Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1983-2010

Mistrzostwa Rosji Par
(Russian Pairs Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Kraj
1998Mega Lada II Togliatti
1999Mega Lada I Togliatti
2000Mega Lada I Togliatti
2001Mega Lada I Togliatti
2002Mega Lada I Togliatti
2003Lukoil I Oktiabrskij
2004Mega Lada I Togliatti
2005Mega Lada Togliatti
2006Lukoil Oktiabrskij
2007SK Turbina Bałakowo
2008SK Turbina Bałakowo
2009SK Turbina II Bałakowo
2010SK Turbina Bałakowo

1998
Togliatti - 3 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada II Togliatti28Siergiej Darkin - 17, Roman Poważny - 11, Andriej Zarja - 0
2Mega Lada I Togliatti24Oleg Kurguskin - 16, Siergiej Jeroszyn - 7, Dmitrij Jegorow - 1
3Lukoil I Oktiabrskij21Rinat Mardanszin - 11, Michaił Starostin - 10, -
4Mega Lada III Togliatti16Siergiej Czekmariow - 10, Siergiej Kuzin - 3, Jewgienij Kurguskin - 3
5Lukoil II Oktiabrskij13Eduard Szajchulin - 8, Tałgat Galejew - 3, Andriej Gancew - 2
6Saławat Saławat12Anatolij Chłynow - 11, Ihor Borysenko - 1, -
7Lukoil III Oktiabrskij12Flur Kalimulin - 10, Konstantin Korniew - 2, Ruzil Walijew - 0

Saławat - 31 maj

Eliminacje

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti22Roman Poważny - 12, Siergiej Darkin - 10, Andriej Zarja - 0
2Lukoil II Oktiabrskij21Flur Kalimulin - 12, Konstantin Korniew - 6, Ruzil Walijew - 3
3Mega Lada II Togliatti21Siergiej Kuzin - 14, Siergiej Czekmariow - 5, Jewgienij Kurguskin - 2
4Saławat Saławat18Anatolij Chłynow - 15, Igor Gławinski - 3, -
5Lukoil I Oktiabrskij17Tałgat Galejew - 12, Eduard Szajchulin - 4, Andriej Gancew - 1
6Cemientnik I Czerkiessk16Roman Kaszyrin - 8, Oleg Kiptiew - 8, -
7Cemientnik II Czerkiessk10Witalij Smirnickich - 5, Aleksiej Wołoszan - 5, -

1999
Togliatti - 18 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti30Roman Poważny - 14 (2,2,2,3,2,3), Siergiej Jeroszyn - 16 (3,3,3,2,3,2), Dmitrij Jegorow - ns
2Mega Lada III Togliatti24Siergiej Darkin - 12 (3,2,1,3,1,2), Oleg Kurguskin - 12 (2,3,0,1,3,3), Ilja Bondarienko - ns
3Wostok I Władywostok18Ołeksandr Latosinski - 3 (2,-,-,-,1,0), Igor Dubinin - 10 (3,3,1,3,u/w,-), Roman Kaszyrin - 5 (1,2,1,1)
4Lukoil I Oktiabrskij16Artiom Minigalejew - ns, Michaił Starostin - 14 (2,1,3,3,2,3), Konstantin Korniew - 2 (1,0,0,1,0,0)
5Wostok II Władywostok14Anatolij Chłynow - 5 (-,0,2,t,1,2), Władimir Dubinin - 7 (1,1,3,-,2,-), Siemion Własow - 2 (0,1,1)
6Lukoil II Oktiabrskij13Tałgat Galejew - 10 (3,2,1,2,1,1), Flur Kalimulin - 3 (0,0,0,-,3,0), Rienat Gafurow - 0 (0)
7Mega Lada II Togliatti11Siergiej Kuzin - 11 (1,1,2,2,2,3), Siergiej Czekmariow - 0 (w,0,u,0,0,ns), Roman Kokodiejew - ns

Oktiabrskij - 11 lipiec

Eliminacje

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada II Togliatti24Siergiej Kuzin - 12 (2,3,2,3,d,2), Siergiej Czekmariow - 12 (0,2,3,2,2,3), Roman Kokodiejew - ns
2Lukoil I Oktiabrskij23Flur Kalimulin - 14 (3,1,3,3,3,1), Tałgat Galejew - 9 (2,3,d,2,2,-), Rienat Gafurow - 0 (0)
3Mega Lada I Togliatti22Roman Poważny - ns, Siergiej Jeroszyn - 14 (3,3,2,3,3,d), Dmitrij Jegorow - 8 (1,2,1,2,1,1)
4Wostok Władywostok21Anatolij Chłynow - 9 (3,1,1,2,0,2), Władimir Dubinin - 2 (2,u/-,-,-,-,-), Siemion Własow - 10 (3,0,3,1,3)
5Lukoil II Oktiabrskij20Eduard Szajchulin - 9 (2,w,2,1,2,2), Siergiej Filuszyn - 11 (0,2,3,d,3,3), Dienis Sajfutdinow - ns
6Saławat I Saławat10Oleg Judachin - 6 (1,1,-,1,3,-), Ruzil Walijew - 4 (0,0,1,-,2,1), Michaił Witrik - 0 (d,0,0)
7Saławat II Saławat6Witalij Matwiejew - 1 (d,0,1,0,-,-), Albert Łatypow - 4 (1,1,-,1,0,1), Marat Kujukow - 1 (0,1,0)

2000
Togliatti - 23 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti26Oleg Kurguskin - 13 (0,3,3,2,3,2), Siergiej Darkin - 13 (2,2,2,3,1,3), Ilja Bondarienko - ns
2Lukoil II Oktiabrskij24Tałgat Galejew - 10 (2,1,2,2,0,3), Eduard Szajchulin - 14 (3,3,1,3,2,2), Artiom Minigalejew - ns
3Lukoil I Oktiabrskij23Michaił Starostin - 15 (3,3,3,2,2,2), Rinat Mardanszin - 8 (d,1,0,3,1,3), Dienis Gizatullin - ns
4Mega Lada II Togliatti18Siergiej Kuzin - 7 (3,2,1,1,d,d), Władimir Dubinin - 11 (2,3,d,2,3,1), Dmitrij Jegorow - ns
5Wostok Władywostok16Ołeksandr Latosinski - 13 (2,2,3,3,2,1), Anatolij Chłynow - 3 (1,u,1,-,1,-), Igor Stolarow - 0 (0,0)
6Saławat Saławat12Oleg Judachin - 10 (1,1,1,1,3,3), Andriej Gancew - 2 (0,0,0,0,0,2), -
7Lukoil III Oktiabrskij7Konstantin Korniew - 3 (1,0,2,0,d,ns), Dienis Sajfutdinow - 2 (0,1,d,1,-,-), Maksim Kalimulin - 2 (1,1)

Saławat - 20 sierpień

Eliminacje

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Lukoil I Oktiabrskij33Konstantin Korniew - 15 (3,3,3,3,3,u,d,-), Dienis Sajfutdinow - 17 (2,2,1,2,2,2,3,3), Maksim Kalimulin - 1 (1)
2Saławat I Saławat32Oleg Judachin - 12 (3,2,0,2,ns,2,1,2, Andriej Gancew - 20 (2,3,2,3,2,3,2,3), brak zaw. - ns
3Saławat II Saławat27Siemion Własow - 14 (1,1,3,u,ns,3,3,3, Albert Tibiejew - 13 (0,u,2,3,3,1,2,2), brak zaw. - ns
4Trud Meleuz19Siergiej Michajłow - 11 (1,3,1,2,1,-,2,1), Albert Maksiutow - 6 (0,2,2,1,d,3,u,u), Nikołaj Dmitriew - 2 (2)
5Saławat III Saławat1Radik Tibiejew - 0 (u,ns,ns,ns,ns,ns,, Jewgienij Pletiuchin - 1 (u,1,ns,ns,ns,ns,n, -
Oktiabrskij - 20 sierpień

Eliminacje

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Lukoil I Oktiabrskij29Tałgat Galejew - 17 (2,3,3,3,3,3), Eduard Szajchulin - 12 (3,2,2,1,2,2), -
2Mega Lada II Togliatti26Siergiej Kuzin - 15 (2,3,3,3,1,3), Władimir Dubinin - 11 (3,2,2,2,d,2), -
3Wostok Władywostok21Igor Szwiec - 14 (1,3,3,2,3,2), Andriej Korżewoj - 5 (u,0,-,0,2,3), Stanisław Maminiew - 2 (2)
4Lukoil II Oktiabrskij20Flur Kalimulin - 9 (2,2,1,2,2,0), Siergiej Filuszyn - 11 (3,1,0,3,3,1), -
5Saławat II Saławat14Albert Łatypow - 8 (1,1,2,1,3,u), Ruzil Walijew - 6 (0,d,3,t,2,1), -
6Lukoil III Oktiabrskij8Dmitrij Starostin - 7 (3,1,1,1,1,u), Leonid Starostin - 1 (t,0,u,0,u,1), -
7Saławat I Saławat7Artur A. Nafikow - 1 (0,1,0,0,0,d), Michaił Witrik - 6 (1,2,1,1,1,w), -

2001
Togliatti - 25 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti30Siergiej Darkin - 14 (2,3,2,2,3,2), Roman Poważny - 16 (3,2,3,3,2,3), Roman Iwanow - ns
2Mega Lada III Togliatti22Władimir Dubinin - 11 (2,3,2,1,1,2), Oleg Kurguskin - 11 (3,2,3,d,2,1), Ilja Bondarienko - ns
3Lukoil I Oktiabrskij20Tałgat Galejew - (3,u,1,3,3,0), Rinat Mardanszin - 10 (2,1,2,2,2,1), Siemion Własow - ns
4Lukoil III Oktiabrskij15Flur Kalimulin - 5 (2,1,0,-,-,2), Siergiej Filuszyn - 8 (1,d,1,3,t,3), Dienis Sajfutdinow - 2 (1,1)
5Mega Lada II Togliatti14Siergiej Jeroszyn - 7 (3,0,0,3,1,0), Stanisław Maminiew - ns, Siergiej Kuzin - 7 (0,1,1,1,3,1)
6Lukoil II Oktiabrskij14Michaił Starostin - 4 (0,2,d,d,2,d), Eduard Szajchulin - ns, Rienat Gafurow - 10 (1,3,1,2,0,3)
7Wostok I Władywostok11Grigorij Charczenko - 2 (1,1,d,d,ns,ns), Siergiej Czekmariow - 9 (0,d,3,2,3,1), Aleksiej Charczenko - ns

Oktiabrskij - 8 czerwiec

Eliminacje

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Lukoil II Oktiabrskij25Tałgat Galejew - 13, Rinat Mardanszin - 8, Siemion Własow - 4
2Lukoil I Oktiabrskij23Siergiej Filuszyn - 11, Flur Kalimulin - 9, Dienis Sajfutdinow - 3
3Mega Lada II Togliatti22Siergiej Jeroszyn - 16, Stanisław Maminiew - 6, -
4Mega Lada I Togliatti19Władimir Dubinin - 13, brak zaw. - 6, -
5Wostok I Władywostok18Igor Stolarow - 12, Igor Szwiec - 6, -
6Saławat I Saławat10Roman Kaszyrin - 7, Ihor Borysenko - 2, Oleg Judachin - 1
7Saławat II Saławat8Albert Łatypow - 8, Albert Tibiejew - 0, -

2002
Togliatti - 10 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti26+3Siergiej Darkin - 16+3 (3,2,3,2,3,3), Roman Poważny - 10 (0,3,0,3,2,2), Dmitrij Rieszetow - ns
2Mega Lada II Togliatti26+uWładimir Dubinin - 3 (-,1,-,2,-,-), Siergiej Kuzin - 13+u (3,2,2,3,1,2), Roman Iwanow - 10 (1,3,3,3)
3Lukoil III Oktiabrskij20Eduard Szajchulin - 7 (0,2,2,3,u/w,-), Artur R. Nafikow - 0 (-,-,-,-,-,0), Dienis Gizatullin - 13 (3,3,1,1,2,3)
4Mega Lada III Togliatti19Oleg Kurguskin - 9 (1,-,-,2,3,3), Ilja Bondarienko - 10 (2,1,1,3,1,2), Aleksiej Manżos - 0 (t,d)
5Lukoil II Oktiabrskij15Rinat Mardanszin - 5 (3,1,0,0,0,1), Flur Kalimulin - 10 (2,3,1,1,1,2), Dmitrij Starostin - ns
6Lukoil I Oktiabrskij14Siergiej Filuszyn - 0 (0,-,-,-,0,-), Siemion Własow - 4 (2,d,2,0,-,0), Dienis Sajfutdinow - 10 (2,3,2,2,1)
7Saławat Saławat5Anatolij Chłynow - 0 (d,0,d,-,-,-), Roman Kaszyrin - 4 (1,1,1,0,1,u), Radik Tibiejew - 1 (1,0,u)


2003
Togliatti - 4 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Lukoil I Oktiabrskij28Siemion Własow - 15 (3,2,3,3,2,2), Dienis Sajfutdinow - 7 (0,3,2,2,-,-), Tałgat Galejew - 6 (3,3)
2Mega Lada II Togliatti26Roman Poważny - 11 (1,3,2,3,2,0), Siergiej Darkin - 15 (2,2,3,2,3,3), Władimir Dubinin - ns
3Lukoil II Oktiabrskij22Rienat Gafurow - 15 (1,3,3,3,3,2), Dienis Gizatullin - 6 (-,-,2,2,1,1), Maksim Kalimulin - 1 (0,1)
4Mega Lada I Togliatti17Oleg Kurguskin - 4 (2,1,1,-,0,-), Siergiej Jeroszyn - 5 (3,u/w,0,1,-,1), Ilja Bondarienko - 8 (3,2,3)
5Wostok Władywostok11Siergiej Łazarienko - 0 (0,0,0,0,u,ns), Maksim Karajczencew - 11 (3,3,1,1,1,2), Aleksiej Charczenko - ns
6Saławat Saławat11Konstantin Korniew - 4 (1,0,u,0,0,3), Ihor Marko - 7 (2,2,u/w,2,1,u), Wiktor Gołubowski - ns
7Turbina Bałakowo10Witalij Matwiejew - 3 (1,1,-,-,-,1), Artiom Minigalejew - 7 (0,2,1,1,1,2), Albert Tibiejew - 0 (u,0,u)


2004
Oktiabrskij - 9 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti25Siergiej Darkin - 11 (3,2,1,3,2,0), Oleg Kurguskin - 14 (2,3,3,1,3,2), Jewgienij Gomozow - ns
2Lukoil II Oktiabrskij24Rienat Gafurow - 14 (d,2,3,3,3,3), Dienis Gizatullin - 10 (3,3,u/w,1,2,1), Maksim Kalimulin - ns
3Lukoil I Oktiabrskij21+3Siemion Własow - 6 (3,3,u/-,-,-,-), Eduard Szajchulin - 11+3 (2,2,2,1,1,3), Tałgat Galejew - 4 (1,3,0,0)
4Mega Lada II Togliatti21+2Ilja Bondarienko - 11+2 (2,1,2,2,2,2), Władimir Dubinin - 10 (3,0,3,0,3,1), Roman Iwanow - ns
5Saławat Saławat15Roman Kaszyrin - 9 (1,0,2,2,1,3), Dienis Sajfutdinow - ns, Konstantin Korniew - 6 (2,1,3,0,0,u/w)
6Turbina Bałakowo13Flur Kalimulin - 5 (1,0,u/w,0,2,2), Siergiej Jeroszyn - 7 (0,1,1,2,3,u/-), Kirył Filinow - 1 (1)
7Wostok Władywostok7Siergiej Czekmariow - 1 (0,-,0,1,-,-), Maksim Karajczencew - 6 (1,1,2,1,0,1), Igor Szwiec - 0 (0,0,0)


2005
Togliatti - 28 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada Togliatti22Siergiej Darkin - 12 (3,3,2,2,2), Emil Sajfutdinow - 7 (2,2,-,-,3), Oleg Kurguskin - 3 (3,0)
2Lukoil Oktiabrskij21Siemion Własow - 3 (1,-,-,-,2), Dienis Gizatullin - 15 (3,3,3,3,3), Rienat Gafurow - 3 (2,u/w,1)
3Wostok Władywostok16Aleksandr Kazionny - ns, Nikołaj Kaminski - 4 (0,1,2,1,0), Siergiej Jeroszyn - 12 (1,2,3,3,3)
4Turbina Bałakowo14Lenar Nigmatzianow - 3 (2,-,0,-,1), Aleksandr Kosołapkin - 1 (-,0,-,1,-), Flur Kalimulin - 10 (3,1,1,3,2)
5Saławat Saławat12Radik Tibiejew - 9 (2,3,2,2,-), Albert Tibiejew - 0 (0,-,-,0,0), Konstantin Korniew - 3 (2,u,1)
6Kaustik Sterlitamak5Igor Kononow - 5 (1,1,1,1,1), Artiom Samorodow - 0 (0,0,0,0,u), Władimir Czapało II - ns


2006
Oktiabrskij - 10 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Lukoil Oktiabrskij25Maksim Kalimulin - 4 (1,1,2,-,-,-), Marat Gatiatow - 4 (-,-,-,1,1,2), Dienis Gizatullin - 17 (3,2,3,3,3,3)
2Wostok Władywostok23Rienat Gafurow - 14 (2,3,2,3,1,3), Eduard Szajchulin - 9 (3,u/w,3,0,2,1), Siergiej Łazarienko - ns
3Mega Lada Togliatti21Roman Iwanow - 12 (3,3,1,1,2,2), Jewgienij Gomozow - 1 (1,-,0,-,-,-), Ilja Bondarienko - 8 (0,2,3,3)
4SK Turbina Bałakowo20Siergiej Darkin - 10 (0,2,2,3,3,0), Siergiej Kuzin - 10 (2,1,1,2,2,2), Flur Kalimulin - ns
5Saławat Saławat18Siemion Własow - 13 (2,0,3,3,3,2), Dienis Sajfutdinow - 3 (0,3,-,-,-,-), Roman Kantiukow - 2 (0,2,0,0)
6STMK Turbina Bałakowo12Artur R. Nafikow - 4 (2,1,-,-,-,1), Aleksiej Guzajew - 4 (-,3,1,0,0,-), Lenar Nigmatzianow - 4 (1,0,2,1,0)
7Metkor Sterlitamak7Leonid Starostin - 6 (1,2,0,1,1,1), Albert Maksiutow - 1 (0,0,1,0,0,0), Aleksandr Pawłow - ns

Sterlitamak - 7 maj

Eliminacje

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo30Siergiej Kuzin - 11 (3,3,-,3,2,-), Siergiej Darkin - 10 (2,-,2,-,3,3), Siergiej Jeroszyn - 9 (2,3,2,2)
2Saławat II Saławat24Albert Tibiejew - 10 (3,3,2,0,2,d), Radik Tibiejew - 14 (2,2,3,3,3,1), -
3Saławat I Saławat21Wiktor Gołubowski - 9 (1,3,-,1,1,3), Roman Kantiukow - 8 (0,2,3,-,2,1), Artiom Szczepin - 4 (2,2)
4STMK Turbina Bałakowo18Dmitrij Starostin - 6 (0,u/w,1,2,3,0), Aleksiej Guzajew - 12 (1,1,3,3,2,2), Aleksiej Izotow - ns
5Lukoil Oktiabrskij17Marat Gatiatow - 13 (3,1,2,1,3,3), Igor Kononow - 4 (2,w,0,0,u,2), -
6Metkor II Sterlitamak10Artiom Samorodow - 6 (2,1,1,1,1,0), Anatolij Chłynow - 4 (3,w,d,0,0,1), Albert Maksiutow - ns
7Metkor I Sterlitamak6Ilmir Walachmietow - 3 (0,1,1,1,-,u), Ilja Ruzanow - 1 (1,0,w,d,d,-), Wiaczesław Szuniewicz - 2 (1,1)

2007
Togliatti - 25 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo22Siergiej Darkin - 9 (2,0,2,3,2), Roman Poważny - 13 (3,2,3,2,3), Siergiej Kuzin - ns
2Lukoil Oktiabrskij19Rusłan Gatiatow - ns, Marat Gatiatow - 9 (3,1,2,2,1), Dienis Gizatullin - 10 (2,3,0,3,2)
3Mega Łada Togliatti18Danił Iwanow - 6 (2,1,-,2,1), Roman Iwanow - 4 (3,-,1,-,-), Emil Sajfutdinow - 8 (3,2,3,d)
4Wostok Władywostok15Eduard Szajchulin - 2 (-,2,u/w,-,-), Siemion Własow - 7 (1,3,-,0,3), Rienat Gafurow - 6 (0,3,3,u/w)
5Saławat Saławat8Artur A. Nafikow - 2 (0,-,1,t,1), Radik Tibiejew - 6 (1,1,-,1,3), Nikita Łazariew - 0 (0,0)
6STMK Turbina Bałakowo8Gieorgij Iszutin - 2 (1,-,1,0,t), Aleksiej Izotow - 2 (-,w,-,-,2), Lenar Nigmatzianow - 4 (0,1,2,1)


2008
Bałakowo - 30 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo28Roman Poważny - 12 (2,3,0,2,2,3), Siergiej Kuzin - ns, Dienis Gizatullin - 16 (3,2,3,3,3,2)
2Saławat Saławat26Radik Tibiejew - 4 (-,2,-,2,-,-), Rienat Gafurow - 17 (3,3,2,3,3,3), Wiktor Gołubowski - 5 (2,1,1,1)
3Mega Łada Togliatti22Roman Iwanow - 5 (2,-,2,1,-,0), Dienis Sajfutdinow - 10 (3,1,3,-,3,-), Danił Iwanow - 7 (3,0,2,2)
4Wostok Władywostok20Aleksiej Charczenko - 14 (3,2,3,3,2,1), Maksim Karajczencew - 6 (2,0,2,2,0,0), Michaił Skaczko - ns
5STMK Turbina Bałakowo14Roman Zacharow - 4 (0,0,0,2,0,2), Aleksandr Maksakow - ns, Aleksiej Guzajew - 10 (1,1,1,3,1,3)
6Newa Sankt Petersburg10Maksim Łobzienko - 5 (0,-,1,-,1,3), Aleksiej Popcow - 5 (1,1,t,1,0,2), Dienis Cygankow - 0 (0,0)
7Junior Oktiabrskij3Nikita Parfionow - 1 (1,-,-,-,-,-), Jurij Sołowjow - 2 (0,1,1,u/w,ns,ns), Rusłan Sattarow - 0 (d,u/w,u/w,u,u)


2009
Bałakowo - 19 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1SK Turbina II Bałakowo28Dienis Gizatullin - 12 (2,2,u,3,2,3), Emil Sajfutdinow - 16 (3,3,3,2,3,2), Andriej Kudriaszow - ns
2Wostok II Władywostok22Artiom Łaguta - 9 (1,2,3,3,0,-), Rienat Gafurow - 13 (2,3,2,2,1,3), Wiaczesław Kazaczuk - 0 (d)
3Mega Lada Togliatii16Jewgienij Sidorin - 0 (-,-,-,-,-,u), Danił Iwanow - 11 (1,2,2,2,2,2), Oleg Kurguskin - 5 (0,0,1,3,1)
4SK Turbina Bałakowo16Roman Poważny - 9 (3,0,-,1,3,2), Dienis Sajfutdinow - 7 (2,1,3,0,-,1), Artiom Wodiakow - 0 (0,w)
5Mega Lada II Togliatii15Roman Iwanow - 14 (3,3,1,1,3,3), Ilja Bondarienko - 1 (0,1,0,0,0,-), Oleg Biesczastnow - 0 (0)
6SK Turbina III Bałakowo14Siemion Własow - 11 (0,3,2,1,2,3), Siergiej Kuzin - 3 (1,0,1,0,1,u), Maksim Łobzienko - ns
7Wostok Władywostok13Aleksiej Charczenko - 2 (2,0,-,d,-,-), Maksim Karajczencew - 7 (1,-,3,-,2,1), Rusłan Gatiatow - 4 (1,2,1,u)


2010
Bałakowo - 2 czerwiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo29Dienis Gizatullin - 11 (2,2,2,2,2,1), Ilja Czałow - ns, Roman Poważny - 18 (3,3,3,3,3,3)
2Wostok Władywostok22Aleksiej Charczenko - 7 (-,3,0,0,3,1), Rienat Gafurow - 13 (3,2,2,1,2,3), Aleksandr Siriak - 2 (2)
3Mega Lada Togliatii21Siergiej Darkin - 7 (t,3,3,-,1,0), Siemion Własow - 6 (1,2,-,3,-,-), Danił Iwanow - 8 (1,2,3,2)
4SK Turbina II Bałakowo20Dienis Nosow - 3 (-,-,-,-,3,0), Dienis Sajfutdinow - 8 (2,1,2,3,w,-), Andriej Kudriaszow - 9 (3,0,3,2,1)
5STMK Turbina Bałakowo13Stanisław Pozdniakow - 0 (-,0,0,-,-,-), Aleksandr Maksakow - 1 (0,-,-,1,0,0), Lenar Nigmatzianow - 12 (3,1,1,3,2,2)
6Saławat Saławat12Siergiej Polenok - 5 (1,1,1,0,1,1), Nikita Parfionow - 7 (2,0,w,1,2,2), -
7Woastok II Władywostok9Michaił Łysik - 0 (0,-,-,-,w,0), Iwan Łysik - 1 (1,0,0,0,-,-), Wadim Tarasienko - 8 (1,1,2,1,3)





Odwiedziny (Visitors):
7208251


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl