Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1992-2021

Mistrzostwa Czech Par na żużlu
(Czech Republic Best Pairs Championship)
(Mistrovstvi Cesko Dvojic)


Thanks to Wojciech Wilde, David Austin, Marcin Babnis and Ian Presslie
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare

Rok
(Year)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1993AK PlzenFinał
1993PSK Olymp PragaPółfinał
1993Zlata Pribla PardubicePółfinał
1994PSK Olymp Praga BFinał
1995Olymp PragaFinał
1996Olymp PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1996Olymp PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1996Olymp PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1997Olymp PragaFinał
1997Olymp PragaFinał
1998Contra PragaFinał
1999Olymp PragaFinał
1999Olymp PragaPółfinał - Grupa A - Klasyfikacja końcowa
1999Olymp PragaPółfinał - Grupa A - 1 runda
1999Olymp PragaPółfinał - Grupa A - 2 runda
1999Team Contra PragaPółfinał - Grupa B- Klasyfikacja końcowa
1999Team Contra PragaPółfinał - Grupa B - 1 runda
1999Team Contra PragaPółfinał - Grupa B - 2 runda
2000PSK Olymp PragaFinał
2001PK Mseno IFinał
2001PD Koprivnice IIPółfinał
2001Stancl Racing TeamPółfinał
2002MPM KoprivniceFinał
2002Olymp PragaPółfinał
2002Stancl Racing TeamPółfinał
2003PDK MsenoFinał
2004Grepl PDK MsenoFinał
2005AK SlanyFinał
2006PSK Olymp PragaFinał
2007PSK Olymp PragaFinał
2008AK SlanyFinał
2009BM GRS LiberecFinał
2009Zlata Prilba PardubiceKwalifikacje
2010HBC @ Vrates/CS MVFinał
2010AK Mitas BrezolupyKwalifikacje
2011PSK Olymp PragaFinał
2012Grepl PDK MsenoFinał
2012Topinka Racing ClubKwalifikacja
2013Zlata Pribla PardubiceFinał
2014AK SlanyFinał
2015Zlata Pribla Pardubice IFinał
2017Zlata Pribla PardubiceFinał
2018AMK Zlata Pribla PardubiceFinał
2019PSK Olymp PragaFinał
2021AK SlanyFinał
2022AK SlanyFinał

1993
Plzen - 11 wrzesień (11.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1AK Plzen28Jiri Stancl III - 16 (3,3,2,3,2,3), Borivoj Hadek - 12 (2,0,3,2,3,2), Jan Hadek -
2PSK Olymp Praga24Zdenek Schneiderwind - 12 (2,2,3,1,1,3), Lubomir Jedek - 12 (3,3,2,2,0,2), Dusan Ksir -
3PSK Olymp Praga22Petr Vandirek - 6 (1,3,-,0,2,-), Antonin Kasper II - 5 (-,2,0,-,-,3), - 11 (2,-,3,3,1,2)
4Speedway Club Chabarovice16Karel Prusa II - 12 (1,2,1,2,3,3), Jan Holub II - 4 (0,1,w,3,d,d), -
5Zlata Pribla Pardubice14Marian Jirout - 11 (2,1,2,3,1,2), Jan Schinagl - 2 (1,0,-,u,-,1), Jiri Stovicek - 1 (-,-,1,0,u,-)
6AMK Brezolupy11Vlastimil Cervenka - 10 (3,1,1,1,3,1), Jaroslav Gavenda - 1 (0,0,-,-,1,0), Martin Sery - (-,-,w,0,-,-)
7Zlata Pribla Pardubice11Gaspar Forgac - 7 (0,3,1,1,2,w), Jaroslav Petrak - 4 (1,0,-,2,0,1), Rene Simon - 0 (-,-,u,-,-,-)

Liberec

Startowali również: Daniel Bohac i Rene Juna (Slany).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga30Petr Vandirek - 16, Antoni Svab II - 14, -
2Speedway Club Chabarovice23Jan Holub II - 11, Karel Prusa II - 12, -
3Zlata Pribla Pardubice18Marian Jirout - 15, Jiri Stovicek - 0, Michal Makovsky - 3

Brezolupy

Startowali również Roman Pergeler i Frantisek Liebezeit (Slany).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Zlata Pribla Pardubice27Vaclav Milik - 17, Vladimir Kalina - 10, -
2AMK Brezolupy27Vlastimil Cervenka - 14, Jaroslav Gavenda - 13, -
3PSK Olymp Praga24Lubomir Jedek - 11, Zdenek Schneiderwind - 13, -





1994
Plzen - 1 październik (01.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga BZdenek Schneiderwind - , Lubomir Jedek - , Antoni Kasper II -
2PK Cetrans Marco Polo PlzenJiri Stancl III - , Borivoj Hadek - , Jan Holub II -
3AK Sklany BRene Juna - , Robert Kral - , -







1995
Brezolupy - 24 wrzesień (24.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga-Antonin Kasper II - , Zdenek Schneiderwind - , Bohumil Brhel -







1996
W sezonie 1996 zamiast mistrzostw par Czech rozgrywano mistrzostwa drużyn trzyosobowych.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga185Antonin Kasper II - -, Pavel Ondrasik - -, Richard Wolff - -
1Olymp Praga185Antonin Svab II - -, Martin Kubes - -, Zdenek Schneiderwind - -
1Olymp Praga185Lubomir Batelka - -, - , - -
2AK Brezolupy167b.d. - -, b.d. - -, b.d. - -
3ZP Pardubice156b.d. - -, b.d. - -, b.d. - -
4SC Chabarovice136b.d. - -, b.d. - -, b.d. - -
5AK Marketa Praga115b.d. - -, b.d. - -, b.d. - -
6AK Plzen91b.d. - -, b.d. - -, b.d. - -
7Racek Parubice87b.d. - -, b.d. - -, b.d. - -
8AK Slany46b.d. - -, b.d. - -, b.d. - -







1997

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga-Antonin Kasper II - , Pavel Ondrasik - , Richard Wolff -
1Olymp Praga-Adrian Rymel - , Martin Kubes - , Zdenek Schneiderwind -







1998

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Contra Praga-Bohumil Brhel - , Richard Wolff - , Adrian Rymel -







1999
Slany - 12 wrzesień (12.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga29Antonin Kasper II - 15+3 (3,3,2,2,3,2), Pavel Ondrasik - 14+2 (1,2,3,3,2,3), Zdenek Schneiderwind -
2Zlata Pribla Pardubice27Michal Makovsky - 13+4 (2,2,2,3,2,2), Vaclav Milik - 14+1 (0,3,3,2,3,3), Petr Kotek -
3Team Contra Praga20Bohumil Brhel - 3 (3,-,-,-,-,-), Adrian Rymel - 9+1 (2,3,3,u,w/2min., Richard Wolff - 8+2 (2,2,1,3,0)
4Slany14Lubomir Batelka - 10 (3,1,2,1,0,3), Roman Kubes - 4+1 (2,0,u,0,1,1), Jan Hlacina -
5Racek Pardubice13Radek Smolik - 5 (t,0,1,-,2,2), David Suchan - 4+1 (1,1,-,2.5,-,0), Roman Andrusiv - 3,5+1 (0,2.5,1)
6Marketa Praga12Josef Franc - 1,1,3,w/2min.,3,1), Martin Kubes - 3+1 (0,0,1,w/2min.,2, Marek Knize -
7Slany10Karel Prusa II - 7 (3,1,1,0,1,1), Miroslav Fencl - 3+1 (2,0,0,1,0,0), -

Półfinał - Grupa A - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga53Zdenek Schneiderwind - (10+2)+(ns), Pavel Ondrasik - (13+2)+(12+6), Antonin Kasper II - (ns)+(18)
2Marketa Praga 140Josef Franc - (10+1)+(16), Martin Kubes - (8+1)+(6+3), Milan Nosek - ns
3Brezolupy37Robert Kral - (9+2)+(12+1), Jaroslav Gavenda - (8+2)+(ns), Vladimir Visvader - (ns)+(8+2)
4Slany 137Lubomir Batelka - (10+1)+(12+2), Roman Kubes - (6+1)+(9+2), Jan Hlacina - ns
5Chabarovice20Jiri Safar - (11)+(7), Michal Pospisil - (2)+(ns), Tomas Krivanek - (ns)+(0)
6Plzen17Vaclav Kadera - (2)+(6), Jiri Strobl - (5)+(4+2), -
7Svitavy12Roman Andrusiv - (ns)+(11), Pavel Hlavacek - (ns)+(1+1), -

Praga - 8 czerwiec (08.06).

Półfinał - Grupa A - 1 runda

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga23Zdenek Schneiderwind - 10+2 (0,2,2,3,-,3), Pavel Ondrasik - 13+2 (3,3,3,2,-,2), -
2Marketa Praga 118Josef Franc - 10+1 (2,d,3,-,2,3), Martin Kubes - 8+1 (1,3,1,-,3,w), Milan Nosek -
3Brezolupy17Robert Kral - 9+2 (1,3,-,3,1,1), Jaroslav Gavenda - 8+2 (0,2,-,2,2,2), -
4Slany 116Lubomir Batelka - 10+1 (3,1,0,3,3,-), Roman Kubes - 6+1 (2,2,1,1,0,-), Jan Hlacina -
5Chabarovice9Jiri Safar - 7 (1,-,2,u,1,3), Michal Pospisil - 2 (0,-,0,1,-,1), Tomas Krivanek -
6Plzen7Vaclav Kadera - 2 (-,0,1,0,1,w/2min., Jiri Strobl - 5 (-,1,0,2,0,2), -
7Svitavynsbrak zawodnika - , brak zawodnika - , -

Svitavy - 26 czerwiec (26.06).

Półfinał - Grupa A - 2 runda

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga30Antonin Kasper II - 18 (3,3,3,3,3,3), Pavel Ondrasik - 12+6 (2,2,2,2,2,2), -
2Marketa Praga 122Josef Franc - 16 (3,1,3,3,3,3), Martin Kubes - 6+3 (0,0,2,2,2,0), -
3Slany 121Lubomir Batelka - 12+2 (1,3,2,3,2,1), Roman Kubes - 9+2 (1,2,3,0,1,1), -
4Brezolupy20Robert Kral - 12+1 (0,3,2,2,3,2), Vladimir Visvader - 8+2 (1,2,3,0,1,1), -
5Svitavy12Roman Andrusiv - 11 (3,2,1,3,1,1), Pavel Hlavacek - 1+1 (0,1,0,0,0,0), -
6Chabarovice11Jiri Safar - 11 (3,1,1,1,2,3), Tomas Krivanek - 0 (u,0,0,0,u,0), -
7Plzen10Vaclav Kadera - 6 (2,1,1,w,0,2), Jiri Strobl - 4+2 (1,0,0,1,1,1), -

Półfinał - Grupa B- Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Team Contra Praga57Adrian Rymel - (13+5)+(15+1), Richard Wolff - (16)+(13+2), -
2Zlata Pribla Pardubice52Michal Makovsky - (13+4)+(13+2), Vaclav Milik - (12)+(14+3), -
3Racek Pardubice48Jaroslav Petrak - (9)+(14), David Suchan - (1)+(8+3), Roman Andrusiv - (7+2)+(ns)
4Marketa Praga 234Tomas Hejtik - (13+1)+(10), Ondrej Sebela - (6+1)+(5+2), Kvetoslav Sebela - ns
5Koprvnice21Jaromir Lach - (7)+(6+1), Pavel Hlavacek - (5+2)+(3), -
6Slany 217Rene Juna - (5+1)+(ns), Jiri Toms - (3)+(2+1), Jan Hlacina - (2)+(5)
7Rezerwa toru13Vladimir Visvader - (11)+ns, Petr Kotek - (2+2)+(ns), -
8Divisov11Robert Kral - (ns)+(9+1), Jiri Petrasek - (ns)+(2), Petr Vacek -

Pardubice - 9 czerwiec (09.06).

Półfinał - Grupa B - 1 runda

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Team Contra Praga29Adrian Rymel - 13+5 (2,2,3,2,2,2), Richard Wolff - 16 (3,3,1,3,3,3), -
2Zlata Pribla Pardubice25Michal Makovsky - 13+4 (2,2,2,2,3,2), Vaclav Milik - 12 (3,3,0,3,d,3), -
3Marketa Praga 219Tomas Hejtik - 13+1 (1,3,3,2,1,3), Ondrej Sebela - 6+1 (0,1,t,3,0,2), -
4Racek Pardubice17Jaroslav Petrak - 9 (1,0,2,d,3,3), David Suchan - 1 (0,1,d,-,-,-), Roman Andrusiv - 7+2 (3,2,2)
5Rezerwa toru13Vladimir Visvader - 11 (3,2,1,2,2,1), Petr Kotek - 2+2 (0,0,0,1,1,d), -
6Koprvnice12Jaromir Lach - 7 (1,2,3,0,0,1), Pavel Hlavacek - 5+2 (0,1,2,1,1,0), -
7Slany 210Rene Juna - 5+1 (1,3,1,d,u,-), Jiri Toms - 3 (2,0,0,1,-,-), Jan Hlacina - 2 (1,1)

Divisov - 6 lipiec (06.07).

Półfinał - Grupa B - 2 runda

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Team Contra Praga28Adrian Rymel - 15+1 (2,3,2,3,2,3), Richard Wolff - 13+2 (3,2,3,2,3,0), -
2Zlata Pribla Pardubice27Vaclav Milik - 14+3 (3,2,3,2,3,1), Michal Makovsky - 13+2 (2,3,2,3,1,2), -
3Racek Pardubice22Jaroslav Petrak - 14 (1,1,3,3,3,3), David Suchan - 8+3 (0,0,2,2,2,2), Roman Andrusiv -
4Marketa Praga 215Ondrej Sebela - 5+2 (1,0,0,1,2,1), Tomas Hejtik - 10 (2,1,1,d,3,3), Kvetoslav Sebela -
5Divisov11Robert Kral - 9+1 (u,3,3,1,-,2), Jiri Petrasek - 2 (1,0,-,-,1,0), Petr Vacek -
6Koprvnice9Jaromir Lach - 6+1 (1,2,2,0,1,d), Pavel Hlavacek - 3 (0,1,u,1,0,1), -
7Slany 27Jiri Toms - 2+1 (2,-,d,0,-,-), Jan Hlacina - 5 (3,0,1,1,0,0), Rene Juna -

2000
Mseno - 12 (sierpień).

Wg. kalendarza półfinały MP Czech miały się odbyć: Praga - 11 lipiec (11.07), Svitavy - 15 lipiec (15.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga28Anotni Kasper II - 17+1 (3,3,3,3,2,3), Pavel Ondrasik - 2+1 (2), Antonin Svab II - 9+3 (2,d,-,2,3,2)
2Zlata Pribla Pardubice23Marian Jirout - 8+1 (1,-,2,3,2,d), Michal Makovsky - 12+3 (3,2,1,2,3,1), Vaclav Millik - 3 (3)
3Team Contra Praga21Bohumil Brhel - 13+1 (2,2,3,1,2,3), Adrian Rymel - 8+4 (0,1,2,2,1,2), Richard Wolff -
4PK Mseno18Tomas Topinka - 13+1 (2,3,1,3,3,1), Petr Vandirek - 5+1 (3,2,0,0,0,d), -
5Czechy U1914Miroslav Fencl - 8+1 (1,1,3,0,3,0), Tomas Suchanek - 6+1 (0,2,2,1,0,1), Jan Hlacina -
6AK Marketa Praga13Josef Franc - 12 (1,3,1,3,1,3), Martin Kubes - 1 (0,0,-,-,-,1), Kvetoslav Sebela - 0 (-,-,0,0,0,-)
7AK Slany9Lubomir Batelka - 4 (1,1,0,0,2,d), Roman Kubes - 5+1 (d,0,1,1,1,2), -







2001
Mseno - 17 lipiec (17.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PK Mseno I25Tomas Topinka - 17 (3,3,3,3,3,2), Piotr Dym - 8+3 (2,2,1,1,1,1), Filip Musil -
2MPM Olymp Praga24Antonin Kasper II - 16+1 (3,3,2,3,3,2), Pavel Ondrasik - 0 (-,-,0,-,-,-), Antonin Svab II - 8+2 (2,1,2,0,3)
3Zlata Pribla Pardubice20Tomas Suchanek - 7+2 (2,1,0,1,3,0), Marian Jirout - 13+1 (3,3,2,2,2,1), -
4AK Slany II17Miroslav Fencl - 11 (0,3,3,2,0,3), Robert Nagy - 6+2 (1,2,1,1,1,d), -
5Stancl Racing Team15Jiri Stancl III - 11+1 (1,w/2min.,2,3,, Petr Vandirek - 4 (0,1,0,0,3,0), -
6PD Koprivnice14Łukasz Szmid - 6+1 (1,0,2,d,2,1), Robert Kral - 8+1 (0,2,1,3,0,2), -
7PK Mseno II11Karel Prusa II - 10 (1,2,3,1,1,2), Frantisek Liebezeit - 0 (u,-,0,-,0,-), Tomasz Kruk - 1+1 (d,u,1)

Koprivnice - 8 maj (08.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PD Koprivnice II26Adrian Rymel - 16+2 (3,3,3,3,2,2), Robert Kral - 10 (1,1,w/2min.,2,3,, -
2AK Slany II25Miroslav Fencl - 9+5 (2,0,1,2,2,2), Lubomir Batelka - 16 (3,2,2,3,3,3), -
3Zlata Pribla Pardubice II21Jaroslav Petrak - 13 (0,3,2,3,3,2), Radek Smolik - 5+3 (2,2,1,0,0,0), -
4AK Marketa Praga III20Richard Wolff - 15+1 (3,2,3,3,2,2), Kvetoslav Sebela - 5+1 (2,0,0,0,0,3), -
5BM Team18Vladimir Visvader - 13 (3,3,2,1,1,3), Jiri Petrasek - 5+3 (2,2,1,0,0,0), -
6AK Marketa I10Marek Knize - 2+1 (0,0,2,0,w/2min., Filip Musil - 8 (1,1,3,1,1,1), -
7PD Koprivnice2Zdenek Tomanek - 0 (w,-,-,-,-,-), Zdenek Mastny - 2 (1,u,1,u,-,-), -

Svitavy - 7 lipiec (07.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stancl Racing Team26Jiri Stancl III - 15 (3,3,3,3,d,3), Daniel Rath - 11+3 (2,1,2,2,3,1), -
2PK Mseno II22Karel Prusa II - 8+1 (t,3,3,u,2,0), Frantisek Liebezeit - 14+2 (3,2,2,2,3,2), -
3AK Slany II21Roman Kubes - 9+1 (0,3,3,1,2,0), Martin Kubes - 12+1 (1,2,1,3,3,2), -
4PK Mseno III20Rene Juna - 15 (2,2,2,3,3,3), Patrik Linhart - 5+2 (1,0,w,2,1,1), -
5ZP Svitavy15Petr Kotek - 2+1 (t,1,0,0,1,0), Roman Andrusiv - 13 (3,3,1,2,2,2), -
6Speedway Club Chabarovice14Tomas Krivanek - 3+2 (1,0,-,0,-,2), Ronny Weiss - 11 (2,1,3,1,1,3), Jan Balihar - 0 (u,0)
7Rezerwa toru7Antonin Galliani - 2 (0,w/2min.,0,0,1,1, Jan Vondra - 5 (2,1,1,1,0,t), -





2002
Koprivnice - 15 wrzesień (15.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1MPM Koprivnice22Adrian Rymel - 11 (2,3,2,1,3), Bohumil Brhel - 11 (3,2,3,3,w), -
2AK Slany18Miroslav Fencl - 13 (2,3,3,3,2), Lubomir Batelka - 5 (0,1,1,2,1), -
3PSK Olymp Praga17Josef Franc - 11 (3,3,2,w,3), Pavel Ondrasik - 6 (1,w,0,3,2), -
4Stancl Racing Team15Jiri Stancl III - 7 (3,w,3,w,1), Robert Kral - 8 (1,2,2,3,0), -
5AK Marketa Praga13Lubos Tomicek III - 10 (2,3,1,2,2), Jan Vondra - 3 (w,1,0,1,1), -
6ZP Pardubice12Tomas Suchanek - 7 (1,1,w,2,3), Jaroslav Petrak - 5 (0,2,2,1,w), -
7Rezerwa Toru6Richard Fristensky - 6 (1,2,1,1,1), Zdenek Suransky - 1 (0,w,0,w,0), -

Svitavy - 13 lipiec (13.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Olymp Praga30Josef Franc - 15+1 (3,2,3,3,2,2), Pavel Ondrasik - 15+3 (2,3,2,2,3,3), -
2AK Marketa Praga I22Lubos Tomicek III - 16 (3,3,1,3,3,3), Jan Vondra - 6+2 (1,2,0,w/2min.,1, -
3Mseno I19Frantisek Liebezeit - 4+2 (w,2,2,w/2min.,w, Ronny Weiss - 15+1 (3,3,3,2,3,1), -
4Svitavy16Radek Smolik - 10 (d,1,3,2,2,2), Petr Malek - 6+3 (2,0,2,1,0,1), Lukas Urban -
5Plzen13Jiri Petrasek - 8 (3,1,0,3,0,1), Karel Kadlec II - 5+1 (2,0,1,1,1,0), -
6AK Slany I11Jan Hlacina - 11+1 (2,1,3,2,w/2min, - , -
7Brezolupy8Richard Fristensky - 7 (u,1,1,1,2,2), Zdenek Suransky - 1 (1,0,0,0,0,u), -

Pardubice - 28 sierpień (28.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stancl Racing Team25Jiri Stancl III - 18 (3,3,3,3,3,3), Robert Kral - 7+3 (0,2,0,1,2,2), -
2Zlata Pribla Pardubice23Tomas Suchanek - 13+3 (3,d,2,2,3,3), Jaroslav Petrak - 10+5 (2,2,1,1,2,2), -
3AK Slany II23Miroslav Fencl - 17 (3,3,3,2,3,3), Lubomir Batelka - 6+2 (1,1,0,0,2,2), -
4Mseno III16Zdenek Simota II - 9 (2,3,3,1,0,0), Karel Prusa II - 7+1 (1,1,t,3,1,1), -
5AK Marketa Praga II14Jan Jaros - 12 (2,2,3,3,1,1), Antonin Galliani - 0 (0,0,-,-,-,0), Jan Balihar - 2+1 (2,0,0)
6Mseno II13Michal Pospisil - 6+1 (1,1,2,1,-,1), Radek Smetana - 1+1 (0,-,1,-,0,-), Marco Muller - 8 (1,2,w,2,1,2)
7BM Team12Rene Juna - 4 (3,d,1,u,d,-), Vladimir Visvader - 8 (1,2,w,2,1,2), -





2003
Brezolupy - 7 wrzesień (07.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PDK Mseno-Tomas Topinka - -, Krzysztof Stojanowski - -, -
2Koprivnice-Bohumil Brhel - -, Adrian Rymel - -, -
3Plzen-Josef Franc - -, Richard Wolff - -, -
4Brezolupy-Matej Ferjan - -, Pavel Ondrasik - -, -







2004
Mseno - 5 lipiec (05.07).

Format zawodów: Dwie grupy po 5 par, 2 półfinały, finał pocieszenia i finał główny.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Grepl PDK Mseno23+5+4Adrian Rymel - 8+3+d (3,3,u,2), Krzysztof Stojanowski - 15+2+4 (4,4,3,4), -
10Mitas Brezolupy10Martin Malek - 6 (0,0,3,3), Robert Kral - 4 (2,2,0,d), -
2Rimini - CSOB pojistovna Mlada Boleslav22+6+3Filip Sitera - 10+2+3 (2,2,2,4), Marcin Nowaczyk - 12+4+d (3,3,4,2), -
3PK Pilzno24+3+7Petr Vandirek - 10+3+4 (2,3,2,3), Zdenek Simota II - 14+u+3 (3,4,3,4), -
4Olymp Praga19+4+2Bohumil Brhel - 14+4+d (4,2,4,4), Lubos Tomicek III - 4+0+2 (2,2,d,0), -
5Marketa Praga - Caffe Isis19Josef Franc - 9 (2,4,2,w), Richard Wolff - 10 (4,d,3,3), -
6ZP Pardubice II16Radek Smolik - 12 (3,4,3,2), Jaroslav Petrak - 4 (0,2,2,0), -
7ZP Pardubice I16Tomas Suchanek - 14 (4,2,4,4), Hynek Stichauer - 2 (0,0,2,0), -
7AK Slany16Miroslav Fencl - 16 (4,4,4,4), Patrik Linhart - 0 (w,-,-,-), -
9PDK Mseno II DaK Liebzeit15Frantisek Liebezeit - 5 (0,0,2,3), Jakub Hejral - 10 (3,2,3,2), -







2005
Divisov - 23 lipiec (23.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1AK Slany21Paweł Staszek - 11+3+3 (3,3,3,2), Patrik Linhart - 10+2+2 (4,4,2,0), -
10Zlata Prilba Pardubice II8Jaroslav Petrak - 8 (2,2,2,2), Pavel Fuksa - 0 (0,u,0,0), -
2Olymp Praga27Bohumil Brhel - 16+u/ns+ns (4,4,4,4), Antonin Svab II - 11+4+4 (2,3,3,3), -
3Pro-Tec Team26Miroslav Fencl - 10+0+2 (2,3,2,3), Sebiastian Ułamek - 16+4+4 (4,4,4,4), -
4Marketa Praga23Lubos Tomicek III - 11+u/ns+ns (4,0,4,3), Antonin Galliani - 12+3+2 (3,3,2,4), -
5Rimini ST Mlada Boleslav21Krzysztof Stojanowski - 15 (3,4,4,4), Filip Sitera - 6 (0,3,0,3), -
6PDK Grepl Mseno16Karel Prusa II - 7 (2,2,3,0), Richard Wolff - 9 (0,3,4,2), -
7Zlata Prilba Pardubice I14Marian Jirout - 14 (4,4,3,3), Hynek Stichauer - 0 (0,0,0,0), -
8AK Divisov13Jan Hlacina - 4 (0,0,4,0), Marco Mueller - 9 (2,2,3,2), -
9AMK Mitas Brezolupy11Martin Malek - 7 (3,2,2,d), Martin Gavenda - 4 (2,0,0,2), -







2006
Slany - 5 lipiec (05.07).

Format zawodów: Dwie grupy po 5 par, 2 półfinały, finał pocieszenia i finał główny.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga24+6+6Bohumil Brhel - 12+4+4 (w,4,4,4,4), Adrian Rymel - 12(3)+2+2 (3,3,3,3), Matej Kus -
10AK Mitas Brezolupy10Adrian Rymel - 10 (4,2,2,2), Vladimir Visvader - 0 (0,w,0,w), -
2PRO TEC Team27+6+3Sebastian Ułamek - 14(2)+4+3 (4,4,3,3), Miroslav Fencl - 13(1)+2+0 (2,3,4,4), Zdenek Schneiderwind - ns
3AK Slany24+3+6Paweł Staszek - 16+0+4 (4,4,4,4), Jiri Stancl III - 8(2)+3+2 (3,3,0,2), -
4SOND PO Speedway Miletice25+3+3Veroslav Kollert - 12(1)+0+0 (4,2,3,3), Filip Sitera - 13(2)+3+3 (3,4,2,4), -
5Digi Foto Rudna18Jakub Hejral - 8 (2,3,3,w), Antonin Galliani - 10 (0,4,4,2), -
6AK Marketa Praga15Josef Franc - 9 (2,4,3,0), Pavel Ondrasik - 6(1) (0,2,2,2), -
7ZP Pardubice13Hynek Stichauer - 9 (2,w,4,3), Pavel Fuksa - 4(1) (0,2,0,2), -
8GRS Liberec13Robert Mikołajczak - 13 (3,4,3,3), Guglielmo Franchetti - 0 (0,0,0,0), -
9ZP Pardubice 211Jaroslav Petrak - 7 (3,2,2,0), Roman Andrusiv - 4 (2,0,w,2), -







2007
Divisov - 29 lipiec (29.07).

Format zawodów: Dwie grupy po 5 par, 2 półfinały, finał pocieszenia i finał główny.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga28+6+7Adrian Rymel - 14(2)+2+3 (3,3,4,4), Lubos Tomicek III - 14(2)+4+4 (4,4,3,3), -
10ZP Pardubice 29Pavel Fuksa - 9 (2,3,2,2), Petr Babicka - 0 (0,w,0,0), -
2AK Marketa Praga24+7+2Josef Franc - 11(3)+4+2 (2,2,4,2), Matej Kus - 13(1)+3+0 (3,3,3,4), Pavel Ondrasik - ns
3HBC&Rarach Fans Team24+3+7Zdenek Simota II - 16+3+4 (4,4,4,4), Adam Vandirek - 8(2)+0+3 9(0,3,3,2), -
4AK Divisiov20+2+2Michael Hadek - 6+2+2 (2,2,2,0), Jan Holub III - 14+0+0 (4,4,4,2), -
5ZP Pardubice19Henry Van Der Steen - 6(2) (0,0,3,3), Hynek Stichauer - 13 (2,3,4,4), -
6AK Mitas Brezolupy16Martin Malek - 10(1) (3,2,3,2), Martin Gavenda - 6(1) (4,0,2,0), -
7SOND PO Speedway Miletice15Adrian Szewczykowski - 15 (4,4,4,3), Paweł Zmarzlik - 0 (0,w,0,0), -
8Liberec13Vladimir Visvader - 9 (2,2,2,3), Matyas Hlavacek - 4 (4,w), -
9Otruba - Rozenberg10Sjoerd Rozenberg - 10 (3,3,2,2), Jaromir Otruba - 0 (0,0,0,), -







2008
Brezolupy - 27 wrzesień (27.09).

Format zawodów: Dwie grupy po 5 par, 2 półfinały, finał pocieszenia i finał główny.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1AK Slany22+7+7Martin Malek - 6+3+3 (2,2,0,2), Karol Ząbik - 16+4+4 (4,4,4,4), -
10Otruba - Bandzi11Jaromir Otruba - 4(1) (0,0,2,2), Rastislav Bandzi - 7 (2,2,0,3), -
2PSK Olymp Praga25+5+2Adrian Rymel - 10(2)+3+2 (3,3,w,4), Josef Franc - 15+2+0 (4,4,4,3), -
3Jiri Vinter Team Brezolupy22+4+4Matej Ferjan - 14+4+4 (4,3,4,3), Martin Gavenda - 8(3)+0+2 (3,0,3,2), -
4PK Plzen22+2+3Michael Hadek - 11(2)+2+0 (2,4,3,2), Jan Holub III - 11(2)+0+3 (3,3,2,3), -
5SOND PO Speedway Miletice21Marcel Kajzer - 9(2) (w,4,2,3), Marcin Nowaczyk - 12(1) (2,3,3,4), -
6HBC&Vrates speedway - RSC MV20Richard Wolff - 6(2) (2,4,3,2), Filip Sitera - 11(2) (3,3,2,3), -
7AK Marketa Praga13Lubos Tomicek III - 13 (2,4,3,4), Pavel Ondrasik - 0 (0,0,0,0), -
8ZP Pardubice12Tomas Suchanek - 0 (w,w), Hynek Stichauer - 12 (2,2,4,4), -
9FOTO Rudna12Kamil Cieślar - 7 (0,3,2,2), Mateusz Kowalczyk - 5(1) (3,2,0,0), -







2009
Liberec - 8 sierpień (08.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1BM GRS Liberec37Martin Vaculik - 15 (4,3,0,3,3,2), Grzegorz Walasek - 22 (2,4,4,4,4,4), -
10PK Plzen8Michael Hadek - 4 (2,0,2,0), Jan Holub III - 4 (0,2,0,2), -
2AK Slany37Martin Malek - 14 (3,2,3,3,3,d), Sebastian Ułamek - 23 (4,4,4,4,4,3), -
3HBC @ Vrates/CS MV29Jozef Franc - 13 (3,2,2,2,2,2), Richard Wolff - 16 (4,3,3,3,0,3), -
4Zlata Prilba Pardubice28Tomas Suchanek - 9 (4,2,w,3,w,0), Ales Dryml II - 19 (3,4,2,4,2,4), -
5PSK Olimp Praga19Matej Kus - 14 (2,4,4,4), Lubos Tomicek III - 5 (0,2,3,0), -
6DAK Jablonec18Filip Sitera - 8 (3,0,3,2), Zdenek Simota II - 10 (4,2,4,0), -
7Grepl PDK Mseno16Jan Jaros - 4 (0,0,4,0), Norbert Kościuch - 12 (3,4,3,2), -
8AK Mitas Brezolupy10Martin Gavenda - 4 (2,2,w,ns), Ronny Weis - 6 (0,0,4,2), -
9PRO Tec Miletice10Mateusz Lampkowski - 5 (2,3,w,ns), Kamil Pulczyński - 5 (0,0,3,2), -

Liberec - 8 sierpień (08.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Zlata Prilba Pardubice14Ales Dryml II - 6 (3,3), Tomas Suchanek - 8 (4,4), -
2Grepl PDK Mseno14Norbert Kościuch - 8 (4,4), Jan Jaros - 6 (3,3), -
3DAK Jablonec9Zdenek Simota II - 3 (0,3), Filip Sitera - 6 (2,4), -
4Otruba Team7Jaromir Otruba - 2 (0,2), Krzysztof Nowacki - 5 (2,3), -
5BM GRS II Liberec6Vladimir Visvader - 6 (2,4), Dariusz Łowicki - 0 (u,-), -
6AK Marketa Praga4Pavol Pucko - 4 (2,2), Jakub Fencl - 0 (0,0), -






2010
Divisov - 11 wrzesień (11.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1HBC @ Vrates/CS MV39Josef Franc - 20 (3,4,3,3,3,4), Zdenek Simota II - 19 (4,3,2,4,4,2), -
10BM GRS Liberec9Vladimir Visvader - 7 (2,2,3,0), Jakub Fencl - 2 (0,0,2,0), -
2PSK Olimp Praga35Matej Kus - 12 (3,3,0,3,3,0), Rafał Dobrucki - 23 (4,4,4,4,4,3), -
3DAK Jablonec34Jan Jaros - 16 (4,2,3,3,0,4), Filip Sitera - 18 (2,3,4,4,2,3), -
4PK Plzen26Michael Hadek - 15 (3,4,2,4,0,2), Jan Holub III - 11 (2,nu,4,3,2,nu), -
5PRO Tec Miletice18Vaclav Milik II - 8 (0,3,2,3), Piotr Dym - 10 (2,4,nu,4), -
6Zlata Prilba Pardubice16Tomas Suchanek - 14 (3,4,4,3), Jaroslav Petrak - 2 (0,2,0,0), -
7AK Slany14Martin Malek - 12 (3,4,3,2), Michal Dudek - 2 (0,0,2,0), -
8AK Mitas Brezolupy12Martin Gavenda - 10 (2,2,4,2), Tomas Juza - 2 (w,0,2,0), -
9AK Divisov11Pavol Pucko - 7 (4,3,0,w), Rene Vidner - 4 (2,nu,2,nu), -

Divisov - 11 wrzesień (11.09).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1AK Mitas Brezolupy12Martin Gavenda - 7 (4,3), Tomas Juza - 5 (3,2), -
2PK Plzen11Jan Holub III - 8 (4,4), Michael Hadek - 3 (3,0), -
3PRO Tec Miletice11Vaclav Milik II - 8 (4,4), Piotr Dym - 3 (3,nu), -
4Otruba Team9Jaromir Otruba - 6 (2,4), Zdenek Schneiderwind II - 3 (nu,3), -
5AK Marketa Praga7Ondrej Veverka - 3 (0,3), Zdenek Vrba - 4 (2,2), -
6Grepl PDK Mseno4Pavel Fuksa - 2 (2,u), Stanislav Pouznar - 2 (0,2), -






2011
Brezolupy - 3 wrzesień (03.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga21+7+7Matej Kus - 10+4+4 (3,3,4), Rienat Gafurow - 11+3+3 (4,4,3), -
2ZP Pardubice14+5+2Tomas Suchanek - 8+3+2 (3,3,2), Stanisław Burza - 6+2+0 (4,2,0), -
3AK Slany27+4+5Martin Malek - 11+0+2 (3,3,2,3), Robert Kościecha - 16+4+3 (4,4,4,4), -
4HBC@Vrates Divisov20+2+4Jan Jaros - 9+0+0 (2,2,3,2), Zdenek Simota II - 11+2+4 (4,3,4,0), -
5PRO-TEC SK Miletice17Michał Mitko - 15 (4,4,4,3), Eduard Krcmar - 2 (w,0,2,0), -
6Otruba Team14Jaromir Otruba - 4 (2,0,0,2), Jaroslav Petrak - 10 (3,2,2,3), -
7Mitas Brezolupy13Martin Gavenda - 3 (0,0,3), Rafał Fleger - 10 (2,4,4), -
8Dak Moto Liebezeit12Filip Sitera - 10 (3,w,3,4), Richard Wolff - 2 (0,2,0,w), -
9Speedway Club Żarnovica6Jan Halabrin - 0 (0,0), Fritz Wallner - 6 (2,2,2), -







2012
Mseno - 11 sierpień (11.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Grepl PDK Mseno28+6+7Przemysław Pawlicki - 14+4+4 (4,4,3,3), Mads Korneliusen - 14+2+3 (3,3,4,4), -
10HBC@Vrates Divisov8Rene Vidner - 8 (2,2,2,2), Michaela Krupickova - 0 (0,0,0,w), -
2Mitas Brezolupy21+5+2Martin Gavenda - 11+2+0 (3,4,0,4), Marcin Jędrzejewski - 10+3+2 (4,2,2,2), -
3PSK Olymp Praga - Bellis21+3+5Matej Kus - 13+3+2 (2,3,4,4), Jan Jaros - 9+0+3 (3,w,3,3), -
4PRO-TEC SK Miletice23+4+4Michał Mitko - 16+4+4 (4,4,4,4), Roman Cejka - 7+w+0 (2,2,0,3), -
5AK JAZ sevis Slany22Martin Malek - 12 (4,2,3,3), Eduard Krcmar - 10 (w,4,2,4), -
6ZP Pardubice19Tomas Suchanek - 11 (2,3,3,3), Vaclav Milik II - 8 (0,4,4,0), -
7PK Plzen14Filip Sitera - 6 (0,3,3,0), Zdenek Simota II - 8 (2,0,4,2), -
7Topinka Racing Club14Michal Skurla - 5 (0,3,2,w), Michael Hadek - 9 (3,4,w,2), -
9AK Marketa Praga9Zdenek Holub II - 7 (3,w,2,2), Ondrej Smetana - 2 (0,2,w,0), -

Mseno - 11 sierpień (11.08).

Kwalifikacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Topinka Racing Club14Michal Skurla - 8 (4,4), Michael Hadek - 6 (3,3), -
2PK Plzen12Filip Sitera - 5 (2,3), Zdenek Simota II - 7 (3,4), -
3AK Marketa Praga9Zdenek Holub II - 7 (4,3), Ondrej Smetana - 2 (0,2), -
4Speedway Club Żarnovica6Jan Halabrin - 0 (0,0), Fritz Wallner - 6 (2,4), -
5Otruba Team4Jaromir Otruba - 2 (0,2), Michal Dudek - 2 (2,w), -






2013
Brezolupy - 31 sierpień (31.08).

Format zawodów: Grupa A i B po 5 par, półfinał oraz finał A i B.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Zlata Pribla Pardubice25+7P+5FVaclav Milik II - 13+4P+3F (2,4,3,4), Hynek Stichauer - , 12+[3]+3P+2F (4,3,2,3) -
10Grepl PDK Mseno10Jan Jaros - 3 (0,0,d,3), Filip Sitera - , 7 (2,2,3,d) -
2PSL Olym Praga - Bellis27+7P+4FJosef Franc - 14+[1]+3P+4F, Renat Gafurow - , 12+[3]+4P+wF (3,3,2,4) -
3AK Ceras Slany25+2P+7FBMartin Malek - 15+[1]+0P+3FB (4,3,4, Grzegorz Walasek - , 10+[2]+2P+4FB (3,4,0,3) -
4AK Marketa Praga20+2P+2FBMatej Kus - 14+[1]+2P+0FB (3,4,4, Zdenek Holub II - , 6+0P+2FB (0,d,2,4) -
5AK Mitas Brezolupy18Martin Gavenda - 13 (4,2,3,4), Jakub Jamróg - , 5+1 (3,w,0,2) -
6Dak Moto Team Liebezeit15Zdenek Simota II - 8+1 (2,3,0,3), Jan Holub III - , 7+1 (3,2,2,0) -
6PDK Mseno15Michal Klein - 11 (2,3,4,2), Mike Trzensiok - , 4+1 (0,2,2,0) -
7Otruba Team14Jaromir Otruba - 10 (2,4,d,4), Michal Dudek - , 4 (0,0,2,2) -
9PRO-TEC SK Miletice12Roman Cejka - 10 (2,4,4,u), Karol Ząbik - , 2 (0,0,2,0) -







2014
Pardubice - 8 październik (08.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1AK Slany26+7P+7FEduard Krcmar - 16+4P+3FA (4,4,4,4), Martin Vaculik - , 10+[2]+3P+4FA (3,3,2,2) -
10SC Zarnovica8Patrik Buri - 8 (2,2,2,2), Jaroslav Petrak - , 0 (0,w,0,0) -
2AK Marketa Praga I23+5P+2FMatej Kus - 10+[2]+3P+2FA (0,3,4, Josef Franc - , 13+[1]+2P+0FA (2,4,3,4) -
3Zlata Pribla Pardubice II25+4P+6FBKrystian Pieszczek - 10+[2]+4P+4FB (4,3,4, Vaclav Milik II - , 11+[1]+0P+2FB (w,4,3,4) -
4AK Marketa Praga II22+2P+3FBMichal Skurla - 13+0P+3FB (2,4,3,4), Zdenek Holub II - , 9+[1]+2P+0FB (3,2,2,2) -
5Zlata Pribla Pardubice II19Tomas Suchanek - 9 (3,3,d,3), Hynek Stichauer - , 10 (4,4,2,0) -
6PRO-TEC SK Miletice17Roman Cejka - 9 (4,3,2,0), Michal Dudek - , 8+2 (3,2,0,3) -
7AK Brezolupy14Martin Gavenda - 9 (2,d,3,4), Martin Malek - , 5+1 (0,2,0,3) -
8Grepl PDK Mseno13Filip Sitera - 6+1 (0,0,4,2), Jan Holub III - , 7 (2,2,0,3) -
9Krzysztof Nowacki13Krzysztof Nowacki - 13 (3,4,4,2), Marcel Kajzer - , 0 (w,d,0,w) -







2015
Slany - 6 lipiec (06.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Zlata Pribla Pardubice I28+7P+6FAles Dryml II - 12+[4]+3P+2F (3,3,3,, Vaclav Milik II - 16+4P+4F (4,4,4,4), -
2AK Slany23+5P+3FEduard Krcmar - 12+[2]+3P+0F (2,3,4,, Sebastian Ułamek - 11+[1]+2P+3F (0,4,3,, -
3AK Marketa Praga I25+4P+7FBMatej Kus - 15+wP+4FB (4,4,3,4), Josef Franc - 10+[3]+4P+3FB (2,3,2, -
4Zlata Pribla Pardubice II24+2P+2FBTomas Suchanek - 15+2P+0FB (3,4,4,4), Patryk Malitowski - 9+[3]+2P+0FB (w,3,3,, -
6AK Marketa Praga II18Zdenek Holub II - 12 (4,2,2,4), Ondrej Smetana - 6+[2] (3,0,0,3), -
7AK Brezolupy13Michal Skurla - 10 (2,4,2,2), Patrik Mikel - 3+[1] (d,3,0,u), -
7PRO-TEC SK Miletice13Roman Cejka - 7+[1] (2,2,d,3), Michal Dudek - 6 (d,0,2,4), -
9Krzysztof Nowacki8Krzysztof Nowacki - 8 (2,2,2,2), Marcel Kajzer - ns, -
9SC Zarnovica8Michal Tomka - 0 (w,d,w,-), Jarosłav Petrak - 8 (2,2,2,2), -







2017
Plzen - 8 maj (08.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Zlata Pribla Pardubice24+6P+7FVaclav Milik II - 16+4P+4F (4,4,4,4), Tomas Suchanek - 8+[2]+2P+3F (2,3,3,d, -
10PK Plzen8Martin Mejtsky - 6 (2,2,0,2), Radek Podhadsky - 2 (0,0,2,u), -
2Speedway Pro24+5P+2FHynek Stichauer - 13+[1]+3P+2F (3,4,3,, Zdenek Holub II - 11+[3]+2P+0F (4,3,2,, -
3PK Plzen - HBC Vrates24+4P+6FBZdenek Simota II - 9+[3]+wP+2FB (w,3,3,, Jason Doyle - 15+4P+4FB (3,4,4,4), -
4Olymp Praga24+3P+3FBJosef Franc - 16+3P+3FB (4,4,4,4), Ondrej Smetana - 8+[2]+0P+0FB (2,3,0,, -
5AK 3ton Slany18Eduard Krcmar - 14+[1] (3,3,4,4), Mariusz Puszakowski - 4 (0,4,-,-), -
5Grepl PDK Mseno18Michal Dudek - 7+[1] (3,0,0,4), Martin Malek - 11+[1] (4,2,2,3), -
7Brezolupy/Pardubice16Martin Gavenda - 5+[2] (0,d,2,3), Patrik Mikel - 11 (2,2,3,4), -
8AK Marketa Praga15Filip Hajek - 10+[1] (2,4,2,2), Jan Kvech - 5 (0,2,0,3), -
9SC Zarnovica9Jan Mihalik - 7 (u,3,2,2), Jakub Valkovic - 2 (2,0,0,u), -







2018
Liberec - 4 sierpień (04.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1AMK Zlata Pribla Pardubice27+3Vaclav Milik II - 17+3 (2,3,3,3,3,3), Hynek Stichauer - 10+[5] (1,2,2,2,2,1), -
2Olymp Praga27+2Eduard Krcmar - 17+[1]+2 (3,3,3,3,3,, Josef Franc - 10+[3], Matej Kus - ns
3KFPD Trebusice20Zdenek Holub II - 8+[1] (1,3,1,0,1,2), Michal Skurla - 12 (3,1,3,2,0,3), -
4PK Plzen17Zdenek Simota - 5+[2] (2,0,0,1,2,0), Ondrej Smetana - 12 (3,2,2,0,3,2), -
5AK Marketa Praga15Jan Kvech - 10+[1] (2,1,1,3,1,2), Petr Chlupac II - 5+[1] (0,0,0,2,0,3), -
6AK Brezolupy13Martin Gavenda - 3 (0,1,1,0,0,1), Patrik Mikel - 10 (2,3,3,1,1,d), -
7AK Slany7Roman Cejka - 4 (0,1,0,1,1,1), Michal Dudek - 3 (1,0,2,d,d,-), -







2019
Koprivnice - 23 czerwiec (23.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PSK Olymp Praga33Josef Franc - 16+[3] (3,3,3,4,3), Jan Kvech - 17+[2] (4,4,4,3,2), -
2KFPD Trebusice27Zdenek Holub II - 9+[1] (2,4,3,d,0), Norbert Kościuch - 18 (4,2,4,4,4), -
3AK Marketa Praga25Petr Chlupac II - 12+[1] (2,2,2,2,4), Ondrej Smetana - 13 (4,4,0,3,2), -
4AK Brezolupy19Martin Gavenda - 4+[1] (0,0,2,2,0), Martin Malek - 15 (2,3,3,4,3), -
5SC Zarnovica16Jan Mihalik - 2 (0,0,0,0,2), Jakub Valkovic - 14 (3,2,2,3,4), -
6Walbo Railway Koprovnice15Jan Macek - 3 (0,w,0,0,3), Michal Skurla - 12 (3,3,4,2,d), Roman Marek - ns







2021
Slany - 25 sierpień (25.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1AK Slany37Ondrej Smetana - 13+[3] (3,2,3,0,2,3), Jakub Jamróg - 24 (4,4,4,4,4,4), -
2Olymp Praga32Josef Franc - 15+[2] (3,3,4,2,d,3), Jan Kvech - 17+[1] (2,4,w,4,3,4), -
3Walbo Koprovnice29Jan Macek - 15+[2] (d,2,2,4,3,4), Lars Skupień - 14 (3,4,3,w,4,w), Jakub Sazovsky - ns
4AMK Zlata Pribla Pardubice27Vaclav Milik II - 22 (4,3,3,4,4,4), Hynek Stichauer - 5+[2] (0,0,2,w/2min., -
5AK Marketa Praga23Petr Chlupac II - 12+[1] (0,4,2,0,3,3), Daniel Klima - 11+[1] (2,3,3,3,u,-), -
6AK Brezolupy21Martin Malek - 17 (4,2,4,3,2,2), Jaroslav Petrak - 4+[1] (2,0,0,2,0,0), -
7PK Plzen16Vaclav Kvech - 6+[1] (0,0,2,2,2,0), Filip Hajek - 10 (3,2,d,3,0,3), -







2022
Koprivnice - 8 październik (08.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1AK Slany37Eduard Krcmar - 21 (4,3,4,3,4,3), Robert Chmiel - 16 (3,2,3,4,0,4), - -
2AMK Zlata Prilba Pardubice35Hynek Stichauer - 17 (4,3,3,3,2,2), Marko Lewiszyn - 18 (0,4,4,4,3,3), - -
3PSK Plymp Praga34Jan Kvech - 23 (4,4,4,3,4,4), Petr Chlupac II - 11 (3,0,2,4,d,2), - -
4PD Koprivnice & Olymp Praga27Jan Macek - 17 (3,3,3,2,3,3), Daniel Klima - 10 (2,4,0,0,-,4), - -
5AK Marketa Praga19Adam Bednar - 19 (2,4,2,4,4,3), Michal Bastecky - 4 (0,2,0,0,2,0), - -
6AMK II Zlata Prilba Pardubice19Jaroslav Petrak - 6 (2,0,d,2,2,0), Matous Kamenik - 13 (0,2,2,3,4,2), - -
7PD Walbo Koprivnice14Radek Bambuch - 0 (0,-,0,-,0,-), Jakub Sazovsky - 0 (-,0,-,0,-,0), Miran Praznik - 14 (2,3,2,2,3,2)










Odwiedziny (Visitors):
13309327


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl