Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2022-2023

Puchar Ekstraligi na Żużlu (250ccm)
(Ekstraliga Speedway Cup [250cc])

Thanks to Wojciech W.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2022Szymon LudwiczakWłókniarz CzęstochowaFinał - Klasyfikacja końcowa
2022Jan PrzanowskiGKM Grudządz1 runda
2022Kacper ManiaUnia Leszno2 runda
2022Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa3 runda
2022Dawid GrzeszczykMotor Lublin4 runda
2022Kevin MałkiewiczGKM Grudządz5 runda
2022Dawid GrzeszczykMotor Lublin6 runda
2022Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa7 runda
2022Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.8 runda

2022

8 rund: Grudziądz - 25 kwiecień (25.04), Ostrów Wlkp. - 27 lipiec (27.07), Częstochowa - 9 maj (09.05), Lublin - 16 maj (16.05), Toruń - 11 czerwiec (11.06), Wrocław - 30 maj (30.05), Gorzów Wlkp. - 6 czerwiec (06.06), Leszno - 13 czerwiec (13.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(10,12,14,12,9,12,13,11) 93
2Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(11,12,11,7,12,8,12,11) 84
3Marcel JuskowiakUnia Leszno(12,-,13,12,11,8,10,9) 75
3Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(5,8,8,10,10,13,7,14) 75
5Dawid GrzeszczykMotor Lublin(11,-,11,15,6,14,10,-) 67
6Antoni KawczyńskiMotor Lublin(-,13,-,9,11,8,10,9) 60
7Kacper ManiaUnia Leszno(-,14,9,12,3,4,8,8) 58
8Jan PrzanowskiGKM Grudządz(15,-,7,7,9,9,7,3) 57
9Gracjan SzostakOstrovia Ostrów Wlkp.(-,11,3,6,10,6,9,9) 54
10Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(5,8,9,3,6,11,9,0) 51
11Marcel KowolikWłókniarz Częstochowa(12,11,-,-,10,0,6,11) 50
12Mikołaj DuchińskiKS Toruń(7,2,6,6,5,9,2,10) 47
13Kamil WitkowskiUnia Leszno(8,7,6,-,6,1,8,9) 45
14Jakub BreńskiKS Toruń(5,9,3,7,5,3,3,6) 41
15Damian MillerGKM Grudządz(-,0,10,7,0,7,3) 27
16Eryk FarańskiSparta Wrocław(2,3,-,-,5,7,3,4) 24
17Konrad PawłowskiGKM Grudządz(4,1,5,3,-,0,0,2) 15
18Ksawery SłomskiKS Toruń(3,4,3,3,1,-,0) 14
18Krzysztof SkorczykUnia Leszno(6,4,-,-,-,-,-,4) 14
20Krystian BuczyńskiUnia Leszno(3,1,2,0,-,-,-,0) 6
21Borys SłomczewskiKS Toruń(0,-,-,-,-,-,-,-) 0
21Emil KoniecznyUnia Leszno(-,-,-,-,0,0,-,0) 0

Grudziądz - 25 kwiecień (25.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan PrzanowskiGKM Grudządz(3,3,3,3,3) 15
2Marcel KowolikWłókniarz Częstochowa(2,3,1,3,3) 12
3Marcel JuskowiakUnia Leszno(3,2,3,2,2) 12
4Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(3,3,0,3,2) 11
5Dawid GrzeszczykMotor Lublin(2,3,3,3) 11 R1
6Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(w,3,2,2,3) 10
7Kamil WitkowskiUnia Leszno(2,2,2,2,w) 8
8Mikołaj DuchińskiKS Toruń(1,1,2,2,1) 7
9Krzysztof SkorczykUnia Leszno(2,1,1,0,2) 6
10Jakub BreńskiKS Toruń(0,1,3,d,1) 5
11Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(1,2,w,w,2) 5
12Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(0,1,2,1,1) 5
13Konrad PawłowskiGKM Grudządz(2,w,w,1,1) 4
14Ksawery SłomskiKS Toruń(3,0,0,0,0) 3
15Krystian BuczyńskiUnia Leszno(1,0,1,1,0) 3
16Eryk FarańskiSparta Wrocław(1,0,u,1,0) 2
17Borys SłomczewskiKS Toruń(w,-,-,-,-) 0

Ostrów Wlkp. - 27 lipiec (27.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kacper ManiaUnia Leszno(3,3,3,2,3) 14
2Antoni KawczyńskiMotor Lublin(3,2,3,2,3) 13
3Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(2,3,1,3,3) 12
4Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(2,3,3,2,2) 12
5Gracjan SzostakOstrovia Ostrów Wlkp.(3,1,2,2,3) 11
6Marcel KowolikWłókniarz Częstochowa(1,3,2,3,2) 11
7Jakub BreńskiKS Toruń(1,2,1,3,2) 9
8Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(0,2,2,3,1) 8
9Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(3,2,2,1,0) 8
10Kamil WitkowskiUnia Leszno(2,0,3,1,1) 7
11Krzysztof SkorczykUnia Leszno(1,1,0,0,2) 4
12Ksawery SłomskiKS Toruń(1,1,1,1,0) 4
13Eryk FarańskiSparta Wrocław(2,u,0,0,1) 3
14Mikołaj DuchińskiKS Toruń(0,1,0,1,d) 2
15Konrad PawłowskiGKM Grudządz(0,0,1,0,0) 1
16Krystian BuczyńskiUnia Leszno(0,1) 1 R1
17Damian MillerGKM Grudządz(0,0,0,-,-) 0

Częstochowa - 9 maj (09.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(3,3,3,3,2) 14
2Marcel JuskowiakUnia Leszno(2,3,3,2,3) 13
3Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(3,3,2,3,0) 11
4Dawid GrzeszczykMotor Lublin(3,3,1,2,2) 11
5Damian MillerGKM Grudządz(0,2,2,3,3) 10
6Kacper ManiaUnia Leszno(1,1,1,3,3) 9
7Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(2,2,2,1,2) 9
8Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(1,1,3,2,1) 8
9Jan PrzanowskiGKM Grudządz(1,1,2,2,1) 7
10Mikołaj DuchińskiKS Toruń(2,0,0,1,3) 6
11Kamil WitkowskiUnia Leszno(2,1,3,w,-) 6
12Konrad PawłowskiGKM Grudządz(0,2,0,1,2) 5
13Gracjan SzostakOstrovia Ostrów Wlkp.(3,0,d,d,-) 3
14Jakub BreńskiKS Toruń(0,2,1,w,t) 3
15Ksawery SłomskiKS Toruń(1,0,t,1,1) 3
16Krystian BuczyńskiUnia Leszno(0,0,1,0,1) 2

Lublin - 16 maj (16.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dawid GrzeszczykMotor Lublin(3,3,3,3,3) 15
2Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(2,1,3,3,3) 12
3Marcel JuskowiakUnia Leszno(2,2,3,3,2) 12
4Kacper ManiaUnia Leszno(3,2,2,2,3) 12
5Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(1,3,2,3,1) 10
6Antoni KawczyńskiMotor Lublin(2,3,1,1,2) 9
7Damian MillerGKM Grudządz(3,0,2,1,1) 7
8Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(3,2,1,1,d) 7
9Jan PrzanowskiGKM Grudządz(1,1,2,2,1) 7
10Jakub BreńskiKS Toruń(1,1,1,2,2) 7
11Mikołaj DuchińskiKS Toruń(1,2,3,0,0) 6
12Gracjan SzostakOstrovia Ostrów Wlkp.(t,1,w,2,3) 6
13Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(0,3,w,w,w) 3
14Ksawery SłomskiKS Toruń(0,0,1,0,2) 3
15Konrad PawłowskiGKM Grudządz(2,0,0,1,w) 3
16Krystian BuczyńskiUnia Leszno(0,0,0,0,w) 0

Toruń - 11 czerwiec (11.06).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(3,3,2,3,1) 12
2Antoni KawczyńskiMotor Lublin(3,2,2,1,3) 11
3Marcel JuskowiakUnia Leszno(3,2,2,2,2) 11
4Gracjan SzostakOstrovia Ostrów Wlkp.(1,1,3,3,2) 10
5Marcel KowolikWłókniarz Częstochowa(1,1,2,3,3) 10
6Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(2,1,3,2,2) 10
7Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(w,3,3,0,3) 9
8Jan PrzanowskiGKM Grudządz(2,2,1,3,1) 9
9Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(w,3,3,w,0) 6
10Dawid GrzeszczykMotor Lublin(3,3,w,u,-) 6
11Kamil WitkowskiUnia Leszno(2,2,1,1,0) 6
12Eryk FarańskiSparta Wrocław(1,0,0,1,3) 5
13Mikołaj DuchińskiKS Toruń(2,0,0,2,1) 5
14Jakub BreńskiKS Toruń(0,1,1,2,1) 5
15Kacper ManiaUnia Leszno(0,0,1,0,2) 3
16Ksawery SłomskiKS Toruń(0,1,0) 1
17Emil KoniecznyUnia Leszno(w,0,0) 0
18Damian MillerGKM Grudządz(w,-,-,-,-) 0

Wrocław - 30 maj (30.05).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dawid GrzeszczykMotor Lublin(3,3,3,3,2) 14
2Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(3,1,3,3,3) 13
3Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(2,3,3,2,2) 12
4Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(3,2,2,1,3) 11
5Jan PrzanowskiGKM Grudządz(1,2,3,3,0) 9
6Mikołaj DuchińskiKS Toruń(0,3,2,2,2) 9
7Marcel JuskowiakUnia Leszno(1,1,0,3,3) 8
8Antoni KawczyńskiMotor Lublin(3,1,1,2,1) 8
9Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(2,3,1,1,1) 8
10Damian MillerGKM Grudządz(0,2,2,0,3) 7
11Eryk FarańskiSparta Wrocław(1,2,1,1,2) 7
12Gracjan SzostakOstrovia Ostrów Wlkp.(2,1,2,1,0) 6
13Kacper ManiaUnia Leszno(2,0,1,0,1) 4
14Jakub BreńskiKS Toruń(0,0,0,2,1) 3
15Kamil WitkowskiUnia Leszno(1,w,0,0,0) 1
16Emil KoniecznyUnia Leszno(0,0,u,0,0) 0
17Konrad PawłowskiGKM Grudządz(ns) 0 R2
17Marcel KowolikWłókniarz Częstochowa(ns) 0 R1

Gorzów Wlkp. - 6 czerwiec (06.06).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(2,3,2,3,3) 13
2Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(2,2,3,2,3) 12
3Dawid GrzeszczykMotor Lublin(3,3,w,3,1) 10
4Marcel JuskowiakUnia Leszno(2,2,3,0,3) 10
5Antoni KawczyńskiMotor Lublin(3,w,2,2,3) 10
6Gracjan SzostakOstrovia Ostrów Wlkp.(2,2,2,3,0) 9
7Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(3,1,1,2,2) 9
8Kamil WitkowskiUnia Leszno(0,3,3,1,1) 8
9Kacper ManiaUnia Leszno(1,3,1,2,1) 8
10Jan PrzanowskiGKM Grudządz(0,1,3,3,0) 7
11Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(3,0,2,0,2) 7
12Marcel KowolikWłókniarz Częstochowa(1,2,u,1,2) 6
13Jakub BreńskiKS Toruń(1,0,w,0,2) 3
14Eryk FarańskiSparta Wrocław(0,1,1,1,0) 3
15Damian MillerGKM Grudządz(1,1,0,w,1) 3
16Mikołaj DuchińskiKS Toruń(0,0,1,1,0) 2
17Konrad PawłowskiGKM Grudządz(ns) ns R1
17Ksawery SłomskiKS Toruń(ns) nsR2

Leszno - 13 czerwiec (13.06).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikołaj KrokStal Gorzów Wlkp.(2,3,3,3,3) 14
2Szymon LudwiczakWłókniarz Częstochowa(3,1,2,2,3) 11
3Marcel KowolikWłókniarz Częstochowa(3,3,1,2,2) 11
4Kevin MałkiewiczGKM Grudządz(2,3,2,3,1) 11
5Mikołaj DuchińskiKS Toruń(3,3,u,1,3) 10
6Antoni KawczyńskiMotor Lublin(3,1,2,3,0) 9
7Kamil WitkowskiUnia Leszno(2,0,1,3,3) 9
8Gracjan SzostakOstrovia Ostrów Wlkp.(0,2,3,2,2) 9
9Marcel JuskowiakUnia Leszno(1,2,3,1,2) 9
10Kacper ManiaUnia Leszno(2,1,3,w,2) 8
11Jakub BreńskiKS Toruń(1,2,2,0,1) 6
12Eryk FarańskiSparta Wrocław(1,2,1,0,0) 4
13Krzysztof SkorczykUnia Leszno(0,1,0,2,1) 4
14Jan PrzanowskiGKM Grudządz(1,0,1,1,0) 3
15Konrad PawłowskiGKM Grudządz(w,0,0,1,1) 2
16Krystian BuczyńskiUnia Leszno(0,0,0,0) 0 R1
17Denis AndrzejczakStal Gorzów Wlkp.(w,-,-,-,-) 0
18Emil KoniecznyUnia Leszno(ns) ns R2




Odwiedziny (Visitors):
13309360


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl