Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1963-1991

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa NRD
(Indvidual Junior East German Championship)
(DDR Speedway Junioren Meisterschaft Einzel)


Thanks to Charles McKay, Christian Weber, Gastfahrer, Herbert, HEIMAY, iceracing and Fred B.

UWAGA! W latach 1963-1964 zawody rozgrywano jako ADMV Juniorenpokal dla zawodników do lat 26.
W sezonie 1965 były to zmagania dla zawodników do lat 27.
W sezonie 1966 były to zmagania dla zawodników do lat 25.
W sezonie 1969 zawody rozegrano jako Pokal des Präsidiums des ADMV i były to zmagania dla zawodników do lat 23.
W latach 1970-1973 zawody rozgrywano dla zawodników do lat 23.
W latach 1974-1977 zawody rozgrywano dla zawodników do lat 21.
W latach 1978-1991 zawody rozgrywano jako ADMV Pokal i były to zmagania dla zawodników do lat 23.

Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1963Wolfgang DinseMC MeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Paul Gerhard FranzNeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Paul Gerhard FranzNeubrandenburg1 runda
1964Paul Gerhard FranzNeubrandenburg2 runda
1964Kurt MartensRostock3 runda
1964Bruno BulauGustrow4 runda
1965Gerhard FranzMC NeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1966Jurgen HehlertMC Dynamo RostockFinał - Klasyfikacja końcowa
1969Norbert BahrMC StralsundFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1970Claus Dieter AllwardtMC StralsundFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1971Jurgen StrehlowMC NeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Wilfried SchneiderMC MeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Hartmut ErnstMC StralsundFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1974Wilfried SchneiderMC MeissenFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1975Gunter LuhrMC StralsundFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1976Joachim MellMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1977Udo KammannMC Hydro Nord NeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Michael GrulichMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)
1979Udo KammannMC NeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)
1980Mario RusterMC LeipzigFinał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)
1981Bodo MiessnerMC MeissenFinał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)
1982Frank LeonhardtTeterowFinał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)
1983Ralf PetersMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)
1984Ralf PetersMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1985Mike OttMC NeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1986Tom LagodaMC Hydro Nord NubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1987Thomas KochMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)
1988Christoph HordanMC LudwiglsustFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Thomas HoppMC Kraftverkehr ParchimFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Thomas HoppMC Kraftverkehr ParchimFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Matthias KochMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa

1963

Uwaga! Zawody nosiły nazwę Juniorenpokal.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wolfgang DinseMC Meissen-






1964

Uwaga! Zawody nosiły nazwę Juniorenpokal.

4 rundy: Gustrow - 12 kwiecień (12.04), Meissen - 6 maj (06.05), Neubrandenburg - 9 sierpień (09.08), Gustrow - 11 październik (11.10).

Uwaga! Punktacja 1m. - 6pkt., 2m. - 4 pkt., 3m. - 3 pkt., 4m. - 2 pkt., 5m. - 1 pkt.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul Gerhard FranzNeubrandenburg(15 [6],15 [6],-,12 [3]) 15 [42]
2Kurt MartensRostock(14 [4],8 [0],15 [6],14 [4]) 14 [51]
3Bruno BulauGustrow(10 [1],8,14 [4],15 [6]) 11 [47]
4Harry RudigerMeissen(10,12 [3],12 [2],7) 5 [41]
5Ullrich BoseNeubrandenburg(2,11 [2],13 [3],7) 5 [33]
6Horst BaretzkoMeissen(-,14 [4],10 [1],8) 5 [32]
7Henry SchwarzRostock(12 [2],8 [1],3,10 [1]) 5 [33]
8Manfred KewitschRostock(13 [3],0,-,9) 3 [22]
9Dieter TetzlaffGustrow(-,-,-,11 [2]) 2 [11]
10Günter FirnissRostock(8,7,7,6) 0 [28]
11Dieter MunchLeipzig(5,6,7,5) 0 [23]
12Martin TripkeLeipzig(8,4,7,3) 0 [22]
13Ebehard HulleSenftenb(7,6,-,3) 0 [16]
14Bernd DomenikSenftenb(0,5,4,6) 0 [15]
15Jochen HetmankMeissen(0,7,7,0) 0 [14]
16Manfred WieciersSenftenb(6,3,3,-) 0 [12]
17Horst KrugerRostock(-,-,10,-) 0 [10]
18b.d. HoppstockMeissen(3,3,3,-) 0 [9]
19Heinrich MartzMeissen(-,-,2,-) 0 [2]
19Dieter LaumannSchwerin(-,-,2,-) 0 [2]
19b.d. SchuldRostock(-,-,-,2) 0 [2]

Gustrow - 12 kwiecień (12.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul Gerhard FranzNeubrandenburg(3,3,3,3,3) 15
2Kurt MartensRostock- 14
3Manfred KewitschRostock- 13
4Henry SchwarzRostock- 12
5Bruno BulauGustrow- 10

Meissen - 6 maj (06.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul Gerhard FranzNeubrandenburg(3,3,3,3,3) 15
2Horst BaretzkoMeissen- 14
3Harry RudigerMeissen- 12
4Ulrich BoseNeubrandenburg- 11
5Henry SchwarzRostock- 8

Neubrandenburg - 9 sierpień (09.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kurt MartensRostock(3,3,3,3,3) 15
2Bruno BulauGustrow- 14
3Ulrich BoseNeubrandenburg- 13
4Harry RudigerMeissen- 12
5Horst BaretzkoMeissen- 10

Gustrow - 11 październik (11.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bruno BulauGustrow(3,3,3,3,3) 15
2Kurt MartensRostock- 14
3Paul Gerhard FranzNeubrandenburg- 12
4Dieter TetzlaffGustrow- 11
5Henry SchwarzRostock- 10





1965

Uwaga! Zmagania dla zawodników do lat 27.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerhard FranzMC Neubrandenburg-
2Horst KrugerMC Neptun Rostock-
3Gert Peter RiedelMC Neptun Rostock-






1966

Uwaga! Zmagania dla zawodników do lat 24.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertMC Dynamo Rostock-
2Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg-
3Jochen DinseMC Meissen-






1967-1968

Brak danych o młodzieżowych mistrzostwach NRD w latach 1967-1968.







1969

3 rundy: Neubrandenburg - 21 czerwiec (21.06), Stralsund - 22 czerwiec (22.06), Rostock - 8 czerwiec (08.06).

Startowali również: Clemens Bever (MC Gustrow), Udo Bayer (MC Gustrow), Steffen Matzke (MC Meissen), Gerd Krause (MC Neubrandenburg), Gerd Peter Riedel (Neptun Rostock), Peter Falkowski (Neptun Rostock), Fred Witthuhn (Senftenberg), Karl Heinz Lohdig (Senftenberg), Volker Kruger (Stralsund), Joachim Zeidler (Stralsund), Burkhard Ohmacht (Stralsund).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert BahrMC Stralsund(14,15,?) 29
2Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(15,13,?) 28
3Wolfgang SchneiderMC Meissen(13,10,?) 23
4Claus Dieter AllwardtMC Stralsund(9,12,?) 21
5Siegfried ZabelMC Meissen(12,9,?) 21
6Wolfgang BahlkeMC Neubrandenburg(9,9,?) 18
7Wilfried SchneiderMC Meissen(7,9,?) 16
8Sepp DietrichNeptun Rostock(6,9,?) 15
9Herbert MeyerNeptun Rostock(6,7,?) 13
10Wolfgang FilterNeptun Rostock(7,4,?) 11
11Reinhard PerauMC Gustrow(7,1,?) 8
12b.d. SchulzMC Gustrow(0,3,?) 3
13Ludwig BunkMC Gustrow(3,0,?) 3






1970

3 rundy: Meissen - 24 maj (24.05), Neubrandenburg - 20 czerwiec (20.06), Rostock - 27 wrzesień (27.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Claus Dieter AllwardtMC Stralsund(?,?,?) 24
2Siegfried ZabelMC Meissen(?,?,?) 20
3Wilfried SchneiderMC Meissen(?,?,?) 19
4Gerhard HopfMC Neubrandenburg(?,?,?) 18
5Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(?,?,?) 17
6Norbert BahrMC Stralsund(?,?,?) 17






1971

3 rundy: Neubrandenburg - 19 czerwiec (19.06), Rostock - 13 lipiec (13.07), Stralsund - 31 lipiec (31.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg-
2Wilfried SchneiderMC Meissen-
3Gunter LuhrMC D. NST Stralsund-






1972

2 rundy: Rostock - 29 lipiec (29.07), Stralsund - 30 lipiec (30.07).

Uwaga! Zmagania dla zawodników do lat 24.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wilfried SchneiderMC Meissen-
2Jurgen SchumannMC Meissen-
3Gunter LuhrMC D. NST Stralsund-






1973

2 rundy: Gustrow - 14 lipiec (14.07), Stralsund - 15 lipiec (15.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hartmut ErnstMC Stralsund(13,?) -
2Gunter LuhrMC Stralsund(13,?) -
3Wilfried SchneiderMC Meissen(15,?) -
4Martin KlausMC Meissen(13,?) -
5Werner MellMC Gustrow(11,?) -
6Herbert MeyerRostock(10,?) -
7Wolfgang EhrkeMC Gustrow(9,?) -
8Norbert LiebertMC Meissen(8,?) -
9Jurgen KlawitterMC Stralsund(6,?) -
10Burkhardt SchwanbeckMC Stralsund(6,?) -
11b.d. RudigerMC Gustrow(4,?) -
12b.d. KutschoraSenftenberg(3,?) -
13Peter SchmeckelMC Gustrow(3,?) -
14Wilfried GarbischMC Meissen(3,?) -
15b.d. BudaSenftenberg(1,?) -






1974

2 rundy: Gustrow - 13 lipiec (13.07), Stralsund - 14 lipiec (14.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wilfried SchneiderMC Meissen(15,15) 30
2Hartmut ErnstMC Stralsund(13,14) 27
3Martin KlausMC Meissen(12,13) 25
4Werner MellMC Gustrow(12,12) 24
5Gunter LuhrMC Stralsund(11,11) 22
6Herbert MeyerRostock(10,1) 20
7Norbert GummerMC Meissen(9,9) 18
8Norbert LiebertMC Meissen(8,8) 16
9Burkhardt SchwanbeckMC Stralsund(4,6) 10
10Peter SchmeckelMC Gustrow(5,5) 10
11Udo WaitschiesMC Stralsund(4,5,5) 9,5
12Udo KottkeMC Stralsund(4,4,5) 8,5
13Helmut LuchtMC Gustrow(2,3) 5
14b.d. MaassSenftenberg(3,2) 5
15Andreas CzernyMC Gustrow(4,0) 4
16b.d. IrgangSenftenberg(0,?) 0






1975

2 rundy: Gustrow - 12 lipiec (12.07), Stralsund - 13 lipiec (13.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gunter LuhrMC Stralsund(?,6) 6
2Jurgen RaschkeMC Meissen(?,4) 4
3Andreas CzernyMC Gustrow(?,2) 2
4b.d. BeningMC Gustrow(?,0) 0






1976

2 rundy: Rostock - 16 październik (16.10), Rostock - 17 październik (17.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim MellMC Gustrow(10,6) 16
2Olaf HeyMC Meissen(8,3) 11
3Jurgen WolfMC Meissen(5,3) 8
4Jorg GaedtkeMC Stralsund(1,0) 1






1977

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Udo KammannMC Hydro Nord Neubrandenburg-
2Uwe SteuerMC Meissen-
3Jurgen ScholzMC Meissen-






1978

3 rundy: ?, Gustrow - 18 czerwiec (18.06), Meissen - 2 wrzesień (02.09).

Wolfgang Tichter (Lubbenau), b.d. Muller (Lubbenau), Uwe Steuer (MC Meissen), Bodo Miessner (MC Meissen), Reinhard Fischer (MC Meissen), Peter Kapuschinski (MC Neubrandenburg), Detlef Diekmann (Teterow), b.d. Scheffler.

Finał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael GrulichMC Gustrow(14,14,15) 43
2Olaf HeyMC Meissen(14,14,14) 42
3Jurgen WolfMC Meissen(14,11,9) 34
4Udo KammannMC Neubrandenburg(8,10,11) 29
5Peter StanislawskiTeterow(10,7,10) 27
6Frank EngelbrechtMC Neubrandenburg(7,8,10) 25
7Frank SpiessMC Gustrow(6,10,7) 23
8Ingo MuschkeMC Stralsund(11,12,N) 23






1979

3 rundy: Leipzig - 5 maj (05.05), Neubrandenburg - 26 maj (26.05), Gustrow - 20 lipiec (20.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Udo KammannMC Neubrandenburg(12,15,15) 42
2Bodo MiessnerMC Meissen(12,12,14) 38
3Peter KapuschinskiMC Neubrandenburg(8,13,12) 33
4Frank SpiessMC Gustrow(8,11,13) 32
5Mario RusterMC Leipzig(11,9,8) 28
6Dieter UrbanLubbenau(13,13,?) 26
7Karl Heinz BrombergTeterow(?,9,11) -
8Wolfgang TichterLubbenau(?,9,9) -
9Rene KukatschMC Gustrow(?,7,8) -
10Bodo PetersRostock(?,?,9) -
11Reinhard FischerMC Meissen(?,5,4) -
12Roland KrolzigMC Stralsund(?,5,4) -
13Klaus WolfLeipzig(?,3,4) -
14Thomas PfeifferLeipzig(?,?,5) -
15Tilo JanickeLeipzig(?,0,?) -






1980

3 rundy: Rostock - 4 lipiec (04.07), Gustrow - 5 lipiec (05.07), Leipzig - 26 wrzesień (26.09).

Frank Wyrwoll (Lubbenau), Thomas Engel (MC Meissen), Volker Schonbrunn (MC Meissen), Bernhard Nicolas (MC Neubrandenburg), Andreas Krex (Teterow), Christian Grieb (Teterow), Jorn Hefenbrock (Teterow), Frank Muller (Wittstock).

Finał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario RusterMC Leipzig(14,13,14) 41
2Bodo MiessnerMC Meissen(10,15,15) 40
3Ronald PuschMC Gustrow(10,12,11) 33
4Andreas HelbigMC Leipzig(11,10,10) 31
5Rene KukatschMC Gustrow(10,13,8) 31
6Ronald MullerLubbenau(13,5,11) 29
7Roland KrolzigMC Stralsund(11,9,9) 29
8Henry RiefstahlTeterow(3,7,10) 20
9Frank ErdmannMC Leipzig(8,3,8) 19
10Bodo ScupinMC Neubrandenburg(1,8,8) 17






1981

3 rundy: Leipzig - 11 kwiecień (11.04), Rostock - 4 kwiecień (04.04), Neubrandenburg - 11 lipiec (11.07).

Andreas Helbig (MC Leipzig), Frank Kornweih (MC Meissen), Thomas Engel (MC Meissen), Christian Grieb (Teterow), Frank Leonhardt (Teterow), Jorg Markgraf (Teterow).

Finał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bodo MiessnerMC Meissen(14,15,10) 39
2Ronald PuschMC Gustrow(11,12,13) 36+3
3Ralf PetersMC Gustrow(11,11,14) 36+2
4Bodo PetersRostock(13,11,10) 34
5Bernhard NicolasMC Neubrandenburg(2,12,12) 26
6Roland KrolzigMC Stralsund(?,11,10) 21
7Frank WyrwollLubbenau(8,6,7) 21
8Rene KukatschMC Gustrow(1,9,10) 20
9Bodo ScupinMC Neubrandenburg(8,4,5) 17
10Andre FrohlichMC Neubrandenburg(8,3,5) 16
11Frank ErdmannMC Leipzig(13,2,?) 15






1982

5 rund: Wolfslake - 14 kwiecień (14.04), Rostock - 30 kwiecień (30.04), Leipzig - 23 maj (23.05), Gustrow - 29 maj (29.05), Stralsund - 27 czerwiec (27.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank LeonhardtTeterow(13,11,12,14,12) 51
2Frank KornweihMC Meissen(11,13,12,13,9) 49
3Bodo PetersRostock(12,8,?,13,14) 47
4Wolfgang TichterLubbenau(9,8,15,12,-) 44
5Detlef LandowskiMC Gustrow(9,8,5,13,13) 43
6Jorg MarkgrafTeterow(9,5,11,10,12) 42
7Wolfgang BuskeLubbenau(9,5,6,9,8) 32
8Bernhard NicolasMC Neubrandenburg(10,14,7,-,-) 31
9Torsten WeichselMC Gustrow(6,4,8,7,6) 27
10Dieter KlechowiczTeterow(6,4,7,0,8) 25
11Frank ErdmannMC Leipzig(6,6,?,-,-) ?
12Fred Wehland-(2,5,?,6,6) ?
13Thomas EngelMC Meissen(-,14,?,-,-) ?
14Jens GrundmannWolslake(4,3,?,7,6) ?
15Claudio PudenzLubbenau(4,7,?,3,6) ?
16Bernd SchoopLudwigslust(-,3,?,6,-) ?
17b.d. RothMC Neubrandenburg(5,-,?,-,-) ?
18Jorg DebusLubbenau(-,-,?,0,-) ?
19Frank GunterMC Gustrow(-,-,?,-,-) ?
20Ronald SauerStralsund(-,-,?,-,-) ?
21Frank UtpottNeustrltz(3,-,?,-,-) 3






1983

6 rund: Gustrow - 16 kwiecień (16.04), Rostock - 17 kwicień (17.04), Stralsund - 10 czerwiec (10.06), Neubrandenburg - 11 czerwiec (11.06), Leipzig - 24 czerwiec (24.06), Meissen - 25 czerwiec (25.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa (Nachwuchs Verbandspokal 16-21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ralf PetersMC Gustrow(?,15,14,15,14) 58
2Ronald PuschMC Gustrow(14,13,13,11,11) 51
3Mike JenningMC Gustrow(12,10,5,10,11,14) 47,5
4Wolfgang BuskeLubbenau(9,11,6,13,14) 47
5Thomas EngelMC Meissen(?,11,5,13,13,7) 44,5
6Detlef LandowskiMC Gustrow(13,10,11,10,?) 44
7Frank KornweihMC Meissen(-,8,11,9,10) 38
8Torsten WeichselMC Gustrow(?,?,4,5,10) 30
9Jens GrundmannMC Wolfslake(9,3,7,7,4) 30
10Frank LeonhardtTeterow(12,4,?,9,?) 25
11Claudio PudenzLubbenau(?,?,3,6,8) 22
12Bernd SchoopLudwigslust(?,?,4,3,7) 22
13Thomas GabrechtTeterow(?,?,6,1,5) 16
14Lutz BeckerLeipzig(?,?,4,2,1) 16
15Gerd LichtnerRostock(?,?,?,3,4) 14
16Fred WehlandWittstock(?,?,3,b.d,3) 14
17Jorg MarkgrafTeterow(?,?,10,b.d,?) 14
18Dieter KlechowiczTeterow(?,?,?,b.d,7) 13
19Norbert GumzLudwigslust(?,?,1,1,1) 3
20Uwe MachannTeterow(?,?,?,b.d,?) 2
21Ronald SauerStralsund(?,?,?,b.d,?) 2






1984

6 rund: Wolfslake - 28 kwiecień (28.04), Leipzig - 29 kwiecień (29.04), Stralsund - 1 maj (01.05), Rostock - 20 lipiec (20.07), Gustrow - 21 lipiec (21.07).

Uwaga! Odrzucano najsłabszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ralf PetersMC Gustrow(15,14,-,15,-,15) 59
2Detlef LandowskiMC Gustrow(12,13,-,12,13,13) 51
3Mike OttMC Neubrandenburg(10,11,6,13,13,9) 47
4Wolfgang BuskeLubbenau(8,12,-,8,13,12) 45
5Tom LagodaRostock(8,10,8,9,12,10) 40
6Mike JenningMC Gustrow(-,-,11,-,14,14) 39
7Frank KornweihMC Meissen(6,9,-,11,9,-) 35
8Roland SassMC Gustrow(10,-,10,11,-,-) 31
9Claudio PudenzLubbenau(-,-,8,8,8,7) 28
10Fred WehlandWittstock(-,-,3,-,7,9) 25
11Frank LeonhardtTeterow(12,10,11,-,-,-) 23
12Dieter KlechowiczTeterow(-,-,3,-,8,5) 21
13Ingo RubachMC Gustrow(-,-,4,5,3,6) 20
14Uwe SchleicherParchim(-,-,6,4,5,5) 20
15Torsten WeichselMC Gustrow(4,8,4,5,-,-) 17
16Jorg HilgendorfTeterow(-,-,8,7,-,-) 16
17Norbert GumzLudwigslust(-,-,3,-,5,3) 14
18Thomas GabrechtTeterow(-,-,-,6,2,5) 11
19Lutz BeckerLeipzig(7,-,1,-,-,-) 10
20Karsten BüchnerMC Leipzig(-,-,-,-,-,-) 9
21Thomas KochMC Gustrow(-,-,-,-,-,6) 6
22Maik HoffmannParchim(-,5,-,-,-,0) 6
23Michael SommerfeldTeterow(-,-,-,-,4,1) 5
24Gerd KlinkTeterow(-,3,-,-,-,-) 3
25Detlef FritzMC Gustrow(-,-,-,-,1,-) 1
26Ronald PuschMC Gustrow(1,-,-,-,-,-) 1






1985

Leipzig - 21 czerwiec (21.06), Gustrow - 26 lipiec (26.07), Rostock - 27 lipiec (27.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike OttMC Neubrandenburg(11,14,14) 39
2Mike JenningMC Gustrow(13,14,11) 38
3Roland SassMC Gustrow(13,12,10) 35
4Wolfgang BuskeLubbenau(9,10,12) 31
5Mario BuschStralsund(9,12,10) 31
6Detlef FritzMC Gustrow(9,11,7) 27
7Claudio PudenzLubbenau(10,9,6) 25
8Tom LagodaRostock(7,6,7) 20
9Fred OpitzMC Leipzig(15,4,N) 19
10Torsten BergerStralsund(3,6,8) 17
11Thomas KochMC Gustrow(3,4,9) 16
12Thomas DiehrTeterow(8,1,6) 15
13Frank LochmannMC Leipzig(2,4,7) 13
14Ingo RubachMC Gustrow(4,3,6) 13
15Dieter KlechowiczTeterow(3,4,2) 9
16Heiko KnuppelRostock(1,2,1) 4
17Thomas BrummundTeterow(-,1,1) 2
18Nico GallRehna(-,0,-) 0






1986

4 rundy: Leipzig - 5 kwiecień (05.04), Wolfslake - 29 czerwiec (29.06), Gustrow - 25 lipiec (25.07), Rostock - 26 lipiec (26.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tom LagodaMC Hydro Nord Nubrandenburg(9,15,14,14) 43
2Mike OttMC Hydro Nord Nubrandenburg(14,14,14,11) 42
3Mario BuschMC Dynamo Stralsund(6,12,12,12) 36
4Roland SassMC Hydro Nord Nubrandenburg(7,-,12,14) 33
5Thomas DiehrTeterow(11,11,8,9) 31
6Thomas KochMC Gustrow(5,11,10,8) 29
7Dirk MuhlenfeldMC Gustrow(9,8,8,8) 25
8Fred OpitzMC Leipzig(2,3,13,8) 24
9Torsten BergerMC Dynamo Stralsund(5,7,7,9) 23
10Frank LochmannMC Leipzig(1,7,6,4) 17
11Rene MangMC Gustrow(5,-,5,7) 17
12Christoph HordanWittstock(5,11,-,-) 16
13Mike JenningMC Gustrow(15,-,-,-) 15
14Jens EllenriederMC Leipzig(1,5,2,4) 11
15Detlef FritzMC Gustrow(11,-,-,-) 11
16Roman KullikMC Hydro Nord Nubrandenburg(7,0,1,3) 11
17Steffen NatherLubbenau(-,-,2,7) 9
18Ingo RubachMC Gustrow(0,0,4,-) 4
19Andreas IngwertWolfslake(-,4,-,-) 4
20Rene LehmannLubbenau(-,-,1,2) 3
21Steffen LeonhardtTeterow(-,-,1,-) 1






1987

Neubrandenburg - 24 kwiecień (24.04), Wolfslake - 26 kwiecień (26.04), Leipzig - 8 maj (08.05), Ludwigslust - 24 maj (24.05), Gustrow - 24 lipiec (24.07), Rostock - 25 lipiec (25.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa (ADMV Pokal U21)

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas KochMC Gustrow(13,12,14,15,14,15) 57
2Frank LochmannMC Leipzig(15,14,14,13,11,12) 54
3Christoph HordanMC Ludwigslust(12,12,13,12,12,13) 50
4Mario BuschStralsund(11,11,11,14,-,-) 36
5Dirk KaiserMC Meissen(3,6,7,5,10,10) 33
6Dirk MuhlenfeldMC Gustrow(8,13,8,11,,-) 32
7Maik PilzMC Meissen(8,7,7,9,5,7) 31
8Jens EllenriederMC Leipzig(9,10,11,10,-,-) 31
9Ralf BaumannMC Parchim(11,2,4,5,8,8) 31
10Raik ArnheimMC Ludwigslust(-,3,6,6,12,8) 29
11Rene MangMC Gustrow(-,-,3,2,9,12) 24
12Frank KrolzigStralsund(5,8,4,3,5,5) 23
13Waldemar TempTeterow(-,-,7,7,7,8) 22
14Steffen LeonhardtTeterow(6,2,-,-,7,5) 20
15Maik GrimmStralsund(1,5,4,4,4,1) 17
16Torsten SulzMC Neubrandenburg(8,4,-,3,-,-) 15
17Rene LehmannLubbenau(4,-,-,-,7,4) 15
18Steffen NatherLubbenau(6,4,-,-,-,-) 10
19Frank BiljukWolfslake(0,1,2,0,1,4) 8
20Mathias BeckmayerTeterow(-,-,-,-,5,-) 5
21Gert ScholzWolfslake(-,-,2,-,2,-) 4






1988

Uwaga! Zawody nosiły nazwę ADMV Pokal (U21).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christoph HordanMC Ludwiglsust-
2Raik ArnheimMC Ludwiglsust-
3Frank KrolzigMC Dynamo Nordstern Stralsund-






1989

Uwaga! Zawody nosiły nazwę ADMV Pokal (U21).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas HoppMC Kraftverkehr Parchim86
2Frank BiljukMC Eichenring Wolfslake81
3Steffen NatherMC Jugend Lubbenau69
4Marco LangerMC Eichenring Wolfslake- 63
5Matthias HegenbarthMC Bergering Teterow- 62
6Roland HolstMC Gustrow- 61
7Frank KrolzigMC Dynamo Nordstern Stralsund- 51
8Rene RudolphMC Meissen- 44
9Karsten FischMC Rehna- 38
10Rene BruggertMC Ludwiglsust- 36
11Maik PilzMC Meissen- 33
12Silvio MeskeMC Geothermie Neubrandenburg- 33






1990

5 rund: Ludwigslust, Lubbenau, Stralsund, Rostock, Meissen.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas HoppMC Kraftverkehr Parchim- 60
2Matthias BeckmeyerMC Bergring Teterow- 56
3Rene RudolphMC Meissen- 49
4Matthias HegenbarthMC Teterow- 43
5Maik EbensingMC Gustrow- 40
6Andreas NeumannMC Rostock- 40
7Matthias MullerMC Gustrow- 38
8Heiko RaumMC Meissen- 36
9Karsten FischMC Rehna- 33
10Mark ArnheimMC Ludwigslust- 31
11Stefan BartoschMC Meissen- 30
12Rene BruggertMC Ludwigslust- 27
13Mario KreuklauMC Gustrow- 17
14Sven FiebelkornMC Teterow- 15
15Silvio KoosMSC Neubrandenburg- 14
16Stefan LonniesMC Teterow- 12
17Rene WaterstratMC Stralsund- 12
18Sebastian MaagMC Teterow- 7
19Jan MicheelMC Parchim- 7






1991

8 rund: (? runda) Neubranderburg - 1 czerwiec (01.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matthias KochMC Gustrow(-,-,-,11,-,-,-,-) 80
2Heiko MullerMC Gustrow(-,-,-,12,-,-,-,-) 75
3Rene RudolphMC Meissen(-,-,-,13,-,-,-,-) 74
4Stefan LonniesTeterow(-,-,-,13,-,-,-,-) 72
5Christian GoertzStralsund(-,-,-,7,-,-,-,-) 63
6Andy Miericke-(-,-,-,7,-,-,-,-) 53
7Kai Uwe JenningGustrow(-,-,-,10,-,-,-,-) 53
8Sabastian MaagTeterow(-,-,-,9,-,-,-,-) 51
9Thomas HoppParchim(-,-,-,0,-,-,-,-) 46
10Enrico Meyer-(-,-,-,5,-,-,-,-) 38
11Andreas Krecklau-(-,-,-,7,-,-,-,-) 37
12Stefan BartoschMeissen(-,-,-,7,-,-,-,-) 34
13Maik EbensingGustrow(-,-,-,ns,-,-,-,-) 32
14Heiko Raum-(-,-,-,3,-,-,-,-) 27
15Ralf Tzeutschler-(-,-,-,3,-,-,-,-) 26
16Enrico Janoschka-(-,-,-,2,-,-,-,-) 24
17Marco Langer-(-,-,-,5,-,-,-,-) 22
18Bjorn DragerNeubranderburg(-,-,-,2,-,-,-,-) 12
19Enrico Hoth-(-,-,-,ns,-,-,-,-) 9
20Andreas Lumpitzch-(-,-,-,ns,-,-,-,-) 9
21Henry SieversNordhastedt(-,-,-,ns,-,-,-,-) 8









Odwiedziny (Visitors):
13309459


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl