon Stanek-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,24,22,-,-,24,-) 70
18Ole Muller-(19,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 19
19Udo Diekhoff-(17,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 173


2005

15 rund: Vries - 19 marzec (19.03), Roden - 16 kwiecień (16.04), Stadskanaal - 14 maj (14.05), Stadskanaal - 4 czerwiec (04.06), Loppersum - 11 czerwiec (11.06), Opende - 18 czerwiec (18.06), Westeremden - 2 lipiec (02.07), Aduard - 22 lipiec (22.07), Lattrop - 13 sierpień (13.08), Eenrum - 20 sierpień (20.08), Siddeburen - 2 wrzesień (02.09), Hoogkerk - 3 wrzesień (03.09), Roden - 4 wrzesień (04.09), Roden - 25 wrzesień (25.09), Noordwolde - 1 październik (01.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark StiekemaStadskanaal(11,17,22,24,24,24,24,24,24,23,24,23,23,24,23) 323
2Pascal Swart-(17,23,21,22,22,21,22,23,23,24,23,24,24,23,24) 319
3Maikel van der HelmNoordwolde(22,22,-,18,21,17,21,22,22,22,21,22,22,22,22) 296
4Kevin Kremer-(21,16,23,21,23,22,18,17,20,21,22,21,-,15,20) 280
5Bram Visser-(20,21,20,17,18,23,12,19,19,20,19,20,20,17,21) 274
6Andy ter Schuur-(15,18,18,19,20,19,17,20,18,19,18,17,19,21,19) 262
7Lody Fridzema-(23,19,19,20,-,20,23,-,21,16,20,19,17,-,-) 217
8Rene Eckhardt-(9,12,14,15,15,12,19,16,16,13,15,16,18,18,17) 216
9Sybe Sybesma-(12,10,16,14,16,11,14,15,15,14,17,-,15,19,16) 204
10Patrick Kremer-(13,13,17,16,14,14,16,-,-,15,16,18,-,16,18) 186
11Martin Strockmeijer-(24,24,24,23,-,18,20,18,-,-,-,-,-,-,-) 151
12Bart Uil-(16,11,-,-,19,16,-,-,-,18,-,-,21,20,-) 121
13Jannes van Duinen-(-,14,-,13,17,15,15,-,17,17,-,-,-,-,-) 108
14Hendrik Hamstra-(18,9,15,-,-,13,-,21,-,-,-,-,-,-,-) 76
15Jan Veldhuis-(14,15,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,16,-,-) 45
16Bennie van der Kooi-(19,20,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 39
17Priscilla Wolgen-(10,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 10


2006

13 rund: Roden - 8 kwiecień (08.04), Vlederveen - 29 kwiecień (29.04), Joure - 25 maj (25.05), Stadskanaal - 3 czerwiec (03.06), Loppersum - 10 czerwiec (10.06), Westeremden - 1 lipiec (01.07), Roden - 22 lipiec (22.07), Lattrop - 13 sierpień (13.08), Eenrum - 19 sierpień (19.08), Roden - 2 wrzesień (02.09), Feerwerd - 23 wrzesień (23.09), Roden - 24 wrzesień (24.09), Noordwolde - 7 październik (07.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maikel van der HelmNoordwolde(17,20,18,20,20,18,20,18,20,20,20,20,-) 231
2Andy ter SchuurSneek(19,18,19,19,18,20,18,19,19,19,-,-,18) 206
3Bram Visser-(18,16,17,15,16,15,15,15,16,15,15,14,19) 192
4Bert Jan Bos-(20,19,15,13,17,14,11,13,15,14,13,17,17) 187
5Kevin Kremer-(-,-,20,18,19,19,17,17,-,18,17,19,20) 184
6Rene Eckhardt-(16,14,14,11,15,11,14,11,17,17,14,15,14) 172
7Patrick Kremer-(-,-,13,16,-,17,16,16,18,16,16,18,16) 162
8Sybe Sybesma-(15,15,-,17,14,13,12,14,14,-,19,11,15) 159
9Bjorn Kammer-(14,17,16,12,-,16,9,-,12,13,-,-,-) 109
10Sven Parduhn-(-,-,-,14,-,-,13,-,-,-,-,16,-) 43
11Hendrik Hamstra-(-,-,-,-,-,-,8,-,13,-,12,-,-) 33
12Wally Wolda-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,18,13,-) 31
13Roelof Dijkstra-(-,-,-,-,-,-,-,12,11,-,-,-,-) 23
14Bernd Dinklage-(-,-,-,-,-,12,10,-,-,-,-,-,-) 22
15Dyfed Evans-(-,-,-,-,-,-,-,20,-,-,-,-,-) 20
16John Cox-(-,-,-,-,-,-,19,-,-,-,-,-,-) 19
17Simon Renken-(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,12,-) 12


2007

13 rund: Vries - 31 marzec (31.03), Roden - 21 kwiecień (21.04), Roden - 22 kwiecień (22.04), Roden - 5 maj (05.05), Joure - 20 maj (20.05), Loppersum - 9 czerwiec (09.06), Nunspeet - 7 lipiec (07.07), Lattrop - 12 sierpień (12.08), Eenrum - 18 sierpień (18.08), Siddeburen - 31 sierpień (31.08), Feerwerd - 1 wrzesień (01.09), Noordwolde - 22 wrzesień (22.09), Roden - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kevin KremerPaterswolde(19,19,20,19,17,19,18,19,18,18 226
2Dennis NoordmanSiddeburen(13,15,16,16,16,17,19,18,19,15 205
3Patrick KremerPaterswolde(-,14,17,18,15,14,15,15,17,19, 190
4Roy KlaassensVlagtwedde(18,18,19,-,-,20,-,20,20,20,19 187
5Daniel Van RosmalenRuinerwold(-,17,17,12,17,18,12,20,12,-,- 163
6Bertjan BosStadskanaal(-,16,18,14,19,18,17,-,16,14,- 149
7Joey Ten NapelBeilen(-,12,15,13,12,16,13,16,15,17, 146
8Bram VisserValom(-,-,14,-,14,13,16,17,14,16,-, 131
9Sijbe SijbesmaWaskemeer(12,13,11,9,-,-,-,14,11,13,14, 113
10Jos SchoemakerMussel(14,11,-,11,-,10,-,-,13,-,16,1 90
11Berry De VosGroningen(15,20,13,20,20,-,-,-,-,-,-,-, 88
12Simon RenkenNiemcy(10,-,-,12,9,9,-,-,10,-,-,-,15 65
13Johnny HuitingStadskanaal(8,8,10,-,-,-,11,13,12,-,-,-,- 62
14Danny Ten NapelBeilen(-,-,-,10,11,15,14,-,-,-,-,-,- 50
15Hendrik HamstraOpende(11,10,9,-,10,-,-,-,-,-,-,-,-) 40
16René EckhardtVlagtwedde(9,9,-,15,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 33
17Benoit LorenzonFrancja(-,-,-,-,-,13,-,12,-,-,-,-,-) 25
18Charlie SaundersAnglia(20,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 20
19Sven MannottNiemcy(16,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 16
20Jens MichaelisNiemcy(-,-,-,-,-,11,-,-,-,-,-,-,-) 11


2008

10 rund: Roden - 20 kwiecień (20.04), Roden - 4 maj (04.05), Numspeet - 5 lipiec (05.07), Westeremden - 12 lipiec (12.07), Staphorst - 1 sierpień (01.08), Aduard - 2 sierpień (02.08), Lattrop - 10 sierpień (10.08), Eenrum - 16 sierpień (16.08), Siddeburen - 29 wrzesień (29.09), Noordwolde - 20 wrzesień (20.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeffrey WoortmanGoutum(18,19,20,20,20,18,20,17,20,20 175
2Nick LourensTer Apel(20,20,19,11,19,19,19,18,13,19 166
3Bertjan BosStadskanaal(14,18,17,18,18,10,16,16,19,18 154
4Daniel Van RosmalenRuinerwold(15,14,18,19,15,17,18,20,14,-) 150
5Patrick KremerPaterswolde(19,15,16,17,17,15,17,15,18,-) 149
6Andy Ter SchuurSneek(17,16,15,15,10,9,14,14,16,17) 134
7Sijbe SijbesmaWaskemeer(12,17,-,13,13,13,15,10,15,-) 108
8Jan VeldhuisMeppel(13,12,14,14,12,12,-,12,-,15) 104
9Hendrik HamstraOpende(11,-,13,16,16,12,-,13,-,-) 81
10Bart SchuilingAnnen(-,13,-,12,-,8,13,9,11,14) 80
11Dennis Van Der TangDronten(-,-,-,-,-,-,14,-,17,16) 47
12Lars ZandvlietMussel(-,-,-,-,14,-,-,19,,-) 33
13Judith Kregel WubsEext(-,-,-,-,-,-,-,11,12,-) 23
14Johnny HuitingStadskanaal(10,-,-,-,11,-,-,-,-,-) 21
15Darren PughAnglia(-,-,-,-,-,20,-,-,-,-) 20
16Dyfed EvansAnglia(-,-,-,-,-,16,-,-,-,-) 16
17Sven MannottNiemcy(16,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 16
18Simon RenkenNiemcy(9,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 9


2009

10 rund: Vries - 4 kwiecień (04.04), Westeremden - 9 maj (09.05), Roden - 23 maj (23.05), Stadskanaal - 6 czerwiec (06.06), Loppersum - 13 czerwiec (13.06), Nunspeet - 3 lipiec (03.07), Lattrop - 9 sierpień (09.08), Siddeburen - 21 sierpień (21.08), Emmeloord - 29 sierpień (29.08), Feerwerd - 12 wrzesień (12.09), Noordwolde - 19 wrzesień (19.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nick LourensTer Apel(20,20,20,20,18,20,20,20,20,-2 198
2Daniel Van RosmalenRuinerwold(18,19,19,18,20,16,18,19,19,20 188
3Bertjan BosStadskanaal(17,16,16,19,19,19,19,18,18,19 183
4Andy Ter SchuurSneek(12,17,18,16,17,14,17,15,16,18 164
5Hendrik HamstraOpende(16,18,14,14,,17,16,16,17,1615 159
6Jan VeldhuisMeppel(15,15,15,15,15,15,15,14,14,15 148
7Jos SchoenmakerMussel(-,13,17,17,16,18,,17,15,1714) 144
8Judith Kregel WubsEext(13,14,13,-,-,-,-,-,-,--) 40
9Johnny HuitingStadskanaal(14,12,-,13,-,-,-,-,-,--) 39
10Lars ZandvlietMussel(19,-,-,-,-,-,-,-,-,--) 19
11Randy OldenzielStadskanaal(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-17) 17


2010

9 rund: Vries - 28 marzec (28.03), Roden - 3 kwiecień (03.04), Stadskanaal - 29 maj (29.05), Opende - 19 czerwiec (19.06), Roden - 3 lipiec (03.07), Aduard - 16 lipiec (16.07), Lattrop - 15 sierpień (15.08), Feerwerd- 11 wrzesień (11.09), Roden - 26 wrzesień (26.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Randy OldenzielStadskanaal(19,19,20,20,20,20,20,20,20) 159
2Lars ZandvlietMussel(20,18,19,17,15,18,18,19,17) 146
3Andy Ter SchuurSneek(16,20,17,19,19,16,17,16,19) 143
4Daniel Van RosmalenRuinerwold(11,16,16,18,18,19,19,15,18) 139
5Bertjan BosStadskanaal(18,17,18,15,17,17,16,18,16) 137
6Nico EijbergenBovensmilde(15,13,12,10,13,13,14,17,12) 109
7Siebe Van DekkenOlderberkoop(14,11,15,13,14,14,11,-,15) 107
8Jan VeldhuisMeppel(12,10,11,14,12,-,12,14,11) 96
9Hendrik HamstraOpende(17,-,9,11,-,11,15,13,14) 90
10Roelof PostmaKollumerzwaag(13,14,14,-,16,12,13,-,-) 82
11Jan Heije WubsStadskanaal(-,12,-,16,-,15,-,-,-) 43
12Kelly VeldaGroningen(9,15,-,-,-,-,-,-,13) 37
13Manuel Wesley HammingaGeesbrug(-,-,13,12,-,-,-,-,-) 25
14Judith Kregel WubsRoden(-,9,10,-,-,-,-,-,-) 19
15Johnny HuitingStadskanaal(10,-,-,-,-,-,-,-,-) 10


2011

8 rund: Roden - 2 kwiecień (02.04), Vries - 17 kwiecień (17.04), Stadskanaal - 13 czerwiec (13.06), Opende - 18 czerwiec (18.06), Noordwolde - 3 lipiec (03.07), Aduard - 15 lipiec (15.07), Eenrum - 20 sierpień (20.08), Roden - 25 wrzesień (25.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars ZandvlietMussel(20,20,20,20,20,20,20,20) 140
2Bertjan BosStadskanaal(18,19,18,18,18,19,19,18) 129
3Siebe Van DekkenOldeberkoop(14,17,9,15,16,18,18,17) 115
4Andy Ter SchuurSneek(17,18,13,12,14,13,17,19) 111
5Nico EijbergenBovensmilde(16,15,12,13,17,16,16,16) 109
6Raymon WoortmanTytsjerk(19,14,19,19,19,14,-,-) 104
7Hendrik HamstraOpende(13,13,10,9,13,15,14,15) 93
8Roelof PostmaKollumerzwaag(-,16,17,16,15,15,-,15) 79
9Jan Heije WubsStadskanaal(15,-,16,14,-,17,-,-) 62
10Rik HartmanMuntendam(-,-,11,12,11,-,13,14) 49
11Kasper WoudbergStadskanaal(-,12,14,10,12,-,-,-) 48
12Manuel Wesley HammingaGeesbrug(-,-,15,11,-,-,-,-) 26
13Hylke DijkemaBeilen(-,-,-,17,-,-,-,-) 17


2012

10 rund: Vries - 31 marzec (31.03), Openede - 23 czerwiec (23.06), Aduard - 20 lipiec (20.07), Lattrop - 12 sierpień (12.08), Eenrum - 18 sierpień (18.08), Siddeburen - 24 sierpień (24.08), Uithuizen - 1 wrzesień (01.09), Feerwerd - 8 wrzesień (08.09), Noordwolde - 22 wrzesień (22.09), Noordwolde - 30 wrzesień (30.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Raymon WoortmanTytsjerk(20,18,20,20,20,20,20,20,20,20 180
2Bertjan BosStadskanaal(18,20,19,19,19,19,19,19,-,19) 171
3Andy Ter SchuurSneek(19,19,-,18,15,18,18,16,19,18) 160
4Roelof PostmaKollumerzwaag(15,16,18,17,13,14,-,-,17,16) 126
5Hessel AuwemaDelfzijl(-,15,15,-,12,13,-,15,15,-) 85
6Nico EijbergenBovensmilde(-,-,-,-,-,17,17,17,16,17) 84
7Jan Heije WubsStadskanaal(-,-,17,-,16,15,-,18,-,-) 66
8Mark BeishuizenStadskanaal(14,17,16,-,18,-,-,-,-,-) 65
9Rik HartmanMuntendam(16,-,-,-,17,16,-,-,-,-) 49
10Hylke DijkemaBeilen(-,-,-,-,14,-,-,-,18,-) 32
11Hendrik HamstraOpende(17,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 17
12Siebe Van DekkenOldeberkoop(-,-,-,16,-,-,-,-,-,-) 16


2013

10 rund: Vries - 14 kwiecień (14.04), Stadskanaal - 20 maj (20.05), Siddeburen - 8 czerwiec (08.06), Stadskanaal - 15 czerwiec (15.06), Noordwolde - 7 lipiec (07.07), Lattrop - 11 sierpień (11.08), Eenrum - 18 sierpień (18.08), Feerwerd - 7 wrzesień (07.09), Eenrum - 6 październik (06.10).

Uwaga! Najgorszy wynik został odrzucany.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bertjan BosStadskanaal(20,19,7,19,14,20,19,19,13) 143 [7]
2Niels RemmeltsGasselternijveen(11,17,15,16,10,19,20,20,18) 130 [10]
3Hendrik HamstraOpende(17,14,10,17,17,14,13,13,11) 116 [10]
4Romano HummelGroningen(16,10,-,18,19,18,-,-,17) 115 [0]
5Nico EijbergenZorgvlied(10,12,17,14,18,12,18,18,9) 111 [9]
6Andy Ter SchuurSneek(15,15,8,12,20,15,15,15,7) 109 [7]
7Mark BelshuizenStadskanaal(8,18,20,20,-,-,20,-,20) 106 [0]
8Hessel AuwemaDelfzijl(13,9,14,13,13,11,11,14,6) 98 [6]
9Rik HartmanMuntendam(9,8,9,-,16,17,-,17,10) 86 [0]
10Bart UilBierum(-,-,13,-,12,13,12,16,8) 74 [0]
11Hylke DijkemaBeilen(18,16,18,-,-,-,18,-,-) 70 [0]
12Sebastian MulderNorg(-,13,11,-,15,-,16,12,-) 67 [0]
13Kelly VeldaGroningen(-,-,-,15,-,16,15,-,14) 60 [0]
14Kai DorenkampNiemcy(19,20,19,-,-,-,-,-,-) 58 [0]
15Manuel Wesley HemmingaGees(-,-,12,11,11,-,-,-,-) 34 [0]
16Jan Heije WubsStadskanaal(-,11,16,-,-,-,-,-,-) 27 [0]
17Jens BennekerLudinghausen(12,-,-,-,-,-,-,-,15) 27 [0]
18Henk SnijderSlochteren(14,-,-,-,-,-,-,-,12) 26 [0]
19Bob DolmanAnglia(-,-,-,-,-,-,-,-,19) 19 [0]
20Buddy PrijsDe Krim(-,-,-,-,-,-,-,-,15) 16 [0]
21Roelof PostmaKollumerzwaag(7,-,-,-,-,-,-,-,-) 7 [0]


2014

12 rund: Roden - 5 kwiecień (05.04), Vries - 13 kwiecień (13.04), Balkbrug - 26 kwiecień (26.04), Westermden - 3 maj (03.05), Siddeburen - 24 maj (24.05), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Opende - 21 czerwiec (21.06), Noordwolde - 13 lipiec (13.07), Lattrop - 10 sierpień (10.08), Eenrum - 16 sierpień (16.08), Roden - 14 wrzesień (14.09), Roden - 21 wrzesień (21.09).

Uwaga! Najgorszy wynik był odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark BeishuizenStadskanaal(20,20,20,20,16,20,19,20,20,19,20,19) 217 [16]
2Niels RemmeltsGasselternijveen(18,19,19,19,13,19,18,18,18,18,18,20) 204 [13]
3Romano HummelGroningen(15,17,16,-,14,18,20,19,19,20,19,13) 190 [0]
4Andy Ter SchuurSneek(19,14,11,15,11,15,16,14,16,14,16,17,15,18) 170 [11]
5Dave MeijerinkSchuinesloot(16,15,17,18,20,19,19,20,19,13) 168 [0]
6Manuel Wesley HemmingaGees(-,16,,18,17,18,17,15,17,-,-,-,17) 135 [0]
7Kelly VeldaGroningen(17,13,-,-,17,16,14,13,15,15,-,14) 134 [0]
8Remon HuizingaBierum(-,9,13,14,9,14,13,12,-,13,17,11) 125 [0]
9Inge SlagterAppingedam(13,8,-,12,8,12,12,-,-,11,14,10) 100 [0]
10Hessel AuwemaDelfzijl(14,12,15,16,12,10,-,-,-,14,-,-) 93 [0]
11Dirk MeyerGeorgmarienhutte(-,11,12,13,10,13,-,-,14,-,16,-) 89 [0]
12Buddy PrijsDe Krim(-,18-,-,19,-,-,15,-,-,-,15) 67 [0]
13Bart UilBierum(-,10,14,-,15,-,-,-,-,-,-,-) 39 [0]
14Johan LastKampen(-,-,-,-,7,-,-,11,-,-,-,9) 27 [0]
15Hylke DijkemaBeilen(12,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 12 [0]
16Henk JagerSteenbergen(-,-,-,-,-,-,-,-,-,12,-,-) 12 [0]
17Greame BrownAnglia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,12) 12 [0]
18Joffrey OffenbergDalfsen(-,-,-,-,-,11,-,-,-,-,-,-) 11 [0]





Odwiedziny (Visitors):
6728221


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl