Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1977-2021

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Włoch na Żużlu
(Indvidual Speedway Junior Italian Championship)
(Campionato Italiano Speedway Individuale Junior)

Thanks to Charles M., De Toni A., Claudio T. and Andrea B.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1977Bruno Montalbini-Finał - Klasyfikacja końcowa
1977Roberto Boron-1 runda
1977Bruno Montalbini-2 runda
1977Gaetano Bressan-3 runda
1977Gianni Famari-4 runda
1978Mario AndrioloFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Gianni Barborini1 runda
1978Mario Andriolo2 runda
1978Giulio Ramolini3 runda
1978Fausto Birbini4 runda
1979Piermario ZaninMC La Favorita SaregoFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Piermario Zanin MC La Favorita Sarego1 runda
1979Renato Battaglia MC Favorita Sarego2 runda
1979Piermario Zanin MC La Favorita Sarego3 runda
1979Pierantonio Zocco MC La Favorita Sarego4 runda
1979Tiziano Salmistraro MC Rovigo5 runda
1980Giorgio Zaramella-Finał - Klasyfikacja końcowa
1980Vittorio Tramarin-1 runda
1980Pasqualino Vidotti-2 runda
1980Giorgio Zaramella-3 runda
1980Giorgio Zaramella-5 runda
1981Giuliano Bergamini-Finał - Klasyfikacja końcowa
1981Giuliano Bergamini-1 runda
1981Claudio Saggioro-2 runda
1981Claudio Saggioro-3 runda
1981Giuliano Bergamini-4 runda
1981Giuliano Bergamini-5 runda
1982Armando Castagna-Finał
1982Paolo Battaglia-Kwalifikacje gr. A - Klasyfikacja końcowa
1982Andrea Vinante-Kwalifikacje gr. B - Klasyfikacja końcowa
1982Andrea Vinante-Kwalifikacje gr. B - 3 runda
1982Alessandro Toffanin-Kwalifikacje gr. A - 3 runda
1982Andrea Vinante-Kwalifikacje gr. B - 2 runda
1982Armando Castagna-Kwalifikacje gr. A - 2 runda
1982Valentino Furlanetto-Kwalifikacje gr. B - 1 runda
1982Paolo Battaglia-Kwalifikacje gr. A - 1 runda
1983Alessandro Toffanin-Finał
1983Alessandro Toffanin-Kwalifikacje gr. A - Klasyfikacja końcowa
1983Alessandro Toffanin-Kwalifikacje gr. B - Klasyfikacja końcowa
1983Alessandro Toffanin-Kwalifikacje gr. A - 1 runda
1983Alessandro Toffanin-Kwalifikacje gr. B - 1 runda
1983Alessandro Toffanin-Kwalifikacje gr. A - 2 runda
1983Alessandro Toffanin-Kwalifikacje gr. B - 2 runda
1983Alessandro Toffanin-Kwalifikacje gr. A - 3 runda
1983Andrea Vinante-Kwalifikacje gr. B - 3 runda
1984Paolo Salvatelli-Finał - Klasyfikacja końcowa
1984Paolo Salvatelli-1 runda
1984Ernesto Mognon-2 runda
1984Paolo Salvatelli-3 runda
1984Davide Guarise-4 runda
1984Davide Guarise-5 runda
1984Paolo Salvatelli-6 runda
1984Angelo Tozzo-7 runda
1984Angelo Tozzo-8 runda
1985Paolo Faccio-Klasyfikacja końcowa
1986Amerigo Milanese-Finał - Klasyfikacja końcowa
1986Mariano Castagna-1 runda
1986Fabrizio Vesprini-2 runda
1986Pasquale Mauro-3 runda
1986Andrea Maida-4 runda
1986Amerigo Milanese-6 runda
1987Mariano Castagna-Finał - Klasyfikacja końcowa
1987Mariano Castagna-1 runda
1987Riccardo Salomon-3 runda
1987Mariano Castagna-4 runda
1987Massimo Mora-5 runda
1988Alessandro Milanese-Klasyfikacja końcowa
1989Gabriele Masina-Klasyfikacja końcowa
1990Remo Dal BoscoMC Olimpia TerenzanoKlasyfikacja końcowa
1991Paolo Monticolo-Klasyfikacja końcowa
1992John Barbetta-Klasyfikacja końcowa
1993Stefano Spagnolo-Klasyfikacja końcowa
1994Alessandro Dalla Valle-Klasyfikacja końcowa
1995Simone Tadiello-Klasyfikacja końcowa
1996Marco Salimistraro-Klasyfikacja końcowa
1997Graziano Franchetti-Klasyfikacja końcowa
1998Andrea Maestrelli-Finał - Klasyfikacja końcowa
1998Andrea Maestrelli-1 runda
1998Francesco Ulian-2 runda
1998Andrea Maestrelli-3 runda
1998Andrea Maestrelli-4 runda
1998Andrea Maestrelli-5 runda
1998Andrea Maestrelli-6 runda
1998Simone Terenzani-7 runda
1999Simone Terenzani-Klasyfikacja końcowa
2000Francesco Ulian-Klasyfikacja końcowa
2001Christian Miotello-Klasyfikacja końcowa
2002Daniele Tessari-Klasyfikacja końcowa
2003Marco Gregnanin-Klasyfikacja końcowa
2004Mattia Carpanese-Klasyfikacja końcowa
2005Mattia Carpanese-Klasyfikacja końcowa
2006Mattia Carpanese-Klasyfikacja końcowa
2007Andrea BaroniMC La Favorita SaregoKlasyfikacja końcowa
2008Mattia TadielloMC Olimpia TerenzanoKlasyfikacja końcowa
2009Mattia TadielloMC La Favorita SaregoKlasyfikacja końcowa
2010Dario Del TorreMC Olimpia TerenzanoKlasyfikacja końcowa
2011Michele CastagnaMC LonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Michele CastagnaMC Olimpia TerenzanoFinał - Klasyfikacja końcowa

1977

4 rundy: Castiglione Olona - 22 maj (22.05), Terenzano - 12 czerwiec (12.06), Lonigo - 21 sierpień (21.08), Civitanova Marche - 6 listopad (06.11).

Uwaga! Sumowano trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bruno Montalbini-- 42 [52]
2Roberto Boron-- 41 [54]
3Gaetano Bressan-- 40 [51]
4Basillio Dalla Valle-- 39 [39]
5Luciano Lorenzi-- 33 [33]

Castiglione Olona - 22 maj (22.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roberto Boron-- 14
2Bruno Montalbini-- 13
3Remo Davi-- 12
4Gianni Bertoni-- 11
5Gaetano Bressan-- 11
6Basillio Dalla Valle-- 10
7Mario Andriolo-- 9
8Antonio Giglioli-- 7
9Gianni Zerbinato-- 7
10Luciano Lorenzi-- 6
11Gianni Famari-- 5
12Maurizio Giorgolo-- 4
13b.d. Volpe--

Terenzano - 12 czerwiec (12.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bruno Montalbini-- 14+3
2Roberto Boron-- 14+2
3Gaetano Bressan-- 13
4Gianni Famari-- 10
5Maurizio Giorgolo-- 10
6Remo Davi-- 9
7Basillio Dalla Valle-- 8
8Gianni Bertoni-- 7
9b.d.-- 6
10Luciano Lorenzi-- 5
11b.d.-- 4
12b.d.-- 3
13b.d.-- 2
14Mario Andriolo-- 2
15b.d.-- 1
16b.d.-- 0

Lonigo - 21 sierpień (21.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gaetano Bressan-(3,3,3,3,3) 15
2Bruno Montalbini-- 14
3Roberto Boron-- 12
4Basillio Dalla Valle-- 11
5Mario Andriolo-- 10
6Luciano Lorenzi-- 10
7Pasqualino Scagliola-- 9
8Claudio Peretto-- 9
9b.d. Tomale-- 7
10Carlo Rossi-- 5
11Gianni Bertoni-- 5
12Remo Davi-- 4
13b.d. Dal Maso-- 4
14b.d. Marangoni-- 2
15Maurizio Rosolin-- 1
16Gianni Barborini-- 0

Civitanova Marche - 6 listopad (06.11).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni Famari-(3,3,3,3,3) 15
2Roberto Boron-- 14
3Gaetano Bressan-- 12+3
4Luciano Lorenzi-- 12+2
5Bruno Montalbini-- 11
6Basillio Dalla Valle-- 10
7Maurizio Giorgolo-- 8
8Dario Tamiazzo-- 7
9Pasqualino Scagliola-- 7
10Mario Andriolo-- 5
11Maurizio Rosolin-- 5
12b.d. Dal Toso-- 4
13b.d. Morganti-- 4
14Carlo Rossi-- 3
15b.d. Fermani-- 2
16Remo Davi-- 1

1978

4 rundy: Giavera Del Montello - 5 marzec (05.03), Castiglione Olona - 18 czerwiec (18.06), Terenzano - 11 czerwiec (11.06), Cvitanova Marche - 6 sierpień (06.08).

Uwaga! Sumowano trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario Andriolo(10,14,14,14) 42
2Giulio Ramolini- 41
3Fausto Birbini(7,14,10,14) 38
4Flavio Ferretto(6,7,10,14) 31
5Gianni Barborini- 29
6Maurizio Rosolin- 28
7Pasqualino Scagliola(8,7,8,8) 24
8Piermario Zanin- 22
9Ottaviano Righetto(5,8,5,7) 20
10Pasqualino Vidotti- 18
11Carlo Rossi- 15
12b.d. Dal Toso- 14
13Carlo Scagnetti- 14
14Renato Battaglia- 12
15Sandro Morganti- 11
16Luciano Ceresa- 11
17Dario Tamiazzo- 9
18Gianni Bertoni- 9
19Danilo Cassin- 9
20Claudio Peretto- 8
21b.d. Gagliardi- 6
22Claudio Crestani- 5
23b.d. Balestriero- 5
24Ottaviano Righetto- 5
25Paolo Scucchiero- 4
26b.d. Brigo- 4
27b.d. Cerana- 3
28Alberto Michelotti- 3
29Giovanni Carbonini- 3
30Renzo Sabadini- 3
31b.d. Bersacola- 0
32Remo Davi- 0
33b.d. Crestani- 0
34b.d. Segantini- 0

Giavera Del Montello - 5 marzec (05.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni Barborini(3,3,3,3,3) 15
2Maurizio Rosolin- 12
3Mario Andriolo- 10
4Carlo Rossi- 9
5Dario Tamiazzo- 9
6Pasqualino Scagliola- 8
7Claudio Peretto- 7
8Sandro Morganti- 7
9Fausto Birbini- 7
10Flavio Ferretto- 6
11Claudio Crestani- 5
12b.d. Balestriero- 5
13b.d. Brigo- 4
14Renzo Sabadini- 3
15Pasqualino Vidotti- 3
16Luciano Ceresa- 2

Castiglione Olona - 18 czerwiec (18.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario Andriolo- 14+3
2Fausto Birbini- 14+2
3Giulio Ramolini- 14+1
4Gianni Bertoni- 9
5Piermario Zanin- 8
6Ottaviano Righetto- 8
7Maurizio Rosolin- 8
8Pasqualino Scagliola- 7
9Flavio Ferretto- 7
10Carlo Rossi- 7
11b.d. Dal Toso- 6
12Paolo Scucchiero- 4
13Renato Battaglia- 4
14Danilo Cassin- 3
15Gianni Barborini- 3
16Luciano Ceresa- 3

Terenzano - 11 czerwiec (11.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giulio Ramolini(3,3,3,3,3) 15
2Mario Andriolo- 14
3Gianni Barborini- 11
4Fausto Birbini- 10
5Flavio Ferretto- 10
6Luciano Ceresa- 8
7Pasqualino Vidotti- 8
8Pasqualino Scagliola- 8
9Carlo Scagnetti- 7
10Renato Battaglia- 6
11Ottaviano Righetto- 5
12Piermario Zanin- 4
13b.d. Dal Toso- 4
14b.d. Gagliardi- 4
15Maurizio Rosolin- 3

Cvitanova Marche - 6 sierpień (06.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fausto Birbini- 14+3
2Mario Andriolo- 14+2
3Flavio Ferretto- 14+1
4Giulio Ramolini- 12
5Piermario Zanin- 10
6Maurizio Rosolin- 8
7Pasqualino Scagliola- 8
8Pasqualino Vidotti- 8
9Ottaviano Righetto- 7
10Danilo Cassin- 5
11Sandro Morganti- 4
12b.d. Dal Toso- 4
13Renato Battaglia- 4
14Alberto Michelotti- 3
15Giovanni Carbonini- 3
16b.d. Gagliardi- 2

1979

5 rund: Lonigo (Vicenza) - 25 kwiecień (25.04), Castiglione Olona (Varese) - 29 kwiecień (29.09), Badia Polesine (Rovigo) - 2 wrzesień (02.09), Giavera Del Montello (Treviso)- 9 wrzesień (09.09), Monticello Di Fara (Vicenza) - 30 wrzesień (30.09).

Uwaga ! Sumowano 4 najlepsze wyniki. W programach zawodów widnieli również: Claudio Vinante (MC La Favorita Sarego), Giovanni Barcaro (AM Leone Montagna), Giovanni Rossi (MC G. Leoni Badia), Roberto Milanesse (MC Rovigo).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piermario ZaninMC La Favorita Sarego((14, 13, 15, 12, [0])) 54
2Tiziano SalmistraroMC Rovigo(([4], 10, 11, 13, 14)) 48
3Renato BattagliaMC La Favorita Sarego((11, 15, 7, [6], 12)) 45
4Luciano CeresaMC La Favorita Sarego((12, [8], 12, 9, 11)) 44
5Pierantonio ZoccoMC La Favorita Sarego((7, [2], 8, 14, 11)) 40
6Maurizio RosolinMC Badia Polesine(([5], 12, 13, 7, 7)) 39
7Pasqualino ScagliolaMC Lonigo((11, 9, [1], 11, 8)) 39
8Danilo CassinMC Lonigo((9, 5, [0], 12, 8)) 34
9Eros VisentiniMC Morena((13, 7, 8, [0], 0)) 28
10Domenico CumanMC Favorita Sarego((5, [0], 6, 5, 6)) 22

Lonigo (Vicenza) - 25 kwiecień (25.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piermario Zanin MC La Favorita Sarego-  14
2Eros Visentini MC Morena-  13
3Luciano Ceresa MC La Favorita Sarego-  12
4Pasqualino Scagliola MC Lonigo-  11
5Renato Battaglia MC Favorita Sarego-  11
6Danilo Cassin MC Lonigo-  9
7Pierantonio Zocco MC La Favorita Sarego-  7
8Carlo Rossi --  6
9Franco Vidotti --  6
10Domenico Cuman MC La Favorita Sarego-  5
11Paolo Scucchiaro --  5
12Maurizio RosolinMC G. Leoni Badia-  5
13Tiziano Salmistraro MC Rovigo-  4
14Roberto Cerana --  4
15Claudio Saggioro MC Badia Polesine-  2
16Giuseppe Piva --  1

Castiglione Olona (Varese) - 29 kwietnia (29.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Renato Battaglia MC Favorita Sarego(3,3,3,3,3)  15
2Piermario Zanin MC La Favorita Sarego-  13
3Maurizio RosolinMC G. Leoni Badia-  12
4Tiziano Salmistraro MC Rovigo-  10
5b.d. Barborini --  9
6Pasqualino Scagliola MC Lonigo-  9
7Luciano Ceresa MC La Favorita Sarego-  8
8Eros Visentini MC Morena-  7
9Roberto Cerana --  7
10Paolo Scucchiaro --  6
11Danilo Cassin MC Lonigo-  5
12Giuseppe Bachis MC Castelmassa-  5
13Renato Monzardo MC Rovigo-  5
14Franco Vidotti --  3
15Pierantonio Zocco MC La Favorita Sarego-  2
16Claudio Saggioro MC Badia Polesine-  2

Badia Polesine (Rovigo) - 2 września (02.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piermario Zanin MC La Favorita Sarego(3,3,3,3,3)  15
2Maurizio RosolinMC G. Leoni Badia-  13
3Luciano Ceresa MC La Favorita Sarego-  12
4Tiziano Salmistraro MC Rovigo-  11
5Claudio SaggioroMC Badia Polesine- 9
6Pierantonio ZoccoMC La Favorita Sarego- 8
7Eros VisentiniMC Morena- 8
8Renato BattagliaMC Favorita Sarego- 7
9Domenico CumanMC La Favorita Sarego- 6
10Carlo Rossi-- 5
11Pasqualino Vidotti-- 4
12Roberto Incao-- 3
13Vittorio TramarinMC Eguano- 2
14Giorgio Zaramella-- 2
15Pasqualino Scagliola-- 1

Giavera Del Montello (Treviso) - 9 września (09.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pierantonio Zocco MC La Favorita Sarego-  14
2Tiziano Salmistraro MC Rovigo-  13
3Piermario Zanin MC La Favorita Sarego-  12
4Danilo Cassin MC Lonigo-  12
5Pasqualino Scagliola MC Lonigo-  11
6Gianni Barborini-- 10
7Luciano CeresaMC La Favorita Sarego- 7
8Maurizio RosolinMC G. Leoni Badia- 7
9Vittorino TramarinMC Eguaneo- 7
10Renato BattagliaMC Favorita Sarego- 6
11Roberto IncaoAM Leone Montagna- 6
12Domenico CumanMC La Favorita Sarego- -
13Giorgio Zaramella-- -
14Roberto Cerana-- -
15Antonio CumanMC La Favorita Sarego- -
16Pasqualino Vidotti-- -

Monticello Di Fara (Vicenza) - 30 września (30.09).

Uwaga! W programie zawodów znaleźli się również: Antonio Cuman (MC La Favorita Sarego), Roberto Incao (AM Leone Montagnana), Giuseppe Bachis (MC Castelmassa), Giovanni Rossi [rez.] (MC G. Leoni Badia), Roberto Milanese [rez.] (MC Rovigo).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tiziano Salmistraro MC Rovigo- 14
2Renato Battaglia MC Favorita Sarego-  12
3Luciano Ceresa MC La Favorita Sarego-  11+3
4Pierantonio Zocco MC La Favorita Sarego-  11+2
5Piermario Zanin MC La Favorita Sarego-  10
6Vittorino Tramarin MC Eguaneo-  9
7Danilo Cassin MC Lonigo-  8
8Pasqualino Scagliola MC Lonigo-  8
9Maurizio RosolinMC G. Leoni Badia-  7
10Domenico Cuman MC La Favorita Sarego-  6
11Claudio VinanteMC La Favorita Sarego- 4
12Giovanni BarcaroAM Leone Montagna- 4
13Renato MonzardoMC Rovigo- 4

1980

5 rund: Monticello Di Fara- 6 kwiecień (06.04), Terenzano - 25 kwiecień (25.04), Lonigo - 25 maj (25.05), Casalgiate Di Novara (anulowano) - 8 czerwiec (08.06), Badia Polesine - 6 wrzesień (06.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giorgio Zaramella-- 52
2Giuseppe Piva-- 48+3
3Vittorino Tramarin-- 48+2
4Armando Dal Chiele-- 40
5Roberto Incao-- 35
6Paolo Castagna-- 29
7Claudio Vinante-- 26
8Pasqualino Vidotti-- 25
9Danilo Cassin-- 19
10Pasqualino Scagliola-- 17
11Carlo Rossi-- 16
12Paolo Scucchiaro-- 14
13Giuseppe Zanfretta-- 13
14Franco Zambon-- 12
15Franco Castagna-- 9
16Renato Monzardo-- 7
17Armando Gigliori-- 7
18b.d. Kinder-- 6
19Gianni Andreotti-- 5
20Antonio Gavioli-- 5
21Ernesto Mognon-- 5
22Antonio Nori-- 3
23b.d. Biciuffi-- 2
24Paolo Battaglia-- 2
25Rolando Meneguzzo-- 2
26Alberto Milanese-- 1
27Giuseppe Bachis-- 1
28Giuliano Bergamini-- 1
29b.d. Panizzon-- 1
30Giorgio De Luca-- 1
31Claudio Saggioro-- 0

Monticelo di Fara - 6 kwiecień (06.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vittorio Tramarin-(3,3,3,3,3) 15
2Giorgio Zaramella-- 12+3
3Danilo Cassin-- 12+2
4Paolo Scucchiero-- 10
5Claudio Vinante-- 10
6Giuseppe Piva-- 9
7Carlo Rossi-- 7
8Paolo Castagna-- 6
9Franco Zambon-- 6
10Roberto Incao-- 6
11Armando Dal Chiele-- 5
12Giuseppe Zanfretta-- 4
13Renato Monzardo-- 3
14Pasqualino Scagliola-- 1
15Alberto Milanese-- 1
16Giuseppe Bachis-- 0

Terenzano - 25 kwiecień (25.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pasqualino Vidotti-(3,3,3,3,3) 15
2Giuseppe Piva-- 13
3Vittorio Tramarin-- 12
4Armando Dal Chiele-- 11
5Giorgio Zaramella-- 10
6Roberto Incao-- 10
7Pasqualino Scagliola-- 10
9Danilo Cassin-- 7
10Claudio Vinante-- 6
11Paolo Castagna-- 5

Lonigo - 25 maj (25.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giorgio Zaramella-(3,3,3,3,3) 15
2Vittorio Tramarin-- 13
3Giuseppe Piva-- 12
4Pasqualino Vidotti-- 11
5Armando Dal Chiele-- 11
6Roberto Incao-- 9
7Claudio Vinante-- 6
8Pasqualino Scagliola-- 6
9Paolo Castagna-- 6
10Gianni Andreotti-- 5
11Franco Castagna-- 5
12Carlo Rossi-- 5
13Franco Zambon-- 4
14Giuseppe Zanfretta-- 3
15Paolo Scucchiero-- 2
16Renato Battaglia-- 1

Badia Polesine - 6 wrzesień (06.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giorgio Zaramella-(3,3,3,3,3) 15
2Giuseppe Piva-- 14
3Armando Dal Chiele-- 12
4Paolo Castagna-- 12
5Roberto Incao-- 10
6Claudio Vinante-- 10
7Vittorio Tramarin-- 8
8Giuseppe Zanfretta-- 6
9Carlo Rossi-- 6
10Ernesto Mognon-- 6
11Gianni Andreotti-- 5
12Franco Castagna-- 4
13Antonio Gavioli-- 2
14Antonio Nori-- 2

1981

5 rund: Giavera Del Montello - 15 marzec (15.03), Lonigo - 12 kwiecień (12.04), Badia Polesine - 26 kwiecień (26.04), Castigloine Olona - 25 maj (25.05), Piavon Di Oderzo - 13 wrzesień (13.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuliano Bergamini-- 56
2Claudio Saggioro-- 47
3Gianni Andreotti-- 38
4Paolo Zambon-- 33
5Carlo Mosangini-- 33
6Paolo Battaglia-- 32
7Claudio Vinante-- 31
8Roberto Giuriolo-- 31
9Giorgio Giacomini-- 29
10Andrea Vinante-- 27
11Ernesto Mognon-- 27
12Mariano Castagna-- 22
13Pasqualino Scagliola-- 18
14Giuseppe Zanfretta-- 18
15Maurizio Novelli-- 18
16Franco Castagna-- 17
17Alessandro Toffanin-- 14
18Giancarlo Furlan-- 12
19Francesco Marcolongo-- 12
20Rolando Meneguzzo-- 11
21b.d. Mantovani-- 10
22b.d. Organo-- 8
23b.d. Bacchiega-- 7
24Antonio Gavioli-- 6
25Carlo Rossi-- 5
26b.d. Kinder-- 5
27Uanni Cuoghi-- 4
28Andrea Geatti-- 3
29b.d. Marchetto-- 3
30Orazio Sartori-- 2
31Antonio Mognon-- 2
32Valentino Furlanetto-- 1
33b.d. Sartori-- ?
34C. Bacchiega-- 0

Giavera Del Montello - 15 marzec (15.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuliano Bergamini-(3,3,3,3,3) 15
2Ernesto Mognon-- 13
3Rolando Meneguzzo-- 11
4Paolo Zambon-- 10
5Franco Castagna-- 9
6Pasqualino Scagliola-- 9
7Giuseppe Zanfretta-- 9
8Maurizio Castagna-- 9
9C. Bacchiega-- 7
10Carlo Mosangini-- 5
11b.d. Kinder-- 5
12Giancarlo Furlan-- 5
13b.d. Organo-- 4
14Andrea Gaetti-- 3
15Claudio Saggioro-- 2
16Orazio Sartori-- 2

Lonigo - 12 kwiecień (12.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Claudio Saggioro-- 14
2Giuliano Bergamini-- 12
3Carlo Mosangini-- 11
4Gianni Andreotti-- 10
5Pasqualino Scagliola-- 9
6Ernesto Mognon-- 8
7Giuseppe Zanfretta-- 7
8Paolo Zambon-- 7
9Maurizio Castagna-- 6
10Claudio Vinante-- 6
11Giorgio Giacomini-- 6
12b.d. Mantovani-- 5
13Roberto Giuriolo-- 4
14Paolo Battaglia-- 4
15Franco Castagna-- 4
16Andrea Vinante-- 2

Badia Polesine - 26 kwiecień (26.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Claudio Saggioro-- 14
2Giorgio Giacomini-- 11
3Claudio Vinante-- 10+3
4Roberto Giuriolo-- 10+2
5Carlo Mosangini-- 10+1
6Gianii Andreotti-- 9
7Maurizio Novelli-- 8
8Andrea Vinante-- 7
9Paolo Battaglia-- 7
10Paolo Zambon-- 5
11Carlo Rossi-- 5
12b.d. Organo-- 4
13Giuliano Bergamini-- 3
14Ernesto Mognon-- 2
15Antonio Gavioli-- 0

Catiglione Olona - 24 maj (24.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuliano Bergamini-(3,3,3,3,3) 15
2Paolo Battaglia-- 12
3Paolo Zambon-- 11
4Roberto Giuriolo-- 10
5Claudio Saggioro-- 9
6Maurizio Novelli-- 9
7Claudio Vinante-- 9
8Gianni Andreotti-- 8
9Andrea Marcolongo-- 7
10Maurizio Castagna-- 7
11Andrea Vinante-- 6
12Ernesto Mognon-- 3
13Giorgio Giacomini-- 3
14Alessandro Toffanin-- 3
15Antonio Gavioli-- 3
16Antonio Mognon-- 2

Piavon Di Oderzo - 13 wrzesień (13.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuliano Bergamini-- 14
2Andrea Vinante-- 12
3Gianni Andreotti-- 11
4Alessandro Toffanin-- 11
5Claudio Saggioro-- 10
6Giorgio Giacomini-- 9
7Paolo Battaglia-- 9
8Carlo Mosangini-- 7
9Roberto Giuriolo-- 7
10Claudio Vinante-- 6
11b.d. Mantavani-- 5
12Andrea Marcolongo-- 5
13Giancarlo Furlan-- 4
14b.d. Marchetto-- 3

1982

Castiglione Olona - 17 lipiec (17.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-3,3,3,3,3 15
2Valentino Furlanetto-- 14
3Giorgio Scalzolaro-- 13
4Carlo Cristofori-- 11
5Roberto Giuriolo-- 10
6Alessandro Toffanin-- 9
7b.d. Chiodi-- 7
8Ernesto Mognon-- 7
9Andrea Geatti-- 6
10Paolo Battaglia-- 4
11Daniele Doro-- 4
12Pasqualino Scagliola-- 3
13Giuseppe Zanfretta-- 3
14Andrea Vinante-- 1
15b.d. Zambon-- 1
16Claudio Vinante-- 0

3 rundy: Lonigo - 9 marzec (09.03), Cvitanova Marche - 25 kwiecień (25.09), Piavon di Oderzo - 23 maj (23.05).

Kwalifikacje gr. A - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Battaglia-(15,8,14) 37
2Alessandro Toffanin-(11,9,14) 34
3Claudio Vinante-(9,11,12) 32
3Armando Castagna-(6,13,13) 32
5Ernesto Mognon-(5,12,10) 27
6Pasqulino Scagliola-(8,7,9) 24
7Carlo Cristofori-(-,12,9) 21
7b.d. Zambon-(8,7,6) 21
9Giorgio Giacomini-(12,7,-) 19
10Giorgio Verdenelli-(6,12,-) 18
11Giuseppe Furlan-(7,3,6) 16
12Ricardo Salomon-(3,2,7) 12
13Carlo Mosangini-(-,9,-) 9
13Antonio Mognon-(8,1,-) 9
15Andrea Cavalli-(6,-,2) 8
15Paolo Salvatelli-(-,6,-) 6
17Carlo Rossi-(-,-,5) 5
17b.d. Rigon-(4,-,1) 5
19b.d. Fracasso-(3,-,-) 3
20b.d. Verzola-(-,-,2) 2
20Mariano Tadiello-(1,1,-) 2
20Gabriele Masina-(-,-,2) 2

3 rundy: Badia Polesine - 21 marzec (21.03), Monticello di Fara - 9 maj (09.05), Terenzano - 6 czerwiec (06.06).

Kwalifikacje gr. B - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Vinante-(14,14,15) 43
2Roberto Giuriolo-(13,12,14) 39
3Valentino Furlanetto-(14,7,9) 30
4Giuseppe Scalzolaro-(6,10,10) 26
5Andrea Geatti-(7,7,11) 25
6Giuseppe Zanfretta-(12,4,7) 23
7Maurizio Castagna-(6,9,7) 22
8Daniele Doro-(8,12,) 20
9Francesco Marcolongo-(2,8,9) 19
10Flavio Fetta-(7,1,8) 16
11b.d. Kinder-(3,9,2) 14
12Orazio Sartori-(6,0,7) 13
13Giuseppe Mizzon-(12,-,-) 12
14b.d. Chiodi-(5,5,-) 10
15Angelo Tozzo-(0,6,2) 8
16b.d. Cunico-(5,1,1) 7
17Giuliano Bergamini-(-,3,-) 3
18b.d. Baccaglini-(-,-,1) 1

Terenzano - 6 czerwiec (06.06).

Kwalifikacje gr. B - 3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Vinante-(3,3,3,3,3) 15
2Roberto Giuriolo-- 14
3Andrea Geatti-- 11
4Giuseppe Scalzolaro-- 10
5b.d.-- b.d.
6Valentino Furlanetto-- 9
7Francesco Marcolongo-- 9
8Flavio Fetta-- 8
9Daniele Doro-- 7
10Orazio Sartori-- 7
11Giuseppe Zanfretta-- 7
12Maurizio Castagna-- 7
13b.d. Kinder-- 2
14Angelo Tozzo-- 2
15b.d. Baccaglini-- 1
16b.d. Cunico-- 1

Piavon di Oderzo - 23 maj (23.05).

Kwalifikacje gr. A - 3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-- 14
2Paolo Battaglia-- 14
3Armando Castagna-- 13
4Claudio Vinante-- 12
5Ernesto Mognon-- 10
6Carlo Cristofori-- 9
7Pasqulino Scagliola-- 9
8Paolo Mosangini-- 7
9Ricardo Salomon-- 7
10Giuseppe Furlan-- 6
11b.d. Zambon-- 6
12Carlo Rossi-- 5
13Andrea Cavalli-- 2
14b.d. Verzola-- 2
15Gabriele Masina-- 2
16b.d. Rigon-- 1

Monticello di Fara - 9 maj (09.05).

Kwalifikacje gr. B - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Vinante-- 14
2Daniele Doro-- 12
3Roberto Giuriolo-- 12
4Giuseppe Scalzolaro-- 10
5Maurizio Castagna-- 9
6b.d. Kinder-- 9
7Francesco Marcolongo-- 8
8Valentino Furlanetto-- 7
9Andrea Geatti-- 7
10Angelo Tozzo-- 6
11b.d. Chiodi-- 5
12Giuseppe Zanfretta-- 4
13Giuliano Bergamini-- 3
14b.d. Cunico-- 1
15Flavio Fetta-- 1
16Orazio Sartori-- 0

Cvitanova Marche - 25 kwiecień (25.09).

Kwalifikacje gr. A - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 13
2Ernesto Mognon-- 12
3Giorgio Verdenelli-- 12
4Carlo Cristofori-- 12
5Claudio Vinante-- 11
6Paolo Mosangini-- 9
7Alessandro Toffanin-- 9
8Paolo Battaglia-- 8
9Giorgio Giacomini-- 7
10b.d. Zambon-- 7
11Pasqulino Scagliola-- 7
12Paolo Salvatelli-- 6
13Giuseppe Furlan-- 3
14Ricardo Salomon-- 2
15Antonio Mognon-- 1
16Mariano Tadiello-- 1

Badia Polesine - 21 marzec (21.03)

Kwalifikacje gr. B - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino Furlanetto-- 14
2Andrea Vinante-- 14
3Roberto Giuriolo-- 13
4Giuseppe Mizzon-- 12
5Giuseppe Zanfretta-- 12
6Daniele Doro-- 8
7Andrea Geatti-- 7
8Flavio Fetta-- 7
9Orazio Sartori-- 6
10Giuseppe Scalzolaro-- 6
11Maurizio Castagna-- 6
12b.d. Chiodi-- 5
13b.d. Cunico-- 5
14b.d. Kinder-- 4
15Francesco Marcolongo-- 2
16Angelo Tozzo-- 0

Lonigo - 9 marzec (09.03).

Kwalifikacje gr. A - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Battaglia-(3,3,3,3,3) 15
2Giorgio Giacomini-(2,3,2,2,3) 12
3Alessandro Toffanin-(3,2,3,3,0) 11
4Andrea Vinante-(2,0,2,3,2) 9
5Antonio Mognon-(0,0,3,2,3) 8
6Pasqulino Scagliola-(2,3,0,1,2) 8
7Giuseppe Furlan-(2,1,3,0,1) 7
7b.d. Zambon-(3,1,1,1,2) 8
8Armando Castagna-(0,3,0,3,0) 6
9Andrea Cavalli-(1,0,2,0,3) 6
10Giorgio Verdenelli-(1,2,1,1,1) 6
11Ernesto Mognon-(3,2,0,0,0) 5
12b.d. Rigon-(0,2,0,2,0) 4
13Ricardo Salomon-(0,0,0,1,2) 3
14b.d. Fracasso-(2,0,0,0,1) 3
15b.d. Cunico-(0,0,0,1,1) 2
16Mariano Tadiello-(0,1,0,0,0) 1

1983

Terenzano - 26 czerwiec (26.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-(3,3,3,3,3) 15
2Andrea Vinante-- 14
3Claudio Vinante-- 12
4Angelo Tozzo-- 12
5Carlo Mosangini-- 9
6Ernesto Mognon-- 8
7Paolo Salvatelli-- 8
8Giusto Fedele-- 8
9Flavio Ferretto-- 7
10Claudio Verzola-- 7
11b.d. Chiodi-- 5
12Giuseppe Zanfretta-- 4
13Tiziano Salmistraro-- 4
14Giuliano Bergamini-- 3
15Franco Mozzato-- 1
16Andrea Marcolongo-- 0

3 rundy: Badia Polesine - 10 kwiecień (10.04), Piavon Di Oderzo - 21 maj (21.05), Lonigo - 4 czerwiec (04.06).

Kwalifikacje gr. A - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-(15,15,15) 45
2Carlo Mosangini-(11,7,11+3) 29
3Ernesto Mognon-(13,13,11+2) 27
3Claudio Vinante-(13,14,10) 27
5Giusto Fedele-(9,9,8) 26
6Paolo Salvatelli-(10,-,13) 23
7Claudio Verzola-(4,7,10) 21
8Pasqualino Scagliola-(9,4,5) 18
8Flavio Ferretto-(10,8,-) 18
10Flavio Marola-(5,5,6) 16
10Maurizio Novelli-(2,8,6) 16
10Gabriele Masina-(6,10,-) 16
13Andrea Vinante-(-,11,-) 11
14Ugo Cavalli-(9,-,-) 9
15Maurizio Castagna-(-,-,7R) 7
16b.d. Gugole-(2,1,3) 6
17b.d. Togo-(-,-,5R) 5
17Olinto Fongaro-(-,2,3) 5
17Giuliano Bergamini-(-,5,-) 5
20b.d. Emiliani-(-,-,4) 4
21b.d. Del Fabbro-(-,1,1) 2
22Giuseppe Furlan-(0,-,-) 0
22b.d. Tramarani-(-,-,0) 0
22b.d. Bonini-(-,-,0) 0

3 rundy: Bergatino - 24.04 (24.04), Civitanova Marche - 12 czerwiec (12.06), Badia Polesine - 22 czerwiec (22.06).

Kwalifikacje gr. B - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-(15,14,14) 43
2Andrea Vinante-(13+2,14,15) 42
3Claudio Vinante-(9,13,13+3) 35
4Maurizio Castagna-(9,8,8) 25
5Giuliano Bergamini-(8,7,9) 24
6Andrea Marcolongo-(5,10,6) 21
7Giuseppe Zanfretta-(8,-,10) 18
8b.d. Chiodi-(6,6,5) 17
9Maurizio Novelli-(-,7,8) 15
9Gabriele Masina-(8,7,-) 15
11Angelo Tozzo-(4,10,-) 14
12Tiziano Salmistraro-(-,-,13+2) 13
12Carlo Mosangini-(13+2,-,-) 13
14Paolo Salvatelli-(-,11,-) 11
15Orazio Sartori-(10,-,-) 10
16Ernesto Mognon-(8,-,-) 8
17b.d. Gugole-(-,-,6) 6
18Franco Mozzato-(-,2,3) 5
18b.d. Emiliani-(-,5,-) 5
20b.d. Matteazzi-(2,2,0) 4
21Pasquale Mauro-(-,3R,-) 3
21b.d. Palazzesi-(-,3,-) 3
23Claudio Verzola-(1,-,-) 1
23Paolo Bellini-(-,-,1) 1
25b.d. Sedini-(0,-,-) 0
25Daniele Doro-(-,0,0) 0
25Flavio Ferretto-(0,-,-) 0

Badia Polesine - 10 kwiecień (10.04).

Kwalifikacje gr. A - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-(3,3,3,3,3) 15
2Claudio Vinante-- 13
3Ernesto Mognon-- 13
4Carlo Mosangini-- 11
5Paolo Salvatelli-- 10
6Flavio Ferretto-- 10
7Giusto Fedele-- 9
8Pasqualino Scagliola-- 9
9Ugo Cavalli-- 9
10Gabriele Masina-- 6
11Flavio Marola-- 5
12Claudio Verzola-- 4
13b.d. Gugole-- 2
14Maurizio Novelli-- 2
15Giuseppe Furlan-- 0

Bergatino - 24.04 (24.04).

Kwalifikacje gr. B - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-- 15
2Andrea Vinante-- 13+2
3Carlo Mosangini-- 13+2
4Orazio Sartori-- 10
5Claudio Vinante-- 9
6Maurizio Castagna-- 9
7Ernesto Mognon-- 8
8Giuseppe Zanfretta-- 8
9Giuliano Bergamini-- 8
10Gabriele Masina-- 8
11b.d. Chiodi-- 6
12Andrea Marcolongo-- 5
13Angelo Tozzo-- 4
14b.d. Matteazzi-- 2
15Claudio Verzola-- 1
16b.d. Sedini-- 0
17Flavio Ferretto-- 0

Piavon Di Oderzo - 21 maj (21.05).

Kwalifikacje gr. A - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-(3,3,3,3,3) 15
2Claudio Vinante-- 14
3Ernesto Mognon-- 13
4Andrea Vinante-- 11
5Gabriele Masina-- 10
6Giusto Fedele-- 9
7Maurizio Novelli-- 8
8Flavio Ferretto-- 8
9Claudio Verzola-- 7
10Carlo Mosangini-- 7
11Flavio Marola-- 5
12Giuliano Bergamini-- 5
13Pasqualino Scagliola-- 4
14Olinto Fongaro-- 2
15b.d. Dal Fabro-- 1
16b.d. Gugole-- 1

Civitanova Marche - 12 czerwiec (12.06).

Kwalifikacje gr. B - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-- 14
2Andrea Vinante-- 14
3Claudio Vinante-- 13
4Paolo Salvatelli-- 11
5Angelo Tozzo-- 10
6Andrea Marcolongo-- 10
7Maurizio Castagna-- 8
8Gabriele Masina-- 7
9Giuliano Bergamini-- 7
9Maurizio Novelli-- 7
11b.d. Chiodi-- 6
12b.d. Emiliani-- 5
13b.d. Palazzesi-- 3
14Franco Mozzato-- 2
15Daniele Doro-- 0
16b.d. Matteazzi-- 0
17Pasquale Mauro-- 3R

Lonigo - 4 czerwiec (04.06).

Kwalifikacje gr. A - 3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Toffanin-(3,3,3,3,3) 15
2Paolo Salvatelli-- 13
3Carlo Mosangini-- 11+3
4Ernesto Mognon-- 11+2
5Claudio Vinante-- 10
6Claudio Verzola-- 10
7Giusto Fedele-- 8
8Maurizio Novelli-- 6
9Flavio Marola-- 6
10Pasqualino Scagliola-- 5
11b.d. Emiliani-- 4
12b.d. Gugole-- 3
13Olinto Fongaro-- 3
14b.d. Dal Fabro-- 1
15b.d. Tramarani-- 0
16b.d. Bonini-- 0
17Maurizio Castagna-- 7R
18b.d. Togo-- 5R

Badia Polesine - 22 czerwiec (22.06).

Kwalifikacje gr. B - 3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Vinante-(3,3,3,3,3) 15
2Alessandro Toffanin-- 14
3Claudio Vinante-- 13+3
4Tiziano Salmistraro-- 13+2
5Giuseppe Zanfretta-- 10
6Giuliano Bergamini-- 9
7Maurizio Novelli-- 8
8Maurizio Castagna-- 8
9b.d. Gugole-- 6
10Andrea Marcolongo-- 6
11b.d. Chiodi-- 5
12Franco Mozzato-- 5
13b.d. Matteazzi-- 2
14Paolo Bellini-- 1
15Daniele Doro-- 0

1984

Bergantino - 1 kwiecień (01.04), Badia Polesine - 23 kwiecień (23.04), Terenzano - 20 maj (20.05), Giavera Del Montello - 3 czerwiec (03.06), Badia Polesine - 10 czerwiec (10.06), Civitanova Marche - 1 lipiec (01.07), Lonigo - 15 wrzesień (15.09).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Salvatelli-- 90
2Davide Guarise-- 82
3Angelo Tozzo-- 80
4Giorgio Verdenelli-- 78
5Daniele Doro-- 72
6Gabriele Masina-- 61
7Giuliano Bergamini-- 56
8b.d. Fedele-- 55
9Ernesto Mognon-- 54
10Maurizio Novelli-- 39
11b.d. Mozzato-- 24
12Francesco Marcolongo-- 23
13Fabrizio Maggio-- 23
14Giuseppe Furlan-- 14
15b.d. Rascazzi-- 14
16b.d. Emiliani-- 12
17b.d. Solda-- 12
18Antonio Mognon-- 10
19Daniele Luppi-- 9
20b.d. Chiodi-- 8
21Paolo Faccio-- 8
22Amerigo Milanese-- 8
23b.d. Mauro-- 7
24b.d. Bordignon-- 5
25Flavio Fetta-- 4
26Fabrizio Vesprini-- 3
27Olinto Fongaro-- 3
28Flavio Marola-- 2
29b.d. Toffoletto-- 2
30Flavio Ferretto-- 1
31b.d. Gugole-- 0
32b.d. Biciuffi-- 0

Bergantino - 1 kwiecień (01.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Salvatelli-(3,3,3,3,3) 15
2Daniele Doro-- 13
3Davide Guarise-- 10
4Gabriele Masina-- 10
5Giuliano Bergamini-- 9
6Giusto Fedele-- 8
7b.d. Chiodi-- 8
8Giuseppe Furlan-- 7
9Angelo Tozzo-- 7
10Franco Mozzato-- 7
11Maurizio Novelli-- 6
12Andrea Marcolongo-- 5
13Ernesto Mognon-- 4
14Fabrizio Maggio-- 4
15Massimo Mora-- 2
16Flavio Ferretto-- 1

Castiglione Olona - 23 kwiecień (23.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ernesto Mognon-- 13+3
2Paolo Salvatelli-- 13+2
3Giovanni Verdenelli-- 12
4Giuliano Bergamini-- 11
5Davide Guarise-- 10
6Daniele Doro-- 9
7Ernesto Mognon-- 9
8Gabriele Masina-- 7
9Giusto Fedele-- 7
10Giuseppe Furlan-- 7
11Angelo Tozzo-- 7
12Maurizio Novelli-- 7

Badia Polesine - 29 kwiecień (29.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Salvatelli-- 14
2Davide Guarise-- 12
3Giusto Fedele-- 11+3
4Ernesto Mognon-- 11+2
5Maurizio Novelli-- 9
6Giovanni Verdenelli-- 9
7Giuliano Bergamini-- 8
8Angelo Tozzo-- 8
9Antonio Mognon-- 7
10Franco Mozzato-- 6
11Daniele Doro-- 6
12b.d. Rascazzi-- 5
13Gabriele Masina-- 5
14Fabrizio Maggio-- 4
15Giuseppe Furlan-- 2
16Antonio Bordignon-- 1

Terenzano - 20 maj (20.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Davide Guarise-(3,3,3,3,3) 15
2Giusto Fedele-- 12
3Gabriele Masina-- 11
4Giovanni Verdenelli-- 10
5Giuliano Bergamini-- 9
6Maurizio Novelli-- 9
7Giuseppe Furlan-- 9
8Angelo Tozzo-- 8
9Daniele Doro-- 6
10b.d. Emiliani-- 6
11b.d. Rascazzi-- 6
12Ernesto Mognon-- 5
13Domenico Solda-- 5
14Fabrizio Maggio-- 4
15Antonio Bordignon-- 1
16b.d. Gugole-- 0

Giavera Del Montello - 3 czerwiec (03.06).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Davide Guarise-- 14
2Ernesto Mognon-- 13
3Angelo Tozzo-- 12
4Giovanni Verdenelli-- 12
5Daniele Doro-- 11
6Paolo Salvatelli-- 10
7Giusto Fedele-- 9
8Gabriele Masina-- 8
9Maurizio Novelli-- 7
10Andrea Marcolongo-- 5
11Amerigo Milanese-- 5
12b.d. Gugole-- 4
13Daniele Luppi-- 4
14Olinto Fongaro-- 3

Badia Polesine - 10 czerwiec (10.06).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Salvatelli-(3,3,3,3,3) 15
2Angelo Tozzo-- 14
3Giovanni Verdenelli-- 13
4Daniele Doro-- 11
5Gabriele Masina-- 9
6Davide Guarise-- 8
7Giuseppe Furlan-- 8
8Giuliano Bergamini-- 8
9Antonio Mognon-- 6
10Andrea Marcolongo-- 5
11Franco Mozzato-- 5
12Flavio Fetta-- 5
13Fabrizio Maggio-- 4
14b.d. Roccatti-- 3

Civitanova Marche - 1 lipiec (01.07).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angelo Tozzo-(3,3,3,3,3) 15
2Ernesto Mognon-- 12
3Giuliano Bergamini-- 11
4Davide Guarise-- 11
5Paolo Salvatelli-- 11
6Giovanni Verdenelli-- 10
7Daniele Doro-- 9
8Giusto Fedele-- 8
9Domenico Solda-- 6
10Giuseppe Furlan-- 6
11Pasquale Mauro-- 5
12Gabriele Masina-- 4
13Fabrizio Maggio-- 4
14Maurizio Novelli-- 3
15Fabrizio Vesprini-- 3
16Amerigo Milanese-- 1

Lonigo - 15 wrzesień (15.09).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angelo Tozzo--
2Daniele Doro--
3Giovanni Verdenelli--
4Paolo Salvatelli--
5Gabriele Masina--
6Davide Guarise--
7Franco Mozzato--
8Fabrizio Maggio--
9Paolo Faccio--
10Amerigo Milanese--
11Daniele Luppi--
12Andrea Marcolongo--
13b.d. Emiliani--
14b.d. Toffoletto--
15Domenico Solda--
16Antonio Bordignon--

1985

Giavera Del Montello – 25 kwiecień, Piavon Di Oderzo – 5 maj, Terenzano 19 maj, Lonigo – 26 maj, Bergantino – 9 czerwiec, Civitanova Marche – 10 sierpień, Badia Polesine – 7 wrzesień.

Uwaga! najgorszy wynik został odrzucony.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Faccio-- 87
2Paolo Mosangini-- 85
3Fabrizio Maggio-- 60
4b.d. Novelli-- 59
5b.d. Solda-- 56
6Amerigo Milanese-- 51
7Fabrizio Vesprini-- 51
8b.d. Salomen-- 38
9Flavio Marola-- 37
10b.d. Bordignon-- 32
11Flavio Ferretto-- 31
12b.d. Mauro-- 20
13Giuliano Bergamini-- 20
14Oresto Vigato-- 17
15b.d. Ettori-- 17
16b.d. Luppi-- 15
17Gabriele Masina-- 13
18b.d. Toffoletto-- 13
19b.d. Emiliani-- 13
20b.d. Giordano-- 9
21b.d. Finucci-- 5
22Oskar Monguzzi-- 4
23Andrea Maida-- 4
24b.d. Coda-- 4
25Mariano Castagna-- 4
26b.d. Girardi-- 2
27Francesco Marcolongo-- 2
28L. Bressan-- 1
29b.d. Mozzato-- 1


1986

6 rund: Giavera Del Montello - 27 kwiecień (27.04), Badia Polesine - 18 maj (18.05), Terenzano - 25 maj (25.05), Lonigo - 5 lipiec (05.07), Civitanova Marche - 15 sierpień (15.08) [odwołana - likwidacja toru], Castiglione Olona - 5 październik (05.10).

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, 2 półfinały i finał.

Punktacja: 1m. - 9 pkt., 2m. - 7pkt., 3m. - 6 pkt., 4m. - 5 pkt. 5m. - 4 pkt., 6m. - 3 pkt., 7m. - 2 pkt., 8m. - 1 pkt.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Amerigo Milanese-(5,1,7,7,9) 29
2Fabrizio Vesprini-(2,9,4,6,7) 28
3Pasquale Mauro-(7,4,9,4,4) 28
4Andrea Maida-(1,5,6,9,0) 21
5Riccardo Salomon-(3,6,5,0,5) 19
6Gianfranco Mozzato-(6,7,3,0,2) 18
7Mariano Castagna-(9,0,0,3,3) 15
8Flavio Marola-(4,3,0,2,0) 9
9Remo Dal Bosco-(0,2,0,0,6) 8
10Ernesto Mognon-(0,0,0,4,0) 4
11Antonio Bordignon-(0,0,2,0,1) 3
12Giuliano Bergamini-(0,0,1,0,0) 1
12Gabriele Masina-(0,0,0,1,0) 1

Giavera Del Montello - 27 kwiecień (27.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariano Castagna-- 9
2Pasquale Mauro-- 7
3Gianfranco Mozzato-- 6
4Amerigo Milanese-- 5
5Flavio Marola-- 4
6Riccardo Salomon-- 3
7Fabrizio Vesprini-- 2
8Andrea Maida-- 1

Badia Polesine - 18 maj (18.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fabrizio Vesprini-- 9
2Gianfranco Mozzato-- 7
3Riccardo Salomon-- 6
4Andrea Maida-- 5
5Pasquale Mauro-- 4
6Flavio Marola-- 3
7Remo Dal Bosco-- 2
8Amerigo Milanese-- 1

Terenzano - 25 maj (25.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pasquale Mauro-- 9
2Amerigo Milanese-- 7
3Andrea Maida-- 6
4Riccardo Salomon-- 5
5Fabrizio Vesprini-- 4
6Gianfranco Mozzato-- 3
7Antonio Bordignon-- 2
8Giuliano Bergamini-- 1
9Andrea Boeche--
10Remo Dal Bosco--
11b.d. Biciuffi--
12Gabriele Masina--
13Mariano Castagna--
14Roberto Zinutti--
14Mario Marzotto--
14Flavio Marola--
17Luca Alpago--

Lonigo - 5 lipiec (05.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maida-- 9
2Amerigo Milanese-- 7
3Fabrizio Vesprini-- 6
4Ernesto Mognon-- 5
5Pasquale Mauro-- 4
6Mariano Castagna-- 3
7Flavio Marola-- 2
8Gabriele Masina-- 1

Castiglione Olona - 5 październik (05.10).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Amerigo Milanese-- 9
2Fabrizio Vesprini-- 7
3Remo Dal Bosco-- 6
4Riccardo Salomon-- 5
5Pasquale Mauro-- 4
6Mariano Castagna-- 3
7Gianfranco Mozzato-- 2
8Antonio Bordignon-- 1

1987

5 rund: Terenzano - 24 czerwiec (24.06), Badia Polesine - 21 czerwiec (21.06) [anulowane], Giavera Del Montello - 20 wrzesień (20.09), Castiglione Olona - 4 październik (04.10), Lonigo - 17 październik (17.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariano Castagna-- 53
2Gianfranco Mozzato-- 52
3Massimo Mora-- 51
4Riccardo Salomon-- 46
5Alessandro Milanese-- 45
6Remo Dal Bosco-- 42

Terenzano - 24 czerwiec (24.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariano Castagna-(3,3,3,3,3) 15
2Massimo Mora-- 13
3Riccardo Salomon-- 11
4Flavio Marola-- 11
5Remo Dal Bosco-- 11
6Alessandro Milanese-- 11
7Gianfranco Mozzato-- 9
8Mauro Menin-- 7
9Luca Alpago-- 6
10Gabriele Masina-- 6
11Luca Ravagnani-- 5
12Daniele Luppi-- 5
13Sergio Zinutti-- 4
14Ernesto Mognon-- 4
15Lino Vidotti-- 2
16b.d. Durante-- 0

Giavera Del Montello - 20 wrzesień (20.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Riccardo Salomon-(3,3,3,3,3) 15
2Gianfranco Mozzato-- 14
3Mariano Castagna-- 13
4Remo Dal Bosco-- 12
5Massimo Mora-- 10
6Alessandro Milanese-- 10
7Luca Ravagnani-- 9
8Antonio Bordignon-- 8
9Gabriele Masina-- 7
10b.d. Novelli-- 6
11Franco Rota-- 6
12Ernesto Mognon-- 4
13Sergio Businaro-- 2
14Oreste Vigato-- 2
15Gianfranco Solato-- 1
16Mauro Menin-- 1

Castiglione Olona - 4 październik (04.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariano Castagna-- 15+3
2Gianfranco Mozzato-- 15+2
3Massimo Mora-- 14
4Alessandro Milanese-- 11
5Remo Dal Bosco-- 11
8Riccardo Salomon-- 7

Lonigo - 17 październik (17.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Massimo Mora-- 14+3
2Gianfranco Mozzato-- 14+2
3Alessandro Milanese-- 13
4Riccardo Salomon-- 13
5Gabriele Masina-- 10
6Mariano Castagna-- 10
7Remo Dal Bosco-- 8
8Daniele Luppi-- 8
9Luca Ravagnani-- 8
10Sergio Zinutti-- 6
11Ernesto Mognon-- 5
12Mauro Menin-- 4
13Franco Rota-- 3
14Lino Vidotti-- 2
15Massimo Poltronieri-- 1

1988

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Milanese-- -
2Luca Ravagnani-- -
3Luca Alpago-- -
4Stefano Fontana-- -
5Ernesto Mognon-- -


1989

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gabriele Masina-- 80
2Massimo Poltronieri-- 63
3Roberto Giuriolo-- 61
4Franco Rota-- 56
5Roberto Zinutti-- 54
6Luca Taccini-- 46
7Stefano Fontana-- 35
8Massimo Signorin-- 30
9Massimo Taborga-- 29
10Andrea De Luca-- 27
11Oskar Monguzzi-- 23
12Giorgio Ceccerello-- 23
13Sergio Businaro-- 21
14Gianmario Pieripolli-- 18
15Piergiorgio Peracchio-- 12
16Oresto Monguzzi-- 12
17Antonio Bordignon-- 10
18Franco Veronesi-- 10
19Rudi Balboni-- 9
20Mauro Menozzi-- 4
21Cristian Cortelazzo-- 4
22Andrea Passini-- 3


1990

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Remo Dal BoscoMC Olimpia Terenzano- 78
2Massimo SignorinMC Lonigo- 72
3Daniele LuppiMC Castelmassa- 50
4Mauro MalanchinMC Cairatese- 49
5Paolo MonticoloMC Olimpia Terenzano- 47
6Stefano FontanaMC Lonigo- 43
7Franco RotaMC Olimpia Terenzano- 43
8Gianmario PieripolliMC Castelmassa- 42
9Luca TacciniMC Del Montagnanese- 40
10Giuseppe MizzonMC La Favorita Sarego- 33
11John BarbettaMC Del Montagnanese- 32


1991

4 rundy: Castelmassa - 1 czerwiec, Lonigo - 9 czerwiec, Giavera Del Montello - 16 czerwiec, Udine - 30 czerwiec

System punktacji: system GP.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Monticolo-(18,18,18,20) 74
2Luca Taccini-(20,16,16,18) 70
3Alessandro Toffanin-(15,20,20,14) 69
4Mauro Castiglioni-(14,13,15,16) 58
5Stefano Fontana-(12,15,11,8) 46
6Franco Rota-(10,8,12,15) 45
7Mauro Malanchin-(16,14,14,-) 44
8Roberto Zinutti-(9,11,8,12) 41
9John Barbetta-(7,10,7,13) 40
10Franco Monticolo-(13,7,10,-) 37
11Daniele Luppi-(8,4,-,10) 30
12Massimo Poltronieri-(0,84) 22
13b.d. De Antoni-(0,85) 20
14Oresto Vigato-(0,86) 12
15Massimo Taborga-(0,87) 9
16Giorgio Ceccerallo-(0,88) 9
17Luciano Lorenzi-(0,89) 9
18Alessandro Melato-(0,90) 8
19C. Castiglioni-(0,91) 6
20b.d. Gregoratti-(0,92) 6
21Gianmario Pieripolli-(0,93) 5
22Mauro Raisa-(0,94) 3


1992

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Barbetta-- -


1993

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefano Spagnolo-- -
2Stefano Alfonso-- -


1994

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alessandro Dalla Valle-- -


1995

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simone Tadiello-- -


1996

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marco Salimistraro-- -
2Maurizio Franchetti-- -
3Alessio Solda-- -
14Andrea Maestrelli-- -


1997

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Graziano Franchetti-- -
2Simone Terenzani-- -
3Mauro Casiglioni-- -
6Andrea Maestrelli-- -


1998

7 rund: Badia Calavena - 29 marzec (29.03), Terenzano - 3 maj (03.05), Lonigo - 16 maj (16.05), Terenzano - 30 maj (30.05), Badia Calavena - 28 czerwiec (28.06), Castiglione Olona - 19 lipiec (19.07), Lonigo - 29 sierpień (29.08).

Uwaga! Sumowa sześć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maestrelli-(14,10,14,14,14,14,12) 80 [92]
2Simone Terenzani-(9,12,5,12,10,11,14) 68 [73]
3Nicola Andriolo-(11,9,12,11,9,10,9) 62 [71]
4Francesco Ulian-(12,14,11,9,12,-,11) 69
5Cristian Miotello-(-,11,-,-,11,12,10) 44
6Simone Muratelli-(10,-,6,-,8,8,8) 40
7Francesco Lettieri-(-,6,7,10,7,4,6) 40
8Simone Melesi-(7,8,10,3,-,-,-) 28
9Ivano Cavalca-(6,1,8,-,-,9,2) 26
10Mirko Novello-(-,1,3,7,4,6,4) 25
11Ulderico Fattore-(-,-,4,4,6,7,-) 21
11Davide Oliviero-(2,4,2,8,5,-,-) 21
13Davide Bordin-(8,7,-,-,-,-,-) 15
14Andrea Degani-(3,1,-,6,3,-,-) 13
15Soni Francovig-(5,-,-,-,-,-,5) 10
15Marco Faccio-(-,-,9,1,-,-,-) 10
15Fabrizio Ariabis-(4,3,-,1,1,-,1) 10
18Lorenzo Bianconi-(-,-,-,2,2,5,-) 9
19Daniele Tessari-(-,7,-,-,-,-,-) 7
20Cristian Cortellazzo-(-,-,1,5,-,-,-) 6
21Paolo Spazzini-(-,5,-,-,-,-,-) 5
22Marco Zecchin-(-,-,1,-,-,-,3) 4
23Alessandro Zanetti-(-,2,-,1,-,-,-) 3
24Marco Bellini-(-,-,-,-,-,-,1) 1
24Gianni Zoppelletto-(-,-,1,-,-,-,-) 1

Badia Calavena - 29 marzec (29.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maestrelli-(3,3,3,3,3,3) 15+3 (14)
2Francesco Ulian-(1,3,3,3,3,2) 13+2 (12)
3Nicola Andriolo-(2,3,1,2,2,1) 10+1 (11)
4Simone Muratelli-(2,2,3,2,1,0) 10+0 (10)
5Simone Terenzani-(3,2,2,d,2) 9 (9)
6Davide Bordin-(2,1,2,1,1) 7 (8)
7Simone Melesi-(0,2,2,w,u) 4 (7)
8Ivano Cavalca-(3,0,0,-,u) 3 (6)
9Soni Francovig-(1,1,1,ns,ns) 3 (5)
10Fabrizio Ariabis-(0,1,1,ns,ns) 2 (4)
11Andrea Degani-(1,0,w,ns,ns) 1 (3)
12Davide Oliviero-(0,u,-,ns,ns) 0 (2)

Terenzano - 3 maj (03.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco Ulian-(3,3,3,3,3) 15 (14)
2Simone Terenzani-(3,3,3,3,2) 14 (12)
3Cristian Miotello-(3,3,3,3,1) 13 (11)
4Andrea Maestrelli-(2,3,2,2,3) 12 (10)
5Nicola Andriolo-(2,2,2,3,2) 11 (9)
6Simone Melesi-(0,1,3,2,3) 9 (8)
7Davide Bordin-(3,0,1,2,3) 9 (7)
8Francesco Lettieri-(2,2,1,1,2) 8 (6)
9Paolo Spazzini-(2,2,0,2,1) 7 (5)
10Davide Oliviero-(1,1,2,0,2) 6 (4)
11Fabrizio Ariabis-(0,2,2,1,0) 5 (3)
12Alessandro Zanetti-(1,w,0,1,1) 3 (2)
13Mirko Novello-(1,1,0,-,-) 2 (1)
14Ivano Cavalca-(1,-,-,-,-) 1 (1)
15Andrea Degani-(0,w,-,-,-) 0 (1)

Lonigo - 16 maj (16.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maestrelli-(3,3,2,3,3) 14 (14)
2Nicola Andriolo-(2,3,3,3,2) 13 (12)
3Francesco Ulian-(3,1,3,3,3) 13 (11)
4Simone Melesi-(2,3,3,u,3) 11 (10)
5Marco Faccio-(3,2,3,2,0) 10 (9)
6Ivano Cavalca-(3,2,2,-,2) 9 (8)
7Francesco Lettieri-(1,2,1,1,3) 8 (7)
8Simone Muratelli-(2,0,2,2,2) 8 (6)
9Simone Terenzani-(w,3,1,3,w) 7 (5)
10Ulderico Fattore-(1,2,2,0,1) 6 (4)
11Mirko Novello-(0,0,1,2,2) 5 (3)
12Davide Oliviero-(0,1,1,2,1) 5 (2)
13Cristian Cortellazzo-(1,1,0,1,1) 4 (1)
14Marco Zecchin-(2,1,0,0,0) 3 (1)
15Gianni Zoppelletto-(0,-,-,-,-) 0 (1)

Terenzano - 30 maj (30.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maestrelli-(3,3,3,3,3) 15 (14)
2Simone Terenzani-(3,3,3,3,2) 14 (12)
3Nicola Andriolo-(d,3,3,2,3) 11 (11)
4Francesco Lettieri-(3,1,2,3,2) 11 (10)
5Francesco Ulian-(d,2,2,3,3) 10 (9)
6Davide Oliviero-(2,1,1,2,3) 9 (8)
7Mirko Novello-(1,1,3,2,2) 9 (7)
8Andrea Degani-(2,3,1,1,1) 8 (6)
9Cristian Cortellazzo-(2,2,1,2,w) 7 (5)
10Ulderico Fattore-(1,2,2,1,1) 7 (4)
11Simone Melesi-(3,2,w,-,-) 5 (3)
12Lorenzo Bianconi-(0,0,2,1,2) 5 (2)
13Fabrizio Ariabis-(2,1,0,0,-) 3 (1)
14Alessandro Zanetti-(1,0,-,-,-) 1 (1)
15Marco Faccio-(w,-,-,-,-) 0 (1)

Badia Calavena - 28 czerwiec (28.06).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maestrelli-(3,3,3,3,3) 15 (14)
2Francesco Ulian-(1,3,3,3,3) 13 (12)
3Cristian Miotello-(2,3,2,3,3) 13 (11)
4Simone Terenzani-(3,w,2,2,3) 10 (10)
5Nicola Andriolo-(3,2,3,2,w) 10 (9)
6Simone Muratelli-(2,1,2,3,2) 10 (8)
7Francesco Lettieri-(1,2,1,2,2) 8 (7)
8Ulderico Fattore-(2,3,0,w,2) 7 (6)
9Davide Oliviero-(3,2,1,0,1) 7 (5)
10Mirko Novello-(w,1,3,2,1) 7 (4)
11Andrea Degani-(0,2,2,1,2) 7 (3)
12Lorenzo Bianconi-(2,1,1,1,1) 6 (2)
13Fabrizio Ariabis-(1,0,1,1,0) 3 (1)

Castiglione Olona - 19 lipiec (19.07).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maestrelli-- 14
2Cristian Miotello-- 12
3Simone Terenzani-- 11
4Nicola Andriolo-- 10
5Ivano Cavalca-- 9
6Simone Muratelli-- 8
7Ulderico Fattore-- 7
8Mirko Novello-- 6
9Lorenzo Bianconi-- 5
10Francesco Lettieri-- 4

Lonigo - 29 sierpień (29.08).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simone Terenzani-- 14
2Andrea Maestrelli-- 12
3Francesco Ulian-- 11
4Cristian Miotello-- 10
5Nicola Andriolo-- 9
6Simone Muratelli-- 8
7Daniele Tessari-- 7
8Francesco Lettieri-- 6
9Soni Francovig-- 5
10Mirko Novello-- 4
11Marco Zecchin-- 3
12Ivano Cavalca-- 2
13Marco Bellini-- 1
14Fabrizio Ariabis-- 1

1999

Lonigo – 21 marzec, Terenzano – 28 marzec, Lonigo – 19 czerwiec, Lonigo – 11 wrzesień, Giavera Del Montello – 26 wrzesień, Terenzano – 10 październik.

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simone Terenzani-- 67
2Francesco Ulian-- 62


2000

Terenzano – 2 kwiecień, Lonigo – 9 kwiecień, Lonigo – 6 maj, 28/05 Giavera Del Montello – 28 maj, Terenzano 11 czerwiec, Badia Calavena – 3 wrzesień, Lonigo (anulowano) 1 październik, Badia Calavena – 29 październik.

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco Ulian-- 145
2Christian Miotello-- 123
3Daniele Tessari-- 117
4Simone Muratelli-- 100
5Mattia Carpanese-- 70
6Guglielmo Franchetti-- 69
7Marco Bellini-- 37
8Daniele Pizzolato-- 27
9Francesco Lettieri-- 13


2001

Terenzano – 1 kwiecień, Lonigo – 26 maj, Lonigo – 23 czerwiec, 08/04 Badia Calavena (anulowano) – 4 sierpień, Lonigo – 29 wrzesień, Giavera Del Montello – 21 październik.

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian Miotello-(25,-,25,25,25,25) 100
2Simone Muratelli-(18,-,20,20,20,20) 80
3Mattia Carpanese-(16,-,18,18,-,6) 68
4Daniele Tessari-(20,-,-,-,18,18) 56
5Marco Bellini-(-,-,-,16,14,14) 44
6Guglielmo Franchetti-(14,-,-,-,16,-) 30
7Francesco Lettieri-(13,-,16,-,-,-) 29


2002

6 rund: Lonigo - 14 kwiecień, Terenzano - 21 kwiecień, Giavera del Montello - 12 maj, Lonigo - 1 czerwiec, Castelletto di Branduzzo - 12 październik, Terenzano - 20 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniele Tessari-(25,25,25,18,20,20) 115
2Mattia Carpanese-(20,20,20,25,25,18) 110
3Guglielmo Franchetti-(18,18,18,20,18,25) 99
4Marco Bellini-(16,16,16,16,-,-) 64
5Marco Gregnanin-(14,-,-,-,-,16) 30


2003

4 rundy: Terenzano – 30 marzec, Castelletto Di Branduzzo – 25 maj, Lonigo – 26 lipiec, Giavera Del Montello – 5 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marco Gregnanin-- 70
2Guglielmo Franchetti-- 70
3Mattia Carpanese-- 56
4Alessandro Novello-- 18
5Marco Bellini-- 16


2004

Lonigo – 1 maj, Giavera del Montello (anulowano) – 8 maj, Lonigo – 18 wrzesień, Terenzano – 19 wrzesień.

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia Carpanese-- -
2Guglielmo Franchetti-- -


2005

5 rund: Lonigo - 1 maj, Giavera del Montello - 5 czerwiec, Terenzano - 2 lipiec, Terenzano - 18 wrzesień, Lonigo - 23 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia Carpanese-- 100
2Daniele Tessari-- 85
3Guglielmo Franchetti-- 74
4Denis Tessari-- 66
5Andrea Baroni-- 60


2006

3 rundy: Lonigo - 25 kwiecień, Terenzano - 10 czerwiec, Lonigo - 16 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia Carpanese-- 75
2Denis Tessari-- 64
3Andrea Baroni-- 56


2007

2 rundy: Lonigo - 13 maj, Terenzano - 21 październik (3 runda - Giavera del Montello - 29 wrzesień odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych.)

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea BaroniMC La Favorita Sarego(25,22) 47
2Mattia CaviccholiMC Montello(22,20) 42
3Mattia Tadiello-(-,25) 25
4Rolando Balbi-(-,18) 18


2008

2 rundy: Lonigo - 12 kwiecień, Terenzano - 21 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia TadielloMC Olimpia Terenzano(25,25) 50
2Mattia CavicchioliTrecenta(22,22) 44


2009

5 rund: Giavera del Montello - 1 czerwiec, Terenzano - 21 czerwiec, Lonigo - 11 lipiec, Gaivera del Montello - 3 październik, Lonigo - 10 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia TadielloMC La Favorita Sarego(-,16,22,-,16) 54


2010

6 rund: Lonigo - 18 kwiecień, Giavera del Montello - 24 kwiecień, Terenzano - 16 maj, Gaivera del Montello - 1 czerwiec, Terenzano - 4 wrzesień, Lonigo - 9 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dario Del TorreMC Olimpia Terenzano(6,9,5,9,11,9) 49
2Michele CastagnaMC Lonigo(-,-,11,11,12,14) 48


2011

6 rund: Terenzano - 10 kwiecień (10.04), Lonigo - 1 czerwiec (01.06), Lonigo - 23 lipiec (23.07), Terenzano - 3 wrzesień (03.09), Terenzano - 9 październik (09.10), Lonigo - 16 październik (16.10).

Uwaga ! Punkty były liczone na podstawie startów w IM Włoch.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michele CastagnaMC Lonigo- 144
2Nicolas VicentinMC Lonigo- 134
3Dario Del TorreMC Olimpia Terenzano- 104
4Giorgio Trentin-- 54
5Davide Vinante-- 36


2012

6 rund: Lonigo - 1 kwiecień (01.04), Terenzano - 15 kwiecień (15.04), Lonigo - 19 maj (19.05), Lonigo - 1 wrzesień (01.09), Terenzano - 17 październik (17.10), Terenzano - 21 październik (21.10).

Uwaga ! Punkty były liczone na podstawie startów w IM Włoch.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michele CastagnaMC Olimpia Terenzano- 166
2Nicolas VicentinMC Lonigo- 164
3Davide VinanteHellas Speedway Verona- 130
4Giorgio TrentinMC Lonigo- 120





Odwiedziny (Visitors):
10144666


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl