Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 19??

Memoriał Jana Ciszewskiego
(Jan Ciszewski Memorial)


Thanks to Wojciech Wilde.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1983Henny KroezeHolandiaI Memoriał Jana Ciszewskiego
1984Piotr PysznyROW RybnikII Memoriał Jana Ciszewskiego
1985Piotr PysznyROW RybnikIII Memoriał Jana Ciszewskiego
1986Roman JankowskiUnia LesznoIV Memoriał Jana Ciszewskiego
1987Antonin Kasper IICzechosłowacjaV Memoriał Jana Ciszewskiego
1988Eugeniusz SkupieńROW RybnikVI Memoriał Jana Ciszewskiego
1989Henryk BemROW RybnikVII Memoriał Jana Ciszewskiego
1990Eugeniusz SkupieńROW RybnikVIII Memoriał Jana Ciszewskiego
1991Leszek MatysiakŚląsk ŚwiętochłowiceIX Memoriał Jana Ciszewskiego
1993Andrzej HuszczaMorawski Zielona GóraX Memoriał Jana Ciszewskiego
1994Adam ŁabędzkiUnia LesznoXI Memoriał Jana Ciszewskiego
1995Daniel AnderssonSzwecjaXII Memoriał Jana Ciszewskiego
1996Hans NielsenDaniaXIII Memoriał Jana Ciszewskiego
1997Tommy KnudsenDaniaXIV Memoriał Jana Ciszewskiego
1998Todd WiltshireAustraliaXV Memoriał Jana Ciszewskiego
1999Tony RickardssonSzwecjaXVI Memoriał Jana Ciszewskiego
2000Tomasz GollobPolonia BydgoszczXVII Memoriał Jana Ciszewskiego
2001Tomasz GollobPolonia BydgoszczXVIII Memoriał Jana Ciszewskiego
2002Mikael MaxSzwecjaXIX Memoriał Jana Ciszewskiego
2003Rune HoltaWłókniarz CzęstochowaXX Memoriał Jana Ciszewskiego
2004Leigh AdamsAustraliaXXI Memoriał Jana Ciszewskiego
2005Janusz KołodziejUnia TarnówXXII Memoriał Jana Ciszewskiego

1983

Rybnik - 6 sierpień

Uwaga ! Był to bieg dodatkowy po Finale Kontynentalnym IMŚ.

I Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeHolandia- 3
2Egon MullerRFN- 2
3Zenon PlechPolska- 1
4Jiri Stancl IICzechosłowacja- 0








1984

Rybnik - 19 sierpień

II Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr PysznyROW Rybnik(3,3,3,3,3) 15
2Jan NowakROW Rybnik(2,3,1,2,3) 11+3
3Antoni SkupieńROW Rybnik(1,3,2,2,3) 11+2
4Bronisław KlimowiczROW Rybnik(2,2,3,2,2) 11+1
5Jerzy KochmanŚląsk Świętochłowice(1,3,3,3,u) 10
6Henryk BemROW Rybnik(3,2,w,3,2) 10
7Marek ZiarnikPolonia Bydgoszcz(2,2,0,3,1) 8
8Adam PawliczekROW Rybnik(1,1,2,1,3) 8
9Henny KroezeHolandia(2,2,3,u,d) 7
10Adam JanikStal Rzeszów(3,0,1,1,2) 7
11Krzysztof ZarzeckiStal Rzeszów(1,1,0,2,2) 6
12Zdzisław RuteckiPolonia Bydgoszcz(3,1,2,ns,-) 6
13Mirosław KorbelROW Rybnik(0,1,1,1,1) 4
14Antoni KrzywonosStal Rzeszów(d,0,2,1,0) 3
15Ireneusz SzewczykOstrovia Ostrów(0,0,1,0,1) 2
16Andrzej KułagaŚląsk Świętochłowice(1) 1R
17Roman TajchertOstrovia Ostrów(0,0,0,0,0) 0








1985

Rybnik - 22 lipiec

III Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr PysznyROW Rybnik(3,3,3,3,3) 15
2Bronisław KlimowiczROW Rybnik(3,3,3,2,2) 13
3Mirosław BerlińskiWybrzeże Gdańsk(3,2,3,3,1) 12+3
4Antoni SkupieńROW Rybnik(1,3,2,3,3) 12+2
5Henny KorezeHolandia(3,3,2,1,1) 10
6Janos BaloghWęgry(2,1,2,2,3) 10
7Jan KrzystyniakFalubaz Zielona Góra(2,0,3,2,2) 9
8Adam PawliczekROW Rybnik(0,1,1,1,3) 6
9Jerzy KochmanŚląsk Świętochłowice(2,2,d,2,0) 6
10John ParrAnglia(0,2,1,0,2) 5
11Mirosław KorbelROW Rybnik(2,1,1,0,0) 4
12Bogusław NowakUnia Tarnów(2,1,1,0,0) 4
13Piotr ŻytoWybrzeże Gdańsk(1,2,d,0,1) 4
14Jozsef PetrikovicsWęgry(1,1,1,1,0) 4
15Stefan ŻeromskiFalubaz Zielona Góra(1,d,0,0,0) 1
16Zenon KasprzakUnia Leszno(0,d,-,-,-) 0
17Eugeniusz SkupieńROW Rybnik(0,3,2) 5R








1986

Rybnik - 21 lipiec

IV Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman JankowskiUnia Leszno(3,3,3,3,3) 15
2Zenon KasprzakUnia Leszno(2,3,3,3,2) 13+3
3Henny KorezeHolandia(3,3,2,2,3) 13+2
4Wojciech ZałuskiKolejarz Opole(2,2,3,2,2) 11+3
5Piotr PysznyROW Rybnik(3,2,1,3,2) 11+2
6Andras KovacsWęgry(1,0,2,2,3) 8+3
7Jerzy KochmanŚląsk Świętochłowice(3,1,1,3,0) 8+d
8Bogusław NowakUnia Tarnów(0,1,3,2,1) 7
9Janos BaloghWęgry(0,1,3,2,1) 7
10Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja(2,2,0,0,3) 7
11Krzysztof ZarzeckiŚląsk Świętochłowice(1,1,2,1,1) 6
12Bronisław KlimowiczROW Rybnik(0,3,0,1,1) 5
13Jan VernerCzechosłowacja(1,0,1,1,1) 4
14Rob StemanHolandia(2,0,0,0,0) 2
15Ole HansenDania(0,1,0,1,0) 2
16Henryk BemROW Rybnik(d,d,1,-,-) 1
17Sławomir TroninaUnia Tarnów(0,0,) 0R
18Karol LisKolejarz Opole(ns) nsR








1987

Rybnik - 18 czerwiec

V Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IICzechosłowacja(2,5,5,5,5,5) 27+5
2Sławomir DrabikWłókniarz Częstochowa(5,3,3,2,4,5) 22+4
3Roman JankowskiUnia Leszno(5,3,3,4,4,4) 23+3
4Laszlo BodyWęgry(5,4,2,3,0,3) 17+2
5Antoni SkupieńROW Rybnik(5,5,4,5,5,2) 26+1
6Wojciech ZałuskiKolejarz Opole(4,5,4,4,1,3) 21+0
7Eugeniusz SkupieńROW Rybnik(1,4,5,0,3,4) 17+5
8Roman MatousekCzechosłowacja(1,2,5,3,0,3) 12+4
9Adam PawliczekROW Rybnik(4,2,2,3,0,1) 12+3
10Jan KrzystyniakUnia Leszno(4,0,4,1,1,2) 12+2
11Josef FejfarCzechosłowacja(1,4,5,1,2,0) 13+1
12Andrzej HuszczaFalubaz Zielona Góra(3,5,4,2,2,1) 17+0
13Krzysztof ZarzeckiŚląsk Świętochłowice(2,3,3) 8
14Dariusz RachwalikWłókniarz Częstochowa(1,4,2) 7
15Henryk BemROW Rybnik(0,3,3) 6
16Mirosław KorbelROW Rybnik(3,2,1) 6
17Bronisław KlimowiczROW Rybnik(4,1,0) 5
18Waldermar CisońPolonia Bydgoszcz(0,2,2) 4
19Marek KępaMotor Lubllin(3,0,0) 3
20Piotr PysznyROW Rybnik(3,0,-,) 3
21Krzysztof ZiarnikPolonia Bydgoszcz(2,0,1) 3
22Zoltan KovacsWęgry(2,0,1) 3
23Janos OreskoWęgry(0,1,0) 1
24Andras KovacsWęgry(0,1,0) 1
25Tomasz GałeczkaROW Rybnik(0) 0R








1988

Rybnik - 2 czerwiec

VI Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eugeniusz SkupieńROW Rybnik(2,3,3,3,3) 14
2Mirosław KorbelROW Rybnik(3,2,3,2,2) 12+3
3Bronisław KlimowiczROW Rybnik(3,3,3,1,2) 12+d
4Henryk BemROW Rybnik(3,2,2,3,1) 11
5Andrzej HuszczaFalubaz Zielona Góra(d,3,2,2,3) 10
6Zenon KasprzakUnia Leszno(1,2,0,3,3) 9
7Sławomir DrabikWłókniarz Częstochowa(1,2,1,3,2) 9
8Dariusz BalińskiUnia Leszno(2,w,3,2,1) 8
9Bohumil BrhelCzechosłowacja(0,0,2,2,3) 7
10Adam PawliczekROW Rybnik(3,d,1,0,2) 6
11Ryszard DołomisiewiczPolonia Bydgoszcz(d,3,0,1,1) 5
12Krzysztof ZarzeckiŚląsk Świętochłowice(2,1,1,1,0) 5
13Jiri PetrasekCzechosłowacja(2,0,2,0,0) 4
14Janusz KapustkaUnia Tarnów(1,1,1,1,0) 4
15Janusz SikońROW Rybnik(0,1,0,-,-) 1
16Jan HadekCzechosłowacja(0,0,0,0,-) 0
17Tomasz GałeczkaROW Rybnik(0,0,1) 1R








1989

Rybnik - 10 czerwiec

VII Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henryk BemROW Rybnik(3,3,3,2,2) 13+3
2Piotr PawlickiUnia Leszno(2,3,2,3,3) 13+2
3Antoni SkupieńROW Rybnik(3,3,1,1,3) 11+3
4Adam PawliczekROW Rybnik(2,2,2,2,3) 11+2
5Jan KrzystyniakStal Rzeszów(2,1,3,3,2) 11+1
6Janusz SikońWłókniarz Częstochowa(2,1,2,2,1) 8
7Antoni BielicaŚląsk Świętochłowice(3,1,3,0,0) 7
8Eugeniusz SkupieńROW Rybnik(1,2,3,d,1) 7
9Mirosław KorbelROW Rybnik(1,0,1,3,2) 7
10Bronisław KlimowiczROW Rybnik(1,1,1,1,2) 6
11Józef CebulaKolejarz Opole(0,w,0,2,3) 5
12Janusz StachyraStal Rzeszów(0,2,2,1,d) 5
13Sławomir DrabikWłókniarz Częstochowa(1,2,0,1,w) 4
14Zbigniew KrakowskiUnia Leszno(3,0,1,-,-) 4
15Roland WieczorekKolejarz Opole(0,3,0,0,1) 4
16Leszek MatysiakŚląsk Świętochłowice(0,0,0,-,-) 0
17Andrzej MusiolikROW Rybnik(3,1) 4R
18Dariusz FliegiertROW Rybnik(0) 0R








1990

Rybnik - 26 lipiec

Uwaga ! Były to zawody Finału Złotego Kasku.

VIII Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eugeniusz SkupieńROW Rybnik- -
2Roman JankowskiUnia Leszno- -
3Zenon KasprzakUnia Leszno- -








1991

Rybnik - 27 październik

Uwaga ! Był to bieg dodatkowy po Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostwach Śląska.

IX Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leszek MatysiakŚląsk Świętochłowice- 3
2Bronisław KlimowiczROW Rybnik- 2
3Antoni SkupieńROW Rybnik- 1
4Andrzej MusiolikROW Rybnik- 0








1993

Chorzów - 16 październik

Uwaga ! Był to bieg dodatkowy po Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Śląska.

X Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaMorawski Zielona Góra- 3
2Adam PawliczekROW Rybnik- 2
3Leszek MatysiakŚląsk Świętochłowice- 1
4Roman JankowskiUnia Leszno- d








1994

Świętochłowice - 16 październik

XI Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam ŁabędzkiUnia Leszno(3,2,2,3,3) 13+5
2Michaił StarostinRosja(3,3,1,3,3) 13+3
3Adam PawliczekRKM Rybnik(2,2,3,3,3) 13+2
4Andrzej HuszczaMorawski Zielona Góra(3,2,3,3,u) 11+1
5Andreas BossnerAustria(2,3,3,2,1) 11
6Antoni BielicaŚląsk Świętochłowice(2,0,3,1,2) 8
7Jan KrzystyniakPolonia Piła(1,3,d,d,3) 7
8Robert PrzygódzkiCemWap Opole(1,1,2,2,0) 6
9Dariusz FliegiertRKM Rybnik(1,1,2,w,2) 6
10Krzysztof FliegiertRKM Rybnik(2,3,0,0,0) 5
11Krzysztof BasŚląsk Świętochłowice(3,0,1,0,1) 5
12Zbigniew LechAtlas Wrocław(0,0,1,2,2) 5
13Walter NebelAustria(0,2,2,0,0) 4
14Leszek MatysiakŚląsk Świętochłowice(d,1,t,2,1) 4
15Henryk PiekarskiAtlas Wrocław(0,1,0,1,2) 4
16Vlastimil CervenkaCzechy(1,0,1,1,1) 4
17Jaroslav GavendaSłowacja(d ) 0R
18Piotr UłamekWłókniarz Częstochowa(ns) nsR
19Rafał ChińskiŚląsk Świętochłowice(ns) nsR








1995

Świętochłowice - 26 sierpień

XII Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel AnderssonSzwecja(2,1,3,3,3) 12+5
2Adam ŁabędzkiUnia Leszno(2,3,1,3,3) 12+3
3Jason CrumpAustralia(3,3,3,3,3) 15+d
4Mirosław CierniakUnia Tarnów(3,2,2,2,3) 12+w
5Rinat MardanszinRosja(3,2,1,3,-) 9
6Rif SaitgariejewRosja(1,3,3,w,2) 9
7Andreas BossnerAustria(3,1,2,d,2) 8
8Jacek RempałaUnia Tarnów(0,2,3,2,w) 7
9Sebastian UłamekWłókniarz Częstochowa(2,2,0,2,1) 7
10Laszlo BodyWęgry(1,3,0,1,1) 6
11Rafał OsumekWłókniarz Częstochowa(1,0,2,2,-) 5
12Leszek MatysiakŚląsk Świętochłowice(d,1,1,1,2) 5
13Piotr ŚwistStal Gorzów(2,0,2,0,-) 4
14Robert KrallCzechy(1,1,d,1,0) 3
15Andrzej HuszczaZKŻ Zielona Góra(d,0,d,1,1) 2
16Antoni BielicaŚląsk Świętochłowice(d,0,1,0,0) 1
17Arkadiusz OwsięgaŚląsk Świętochłowice(2) 2R
18Andrzej MusiolikŚląsk Świętochłowice(2) 2R
19Eugeniusz SkupieńWłókniarz Częstochowa(1) 1R
20Michaił StarostinRosja(0) 0R








1996

Świętochłowice - 24 sierpień

XIII Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenDania(3,3,3,3,3) 15
2Roman JankowskiUnia Leszno(3,2,3,3,2) 13
3Marvyn CoxAnglia(2,3,3,3,1) 12
4Billy HamillUSA(3,2,2,2,3) 12
5Antonin Kasper IICzechy(3,2,1,2,2) 10
6Sam ErmolenkoUSA(w,3,1,1,3) 8
7Andrzej HuszczaZKŻ Zielona Góra(1,1,2,1,3) 8
8Adam ŁabędzkiUnia Leszno(w,1,3,3,w) 7
9Piotr ŚwistStal Gorzów(2,3,0,1,1) 7
10Rinat MardanszinRosja(1,0,2,2,2) 7
11Sebastian UłamekWłókniarz Częstochowa(1,1,2,2,1) 7
12Chris LouisAnglia(2,1,1,d,w) 4
13Antoni BielicaŚląsk Świętochłowice(0,0,0,0,2) 2
14Jacek RempałaUnia Tarnów(0,0,d,-,ns) 0
15Sławomir DrabikWłókniarz Częstochowa(d,d,-,-,-) 0
16Greg HancockUSA(u,-,-,-,-) 0
17Adam SkórnickiUnia Leszno(2,2,1,1,0) 6R
18Dariusz FliegiertRKM Rybnik(0,d,1 ) 1R
19Krzysztof BasŚląsk Świętochłowice(ns) nsR








1997

Chorzów - 23 sierpień

XIV Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy KnudsenDania(2,3,1,3,3) 12+5
2Ryan SullivanAustralia(1,3,3,1,2) 10+3
3Sam ErmolenkoUSA(2,3,3,2,1) 11+2
4Roman JankowskiUnia Leszno(3,3,0,2,0) 8+1
5Todd WiltshireAustralia(2,0,0,3,30) 8
6Hans NielsenDania(3,0,1,2,2) 8
7Tomasz GollobPolonia Bydgoszcz(d,1,3,2,2) 8
8Rafał DobruckiPolonia Piła(3,1,d,0,3) 7
9Jacek KrzyżaniakApator Adriana Toruń(3,1,1,0,2) 7
10Piotr ŚwistPergo Gorzów(0,2,1,3,1) 7
11Jacek GollobPolonia Bydgoszcz(1,2,3,d,d) 6
12Piotr ProtasiewiczZKŻ Zielona Góra(1,0,2,3,0) 6
13Andrzej HuszczaZKŻ Zielona Góra(2,2,2,d,0) 6
14Billy HamillUSA(1,1,2,1,1) 6
15Sławomir DrabikWłókniarz Częstochowa(0,2,d,d,3) 5
16Sebastian UłamekWłókniarz Częstochowa(0,0,2,1,1) 4
17Tomasz BajerskiPergo Gorzów(ns) nsR
18Dariusz FliegiertRKM Rybnik(ns) nsR
19Maciej JąderUnia Leszno(ns) nsR
20Wojciech WęgrzynRKM Rybnik(ns) nsR








1998

Chorzów - 30 maj

XV Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Todd WiltshireAustralia(3,3,3,2,3) 14+9
2Piotr ŚwistStal Rzeszów(1,2,3,3,3) 12+6
3Peter KarlssonSzwecja(2,1,3,2,3) 11+5
4Hans NielsenDania(2,3,1,3,2) 11+3
5Joe ScreenAnglia(1,1,2,1,3) 8+4
6Henrik GustafssonSzwecja(3,2,2,0,1) 8+2
7Sam ErmolenkoUSA(2,2,2,2,2) 10+0
8Piotr ProtasiewiczPolonia Bydgoszcz(3,d,3,1,d) 7
9Rafał DobruckiPolonia Piła(d,0,2,3,1) 6
10Ronnie CorreyUSA(1,3,0,2,0) 6
11Andrzej HuszczaZKŻ Zielona Góra(w,1,1,3,1) 6
12Sean WilsonAnglia(3,0,1,1,1) 6
13Eugeniusz SkupieńRKM Rybnik(2,2,d,d,2) 6
14Sławomir DrabikWłókniarz Częstochowa(0,3,1,1,d) 5
15Adam PawliczekRKM Rybnik(1,1,0,0,2) 4
16Adam ŁabędzkiWTS Wrocław(0,d,0,-,-) 0
17Izak SantejSłowenia(0) 0R
18Mirosław CierniakWTS Wrocław(ns) nsR
19Lubomir BatelkaCzechy(ns) nsR
20Karol LisOTŻ Opole(ns) nsR








1999

Rybnik - 22 maj

XVI Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonSzwecja(3,1,3,3,2) 12+9
2Hans NielsenDania(3,3,2,1,3) 12+6
3Sławomir DrabikWłókniarz Częstochowa(1,3,3,2,3) 12+5
4Tomasz GollobPolonia Bydgoszcz(2,3,0,2,2) 9+4
5Robert SawinaStart Gniezno(3,2,1,3,1) 10+2
6Ryan SullivanAustralia(3,3,2,0,1) 9+1
7Rune HoltaNorwegia(3,3,2,0,1) 9+d
8Peter KarlssonSzwecja(0,1,1,3,2) 7
9Roman JankowskiUnia Leszno(2,0,1,0,3) 6
10Tomasz JędrzejakIskra Ostrów(0,1,3,1,1) 6
11Adam PawliczekRKM Rybnik(1,1,0,2,2) 6
12Robert DadosKuntersztyn Roleski Grudziądz(2,0,3,0,d) 5
13Rafał DobruckiPolonia Piła(1,2,1,1,d) 5
14Sebastian UłamekWybrzeże Gdańsk(0,0,2,2,d) 4
15Stefan DannoSzwecja(2,0,0,1,0) 3
16Eugeniusz SkupieńRKM Rybnik(0,2,0,d,1) 3
17Piotr PadwoskiRKM Rybnik(ns) nsR
18Eugeniusz TudzieżRKM Rybnik(ns) nsR
19Artur PietrzykWłókniarz Częstochowa(ns) nsR








2000

Rybnik - 27 maj

XVII Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobPolonia Bydgoszcz(2,d,3,3,3) 11+9
2Roman ChromikRKM Rybnik(3,3,1,3,2) 12+6
3Robert SawinaAtlas Wrocław(1,3,1,2,3) 10+4
4Piotr ŚwistPergo Gorzów(0,3,3,1,3) 10+3
5Sebastian UłamekWybrzeże Gdańsk(2,2,3,W,3) 10+2
6Ryan SullivanAustralia(3,3,0,2,1) 9+1
7Piotr ProtasiewiczPolonia Bydgoszcz(d,1,3,2,2) 8+0
8Lars GunnesttdNorwegia(3,0,1,3,0) 7
9Mariusz WęgrzykRKM Rybnik(0,2,2,3,0) 7
10Ales Dryml IICzechy(3,1,2,0,d) 6
11Tony RickardssonSzwecja(1,2,0,1,2) 6
12Grzegorz WalasekWłókniarz Częstochowa(2,2,0,1,1) 6
13Rafał DobruckiPolonia Piła(2,1,1,0,2) 6
14Mark LoramAnglia(1,1,2,1,1) 6
15Todd WiltshireAustralia(1,0,2,t,1) 4
16Rafał SzombierskiRKM Rybnik(2,0, ) 2R
17Krzysztof CegielskiPergo Gorzów(0) 0R
18Eugeniusz SkupieńRKM Rybnik(0,0,d) 0
19Tomasz JędrzejakWłókniarz Częstochowa(ns) nsR








2001

Rybnik - 2 czerwiec

XVIII Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobPolonia Bydgoszcz(3,3,2,2,3) 13+9
2Robert DadosAtlas Wrocław(3,2,2,2,3) 12+6
3Piotr ProtasiewiczPolonia Bydgoszcz(3,1,3,3,2) 12+4
4Mariusz WęgrzykRKM Rybnik(2,3,2,2,1) 10+3
5Ryan SullivanAustralia(2,3,1,3,1) 10+2
6Mikael MaxSzwecja(3,2,1,0,3) 9+1
7Tony RickardssonSzwecja(2,2,3,3,2) 12+0
8Sam ErmolenkoUSA(1,2,3,1,1) 8
9Robert KościechaApator Toruń(2,0,2,0,3) 7
10Sean WilsonAnglia(1,3,d,0,2) 6
11Rafał SzombierskiRKM Rybnik(3,1,1 ) 5R
12Krzysztof CegielskiWybrzeże Gdańsk(0,1,1,3,0) 5
13Wiesław JaguśApator Toruń(1,1,0,2,0) 4
14Łukasz SzmidRKM Rybnik(2,1) 3R
15Antonin Kasper IICzechy(0,d,1,1,0) 2
16Krzysztof JabłońskiPolonia Piła(0,1,0,0,0) 1
17Brian KargerDania(1,w,-,-,-) 1
18Roman ChromikRkM Rybnik(0,0,0,-,-) 2
19Łukasz RomanekRKM Rybnik(ns) nsR








2002

Rybnik - 18 maj

XIX Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxSzwecja(3,3,3,3,2) 14+9
2Mariusz WęgrzykRKM Rybnik(2,3,3,3,3) 14+6
3Krzysztof CegielskiStart Gniezno(3,2,3,3,3) 14+4
4Łukasz RomanekRKM Rybnik(3,3,t,2,0) 8+3
5Rafał DobruckiPolonia Piła(2,1,2,1,2) 8+2
6Leigh AdamsAustralia(0,2,2,2,3) 9+1
7Roman ChromikRKM Rybnik(3,3,1,1,1) 9+d
8Henning BagerDania(2,3,2 ) 7R
9Łukasz SzmidRKM Rybnik(1,2,3,0,1) 7
10Tomasz GollobPolonia Bydgoszcz(2,1,2,1,2) 7
11Krzysztof KasprzakUnia Leszno(1,1,d,1,3) 6
12Andrzej HuszczaZKŻ Zielona Góra(1,0,1,2,1) 5
13Rafał KurmańskiZKŻ Zielona Góra(0,2,0,d,2) 4
14Rafał SzombierskiRKM Rybnik(1,1,2,d,d) 4
15Stefan DannoSzwecja(2,0,1,d,0) 3
16Grzegorz WalasekWłókniarz Częstochowa(0,0,d,1,0) 1
17Bjoern G.HansenNorwegia(0,0,0,-,-) 0
18Adam PawliczekRKM Rybnik(ns) nsR
19Kai LaukkanenFinlandia(ns) nsR








2003

Rybnik - 13 wrzesień

XX Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaWłókniarz Częstochowa(3,3,3,3,3) 15+9
2Rafał DobruckiUnia Leszno(3,0,2,3,3) 11+6
3Wiesław JaguśApator Toruń(3,3,1,3,0) 10+3
4Bohumil BrhelCzechy(0,2,1,2,3) 8+4
5Zbigniew CzerwińskiWłókniarz Częstochowa(0,3,3,2,2) 10+2
6Sławomir DrabikWTS Wrocław(1,1,2,3,1) 8+1
7Tomasz BajerskiApator Toruń(2,3,0,d,3) 8+0
8Tomasz JędrzejakWTS Wrocław(2,2,2,d,2) 8
9Kai LaukkanenFinlandia(1,0,3,2,1) 7
10Daniel NermarkSzwecja(0,2,3,1,0) 6
11Mariusz WęgrzykRKM Rybnik(3,0,0,1,1) 5
12Ryan SullivanAustralia(2,0,0,1,2) 5
13Andrzej HuszczaZKŻ Zielona Góra(1,2,1,0,1) 5
14Sebastian UłamekWłókniarz Częstochowa(1,1,1,2,-) 5
15Jesper B.JensenDania(0,1,2,1,0) 4
16Mariusz StaszewskiRkM Rybnik(2,1,0,0,0) 3
17Adam PawliczekRKM Rybnik(2) 2R
18Roman ChromikRKM Rybnik(ns) nsR
19Łukasz SzmidRKM Rybnik(ns) nsR








2004

Rybnik - 22 maj

XXI Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsAustralia(3,2,3,3,3) 14+10
2Tomasz GollobUnia Tarnów(3,3,3,3,3) 15+3
3Sebastian UłamekZłomrex Włókniarz Częstochowa(1,2,3,1,3) 10+6
4Rafał DobruckiUnia Leszno(3,3,1,3,1) 11+4
5Roman ChromikRKM Rybnik(2,3,2,2,0) 9+2
6Rafał SzombierskiRKM Rybnik(2,3,0,3,2) 10+1
7Mariusz StaszewskiRKM Rybnik(2,0,3,1,2) 8+d
8Jesper B.JensenDania(d,d,2,2,3) 7
9Antonio LindbackSzwecja(0,2,2,1,2) 7
10Wiesław JaguśApator Adriana Toruń(1,1,1,2,2) 7
11Roman PoważnyRosja(1,1,1,2,1) 6
12Matej FerjanSłowenia(3,2,0,0,0) 5
13Andrzej HuszczaQuick-mix Zielona Góra(1,1,2,d,1) 5
14Bohumil BrhelCzechy(2,1,d,1,w) 4
15Łukasz SzmidRKM Rybnik(0,d,1,0,1) 2
16Łukasz RomanekRKM Rybnik(d,0,0,-,-) 0
17Zbigniew CzerwińskiRKM Rybnik(d,u) 0
18Artur PietrzykZłomrex Włókniarz Częstochowa(ns) nsR
19Adam PawliczekRKM Rybnik(ns) nsR








2005

Rybnik - 14 październik

Uwaga ! Były to biegi dodatkowe po Finale Złotego Kasku.

XXII Memoriał Jana Ciszewskiego

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejUnia Tarnów(2) 3
2Mariusz WęgrzykRKM Rybnik(3) 2
3Grzegorz WalasekZłomrex Włókniarz Częstochowa(3) 1
4Maciej KuciapaMarma Polskie Folie Rzeszów(2) 0
5Michał SzczepaniakIntar Ostrów Wlkp.(1) -
6Rafał SzombierskiRKM Rybnik(0) -
7Krzysztof SłabońAtlas Wrocław(d ) -
8Damian BalińskiUnia Leszno(w) -











Odwiedziny (Visitors):
7663828


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl