Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1977-1992

Mistrzostwa Czechosłowacji Par na żużlu
(Czechoslovakian Best Pairs Championship)
(Mistrovstvi Ceskoslovenska Dvojic)

Thanks to Wojciech Wilde and David Austin
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Klub
(Club)
1977Ruda Hvezda Praga
1978CSAD Plzen
1979Ruda Hvezda Praga A
1980Ruda Hvezda Praga
1986Ruda Hvezda Praga
1987Ruda Hvezda Praga
1988Ruda Hvezda Praga
1989Ruda Hvezda Praga
1990Olymp Praga
1991PSK Olymp Praga B
1992Olymp Praga

1977

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ruda Hvezda Praga-Jan Verner - , Vaclav Verner - , -

1978

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1CSAD Plzen-Jan Hadek - , Jindrich Dominik - , -

1979

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ruda Hvezda Praga A29Jiri Stancl II - 15, Petr Ondrasik - 14, -
2CSAD Plzen A25Jan Hadek - 13, Jindrich Dominik - 12, -
3Ruda Hvezda Praga B21Ladislav Hradecky - 14, Jiri Svoboda - 7, -
4Zlata Pribla Pardubice A19Jiri Jirout - 11, Emil Sova - 8, -
5Bateria Slany A11Josef Minarik - 11, Civis - 0, -
6Bateria Slany B11Jan Klokocka - 6, Karel Vobornik - 5, -
7CSAD Plzen B10Vaclav Hejl - 8, Jaroslav Hauptmann - 2, -

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Bateria Slany A28b.d. Civis - 15, Josef Minarik - 13, -
2Ruda Hvezda Praga A23Petr Ondrasik - 18, Jiri Hnidak - 5, -
3Zlata Pribla Pardubice A22Jiri Jirout - 15, Emil Sova - 7, -
4Zlata Pribla Pardubice C16- - , - - , -
5CSAD Plzen C14- - , - - , -
6AMK Żarnovica13- - , - - , -
7Tatra Koprivnice B10- - , - - , -

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ruda Hvezda Praga B30Ladislav Hradecky - 15, Jiri Svoboda - 15, -
2Bateria Slany B23Jan Klokocka - 13, Karel Vobornik - 11, -
3CSAD Plzen B18Vaclav Hejl - 11, Jaroslav Hauptmann - 7, -
4Zlata Pribla Pardubice B18- - , - - , -
5AMK Liberec14- - , - - , -
6Tatra Koprivnice A14- - , - - , -
7Ruda Hvezda Praga C8- - , - - , -

1980

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ruda Hvezda Praga-Jiri Stancl II - , Petr Ondrasik - , -

1986

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ruda Hvezda Praga-Petr Vandirek - , Lubomir Jedek - , -

1987

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ruda Hvezda Praga-Antonin Kasper II - , Bohumil Brhel - , -

1988

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ruda Hvezda Praga-Roman Matousek - , Petr Vandirek - , -

1989

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ruda Hvezda Praga-Lubomir Jedek - , Zdenek Schneiderwind - , -

1990

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga-Petr Vandirek - , Bohumil Brhel - , Jan Holub II -

1991
Svitavy - 7 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga B25Petr Vandirek - 14, Jan Holub II - 11, -
2Zlata Pribla Pardubice24Vaclav Milik - 12,5, Gaspar Forgac - 7,5, Jan Schinagl - 4
3PSK Olymp Praga A22Lubomir Jedek - 13, Zdenek Schneiderwind - 9, -
4AK Liberec15Robert Ralis - 14, Jiri Stovicek - 1, -
5VTJ Racek Pardubice15Radomir Semela - 12, Rastislav Bures - 3, Vladimir Visvader - 0
6AK Chabarovice15Karel Prusa II - 10, Zdenek Holub - 4, Pavel Koten - 0
7Tatra Koprivnice9Jaromir Lach - 8, Rudolf Dvorak - 1, -

Divisov - 9 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga B30Petr Vandirek - 15, Jan Holub II - 15, -
2AK Chabarovice25Pavel Koten - 14, Karel Prusa II - 11, -
3AK Liberec21Robert Ralis - 12, Vladislav Hudak - 9, -
4CSAD Plzen17Jan Hadek II - 13, Tomas Boucek - 4, Jiri Boucek - 0
5AK Divisov14Antonin Svab II - 8, Tomas Uher - 6, -
6AK Slany13Jaroslav Obr - 7, Rene Juna - 4, Vaclav Koucky - 2
7AK Cakovice5Jiri Petrasek - 4, Jan Bohac - 1, Ladislav Cerny - 0

Koprivnice - 14 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga A30Zdenek Schneiderwind - 16, Lubomir Jedek - 14, -
2Zlata Pribla Pardubice25Vaclav Milik - 13, Jan Schinagl - 12, -
3Tatra Koprivnice19Jaromir Lach - 11, Anton Busk - 8, -
4CSFR Juniors A18Jiri Jurych - 10, Jan Fejfar - 8, -
5AK Brezolupy15Vlastimil Cervenka - 12, Miroslav Dohnal - 2, Jaroslav Gavenda -
6CSFR Juniors B13Rastislav Bures - 10, Jan Stepanek - 3, -
7VTJ Racek Pardubice6Vladimir Visvader - 5, Jozef Tomka - 1, -

1992

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga-Antonin Kasper II - , Petr Vandirek - , Jan Holub II -




Odwiedziny (Visitors):
7208155


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl