Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1971-1991

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Jugosławii na Żużlu
(Indvidual Junior Yugoslavian Championship)
(Jugoslavije Drzavno Prvenstvo Posameznikov Mladincev)


W 1971 rywalizowano bodajże jedyny raz w historii w młodzieżowych mistrzostwach Jugosławii. W latach 1976-1982 organizowano mistrzostwa Jugosławii II ligi. W zmaganiach tych nie startowali natomiast tylko zawodnicy młodzieżowi.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1971Evald BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Evald BabicKrsko1 runda
1971Evald BabicKrsko2 runda
1971Janez TomazicLjubljana3 runda
1976Rade DjordjevicPrelogFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Drago BreznikGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Cveto BergantKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Zdravko SmitOsijekFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Caba LazarLendawaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Josip FrancicPrelog1 runda
1980Kreso OmerzelKrsko2 runda
1980Kreso OmerzelKrsko3 runda
1981Zvonko PavlicPrelogFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Zlatko ValentekovicOsijek1 runda
1981Artur HorvatLendava2 runda
1982Joze KekecGoranje-VarstrojFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Darko TominacOsijek1 runda
1982Joze KekecGoranje-Varstroj2 runda
1982Joze KekecGoranje-Varstroj3 runda

1971

3 rundy: Ljubljana - 16 maj (16.05), Krsko - 30 maj (30.05), Maribor - 13 czerwiec (13.06).

Uwaga! Sumowano 4 najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Evald BabicKrsko(15,15,10) 30
2Janez TomazicLjubljana(14,14,12) 28
3Stefan KekecMaribor- 25
4Josip FrancicPrelog(9,13,9) 22
5Vlado KukovecMaribor- 18
6Dragoljub StanisavljevicSvetozarevo(6,8,4) 15
7Drago BreznikGornja Radgona- 14
8Drago MajsecZagrzeb(8,6,6) 14
9Joze LasbaherGornja Radgona- 13
10Miroljub CikaricSvetozarevo- 12
11Milan KotnikGornja Radgona(3,7,5) 10
12Marinko SombolekPrelog- 8
13Milan KetisGornja Radgona- 8
14Franc SantejKrsko- 6
15Ivan GradecakPrelog- 4
16Miha BreznikGornja Radgona- 0

Ljubljana - 16 maj (16.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Evald BabicKrsko- 15
2Janez TomazicLjubljana- 14
3Stefan KekecMaribor- 13
4Joze LasbaherGornja Radgona- 9
5Milan KetisGornja Radgona- 9
6Josip FrancicPrelog- 9
7Drago MajsecZagrzeb- 8
8Vlado PintaricMaribor- 7
9Drogoljub StanisavljevicSvetozarevo- 6
10Marinko SambolekPrelog- 6
11Milija RadovanovicSvetozarevo- 4
12Miroljub CikaricSvetozarevo- 4
13Franc SantejKrsko- 4
14Milan KotnikGornja Radgona- 3

Krsko - 30 maj (30.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Evald BabicKrsko- 15
2Janez TomazicLjubljana- 14
3Josip FrancicPrelog- 13
4Stefan KekecMaribor- 12
5Vlado KukovecMaribor- 10
6Drogoljub StanisavljevicSvetozarevo- 8
7Drago BreznikGornja Radgona- 7
8Milan KotnikGornja Radgona- 7
9Drago MajsecZagrzeb- 6
10Milija RadovanovicSvetozarevo- 5
11Marinko SambolekPrelog- 0
12Milan KetisGornja Radgona- 0

Maribor - 13 czerwiec (13.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janez TomazicLjubljana- 12
2Evald BabicKrsko- 10
3Josip FrancicPrelog- 9
4Vlado KukovecMaribor- 8
5Drago BreznikGornja Radgona- 7
6Drago MajsecZagrzeb- 6
7Milan KotnikGornja Radgona- 5
8Drogoljub StanisavljevicSvetozarevo- 4
9Leon SauperlMaribor- 4
10Joze LasbaherGornja Radgona- 4

1976

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 17 kwiecień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rade DjordjevicPrelog- 57
2Vojo KorovljevicOsijek- 54
3Joze JausovecGornja Radgona- 48
4Zdravko TominacOsijek- 41
5Joze KekecMaribor- 40
6Franc LasbaherGornja Radgona- 38
7Zvone MencingerLjubljana- 37
8Vlado HabjanicGornja Radgona- 34
9Franc JausovecGornja Radgona- 30
10Albert KocmutGornja Radgona- 29

1977

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 16 kwiecień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago BreznikGornja Radgona- 50
2Franc SmolkoGornja Radgona- 50
3Joze JausovecGornja Radgona- 44
4Joze ZibertKrsko- 40
5Ivan VrbnjakGornja Radgona- 39
6August TeradiPrelog- 36
7Joze KekecMaribor- 31
8Joze KelnaricLjubljana- 31
9Zlatko ValentekovicOsijek- 30
10Bojan KozmusKrsko- 29
11Janez MrvicKrsko- 25
12Alojz SinticKrsko- 22

1978

4 rundy: ?, ?, Krsko - 9 kwiecień, Osijek - ? maj.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cveto BergantKrsko- 53
2Ivan VrbnjakGornja Radgona- 50
3Zdravko SmitOsijek- 46
4Rajko ValiserMaribor- 45
5Franc LasbaherMaribor- 42
6Rade DjordjevicPrelog- 40
7Albert KocmutGornja Radgona- 40
8Janez MrvicKrsko- 38
9Anton ScuricOsijek- 25
10Vojko DjordjeOsijek- 24
11Ljubo RadovanovicSmederevska Palanka- 20
12Mitja ZolnirMaribor- 18
13Daniel VajndorferGornja Radgona- 17
14Vlado SatlerGornja Radgona- 14
15Franjo MatjasekPrelog- 12
16Drago SimenecLjubljana- 8
17Bojan BardorferLjubljana- 7

1979

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 16 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdravko SmitOsijek- 54
2Zvone GerjevicKrsko- 49
3Franc JausovecLendawa- 44
4Zvonko PavlicPrelog- 42
5Zeljko CajnerOsijek- 39
6Miran PraznikKrsko- 39
7Daniel VajndorferGornja Radgona- 38
8Branko KristlMaribor- 28
9Miljenko SrakaPrelog- 25
10Laci CasarLendawa- 22
11Vili JankovicKrsko- 22
12Stanko ToplakGornja Radgona- 21
13Mladen KavranPrelog- 19
14Boris KotnjekLendawa- 11
15Hristivoj DjokicSmederevska Palanka- 10
16Mirko SinkoLendawa- 9
17Andrej MulecGornja Radgona- 6
18August TeradiPrelog- 5
19Bozidar VargekPrelog- 4
20Mirko LebarLendawa- 3
21Milan MulecGornja Radgona- 1

1980

3 rundy: Osijek - 12 kwiecień (12.04), Lendava - 25 maj (25.05), Smederewska Palanka - 14 czerwiec (14.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Caba LazarLendawa7,14,13 34
2Djuro FletenPrelog12,11,10 33
3Ivan PosediPrelog11,?,? 32
4Kreso OmerzelKrsko-,15,15 30
5Josip FrancicPrelog15,-,12 27
6Darko TominacOsijek14,?,? 25
7Daniel VajndorferGornja Radgona6,10,9 25
8Franc SmolkoGornja Radgona13,?,? 24
9Zdravko VuriLendawa- -
10Boris KotnjekLendawa8,?,? -
11Mirko LebarLendawa- -

Osijek - 12 kwiecień (12.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josip FrancicPrelog(3,3,3,3,3) 15
2Darko TominacOsijek- 14
3Franc SmolkoGornja Radgona- 13
4Djuro FletenPrelog- 12
5Ivan PosediPrelog- 11
6Boris KotnjekLendava- 8
8Caba LazarLendava- 7
9Tomislav VukovicOsijek- 7
10Daniel VajndorferGornja Radgona- 6

Lendava - 25 maj (25.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Caba LazarLendava- 14
3Josip FrancicPrelog- 12
4Djuro FletenPrelog- 11
5Daniel VajndorferGornja Radgona- 10

Smederewska Palanka - 14 czerwiec (14.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15

1981

4 rundy: Osijek - 19 kwiecień (19.04), Lendava - 27 czerwiec (27.06), Prelog - 5 lipiec (05.07), Ljubljana - 30 sierpień (03.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 48
2Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 48
3Artur HorvatLendava- 45
4Zdravko VuriLendava- 34
5Zeljko CajnerOsijek- 31
6Laci CasarLendava- 29
7Mirko LebarLendava- 26
8Tomislav VukovicOsijek- 26
9Gusti HojsGornja Radgona- 21
10Hristivoj DjokicSmederevska Palanka- 18
11Nikola LovricOsijek- 17
12Miljenko SrakaPrelog- 9
13Emil RosicLendava- 8
14Eduard VodopicOsijek- 7
15Boris VogrinLjubljana- 6

Osijek - 18 kwiecień (18.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zlatko ValentekovicOsijek(3,3,3,3,3) 15
2Zeljko CajnerOsijek(3,2,2,3,3) 13
3Zvonko PavlicPrelog(2,3,3,1,3) 12
4Artur HorvatLendava(3,u,3,2,2) 10
5Mirko LebarLendava(2,2,2,3,1) 10
6Zdravko VuriLendava(u,3,3,0,3) 10
7Emil RosicLendava(3,1,0,3,1) 8
8Tomislav VukovicOsijek(u,0,2,2,2) 6
9Miljenko SrakaPrelog(2,u,1,1,2) 6
10Hristivoj DjokicSmederevska Palanka(0,2,1,2,0) 5
11Gusti HojsGornja Radgona(0,1,2,2,0) 5
12Nikola LovricOsijek(2,1,0,1,1) 5
13Laci CasarLendava(1,0,1,0,2) 4
14Eduard VodopicOsijek(u,3,u,-) 3

Lendava - 26 czerwiec (26.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava(3,3,3,3,3) 15
2Zvonko PavlicPrelog- 13
3Zdravko VuriLendava- 13
4Zlatko ValentekovicOsijek- 11
5Tomislav VukovicOsijek- 10
6Zeljko CajnerOsijek- 10
7Mirko LebarLendava- 9
8Laci CasarGorenje-Varstroj- 8

Ljubljana - 29 sierpień (29.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava- 11
2Zlatko ValentekovicOsijek- 11
3Zvonko PavlicPrelog- 11
4Laci CasarGorenje-Varstroj- 11
5Zdravko VuriLendava- 11
6Boris VogrinLendava- 8
7Gusti HojsGornja Radgona- 6
8Nikola LovricOsijek- 5

1982

4 rundy: Osijek - 11 kwiecień (11.04), Prelog - 18 kwiecień (18.09), Ljubljana - 30 maj (30.05), Ljubljana - 30 maj (30.05).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecGoranje-Varstroj- 47
2Darko TominacOsijek- 45
3Zeljko CajnerOsijek- 38
4Zlatko ValentekovicOsijek- 25
5Branko KristlGornja Radgona- 24
5Zeljko KelerOsijek- 24
7Boris VogrinGorenje-Varstroj- 16

Osijek - 11 kwiecień (11.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Darko TominacOsijek- 12
2Joze KekecGoranje-Varstroj- 11
3Zeljko CajnerOsijek- 10

Prelog - 18 kwiecień (18.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecGoranje-Varstroj- 12
2Darko TominacOsijek- 11
3Zeljko CajnerOsijek- 9
4Zlatko ValentekovicOsijek- 9
5Antun SkuricOsijek- 6
6Joze PircLjubljana- 6
7Branko KristlGornja Radgona- 6
8Boris VogrinGorenje-Varstroj- 5
9Nikola LovricOsijek- 3
10Zeljko KelerOsijek- 3
11b.d. RanogajacOsijek- 3
12b.d. BaumanGornja Radgona- 3

Ljubljana - 30 maj (30.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecGoranje-Varstroj- 12
2Darko TominacOsijek- 11
3Zlatko ValentekovicOsijek- 9
4Zeljko CajnerOsijek- 9
5Joze PircLjubljana- 6
6Boris VogrinGorenje-Varstroj- 5

Krsko - 20 czerwiec (20.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Klub)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecGoranje-Varstroj- 12
2Darko TominacOsijek- 11
3Zeljko CajnerOsijek- 10
4Zeljko KelerOsijek- 9
5Branko KristlGornja Radgona- 7
6Nikola LovricOsijek- 7
7Antun SkuricOsijek- 6
8Joze PircLjubljana- 5
9Zlatko ValentekovicOsijek- 0




Odwiedziny (Visitors):
9239829


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl