Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 19??-19??

Puchar Par ZSRR
(USRR Pair's Cup)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Kraj
1973Lokomotiv Daugavpils
1974Newa Leningrad
1988Baszkiria I Ufa
1989Neftiannik Oktiabrskij

1973
Leningrad - 25 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Lokomotiv Daugavpils48Iwan Rybnikow - , Anatolij Kuźmin - , -
2Newa Leningrad47Wasilij Baturin - , Władimir Smirnow - , -
3Sybir Nowosybirsk37Władimir Koczetow - , Jurij Dubinin - , -
4Turbina Bałakowo36Anatolij Mironow - , Wiktor Zotow - , -
5Wostok Władywostok30Władimir Niestierow - , Walerij Michajlenko - , -
6Centr Moskwa25Walerij Kobiakow - , Aleksandr Subbotin - , -
7Kuzbass Kemerowo19Pawieł Kaszyn - , Jurij Alin - , -


1974
Rozgrywany jako 2 dodatkowe biegi po każdym mecz ligowym

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Newa Leningrad85Wasilij Baturin - , Grigorij Markatanow - , -
2Żiguli Togliatti72Aleksandr Gagolin - , Michaił Gusiew - , -
3Lokomotiv Daugavpils46Iwan Rybnikow - , Aleksiej Krawczenko - , -
4Awtomobilist Donieck41Wiktor Snieżkow - , Boris Kopyłow - , -
5Sybir Nowosybirsk40Anatolij Pawluczenko - , Wiktor Kuzniecow - , -
6Wostok Władywostok38Siergiej Wigowski - , Siergiej Gawriłow - , -
7Turbina Bałakowo23Wiktor Nikipiełow - , Aleksandr Mikłaszewski - , -
8Baszkiria Ufa20Nikołaj Korniew - , Oleg Rachimow - , -


1988
Równo - 21 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Baszkiria I Ufa50Michaił Starostin - 26 (5,5,4,5,5,2), Rif Saitgariejew - 24 (2,4,5,4,4,5), -
2Wostok I Władywostok38Arkadij Kononiec - 19 (3,5,4,d,3,4), Grigorij Charczenko - 19 (4,3,5,3,4,d), -
3Sygnał I Równo38Wiktor Kuzniecow - 14 (1,3,u,4,5,1), Ihor Marko - 24 (5,5,2,5,4,3), -
4Sygnał II Równo36Wołodymyr Trofymow - 15 (d,2,4,3,3,3), Ihor Zwieriew - 21 (3,4,5,2,2,5), -
5SKA I Lwów26Wiktor Pastuchow - 14 (5,2,1,1,3,2), Wołodymyr Kołodij - 12 (d,4,3,0,1,4), -
6Tajfun Elista20Wasilij Zarucki - 2 (2,u,w,ns,ns,ns), Oleg Kurguskin - 18 (4,2,2,5,5,u), -
7Baszkiria II Ufa18Jewgienij Tokunow - 14 (1,1,1,4,2,5), Ajrat Fajzulin - 4 (0,d,0,2,d,2), -
8Neftiannik Oktiabrskij15Wiaczesław Koczergin - 2 (2,0,ns,ns,ns,ns), Ruzil Walijew - 13 (1,1,3,3,1,4), -
9Cemientnik Czerkiessk20Aleksandr Klimantow - 15 (4,3,3,w,2,3), Władimir Oczabruk - 5 (3,d,2,ns,ns,ns, -

Równo - 19 sierpień

Półfinał 1

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Sygnał I Równo47Ihor Marko - 27 (5,5,4,5,4,4), Wiktor Kuzniecow - 20 (0,4,5,3,5,3), -
2Baszkiria I Ufa45Michaił Starostin - 22 (4,5,4,u,4,5), Rif Saitgariejew - 23 (5,4,5,4,5,d), -
3Wostok I Władywostok38Arkadij Kononiec - 20 (1,4,3,5,5,2), Grigorij Charczenko - 18 (4,3,2,4,4,1), -
4SKA I Lwów35Wiktor Pastuchow - 17 (5,5,d,2,2,3), Wołodymyr Kołodij - 18 (4,2,3,1,3,5), -
5Lokomotiv I Daugavpils39Valerijs Sokolovs - 18 (2,3,4,4,3,2), Nikolajs Kokins - 21 (3,2,5,5,2,4), -
6Kolos Pińsk20Aleksandr Krisztal - 14 (3,1,3,3,3,1), Valerijs Sokolovsski - 6 (1,0,2,1,2,0), -
7Saławat Saławat18Oleg Karatajew - 6 (d,0,0,3,0,3), Ilgiz Timierbułatow - 12 (2,1,1,2,1,5), -
8Celineks Ryga11Normunds Dobums - 11 (2,2,1,1,1,4), Aiwar Zemżans - 0 (u,ns,ns,ns,ns,ns), -
9(rezerwy)16Ołeksandr Latosinski - 6 (1,1,1,0,1,2), (?) - 10 (?), -
Równo - 20 sierpień

Półfinał 2

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Tajfun Elista53Wasilij Zarucki - 27 (5,4,4,4,5,5), Oleg Kurguskin - 26 (4,5,5,5,4,3), -
2Baszkiria II Ufa33Jewgienij Tokunow - 13 (1,2,3,5,w,2), Ajrat Fajzulin - 20 (4,3,1,3,5,4), -
3Neftiannik Oktiabrskij29Wiaczesław Koczergin - 15 (2,5,w,3,4,1), Ruzil Walijew - 14 (4,3,5,0,2,0), -
4Cemientnik Czerkiessk27Aleksandr Klimantow - 19 (5,3,5,2,w,4), Władimir Oczabruk - 8 (0,4,1,1,u,2), -
5(rezerwy)30Walerij Mamajew - 9 (1,2,2,2,2,d), Rinat Mardanszin - 21 (5,5,3,u,3,5), -
6SKA II Lwów28Oleg Dragobiecki - 17 (3,1,4,4,5,w), Rene Aas - 11 (d,0,2,3,3,3), -
7Sybir Nowosybirsk18Aleksandr Ganow - 6 (2,0,1,2,1,ns), Ilja Rybnikow - 12 (3,4,0,ns,0,5), -
8Wostok II Władywostok22Władimir Pankin - 10 (w,2,4,1,0,3), Igor Stolarow - 12 (2,1,2,4,1,2), -
9Lokomotiv II Daugavpils20Jurij Braucejs - 0 (u,w,ns,ns,ns,ns), Andrejs Korolovs - 20 (3,1,3,5,4,4), -

1989

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Neftiannik Oktiabrskij- - , - , -
2Wostok Władywostok- - , - , -
3SKA Lwów- - , - , -





Odwiedziny (Visitors):
7334148


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl