Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1936-2016

Indywidualne Mistrzostwa Holandii na torze trawiastym
(Dutch Grass Track Championship)
(Nederlandse Kampioenschap Grasbaan [Special Klassesenioren & Int.])


Thanks to Tjerk Ploeg, Harry Kuil, Jan Kuipers, Jeffrey Woortman and Jeanet
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1937Piet Van Aartsen-Finał - 300ccm
1937Piet Van Aartsen-Finał - 500ccm
1957Foppe De BoerOudehorneFinał - Klasyfikacja końcowa
1958Foppe De BoerOudehorneFinał - Klasyfikacja końcowa
1959b.d. Ten KateHardenbergFinał
1960Piet VerbruggeDuivendrechtFinał - Klasyfikacja końcowa
1961Joop RijkensGroningenFinał - Klasyfikacja końcowa
1962Piet VerbruggeOuderkerkFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Joop RijkensGroningenFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Willem De HaasAmersfoortFinał - Klasyfikacja końcowa
1965Joop NoordhofGarmerwoldeFinał - Klasyfikacja końcowa
1966Albertus De HaasAmersfoortFinał - Klasyfikacja końcowa
1967Willem De HaasAmersfoortFinał - Klasyfikacja końcowa
1968Arie VerbruggeAmstelveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1969Roelof ThijsAssenFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Ab De GrootBlijhamFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Ab De GrootBlijhamFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Ab De GrootBlijhamFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Ab De GrootBlijhamFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Ab De GrootBlijhamFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Ab De GrootBlijhamFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Roelof ThijsAssenFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Ab De GrootBlijhamFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Tjalle ReitsmaBolswardFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Sjoerd DijkemaBeilenFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Harm HorstedeRouveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Harm HorstedeRouveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Tjalle ReitsmaBolswardFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Harm HorstedeRouveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Harm HorstedeRouveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Harm HorstedeRouveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Tjalle ReitsmaBolswardFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Hielke De GraafKollumerzwaagFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Hielke De GraafKollumerzwaagFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Rob DolmanAngliaFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Rob DolmanAngliaFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Henk SnijderSlochterenFinał - Klasyfikacja końcowa
1992Anne Van Der HelmBoijlFinał - Klasyfikacja końcowa
1993Paul EllensTwijzelerheideFinał - Klasyfikacja końcowa
1994Anne Van Der HelmBoijlFinał - Klasyfikacja końcowa
1995Anne Van Der HelmBoijlFinał - Klasyfikacja końcowa
1996Uppie BosJubbegaFinał - Klasyfikacja końcowa
1997Steven van der HelmNoordwoldeFinał - Klasyfikacja końcowa
1998Maik GroenNieuwleusenFinał - Klasyfikacja końcowa
1999Uppie BosJubbegaFinał - Klasyfikacja końcowa
2000Maik GroenNieuwleusenFinał - Klasyfikacja końcowa
2001Maik GroenNieuwleusenFinał - Klasyfikacja końcowa
2002Maik GroenNieuwleusenFinał - Klasyfikacja końcowa
2003Maik GroenNieuwleusenFinał - Klasyfikacja końcowa
2004Erik EijbergenZorgvliedFinał - Klasyfikacja końcowa
2005Erik EijbergenZorgvliedFinał - Klasyfikacja końcowa
2006Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2007Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2008Dirk FabriekTer ApelFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Dirk FabriekJubbegaFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Dirk FabriekJubbegaKlasyfikacja
2011Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Mark StiekemaStadskanaalFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa

1937

Finał - 300ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piet Van Aartsen-- -
2Joop Houtop-- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piet Van Aartsen-- -
2J. Kops-- -

1957

13 rund ?
Uwaga ! Prasa holenderska podaje, że były to mistrzostwa w Dirt Tracku.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Foppe De BoerOudehorne- 33
2G. Van OostenVeendam- 23


1958

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Foppe De BoerOudehorne- -
2E. RijkensGroningen- -


1959

Sappemeer - 31 sierpień (31.08).

Startowali również: F. Kremer (Emmen), H. Swalve (Hoogenzand), Jack Brands (Rolde), D. J. Van Ekris (Scherpenzeel).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1b.d. Ten KateHardenberg- -


1960

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piet VerbruggeDuivendrecht- -
2Arie VerbruggeOuderkerk- -


1961

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joop RijkensGroningen- 70


1962

7 rund

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piet VerbruggeOuderkerk(20,20,20,19,19,19,19) 136
2Arie VerbruggeAmstelveen(20,20,20,19,18,17,17) 131
3Joop RijkensGroningen(19,19,18,18,18,17,17) 126
4Piet SeurAmsterdam(18,17,17,17,16,16) 101
5Gerrit Muts-(20,20,19,18,18) 95
6Jan Van Der SluisLimburg(19,17) 36
7Piet Van AartsenAmsterdam(20) 20
8T. Van Der SluisVenlo(18) 18


1963

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joop RijkensGroningen- 98
2Piet SeurAmsterdam- 93
3Gerrit MutsHilversum- 87
4Willy PietermanRoodeschool- 65
5G. VerbruggeOuderkerk- 51
6P. Gordan-- 20


1964

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willem De HaasAmersfoort- -


1965

7 rund: Noordwolde - 9 maj (09.05), Emmeloord - 27 maj (27.05), Blijham - 4 lipiec (04.07), Heerenveen - 10 lipiec (10.07), Eenrum - 11 lipiec (11.07), Vries - 25 lipiec (25.07), Uithuizen - 25 lipiec (25.07).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joop NoordhofGarmerwolde(6,8,8,6,8,4,6) 42
2Willem De HaasAmersfoort(8,6,,8,,8,4) 34
3Piet SeurAmsterdam(4,4,4,-,2,2,3) 19
4Joop RijkensGroningen(2,1,6,3,3,1,2) 17
5E. Rijkens-(3,3,2,2,4,3,1) 17
6Nico Van GorcumVoorburg(-,-,-,-,-,6,8) 14
7Arie VerbruggeAmstelveen(,-,,4,6,-,-) 10
8Theo TempelmanDen Haag(1,-,3,1,1,-,-) 6
9Willy PietermanUithuizermeeden(-,2,,-,-,-,-) 2


1966

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albertus De HaasAmersfoort- 29
2Joop RijkensGroningen- 29
3Willem De HaasAmersfoort- 18


1967

6 rund: Emmeloord - 4 maj (04.05), Noordwolde - 28 maj (28.05), Heerenveen - 1 lipiec (01.07), Eenrum - 16 lipiec (16.07), Uithuizen - 5 sierpień (05.08), Roden - 24 wrzesień (24.09).
Br>uUwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willem De HaasAmersfoort(4,6,6,8,6,8) 34
2Joop NoordhofGarmerwolde(-,3,8,2,8,6) 27
3Joop RijkensGroningen(8,8,4,-,3,4) 27
4Arie VerbruggeAmstelveen(3,4,3,3,4,3) 17
5Albertus De HaasAmersfoort(6,-,1,6,2,-) 15
6E. Rijkens-(2,2,2,4,-,2) 12
7Willy PietermanUithuizermeeden(1,-,-,1,1,1) 4
8A. W. Nijveld-(-,1,-,-,-,-) 1


1968

9 rund: Noordwolde - 5 maj (05.05), Vries - 19 maj (19.05), Emmeloord - 23 maj (23.05), Assen - 9 czerwiec (09.06), Blijham - 16 czerwiec (16.06), Heerenveen - 6 lipiec (06.07), Eenrum - 14 lipiec (14.07), Uithuizen - 3 sierpień (03.08), Stadskanaal - 25 sierpień (25.08).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arie VerbruggeAmstelveen(4,6,6,6,4,4,4,8,8) 38
2Joop NoordhofGarmerwolde(-,2,-,4,8,8,3,4,6) 33
3Nico Van GorcumVoorburg(8,8,-,-,6,-,-,6,3) 31
4Albertus De HaasAmersfoort(1,4,-,8,3,6,6,-,-) 28
5Bert RedekerAnnen(3,-,8,3,-,-,-,-,-) 14
6Piet SeurAmsterdam(-,-,-,2,-,3,8,-,1) 14
7Derk MedemaLangelo(6,1,4,-,-,2,-,-,-) 13
8Joop RijkensGroningen(2,3,-,-,-,-,-,3,4) 12
9Gerrie SarkVoorburg(-,-,-,-,-,-,2,2,2) 6
10E. Rijkens-(-,-,-,1,2,-,1,-,-) 4
11J. Kroezen-(-,-,3,-,-,-,-,-,-) 3
12Willy PietermanUithuizermeeden(-,-,2,-,-,-,-,-,-) 2
13B. L. J t Hart-(-,-,1,-,-,-,-,-,-) 1
14H. v. d. WeideNieuwlande(-,-,-,-,-,-,-,-,-) 1
15Jan OkkermanVoorburg(-,-,-,-,-,1,-,-,-) 1
16A. Eggens-(-,-,-,-,-,-,-,1,-) 1


1969

9 rund: Vries, Kampen, Noordwolde, Noordwolde, Emmeloord, Assen, Blijham, Eenrum, Uithuizen, Roden.

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roelof ThijsAssen(-,15,15,15,15,15,15,15,12) 90
2Joop RijkensGroningen(10,-,8,8,12,2,10,12,15) 67
3Joop NoordhofGarmerwolde(-,10,12,5,4,12,12,8,6) 60
4Derk MedemaLangelo(-,4,-,10,10,10,-,10,10) 54
5Bert RedekerAnnen(4,12,10,12,8,-,-,6,-) 52
6A. Eggens-(8,6,-,4,-,5,8,5,-) 36
7Frits KoningOude Pekela(-,-,4,2,6,6,4,3,8) 31
8Albertus De HaasAmersfoort(12,8,-,6,-,-,-,-,-) 26
9R. ZwiepHollanscheveld(6,5,,-,3,3,3,1,-) 21
10Willy PietermanUithuizermeeden(-,-,6,1,-,-,6,4,-) 17
11Klass KlapHeiligerlee(-,-,-,-,5,4,5,2,-) 16
12Nico Van GorcumVoorburg(15,-,-,-,-,-,-,-,-) 15
13Piet SeurAmsterdam(-,-,-,-,-,8,-,-,5) 13
14Jan OkkermanVoorburg(5,-,-,3,-,-,-,-,-) 8
15Jan EggensBellingwolde(-,-,5,-,-,-,-,-,-) 5
16Gerrie SarkVoorburg(-,-,-,-,-,-,-,-,4) 4


1970

6 rund: Vries, Emmeloord, Noodwolde, Blijham, Eenrum, Roden.

Uwaga ! Wliczano cztery najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ab De GrootBlijham(15,15,15,15,-,15) 60
2Derk MedemaLangelo(8,4,10,12,-,8) 38
3Joop Noordhof-(3,8,-,-,15,10) 36
4Roelof ThijsAssen(10,12,12,-,-,-) 34
5Frits Koning-(1,5,8,6,-,12) 31
6Henk De Haas-(-,6,3,-,12,6) 27
7Bert RedekerAnnen(12,10,-,-,,-) 22
8Klas Klap-(5,1,6,-,10,-) 22
9Tonny EggensBellingwolde(2,3,5,8,3,5) 21
10Koert KoningOude Pekela(4,2,-,10,4,-) 20
11Joop Rijkens-(6,-,4,-,6,-) 16
12Lieuwe PlazierEmmeloord(-,-,-,5,8,-) 13
13Willy Pieterman-(-,-,-,-,5,-) 5


1971

5 rund: Vries, Kampen, Emmeloord, Eenrum, Uithuizen.

Uwaga ! Wliczano cztery najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ab De GrootBlijham(12,12,12,15,15) 54
2Roelof ThijsAssen(-,10,6,12,10) 38
3Bertus SchenkelBlijham(10,6,-,8,12) 36
4Henk De Haas-(5,8,-,10,8) 31
5Derk MedemaLangelo(-,15,10,6,-) 31
6Bert RedekerAnnen(6,-,15,-,-) 21
7Joop Noordhof-(15,-,5,-,-) 20
8Gert Schokkenbroek-(-,-,8,5,5) 18
9Koert Koning-(-,3,-,4,6) 13
10Frits Koning-(8,-,-,-,-) 8
11Tonny Eggens-(-,5,-,-,-) 5
12Arie VerbruggeAmstelveen(-,-,-,-,4) 4
13Harm Luning-(-,4,-,-,) 4


1972

5 rund: Vries - 16 kwiecień (16.04), Assen - 6 maj (06.05), Noordwolde - 14 maj (14.05), Enter - 17 czerwiec (17.06), Uithuizen - 5 sierpień (05.08).

Uwaga ! Wliczano cztery najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ab De GrootBlijham(12,15,15,15,15) 60
2Bertus SchenkelBlijham(5,12,12,12,12) 48
3Joop HerderAkkrum(8,6,8,10,-) 32
4Henk De Haas-(6,10,10,-,-) 26
5Roelof ThijsAssen(15,4,-,-,-) 19
6Tonny Eggens-(-,3,6,-,10) 19
7L. Redeker-(-,8,-,-,8) 16
8Jan Van Dijk-(-,-,5,8,-) 13
9Koeno HeikensMuntendam(-,5,-,6,-) 11
10Kjoop Norrdhof-(10,-,-,-,-) 10
11Leo Bathoorn-(4,-,4,-,-) 8
12Piet Seur-(-,-,-,-,6) 6
13Frits Koning-(-,-,-,-,5) 5
14B. Eckhard-(-,-,,5,-) 5
15Koert KoningOude Pekela(-,-,3,,-) 3


1973

5 rund: Vries - 8 kwiecień (08.04), Assen - 12 maj (12.05), Noordwolde - 20 maj (20.05), Eenrum - 17 czerwiec (17.06), Uithuizen - 4 sierpień (04.08).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ab De GrootBlijham(15,15,15,2,15) 60
2Roelof ThijsAssen(5,8,10,15,12) 45
3Bertus SchenkelBlijham(12,5,12,5,10) 39
4Michiel Kaldijk-(8,12,8,6,8) 36
5Tijpko OldenburgerOostwold(4,4,5,10,3) 23
6Joop Herder-(6,6,6,4,4) 22
7A. Eggens-(-,2,2,8,6) 18
8Piet Seur-(3,10,3,-,-) 16
9L. Redeker-(-,-,-,12,2) 14
10Henk De Haas-(10,-,-,3,-) 13
11Frits Koning-(-,3,4,-,5) 12


1974

6 rund: Vries - 7 kwiecień (07.04), Noordwolde - 19 maj (19.05), Jubbega - 26 maj (26.05), Eenrum - 14 lipiec (14.07), Uithuizen - 3 sierpien (03.08), Beerta - 25 sierpień (25.08).

Uwaga ! Najgorszy wynik odrzucano.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ab De GrootBlijham(15,-,15,15,12,15) 72
2Bertus Schenkel-(12,15,12,5,6,8) 53
3Michiel Kaldijk-(10,-,10,10,10,10) 50
4Frits Koning-(-,8,-,12,8,12) 40
5Freddy DostTer Apel(8,10,8,8,5,-) 39
6Roelof ThijsAssen(-,12,-,-,15,-) 27
7Tonny Eggens-(5,6,-,-,4,5) 20
8Tijpko OldenburgerOostwold(4,5,5,-,-,3) 17
9Lieuwe Plazier-(-,-,-,6,3,6) 15
10Joop Herder-(-,-,6,4,-,4) 14
11Koeno Heikens-(6,-,-,3,-,-) 9
12Piet Seur-(-,4,-,-,-,-) 4


1975

7 rund: Vries - 13 kwiecień (13.04), Ermelo - 30 kwiecień (30.04), Eenrum - 5 maj (05.05), Noordwolde - 25 maj (25.05), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Uithuizen - 2 sierpień (02.08), Beerta - 10 sierpień (10.08).

Uwaga ! Wliczano pięć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ab De GrootBlijham(5,15,10,15,12,12,-) 64
2Bertus Schenkel-(8,12,15,15,5,5,12) 59
3Michiel Kaldijk-(10,10,12,10,6,6,15) 57
4Frits Koning-(12,8,8,8,10,8,-) 46
5Freddy DostTer Apel(6,5,-,4,8,15,10) 44
6Roelof ThijsAssen(15,4,-,-,15,10,-) 44
7Jan BroekhuisErmelo(-,-,6,6,3,4,8) 27
8Theun De LeeuwTijnje(3,-,5,-,-,-,4) 12
9Tonny Eggens-(-,6,-,3,-,3,-) 12
10Cees De HaasAmersfoort(-,-,-,5,4,-,-) 9
11Lieuwe Plazier-(4,-,4,-,-,-,-) 8
12Willem DusselZeijen(-,-,-,-,-,-,6) 6
13Gonnes Bos-(-,-,-,-,-,-,5) 5


1976

6 rund: Vries - 11 kwiecień (11.04), Mussel - 30 kwiecień (30.04), Eenrum - 2 maj (02.05), Beerta - 22 maj (22.05), Noordwolde - 30 maj (30.05), Amersfoort - 3 wrzesień (03.09).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roelof ThijsAssen(12,15,15,8,15,15) 72
2Ab De GrootBlijham(15,12,-,15,12,-) 54
3Freddy DostTer Apel(-,8,12,12,8,-) 40
4Tjalle ReitsmaBolsward(8,3,5,10,10,6) 39
5Frits KoningAmstelveen(10,6,-,-,6,10) 32
6Tonny Eggens-(-,-,8,5,5,12) 30
7Jan Broekhuis-(5,-,6,-,4,8) 23
8Michiel KaldijkOude Pekela(-,10,10,-,-,-) 20
9Willem DusselZeijen(6,-,-,6,3,-) 15
10Bertus Schenkel-(4,4,-,-,-,-) 8
11Henk JagerNieuwroden(-,-,-,-,-,5) 5
12Cees De HaasAmersfoort(-,5,-,-,-,-) 5


1977

6 rund: Vries - 9 kwiecień (09.04), Mussel - 1 maj (01.05), Eenrum - 7 maj (07.05), Noordwolde - 21 maj (21.05), Hardenberg - 8 lipiec (08.07), Joure - 19 sierpień (19.08).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ab De GrootBlijham(8,15,12,15,12,12) 66
2Henk JansenBaarn(12,6,8,4,15,- ) 45
3Gonnes Bos-(10,-,5,6,6,15) 42
4Reinier van Gulik-(15,12,15,-,-,-) 42
5Tjalle ReitsmaBolsward(-,-,6,12,4,10) 32
6Tonny Eggens-(-,8,10,8,-,-) 26
7Sjoerd DijkemaBeilen(-,3,3,5,5,8) 24
8Frits Koning-(-,-,-,10,8,6) 24
9Roelof ThijsAssen(-,10,-,-,10,-) 20
10Willem Dussel-(6,4,-,-,-,-) 10
11Jan Broekhuis-(-,5,4,-,-,-) 9
12Freddy Dost-(-,-,-,-,3,5) 8


1978

6 rund: Vries - 9 kwicień (09.04), Mussel - 1 maj (01.05), Eenrum - 7 maj (07.05), Noordwolde - 21 maj (21.05), Hardenberg - 8 lipiec (08.07), Joure - 6 sierpień (06.08).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tjalle ReitsmaBolsward(12,5,10,10,15,12) 59
2Roelof ThijsAssen(4,15,15,15,5,3) 54
3Henk JansenBaarn(10,-,12,8,4,15) 49
4Sjoerd DijkemaBeilen(8,12,6,12,10,-) 48
5Ab De GrootBlijham(15,10,5,3,8,4) 42
6Wim de Haas-(6,8,3,6,3,10) 33
7Freddy Dost-(-,-,-,-,12,8) 20
8Maarten BuurkeSappemeer(-,6,-,-,6,6) 18
9Reinier van Gulik-(-,4,8,5,-,-) 17
10Gonnes Bos-(5,-,4,-,-,-) 9
11Jacco De WinterUituizen(3,-,-,-,-,5) 8
12Tonny Eggens-(-,3,-,4,-,-) 7


1979

4 rundy: [Vries - 1 kwiecień (01.04), Noordwolde - 20 maj (20.05)], [Eenrum - 27 maj (27.05), Loppersum - 16 czerwiec (16.06)], Hardenberg - 7 lipiec (07.07), Kuinre - 15 lipiec (15.07)], [Beerta - 12 sierpień (12.08), Eenrum - 30 wrzesień (30.09)].

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sjoerd DijkemaBeilen(4,15,8,15) 38
2Tjalle ReitsmaBolsward(12,10,15,10) 37
3Freddy DostTer Aplelkanaal(8,12,12,-) 32
4Roelof ThijsAssen(15,6,10,4) 31
5Wim de Haas-(6,5,-,12) 23
6Ab De GrootBlijham(10,8,3,) 21
7Barend Van Uffelen-(5,-,6,8) 19
8Jacco De Winter-(,-,5,6) 11
9Maarten BuurkeSappemeer(3,3,-,5) 11
10Gonnes BosEmmercomascuum(1,-,4,-) 5
11Wiebe Talman-(-,-,2,3) 5
12Frits KoningOude Pekela(-,4,-,-) 4
13Gerrit Rook-(2,-,-,1) 3
14Reinier Van GulikAmersfoort(-,-,-,2) 2
15Henk Jansen-(-,2,-,-) 2
16Tjerk van der Wal-(-,1,1,-) 2


1980

7 rund: Mussel - 30 kwiecień (30.04), Noordwolde - 11 maj (11.05), Loppersum - 7 czerwiec (07.06), Staphorst - 26 lipiec (26.07), Joure - 23 sierpień (23.08), Amersfoort - 13 wrzesień (13.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harm HorstedeRouveen- 94
2Ab De GrootBlijham- 94
3Sjoerd DijkemaBeilen- 84
4Roelof ThijsAssen- 74
5Barend Van Uffelen-- 72
6Wim De HaasAmersfoort- 71
7Hylke DijkemaLeek- 70
8Roel van der ScheerIjselmuiden- 65
9Freddy DostTer Alpelkanaal- 57
10Gonnes BosBarger Compascuum- 56
11Jacco De Winter-- 51
12Maarten BuurkeSappemeer- 47
13Henk Jansen-- 45
14Tjalle ReitsmaBolsward- 40
15Gerrit RookIjselmuiden- 38
16Frits KoningOude Pekela- 25
17Tjerk van der Wal-- 22
18Wiebe Talman-- 16


1981

6 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Eenrum - 17 maj (17.05), Olst - 31 maj (31.05), Kuinre - 5 lipiec (05.07), Beerta - 2 sierpień (02.08), Roden - 26 wrzesień (26.09).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harm HorstedeRouveen(12,8,12,12,12,-) 56
2Tjalle ReitsmaBolsward(11,10,4,10,11,-) 46
3Ab De GrootBlijham(10,4,11,5,6,8) 40
4Barend Van UffelenKootwijkerbroek(9,6,10,8,1,7) 40
5Sjoerd DijkemaBeilen(8,1,8,11,-,12) 39
6Hylke DijkemaLeek(-,2,6,6,8,11) 33
7Wim de HaasAmersfoort(-,7,5,9,10,) 31
8Roelof ThijsAssen(6,11,2,2,5,5) 29
9Gonnes Bos-(2,-,-,4,9,10) 25
10Roel van de ScheerIjselmuiden(5,1,7,-,2,9) 24
11Freddy DostSellingerbeetse(4,5,3,7,3,-) 22
12Gerrit RookIjselmuiden(,3,9,1,-,-) 14
13Frits KoningOude Pekela(1,12,,,-,-) 13
14Leo BathoornT Waar(-,9,1,3,-,-) 13
15Wiecher Hofstee-(-,-,-,-,7,6) 13
16Henk Jansen-(7,-,-,-,-,-) 7
17Jacco De WinterWinschoten(3,-,-,-,-,4) 7
18Herman Grote Bromhaar-(-,-,-,4,3,-) 7
19Bert Van De Velde-(-,-,-,-,-,2) 2


1982

6 rund: Zuidbroek - 8 maj (08.05), Emmeloord - 20 maj (20.05), Nieuwe Niedorp - 26 lipiec (26.07), Heerenveen - 18 lipiec (18.07), Noordwolde - 29 sierpień (29.08), Blijham - 5 wrzesień (05.09).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tjalle ReitsmaBolsward(9,10,9,-,12,12) 52
2Harm HorstedeRouveen(-,12,12,-,11,11) 46
3Wim de HaasAmersfoort(11,9,10,-,7,8) 45
4Hylke DijkemaLeek(6,8,7,-,9,10) 40
5Ab De GrootBlijham(8,5,11,-,3,5) 32
6Barend Van UffelenKootwijkerbroek(12,-,8,-,10,-) 30
7Roel van de ScheerIjselmuiden(-,6,4,-,6,3) 26
8Sjoerd DijkemaBeilen(-,11,-,-,8,6) 25
9Kees Eijbergen-(3,4,6,-,4,7) 24
10Gerrit Rook-(-,3,2,-,5,9) 19
11Gonnes Bos-(-,1,5,11,-,-) 17
12Jan Hamers-(4,7,-,-,-,4) 15
13Ep Van De ScheerHassell(-,-,-,11,-,-) 11
14Leo BathoornT Waar(10,-,-,-,,-) 10
15Roelof ThijsAssen(2,2,1,-,2,-) 7
16Wiecher Hofstee-(5,-,-,-,1,-) 6
17Herman Grote Bromhaar-(1,3,-,-,2,-) 6
18Jur Bolt-(-,-,-,-,-,1) 1


1983

6 rund: Mussel - 30 kwiecień (30.04), Eenrum - 8 maj (08.05), Loppersum - 11 lipiec (11.07), Kuinre - 17 lipiec (17.07), Joure - 20 sierpień (20.08), Roden - 25 wrzesień (25.09).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harm HorstedeRouveen(12,9,11,12,8,8) 52
2Henk SnijderSlochteren(-,12,12,11,10,4) 49
3Roel van de ScheerIjselmuiden(11,6,10,8,9,10) 48
4Hylke DijkemaLeek(9,7,4,10,-,12) 42
5Tjalle ReitsmaBolsward(5,10,8,-,7,9) 39
6Barend Van Uffelen-(7,8,1,5,11,6) 37
7Sjoerd DijkemaBeilen(4,3,-,1,12,11) 31
8Klaas Molenmaker-(8,11,2,3,3,-) 27
9Geert HorstedeRouveen(3,-,-,9,6,5) 23
10Gonnes Bos-(6,2,3,7,4,3) 23
11Roelof ThijsAssen(,4,9,-,-,7) 20
12Wim de Haas-(10,5,-,-,-,-) 15
13Jan Dijkema-(2,-,-,6,5,2) 15
14Kees Eijbergen-(-,-,7,4,-,-) 11
15Rommert VeldaHoogkerk(-,-,6,,2,1) 9
16Gerrit Rook-(-,1,5,2,-,-) 8
17Koos Noordman-(1,-,-,-,1,-) 2


1984

6 rund: Vries - 8 kwiecień (08.04), Eenrum - 27 maj (27.05), Emmeloord - 30 maj (30.05), Beerta - 12 sierpień (12.08), Noordwolde - 26 sierpień (26.08), Hoogerk - 16 wrzesień (16.09).

Uwaga ! Odrzucano najsłabszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harm HorstedeRouveen(12,10,12,12,10,12) 58
2Hylke Dijkema-(11,7,10,11,8,9) 49
3Hielke De GraafKollumerzwaag(8,3,9,9,9,11) 46
4Tjalle ReitsmaBolsward(10,6,8,-,7,10) 41
5Wim de Haas-(7,9,3,8,12,-) 39
6Henk SnijderSlochteren(6,11,11,6,-,1) 35
7Gonnes Bos-(1,5,,10,5,7) 28
8Roel van der Scheer-(9,4,2,7,,6) 28
9Folkert Bakker-(5,8,5,4,2,1) 24
10Leo Bathoorn-(-,12,-,5,3,-) 20
11Jan Dijkema-(-,-,6,3,6,3) 18
12Rommert Velda-(3,-,4,-,-,8) 15
13Sjoerd DijkemaBeilen(2,2,7,-,4,-) 15
14Christiaan Reit-(4,1,1,2,,4) 12
15Barend Van Uffelen-(-,-,-,-,11,-) 11
16Klaas Molenmaker-(-,-,-,1,1,5) 7
17Eppie De Vries-(-,-,-,-,-,2) 2


1985

6 rund: Mussel - 30 kwiecień (30.04), Emmeloord - 16 maj (16.05), Loppersum - 8 czerwiec (08.06), Opende - 15 czerwiec (15.06), Eenrum - 18 sierpień (18.08), Joure - 5 październik (05.10).

Uwaga ! Odrzucano najsłabszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harm HorstedeRouveen(15,24,21,24,24,23) 116
2Tjalle ReitsmaBolsward(24,21,11,23,23,22) 113
3Uppie BosLangezwaag(22,20,24,20,17,24) 110
4Hielke De GraafKollumerzwaag(18,23,22,22,21,17) 106
5Wim de Haas-(21,22,23,21,13,19) 106
6Henk SnijderSlochteren(-,19,20,17,20,20) 96
7Hylke Dijkema-(19,9,12,18,22,21) 92
8Gonnes Bos-(24,14,18,12,14,15) 84
9Roel van der Scheer-(17,10,19,19,11,12) 78
10Christiaan Reit-(16,17,10,14,12,6) 69
11Geert Jellema-(13,12,7,16,19,5) 67
12Rikus Gorter-(11,18,15,10,6,13) 67
13Johan Last-(7,5,17,4,15,16) 59
14Bert Eijbergen-(12,13,5,15,4,14) 59
15Freerk Morrenhof-(20,-,13,11,8,) 52
16Klaas Molenmaker-(8,6,14,9,10,11) 52
17Kees Eijbergen-(-,15,16,8,3,8) 50
18Jan van de Brom-(6,11,4,5,16,9) 47
19Rommert Velda-(14,16,-,-,5,10) 45
20Jan Hamers-(9,7,8,7,7,-) 38
21Leo Bathoorn-(10,-,-,-,18,-) 28
22Folkert Bakker-(-,-,-,-,9,18) 27
23Jan Christiaans-(2,3,9,6,2,7) 27
24Jan Dijkema-(-,-,6,13,-,-) 19
25Arie Guikema-(5,8,1,-,-,-) 14
26Henk Doornbos-(3,4,3,-,-,-) 10
27Harrold Middel-(4,-,2,-,-,-) 6
28Karel Luders-(1,-,-,-,-,4) 5


1986

6 rund: Vries - 13 kwiecień (13.04), Assen - 22 czerwiec (22.06), Staphorst - 26 lipiec (26.07), Loppersum - 9 sierpień (09.08), Lattrop - 14 sierpień (14.08), Noordwolde - 31 sierpień (31.08).Uwaga ! Odrzucano najsłabszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tjalle ReitsmaBolsward(24,10,23,23,22,24) 116
2Harm HorstedeRouveen(-,24,21,24,24,23) 116
3Uppie BosLangezwaag(22,22,24,22,23,9) 113
4Hielke De GraafKollumerzwaag(21,20,22,21,21,21) 106
5Henk SnijderSlochteren(17,23,20,20,16,20) 100
6Gonnes Bos-(20,21,15,14,18,19) 93
7Klaas Molenmaker-(15,19,16,17,19,18) 89
8Hylke Dijkema-(18,4,11,15,20,22) 86
9Golkert Bakker-(23,14,18,18,8,12) 86
10Rommert Velda-(13,15,13,19,17,16) 80
11Martin Van De Waard-(11,18,6,16,15,12) 72
12Christiaan Reit-(16,16,17,13,10,) 72
13Rikus GorterAnglia(14,8,19,11,12,15) 71
14Jan Dijkema-(10,17,12,12,13,10) 64
15Bert Eijbergen-(9,13,10,9,14,14) 60
16Kees Eijbergen-(6,12,14,8,7,17) 58
17Geert Jellema-(-,9,7,10,9,7) 42
18Jack Drenthe-(7,6,9,6,11,8) 41
19Jan Christiaans-(5,7,8,7,6,11) 39
20Jan Hoogenberg-(12,5,-,5,-,-) 22
21Jan van de Brom-(8,11,-,-,-,-) 19
22Roel van de Scheer-(19,-,-,-,-,-) 19
23Johan Last-(4,-,-,-,-,-) 4


1987

6 rund: Balkbrug - 20 kwiecień (20.04), Hoogkerk - 27 kwiecień (27.04), Opende - 20 czerwiec (20.06), Lattrop - 9 sierpień (09.08), Eenrum - 16 sierpień (16.08), Joure - 4 październik (04.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hielke De GraafKollumerzwaag(24,18,23,24,21,22) 132
2Henk SnijderSlochteren(13,21,20,21,20,23) 118
3Rommert Velda-(19,19,22,22,15,20) 117
4Bert Eijbergen-(22,16,18,23,17,18) 114
5Gonnes Bos-(15,12,21,19,23,21) 111
6Uppie BosLangezwaag(21,-,17,18,24,24) 104
7Martin Van De Waard-(16,20,16,15,13,19) 99
8Harold Middel-(14,14,14,13,14,17) 86
9Jan Dijkema-(3,17,12,17,19,14) 82
10Hylke DijkemaLeek(17,-,15,20,22,-) 74
11Jack Drenthe-(11,11,9,16,12,15) 74
12Rob DolmanAnglia(10,24,19,-,18,-) 71
13Tjalle ReitsmaBolsward(23,23,24,-,-,-) 70
14Klaas Molenmaker-(20,22,11,12,-,-) 65
15Jan van de Brom-(12,13,10,14,16,-) 65
16Kees Eijbergen-(18,15,13,,-,16) 62
17Henk Rijks-(7,6,8,11,-,10) 42
18Erik EijbergenZorgvlied(6,8,4,10,-,9) 37
19Jaap Gankema-(5,9,6,7,-,8) 35
20Jan Christiaans-(4,-,7,8,-,13) 32
21Willie Kettler-(8,,5,6,-,12) 31
22Jan Hoogenberg-(9,7,-,-,-,-) 16
23Geert Jellema-(-,-,-,-,-,11) 11
24Gerrit Rook-(-,10,-,-,-,-) 10
25Christiaan Reit-(-,-,-,-,9,-) 9


1988

6 rund: Balkbrug - 4 kwiecień (04.04), Eenrum - 8 maj (08.05), Loppersum - 11 czerwiec (11.06), Opende - 18 czerwiec (18.06), Mussel - 2 lipiec (02.07), Noordwolde - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hielke De GraafKollumerzwaag(21,18,23,23,22,24) 131
2Harm HorstedeRouveen(22,22,15,24,24,22) 129
3Rob DolmanAnglia(23,24,22,18,16,23) 126
4Tjalle ReitsmaBolsward(20,19,21,21,23,21) 125
5Henk SnijderSlochteren(19,20,18,19,21,20) 117
6Uppie BosLangezwaag(23,23,24,22,13,-) 106
7Bert Eijbergen-(18,15,20,15,18,19) 105
8Kees Eijbergen-(16,14,19,17,17,13) 96
9Martin Van De Waard-(15,21,17,20,15,-) 88
10Erik DrayerSlochteren(10,17,16,14,10,14) 81
11Gerard KokRoden(-,10,11,12,20,18) 71
12Henk RijksAlteveer(11,13,14,7,8,15) 68
13Erik EijbergenZorgvlied(8,9,10,13,9,17) 66
14Hennie KroezeZenderen(12,-,12,16,19,-) 59
15Gonnes Bos-(13,12,-,-,11,16) 54
16Jan Christiaans-(7,11,13,9,7,) 47
17Rias Casemier-(9,-,9,10,14,12) 40
18Rommert Velda-(17,16,-,-,-,-) 33
19Jan van de Brom-(4,8,6,8,-,-) 26
20Hylke Dijkema-(-,-,-,10,12,-) 22
21Harold Middel-(14,-,8,-,-,-) 22
22Jaap Gankema-(5,7,7,-,-,-) 19
23Jan Dijkema-(6,6,-,6,-,-) 18
24Klaas Molenmaker-(-,-,-,-,-,11) 11


1989

7 rund: Balkburg - 27 marzec (27.03), Joure - 28 maj (28.05), Noordwolde - 9 lipiec (09.07), Lattrop - 13 sierpień (13.08), Eenrum - 16 sierpień (16.08), Assen - 16 wrzesień (16.09), Roden - 24 wrzesień (24.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rob DolmanAnglia(20,22,23,23,23,24,15) 150
2Gerard Kok-(18,18,22,22,20,22,21) 143
3Uppie BosLangezwaag(23,23,24,24,24,15,9) 142
4Henk SnijderSlochteren(14,21,18,20,22,23,24) 142
5Tjalle ReitsmaBolsward(21,16,21,21,18,18,23) 138
6Erik Drayer-(15,24,20,18,15,17,18) 127
7Henk Bakker-(12,14,16,16,19,20,19) 116
8Klaas Molenmaker-(7,12,17,19,21,16,20) 112
9Bert Eijbergen-(19,15,15,-,13,19,22) 103
10Pieter Visser-(9,7,12,15,17,21,17) 98
11Erik EijbergenZorgvlied(13,11,14,14,16,13,14) 95
12Henk Rijks-(17,13,11,13,11,11,12) 88
13Henk Jan Kenter-(5,8,8,11,14,12,13) 71
14Rias Casemier-(8,-,9,12,10,14,16) 69
15Wim de Haas-(11,20,19,17,-,-,-) 67
16Jan Christiaans-(4,6,10,-,12,10,10) 52
17Harm HorstedeRouveen(24,19,-,-,-,-,-) 43
18Hielke De GraafKollumerzwaag(22,17,-,-,-,-,-) 39
19Kees Eijbergen-(16,9,13,-,-,-,-) 38
20Geert Cools-(6,-,-,-,-,-,11) 17
21Hylke Dijkema-(10,-,-,-,-,-,-) 10
22Martin Van De Waard-(-,10,-,-,-,-,-) 10


1990

7 rund: Vries - 25 marzec (25.03), Hoogkerk - 6 maj (06.05), Emmeloord - 24 maj (24.05), Joure - 27 maj (27.05), Lattrop - 12 sierpień (12.08), Eenrum - 19 sierpień (19.08), Roden - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rob DolmanAnglia(20,24,23,22,23,22,19) 153
2Henk SnijderSlochteren(21,23,21,19,20,24,21) 149
3Gert Henk Bakker-(22,19,16,21,22,21,23) 144
4Anne Van Der HelmBoijl(12,20,20,20,24,23,24) 143
5Bert Eijbergen-(23,22,19,15,19,20,22) 140
6Erik EijbergenZorgvlied(18,18,17,17,17,17,18) 122
7Paul EllensTwijzelerheide(7,11,22,23,21,15,16) 115
8Uppie BosLangezwaag(24,21,24,24,13,-,-) 106
9Andre Bakker-(9,6,15,10,14,14,17) 95
10Rias Casemier-(5,12,12,18,18,13,11) 89
11Erik Drayer-(14,10,18,13,8,12,13) 88
12Lody Blok-(8,9,7,8,11,19,15) 77
13Henk Bos II-(6,4,8,11,15,16,14) 74
14Henk Jan Kenter-(16,5,10,14,10,7,9) 71
15Jim Groen-(-,3,9,7,12,18,20) 69
16Bert Dijkstra-(10,14,14,6,7,9,6) 66
17Henk Rijks-(15,6,4,9,9,11,8) 62
18Pieter Visser-(17,15,-,-,-,8,12) 52
19Michel Bolt-(11,13,11,16,-,-,-) 51
20Steven van der HelmBoijl(-,8,5,12,16,-,10) 51
21Gerard Kok-(19,17,13,-,-,-,-) 49
22Klaas Molenmaker-(13,7,6,-,6,10,7) 49


1991

7 rund: Vries - 24 marzec (24.03), Balkbrug - 1 kwiecień (01.04), Emmeloord - 9 maj (09.05), Loppersum - 8 czerwiec (08.06), Opende - 22 czerwiec (22.06), Noordwolde - 14 lipiec (14.07), Roden - 22 wrzesień (22.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk SnijderSlochteren(23,21,22,22,22,20,24) 154
2Paul EllensTwijzelerheide(18,19,21,24,19,24,20) 145
3Rias Casemier-(22,18,23,18,15,17,16) 129
4Steven van der HelmBoijl(11,22,17,16,18,23,21) 128
5Gerard Kok-(12,14,18,21,17,22,23) 127
6Uppie BosLangezwaag(21,24,24,23,23,-,5) 120
7Bert Eijbergen-(20,20,19,-,21,21,19) 120
8Anne Van Der HelmBoijl(24,23,20,19,16,-,11) 113
9Jim Groen-(19,13,16,15,14,16,15) 108
10Michel Bolt-(10,17,13,20,13,15,17) 105
11Pieter Visser-(7,12,14,12,24,18,18) 105
12Erik EijbergenZorgvlied(16,16,15,-,20,19,14) 100
13Bert Dijkstra-(15,11,7,13,11,13,13) 83
14Andre Bakker-(17,15,12,17,-,-,8) 69
15Martinus Buikema-(8,8,8,10,10,12,10) 66
16Henk Rijks-(9,9,5,11,8,9,6) 57
17Henk Jan Kenter-(14,7,11,7,7,-,9) 55
18Mans Kok-(6,6,10,9,-,12,7) 49
19Rommert Velda-(-,-,-,-,12,14,22) 48
20Erik Drayer-(13,-,9,14,-,-,12) 48
21Gert Henk Bakker-(5,10,6,8,9,10,-) 48


1992

7 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Joure - 31 maj (31.05), Loppersum - 13 czerwiec (13.06), Opende - 20 czerwiec (20.06), Noordwolde - 5 lipiec (05.07), Lattrop - 9 sierpień (09.08), Roden - 20 wrzesień (20.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anne Van Der HelmBoijl(23,23,23,22,23,24,24) 162
2Paul EllensTwijzelerheide(20,24,21,24,24,21,23) 157
3Henk SnijderSlochteren(22,22,19,21,21,20,22) 147
4Erik EijbergenZorgvlied(18,17,20,16,22,18,18) 129
5Gerard Kok-(17,18,17,17,20,19,19) 127
6Pieter Visser-(16,19,18,19,17,22,14) 125
7Steven van de Helm-(21,20,15,23,-,23,13) 115
8Folkert Bakker-(12,10,14,18,18,17,21) 110
9Maik GroenNieuwleusen(10,11,22,15,19,16,12) 105
10Jim Groen-(13,15,16,13,16,15,15) 103
11Rias Casemier-(19,16,13,20,-,13,20) 101
12Arnold Van Der Grevenhof-(11,9,12,9,15,14,17) 87
13Andre Bakker-(14,13,11,10,13,11,10) 82
14Bert Dijkstra-(15,14,,8,12,9,11) 69
15Martinus Buikema-(6,8,10,11,11,8,7) 61
16Erik Drayer-(9,12,24,14,-,-,-) 59
17Henk Rijks-(8,7,8,7,9,10,9) 58
18Rob DolmanAnglia(-,-,-,12,14,12,16) 54
19Gert Henk Bakker-(7,6,9,6,10,7,8) 54
20Uppie BosLangezwaag(24,21,-,-,-,-,-) 45
21Henk Jan Kenter-(5,5,7,-,-,-,-) 17


1993

7 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Emmeloord - 20 maj (20.05), Loppersum - 12 czerwiec (12.06), Noordwolde - 4 lipiec (04.07), Uithuizen - 7 sierpień (07.08). Lattrop - 29 sierpień (29.08), Basse - 12 wrzesień (12.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul EllensTwijzelerheide(15,18,18,24,22,23,23) 143
2Hielke De GraafKollumerzwaag(24,23,17,22,21,18,17) 142
3Erik Drayer-(2,24,23,17,19,21,20) 126
4Uppie BosLangezwaag(18,22,13,4,20,24,24) 125
5Henk SnijderSlochteren(23,11,16,15,17,20,21) 123
6Steven van der HelmBoijl(21,21,21,8,16,13,22) 122
7Rias Cazemier-(22,-,15,21,23,22,16) 119
8Anne Van Der HelmBoijl(17,9,24,23,24,19,-) 116
9Pieter Visser-(19,16,14,16,11,16,18) 110
10Rob DolmanAnglia(20,20,22,18,14,-,15) 109
11Erik EijbergenZorgvlied(13,15,10,9,10,12,19) 89
12Jim Groen-(7,17,7,13,13,17,12) 86
13Jacky de Vries-(11,6,8,20,18,8,14) 85
14Patrick Verbrugge-(6,13,5,6,9,15,13) 67
15Bert Dijkstra-(12,10,6,10,8,10,11) 67
16Gerard Kok-(9,12,11,19,15,-,-) 66
17Maik GroenNieuwleusen(16,8,19,12,-,-,10) 65
18Folkert Bakker-(14,14,20,14,-,-,-) 62
19Rob Steman-(8,19,12,11,12,-,-) 62
20Gert Henk Bakker-(3,1,4,5,6,14,8) 41
21Martinus Buikema-(4,3,3,,7,11,9) 37
22Arnold van der Grevenhof-(10,5,9,7,-,-,-) 31
23Henk Rijks-(5,2,-,-,5,9,7) 28
24Peter Hehlert IINiemcy(7,-,-,-,-,-,-) 7
25Claudio RojasArgentyna(-,4,-,-,-,-,-) 4
26Andre HaltermannNiemcy(-,-,2,-,-,-,-) 2
27Andre Bakker-(1,-,-,-,-,-,-) 1


1994

7 rund: Vries - 27 marzec (27.03), Emmeloord - 12 maj (12.05), Joure - 5 czerwiec (05.06), Noordwolde - 3 lipiec (03.07), Aduard - 9 lipiec (09.07), Uithuizen - 6 sierpień (06.08), Eenrum - 22 sierpień (22.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anne Van Der HelmBoijl(24,24,23,24,24,24,23) 166
2Paul EllensTwijzelerheide(21,23,24,23,21,22,17) 151
3Erik Drayer-(17,22,22,22,23,21,16) 143
4Uppie BosLangezwaag(23,16,17,-,22,23,22) 123
5Maik GroenNieuwleusen(11,21,15,18,18,20,19) 122
6Steven van der HelmBoijl(20,20,21,20,19,18,-) 118
7Erik EijbergenZorgvlied(18,17,14,19,15,19,11) 113
8Rias Cazemier-(22,9,19,16,16,12,15) 109
9Henk SnijderSlochteren(19,18,20,9,-,15,21) 102
10Sjack Grave-(15,10,11,17,17,17,13) 100
11Gerard Kok-(16,19,-,21,20,-,18) 94
12Rene van der Walle-(7,12,18,10,13,14,20) 94
13Jim Groen-(9,11,16,14,12,13,12) 87
14Jacky de Vries-(10,13,9,15,14,9,14) 84
15Bert Dijkstra-(5,8,12,13,11,16,7) 72
16Martinus Buikema-(6,7,10,12,10,11,8) 64
17Wim Kruit-(4,6,8,11,9,10,6) 54
18Pieter Visser-(12,14,12,-,-,-,-) 39
19Patrick Verbrugge-(13,15,-,-,-,-,9) 37
20Simon WiggAnglia(,-,-,-,-,-,24) 24
21Andre HaltermannNiemcy(8,-,-,-,-,-,10) 18
22Thorsten KerlNiemcy(14,-,-,-,-,-,-) 14


1995

7 rund: Vries - 2 kwiecien (02.04), Jonkersvaart - 13 maj (13.05), Noordwolde - 9 lipiec (09.07), Alken [Belgia] - 29 lipiec (29.07), Uithuizen - 5 sierpień (05.08), Lattrop - 13 sierpień (13.08), Siddeburen - 2 wrzesień (02.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anne Van Der HelmBoijl(24,24,24,20,24,24,24) 164
2Maik GroenNieuwleusen(22,20,22,18,22,23,23) 150
3Erik EijbergenZorgvlied(20,21,20,14,13,22,20) 130
4Jacky de Vries-(11,23,14,11,20,20,22) 121
5Erik Drayer-(12,20,21,17,19,18,13) 120
6Steven van der HelmNoordwolde(17,22,17,10,16,21,16) 119
7Paul EllensTwijzelerheide(23,19,23,15,21,12,-) 113
8Henk SnijderSlochteren(16,16,16,13,17,17,15) 110
9Sjacky Grave-(18,15,11,16,8,19,21) 108
10Rene van der Walle-(15,14,19,7,15,15,18) 103
11Jim Groen-(13,17,18,8,10,16,14) 96
12Martin Cazemier-(19,13,15,9,12,9,17) 94
13Bert Dijkstra-(6,18,9,5,6,13,9) 66
14Andries Homans-(14,12,7,6,7,6,10) 62
15Gerke Hummel-(9,10,8,4,4,10,12) 57
16Patrick Verbrugge-(10,-,-,-,11,14,7) 42
17Martinus Buikema-(8,11,-,-,5,7,8) 39
18Rias Cazemier-(-,-,13,3,9,5,-) 30
19Simon WiggAnglia(-,-,-,24,-,-,-) 24
20Robert BarthNiemcy(-,-,-,23,-,-,-) 23
21Massimo MoraWłochy(-,-,-,-,23,-,-) 23
22Matthias KrogerNiemcy(-,-,-,22,-,-,-) 22
23Walter ScherwitzkiNiemcy(21,-,-,-,-,-,-) 21
24Neville TatumAnglia(-,-,-,21,-,-,-) 21
25John JefferiesAnglia(-,-,-,-,-,-,19) 19
26Bernd DienerNiemcy(-,-,-,19,-,-,-) 19
27John UnderwoodAnglia(-,-,10,-,-,8,-) 18
28Dean GortonAnglia(-,-,-,-,18,-,-) 18
29Richard EmsonAnglia(-,-,-,-,14,-,-) 14
30Andy SellAnglia(-,-,12,-,-,-,-) 12
31Christophe DubernardFrancja(-,-,-,12,-,-,-) 12
32David BrightAnglia(-,-,-,-,-,-,11) 11
33Neil ScopesAnglia(-,-,-,-,-,11,-) 11
34Andre HaltermannNiemcy(7,-,-,-,-,-,-) 7


1996

6 rund: Vries - 24 marzec (24.03), Joure - 19 maj (19.05), Aduard - 9 czerwiec (09.06), Loppersum - 8 lipiec (08.07), Lattrop - 11 sierpień (11.08), Roden - 22 wrzesień (22.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Uppie BosJubbega(24,24,24,23,24,24) 143
2Maik GroenNieuwleusen(19,22,21,22,23,21) 128
3Erik Drayer-(17,19,22,19,22,23) 122
4Jacky de Vries-(20,21,18,21,16,20) 116
5Steven van der HelmNoordwolde(21,18,16,16,20,18) 109
6Erik EijbergenZorgvlied(18,17,13,24,18,15) 105
7Anne Van Der HelmBoijl(22,23,17,20,-,22) 104
8Jim Groen-(13,16,19,18,19,14) 99
9Sjoerd Rozenberg-(10,15,14,15,21,16) 91
10Henk SnijderSlochteren(15,20,15,-,15,19) 84
11Bert Dijkstra-(11,11,12,13,13,11) 71
12Danny Stoel-(9,9,4,14,17,17) 70
13Rene van der Walle-(16,14,5,10,11,12) 68
14Sjack Grave-(12,12,11,-,14,10) 59
15Gerke Hummel-(7,7,8,17,12,7) 58
16Martin Cazemier-(14,13,7,12,-,9) 55
17Andries Homans-(8,10,6,11,-,8) 43
18Simon WiggAnglia(23,-,-,-,-,-) 23
19Massimo MoraWłochy(-,-,23,-,-,-) 23
20Jason HandleyAnglia(-,-,20,-,-,-) 20
21Malcolm SimmonsAnglia(-,-,-,-,-,13) 13
22Klaus Peter GerdemannNiemcy(-,-,10,-,-,-) 10
23Johnny AndersenDania(-,-,9,-,-,-) 9
24Tony DartAnglia(-,8,-,-,-,-) 8


1997

7 rund: Vries - 23 marzec (23.03), Joure - 25 maj (25.05), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Noordwolde - 6 lipiec (06.07), Uithuizen - 2 sierpień (02.08), Siddeburen - 24 sierpień (24.08), Roden - 21 wrzesień (21.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steven van der HelmNoordwolde(21,22,24,16,23,21,23) 150
2Sjoerd Rozenberg-(19,24,15,23,22,23,22) 148
3Maik GroenNieuwleusen(22,17,10,24,24,24,24) 145
4Jim Groen-(20,21,18,22,16,18,20) 135
5Emiel Groen-(12,20,19,21,20,16,21) 129
6Erik EijbergenZorgvlied(18,18,22,18,9,20,17) 122
7Gerard Kok-(-,19,20,19,15,17,19) 109
8Jacky de Vries-(17,11,17,20,21,8,11) 105
9Sjacky Grave-(9,23,11,15,12,13,15) 98
10Danny Stoel-(11,15,21,12,13,12,12) 96
11Martin Pastoor-(13,14,16,14,8,14,14) 93
12Bert Dijkstra-(15,12,13,17,19,9,-) 85
13Theo Pijper-(14,16,-,-,18,15,18) 81
14Bram Visser-(10,13,14,13,6,11,13) 80
15Erik Drayer-(16,-,-,11,-,-,16) 43
16Uppie BosJubbega(24,-,-,-,-,-,10) 34
17Jacob Mulder-(-,-,23,-,-,-,-) 23
18Anne Van Der HelmBoijl(23,-,-,-,-,-,-) 23
19Bernd DienerNiemcy(-,-,-,-,-,22,-) 22
20Robert TepeNiemcy(-,-,-,-,11,10,-) 21
21Matthias KrogerNiemcy(-,-,-,-,-,19,-) 19
22Clayton WilliamsAnglia(-,-,-,-,17,-,-) 17
23Trevor BanksAnglia(-,-,-,-,14,-,-) 14
24Henk Rijks-(-,-,12,-,-,-,-) 12
25Thorsten KerlNiemcy(-,-,-,-,10,-,-) 10
26Johan Last-(-,-,9,-,-,-,-) 9
27Krispu MarschAnglia(-,-,-,-,7,-,-) 7


1998

7 rund: Vries - 19 marzec (19.03), Emmeloord - 21 maj (21.05), Joure - 24 maj (24.05), Noordwolde - 5 lipiec (05.07), Uithuizen - 1 sierpień (01.08), Lattrop - 9 sierpień (09.08), Roden - 20 wrzesień (20.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenNieuwleusen(24,24,23,24,23,24,24) 166
2Theo Pijper-(23,21,22,22,13,21,22) 144
3Erik EijbergenZorgvlied(21,16,21,21,17,23,23) 142
4Gerard Kok-(14,22,20,16,22,16,21) 131
5Sjoerd Rozenberg-(16,23,24,19,8,22,19) 131
6Jim Groen-(19,15,17,18,18,18,20) 125
7Jacky de Vries-(20,18,18,23,20,15,-) 114
8Roy Verbrugge-(13,14,15,15,15,20,18) 110
9Steven van der HelmNoordwolde(15,17,16,17,19,-,17) 101
10Emiel Groen-(22,-,7,12,9,19,15) 84
11Bert Dijkstra-(12,12,9,11,11,13,16) 84
12Danny Stoel-(11,19,14,14,-,12,11) 81
13Martin Pastoor-(7,10,12,13,7,17,14) 80
14Erik Drayer-(18,20,19,20,-,-,-) 77
15Patrick Verbrugge-(6,13,13,9,5,14,13) 73
16Bram Visser-(10,8,10,8,6,11,12) 65
17Gerke Hummel-(8,11,,10,10,10,10) 59
18Martin Cazemier-(9,9,11,-,-,-,-) 29
19Antonin Svab IICzechy(-,-,-,-,24,-,-) 24
20Wołodymyr TrofymowUkraina(-,-,-,-,21,-,-) 21
21Uppie BosJubbega(17,-,-,-,-,-,-) 17
22Jens Henry NielsenDania(-,-,-,-,16,-,-) 16
23Mitch GoddenAnglia(-,-,-,-,14,-,-) 14
24Bernd DienerNiemcy(-,-,-,-,12,-,-) 12
25Martin DillenhoferNiemcy(-,-,8,-,-,-,-) 8


1999

5 rund: Vries - 28 marzec (28.03), Joure - 30 maj (30.05), Loppersum - 12 czerwiec (12.06), Aduard - 11 lipiec (11.07), Uithuizen - 11 wrzesień (11.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Uppie BosJubbega(24,24,22,24,24) 118
2Mail Groen-(23,23,21,22,23) 112
3Jim Groen-(19,21,20,16,22) 98
4Erik EijbergenZorgvlied(14,20,24,12,21) 91
5Roy Verbrugge-(13,22,18,15,18) 86
6Emiel Groen-(18,19,13,14,20) 84
7Theo Pijper-(22,17,23,21,-) 83
8Bert Dijkstra-(12,15,19,9,16) 71
9Jacky de Vries-(15,18,16,13,-) 62
10Steven van der HelmNoordwolde(-,16,17,11,17) 61
11Otto de Jong-(7,12,15,6,14) 54
12Sjoerd Rozenberg-(17,-,-,17,19) 45
13Uilke Kooistra-(8,9,14,1,13) 45
14Martin Pastoor-(9,-,11,10,15) 45
15Marcel Hofstee-(-,11,10,8,11) 40
16Henk Bos II-(4,7,9,7,10) 37
17Wiebo Bouwmeester-(5,10,12,2,7) 36
18Jacob Mulder-(2,8,8,-,8) 26
19Wim Kruit-(3,4,6,3,9) 25
20Gerke Hummel-(10,13,-,-,-) 23
21Andre PollehnNiemcy(-,-,-,23,-) 23
22Harm Jannes Renkema-(6,-,-,5,12) 23
23Gerard Kok-(21,-,-,-,-) 21
24Christian AhlhorstNiemcy(20,-,-,-,-) 20
25Bernd DienerNiemcy(-,-,-,20,-) 20
26Matthias KrogerNiemcy(-,-,-,19,-) 19
27Anne Van Der HelmBoijl(-,-,-,18,-) 18
28Bram Visser-(1,6,-,4,6) 17
29Stephan KattNiemcy(16,-,-,-,-) 16
30Robert TepeNiemcy(-,14,-,-,-) 14
31Johan Last-(-,5,7,-,-) 12
32Daniel RathNiemcy(11,-,,-,-) 11


2000

4 rundy: Vries - 9 kwiecień (09.04), Joure - 27 maj (27.05), Loppersum - 3 czerwiec (03.06), Siddeburen - 26 sierpień (26.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenNieuwleusen(23,23,24,24) 94
2Theo Pijper-(21,21,22,22) 86
3Uppie BosJubbega(24,24,19,18) 85
4Erik EijbergenZorgvlied(18,20,23,20) 81
5Steven van der HelmNoordwolde(17,19,20,14) 70
6Uilke Kooistra-(14,18,15,19) 66
7Jim Groen-(20,13,10,21) 64
8Sjoerd Rozenberg-(12,17,17,17) 63
9Emiel Groen-(19,14,13,15) 61
10Otto de Jong-(10,12,14,23) 59
11Marcel Hofste-(13,22,11,13) 59
12Gerard Kok-(11,15,16,16) 58
13Henk Bos II-(16,16,12,12) 56
14Roy Verbrugge-(15,11,18,-) 44
15Jason BunyanAnglia(22,-,21,-) 43
16Wiebo Bouwmeester-(8,9,9,6) 32
17Eddie Turksema-(5,8,8,10) 31
18Harm Jannes Renkema-(7,5,5,11) 28
19Isak Jacob Mulder-(6,6,7,7) 26
20Wim Kruit-(4,7,6,8) 25
21Gerke Hummel-(9,10,-,-) 19
22Christian HulshorstNiemcy(-,-,-,9) 9
23Henk Stam-(3,-,-,-) 3


2001

4 rundy: Stadskanaal - 4 czerwiec (04.06), Loppersum - 9 czerwiec (09.06), Siddeburen - 25 sierpień (25.08), Roden - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenNieuwleusen(23,24,24,18) 71
2Erik EijbergenZorgvlied(-,23,23,24) 70
3Theo Pijper-(24,21,-,23) 68
4Sjoerd Rozenberg-(22,22,19,21) 65
5Emiel Groen-(-,19,22,16) 57
6Steven van der HelmNoordwolde(18,-,20,19) 57
7Jim Groen-(15,20,21,-) 56
8Henk Bos II-(21,17,-,17) 55
9Marcel Hofste-(16,16,18,20) 54
10Erik PipeAnglia(14,14,16,13) 44
11Wouter Duursma-(12,11,14,-) 37
12Isak Jacob Mulder-(7,9,11,15) 35
13Eddie Turksema-(8,7,12,14) 34
14Roy Verbrugge-(20,13,-,-) 33
15Iotto De Jong-(-,18,15,-) 33
16Harm Jannes Renkema-(10,10,13,-) 33
17Uilke Kooistra-(-,15,17,-) 32
18Wiebo Bouwmeester-(13,8,10,-) 31
19Wim Kruit-(9,6,9,12) 30
20Ralf StrackNiemcy(-,-,-,22) 22
21Anne Van Der HelmBoijl(19,-,-,-) 19
22Gerard Kok-(17,-,-,-) 17
23Matt ReadAnglia(-,12,-,-) 12
24Joffrey Offenberg-(11,-,-,-) 11


2002

5 rund: Vries - 24 marzec (24.03), Stadskanaal - 20 maj (20.05), Loppersum - 8 czerwiec (08.06), Eenrum - 17 sierpień (17.08), Siddeburen - 24 sierpień (24.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenNieuwleusen(24,23,24,-,22) 93
2Sjoerd Rozenberg-(20,24,21,24,18) 89
3Erik EijbergenZorgvlied(23,22,22,21,19) 88
4Jim Groen-(21,21,23,20,21) 86
5Emiel Groen-(22,18,13,22,20) 82
6Wouter Duursma-(,17,18,16,24) 75
7Ralf StrackNiemcy(17,12,20,9,23) 72
8Steven van der HelmNoordwolde(19,19,17,13,17) 72
9Harm Jannes Renkema-(15,16,19,19,14) 69
10Henk Bos II-(14,13,12,23,16) 66
11Otto de Jong-(18,20,16,10,-) 64
12Isak Jacob Mulder-(13,11,15,11,15) 54
13Eddie Turksema-(12,15,14,12,-) 53
14Jacky de Vries-(11,14,-,14,13) 52
15Dirk Fabriek-(10,10,11,18,-) 49
16Bram Visser-(9,8,10,6,11) 38
17Martin Robben-(4,7,7,7,12) 33
18Arjan Borgers-(8,9,9,-,9) 35
19Richard Vosdingh-(7,5,8,4,8) 28
20Jan Henk Bruursema-(6,4,5,3,10) 25
21Wim Kruit-(5,6,6,5,7) 24
22Phil AmbroseAnglia(-,-,-,17,-) 17
23Marcel Hofstee-(16,-,-,-,-) 16
24Paul KnottAnglia(-,-,-,15,-) 15
25Jeremey Coste LescoulFrancja(-,-,-,8,-) 8


2003

5 rund: Vries - 6 kwiecień (06.04), Joure - 30 maj (30.05), Stadskanaal - 9 czerwiec (09.06), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Eenrum - 17 sierpień (17.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenNieuwleusen(24,24,24,24,24) 96
2Ralf StrackNiemcy(20,23,23,23,22) 91
3Steven van der HelmNoordwolde(21,21,22,20,14) 84
4Jim Groen-(23,22,21,17,17) 83
5Emiel Groen-(22,20,20,21,13) 83
6Harm Jannes Renkema-(18,19,17,19,20) 76
7Jannick De JongGorredijk(11,12,19,22,21) 74
8Wouter Duursma-(19,17,18,-,15) 69
9Sjoerd Rozenberg-(17,11,-,18,16) 62
10Henry Van Der Steen-(10,16,16,15,9) 57
11Erik Doornbos-(9,14,15,15,11) 56
12Isak Jacob Mulder-(14,13,14,14,7) 55
13Henk Bos II-(12,15,12,13,8) 52
14Dirk Fabriek-(13,-,-,23,23) 37
15Bram Visser-(6,8,11,11,5) 36
16Jacky de Vries-(16,18,-,-,-) 34
17Erik EijbergenZorgvlied(15,-,-,-,19) 34
18Henk Stam-(-,9,13,-,4) 26
19Uppie BosJubbega(-,-,-,-,23) 23
20Nynke de Jong-(-,-,-,-,18) 18
21Martin Robben-(7,10,-,-,-) 17
22Richard Vosdingh-(8,-,-,-,6) 14
23Jeremy Coste LescoulFrancja(-,-,-,-,10) 10


2004

6 rund: Vries - 28 marzec (28.03), Stadskanaal - 31 maj (31.05), Noordwolde - 11 lipiec (11.07), Roden - 18 lipiec (18.07), Siddeburen - 28 sierpień (28.08), Roden - 29 wrzesień (29.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik EijbergenZorgvlied(21,23,-,23,21,21) 109
2Harm Jannes Renkema-(24,15,16,19,22,22) 103
3Ralf StrackNiemcy(18,22,-,20,20,17) 97
4Sjoerd Rozenberg-(23,17,-,21,7,23) 91
5Henry Van Der Steen-(13,19,15,17,13,19) 83
6Dirk Fabriek-(15,16,-,24,-,24) 79
7Jim Groen-(19,21,-,-,15,20) 75
8Erik Doornbos-(12,18,14,15,14,13) 74
9Steven van der HelmNoordwolde(20,-,-,18,16,15) 69
10Rene van der Weele-(14,20,-,16,18,-) 68
11Jannick De JongGorredijk(22,-,-,22,24,-) 68
12Wouter Duursma-(16,9,-,9,17,16) 67
13Andy Korterink-(7,14,12,14,8,14) 62
14Wim Kruit-(10,12,13,12,10,12) 59
15Isak Jacob Mulder-(9,11,11,13,11,9) 55
16Maik GroenNieuwleusen(-,24,-,-,23,-) 47
17Jan Henk Bruursema-(11,13,10,11,-,-) 45
18Henk Stam-(-,-,-,10,-,10) 20
19Darren PughAnglia(-,-,-,-,19,-) 19
20Martin Cazemier-(-,-,-,-,-,18) 18
21Marius RokebergNorwegia(17,-,-,-,-,-) 17
22Dyfed EvansAnglia(-,-,-,-,12,-) 12
23Eddie Turksema-(-,-,-,-,-,11) 11
24Shane ColvinAnglia(-,10,-,-,-,-) 10
25Kalle KonigNiemcy(-,-,-,-,9,-) 9
26Richard Vosdingh-(8,-,-,-,-,-) 8
27Thomas CookAnglia(-,-,-,-,-,8) 8


2005

6 rund: Joure - 5 maj (05.05), Stadskanaal - 16 maj (16.05), Loppersum - 11 czerwiec (11.06), Lattrop - 14 sierpień (14.08), Eenrum - 21 sierpień (21.08), Roden - 25 wrzesień (25.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik EijbergenZorgvlied(1,92423E+11) 117
2Rene van der Weele-(2,42324E+11) 116
3Ralf StrackNiemcy(2,11522E+11) 105
4Dirk Fabriek-(231815-2424) 104
5Sjoerd Rozenberg-(2,21621E+11) 100
6Henry Van Der Steen-(1,72018E+11) 99
7Steven van der HelmNoordwolde(1612201916-) 83
8Erik Doornbos-(141417-1513) 73
9Patrick Cazemier-(13814171014) 68
10Jannick De JongGorredijk(-2119--18) 58
11Wouter Duursma-(1111--1322) 57
12Andy Korterink-(1513--1412) 54
13Jim Groen-(181916---) 53
14Wim Kruit-(10-131812-) 53
15Martin Cazemier-(1217---15) 44
16Harm Jannes Renkema-(2022----) 42
17Shane ColvinAnglia(-10---19) 29
18Dave RumseyAnglia(----18-) 18
19Martyn SturgeonAnglia(----17-) 17
20Karel Kadlec IICzechy(----11-) 11
21Ronnie StudemanNiemcy(-9----) 9


2006

6 rund: Joure - 25 maj (25.05), Loppersum - 10 czerwiec (10.06), Noordwolde - 9 lipiec (09.07), Lattrop - 13 sierpień (13.08), Uithuizen - 9 wrzesień (09.09), Roden - 24 wrzesień (24.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(18,20,20,20,16,20) 98
2Dirk FabriekJubbega(-,19,18,19,20,19) 95
3Rene Van Der WeeleWesterlee(20,17,19,18,18,18) 93
4Mark StiekemaStadskanaal(16,18,17,15,19,13) 85
5Erik EijbergenZorgvlied(17,15,-,17,17,17) 83
6Sjoerd RozenbergNijeberkoop(15,16,15,-,14,16) 76
7Pascal SwartGroningen(13,14,14,12,9,15) 68
8Erik Doornbos-(14,13,12,11,11,14) 64
9Patrick Cazemier-(12,-,11,10,12,10) 55
10Wouter Duursma-(19,-,-,13,-,-) 32
11Darren PughAnglia(-,-,-,16,-,-) 16
12Ramon StanekNiemcy(-,-,16,-,-,-) 16
13Enrico SonnebergNiemcy(-,-,-,-,15,-) 15
14John CoxAnglia(-,-,-,14,-,-) 14
15Shane ColvinAnglia(-,-,-,-,13,-) 13
16Tony KrogerNiemcy(-,-,13,-,-,-) 13
17Karel Kadlec IICzechy(-,-,-,-,10,-) 10
18Jens KleinNiemcy(-,-,10,-,-,-) 10


2007

7 rund: Joure - 20 maj (20.05), Gorredijk - 2 czerwiec (02.06), Loppersum - 9 czerwiec (09.06), Eenrum - 19 sierpień (19.08), Siddeburen - 25 sierpień (25.08), Uithuizen - 8 wrzesień (08.09), Roden - 7 październik (07.10).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(20,20,-,17,20,18,20) 115
2Erik EijbergenZorgvlied(17,17,20,19,19,19,18) 112
3Mark StiekemaStadskanaal(18,19,19,18,15,20,16) 110
4Sjoerd RozenbergOldeberkoop(14,15,17,15,17,15,19) 98
5Dirk FabriekTer Apel(19,18,-,20,16,17,-) 90
6Pascal SwartGroningen(16,14,16,12,12,14,14) 86
7Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(13,10,13,11,18,16,13) 84
8Maickel Van Der HelmNoordwolde(15,13,15,10,14,13,12) 82
9Erik DoornbosScharmer(12,12,14,9,13,12,11) 74
10Patrick CazemierRoderesch(11,9,12,8,10,-,9) 59
11Andy Ter SchuurSneek(10,7,10,5,9,10,10) 56
12Berry De VosGroningen(-,-,-,7,11,11,15) 44
13Richard SmithAnglia(-,-,-,16,-,-,17) 33
14Paul BauerNiemcy(-,-,18,-,-,-,-) 18
15Manfred KnappeNiemcy(-,16,-,-,-,-,-) 16
16David DurhamAnglia(-,-,-,14,-,-,-) 14
17Martyn SturgeonAnglia(-,-,-,13,-,-,-) 13
18Jens KleinNiemcy(-,-,11,-,-,-,-) 11
19Enrico SonnenbergNiemcy(-,11,-,-,-,-,-) 11
20Karel Kadlec IICzechy(-,8,-,-,-,-,-) 8
21Matthew EtheringtonAnglia(-,-,-,6,-,-,-) 6


2008

4 rundy: Roden - 20 kwiecień (20.04), Joure - 31 maj (31.05), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Eenrum - 17 sierpień (17.08).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk FabriekTer Apel(20,20,20,19) 60
2Erik EijbergenZorgvlied(19,19,19,17) 57
3Jannick De JongGorredijk(18,18,18,20) 56
4Sjoerd RozenbergNijeberkoop(15,16,17,18) 51
5Mark StiekemaStadskanaal(17,-,16,16) 49
6Berry De VosGroningen(16,15,9,14) 45
7Maickel Van Der HelmNoordwolde(9,17,14,11) 42
8Roy KlaassensVlagtwedde(10,13,15,13) 41
9Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(13,11,12,15) 40
10Pascal SwartGroningen(14,12,13,9) 39
11Dennis NoordmanSiddeburen(12,14,11,12) 38
12Erik DoornbosScharmer(11,10,10,7) 31
13Lars ZandvlietMussel(-,-,-,10) 10
14Daniel Van RosmalenRuinerwold(-,-,-,8) 8
15Karel Kadlec IICzechy(8,-,-,8) 8


2009

5 rund: Vries - 5 kwiecień (05.04), Joure - 16 maj (16.05), Loppersum - 13 czerwiec (13.06), Noordwolde - 5 lipiec (05.07), Roden - 20 wrzesień (20.09).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk FabriekJubbega(20,20,20,19,20) 80
2Erik EijbergenZorgvlied(15,17,19,20,19) 75
3Mark StiekemaStadskanaal(17,18,18,17,18) 71
4Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(11,15,16,18,16) 65
5Sjoerd RozenbergOldeberkoop(10,14,14,15,17) 60
6Jannick De JongGorredijk(18,19,17,-,-) 54
7Jeffrey WoortmanTytsjerk(13,11,12,16,11) 52
8Roy KlaassensVlagtwedde(14,13,-,11,13) 51
9Pascal SwartGroningen(7,12,11,10,15) 48
10Berry De VosGroningen(9,9,13,14,12) 48
11Dennis NoordmanSiddeburen(8,10,10,9,10) 39
12Mitch GoddenAnglia(16,16,-,-,-) 32
13Nick LourensTer Apel(-,-,-,13,14) 27
14Enrico SonnenbergNiemcy(12,-,-,12,-) 24
15Bernd DienerNiemcy(19,-,-,-,-) 19
16Ramon StanekNiemcy(-,-,15,-,-) 15
17Bart UilBierum(-,-,-,-,9) 9
18Dave MearsAnglia(-,8,-,-,-) 8
19Stuart MearsAnglia(-,7,-,-,-) 7


2010

4 rundy: Vries - 28 marzec (28.03), Joure - 22 maj (22.05), Stadskanaal - 24 maj (24.05), Roden - 26 wrzesień (26.09).

Klasyfikacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk FabriekJubbega(17,-,20,19) 56
2Jeffrey WoortmanTytsjerk(14,19,18,18) 55
3Jannick De JongGorredijk(20,20,14,-) 54
4Nick LourensTer Apel(13,16,17,17) 50
5Mark StiekemaStadskanaal(18,15,15,15) 48
6Pascal SwartGroningen(10,13,16,13) 42
7Erik EijbergenZorgvlied(16,9,-,12) 37
8Roy KlaassensVlagtwedde(7,12,11,11) 34
9Glenn PhilipsAnglia(-,14,19,-) 33
10Sjoerd RozenbergNijerberkoop(12,-,-,20) 32
11Christian HulshorstNiemcy(19,-,12,-) 31
12Joel NystromSzwecja(-,18,13,-) 31
13Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(15,-,-,14) 29
14Dennis NoordmanSiddeburen(9,9,10,0) 28
15David SpeightAnglia(-,-,10,16) 26
16Marcel DachsNiemcy(-,17,8,-) 25
17Karel Kadlec IICzechy(-,11,7,-) 18
18Roman PomanyCzechy(-,10,6,-) 16
19Bernd DienerNiemcy(11,-,-,-) 11
20Per Ola KlassonSzwecja(8,-,-,-) 8


2011

4 rundy: Vries - 17 kwiecień (17.04), Joure - 21 maj (21.05), Noordwolde - 3 lipiec (03.07), Roden - 25 wrzesień (25.09).

Uwaga ! Odrzucano najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(18,20,20,-) 58
2Dirk FabriekTer Apel(20,17,19,-) 56
3Mark StiekemaStadskanaal(19,19,15,-) 53
4Jeffrey WoortmanWarten(15,18,18,-) 51
5Sjoerd RozenbergNijeberkoop(16,13,-,20) 49
6Erik EijbergenZorgvlied(17,15,-,16) 48
7Pascal SwartGroningen(12,10,17,18) 47
8Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(13,14,16,17) 47
9Nick LourensTer Apel(14,11,14,15) 43
10Randy OldenzielStadskanaal(11,16,13,-) 40
11Dave MearsAnglia(9,-,-,14) 23
12David SpeightAnglia(-,-,-,19) 19
13Dyfed EvansAnglia(6,12,-,-) 18
14Dennis NoordmanSiddeburen(8,9,-,-) 17
15Stuart MearsAnglia(-,-,-,13) 13
16Karel Kadlec IICzechy(-,-,-,12) 12
17Mitch GoddenAnglia(10,-,-,-) 10
18Adam FilmerAnglia(7,-,-,-) 7


2012

5 rund: Vries - 1 kwiecień (01.04), Joure - 12 maj (12.05), Aduard - 21 lipiec (21.07), Siddeburen - 25 sierpień (25.08), Noordwolde - 30 wrzesień (30.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark StiekemaStadskanaal(20,20,15,17,18) 75
2Jannick De JongGorredijk(15,19,19,16,20) 74
3Jeffrey WoortmanWarten(19,18,20,15,-) 72
4Erik EijbergenZorgvlied(16,16,18,13,19) 69
5Sjoerd RozenbergNijeberkoop(18,17,17,11,13) 65
6Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(14,15,14,14,16) 59
7Nick LourensTer Apel(13,11,16,12,10) 52
8Randy OldenzielStadskanaal(6,10,11,18,12) 51
9Lars ZandvlietMussel(12,13,13,-,11) 49
10Mitch GoddenAnglia(11,14,-,-,17) 42
11Peter Juul LarsenDania(-,-,-,20,15) 35
12Dave MearsAnglia(8,12,-,-,14) 34
13Dirk FabriekZorgvlied(-,-,-,19,-) 19
14Pascal SwartGroningen(10,8,-,-,-) 18
15Christian HulshorstNiemcy(-,17,-,-,-) 17
16Stuart MearsAnglia(7,9,-,-,-) 16
17Karel Kadlec IICzechy(-,-,12,-,-) 12
18Jens BennekerNiemcy(9,-,-,-,-) 9


2013

4 rundy: Vries - 14 kwiecień (14.04), Joure - 11 maj (11.05), Siddeburen - 8 czerwiec (08.06), Eenrum - 6 październik (06.10).

Uwaga! Najgorszy wynik był odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(19,20,-,20) 59
2Dirk FabriekTer Apel(18,19,-,18) 55
3Mark StiekemaStadskanaal(15,-,19,19) 53+3
4Henry Van Der SteenOud Bildzijl(17,16,20,14) 53+2
5Sjoerd RozenbergNijeberkoop(12,-,18,16) 46
6Erik EijbergenZorgvlied(14,18,14,-) 46
7Mitch GoddenAnglia(13,13,17,12) 43
8Randy OldenzielStadskanaal(16,14,13,-) 43
9Nick LourensTer Apel(9,15,-,15) 39
10Jeffrey WoortmanWarten(20,-,-,17) 37
11Pascal SwartGroningen(-,11,15,8) 34
12Dave MearsAnglia(-,12,10,11) 33
13Lars ZdnvlietMussel(7,10,11,9) 30
14Charley PowelOrpington(8,-,9,10) 27
15Christian HulshorstNiemcy(10,-,-,13) 23
16Raymon WoortmanTytsjerk(11,-,12,-) 23
17Bernd DinklageNiemcy(6,-,16,-) 22
18Joel NystromSzwecja(-,17,-,-) 17


2014

7 rund: Vries - 13 kwiecień (13.04), Roden - 4 maj (04.05), Joure - 18 maj (18.05), Siddeburen - 24 maj (24.05), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Uithuizen - 30 sierpień (30.08), Roden - 21 wrzesień (21.09).

Uwaga! Najgorszy wynik był odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(19,20,-,20,19,20,-) 98
2Henry Van Der SteenOud Bildzijl(17,12,18,19,20,19,11) 93
3Dirk FabriekStadskanaal(18,19,20,11,-,-,20) 88
4Sjoerd RozenbergNijeberkoop(14,-,17,-,18,12,19) 80
5Mark StiekemaStadskanaal(15,17,14,-,-,15,17) 78
6Jeffrey WoortmanWarten(20,18,19,17,-,-,-) 74
7Raymon WoortmanTytsjerk(16,16,16,14,-,-,-) 62
8Lars ZdnvlietMussel(7,9,15,-,-,5,16) 52
9Mitch GoddenAnglia(13,-,-,18,-,17,-) 48
10Christian HulshorstNiemcy(11,11,-,-,15,11,-) 48
11Gabriel DubernardFrancja(10,14,-,-,-,18,-) 42
12Mark BasebyAnglia(-,10,-,16,-,16,-) 42
13Charley PowelAnglia(5,8,-,15,-,14,-) 42
14Nick LourensTer Apel(12,13,-,-,-,9,-) 34
15Randy OldenzielStadskanaal(-,-,-,14,17,-,-) 31
16Bernd DinklageNiemcy(-,-,-,-,16,-,13) 29
17Dave MearsAnglia(8,-,-,12,-,6,-) 26
18David SpeightAnglia(9,15,-,-,-,-,-) 24
19Mark BeishuizenStadskanaal(-,-,-,-,14,10,-) 24
20Jorg TebbeNiemcy(-,-,-,-,-,-,18) 18
21Kai DorenkampNiemcy(-,-,-,-,-,-,15) 15
22Kevin ElliauFrancja(-,-,-,-,-,-,15) 14
23Romano HummelHoogkerk(-.-.-.-.-.13.-) 13
24Jens BennekerNiemcy(-,-,-,-,-,-,12) 12
25Kevin TeagerAnglia(-,-,-,-,-,-,10) 10
26Niels RemmeltsGasselternijveen(-,-,-,-,-,8,-) 8
27Jordan DubernardFrancja(-,-,-,-,-,7,-) 7
28Jacob NymarkDania(6.-.-.-.-.-.-) 6





Odwiedziny (Visitors):
6492509


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl