Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1964-1991

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa NRD
(Indvidual Junior East German Championship)
(DDR Speedway Junioren Meisterschaft Einzel)

Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Zawodnik Klub
1964Paul Gerhard Fritz-
1966Paul Gerhard Fritz-
1969Norbert BahrMC Dynamo Stralsund
1972Jurgen Strehlow-
1973Hartmut Ernst-
1977Udo Kammann-
1979Udo Kammann-
1982Wolfgang Buske-
1983Mike Ott-
1984Ralf Peters-
1985Dirk MuhlenfeldGustrow
1989Maik Ebensing-
1990Thomas Hopp-
1991Matthias KochGustrow

1964

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Paul Gerhard Fritz-- -

1965

Brak danych o młodzieżowych mistrzostwach NRD w 1965 roku.


1966

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Paul Gerhard Fritz-- -

1967-1968

Brak danych o młodzieżowych mistrzostwach NRD w latach 1967-1968.


1969

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Norbert BahrMC Dynamo Stralsund- -
2Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg- -
3Wolfgang SchneiderMC Meissen- -
4Claus Dieter Allwardt-- -
5Siegfried ZabelMC Meissen- -
6Wolfgang Bahlke-- -
7Wilfried SchneiderMC Meissen- -
8Sepp Dietrich-- -
9b.d. Maier-- -
10Joachim Filter-- -
11Reinhard Perau-- -
12b.d. Schulz-- -
13b.d. Bunk-- -

1970

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
3Wolfgang Hopf-- -

1971

Brak danych o młodzieżowych mistrzostwach NRD w 1971 roku.


1972

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Jurgen Strehlow-- -

1973

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Hartmut Ernst-- -

1974

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
2Hartmut Ernst-- -

1975-1976

Brak danych o młodzieżowych mistrzostwach NRD w latach 1975-1976.


1977

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Udo Kammann-- -

1978

Brak danych o młodzieżowych mistrzostwach NRD w 1978 roku.


1979

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Udo Kammann-- -

1980-1981

Brak danych o młodzieżowych mistrzostwach NRD w latach 1980-1981.


1982

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Wolfgang Buske-- -

1983

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Mike Ott-- 60
2Detlef Fritz-- 48
3Mario Busch-- 48
4Tom Lagoda-- 46
5Roland Sass-- 45
6Ralf Hubener-- 40
7Kerkn Buchner-- 37
8Torsten Berger-- 36
9Thomas Bever-- 25
10Sven Teegen-- 21
11Andreas Rentsch-- 21
12Frank Wurzel-- 18
13Frank Lochmann-- 17
14Christoph Horden-- 15
15Olaf Weng-- 15
16Fred Ballas-- 15

1984

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Ralf Peters-- 59
2Detlef Landowski-- 53
3Mike Ott-- 47
4Wolfgang Buske-- 45
5Tom Lagoda-- 40
6Mike Jenning-- 39

1985

8 rund: (8 runda) Neubranderburg – 29 czerwiec.

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Dirk MuhlenfeldGustrow(-,-,-,-,-,-,-,15) 87
2Jens EllenriederLeipzig(-,-,-,-,-,-,-,10) 76
3Jan MullerRathenow(-,-,-,-,-,-,-,9) 61
4Steffen Forster-- 59
5Dirk KaiserMeissen(-,-,-,-,-,-,-,11) 58
6Waldemar TempTeterow(-,-,-,-,-,-,-,7) 53
7Gert ScholzLeipzig(-,-,-,-,-,-,-,6) 48
8Michael FuchsRostock(-,-,-,-,-,-,-,4) 48
9Mark PilzMeissen(-,-,-,-,-,-,-,12) 47
10Torsten SulzNeustrlitz(-,-,-,-,-,-,-,0) 47

1986-1988

Brak danych o młodzieżowych mistrzostwach NRD w latach 1986-1988.


1989

(3 runda) Neubranderburg – 28 kwiecień.

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Maik Ebensing-- -

1990

8 rund: Ludwigslust, Lubbenau, Stralsund, Rostock, Meissen, (8 runda) Neubranderburg – 23 czerwiec, ?, ?.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Thomas Hopp-- 60
2Matthias Beckmeyer-- 56
3Rene Rudolph-- 49
4Matthias Hegenbarth-- 43
5Maik Ebensing-- 40
6Andreas Neumann-- 40
7Matthias Muller-- 38
8Heiko Raum-- 36
9Karsten Fisch-- 33
10Mark Arnheim-- 31
11Stephan Bartosch-- 30
12Rene Bruggert-- 27
13Mario Kreuklau-- 17
14Sven Fiebelkorn-- 15
15Silvio Koos-- 14
16Stefan Lonnies-- 12
17Rene Waterstrat-- 12
18Sebastian Maag-- 7
19Jan Micheel-- 7

1991

8 rund: (? runda) Neubranderburg – 1 czerwiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Matthias KochGustrow(-,-,-,11,-,-,-,-) 80
2Heiko MullerGustrow(-,-,-,12,-,-,-,-) 75
3Rene RudolphMeissen(-,-,-,13,-,-,-,-) 74
4Stefan LonniesTeterow(-,-,-,13,-,-,-,-) 72
5Christian GoertzStralsund(-,-,-,7,-,-,-,-) 63
6Andy Miericke-(-,-,-,7,-,-,-,-) 53
7Kai Uwe JenningGustrow(-,-,-,10,-,-,-,-) 53
8Sabastian MaagTeterow(-,-,-,9,-,-,-,-) 51
9Thomas HoppParchim(-,-,-,0,-,-,-,-) 46
10Enrico Meyer-(-,-,-,5,-,-,-,-) 38
11Andreas Krecklau-(-,-,-,7,-,-,-,-) 37
12Stephan BartoschMeissen(-,-,-,7,-,-,-,-) 34
13Maik EbensingGustrow(-,-,-,ns,-,-,-,-) 32
14Heiko Raum-(-,-,-,3,-,-,-,-) 27
15Ralf Tzeutschler-(-,-,-,3,-,-,-,-) 26
16Enrico Janoschka-(-,-,-,2,-,-,-,-) 24
17Marco Langer-(-,-,-,5,-,-,-,-) 22
18Bjorn DragerNeubranderburg(-,-,-,2,-,-,-,-) 12
19Enrico Hoth-(-,-,-,ns,-,-,-,-) 9
20Andreas Lumpitzch-(-,-,-,ns,-,-,-,-) 9
21Henry SieversNordhastedt(-,-,-,ns,-,-,-,-) 8




Odwiedziny (Visitors):
7204782


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl