Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1971-1991

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Jugosławii na Żużlu
(Indvidual Junior Yugoslavian Championship)
(Jugoslavije Drzavno Prvenstvo Posameznikov Mladincev)

Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1971Evald BabicKrskoKlasyfikacja końcowa
1971Janez TomazicLjubljana3 runda
1971Evald BabicKrsko1 runda
1976Rade DjordjevicPrelogFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Drago BreznikGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Cveto BergantKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Zdravko SmitOsijekFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Lazar CabaLendawaFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Zvonko PavlicPrelogFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Joze Kekec-Klasyfikacja końcowa

1971

3 rundy: Ljubljana - 16 maj, Krsko, Maribor - 13 czerwiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Evald BabicKrsko- 30
2Janez TomazicLjubljana- 28
3Stefan KekecMaribor- 25
4Josip FrancicPrelog- 22
5Vlado KukovecMaribor- 18
6Dragoljub StanisavljevicSvetozarevo- 15
7Drago BreznikGornja Radgona- 14
8Drago MajsecZagrzeb- 14
9Joze LazbaherGornja Radgona- 13
10Miroljub CikaricSvetozarevo- 12
11Milan KotnikGornja Radgona- 10
12Marinko SombolekPrelog- 8
13Milan KetisGornja Radgona- 8
14Franc SantejKrsko- 6
15Ivan GradecakPrelog- 4
16Miha BreznikGornja Radgona- 0

Maribor - 13 czerwiec

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janez TomazicLjubljana- -

Ljubljana - 16 maj

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Evald BabicKrsko- -
2Janez TomazicLjubljana- -
3Stefan KekecMaribor- -

1976

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 17 kwiecień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rade DjordjevicPrelog- 57
2Vojo KorovljevicOsijek- 54
3Joze JausevecGornja Radgona- 48
4Zdravko TominacOsijek- 41
5Joze KekecMaribor- 40
6Franc LazbaherGornja Radgona- 38
7Zvone MencingerLjubljana- 37
8Vlado HabjanicGornja Radgona- 34
9Franc JausevecGornja Radgona- 30
10Albert KocmutGornja Radgona- 29

1977

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 16 kwiecień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago BreznikGornja Radgona- 50
2Franc SmolkoGornja Radgona- 50
3Joze JausevecGornja Radgona- 44
4Joze ZibertKrsko- 40
5Ivan VrbnjakGornja Radgona- 39
6August TeradiPrelog- 36
7Joze KekecMaribor- 31
8Joze KelnaricLjubljana- 31
9Zlatko ValentekovicOsijek- 30
10Bojan KozmusKrsko- 29
11Janez MrvicKrsko- 25
12Alojz SinticKrsko- 22

1978

4 rundy: ?, ?, Krsko - 9 kwiecień, Osijek - ? maj.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cveto BergantKrsko- 53
2Ivan VrbnjakGornja Radgona- 50
3Zdravko SmitOsijek- 46
4Rajko ValiserMaribor- 45
5Joze LazbaherMaribor- 42
6Rade DjordjevicPrelog- 40
7Albert KocmutGornja Radgona- 40
8Janez MrvicKrsko- 38
9Anton ScuricOsijek- 25
10Vojko DjordjeOsijek- 24
11Ljubo RadovanovicSmederevska Palanka- 20
12Mitja ZolnirMaribor- 18
13Daniel VajndorferGornja Radgona- 17
14Vlado SatlerGornja Radgona- 14
15Franjo MatjasekPrelog- 12
16Drago SimenecLjubljana- 8
17Bojan BardorferLjubljana- 7

1979

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 16 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdravko SmitOsijek- 54
2Zvone GerjevicKrsko- 49
3Franc JausevecLendawa- 44
4Zvonko PavlicPrelog- 42
5Zeljko CajnerOsijek- 39
6Miran PraznikKrsko- 39
7Daniel VajndorferGornja Radgona- 38
8Branko KristlMaribor- 28
9Miljenko SrakaPrelog- 25
10Laci CasarLendawa- 22
11Vili JankovicKrsko- 22
12Stanko ToplakGornja Radgona- 21
13Mladen KavranPrelog- 19
14Boris KotnjekLendawa- 11
15Hristivoje DjokicSmederevska Palanka- 10
16Mirko SinkoLendawa- 9
17Andrej MulecGornja Radgona- 6
18August TeradiPrelog- 5
19Bozidar VargekPrelog- 4
20Mirko LebarLendawa- 3
21Milan MulecGornja Radgona- 1

1980

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lazar CabaLendawa- 34
2Djuro FletenPrelog- 33
3Ivan PosediPrelog- 32
4Kreso OmerzelKrsko- 30
5Josip FrancicPrelog- 27
6Darko TominacOsijek- 25
7Daniel VajndorferGornja Radgona- 25
8Franc SmolkoGornja Radgona- 24
9Zdravko VuriLendawa- -
10Boris KotnjekLendawa- -
11Mirko LebarLendawa- -

1981

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 48
2Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 48
3Artur HorvatLendava- 45
4Zdravko VuriLendava- 34
5Zeljko CajnerOsijek- 31
6Laci CasarLendava- 29
7Mirko LebarLendava- 26
8Tomislav VukovicOsijek- 26
9Gusti HojsGornja Radgona- 21
10Hristivoje DokicSmederevska Palanka- 18
11Nikola LovricOsijek- 17
12Miljenko SrakaPrelog- 9
13Emil RosicLendava- 8
14Eduard VodopicOsijek- 7
15Boris VogrinLjubljana- 6

1982

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze Kekec-- -




Odwiedziny (Visitors):
7542528


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl