Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1987-2016

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Rosji na Żużlu
(Individual Speedway Junior Russian Championship)

Thanks to Charles McKay and Rafał Litwiński
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1987Konstantin SwinkinCzerkiesskFinał
1988Andriej WołochowBałakowoFinał
1989Aleksandr BielskiKemerowoFinał
1989Siergiej DerkaczBałakowoPółfinał 1
1989Władimir CzernowKemerowoPółfinał 2
1991Siergiej KuzinBałakowoFinał
1991Wiaczesław WiaczesławWładywostokPółfinał 1
1991Siergiej KuzinBałakowoPółfinał 2
1992Oleg KiptiewCzerkiesskFinał
1992Albert ŁatypowOktiabrskijPółfinał 1
1992Siergiej KuzinBałakowoPółfinał 2
1993Oleg KiptiewCzerkiesskFinał
1993Siergiej DarkinTogliattiPółfinał
1994Siergiej JeroszynTogliattiFinał
1994Andriej KriwokoniewSaławatPółfinał
1995Eduard SzajchulinOktiabrskijFinał
1996Władimir DubininWładywostokFinał
1996Andriej ZarjaTogliattiPółfinał
1997Roman PoważnyTogliattiFinał
1997Roman KokodiejewTogliattiPółfinał
1998Andriej GancewOktiabrskijFinał
1999Konstantin KorniewOktiabrskijFinał
2000Siemion WłasowSaławatFinał
2001Rienat GafurowOktiabrskijFinał
2002Dienis GizatullinOktiabrskijFinał
2003Rienat GafurowOktiabrskijFinał
2003Kirył FilinowBałakowoPółfinał 1
2003Dmitrij StarostinOktiabrskijPółfinał 2
2004Dienis GizatullinOktiabrskijFinał
2004Dienis GizatullinOktiabrskijPółfinał 1
2004Maksim KalimulinOktiabrskijPółfinał 2
2005Emil SajfutdinowTogliattiFinał
2005Wiktor GołubowskiSaławatPółfinał 1
2005Emil SajfutdinowTogliattiPółfinał 2
2006Aleksiej CharczenkoPrimorskij KrajFinał
2006Danił IwanowTogliattiPółfinał 1
2006Wiktor GołubowskiSaławatPółfinał 2
2006Aleksiej CharczenkoPrimorskij KrajPółfinał 3
2007Danił IwanowTogliattiFinał
2007Emil SajfutdinowTogliattiPółfinał 1
2007Kirył FilinowSK BałakowoPółfinał 2
2008Emil SajfutdinowTogliattiFinał
2008Artiom ŁagutaWładywostokPółfinał
2008Artiom WodiakowSK BałakowoPółfinał
2009Artiom ŁagutaWładywostokFinał
2009Andriej KudriaszowSK BałakowoPółfinał
2009Siergiej KaraczincewTogliattiPółfinał
2010Artiom ŁagutaWładywostokFinał
2010Władimir BorodulinSK BałakowoPółfinał
2010Iwan ŁysikWładywostokEliminacje do półfinału
2011Ilja CzałowSK BałakowoFinał
2011Witalij BiełousowTogliattiPółfinał
2011Władimir BorodulinSK BałakowoPółfinał
2012Andriej KudriaszowSK BałakowoFinał
2012Wadim TarasenkoWładywostokPółfinał
2013Wadim TarasienkoWładywostokFinał
2013Iwan ŁysikWładywostokPółfinał
2014Ilja CzałowBałakowoFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Ilja CzałowBałakowoFinał nr 2
2014Ilja CzałowBałakowoFinał nr 1
2014Siergiej AgałcowTogliattiPółfinał
2015Wadim TarasienkoWładywostokFinał
2015Andriej CzindiłowBałakowoPółfinał

1987

Czerkiessk

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Konstantin SwinkinCzerkiessk- 15
2Rusłan KowalCzerkiessk- 12+3
3Oleg KurguskinElista- 12+2
4Witalij JefimowWładywostok- 12+1
5Dmytro HrezinOktiabrskij- 11
6Igor DubininNowosybirsk- 10
7Aleksandr BielskiNowosybirsk- 8
8Andriej WołochowTogliatti- 7
9Jewgienij RodinKemerowo- 6
10Pawieł CzernowNowosybirsk- 6
11Władimir OczabrukCzerkiessk- 5
12Władimir CzernowKemerowo- 4
13Siergiej KonowałowBałakowo- 3
14Siergiej DerkaczBałakowo- 3
15Walerij MamajewUfa- 2
16Wiaczesław KoczerginOktiabrskij- 2
17Ruzil WalijewOktiabrskij- 1
18Jurij JurczenkoCzerkiessk- 0






1988

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej WołochowBałakowo- 14+3
2Dmytro HrezinOktiabrskij- 14+2
3Walerij MamajewUfa- 14+1
4Witalij JefimowWładywostok- 12
5Pawieł CzernowNowosybirsk- 11
6Ruzil WalijewOktiabrskij- 8
7Siergiej DerkaczBałakowo- 7
8Władimir OczabrukCzerkiessk- 6
9Wiaczesław NikulinWładywostok- 6
10Siergiej MiszenkinOktiabrskij- 6
11Andriej SmirnowKemerowo- 5
12Władimir CzernowKemerowo- 5
13Aleksandr GanowNowosybirsk- 5
14Aleksandr KutkinNowosybirsk- 3
15Władimir MałachowOktiabrskij- 2
16Andriej KarłowKemerowo- 2






1989

Czerkiessk - 23 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr BielskiKemerowo(3,3,3,3,3) 15
2Aleksandr GanowNowosybirsk(2,3,3,2,3) 13
3Igor DubininNowosybirsk(3,3,3,3,t) 12+3
4Anatolij ChłynowSaławat(3,1,3,3,2) 12+2
5Władimir MałachowOktiabrskij(2,1,2,2,3) 10
6Rusłan KowalCzerkiessk(1,2,3,d,3) 9
7Władimir OczabrukCzerkiessk(3,2,2,d,2) 9
8Władimir CzernowKemerowo(1,1,2,2,2) 8
9Oleg DragobieckiCzerkiessk(2,w,1,2,1) 6
10Siergiej DerkaczBałakowo(1,0,1,1,2) 5
11Siergiej CzeriedniakowCzerkiessk(3,2,u,ns,ns) 5
12Oleg PupyszewUfa(1,2,0,1,1) 5
13Arkadij SuszkowWładywostok(u,1,2,1,1) 5
14Siergiej MichajłowUfa(2,0,0,0,1) 3
15Iwan DromienkoBałakowo(0,1,0,1,0) 2
16Siergiej KuzinBałakowo(0,0,1,0,0) 1
17Igor GrigorjewCzerkiessk(ns) ns
18Wiktor JelszynBałakowo(ns) ns

Bałakowo - 16 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DerkaczBałakowo- 15
2Igor DubininNowosybirsk- 14
3Aleksandr GanowNowosybirsk- 13
4Siergiej MichajłowUfa- 11
5Siergiej KuzinBałakowo- 9
6Iwan DromienkoBałakowo- 9
7Wiktor JelszynBałakowo- 8
8Oleg PupyszewUfa- 8
9Anatolij ChłynowSaławat- 6
10Aleksandr KutkinNowosybirsk- 5
11Aleksiej Iwanow IITogliatti- 5
12Aleksiej MorozowBałakowo- 5
13Aleksiej GawrowNowosybirsk- 3
14Oleg CzurkinBałakowo- 3
15Farit AlchamowSterlitamak- 3
16Siergiej UlczicBałakowo- 1

Elista - 16 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir CzernowKemerowo- 14
2Rusłan KowalCzerkiessk- 13
3Aleksandr BielskiKemerowo- 11+3
4Oleg DragobieckiCzerkiessk- 11+2
5Władimir OczabrukCzerkiessk- 10
6Władimir MałachowOktiabrskij- 10
7Siergiej CzeriedniakowCzerkiessk- 9
8Arkadij SuszkowWładywostok- 8+3
9Oleg KiptiewCzerkiessk- 8+2
10Igor GrigorjewCzerkiessk- 8+1
11Walerij BugriejewKemerowo- 6
12Pawieł ZieninCzerkiessk- 5
13Ihor BorysenkoElista- 3
14Aleksiej WołoszanCzerkiessk- 2
15Igor GławinskiOktiabrskij- 2
16Siergiej BiezruczkoElista- 0
17Wiaczesław NikulinWładywostok- 0





1990

W sezonie 1990 młodzieżowych mistrzostw Rosji nie rozegrano.







1991

Bałakowo - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo- 15
2Siergiej CzekmariowTogliatti- 12
3Aleksiej MorozowBałakowo- 11
4Anatolij ChłynowSaławat- 10
5Dmytro HrezinOktiabrskij- 9
6Siergiej JeroszynTogliatti- 9
7Albert ŁatypowOktiabrskij- 8
8Wiaczesław NikulinWładywostok- 8
9Oleg KiptiewCzerkiessk- 7
10Aleksandr KutkinNowosybirsk- 7
11Jewgienij TichowNowosybirsk- 7
12Eduard MarczukowKemerowo- 6
13Witalij SmiernickichCzerkiessk- 6
14Andriej KuklinUfa- 4
15Walerij PopowBałakowo- 1
16Pawieł ZieninCzerkiessk- 0
17Andriej KriwokoniewSaławat- 0
18Wiaczesław LebiediewTogliatti- 0

Nowosybirsk - 7 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiaczesław WiaczesławWładywostok- 13
2Jewgienij JewgienijNowosybirsk- 12
3Anatolij AnatolijSaławat- 12
4Paweł PawełCzerkiessk- 11
5Aleksandr AleksandrowNowosybirsk- 10
6Oleg OlegCzerkiessk- 10
7Witalij WitalijCzerkiessk- 9
8Eduard EduardKemerowo- 8
9Andriej AndriejSaławat- 7+3
10Wiktor WiktorSaławat- 7+2
11Aleksiej AleksiejCzerkiessk- 6
12Andriej AndriejWładywostok- 6
13Aleksandr AleksandrowKemerowo- 3
14Jewgienij JewgienijSaławat- 2
15Andriej AndriejCzerkiessk- 1
16Aleksiej AleksiejSaławat- 0

Oktiabrskij - 7 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo- 12
2Aleksiej MorozowBałakowo- 11+3
3Albert ŁatypowOktiabrskij- 11+2
4Siergiej KobielkowMeleuz- 11+1
5Siergiej CzekmariowTogliatti- 11+d
6Siergiej JeroszynTogliatti- 11
7Dmytro HrezinOktiabrskij- 9+3
8Andriej KuklinUfa- 9+2
9Walerij PopowBałakowo- 9+1
10Wiaczesław LebiediewTogliatti- 7
11Marat GaniejewOktiabrskij- 4
12Nikołaj DubrowskiElista- 4
13Ihor BorysenkoLwów- 3
14Rinat GalimowOktiabrskij- 3
15Jurij MamłyginElista- 2
16Wasilij PolenokSterlitamak- 1
17Andriej ŁykowSterlitamak- 0
18Aleksiej AkimowUfa- 0





1992

Togliatti - 22 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KiptiewCzerkiessk- 14
2Aleksiej MorozowBałakowo- 13
3Anatolij ChłynowSaławat- 12
4Siergiej KuzinBałakowo- 11
5Witalij SmiernickichCzerkiessk- 10
6Jewgienij TichowNowosybirsk- 9
7Siergiej CzekmariowTogliatti- 8
8Pawieł ZieninCzerkiessk- 8
9Siergiej JeroszynTogliatti- 8
10Albert ŁatypowOktiabrskij- 6
11Walerij JekuszewTogliatti- 5
12Eduard MarczukowWładywostok- 5
13Andriej PietruszinCzerkiessk- 5
14Wiktor SawinowSaławat- 2
15Marat GaniejewSaławat- 2
16Radik RamazanowWładywostok- 1
17Andriej KriwokoniewSaławat- 0

Saławat - 18 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albert ŁatypowOktiabrskij- 14
2Anatolij ChłynowSaławat- 13
3Jewgienij TichowNowosybirsk- 13
4Andriej KriwokoniewSaławat- 10
5Eduard MarczukowWładywostok- 9
6Wiktor SawinowSaławat- 8
7Radik RamazanowWładywostok- 8
8Marat GaniejewSaławat- 8
9Aleksiej UlczicUfa- 6+3
10Rinat GalimowOktiabrskij- 6+2
11Aleksandr GałanskowMeleuz- 5
12Władimir BriuchanowKemerowo- 5
13Eduard SzajchulinOktiabrskij- 3
14Andriej KonnowUfa- 2
15Jewgienij BachariewNowosybirsk- 1
16Aleksandr BriuchanowKemerowo- 1
17Siergiej KobielkowMeleuz- 0
18Siergiej FiluszynOktiabrskij- 0
19Albert MaksiutowSterlitamak- 1 (RT)

Bałakowo 18 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo- 14
2Oleg KiptiewCzerkiessk- 14
3Aleksiej MorozowBałakowo- 13
4Andriej PietruszinCzerkiessk- 10
5Siergiej JeroszynTogliatti- 10
6Witalij SmiernickichCzerkiessk- 9
7Pawieł ZieninCzerkiessk- 9
8Walerij JekuszewTogliatti- 9
9Siergiej CzekmariowTogliatti- 8
10Siergiej DarkinTogliatti- 7
11Wiktor JelszynBałakowo- 4
12Andriej KuklinBałakowo- 4
13Walerij PopowBałakowo- 4
14Aleksiej AkimowBałakowo- 3
15Igor PieriełyginBałakowo- 1
16Aleksiej ManżosTogliatti- 1
17Aleksandr Rodin IICzerkiessk- 0
18Roman JakowienkoCzerkiessk- 0





1993

Togliatti - 5 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KiptiewCzerkiessk- 14
2Albert ŁatypowOktiabrskij- 13
3Witalij SmiernickichCzerkiessk- 12+3
4Siergiej JeroszynTogliatti- 12+2
5Siergiej DarkinTogliatti- 11
6Andriej KuklinBałakowo- 10
7Roman KaszyrinCzerkiessk- 9
8Siergiej CzekmariowTogliatti- 6
9Roman PoważnyTogliatti- 6
10Rinat GalimowOktiabrskij- 6
11Aleksiej ManżosTogliatti- 5
12Jewgienij BachariewNowosybirsk- 5
13Eduard SzajchulinOktiabrskij- 4
14Eduard MarczukowWładywostok- 3
15Radik RamazanowWładywostok- 2
16Siergiej ŻuginCzerkiessk- 1
17Siergiej FiluszynOktiabrskij- 0
18Władimir BriuchanowKemerowo- 0

Togliatti - 4 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DarkinTogliatti- 8
2Oleg KiptiewCzerkiessk- 8
3Roman PoważnyTogliatti- 8
4Siergiej JeroszynTogliatti- 7
5Aleksiej ManżosTogliatti- 7
6Siergiej CzekmariowTogliatti- 7
7Albert ŁatypowOktiabrskij- 6
8Radik RamazanowWładywostok- 6
9Witalij SmiernickichCzerkiessk- 5
10Jewgienij BachariewNowosybirsk- 5
11Eduard MarczukowWładywostok- 5
12Rinat GalimowOktiabrskij- 5
13Roman KaszyrinCzerkiessk- 5
14Siergiej FiluszynOktiabrskij- 4
15Eduard SzajchulinOktiabrskij- 4
16Andriej KuklinBałakowo- 3+2
17Władimir BriuchanowKemerowo- 3+1
18Siergiej ŻuginCzerkiessk- 2+4
19Aleksiej AkimowBałakowo- 2+3
20Siergiej BuchalcewTogliatti- 2+2
21Aleksiej KosienkowNowosybirsk- 2+1
22Dmitrij SawinowSaławat- 2+0
23Rusłan ChakimowSaławat- 1
24Andriej KriwokoniewSaławat- 1
25Igor MichajłowBałakowo- 0
26Marat KujukowOktiabrskij- 0





1994

Togliatti - 31 sierpień-1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej JeroszynTogliatti- 27+3
2Siergiej DarkinTogliatti- 27+2
3Roman PoważnyTogliatti- 25
4Aleksiej ManżosTogliatti- 21
5Eduard SzajchulinOktiabrskij- 19
6Jewgienij BachariewWładywostok- 19
7Roman KaszyrinSaławat- 18
8Albert ŁatypowOktiabrskij- 18
9Siergiej FiluszynOktiabrskij- 11
10Rinat GalimowOktiabrskij- 10
11Andriej PietruszinSaławat- 9
12Andriej GancewUfa- 9
13Andriej KriwokoniewSaławat- 8
14Siergiej ŻuginSaławat- 6
15Marat KujukowOktiabrskij- 5
16Władimir DubininUfa- 3
17Dmitrij SawinowSaławat- 2
18Rusłan ChakimowSaławat- 1

Togliatti - 31 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej KriwokoniewSaławat- 6
2Rusłan ChakimowSaławat- 5
3Dmitrij SawinowSaławat- 5
4Ajrat NagajewSaławat- 5
5Nikołaj Wasiljew IIUfa- 2
6Konstantin KorniewUfa- 1
7Aleksiej KosienkowUfa- 0





1995

Togliatti - 22 lipiec, Oktiabrskij - 23 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard SzajchulinOktiabrskij- 27
2Albert ŁatypowOktiabrskij- 25
3Rinat GalimowOktiabrskij- 22
4Roman PoważnyTogliatti- 18
5Siergiej FiluszynWładywostok- 17
6Władimir DubininNowosybirsk- 16
7Eduard MarczukowNowosybirsk- 15
8Jewgienij BachariewWładywostok- 14
9Marat KujukowOktiabrskij- 13
10Jewgienij WołczekNowosybirsk- 13
11Jewgienij KurguskinTogliatti- 12
12Roman KaszyrinSaławat- 11
13Konstantin KorniewUfa- 11
14Andriej GancewUfa- 11
15Andriej ZarjaTogliatti- 5
16Roman KokodiejewTogliatti- 4
17Aleksiej KosienkowNowosybirsk- 2
18Rusłan ChakimowSaławat- 0






1996

Saławat - 23 sierpień, Togliatti - 25 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir DubininWładywostok- 26+3
2Roman KaszyrinTogliatti- 26+w
3Siergiej FiluszynWładywostok- 23
4Roman PoważnyTogliatti- 22
5Jewgienij KurguskinTogliatti- 21
6Konstantin KorniewUfa- 18
7Marat KujukowUfa- 18
8Andriej ZarjaTogliatti- 15
9Siergiej ŻuginCzerkiessk- 14
10Dmitrij JegorowTogliatti- 14
11Pawieł PieriewozczikowTogliatti- 9
12Anatolij StrielecSaławat- 7
13Siergiej PopowCzerkiessk- 6
14Dienis SajfutdinowSaławat- 6
15Giennadij SzewczenkoCzerkiessk- 6
16Roman KokodiejewTogliatti- 5
17Rawil SzajachmetowOktiabrskij- 2
18Andriej GancewUfa- 0

Saławat - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej ZarjaTogliatti- 14
2Siergiej ŻuginCzerkiessk- 12
3Konstantin KorniewUfa- 12
4Giennadij SzewczenkoCzerkiessk- 11
5Dienis SajfutdinowSaławat- 10
6Pawieł PieriewozczikowTogliatti- 9
7Siergiej PopowCzerkiessk- 9
8Anatolij StrielecSaławat- 7
9Rawil SzajachmetowOktiabrskij- 6
10Roman KokodiejewTogliatti- 6
11Siemion WłasowSaławat- 5
12Artiom MinigalejewOktiabrskij- 4
13Władimir PopowCzerkiessk- 4
14Marat MalikowOktiabrskij- 3
15Ratmir GalejewSaławat- 1
16Eduard AbdiuszewSaławat- 0





1997

Togliatti - 28 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman PoważnyTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Roman KaszyrinWładywostok(3,3,2,2,3) 13+3
3Andriej ZarjaTogliatti(2,2,3,3,3) 13+2
4Andriej GancewOktiabrskij(2,2,3,2,3) 12
5Władimir DubininWładywostok(3,3,3,1,d) 10
6Siergiej FiluszynWładywostok(2,3,2,0,2) 9
7Pawieł PieriewozczikowTogliatti(1,2,1,3,2) 9
8Albert TibiejewSaławat(w,1,0,3,2) 6
9Artiom MinigalejewOktiabrskij(1,0,2,1,2) 6
10Roman KokodiejewTogliatti(2,2,d,1,1) 6
11Konstantin KorniewOktiabrskij(3,d,u,2,w) 5
12Dmitrij JegorowTogliatti(w,1,u,2,1) 4
13Dienis SajfutdinowSaławat(1,w,1,1,0) 3
14Siergiej ŻuginCzerkiessk(0,0,2,0,1) 3
15Siergiej PopowCzerkiessk(0,w,1,0,1) 2
16Giennadij SzewczenkoCzerkiessk(0,1,1,0,0) 2
17Siemion WłasowSaławat(.1) 1

Togliatti - 27 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman KokodiejewTogliatti- 11
2Siergiej PopowCzerkiessk- 8
3Giennadij SzewczenkoCzerkiessk- 7
4Pawieł PieriewozczikowTogliatti- 7
5Artiom MinigalejewOktiabrskij- 7
6Siemion WłasowSaławat- 7
7Rawil SzajachmetowOktiabrskij- 7
8Pawieł BondarienkoTogliatti- 7
9Ilja BondarienkoTogliatti- 5
10Marat MalikowOktiabrskij- 4
11Anatolij StrielecSaławat- 4
12Władimir PopowCzerkiessk- 1





1998

Togliatti - 12 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej GancewOktiabrskij(3,3,2,3,3) 14+3
2Dmitrij JegorowTogliatti(2,3,3,3,3) 14+2
3Konstantin KorniewOktiabrskij(3,3,1,3,3) 13
4Pawieł PieriewozczikowTogliatti(2,2,3,2,3) 12
5Andriej ZarjaTogliatti(1,0,3,3,2) 9
6Siemion WłasowSaławat(2,3,2,1,1) 9
7Pawieł BondarienkoTogliatti(1,2,2,2,2) 9
8Albert TibiejewSaławat(3,2,u,2,1) 8
9Ilja BondarienkoTogliatti(2,1,3,1,1) 8
10Artiom MinigalejewOktiabrskij(1,1,2,2,u) 6
11Dienis SajfutdinowOktiabrskij(3,2,u,-,-) 5
12Marat MalikowOktiabrskij(0,0,1,d,2) 3
13Roman KokodiejewTogliatti(u,u,d,1,2) 3
14Michaił SieriebriakowTogliatti(u,1,1,0,1) 3
15Rienat GafurowOktiabrskij(1,1,0,0,u) 2
16Aleksiej RubinUfa(0,0,d,1,0) 1
17Stanisław MaminiewOktiabrskij(d) 0
18Rawil SzajachmetowOktiabrskij(d) 0






1999

Saławat - 25 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Konstantin KorniewOktiabrskij(3,3,3,3,3) 15
2Dienis SajfutdinowOktiabrskij(3,2,3,3,3) 14
3Pawieł PieriewozczikowTogliatti(2,3,3,3,2) 13
4Rienat GafurowOktiabrskij(3,3,2,3,u) 11
5Siemion WłasowWładywostok(2,3,d,1,3) 9
6Stanisław MaminiewOktiabrskij(0,2,2,2,3) 9
7Albert TibiejewWładywostok(3,2,3,u,-) 8
8Ilja BondarienkoTogliatti(2,0,2,1,2) 7
9Marat MalikowOktiabrskij(2,0,1,2,2) 7
10Michaił SieriebriakowTogliatti(1,1,2,2,1) 7
11Pawieł BondarienkoTogliatti(1,2,1,1,0) 5
12Michaił WitrikSaławat(1,0,0,1,2) 4
13Roman KokodiejewTogliatti(w,1,1,1,1) 4
14Dienis GizatullinSaławat(0,0,2) 2
15Radik TibiejewSaławat(1,1,0,0,0) 2
16Jewgienij PletiuchinSaławat(d,1,-,u,0) 1
17Aleksandr SolncewSaławat(-,0,0,-,1) 1
18Artur A. NafikowSaławat(.1) 1






2000

Saławat - 8 lipiec, Bałakowo - 12 sierpień, Togliatti - 3 wrzesień, Oktiabrskij - 5 wrzesień

Turnieje były rozgrywane w formie GP, ale na nieco innych zasadach punktowania, do klasyfikacji generalnej wliczano tylko 3 najlepsze występy

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siemion WłasowSaławat(25+25+23+19) 73
2Rienat GafurowOktiabrskij(19+23+25+23) 71
3Dienis SajfutdinowOktiabrskij(17+21+17+21) 59
4Konstantin KorniewOktiabrskij(23+19+15+13) 57
5Ilja BondarienkoTogliatti(ns+15+13+25) 53
6Dmitrij JegorowTogliatti(19+13+21+8) 53
7Artiom MinigalejewOktiabrskij(8+17+19+17) 53
8Stanisław MaminiewWładywostok(21+ns+8+11) 40
9Dienis GizatullinOktiabrskij(13+8+11+15) 39
10Pawieł BondarienkoTogliatti(15+7+7+8) 30
11Roman IwanowTogliatti(ns+11+8+6) 25
12Maksim KalimulinOktiabrskij(7+8+7+5) 22
13Radik TibiejewSaławat(8+6+6+4) 20
14Aleksiej KostiukTogliatti(3+6+6+6) 18
15Jewgienij PletiuchinSaławat(5+7+5+5) 17
16Dmitrij StarostinOktiabrskij(5+4+5+7) 17
17Maksim KononiecWładywostok(1+ns+4+7) 12
18Jurijs SokolovsSaławat(7+5+ns+ns) 12
19Leonid StarostinOktiabrskij(6+3+3+3) 12
20Artur A. NafikowSaławat(4+4+4+3) 11
21Aleksiej StolarowWładywostok(11+ns+ns+ns) 11
22Michaił WitrikSaławat(6+5+ns+ns) 9
23Aleksiej PankratowSaławat(2+ns+3+4) 7
24Aleksandr SolncewSaławat(4+3+ns+ns) 7






2001

3 rundy: Togliatti - 3 czerwiec, Oktiabrskij - 30 lipiec, Saławat - 5 sierpień.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowOktiabrskij(11+12+13) 36
2Dienis SajfutdinowOktiabrskij(11+12+12) 35
3Siemion WłasowOktiabrskij(9+12+10) 31
4Dienis GizatullinOktiabrskij(8+10+8) 26
5Grigorij ŁagutaWładywostok(ns+7+15) 22
6Ilja BondarienkoTogliatti(11+11+ns) 22
7Maksim KalimulinSaławat(9+4+9) 22
8Stanisław MaminiewTogliatti(5+11+4) 20
9Dmitrij RieszetowTogliatti(9+5+4) 18
10Artur A. NafikowSaławat(6+4+8) 18
11Radik TibiejewSaławat(7+5+6) 18
12Roman IwanowTogliatti(ns+4+10) 14
13Maksim KaraczincewWładywostok(6+8+ns) 14
14Aleksiej CharczenkoWładywostok(4+4+5) 13
15Artiom MinigalejewTogliatti(12+ns+ns) 12
16Jewgienij GomozowTogliatti(3+ns+7) 10
17Maksim KononiecWładywostok(1+7+1) 9
18Aleksiej StolarowWładywostok(6+ns+3) 9
19Dmitrij StarostinOktiabrskij(0+3+0) 3
20Jewgienij PletiuchinSaławat(1+1+ns) 2






2002

Togliatti - 14 czerwiec, Saławat - 18 lipiec, Oktiabrskij - 20 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinOktiabrskij(14+12+12) 38
2Dienis SajfutdinowOktiabrskij(13+14+10) 37
3Roman IwanowTogliatti(12+14+10) 36
4Ilja BondarienkoTogliatti(11+12+12) 35
5Maksim KalimulinSaławat(8+7+9) 24
6Maksim KaraczincewWładywostok(6+7+9) 22
7Maksim KononiecWładywostok(6+4+8) 18
8Jewgienij GomozowTogliatti(7+4+5) 16
9Rienat GafurowOktiabrskij(15+ns+ns) 15
10Radik TibiejewSaławat(4+11+ns) 15
11Dmitrij StarostinOktiabrskij(4+7+4) 15
12Siemion WłasowOktiabrskij(7+ns+6) 13
13Aleksiej CharczenkoWładywostok(1+6+5) 12
14Dmitrij RieszetowTogliatti(4+1+5) 10
15Wiktor GołubowskiSaławat(4+ns+6) 10
16Artur A. NafikowSaławat(1+9+0) 10
17Kirył FilinowOktiabrskij(ns+3+4) 7
18Artur R. NafikowOktiabrskij(2+0+0) 2
19Aleksiej PopcowSankt - Petersburg(2+0+ns) 2
20Aleksiej StolarowWładywostok(0+ns+ns) 0
21Roman KantiukowSaławat(ns+5+ns) 5 (RT)
22Lenar NigmatzianowOktiabrskij(ns+ns+5) 5 (RT)






2003

Oktiabrskij - 6 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowOktiabrskij(3,3,3,3,3) 15
2Dienis GizatullinOktiabrskij(3,3,3,3,2) 14
3Ilja BondarienkoTogliatti(3,3,3,3,1) 13
4Maksim KalimulinOktiabrskij(2,2,2,3,3) 12
5Dmitrij StarostinOktiabrskij(3,u,2,2,3) 10
6Maksim KaraczincewWładywostok(2,2,1,2,3) 10
7Wiktor GołubowskiSaławat(1,1,2,2,2) 8
8Roman IwanowTogliatti(2,2,1,1,2) 8
9Maksim KononiecWładywostok(1,3,d,2,1) 7
10Aleksiej PopcowSankt - Petersburg(0,u,2,1,2) 5
11Marat GatiatowBałakowo(w,3) 3
12Rusłan GatiatowBałakowo(1,w,u,1,1) 3
13Grigorij Charczenko IIWładywostok(2,u,-,ns,ns) 2
14Artur R. NafikowBałakowo(0,1,w,1,0) 2
15Radik TibiejewSaławat(1,w,ns,-,-) 1
16Nikołaj KaminskiWładywostok(0,w,w,ns,ns) 0
17Artur A. NafikowSaławat(u,-,-,ns,-) 0
18Lenar NigmatzianowBałakowo(0,0,0,1) 1 (RT)

Bałakowo - 25 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kirył FilinowBałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Aleksiej CharczenkoWładywostok(3,3,2,3,2) 13
3Aleksiej PopcowSankt - Petersburg(2,2,3,3,2) 12
4Rusłan GatiatowBałakowo(3,3,1,1,3) 11+3
5Artur R. NafikowBałakowo(2,3,2,2,2) 11+2
6Siergiej ŁazarienkoWładywostok(w,2,3,2,3) 10
7Danił IwanowTogliatti(2,1,0,3,3) 9
8Lenar NigmatzianowBałakowo(3,1,2,2,1) 9
9Michaił WitrikBałakowo(2,2,1,2,d) 7
10Albert SabitowMeleuz(w,1,3,d,1) 5
11Michaił SieriebriakowBałakowo(1,2,w,u,2) 5
12Władimir Czapało IISterlitamak(t,u,2,0,1) 3
13Igor KononowSterlitamak(t,1,1,1,d) 3
14Siergiej KisielewMeleuz(t,0,0,1,1) 2
15Ilja RuzanowSterlitamak(d,u,u,u,ns) 0

Saławat - 25 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dmitrij StarostinOktiabrskij(3,3,3,3) 12
2Artur A NafikowSaławat(3,3,1,3) 10
3Nikołaj KaminskiWładywostok(2,3,2,3) 10
4Radik TibiejewSaławat(3,2,2,2) 9+u
5Maksim KononiecWładywostok(3,3,2,1) 9+w
6Marat GatiatowBałakowo(1,1,2,3) 7
7Aleksandr CyganowSaławat(2,u,2,2) 6
8Artiom SzczepinSaławat(2,w,2,0) 4
9Dmitrij ŁoskutowKamieńsk Uralskij(0,1,2,0) 3
10Iwan NiebajewKamieńsk Uralskij(d,1,1,0) 2
11Leonid StarostinOktiabrskij(1,1,w,ns) 2
12Jewgienij TauszkanowKamieńsk Uralskij(u,0,1,u) 1





2004

Oktiabrskij - 4 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinOktiabrskij(3,3,3,3,3) 15
2Maksim KalimulinOktiabrskij(3,3,3,2,3) 14
3Roman IwanowTogliatti(2,2,3,3,3) 13
4Jewgienij GomozowTogliatti(2,3,2,3,2) 12
5Danił IwanowTogliatti(3,2,2,3,w) 10
6Rusłan GatiatowOktiabrskij(0,1,3,1,2) 7
7Roman KantiukowSaławat(0,3,2,1,1) 7
8Lenar NigmatzianowBałakowo(1,2,0,2,2) 7
9Marat GatiatowOktiabrskij(2,1,u/w,2,2) 7
10Wiktor GołubowskiSaławat(1,2,1,2,1) 7
11Emil SajfutdinowTogliatti(3,1,1,0,1) 6
12Radik TibiejewSaławat(1,1,3) 4
13Gieorgij IszutinSaławat(2,0,1,d,d) 3
14Aleksiej PopcowBałakowo(1,0,1,1,0) 3
15Nikołaj KaminskiWładywostok(0,u/w,2,0,u/w) 2
16Roman ZacharowBałakowo(0,1,0,u,-) 1
17Igor KononowSterlitamak(-,-,0,-,d) 1
18Jewgienij DriewiatnikowWładywostok(.0,0) 0

Bałakowo - 18 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinOktiabrskij(3,2,3,3,3) 14
2Jewgienij GomozowTogliatti(2,2,3,2,2) 11
3Roman ZacharowBałakowo(3,1,0,3,3) 10
4Danił IwanowTogliatti(3,0,3,3,1) 10
5Rusłan GatiatowOktiabrskij(2,3,2,3,d) 10
6Lenar NigmatzianowBałakowo(1,1,3,2,3) 10
7Wiktor GołubowskiSaławat(1,3,1,1,3) 9
8Aleksiej PopcowBałakowo(2,3,2,2,0) 9
9Radik TibiejewSaławat(3,u/w,2,2,1) 8
10Wasilij SzybankowTogliatti(1,2,2,u/w,2,) 7
11Maksim KononiecWładywostok(2,3,1,u/w,0) 6
12Igor SidorinTogliatti(1,0,0,1,2) 4
13Aleksiej GuzajewBałakowo(0,0,1,0,2) 3
14Aleksandr KosołapkinBałakowo(u/w,2,0,w,1) 3
15Ilmir WalachmietowOktiabrskij(0,1,u/w,1,u) 2
16Aleksandr CyganowSaławat(0,1,u/w,0,0) 1
17Andriej KonowałowBałakowo- ns
18Władimir WostokowBałakowo- ns

Saławat - 16 maj

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maksim KalimulinOktiabrskij(3,3,3,3,3) 15
2Roman IwanowTogliatti(2,3,3,3,3) 14
3Nikołaj KaminskiWładywostok(3,3,1,3,1) 11
4Emil SajfutdinowTogliatti(3,3,2,1,2) 11
5Gieorgij IszutinSaławat(1,2,3,2,2) 10
6Marat GatiatowOktiabrskij(1,2,3,1,2) 9
7Roman KantiukowSaławat(1,1,2,2,3) 9
8Igor KononowSterlitamak(2,1,1,1,3) 8
9Jewgienij DriewiatnikowWładywostok(3,1,1,2,w) 7
10Artur R. NafikowOktiabrskij(u,2,2,0,2) 6
11Artiom SzczepinSaławat(0,0,2,2,1) 5
12Roman SzalepaWładywostok(2,2,1,0,0) 5
13Albert SabitowMeleuz(w,0,0,3,1) 4
14Anton AndrienkoMeleuz(2,0,0,0,0) 2
15Aleksandr SzwiecWładywostok(0,d,d,1,1) 2
16Leonid StarostinOktiabrskij(u/w,1,0,0,0) 1
17Aleksandr KazionnyWładywostok(u,-,-,-,-) 0





2005

Saławat - 19 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowTogliatti(3,3,3,2,3) 14
2Maksim KaraczincewWładywostok(3,3,1,2,3) 12
3Maksim KalimulinOktiabrskij(3,0,2,3,3) 11
4Aleksiej CharczenkoPrimorskij Kraj(3,1,3,3,u) 10
5Roman IwanowTogliatti(2,2,0,3,3) 10
6Marat GatiatowOktiabrskij(1,1,3,3,2) 10
7Danił IwanowTogliatti(2,2,2,1,2) 9
8Aleksandr KazionnyWładywostok(1,3,0,2,2) 8
9Jewgienij GomozowTogliatti(2,3,1,1,0) 7
10Nikołaj KaminskiWładywostok(0,d,3,1,1) 5
11Kirył FilinowBałakowo(d,2,2,1,u) 5
12Igor KononowSterlitamak(2,0,1,1) 4
13Lenar NigmatzianowBałakowo(2,u/w,u/w,0,1) 3
14Wiktor GołubowskiSaławat(1,2,u,-,-) 3
15Aleksandr KosołapkinBałakowo(1,2.) 3
16Jewgienij DriewiatnikowWładywostok(0,0,t,0,2) 2
17Siergiej ŁazarienkoWładywostok(1,0,u,-,-) 1
18Aleksandr CyganowSaławat(0,1,u,-,-) 1
19Aleksiej MartynowSterlitamak(0.) 0

Sterlitamak - 17 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor GołubowskiSaławat(3,3,3,3,3) 15
2Nikołaj KaminskiWładywostok(3,3,3,3,2) 14
3Marat GatiatowOktiabrskij(3,3,2,3,1) 12
4Aleksandr KazionnyWładywostok(u/w,2,3,2,3) 10
5Siergiej ŁazarienkoWładywostok(3,2,1,1,3) 10
6Jewgienij DriewiatnikowWładywostok(2,3,2,1,2) 10
7Igor KononowSterlitamak(3,2,3,1) 9+3
8Aleksiej MartynowSterlitamak(2,2,2,2,1) 9+2
9Aleksiej PopcowWładywostok(2,u/w,d,1,3) 6
10Albert SabitowMeleuz(1,0,2,2,0) 5
11Władimir Czapało IISterlitamak(1,1,1,0,2) 5
12Leonid StarostinOktiabrskij(w,2,1,1,ns) 4
13Aleksandr JepanczincewSankt Petersburg(u/w,u,-,u,2) 2
14Rusłan GatiatowOktiabrskij(2,u/w,d,-,-) 2
15Jewgienij SidorinTogliatti(u/w,1,1,ns,ns) 2
16Dienis AleksiejewSaławat(1,u,u,-,ns) 1
17Wasilij SzybankowTogliatti(u/w,0,u,u/w,1) 1

Bałakowo - 17 maj

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowTogliatti(2,3,3,3,3) 14
2Danił IwanowTogliatti(3,3,3,3,w) 12
3Aleksiej CharczenkoPrimorskij Kraj(3,3,1,2,3) 12
4Lenar NigmatzianowBałakowo(3,2,3,3,u/w) 11
5Kirył FilinowBałakowo(2,1,3,3,2) 11
6Michaił SkaczkoPrimorskij Kraj(3,2,2,2,2) 11
7Aleksandr CyganowSaławat(1,2,1,1,3) 8+3
8Aleksandr KosołapkinBałakowo(2,1,2,2,1) 8+2
9Aleksiej GuzajewBałakowo(1,3,1,1,2) 8+1
10Roman ZacharowBałakowo(1,2,2,0,3) 8+0
11Artur R. NafikowOktiabrskij(2,0,2,2,1) 7
12Dienis GimazietdinowOktiabrskij(0,1,1,1,1) 4
13Wiktor ChodzickiPrimorskij Kraj(0,u,0,0,2) 2
14Aleksiej WujkoPrimorskij Kraj(1,0,0,0,1) 2
15Ilmir WalachmietowOktiabrskij(u,1,u,1,u) 2
16Artiom SzczepinSaławat(u/w,ns,-,-,ns) 0
17Aleksiej KuliczenkoPrimorskij Kraj(0,0.) 0





2006

Togliatti - 23 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksiej CharczenkoPrimorskij Kraj(3,3,3,2,3) 14
2Danił IwanowTogliatti(3,3,1,3,3) 13
3Marat GatiatowOktiabrskij(3,3,2,3,1) 12+3
4Igor KononowOktiabrskij(2,2,2,3,3) 12+2
5Wiktor GołubowskiSaławat(2,1,1,3,3) 10
6Lenar NigmatzianowSTMK Bałakowo(1,3,3,2,1) 10
7Nikołaj KaminskiWładywostok(2,u,3,2,1) 8
8Aleksandr KazionnyWładywostok(0,2,3,0,2) 7
9Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(2,1,0,2,2) 7
10Roman KantiukowSaławat(3,1,d,t,2) 6
11Artiom SzczepinSaławat(u/w,2,2,0,2) 6
12Jewgienij SidorinTogliatti(1,2,2,1,0) 6
13Roman ZacharowSTMK Bałakowo(1,1,0,1,1) 4
14Oleg BiesczastnowTogliatti(0,0,1,1,0) 2
15Dmitrij ChomicewiczKamiensk Uralskij(0,0,1,0,0) 1
16Wasilij SzybankowTogliatti(1,u,w,w,u) 1
17Dienis AleksiejewSaławat(u/-,-,-,-,-) 0

Bałakowo - 14 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Danił IwanowTogliatti(3,3,3,3,2) 14+3
2Lenar NigmatzianowSTMK Bałakowo(2,3,3,3,3) 14+2
3Dmitrij ChomicewiczKamiensk Uralskij(3,2,2,3,3) 13
4Wasilij SzybankowTogliatti(1,3,3,2,1) 10+3
5Oleg BiesczastnowTogliatti(3,1,3,u/w,3) 10+2
6Siergiej KrawcowKamiensk Uralskij(3,2,2,2,1) 10+1
7Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(w,2,2,3,2) 9
8Dmitrij ŁoskutowKamiensk Uralskij(2,3,1,1,2) 9
9Ilja RuzanowSterlitamak(2,2,1,2,0) 7
10Dmitrij TichonowKamiensk Uralskij(2,1,2,1,0) 6
11Wiaczesław SzuniewiczSterlitamak(1,1,u,u,3) 5
12Jewgienij WasiljewSankt Petersburg(0,1,1,u,2) 4
13Jewgienij MitrofanowSTMK Bałakowo(1,u,1,u,1) 3
14Aleksandr JepanczincewSankt Petersburg(d,0,u,2,ns) 2
15Jewgienij TauszkanowKamiensk Uralskij(u,0,d,1,1) 2

Saławat - 15 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor GołubowskiSaławat(3,2,3,3) 11
2Dienis AleksiejewSaławat(3,3,1,3) 10
3Roman KantiukowSaławat(3,2,2,3) 10
4Rusłan GatiatowOktiarbrskij(2,3,2,2) 9
5Artiom SzczepinSaławat(2,3,u/w,2) 7
6Nikołaj KaminskiWładywostok(t,3,1,1) 5
7Wasilij PanchajWładywostok(u,3,1,0) 4+3
8Ilszat SujargułowSaławat(1,1,1,1) 4+2
9Piotr RakojedowOktiarbrskij(0,2,1,1) 4+1
10Andriej JewdokimowOktiarbrskij(d,0,2,0) 2
11Aleksandr CyganowSaławat(w,3,2,1) 6NK
12Jewgienij SzczepinSaławat(1,2,2,0) 5NK

Oktiabrskij - 16 lipiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksiej CharczenkoPrimorskij Kraj(3,3,3,3,3) 15
2Marat GatiatowOktiabrskij(2,3,3,3,2) 13
3Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(3,2,3,2,3) 13
4Igor KononowOktiabrskij(3,1,3,1,3) 11
5Aleksandr KazionnyWładywostok(3,3,u/w,3,1) 10
6Roman ZacharowSTMK Bałakowo(2,2,2,2,2) 10
7Siergiej ŁazarienkoWładywostok(2,1,2,1,3) 9
8Roman SzalepaWładywostok(0,0,2,3,2) 7
9Aleksandr CyganowSaławat(1,2,u/w,2,1) 6
10Elmir WalachmietowSterlitamak(0,2,1,u,1) 4
11Jewgienij SzczepinSaławat(1,u/w,ns,ns,ns) 1
12Jurij SołowjowOktiabrskij(2,3,1,0,0) 6NK
12Artiom SzczepinSaławat(1,ns,2,1,2) 6NK
14Andriej JewdokimowOktiabrskij(u,0,0,2,1) 3NK
14Piotr RakojedowOktiabrskij(1,1,1,0,0) 3NK
16Rusłan MardanszinOktiabrskij(0,0,0,1,0) 1NK





2007

Saławat - 2 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Danił IwanowTogliatti(3,3,2,3,3) 14+3
2Emil SajfutdinowTogliatti(3,3,3,2,3) 14+2
3Artiom WodiakowSK Bałakowo(3,3,3,2,1) 12+3
4Wasilij SzybankowTogliatti(3,2,3,2,2) 12+2
5Nikołaj KaminskiWładywostok(1,2,2,3,2) 10
6Aleksandr KosołapkinSK Bałakowo(2,3,1,1,2) 9
7Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(u/-,1,1,3,3) 8
8Artiom ŁagutaWładywostok(2,2,1,3,u/w) 8
9Oleg BiesczastnowTogliatti(2,2,2,u/w,1) 7
10Michaił SkaczkoWładywostok(2,0,0,1,3) 6
11Wasilij PanchajWładywostok(1,1,1,1,2) 6
12Timur GarifulinOktiabrskij(1,1,0,2,1) 5
13Wiaczesław KazaczukWładywostok(0,0,3,0,1) 4
14Roman KantiukowSaławat(1,-,2,-,-) 3
15Artiom SzczepinSaławat(0,1,0,1,0) 2
16Andriej KudriaszowSK Bałakowo(0,u,u,0,0) 0
17Wiaczesław SzuniewiczOktiabrskij(d,0,0) 0
18Aleksandr JepanczincewSankt - Petersburg(0.) 0

Bałakowo - 19 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Aleksandr KosołapkinSK Bałakowo(3,3,3,3,u/w) 12
3Wasilij PanchajWładywostok(2,3,2,2,3) 12
4Artiom ŁagutaWładywostok(2,3,3,1,2) 11
5Michaił SkaczkoWładywostok(2,1,1,2,3) 9
6Igor KononowOktiabrskij(1,u,1,3,3) 8
7Wasilij SzybankowTogliatti(3,2,u/w,2,1) 8
8Nikołaj KaminskiWładywostok(3,2,2,u,u/w) 7+3
9Roman ZacharowSTMK Bałakowo(2,2,0,1,2) 7+2
10Dienis AleksiejewSaławat(u,2,2,3,w) 7+u/w
11Wiaczesław KazaczukWładywostok(u/w,u,2,2,2) 6
12Ilja RuzanowOktiabrskij(1,1,0,1,2) 5
13Dmitrij GordiejewSTMK Bałakowo(0,1,3,u/ns,ns) 4
14Wiaczesław SzuniewiczOktiabrskij(0,1,1,0,1) 3
15Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(u/w,0,1,1,u/w) 2
16Aleksandr CyganowSaławat(u/w,ns,ns,ns,ns) 0

Bałakowo - 23 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kirył FilinowSK Bałakowo(3,3,2,3,3) 14
2Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(3,3,2,2,3) 13+3
3Artiom WodiakowSK Bałakowo(2,2,3,3,3) 13+2
4Danił IwanowTogliatti(3,3,3,2,2) 13+ns
5Oleg BiesczastnowTogliatti(3,2,3,1,2) 11
6Roman KantiukowSaławat(2,1,2,3,3) 11
7Artiom SzczepinSaławat(1,1,3,2,2) 9
8Timur GarifulinOktiabrskij(2,0,2,3,u) 7
9Kirył CukanowSK Bałakowo(1,3,1,1,u/w) 6
10Andriej KudriaszowSK Bałakowo(0,2,0,u,2) 4
11Dmitrij TichonowKamiensk Uralskij(2,1,0,1,u) 4
12Rienat NigmatulinOktiabrskij(1,1,1,u,-) 3
13Anatolij LipatowSTMK Bałakowo(1,0,1,u,1) 3
14Aleksandr JepanczincewSankt Petersburg(0,2,w,u,u) 2
15Siergiej SygryszewKamiensk Uralskij(0,u/w,u/w,1) 1
16Siergiej KaraczincewNowosybirsk(1,d,u/w) 1
17Jewgienij SidorinTogliatti(0,u/w,-,-,-) 0
18Jewgienij SzczepinSaławat(0,u,-,-,-) 0





2008

Togliatti - 14 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Artiom ŁagutaWładywostok(3,3,3,3,2) 14
3Artiom WodiakowBałakowo(3,3,2,3,1) 12+3
4Igor KononowSaławat(3,2,3,2,2) 12+2
5Aleksandr KosołapkinBałakowo(u/w,3,2,2,3) 10
6Artiom SzczepinSaławat(1,2,2,1,3) 9
7Siergiej KaraczincewTogliatti(2,2,1,2,2) 9
8Wiaczesław KazaczukWładywostok(2,1,1,3,u/w) 7
9Michaił KremerWładywostok(0,3,u/w,3,) 6
10Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(2,1,0,1,2) 5
11Michaił SkaczkoWładywostok(0,2,1,1,1) 5
12Nikita ParfionowOktiabrskij(u/w,0,2,0,1) 3
13Dienis NosowBałakowo(0,1,u/w,2,0) 3
14Andriej KudriaszowBałakowo(1,u/w,u/w,1,1) 3
15Wasilij PanchajWładywostok(2,-,-,-,-) 2
16Siergiej SygryszewTogliatti(u/w,1,0,0,u/w) 1
17Dienis AleksiejewSaławat(u/w,-,-,-,-) 0
18Walerij SawieljewSaławat(0,0,0,0,) 0

Władywostok - 29 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Emil SajfutdinowTogliatti(3,3,3,2,3) 14
3Wasilij PanchajWładywostok(3,3,2,3,2) 13
4Wiaczesław KazaczukWładywostok(2,3,3,3,1) 12
5Michaił SkaczkoWładywostok(1,1,2,3,3) 10
6Siergiej SygryszewTogliatti(2,2,3,2,0) 9
7Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(2,2,1,2,2) 9
8Siergiej KaraczincewTogliatti(3,2,1,1,1) 8+3
9Michaił KremerWładywostok(2,1,2,1,2) 8+d
10Władimir RiazancewWładywostok(1,u/w,0,2,3) 6
11Jewgienij SidorinTogliatti(u,1,2,w,1) 4
12Roman ZacharowSTMK Bałakowo(0,0,1,1,2) 4
13Dienis CygankowSTMK Bałakowo(0,2,0,0,0) 2
14Dienis IniuszewSTMK Bałakowo(0,d,1,0,1) 2
15Aleksandr MaksakowSTMK Bałakowo(1,u,0,0,u) 1
16Nikita KuranowWładywostok(1,u/w,-,-,-) 1
17Aleksandr MariniukWładywostok(1) 1
18Wiaczesław TiulkinWładywostok(u,0) 0

Oktiabrskij - 9 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom WodiakowSK Bałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Aleksandr KosołapkinSK Bałakowo(3,2,3,3,3) 14
3Igor KononowSaławat(3,1,2,3,3) 12
4Dienis NosowSK Bałakowo(3,0,1,3,3) 10
5Andriej KudriaszowSK Bałakowo(1,3,3,1,2) 10
6Dienis AleksiejewSaławat(1,3,2,2,1) 9
7Nikita ParfionowOktiabrskij(2,2,2,2,1) 9
8Artiom SzczepinSaławat(2,2,3,1,0) 8
9Timur GarifulinOktiabrskij(2,d,1,2,2) 7
10Walerij SawieljewSaławat(2,1,0,2,0) 5
11Aleksandr Koczetow IINowosybirsk(u/w,2,t,1,2) 5
12Witalij BiełousowKamiensk Uralskij(1,1,1,0,2) 5
13Władimir BorodulinSK Bałakowo(1,3,u,0,0) 4
14Rienat NigmatulinOktiabrskij(w,w,2,1,1) 4
15Dmitrij TichonowKamiensk Uralskij(0,0,1,0,1) 2
16Wiaczesław SzuniewiczOktiabrskij(0,1,0,0,0) 1
17Jewgienij TauszkanowKamiensk Uralskij(0) 0
18Nikita ŁazariewSaławat(0) 0





2009

Togliatti - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Aleksandr ŁoktajewBałakowo(3,3,2,3,3) 14
3Andriej KudriaszowBałakowo(3,3,2,2,2) 12
4Maksim ŁobzienkoBałakowo(1,2,3,3,2) 11
5Witalij BiełousowKamiensk Uralskij(3,2,2,3,1) 11
6Oleg BiesczastnowTogliatti(2,3,3,2,u/w) 10
7Siergiej KaraczincewTogliatti(2,2,1,1,3) 9
8Siergiej SygryszewTogliatti(2,1,3,0,2) 8
9Dienis NosowBałakowo(1,1,1,2,3) 8
10Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(0,1,0,2,2) 5
11Wadim TarasienkoWładywostok(2,2,0,1,d) 5
12Aleksandr MaksakowSTMK Bałakowo(2,d,d) 2
13Jewgienij SzczepinSaławat(0,0,0,0,1) 1
14Władimir NasonowTogliatti(0,1,u/w,0,0) 1
15Iwan ŁysikWładywostok(0,0,1,d,u/w) 1
16Aleksandr MariniukWładywostok(1,0,u/w,-,-) 1
17Walerij SaweljewSaławat(1) 1
18Władimir BorodulinBałakowo(1,u/w,-,-,-) 1

Bałakowo - 25 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej KudriaszowSK Bałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Władimir BorodulinSK Bałakowo(3,3,3,3,1) 13
3Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(3,2,2,3,3) 13
4Aleksandr ŁoktajewSK Bałakowo(3,1,3,2,3) 12
5Dienis NosowSK Bałakowo(2,3,1,0,3) 9
6Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(t,3,3,1,2) 9
7Jewgienij SzczepinSaławat(2,1,2,1,2) 8
8Siergiej SygryszewTogliatti(1,w,2,3,1) 7
9Aleksandr MaksakowSTMK Bałakowo(1,1,d,2,2) 6
10Dienis AleksiejewSaławat(1,2,2,u,u) 5
11Walerij SawieljewSaławat(u/w,2,1,2,u) 5
12Dienis IniuszewSTMK Bałakowo(0,1,1,1,2) 5
13Rusłan BiktimirowSTMK Bałakowo(2,2,d,0,t) 4
14Jegor BułatnikowSaławat(0,0,1,2,1) 4
15Dienis CygankowSTMK Bałakowo(0,0,0,ns,d) 0
16Andriej JeżowSaławat(u/w,0,ns,ns,ns) 0

Władywostok - 30 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KaraczincewTogliatti(3,3,2,3) 11
2Michaił KremerWładywostok(0,3,3,3) 9
3Wadim TarasienkoWładywostok(2,3,3,u/w) 8
4Michaił SkaczkoWładywostok(3,t,2,3) 8
5Oleg BiesczastnowTogliatti(3,2,u/w,1,3) 6
6Witalij BiełousowTogliatti(u/w,3,2,1,2) 6
7Aleksandr MariniukWładywostok(3,u/w,1,2,1) 6
8Władimir NasonowTogliatti(2,0,2,2,0) 6
9Danił LitwinowWładywostok(2,1,2,0) 5
10Wiaczesław TiulkinWładywostok(1,u/w,2,1) 4
11Aleksandr SiriakWładywostok(u/w,1,2,u/w) 3





2010

Togliatti - 2 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Wadim TarasienkoWładywostok(3,2,3,3,3) 14
3Andriej KudriaszowSK Bałakowo(3,0,3,3,3) 12
4Dienis NosowSK Bałakowo(3,1,3,3,t) 10
5Oleg BiesczastnowTogliatti(2,3,2,1,2) 10
6Nikita ParfionowSaławat(1,2,2,2,2) 9
7Władimir BorodulinSK Bałakowo(2,3,1,0,2) 8
8Witalij BiełousowTogliatti(t,3,1,2,2) 8
9Siergiej KaraczincewTogliatti(2,1,2,2,u) 7
10Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(1,2,u/w,u,3) 6
11Walerij SawieljewSaławat(0,2,2,1,1) 6
12Siergiej PolenokSaławat(1,1,1,2,1) 6
13Iwan ŁysikWładywostok(1,1,1,u,1) 4
14Ilja CzałowSK Bałakowo(2,d,u/w,u,u) 2
15Siergiej AgałcowTogliatti(d,u/w,0,1,1) 2
16Siergiej SygryszewOktiabrskij(0,0,d,u,0) 0
17Władysław AntipinTogliatti(0) 0

Saławat - 10 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir BorodulinSK Bałakowo(w,3,3,3,3) 12
2Oleg BiesczastnowTogliatti(3,u/w,3,2,3) 11
3Jewgienij SzczepinSaławat(3,2,2,3,1) 11
4Nikita ParfionowSaławat(1,3,3,3,-) 10
5Ilja CzałowSK Bałakowo(2,2,u/w,3,2) 9
6Iwan ŁysikWładywostok(3,u/w,1,2,2) 8
7Siergiej PolenokSaławat(0,2,2,2,1) 7
8Jewgienij SidorinOktiabrskij(1,1,2,u/w,2) 6
9Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(u/w,3,u,u/w,3) 6
10Walerij SaweljewSaławat(3,1,2) 6
11Siergiej SygryszewOktiabrskij(2,3,1,u/-,-) 6
12Siergiej AgałcowTogliatti(u/w,2,1,1,1) 5
13Aleksandr SiriakWładywostok(1,1,u,1,2) 5
14Rusłan BiktimirowSTMK Bałakowo(d,1,2,1,0) 4
15Michaił ŁysikWładywostok(0,0,3,u/w,0) 3
16Igor SajdulinKamiensk Uralskij(2,1,0,0,0) 3
17Aleksandr MaksakowSTMK Bałakowo(2,u/w,1,-,0) 3
18Dmitrij LemzaSK Bałakowo(2,1) 3

Saławat - 10 czerwiec

Eliminacje do półfinału

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Iwan ŁysikWładywostok(3) 3
2Nikita ParfionowSaławat(3) 3
3Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(2,3) 5
4Walerij SaweljewSaławat(2,2) 4
5Dmitrij LemzaSK Bałakowo(1,1) 2
6Władimir NasonowTogliatti(1) 1
7Siergiej JeżowSaławat(0) 0
8Iwan Simikow IIKrasnokamsk(0) 0





2011

Bałakowo - 31.08

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilja CzałowSK Bałakowo(3,3,3,3,2) 14+3
2Wadim TarasienkoWładywostok(3,3,3,2,3) 14+d
3Andriej KudriaszowSK Bałakowo(3,3,3,3,1) 13
4Iwan ŁysikWładywostok(0,2,2,3,3) 10
5Władimir BorodulinSK Bałakowo(2,3,u,3,2) 10
6Dienis NosowSK Bałakowo(1,1,3,0,3) 8
7Artiom WodiakowTogliatti(3,u/w,2,1,2) 8
8Witalij BiełousowTogliatti(1,2,u/w,2,3) 8
9Siergiej AgałcowTogliatti(2,2,2,2,1) 7
10Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(2,u/w,2,2,d) 6
11Aleksandr Koczetow IINowosybirsk(1,2,1,1,1) 6
12Michaił ŁysikWładywostok(2,1,1,1,0) 5
13Dmitrij TichonowSTMK Bałakowo(d,1,w,0,2) 3
14Jewgienij SzczepinSaławat(1,0,0,1,0) 2
15Walerij SawieljewSaławat(0,0,1,0,d) 1
16Aleksandr MaksakowSTMK Bałakowo(1,u/w) 1
17Andriej JeżowSaławat(u,1) 1
18Wiktor Kułakow IISaławat(u/w,-,-,-,-) 0

Oktiabrskij - 28 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Witalij BiełousowTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Ilja CzałowSK Bałakowo(2,3,3,2,3) 13
3Aleksandr Koczetow IINowosybirsk(3,1,3,3,2) 12+u
4Dienis NosowSK Bałakowo(3,3,3,3,u/w) 12+w
5Siergiej AgałcowTogliatti(2,2,2,3,2) 11
6Wiaczesław KazaczukOktiabrskij(1,2,2,2,2) 9+3
7Iwan ŁysikWładywostok(1,1,2,2,3) 9+2
8Michaił ŁysikWładywostok(0,3,1,2,2) 8
9Aleksandr MaksakowSTMK Bałakowo(3,0,0,1,3) 7
10Dmitrij LemzaSK Bałakowo(2,0,2,u,ns) 4
11Aleksandr SiriakWładywostok(1,2,0,1,u/w) 4
12Siergiej SygryszewOktiabrskij(2,d,1,1,d) 4
13Władysław AntipinTogliatti(0,1,1,1,1) 4
14Iwan Simikow IIOktiabrskij(u/w,2,u/w,ns,ns) 2
15Władimir NasonowOktiabrskij(1,1,0,0,u/w) 2

Saławat - 29 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir BorodulinSK Bałakowo(3,3,3,3) 12
2Artiom WodiakowTogliatti(3,2,3,3) 11
3Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(3,3,1,3) 10
4Dmitrij TichonowSTMK Bałakowo(2,2,3,2) 9
5Wiktor Kułakow IISaławat(2,2,2,2) 8
6Walerij SawieljewSaławat(1,3,2,u/w) 6
7Jewgienij SzczepinSaławat(3,1,1,1) 6
8Andriej JeżowSaławat(2,0,1,1) 4+3
9Siergiej PolenokSaławat(2,0,0,2) 4+2
10Stanisław PozdniakowSTMK Bałakowo(1,1,1,1) 4+1
11Siergiej TrifonowSTMK Bałakowo(0,1,0,1) 2
12Wadim JamiłowSaławat(0,0,2,0) 2





2012

Bałakowo - 25 wrzesień (25.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej KudriaszowSK Bałakowo(3,3,3,3,2) 14
2Ilia CzałowSK Bałakowo(3,1,3,3,3) 13
3Maksim ŁobzenkoSK Bałakowo(2,2,3,2,3) 12
4Wiktor KułakowSaławat(1,3,2,2,3) 11
5Wadim TarasenkoWładywostok(3,2,2,3,u/w) 10
6Siergiej KaraczincewTogliatti(2,3,1,1,3) 10
7Denis NosowSK Bałakowo(3,2,2,0,2) 9
8Iwan ŁysikWładywostok(u,3,1,3,1) 8
9Siergiej PolenokSaławat(1,2,0,2,1) 6
10Dmitrij LemzaSK Bałakowo(2,1,u,1,2) 6
11Siergiej AgałcowTogliatti(2,0,u/w,1,1) 4
12Andriej JeżowSaławat(1,1,1,1,0) 4
13Michaił ŁysikWładywostok(0,0,1,0,2) 3
14Michaił LitwinowTogliatti(0,1,2,u/w,0) 3
15Wasilij NesytychTogliatti(0,0,0,0,1) 1
16Andriej CzindiłowSK Bałakowo(0) 0
17Władimir BorodulinSK Bałakowo(1,w,3,2,-) 6NK

Togliatti - 5 czerwiec (05.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wadim TarasenkoWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Denis NosowSK Bałakowo(2,3,3,2,2) 12+3
3Aleksandr MaksakowTogliatti(3,1,3,3,2) 12+2
4Aleksandr KoczetowNowosybirsk(u/w,3,2,3,3) 11
5Siergiej KaraczincewTogliatti(1,2,3,3,2) 11
6Maksim ŁobzenkoSK Bałakowo(2,3,0,u/w,3) 8+3
7Siergiej AgałcowTogliatti(3,2,2,1,u) 8+2
8Dmitrij LemzaSK Bałakowo(3,2,1,u/w,1) 7
9Andriej CzindiłowSK Bałakowo(2,1,1,2,1) 7
10Walerij SawieliewSaławat(d,0,1,2,3) 6
11Danił LitwinowWładywostok(1,2,1,0,2) 6
12Aleksandr SiriakWładywostok(1,1,2,1,1) 6
13Nikita ParfenowSaławat(2,0,2,u/w,1) 5
14Iwan LwowNowosybirsk(1,1,0,2,0) 4
15Ajrat ChabibulinSterlitamak(0,0,0,1,0) 1
16Dmitrij PonomarewSTMK Bałakowo(u/w,d,d,u/w,-) 0
17Andriej JeżowSaławat(u/w) 0
18Nikita FedorowTogliatti- ns
18Wadim JamiłowSaławat- ns
18Witalij KarpowSaławat- ns





2013

Władywostok - 13 październik (13.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wadim TarasienkoWładywostok(2,3,3,3,3) 14+3
2Ilja CzałowBałakowo(3,3,3,2,3) 14+2
3Witalij BiełousowTogliatti(1,3,2,3,3) 12+3
4Iwan ŁysikWładywostok(3,2,3,2,2) 12+2
5Wiktor KułakowTogliatti(3,1,1,3,3) 11
6Władimir BorodulinBałakowo(u/w,3,0,3,2) 8
7Michaił ŁysikWładywostok(3,0,0,2,2) 7
8Danił LitwinowWładywostok(2,1,2,0,2) 7
9Siergiej ŁogaczowWładywostok(2,2,1,0,1) 6
10Siergiej AgalcowTogliatti(1,0,2,2,1) 6
11Dmitrij LemzaBałakowo(2,2,t,1,1) 6
12Gleb SzewczenkoWładywostok(0,0,3,1,0) 4
13Siergiej MizunowBałakowo(0,2,u/w,1,1) 4
14Michaił LitwinowTogliatti(1,1,1,1,0) 4
15Władimir MorozowBałakowo(0,0,2,0,0) 2
16Andriej CzindiłowBałakowo(1,1,u/w,ns,ns) 2

Nowosybirsk - 14 lipiec (14.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Iwan ŁysikWładywostok(2,3,3,3,2) 13+3
2Siergiej AgalcowTogliatti(3,3,2,3,2) 13+2
3Danił LitwinowWładywostok(3,1,3,3,3) 13+d
4Michaił ŁysikWładywostok(2,2,1,3,3) 11
5Iwan LwowNowosybirsk(2,3,3,1,1) 10
6Michaił LitwinowTogliatti(2,2,1,2,3) 10
7Siergiej PolenokSaławat(3,1,2,2,1) 9
8Siergiej MizunowBałakowo(1,0,3,2,2) 8
9Dmitrij LemzaBałakowo(1,3,2,u/w,ns) 6
10Andriej CzindiłowBałakowo(0,2,0,1,3) 6
11Siergiej ŁogaczowWładywostok(3,0,0,2,1) 6
12Władimir MorozowBałakowo(1,1,2,1,0) 5
13Nikita FiodorowTogliatti(0,1,u/w,0,2) 3
14Wadim JamiłowSaławat(1,2,u/w,-,-) 3
15Jewgienij JagodkinNowosybirsk(0,0,1,0,1) 2
16Jewgienij TriszkinTogliatti(u,u,t) 0
17Andriej JeżowSaławat(u/w,u,u/w,-,ns) 0
18Maksim SosnowBałakowo(u/-,-,-,-,-) 0





2014

2 rundy: Bałakowo - 1 lipiec (01.07), Togliatti - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilja CzałowBałakowo(14,13) 27
2Iwan ŁysikWładywostok(13,11) 24
3Michaił LitwinowTogliatti(8,13) 21+3
4Danił LitwinowWładywostok(13,8) 21+2
5Siergiej PolenokSaławat(9,10,) 19
6Siergiej ŁogaczewWładywostok(7,9) 16
7Andriej CzindiłowBałakowo(4,10,) 14
8Gleb SzewczenkoWładywostok(7,6) 13
9Wiktor Kułakow IITogliatti(12,-) 12
10Wadim TarasienkoWładywostok(,-,11) 11
11Władimir MorozowBałakowo(7,4) 11
12Siergiej MizunowBałakowo(10,0,) 10
13Siergiej AgałcowTogliatti(,-,10) 10
14Iwan LwowSaławat(6,-,) 6
15Wadim JamiłowSaławat(5,-,) 5
16Klementij KlimowSaławat(0,3,) 3
17Iwan BolszakowTogliatti(2,-,) 2
18Nikita SzczepotojewOktiabrskij(,-,2) 2
19Roman LachbaumSaławat(,-,9) 9 NK
20Danił SzczurinBałakowo(3,0,) 3 NK
21Danił WinokurowTogliatti(,-,0) 0 NK

Togliatti - 23 wrzesień (23.09).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilja CzałowBałakowo(2,3,3,3,2) 13+3
2Michaił LitwinowTogliatti(3,2,3,2,3) 13+d
3Wadim TarasienkoWładywostok(3,3,2,u,3) 11+3
4Iwan ŁysikWładywostok(2,2,3,3,1) 11+2
5Siergiej PolenokSaławat(1,3,0,3,3) 10
6Andriej CzindiłowBałakowo(2,3,1,2,2) 10
7Siergiej AgałcowTogliatti(2,2,2,2,2) 10
8Roman LachbaumSaławat(1,1,3,1,3) 9
9Siergiej ŁogaczewWładywostok(3,1,1,2,2) 9
10Danił LitwinowWładywostok(3,0,1,3,1) 8
11Gleb SzewczenkoWładywostok(1,1,2,1,1) 6
12Władimir MorozowBałakowo(0,2,0,1,1) 4
13Klementij KlimowSaławat(1,1,0,1,-) 3
14Nikita SzczepotojewOktiabrskij(w,0,2,0,d) 2
15Danił SzczurinBałakowo(0,0,w,0,0) 0 R1
16Danił WinokurowTogliatti(w,0,w,0,0) 0
17Siergiej MizunowBałakowo(0,0,w,-,-) 0

Bałakowo - 1 lipiec (01.07).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilja CzałowBałakowo(3,3,2,3,3) 14
2Iwan ŁysikWładywostok(3,2,3,2,3) 13
3Danił LitwinowWładywostok(3,1,3,3,3) 13
4Wiktor Kułakow IITogliatti(3,3,3,3,w) 12
5Siergiej MizunowBałakowo(1,3,1,3,2) 10
6Siergiej PolenokSaławat(2,2,2,2,1) 9
7Michaił LitwinowTogliatti(2,1,3,u,2) 8
8Gleb SzewczenkoWładywostok(2,3,0,0,2) 7
9Władimir MorozowBałakowo(2,d,1,1,3) 7
10Siergiej ŁogaczewWładywostok(1,2,2,2,0) 7
11Iwan LwowSaławat(1,2,0,2,1) 6
12Wadim JamiłowSaławat(1,d,1,1,2) 5
13Andriej CzindiłowBałakowo(0,1,2,1,0) 4
14Danił SzczurinBałakowo(0,1,0,1,1) 3
15Iwan BolsjakowTogliatti(0,0,1,0,1) 2
16Klementij KlimowSaławat(0,0,0,0,0) 0
17Wadim FiedorowBałakowo(ns) 0 R1

Oktiabrskij - 10 czerwiec (10.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej AgałcowTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Iwan ŁysikWładywostok(2,3,3,2,3) 13
3Michaił LitwinowTogliatti(3,2,3,2,1) 11
4Andriej CzindiłowBałakowo(3,3,2,2,d) 10
5Danił LitwinowWładywostok(1,3,2,3,u) 9
6Iwan LwowSaławat(1,1,1,3,2) 8
7Władimir MorozowBałakowo(1,2,1,1,2) 7
8Nikita FiedorowTogliatti(2,1,3,u,0) 6
9Siergiej ŁogaczewWładywostok(2,d,0,3,1) 6
10Maksim SosnowBałakowo(t,w,2,1,3) 6
11Gleb SzewczenkoWładywostok(0,1,2,1,2) 6
12Siergiej MizunowBałakowo(1,1,1,2,1) 6
13Siergiej PolenokSaławat(3,0,1,1,w) 5
14Iwan Simikow IIOktiabrskij(0,2,0,w,2) 4
15Wadim JamiłowSaławat(2,2,w,-,-) 4
16Klementij KlimowSaławat(0,0,0,0,3) 3
17Iwan BolsjakowTogliatti(0,w) 0 R1
17Nikita SzczepotojewOktiabrskij(0) 0 R2





2015

Bałakowo - 15 wrzesień (15.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wadim TarasienkoWładywostok(3,3,3,3,3) 15
1Andriej CzindiłowBałakowo(3,3,2,3,2) 13
2Ilja CzałowBałakowo(3,3,3,3,2) 14
2Wiaczesław MonachowTogliatti(u/w,3,3,3,3) 12
3Siergiej ŁogaczowWładywostok(3,3,2,2,3) 13
3Siergiej MizunowBałakowo(3,w,3,3,3) 12
4Roman LachbaumTogliatti(2,2,3,1,3) 11
4Klemientij KlimowSaławat(2,2,2,3,3) 12
5Wiktor KułakowBałakowo(2,2,2,3,2) 11
5Arsłan FajzulinOktiabrskij(3,3,u/w,2,3) 11
6Michaił LitwinowTogliatti(1,3,2,0,3) 9
6Dmitrij SolannikowSaławat(2,2,3,1,2) 10
7Gleb CzugunowTogliatti(0,2,2,3,2) 9
7Aleksandr ChasanowOktiabrskij(3,1,2,0,1) 7
8Gleb SzewczenkoWładywostok(2,1,3,2,1) 9
8Nikita ZubariewOktiabrskij(2,1,2,0,2) 7
9Iwan LwowWładywostok(3,1,1,1,u) 6
9Danił SzczurinBałakowo(2,3,w,1,u/w) 6
10Wiaczesław MonachowTogliatti(u/w,0,1,2,2) 5
10Danił ChamidulinSaławat(1,2,1,2,0) 6
11Andriej CzindiłowBałakowo(1,1,1,1,1) 5
11Kirył ChwanMoskwa(1,2,w,2,1) 6
12Władimir BogmaBałakowo(0,2,0,2,0) 4
12Ilja KuzniecowTogliatti(1,1,0,2,1) 5
13Iwan BolszakowTogliatti(2,1,-,-,-) 3
13Rinat MulikowSaławat(1,0,u,1,2) 4
14Siergiej MizunowBałakowo(1,0,d,0,1) 2
14Michaił AfanasjewTogliatti(0,u/w,3,u/w,ns) 3
15Dmitrij SolannikowSaławat(0,0,u/w,0,1) 1
15Wiaczesław RogożynŁuchowicy(0,1,1,1,ns) 3
16Aleksandr ChasanowOktiabrskij(0,1,0) 1
16Dmitrij ZieninŁuchowicy(0,u/w,u/w,u,ns) 0
17Nikita ZubariewOktiabrskij(1,0) 1
17Witalij WiedieniejewSaławat(d,u) 0
18Władimir MorozowBałakowo(u/w,d,-,-,-) 0
19Arsłan FajzulinOktiabrskij(u/w,-,-,-,-) 0








Odwiedziny (Visitors):
6592019


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl