Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1966-2013

Srebrny Kask
(Silver Helmet)

Thanks to Wojciech Wilde.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1966Zygfryd FriedekOpoleKlasyfikacja końcowa
1966Zygfryd FriedekOpoleTurniej nr 1
1966Zygfryd FriedekOpoleTurniej nr 2
1966Jan TkoczGdańskTurniej nr 3
1967Edward JancarzGorzów WlkpKlasyfikacja końcowa
1967Zygfryd FriedekOpoleTurniej nr 1
1967Edward JancarzGorzów WlkpTurniej nr 2
1967Edward JancarzGorzów WlkpTurniej nr 3
1967Zygfryd FriedekOpoleTurniej nr 4
1967Bogdan SzulukToruńTurniej nr 5
1968Piotr BruzdaWrocławKlasyfikacja końcowa
1968Piotr BruzdaWrocławTurniej nr 1
1968Stanisław KasaBydgoszczTurniej nr 2
1968Benedykt KosekBydgoszczTurniej nr 3
1968Ryszard DziatkowiakGorzów WlkpTurniej nr 4
1968Piotr BruzdaWrocławTurniej nr 5
1969Jerzy SzczakielOpoleKlasyfikacja końcowa
1969Antoni FojcikRybnikTurniej nr 1
1969Jerzy SzczakielOpoleTurniej nr 2
1969Jerzy SzczakielOpoleTurniej nr 3
1969Marek CieślakCzęstochowaTurniej nr 4
1969Ryszard DziatkowiakGorzów WlkpTurniej nr 5
1970Zbigniew MarcinkowskiZielona GóraKlasyfikacja końcowa
1970Paweł ProtasiewiczZielona GóraTurniej nr 1
1970Zbigniew MarcinkowskiZielona GóraTurniej nr 2
1970Zbigniew MarcinkowskiZielona GóraTurniej nr 3
1970Zbigniew MarcinkowskiZielona GóraTurniej nr 4
1970Zbigniew MarcinkowskiZielona GóraTurniej nr 5
1971Zenon PlechGorzów WlkpKlasyfikacja końcowa
1971Zbigniew MarcinkowskiZielona GóraKlasyfikacja końcowa
1971Grzegorz KuźniarRzeszówKlasyfikacja końcowa
1971Zbigniew MarcinkowskiZielona GóraTurniej nr 1
1971Grzegorz KuźniarRzeszówTurniej nr 2
1971Grzegorz KuźniarRzeszówTurniej nr 3
1971Zenon PlechGorzów WlkpTurniej nr 4
1971Zenon PlechGorzów WlkpTurniej nr 5
1971Zenon PlechGorzów WlkpTurniej nr 6
1971Grzegorz KuźniarRzeszówTurniej nr 6
1971Zbigniew MarcinkowskiZielona GóraTurniej nr 6
1972Andrzej TkoczRybnikKlasyfikacja końcowa
1972Andrzej TkoczRybnikTurniej nr 1
1972Andrzej TkoczRybnikTurniej nr 2
1972Andrzej TkoczRybnikTurniej nr 3
1972Andrzej TkoczRybnikTurniej nr 4
1972Andrzej TkoczRybnikTurniej nr 5
1972Marian ZaranekBydgoszczTurniej nr 6
1972Andrzej TkoczRybnikTurniej nr 7
1972Bogusław NowakGorzów WlkpTurniej nr 8
1973Zbigniew FilipiakZielona GóraKlasyfikacja końcowa
1973Zbigniew FilipiakZielona GóraTurniej nr 1
1973Andrzej JurczyńskiCzęstochowaTurniej nr 2
1973Zbigniew FilipiakZielona GóraTurniej nr 3
1973Andrzej JurczyńskiCzęstochowaTurniej nr 4
1973Piotr PysznyRybnikTurniej nr 5
1973Jerzy BożykCzęstochowaTurniej nr 6
1973Piotr PysznyRybnikTurniej nr 7
1973Zbigniew FilipiakZielona GóraTurniej nr 8
1974Gerard StachOpoleKlasyfikacja końcowa
1974Kazimierz AdamczakLesznoTurniej nr 1
1974Gerard StachOpoleTurniej nr 2
1974Marian WitelusOpoleTurniej nr 3
1974Stanisław NocekLublinTurniej nr 4
1974Bogdan SkrobiszGdańskKlasyfikacja końcowa gr.1
1974Bogdan SkrobiszGdańskTurniej nr 1 gr.1
1974Andrzej ZagórskiGdańskTurniej nr 2 gr.1
1974Jerzy RembasGorzów WlkpKlasyfikacja końcowa gr.2
1975Bolesław ProchZielona GóraKlasyfikacja końcowa
1975Eugeniusz BłaszakGnieznoTurniej nr 1
1975Stanislaw NocekLublinTurniej nr 2
1975Tadeusz BerejLublinTurniej nr 3
1975Bolesław ProchZielona GóraTurniej nr 4
1975Ryszard FabiszewskiGorzów WlkpTurniej nr 5
1975Bolesław ProchZielona GóraTurniej nr 6
1975Mariusz OkoniewskiLesznoTurniej nr 7
1975Bolesław ProchZielona GóraTurniej nr 8
1976Mariusz OkoniewskiLesznoKlasyfikacja końcowa
1976Stanisław KiljanRybnikFinał nr 1
1976Mariusz OkoniewskiLesznoFinał nr 1
1976Mariusz OkoniewskiLesznoFinał nr 2
1977Andrzej HuszczaZielona GóraKlasyfikacja końcowa
1977Andrzej HuszczaZielona GóraTurniej nr 1
1977Mariusz OkoniewskiLesznoTurniej nr 2
1977Roman JankowskiLesznoPółfinał
1977Kazimierz AdamczakLesznoPółfinał
1977Herbert CzuraOpoleĆwierćfinał
1977Stanisław KiljanRybnikĆwierćfinał
1977Mariusz OkoniewskiLesznoĆwierćfinał
1978Andrzej HuszczaZielona GóraFinał
1979Roman JankowskiLesznoFinał
1980Maciej JaworekZielona GóraFinał
1981Mirosław BerlińskiGdańskFinał
1981Antoni SkupieńRybnikPółfinał
1981Marek KępaLublinPółfinał
1982Maciej JaworekZielona GóraFinał
1983Wojciech ZałuskiOpoleFinał
1983Wojciech ZałuskiOpolePółfinał
1983Zenon KasprzakLesznoPółfinał
1984Ryszard DołomisiewiczBydgoszczFinał
1984Dariusz StenkaGdańskPółfinał
1984Wojciech ZałuskiOpolePółfinał
1985Ryszard FranczyszynGorzów WlkpKlasyfikacja końcowa
1985Ryszard FranczyszynGorzów WlkpFinał nr 1
1985Ryszard DołomisiewiczBydgoszczFinał nr 2
1985Sławomir DrabikCzęstochowaPółfinał
1985Cezary OwiżycGorzów WlkpPółfinał
1986Ryszard DołomisiewiczBydgoszczKlasyfikacja końcowa
1986Ryszard DołomisiewiczBydgoszczFinał nr 1
1986Piotr ŚwistGorzów WlkpFinał nr 2
1986Ryszard DołomisiewiczBydgoszczPółfinał
1986Zbigniew KrakowskiLesznoPółfinał
1987Ryszard DołomisiewiczBydgoszczKlasyfikacja końcowa
1987Ryszard DołomisiewiczBydgoszczFinał nr 1
1987Cezary OwiżycGorzów WlkpFinał nr 2
1987Jarosław SzymkowiakZielona GóraPółfinał
1987Cezary OwiżycGorzów WlkpPółfinał
1988Jarosław Olszewski IIGdańskKlasyfikacja końcowa
1988Jarosław Olszewski IIGdańskFinał nr 1
1988Waldemar CieślewiczBydgoszczFinał nr 2
1988Sławomir DudekZielona GóraPółfinał
1988Dariusz ŚledźLublinPółfinał
1989Piotr ŚwistGorzów WlkpKlasyfikacja końcowa
1989Piotr ŚwistGorzów WlkpFinał nr 1
1989Piotr ŚwistGorzów WlkpFinał nr 2
1989Jarosław SzymkowiakZielona GóraPółfinał
1989Piotr ŚwistGorzów WlkpPółfinał
1990Tomasz GollobBydgoszczFinał
1990Tomasz FajferGnieznoPółfinał
1990Tomasz GollobBydgoszczPółfinał
1991Jacek RempałaTarnówKlasyfikacja końcowa
1991Jacek RempałaTarnówFinał nr 1
1991Piotr PaluchGorzów WlkpFinał nr 2
1991Tomasz GollobBydgoszczPółfinał
1991Jacek RempałaTarnówPółfinał
1992Tomasz GollobBydgoszczFinał
1992Robert SawinaToruńPółfinał
1992Jacek RempałaTarnówPółfinał
1993Tomasz KrukZielona GóraFinał
1993Piotr WiniarzRzeszówPółfinał
1993Eugeniusz TudzieżRybnikPółfinał
1994Piotr BaronWrocławFinał
1995Rafał DobruckiPiłaFinał
1996Wiesław JaguśToruńFinał
1997Rafał DobruckiPiłaFinał
1997Mariusz WęgrzykWrocławPółfinał
1997Rafał DobruckiPiłaPółfinał
1998Rafał OkoniewskiPiłaFinał
1998Bartłomiej BardeckiŁódźPółfinał
1998Krzysztof JabłońskiGnieznoPółfinał
1999Mariusz FrankówPiłaFinał
1999Grzegorz KłopotZielona GóraPółfinał
1999Rafał OkoniewskiGorzów WlkpPółfinał
2000Jarosław HampelPiłaFinał
2000Krzysztof SłabońBydgoszczPółfinał
2000Rafał KurmańskiZielonaPółfinał
2001Rafał OkoniewskiGorzów WlkpFinał
2001Tomasz ChrzanowskiToruńPółfinał
2001Jarosław HampelPiłaPółfinał
2002Krzysztof KasprzakLesznoFinał
2002Krzysztof KasprzakLesznoPółfinał
2002Karol BaranRzeszówPółfinał
2003Robert MiśkowiakPiłaFinał
2003Zbigniew CzerwińskiCzęstochowaPółfinał
2003Piotr ŚwiderskiRawiczPółfinał
2004Adrian MiedzińskiToruńFinał
2004Marcin RempałaTarnówPółfinał
2004Michał SzczepaniakCzęstochowaPółfinał
2005Janusz KołodziejTarnówFinał
2005Krystian KlechaBydgoszczPółfinał
2005Dawid StachyraRzeszówPółfinał
2006Karol ZąbikToruńFinał
2006Ronnie JamrożyWrocławPółfinał
2006Karol ZąbikToruńPółfinał
2007Marcin JędrzejewskiBydgoszczFinał
2007Krzysztof BuczkowskiBydgoszczPółfinał
2007Mateusz SzczepaniakCzęstochowaPółfinał
2008Maciej JanowskiWrocławFinał
2008Maciej JanowskiWrocławPółfinał
2008Adrian GomólskiOstrów Wlkp.Półfinał
2009Grzegorz ZengotaZielona GóraFinał
2009Artur MroczkaGrudziądzPółfinał
2009Maciej JanowskiWrocławPółfinał
2010Maciej JanowskiWrocławFinał
2010Artur MroczkaGrudziądzPółfinał
2010Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.Półfinał
2011Maciej JanowskiWrocławFinał
2011Damian AdamczakBydgoszczPółfinał
2011Piotr Pawlicki IIPiłaPółfinał
2012Przemysław PawlickiLesznoFinał
2012Kamil PulczyńskiToruńPółfinał
2012Przemysław PawlickiLesznoPółfinał
2013Piotr Pawlicki IILesznoFinał
2013Patryk DolnyWrocławPółfinał
2013Adrian CyferGorzów Wlkp.Półfinał
2014Piotr Pawlicki IILesznoFinał
2014Tobiasz MusielakLesznoPółfinał
2014Oskar FajferToruńPółfinał

1966

3 rundy: Leszno - 9 czerwiec, Częstochowa - 8 sierpień, Bydgoszcz - 7 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zygfryd FriedekOpole- 26
2Wiktor JastrzębskiCzęstochowa- 20
3Henryk GlucklichBydgoszcz- 19
4Andrzej MazurLublin- 19
5Zdzisław DobruckiLeszno- 18
6Jerzy ŁotockiCzęstochowa- 18
7Jerzy KowalskiLeszno- 17
8Jan TkoczGdańsk- 16
9Zygmunt MalinowskiCzęstochowa- 15
10Wiktor WaloszekŚwiętochłowice- 15
11Bogdan SzulukToruń- 14
12Władysław OpalaGorzów Wlkp- 12
13Czesław KolmanZielona Góra- 10

Leszno - 9 czerwiec

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zygfryd FriedekOpole- 13
2Wiktor WaloszekŚwiętochłowice- 13
3Henryk GlucklichBydgoszcz- 10
4Zdzisław DobruckiLeszno- 10
5Stanisław ChorabikTarnów- 9
6Jerzy KowalskiLeszno- 9

Częstochowa - 5 sierpień

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zygfryd FriedekOpole- 13
2Wiktor JastrzębskiCzęstochowa- 13
3Andrzej MazurLublin- 13
4Jerzy ŁotockiCzęstochowa- 12
5Henryk GlucklichBydgoszcz- 9
6Władysław OpalaGorzów Wlkp- 9

Bydgoszcz - 7 wrzesień

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan TkoczGdańsk- 9
2Henryk GlucklichBydgoszcz- 9
3Jerzy KowalskiLeszno- 8
4Wiktor JastrzębskiCzęstochowa- 7
5Zygfryd FriedekOpole- 5
6Władysław OpalaGorzów Wlkp- 5

1967

5 rund: Toruń - 5 maj, Lublin - 25 maj, Gdańsk - 20 sierpień, Opole - 26 sierpień, Tarnów - 3 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Edward JancarzGorzów Wlkp- 55
2Zygfryd FriedekOpole- 53
3Bogdan SzulukToruń- 47
4Benedykt KosekBydgoszcz- 44
5Stanisław KasaBydgoszcz- 41
6Stanisław LalickiŁódź- 32
7Lech ZapartCzęstochowa- 29
8Jerzy DobrzańskiBydgoszcz- 14

Toruń - 5 maj

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zygfryd FriedekOpole- 15
2Bogdan SzulukToruń- 13
3Edward JancarzGorzów Wlkp- 13
4Benedykt KosekBydgoszcz- 12
5Piotr BruzdaWrocław- 10
6Zdzisław DobruckiLeszno- 8

Lublin - 25 maj

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Edward JancarzGorzów Wlkp- 14
2Benedykt KosekBydgoszcz- 13
3Zygfryd FriedekOpole- 12
4Jerzy KowalskiLeszno- 12
5Stanisław LalickiŁódź- 10
6Bogdan SzulukToruń- 10

Gdańsk - 20 sierpień

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Edward JancarzGorzów Wlkp- 15
2Jerzy KowalskiLeszno- 13
3Stanisław KasaBydgoszcz- 13
4Bogdan SzulukToruń- 10
5Zdzisław DobruckiLeszno- 10
6Lech ZapartCzęstochowa- 10

Opole - 26 sierpień

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zygfryd FriedekOpole- 14
2Zdzisław DobruckiLeszno- 14
3Edward JancarzGorzów Wlkp- 13
4Zygmunt MatianLublin- 10
5Bogdan SzulukToruń- 10
6Stanisław KasaBydgoszcz- 8

Tarnów - 3 wrzesień

Turniej nr 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bogdan SzulukToruń- 14
2Zbigniew FlegelTarnów- 13
3Zygfryd FriedekOpole- 12
4Stanisław KasaBydgoszcz- 11
5Stanisław ChorabikTarnów- 11
6Benedykt KosekBydgoszcz- 10

1968

5 rund: Częstochowa - 1 maj, Gorzów Wlkp - 5 maj, Łódź - 26 maj, Leszno - 13 czerwiec, Gdańsk - 30 sierpień,

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BruzdaWrocław(11,6,7,10,12) 40
2Stanisław KasaBydgoszcz(8,9,11,9,5) 37
3Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp(7,6,10,11,8) 36
4Benedykt KosekBydgoszcz(4,6,11,9,8) 34
5Antoni MasłowskiRybnik(7,8,5,6,9) 30
6Jerzy SzczakielOpole(7,5,6,5,-) 23
7Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice(6,6,6,4,-) 22
8Czesław KolmanTarnów(5,4,4,6,3) 19

Częstochowa - 1 maj

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BruzdaWrocław- 11
2Zygmunt MalinowskiCzęstochowa- 9
3Stanisław KasaBydgoszcz- 8
4Antoni MasłowskiRybnik- 8
5Jerzy SzczakielOpole- 7
6Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 7
7b.d. b.d.b.d.- -
8Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice- 6
9Czesław KolmanTarnów- 5
11Benedyk KosekBydgoszcz- 4

Gorzów Wlkp - 5 maj

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław KasaBydgoszcz- 9
2Antoni MasłowskiRybnik- 8
3Jan ZąbikToruń- 8
4Lech ZapartCzęstochowa- 7
5Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 6
6Piotr BruzdaWrocław- 6
7Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice- 6
8Benedykt KosekBydgoszcz- 6
9Jerzy SzczakielOpole- 5
10Czesław KolmanTarnów- 4

Łódź - 26 maj

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Benedykt KosekBydgoszcz- 11
2Stanisław KasaBydgoszcz- 11
3Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 10
4Piotr BruzdaWrocław- 7
5Jerzy SzczakielOpole- 6
6Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice- 6
7Antoni MasłowskiRybnik- 5
8Czesław KolmanTarnów- 4

Leszno - 13 czerwiec

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 11
2Piotr BruzdaWrocław- 10
3Stanisław KasaBydgoszcz- 9
4Benedykt KosekBydgoszcz- 9
6Czesław KolmanTarnów- 6
7b.d. b.d.b.d.- -
8Antoni MasłowskiRybnik- 6
9Jerzy SzczakielOpole- 5
10Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice- 4

Gdańsk - 30 sierpień

Turniej nr 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BruzdaWrocław(3,3,3,3) 12
2Antoni MasłowskiRybnik- 9
3Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 8
4Benedykt KosekBydgoszcz- 8
6Stanisław KasaBydgoszcz- 5
7Czesław KolmanTarnów- 3

1969

5 rund: Gniezno - 30 maj, Opole - 8 czerwiec, Zielona Góra - 20 czerwiec, Gorzów Wlkp - 11 lipiec, Leszno - 24 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy SzczakielOpole(10,11,12,8,8) 41
2Marek CieślakCzęstochowa(7,10,11,12,0) 40
3Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp(6,7,9,11,11) 38
4Antoni FojcikRybnik(12,10,2,7,6) 35
5Lech ZapartCzęstochowa(10,9,7,-,6) 32
6Leszek MarszGdańsk(5,10,4,8,-) 27
7Paweł ProtasiewiczZielona Góra(7,-,8,4,5) 24
8Jan MichalakWrocław(1,4,5,7,2) 18
9Marian KrajewskiRzeszów(0,-,4,1,8) 13
10Zbigniew KrawczykLublin(2,5,1,-,2) 10

Gniezno - 30 maj

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antoni FojcikRybnik(3,3,3,3) 12
2Lech ZapartCzęstochowa- 10
3Jerzy SzczakielOpole- 10
4Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 7
5Marek CieślakCzęstochowa- 7
6Antoni FojcikRybnik- 12
7Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 6
8b.d. b.d.b.d.- -
9Leszek MarszGdańsk- 5
10Zbigniew KrawczykLublin- 2
13Jan MichalakWrocław- 1
14Marian KrajewskiRzeszów- 0

Opole - 8 czerwiec

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy SzczakielOpole- 11
2Antoni FojcikRybnik- 10
3Leszek MarszGdańsk- 10
4Marek CieślakCzęstochowa- 10
5Lech ZapartCzęstochowa- 9
6Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 7
8Zbigniew KrawczykLublin- 5
9Jan MichalakWrocław- 4

Zielona Góra - 20 czerwiec

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy SzczakielOpole(3,3,3,3) 12
2Marek CieślakCzęstochowa- 11
3Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 9
4Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 8
5Lech ZapartCzęstochowa- 7
6Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 6
7Jan MichalakWrocław- 5
8Leszek MarszGdańsk- 4
10Marian KrajewskiRzeszów- 4
11Antoni FojcikRybnik- 2
12Zbigniew KrawczykLublin- 1

Górzów Wlkp - 11 lipiec

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek CieślakCzęstochowa(3,3,3,3) 12
2Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 11
3Jerzy SzczakielOpole- 8
4Leszek MarszGdańsk- 8
5Benedykt KosekBydgoszcz- 8
6Antoni FojcikRybnik- 7
7Jan MichalakWrocław- 7
8b.d. b.d.b.d.- -
9Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 4
12Marian KrajewskiRzeszów- 1

Leszno - 24 sierpień

Turniej nr 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 11
4Jerzy SzczakielOpole- 8
5Marian KrajewskiRzeszów- 8
6Antoni FojcikRybnik- 6
8Lech ZapartCzęstochowa- 6
9Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 5
11Zbigniew KrawczykLublin- 2
12Jan MichalakWrocław- 2
13Marek CieślakCzęstochowa- 0

1970

6 rund: Zielona Góra - 14 czerwiec, Rzeszów - 26 czerwiec, Leszno - 31 lipiec, Chorzów - 14 sierpień, Grudziądz - 7 sierpień, Gdańsk - 28 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(9,14,14,15,15,9) 58
2Paweł ProtasiewiczZielona Góra(14,12,12,8,11,15) 53
3Leszek MarszGdańsk(7,4,12,10,13,13) 48
4Grzegorz KuźniarRzeszów(14,-,12,9,10,8) 45
5Antoni FojcikRybnik(0,12,12,6,7,12) 43
6Marek CieślakCzęstochowa(6,12,8,13,4,9) 42
7Janusz PlewińskiToruń(10,6,5,9,11,8) 38
8Marian KrajewskiRzeszów(12,7,7,5,6,3) 32
9Stanisław Kowalski IIGdańsk(-,8,7,4,9,8) 32
10Bolesław FiziaRybnik(6,3,10,7,5,8) 31
11Marian ZaranekBydgoszcz(6,4,6,2,8,4) 24
12Jan MichalakWrocław(3,7,1,4,-,-) 15
13Andrzej TkoczRybnik(2,6,2,-,3,-) 13

Zielona Góra - 14 czerwiec

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 14
2Grzegorz KuźniarRzeszów- 14
3Marian KrajewskiRzeszów- 12
5Janusz PlewińskiToruń- 10
6Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 9
7Leszek MarszGdańsk- 7
9Marian ZaranekBydgoszcz- 6
10Bolesław FiziaRybnik- 6
11Marek CieślakCzęstochowa- 6
13Jan MichalakWrocław- 3
15Andrzej TkoczRybnik- 2
16Antoni FojcikRybnik- 0

Rzeszów - 26 czerwiec

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 14
2Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 12
3Marek CieślakCzęstochowa- 12
4Antoni FojcikRybnik- 12
5Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp- 11
6Zenon KaziorRzeszów- 8
7Stanisław Kowalski IIGdańsk- 8
8Marian KrajewskiRzeszów- 7
9Jan MichalakWrocław- 7
11Janusz PlewińskiToruń- 6
12Andrzej TkoczRybnik- 6
13Leszek MarszGdańsk- 4
14Marian ZaranekBydgoszcz- 4
15Bolesław FiziaRybnik- 3

Leszno - 31 lipiec

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 14
2Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 12
3Leszek MarszGdańsk- 12
4Grzegorz KuźniarRzeszów- 12
5Antoni FojcikRybnik- 12
6Bolesław FiziaRybnik- 10
7Marek CieślakCzęstochowa- 8
8Marian KrajewskiRzeszów- 7
9Stanisław Kowalski IIGdańsk- 7
10Marian ZaranekBydgoszcz- 6
11Janusz PlewińskiToruń- 5
16Andrzej TkoczRybnik- 2
18Jan MichalakWrocław- 1

Chorzów - 14 sierpień

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Marek CieślakCzęstochowa- 13
4Leszek MarszGdańsk- 10
5Grzegorz KuźniarRzeszów- 9
6Janusz PlewińskiToruń- 9
8Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 8
9Bolesław FiziaRybnik- 7
10Antoni FojcikRybnik- 6
11Marian KrajewskiRzeszów- 5
12Stanisław Kowalski IIGdańsk- 4
13Jan MichalakWrocław- 4
16Marian ZaranekBydgoszcz- 2

Grudziądz - 7 sierpień

Turniej nr 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Leszek MarszGdańsk- 13
3Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 11
4Janusz PlewińskiToruń- 11
5Grzegorz KuźniarRzeszów- 10
6Stanisław Kowalski IIGdańsk- 9
7Marian ZaranekBydgoszcz- 8
8Antoni FojcikRybnik- 7
10Marian KrajewskiRzeszów- 6
11Bolesław FiziaRybnik- 5
13Marek CieślakCzęstochowa- 4
14Andrzej TkoczRybnik- 3

Gdańsk - 28 sierpień

Turniej nr 6

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Leszek MarszGdańsk- 13
3Antoni FojcikRybnik- 12
4Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 9
5Marek CieślakCzęstochowa- 9
6Bolesław FiziaRybnik- 8
7Janusz PlewińskiToruń- 8
8Stanisław Kowalski IIGdańsk- 8
9Grzegorz KuźniarRzeszów- 8
14Marian ZaranekBydgoszcz- 4
15Marian KrajewskiRzeszów- 3

1971

6 rund: Gdańsk - 22 kwiecień, Toruń - 13 maj, Częstochowa - 20 maj, Lublin - 1 lipiec, Zielona Góra - 12 wrzesień, Rzeszów - 23 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zenon PlechGorzów Wlkp(14,10,8,12,14,14) 54
1Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(15,7,11,12,13,14) 54
1Grzegorz KuźniarRzeszów(7,14,15,11,7,14) 54
4Bogusław NowakGorzów Wlkp(7,11,13,6,11,11) 46
5Janusz PlewińskiToruń(6,10,9,11,13,-) 43
6Paweł ProtasiewiczZielona Góra(11,6,8,7,8,12) 39
7Benedykt KosekBydgoszcz(7,7,8,8,-,10) 33
7Marek CieślakCzęstochowa(9,6,11,7,-,-) 33
9Leszek MarszGdańsk(8,11,2,7,2,1) 28
10Andrzej TkoczRybnik(8,2,4,-,12,-) 26
11Marian WardzałaTarnów(-,5,-,8,6,6) 25
12Henryk GolecOpole(8,4,3,0,3,-) 18
13Franciszek StachOpole(0,6,2,0,3,-) 11

Gdańsk - 22 kwiecień

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Zenon PlechGorzów Wlkp- 14
3Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 11
4Marek CieślakCzęstochowa- 9
5Leszek MarszGdańsk- 8
6Andrzej TkoczRybnik- 8
7Henryk GolecOpole- 8
8b.d. b.d.b.d.- -
9Benedykt KosekBydgoszcz- 7
10Bogusław NowakGorzów Wlkp- 7
11Grzegorz KuźniarRzeszów- 7
12Janusz PlewińskiToruń- 6
18Franciszek StachOpole- 0

Toruń - 13 maj

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz KuźniarRzeszów- 14
2Leszek MarszGdańsk- 11
3Bogusław NowakGorzów Wlkp- 11
4Janusz PlewińskiToruń- 10
5Zenon PlechGorzów Wlkp- 10
6Jacek GierzyńskiCzęstochowa- 8
7Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 7
8Benedykt KosekBydgoszcz- 7
9Marek CieślakCzęstochowa- 6
10Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 6
11Franciszek StachOpole- 6
12Marian WardzałaTarnów- 5
13Henryk GolecOpole- 4
15Andrzej TkoczRybnik- 2

Częstochowa - 20 maj

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz KuźniarRzeszów(3,3,3,3,3) 15
2Bogusław NowakGorzów Wlkp- 13
3Marek CieślakCzęstochowa- 11
4Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 11
6Janusz PlewińskiToruń- 9
7b.d. b.d.b.d.- -
8Benedykt KosekBydgoszcz- 8
9Zenon PlechGorzów Wlkp- 8
10Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 8
12Andrzej TkoczRybnik- 4
13Henryk GolecOpole- 3
15Franciszek StachOpole- 2
16Leszek MarszGdańsk- 2

Lublin - 1 lipiec

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zenon PlechGorzów Wlkp- 12
2Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 12
3Grzegorz KuźniarRzeszów- 11
4Janusz PlewińskiToruń- 11
7Benedykt KosekBydgoszcz- 8
8Marian WardzałaTarnów- 8
10Marek CieślakCzęstochowa- 7
10Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 7
11Leszek MarszGdańsk- 7
12Bogusław NowakGorzów Wlkp- 6
14Franciszek StachOpole- 0
15Henryk GolecOpole- 0

Zielona Góra - 14 wrzesień

Turniej nr 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zenon PlechGorzów Wlkp- 14
2Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 13
3Janusz PlewińskiToruń- 13
4Andrzej TkoczRybnik- 12
5Bogusław NowakGorzów Wlkp- 11
6Bogusław NowakGorzów Wlkp- 11
7b.d. b.d.b.d.- -
8Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 8
9Grzegorz KuźniarRzeszów- 7
10Marian WardzałaTarnów- 6
13Franciszek StachOpole- 3
14Henryk GolecOpole- 3
15Leszek MarszGdańsk- 2

Rzeszów - 23 wrzesień

Turniej nr 6

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zenon PlechGorzów Wlkp- 14
1Grzegorz KuźniarRzeszów- 14
1Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra- 14
4Paweł ProtasiewiczZielona Góra- 12
5Bogusław NowakGorzów Wlkp- 11
6Benedykt KosekBydgoszcz- 10
9Marian WardzałaTarnów- 6
15Leszek MarszGdańsk- 1

1972

8 rund: Gniezno - 11 maj, Lublin - 18 maj, Łódź - 25 maj, Gdańsk - 3 sierpień, Leszno - 10 sierpień, Toruń - 14 wrzesień, Tarnów - 21 wrzesień, Rzeszów - 31 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej TkoczRybnik(15,11,15,13,15,12,13,8) 83
2Bernard JąderLeszno(11,9,13,10,14,8,10,5) 67
3Zygmunt SłowińskiWrocław(9,11,10,-,11,7,11,2) 59
4Bogusław NowakGorzów Wlkp(7,6,9,13,10,10,-,9) 58
5Jerzy WilimRybnik(8,7,8,10,13,10,7,6) 56
6Marian WardzałaTarnów(7,7,4,9,10,-,12,7) 52
7Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp(6,10,11,6,6,12,4,6) 51
8Jan GągolewiczGdańsk(-,3,8,8,8,8,-,3) 38
9Tadeusz GortatŁódź(7,6,2,-,8,5,3,1) 31
10Czesław GoszczyńskiCzęstochowa(9,2,8,0,-,2,8,0) 29
11Zenon KaziorRzeszów(4,7,-,-,3,4,3,5) 26

Gniezno - 11 maj

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej TkoczRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Bernard JąderLeszno- 11
3Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 9
4Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 9
5Zygmunt SłowińskiWrocław- 9
6Jerzy WilimRybnik- 8
7b.d. b.d.b.d.- -
8Bogusław NowakGorzów Wlkp- 7
10Marian WardzałaTarnów- 7
11Tadeusz GortatŁódź- 7
12Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 6
14Zenon KaziorRzeszów- 4

Lublin - 18 maj

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej TkoczRybnik- 11
2Zygmunt SłowińskiWrocław- 11
3Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 10
4Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 10
6Bernard JąderLeszno- 9
7b.d. b.d.b.d.- -
8Jerzy WilimRybnik- 7
9Zenon KaziorRzeszów- 7
10Marian WardzałaTarnów- 7
11Tadeusz GortatŁódź- 6
12Bogusław NowakGorzów Wlkp- 6
15Jan GągolewiczGdańsk- 3
16Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 2

Łódź - 25 maj

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej TkoczRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Bernard JąderLeszno- 13
3Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 11
4Zygmunt SłowińskiWrocław- 10
5Bogusław NowakGorzów Wlkp- 9
6Marek CzernyCzęstochowa- 9
7b.d. b.d.b.d.- -
8Jan GągolewiczGdańsk- 8
9Jerzy WilimRybnik- 8
10Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 8
13Marian WardzałaTarnów- 4
14Tadeusz GortatŁódź- 2

Gdańsk - 3 sierpień

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej TkoczRybnik- 13
2Marian ZaranekBydgoszcz- 13
3Bogusław NowakGorzów Wlkp- 13
4Jerzy WilimRybnik- 10
5Jerzy WilimRybnik- 10
6Bernard JąderLeszno- 10
7Marian WardzałaTarnów- 9
8b.d. b.d.b.d.- -
9Jan GągolewiczGdańsk- 8
10Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 6
16Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 0

Leszno - 10 sierpień

Turniej nr 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej TkoczRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Bernard JąderLeszno- 14
3Jerzy WilimRybnik- 13
4Zygmunt SłowińskiWrocław- 11
5Bogusław NowakGorzów Wlkp- 10
6Marian WardzałaTarnów- 10
7Jan GągolewiczGdańsk- 8
8b.d. b.d.b.d.- -
9Tadeusz GortatŁódź- 8
10Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 6
13Zenon KaziorRzeszów- 3

Toruń - 14 wrzesień

Turniej nr 6

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian ZaranekBydgoszcz- 13
2Andrzej TkoczRybnik- 12
3Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 12
4Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 12
5Bogusław NowakGorzów Wlkp- 10
6Jerzy WilimRybnik- 10
7Jan GągolewiczGdańsk- 8
8Bernard JąderLeszno- 8
9Zygmunt SłowińskiWrocław- 7
12Tadeusz GortatŁódź- 5
14Zenon KaziorRzeszów- 4
16Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 2

Tarnów - 21 wrzesień

Turniej nr 7

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej TkoczRybnik- 13
2Marian WardzałaTarnów- 12
3Andrzej TkoczRybnik- 13
4Andrzej JurczyńskiCzęstochowa- 11
5Zygmunt SłowińskiWrocław- 11
6Bernard JąderLeszno- 10
7b.d. b.d.b.d.- -
8Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 8
9Jerzy WilimRybnik- 7
12Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 4
13Tadeusz GortatŁódź- 3
14Zenon KaziorRzeszów- 3

Rzeszów - 31 sierpień

Turniej nr 8

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bogusław NowakGorzów Wlkp(3,3,3) 9
2Andrzej TkoczRybnik- 8
3Marian WardzałaTarnów- 7
4Andrzej JurczyńskiCzęstochowa- 6
5Jerzy WilimRybnik- 6
6Jan WilkRzeszów- 6
7Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 6
8Bernard JąderLeszno- 5
9Zenon KaziorRzeszów- 5
12Jan GągolewiczGdańsk- 3
13Zygmunt SłowińskiWrocław- 2
14Tadeusz GortatŁódź- 1
15Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 0

1973

8 rund: Łódź - 14 czerwiec, Tarnów - 26 lipiec, Zielona Góra - 8 sierpień, Gniezno - 9 sierpień, Lublin - 16 sierpień, Częstochowa - 30 sierpień, Rzeszów - 13 wrzesień, Wrocław - 20 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew FilipiakZielona Góra(14,10,15,2,9,11,14,14) 78
2Bogusław NowakGorzów Wlkp(14,10,12,14,14,9,8,13) 77
3Piotr PysznyRybnik(11,11,14,10,15,9,14,9) 75
4Jerzy BożykCzęstochowa(11,8,9,10,-,15,-,13) 66
5Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp(9,7,11,9,10,7,12,11) 62
6Zbigniew StudzińskiLublin(6,11,5,9,13,-,11,-) 55
7Jacek GoerlitzŚwiętochłowice(8,4,7,-,11,12,11,6) 55
8Czesław GoszczyńskiCzęstochowa(7,7,5,10,-,14,-,6) 49
9Franciszek StachOpole(8,9,7,-,-,5,8,9) 46
10Kazimierz BuryŚwiętochłowice(6,3,7,-,8,7,7,-) 38
11Leszek PapakulGdańsk(2,3,1,3,8,3,-,-) 20
12Tadeusz GortatŁódź(7,2,0,3,3,1,-,4) 20

Łódź - 14 czerwiec

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew FilipiakZielona Góra- 14
2Bogusław NowakGorzów Wlkp- 14
3Jerzy BożykCzęstochowa- 11
4Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 11
5Piotr PysznyRybnik- 11
6Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 9
7Franciszek StachOpole- 8
8Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 8
9Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 7
10Tadeusz GortatŁódź- 7
11Zbigniew StudzińskiLublin- 6
12Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 6
15Leszek PapakulGdańsk- 2

Tarnów - 26 lipiec

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej JurczyńskiCzęstochowa(3,3,3,3,3) 15
2Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 13
3Zbigniew StudzińskiLublin- 11
4Piotr PysznyRybnik- 11
5Zbigniew FilipiakZielona Góra- 10
6Bogusław NowakGorzów Wlkp- 10
7Franciszek StachOpole- 9
8Jerzy BożykCzęstochowa- 8
9Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 7
10Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 7
11Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 4
13Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 3
14Leszek PapakulGdańsk- 3
15Tadeusz GortatŁódź- 2

Zielona Góra - 2 sierpień

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew FilipiakZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Piotr PysznyRybnik- 14
4Bogusław NowakGorzów Wlkp- 12
5Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 11
6Jerzy BożykCzęstochowa- 9
7b.d. b.d.b.d.- -
8Franciszek StachOpole- 7
9Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 7
10Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 7
11Zbigniew StudzińskiLublin- 5
12Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 5
15Leszek PapakulGdańsk- 1
16Tadeusz GortatŁódź- 0

Gniezno - 9 sierpień

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej JurczyńskiCzęstochowa(3,3,3,3,3) 15
2Bogusław NowakGorzów Wlkp- 14
3Jerzy BożykCzęstochowa- 10
4Piotr PysznyRybnik- 10
5Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 10
6Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 9
7b.d. b.d.b.d.- -
8Zbigniew StudzińskiLublin- 9
13Tadeusz GortatŁódź- 3
14Leszek PapakulGdańsk- 3
15Zbigniew FilipiakZielona Góra- 2

Lublin - 16 sierpień

Turniej nr 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr PysznyRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Bogusław NowakGorzów Wlkp- 14
3Zbigniew StudzińskiLublin- 13
4Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 11
5Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 10
6Zbigniew FilipiakZielona Góra- 9
7b.d. b.d.b.d.- -
8Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 8
9Leszek PapakulGdańsk- 8
14Tadeusz GortatŁódź- 3

Częstochowa - 30 sierpień

Turniej nr 6

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy BożykCzęstochowa(3,3,3,3,3) 15
2Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 14
3Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 12
4Zbigniew FilipiakZielona Góra- 11
5Bogusław NowakGorzów Wlkp- 9
6Piotr PysznyRybnik- 9
7b.d. b.d.b.d.- -
8Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 7
9Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 7
12Franciszek StachOpole- 5
14Leszek PapakulGdańsk- 3
16Tadeusz GortatŁódź- 1

Rzeszów - 13 wrzesień

Turniej nr 7

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr PysznyRybnik- 14
2Zbigniew FilipiakZielona Góra- 14
3Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 12
4Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 11
5Zbigniew StudzińskiLublin- 11
6Bogusław NowakGorzów Wlkp- 8
7Franciszek StachOpole- 8
8b.d. b.d.b.d.- -
11Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 7

Wrocław - 20 wrzesień

Turniej nr 8

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew FilipiakZielona Góra- 14
2Jerzy BożykCzęstochowa- 13
3Bogusław NowakGorzów Wlkp- 13
4Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 11
5Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 9
6Franciszek StachOpole- 9
7Piotr PysznyRybnik- 9
8Czesław GoszczyńskiCzęstochowa- 6
9Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 6
11Tadeusz GortatŁódź- 4

4 rundy: Gdańsk - 3 maj, Wrocław - 7 maj, Łódź - 10 maj, Toruń - 31 maj.

Klasyfikacja końcowa gr. A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp(13,13,13,13) 39
2Jerzy BożykCzęstochowa(4,14,13,11) 38
3Franciszek StachOpole(12,10,10,9) 32
4Zbigniew FilipiakZielona Góra(11,12,9,11) 32
5Piotr PysznyRybnik(12,9,6,9) 30
6Jerzy WilimRybnik(11,10,9,-) 30
7Czesław GoszczyńskiCzęstochowa(5,7,7,12) 26
8Krzysztof KałużaWrocław(7,11,3,5) 23
9Tadeusz GortatŁódź(2,4,15,3) 22
10Roman JanczuroToruń(5,-,6,10) 21
11Jan GągolewiczGdańsk(10,3,7,4) 21
12Jan GrabowskiZielona Góra(6,-,7,5) 18
13Krzysztof SiudekGdańsk(10,0,5,2) 17
14Roman JóźwiakGorzów Wlkp(2,1,4,9) 15
15Zbigniew RogalaŁódź(4,6,2,5) 15
16Czesław PiwoszLeszno(5,2,3,6) 14
17Bogdan SkrobiszGdańsk(2,8,-,4) 14
18Janusz GosOpole(0,7,1,0) 8

1974

4 rundy: Leszno - 29 sierpień, Rybnik - 5 wrzesień, Gdańsk - 10 wrzesień, Rzeszów - 19 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerard StachOpole(12,12,8,12) 36
2Jerzy RembasGorzów Wlkp(9,12,10,13) 35
3Marian WitelusOpole(10,7,11,12) 33
4Bolesław ProchZielona Góra(11,10,8,4) 29
5Kazimierz AdamczakLeszno(14,10,2) 26
6Stanisław NocekLublin(4,4,8,14) 26
7Zbigniew StudzińskiLublin(7,8,9,6) 24
8Tadeusz BerejLublin(8,5,6,10) 24
9Kazimierz BuryŚwiętochłowice(4,10,8) 22
10Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp(9,8,4) 21
11Eugeniusz BłaszakGniezno(2,9,7,4) 20
12Andrzej ZagórskiGdańsk(7,5,8) 20
13Jan GągolewiczGdańsk(0,2,10) 12

Leszno - 29 sierpień

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kazimierz AdamczakLeszno(3,3,3,3,2) 14
2Zenon UrbaniecCzęstochowa(1,3,3,2,3) 12
3Gerard StachOpole(3,3,2,2,2) 12
4Bolesław ProchZielona Góra(3,2,1,2,3) 11
5Marian WitelusOpole(2,3,1,3,1) 10
6Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp(3,0,1,3,2) 9
7Jerzy RembasGorzów Wlkp(2,1,1,2,3) 9
8Tadeusz BerejLublin(2,2,0,3,1) 8
9Andrzej ZagórskiGdańsk(0,1,3,1,2) 7
10Zbigniew StudzińskiLublin(1,1,3,1,1) 7
11Jacek GoerlitzŚwiętochłowice(2,2,2,0,w) 6
12Jerzy KowalczykCzęstochowa(1,1,2,0,1) 5
13Kazimierz BuryŚwiętochłowice(0,0,0,1,3) 4
14Stanisław NocekLublin(1,2,d,1,0) 4
15Eugeniusz BłaszakGniezno(0,0,2,0,0) 2
16Jan GągolewiczGdańsk(0,0,0,0,0) 0
17Kazimierz WójcikLeszno- nsR

Rybnik - 5 wrzesień

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerard StachOpole- 12
2Jerzy RembasGorzów Wlkp- 12
3Kazimierz AdamczakLeszno- 10
4Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 10
5Bolesław ProchZielona Góra- 10
6Eugeniusz BłaszakGniezno- 9
7Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 8
8Zbigniew StudzińskiLublin- 8
10Marian WitelusOpole- 7
11Andrzej ZagórskiGdańsk- 5
12Tadeusz BerejLublin- 5
14Stanisław NocekLublin- 4
16Jan GągolewiczGdańsk- 2

Gdańsk - 10 wrzesień

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian WitelusOpole- 11
2Jan GągolewiczGdańsk- 10
3Jerzy RembasGorzów Wlkp- 10
4Zbigniew StudzińskiLublin- 9
5Gerard StachOpole- 8
6Bolesław ProchZielona Góra- 8
7Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 8
9Stanisław NocekLublin- 8
10Andrzej ZagórskiGdańsk- 8
11Eugeniusz BłaszakGniezno- 7
13Tadeusz BerejLublin- 6
15Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 4
16Kazimierz AdamczakLeszno- 2

Rzeszów - 19 wrzesień

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław NocekLublin- 14
2Jerzy RembasGorzów Wlkp- 13
3Gerard StachOpole- 12
4Marian WitelusOpole- 12
5Tadeusz BerejLublin- 10
6Zbigniew StudzińskiLublin- 6
7b.d. b.d.b.d.- -
8Zbigniew StudzińskiLublin- 6
13Bolesław ProchZielona Góra- 4
14Eugeniusz BłaszakGniezno- 4

Klasyfikacja końcowa gr.1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bogdan SkrobiszGdańsk(11,10) 21
2Andrzej ZagórskiGdańsk(7,11) 18
3Jerzy BiałekGdańsk(11,7) 18
4Marek ZiarnikBydgoszcz(9,8) 17
5Jan GągolewiczGdańsk(5,9) 14
6Lech BewiczBydgoszcz(8,5) 13
7Tadeusz GortatŁódź(6,6) 12
8Andrzej MarynowskiGdańsk(6,5) 11
9Roman ZielińskiGdańsk(4,6) 10
10Jan MoskowiczToruń(4,4) 8
11Adam OlkiewiczToruń(4,3) 7
12Janusz MaraszekGdańsk(1,2) 3
13Krzysztof DobraczyńskiGdańsk(0,1) 1
14Jerzy NowakowskiŁódź(-,0) 0

Toruń - 19 maj

Turniej nr 1 gr.1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bogdan SkrobiszGdańsk- 11
2Jerzy BiałekGdańsk- 11
3Marek ZiarnikBydgoszcz- 9
4Lech BewiczBydgoszcz- 8
5Andrzej ZagórskiGdańsk- 7
6Tadeusz GortatŁódź- 6
7Andrzej MarynowskiGdańsk- 6
8Jan GągolewiczGdańsk- 5
9Adam OlkiewiczToruń- 4
10Roman ZielińskiGdańsk- 4
11Jan MoskowiczToruń- 4
12Janusz MaraszekGdańsk- 1

Gdańsk - 23 czerwiec

Turniej nr 2 gr.1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej ZagórskiGdańsk- 11
2Bogdan SkrobiszGdańsk- 10
3Jan GągolewiczGdańsk- 9
4Marek ZiarnikBydgoszcz- 8
5Jerzy BiałekGdańsk- 7
6Tadeusz GortatŁódź- 6
7Roman ZielińskiGdańsk- 6
8Andrzej MarynowskiGdańsk- 5
9Lech BewiczBydgoszcz- 5
10Jan MoskowiczToruń- 4
11Adam OlkiewiczToruń- 3
12Janusz MaraszekGdańsk- 2
13Krzysztof DobraczyńskiGdańsk- 1
14Jerzy NowakowskiŁódź- 0

2 rundy: Gniezno - 19 maj, Gorzów Wlkp - 23 czerwiec.

Klasyfikacja końcowa gr.2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy RembasGorzów Wlkp(12,11) 23
2Bolesław ProchZielona Góra(11,9) 20
3Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp(5,12) 17
4Eugeniusz BłaszakGniezno(9,7) 16
5Roman JóźwiakGorzów Wlkp(7,5) 12
6Janusz TarasiewiczGorzów Wlkp(6,6) 12
7Jan JąderLeszno(9,1) 10
8Marek TowalskiGorzów Wlkp(6,3) 9
9Marek ŁukasiewiczZielona Góra(4,5) 9
10Mariusz OkoniewskiLeszno(0,7) 7
11Marian ĆwikłaGniezno(5,-) 5
12Wojciech PukGniezno(3,2) 5
13Marek MożdżeńGniezno(0,4) 4
14Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp(0,3) 3
15Jan JakubowskiZielona Góra(1,-) 1
16Andrzej MielczarekGorzów Wlkp(0,1) 1

Gniezno - 19 maj

Turniej nr 1 gr.2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Bolesław ProchZielona Góra- 11
3Eugeniusz BłaszakGniezno- 9
4Jan JąderLeszno- 9
5Roman JóźwiakGorzów Wlkp- 7
6Janusz TarasiewiczGorzów Wlkp- 6
7Marek TowalskiGorzów Wlkp- 6
8Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 5
9Marian ĆwikłaGniezno- 5
10Marek ŁukasiewiczZielona Góra- 4
11Wojciech PukGniezno- 3
12Jan JakubowskiZielona Góra- 1
13Marek MożdżeńGniezno- 0

1975

8 rund: Łódź - 10 kwiecień, Gniezno - 15 maj, Chorzów - 22 maj, Zielona Góra - 5 czerwiec, Lublin - 13 lipiec, Toruń - 17 lipiec, Rzeszów - 7 sierpień, Tarnów - 4 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bolesław ProchZielona Góra- 72
2Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 71
3Eugeniusz BłaszakGniezno- 68
4Kazimierz AdamczakLeszno- 62
5Mariusz OkoniewskiLeszno- 61
6Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 59
7Tadeusz BerejLublin- 56
8Leonard RabaOpole- 46
9Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 45
10Stanisław NocekLublin- 45
11Kazimierz ZiarnikBydgoszcz- 33
12Marian PsionkaLublin- 31
13Lech BewiczBydgoszcz- 23

Łódź - 10 kwiecień

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eugeniusz BłaszakGniezno- 13
2Mariusz OkoniewskiLeszno- 12
3Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 12
4Marian WitelusOpole- 12
5Kazimierz AdamczakLeszno- 10
6Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 9

Gniezno - 15 maj

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanislaw NocekLublin- 13
2Eugeniusz BłaszakGniezno- 12
3Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 11
4Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 10
5Mariusz OkoniewskiLeszno- 9
6Tadeusz BerejLublin- 8

Chorzów - 22 maj

Turniej nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tadeusz BerejLublin- 13
2Eugeniusz BłaszakGniezno- 12
3Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 11
4Mariusz OkoniewskiLeszno- 10
5Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 9
6Bolesław ProchZielona Góra- 8

Zielona Góra - 5 czerwiec

Turniej nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bolesław ProchZielona Góra- 15
2Kazimierz AdamczakLeszno- 12
3Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 11
4Ryszard JanyWrocław- 10
5Tadeusz BerejLublin- 10
6Eugeniusz BłaszakGniezno- 9

Lublin - 13 lipiec

Turniej nr 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 15
2Kazimierz AdamczakLeszno- 12
3Bolesław ProchZielona Góra- 12
4Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 11
5Tadeusz BerejLublin- 11
6Stanisław NocekLublin- 9

Toruń - 17 lipiec

Turniej nr 6

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bolesław ProchZielona Góra- 13
2Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 12
3Eugeniusz BłaszakGniezno- 12
4Jacek GoerlitzŚwiętochłowice- 11
5Mariusz OkoniewskiLeszno- 10
6Stanisław NocekLublin- 8

Turniej nr 7

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz OkoniewskiLeszno- 13
2Jan WilkRzeszów- 11
3Bolesław ProchZielona Góra- 11
4Leonard RabaOpole- 10
5Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 10
6Eugeniusz BłaszakGniezno- 9

Tarnów - 4 wrzesień

Turniej nr 8

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bolesław ProchZielona Góra- 13
2Kazimierz AdamczakLeszno- 12
3Eugeniusz BłaszakGniezno- 10
4Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp- 9
5Leonard RabaOpole- 9
6Stanisław WojtanowskiTarnów- 8

1976

2 rundy: Ruda Śląska - 3 lipiec, Zielona Góra - 5 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz OkoniewskiLeszno- 29
2Roman JankowskiLeszno- 24
3Andrzej HuszczaZielona Góra- 22
4Jerzy KochmanŚwiętochłowice- 19
5Alfred SiekierkaOpole- 19
6Wiesław PatynekBydgoszcz- 17
7Stefan SmołaLeszno- 14
8Wojciech PukGniezno- 14
9Marian WitelusOpole- 13
10Robert SłabońWrocław- 13
11Kazimierz ZiarnikBydgoszcz- 12
12Stanisław TurekLeszno- 11
13Andrzej ZającTarnów- 8
14Stanisław NocekLublin- 5
15Stanisław KowalczykLublin- 3
16Marian PsionkaLublin- 2
17Zdzisław ŻerdzińskiŁódź- 2

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław KiljanRybnik- 9
1Mariusz OkoniewskiLeszno- 15
2Roman JankowskiLeszno- 12
3Alfred SiekierkaOpole- 10
4Marian WitelusOpole- 10
5Andrzej HuszczaZielona Góra- 9
6Jerzy KochmanŚwiętochłowice- 9
8Wiesław PatynekBydgoszcz- 8
9Stanisław TurekLeszno- 7
10Wojciech PukGniezno- 7
11Kazimierz ZiarnikBydgoszcz- 6
12Robert SłabońWrocław- 5
13Stefan SmołaLeszno- 5
14Stanisław KowalczykLublin- 3
15Stanisław NocekLublin- 2
16Marian PsionkaLublin- 0
17Eugeniusz WyciślikŚwiętochłowice- 2R

Zielona Góra - 5 sierpień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz OkoniewskiLeszno- 14
2Andrzej HuszczaZielona Góra- 13
3Roman JankowskiLeszno- 12
4Jerzy KochmanŚwiętochłowice- 10
5Stefan SmołaLeszno- 9
6Wiesław PatynekBydgoszcz- 9
7Alfred SiekierkaOpole- 9
8Robert SłabońWrocław- 8
9Andrzej ZającTarnów- 8
10Wojciech PukGniezno- 7
11Kazimierz ZiarnikBydgoszcz- 6
12Stanisław TurekLeszno- 4
13Stanisław NocekLublin- 3
14Marian WitelusOpole- 3
15Marian PsionkaLublin- 2
16Zdzisław ŻerdzińskiŁódź- 2
17Aleksander GrygorZielona Góra- 1R
18Stefan ŻeromskiZielona Góra- 0R

1977

2 rundy: Ruda Śląska - 28 maj, Lublin - 25 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaZielona Góra(14,13) 27
2Mariusz OkoniewskiLeszno(11,15) 26
3Kazimierz AdamczakLeszno(14,11) 25
4Stanisław TurekLeszno(10,11) 21
5Marian WitelusOpole(11,4) 15
6Krzysztof GłowackiBydgoszcz(6,9) 15
7Jan JąderŁódź(9,5) 14
8Roman JankowskiLeszno(3,9) 12
9Stanisław KiljanRybnik(4,8) 12
10Ryszard RomaniakRzeszów(9,3) 12
11Herbert CzuraOpole(6,5) 11
12Paweł BukiejBydgoszcz(5,3) 8
13Wiesław PatynekBydgoszcz(0,8) 8
14Daniel ChmielowskiCzęstochowa(4,4) 8
15Jerzy KowalczykCzęstochowa(3,3) 6
16Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp(6,-) 6
17Zdzisław ŻerdzińskiŁódź(-,6) 6
18Mirosław ChmuraLublin(-,2) 2

Ruda Śląska - 28 maj

Turniej nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaZielona Góra(2,3,3,3,3) 14
2Kazimierz AdamczakLeszno(3,2,3,3,3) 14
3Marian WitelusOpole(3,3,2,2,1) 11
4Mariusz OkoniewskiLeszno(2,2,2,3,2) 11
5Stanisław TurekLeszno(3,w,3,2,2) 10
6Jan JąderŁódź(1,3,2,1,2) 9
7Ryszard RomaniakRzeszów(2,1,1,2,3) 9
8Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp(3,3,0,u) 6
9Krzysztof GłowackiBydgoszcz(u,2,1,0,3) 6
10Herbert CzuraOpole(1,1,2,0,2) 6
11Paweł BukiejBydgoszcz(1,0,3,w,1) 5
12Stanisław KiljanRybnik(2,d,1,1,d) 4
13Daniel ChmielowskiCzęstochowa(0,1,1,2,d) 4
14Roman JankowskiLeszno(0,2,d,1,d) 3
15Jerzy KowalczykCzęstochowa(1,1,d,d,1) 3
16Wiesław PatynekBydgoszcz(0,w,d,u) 0

Lublin - 25 sierpień

Turniej nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz OkoniewskiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,3,2,2) 13
3Stanisław TurekLeszno(3,2,u,3,3) 11
4Kazimierz AdamczakLeszno(3,2,2,1,3) 11
5Krzysztof GłowackiBydgoszcz(2,1,3,1,2) 9
6Roman JankowskiLeszno(2,2,2,3,0) 9
7Stanisław KiljanRybnik(2,3,1,2,d) 8
8Wiesław PatynekBydgoszcz(2,1,1,2,2) 8
9Zdzisław ŻerdzińskiŁódź(1,0,2,3) 6
10Jan JąderŁódź(1,3,0,1,d) 5
11Herbert CzuraOpole(u,1,3,d,1) 5
12Daniel ChmielowskiCzęstochowa(1,0,0,3,d) 4
13Marian WitelusOpole(d,2,0,0,2) 4
14Jerzy KowalczykCzęstochowa(0,d,2,0,1) 3
15Paweł BukiejBydgoszcz(0,0,1,1,1) 3
16Ryszard RomaniakRzeszów(1,1,1,0,d) 3
17Mirosław ChmuraLublin(2) 2

Tarnów - 12 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman JankowskiLeszno(3,2,3,3,3) 14
2Mariusz OkoniewskiLeszno(3,3,2,2,3) 13
3Marian WitelusOpole(3,3,3,1,2) 12
4Jerzy KowalczykCzęstochowa(3,3,1,2,3) 12
5Andrzej ZającTarnów(2,2,0,3,3) 10
6Herbert CzuraOpole(1,2,3,2,2) 10
7Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp(1,1,2,2,1) 7
8Ryszard RomaniakRzeszów(ns,1,2,1,2) 6
9Daniel ChmielowskiCzęstochowa(0,0,1,3,2) 6
10Marek MierkiewiczGniezno(2,1,w,3,0) 6
11Krzysztof NurzyńskiLublin(d,3,1,0,1) 5
12Stanisław GałaGniezno(1,0,0,3,1) 5
13Bronisław KlimowiczRybnik(2,1,2,w,d) 5
14Edward GawełczykTarnów(0,3,0,1) 4
15Marcin RożakGniezno(2,u) 2
16Mirosław ĆwikłaGorzów Wlkp(0,0,1,1,d) 2
17Marek TowalskiGorzów Wlkp(1,ns,0,0,0) 1

Łódź - 12 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kazimierz AdamczakLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Wiesław PatynekBydgoszcz(3,3,0,3,3) 12
3Andrzej HuszczaZielona Góra(2,2,2,3,2) 11
4Krzysztof GłowackiBydgoszcz(2,2,3,2,1) 10
5Stanisław TurekLeszno(1,0,3,3,2) 9
6Andrzej MaroszekBydgoszcz(2,0,1,2,3) 8
7Paweł BukiejBydgoszcz(0,3,2,1,2) 8
8Jan JąderŁódź(3,2,1,1,1) 8
9Stanisław KiljanRybnik(1,0,3,d,3) 7
10Zdzisław ŻerdzińskiŁódź(3,1,2,0,1) 7
11Mieczysław KmieciakRybnik(1,3,w,2,0) 6
12Ryszard WitwickiŁódź(0,1,2,2,1) 6
13Jan PukGniezno(ns,1,1,1,2) 5
14Henryk OlszakZielona Góra(2,1,u,1,0) 4
15Jan MoskowiczToruń(0,2,d,ns,u) 2
16Eugeniusz MiastkowskiToruń(1,0,1,0,0) 2

Gniezno - 27 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Herbert CzuraOpole(3,3,2,2,3) 13
2Jan PukGniezno(2,3,3,2,3) 13
3Ryszard BuśkiewiczGniezno(3,2,3,2,2) 12
4Zdzisław ŻerdzińskiŁódź(2,3,1,3,1) 10
5Henryk OlszakZielona Góra(1,2,w,3,3) 9
6Marcin RożakGniezno(3,3,2,w,w) 8
7Mirosław ĆwikłaGorzów Wlkp(0,d,2,3,3) 8
8Stanisław GałaGniezno(2,w,3,2,1) 8
9Ryszard WitwickiŁódź(u,1,2,3,2) 8
10Krzysztof KwiatkowskiToruń(1,1,3,1,2) 8
11Eugeniusz WyciślikŚwiętochłowice(1,2,0,1,2) 6
12Zygmunt DłucikŚwiętochłowice(2,2,w,1,0) 5
13Stanisław ChomskiGorzów Wlkp(1,u,1,1,1) 4
14Aleksander JanasZielona Góra(3,1,w) 4
15Daniel ChmielowskiCzęstochowa(1,0,0,1,0) 2
16Jan JąderŁódź(0,0,d) 0
17Grzegorz ŚniegowskiGniezno(u) 0

Rzeszów - 27 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław KiljanRybnik(3,2,2,2,3) 12
2Bronisław KlimowiczRybnik(2,1,2,3,3) 11
3Kazimierz AdamczakLeszno(3,3,3,1,d) 10
4Jerzy KowalczykCzęstochowa(0,d,3,3,3) 9
5Stanisław TurekLeszno(1,3,0,2,3) 9
6Roman JankowskiLeszno(2,3,w,2,2) 9
7Mieczysław KmieciakRybnik(3,3,2,u,d) 8
8Leonard RabaOpole(1,0,2,3,2) 8
9Andrzej MaroszekBydgoszcz(2,2,3,d,1) 8
10Ryszard RomaniakRzeszów(3,2,1,0,2) 8
11Krzysztof NurzyńskiLublin(w,1,0,3,2) 6
12Wiesław PatynekBydgoszcz(1,u,3,1,1) 6
13Marian WitelusOpole(2,1,1,1,1) 6
14Włodzimierz TomaszewskiCzęstochowa(0,2,1,2,0) 5
15Stefan SmołaLeszno(0,1,1,1,0) 3
16Roman GierońRzeszów(1) 1
17Andrzej SurowiecRzeszów(u,0,0,0,0) 0

Grudziądz - 27 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz OkoniewskiLeszno(3,3,3,2,3) 14
2Marek TowalskiGorzów Wlkp(3,3,2,1,3) 12
3Jan MoskowiczToruń(2,3,3,3,1) 12
4Paweł BukiejBydgoszcz(2,1,3,3,3) 12
5Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp(1,2,3,2,2) 10
6Andrzej HuszczaZielona Góra(1,2,2,2,3) 10
7Eugeniusz MiastkowskiToruń(2,1,2,2,2) 9
8Marek MierkiewiczGniezno(3,3,0,1,1) 8
9Krzysztof GłowackiBydgoszcz(2,0,2,3,0) 7
10Daniel ChmielowskiCzęstochowa(0,0,1,3,2) 6
11Wiesław OśkiewiczGrudziądz(0,1,1,1,2) 5
12Krzysztof FedeGdańsk(3,2,0,0,0) 5
13Kazimierz WójcikLeszno(w,2,1,d,1) 4
14Krzysztof RapczyńskiToruń(1,1,u,0,1) 3
15Jan KołackiGdańsk(u,0,1,0,0) 1
16Marek MakowskiToruń(u,u,1,0) 1
17Adam OlkiewiczToruń(u) 0

1978

Opole - 31 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaZielona Góra- 12
2Henryk OlszakZielona Góra- 11
3Andrzej MarynowskiGdańsk- 11
4Andrzej SurowiecRzeszów- 11
5Stanisław TurekLeszno- 9
6Wojciech ŻabiałowiczToruń- 9
7Mieczysław KmieciakRybnik- 9
8Edward GawełczykTarnów- 7
9Jan NowakRybnik- 7
10Bronisław KlimowiczRybnik- 7
11Mariusz OkoniewskiLeszno- 6
12Marek ZiarnikBydgoszcz- 6
13Krzysztof NurzyńskiLublin- 5
14Jan PukGniezno- 4
15Ryszard RomaniakRzeszów- 3
16Marek MakowskiToruń- 1


1979

Zielona Góra - 23 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman JankowskiLeszno- 14
2Marek TowalskiGorzów Wlkp- 13+3
3Andrzej HuszczaZielona Góra- 13+2
4Henryk OlszakZielona Góra- 12
5Eugeniusz MiastkowskiToruń- 11
6Marek KępaLublin- 9
7Ryszard BuśkiewiczLeszno- 8
8Bronisław KlimowiczRybnik- 7
9Henryk JasekWrocław- 6
10Andrzej SurowiecRzeszów- 6
11Andrzej MaroszekBydgoszcz- 6
12Stanisław GałaGniezno- 5
13Wiesław PatynekBydgoszcz- 4
14Stanisław KępowiczTarnów- 3
15Krzysztof GłowackiBydgoszcz- 2
16Edward GawełczykTarnów- 1


1980

Zielona Góra - 2 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JaworekZielona Góra(3,2,3,3,3) 14+3
2Marek KępaLublin(2,3,3,3,3) 14+2
3Wojciech ŻabiałowiczToruń(2,1,3,3,3) 12
4Jan KrzystyniakZielona Góra(3,3,3,2,d) 11
5Krzysztof KwiatkowskiToruń(2,2,1,2,3) 10
6Grzegorz SternaLeszno(1,3,2,2,1) 9
7Bronisław KlimowiczRybnik(3,2,1,0,2) 8
8Piotr BrachmańskiRybnik(1,2,1,1,2) 7
9Henryk OlszakZielona Góra(3,3,u) 6
10Mirosław BerlińskiGdańsk(1,0,0,3,2) 6
11Henryk JasekWrocław(0,1,2,1,2) 6
12Krzysztof GłowackiBydgoszcz(2,1,2,d) 5
13Grzegorz DzikowskiGdańsk(0,1,0,1,1) 3
14Stanisław KępowiczTarnów(1,0,0,0,1) 2
15Zdzisław RuteckiGrudziądz(w,u,0,0,u) 0
16Marek KowalskiLeszno(0,u) 0
17Herbert KarwatOpole(2,2,0) 4R
18Christian FrosŚwiętochłowice(1,1,1,0) 3R


1981

Toruń - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirosław BerlińskiGdańsk(3,2,3,3,3) 14
2Herbert KarwatOpole(2,3,3,2,3) 13
3Maciej JaworekZielona Góra(2,2,3,2,3) 12
4Jan WoźnickiToruń(3,1,2,3,2) 11
5Krzysztof GłowackiBydgoszcz(3,2,1,2,2) 10
6Stanisław PogorzelskiOpole(u,2,1,3,3) 9
7Antoni SkupieńRybnik(3,0,3,1,2) 9
8Grzegorz SternaLeszno(2,3,2,w,0) 7
9Henryk JasekWrocław(1,3,1,2,0) 7
10Marek BzdęgaLeszno(0,3,1,1,1) 6
11Grzegorz DzikowskiGdańsk(1,1,2,0,1) 5
12Stanisław RaciędaGorzów Wlkp(1,1,2,1,d) 5
13Jan SzydlikGrudziądz(2,1,0,0,1) 4
14Ryszard GabrychBydgoszcz(1,0,d,0,1) 2
15Marian DarzyckiRzeszów(0,0,u) 0
16Marek KępaLublin(u,d,d) 0
17Czesław MiastkowskiGrudziądz(3,2) 5R
18Jan KrzystyniakZielona Góra(1) 1R

Rybnik - 10 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antoni SkupieńRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Maciej JaworekZielona Góra(2,3,3,3,1) 12
3Marek BzdęgaLeszno(3,0,2,2,3) 10
4Henryk JasekWrocław(d,3,3,3,0) 9
5Stanisław RaciędaGorzów Wlkp(3,1,0,3,2) 9
6Grzegorz SternaLeszno(2,3,d,2,2) 9
7Jan SzydlikGrudziądz(1,2,1,2,3) 9
8Jan WoźnickiToruń(3,1,2,2,1) 9
9Jan KrzystyniakZielona Góra(1,2,3,1,1) 8+3
10Czesław MiastkowskiToruń(2,1,2,1,2) 8+2
11Zenon KasprzakLeszno(2,2,1,0,2) 7
12Andrzej CichyLeszno(1,1,1,0,3) 6
13Jacek BrucheiserOstrów Wlkp(0,2,1,1,0) 4
14Henryk PiekarskiWrocław(1,0,2,0,0) 3
15Krzysztof OkupskiGorzów Wlkp(d,0,0,1,1) 2
16Benedykt DąbrowskiGorzów Wlkp(0,0,0,0,0) 0

Rzeszów - 10 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek KępaLublin(1,3,3,3,3) 13
2Grzegorz DzikowskiGdańsk(3,3,2,2,3) 13
3Stanisław PogorzelskiOpole(0,3,3,3,3) 12
4Herbert KarwatOpole(3,2,3,3,1) 12
5Mirosław BerlińskiGdańsk(2,3,2,2,3) 12
6Krzysztof GłowackiBydgoszcz(3,2,3,1,2) 11
7Marian DarzyckiRzeszów(2,2,2,3,2) 11
8Ryszard GabrychBydgoszcz(3,1,1,2,1) 8
9Kazimierz PlacekTarnów(2,2,u,2,0) 6
10Janusz StachyraRzeszów(1,1,d,1,2) 5
11Józef GórskiTarnów(1,1,2,0,1) 5
12Wojciech PankowskiGniezno(1,0,1,0,2) 4
13Andrzej SkoneckiZielona Góra(2,1,0,1,u) 4
14Grzegorz ZłamaniecRzeszów(0,d,ns,1,1) 2
15Andrzej DyśLublin(0,d,1,d,d) 1
16Tadeusz BrillowskiGniezno(w,u,u,ns,ns) 0

1982

Rybnik - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JaworekZielona Góra(3,3,2,3,3) 14
2Wojciech ZałuskiOpole(2,3,3,3,2) 13+3
3Andrzej GąbkaLublin(3,2,2,3,3) 13+2
4Ryszard GabrychBydgoszcz(3,1,t,3,3) 10
5Zenon KasprzakLeszno(1,1,3,2,2) 9
6Piotr ŻytoGdańsk(2,2,1,2,1) 8
7Stanisław MiedzińskiToruń(2,3,2,1,w) 8
8Dariusz StenkaGdańsk(3,0,3,w,1) 7
9Piotr PawlickiLeszno(u,2,3,2,0) 7
10Roland WieczorekOpole(1,1,1,3,u) 6
11Maciej FabiszakŚwiętochłowice(1,2,0,1,2) 6
12Henryk BemRybnik(2,3,u/-) 5
13Andrzej Tanaś IITarnów(1,0,2,1,d) 4
14Andrzej KowalczykLublin(0,d,1,0,1) 2
15Piotr SteuerRybnik(u,t,0,1,1) 2
16Piotr StrugałaWrocław(0,0,d,0,0) 0
17Mirosław KorbelRybnik(1,1,2,2) 6R
18Piotr LiszkaRybnik(0) 0R


1983

Toruń - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech ZałuskiOpole(3,3,3,3,2) 14
2Krzysztof GrzelakGorzów Wlkp(2,3,2,3,3) 13
3Zenon KasprzakLeszno(3,d,3,3,3) 12
4Roman FeldGrudziądz(3,0,2,2,3) 10
5Henryk PiekarskiWrocław(1,2,3,2,2) 10
6Stanisław MiedzińskiToruń(d,2,3,3,1) 9
7Henryk BemRybnik(2,3,2,2,0) 9
8Dariusz StenkaGdańsk(2,1,u,2,3) 8
9Grzegorz ŚniegowskiToruń(u,3,2,1,0) 6
10Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(1,2,1,1,1) 6
11Andrzej SokołowskiLeszno(3,1,w,d) 4
12Arkadiusz ZielonkoLeszno(0,2,0,1,1) 4
13Roland WieczorekOpole(2,1,0,d,0) 3
14Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(1,d,d,0,2) 3
15Mirosław KorbelRybnik(0,d,1,1,1) 3
16Michał MiturskiCzęstochowa(1,u,1,0,d) 2
17Piotr ŻytoGdańsk(2) 2R
18Piotr PawlickiLeszno- ns
18Zbigniew KrakowskiLeszno- nsR

Opole - 18 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech ZałuskiOpole(3,3,3,3,3) 15
2Piotr PawlickiLeszno(2,3,3,3,3) 14
3Henryk BemRybnik(d,3,3,3,2) 11
4Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(2,2,3,2,2) 11
5Henryk PiekarskiWrocław(3,3,1,2,1) 10
6Krzysztof GrzelakGorzów Wlkp(2,1,2,1,3) 9
7Mirosław KorbelRybnik(0,0,2,3,3) 8
8Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(1,2,2,2,1) 8
9Zbigniew KrakowskiLeszno(1,2,1,1,2) 7
10Andrzej KułagaŚwiętochłowice(1,1,d,2,2) 6
11Antoni BielicaŚwiętochłowice(2,1,1,1,u) 5
12Adam PawliczekRybnik(3,1,u,0,d) 4
13Andrzej Tanaś IITarnów(d,2,0,1,1) 4
14Piotr MazurekLublin(1,0,2,u) 3
15Janusz TrytkoTarnów(3,0,0,w,u) 3
16Piotr StyczyńskiLublin(0,0,1,0,1) 2
17Piotr StrugałaBydgoszcz(0) 0R
18Arkadiusz ZielonkoLeszno- nsR

Częstochowa - 18 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zenon KasprzakLeszno(2,3,3,3,3) 14
2Roman FeldGrudziądz(2,2,3,3,2) 12
3Roland WieczorekOpole(3,3,3,2,d) 11
4Andrzej SokołowskiLeszno(3,3,1,3,1) 11
5Stanisław MiedzińskiToruń(w,2,2,3,3) 10
6Grzegorz ŚniegowskiToruń(3,2,0,2,2) 9
7Arkadiusz ZielonkoLeszno(d,1,3,1,3) 8
8Dariusz StenkaGdańsk(1,3,2,2,d) 8
9Michał MiturskiCzęstochowa(2,0,u,2,3) 7+3
10Piotr ŻytoGdańsk(2,1,2,d,2) 7+2
11Piotr TomaszewskiZielona Góra(3,1,1,0,1) 6
12Wiesław SobczakOstrów Wlkp(0,2,1,1,1) 5
13Dariusz RachwalikCzęstochowa(1,0,2,0,1) 4
14Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(1,0,1,1,0) 3
15Wojciech PankowskiGniezno(1,0,0,2,0) 3
16Dariusz KowalskiGrudziądz(0,1,w,0,0) 1
17Andrzej DudekZielona Góra- nsR

1984

Lublin - 23 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(2,3,3,3,3) 14
2Wojciech ZałuskiOpole(3,2,3,2,2) 12
3Ryszard GabrychBydgoszcz(2,3,0,3,3) 11
4Piotr TomaszewskiZielona Góra(3,3,3,0,1) 10
5Dariusz StenkaGdańsk(3,3,1,w,3) 10
6Mirosław KorbelRybnik(3,2,1,3,1) 10
7Piotr StyczyńskiLublin(0,2,1,2,3) 8
8Andrzej KułagaŚwiętochłowice(d,2,2,2,2) 8
9Adam PawliczekRybnik(1,1,2,2,2) 8
10Piotr MazurekLublin(2,1,3,1,0) 7
11Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(2,1,2,1,1) 7
12Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(1,0,0,1,2) 4
13Arkadiusz ZielonkoLeszno(0,0,0,3,u) 3
14Marek GlinkaZielona Góra(0,1,2,0,0) 3
15Krzysztof GrzelakGorzów Wlkp(1,0,1,1,0) 3
16Kazimierz ŚwidzińskiOstrów Wlkp(1,0,w,0,0) 1

Gdańsk - 2 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dariusz StenkaGdańsk(3,3,3,3,3) 15
2Piotr StyczyńskiLublin(3,2,2,3,3) 13
3Piotr TomaszewskiZielona Góra(2,3,3,3,1) 12
4Ryszard GabrychBydgoszcz(3,2,3,1,2) 11
5Marek GlinkaZielona Góra(2,3,2,2,2) 11
6Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(3,1,1,2,3) 10
7Krzysztof FedeczkoGdańsk(2,1,2,1,3) 9
8Jerzy SzelągGniezno(1,1,d,3,2) 7+3
9Marian KwidzińskiGdańsk(1,3,3,0,1) 7+2
10Jerzy BałtrukowiczGrudziądz(0,2,2,2,1) 7+w
11Piotr SzymkoGdańsk(2,1,1,0,2) 6
12Zbigniew BłażejczakZielona Góra(1,0,1,1,1) 4
13Piotr MaćkiewiczToruń(1,0,0,2,0) 3
14Mariusz StrzeleckiToruń(0,2,0,w,d) 2
15Krystian EndrichGrudziądz(0,0,1,1,0) 2
16Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(u,ns,ns,ns,ns) 0

Opole - 8 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech ZałuskiOpole(3,2,3,2,2) 12
2Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(3,2,3,1,2) 11
3Mirosław KorbelRybnik(2,3,2,0,3) 10
4Norbert GalaOpole(2,1,3,3,1) 10
5Andrzej KułagaŚwiętochłowice(1,3,1,3,2) 10
6Kazimierz ŚwidzińskiOstrów Wlkp(3,u,w,3,3) 9
7Arkadiusz ZielonkoLeszno(0,1,2,3,3) 9
8Adam PawliczekRybnik(d,3,2,2,1) 8+3
9Cezary OwiżycGorzów Wlkp(1,1,1,2,3) 8+2
10Eugeniusz SkupieńRybnik(2,2,1,d,2) 7
11Alfred GalowyOpole(3,2,1) 6R
12Zbigniew KrakowskiLeszno(2,2,1,w,0) 5
13Bogdan CiupakRzeszów(1,1,2,1,0) 5
14Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(1,3,0,1,w) 4
15Andrzej Tanaś IIWrocław(3) 3
16Grzegorz SkórskiLeszno(u,0,0,0,1) 1
17Roland WieczorekOpole(0,u,d) 0
18Roland MaternaOpole(0,d) 0R

1985

2 rundy: Tarnów - 18 wrzesień, Rzeszów - 19 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(14,13) 27
2Sławomir DudekZielona Góra(14,9) 23
3Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(8,14) 22+3
4Eugeniusz SkupieńRybnik(11,11) 22+d
5Cezary OwiżycGorzów Wlkp(12,7) 19
6Sławomir DrabikCzęstochowa(10,8) 18
7Zbigniew BłażejczakZielona Góra(9,8) 17
8Jacek GomólskiGniezno(7,9) 16
9Dariusz BalińskiLeszno(7,7) 14
10Bogdan CiupakRzeszów(3,1) 13
11Zbigniew KrakowskiLeszno(5,8) 13
12Piotr GlucklichBydgoszcz(3,9) 12
13Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(4,4) 8
14Marek IwaniecTarnów(5,1) 6
15Marek MolkaZielona Góra(4,1) 5
16Artur TaraszkaTarnów(2,-) 2

Tarnów - 18 wrzesień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(3,2,3,3,3) 14
2Sławomir DudekZielona Góra(3,3,3,3,2) 14
3Cezary OwiżycGorzów Wlkp(2,2,2,3,3) 12
4Eugeniusz SkupieńRybnik(2,3,3,2,1) 11
5Sławomir DrabikCzęstochowa(3,3,1,1,2) 10
6Zbigniew BłażejczakZielona Góra(3,2,2,1,1) 9
7Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(1,0,2,2,3) 8
8Jacek GomólskiGniezno(1,1,3,2,d) 7
9Dariusz BalińskiLeszno(2,w,1,2,2) 7
10Zbigniew KrakowskiLeszno(1,3,0,0,1) 5
11Marek IwaniecTarnów(0,d,1,3,1) 5
12Marek MolkaZielona Góra(1,d,0,0,3) 4
13Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(2,1,1,0,0) 4
14Piotr GlucklichBydgoszcz(w,0,0,1,2) 3
15Bogdan CiupakRzeszów(w,u,2,l,w) 3
16Artur TaraszkaTarnów(0,2,0,0,w) 2
17Andrzej BykiewiczTarnów- nsRT

Rzeszów - 19 wrzesień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(2,3,3,3,3) 14+3
2Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(3,3,1,3,3) 13
3Eugeniusz SkupieńRybnik(3,2,3,0,3) 11+d
4Bogdan CiupakRzeszów(1,3,3,1,2) 10
5Jacek GomólskiGniezno(3,0,3,2,1) 9
6Piotr GlucklichBydgoszcz(0,3,2,2,2) 9
7Sławomir DudekZielona Góra(2,1,1,3,2) 9
8Zbigniew BłażejczakZielona Góra(d,2,2,3,1) 8
9Sławomir DrabikCzęstochowa(1,1,2,1,3) 8
10Zbigniew KrakowskiLeszno(2,2,1,2,1) 8
11Dariusz BalińskiLeszno(2,1,0,2,2) 7
12Cezary OwiżycGorzów Wlkp(1,2,2,1,1) 7
13Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(3,0,1,0,0) 4
14Marek IwaniecTarnów(1,d) 1
15Marek MolkaZielona Góra(0,1,0,0,0) 1
16Tadeusz KogutekRzeszów(0,1,0) 1RT
17Roman LuberaRzeszów(d,u,0,0,0) 0RT

Rybnik - 21 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sławomir DrabikCzęstochowa(2,3,2,3,3) 13
2Eugeniusz SkupieńRybnik(3,3,3,2,2) 13
3Arkadiusz ZielonkoLeszno(2,3,3,1,3) 12
4Sławomir DudekZielona Góra(0,2,3,3,3) 11
5Zbigniew BłażejczakZielona Góra(3,1,2,2,2) 10
6Antoni BielicaŚwiętochłowice(2,2,1,3,2) 10
7Zbigniew KrakowskiLeszno(3,d,3,1,1) 8
8Dariusz BalińskiLeszno(1,1,2,3,1) 8
9Marek MolkaZielona Góra(0,3,u,1,3) 7+3
10Marek GlinkaWrocław(3,d,1,2,1) 7+2
11Adam PawliczekRybnik(2,0,2,0,2) 6
12Marek IwaniecTarnów(1,2,0,1,0) 4
13Andrzej Tanaś IITarnów(1,1,0,2,0) 4
14Artur PykaOpole(0,2,1,0,0) 3
15Krzysztof BasŚwiętochłowice(0,1,1,0,0) 2
16Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(1,0,0,w,1) 2
17Tomasz GałeczkaRybnik- nsR
17Janusz SikońRybnik- nsR

Ostrów Wlkp - 21 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cezary OwiżycGorzów Wlkp(2,2,1,3,3) 11
2Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,3,3,1,u/-) 10
3Bogdan CiupakRzeszów(3,0,2,3,2) 10
4Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(2,3,1,3,1) 10
5Piotr GlucklichBydgoszcz(3,3,2,1,d) 9
6Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(2,d,1,3,3) 9
7Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(0,2,3,2,2) 9
8Marian KwidzińskiGdańsk(0,3,3,2,u/-) 8+3
9Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(2,1,1,2,2) 8+2
10Jacek GomólskiGniezno(d,w,w,3,3) 6+3
11Piotr MazurekLublin(2,1,3,0,d) 6+d
12Janusz ŁukasikLublin(1,2,w,2,0) 5
13Stefan TietzToruń(1,2,0,0,1) 4
14Krzysztof WankowskiGniezno(0,1,0,1,1) 3
15Piotr MaćkiewiczToruń(1,w,0,d,1) 2
16Roman LuberaRzeszów(1,w) 1
17Piotr ŚwistGorzów Wlkp(1,1,0,2,3) 7R
18Kazimierz ŚwidzińskiOstrów Wlkp(2,0,0) 2R

1986

2 rundy: Zielona Góra - 2 sierpień, Gorzów Wlkp - 3 lipiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(15,13) 28
2Piotr ŚwistGorzów Wlkp(11,15) 26
3Zbigniew KrakowskiLeszno(9,1) 19+3
4Krzysztof KuczwalskiToruń(11,8) 19+2
5Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(11,6) 17
6Sławomir DrabikCzęstochowa(6,1) 16
7Stefan TietzToruń(8,8) 16
8Jacek GomólskiGniezno(7,7) 14
9Piotr GlucklichBydgoszcz(3,1) 13
10Dariusz RachwalikCzęstochowa(10,3) 13
11Marek MolkaZielona Góra(5,7) 12
12Grzegorz SmolińskiGniezno(1,7) 8
13Piotr LaskowskiGdańsk(3,4) 7
14Ryszard JasinowskiZielona Góra(-,6) 6
15Janusz SikońRybnik(4,0) 4
16Dariusz BalińskiLeszno(3,-) 3
17Sławomir DudekZielona Góra(2,-) 2
18Roman LuberaRzeszów(-,1) 1

Zielona Góra - 2 sierpień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Piotr ŚwistGorzów Wlkp(1,1,3,3,3) 11+3
3Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(3,2,1,2,3) 11+2
4Krzysztof KuczwalskiToruń(2,0,3,3,3) 11+u
5Dariusz RachwalikCzęstochowa(3,2,2,2,1) 10
6Zbigniew KrakowskiLeszno(2,0,3,2,2) 9
7Stefan TietzToruń(1,3,2,d,2) 8
8Jacek GomólskiGniezno(1,2,0,3,1) 7
9Sławomir DrabikCzęstochowa(2,1,0,1,2) 6
10Marek MolkaZielona Góra(0,1,1,1,2) 5
11Janusz SikońRybnik(1,2,1,d,d) 4
12Dariusz BalińskiLeszno(3,u/-) 3
13Piotr GlucklichBydgoszcz(0,3,0,0,0) 3
14Piotr LaskowskiGdańsk(0,1,0,1,1) 3
15Sławomir DudekZielona Góra(2,w) 2
16Grzegorz SmolińskiGniezno(0,0,1,0,0) 1
17Ryszard JasinowskiZielona Góra(3,2,1) 6R
18Roman LuberaRzeszów(2,2) 4R
19Roman TwardoszGniezno(0) 0R
19Piotr MaćkiewiczToruń- ns

Gorzów Wlkp - 3 sierpień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,2,3,3,2) 13
3Sławomir DrabikCzęstochowa(3,d,2,2,3) 10
4Zbigniew KrakowskiLeszno(2,1,3,3,1) 10+3
5Piotr GlucklichBydgoszcz(2,3,2,1,2) 10
6Stefan TietzToruń(3,2,d,d,3) 8
7Krzysztof KuczwalskiToruń(1,1,3,1,2) 8+2
8Jacek GomólskiGniezno(d,3,1,3,0) 7
9Marek MolkaZielona Góra(1,3,2,w,1) 7
10Ryszard JasinowskiZielona Góra(2,2,d,2,1) 7
11Grzegorz SmolińskiGniezno(1,2,0,2,2) 7
12Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(2,0,1,2,1) 6
13Piotr LaskowskiGdańsk(1,1,1,1,0) 4
14Dariusz RachwalikCzęstochowa(0,1,2,0,0) 3
15Roman LuberaRzeszów(0,0,1,0,ns) 1
16Janusz SikońRybnik(0,w,u) 0
17Cezary OwiżycGorzów Wlkp(1,3) 4R
18Dariusz BalińskiLeszno- ns
18Piotr MaćkiewiczToruń- ns
18Sławomir DudekZielona Góra- ns

Bydgoszcz - 18 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,3,3,3,2) 14
2Piotr GlucklichBydgoszcz(3,3,1,3,3) 13
3Marek MolkaZielona Góra(2,3,2,3,1) 11
4Sławomir DrabikCzęstochowa(2,3,3,0,2) 10
5Janusz SikońRybnik(0,2,3,2,3) 10
6Krzysztof KuczwalskiToruń(w,2,1,3,3) 9
7Dariusz RachwalikCzęstochowa(3,2,2,2,0) 9
8Grzegorz SmolińskiGniezno(1,1,d,3,3) 8+3
9Roman LuberaRzeszów(3,0,2,1,2) 8+2
10Roman TwardoszGniezno(2,0,2,2,1) 7
11Andrzej Tanaś IITarnów(0,w2,1,2,2) 5
12Artur TaraszkaTarnów(1,1,1,1,1) 5
13Jarosław GałaGorzów Wlkp(2,1,1,0,0) 4
14Piotr MazurekLublin(0,2,0,1,d) 3
15Cezary OwiżycGorzów Wlkp(1,d,0,0,1) 2
16Tomasz GałeczkaRybnik(1,0,0,0,0) 1
17Wojciech Kaczmarek IIBydgoszcz(1) 1R

Grudziądz - 18 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew KrakowskiLeszno(3,3,1,3,3) 13
2Stefan TietzToruń(3,3,2,2,3) 13
3Dariusz BalińskiLeszno(2,3,3,3,2) 13
4Piotr MaćkiewiczToruń(1,2,2,3,3) 11
5Piotr ŚwistGorzów Wlkp(1,3,3,d,3) 10
6Piotr LaskowskiGdańsk(1,2,3,2,0) 8
7Sławomir DudekZielona Góra(2,2,u,2,2) 8
8Jacek GomólskiGniezno(3,1,2,w,u) 6+3
9Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(u,0,1,3,2) 6+2
10Ryszard JasinowskiZielona Góra(u,2,1,2,1) 6+1
11Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(2,1,0,1,1) 5
12Artur PykaOpole(2,0,0,1,1) 4
13Waldemar CieślewiczGniezno(3,w) 3
14Józef CebulaOpole(u,1,2,u,u) 3
15Sławomir AbakumowGdańsk(u,0,u,1,0) 1
16Paweł BieniekGrudziądz(w) 0
17Andrzej PietrzakBydgoszcz(1,3) 3R
18Waldemar CisońGrudziądz(0,0,w2,1) 1R

1987

2 rundy: Bydgoszcz - 25 lipiec, Gniezno - 26 lipiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(14,12) 26+3
2Cezary OwiżycGorzów Wlkp(11,15) 26+2
3Piotr GlucklichBydgoszcz(11,11) 22
4Krzysztof KuczwalskiToruń(10,11) 21
5Piotr ŚwistGorzów Wlkp(10,9) 19
6Zbigniew BłażejczakZielona Góra(8,1) 18
7Sławomir DudekZielona Góra(3,1) 13
8Jacek GomólskiGniezno(3,9) 12
9Jarosław SzymkowiakZielona Góra(4,8) 12
10Janusz KapustkaTarnów(7,5) 12
11Sławomir AbakumowGdańsk(9,3) 12
12Waldemar CieślewiczGniezno(10,2) 12
13Józef CebulaOpole(5,2) 7
14Sławomir GonciarzWrocław(6,1) 7
15Robert RaczykOstrów Wlkp(4,2) 6
16Andrzej PietrzakBydgoszcz(5,0) 5

Bydgoszcz - 25 lipiec.

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(2,3,3,3,3) 14
2Cezary OwiżycGorzów Wlkp(3,1,2,3,2) 11
3Piotr GlucklichBydgoszcz(1,3,2,3,2) 11
4Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,0,1,3,3) 10
5Waldemar CieślewiczGniezno(3,2,0,2,3) 10
6Krzysztof KuczwalskiToruń(1,3,3,2,1) 10
7Sławomir AbakumowGdańsk(1,0,3,2,3) 9
8Zbigniew BłażejczakZielona Góra(2,2,3,1,0) 8
9Janusz KapustkaTarnów(3,2,0,1,1) 7
10Sławomir GonciarzWrocław(0,3,2,1,0) 6
11Andrzej PietrzakBydgoszcz(0,1,0,2,2) 5
12Józef CebulaOpole(2,1,0,1,1) 5
13Jarosław SzymkowiakZielona Góra(0,2,2,0,0) 4
14Robert RaczykOstrów Wlkp(1,1,0,1,1) 4
15Jacek GomólskiGniezno(0,0,1,0,2) 3
16Sławomir DudekZielona Góra(2,0,1,0,0) 3
17Sławomir DrabikCzęstochowa- ns
17Robert OtmarLeszno- ns
17Jarosław KardaśŚwiętochłowice- nsR
17Marek MolkaZielona Góra- nsR

Gniezno - 26 lipiec

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cezary OwiżycGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15+2
2Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,3,2,1,3) 12+3
3Piotr GlucklichBydgoszcz(2,2,2,3,2) 11+3
4Krzysztof KuczwalskiToruń(2,3,3,3,0) 11+2
5Sławomir DudekZielona Góra(3,1,3,1,2) 10
6Zbigniew BłażejczakZielona Góra(1,2,2,2,3) 10
7Jacek GomólskiGniezno(2,3,1,0,3) 9
8Piotr ŚwistGorzów Wlkp(2,1,3,2,1) 9
9Jarosław SzymkowiakZielona Góra(1,2,1,2,2) 8
10Janusz KapustkaTarnów(3,0,2,0,0) 5
11Sławomir AbakumowGdańsk(d,1,1,1,0) 3
12Waldemar CieślewiczGniezno(0,2,0) 2
13Józef CebulaOpole(1,0,0,0,1) 2
14Robert RaczykOstrów Wlkp(0,0,1,0,1) 2
15Sławomir GonciarzWrocław(0,1,u) 1
16Andrzej PietrzakBydgoszcz(d,w,0) 0
17Marek MolkaZielona Góra(3,2,0) 5R
18Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,1,1) 4R
19Sławomir DrabikCzęstochowa- ns
19Robert OtmarLeszno- ns

Tarnów - 23 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,3,2,3,3) 14
2Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(2,3,3,3,3) 14
3Józef CebulaOpole(2,2,3,3,2) 12
4Janusz KapustkaTarnów(3,2,3,2,2) 12
5Sławomir DrabikCzęstochowa(d,3,2,1,3) 9
6Andrzej PietrzakBydgoszcz(3,3,0,1,1) 8
7Krzysztof KuczwalskiToruń(1,1,1,2,3) 8
8Sławomir DudekZielona Góra(w,2,1,3,1) 7+3
9Robert RaczykOstrów Wlkp(3,1,3,0,0) 7+2
10Jarosław KardaśŚwiętochłowice(2,0,1,2,2) 7+1
11Marek IwaniecLublin(2,d,0,2,2) 6
12Kazimierz DziuraRzeszów(1,2,2,1,0) 6
13Dariusz FliegertRybnik(0,1,2,0,1) 4
14Andrzej MusiolikRybnik(0,1,1,0,0) 2
15Dariusz ŚledźLublin(1,0,d,0,1) 2
16Robert PrussToruń(1,d,w,0) 1
17Andrzej SikoraRzeszów(1) 1R
18Joachim WranikŚwiętochłowice- nsR
18Artur TaraszkaTarnów- nsR

Wrocław - 23 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cezary OwiżycGorzów Wlkp(2,3,2,3,3) 13
2Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,u,3,3) 12
3Robert OtmarLeszno(3,2,3,2,2) 12
4Jacek GomólskiGniezno(3,2,3,0,3) 11
5Sławomir GonciarzWrocław(3,3,1,1,2) 10
6Zbigniew BłażejczakZielona Góra(2,3,2,1,2) 10
7Waldemar CieślewiczGniezno(1,0,3,2,3) 9
8Piotr GlucklichBydgoszcz(1,2,1,3,1) 8+3
9Sławomir AbakumowGdańsk(1,1,3,1,2) 8+2
10Marek MolkaZielona Góra(0,1,2,3,1) 7
11Ryszard JasinowskiZielona Góra(2,0,2,2,0) 6
12Dariusz ŁowickiLeszno(2,2,0,2,w) 6
13Andrzej PawliszakGorzów Wlkp(0,0,1,1,1) 3
14Dariusz MichalakZielona Góra(0,1,0,0,1) 2
15Jarosław Olszewski IIGdańsk(0,1,1,0,0) 2
16Waldemar CisońBydgoszcz(1,0,w,d,0) 1

1988

2 rundy: Ostrów Wlkp - 20 sierpień, Opole - 21 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław Olszewski IIGdańsk(14,13) 27
2Waldemar CieślewiczBydgoszcz(12,14) 26
3Jacek GomólskiBydgoszcz(13,1) 23+3
4Sławomir DudekZielona Góra(10,13) 23+2
5Jarosław SzymkowiakZielona Góra(13,9) 22
6Dariusz MichalakZielona Góra(9,6) 15
7Sławomir BuśkiewiczLeszno(10,5) 15
8Romuald JanuszRzeszów(6,8) 14
9Zbigniew BłażejczakZielona Góra(6,7) 13
10Tomasz FajferGniezno(6,6) 12
11Dariusz ŚledźLublin(5,6) 11
12Krzysztof KuczwalskiToruń(6,4) 10
13Jan PołubińskiZielona Góra(4,5) 9
14Marek MolkaZielona Góra(2,4) 6
15Jarosław KardaśŚwiętochłowice(1,3) 4

Ostrów Wlkp - 20 sierpień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,3,3,3,2) 14
2Jacek GomólskiBydgoszcz(3,3,2,2,3) 13+3
3Jarosław SzymkowiakZielona Góra(2,3,3,3,2) 13+2
4Waldemar CieślewiczBydgoszcz(3,d,3,3,3) 12
5Sławomir DudekZielona Góra(3,2,2,0,3) 10
6Sławomir BuśkiewiczLeszno(2,2,3,2,1) 10
7Dariusz MichalakZielona Góra(1,3,2,2,1) 9
8Tomasz FajferGniezno(0,2,0,1,3) 6
9Krzysztof KuczwalskiToruń(1,1,1,3,0) 6
10Zbigniew BłażejczakZielona Góra(1,1,2,2,0) 6
11Romuald JanuszRzeszów(0,2,1,1,2) 6
12Dariusz ŚledźLublin(2,0,1,1,1) 5
13Jan PołubińskiZielona Góra(1,1,1,1,0) 4
14Marek MolkaZielona Góra(0,0,0,0,2) 2
15Piotr KociembaOstrów Wlkp(2) 2
16Jarosław KardaśŚwiętochłowice(0,1,0,0,0) 1
17Dariusz FliegertRybnik(0,0,1) 1R
18Mariusz StrzeleckiToruń- ns

Opole - 21 sierpień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Waldemar CieślewiczBydgoszcz(3,3,2,3,3) 14
2Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,3,3,2,2) 13+3
3Sławomir DudekZielona Góra(2,3,3,2,3) 13+d+2
4Jacek GomólskiBydgoszcz(1,2,1,3,3) 10+3
5Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,2,d,3,1) 9
6Romuald JanuszRzeszów(3,2,1,0,2) 8
7Zbigniew BłażejczakZielona Góra(2,w,2,d,3) 7
8Dariusz ŚledźLublin(w,3,2,1,0) 6
9Dariusz MichalakZielona Góra(1,1,3,d,1) 6
10Tomasz FajferGniezno(2,0,1,1,2) 6
11Sławomir BuśkiewiczLeszno(0,1,0,2,2) 5
12Jan PołubińskiZielona Góra(2,1,1,0,1) 5
13Marek MolkaZielona Góra(0,d,3,d,1) 4
14Dariusz FliegertRybnik(1,d,0,3,0) 4
15Krzysztof KuczwalskiToruń(w,2,2,0,0) 4
16Jarosław KardaśŚwiętochłowice(1,1,0,1,0) 3
17Piotr KociembaOstrów Wlkp- ns
17Mariusz StrzeleckiToruń- ns
17Waldemar GaborOpole- nsR

Leszno - 7 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sławomir DudekZielona Góra(3,3,2,3,3) 14
2Jacek GomólskiBydgoszcz(3,1,3,3,2) 12
3Jarosław SzymkowiakZielona Góra(2,2,3,2,3) 12
4Tomasz FajferGniezno(3,3,2,2,1) 11
5Jan PołubińskiZielona Góra(2,2,3,3,1) 11
6Piotr KociembaOstrów Wlkp(1,2,3,1,3) 10
7Waldemar CieślewiczBydgoszcz(3,d,d,3,3) 9+3
8Sławomir BuśkiewiczLeszno(w,3,2,2,2) 9+2
9Dariusz KasprzakLeszno(2,1,2,2,2) 9+1
10Andrzej BykiewiczTarnów(0,3,1,1,1) 6
11Bernard JamborOpole(1,2,1,0,2) 6
12Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(0,1,1,0,1) 3
13Marek HućkoGorzów Wlkp(2,d,0,0,0) 2
14Artur TaraszkaTarnów(1,0,0,0,0) 1
15Waldemar GaborOpole(1,w2,w) 1
16Ryszard JasinowskiZielona Góra(d,d,d,1,0) 1
17Dariusz MichalewiczLeszno(1,1,0) 2R

Lublin - 7 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dariusz ŚledźLublin(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof KuczwalskiToruń(3,3,3,2,3) 14
3Mariusz StrzeleckiToruń(2,0,3,3,3) 11
4Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,1,1,3,3) 11
5Zbigniew BłażejczakZielona Góra(3,2,1,3,2) 11
6Marek MolkaZielona Góra(0,3,3,2,1) 9
7Jarosław KardaśŚwiętochłowice(2,1,2,2,2) 9
8Dariusz MichalakZielona Góra(2,2,2,2,d) 8+3
9Romuald JanuszRzeszów(1,3,2,d,2) 8+2
10Dariusz FliegertRybnik(2,2,1,1,1) 7
11Andrzej MusiolikRybnik(0,1,2,1,2) 6
12Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(1,0,1,1,1) 4
13Robert PrussToruń(w,2,0,0,1) 3
14Sławomir AbakumowGdańsk(1,1,0,0,0) 2
15Andrzej SikoraRzeszów(1,0,d) 1
16Robert JuchaLublin(u) 0
17Roman UzarekGdańsk(0,0,1,w) 1R
18Piotr GancarzRzeszów(0) 0R

1989

2 rundy: Częstochowa - 19 wrzesień, Rybnik - 20 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(15,14) 29
2Tomasz GollobGdańsk(12,11) 23
3Jarosław SzymkowiakZielona Góra(8,13) 21+3
4Jacek GomólskiBydgoszcz(11,1) 21+d
5Dariusz FliegertRybnik(4,11) 15
6Jacek WoźniakBydgoszcz(6,8) 14
7Waldemar CieślewiczBydgoszcz(7,7) 14
8Robert KużdżałTarnów(8,5) 13
9Mirosław KowalikToruń(2,1) 12
10Dariusz ŚledźLublin(4,8) 12
11Dariusz KasprzakLeszno(5,7) 12
12Marek HućkoGorzów Wlkp(8,3) 11
13Janusz ŚlączkaRzeszów(8,2) 10
14Marek MrózOpole(1,1) 2

Częstochowa - 19 wrzesień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Tomasz GollobGdańsk(3,3,3,3,d) 12
3Jacek GomólskiBydgoszcz(2,2,1,3,3) 11
4Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,3,0,2,3) 10
5Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,1,1,3,d) 8
6Marek HućkoGorzów Wlkp(2,3,2,1,u) 8
7Robert KużdżałTarnów(1,2,3,1,1) 8
8Janusz ŚlączkaRzeszów(0,2,2,2,2) 8
9Waldemar CieślewiczBydgoszcz(2,2,1,d,2) 7
10Jacek WoźniakBydgoszcz(3,u,1,2,d) 6
11Dariusz KasprzakLeszno(1,0,0,2,2) 5
12Dariusz ŚledźLublin(0,0,2,0,2) 4
13Dariusz FliegertRybnik(1,1,0,1,1) 4
14Mirosław KowalikToruń(1,1,0,0,t) 2
15Marek MrózOpole(0,1,t,0,0) 1
16Jerzy MordelLublin(0,w) 0
17Jacek RempałaTarnów(2,3,1,3,1) 10R
18Sławomir DudekZielona Góra- ns

Rybnik - 20 wrzesień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,2,3) 14
2Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,2,3,3,2) 13+3
3Tomasz GollobGdańsk(2,3,d,3,3) 11
4Dariusz FliegertRybnik(3,1,3,1,3) 11
5Jacek GomólskiBydgoszcz(2,3,d,3,2) 10+d
6Mirosław KowalikToruń(1,2,3,1,3) 10
7Jacek WoźniakBydgoszcz(3,2,2,1,d) 8
8Dariusz ŚledźLublin(1,2,d,3,2) 8
9Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,3,2,0,0) 7
10Dariusz KasprzakLeszno(0,1,2,2,2) 7
11Waldemar CieślewiczBydgoszcz(2,1,2,0,1) 6
12Robert KużdżałTarnów(1,0,1,2,1) 5
13Jacek RempałaTarnów(0,0,0,2,1) 3
14Marek HućkoGorzów Wlkp(0,1,1,0,1) 3
15Janusz ŚlączkaRzeszów(1,d,1,d) 2
16Marek MrózOpole(0,0,0,1,0) 1
17Andrzej MusiolikRybnik(0) 0R
18Krzysztof FliegertRybnik- nsR
19Jerzy MordelLublin- ns
19Sławomir DudekZielona Góra- ns

Lublin - 24 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,2,3,3,2) 13
2Jarosław Olszewski IIGdańsk(1,3,2,3,3) 12
3Tomasz GollobGdańsk(3,3,2,2,2) 12
4Dariusz ŚledźLublin(3,2,3,0,3) 11
5Jacek GomólskiBydgoszcz(3,1,3,1,3) 11
6Jerzy MordelLublin(2,1,2,3,2) 10
7Robert KużdżałTarnów(1,3,2,2,2) 10
8Janusz ŚlączkaRzeszów(2,3,3,0,1) 9
9Jacek RempałaTarnów(1,2,1,1,3) 8
10Krzysztof KuczwalskiToruń(2,2,1,1,1) 7
11Jarosław SkarzyńskiGrudziądz(2,1,1,2,d) 6
12Tomasz FajferGniezno(1,1,1,0,1) 4
13Jan PołubińskiZielona Góra(u,0,0,3,0) 3
14Robert SawinaToruń(0,0,0,2,0) 2
15Jacek KanieckiBydgoszcz(0,0,0,1,0) 1
16Krzysztof CiepielaRzeszów(w,0,0) 0
17Tomasz PawelecLublin(1) 1R
18Jarosław KalinowskiGdańsk(u) 0R

Opole - 24 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(2,3,3,3,3) 14
2Mirosław KowalikToruń(3,3,2,2,3) 13
3Jacek WoźniakBydgoszcz(3,2,u,3,3) 11
4Sławomir DudekZielona Góra(2,2,1,2,3) 10
5Waldemar CieślewiczBydgoszcz(1,3,3,1,1) 9
6Dariusz FliegertRybnik(3,0,0,3,2) 8
7Marek MrózOpole(0,1,3,2,2) 8
8Marek HućkoGorzów Wlkp(1,2,0,3,1) 7+3
9Dariusz KasprzakLeszno(3,d,d,2,2) 7+2
10Jacek KrzyżaniakToruń(1,1,3,1,1) 7+1
11Andrzej MusiolikRybnik(0,3,2,d,1) 6
12Bernard JamborOpole(1,1,2,0,2) 6
13Sławomir BuśkiewiczLeszno(2,1,2,t,u) 5
14Bogusław NocuńCzęstochowa(2,0,1,1,u) 4
15Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(u,2,1,0,0) 3
16Andrzej ZarzeckiZielona Góra(w,0,0,1,d) 1
17Sławomir ChatOpole(u) 0R

1990

Zielona Góra - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,3,3,1,3) 13
3Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,3,2,2,2) 12
4Jerzy MordelLublin(2,3,1,3,2) 11
5Dariusz ŚledźLublin(3,2,3,w,1) 9
6Mirosław KowalikToruń(2,2,1,2,2) 9
7Krzysztof JankowskiWrocław(0,1,2,2,3) 8
8Tomasz FajferGniezno(1,w2,2,2,3) 8
9Dariusz FliegertRybnik(2,1,1,3,0) 7
10Andrzej ZarzeckiZielona Góra(u,2,1,3,1) 7
11Robert JuchaLublin(1,1,3,t,u) 5
12Jacek GollobBydgoszcz(w2,d,2,1,2) 5
13Jacek WoźniakBydgoszcz(2,2,d,d) 4
14Jarosław KalinowskiGdańsk(1,0,0,1,0) 2
15Marek AdamczykGniezno(u,0,0,0,1) 1
16Andrzej RzepkaGorzów Wlkp(0,0,0,u/-ns) 0
17Piotr ZiębaTarnów(1,1) 2R
18Dariusz MichalewiczLeszno- ns
18Dariusz WachOpole- ns

Gdańsk - 24 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz FajferGniezno(3,2,3,3,3) 14
2Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,3,2,2,2) 12
3Jarosław KalinowskiGdańsk(0,3,3,2,3) 11
4Jacek WoźniakBydgoszcz(3,2,2,3,1) 11
5Jerzy MordelLublin(3,2,2,2,2) 11
6Mirosław KowalikToruń(2,1,3,u,3) 9
7Robert JuchaLublin(1,2,1,3,2) 9
8Dariusz ŚledźLublin(1,3,3,1,0) 8+3
9Piotr ZiębaTarnów(2,0,1,2,3) 8+2
10Piotr LeśniowskiTarnów(1,1,1,3,d) 6
11Piotr PaluchGorzów Wlkp(1,3,1,1,w2) 6
12Sławomir AbakumowGdańsk(2,1,0,0,2) 5
13Marek NowakBydgoszcz(2,1,0,0,1) 4
14Jarosław ŁukaszewskiGorzów Wlkp(0,0,2,1,1) 4
15Jacek KanieckiGrudziądz(0,0,0,1,0) 1
16Wojciech ŻurawskiGrudziądz(t,0,0,0,0) 0
17Marek DeraGdańsk(1) 1R
18Roman UzarekGdańsk(0) 0R

Opole - 24 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(3,3,3,2,3) 14
2Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,2,3,3,2) 13
3Dariusz FliegertRybnik(3,2,2,3,3) 13
4Jacek GollobBydgoszcz(2,1,3,3,2) 11
5Andrzej ZarzeckiZielona Góra(1,1,1,3,3) 9+2+3+3
6Krzysztof JankowskiWrocław(0,3,1,2,3) 9+3+2
7Dariusz WachOpole(2,3,1,2,1) 9+3+1
8Dariusz MichalewiczLeszno(2,3,2,0,1) 9+2+2+ns
9Marek AdamczykGniezno(1,2,3,2,1) 9+1+w
10Andrzej RzepkaGorzów Wlkp(1,2,2,1,2) 8
11Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(3,1,ns,1,w) 5
12Arkadiusz KupijajWrocław(0,0,2,1,1) 4
13Robert KesslerZielona Góra(2,1,d,w,w) 3
14Przemysław JanickiOpole(t,u,1,1,1) 3

1991

2 rundy: Świętochłowice - 17 wrzesień, Opole - 18 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek RempałaTarnów(13,12) 25
2Andrzej ZarzeckiZielona Góra(13,11) 24+3
3Robert SawinaToruń(12,12) 24+2
4Piotr PaluchGorzów Wlkp(9,13) 22
5Marek HućkoGorzów Wlkp(9,12) 21
6Piotr LeśniowskiTarnów(9,9) 18
7Zbigniew LechWrocław(9,9) 18
8Robert KużdżałTarnów(7,9) 16
9Janusz ŚlączkaRzeszów(10,6) 16
10Krzyszof FliegertRybnik(4,6) 10
11Piotr ZiębaTarnów(6,4) 10
12Tomasz GollobBydgoszcz(10,-) 10
13Tomasz PawelecLublin(2,6) 8
14Piotr GancarzRzeszów(4,2) 6
15Robert BoninBydgoszcz(2,2) 4
16Maciej GłódBydgoszcz(1,1) 2

Świętochłowice - 17 wrzesień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek RempałaTarnów(3,1,3,3,3) 13+3
2Andrzej ZarzeckiZielona Góra(2,3,2,2,3) 13+2
3Robert SawinaToruń(2,3,2,3,2) 12
4Tomasz GollobBydgoszcz(3,2,3,w,2) 10
5Janusz ŚlączkaRzeszów(2,2,1,3,2) 10
6Zbigniew LechWrocław(0,3,d,3,3) 9
7Piotr LeśniowskiTarnów(1,3,0,2,3) 9
8Piotr PaluchGorzów Wlkp(3,2,1,1,2) 9
9Marek HućkoGorzów Wlkp(3,2,2,1,1) 9
10Robert KużdżałTarnów(d,1,3,2,1) 7
11Piotr ZiębaTarnów(1,1,1,2,1) 6
12Piotr GancarzRzeszów(2,t,2,0,0) 4
13Krzysztof FliegertRybnik(u,1,2,1,0) 4
14Robert BoninBydgoszcz(1,0,1,0,0) 2
15Tomasz PawelecLublin(d,0,d,1,1) 2
16Madej GłódBydgoszcz(1,0,0,0,0) 1
17Sławomir DerdzińskiToruń(0) 0R
17Mirosław BasŚwiętochłowice- nsR

Opole - 18 wrzesień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr PaluchGorzów Wlkp(3,3,3,2,2) 13
2Jacek RempałaTarnów(3,3,0,3,3) 12
3Marek HućkoGorzów Wlkp(2,3,3,3,1) 12
4Robert SawinaToruń(3,2,2,3,2) 12+2
5Andrzej ZarzeckiZielona Góra(3,2,1,2,3) 11+3
6Piotr LeśniowskiTarnów(2,2,3,2,0) 9
7Zbigniew LechWrocław(2,3,2,2,d) 9
8Robert KużdżałTarnów(1,1,2,3,2) 9
9Janusz ŚlączkaRzeszów(0,w,2,1,3) 6
10Krzysztof FliegertRybnik(1,1,0,1,3) 6
11Tomasz PawelecLublin(1,1,3,1,u) 6
12Sławomir ChatOpole(0,2,1,0,2) 5
13Piotr ZiębaTarnów(2,0,0,1,1) 4
14Piotr GancarzRzeszów(1,0,1,0,d) 2
15Robert BoninBydgoszcz(0,1,d,0,1) 2
16Maciej GłódBydgoszcz(0,0,1,0,w) 1

Bydgoszcz - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Piotr PaluchGorzów Wlkp(3,3,3,3,1) 13
3Marek HućkoGorzów Wlkp(2,1,3,3,2) 11
4Robert SawinaToruń(1,3,3,3,d) 10
5Maciej GłódBydgoszcz(3,3,1,1,2) 10
6Robert BoninBydgoszcz(3,2,d,1,3) 9
7Andrzej ZarzeckiZielona Góra(2,2,2,w,3) 9
8Piotr LeśniowskiTarnów(1,1,2,2,2) 8+3
9Piotr ZiębaTarnów(1,2,1,2,2) 8+2
10Sławomir DerdzińskiToruń(d,1,2,2,3) 8+1
11Jarosław ŁukaszewskiGorzów Wlkp(2,0,1,1,1) 5+3
12Przemysław BrucheiserOstrów Wlkp(0,2,2,d,1) 5+2
13Rafał KleinGdańsk(2,0,0,0,1) 3
14Tomasz SzupienkoGdańsk(0,1,0,2,0) 3
15Robert HęciakOstrów Wlkp(1,0,0,1,0) 2

Krosno - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek RempałaTarnów(3,3,3,3,3) 15
2Janusz ŚlączkaRzeszów(3,3,3,3,2) 14
3Robert KużdżałTarnów(3,2,3,3,1) 12
4Krzysztof FliegertRybnik(2,2,2,3,2) 11
5Marek MuszyńskiLublin(3,3,1,2,1) 10
6Zbigniew LechWrocław(w,1,3,2,3) 9
7Tomasz PawelecLublin(1,2,2,u,3) 8
8Piotr GancarzRzeszów(2,1,1,2,2) 8
9Maciej BargielKrosno(t,w,2,2,3) 7
10Krzysztof JankowskiWrocław(2,3,1,0,ns) 6
11Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(2,0,1,1,2) 6
12Marek MrózOpole(1,1,2,1,d) 5
13Dariusz HełmeckiWrocław(1,0,0,1,1) 3
14Tadeusz HajtRzeszów(0,2,0,0,ns) 2

1992

Grudziądz - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(3,3,2,3,2) 13
2Tomasz BajerskiToruń(0,3,3,3,3) 12
3Robert SawinaToruń(3,2,1,3,3) 12
4Artur PawlakZielona Góra(2,2,3,2,2) 11
5Jacek RempałaTarnów(2,3,2,2,1) 10
6Sławomir DerdzińskiToruń(1,3,1,1,3) 9
7Marek HućkoGorzów Wlkp(1,0,2,3,3) 9
8Andrzej ZarzeckiZielona Góra(3,0,3,2,1) 9
9Robert KużdżałTarnów(2,2,3,1,d) 8
10Marek MrózOpole(1,1,1,1,2) 6
11Tomasz PawelecLublin(u,2,2,w,d) 4
12Grzegorz RempałaMachowa(2,1,1,0,0) 4
13Krzysztof ZielińskiWrocław(w,1,0,2,1) 4
14Tomasz ZielińskiPiła(3,w,0,0,0) 3
15Dariusz HełmeckiWrocław(1,w2,0,1,1) 3
16Piotr ProtasiewiczZielona Góra(0,0,0,0,2) 2
17Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(1) 1R

Toruń - 21 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert SawinaToruń(2,3,3,3,3) 14
2Tomasz BajerskiToruń(3,3,2,2,3) 13
3Tomasz GollobBydgoszcz(d3,3,3,3,3) 12
4Andrzej ZarzeckiZielona Góra(3,2,2,3,0) 10
5Artur PawlakZielona Góra(1,3,1,2,3) 10
6Sławomir DerdzińskiToruń(3,2,2,0,2) 9
7Piotr ProtasiewiczZielona Góra(3,1,3,wu,1) 8
8Tomasz ZielińskiPiła(2,t,3,2,t) 7+3
9Piotr GrycajLeszno(1,1,1,3,1) 7+2
10Robert KempińskiGrudziądz(2,2,2,d,d) 6
11Marek LatosiOstrów Wlkp(2,0,1,1,2) 6
12Tomasz KornackiBydgoszcz(1,1,0,1,2) 5
13Paweł BorowieckiPiła(0,2,0,1,1) 4
14Rafał KleinGdańsk(1,0,0,2,0) 3
15Jacek KalinowskiGdańsk(d,0,0,1,2) 3
16Sławomir RypieńLeszno(0,1,1,0,0) 2
17Waldemar WalczakToruń(1) 1R
18Grzegorz WiśniewskiGrudziądz(0) 0R

Lublin - 21 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek RempałaTarnów(3,3,2,3,3) 14
2Marek HućkoGorzów Wlkp(3,3,3,3,1) 13
3Krzysztof ZielińskiWrocław(3,1,3,2,2) 11
4Dariusz HełmeckiWrocław(2,0,3,3,2) 10
5Robert KużdżałTarnów(3,1,1,3,2) 10
6Grzegorz RempałaMachowa(1,3,2,2,2) 10
7Tomasz PawelecLublin(2,2,3,2,1) 10
8Marek MrózOpole(w/u,2,2,1,3) 8+3
9Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(2,0,1,2,3) 8+2
10Robert SzewczykLublin(0,3,1,1,3) 8+1
11Piotr RembasGorzów Wlkp(0,2,0,1,1) 4
12Mirosław SosnaOpole(t,2,0,0,1) 3
13Robert BirskiLublin(2,1,1,0,t) 3
14Robert FlisGorzów Wlkp(d,u,2,1,0) 3
15Tomasz SłowińskiLublin(u,0,t,0,0) 0
16Tomasz WłodarczykLublin(w/u) 0
17Jarosław LiberaLublin(1,1,0,0,0) 2R

1993

Machowa - 10 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz KrukZielona Góra(3,2,3,3) 11
2Mirosław CierniakTarnów(2,3,2,3) 10
3Piotr WiniarzRzeszów(3,3,3,0) 9
4Robert KempińskiGrudziądz(3,1,2,2) 8
5Eugeniusz TudzieżRybnik(2,2,1,3) 8
6Maciej KuciapaRzeszów(2,3,d,2) 7
7Krzysztof ZielińskiWrocław(3,d,3,w) 6
8Krzysztof FliegertRybnik(d,3,w,3) 6
9Paweł JachymTarnów(0,2,3,1) 6
10Robert FlisGorzów Wlkp(1,1,2,1) 5
11Adam FajferGniezno(0,1,1,2) 4
12Mirosław SosnaOpole(0,1,0,2) 3
13Grzegorz WiśniewskiGrudziądz(1,0,2,0) 3
14Tomasz KamińskiBydgoszcz(1,2,0,0) 3
15Sławomir SitekRzeszów(1,w,1,1) 3
16Marek FojcikRybnik(2,0,u/ns) 2
17Krzysztof MituraLeszno(1) 1R
18Jacek KalinowskiGdańsk- ns
18Mariusz NiemczuraOpole- nsR

Rzeszów - 17 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr WiniarzRzeszów(3,3,2,2,3) 13
2Mirosław CierniakTarnów(3,2,3,3,1) 12
3Maciej KuciapaRzeszów(3,0,3,3,2) 11
4Jacek KalinowskiGdańsk(2,2,2,1,3) 10
5Sławomir SitekRzeszów(2,3,2,1,2) 10
6Robert FlisGorzów Wlkp(2,3,1,2,1) 9
7Paweł JachymTarnów(0,3,1,2,2) 8+3
8Tomasz KamińskiBydgoszcz(1,1,3,0,3) 8+2
9Marek DeraGdańsk(1,1,3,2,1) 8+1
10Adam FajferGniezno(1,1,2,d,1) 5
11Maciej BargielKrosno(2,d,0,0,2) 4
12Marek NowakGniezno(0,2,1,1,0) 4
13Wojciech KiełbasaKrosno(0,0,0,3,0) 3
14Robert BoninBydgoszcz(1,1,0,1,0) 3
15Leszek SikorskiGniezno(0,0,1,0,0) 1
16Rafał TrojanowskiRzeszów(t) 0
17Rafał WilkRzeszów(3,2,0,3,3) 11R

Kraków - 17 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eugeniusz TudzieżRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof FliegertRybnik(3,2,3,3,3) 14
3Krzysztof ZielińskiWrocław(2,2,3,3,2) 12
4Tomasz KrukZielona Góra(2,1,2,3,3) 11
5Robert KempińskiGrudziądz(3,3,3,d,1) 10
6Grzegorz WiśniewskiGrudziądz(3,1,2,2,2) 10
7Mirosław SosnaOpole(2,3,1,w,2) 8
8Marek FojcikRybnik(1,3,2,t,1) 7
9Krzysztof MituraLeszno(0,2,1,1,2) 6+3
10Mariusz NiemczuraOpole(2,1,1,2,0) 6+2
11Sławomir RypieńLeszno(1,d,0,2,3) 6+1
12Zbigniew JurasikKraków(1,0,2,2,1) 6+d
13Krzysztof UlawskiGrudziądz(1,2,0,d,d) 3
14Zenon ZakrzewskiCzęstochowa(0,w,1,1,1) 3
15Dariusz WachOpole(0,1,ns,ns,ns) 1
16Mariusz SzańczukZielona Góra(w,ns,ns,ns,ns) 0

1994

Gorzów Wlkp - 25 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BaronWrocław(2,3,2,3,2) 12+3
2Robert FlisGorzów Wlkp(3,3,3,w,3) 12+2
3Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(1,3,1,3,3) 11
4Rafał DobruckiPiła(3,2,d,3,2) 10
5Tomasz BajerskiToruń(3,2,3,1,1) 10
6Rafał WilkRzeszów(1,1,3,2,3) 10
7Waldemar WalczakToruń(0,1,3,3,1) 8
8Mirosław CierniakTarnów(3,1,2,2,0) 8
9Adam FajferGniezno(2,3,1,1,0) 7
10Grzegorz RempałaTarnów(2,2,wu,2,1) 7
11Piotr MarkuszewskiGrudziądz(2,0,1,1,2) 6
12Eugeniusz TudzieżRybnik(0,1,2,2,0) 5
13Robert MikołajczakLeszno(1,2,1,d4,1) 5
14Waldemar SzubaWrocław(0) 0
14Wiesław JaguśToruń(d4,0) 0
16Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(u1) 0
17Piotr RembasGorzów Wlkp(0,2,w,t) 3
18Paweł NiziołGorzów Wlkp(0,0,0,w) 2


1995

Toruń - 1 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPiła(3,3,1,3,3) 13+3
2Sebastian UłamekCzęstochowa(2,2,3,3,3) 13+2
3Waldemar WalczakPiła(3,3,3,1,2) 12+3
4Grzegorz RempałaTarnów(3,2,2,2,3) 12+u2
5Piotr ProtasiewiczWrocław(3,1,3,3,dst) 10
6Piotr MarkuszewskiGrudziądz(1,3,2,d3,3) 9
7Wiesław JaguśToruń(1,0,3,2,1) 7
8Maciej KuciapaRzeszów(2,2,1,2,0) 7
9Robert MikołajczakLeszno(1,1,2,0,2) 6
10Piotr WiniarzRzeszów(2,0,0,2,1) 5
11Ireneusz KwiecińskiBydgoszcz(1,1,1,2,d4) 5
12Damian BalińskiLeszno(w2,w2,0,3,1) 4
13Tomasz BajerskiToruń(w2,2,2) 4
14Adam SkórnickiLeszno(2,1,0,0,1) 4
15Rafał OsumekCzęstochowa(d4,d1,1,1,2) 4
16Rafał WilkRzeszów(0,0,0,1,0) 1
17Robert DadosLublin(0,3,1) 4R
18Grzegorz WalasekZielona Góra(0) 0R


1996

Zielona Góra - 8 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław JaguśToruń(3,1,3,3,2) 12+3
2Piotr ProtasiewiczWrocław(3,3,1,2,3) 12+2
3Rafał DobruckiPiła(0,2,3,3,3) 11+3
4Grzegorz WalasekZielona Góra(3,2,2,3,1) 11+2
5Sebastian UłamekCzęstochowa(3,2,2,2,2) 11+1
6Waldemar WalczakPiła(2,1,3,2,2) 10
7Damian BalińskiLeszno(2,d4,3,1,3) 9
8Adam SkórnickiLeszno(1,2,2,3,1) 9
9Leszek SikorskiGniezno(2,3,0,1,1) 7
10Tomasz BajerskiToruń(1,0,2,d3,3) 6
11Krzysztof JabłońskiGniezno(1,3,1,d2,u/-) 5
12Robert MikołajczakLeszno(0,1,0,2,2) 5
13Maciej KuciapaRzeszów(0,3,1,0,d4) 4
14Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(2,1,0,1,0) 4
15Sylwester MoskwiakGorzów Wlkp(1,0,0,1,0) 2
16Tomasz RempałaTarnów(0,0,1,0,1) 2
17Piotr WiniarzRzeszów(0) 0R
18Tomasz PoprawskiOstrów Wlkp- nsR


1997

Leszno - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPiła(3,3,3,3,3) 15
2Rafał OkoniewskiPiła(2,3,2,3,3) 13+3
3Grzegorz WalasekZielona Góra(3,3,3,1,3) 13+2
4Robert DadosGrudziądz(3,2,3,2,2) 12
5Andrzej SzymańskiLeszno(1,2,2,3,3) 11
6Grzegorz KłopotZielona Góra(2,1,3,0,2) 8
7Robert KościechaToruń(1,2,2,2,1) 8
8Rafał HajWrocław(1,1,1,2,2) 7
9Tomasz PoprawskiBydgoszcz(1,0,1,3,0) 5
10Artur PietrzykCzęstochowa(3,1,d3,0,1) 5
11Adam SkórnickiLeszno(d1,2,2,1,0) 5
12Piotr WiniarzRzeszów(2,0,u4,1,1) 4
13Damian BalińskiLeszno(d4,3,dst) 3
14Tomasz PiszczLublin(2,d4,1,0,0) 3
15Paweł StaszekGrudziądz(0,1,1,0,1) 3
16Marceli DubickiGdańsk(0,0,0,1,0) 1
17Krzysztof JabłońskiGniezno(2) 2R
17Paweł ŁęckiOstrów Wlkp(2) 2R
19Mariusz WęgrzykWrocław- ns

Krosno - 12 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz WęgrzykWrocław(3,3,2,3,3) 14
2Piotr WiniarzRzeszów(3,3,1,3,3) 13
3Adam SkórnickiLeszno(2,1,3,3,2) 11
4Andrzej SzymańskiLeszno(3,1,3,0,3) 10
5Tomasz PoprawskiBydgoszcz(2,2,2,2,2) 10
6Paweł StaszekGrudziądz(2,3,1,3,0) 9
7Tomasz PiszczLublin(t,2,3,1,3) 9
8Robert KościechaToruń(3,2,1,1,1) 8
9Artur PietrzykCzęstochowa(0,3,3,1,0) 7
10Paweł ŁęckiOstrów Wlkp(u4,0,2,2,2) 6+3
11Rafał TrojanowskiRzeszów(0,1,2,2,1) 6+2
12Arkadiusz StasikKrosno(t,2,0,2,1) 5
13Dariusz PatynekBydgoszcz(1,1,0,0,2) 4
14Sebastian KowolikCzęstochowa(1,0,0,1,0) 2
15Bartłomiej BardeckiWrocław(0,0,1,0) 1
16Marcin KowalikToruń(1,0,d3) 1
17Remigiusz WronkowskiToruń(1,0,1) 2R
17Maciej JąderLeszno(2,d4) 2R

Gniezno - 12 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPiła(3,3,3,2,3) 14
2Robert DadosGrudziądz(3,3,2,3,2) 13
3Rafał OkoniewskiPiła(2,2,3,3,3) 13
4Grzegorz WalasekZielona Góra(2,3,3,3,2) 13
5Rafał HajWrocław(1,2,1,2,3) 9
6Damian BalińskiLeszno(0,2,3,2,2) 9
7Grzegorz KłopotZielona Góra(1,1,0,3,3) 8
8Marceli DubickiGdańsk(3,1,2,1,1) 8
9Krzysztof JabłońskiGniezno(2,2,2,d3,1) 7
10Paweł NiziołGorzów Wlkp(3,0,1,1,0) 5
11Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(0,1,1,1,1) 4
12Sylwester MoskwiakGorzów Wlkp(1,0,0,0,2) 3
13Marcin RyczekŁódź(2,d3,1,d4,0) 3
14Tomasz CieślewiczGniezno(d1,1,2,w2,0) 3
15Mariusz SzmandaRawicz(1,0,0,0,u) 1
16Rafał KowalskiPiła(w/u) 0
17Mariusz FrankówPiła(3,2) 5R
18Piotr DymRawicz(0,1) 1R
19Bartłomiej ŻebrowskiGdańsk- nsR

1998

Leszno - 4 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPiła(2,3,3,3,3) 14
2Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(3,2,3,3,2) 13
3Krzysztof JabłońskiGniezno(2,3,3,d2,3) 11
4Damian BalińskiLeszno(1,3,2,2,2) 10
5Mariusz WęgrzykWrocław(2,2,1,3,2) 10
6Artur PietrzykCzęstochowa(3,0,1,2,3) 9
7Krzysztof PecynaPiła(1,3,2,w,3) 9
8Bartłomiej BardeckiŁódź(2,2,0,3,1) 8
9Robert KościechaToruń(1,1,3,2,1) 8
10Przemysław TajchertOstrów Wlkp(3,1,1,2,1) 8
11Tomasz CieślewiczGdańsk(3,1,1,2,0) 7
12Robert DadosGrudziądz(d2,2,0,0,2) 4
13Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(0,d4,2,1,d4) 3
14Paweł DuszyńskiGniezno(0,1,1,1,0) 3
15Krzysztof SłabońBydgoszcz(1,0,u4,1,0) 2
16Sebastian SmoterZielona Góra(0,0,0,0,1) 1
17Mariusz LisiakGniezno- nsR
17Grzegorz KłopotZielona Góra- nsR

Łódź - 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartłomiej BardeckiŁódź(3,3,3,2,2) 13
2Robert DadosGrudziądz(3,d1,3,3,3) 12
3Rafał OkoniewskiPiła(1,3,2,3,2) 11
4Tomasz CieślewiczGdańsk(2,3,2,3,0) 10
5Paweł DuszyńskiGniezno(2,0,2,2,3) 9
6Robert KościechaToruń(3,2,d,2,2) 9
7Przemysław TajchertOstrów Wlkp(2,2,3,1,1) 9
8Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(2,1,d1,2,3) 8+3
9Mariusz LisiakGniezno(3,2,1,0,2) 8+2
10Mariusz FrankówPiła(0,w,3,3,1) 7
11Andrzej RybkaRzeszów(0,3,0,0,3) 6
12Marcin KowalikToruń(1,2,1,1,0) 5
13Remigiusz WronkowskiToruń(1,0,1,1,1) 4
14Paweł StormowskiGdańsk(0,1,2,1,0) 4
15Tomasz ChrzanowskiToruń(0,1,1,wu) 2
16Marceli DubickiGdańsk(t,w,w,w,w) 0
17Marcin PiecŁódź(1,1) 2R
18Piotr PadowskiRybnik- nsR

Wrocław - 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof JabłońskiGniezno(3,3,3,2,2) 13
2Mariusz WęgrzykWrocław(3,3,2,3,2) 13
3Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(3,2,2,3,3) 13
4Krzysztof PecynaPiła(2,3,0,3,3) 11
5Sebastian SmoterZielona Góra(3,3,1,3,wu2) 10
6Damian BalińskiLeszno(0,1,3,2,3) 9
7Artur PietrzykCzęstochowa(1,1,3,2,2) 9
8Krzysztof SłabońBydgoszcz(2,2,1,1,2) 8
9Grzegorz KłopotZielona Góra(2,1,3,1,d1) 7
10Karol MalechaOstrów Wlkp(2,0,1,2,1) 6
11Dariusz PatynekBydgoszcz(1,1,0,0,3) 5
12Rafał HajWrocław(d3,2,2,1,d2) 5
13Tomasz JędrzejakOstrów Wlkp(w/u,2,2,0,w) 4
14Michał RobackiBydgoszcz(0,d4,1,1,1) 3
15Paweł NiziołGorzów Wlkp(1,0,0,0,0) 1
16Krzysztof MikutaTarnów(0,0,0,0,1) 1

1999

Grudziądz - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz FrankówPiła(2,3,1,3,3) 12+3
2Mariusz WęgrzykWrocław(3,0,3,3,3) 12+2
3Tomasz CieślewiczGorzów Wlkp(3,2,2,3,2) 12+d2
4Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,2,3,t,3) 11
5Grzegorz KłopotZielona Góra(2,3,2,2,2) 11
6Tomasz RempałaRzeszów(3,3,d4,d4,2) 8
7Karol MalechaOstrów Wlkp(1,3,3,1,0) 8
8Andrzej ZiejaWrocław(2,1,3,2,0) 8
9Tomasz ChrzanowskiToruń(1,0,1,3,2) 7
10Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(2,1,2,1,1) 7
11Marcin RyczekŁódź(d4,2,1,1,1) 5
12Jarosław HampelPiła(w/u,0,0,1,3) 4
13Maciej JąderLeszno(1,2,0,0,1) 4
14Krzysztof SłabońBydgoszcz(w/u,1,0,2,1) 4
15Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(0,1,2,0,0) 3
16Sebastian SmoterZielona Góra(0,0,1,dst,0) 1
17Wojciech WęgrzynRybnik(2) 2R
18Grzegorz KnappGrudziądz- nsR

Zielona Góra - 17 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz KłopotZielona Góra(3,0,3,3,3) 12
2Tomasz ChrzanowskiToruń(3,2,1,3,3) 12
3Jarosław HampelPiła(3,3,3,1,1) 11
4Tomasz RempałaRzeszów(3,2,3,0,2) 10
5Krzysztof SłabońBydgoszcz(2,3,0,3,2) 10
6Sebastian SmoterZielona Góra(1,1,1,3,3) 9
6Karol MalechaOstrów Wlkp(2,3,2,2,t) 9
8Tomasz CieślewiczGorzów Wlkp(2,2,0,1,3) 8+3
9Wojciech WęgrzynRybnik(1,3,1,2,1) 8+2
10Mariusz FierlejLeszno(0,1,3,2,2) 8+dst
11Mariusz LisiakGniezno(2,1,2,0,1) 6
12Bartłomiej BardeckiGniezno(1,2,2,0,1) 6
13Mariusz PuszakowskiToruń(0,1,d4,0,2) 3
14Łukasz JankowskiLeszno(1,0,0,1,0) 2
15Rafał JełowickiRawicz(0,0,1,1,d4) 2
16Tomasz JędrzejakOstrów Wlkp(w/u) 0
17Rafał KurmańskiZielona Góra(0,2,2,0) 4R

Łódź - 17 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Mariusz WęgrzykWrocław(2,3,3,3,2) 13
3Andrzej ZiejaWrocław(0,2,3,3,3) 11
4Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(1,1,3,3,3) 11
5Marcin RyczekŁódź(3,3,2,2,wu) 10
6Mariusz FrankówPiła(3,3,u2,2,1) 9
7Maciej JąderLeszno(3,1,2,1,2) 9
8Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(0,1,2,2,3) 8
9Grzegorz KnappGrudziądz(1,2,1,1,2) 7
10Roman ChromikRybnik(0,2,2,2,0) 6
11Michał RobackiBydgoszcz(1,2,0,0,1) 4
12Tomasz ŁukaszewiczLeszno(2,0,u4,1,1) 4
13Bartłomiej ŻebrowskiGdańsk(2,0,1,0,d4) 3
14Paweł DuszyńskiGdańsk(0,1,0,1,1) 3
15Piotr PadowskiRybnik(t,0,0,u2,2) 2
16Sebastian TrumińskiTarnów(1,0,1,0,0) 2
17Tomasz KwiatkowskiGorzów Wlkp(2) 2R
18Michał DadosŁódź- nsR

2000

Toruń - 6 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław HampelPiła(3,3,3,3,3) 15
2Mariusz WęgrzykWrocław(2,3,2,3,2) 12+3
3Tomasz ChrzanowskiToruń(3,1,3,2,3) 12+2
4Grzegorz KnappGrudziądz(2,2,3,3,1) 11
5Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(1,3,3,2,2) 11
6Rafał KurmańskiZielona Góra(3,wu,2,2,2) 9
7Tomasz JędrzejakCzęstochowa(2,3,2,1,1) 9
8Krzysztof CegielskiGdańsk(2,2,d2,3,d4) 7
9Andrzej ZiejaWrocław(1,2,w,1,3) 7
10Krzysztof StojanowskiZielona Góra(1,1,0,2,2) 6
11Roman ChromikRybnik(t,1,1,1,3) 6
12Łukasz JankowskiLeszno(3,2,0,0,d4) 5
13Adam CzechowiczOpole(1,0,2,0,1) 4
14Karol MalechaOstrów Wlkp(0,1,1) 2
15Krzysztof SłabońBydgoszcz(d4,0,1,0) 1
16Mariusz FierlejLeszno(0,wu) 0
17Przemysław KłosToruń(2,0,1) 3R
18Tomasz ŁukaszewiczLeszno(0,1,0,0) 1R

Rzeszów - 26 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof SłabońBydgoszcz(2,2,3,3,3) 13
2Tomasz ChrzanowskiToruń(3,3,2,3,1) 12
3Mariusz WęgrzykWrocław(0,3,2,3,3) 11
4Jarosław HampelPiła(2,3,3,1,2) 11
5Andrzej ZiejaWrocław(1,2,3,3,2) 11
6Tomasz JędrzejakCzęstochowa(d2,3,3,2,2) 10
7Tomasz GapińskiPiła(3,2,1,1,2) 9
8Adam CzechowiczOpole(3,0,1,0,3) 7+3
9Karol MalechaOstrów Wlkp(1,1,2,0,3) 7+2
10Paweł SzczęchTarnów(2,2,0,2,1) 7+1
11Tomasz BudzikTarnów(3,1,1,1,0) 6
12Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(1,1,2,2,d4) 6
13Dawid CieślewiczGniezno(1,d4,1,2,1) 5
14Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(2,0,0,d4,0) 2
15Krzysztof MikutaOpole(0,1,0,0,0) 1
16Mirosław SzczurekKrosno(0,0,0,1) 1
17Daniel JeleniewskiLublin(1) 1R

Rybnik - 1 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał KurmańskiZielona(3,2,3,3,3) 14
2Rafał SzombierskiRybnik(3,3,2,2,3) 13
3Mariusz FierlejLeszno(3,2,3,3,1) 12
4Roman ChromikRybnik(w2,3,3,3,2) 11
5Krzysztof CegielskiGdańsk(w,1,2,3,3) 9
6Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,2,1,1,2) 9
7Łukasz JankowskiLeszno(2,3,wu,0,3) 8
8Grzegorz KnappGrudziądz(1,3,1,1,1) 7+3
9Łukasz StanisławskiBydgoszcz(2,1,2,2,0) 7+2
10Krzysztof StojanowskiZielona(1,2,0,2,2) 7+1
11Tomasz ŁukaszewiczLeszno(2,1,3,0,dst) 6
12Michał RobackiBydgoszcz(2,0,2,0,1) 5
13Paweł DuszyńskiGdańsk(1,1,d4,1,2) 5
14Tomasz KwiatkowskiGorzów Wlkp(d3,0,1,2,1) 4
15Jarosław WiśniewskiWarszawa(d4,d4,0,1,0) 1
16Mariusz DudekKraków(1,d4,w2,0,0) 1
17Wojciech WęgrzynRybnik(1) 1R
18Piotr PadowskiRybnik- nsR

2001

Zielona Góra - 24 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Jarosław HampelPiła(3,2,2,2,3) 12+3
3Dawid KujawaZielona Góra(1,3,3,2,3) 12+2
4Rafał KurmańskiZielona Góra(2,3,3,2,2) 12+1
5Krzysztof SłabońWrocław(2,3,2,2,1) 10
6Tomasz ChrzanowskiToruń(3,2,0,3,1) 9
7Janusz KołodziejTarnów(2,2,1,3,1) 9
8Krzysztof KasprzakLeszno(2,1,1,3,2) 9
9Łukasz RomanekRybnik(0,1,3,0,3) 7
10Łukasz JankowskiLeszno(3,0,1,1,2) 7
11Dawid CieślewiczGdańsk(1,0,2,0,0) 3
12Przemysław KłosToruń(1,0,1,1,0) 3
13Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(0,1,0,0,1) 2
14Tomasz GapińskiPiła(1) 1
15Łukasz PawlikowskiGniezno(0,wu,0,w,d4) 0
15Michał RobackiBydgoszcz(w) 0
17Łukasz StanisławskiBydgoszcz(1,2,1,2,0) 6R
18Sebastian SmoterZielona Góra(2,0,1) 3RT

Toruń - 26 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz ChrzanowskiToruń(3,3,3) 9
2Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(3,2,3) 8
3Krzysztof KasprzakLeszno(3,2,2) 7
4Michał RobackiBydgoszcz(3,wu,3) 6
5Tomasz GapińskiPiła(1,3,2) 6
6Przemysław KłosToruń(2,1,3) 6
7Rafał KurmańskiZielona Góra(1,3,2) 6
8Łukasz PawlikowskiGniezno(2,3,0) 5
9Łukasz StanisławskiBydgoszcz(2,u4,2) 4+3
10Roman ChromikRybnik(2,1,1) 4+2
11Karol BaranRzeszów(1,2,1) 4+u2
12Rafał SzombierskiRybnik(0,2,0) 2
13Paweł SzczęchTarnów(0,1,1) 2
14Dawid BendzeraTarnów(1,d4,1) 2
15Krzysztof MikutaOpole(d4,1,w2) 1
16Sebastian TrumińskiLublin(0,d4,d4) 0

Gorzów Wlkp - 26 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław HampelPiła(3,3,3,2,3) 14
2Krzysztof SłabońWrocław(3,3,3,1,3) 13
3Łukasz JankowskiLeszno(3,3,2,3,2) 13
4Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(2,2,3,2,3) 12
5Łukasz RomanekRybnik(2,2,1,3,3) 11
6Dawid KujawaZielona Góra(w,2,2,3,2) 9
7Janusz KołodziejTarnów(3,1,2,1,2) 9
8Dawid CieślewiczGdańsk(2,d2,1,2,1) 6+3
9Krzysztof ŚwiderRawicz(2,0,3,0,1) 6+2
10Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(1,0,0,3,2) 6+1
11Karol MalechaCzęstochowa(0,2,1,1,1) 5
12Sebastian SmoterZielona Góra(1,3,0,0,0) 4
13Tomasz BudzikTarnów(1,1,1,1,0) 4
14Adam CzechowiczOpole(0,1,2,0,0) 3
15Łukasz SzmidRybnik(u3,0,0,2,w/u) 2
16Mariusz FierlejLeszno(0,w) 0
17Michał AszenbergGorzów Wlkp(0,1) 1R
18Łukasz LomanRawicz(t) 0R

2002

Rybnik - 29 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakLeszno(3,2,3,3,3) 14
2Rafał KurmańskiZielona Góra(1,3,3,2,3) 12
3Karol BaranRzeszów(3,2,2,3,1) 11+3
4Mirosław JabłońskiGniezno(2,3,t,3,3) 11+2
5Rafał SzombierskiRybnik(1,1,3,3,2) 10
6Krzysztof SłabońWrocław(2,2,2,1,2) 9
7Maciej KierzkowskiGdańsk(2,2,2,1,1) 8
8Roman ChromikRybnik(dst,dst,3,2,2) 7
9Łukasz JankowskiLeszno(0,3,2,1,0) 6
10Tomasz GapińskiPiła(0,3,d3,2,1) 6
11Tomasz KwiatkowskiOstrów Wlkp(1,0,1,1,3) 6
12Dawid KujawaZielona Góra(3,1,1,d4,1) 6
13Piotr ŚwiderskiRawicz(2,1,1,0,2) 6
14Marek CieślewiczGdańsk(3,t,d4,d4,d4) 3
15Robert MiśkowiakPiła(1,1,1,0,d4) 3
16Łukasz SzmidRybnik(0,0,d4,2,d4) 2
17Przemyslaw KłosToruń(0) 0R
17Adam CzechowiczOpole(d3) 0R

Zielona Góra - 23 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Rafał KurmańskiZielona Góra(3,3,3,2,2) 13
3Tomasz GapińskiPiła(2,2,3,3,2) 12
4Dawid KujawaZielona Góra(2,2,2,2,3) 11
5Rafał SzombierskiRybnik(3,0,2,3,1) 9
6Piotr ŚwiderskiRawicz(3,3,2,0,1) 9
7Maciej KierzkowskiGdańsk(1,2,1,2,3) 9
8Krzysztof SłabońWrocław(2,3,d4,t,3) 8+3
9Adam CzechowiczOpole(1,1,3,1,2) 8+d
10Paweł HlibGorzów Wlkp(1,1,2,1,0) 5
11Michał AszenbergWarszawa(0,d4,0,3,1) 4
12Adam PietraszkoCzęstochowa(0,w,1,1,2) 4
13Adrian MiedzińskiToruń(2,w,1,wu) 3
14Artur BogińczukWrocław(1,1,0,0,0) 2
15Bartosz KasprowiakZielona Góra(0,2,1,2,0) 5RT
16Łukasz KiersztanZielona Góra(0,0,1,1) 2RT
17Artur MajewskiZielona Góra(0,0,0) 0RT

Bydgoszcz - 23 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol BaranRzeszów(2,2,3,3,2) 12
2Łukasz JankowskiLeszno(3,u2,3,3,2) 11
3Marek CieślewiczGdańsk(3,3,w2,2,3) 11
4Mirosław JabłońskiGniezno(2,w,3,3,3) 11
5Roman ChromikRybnik(0,2,2,3,3) 10
6Tomasz KwiatkowskiOstrów Wlkp(3,3,2,1,1) 10
7Robert MiśkowiakPiła(0,3,1,2,3) 9
8Łukasz SzmidRybnik(1,3,0,2,2) 8
9Przemyslaw KłosToruń(2,1,3,d4,1) 7
10Michał SzczepaniakPiła(0,2,2,1,0) 5
11Robert UminskiBydgoszcz(2,1,0,1,1) 5
12Mirosław GiżyckiGdańsk(3,1,d4,0) 4
13Marcin JaguśToruń(0,2,1,1,0) 4
14Daniel JeleniewskiLublin(1,0,1,0,1) 3
15Grzegorz CzechowskiBydgoszcz(1,1,2,2,2) 8RT
16Grzegorz MusiałBydgoszcz(1,0,1,0,d2) 2RT
17Jakub GabrychBydgoszcz(0,w/u) 0RT

2003

Bydgoszcz - 4 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert MiśkowiakPiła(3,2,3,3,3) 14
2Janusz KołodziejTarnów(1,3,3,3,3) 13
3Tomasz GapińskiPiła(3,3,1,3,2) 12+3
4Paweł HlibGorzów Wlkp(2,2,3,2,3) 12+2
5Łukasz RomanekRybnik(3,3,2,2,1) 11
6Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(1,0,1,3,3) 8
7Marcin JaguśToruń(2,0,3,1,2) 8
8Adam PietraszkoCzęstochowa(2,2,1,2,1) 8
9Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(0,1,2,2,2) 7
10Michał SzczepaniakPiła(1,1,2,1,2) 7
11Piotr ŚwiderskiRawicz(3,1,0,w2,1) 5
12Łukasz PawlikowskiGrudziądz(0,3,0,1,d) 4
13Jordan JurczyńskiCzęstochowa(2,w2,2,0,0) 4
14Grzegorz CzechowskiBydgoszcz(2,0,1,1,0) 4
15Marcin RempałaTarnów(0,1,0,0,1) 2
16Robert UminskiBydgoszcz(1,0,d,0,0) 1
17Adrian MiedzińskiToruń(u/-) 0
18Zbigniew SucheckiZielona Góra(w) 0
19Krzysztof KasprzakLeszno- nsR
19Daniel JeleniewskiLublin- nsR
19Adam JaziewiczOstrów Wlkp- nsR

Tarnów - 2 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(3,3,3,3,2) 14
2Janusz KołodziejTarnów(3,3,1,3,3) 13
3Robert MiśkowiakPiła(2;5,2,3,2,1) 10;5
4Adam PietraszkoCzęstochowa(2,3,2,3,d2) 10
5Łukasz RomanekRybnik(2;5,3,2,1,d1) 8;5
6Michał SzczepaniakPiła(0,2,3,1,2) 8
7Adam JaziewiczOstrów Wlkp(3,2,2,0,1) 8
8Daniel JeleniewskiLublin(1,1,1,2,3) 8
9Krystian KlechaPiła(2,0,0,3,2) 7+3
10Marcin JankowskiWarszawa(1,1,d1,2,3) 7+w
11Marcin RempałaTarnów(d1,1,2,1,2) 6
12Jordan JurczyńskiCzęstochowa(2,0,3,0,0) 5
13Norbert KościuchLeszno(d4,1,1,0,3) 5
14Paweł MiesiącRzeszów(1,2,1,1,u3) 5
15Bartosz KasprowiakZielona Góra(1,0,0,2,1) 4
16Przemysław KłosGrudziądz(0,0,0,0,1) 1
17Dawid BendzeraRzeszów- nsR
17Tomasz KliśRzeszów- nsR

Grudziądz - 3 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwiderskiRawicz(1,3,3,3,3) 13
2Adrian MiedzińskiToruń(3,3,3,2,1) 12
3Tomasz GapińskiPiła(1,3,2,3,2) 11
4Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(2,2,2,2,3) 11
5Krzysztof KasprzakLeszno(0,3,1,3,3) 10
6Zbigniew SucheckiZielona Góra(3,2,2,3,wu) 10
7Marcin JaguśToruń(2,1,3,1,3) 10
8Łukasz PawlikowskiGrudziądz(3,2,1,1,2) 9+3
9Paweł HlibGorzów Wlkp(3,0,3,1,2) 9+u2
10Marcin RajkowskiGorzów Wlkp(d3,1,1,2,2) 6
11Marcin NowaczykRawicz(d4,2,2,2,d1) 6
12Robert UminskiBydgoszcz(2,1,1,0,1) 5
13Łukasz LomanŁódź(2,0,0,w2,u4) 2

2004

Zielona Góra - 3 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiToruń(2,3,3,2,3) 13+3
2Zbigniew SucheckiZielona Góra(2,2,3,3,3) 13+2
3Łukasz RomanekRybnik(3,2,3,2,3) 13+1
4Krzysztof KasprzakLeszno(1,2,3,3,2) 11
5Robert MiśkowiakWrocław(3,3,1,3,0) 10
6Karol ZąbikToruń(d3,3,2,3,1) 9
7Michał SzczepaniakCzęstochowa(3,1,0,2,2) 8
8Piotr ŚwiderskiWrocław(2,3,1,1,1) 8
9Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(2,0,2,0,2) 6
10Marcin RempałaTarnów(0,1,d4,1,3) 5
11Ronnie JamrożyOpole(0,0,2,2,1) 5
12Marcin NowaczykRawicz(1,2,0,1,0) 4
13Daniel JeleniewskiLublin(t,1,0,1,2) 4
14Michał RajkowskiGorzów Wlkp(1,1,1,0,1) 4
15Krystian KlechaBydgoszcz(3,0,0) 3R
16Arkadiusz KalwasińskiToruń(1,0,1,0,0) 2
17Marcin SekulaOpole(0) 0R
18Paweł BaranTarnów(w/u) 0
19Janusz KołodziejTarnów- ns

Ostrów Wlkp - 27 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin RempałaTarnów(3,3,3,3,2) 14
2Robert MiśkowiakWrocław(3,1,3,3,3) 13
3Krzysztof KasprzakLeszno(3,3,3,3,w2) 12
4Adrian MiedzińskiToruń(3,3,3,2,1) 12
5Paweł BaranTarnów(2,2,2,3,3) 12
6Arkadiusz KalwasińskiToruń(2,2,1,2,2) 9
7Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(2,2,2,2,1) 9
8Marcin NowaczykRawicz(1,2,2,d4,3) 8
9Krystian KlechaBydgoszcz(2,1,2,1,0) 6+3
10Paweł MiesiącRzeszów(1,3,u3,0,2) 6+2
11Adrian GomólskiGniezno(d3,1,1,2,2) 6+wu
12Marcin JaguśToruń(0,0,1,1,3) 5
13Bartosz KwiatkowskiOstrów Wlkp(1,0,1,0,1) 3
14Mariusz PacholakGdańsk(0,0,0,1,1) 2
15Krzysztof DominiczakZielona Góra(1,d4,0,1,0) 2
16Marcin LiberskiOstrów Wlkp(d3,1,wu) 1
17Piotr TajchertOstrów Wlkp(d4,d4,d4,0) 0R

Opole - 27 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michał SzczepaniakCzęstochowa(3,3,3,1,3) 13
2Janusz KołodziejTarnów(1,3,3,3,3) 13
3Piotr ŚwiderskiWrocław(3,3,2,3,2) 13
4Łukasz RomanekRybnik(3,3,3,2,1) 12
5Karol ZąbikToruń(2,2,3,3,1) 11
6Michał RajkowskiGorzów Wlkp(2,2,2,2,2) 10
7Daniel JeleniewskiLublin(2,2,2,0,3) 9
8Ronnie JamrożyOpole(1,0,1,3,3) 8+3
9Marcin SekulaOpole(3,1,1,1,2) 8+2
10Grzegorz CzechowskiBydgoszcz(2,1,0,1,2) 6
11Marek SzczyrbaRybnik(1,0,1,2,1) 5
12Zbigniew SucheckiZielona Góra(0,2,1,2,dst) 5
13Damian GrabskiZielona Góra(0,d3,2,0,1) 3
14Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(w/u,1,0,1,d4) 2
15Oskar WolsztyńskiPiła(1,0,0,0,0) 1
16Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp(0,1,0,0,0) 1
17Sławomir DąbrowskiGorzów Wlkp- 1
17Kamil BrzozowskiGorzów Wlkp- nsR

2005

Tarnów - 14 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejTarnów(2,3,2,3,3) 13
2Paweł MiesiącRzeszów(3,3,3,2,1) 12
3Marcin RempałaTarnów(2,3,3,3) 11+3
4Krzysztof KasprzakLeszno(3,3,2,1,2) 11+2
5Krystian KlechaBydgoszcz(2,2,0,3,3) 10
6Adrian MiedzińskiToruń(1,3,3,1,2) 10
7Patryk PawlaszczykRybnik(2,2,2,3,1) 10
8Mirosław JabłońskiGdańsk(3,1,1,2,2) 9
9Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(3,2,0,1,1) 7
10Ronnie JamrożyWrocław(1,1,1,d4,3) 6
11Wojciech DruchniakRybnik(1,0,1,2,1) 5
12Adrian GomólskiGniezno(0,0,0,2,2) 4
13Zbigniew SucheckiZielona Góra(2,1,0,1,0) 4
14Jakub ŚpiewanekKrosno(0,0,3,0,0) 3
15Dawid StachyraRzeszów(0,1,2,0,d4) 3
16Michał RajkowskiGorzów Wlkp(1,0,1,d4,0) 2
17Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(w/u) 0
18Paweł HlibGorzów Wlkp- ns
18Karol ZąbikToruń- ns

Rawicz - 9 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krystian KlechaBydgoszcz(3,3,3,u3,3) 12
2Paweł HlibGorzów Wlkp(3,1,3,2,3) 12
3Krzysztof KasprzakLeszno(2,3,3,3,w2) 11
4Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(1,3,1,3,3) 11
5Adrian MiedzińskiToruń(3,1,1,3,2) 10
6Jakub ŚpiewanekKrosno(2,2,3,1,2) 10
7Ronnie JamrożyWrocław(3,2,2,d3,2) 9+3
8Paweł MiesiącRzeszów(1,3,1,1,3) 9+2
9Adrian GomólskiGniezno(2,1,2,2,2) 9+1
10Marcin RempałaTarnów(2,2,2,2,d3) 8
11Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp(0,2,0,3,1) 6
12Marcin LiberskiOstrów Wlkp(1,0,1,2,1) 5R
13Norbert KościuchLeszno(1,1,2,d3,1) 5
14Marcin SekulaOpole(0,0,1,1,1) 3
15Damian GrabskiRawicz(t,d4,0,0,0) 0
16Dariusz StaniszewskiGniezno(0,d4,dst) 0
17Kamil BrzozowskiGorzów Wlkp(u4,d4,w2,ns) 0

Lublin - 9 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dawid StachyraRzeszów(3,3,3,2,3) 14
2Janusz KołodziejTarnów(3,1,3,3,3) 13
3Karol ZąbikToruń(3,2,2,3,3) 13
4Mirosław JabłońskiGdańsk(3,3,2,1,3) 12
5Wojciech DruchniakRybnik(0,2,3,3,1) 9
6Patryk PawlaszczykRybnik(2,3,1,1,2) 9
7Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(2,2,1,2,2) 9
8Zbigniew SucheckiZielona Góra(1,2,d3,3,2) 8
9Michał RajkowskiGorzów Wlkp(1,3,2,1,w) 7
10Tomasz SzmidtOpole(2,1,3,t,u) 6
11Mariusz PacholakWrocław(1,1,u3,2,2) 6
12Michał CiuraCzęstochowa(2,1,dst,1,dst) 4
13Marcin JaguśToruń(1,d4,1,1,1) 4
14Robert KasprzakLeszno(0,0,2,0,d4) 2
15Piotr DziatkowiakGniezno(d4,0,1,d4,1) 2
16Grzegorz DzikTarnów(t,0,w2x,0) 0
17Sławomir DąbrowskiGdańsk(dst) 0R
18Krzysztof WronaLublin(0) 0R

2006

Zielona Góra - 24 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol ZąbikToruń(3,3,3,3,3) 15
2Ronnie JamrożyWrocław(3,3,3,3,2) 14
3Adrian GomólskiGniezno(2,2,2,2,3) 11
4Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(3,3,2,d1,2) 10
5Paweł HlibTarnów(0,2,1,3,3) 9
6Dawid StachyraRzeszów(2,wu,3,3,1) 9
7Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(3,0,2,2,2) 9
8Grzegorz ZengotaZielona Góra(1,2,2,1,3) 9
9Kamil ZielińskiTarnów(2,1,3,2,wu) 8
10Paweł MiesiącRzeszów(1,3,wu,1,1) 6
11Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(1,1,1,0,2) 5
12Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp.(1,1,0,2,0) 4
13Andrzej GłuchyGorzów Wlkp.(2,0,1,0,1) 4
14Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(d4,2,1,0,0) 3

Krosno - 13 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ronnie JamrożyWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Paweł HlibTarnów(d4,3,3,3,3) 12
3Dawid StachyraRzeszów(2,3,3,3,1) 12
4Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(1,3,3,3,2) 12
5Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,0,2,2,2) 9
6Daniel PytelPoznań(1,2,2,2,2) 9
7Adrian GomólskiGniezno(3,2,u1,wu,3) 8+3
8Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp.(3,1,1,u3,3) 8+2
9Tomasz SzmidtOpole(2,2,2,1,1) 8+1
10Marcin LeśRzeszów(0,2,2,2,2) 8+0
11Marcin PiekarskiCzęstochowa(2,1,1,1,0) 5
12Patryk PawlaszczykRybnik(d3,1,1,2,1) 5
13Mateusz JurgaLeszno(2,d4,0,1,d4) 3
14Damian RomańczukCzęstochowa(1,0,0,1,1) 3
15Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(1,1,1,0w2) 3
16Daniel BieniaKrosno(0,d4,w2,u4) 0
17Krzysztof Bęben IIKrosno(0,0,0) 0R

Grudziądz - 13 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol ZąbikToruń(2,3,3,3,3) 14
2Paweł MiesiącRzeszów(3,3,2,3,3) 14
3Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(3,3,1,3,3) 13
4Andrzej GłuchyGorzów Wlkp.(w2,3,d4,3,3) 9
5Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(3,w,3,2,1) 9
6Mirosław JabłońskiGniezno(3,2,2,2,u) 9
7Kamil ZielińskiTarnów(2,2,2,1,2) 9
8Adam KajochLeszno(1,2,2,2,2) 9
9Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(1,2,3,1,wsu) 7
10Sławomir MusielakLeszno(2,1,3,0,0) 6
11Damian StachowiakToruń(u4,1,1,2,2) 6
12Bartosz KwiatkowskiŁódź(0,1,1,1,2) 5
13Adrian PłuskaRawicz(2,0,0,1,1) 4
14Marcin KozdraśŁódź(0,1,u3,0,1) 2
15Krystian BarańskiGrudziądz(1,ns,ns,ns,ns) 1
16Wojciech DruchniakRybnik(wsu,ns,ns,ns,ns) 0

2007

Rybnik - 9 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,1,2,3,3) 12+3
3Adrian GomólskiGniezno(1,3,3,2,3) 12+d
4Maciej PiaszczyńskiPoznań(2,2,2,3,1) 10
5Marcel KajzerRawicz(3,3,3,0,d) 9
6Adam KajochLeszno(2,3,0,2,2) 9
7Dawid LampartRzeszów(3,2,2,2,0) 9
8Michał MitkoRybnik(2,1,1,0,3) 7
9Andrzej GłuchyTarnów(2,1,1,1,2) 7
10Artur MroczkaGrudziądz(w,0,1,3,2) 6
11Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(w,0,2,2,2) 6
12Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(1,2,1,1,1) 6
13Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(w,0,3,1,1) 5
14Kamil ZielińskiTarnów(1,2,0,1,1) 5
15Marcin LeśRzeszów(0,1,w,1,d) 2
16Marcin KozdraśŁódź(0,0,d) 0
17Alan MarcinkowskiToruń(t,d,0) 0

Gdańsk - 4 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,3,2,3,3) 13
3Alan MarcinkowskiToruń(1,3,3,2,2) 11
4Adam KajochLeszno(3,2,1,3,2) 11
5Andrzej GłuchyTarnów(2,3,2,3,w) 10
6Artur MroczkaGrudziądz(0,2,3,2,3) 10
7Marcel KajzerRawicz(3,1,1,2,3) 10
8Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(3,2,0,2,1) 8+3
9Damian Baliński IIRawicz(1,2,2,1,2) 8+2
10Marcin KozdraśŁódź(2,1,3,1,d) 7
11Oskar PieniążekToruń(1,1,0,1,1) 4
12Cyprian SzymkoGdańsk(u,0,2,0,1) 3
13Damian SperzGdańsk(2,0,w,1,-) 3
14Damian CelmerToruń(0,u,w,0,2) 2
15Damian StachowiakToruń(1,d,1,u,-) 2

Rzeszów - 17 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(3,3,3,3,3) 15
2Michał MitkoRybnik(2,3,3,1,3) 12
3Marcin LeśRzeszów(3,1,1,3,3) 11
4Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(2,2,2,3,2) 11
5Adrian GomólskiGniezno(1,2,1,3,3) 10
6Kamil ZielińskiTarnów(0,3,2,2,2) 9
7Dawid LampartRzeszów(2,1,3,1,2) 9
8Rafał KlimekLublin(1,2,2,2,2) 9
9Maciej PiaszczyńskiPoznań(3,3,d,1,1) 8
10Daniel PytelPoznań(0,2,2,2,1) 7
11Mateusz SzostekRzeszów(t,0,3,2,d) 5
12Wojciech DruchniakRybnik(3,0,1,0,1) 5
13Borys MiturskiCzęstochowa(1,1,1,1,0) 4
14Michał ŁopaczewskiŁódź(2,0,d,0,1) 3
15Grzegorz SzyszkaKrosno(1,1,0,d,w) 2
16Piotr MachnikKrosno(d,0,0,d,d) 0

2008

Rzeszów - 10 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,1,2,3) 12
2Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,2,3,3,1) 11+3
3Patryk PawlaszczykRybnik(3,2,0,3,3) 11+2
4Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(2,3,3,3,d) 11+u
5Dawid LampartRzeszów(3,3,3,2,0) 11+w
6Michał MitkoRybnik(3,3,2,1,1) 10
7Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(2,0,2,3,2) 9
8Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(2,0,1,2,3) 8
9Daniel PytelPoznań(1,1,2,1,3) 8
10Szymon KiełbasaTarnów(1,1,2,1,2) 7
11Sławomir MusielakGniezno(1,1,3,0,1) 6
12Marcin PiekarskiCzęstochowa(0,2,0,2,2) 6
13Patryk DudekZielona Góra(1,2,d,d,0) 3
14Damian CelmerToruń(0,w,1,1,d) 2
15Kamil BrzozowskiGrudziądz(0,d,1,d) 1
16Rafał FlegerOpole(0,0,d,d) 0
17Grzegorz SzyszkaKrosno(d) 0
18Mateusz SzostekRzeszów(1,2) 2(RT)

Częstochowa - 21 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Damian CelmerToruń(2,2,3,2,3) 12
3Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(3,3,2,3,w) 11
4Michał MitkoRybnik(3,3,3,1,1) 11
5Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(1,3,1,3,2) 10
6Marcin PiekarskiCzęstochowa(3,2,1,2,1) 9
7Patryk PawlaszczykRybnik(2,1,2,1,3) 9
8Kamil BrzozowskiGrudziądz(2,u,2,0,3) 7+3
9Grzegorz SzyszkaKrosno(1,2,2,2,d) 7+2
10Maciej PiaszczyńskiPoznań(2,1,0,3,w) 6
11Sławomir PysznyRybnik(1,2,1,d,2) 6
12Mateusz MikorskiGorzów Wlkp.(0,0,1,2,2) 5
13Marcin LiberskiŁódź(0,1,3,0,0) 4
14Artur MroczkaGrudziądz(1,1,d,1,w) 3
15Paweł GwóźdźZielona Góra(0,0,0,1,1) 2
16Damian SperzGdańsk(-,-,-,-,-) 0

Opole - 21 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian GomólskiOstrów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Dawid LampartRzeszów(3,2,3,1,3) 12
3Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(2,3,2,2,3) 12
4Przemysław PawlickiLeszno(3,3,3,0,2) 11
5Rafał FlegerOpole(2,3,1,2,2) 10
6Sławomir MusielakGniezno(2,t,2,3,2) 9
7Daniel PytelPoznań(3,2,2,1,1) 9
8Szymon KiełbasaTarnów(1,1,1,2,3) 8+3
9Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,2,1,3,d) 8+w
10Robert KasprzakLeszno(1,d,3,2,1) 7
11Patryk DudekZielona Góra(1,1,0,3,1) 6
12Emil IdziorekOstrów Wlkp.(0,2,0,1,0) 3
13Piotr DziatkowiakPoznań(1,2) 3
14Janusz BaniakZielona Góra(1,1,0,1,0) 3
15Marcel KajzerRawicz(0,0,2,0,-) 2
16Sławomir DąbrowskiOpole(0,0,1,0,1) 2
17Maciej FajferGniezno(d,0,0,0,0) 0

2009

Częstochowa - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,2,3,3,3) 14
2Maciej JanowskiWrocław(2,3,3,3,1) 12+3
3Sławomir MusielakLeszno(2,3,2,3,2) 12+2
4Dawid LampartRzeszów(1,3,2,2,3) 11
5Patryk DudekZielona Góra(0,2,3,2,3) 10
6Szymon KiełbasaTarnów(3,3,2,2,w) 10
7Artur MroczkaGrudziądz(3,1,2,0,3) 9
8Sławomir PysznyRybnik(2,1,0,3,2) 8
9Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(1,1,3,1,0) 6
10Mateusz SzostekRzeszów(3,1,w,1,1) 6
11Borys MiturskiCzęstochowa(d,0,1,2,2) 5
12Michał MitkoRybnik(2,0,d,0,2) 4
13Marcin PiekarskiCzęstochowa(0,2,1,1,w) 4
14Rafał FlegerRybnik(w,2,1,d,-) 3
15Damian SperzGdańsk(1,0,1,1,w) 3
16Maciej PiaszczyńskiPoznań(1,0,0,-,-) 1
17Damian CelmerToruń(d,w) 0

Grudziądz - 5 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur MroczkaGrudziądz(3,3,3,3,3) 15
2Borys MiturskiCzęstochowa(1,3,3,2,3) 12
3Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(2,3,2,2,3) 12
4Patryk DudekZielona Góra(3,1,3,3,1) 11
5Michał MitkoRybnik(3,2,1,2,2) 10
6Maciej PiaszczyńskiŁódź(3,2,1,1,2) 9
7Damian SperzGdańsk(2,1,3,1,2) 9
8Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,w,2,3,1) 8
9Damian CelmerToruń(2,u,d,2,3) 7
10Cyprian SzymkoGdańsk(1,1,1,3,d) 6
11Kacper GomólskiGniezno(0,3,2,w,-) 5
12Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(0,2,0,0,1) 3
13Michał ŁopaczewskiPiła(1,0,2,w,-) 3
14Szymon WoźniakBydgoszcz(1,0,u,w,2) 3
15Mateusz LampkowskiToruń(w,2,1,w,0) 3
16Emil PulczyńskiToruń(1,0,1) 2
17Kamil FlegerRybnik(t,0,d,-,-) 0
18Janusz BaniakZielona Góra(d,w,0) 0

Rzeszów - 6 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(1,3,3,3,3) 13
2Przemysław PawlickiLeszno(3,1,3,3,3) 13
3Szymon KiełbasaTarnów(2,2,3,2,3) 12
4Dawid LampartRzeszów(2,2,2,3,3) 12
5Sławomir MusielakLeszno(1,3,3,2,2) 11
6Sławomir PysznyRybnik(3,3,2,1,2) 11
7Rafał FlegerRybnik(d,3,2,3,1) 9
8Marcin PiekarskiCzęstochowa(3,2,1,1,2) 9
9Mateusz SzostekRzeszów(1,1,1,2,1) 6+3
10Grzegorz StróżykPoznań(2,1,w,1,2) 6+2
11Rafał KlimekLublin(3,1,1,0,-) 5
12Adam KajochPoznań(0,2,0,2,1) 5
13Mateusz KowalczykKrosno(w,0,2,1,0) 3
14Mateusz MikorskiGorzów Wlkp.(2,d,1,d,d) 3
15Łukasz CyranGorzów Wlkp.(w,-,-,-,-) 0

2010

Bydgoszcz - 12 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Artur MroczkaGrudziądz(3,3,2,3,3) 14
3Przemysław PawlickiGorzów Wlkp.(2,2,3,3,1) 11
4Adrian SzewczykowskiPoznań(1,3,1,2,3) 10
5Patryk DudekZielona Góra(3,3,3,d,0) 9
6Szymon WoźniakBydgoszcz(2,1,2,3,1) 9
7Emil PulczyńskiToruń(1,2,3,1,1) 8
8Łukasz CyranGorzów Wlkp.(1,2,1,2,2) 8
9Sławomir MusielakLeszno(3,0,0,1,3) 7
10Szymon KiełbasaTarnów(0,1,2,2,2) 7
11Damian SperzGdańsk(0,1,2,2,0) 5
12Bartosz SzymuraKraków(2,2,d,0,1) 5
13Marcel SzymkoGdańsk(0,d,1,0,2) 3
14Sławomir PysznyRybnik(1,2) 3
15Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(2,w,-,-,-) 2
16Mateusz DomańskiRybnik(1,1,0,0,0) 2
17Marcel KajzerOstrów Wlkp.(0,0,0,1,d) 1
18Mikołaj CuryłoBydgoszcz(1) 1

Gdańsk - 2 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur MroczkaGrudziądz(3,3,3,3,3) 15
2Emil PulczyńskiToruń(3,2,3,3,1) 12
3Adrian SzewczykowskiPoznań(3,1,3,3,2) 12
4Damian CelmerPoznań(2,3,3,1,3) 12
5Patryk DudekZielona Góra(2,3,1,2,3) 11
6Marcel SzymkoGdańsk(1,2,2,1,3) 9
7Damian SperzGdańsk(0,1,2,3,2) 8
8Szymon WoźniakBydgoszcz(3,2,2,0,1) 8
9Bartosz SzymuraKraków(2,d,2,2,1) 7+d
10Rafał FlegerRybnik(2,2,1,0,2) 7+w
11Łukasz SówkaZielona Góra(1,3,0,u,0) 4
12Mateusz LampkowskiGdańsk(w,1,1,2,0) 4
13Cyprian SzymkoPiła(1,w,0,2,0) 3
14Mikołaj CuryłoBydgoszcz(u,0,1,1,1) 3
15Kamil FlegerRybnik(1,1,w,-,0) 2
16Jakub JamrógTarnów(t,0,0,2,0) 2
17Mateusz ŁukaszewskiLeszno(0,1,0) 1

Gniezno - 8 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,2,3) 14
2Maciej JanowskiWrocław(2,3,3,3,3) 14
3Przemysław PawlickiGorzów Wlkp.(1,3,3,3,3) 13
4Szymon KiełbasaTarnów(3,2,3,3,2) 13
5Łukasz CyranGorzów Wlkp.(0,3,2,3,3) 11
6Sławomir MusielakLeszno(3,2,2,2,1) 10
7Marcel KajzerOstrów Wlkp.(3,1,0,2,2) 8
8Mateusz DomańskiRybnik(1,2,2,1,w) 6+3
9Sławomir PysznyRybnik(2,1,1,1,1) 6+2
10Marcin PiekarskiOpole(1,0,2,0,2) 5
11Mateusz KowalczykŁódź(0,0,1,2,2) 5
12Marcin BubelCzęstochowa(1,0,1,1,1) 4
13Tadeusz KostroLublin(0,2,0,1,1) 4
14Oskar FajferGniezno(2,1,1,0,u) 4
15Mateusz SzostekKrosno(2,0,0,0,-) 2
16Karol SrokaOstrów Wlkp.(0,1,0,d,d) 1
17Mateusz WieczorekKrosno(d) 0

2011

Wrocław - 10 wrzesień (10.09)

Uwaga ! W zawodach nie wystartował Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Przemysław PawlickiPiła(3,1,2,3,3) 12+3
3Patryk DudekZielona_Góra(2,2,3,2,3) 12+2
4Emil PulczyńskiToruń(1,3,3,3,2) 12+1
5Piotr Pawlicki IIPiła(3,2,2,2,2) 11
6Tobiasz MusielakLeszno(2,2,2,2,1) 9
7Kacper GomólskiGniezno(2,3,1,2,d1) 8
8Damian AdamczakBydgoszcz(2,3,1,1,1) 8
9Łukasz SówkaOstrów_Wlkp(0,0,1,3,2) 6
10Szymon WoźniakBydgoszcz(1,1,3,1,u3) 6
11Mikołaj CuryłoBydgoszcz(3,1,u3) 4
12Maciej FajferPoznań(0,1,1,0,2) 4
13Damian MichalskiŁódź(1,wu,2,d2,wsu) 3
14Damian SperzGdańsk(1,u4,0,1,1) 3
15Kacper RogowskiZielona_Góra(w2,2,0,0,wu) 2
16Adam StrzelecZielona_Góra(0,0,wu,1,0) 1
17Patryk MalitowskiWrocław(0) 3
18Mateusz GradkaWrocław(0) 0

Łódź - 16 czerwiec (16.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Damian AdamczakBydgoszcz(3,2,2,3,3) 13
2Emil PulczyńskiToruń(2,3,3,2,3) 13
3Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,w2) 12
4Kacper GomólskiGniezno(3,1,3,2,3) 12
5Szymon WoźniakBydgoszcz(1,3,3,2,2) 11
6Maciej FajferPoznań(3,3,1,2,1) 10
7Damian MichalskiŁódź(1,2,2,3,1) 9
8Damian SperzGdańsk(2,2,2,1,2) 9
9Oskar FajferGniezno(1,1,d2,3,2) 7+3
10Marcel SzymkoGdańsk(0,2,1,1,3) 7+2
11Mateusz LampkowskiGrudziądz(2,wu,2,d2,w2) 4
12Tadeusz KostroTarnów(2,w2,1,wu,w2) 3
13Wojciech LisieckiGniezno(1,d4,1,0,d2) 2
14Adrian OsmólskiŁódź(u4,1,wu,1,wu) 2
15Dawid BąkKrosno(1,w2,d4,1) 2R
16Łukasz KretRzeszów(0,d4,w2,d4,w2) 0
17Edward MazurTarnów(wu,ns) 0

Ostrów Wlkp. - 16 czerwiec (16.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IIPiła(2,3,3,3,2) 13
2Przemysław PawlickiPiła(1,2,3,3,3) 12
3Patryk DudekZielona_Góra(3,2,1,3,3) 12
4Łukasz SówkaOstrów_Wlkp(3,3,2,2,2) 12
5Tobiasz MusielakLeszno(3,1,3,2,2) 11
6Kacper RogowskiZielona_Góra(1,3,3,1,2) 10
7Bartosz ZmarzlikGorzów_Wlkp(2,2,2,1,3) 10
8Adam StrzelecZielona_Góra(2,3,0,3,1) 9
9Mikołaj CuryłoBydgoszcz(3,1,2,0,1) 7
10Łukasz CyranGorzów_Wlkp(0,0,1,2,3) 6
11Artur CzajaCzęstochowa(1,d3,2,2,u4) 5
12Kamil AdamczewskiLeszno(1,2,1,1,u4) 4
13Marcel KajzerCzęstochowa(2,1,w2,0,1) 4
14Patryk MalitowskiWrocław(0,1,1,d4,0) 2
15Paweł ParysGorzów_Wlkp(0,d4,0,1,0) 1
16Cyprian SzymkoPiła(d4,0,0,d4,1) 1
17Mateusz ŁukaszewskiLublin(0) 0R
18Piotr ŚwidzińskiOstrów_Wlkp(ns) nsR

2012

Rzeszów - 27 lipiec (27.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiLeszno(2,3,3,3,3) 14
2Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(2,3,3,3,2) 13
3Maciej JanowskiTarnów(w2x,3,2,3,3) 11
4Kamil PulczyńskiToruń(3,3,1,1,1) 9
5Tobiasz MusielakLeszno(3,2,1,2,1) 9
6Łukasz SówkaRzeszów(0,2,3,3,wu) 8
7Kacper GomólskiTarnów(2,wsu,2,1,3) 8
8Oskar FajferGniezno(1,0,3,1,2) 7
9Szymon WoźniakBydgoszcz(1,1,2,0,3) 7
10Damian AdamczakŁódź(2,1,0,2,2) 7
11Adam StrzelecZielona Góra(1,2,2,2,0) 7
12Piotr Pawlicki IILeszno(3,0,1,1,1) 6
13Jakub JamrógTarnów(1,1,0,2,2) 6
14Emil PulczyńskiToruń(3,1,1,0,0) 5
15Maciej FajferGniezno(0,2,0,0,1) 3
16Kacper WorynaRybnik(0,0,0,d4,0) 0
17Łukasz BojarskiOpole() nsR

Łódź - 5 lipiec (05.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kamil PulczyńskiToruń(3,2,3,3,3) 14
2Tobiasz MusielakLeszno(2,3,2,3,3) 13
3Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,2,2) 13
4Damian AdamczakŁódź(3,3,wu1,3,2) 11
5Maciej FajferGniezno(3,1,2,1,3) 10
6Kacper GomólskiTarnów(2,3,2,2,1) 10
7Oskar FajferGniezno(1,2,3,1,2) 9
8Emil PulczyńskiToruń(1,2,2,3,1) 9
9Adrian CyferGorzów Wlkp.(1,1,1,2,3) 8
10Krystian PieszczekGdańsk(2,u3,3,2,wsu) 7
11Marcel SzymkoGdańsk(1,0,1,1,2) 5
12Wojciech LisieckiGniezno(2,1,1,0,1) 5
13Marcin WawrzyniakŁódź(0,2,1,0,0) 3
14Łukasz CyranGrudziądz(0,1,0,0,w2) 1

Opole - 5 lipiec (05.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Szymon WoźniakBydgoszcz(3,1,3,3,3) 13
3Jakub JamrógTarnów(2,3,3,2,3) 13
4Piotr Pawlicki IILeszno(1,3,2,3,3) 12
5Łukasz SówkaRzeszów(1,3,2,2,2) 10
6Kacper WorynaRybnik(2,1,2,3,0) 8
7Adam StrzelecZielona Góra(3,2,d3,2,1) 8
8Łukasz BojarskiOpole(2,0,1,1,2) 6+3
9Rafał MalczewskiCzęstochowa(2,2,1,0,1) 6+2
10Patryk MalitowskiWrocław(0,1,3,2,0) 6+1
11Artur CzajaCzęstochowa(1,2,0,1,2) 6+0
12Marcin BubelCzęstochowa(ust,2,1,0,2) 5
13Mateusz ŁukaszewskiLublin(0,1,2,1,1) 5
14Łukasz PiechaRybnik(3,0,0,0,0) 3
15Łukasz LesiakTarnów(1,0,1,1,d4) 3
16Damian SynowiecOpole(0,0,0,0,1) 1

2013

Rawicz - 3 sierpień (03.08)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IILeszno(3,3,3,3,3) 15
2Patryk DudekZielona Góra(3,3,2,3,3) 14
3Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(2,2,3,2,3) 12
4Patryk DolnyWrocław(2,3,2,2,2) 11
5Kacper GomólskiTarnów(2,2,3,2,2) 11
6Adrian CyferGorzów Wlkp.(3,2,3,1,1) 10
7Szymon WoźniakBydgoszcz(3,1,1,3,1) 9
8Alex ZgardzińskiZielona Góra(1,3,2,w/u,-) 6
9Adam StrzelecZielona Góra(d,2,u,3,d) 5
10Marcel SzymkoGdańsk(1,0,1,2,1) 5
11Hubert ŁęgowikCzęstochowa(1,w/u,1,1,2) 5
12Oskar FajferGniezno(1,1,2,d,-) 4
13Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,w/u,t,-,-) 2
14Kamil PulczyńskiToruń(0,w/u,1,0,-) 1
15Artur CzajaCzęstochowa(0,1,d,w/2min,-) 1
16Mateusz ŁukaszewskiLublin(0,0,d,-,-) 0
17Sebastian NiedźwiedźRawicz(d,w/u,w/2min) 0RT

Grudziądz - 14 lipiec (14.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk DolnyWrocław(1,3,3,3,2) 12
2Kamil PulczyńskiToruń(3,3,2,3,1) 12
3Artur CzajaCzęstochowa(1,3,2,2,3) 11
4Szymon WoźniakBydgoszcz(2,2,3,2,2) 11
5Mikołaj CuryłoBydgoszcz(3,2,0,2,3) 10
6Kacper GomólskiTarnów(1,3,2,3,1) 10
7Hubert ŁęgowikCzęstochowa(3,0,1,2,3) 9+3
8Emil PulczyńskiToruń(2,2,3,w/u,2) 9+2
9Marcel SzymkoGdańsk(2,2,0,3,2) 9+1
10Krystian PieszczekGdańsk(u,1,3,1,3) 8
11Łukasz CyranGorzów Wlkp.(3,w/u,1,1,0) 5
12Adrian GalaGniezno(2,0,0,1,1) 4
13Łukasz PrzedpełskiToruń(1,1,1,0,1) 4
14Marcin NowakLeszno(w/u,1,1,1,0) 3
15Karol JózwikBydgoszcz(0,t,2,0,0) 2
16Denis NiedzielskiGrudziądz(w/u,0,0,u,w/2min) 0
17Karol SzychowskiGrudziądz(w/2min,t,) 0

Lublin - 22 maj (22.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian CyferGorzów Wlkp.(3,3,3) 9
2Tobiasz MusielakLeszno(2,3,3) 8
3Piotr Pawlicki IILeszno(3,d,3) 6
4Oskar FajferGniezno(3,2,1) 6
5Wojciech LisieckiGniezno(2,2,2) 6
6Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(2,0,3) 5
7Kamil AdamczewskiZielona Góra(3,2,0) 5
8Alex ZgardzińskiZielona Góra(0,3,1) 4
9Mateusz BorowiczTarnów(1,3,w) 4
10Mateusz ŁukaszewskiLublin(1,0,2) 3
11Łukasz KretRzeszów(0,1,2) 3
12Adam StrzelecZielona Góra(2,1,0) 3
13Marcin BubelCzęstochowa(1,2,w/u) 3
14Łukasz SówkaRzeszów(d,1,2) 3
15Damian MichalskiOstrów Wlkp.(t,1,1) 2
16Rafał MalczewskiCzęstochowa(1,0,0) 1
17Arkadiusz MadejLublin(0) 0

2014

Krosno - 27 lipiec (27.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IILeszno(3,3,2,3,3) 14
2Krystian PieszczekGdańsk(2,3,2,3,3) 13
3Szymon WoźniakBydgoszcz(3,2,1,3,3) 12
4Adrian CyferGorzów Wlkp.(1,3,2,3,2) 11
5Patryk MalitkowskiWrocław(2,3,1,2,2) 10
6Paweł PrzedpełskiToruń(2,0,3,1,3) 9
7Łukasz SówkaRzeszów(2,2,3,1,1) 9
8Kacper GomólskiTarnów(d,2,3,2,1) 8
9Daniel KaczmarekLeszno(3,1,1,1,0) 6
10Kacper WorynaRybnik(w,1,2,1,2) 6
11Mateusz BorowiczTarnów(3,1,1,d,-) 5
12Tobiasz MusielakLeszno(1,d,0,2,2) 5
13Adrian GałaGniezno(1,1,0,2,t) 4
14Oskar FajferToruń(0,0,3,w,-) 3
15Patryk DolnyWrocław(1,2,0,0,0) 3
16Ernest KozaTarnów(1,1) 2 R1
17Artur CzajaCzęstochowa(0,0,0,w,d) 0
18Oskar PolisCzęstochowa(0,w) 0 R2

Rawicz - 12 lipiec (12.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tobiasz MusielakLeszno(3,3,3,2,3) 14
2Kacper WorynaRybnik(3,3,3,3,2) 14
3Krystian PieszczekGdańsk(2,2,3,3,1) 11
4Łukasz SówkaRzeszów(2,3,1,1,3) 10
5Artur CzajaCzęstochowa(2,2,1,1,3) 9
6Mateusz BorowiczTarnów(2,0,2,3,2) 9
7Szymon WoźniakBydgoszcz(w,1,2,3,2) 8+3
8Patryk MalitkowskiWrocław(3,3,0,1,1) 8+2
9Ernest KozaTarnów(1,1,1,2,3) 8+1
10Kamil AdamczewskiZielona Góra(3,t,2,2,t) 7
11Maksym DrabikCzęstochowa(1,2,3,0,1) 7
12Bartosz SmektałaLeszno(0,1,2,1,2) 6
13Marcin NowakGrudziądz(0,2,0,2,0) 4
14Sebastian NiedźwiedźRawicz(1,1,0,0,d) 2
15Mikołaj DrożdżowskiŁódź(0,0,0,0,1) 1
16Łukasz KaczmarekGorzów Wlkp.(t,0,1,0,0) 1
17Marcin RiedelRawicz(1,0,0) 1 R1

Gniezno - 26 czerwiec (26.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oskar FajferToruń(3,3,3,3,2) 14
2Piotr Pawlicki IILeszno(2,3,2,2,3) 12
3Daniel KaczmarekLeszno(3,3,2,2,1) 11
4Kacper GomólskiTarnów(1,2,2,3,3) 11
5Adrian GałaGniezno(3,0,1,3,3) 10
6Adrian CyferGorzów Wlkp.(2,2,3,0,3) 10
7Paweł PrzedpełskiToruń(1,1,3,3,2) 10
8Patryk DolnyWrocław(0,3,2,2,1) 8
9Oskar PolisCzęstochowa(1,2,1,1,2) 7
10Rafał MalczewskiCzęstochowa(3,1,1,1,0) 6
11Alex ZgardzińskiZielona Góra(2,2,0,0,2) 6
12Adam StrzelecZielona Góra(0,w,3,2,d) 5
13Dominik KossakowskiGdańsk(0,1,d,1,1) 3
14Marcin WawrzyniakOstrów Wlkp.(2,d,0,0,0) 2
15Karol JóźwikBydgoszcz(1,1,0,d,0) 2
16Dawid WawrzyniakGniezno(t,0,w,1,1) 2
17Hubert ŁęgowikCzęstochowa(0) 0 R1




Odwiedziny (Visitors):
6954494


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl