Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1958-2016

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Szwecji na Żużlu
(Swedish Speedway Junior Championship)
(Individuelle Svenska Junior Mästerskapen)

Thanks to Charles McKay and Jonas Sturebrand
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1958Agnar StenlundFolkareFinał
1959Soren SjostenFolkareFinał
1960Willihard ThomssonFolkareFinał
1961Willihard ThomssonFolkareFinał
1962Sten KarlssonIndianernaFinał
1963Bengt EderlovFolkareFinał
1964Karl E. AnderssonKaparnaFinał
1965Therje HenrikssonLejonenFinał
1966Egon StengarnTaxarnaFinał
1967Christer LofqvistBysarnaFinał
1968Hans JohanssonOrnarnaFinał
1969Karl E. ClaessonOrnarnaFinał
1970Tommy JanssonSmedernaFinał
1971Lars I. HultbergBysarnaFinał
1972Tomas PetterssonVargarnaFinał
1973Sven E. AnderssonIndianernaFinał
1974Jan AnderssonKaparnaFinał
1975Bo JanssonSmedernaFinał
1976Tommy KarlssonLejonenFinał
1977Peter JohanssonDackarnaFinał
1978Lennart BengtssonSmedernaFinał
1979Lars RosbergLejonenFinał
1980Pierre BranneforsKaparnaFinał
1981Anders KlingDackarnaFinał
1982Magnus JonssonSmedernaFinał
1983Ove OsterbergIndianernaFinał
1984Jimmy NilsenGetingarnaFinał
1985Mikael BlixtVargarnaFinał
1986Henrik GustafssonIndianernaFinał
1987Henrik GustafssonIndianernaFinał
1988Henrik GustafssonIndianernaFinał
1989Henrik GustafssonIndianernaFinał
1990Joakim KarlssonSkepparnaFinał
1991Jorgen HultgrenSkepparnaFinał
1992Mikael MaxOrnarnaFinał
1993Niklas KlingbergOrnarnaFinał
1994Daniel AnderssonGetingarnaFinał
1995Robert ErikssonValsarnaFinał
1996Emil LindqvistRospiggarnaFinał
1997Peter I. KarlssonIndianernaFinał
1998Andreas JonssonRospiggarnaFinał
1999Joonas KylmakorpiKaparnaFinał
2000Andreas JonssonRospiggarnaFinał
2001David RuudLejonenFinał
2002Freddie ErikssonRospiggarnaFinał
2003Fredrik LindgrenPiraternaFinał
2004Fredrik LindgrenTeam DalakraftFinał
2005Jonas DavidssonRospiggarnaFinał
2005Fredrik LindgrenAvestaPółfinał 1
2005Sebastian AldenAvestaPółfinał 2
2006Antonio LindbackMasarna AvestaFinał
2006Sebastian AldenTeam DalakraftElimnacja 1
2006Sebastian BengtssonMasarna AvestaElimnacja 2
2007Robert Pettersson-Finał
2007Ricky Kling-Półfinał 2
2007Andreas Messing-Półfinał 1
2008Ricky KlingGnistornaFinał
2008Linus SundstromPiraternaKwalifikacje
2008Anders MellgrenValsarnaBieg kwalifikacyjny
2009Thomas H. JonassonElit VetlandaFinał
2009Anders MellgrenElit VetlandaKwalifikacje
2010Dennis AnderssonGislavedFinał
2010Anton RosenRospiggarnaKwalifikacje
2011Simon Gustafsson-Finał
2011Mathias ThornblomFNC-GnistornaKwalifikacje
2012Dennis AnderssonHammarby SztokholmFinał
2012Daniel HendersonIkaros SmedernaKwalifikacje
2013Fredrik EngmanOrnarnaFinał
2013Eric AshedeLejonenKwalifikacje
2014Fredrik EngmanPiraternaFinał
2014Maksymilian BogdanowiczGnistornaKwalifikacje

1958

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Agnar StenlundFolkare- 15
2Uno AnderssonOrnarna- 13
3Harry LarssonFilbyterna- 12
4Benno NordinGetingarna- 12
5Gosta EdvardssonDackarna- 9
6Soren SjostenFolkare- 9
7Ivar LjungFilbyterna- 8
8Kjell BillingOrnarna- 7
9Bo GunnarssonVargarna- 7
10Ake SvenssonOrnarna- 6
11Inge JohanssonDackarna- 5
12Leif KarlssonKaparna- 5
13Karl G. RydstromDackarna- 3
14Anders SjolinOstersund- 3
15Dick JanssonMonarkerna- 2
16Borje AnderssonMonarkerna- 2
17Hans EndahlFolkare- 1


1959

Avesta - 29 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Soren SjostenFolkare- 15
2Leif KarlssonKaparna- 13
3Goran PetterssonKaparna- 12
4Agnar StenlundFolkare- 10
5Bo HakanssonOrnarna- 9
6Benno NordinGetingarna- 8
7Kjell SvenssonMonarkerna- 8
8Per L. EricssonMonarkerna- 7
9Bo GunnarssonVargarna- 7
10Lennart BaverhedFilbyterna- 6
11Willihard ThomssonFolkare- 6
12Bo MagnussonKaparna- 5
13Harry LarssonFilbyterna- 5
14Kjell BillingOrnarna- 4
15Rolf BergstromGetingarna- 3
16Agne CarlssonVästra MK- 1


1960

Mariestad - 28 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willihard ThomssonFolkare- 12+3
2Sigvard JohanssonDackarna- 12+2
3Kurt WestlundFolkare- 11
4Lars E. ClaessonFilbyterna- 9
5Tord WestlundFolkare- 9
6Bo HakanssonOrnarna- 9
7Kjell SvenssonMonarkerna- 8
8Ake SvenssonOrnarna- 8
9Sven SigurdOrnarna- 7
10Hans UtterstromArvidsjaur- 7
11Karl G. ErikssonFolkare- 6
12Torbjorn BlixtFilbyterna- 5
13Harry LarssonFilbyterna- 4
14Goran PetterssonOrnarna- 4
15Jan HjelmgrenVargarna- 3
16Leif CarlssonKaparna- 2
17Bo GunnarssonVargarna- 1
18Goran LindMonarkerna- 1
19Bengt SvenssonOrnarna- 1


1961

Avesta - 3 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willihard ThomssonFolkare- 14
2Hans UtterstromGävle- 11
3Bo HakanssonOrnarna- 10
4Gunnar MalmqvistNjudungarna- 10
5Ragnar JohanssonNjudungarna- 10
6Kurt WestlundMonarkerna- 10
7Goran JohanssonNjudungarna- 7
8Karl G. ErikssonFolkare- 7
9Leif EnecronaGamarna- 7
10Bjorn CarlssonKaparna- 6
11Tord WestlundGävle- 6
12Bengt EderlovGävle- 6
13Roy LundgrenKaparna- 5
14Tommy BergqvistKaparna- 4
15Karl BjorkFolkare- 3
16Lars JanssonTaxarna- 2
17Allan GylfeNjudungarna- 1


1962

Norrkoping - 20 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sten KarlssonIndianerna- 13+3
2Hans UtterstromFolkare- 13+2
3Tord WestlundFolkare- 12
4Leif EnecronaGamarna- 11
5Bo JosefssonNjudungarna- 11
6Runo WedinVargarna- 10
7Lars JanssonDanderyd- 9
8Allan GylfeNjudungarna- 8
9Leif SoderbergTaxarna- 8R
10Kennertz JibreusTaxarna- 6
11Ake RothNjudungarna- 5
12Rolf EkbergDackarna- 5
13Eve BrorssonDackarna- 4
14Nils RingstromTaxarna- 2
15Hans JonssonOrnarna- 2
16Rolf JohanssonDackarna- 0
17Sixten KarlbergIndianerna- 0


1963

Linkoping - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bengt EderlovFolkare- 13+3
2Rolf EkbergDackarna- 13+2
3Soren EverlidIndianerna- 12+3
4Floydh OlssonFilbyterna- 12+2
5Hans OlssonKaparna- 11
6Sven I. SvenssonNjudungarna- 8
7Rolf JohanssonDackarna- 8
8Birger AnderssonFilbyterna- 8
9Sixten KarlbergIndianerna- 7
10Arne OstmanOrnarna- 7
11Stig CarlssonFilbyterna- 5
12Allan GylfeNjudungarna- 4
13Sune StarkFilbyterna- 4
14Krister LundqvistMonarkerna- 3
15Hans KonickMonarkerna- 3
16Tord GallmarGamarna- 1
17Bengt ErikssonGetingarna- 0


1964

Sztokholm - 20 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl E. AnderssonKaparna- 14
2Nils RingstromTaxarna- 13+3
3Hans OlssonKaparna- 13+2
4Jan SimensenDackarna- 12
5Sune StarkFilbyterna- 9
6Uno LindstrandKaparna- 8
7Tord WestlundMasarna- 8
8Rolf EkbergDackarna- 7
9Sixten KarlbergIndianerna- 6
10Goran JanssonKaparna- 5
11Rolf JohanssonDackarna- 5
12Floydh OlssonFilbyterna- 4
13Ryno WestergrenVargarna- 4
14Yngve NilssonTaxarna- 4
15K. E. JacobssonFilbyterna- 3
16Bengt AnderssonGetingarna- 3R
17Thomas GunnarssonOrnarna- 2


1965

Gislaved - 2 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Therje HenrikssonLejonen- 15
2Hans OlssonKaparna- 14
3Willy FribergLejonen- 13
4Bjorn TorssonLejonen- 10
5Uno LindstrandKaparna- 10
6Sune StarkFilbyterna- 9
7Dick SvenssonKaparna- 7
8Tomas JohanssonLejonen- 7
9Kjell KarlssonFilbyterna- 7
10Thomas GunnarssonIndianerna- 7
11Yngve NilssonStjärnorna- 5
12Kent JanssonNjudungarna- 5
13Jerry JegardNjudungarna- 4
14Ronnie AhmanVargarna- 2
15Goran JanssonKaparna- 2
16Sture LindblomVargarna- 1
17Egon StengarnTaxarna- 1


1966

Vastervik - 2 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon StengarnTaxarna- 14
2Lennart KarlssonSkepparna- 13+3
3Jan HolmqvistMasarna- 13+2
4Jan SvenssonStjärnorna- 12
5Lars AhnstromTaxarna- 10R
6Lars O. LundgrenGetingarna- 8
7Sune OlssonIndianerna- 8
8R. ChristianssonKaparna-
9Jan LarssonSmederna- 7
10Rolf KarlssonOrnarna- 5
11Cacimier NilssonStjärnorna-
12Borje PierreTaxarna- 4
13Roine LindgrenSkepparna- 4
14Dick SvenssonKaparna- 3
15Berndt KarlssonNjudungarna- 3
16Yngve OlssonSmederna- 2R
17Anders KarlssonVargarna- 2
18Goran JanssonKaparna- 0


1967

Eskilstuna - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christer LofqvistBysarna- 15
2Jan StridSmederna- 14
3Hans JohanssonOrnarna- 13
4Ingmar ThillanderOrnarna- 12
5Reine SodergrenMasarna- 11
6Roine LindgrenFilbyterna- 9
7Stig PetterssonSkepparna- 8
8Rolf RandborgStjärnorna- 7
9Lars JenneforsVikingarna- 7
10Anders LovgrenNjudungarna- 5
11Sten O. PetterssonTaxarna- 5
12Soren JanssonMasarna- 4
13Rolf KarlssonVikingarna- 4
14Benny LundstromSmederna- 2
15Tore WassGamarna- 2
16Lars ErikssonSmederna- 1R
17Tommy JohanssonDackarna- 0
18Anders RonnermarkSmederna- 0R


1968

Vsstervik - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans JohanssonOrnarna- 15
2Benny LundstromSmederna- 13
3Kenneth SelmossonKaparna- 12
4Stig PetterssonSkepparna- 11
5Borje OlssonSkepparna- 10
6Kall HaageNjudungarna- 10
7Karl E. ClaessonOrnarna- 9
8Harald AnderssonLejonen- 7
9Roine LindgrenFilbyterna- 6
10Ingmar ThillanderOrnarna- 5
11Borje MelinEldarna- 5
12Goran JanssonFilbyterna- 4
13Rolf JacobssonSkepparna- 4
14Anders RonermarkSmederna- 3
15Lars A. AnderssonNjudungarna- 3
16Robin CarlssonGetingarna- 2R
17Lennart MichanekGetingarna- 0


1969

Eskilstuna - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl E. ClaessonOrnarna- 14
2Anders LovgrenNjudungarna- 12+3
3Anders JanssonOrnarna- 12+2
4Tommy JanssonSmederna- 10
5Christer SjostenMasarna- 9
6Cacimier NilssonTaxarna- 8
7Willy KarlssonNjudungarna- 8
8Jan I KarlssonNjudungarna- 6
9Tommy AnderssonFilbyterna- 6
10Lars A. AnderssonNjudungarna- 6
11Nils ErikssonNjudungarna- 6
12Dirk Van Der VoetMasarna- 5
13Goran JanssonFilbyterna- 5
14Benny EkbergFilbyterna- 4
15Benny HallensjoEldarna- 3
16Bo WirebrandNjudungarna- 2
17Olle WidmanTaxarna- 0


1970

Avesta - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy JanssonSmederna- 15
2Christer SjostenMasarna- 14
3Peter CarlssonFilbyterna- 12
4Lars LarssonFilbyterna- 11
5Lennart JohanssonLindarna- 10
6Benny EkbergFilbyterna- 10
7Tommy AnderssonSkepparna- 9
8Lars I. HultbergBysarna- 9
9Jan NilssonEldarna- 7
10Bengt ErikssonIndianerna- 5
11ThomasAndreasson AndreassonKaparna- 4
12Borje KlingbergOrnarna- 3
13Jan I. KarlssonNjudungarna- 3
14Stefan SalmonssonSmederna- 3
15Thomas GunnarssonOrnarna- 2
16Thord LowdinMasarna- 1R
17Soren RydensjoSmederna- 0


1971

Eskilstuna - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars I. HultbergBysarna- 12
2Borje KlingbergOrnarna- 11
3Stefan SalmonssonSmederna- 10+3
4Stefan BergOrnarna- 10+2
5Peter CarlssonFilbyterna- 10+1
6Lars O. KarlssonDackarna- 9
7Lennart OlssonOrnarna- 9
8Soren PetterssonSmederna- 9
9Stephan JohanssonDackarna- 6
10Alf EngstromSmederna- 6
11Tomas NilssonLindarna- 5
12Karl F. LindgrenSkepparna- 5
13Benny EkbergFilbyterna- 4
14Stefan JohanssonNjudungarna- 3
15Tomas PetterssonVargarna- 2
16Goran HedbergOrnarna- 2
17Gunnar ArlevikOrnarna- 1


1972

Eskilstuna - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas PetterssonVargarna- 15
2Stefan JohanssonNjudungarna- 14
3Jan NilssonEldarna- 11
4Ulf BranderGamarna- 10
5Jan JohanssonSkepparna- 9
6Peter SmithVargarna- 8
7Eddie DavidssonValsarna- 8
8Tommy OlssonOrnarna- 8
9Peter CarlssonFilbyterna- 7
10Tom BlomqvistSmederna- 6
11Stefan HjortKaparna- 6
12Richard HellsenStärnorna- 6
13Bjorn PerssonDackarna- 3
14Kent PetterssonStjärnorna- 3
15Roger BjorkmanMasarna- 2
16Hans AnderssonVargarna- 2
17Johan WallgrenStjärnorna- 1
18Goran HedbergOrnarna- 0


1973

Avesta - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sven E. AnderssonIndianerna- 15
2Richard HellsenGetingarna- 12+3
3Kent PetterssonStjärnorna- 12+2
4Lennart OlssonOrnarna- 10
5Jan SylvefjordVargarna- 10
6Peter CarlssonFilbyterna- 10
7Thomas BergqvistLejonen- 8
8Gunnar ArlevikOrnarna- 8
9Kent ErikssonGetingarna- 7
10Tom BlomqvistSmederna- 6
11Thord LowdinMasarna- 6
12Hans ErikssonBysarna- 6
13Jan NilssonEldarna- 3
14Goran HedbergOrnarna- 1
15Roger BjorkmanMasarna- 0
16Eskil JonssonOrnarna- 0


1974

Gislaved - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan AnderssonKaparna- 15
2Jan SylvefjordGamarna- 14
3Thord LowdinMasarna- 11
4Roger BjorkmanMasarna- 10
5Kent ErikssonGetingarna- 9
6Goran HedbergOrnarna- 9
7Thomas BergqvistLejonen- 7
8Peter CarlssonFilbytarna- 7
9Hans ErikssonBysarna- 7
10Kent PetterssonStjärnorna- 6
11Eskil JonssonOrnarna- 6
12Hans DanielssonLejonen- 5
13Tommy KarlssonLejonen- 5
14Bo JanssonSmederna- 3
15Togil RothDackarna- 3
16Gunnar ArlevikOrnarna- 2R
17Tommy MannbySmederna- 1


1975

Sztokholm - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bo JanssonSmederna- 14
2Thord LowdinMasarna- 12
3Kent ErikssonGetingarna- 11+3
4Thomas HydlingGetingarna- 11+2
5Per GudmundssonJämtarna- 10
6Jan DavidssonPiraterna- 9
7Ake FridellJämtarna- 9
8Stefan JohanssonBysarna- 7
9Ingvar PetterssonVargarna- 7
10Roger BjorkmanMasarna- 6
11Tommy SteenLindarna- 6
12Bengt ErikssonVargarna- 5
13Lillebror JohanssonValsarna- 5
14Bengt GustavssonLejonen- 3
15Anders NermarkSolkatterna- 2
16Lars EricssonSolkatterna- 0


1976

Gislaved - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy KarlssonLejonen- 13
2Lars EricssonSolkatterna- 11+3
3Jan DavidssonPiraterna- 11+2
4Ake FridellIndianerna- 10
5Thord LowdinMasarna- 10
6Hans DanielssonLejonen- 10
7Ingemar AnderssonFilbyterna- 9
8Jan OlofssonLejonen- 9
9Bengt GustavssonLejonen- 8
10Ake AxelssonPiraterna- 7
11Kent ErikssonGetingarna- 6
12Anders NermarkSolkatterna- 5
13Tommy SteenLindarna- 4
14Kent PetterssonSmederna- 3
15Ulf AnderssonVargarna- 2
16Roger BjorkmanMasarna- 2


1977

Malilla - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter JohanssonDackarna- 15
2Uno JohanssonNjudungarna- 14
3Hans DanielssonLejonen- 12+3
4Lennart BengtssonSmederna- 12+2
5Per GudmundssonGetingarna- 10
6Tommy MannbySmederna- 8
7Lillebror JohanssonIndianerna- 8
8Thord LowdinMasarna- 7
9Kent ErikssonGetingarna- 7
10Bengt GustavssonLejonen- 7
11Thomas HydlingGetingarna- 7
12Bill NilssonSolkatterna- 4
13Lars ChristianssonEldarna- 3
14Alf TrofastLejonen- 2
15Ingemar AnderssonFilbyterna- 2
16Tommy SteenEldarna- 2


1978

Sztokholm - 23 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lennart BengtssonSmederna- 15
2Alf TrofastLejonen- 13+3
3Thomas HydlingGetingarna- 13+2
4Jerry KarlssonSkepparna- 12
5Per GudmundssonGetingarna- 11
6Jan EricssonSolkatterna- 10
7Thomas EngmanIndianerna- 9
8Kent ErikssonGetingarna- 7
9Kent WallinSmederna- 7
10Tommy SteenMasarna- 6
11Connie GustavssonNjudungarna- 5
12Ingemar AnderssonPiraterna- 4
13Tommy GustavssonSkepparna- 3
14Borje RingPiraterna- 2
15Roger LindstromBysarna- 2
16Paul EklundBysarna- 2R
17Tommy MannbySmederna- 0
18Fredrik SundgrenSmederna- 0R


1979

Motala - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars RosbergLejonen- 14+3
2Christer NilssonSkepparna- 14+2
3Jerry KarlssonSkepparna- 10+3
4Bjorn AnderssonKaparna- 10+2
5Alf TrofastLejonen- 10+1
6K. GudmundssonMasarna- 10+0
7Anders ErikssonNjudungarna- 9
8Soren BrolinGamarna- 7
9Peter JohanssonGetingarna- 7
10Robert OhlinSmederna- 7
11Hakan AnderssonIndianerna- 6
12Michael AnianderDackarna- 6
13Sture HolmGnistorna- 4
14Kent BaarSolkatterna- 2
15Kent BjorkSolkatterna- 2
16Ulf BlomqvistNjudungarna- 0


1980

Karlstad - 20 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pierre BranneforsKaparna- 12+3
2Magnus JonssonSmedern- 12+2
3Ulf BlomqvistNjudungarna- 12+1
4Lars RosbergLejonen- 11
5Kent RickardssonMasarna- 11
6Lars HammbergOrnarna- 9
7Anders ErikssonNjudungarna- 9
8Jimmie MagnussonEldarna- 8
9Jan E. MagnussonDackarna- 7
10Fredrik SundgrenSmederna- 7
11Stefan AnderssonOrnarna- 6
12Jan LundgrenDackarna- 5
13Sture HolmGnistorna- 5
14Hakan AnderssonIndianerna- 2
15Thomas SodergrenBysarna- 1
16Robert OhlinSmederna- 0


1981

Sztokhol - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders KlingDackarna- 14
2Anders ErikssonLejonen- 13+3
3Magnus JonssonSmederna- 13+2
4Kent RickardssonMasarna- 12
5Jan E. OttossonDackarna- 9
6Peder MessingRospiggarna- 9
7Patric ErikssonEldarna- 8
8Kent BjorkSolkatterna- 8
9Hakan AnderssonIndianerna- 7
10Mats OlssonOrnarna- 6
11Mikael AlmqvistLejonen- 5
12Johan ZackrissonPiraterna- 5
13Mikael MaxDackarna- 4
14Mikael MessingRospiggarna- 3
15Christer CarlssonDackarna- 3
16Roger GustavssonNjudungarna- 1
17Mats AnderssonKaparna- 0R
18Stefan KarlssonIndianerna- 0R


1982

Kumla - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Magnus JonssonSmederna- 13+3
2Kjell NielsenSolkatterna- 13+2
3Leif WahlmanVargarna- 11+3
4Anders KlingDackarna- 11+2
5Niclas JohanssonSmederna- 11+1
6Per JonssonGetingarna- 10
7Kent BaarSolkatterna- 10
8Conny IvarssonNjudungarna- 7
9Stefan KarlssonIndianerna- 7
10Kent BjorkSolkatterna- 7
11Leif KarlssonMasarna- 5
12Hans HallenValsarna- 4
13Tony OlssonBysarna- 4
14Erik StenlundGetingarna- 3
15Per Otto EkmanOrnarna- 2
16Kent RickardssonSmederna- 2R
17Mikael AlmqvistLejonen- 1
18Hakan KarlssonDackarna- 1R


1983

Visby - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove OsterbergIndianerna- 14
2Leif WahlmanVargarna- 11+3
3Jimmy NilsenGetingarna- 11+2
4Dennis LofqvistBysarna- 11+1
5Kenneth NystromOrnarna- 10
6Anders KlingDackarna- 10
7Tony GudbrandBrassarna- 9
8Kjell NielsenIndianerna- 8
9Lars AnderssonGamarna- 7
10Patrik KarlssonVargarna- 5
11Hans HallenSolkatterna- 5
12Kent BjorkSolkatterna- 5
13Tommy LindgrenIndianerna- 5
14Peder MessingRospiggarna- 3
15Stefan KarlssonIndianerna- 2
16Johan ZackrissonPiraterna- 1


1984

Nsssjo - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jimmy NilsenGetingarna- 12+3
2Tony OlssonBysarna- 12+2
3Patrik KarlssonVargarna- 11+3
4Bo ArrhenGamarna- 11+2
5Lars AnderssonGamarna- 10
6Kenneth NystromOrnarna- 10
7Christer RohlenIndianerna- 9
8Johan StaffPiraterna- 8
9Mikael TeurnbergRospiggarna- 6
10Conny IvarssonNjudungarna- 6
11Ove OsterbergIndianerna- 5
12Teddie JonssonBrassarna- 5
13Mikael LofqvistBysarna- 4
14Dennis LofqvistBysarna- 4
15Mikael MessingRospiggarna- 4
16Kjell NielsenIndianerna- 3


1985

Norrkoping - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael BlixtVargarna- 14
2Tony OlssonBysarna- 13
3Mikael MessingRospiggarna- 10
4Conny IvarssonNjudungarna- 9
5Claes IvarssonNjudungarna- 9
6Roland DannoIndianerna- 9
7Lars AnderssonGamarna- 7
8Hans WahlstromVargarna- 7
9Ulf HelanderVargarna- 7
10Dennis LofqvistBysarna- 7
11Tony GudbrandOrnarna- 6
12Niklas KarlssonOrnarna- 6
13Christer RohlenIndianerna- 4
14Tommy LindgrenIndianerna- 4
15Ove OsterbergIndianerna- 4
16Mikael TeurnbergRospiggarna- 2R
17Johan StaffPiraterna- 1


1986

Hallstavik - 13 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonIndianerna- 14
2Dennis LofqvistBysarna- 12
3Christer RohlenIndianerna- 11+3
4Peter NahlinSmederna- 11+2
5Kenneth NystromVetlanda- 10
6Niklas KarlssonOrnarna- 10
7Bo ArrhenGamarna- 9
8Conny IvarssonVetlanda- 8
9Mikael TeurnbergBysarna- 8
10Peter KarlssonOrnarna- 6
11Thomas EkVetlanda- 5
12Christer JonssonDackarna- 4
13Patrik KarlssonVargarna- 4
14Tomas AnderssonVargarna- 3
15Johan StaafPiraterna- 3
16Tommy LindgrenIndianerna- 2
17Jorgen JohanssonDackarna- 0R


1987

Avesta - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonIndianerna- 15
2Niklas KarlssonOrnarna- 13+3
3Bo ArrhenGamarna- 13+2
4Tony RickardssonGamarna- 12
5Peter NahlinSmederna- 10
6Jorgen JohanssonDackarna- 9
7Christer RohlenIndianerna- 9
8Peter KarlssonOrnarna- 9
9Tommy LindgrenIndianerna- 7
10Claes IvarssonVetlanda- 6
11Dennis LofqvistBysarna- 5
12Kent DanielssonVetlanda- 4
13Mikael TeurnbergBysarna- 3
14Anders CondeMasarna- 2R
15Pierre CarlssonEskilstuna- 2R
16Tony ZetterstromSolkatterna- 1
17Patrik OlssonSkepparna- 1R
18Kenneth LindbyBysarna- 0
19Johan StaafPiraterna- 0


1988

Mariestad - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonIndianerna- 15
2Peter KarlssonOrnarna- 14
3Christer RohlenIndianerna- 12
4Dennis LofqvistBysarna- 10
5Kent DanielssonVetlanda- 9
6Tomas AnderssonVargarna- 8
7Tony SamuelssonSkepparna- 8
8Tony RickardssonStockholmU- 7
9Kristian HultgrenBysarna- 7
10Jorgen JohanssonDackarna- 7
11Kenneth LindbyBysarna- 6
12Rickard RosebySmederna- 4
13Patrik OlssonVargarna- 4
14Magnus AxelssonVetlanda- 3
15Jimmy EngmanStockholmU- 3
16Stefan LardnerRospiggarna- 3


1989

Kumla - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonIndianerna- 14
2Tony RickardssonStockholmU- 12
3Stefan DannoIndianerna- 11
4Niklas KarlssonOrnarna- 10
5Kenneth LindbyBysarna- 10
6Peter KarlssonOrnarna- 9
7Claes IvarssonVetlanda- 8
8Magnus OscarssonIndianerna- 8
9Niklas JohanssonBysarna- 8
10Joakim KarlssonSkepparna- 8
11Mikael MaxOrnarna- 7
12Robert JohanssonSmederna- 5
13Pierre CarlssonEskilstuna- 4
14Tomas KarlssonVargarna- 3
15Kristian HultgrenBysarna- 2
16Jan BergqvistSmederna- 1


1990

Hagfors - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joakim KarlssonSkepparna- 13
2Tony RickardssonStockholmU- 11+3
3Stefan DannoIndianerna- 11+2
4Stefan LardnerRospiggarna- 11+1
5Raymond SmedhSmederna- 10
6Mikael MaxOrnarna- 10
7Goran FloodIndianerna- 10
8Magnus DambergKorparna- 7
9Robert JohanssonSmederna- 6
10Niklas KlingbergOrnarna- 6
11Patrik JohanssonSmederna- 6
12Mikael HaglundIndianerna- 5
13Jimmy EngmanStockholmU- 5
14Magnus OscarssonIndianerna- 3
15Robert LjungholmStockholmU- 3
16Mats MalmbergStockholmU- 1


1991

Vastervik - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jorgen HultgrenSkepparna- 12+3
2Stefan AnderssonDackarna- 12+2
3Mikael MaxOrnarna- 12+1
4Joakim KarlssonSkepparna- 11
5Robert JohanssonSmederna- 11
6Stefan EkbergSkepparna- 10
7Jimmy EngmanGetingarna- 9
8Niklas KlingbergOrnarna- 8
9Magnus OscarssonIndianerna- 7
10Tomas OlssonOrnarna- 7
11Raymond SmedhSmederna- 6
12Mikael HaglundIndianerna- 4
13Jonathan ForsgrenKarlstad- 4
14Tobias AnderssonGriparna- 2
15Niklas JohanssonBysarna- 2
16Johan AnderssonVargarna- 2


1992

Linkoping - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxOrnarna- 15
2Stefan AnderssonDackarna- 13
3Niklas KlingbergOrnarna- 12
4Mats MalmbergGetingarna- 11
5Stefan EkbergFilbyterna- 10
6Marcus AnderssonGriparna- 9
7Robert ErikssonValsarna- 8
8Jonas GronstrandMasarna- 8
9Robert JohanssonSkepparna- 6
10Tomas OlssonOrnarna- 6
11Magnus ZetterstromVargarna- 6
12Joakim KarlssonSkepparna- 5
13Johan AnderssonVargarna- 4
14Mathias KarlssonVargarna- 3
15Jorgen HultgrenSkepparna- 2
16Fredrik PossnertSmederna- 0


1993

Nykoping - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niklas KlingbergOrnarna- 12+3
2Jonathan ForsgrenValsarna- 12+2
3Stefan EkbergFilbyterna- 12+1
4Tobias AnderssonGetingarna- 11
5Mikael MaxOrnarna- 10
6Daniel AnderssonGetingarna- 9
7Robert ErikssonValsarna- 9
8Frank RichtSmederna- 7
9Hakan AntonssonPiraterna- 7
10Robert LjungholmMasarna- 7R
11Stefan HjerneGriparna- 6
12Herman MoodyssonDackarna- 5
13Joakim KarlssonVästervik- 4
14Jonas GronstrandMasarna- 3
15Fredrik PossnertSmederna- 1
16Marcus AnderssonGriparna- 1
17Jens AnderssonVästervik- 1R
18Per WesterValsarna- 0


1994

Eskilstuna - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel AnderssonGetingarna- 14
2Marcus AnderssonBysarna- 13+3
3Robert ErikssonValsarna- 13+2
4Frank RichtSmederna- 13+1
5Kenny OlssonGamarna- 9
6Patrik DybeckMasarna- 8
7Anders HenrikssonVetlanda- 8
8Per WesterValsarna- 7
9Tomas OlssonOrnarna- 7
10Emil LindqvistRospiggarna- 6
11Bjorn GustavssonVetlanda- 6
12Rickard KarlssonKarlstad- 5
13Stefan HjerneRospiggarna- 4
14Peter I. KarlssonIndianerna- 3
15Johan AnderssonVargarna- 2
16Magnus WossFilbyterna- 2R
17Thomas KarlssonIndianerna- 0


1995

Norrkoping - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert ErikssonValsarna- 13
2Daniel AnderssonIndianerna- 12+3
3Anders HenrikssonVetlanda- 12+2
4Marcus AnderssonBysarna- 10
5Emil LindqvistRospiggarna- 10
6Kenny OlssonEskilstuna- 8
7Frank RichtSmederna- 7
8Patrik DybeckMasarna- 7
9Benny OlssonVargarna- 7
10Tomas OlssonOrnarna- 6
11Thomas KarlssonIndianerna- 6
12Magnus JohanssonBysarna- 6
13Peter I. KarlssonIndianerna- 5
14Bjorn GustavssonVetlanda- 5
15Robert PalovaaraKarlstad- 3
16Henrik TolkstamIndianerna- 2


1996

Hallstavik - 23 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil LindqvistRospiggarna- 13+3
2Peter I. KarlssonIndianerna- 13+2
3Anders HenrikssonVetlanda- 11+3
4Patrik DybeckRospiggarna- 11+2
5Tomas MessingRospiggarna- 10
6Benny OlssonVargarna- 9
7Andreas JonssonRospiggarna- 9
8Martin SvenssonVargarna- 8
9Kenny OlssonEskilstuna- 7
10Tomas LjungVetlanda- 6
11Daniel NermarkKarlstad- 6
12Robert PalovaaraKarlstad- 5
13Niklas AspgrenMasarna- 4
14Roger OlssonRospiggarna- 3
15Joonas KylmakorpiBysarna- 3
16Tobias JohanssonVetlanda- 1
17Andreas BergstromMasarna- 1R


1997

Vetlanda - 15 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter I. KarlssonIndianerna- 15
2Emil LindqvistRospiggarna- 14
3Tobias JohanssonVetlanda- 12
4Andreas JonssonRospiggarna- 10
5Andreas BergstromMasarna- 8
6Fredrik PetterssonIndianerna- 8
7Kenny OlssonVästervik- 8
8Freddie ErikssonGetingarna- 7
9Jimmy NicanderVargarna- 7
10Magnus HaraldssonVetlanda- 7
11Patrik DybeckBysarna- 6
12Joakim AspgrenMasarna- 5
13Per Ola ClaessonOrnarna- 4
14Emil KramerOrnarna- 4
15Niklas AspgrenMasarna- 4
16Patrik GustavssonIndianerna- 1


1998

Hagfors - 14 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonRospiggarna- 15
2Bjorn GustavssonVetlanda- 14
3Patrik DybeckIndianerna- 13
4Freddie ErikssonGetingarna- 11
5Tobias JohanssonSvelux- 9
6Andreas BergstromMasarna- 9
7Joakim AspgrenMasarna- 7
8Kenny OlssonVästervik- 7
9Henrik TolkstamValsarna- 7
10Jimmy NicanderVargarna- 7
11Anders SohlbergValsarna- 6
12Bjorn HansenValsarna- 6
13Emil KramerOrnarna- 6
14Henrik FredellKorparna- 2
15Patrik GustavssonIndianerna- 1
16Daniel NermarkValsarna- 0
17Par WiklanderKaparna- 0R
18Benny JohanssonPiraterna- 0R


1999

Norrkoping - 2 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joonas KylmakorpiKaparna- 14+3
2Andreas JonssonRospiggarna- 14+2
3Freddie ErikssonRospiggarna- 11
4Andreas BergstromMasarna- 9
5Emil KramerOrnarna- 8
6Magnus KarlssonOrnarna- 8
7Marcus JohanssonKaparna- 8
8Mattias NilssonVetlanda- 8
9Rickard SedeliusSmederna- 7
10Mattias GustavssonVetlanda- 7
11Anders LjungVästervik- 6
12Jimmy JanssonVargarna- 5
13Patrik GustafssonIndianerna- 5
14David RuudLejonen- 2
15Pontus HerouMasarna- 2
16Daniel AspegrenVetlanda- 1R
17Daniel DavidssonPiraterna- 0
18Per WiklanderKaparna- 0R


2000

Malilla - 18 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonRospiggarna- 15
2Emil KramerOrnarna- 14
3Mattias NilssonVetlanda- 11
4Magnus KarlssonOrnarna- 10
5Jonas DavidssonSmederna- 9
6Freddie ErikssonRospiggarna- 9
7Peter LjungSvelux- 7
8Joonas KylmakorpiKaparna- 7
9Fredrik PetterssonIndianerna- 7
10Nicklas GallonSmederna- 7
11Daniel DavidssonSmederna- 6
12Patrik GustafssonIndianerna- 6
13Rickard SedeliusSmederna- 4
14Per WiklanderKaparna- 4
15Anders SohlbergValsarna- 3
16Henrik LindePiraterna- 1R
17Anders LjungVästervik- 0


2001

Gislaved - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David RuudLejonen- 15
2Daniel DavidssonSmederna- 14
3Jonas DavidssonSmederna- 10+3
4Peter LjungSvelux- 10+2
5Magnus KarlssonValsarna- 9
6Patrik GustafssonIndianerna- 8
7Eric AnderssonMasarna- 8
8Fredrik LindgrenIndianerna- 7
9Antonio LindbackGasarna- 7
10Freddie ErikssonRospiggarna- 6
11Niklas FridellIndianerna- 6
12Robert LonnblomLejonen- 6
13Mattias NilssonVetlanda- 6
14Andreas LekanderPiraterna- 4
15Kim AspegrenVetlanda- 3
16Norvy BrandinKaparna- 1
17Mattias TrofastLejonen- 0R
18Fredrik AntfolkEldarna- 0R


2002

Vetlanda - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Freddie ErikssonRospiggarna- 14+3
2Peter LjungLuxo Stars- 14+2
3Kim JanssonKaparna- 13
4Fredrik LindgrenIndianerna- 11
5Jonas DavidssonRospiggarna- 10
6Daniel DavidssonSmederna- 9
7Magnus KarlssonValsarna- 9
8Antonio LindbackMasarna- 8
9Robert LonnblomLejonen- 6
10Sebastian AldenGasarna- 5
11Mattias NilssonVetlanda- 5
12Sebastian BengtssonGastarna- 5
13Niklas FridellIndianerna- 3
14Eric AnderssonMasarna- 3
15Fredrik AntfolkEldarna- 3
16Tobias MessingRospiggarna- 2


2003

Hagfors - 1 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenPiraterna- 14
2Peter LjungLuxo Stars- 12
3Jonas DavidssonRospiggarna- 11
4Mattias NilssonVMS Elit- 10
5Antonio LindbackGasarna- 10
6Tobias MessingRospiggarna- 8
7Sebastian BengtssonKaparna- 8
8Robert LonnblomVästervik- 8
9Andreas MessingRospiggarna- 8
10Sebastian AldenMasarna- 7
11Niklas FridellIndianerna- 7
12Eric AnderssonRospiggarna- 6
13Andreas LekanderGriparna- 5
14Norvy BrandinKaparna- 3
15Viktor BergstromVargarna- 2
16Daniel DavidssonSmederna- 1
17Tomas KarlssonPiraterna- 0
18Oskar FyhrmanVästervik- 0


2004

Malilla - 2 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenTeam Dalakraft- 13 +3
2Antonio LindbackMasarna- 13 +2
3Jonas DavidssonRospiggarna- 12 +3
4Sebastian AldenMasarna- 12 +2
5Daniel DavidssonRospiggarna- 12 +1
6Eric AnderssonRospiggarna- 10
7Mattias NilssonBysarna- 8
8Niklas FridellIndianerna- 7
9Tobias MessingEldarna- 6
10Johan EngmanIndianerna- 6
11Ricky KlingLuxo Stars- 5
12Sebastian BengtssonKaparna- 5R
13Andreas LekanderGriparna- 4
14Robert PetterssonBajen Speedway- 3
15Linus JanssonGetingarna- 2
16Andreas MessingEldarna- 2
17Tomas KarlssonOrnarna- 0


2005

Vetlanda - 7 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas DavidssonRospiggarna(3,3,3,3,3) 15
2Antonio LindbackMasarna(3,3,3,2,3) 14
3Fredrik LindgrenMasarna(3,3,3,1,3) 13
4Eric AnderssonSmederna(2,2,3,3,2) 12
5Andreas MessingGetingarna(2,1,2,3,3) 11
6Robert PetterssonBajen(2,2,1,2,2) 9
7Sebastian AldenMasarna(1,2,2,2,2) 9
8Sebastian BengtssonKaparna(2,0,2,3,1) 8
9Ricky KlingLuxoStars(3,1,1,1,2) 8
10Christian IsomettaEldarna(1,3,0,0,0) 4
11Viktor BergstromVargarna(0,2,0,1,1) 4
12Thomas H. JonassonJonasson(0,1,2,0,1) 4
13Billy ForsbergGetingarna(1,0,1,2,0) 4
14Tobias MessingGetingarna(1,w,1,1,1) 4
15Joakim BrolinTeamBikab(0,1,0,0,0) 1
16Kim AlmqvistLejonen(0,0,0,0,0) 0
17Hampus GustavssonGriparna- nsR
17Johan EngmanVastervik- nsR

Gislaved - 11 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenAvesta(3,3,3,3,3) 15
2Jonas DavidssonHallstavik(3,3,2,3,3) 14
3Christian IsomettaHuddinge(2,1,3,3,3) 12
4Ricky KlingMalilla(1,3,3,2,2) 11
5Viktor BergstroemNorrkoeping(3,2,2,3,0) 10
6Sebastian BengtssonGoeteborg(2,3,3,d,2) 10
7Kim AlmqvistGislaved(3,0,1,1,3) 8
8Billy ForsbergSztokholm(1,2,1,2,2) 8
9Robin AspgrenVetlanda(2,1,2,1,1) 7
10Johan EngmanVastervik(0,2,2,1,1) 6
11John LarssonSztokholm(2,1,w,0,2) 5
12Robert HendersonEskilstuna(1,0,1,2,1) 5
13Mikael BerntssonGoeteborg(0,0,0,2,1) 3
14Christian IngessonMotala(0,2,0,1,0) 3
15Daniel PeterssonVetlanda(0,1,1,0,0) 2
16Joachim EngstrandHuddinge(1,0,0,0,0) 1
17Joergen ZetterbergVetlanda(w,-,-,-,-) 0
18Linus EklofEskilstuna- ns

Lindesberg - 11 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian AldenAvesta(3,2,3,3,3) 14
2Andreas MessingSztokholm(3,3,2,3,3) 14
3Tobias MessingSztokholm(2,3,3,3,2) 13
4Eric AnderssonEskilstuna(3,3,3,3,0) 12
5Thomas H. JonassonVetlanda(2,2,3,2,2) 11
6Joakim BrolinEskilstuna(3,3,1,1,1) 9
7Robert PetterssonSztokholm(0,2,2,2,3) 9
8Hampus GustavssonNykoeping(2,1,2,0,3) 8
9Jens OskarssonSztokholm(2,0,1,1,2) 6
10Robin TornqvistHagfors(1,2,1,2,d) 6
11Linus JanssonSztokholm(0,0,2,2,w) 4
12Jesper BrolinEskilstuna(1,1,0,w,2) 4
13Daniel AhlinOrebro(1,1,0,1,1) 4
14Rickard AnderssonEskilstuna(0,1,1,1,1) 4
15Victor AnderssonLinkoeping(1,0,0,0,0) 1
16David HillborgOrebro(d,0,0,0,1) 1
17Marcus AstroemNassjo- ns

2006

Motala - 4 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackMasarna Avesta(2,3,3,2,3) 15+3
2Sebastian AldenMasarna Avesta(2,3,2,3,0) 13+2
3Thomas H. JohanssonVMS Elit(3,2,3,3,3) 10+3+1
4Fredrik LindgrenMasarna Avesta(3,2,2,2,2) 14+w
5Robin TornqvistLuxo Stars(3,2,2,2,2) 11+2
6Andreas MessingRospiggarna(3,3,1,1,1) 9+1
7Robert PettersonTeam Dalakraft(2,1,2,3,2) 10+0
8Linus EklofSmederna(1,0,2,2,3) 8
9Ricky KlingLuxo Stars(2,w,3,1,1) 7
10Ludvig LindgrenKumla Promotion(1,1,1,1,2) 6
11Billy ForsbergVastervik(0,2,1,0,2) 5
12Viktor BergstromGetingarna(0,1,1,2,0) 4
13Joakim BrolinTeam Bikab(1,2,w,0,w) 3
14Viktor GothbergLejonen(0,1,0,0,1) 2
15Linus JanssonGavle(0,w,0,0,1) 1
16Jesper BrolinTeam Bikab(0,0,1,0) 1
17Simon GustafssonKumla Promotion(1) 1R
18John LarssonGetingarna(0) 0R

Hallstavik - 8 lipiec

Elimnacja 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian AldenTeam Dalakraft(3,3,3,3,3) 15
2Andreas MessingRospiggarna(3,3,2,3,3) 14
3Robert PettersonTeam Dalakraft(3,3,3,2,2) 13
4Linus EklofSmederna(2,3,3,1,3) 12
5Billy ForsbergVastervik(3,2,2,2,1) 10
6Linus JanssonGavle(2,1,3,0,3) 9
7Joakim BrolinTeam Bikab(1,2,w,3,2) 8
8Jesper BrolinTeam Bikab(0,2,1,3,1) 7
9David HillborgGavle(0,1,1,2,2,2) 6
10Jonas AnderssonRospiggarna(2,2,0,1,1) 6
11Lars LstromBysarna(2,1,2,1,0) 6
12Linus SundestromTeam Dalakraft(1,0,0,1,2) 4
13Robert HendersonTeam Bikab(1,0,0,2,0) 3
14Jens OskarssonGavle(1,1,1,0,0) 3
15Robin BergqvistMasarna Avesta(0,0,2,0,w) 2
16Fredrik AnderssonTeam Dalakraft(0,0,1,0,1) 2
17Andreas WestlundGavle(ns) nsR

Elimnacja 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian BengtssonMasarna Avesta(3,3,3,3,3) 15
2Thomas H. JohanssonVMS Elit(3,3,2,3,3) 14
3Robin TornqvistValsarna(2,3,3,2,3) 13
4Viktor GothbergLejonen(1,3,2,3,2) 11
5Ricky KlingLuxo Stars(3,2,3,2,0) 10
6Viktor BergstromGetingarna(3,2,3,1,1) 10
7Ludvig LindgrenKumla Promotion(2,2,2,0,3) 9
8Simon GustafssonKumla Promotion(2,1,0,3,2) 8
9Christian IsomettaLuxo Stars(w,0,2,2,2) 6
10Kim AlmqvistLejonen(0,1,1,2,1) 5
11Niklas LarssonLejonen(1,0,0,1,2) 4
12Tomas KarlssonVMS Elit(w,2,1,1,w) 4
13John LarssonPiraterna(2,0,1,w,1) 4
14Jorgen ZetterbergGetingarna(1,1,1,0,0) 3
15Christian IngessonBysarna(0,0,0,1,1) 2
16Robin AspgrenVikingarna(1,1,0,w,w) 2
17Joachim EngstrandValsarna(ns) nsR
17Tobias IngessonVikingarna(ns) nsR

2007

Kumla - 31 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Pettersson-(3,3,3,3,2) 14+3
2Andreas Messing-(3,2,3,2,3) 13+2
3Ricky Kling-(2,3,0,2,3) 10+3+1
4Simon Gustafsson-(3,3,2,3,3) 14+u
5Linus Sundstrom-(2,3,1,3,2) 11+2
6Kim Nilsson-(2,1,3,0,2) 8+1
7Linus Eklof-(1,2,0,3,3) 9+w
8Robin Bergqvist-(0,2,3,2,1) 8
9Robin Tornqvist-(0,2,2,2,1) 7
10Viktor Bergstrom-(3,0,0,1,2) 6
11Thomas H Jonasson-(1,1,2,,) 4
12Christian Ingesson-(1,1,0,1,0) 3
13Anton Gothberg-(0,1,1,1,0) 3
14Dennis Andersson-(1,0,1,1,0) 3
15Jonas Messing-(,,2,0,1) 3
16Billy Forsberg-(2,0,,,) 2
17Robin Aspegren-(,,1,0,1) 2R
18Kim Almqvist-(0,0,0,0,0) 0R

Nassjo - 28 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ricky Kling-(3,3,3,3,2) 14
2Viktor Bergstrom-(3,3,3,2,1) 12
3Billy Forsberg-(3,3,3,3,0) 12
4Robin Bergqvist-(1,2,3,2,3) 11
5Christian Ingesson-(1,3,2,3,2) 11
6Kim Nilsson-(2,2,1,2,2) 9
7Linus Eklof-(2,1,2,3,1) 9
8Robert Pettersson-(2,2,2,1,0) 7+3
9Jonas Messing-(2,1,1,0,3) 7+2
10Jonas Andersson-(0,0,2,1,3) 6
11Niklas Larsson-(1,0,1,1,3) 6
12Tobias Ingesson-(3,2,0,1,0) 6
13Robert Henderson-(0,1,0,2,0) 3
14Dan Kjellberg-(0,1,0,0,2) 3
15Joachim Engstrand-(,,1,,1) 2
16Sebastian Carlsson-(0,0,0,0,1) 1
17Robin Johansson-(1,0,0,0,0) 1R
18Tomas Karlsson-(0,0,0,0,0) 0R

Gislaved - 28 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas Messing-(1,3,3,3,3) 13
2Ludvig Lindgren-(2,2,3,3,3) 13
3Simon Gustafsson-(3,2,2,3,2) 12
4Thomas H Jonasson-(3,3,3,0,3) 12
5Linus Sundstrom-(3,3,1,2,2) 11
6Robin Tornqvist-(2,3,1,3,2) 11
7Anton Gothberg-(3,2,2,2,1) 10
8Dennis Andersson-(2,1,2,2,0) 7+3
9Kim Almqvist-(2,1,3,1,0) 7+2
10Robin Aspegren-(0,2,0,1,3) 6
11Mikael Berntsson-(0,0,2,1,1) 4
12Henrik Karlsson-(1,1,1,0,1) 4
13Anton Rosen-(0,1,0,0,2) 3
14Daniel Ahlin-(0,0,1,0,1) 2
15Magnus Persson-(1,0,0,1,0) 2
16Ted Hagansbo-(0,,,2,) 2
17Dennis Dahlborg-(0,0,0,,) 0R
18Marcus Astrom-(ns) nsR

2008

Avesta - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ricky KlingGnistorna(3,2,2,2,3) 12+3
2Simon GustafssonIndianerna(2,3,3,3,2) 13+2
3Ludvig LindgrenOrnarna(0,3,1,2,2) 8+3+1
4Kim NilssonHammarby(2,0,3,3,3) 11+0
5Linus EklofTeam Bikab(3,3,2,1,1) 10+2
6Linus SundstromPiraterna(1,2,3,2,3) 11+1
7Billy ForsbergVastervik(1,3,1,3,3) 11+w
8Robin AspegrenElit Vetlanda(3,1,1,1,2) 8
9Dennis AnderssonMasarna Avesta(2,2,2,2,0) 8
10Andreas MessingRospiggarna(3,0,3,w,-) 6
11Anton RosenTeam Dalakraft(1,2,0,1,1) 5
12Robert HendersonFilbyterna(w,0,1,3,0) 4
13Robert PetterssonLejonen(1,1,2,0,0) 4
14Anders MellgrenValsarna(0,1,0,0,2) 3
15Christian AgoDackarna(2,0,1,1) 2R
16Henrik KarlssonSmederna(0,1,w,0,1) 2
17Christian IsomettaDackarna(0,w,-,-,-) 0
18David RohlenIndianerna(0,0) 0R

Nykoping - 8 czerwiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Linus SundstromPiraterna(3,3,3,3,3) 15
2Robert HendersonTeam Bikab(2,3,0,3,3) 11
3Anders MellgrenValsarna(2,2,1,3,3) 11
4Jonas MessingRospiggarna(3,2,3,0,2) 10
5Dennis AnderssonMasarna Avesta(2,1,3,2,2) 10
6Robert PetterssonLejonen(3,3,1,0,1) 8
7Christian IsomettaDackarna(3,3,1,1,0) 8
8Anton RosenTeam Dalakraft(2,1,2,2,1) 8
9Robin AspegrenElit Vetlanda(w,0,3,1,3) 7
10Henrik KarlssonTeam Bikab(1,0,0,3,2) 6+3
11Linus JanssonRospiggarna(0,1,2,1,2) 6+2
12Christian AgoDackarna(1,0,2,2,0) 5
13David RohlenIndianerna(1,2,1,0,1) 5
14Jonas AnderssonVargarna(0,0,2,2,0) 4
15Robin TornqvistValsarna(1,2,w,-,-) 3
16Robin BergqvistValsarna(0,1,0,1,1) 3
17Anton GothbergLejonen(0,0) 0R

Nykoping - 8 czerwiec

Bieg kwalifikacyjny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MellgrenValsarna(3) 3
2Robin AspegrenElit Vetlanda(2) 2
3Anton GothbergLejonen(1) 1

2009

Malilla - 24 lipiec

Format zawodów: kwalifikacje i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas H. JonassonElit Vetlanda(3,2,2,3,2) 12+2
2Dennis AnderssonOrnarna(3,2,3,2,3) 13+2
3Linus SundstromSolkatterna(3,3,1,3,1) 11+1
4Simon GustafssonIndianerna(1,3,1,3,3) 11+w
5Linus EklofGriparna(3,3,3,0,0) 9
6Pontus AspgrenMasarna(2,2,2,3,0) 9
7Robin AspegrenValsarna(0,3,3,2,1) 9
8Ludvig LindgrenDackarna(1,0,3,1,3) 8
9Billy ForsbergMasarna(0,2,2,2,2) 8
10Robert PetterssonGnistorna(2,0,1,0,3) 6
11Kim NilssonGriparna(2,1,0,1,2) 6
12Anton RosenMasarna(0,0,2,2,1) 5
13Anders MellgrenElit Vetlanda(1,1,1,1,0) 4
14Robert HendersonTeam Bikab(0,1,0,t,2) 3
15David RohlenIndianerna(1,1,0,0,1) 3
16Jonas AnderssonVargarna(2,0,0,0,0) 2
17Christian AgoOrnarna(1) 1R
18Sebastian CarlssonFilbyterna(ns) nsR

Norrkoping - 14 czerwiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MellgrenElit Vetlanda(3,2,3,1,3) 12
2Robert HendersonTeam Bikab(3,3,2,w/u,3) 11
3Robin AspegrenValsarna(w/2min,3,2,3,3) 11
4Jonas AnderssonVargarna(3,2,3,1,2) 11
5Pontus AspgrenMasarna(2,1,2,3,1) 9
6David RohlenIndianerna(3,2,0,3,0) 8
7Robert PetterssonLejonen(1,3,ns,2,2) 8
8Dennis AnderssonOrnarna(w/u,1,1,2,3) 7+3
9Christian AgoOrnarna(2,ns,3,0,2) 7+u
10Sebastian CarlssonFilbyterna(1,1,1,1,2) 6+3
11Daniel HendersonTeam Bikab(2,0,2,2,ns) 6+ns
12Henrik KarlssonTeam Bikab(t,3,R,2,w/u) 5
13Robin BergqvistTeam Bikab(0,u,1,3,1) 5
14Jonas MessingRospiggarna(1,0,3,w/u,1) 5
15Robin BurestadGetingarna(2,1,1,w/u,1) 5
16Niklas LarssonDackarna(1,2,w/u,ns,ns) 3

2010

Malilla - 17 wrzesień

Format zawodów: kwalifikacje i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dennis AnderssonGislaved(2,3,3,3,3) 14+3
2Linus EklofHammarby(3,2,3,1,3) 12+2
3Linus SundstromMotala(3,3,1,2,2) 11+3+1
4Simon GustafssonKumla(3,1,3,3,3) 13+0
5Ludvig LindgrenMalilla(2,0,3,3,1) 9+2
6Robin AspegrenNassjo SK(3,2,2,ns,3) 10+1
7Kim NilssonNykoping(2,3,2,2,0) 9+w
8Anton RosenRospiggarna(1,3,1,2,2) 9
9Joel LarssonMalilla(1,2,2,2,1) 8
10Jonas MessingVetlanda(0,2,2,1,1) 6
11Victor PalovaaraKarlstad(0,1,0,3,1) 5
12Alexander EdbergHammarby(1,1,1,0,2) 5
13Andreas WestlundMasarna(0,1,1,1,0) 3
14Jacob ThorsellElit Vetlanda(2,ns,0,0,0) 2
15Andre HertzbergVargarna(2) 2R
16Sebastian KarlssonGriparna(1,0,0,u,ns) 1
17Oliver BerntzonOrnarna(0,0,ns,0,0) 0
18Christian AgoOrnarna(ns) nsR

Nykoping - 21 sierpień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton RosenRospiggarna(3,3,3,3,2) 14
2Linus EklofHammarby(2,3,3,2,3) 13
3Jonas MessingNassjo SK(3,2,3,1,3) 12
4Oliver BerntzonOrnarna(2,0,3,1,3) 9
5Sebastian KarlssonGriparna(1,3,2,2,1) 9
6Andreas WestlundMasarna(0,2,2,3,2) 9
7Victor PalovaaraSolkaterna(3,1,w/u,1,3) 8+3
8Joel LarssonDackarna(1,1,1,3,2) 8+2
9Jacob ThorsellElit Vetlanda(3,1,1,1,2) 8+1
10Andre HertzbergVargarna(2,3,w/u,2,w/u) 7
11Anders MellgrenValsarna(0,ns,2,3,1) 6
12Christian AgoOrnarna(1,2,2,w/u,w/u) 5
13Tim GudmundssonDackarna(0,2,1,2,w/u) 5
14Mathias ThornblomOrnarna(1,1,0,0,0) 2
15Daniel HendersonIkaros Smederna(2,0,0,w/u,ns) 2
16Henrik KarlssonIkaros Smederna(0,0,1,ns,ns) 1

2011

Malilla - 16 wrzesień (16.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon Gustafsson-(3,3,3,2,2) 13+3
2Linus Sundstrom-(3,3,1,3,2) 12+2
3Kim Nilsson-(t,3,3,2,3) 11+1
4Pontus Aspgren-(1,2,2,2,3) 10+3+u
5Joel Larsson-(3,1,3,1,1) 9+2
6Ludvig Lindgren-(1,1,2,3,3) 10+1
7Christian Ago-(2,2,3,1,3) 11+0
8Mathias Thornblom-(0,2,1,3,1) 7
9Oliver Berntzon-(2,0,1,3,1) 7
10Anton Rosen-(0,3,0,1,2) 6
11Andre Hertzberg-(2,1,1,1,0) 5
12Victor Palovaara-(2,2,0,0,0) 4
13Henrik Karlsson-(t,d,2,0,2) 4
14Daniel Henderson-(1,0,d,2,1) 4
15Jonas Engdahl-(3) 3
16Tim Gudmundsson-(u,0,2,0,0) 2
17Henric Lindqvist-(0,1,0,0,0) 1
18Jacob Thorssell-(w/u) 0

Eskilstunda - 12 sierpień (12.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mathias ThornblomFNC-Gnistorna(3,3,2,3,3) 14
2Anton RosenMasarna(3,3,2,3,2) 13
3Henrik KarlssonIkaros Smederna(3,3,3,3,0) 12
4Victor PalovaaraValsarna(2,3,3,1,1) 10
5Christian AgoOrnarna(3,2,1,2,2) 10
6Henric LindqvistElit Vetlanda(1,1,3,2,2) 9
7Oliver BerntzonLejonen(0,2,2,1,3) 8+3
8Joel LarssonDackarna(2,2,1,0,3) 8+2
9Daniel HendersonIkaros Smederna(1,0,3,2,2) 8+w
10Andre HertzbergVargarna(w/2min.,1,1,2,3) 7+3
11Ted HagansboOrnarna(2,0,1,3,1) 7+2
12Freddy GodlundAvantia Speedway(1,0,2,0,1) 4
13Niklas ErikssonIndianerna(2,0,0,1,0) 3
14Rasmus EklofIkaros Smederna(1,1,w/u,1,0) 3
15Andreas WestlundGasarna(0,2,0,0,0) 2
16Tim GudmundssonAvantia Speedway(w/u,1,0,w,1) 2
17Oskar KarlssonVastervik(1) 1R
18Olof NilssonOrnarna(0) 0R

2012

Vetlanda - 11 sierpień (11.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dennis AnderssonHammarby Sztokholm(3,3,3,3,3) 15+3
2Anders MellgrenVargarna Norrkoeping(1,2,3,2,2) 10+3+2
3Jacob ThorssellMasarna Avesta(3,3,2,2,2) 12+1
4Mathias ThornblomGnistorna Malmoe(2,3,1,3,3) 12+0
5Pontus AspgrenMasarna Avesta(3,3,1,0,2) 9+2
6Oliver BerntzonIkaros Smederna Eskilstuna(2,2,2,3,3) 12+1
7Daniel HenderssonIkaros Smederna Eskilstuna(3,2,2,2,2) 11+0
8Henric LindqvistElit Vetlanda(1,1,2,1,3) 8
9Anton RosenMasarna Avesta(2,1,3,d,1) 7
10Victor PalovaaraDackarna Malilla(-,2,3,1,0) 6
11Sebastian CarlssonGnistorna Malmoe(0,1,0,3,1) 5
12Joel LarssonGriparna Nykoeping(2,1,1,0,0) 4
13Rasmus BrobergIkaros Smederna Eskilstuna(0,0,0,2,1) 3
14Adrian BergqvistRospigaarna Hallstavik(1,0,1,1,0) 3
15Oskar KarlssonVastervik (0,0,0,1,1) 2
16Andre HertzbergVargarna Norrkoeping(0,0,0,d,-) 0
17Eric AshedeLejonen Gislaved(1,0,0) 0
18Tim GudmundssonDackarna Malilla(-,-,-,-,-) ns

Eskilstunda - 21 lipiec (21.07).

Uwaga ! Przed turniejem głównym rozegrano bieg eliminacyjny. Zwyciężył Stefan Hurtig przed Adrianem Bergqvistem i Alexandrem Liljekvistem.

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel HendersonIkaros Smederna(3,3,3,3,3) 15
2Oliver BerntzonIkaros Smederna(3,2,1,3,3) 12
3Henric LindqvistElit Vetlanda(3,2,2,3,2) 12
4Sebastian CarlssonFNC-Gnistorna(2,3,3,2,2) 12
5Tim GudmundssonDackarna(1,3,3,1,3) 11
6Andre HertzbergVargarna(1,3,2,2,2) 10
7Freddy GodlundOrnarna(3,2,2,w/u,1) 8
8Oskar KarlssonVastervik(2,1,1,2,2) 8
9Joel LarssonGriparna(0,2,2,3,u) 7
10Adrian BergqvistRospiggarna(1,0,3,0,1) 5
11Rasmus BrobergIkaros Smederna(2,w/wmin., 0,2,1) 5+3
12Eric AshedeLejonen(0,1,u,0,3) 5+2
13Linus LydinLejonen(2,1,w,-,-) 3
14Joel AnderssonOrnarna(1,0,1,1,0) 3
15Jonas EngdahlOrnarna(0,0,1,1,0) 2
16Stefan HurtigIkaros Smederna(0,1,0,w/u,w) 1
17Alexander LiljeqvistMasarna(0,1,t) 1R

2013

Vetlanda - 31 sierpień (31.08).

Format zawodów: kwalifikacje, półfinał i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik EngmanOrnarna(w,2,3,3,3) 11+3+3
2Oliver BerntzonIkaros Smederna(3,3,3,3,1) 13+2
3Mathias ThornblomFNC-Gnistorna(3,3,1,3,3) 13+1
4Joel LarssonDackarna(3,3,2,0,3) 11+0
5Victor PalovaaraRospiggarna(3,1,3,2,2) 11+2
6Joel AnderssonIndianerna(2,3,3,2,1) 11+1
7John LindmanGriparna(2,2,0,3,2) 9+0
8Freddy GodlundOrnarna(2,2,0,2,3) 9
9Henric LindqvistElit Vetlanda(1,2,2,2,2) 9
10Adrian BergqvistOrnarna(0,1,1,1,2) 5
11Kenny WennerstamElit Vetlanda(1,0,2,0,1) 4
12Oskar KarlssonVastervik(2,1,1,w,-) 4
13Rasmus EklofGriparna(0,w/u,2,1,w) 3
14Tim GudmundssonLejonen(1,1,t,1,0) 3
15Freddie BromsMasarna(1,1,1) 3R
16Alexander JohanssonLejonen(1,0,0,0,0) 1
17Eric AshedeLejonen(w/u,u,-,-,-) 0
18Simon AstromMasarna(0,0) 0R

Nassjo - 28 lipiec (28.07).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eric AshedeLejonen(3,2,3,3,3) 14
2Kenny WennerstamElit Vetlanda(2,3,3,3,1) 12
3Joel AnderssonIndianerna(3,3,2,2,2) 12
4John LindmanGriparna(w/u,3,3,2,3) 11
5Tim GudmundssonLejonen(1,2,1,3,3) 10
6Rasmus BrobergMasarna(3,2,2,2,w) 9
7Oskar KarlssonVastervik(2,1,w,3,2) 8+3
8Rasmus EklofGriparna(3,1,3,1,0) 8+2
9Alexander JohanssonPiraterna(2,3,1,0,2) 8+1
10Adrian BergqvistOrnarna(1,0,2,2,3) 8+0
11Freddie BromsMasarna(2,1,2,1,1) 7
12Simon AstromMasarna(1,1,1,1,0) 4
13Stefan HurtigSmederna(0,2,0,w,1) 3
14Viktor LockstromDackarna(1,w/u,1,0,w) 2
15Jonas EngdahlOrnarna(0,0,0,1,-) 1
16Martin LiljeqvistMasarna(0,t,u,u,-) 1
17Alexander LiljeqvistMasarna(0,2) 2R
18Johan JensenElit Vetlanda(1) 1

2014

Nykoping - 6 wrzesień (06.09).

Format zawodów: kwalifikacje, bieg ostatniej szansy i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik EngmanPiraterna(3,3,3,2,2) 13+3
2Victor PalovaaraValsarna(1,1,3,3,3) 11+3+2
3Oliver BerntzonIkaros Smederna(3,3,2,2,2) 12+1
4Jacob ThorssellElit Vetlanda(2,2,3,3,3) 13
5Jonas EngdahlDackarna(1,3,2,3,1) 10+2
6Joel AnderssonIndianerna(1,1,1,3,3) 9+u
7John LindmanGriparna(w/u,2,3,2,2) 9+w/u
8Oskar KarlssonOrnarna(3,2,0,0,3) 8
9Kenny WennerstamElit Vetlanda(3,3,1,0,0) 7
10Maksymilian BogdanowiczGnistorna(2,0,2,2,w/u) 6
11Rasmus BrobergMasarna(2,0,1,1,2) 6
12Johan JensenElit Vetlanda(u,2,2,1,1) 6
13Johannes StarkIkaros Smederna(2,w/u,0,1,0) 3
14Joel KlingDackarna(0,1,1,0,1) 3
15Oskar ThulinElit Vetlanda(0,1,0,0,0) 1
16Martin LiljeqvistGriparna(w/u,0,w) 0
17Adrian BergqvistValsarna(1) 1R
18Robin NormanMasarna(1) 1R

Mariestad - 2 sierpień (02.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maksymilian BogdanowiczGnistorna(3,2,3,3,3) 14
2Rasmus BrobergMasarna(3,3,3,3,2) 14
3Oskar KarlssonOrnarna(2,1,3,3,3) 12
4Johan JensenElit Vetlanda(1,3,2,2,2) 10
5Joel KlingDackarna(0,3,1,1,3) 8
6Martin LiljeqvistGriparna(0,1,2,2,3) 8
7Johannes StarkIkaros Smederna(2,2,1,3,w/u) 8
8Jonas EngdahlDackarna(0,0,3,2,2) 7+3
9Oskar ThulinElit Vetlanda(3,3,1,0,0) 7+2
10Adrian BergqvistValsarna(2,1,2,2,w) 7+1
11Robin NormanMasarna(3,1,1,0,2) 7+0
12Viktor LockstromDackarna(1,2,2,1,0) 6
13Viktor FloodIndianerna(2,0,0,1,1) 4
14Alexander LiljeqvistGriparna(w/u,2,u,1,1) 4
15Ludvig ErikssonIndianerna(1,0,w/wmin.,u) 1
16Simon ErikssonRospiggarna(1,0) 1
17Gustav JohanssonVastervik(0,0,1) 1R
18Andreas RunessonElit Vetlanda(0) 0R




Odwiedziny (Visitors):
6951155


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl