Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2022-2023

Puchar Ekstraligi na Żużlu (125ccm)
(Ekstraliga Speedway Cup [125cc])

Thanks to Wojciech W.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2022Filip BęczkowskiGUKS Speedway WawrówFinał - Klasyfikacja końcowa
2022Krzysztof HarendarczykMKMŻ Rybki Rybnik1 runda
2022Franciszek SzczyrbaMKMŻ Rybki Rybnik2 runda
2022Maksymilian PawełczakBTŻ Polonia Bydgoszcz3 runda
2022Maksymilian PawełczakBTŻ Polonia Bydgoszcz4 runda
2022Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów5 runda
2022Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów6 runda
2022Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów7 runda
2022Franciszek SzczyrbaMKMŻ Rybki Rybnik8 runda

2022

8 rund: Częstochowa - 2 lipiec (02.07), Częstochowa - 3 lipiec (02.07), Bydgoszcz - 16 lipiec (16.07), Toruń - 24 lipiec (24.07), Wawrów - 14 sierpień (14.08), Wawrów - 14 sierpień (14.08), Rybnik - 19 sierpień (19.08), Rybnik - 26 sierpień (26.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(11,12,11,11,13,15,14,12) 99
2Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów(13,13,-,11,15,14,15,12) 93
3Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(9,7,8,9,10,10,11,13) 77
4Hubert FrejterKS Stal Toruń(8,10,5,8,12,-,12,12) 67
5Dominik ŁakomyKS Stal Toruń(3,5,-,5,11,9,9,9) 51
5Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(3,9,2,2,9,8,8,10) 51
7Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(5,1,7,3,7,8,9,8) 48
7Franciszek SzczyrbaMKMŻ Rybki Rybnik(12,15,7,-,-,-,-,14) 48
9Maksymilian PawełczakBTŻ Polonia Bydgoszcz(-,-,11,15,14,-,-,-) 40
10Maciej SibińskiWTS Sparta Wrocław(0,5,-,6,5,10,-,-) 26
11Mieszko MudłoBTŻ Polonia Bydgoszcz(-,-,11,14,-,-,-,-) 25
12Oskar KręglickiUKS Speedway Rędziny(12,3,9,-,-,-,-,-) 24
13Krzysztof HarendarczykMKMŻ Rybki Rybnik(14,8,-,-,-,-,-,-) 22
14Wiktor Jasiński IIBTŻ Polonia Bydgoszcz(-,-,8,13,-,-,-,-) 21
14Aleksander ŁobejkoMotor Lublin(-,-,-,-,5,5,6,5) 21
16Nikodem LeśnikMKMŻ Rybki Rybnik(5,8,-,-,-,-,-,5) 18
16Dawid BenauerMKMŻ Rybki Rybnik(-,4,-,-,-,-,9,5) 18
18Dorian BiedrzyckiKS Stal Toruń(-,-,4,2,-,9,2,-) 17
18Rafał GrzędzińskiWTS Sparta Wrocław(-,-,-,-,5,9,2,1) 17
20Oskar JurakMotor Lublin(-,-,-,-,3,3,4,5) 15
21Marcel ChylareckiBTŻ Polonia Bydgoszcz(-,-,6,8,-,-,-,-) 14
21Mateusz StarzakWTS Sparta Wrocław(-,-,-,-,2,4,6,2) 14
21Michał ObstWTS Sparta Wrocław(-,-,-,-,3,4,4,3) 14
24William ForstnerStal Gorzów Wlkp.(-,-,-,1,-,7,3,-) 11
25Paweł WyczyszczokMKMŻ Rybki Rybnik(-,10,-,-,-,-,-,-) 10
25Oskar FuntowiczBTŻ Polonia Bydgoszcz(-,-,-,10,-,-,-,-) 10
25Kacper OleksakMotor Lublin(-,-,-,-,4,1,2,3) 10
28Maksym ZientaraUKS Speedway Rędziny(9,-,-,-,-,-,-,-) 9
29Piotr ReszkaMKMŻ Rybki Rybnik(8,-,-,-,-,-,-,-) 8
30Patryk ProkopGUKS Speedway Wawrów(3,4,2,-,-,0,-,-) 7
31Wiktor KlechaMKMŻ Rybki Rybnik(-,5,-,-,-,-,-,-) 5
32Robert DownarKS Stal Toruń(3,0,-,-,-,-,-,-) 3
32Antoni JabłońskiGKŻ Wybrzeże Gdańsk(-,-,3,-,-,-,-,-) 3
32Maksymilian KosteraGUKS Speedway Wawrów(-,-,-,-,-,3,0,-) 3
35Kacper SzewczykMotor Lublin(-,-,-,-,0,1,0,1) 2

Częstochowa - 2 lipiec (02.07).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof HarendarczykMKMŻ Rybki Rybnik(3,3,3,3,2) 14
2Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów(3,2,3,2,3) 13
3Oskar KręglickiUKS Speedway Rędziny(3,3,3,0,3) 12
4Franciszek SzczyrbaMKMŻ Rybki Rybnik(2,2,2,3,3) 12
5Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(2,3,2,2,2) 11
6Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(1,2,3,3,w) 9
7Maksym ZientaraUKS Speedway Rędziny(2,3,2,2,d) 9
8Piotr ReszkaMKMŻ Rybki Rybnik(3,1,1,3,d) 8
9Hubert FrejterKS Stal Toruń(1,1,2,2,2) 8
10Nikodem LeśnikMKMŻ Rybki Rybnik(1,0,0,1,3) 5
11Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(0,2,0,1,2) 5
12Dominik ŁakomyKS Stal Toruń(2,0,1,w,w) 3
13Patryk ProkopGUKS Speedway Wawrów(0,1,1,0,1) 3
14Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(1,0,1,1,u) 3
15Robert DownarKS Stal Toruń(0,1,w,1,1) 3
16Maciej SibińskiWTS Sparta Wrocław(0,0,0,0,t) 0

Częstochowa - 3 lipiec (02.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franciszek SzczyrbaMKMŻ Rybki Rybnik(3,3,3,3,3) 15
2Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów(3,3,3,2,2) 13
3Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(3,1,2,3,3) 12
4Hubert FrejterKS Stal Toruń(1,3,1,2,3) 10
5Paweł WyczyszczokMKMŻ Rybki Rybnik(2,2,2,2,2) 10
6Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(2,1,2,3,1) 9
7Krzysztof HarendarczykMKMŻ Rybki Rybnik(2,3,2,1,w) 8
8Nikodem LeśnikMKMŻ Rybki Rybnik(2,2,1,1,2) 8
9Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(0,1,t,3,3) 7
10Wiktor KlechaMKMŻ Rybki Rybnik(2,3,w,-,-) 5
11Maciej SibińskiWTS Sparta Wrocław(1,0,3,0,1) 5
12Dominik ŁakomyKS Stal Toruń(1,0,1,1,2) 5
13Dawid BenauerMKMŻ Rybki Rybnik(1,1,1,0,1) 4
14Paweł ProkopGUKS Speedway Wawrów(0,2,0,2,0) 4
15Oskar KręglickiUKS Speedway Rędziny(3,w,-,-,-) 3
16Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(0,w,0,1,d) 1
17Robert DownarKS Stal Toruń(0,w,-,-,-) 0

Bydgoszcz - 16 lipiec (16.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maksymilian PawełczakBTŻ Polonia Bydgoszcz(2,3,3,3) 11
2Mieszko MudłoBTŻ Polonia Bydgoszcz(3,3,3,2) 11
3Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(3,2,3,3) 11
4Oskar KręglickiUKS Speedway Rędziny(3,1,2,3) 9
5Wiktor Jasiński IIBTŻ Polonia Bydgoszcz(1,3,1,3) 8
6Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(2,2,2,2) 8
7Franciszek SzczyrbaMKMŻ Rybki Rybnik(3,2,2,w) 7
8Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(2,1,3,1) 7
9Marcel ChylareckiBTŻ Polonia Bydgoszcz(1,3,u,2) 6
10Hubert FrejterKS Stal Toruń(2,0,1,2) 5
11Dorian BiedrzyckiKS Stal Toruń(1,2,d,1) 4
12Antoni JabłońskiGKŻ Wybrzeże Gdańsk(1,0,1,1) 3
13Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(0,0,2,0) 2
14Patryk ProkopGUKS Speedway Wawrów(0,1,0,1) 2

Toruń - 24 lipiec (24.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maksymilian PawełczakBTŻ Polonia Bydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Mieszko MudłoBTŻ Polonia Bydgoszcz(3,2,3,3,3) 14
3Wiktor Jasiński IIBTŻ Polonia Bydgoszcz(2,3,3,3,2) 13
4Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(0,3,3,2,3) 11
5Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów(3,1,2,2,3) 11
6Oskar FuntowiczBTŻ Polonia Bydgoszcz(3,2,2,1,2) 10
7Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(2,3,1,2,1) 9
8Marcel ChylareckiBTŻ Polonia Bydgoszcz(1,1,2,3,1) 8
9Hubert FrejterKS Stal Toruń(2,2,1,1,2) 8
10Maciej SibińskiWTS Sparta Wrocław(1,2,1,0,2) 6
11Dominik ŁakomyKS Stal Toruń(1,1,0,2,1) 5
12Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(0,0,2,w,1) 3
13Dorian BiedrzyckiKS Stal Toruń(2,d,w,d,0) 2
14Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(1,1,0,t,0) 2
15William ForstnerStal Gorzów Wlkp.(0,0,1,0,0) 1

Bydgoszcz - 31 lipiec (31.07).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów(3,3,3,3,3) 15
2Maksymilian PawełczakBTŻ Polonia Bydgoszcz(2,3,3,3,3) 14
3Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(3,3,2,3,2) 13
4Hubert FrejterKS Stal Toruń(3,2,3,2,2) 12
5Dominik ŁakomyKS Stal Toruń(1,3,3,1,3) 11
6Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(3,1,1,3,2) 10
7Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(2,2,0,2,3) 9
8Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(1,2,2,2,0) 7
9Maciej SibińskiWTS Sparta Wrocław(2,0,1,0,2) 5
10Aleksander ŁobejkoMotor Lublin(w,1,2,2,0) 5
11Rafał GrzędzińskiWTS Sparta Wrocław(w,2,2,w,1) 5
12Kacper OleksakMotor Lublin(1,0,1,1,1) 4
13Michał ObstWTS Sparta Wrocław(2,0,d,w,1) 3
14Oskar JurakMotor Lublin(0,1,1,1,0) 3
15Mateusz StarzakWTS Sparta Wrocław(w,1,w,w,1) 2
16Kacper SzewczykMotor Lublin(d,d,0,d,d) 0

Wawrów - 14 sierpień (14.08).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(3,3,3,3,3) 15
2Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów(3,3,3,3,2) 14
3Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(w,3,3,3,1) 10
4Maciej SibińskiWTS Sparta Wrocław(1,3,1,2,3) 10
5Dominik ŁakomyKS Stal Toruń(2,0,3,1,3) 9
6Rafał GrzędzińskiWTS Sparta Wrocław(2,2,2,2,1) 9
7Dorian BiedrzyckiKS Stal Toruń(2,2,1,2,2) 9
8Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(3,2,w,3,0) 8
9Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(3,2,2,1,w) 8
10William ForstnerStal Gorzów Wlkp.(0,1,2,2,2) 7
11Aleksander ŁobejkoMotor Lublin(1,0,2,d,2) 5
12Michał ObstWTS Sparta Wrocław(2,1,0,0,1) 4
13Mateusz StarzakWTS Sparta Wrocław(w,1,1,1,1) 4
14Maksymilian KosteraGUKS Speedway Wawrów(3) 3 R1
15Oskar JurakMotor Lublin(1,1,0,1,0) 3
16Kacper SzewczykMotor Lublin(0,0,1,0,w) 1
17Kacper OleksakMotor Lublin(1,0,w,0,0) 1
18Patryk ProkopGUKS Speedway Wawrów(ns) 0 R2

Rybnik - 19 sierpień (19.08).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów(3,3,3,3,3) 15
2Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(3,2,3,3,3) 14
3Hubert FrejterKS Stal Toruń(2,2,3,2,3) 12
4Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(3,3,2,3,0) 11
5Dawid BenauerMKMŻ Rybki Rybnik(3,0,1,3,2) 9
6Dominik ŁakomyKS Stal Toruń(1,1,3,1,3) 9
7Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(2,3,2,2,w) 9
8Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(2,2,2,1,1) 8
9Aleksander ŁobejkoMotor Lublin(0,w,2,2,2) 6
10Mateusz StarzakWTS Sparta Wrocław(1,1,1,2,1) 6
11Michał ObstWTS Sparta Wrocław(1,3,0,w,0) 4
12Oskar JurakMotor Lublin(2,w,0,0,2) 4
13William ForstnerStal Gorzów Wlkp.(1,w,0,1,1) 3
14Dorian BiedrzyckiKS Stal Toruń(2) 2 R1
15Kacper OleksakMotor Lublin(0,w,1,0,1) 2
16Rafał GrzędzińskiWTS Sparta Wrocław(w,w,1,1,0) 2
17Kacper SzewczykMotor Lublin(0,0,0,0,0) 0
18Maksymilian KosteraGUKS Speedway Wawrów(ns) 0 R1

Rybnik - 26 sierpień (26.08).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franciszek SzczyrbaMKMŻ Rybki Rybnik(3,3,3,3,2) 14
2Jakub PlutowskiWłókniarz Częstochowa(2,3,2,3,3) 13
3Kewin NyczGUKS Speedway Wawrów(3,3,3,d,3) 12
4Hubert FrejterKS Stal Toruń(3,3,1,3,2) 12
5Filip BęczkowskiGUKS Speedway Wawrów(3,2,2,2,3) 12
6Bartosz ByszewskiKS Stal Toruń(1,2,3,1,3) 10
7Dominik ŁakomyKS Stal Toruń(2,2,0,3,2) 9
8Bartłomiej PosturzyńskiWłókniarz Częstochowa(2,1,2,2,1) 8
9Dawid BenauerMKMŻ Rybki Rybnik(3,0,2) 5 R1
10Aleksander ŁobejkoMotor Lublin(w,d,2,2,1) 5
11Nikodem LeśnikMKMŻ Rybki Rybnik(2,0,1,1,1) 5
12Oskar JurakMotor Lublin(1,0,1,2,1) 5
13Michał ObstWTS Sparta Wrocław(0,2,1,0,0) 3
14Kacper OleksakMotor Lublin(1,1,0,1,0) 3
15Mateusz StarzakWTS Sparta Wrocław(1,1,-,-,-) 2
16Kacper SzewczykMotor Lublin(w,0,0,1,0) 1
17Rafał GrzędzińskiWTS Sparta Wrocław(d,1,0,0,0) 1




Odwiedziny (Visitors):
13309596


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl