Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1997-2016

Indywidualne Mistrzostwa Europy na Żużlu do lat 19/21
(Individual Speedway European Championship Under 19/21)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1997Bartłomiej BardeckiPolskaFinał
1998Rafał OkoniewskiPolskaFinał
1998Charlie GjeddeDaniaPółfinał 1
1998Ales Dryml IICzechyPółfinał 2
1999Rafał OkoniewskiPolskaFinał
1999Rafał OkoniewskiPolskaPółfinał 1
1999Lukas DrymlCzechyPółfinał 2
1999Hans AndersenDaniaRunda kwalifikacyjna
2000Lukas DrymlCzechyFinał
2000Łukasz PawlikowskiPolskaPółfinał 1
2000Zbigniew CzerwińskiPolskaPółfinał 2
2000Michał AszenbergPolskaRunda kwalifikacyjna
2001Łukasz RomanekPolskaFinał
2001Kenneth BjerreDaniaPółfinał 1
2001Zbigniew CzerwińskiPolskaPółfinał 2
2001Rafał KurmańskiPolskaPółfinał 3
2002Matej ZagarSłoweniaFinał
2002Kenneth BjerreDaniaPółfinał 1
2002Łukasz RomanekPolskaPółfinał 2
2002Piotr ŚwiderskiPolskaPółfinał 3
2003Kenneth BjerreDaniaFinał
2003Sebastian AldenSzwecjaPółfinał 1
2003Mirosław JabłońskiPolskaPółfinał 2
2003Adrian MiedzińskiPolskaPółfinał 3
2004Antonio LindbackSzwecjaFinał
2004Henrik MollerDaniaPółfinał 1
2004Zdenek SimotaCzechyPółfinał 2
2004Paweł HlibPolskaPółfinał 3
2005Karol ZąbikPolskaFinał
2005Andreas MessingSzwecjaPółfinał 1
2005Paweł HlibPolskaPółfinał 2
2005Kasts PuodzuksŁotwaPółfinał 3
2006Jurica PavlicChorwacjaFinał
2006Patrick HougaardDaniaPółfinał 1
2006Filip SiteraCzechyPółfinał 2
2006Marcin JędrzejewskiPolskaPółfinał 3
2006Kamil BrzozowskiPolskaRunda Kwalifikacyjna
2007Nicolai KlindtDaniaFinał
2007Martin VaculikSłowacjaPółfinał 3
2007Nicolai KlindtDaniaPółfinał 2
2007Jurica PavlicChorwacjaPółfinał 1
2008Artur MroczkaPolskaFinał
2008Matej KusCzechyPółfinał 3
2008Patrick HougaardDaniaPółfinał 2
2008Artiom ŁagutaRosjaPółfinał 1
2009Przemysław PawlickiPolskaFinał
2009Artiom ŁagutaRosjaPółfinał
2009Linus SundstromSzwecjaPółfinał
2009Martin VaculikSłowacjaPółfinał
2009Rene DeddensNiemcyRunda Kwalifikacyjna
2010Dennis AnderssonSzwecjaFinał
2010Emil PulczyńskiPolskaPółfinał
2010Dennis AnderssonSzwecjaPółfinał
2010Patryk DudekPolskaPółfinał
2011Piotr Pawlicki IIPolskaFinał
2011Mikkel BechDaniaPółfinał
2011Witalij BiełousowRosjaPółfinał
2011Bartosz ZmarzlikPolskaPółfinał
2011Piotr Pawlicki IIPolskaPółfinał
2012Bartosz ZmarzlikPolskaFinał
2012Bartosz ZmarzlikPolskaPółfinał
2012Kacper GomólskiPolskaPółfinał
2012Piotr Pawlicki IIPolskaPółfinał
2013 Mikkel MichelsenDaniaFinał
2015Anders ThomsenDaniaFinał
2015Andzejs LebedevsŁotwaPółfinał
2015Anders ThomsenDaniaPółfinał
2015Zdenek Holub IICzechyPółfinał

1997

Wrocław (Polska) - 10 sierpień

Uwaga ! Pierwsze Mistrzostwa Europy do lat 19 miały charakter nieoficjalny.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartłomiej BardeckiPolska(3,3,3,1,3) 13
2Rafał OkoniewskiPolska(3,3,2,3,1) 12
3Mariusz WęgrzykPolska(1,2,2,3,3) 11+3
4Charlie GjeddeDania(3,3,3,2,d) 11+2
5Krzysztof CegielskiPolska(2,2,3,2,2) 11+1
6Sandor FeketeWęgry(d,3,1,2,3) 9
7Andreas BergstromSzwecja(2,1,2,3,1) 9
8Andreas JonssonSzwecja(3,0,2,2,u) 8
9Mariusz FrankówPolska(2,t,d,3,2) 7
10Joonas KylmakorpiFinlandia(1,2,1,1,2) 7
11Tomasz CieślewiczPolska(d,w,0,1,3) 4
12Lukas DrymlCzechy(0,0,2,0,1) 3
13Tibor NemesWęgry(1,1,0,1,0) 3
14Hans AndersenDania(1,d,1,0,1) 3
15Marcel MoebusNiemcy(d,1,1,d,-) 2
16Konstantin KorniewRosja(u,w,0,d,d) 0
17Rafał HajPolska(2,2,2) 6R
18Andrzej ZiejaPolska(u,w) 0R


1998

Krsko (Słowenia) - 18 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Ales Dryml IICzechy(3,3,1,3,3) 13
3Hans AndersenDania(3,3,2,1,3) 12+3
4Krzysztof CegielskiPolska(2,2,3,3,2) 12+2
5Charlie GjeddeDania(3,2,3,3,1) 12+1
6Ales DolinarSłowenia(1,3,0,2,3) 9
7Mariusz WęgrzykPolska(2,1,3,1,1) 8
8Josef FrancCzechy(2,d,2,2,2) 8
9Freddie ErikssonSzwecja(1,1,2,2,2) 8
10Sebastian SmoterPolska(2,2,1,1,0) 6
11Paweł DuszyńskiPolska(1,2,1,1,0) 5
12Tomasz ChrzanowskiPolska(u,d,1,2,1) 4
13Krunoslav ZganecChorwacja(0,1,0,0,2) 3
14Stephan KattNiemcy(0,1,2,0,0) 3
15Sandor FeketeWęgry(1,u,d,0,0) 1
16Kvetoslav SebelaCzechy(0,0,0,0,1) 1

Piła (Polska) - 17 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Charlie GjeddeDania(2,3,3,3,3) 14
2Krzysztof CegielskiPolska(3,2,3,3,2) 13
3Hans AndersenDania(3,1,2,3,3) 12+3
4Rafał OkoniewskiPolska(3,3,3,u,3) 12+2
5Dawid CieślewiczPolska(3,2,3,2,1) 11
6Freddie ErikssonSzwecja(2,1,2,3,2) 10
7Fredrik PettersonSzwecja(1,3,2,2,1) 9
8Tomasz ChrzanowskiPolska(2,2,2,2,w) 8
9Rafał JełowickiPolska(d,3,1,1,d) 5+3
10Stephan KattNiemcy(0,1,1,1,2) 5+2
11Kvetoslav SebelaCzechy(1,0,0,0,3) 4
12Deniss PopovicsŁotwa(0,2,1,1,0) 4
13Sylub PlunschNiemcy(2,0,0,d,-) 2
14Mario KwasAustria(1,0,0,1,0) 2
15Markus PichlerAustria(1,0,-,-,-) 1
16Jurijs SokolovsŁotwa(d,t,0,u,-) 0
17Michał AszenbergPolska(1,d,2) 3R
18Tomasz KwiatkowskiPolska(1,2,1) 4R

Prelog (Chorwacja) - 17 maj

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IICzechy(3,3,3,3,2) 14
2Sandor FeketeWęgry(3,2,2,3,3) 13
3Sebastian SmoterPolska(1,2,2,3,3) 11+3
4Ales DolinarSłowenia(3,3,1,1,3) 11+2
5Krunoslav ZganecChorwacja(3,3,u,3,1) 10
6Paweł DuszyńskiPolska(2,3,3,u,2) 10
7Josef FrancCzechy(2,2,3,1,1) 9
8Mariusz WęgrzykPolska(2,1,1,2,3) 9
9Janos GolenyaWęgry(0,0,3,2,2) 7
10Pavel NavaraCzechy(2,1,u,2,1) 6
11Jernej KolenkoSłowenia(1,u,2,0,2) 5
12Dmitrij JegorowRosja(1,u,2,1,1) 5
13Tomislav RadicChorwacja(0,2,d,2,0) 4
14Pawieł PieriewozczikowRosja(1,u,1,1,u) 3
15Andrej NiederlandSłowacja(0,1,0,0,0) 1


1999

Gniezno (Polska) - 1 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPolska(3,3,2,3,2) 13+3
2Karol MalechaPolska(3,2,3,2,3) 13+2
3Jarosław HampelPolska(2,2,2,3,3) 12+3
4Tomasz ChrzanowskiPolska(1,3,3,2,3) 12+2
5Hans AndersenDania(w,3,3,3,2) 11
6Lukas DrymlCzechy(3,1,3,1,3) 11
7Bjorn G. HansenNorwegia(2,3,0,2,2) 9
8Krzysztof MikutaPolska(1,1,2,2,1) 7
9Andrzej ZiejaPolska(2,2,1,1,1) 7
10Henning BagerDania(2,0,1,3,w) 6
11Sandor FeketeWęgry(3,1,1,0,1) 6
12Janos GolenyaWęgry(1,0,2,1,0) 4
13Kenneth BorgenhaugNorwegia(0,2,0,1,0) 3
14Jernej KolenkoSłowenia(1,1,0,0,w) 2
15Miroslav FenclCzechy(0,0,1,0,d) 1
16Ondrej SebelaCzechy(0,0,d,-,-) 0
17Patrick HaraldsenNorwegia(0,2). 2R
18Juha MakelaFinlandia- ns

Ljubljana (Słowenia) - 25 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Bjorn G. HansenNorwegia(2,3,2,3,3) 13
3Jernej KolenkoSłowenia(3,2,3,2,2) 12
4Jarosław HampelPolska(0,2,3,3,3) 11
5Tomasz ChrzanowskiPolska(1,3,3,2,2) 11
6Miroslav FenclCzechy(3,3,2,2,1) 11
7Hans AndersenDania(2,2,1,3,3) 11
8Kenneth BorgenhaugNorwegia(3,2,d,1,2) 8
9Patrick HaraldsenNorwegia(2,1,2,0,2) 7
10Markus PichlerAustria(2,1,1,1,1) 6
11Jeremy BarraudFrancja(1,0,2,0,0) 3
12Janez ZibertSłowenia(t,u/w,u,2,1) 3
13Henk Bos IIHolandia(1,0,1,1,0) 3
14Marcel HofsteHolandia(0,1,1,1,u/w)_ 3
15Manuel HauzingerAustria(1,1,u,d,u) 2
16Sebastian TresarrieuFrancja- ns

Równo (Ukraina) - 20 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlCzechy(3,3,3,3,2) 14
2Sandor FeketeWęgry(2,3,2,2,3) 12+3
3Krzysztof MikutaPolska(3,1,3,2,3) 12+2
4Andrzej ZiejaPolska(w,2,3,3,3) 12+1
5Henning BagerDania(2,3,1,3,2) 11
6Karol MalechaPolska(2,3,1,3,2) 11
7Ondrej SebelaCzechy(2,2,2,2,1) 9
8Janos GolenyaWęgry(1,2,1,3,2) 9
9Anatolij ŻabczykUkraina(d,2,2,2,w) 6
10Juha HautamakiFinlandia(2,1,1,1,1) 6
11Juha MakelaFinlandia(3,ns,3,w,d) 6
12Ołeksandr BorodajUkraina(1,1,1,0,1) 4
13Aleksandr WereszczukUkraina(1,ns,ns,d,2) 3

Pori (Finlandia) - 6 czerwiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans AndersenDania(-) 15
2Henning BagerDania(-) 12+3
3Magnus KarlssonSzwecja(-) 12+2
4Kenneth BorgenhaugNorwegia(-) 11
5Freddie ErikssonSzwecja(-) 10
6Bjorn G. HansenNorwegia(-) 9+3
7Patrick HaraldsenNorwegia(-) 9+2
8Juha MakelaFinlandia(-) 9+1
9Jani MakelaFinlandia(-) 9+0
10Markus HelinFinlandia(-) 8
11Tim BrinckmannNiemcy(-) 6
12Kai HasseNiemcy(-) 4
13Ilja BondarienkoRosja(-) 3
14Dienis SajfutdinowRosja(-) 0


2000

Ljublijana (Słowenia) - 27 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlCzechy(3,3,3,1,3) 13
2Niels K. IversenDania(3,2,3,3,1) 12
3Zbigniew CzerwińskiPolska(0,3,3,3,2) 11+3
4Matrin SmolinskiNiemcy(2,2,2,2,3) 11+2
5Miroslav FenclCzechy(3,2,3,1,2) 11+d
6Jonas DavidssonSzwecja(2,0,0,3,3) 8
7Jernej KolenkoSłowenia(3,3,2,2,u/w) 8
8Rienat GafurowRosja(2,2,1,2,1) 8
9Łukasz PawlikowskiPolska(1,1,2,0,3) 7
10Sebastian SmoterPolska(2,3,1,0,1) 7
11Matej ZagarSłowenia(1,d,2,2,2) 7
12Tomasz KwiatkowskiPolska(1,0,1,3,0) 5
13Erik AnderssonSzwecja(1,1,1,2,0) 5
14Primoz KlenovsekSłowenia(0,1,0,0,2) 3
15Adam AllottAnglia(0,0,0,1,1) 2
16Ulrik OstergaardDania(0,1,0,1,d) 2
17Łukasz StanisławskiPolska(u/-,-,-,-,-) 0
18Michał AszenbergPolska(u/-,-,-,-,-) 0

Glumso (Dania) - 21 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Łukasz PawlikowskiPolska(3,3,3,3,2) 14
2Sebastian SmoterPolska(3,3,1,3,3) 13+3
3Lukas DrymlCzechy(3,2,3,2,3) 13+2
4Jonas DavidssonSzwecja(2,2,2,3,3) 12
5Henning BagerDania(2,2,3,2,2) 11
6Niels K. IversenDania(1,3,2,d,3) 9
7Mads KorneliussenDania(2,1,3,u,2) 8
8Erik AnderssonSzwecja(2,1,2,1,1) 7+3
9Ulrik OstergaardDania(d,2,2,2,1) 7+2
10Marius RokebergNorwegia(3,3,w,w,w) 6
11Juha HautamakiFinlandia(0,d,1,3,2) 6
12Michael MadsenDania(1,0,1,2,d) 4
13Matej ZagarSłowenia(t,1,1,0,u) 2
14Manuel HauzingerAustria(u,1,d,1,0) 2
15Patrick HaraldsenNorwegia(1,0,w,1,u) 2
16Vida SzabolcsWęgry(1,u,1,w,-) 1
17Ondrej SebelaCzechy- ns

Heusden Zolder (Belgia) - 20 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew CzerwińskiPolska(3,2,3,2,3) 13
2Martin SmolinskiNiemcy(2,3,2,3,2) 12+3
3Miroslav FenclCzechy(2,2,2,3,3) 12+2
4Tomasz KwiatkowskiPolska(2,3,3,1,3) 12+1
5Michał AszenbergPolska(3,3,3,2,0) 11
6Łukasz StanisławskiPolska(1,1,3,3,3) 11
7Adam AllottAnglia(3,1,2,3,2) 11
8Rienat GafurowRosja(3,2,1,1,0) 7
9Ilja BondarienkoRosja(2,0,1,0,2) 5+3
10Glen PhillipsAnglia(1,1,1,1,1) 5+2
11Primoz KlenovsekSłowenia(0,3,0,2,0) 5+1
12Tomas SuchanekCzechy(1,0,2,2,u) 5+ns
13Henk Bos IIHolandia(0,2,0,0,1) 3
14Stanko GlavanSłowenia(0,1,1,0,1) 3
15Nynke de JongHolandia(1,0,0,0,0) 1
16Martin MesckeNiemcy- ns
17Mathias SchultzNiemcy- ns

Debreczyn (Węgry) - 7 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michał AszenbergPolska(3,3,3,2,3) 14+3
2Zbigniew CzerwińskiPolska(3,3,3,3,2) 14+2
3Rienat GafurowRosja(2,3,3,2,3) 13
4Manuel HauzingerAustria(3,2,2,3,1) 11
5Vida SzabolcsWęgry(1,3,0,3,2) 9
6Ondrej SebelaCzechy(2,1,2,1,3) 9
7Ilja BondarienkoRosja(3,2,3,0,0) 8
8Matej ZagarSłowenia(1,2,1,2,2) 8
9Sandor FeketeWęgry(0,0,0,3,3) 6
10Janos AdamWęgry(0,1,1,2,2) 6
11Deniss PopovicsŁotwa(0,2,2,0,1) 5
12Mathias SchultzNiemcy(2,0,1,1,1) 5
13Leonids PauraŁotwa(2,0,-,1,1) 4
14Jan PapeNiemcy(1,0,2,1,0) 4
15Damir ConkasChorwacja(-,1,1,0,0) 2
16Marek KnizeCzechy(1,1,0,0,0) 2
17Mate SzegediWęgry(0,0). 0R


2001

Pardubice (Czechy) - 6 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Łukasz RomanekPolska(2,3,3,3,3) 14
2Rafał KurmańskiPolska(2,3,3,2,3) 13+3
3Daniel DavidssonSzwecja(3,3,3,1,3) 13+2
4Tomas SuchanekCzechy(3,2,1,3,3) 12
5Kenneth BjerreDania(1,1,3,3,1) 9
6Zbigniew CzerwińskiPolska(1,2,2,2,2) 9
7Mattias NilssonSzwecja(2,3,1,2,0) 8
8Peter LjungSzwecja(3,2,1,0,1) 7
9Mathias SchultzNiemcy(1,1,1,2,2) 7
10Krzysztof KasprzakPolska(0,0,2,3,1) 6
11Hans MullerNiemcy(3,0,0,w,2) 5
12Łukasz StanisławskiPolska(2,2,u,-,-) 4
13Niels K. IversenDania(1,,0,2,1,0) 4
14Miroslav FenclCzechy(0,1,0,1,1) 3
15Sabrina BoghDania(0,0,2,0,0) 2
16Matej ZagarSłowenia(2). 2
17Rienat GafurowRosja(0,1,0,0,0) 1
18Dienis GizatullinRosja(1). 1

Motala (Szwecja) - 19 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreDania(3,2,3,3,3) 14
2Niels K. IversenDania(3,2,2,3,3) 13
3Mattias NilssonSzwecja(2,3,1,2,2) 10+3
4Sabrina BoghDania(2,1,3,3,1) 10+2
5Daniel DavidssonSzwecja(3,1,0,3,2) 9+3
6Peter LjungSzwecja(0,3,3,1,2) 9+2
7Jonas DavidssonSzwecja(3,3,u,u,3) 9+1
8Mads KorneliussenDania(1,w,3,1,3) 8
9Kim AspgrenSzwecja(0,3,2,w,2) 7
10Kristian LundDania(2,2,1,2,0) 7
11Erik AnderssonSzwecja(0,2,2,2,0) 6
12Juha HautamakiFinlandia(w,1,1,2,1) 5
13Marius RokebergNorwegia(u,d,1,1,1) 3
14Patrick HaraldsenNorwegia(t,0,2,u,0) 2
15Robert LogstrupDania(1,0,w,0,1) 2
16Mico BrotkinFinlandia(u,1,0,1,0) 2
17Andreas LekanderSzwecja(1,1). 2
18Pierre LekanderSzwecja(2). 2

Równo (Ukraina) - 10 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew CzerwińskiPolska(3,2,3,3,3) 14+3
2Rienat GafurowRosja(3,3,3,2,3) 14+2
3Łukasz RomanekPolska(1,3,2,3,3) 12+3
4Tomas SuchanekCzechy(3,2,3,2,2) 12+2
5Mathias SchultzNiemcy(2,2,1,3,2) 10
6Dienis GizatullinRosja(3,3,2,1,u) 9
7Janos AdamWęgry(w,1,3,1,3) 8
8Rafał SzombierskiPolska(d,u,2,3,2) 7
9Ilja BondarienkoRosja(2,3,w,2,d) 7
10Anton KundeusUkraina(2,2,2,0,1) 7
11Klaus LoofNiemcy(2,w,1,0,2) 5
12Marek KnizeCzechy(0,1,1,2,1) 5
13Jan BaliharCzechy(1,1,0,1,1) 4
14Serhij SenkoUkraina(w,d,1,1,1) 3
15Aleksiej WereszczukUkraina(1,w,w,0,0) 1

Diedenbergen (Niemcy) - 17 czerwiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał KurmańskiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Miroslav FenclCzechy(3,3,3,1,2) 12+3
3Krzysztof KasprzakPolska(1,2,3,3,3) 12+2
4Łukasz StanisławskiPolska(2,1,2,3,3) 11
5Hans MullerNiemcy(2,2,3,2,2) 11
6Matej ZagarSłowenia(3,3,2,u/w,2) 10+3
7Jernej KolenkoSłowenia(3,3,2,1,1) 10+2
8Łukasz JankowskiPolska(1,0,1,3,3) 8
9Manuel HauzingerAustria(2,1,1,2,2) 8
10Martin SmolinskiNiemcy(d,2,2,2,0) 6
11Rene SchaferNiemcy(w,0,1,2,1) 4
12Paul BauerNiemcy(2,1,0,1,d) 4
13Zdenek SimotaCzechy(1,2,0,0,0) 3
14Primoz KlenovsekSłowenia(t,1,u/w,1,d) 2
15Stanko GlavanSłowenia(1,0,1,0,0) 2
16Patrik LinhartCzechy(0,0,0,0,1) 1
17Mathias BartzNiemcy- ns
18Thomas StangeNiemcy- ns


2002

Daugavpils (Łotwa) - 25 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(3,3,3,3,3) 15
2Kenneth BjerreDania(3,3,2,3,3) 14
3Fredrik LindgrenSzwecja(2,3,3,3,1) 12
4Marek CieślewiczPolska(1,2,3,2,3) 11
5Krzysztof KasprzakPolska(0,2,3,2,2) 9
6Jonas DavidssonSzwecja(3,2,1,1,2) 9
7Dienis GizatullinRosja(3,2,1,u,2) 8
8Tomas SuchanekCzechy(1,1,2,1,2) 7
9Robert MiśkowiakPolska(0,1,0,3,3) 7
10Daniel DavidssonSzwecja(2,u,2,1,1) 6
11Piotr ŚwiderskiPolska(2,1,u,2,0) 5
12Antonio LindbackSzwecja(1,3,1,u/w,-) 5
13Martin SmolinskiNiemcy(d,1,0,2,1) 4
14Leonids PauraŁotwa(2,0,1,t,d) 3
15Miroslav FenclCzechy(0,0,2,0,0) 2
16Łukasz RomanekPolska(1,d,0,0,0) 1
17Kasts PuodzuksŁotwa(1,1). 2R

Elgane (Norwegia) - 25 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreDania(3,2,3,3,2) 13
2Daniel DavidssonSzwecja(3,2,3,1,3) 12+3+3
3Fredrik LindgrenSzwecja(2,3,2,2,3) 12+3+2
4Antonio LindbackSzwecja(3,3,3,0,3) 12+2+3+1
5Jonas DavidssonSzwecja(3,3,1,3,2) 12+2+2+0
6Mads KorneliussenDania(2,2,2,3,3) 12+1+1
7Mattias NilssonSzwecja(0,3,2,2,2) 9
8Steen JensenDania(2,w,2,2,1) 7
9Rune SolaNorwegia(2,2,1,1,0) 6
10Tero AarnioFinlandia(1,1,1,2,1) 6
11Erik AnderssonSzwecja(1,1,3,0,d) 5
12Mico BrotkinFinlandia(1,0,1,3,0) 5
13Mads PedersenDania(1,1,0,1,1) 4
14Mikke BjerkNorwegia(0,0,0,1,2) 3
15Steven AndersenDania(w,1,ns,ns,ns) 1
16Emil OmslandNorwegia(0,0,ns,ns,ns) 0

Olching (Niemcy) - 30 maj

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Łukasz RomanekPolska(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarSłowenia(2,3,3,3,3) 14
3Robert MiśkowiakPolska(1,3,3,3,3) 13
4Martin SmolinskiNiemcy(3,3,2,2,2) 12
5Tomas SuchanekCzechy(2,2,1,3,2) 10
6Miroslav FenclCzechy(2,1,2,2,1) 8+3
7Fritz WallnerAustria(1,2,1,2,2) 8+2
8Primoz LeganSłowenia(3,1,1,1,1) 7
9Hans MullerNiemcy(2,2,2,t,1) 7
10Rene SchaferNiemcy(3,2,1,u/w,-) 6
11Patrik LinhartCzechy(1,1,t,2,2) 6
12Łukasz StanisławskiPolska(1,t,3,1,0) 5
13Primoz KlenovsekSłowenia(0,1,0,0,3) 4
14Marko VlahChorwacja(0,0,2,0,0) 2
15Vida SzabolcsWęgry(0,0,0,1,w) 1
16Mathieu TresarrieuFrancja(0,0,0,-,-) 0
17Paul BauerNiemcy(t,0) 0
18Michael HertrichNiemcy(t) 0

Daugavpils (Łotwa) - 2 czerwiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwiderskiPolska(3,3,3,0,3) 12+3
2Grigorij ŁagutaRosja(3,3,2,2,2) 12+2
3Marek CieślewiczPolska(3,2,1,3,3) 12+1
4Krzysztof KasprzakPolska(1,3,3,2,3) 12+d
5Leonids PauraŁotwa(2,2,3,3,1) 11+3
6Dienis GizatullinRosja(2,2,2,3,2) 11+2
7Mirosław JabłońskiPolska(2,w,3,1,3) 9
8Kasts PuodzuksŁotwa(1,2,2,1,2) 8
9Mathias SchultzNiemcy(1,0,2,2,2) 7
10Aleksandr IwanowŁotwa(2,3,1,0,1) 7
11Jan PapeNiemcy(1,1,1,3,0) 6
12Jan VondraCzechy(0,1,0,2,1) 4
13Jan JarosCzechy(3,t,1,0,0) 4
14Margus MandreEstonia(0,0,0,1,1) 2
15Wiktor SawyckiUkraina(0,1,0,1,0) 2
16Stanislavs PauraŁotwa(1). 1
17Ołeksandr PiatniczkoUkraina(0,d,0,0,0) 0


2003

Pocking (Niemcy) - 20 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreDania(3,3,3,3,3) 15
2Janusz KołodziejPolska(2,3,3,3,2) 13+3
3Antonio LindbackSzwecja(2,3,3,2,3) 13+2
4Fredrik LindgrenSzwecja(3,d,2,3,3) 11
5Marcin RempałaPolska(3,3,2,1,0) 9
6Mirosław JabłońskiPolska(2,2,2,0,2) 8
7Sebastian AldenSzwecja(3,0,1,3,0) 7
8Fritz WallnerAustria(u,1,3,2,1) 7
9Mathias SchultzNiemcy(1,2,u/w,2,2) 7
10Erik AnderssonSzwecja(2,2,0,0,2) 6
11Paweł HlibPolska(0,d,1,1,3) 5
12Krzysztof BuczkowskiPolska(1,2,1,1,u) 5
13Lubos Tomicek IIICzechy(1,1,1,1,1) 5
14Adrian MiedzińskiPolska(1,0,0,2,u) 3
15Maksim KalimulinRosja(0,1,2,0,0) 3
16Martin SmolinskiNiemcy(d,1,0,0,1) 2

Munkebo (Dania) - 24 sierpień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian AldenSzwecja(3,2,3,3,3) 14
2Kenneth BjerreDania(3,3,d,3,3) 12
3Fredrik LindgrenSzwecja(2,2,3,1,3) 11+3
4Erik AnderssonSzwecja(3,3,3,d,2) 11+2
5Antonio LindbackSzwecja(3,3,2,3,u) 11+1
6Henrik MollerDania(1,2,2,2,2) 9+3
7Steven AndersenDania(1,3,1,3,1) 9+2
8Jonas DavidssonSzwecja(2,0,2,2,3) 9+d
9Mads PedersenDania(0,1,3,2,2) 8
10Sebastian BengtssonSzwecja(2,2,1,2,1) 8
11Charlie MollerDania(w,0,2,1,2) 5
12Tero AarnioFinlandia(2,1,0,0,1) 4
13Rune SolaNorwegia(1,1,1,1,0) 4
14Carl J. RaugstadNorwegia(0,1,0,0,1) 2
15Mikke BjerkNorwegia(0,0,1,1,0) 2
16Kristian LundDania(1). 1
17Rene LehtininFinlandia(t,0,0,0,0) 0

Lendava (Słowenia)- 24 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirosław JabłońskiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof BuczkowskiPolska(2,3,3,3,2) 13+3
3Paweł HlibPolska(3,3,3,3,1) 13+2
4Lubos Tomicek IIICzechy(3,3,2,2,3) 13+1
5Christian HefenbrockNiemcy(d,2,2,3,3) 10+3
6Martin SmolinskiNiemcy(3,2,3,2,0) 10+2
7Jannick de JongHolandia(2,1,2,1,3) 9
8Jan JarosCzechy(2,2,u,1,2) 7
9Jan BaliharCzechy(2,1,1,2,1) 7
10Ales KraljicSłowenia(1,0,2,u,2) 5
11Damir LucicSłowenia(1,1,1,1,1) 5
12Marko VlahChorwacja(1,u/w,1,2,d) 4
13Henry van der SteenHolandia(0,0,1,0,2) 3
14Tamas SikeWęgry(1,0,u,1,1) 3
15Vida SzabolcsWęgry(0,2,u,ns,ns) 2
16Thomas StangeNiemcy(d,1,0,d,ns) 1

Żarnowica (Słowacja) - 30 sierpień

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiPolska(3,3,3,2,3) 14
2Fritz WallnerAustria(3,3,2,1,3) 12+3
3Janusz KołodziejPolska(1,2,3,3,3) 12+2
4Mathias SchultzNiemcy(3,3,3,2,0) 11
5Maksim KalimulinRosja(3,1,1,3,3) 11
6Marcin RempałaPolska(2,2,2,3,w) 9+3
7Kasts PuodzuksŁotwa(1,3,1,2,2) 9+2
8Tomas SuchanekCzechy(2,0,2,3,2) 9+1
9Rene SchaferNiemcy(2,d,3,1,1) 7
10Leonids PauraŁotwa(1,2,2,1,1) 7
11Maksim KarajczencewRosja(2,2,0,2,0) 6
12Andrij KarpowUkraina(1,1,0,1,2) 5
13Zdenek SimotaCzechy(0,1,w,0,2) 3
14Patrik LinhartCzechy(0,1,1,0,1) 3
15Serhij SenkoUkraina(0,0,0,0,1) 1
16Jan HalabrinSłowacja(0,0,1,0,d) 1


2004

Rybnik (Polska) - 28 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackSzwecja(3,3,3,3,3) 15
2Karol ZąbikPolska(3,1,3,3,2) 12+3
3Morten RisagerDania(3,3,2,3,1) 12+2
4Fredrik LindgrenDania(2,3,3,d,3) 11
5Kasts PuodzuksŁotwa(2,1,2,3,2) 10
6Henrik MollerDania(2,0,2,1,3) 8
7Paweł HlibPolska(1,2,3,2,d) 8
8Christian HefenbrockNiemcy(1,3,1,1,0) 6
9Krzysztof BuczkowskiPolska(0,2,2,2,0) 6
10Zdenek SimotaCzechy(0,1,1,2,2) 6
11Lubos Tomicek IIICzechy(1,1,1,2,1) 6
12Filip SiteraCzechy(0,2,0,0,3) 5
13Adrian MiedzińskiPolska(3,2,d,u,-) 5
14Mirosław JabłońskiPolska(2,0,1,d,1) 4
15Tobias MessingSzwecja(1,0,0,1,2) 4
16Mathieu TresarrieuFrancja(0,0,0,1,d) 1
17Alexander LischkeNiemcy(1). 1

Outrup (Dania) - 30 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik MollerDania(3,3,3,3,3) 15
2Fredrik LindgrenSzwecja(3,2,3,3,3) 14
3Antonio LindbackSzwecja(3,1,3,3,3) 13
4Tobias MessingSzwecja(2,3,2,3,2) 12
5Morten RisagerDania(2,3,2,2,2) 11
6Sebastian AldenSzwecja(1,3,t,2,3) 9
7Casper WortmannDania(3,2,1,1,1) 8
8Lars HansenDania(1,2,2,1,2) 8
9Carl J. RaugstadNorwegia(2,2,1,2,0) 7
10Robert PettersonSzwecja(1,1,3,0,1) 6
11Emil ClaessonSzwecja(2,0,2,0,2) 6
12Jan GraversenDania(0,1,1,1,1) 4
13Tommy GeorgsenDania(0,1,0,2,0) 3
14Rene LehtininFinlandia(0,0,1,1,1) 3
15Emil OmslandNorwegia(1,0,0,0,0) 1
16Petteri KoivunenFinlandia(0,0,0,0,0) 0
17Jesper KristiansenDania- ns
18Niklas LundDania- ns

Równo (Ukraina) - 17 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SimotaCzechy(3,3,2,3,3) 14+3
2Mirosław JabłońskiPolska(3,3,3,3,2) 14+2
3Kasts PuodzuksŁotwa(2,3,3,2,3) 13
4Krzysztof BuczkowskiPolska(2,2,3,3,2) 12
5Lubos Tomicek IIICzechy(3,2,2,3,1) 11
6Kirył FilinowRosja(2,3,2,2,1) 10
7Wiktor GołubowskiRosja(u,1,3,1,3) 8
8Alexander LischkeNiemcy(2,0,1,2,3) 8
9Wołodymyr OmeljanUkraina(1,1,2,1,2) 7
10Tamas SikeWęgry(0,2,1,1,1) 5
11Ołeksandr PiatniczkoUkraina(d,d,0,2,2) 4
12Iwan MyronowUkraina(1,2,1,0,0) 4
13Fritz WallnerAustria(3,u/w,-,ns,ns) 3
14Roman KovacsWęgry(d,1,1,1,0) 3
15Mihai DejmarRumunia(1,d,0,0,0) 1
16Łubomyr WojtykUkraina(1,d,0,ns,-) 1
17Jarosław PoluchowyczUkraina(0,0,1) 1
18Wołodymyr Kołodij IIUkraina- ns

Teterow (Niemcy) - 17 lipiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł HlibPolska(3,3,2,3,3) 14
2Karol ZąbikPolska(3,3,3,2,2) 13+3
3Christian HefenbrockNiemcy(3,2,3,3,2) 13+2
4Adrian MiedzińskiPolska(1,3,3,3,3) 13+d
5Mathieu TresarrieuFrancja(2,1,3,3,2) 11
6Filip SiteraCzechy(2,2,2,1,2) 9
7Thomas StangeNiemcy(2,3,0,0,3) 8
8Tobias KronerNiemcy(2,u,1,2,3) 8
9Danny KnakowskiNiemcy(3,2,1,d,1) 7
10Patrik LinhartCzechy(0,2,1,2,1) 6
11Guglielmo FranchettiWłochy(t,1,2,1,1) 5
12Mattia CarpaneseWłochy(1,1,u,2,1) 5
13Henry van der SteenHolandia(1,0,2,1,0) 4
14Rene van WeeleHolandia(d,1,1,0,0) 2
15Marko OtoChorwacja(1,0,0,1,0) 2
16Gabriel DubernandFrancja(d,0,d,0,w) 0


2005

Mseno (Czechy) - 20 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol ZąbikPolska(3,3,3,3,2) 14
2Kasts PuodzuksŁotwa(3,3,1,3,1) 11
3Robert PettersonSzwecja(3,0,2,2,3) 10+3
4Paweł HlibPolska(1,3,2,1,3) 10+2
5Ricky KlingSzwecja(2,1,3,1,3) 10+1
6Krzysztof BuczkowskiPolska(1,3,2,2,2) 10+0
7Fritz WallnerAustria(2,u/w,3,2,2) 9
8Kevin WoelbertNiemcy(2,2,1,3,1) 9
9Andreas MessingSzwecja(t,2,d,3,3) 8
10Jurica PavlicChorwacja(3,2). 5
11Mathieu TresarrieuFrancja(1,u,3,0,1) 5
12Lubos Tomicek IIICzechy(2,1,0,2,0) 5
13Patryk PawlaszczykPolska(1,2,1,0,1) 5
14Jan GraversenDania(0,1,2,0,0) 3
15Robin TornqvistSzwecja(0,2,0,d,0) 2
16Klaus JakobsenDania(u,0,1,1,0) 2
17Maksims BogdanovsŁotwa(0,1,d,d,t) 1
18Marcin JędrzejewskiPolska(1). 1

Mallila (Szwecja) - 25 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas MessingSzwecja(3,3,3,3,3) 15
2Jan GraversenDania(3,1,3,3,2) 12
3Ricky KlingSzwecja(3,3,2,0,3) 11+3
4Robin TornqvistSzwecja(1,2,3,3,2) 11+2
5Robert PettersonSzwecja(1,1,3,2,3) 10+3
6Klaus JakobsenDania(3,3,2,1,1) 10+2
7Casper WortmannDania(2,2,2,1,3) 10+1
8Lars HansenDania(2,2,1,2,2) 9
9Claus VissingDania(1,0,2,2,1) 6
10Billy ForsbergSzwecja(1,3,0,d,-) 4
11Carl J. RaugstadNorwegia(0,1,1,2,0) 4
12Daniel TeglersDania(0,1,1,u,2) 4
13John LarssonSzwecja(3,0). 3
14Viktor BengtssonSzwecja(0,2,0,0,1) 3
15Joni KeskinenFinlandia(2,u,0,1,0) 3
16Anders AndersenDania(2,0,1,u/-,-) 3
17Jani EerikainenFinlandia(u,0,u,1,0) 1
18Joachim EngstrandSzwecja(1). 1

Prelog (Chorwacja) - 30 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł HlibPolska(3,2,2,3,3) 13+3
2Patryk PawlaszczykPolska(1,3,3,3,3) 13+2
3Karol ZąbikPolska(3,3,2,2,2) 12+3
4Fritz WallnerAustria(3,2,1,3,3) 12+2
5Mathieu TresarrieuFrancja(2,3,3,2,2) 12+1
6Jurica PavlicChorwacja(3,3,3,1,2) 12+0
7Filip SiteraCzechy(0,1,2,3,2) 8
8Michael HertrichNiemcy(2,2,3,0,0) 7
9Max DilgerNiemcy(2,1,0,1,3) 7
10Hynek StichauerCzechy(1,2,2,1,0) 6
11Marko OtoChorwacja(1,1,1,2,1) 6
12Rene van WeeleHolandia(2,1,0,0,1) 4
13Denis TessariWłochy(0,0,1,2,1) 4
14Jerome LespinasseFrancja(1,0,0,0,1) 2
15Samo KukovicaSłowenia(t,t,1,d,0) 1
16Mihai DejmarRumunia(0,0,0,u,-) 0
17Zoran StrahijaChorwacja(0,0,0) 0

Daugavpils (Łotwa) - 7 sierpień

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kasts PuodzuksŁotwa(1,3,3,3,3) 13+3
2Krzysztof BuczkowskiPolska(3,2,2,3,3) 13+2
3Kevin WoelbertNiemcy(2,3,2,2,2) 11+3
4Lubos Tomicek IIICzechy(2,2,2,3,2) 11+2
5Maksims BogdanovsŁotwa(1,3,3,1,3) 11+d
6Marcin JędrzejewskiPolska(2,0,3,2,3) 10
7Andrij KarpowUkraina(0,3,2,2,2) 9
8Danił IwanowRosja(3,1,1,3,0) 8
9Tobias BuschNiemcy(2,1,1,1,2) 7
10Adrian GomólskiPolska(3,0,1,1,w) 5
11Josef TabakaWęgry(1,1,0,1,0) 3
12Alexander LischkeNiemcy(0,2,1,d,ns) 3
13Veroslav KollertCzechy(0,1,0,0,1) 2
14Iwan MyronowUkraina(0,0,0,0,0) 0
15Emil SajfutdinowRosja(3,2,3,2,1) 11+1 dysk.
15Roland KovacsWęgry(1,0,0,0,1) 2 dysk.


2006

Gorican (Chorwacja) - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(2,3,3,3,3) 14
2Andrij KarpowUkraina(2,w,3,3,3) 11
3Lars HansenDania(3,2,2,1,2) 10
4Adrian GomólskiPolska(1,3,2,3,0) 9
5Jannick De JongHolandia(3,1,1,2,2) 9
6Ricky KlingSzwecja(2,2,3,1,1) 9
7Marcin JędrzejewskiPolska(w,w,3,3,2) 8
8Klaus JakobsenDania(3,3,0,2,w) 8
9Filip SiteraCzechy(1,3,1,2,1) 8
10Kenneth HansenDania(w,2,w,1,3) 6
11Kevin WolbertNiemcy(3,1,2,w,0) 6
12Mateusz SzczepaniakPolska(2,1,w,0,3) 6
13Matej KusCzechy(0,0,2,2,1) 5
14Sławomir DąbrowskiPolska(1,0,1,0,2) 4
15Hynek StichauerCzechy(w,2,w,0,1) 3
16Patrick HougaardDania(w,1,1,1,0) 3
17Sebastian BrucheiserPolska(ns) nsR
17Robert PettersonSzwecja(ns) nsR

Elgane (Norwegia) - 20 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick HougaardDania(3,3,3,3,2) 14
2Morten RisagerDania(3,3,2,1,3) 12+3
3Lars HansenDania(3,2,2,3,2) 12+2
4Ricky KlingSzwecja(1,2,3,2,3) 11
5Kenneth HansenDania(3,3,1,0,3) 10+3
6Klaus JakobsenDania(2,3,0,2,3) 10+2
7Robert PeterssonSzwecja(2,1,3,3,1) 10+1
8Jan GraversenDania(1,1,3,3,2) 10+w
9Linus EklofSzwecja(0,2,2,2,1) 7
10Tomas H. JohanssonSzwecja(w,2,2,1,2) 7
11Robert HendersonSzwecja(0,1,1,1,1) 4
12Joni KitalaFinlandia(2,0,0,1,0) 3
13Robin TornqvistSzwecja(w,w,1,2,0) 3
14Aarni HeikkilaFinlandia(1,1,1,0,0) 3
15Robin AspgrenSzwecja(2) 2
16Ari TuomistoFinlandia(1,w,0,0,1) 2

Ostrów Wielkopolski (Polska) - 4 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip SiteraCzechy(3,3,3,3,3) 15
2Mateusz SzczepaniakPolska(2,3,3,2,3) 13
3Hynek StichauerCzechy(1,2,2,3,3) 11
4Kevin WolbertNiemcy(2,2,3,1,2) 10+3
5Andrij KarpowUkraina(3,1,2,1,3) 10+2
6Sebastian BrucheiserPolska(3,2,1,2,2) 10+1
7Marcin LiberskiPolska(1,1,3,3,2) 10+0
8Mateusz JurgaPolska(3,3,2,0,1) 9
9Maksims BogdanovsŁotwa(2,3,1,2,1) 9
10Kamil BrzozowskiPolska(2,2,2,w,1) 7
11Tobias BuschNiemcy(1,1,1,0,1) 4
12Artiom SzczepinRosja(0,0,0,3,0) 3
13Denis TessariWłochy(1,0,0,2,0) 3
14Roger LewandowskiPolska(1,2) 3
15Bartosz KwiatkowskiPolska(1,1) 2
16Dienis AleksiejewRosja(0,0,0,1,0) 1
17Davor VolkSłowenia(0,w,0,0,0) 0
18Samo KukovicaSłowenia(0,ns) 0

Debreczyn (Węgry) - 5 czerwiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin JędrzejewskiPolska(3,3,3,2,3) 14
2Sławomir DąbrowskiPolska(3,2,3,3,2) 13
3Adrian GomólskiPolska(2,3,2,3,1) 11
4Matej KusCzechy(1,1,2,3,3) 10+3
5Jurica PavlicChorwacja(3,1,w,3,3) 10+2
6Jannick De JongHolandia(2,3,3,2,0) 10+1
7Patryk PawlaszczykPolska(3,3,w,1,3) 10+0
8Igor KononowRosja(2,2,3,1,1) 9
9Rene Van WeeleHolandia(2,0,2,2,2) 8
10Jozsef TabakaWęgry(w,2,2,1,2) 7
11Renato CvetkoChorwacja(w,2,1,0,1) 4
12Roland KovacsWęgry(0,1,1,2,0) 4
13Csaba KokenyesiWęgry(w,0,w,1,2) 3

Togliatti (Rosja) - 21 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kamil BrzozowskiPolska(1,3,3,3,3) 13+3
2Sławomir DąbrowskiPolska(2,3,3,2,3) 13+2
3Adrian GomólskiPolska(3,2,2,3,2) 12+3
4Maksims BogdanovsŁotwa(3,3,3,1,2) 12+2
5Artiom SzczepinRosja(3,2,1,2,3) 11
6Jewgienij SidorinRosja(1,2,2,3,3) 11
7Igor KononowRosja(3,2,1,2,2) 10
8Roman SzalepaRosja(2,1,1,3,1) 8
9Danis AleksiejewRosja(0,3,2,w,2) 7
10Vjaceslavs GiruckisŁotwa(2,1,0,2,1) 6
11Michaił SkackoRosja(w,1,3,0,1) 5
12Wiktor CziwincewRosja(2,0,1,1,0) 4
13Iwan MyronowUkraina(w,0,2,w,1) 3
14Timut GarifullinRosja(w,1,0,1,0) 3
15Renat NigmatullinRosja(1,0,-,1,-) 2
16Siergiej SablinRosja(ns,ns,ns,ns) 0


2007

Częstochowa (Polska) - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicolai KlindtDania(3,2,3,3,3) 14
2Jurica PavlicChorwacja(3,1,3,1,3) 11
3Filip SiteraCzechy(2,3,0,2,3) 10+3
4Borys MiturskiPolska(3,3,2,1,1) 10+2
5Thomas H. JonassonSzwecja(3,0,3,3,1) 10+1
6Martin VaculikSłowacja(0,1,3,3,3) 10+0
7Artiom LagutaRosja(2,3,2,0,2) 9
8Kevin WolbertNiemcy(2,3,1,1,1) 8
9Adam KajochPolska(1,1,1,3,1) 7
10Grzegorz ZengotaPolska(w/u,2,1,2,2) 7
11Tobias BuschNiemcy(2,u,1,2,2) 7
12Maksims BogdanovsŁotwa(0,2,2,0,2) 6
13Patrick HougaardDania(1,2,0,2,0) 5
14Linus SundstromSzwecja(d,1,2,0,0) 3
15Anders AndersenDania(0,0,0,1,0) 1
16Maciej PiaszczyńskiPolska(1,0,0,d,0) 1
17Jozsef TabakaWęgry(ns) nsR
17Klaus JakobsenDania(ns) nsR

Daugavpils (Łotwa) - 14 lipiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja(2,3,3,3,3) 14
2Kevin WolbertNiemcy(3,3,2,3,3) 14
3Maksims BogdanovsŁotwa(3,2,3,3,2) 13
4Adam KajochPolska(3,3,0,2,2) 10
5Artiom ŁagutaRosja(2,1,2,2,3) 10
6Tobias BuschNiemcy(2,3,1,2,2) 10
7Matej KusCzechy(3,w/u,1,2,3) 9
8Michał MitkoPolska(1,1,3,1,2) 8
9Michał ŁopaczewskiPolska(2,2,2,0,1) 7
10Oleg BeszczastnowRosja(0,2,3,0,w/u) 5
11Vjaceslavs GiruckisŁotwa(1,0,w/u,3,w/u) 4
12Pavel FuskaCzechy(0,2,0,1,1) 4
13Jevgenijs KaravackisŁotwa(1,u,2,1,0) 4
14Jevgenijs PetuhovsŁotwa(1,1,1,1,w/u) 4
15Rafał FlegerPolska(0,1,1,d,1) 3
16Andrij KobrinUkraina(0,0,0,0,u) 0
17Jevgenijs KaravackisŁotwa(ns) nsR

Seinajoki (Finlandia) - 9 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicolai KlindtDania(3,3,3,3,3) 15
2Linus SundstromSzwecja(2,3,2,3,3) 13+3
3Tomas H. JonassonSzwecja(3,2,3,3,2) 13+2
4Patric HougaardDania(3,2,3,2,2) 12
5Andreas AndersenDania(1,3,3,1,3) 11
6Klaus JakobsenDania(2,2,2,2,2) 10
7Simon GustafssonSzwecja(0,3,u,3,3) 9
8Jonas RaunDania(3,2,u,0,1) 6
9Jan MakinenFinlandia(1,1,1,2,1) 6
10Kalle KatajistoFinlandia(2,0,1,2,0) 5
11Linus EklofSzwecja(w/u,1,2,d,2) 5
12Peter Juul LarsenDania(1,1,2,1,-) 5
13Robert PettersonSzwecja(2,0,0,1,1) 4
14Teemu LahtiFinlandia(0,1,1,u,1) 3
15Markku AutioFinlandia(0,0,1,1,0) 2
16Ari Pekka MustonenFinlandia(1,0,0,u,0) 1

Miszkolc (Węgry) - 29 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(3,3,3,3,3) 15
2Maciej PiaszczyńskiPolska(3,2,2,3,3) 13
3Grzegorz ZengotaPolska(3,3,1,3,2) 12+3
4Borys MiturskiPolska(2,3,1,3,3) 12+2
5Filip SiteraChorwacja(2,1,3,2,3) 11+3
6Jozsef TabakaWęgry(3,2,3,2,1) 11+u
7Frank FacherNiemcy(t,3,2,1,2) 8
8Adrian SzewczykowskiPolska(2,1,3,1,1) 8
9Nikola MartinecChorwacja(1,2,2,2,0) 7
10Henk KoonstraHolandia(2,0,1,1,2) 7
11Nicki GlanzNiemcy(0,1,2,2,0) 5
12Maxime MazeauFrancja(1,2,0,0,-) 3
13Matija DuhSłowenia(1,0,u,d,2) 3
14Jeremy DiraisonFrancja(1,0,1,1,0) 3
15Attila LorinczWęgry(u,1,0,0,1) 2
16Henry Van Der SteenHolandia(ns) nsR


2008

Stralsund (Niemcy) - 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur MroczkaPolska(2,2,3,3,3) 13
2Maciej JanowskiPolska(3,w,3,3,3) 12+3
3Artiom WodiakowRosja(2,3,3,3,1) 12+2
4Patrick HougaardDania(3,1,2,3,2) 11
5Artiom ŁagutaRosja(3,3,2,2,0) 10
6Kevin WolbertNiemcy(3,3,1,0,2) 9
7Dennis AnderssonSzwecja(2,2,2,2,1) 9
8Linus EklofSzwecja(2,2,1,2,1) 8
9Kim NilssonSzwecja(0,0,3,1,3) 7
10Simon NielsenDania(1,1,1,1,3) 7
11Dawid LampartPolska(0,2,1,2,2) 7
12Michael HadekCzechy(0,1,2,1,0) 4
13Marcel KajzerPolska(1,0,0,1,2) 4
14Borys MiturskiPolska(0,3,0,d,d) 3
15Denis NosovRosja(1,1,0,0,1) 3
16Peter KildemandDania(1,d,0,0,0) 1
17Maksims BogdanovsŁotwa(ns) nsR

Krsko (Słowenia) - 5 lipiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej KusCzechy(3,3,3,2,3) 14
2David LampartPolska(2,3,2,3,3) 13
3Maciej JanowskiPolska(2,2,3,3,2) 12
4Michael HadekCzechy(3,d,3,3,2) 11
5Artur MroczkaPolska(d,3,2,3,2) 10+3
6Marcel KajzerPolska(3,2,1,1,3) 10+2
7Frank FacherNiemcy(3,2,1,2,2) 10+1
8Joe HainesWielka Brytania(1,1,2,2,3) 9
9Matija DuhSłowenia(2,0,3,2,w/u) 7
10Erik PudelNiemcy(2,1,1,1,1) 6
11Aleksander CondaSłowenia(1,2,0,1,1) 5
12Jack RobertsWielka Brytania(1,3,0,0,0) 4
13Max DilgerNiemcy(0,1,1,1,1) 4
14Nikola PigacChorwacja(0,1,2,0,0) 3
15Dalibor BotSłowenia(1) 1R
16Aljosa RemihSłowenia(0,0,0,0,1) 1
17Pavel PuckoCzechy(w,0,0,0,0) 0

Fjelstedt (Dania) - 6 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick HougaardDania(3,3,3,3,2) 14
2Peter KildemandDania(3,3,3,3,1) 13
3Kim NilssonSzwecja(3,2,1,2,3) 11
4Jonas MessingSzwecja(2,2,2,1,3) 10+3
5Simon NielsenDania(2,3,2,1,2) 10+2
6Linus EklofSzwecja(1,3,3,2,1) 10+1
7Dennis AnderssonSzwecja(2,1,1,3,3) 10+0
8Peter Juul LarsenDania(1,1,3,2,2) 9
9Linus SundstromSzwecja(3,d,2,0,3) 8
10Niklas LarssonSzwecja(0,2,2,3,0) 7
11Patrick NogaardDania(1,1,1,1,1) 5
12Klaus JakobsenDania(2,0,0,2,0) 4
13Niko SiltaniemiFinlandia(1,d,1,0,2) 4
14Jari MakinenFinlandia(0,2,0,0,1) 3
15Kalle KatajistoFinlandia(0,d,0,1,0) 1
16Tord SolbergNorwegia(0,0,0,0,0) 0
17Rene BachDania(ns) nsR
17Nicki BarrettDania(ns) nsR

Bałakowo (Rosja) - 9 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaRosja(3,3,3,3,2) 14
2Artiom WodiakowRosja(3,1,3,3,3) 13+3
3Kevin WolbertNiemcy(2,2,3,3,3) 13+2
4Boris MiturskiPolska(3,3,2,2,2) 12
5Dienis NosowRosja(1,2,2,2,3) 10
6Maksims BogdanovsŁotwa(w,3,3,3,w) 9
7Jewgienij SidorinRosja(3,3,0,1,1) 8
8Andriej KudriaszowRosja(1,1,2,0,3) 7
9Jan Holub IIICzechy(2,2,2,0,1) 7
10Michał ŁopaczewskiPolska(2,1,1,1,2) 7
11Oleg BeszczastnowRosja(1,2,1,2,d) 6
12Siergej KarajczencewRosja(2,0,1,w,2) 5
13Michal DudekCzechy(0,0,1,2,0) 3
14Maksim ŁobzienkoRosja(0,1,0,w,1) 2
15Andrij KobrinUkraina(t,0,0,1,1) 2
16Stanisław OgrodnikUkraina(1,0,0,0,0) 1
17Konstantin BiełowRosja(ns) nsR


2009

Tarnów (Polska) - 11 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiPolska(3,2,3,3,3) 14
2Maciej JanowskiPolska(2,2,3,3,3) 13+3
3Martin VaculikSłowacja(3,3,3,2,2) 13+2
4Artiom ŁagutaRosja(3,3,2,2,3) 13+1
5Patryk DudekPolska(2,1,3,3,1) 10
6Sławomir MusielakPolska(3,3,1,0,2) 9
7Dennis AnderssonSzwecja(w,3,2,1,2) 8
8Linus SundstromSzwecja(2,0,0,3,2) 7
9Dawid LampartPolska(2,2,1,2,0) 7
10Jevgenijs KaravackisŁotwa(1,0,0,2,3) 6
11Michael HadekCzechy(0,2,2,0,1) 5
12Kalle KatajistoFinlandia(1,0,2,1,1) 5
13Aleksander CondaSłowenia(1,1,1,1,1) 5
14Kim NilssonSzwecja(1,1,0,1,0) 3
15Rene BachDania(0,1,1,d,-) 2
16Michal DudekCzechy(0,0,0,0,0) 0
17Rene DeddensNiemcy(0) 0R
18Kacper GomólskiPolska(NS) NS

Lendawa (Słowenia) - 13 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaRosja(3,3,3,3,2) 14
2Dawid LampartPolska(2,3,3,3,2) 13+3
3Patryk DudekPolska(2,3,3,2,3) 13+2
4Sławomir MusielakPolska(3,2,1,3,3) 12
5Aleksander CondaSłowenia(3,1,2,2,3) 11
6Michael HadekCzechy(1,3,3,2,1) 10
7Kacper GomólskiPolska(3,1,0,3,1) 8
8Erik PudelNiemcy(1,2,u,2,3) 8
9Marcel HelferNiemcy(2,2,1,1,0) 6
10Marcel KajzerPolska(d,1,2,1,2) 6
11Aljosa RemihSłowenia(0,0,2,1,2) 5R
12Jewgienij SzczepinRosja(2,2,0,0,0) 4
13Nikola PigacChorwacja(0,u,2,0,1) 3
14Dalibor BotSłowenia(1,1,1,0,0) 3
15Sebastian EckerleNiemcy(0,t,1,1,1) 3
16Ladislav VidaSłowenia(0,0,d,-,d) 0
17Kreso PetkovicChorwacja(d,-,-,-,-) 0

Hallstavik (Szwecja) - 16 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Linus SundstromSzwecja(2,3,3,3,3) 14
2Dennis AnderssonSzwecja(2,3,3,3,2) 13
3Kim NilssonSzwecja(3,3,2,1,3) 12
4Rene BachDania(1,0,3,3,3) 10
5Anton RosenSzwecja(3,1,u,3,3) 10
6Kalle KatajistoFinlandia(1,1,3,2,2) 9
7Ludvig LindgrenSzwecja(3,u,1,2,2) 8
8Anders MellgrenSzwecja(2,2,0,2,1) 7
9Christian AgoSzwecja(2,2,2,0,0) 6R
10Patrick BjerregaardDania(1,2,2,0,1) 6
11Niko SiltaniemiFinlandia(0,1,1,2,2) 6
12Jeppe SchmidtDania(1,2,1,1,0) 5
13Aki Pekka MustunenFinlandia(0,0,2,1,1) 4
14Lars D. GunnestadNorwegia(0,1,1,1,1) 4
15Michael VissingDania(3,0,0,w,0) 3
16Jonas AnderssonSzwecja(3,d,t,-,0) 3R
17Peter J. LarsenDania(t,-,-,-,-) 0
18Simon NielsenDania(w,-,-,-,-) 0

Debreczyn (Węgry) - 1 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja(3,3,3,3,3) 15
2Przemysław PawlickiPolska(3,2,3,2,3) 13
3Maciej JanowskiPolska(2,3,d,3,3) 11+3
4Michal DudekCzechy(2,3,2,3,1) 11+2
5Jevgenijs KaravackisŁotwa(w,2,2,3,3) 10
6Rene DeddensNiemcy(2,2,3,2,d) 9
7Kirył CukanowUkraina(3,u,3,1,1) 8
8Jan Holub IIICzechy(0,3,2,d,2) 7
9Damian SperzPolska(3,d,u,2,2) 7
10Attila LorinczWęgry(2,1,1,1,2) 7
11Brendan JohnsonWielka Brytania(1,2,1,0,2) 6
12Michaił KremerRosja(1,1,2,w,-) 4
13Jamie PickardWielka Brytania(1,0,1,1,1) 4
14Pavol PuckoCzechy(0,d,1,2,0) 3
15Robert SzegvariWęgry(t,w,0,0,0) 0

Teterow (Niemcy) - 4 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rene DeddensNiemcy(3,3,3,3,2) 14
2Sławomir MusielakPolska(3,3,3,3,1) 13
3Erik PudelNiemcy(2,3,2,3,3) 13
4Damian SperzPolska(1,3,3,2,3) 12
4Michal DudekCzechy(3,2,1,3,2) 11
6Marcel KajzerPolska(3,2,2,0,3) 10
7Sebastian EckerleNiemcy(2,1,1,1,3) 8
8Lukas SimonAustria(2,1,2,2,1) 8
9Kirył CukanowUkraina(w,2,3,2,0) 7
10Stanislaw OgorodnikUkraina(1,2,1,1,2) 7
11Jeffrey WortmannHolandia(0,1,0,1,2) 4
12Aljosa RemihSłowenia(u,0,2,1,1) 4
13Theo di PalmaFrancja(0,1,0,2,0) 3
14Wim KennisBelgia(1,0,1,0,1) 3


2010

Gorican (Chorwacja) - 24 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dennis AnderssonSzwecja(2,3,3,3,3) 14+3
2Przemysław PawlickiPolska(3,3,3,2,3) 14+2
3Patryk DudekPolska(3,3,3,3,2) 14+1
4Dino KovacicChorwacja(2,2,2,3,2) 11
5Emil PulczyńskiPolska(3,3,1,3,0) 10
6Michael Jepsen JensenDania(3,1,2,2,2) 10
7Witalij BiełousowRosja(0,2,2,1,3) 8
8Tobiasz MusielakPolska(2,2,1,2,1) 8
9Łukasz CyranPolska(2,w,1,2,1) 6
10Timo LahtiFinlandia(0,1,3,0,1) 5
11Jonas B. AndersenDania(1,0,u,0,3) 4
12Jan Holub IIICzechy(1,1,2,0,0) 4
13Kacper GomólskiPolska(1,2,0,1,w) 4
14Siergiej KaraczincewRosja(1,1,1,1,-) 4
15Mateusz ŁukaszewskiPolska(2) 2R
16Philip TirsdalDania(0,0,0,1,w) 1
17Andrij KobrinUkraina(0,u,d,0,d) 0

Herxheim (Niemcy) - 4 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil PulczyńskiPolska(3,3,3,3,2) 14
2Dino KovacicChorwacja(3,2,2,2,3) 12+3
3Siergiej KaraczincewRosja(3,3,1,2,3) 12+w
4Łukasz CyranPolska(1,3,3,3,1) 11
5Witalij BiełousowRosja(w,3,1,3,2) 9
6Andrij KobrinUkraina(2,w,3,1,2) 8+3
7Kai HuckenbeckNiemcy(2,2,0,3,1) 8+2
8Marco GaschkaNiemcy(w,1,3,2,2) 8+1
9Pavol PuckoCzechy(2,1,2,d,3) 8+u
10Marcel HelferNiemcy(1,2,2,1,1) 7
11Lukas SimonAustria(2,1,0,w,3) 6
12Matic IvacicSłowenia(3,0,1,0,1) 5
13Marcel SzymkoPolska(w,w,2,2,d) 4
14Nejc MalesicSłowenia(w,2,1,1,0) 4
15David BellegoFrancja(1,0,0,0,w) 1
16Attila LorinczWęgry(0,1,-,w,w) 1
17Michell HoffmannNiemcy(0,0) 0R

Elgane (Norwegia) - 21 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dennis AnderssonSzwecja(3,3,3,3,3) 15
2Michael Jepsen JensenDania(3,2,3,3,3) 14
3Jonas B. AndersenDania(2,2,2,2,3) 11+3
4Timo LahtiFinlandia(1,3,2,3,2) 11+2
5Philip TirsdalDania(3,1,3,2,2) 11+u
6Alexander EdbergSzwecja(3,2,1,3,2) 10+3
7Lasse BjerreDania(2,3,u,2,3) 10+2
8Niko SiltaniemiFinlandia(1,1,3,1,2) 8
9Patrick BjerregaardDania(0,0,2,2,2) 6
10Tim GudmundssonSzwecja(2,2,1,d,1) 6
11Anton GothbergSzwecja(1,3,1,0,0) 5
12Daniel HendersonSzwecja(t,0,2,1,1) 4
13Anton RosenSzwecja(2,1,w,1,-) 4
14Thomas JorgensenDania(1,0,1,1,0) 3
15Lars D. GunnestadNorwegia(0,1,d,0,1) 2
16Patrick HeroldNorwegia(0,0,0,0,0) 0
17Bjoern SkaevelandNorwegia(0) 0R

Rawicz (Polska) - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk DudekPolska(2,3,3,3,3) 14
2Przemysław PawlickiPolska(3,2,3,3,1) 12
3Kacper GomólskiPolska(3,3,d,2,2) 10+3
4Tobiasz MusielakPolska(3,1,3,1,2) 10+2
5Jan Holub IIICzechy(2,2,1,2,3) 10+1
6Mateusz ŁukaszewskiPolska(0,3,2,2,2) 9
7Andriej KudriaszowRosja(d,d,2,3,3) 8
8Kirył CukanowUkraina(2,2,1,3,u) 8
9Aljosa RemihSłowenia(1,d,3,0,3) 7
10Vaclav Milik IICzechy(1,3,2,1,u) 7
11Kyle NewmanWielka Brytania(t,1,2,2,d) 5
12Danny MaasenNiemcy(1,2,0,1,1) 5
13Serhij BorysenkoUkraina(2,0,1,1,1) 5
14Nick LourensHolandia(0,1,1,0,2) 4
15Kamil CieślarPolska(3) 3R
16Brendan JohnsonWielka Brytania(1,1,0,0,d) 2
17Wim KennisBelgia(0,0,0,0,1) 1


2011

Ljubljana (Słowenia) - 9 lipiec (09.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IIPolska(3,3,3,3,2) 14
2Michael Jepsen JensenDania(2,3,3,3,1) 12+3
3Witalij BiełousowRosja(3,1,2,3,3) 12+2
4Szymon WoźniakPolska(3,1,3,2,3) 12+1
5Tobiasz MusielakPolska(2,u,2,2,3) 9
6Bartosz ZmarzlikPolska(2,2,2,w,3) 9
7Mikkel BechDania(0,2,3,3,0) 8
8Jonas B. AndersenDania(2,2,0,2,2) 8
9Kai HuckenbeckNiemcy(3,2,1,1,d) 7
10Dino KovacicChorwacja(1,3,0,2,0) 6
11Vaclav Milik IICzechy(1,1,1,1,2) 6
12Mikołaj CuryłoPolska(1,0,3,1,0) 5
13Andzejs LebedevsŁotwa(0,0,1,1,2) 4
14Artur CzajaPolska(0,1,2,u,w) 3
15Danny MaassenNiemcy(1,1,0,d,1) 3
16Matic IvacicSłowenia(0,0,0,0,1) 1
17Roman CejkaCzechy(ns) nsR

Seinajoki (Finlandia) - 2 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel BechDania(3,3,3,1,3) 13
2Michael Jepsen JensenDania(3,w,3,3,3) 12+3
3Jonas B. AndersenDania(1,3,3,3,2) 12+2
4Timo LahtiFinlandia(3,3,2,2,2) 12+1
5Kasper L. NielsenDania(3,2,2,2,1) 10
6Nikolai JakobsenDania(1,3,1,3,1) 9
7Joel LarssonSzwecja(2,0,3,2,2) 9
8Mikkel MichelsenDania(0,2,d,3,3) 8
9Mathias ToernblomSzwecja(2,1,1,0,3) 7
10Jakob ThorsellSzwecja(2,2,2,1,0) 7
11Victor PalovaaraSzwecja(2,2,1,0,1) 6
12Oliver BerntzonSzwecja(1,1,0,1,2) 5
13Tim GudmundssonSzwecja(0,1,1,2,1) 5
14Mika LoppiFinlandia(0,0,2,1,w) 3
15Jiri NieminenFinlandia(1,1,0,0,0) 2
16Mikka HyyrylaeinenFinlandia(0,0,0,0,0) 0

Równo (Ukraina) - 23 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Witalij BiełousowRosja(3,3,3,3,3) 15
2Vaclav Milik IICzechy(t,3,3,2,3) 11
3Mikołaj CuryłoPolska(2,3,1,1,3) 10+3
4Dino KovacicChorwacja(2,2,3,3,0) 10+2
5Wadim TarasienkoRosja(1,2,2,3,2) 10+w
6Łukasz CyranPolska(3,u,2,2,2) 9
7Siergiej AgałcowRosja(2,2,2,2,1) 9
8Roland BenkoWęgry(3,w,u,1,1) 5
9Pawło KondratiukUkraina(1,1,ns,d,2) 4
10Marco GaschkaNiemcy(1,u,u,ns,ns) 1
11Stanisław MelnyczukUkraina(u,ns,ns,ns ) 0

Krosno (Polska) - 18 czerwiec (18.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikPolska(3,3,3,3,3) 15
2Tobiasz MusielakPolska(3,3,3,3,1) 13+3
3Artur CzajaPolska(3,3,3,2,2) 13+2
4Andzejs LebedevsŁotwa(1,3,2,3,3) 12+3
5Władimir BorodullinRosja(2,2,2,3,3) 12+2
6Ilja CzałowRosja(1,2,1,2,2) 8
7Ondrej VeverkaCzechy(2,1,1,1,3) 8
8Michel HoffmannNiemcy(2,1,2,2,1) 8
9Tom PerryWielka Brytania(w,2,0,2,3) 7
10Mateusz DomańskiPolska(1,1,3,1,w,) 6
11Wołodymir TejgełUkraina(2,w,0,1,2) 5
12Emil PulczyńskiPolska(3,1,u,-,-) 4
13Ivan PlesakovsŁotwa(0,0,2,1,u) 3
14Ondrej SmetanaCzechy(0,1,1,0,1) 3
15Ladislav VidaSłowenia(1,0,0,d,d) 1
16Mateusz WieczorekPolska(1,0,d,u,u) 1
17Kristian RevinsekSłowenia(d,w,-,-,-) 0

Gustrow (Niemcy) - 7 maj (07.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IIPolska(3,3,3,3,3) 15
2Kacper GomólskiPolska(3,3,2,3,3) 14
3Danny MaassenNiemcy(2,3,3,2,3) 13
4Kai HuckenbeckNiemcy(2,2,1,3,2) 10+3
5Szymon WoźniakPolska(3,1,2,1,3) 10+2
6Roman CejkaCzechy(1,1,3,3,2) 10+1
7David BellegoFrancja(1,3,1,2,2) 9
8Andre MochnerNiemcy(2,2,2,1,1) 8
9Ashley MorrisWielka Brytania(0,d,3,2,1) 6
10Brendan JohnsonWielka Brytania(2,2,1,1,-) 6
11Michele CastagnaWłochy(0,1,2,2,1) 6
12Xavier MuratetFrancja(3,0,0,0,2) 5
13Oskar FajferPolska(1,2,w,-,-) 3
14Jaroslav HladkyCzechy(1,0,1,0,0) 2
15Nils HesseNiemcy(0,1,0,0,1) 2
16Steven MauerNiemcy(ns) ns


2012

Opole (Polska) - 25 sierpień (25.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikPolska(3,3,3,3,2) 14
2Tobiasz MusielakPolska(3,3,3,1,3) 13
3Mikkel MichelsenDania(3,3,2,2,2) 12
4Łukasz SówkaPolska(3,2,1,3,1) 10
5Piotr Pawlicki IIPolska(2,2,3,2,1) 10
6Rasmus JensenDania(2,3,1,d,3) 9
7Andzejs LebedevsŁotwa(2,2,3,2,0) 9
8Vaclav Milik IICzechy(1,1,2,3,1) 8
9Kacper GomólskiPolska(1,u,2,1,3) 7
10Oliver BerntzonSzwecja(1,0,2,3,w) 6
11Eudard KrcmarCzechy(d,0,0,2,3) 5
12Kirył CukanowUkraina(2,0,1,0,2) 5
13Kyle NewmanWielka Brytania(0,1,1,1,2) 5
14Nicklas PorsingDania(1,2,0,0,u) 3
15Ondrej SmetanaCzechy(0,1,w,1,0) 2
16Wołodymir TejgełUkraina(0,1,d,0,0) 1
17Matic IvacicSłowenia(ns) NS

Holsted (Dania) - 7 lipiec (07.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikPolska(3,3,3,3,3) 15
2Łukasz SówkaPolska(2,3,3,1,3) 12
3Nicklas PorsingDania(3,1,1,3,3) 11+3
4Mikkel MichelsenDania(2,2,2,3,2) 11+2
5Oliver BerntzonSzwecja(0,3,3,2,3) 11+1
6Rasmus JensenDania(3,2,3,2,1) 11+0
7Fredrik EngmanSzwecja(3,0,2,3,0) 8
8Kasper L. NielsenDania(1,3,2,w,1) 7
9Nikolaj B. JakobsenDania(0,2,0,2,2) 6
10Thomas JorgensenDania(1,t,1,2,2) 6
11Jacob ThorssellSzwecja(2,w,2,w,-) 4
12Ashley MorrisW. Brytania(1,2,0,1,0) 4
13Kenni NissenDania(1,d,2) 3R
14Andre MochnerNiemcy(0,0,1,1,1) 3
15Jonas B. AndersenDania(2,u/-,-,-,-) 2
16Emil GrondalDania(1,0,0,1) 2R
17Victor PalovaaraSzwecja(1,w,1,d,-) 2
18Nils HesseNiemcy(0,0,0,0,0) 0

Czerwonograd (Ukraina) - 9 czerwiec (09.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kacper GomólskiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Kirył CukanowUkraina(3,3,1,3,3) 13
3Andzejs LebedevsŁotwa(t,3,2,3,3) 11+3
4Roland BenkoWęgry(3,3,2,2,1) 11+2
5Ondrej SmetanaCzechy(2,t,3,1,2) 8+3
6Wołodymir TejgełUkraina(1,2,0,2,3) 8+2
7Matic IvacicSłowenia(0,2,1,2,2) 7
8Pawło KondratiukUkraina(1,2,2,0,2) 7
9Kamil AdamczewskiPolska(3,w,3,w,d) 6
10Zdenek Holub IICzechy(2,w,3,0,1) 6
11Nicolas VincentinWłochy(2,1,w,3,w) 6
12Ziga RadkovicSłowenia(w,2,1,2,1) 6
13Jewhen KrawczukUkraina(1,1,2,0,1) 5
14Michele CastagnaWłochy(1,w,1,1,2) 5
15Dino KovacicChorwacja(2,2,w,1,-) 5

Pfaffenhofen (Niemcy) - 6 maj (06.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IIPolska(3,3,3,2,3) 14
2Eduard KrcmarCzechy(3,3,3,2,1) 12
3Vaclav Milik IICzechy(d,3,3,3,2) 11
4Kyle NewmanWielka Bytania(2,1,2,2,3) 10
5Tobiasz MusielakPolska(w,w,3,3,3) 9+3
6Wiktor KułakowRosja(3,3,2,1,w) 9+w
7Michell HoffmanNiemcy(3,2,d,0,3) 8
8Michaił ŁysikRosja(2,2,1,3,d) 8
9Andrij KobrinUkraina(2,d,2,3,d) 7
10Marcel HelferNiemcy(w,2,1,1,2) 6
11Nejc MalesicSłowenia(2,2,w,1,u/-) 5
12Valentin GrobauerNiemcy(1,1,1,0,1) 4
13Xavier MuratetFrancja(0,1,0,0,2) 3
14Stanisław MelnyczukUkraina(1,d,2,d,w) 3
15Lukas ZieglerNiemcy(2,1) 3R
16Nick LourensHolandia(1,w,1,1,0) 3
17David PfefferNiemcy(2) 2R
18Lukas SimonAustria(1,d,d,-,-) 1


2013

Guestrow (Niemcy) - 24 sierpień (24.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Mikkel MichelsenDania(2,3,2,3,3) 13+3
2 Andzejs LebedevsŁotwa(3,2,3,3,2) 13+2
3 David BellegoFrancja(1,3,3,2,3) 12
4 Oliver BerntzonSzwecja(1,3,2,3,2) 11
5 Paweł PrzedpełskiPolska(2,3,3,1,2) 11
6 Artur CzajaPolska(3,w/u,2,0,3) 8
7 Rasmus JensenDania(0,2,1,2,3) 8
8 Dimitri BergeFrancja(1,1,1,3,2) 8
9 Valentin GrobauerNiemcy(3,1,0,2,1) 7
10 Hubert ŁęgowikPolska(0,2,3,0,1) 6
11 Mathias ThornblomSzwecja(2,0,2,2,0) 6
12 Fredrik EngmanSzwecja(3,w/u,0,1,1) 5
13 Rene DeddensNiemcy(2,t,1,1,1) 5
14 Nicolas VicentinWłochy(0,2,0,d,d) 2
15 Joel LarssonSzwecja(1,1,0,0,0) 2
16 Stanisław MelnyczukUkraina(d,0,1,w,0) 1
17 Zdenek Holub IICzechy(1) 1


2015

Silkeborg (Dania) - 28 sierpień (28.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders ThomsenDania(3,2,3,3,3) 14
2Nikolaj B. JakobsenDania(3,1,3,3,3) 13
3Bartosz SmektałaPolska(3,3,1,2,3) 12
4Maksym DrabikPolska(3,w,3,w,2) 8
5Erik RissNiemcy(1,3,1,3,0) 8
6Andzejs LebedevsŁotwa(d,1,3,3,1) 8
7John LindmanSzwecja(0,3,2,2,1) 8
8Wiktor KułakowRosja(2,2,2,0,2) 8
9Kacper WorynaPolska(2,3,w,d,2) 7
10Adam EllisWielka Brytania(1,1,2,w,3) 7
11Victor PalovaaraSzwecja(2,2,w,2,1) 7
12Krystian RempałaPolska(2,2,w,1,2) 7
13Zdenek Holub IICzechy(1,1,1,2,0) 5
14Jesper SchraffDania(0,0,2,1,0) 3
15Ernest KozaPolska(1,0,0,1,1) 3
16Mikkel AndersenDania(w,0,t,0,0) 0
17Eduard KrcmarCzechy(0) 0 R1
18Jevgenijs KostigovsŁotwa(ns) ns R2

Debreczyn (Węgry) - 01 sierpień (01.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andzejs LebedevsŁotwa(2,3,3,3,3) 14
2Maksym DrabikPolska(3,2,3,3,2) 13+3
3Bartosz SmektałaPolska(3,3,2,2,3) 13+2
4Krystian RempałaPolska(1,3,2,3,3) 12
5Kacper WorynaPolska(2,3,1,2,3) 11+3
6Eduard KrcmarCzechy(3,2,3,1,2) 11+2
7Alex ZgardzińskiPolska(1,2,3,2,2) 10
8Roland BenkoWęgry(3,1,0,3,0) 7
9Michal SkurlaCzechy(2,1,2,0,1) 6
10Stanisław MelnyczukUkraina(2,1,2,1,u) 6
11Nick SkorjaSłowenia(1,2,1,d,2) 6
12Patrik MikelCzechy(1,1,0,2,1) 5
13Michal TomkaSłowacja(t,0,1,1,1) 3
14Mark BaranyWęgry(0,0,w,0,1) 1 R1
15Robert TabakaWęgry(0,0,d,1,t) 1
16Dragos MooszRumunia(0,0,0,0,0) 0
17Maksym RososzczukUkraina(w,-,-,-,-,) 0

Brovst (Dania) - 27 czerwiec (27.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders ThomsenDania(0,3,3,3,3) 12+3
2Mikkel AndersenDania(3,2,2,2,3) 12+2
3Victor PalovaaraSzwecja(2,1,3,2,2) 10+3
4Nikolaj B. JakobsenDania(2,d,3,2,3) 10+2
5Jesper SchraffDania(1,2,1,3,3) 10+ns
6John LindmanSzwecja(2,2,2,3,w) 9+3
7Joel AnderssonSzwecja(3,3,1,0,2) 9+w
8Mikkel BechDania(3,1,2,2,t) 8
9Rasmus BrobergSzwecja(2,2,1,1,2) 8
10Emil GrondalDania(t,0,3,3,1) 7
11Tobias ThomsenDania(1,3,2,1,0) 7
12Patrick HansenDania(1,3,0,0,2) 6
13Jiri NieminenFinlandia(3,1,0,1,1) 6
14Kenny WennerstramSzwecja(0,1,1,1,0) 3
15Glenn MoiNorwegia(1,0,0,0,1) 2
16Esper SundvorNiemcy(0,0,0,0,0) 0

Macon (Francja) - 27 czerwiec (27.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IICzechy(2,3,2,3,3) 13
2Adam EllisWielka Brytania(3,3,3,2,1) 12
3Erik RissNiemcy(3,2,2,2,2) 11
4Wiktor KułakowRosja(1,3,3,w,3) 10
5Ernest KozaPolska(2,2,1,3,2) 10
6Jevgenijs KostigovsŁotwa(3,0,3,3,0) 9+3
7Michele CastagnaWłochy(2,1,3,2,1) 9+2
8Ziga KovacicSłowenia(3,1,0,1,3) 8
9Damian DróżdżPolska(2,1,2,w,3) 8
10Kamil WieczorekPolska(0,3,1,3,0) 7
11Dimitri BergeFrancja(0,2,2,1,1) 6
12Nicolas VicentinWłochy(1,2,1,1,0) 5
13Ondrej SmetanaCzechy(1,0,1,0,2) 4
14Steven MauerNiemcy(1,0,0,2,1) 4
15Arsłan FajzulinRosja(0,1,0,0,2) 3
16Jordan DubernardFrancja(1) 1 R1
17Julien CayreFrancja(0,0,0,0,0) 0
18John BernardFrancja(ns) ns R2





Odwiedziny (Visitors):
7508139


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl