Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2006-2010

Młodzieżowe Mistrzostwa Rosji Par
(Młodzieżowe Mistrzostwa Par Rosji)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Kraj
2006Lukoil Oktiabrskij
2007Saławat Saławat
2008SK Turbina Bałakowo
2009Mega Lada Togliatii
2010SK Turbina Bałakowo

2006

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Lukoil Oktiabrskij25Piotr Rakojedow - ns, Igor Kononow - 9 (u,2,1,1,3,2), Marat Gatiatow - 16 (3,3,3,2,2,3)
2Mega Lada Togliatti21+3Oleg Biesczastnow - 8 (1,0,2,2,2,1), Wasilij Szybankow - ns, Danił Iwanow - 13+3 (2,2,3,3,3,u)
3Saławat Saławat21+u+3Wiktor Gołubowski - 2 (1,1,-,-,-,w), Roman Kantiukow - 14+u+3 (2,3,2,3,1,3), Artiom Szczepin - 5 (3,2,0)
4STMK Turbina Bałakowo21+u+uAleksiej Guzajew - 10+u (3,3,1,0,2,1), Roman Zacharow - ns, Lenar Nigmatzianow - 10+u (2,2,2,2,3,d)
5Primorje Primorskij Kraj15Aleksiej Charczenko - 15 (3,3,3,3,3,w), Ilszat Sujargułow - 0 (w,t,u,-,d,w), Nikita Łazariew - 0 (d)
6Metkor Sterlitamak5Wiaczesław Szuniewicz - 1 (d,1,-,u,-,-), Ilmir Walachmietow - 0 (u,-,d,-,u,ns), Ilja Ruzanow - 7 (t,1,1,2,3)
7SKA Kamiensk Uralskij4Jewgienij Tauszkanow - 2 (1,1,u,d,-,u/w), Dmitrij Łoskutow - 5 (d,2,1,1,1,u/w), Siergiej Sygryszew - 0 (0)


2007
Oktiabrskij - 19 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Saławat Saławat18Roman Kantiukow - 5 (2,-,-,1,2), Dienis Aleksiejew - 11 (3,3,3,2,u/w), Artiom Szczepin - 2 (1,1)
2Lukoil Oktiabrskij17Timur Garifulin - 4 (1,1,0,0,2), Rienat Nigmatulin - ns, Igor Kononow - 13 (2,2,3,3,3)
3SK Turbina Bałakowo16+3Aleksandr Kosołapkin - 0 (u/ns,-,-,-,-), Andriej Kudriaszow - 1 (-,u,0,0,1), Artiom Wodiakow - 15+3 (3,3,3,3,3)
4STMK Turbina Bałakowo16+2Anatolij Lipatow - 0 (-,-,-,-,0), Dmitrij Gordiejew - 3 (0,2,0,1,-), Aleksiej Guzajew - 13+2 (3,3,2,2,3)
5Wostok Władywostok15Michaił Skaczko - ns, Wasilij Panchaj - 5 (u/w,0,2,1,2), Artiom Łaguta - 10 (2,2,3,2,1)
6Lukoil II Oktiabrskij7Wiaczesław Szuniewicz - 4 (1,1,-,1,1), Nikita Parfionow - 2 (u/w,2,u,0,0), Piotr Rakojedow - 1 (1)


2008
Saławat - 2 październik

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo24Aleksandr Kosołapkin - 11 (2,3,2,3,1), Andriej Kudriaszow - ns, Artiom Wodiakow - 13 (3,2,3,2,3)
2Saławat Saławat21Artiom Szczepin - 7 (1,2,2,2,0), Walerij Sawieljew - ns, Igor Kononow - 14 (3,3,3,3,2)
3Mega Łada Togliatti16Jewgienij Sidorin - 11 (2,3,3,1,2), Siergiej Karaczincew - 5 (0,2,u/w,-,3), Aleksandr Antipin - 0 (u/w)
4Kamiensk Uralskij13Dmitrij Tichonow - 5 (2,0,1,1,1), Jewgienij Tauszkanow - ns, Witalij Biełousow - 8 (3,1,0,2,2)
5STMK Turbina Bałakowo11Roman Zacharow - 3 (0,2,1,0,-), Aleksandr Maksakow - 0 (-,-,-,-,0), Aleksiej Izotow - 8 (1,3,d,1,3)
6Junior Oktiabrskij5Jurij Sołowjow - 2 (1,0,-,1,u/w), Rusłan Sattarow - 2 (-,1,0,-,1), Rusłan Mardanszin - 1 (0,1,0)


2009
Czerkiesk - 12 czerwiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada Togliatii27Siergiej Karaczincew - 14 (2,3,3,2,2,2), Oleg Biesczastnow - 13 (0,2,2,3,3,3), -
2SK Turbina II Bałakowo25Dienis Nosow - 11 (3,u,3,1,2,2), Aleksandr Łokatjew - 14 (1,3,1,3,3,3), -
3Kamieńsk Uralski19Jewgenij Tauszkanow - 4 (2,-,2,-,-,0), Dimitrij Tichonow - 4 (-,1,-,2,1,-), Witalij Biełousow - 11 (3,2,3,w,2,1)
4SK Turbina Bałakowo18Władimir Borodulin - 10 (3,3,2,1,1,-), Maksim Łobzienko - 0 (-,-,-,-,-,w), Andriej Kudriaszow - 8 (2,w,3,d,d,3)
5STMK Turbina Bałakowo14Aleksiej Izotow - 10 (1,3,d,2,1,3), Aleksandr Maksakow - 2 (0,-,u,-,0,2), Rusłan Biktimirow - 2 (2,0)
6Saławat Saławat14Walerij Sawieljew - 6 (1,0,w,1,3,1), Dienis Aleksiejew - 8 (2,1,2,3,-,-), Siergiej Gusiatnikow - 0 (t,0)
7STMK Turbina II Bałakowo6Dienis Cygankow - 3 (0,-,w,0,2,1), Dienis Iniuszew - 3 (1,1,w,1,u,0), Dmitrij Zacharow - 0 (d)


2010
Saławat - 19 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo30Władimir Borodulin - 12 (2,2,2,2,2,2), Andriej Kudriaszow - 18 (3,3,3,3,3,3), Dienis Nosow - ns
2Mega Lada Togliatii24Oleg Biesczastnow - 11 (3,2,2,-,3,1), Siergiej Karaczincew - 4 (2,-,-,2,-,0), Witalji Biełousow - 9 (3,1,3,2)
3Saławat I Saławat18Nikita Parfionow - 13 (2,1,3,1,3,3), Walerij Sawieljew - 5 (1,0,d,0,2,2), -
4Saławat II Saławat18Siergiej Polenok - 9 (2,3,d,3,1,0), Siergiej Sygryszew - 9 (3,2,1,2,0,1), -
5Wostok Władywostok14Iwan Łysik - 14 (1,3,3,3,3,1), Wiktor Kułakow - 0 (0,0,0,-,-,-), Dimitrij Lemza - 0 (0,u,w)
6Sybir Nowosybirsk13Aleksander Koszetow - 8 (1,d,2,w,2,3), Iwan Lwow - 5 (0,1,1,1,1,1), Andriej Żdanow - ns
7STMK Turbina Bałakowo9Rusłan Biktimirow - 8 (1,1,2,1,1,2), Stanisław Pozdniakow - 0 (0,-,-,-,-,-), Siergiej Trifonow - 1 (0,1,0,d,0)





Odwiedziny (Visitors):
7313611


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl