Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1969-1992

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Czechosłowacji na Żużlu
(Indvidual Junior Czechoslovakian Championship)
(Mistrovství Československa Jednotlivců Junioru)


Thanks to Charles McKay and Vladimir Kovar
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1969Jan Klokocka-Finał
1970Zbynek Novotny-Finał
1973Jan Klokocka-Klasyfikacja końcowa
1974Jiri JiroutRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Stefan EliasPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Lubos Tomicek IIRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Lubos Tomicek IIRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1977Pavel KarnasRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Josef JuzaRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1977Zdenek DominikRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1978Josef JuzaRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Pavel KarnasRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1978Josef JuzaRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1979Jaroslav DrahosZohorFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Zbysek HolyRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1979Stanislav UrbanRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1980Antonin Kasper IIRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Antonin KasperRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1980Stanislav UrbanRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1981Antonin Kasper IIRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Lubomir JedekŻarnovicaEliminacje - Grupa A
1981Jiri HnidakRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1981Petr VandirekRuda Hvezda PragaKwalifikacje
1981Jan LimportRuda Hvezda PragaKwalifikacje
1982Petr KubicekRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Lubomir JedekŻarnovicaEliminacje - Grupa A
1982Jan LimportRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1982Rostislav CichonKoprivniceKwalifikacje - Grupa C
1982Jiri BorozSlanyKwalifikacje - Grupa B
1982Milan SekerakRuda Hvezda PragaKwalifikacje - Grupa A
1983Petr VandirekRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Petr VandirekRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1983Jiri HnidakRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1983Rostislav CichonKoprivniceKwalifikacje
1983Milan CifkaSlanyKwalifikacje
1984Ivan PecakRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Miroslav PragerRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1984Frantisek Ledecky IIRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1984Jiri BorozRuda Hvezda PragaKwalifikacje - Grupa C i D
1984Miroslav PragerRuda Hvezda PragaKwalifikacje - Grupa C i D
1984Milan MatousekRuda Hvezda PragaKwalifikacje - Grupa A i B
1984Vlastimil CervenkaBrezolupyKwalifikacje - Grupa A i B
1984Petr PospisilZlata Pribla PardubiceKwalifikacje - Grupa A i B
1985Bohumil BrhelSVS PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Ivan PecakRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1985Miroslav PragerRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1985Pavel RuzickaSVS PardubiceKwalifikacje - Grupa D i E
1985Frantisek KalinaSVS PardubiceKwalifikacje - Grupa C
1985Pavel RuzickaSVS PardubiceKwalifikacje - Grupa B
1985Milan MatousekSlanyKwalifikacje - Grupa A
1986Jan Holub IISVS Svazarmu PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Vlastimil CervenkaBrezolupyEliminacje - Grupa A
1986Jiri BorozSlanyEliminacje - Grupa B
1986Robert RalisLiberecKwalifikacje - Grupa E
1986Martin VlachLiberecKwalifikacje - Grupa D
1986Petr HurychRuda Hvezda PragaKwalifikacje - Grupa C
1986Vladimir KalinaSVS PardubiceKwalifikacje - Grupa B
1986Jan HrustaRuda Hvezda PragaKwalifikacje - Grupa A
1987Vladimir KalinaRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Jiri PetrasekRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1987Vladimir KalinaRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1987Lubomir LangPlzenKwalifikacje - Grupa C
1987Jiri PetrasekRuda Hvezda PragaKwalifikacje - Grupa B
1987Daniel BohacRuda Hvezda PragaKwalifikacje - Grupa A
1988Gaspar ForgacVTJ Racek PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Gaspar ForgacVTJ Racek PardubiceEliminacje - Grupa A
1988Frantisek LiebezeitRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1988Michael StepanekSVS PardubiceKwalfikacje - Grupa C
1988Frantisek LiebezeitRuda Hvezda PragaKwalfikacje - Grupa B
1988Robert RalisLiberecKwalfikacje - Grupa A
1989Borivoj HadekSVS PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Jan MesiarikRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa A
1989Jan HruskaRuda Hvezda PragaEliminacje - Grupa B
1989Vladimir NezbedaSlanyKwalfikacje - Grupa C
1989Robert RalisVTJ Racek PardubiceKwalfikacje - Grupa B
1989Karel KoubaRuda Hvezda PragaKwalfikacje - Grupa A
1990Jiri HurychRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Jan Hadek IISVS PardubiceEliminacje - Grupa A
1990Martin RybenskyVTJ Racek PardubiceEliminacje - Grupa B
1990Rostislav BuresSVS PardubiceKwalifikacje - Grupa C
1990Jan Hadek IISVS PardubiceKwalifikacje - Grupa B
1990Karel KoubaVTJ Racek PardubiceKwalifikacje - Grupa A
1991Jan FejfarMarketa PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Rostislav BuresVTJ Racek PardubiceEliminacje - Grupa A
1991Jan Hadek IIPlzenEliminacje - Grupa B
1991Stanislav CikanekMarketa PragaKwalifikacje - Grupa D
1991Antonin HrubantMarketa PragaKwalifikacje - Grupa C
1991Jiri StovicekZlata Pribla PardubiceKwalifikacje - Grupa B
1991Jan StepanekMarketa PragaKwalifikacje - Grupa B
1991Josef LastovkaZlata Pribla PardubiceKwalifikacje - Grupa A
1992Tomas TopinkaMarketa PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1992Tomas TopinkaMarketa PragaEliminacje - Grupa A
1992Antonin Svab IIMarketa PragaEliminacje - Grupa B
1992Antonin HrubantMarketa PragaKwalifikacje

1969

Uwaga ! Mistrzostwa nieoficjalne.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Klokocka-- -

1970

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbynek Novotny-- -

1971-1973

W latach 1970-1973 młodzieżowych mistrzostw Czechosłowacji nie rozgrywano.


1973

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Klokocka-- -

1974

8 rund: Koprivnice - 30 kwiecień, Pardubice - 4 maj, Praga - 5 maj, Liberec - 8 czerwiec, Cakovice - 9 czerwiec, Brezolupy - 22 czerwiec, Breclav - 23 czerwiec, Żarnovica - 1 wrzesień.

Punktacja: 1m. 20pkt., 2m 17p., 3m. 15p., 4m. 13p., 5m. 11p., 6m. 10p, 5m. 9p.,...15m. 1pkt.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri JiroutRuda Hvezda Praga[20 (11+3), 20 (14), 17 (13), 17 (13), 13 (11), 20 (15), 20 (13), -] 97
2Zdenek DominikKoprivnice[13 (11+0), 17 (14), 10 (10), 20 (14), 15 (12), 9 (8), 17 (13), 17 (11+3)] 86
3Cestmir VanaKoprivnice[17 (11+2). 15 (11). 20 (14), 13 (11), 11 (10), 8 (8), 8 (9), -] 76
4Jan DanihelŻarnovica[7 (7), 8 (6), 8 (7), 15 (13), 8 (8), 7 (8), 15 (11), 20 (14)] 66
5Josef TrojakBrezolupy[2 (3), 5 (5), 9 (7), 11 (10), 17 (12), 13 (10), 15 (11+2)] 66
6Stanislav KuceraBrezolupy[9 (10), 11 (9), 13 (11), 10 (9), 17 (13), -, -, 13 (10)] 64
7Emil OndrasikBrezolupy[4 (6), 9 (6), 6 (4), 7 (7), 20 (15), 13 (11), 11 (10), 10 (9)] 63
8Jan MatysekRuda Hvezda Praga[15 (11+1), 10 (9), 5 (4), 8 (7), 9 (8), 10 (10), 6 (6), 4 (2)] 52
9Miroslav HrazskyRuda Hvezda Praga[5 (6), 6 (5), 15 (11), 6 (6), 5 (5), 10 (10), 6 (5)] 52
10Stefan EliasBratysława[6 (7), -, -, 9 (8), 4 (5), 15 (12), 4 (5), 8 (8)] 42
11Jindrich ArabaszKoprivnice[10 (10), 13 (11), 7 (6), 3 (3), 7 (7), 4 (4), 2 (4), 3 (1)] 41
12Karel CervenkaMariańskie Łaźnie[11 (10), 7 (6), 11 (11), -, -, -, -, 7 (7)] 36
13Zdeno VaculikBratysława[8 (9), -, -, 5 (5), 5 (5), 6 (7), 5 (6), 11 (10)] 35
14Oldrich KachynaSlany[0 (0), -, -, -, -, 11 (10), 9 (9), -] 20
15Vratislav KotekPardubice[-, 2 (2), 2 (1), 2 (3), 2 (3), 2 (4), 0 (1), 9 (9)] 17
16Oldrich SlamaPardubice[-, -, -, 4 (5), 1 (2), 3 (3), 3 (5), -] 11
17Jaromir MalinaSlany[-, -, -, -, 3 (4), -, 7 (6), -] 10
18Jiri SvobodaUsti nad Labem[0 (0), 3 (3), 4 (3), -, -, -, -, -] 7
19Milan ChlupBreclav[-, -, -, 1 (2), -, 1 (2), -, 5 (4)] 7
20Vladimir KorytanskyPardubice[-, 4 (4), 3 (3), -, -, -, -, -] 7
21Lubomir VolinKoprivnice[3 (4), -, -, -, -, -, -, -] 3
22Bohumil CiklaudiCakovice[-, -, -, 0 (1), 0 (1), 0 (1), 1 (2), -] 3
23Josef RybarLiberec[1 (2), -, -, -, -, -, -, -,] 2
24Pavel HlinenyPardubice[-, 0 (0), 0 (1), -, -, -, -, -] 0
25Pavel StichaPardubice[ns] 0NS
25Lubos Tomicek IIRuda Hvezda Praga[ns] 0NS

1975

8 rund: Brezolupy - 2 maj, Breclav - 3 maj, Polepy - 17 maj, Chabarovice - 18 maj, Liberec - 7 czerwiec, Cakovice - 8 czerwiec (odwołana), Ostrava - 5 lipiec, Koprivnice - 6 lipiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan EliasPardubice[10 (10), 12 (17), 14 (17), 14 (20), -, 12 (15), 13 (17)] 96 (75]
2Zdeno VaculikPardubice[11 (15), 10 (11), 7 (7), 7 (8), 14 (17), 13 (17), 15 (20)] 95 (85]
3Oldrich KachynaSlany[14 (20), 14 (20), 13 (15), 13 (17), 15 (20), -, -] 92 (69]
4Lubomir VolinKoprivnice[0 (0), 11 (13), 14 (20), 11 (15), 5 (5), 15 (20), 12 (15)] 88 (80]
5Vratislav KotekKoprivnice[11 (13), 12 (15), 2 (3), 9 (11), 12 (15), 6 (9), 9 (13)] 89 (61]
6Karel CervenkaRuda Hvezda Praga[12 (17), 5 (5), 9 (11), 10 (13), 6 (6), 10 (13), 5 (9)] 75 (57]
7Josef RybarLiberec[7 (5), 9 (9), 13 (13), 0 (0), 11 (13), 9 (10), 8 (11)] 61 (57]
8Vladimir KaluzikZohor[10 (11), 11 (11), 1 (1), 5 (6), 4 (3), 10 (11), 5 (7)] 50 (46]
9Pavel KarnasPardubice[8 (8), 8 (8), 8 (9), 8 (9), 9 (10), 2 (3), -] 47 (43]
10Josef JuzaPardubice[7 (7), 4 (3), 4 (4), 9 (10), 8 (8), 3 (4), 7 (10)] 46 (42]
11Oldrich SlamaRuda Hvezda Praga[9 (9), 2 (0), 5 (5), 6 (7), 8 (7), 5 (6), 8 (8)] 42 (43]
12Jiri HejlPlzen[2 (2), 4 (4), 8 (10), 4 (4), 2 (1), 4 (5), 1 (3)] 29 (25]
13Lubos Tomicek IIRuda Hvezda Praga[5 (4), 0 (0), 8 (8), 3 (3), 10 (11), -, -] 26 (26]
14Roman PodanyPardubice[-, 4 (5), -, 5 (5), 8 (9), 0 (1), -] 20 (17]
15Miroslav HochvaldBrezolupy[7 (6), -, -, -, -, 5 (7), 5 (5)] 18 (17]
16Zbynek SedivyMariańskie Łaźnie[-, -, -, -, 5 (8), 5 (6)] 14 (10]
17Jiri SmidaPardubice[1 (1), 3 (1), 2 (2), 2 (2), 4 (4), -, 2 (4)] 14 (14]
18Jan StaubertBrezolupy[-, 3 (2), 6 (6), 0 (0), -, -, -] 8 (9]
19Miroslav BacikBrezolupy[-, 7 (7), -, -, -, -, -] 7 (7]
20Pavel HlinenyPardubice[4 (3), -, 0 (0), 1 (1), 2 (2), -, -] 6 (7]
21Bohumil CiklaudiCakovice[-, -, 0 (0), -, 1 (0), -, -] 0 (1]

1976

3 rundy: Zohor - 27 czerwiec, Koprivnice - 16 lipiec, Ostrava - 17 lipiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos Tomicek IIRuda Hvezda Praga(15,13,15) 43
2Jiri SvobodaRuda Hvezda Praga(10,15,14) 39
3Josef RybarLiberec(11,12+3,13) 36
4Vratislav KotekKoprivnice(11,12+1,10) 33
5Stanislav KuceraBrezolupy(9,12+2,11) 33
6Miroslav BacikBrezolupy(8,8,11) 27
7Stefan EliasZlata Pribla Pardubice(10,11,6) 27
8Pavel KarnasRuda Hvezda Praga(8,8,5) 21
9Karel CervenkaMariańskie Łaźnie(6,5,8) 19
10Oldrich SlamaRuda Hvezda Praga(7,3,3) 13
11Josef NovyPlzen(1,4,6) 11
12Zbynek SedivyMariańskie Łaźnie(4,6,0) 10
13Jiri SmidaZlata Pribla Pardubice(1,3,5) 9
14Emil OndrasikBrezolupy(7,0,-) 7
15Jindrich ArabaszKoprivnice(-,7,-) 7
16Cestmir VanaKoprivnice(6,0,-) 6
17Jiri HejlPlzen(3,1,2) 6
18Roman PodanyZlata Pribla Pardubice(-,-,5) 5
19Jaromir BartosPlzen(-,0,4) 4
20Petr VacekCakovice(ns) ns
20Milan ChlupBrezolupy(ns) ns

2 rundy: Plzen - 17 kwiecień, Praga - 18 kwiecień

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos Tomicek IIRuda Hvezda Praga(13,15) 28
2Stanislav KuceraBrezolupy(14,13) 27
3Stefan EliasZohor(10,14) 24
4Miroslav BacikBrezolupy(12,11) 23
5Josef NovyPlzen(13,7) 20
6Jiri SmidaZlata Pribla Pardubice(7,11) 18
7Jiri HejlPlzen(11,5) 16
8Oldrich SlamaRuda Hvezda Praga(9,5) 14
9Jaromir BartosPlzen(8,6) 14
10Roman PodanyZlata Pribla Pardubice(3,10) 13
11Josef JuzaZlata Pribla Pardubice(7,6) 13
12Jiri LoskotSlany(2,6) 8
13Jaroslav DankoŻarnovica(3,3) 6
14Rudolf HodlPlzen(1,3) 4
15Jozef CernekŻarnovica(1,3) 4
16Petr HysekRuda Hvezda Praga(2,0) 2
17Petr VacekCakovice(0,2) 2
18Jiri KratkyBrezolupy(1,0) 1

1977

4 rundy: Plzen - 14 maj (odwołano), Liberec - 15 maj, Praga - 4 czerwiec, Pardubice - 5 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel KarnasRuda Hvezda Praga(12,13,13) 26
2Ladislav HradeckyRuda Hvezda Praga(9,11,15) 26
3Cestmir VanaRuda Hvezda Praga(12,11,12) 24
4Jiri SmidaZlata Pribla Pardubice(8,13,11) 24
5Zdenek DominikRuda Hvezda Praga(12,11,8) 23
6Roman PodanyZlata Pribla Pardubice(8,11,9) 20
7Stanislav UrbanCakovice(10,10,9) 20
8Josef JuzaRuda Hvezda Praga(13,5,-) 18
9Josef FilipCakovice(8,8,6) 16
10Jiri FranzZlata Pribla Pardubice(6,5,8) 14
11Zbysek HolyRuda Hvezda Praga(2,6,7) 13
12Jaromir BartosPlzen(4,4,6) 10
13Vladimir KosinaRuda Hvezda Praga(7,3,2) 10
14Rudolf HodlPlzen(1,5,5) 10
15Jiri HejlPlzen(-,0,7) 7
16Miroslav HochvaldBrezolupy(4,3,2) 7
17Zbynek SedivyRuda Hvezda Praga(3,1,-) 4
18Milan PolakChabarovice(-,0,-) 0
19Petr HysekRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Miroslav BacikZohor(ns) ns

4 rundy: Koprivnice - 17 kwiecień (odwołano), Zohor - 23 kwiecień, Żarnovica - 24 kwiecień, Pardubice - 1 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef JuzaRuda Hvezda Praga(15,14,15) 30
2Pavel KarnasRuda Hvezda Praga(14,9,14) 28
3Cestmir VanaRuda Hvezda Praga(13,9,13) 26
4Jiri FranzZlata Pribla Pardubice(10,12+3,8) 22
5Vladimir KosinaRuda Hvezda Praga(11,5,10) 21
6Zbysek HolyRuda Hvezda Praga(8,11,10) 21
7Miroslav BacikZohor(8,12+2,-) 20
8Jaromir BartosPlzen(10,10,8) 20
9Miroslav HochvaldBrezolupy(7,9,6) 16
10Jiri HejlPlzen(5,7,8) 15
11Zdenek RezacSlany(4,8,7) 15
12Petr VacekRuda Hvezda Praga(-,6,6) 12
13Miroslav RaraPlzen(5,1,4) 9
14Vladimir KaluzikZohor(4,4,-) 8
15Karel KottSlany(2,1,1) 3
16Jozef TuzinskyŻarnovica(1,2,1) 3
17Zdenek KrivkaZlata Pribla Pardubice(1,-,2) 3
18Jaroslav DankoŻarnovica(-,-,2) 2
19Miroslav StychPlzen(ns) ns
19Jozef CernekŻarnovica(ns) ns
19Jaroslav HosekKoprivnice(ns) ns
19Jiri VasutKoprivnice(ns) ns

4 rundy: Slany - 17 kwiecień, Chabarovice - 23 kwiecień, Cakovice - 24 kwiecień, Praga - 30 kwiecień.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek DominikRuda Hvezda Praga(15,12,14,14) 43
2Ladislav HradeckyRuda Hvezda Praga(14,14,14,11) 42
3Roman PodanyZlata Pribla Pardubice(13,13,-,15) 41
4Stanislav UrbanCakovice(4,13,14,11) 38
5Jiri SmidaZlata Pribla Pardubice(9,10,9,12) 31
6Zbynek SedivyRuda Hvezda Praga(10,6,11,8) 29
7Josef FilipCakovice(7,6,10,8) 25
8Petr HysekRuda Hvezda Praga(11,11,0,-) 22
9Rudolf HodlPlzen(7,5,9,5) 21
10Oldrich SlamaRuda Hvezda Praga(10,2,7,-) 19
11Milan PolakChabarovice(1,5,8,3) 16
12Ladislav SifaldaChabarovice(4,4,-,5) 13
13Josef NovyPlzen(3,-,1,5) 9
14Jindrich ArabaszKoprivnice(7,-,-,-) 7
15Jiri HorejsiSlany(2,-,3,-) 5
16Jiri KopitzZlata Pribla Pardubice(0,-,-,3) 3
17Milan TobernyChabarovice(-,-,-,2) 2
18Bohuslav DolenskyLiberec(1,-,-,-) 1
19Milan HamzaMariańskie Łaźnie(0,-,-,1) 1
20Jaromir DupaChabarovice(ns) ns
20Pavel DeszkasKoprivnice(ns) ns
20Jiri NovakSlany(ns) ns
20Zbynek HadasKoprivnice(ns) ns
20Vaclav ZarubaLiberec(ns) ns

1978

4 rundy: Praga - 3 czerwiec, Plzen - 4 czerwiec, Zohor - 17 czerwiec, Żarnovica - 18 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef JuzaRuda Hvezda Praga(15,15,12,13+3) 43
2Pavel KarnasRuda Hvezda Praga(14,14,13,11) 41
3Ladislav HradeckyRuda Hvezda Praga(13,11,10,10) 34
4Cestmir VanaKoprivnice(8,9,8,14) 31
5Miroslav BacikZohor(11,5,12+3,8) 31
6Stanislav UrbanCakovice(8,8,10,11) 29
7Josef FilipCakovice(8,10,6,11) 29
8Jozef TuzinskyŻarnovica(4,4,5,13+u) 22
9Jaroslav DrahosZohor(1,10,7,5) 22
10Jiri FranzRuda Hvezda Praga(6,6,8,7) 21
11Zbysek HolyRuda Hvezda Praga(8,4,8,2) 20
12Jiri HejlRuda Hvezda Praga(5,8,6,3) 19
13Jiri SvecPardubice(1,5,3,7) 15
14Miroslav HochvaldRuda Hvezda Praga(2,2,7,3) 12
15Roman PodanyPardubice(8,-,3,0) 1
16Jaromir BartosRuda Hvezda Praga(8,-,-,-) 8
17Petr HysekRuda Hvezda Praga(-,3,1,1) 5
18Jaroslav DankoRuda Hvezda Praga(-,4,-,-) 4
19Milan PolakChabarovice(-,0,-,1) 1
20Zdenek DominikRuda Hvezda Praga(ns) ns
20Ladislav SifaldaChabarovice(ns) ns
20Jiri KopitzZlata Pribla Pardubice(ns) ns

4 rundy: Slany - 13 maj (odwołana), Plzen - 14 maj, Chomutov - 20 maj (odwołana), Chabarovice - 21 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel KarnasRuda Hvezda Praga(12,14) 26
2Ladislav HradeckyRuda Hvezda Praga(14,9) 23
3Zbysek HolyRuda Hvezda Praga(11,11) 22
4Jiri FranzRuda Hvezda Praga(12,9) 21
5Miroslav HochvaldRuda Hvezda Praga(5,15) 20
6Stanislav UrbanCakovice(9,11) 20
7Jiri HejlRuda Hvezda Praga(11,8) 19
8Jiri SvecPlzen(9,1) 19
9Milan PolakChabarovice(8,5) 13
10Ladislav SifaldaChabarovice(5,8) 13
11Jiri KopitzZlata Pribla Pardubice(6,3) 9
12Petr KotekRuda Hvezda Praga(4,5) 9
13Petr JanuskaRuda Hvezda Praga(3,6) 9
14Josef BrabecSlany(0,4) 4
15Jiri HorejsiRuda Hvezda Praga(3,-) 3
16Milos LorencZlata Pribla Pardubice(3,-) 3
17Jiri SmidaZlata Pribla Pardubice(2,-) 2
18Jiri DvorakChabarovice(2) 2
19Milan HamzaMariańskie Łaźnie(-,2) 2
20Milan TobernyChabarovice(0,-) 0

4 rundy: Koprivnice - 8 maj, Liberec - 19 maj, Pardubice - 20 maj, Cakovice - 21 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef JuzaRuda Hvezda Praga(12+3,11,15,15) 53
2Jaromir BartosRuda Hvezda Praga(11,14+2,13,14) 52
3Cestmir VanaRuda Hvezda Praga(12+2,12,11,10) 45
4Jozef TuzinskyŻarnovica(13+3,7,5,12) 37
5Miroslav BacikZohor(11,6,9,10) 36
6Zdenek DominikRuda Hvezda Praga(13+2,14+3,7,0) 34
7Jaroslav DrahosZohor(6,9,10,8) 33
8Josef FilipCakovice(5,6,11,6) 28
9Roman PodanyPardubice(8,11,7,0) 26
10Jaroslav DankoRuda Hvezda Praga(3,10,5,8) 26
11Petr HysekRuda Hvezda Praga(4,4,6,9) 23
12Zdenek RezacRuda Hvezda Praga(6,6,7,1) 20
13Jozef BudinskyŻarnovica(5,3,3,8) 19
14Miroslav RaraKoprivnice(5,2,3,7) 17
15Zdenek JuzaPardubice(0,0,2,4) 6
16Zdenek KrivkaPardubice(2,2,0,0) 4
17Zdenek SramotaKoprivnice(2,-,0,0) 2
18Vaclav ZarubaKoprivnice(ns) ns
19Petr BrhelBrezolupy(ns) ns
20Pavel DeszkasKoprivnice(ns) ns

1979

4 rundy: Zohor - 28 lipiec, Brezolupy - 29 lipiec, Plzen - 11 sierpień, Cakovice - 12 sierpień

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav DrahosZohor(11,15,12,13) 40
2Zbysek HolyRuda Hvezda Praga(13,10,15,9) 38
3Jaromir BartosRuda Hvezda Praga(9,11,11,13) 35
4Jiri HnidakRuda Hvezda Praga(14,10,-,9) 33
5Jiri SvecPlzen(7,8,14,11) 33
6Jiri FranzRuda Hvezda Praga(9,9,7,14) 32
7Jiri HejlRuda Hvezda Praga(8,9,12,11) 32
8Jaroslav DankoŻarnovica(10,9,9,9) 28
9Stanislav UrbanRuda Hvezda Praga(14,11,-,-) 25
10Petr JanuskaRuda Hvezda Praga(7,6,7,5) 20
11Jiri HorejsiRuda Hvezda Praga(6,7,4,3) 17
12Zdenek RezacRuda Hvezda Praga(-,-,9,6) 15
13Josef VachSVS Pardubice(6,2,3,2) 11
14Vlastimil BartosPlzen(1,2,5,4) 11
15Pavol TonhauzerŻarnovica(0,4,1,6) 11
16Zdenek KrinkaZP Pardubice(3,4,3,1) 10
17Milan BrabecSlany(2,3,-,-) 5
18Miroslav BursikCakovice(-,-,4,1) 5
19Lubomir JedekBrezolupy(ns) ns

3 rundy: Zohor - 9 maj, Żarnovica - 7 lipiec, Koprivnice - 8 lipiec.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbysek HolyRuda Hvezda Praga(15,12,10) 37
2Jaroslav DankoŻarnovica(11+2,15,9) 35
3Jiri FranzRuda Hvezda Praga(11+3,13,11) 35
4Jaroslav DrahosZohor(12,9,12+3) 33
5Jiri HejlRuda Hvezda Praga(10,11,10) 31
6Pavol TonhauzerŻarnovica(7,10,12+2) 29
7Zdenek RezacRuda Hvezda Praga(9,10,7) 26
8Zdenek KrivkaZlata Pribla Pardubice(7,7,12+1) 26
9Petr JanuskaRuda Hvezda Praga(11+1,5,8) 24
10Lubomir JedekBrezolupy(5,8,10) 23
11Roman VisvaderZohor(8,3,6) 17
12Jaroslav GavendaBrezolupy(4,5,3) 12
13Vladimir VidramaZlata Pribla Pardubice(2,5,4) 11
14Roman BenesZlata Pribla Pardubice(1,2,0) 3
15Zdenek MalikKoprivnice(-,1,2) 3
16Igor GajdusekKoprivnice(-,1,2) 3
17Dusan VisvaderZohor(ns) ns
17Pavel DeszkasKoprivnice(ns) ns
17Frantisek SitekZohor(ns) ns
17Pavol KaliakŻarnovica(ns) ns

3 rundy: Chabarovice - 9 maj, Slany - 7 lipiec, Liberec 8 lipiec (przerwane)

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanislav UrbanRuda Hvezda Praga(14,14,6) 34
2Jaromir BartosRuda Hvezda Praga(14,15,3) 32
3Jiri HnidakRuda Hvezda Praga(12,13,0) 25
4Jiri SvecPlzen(8,11,6) 25
5Jiri HorejsiRuda Hvezda Praga(12,9,2) 23
6Josef VachZP Pardubice(8,8,5) 21
7Milan BrabecSlany(8,7,2) 17
8Vlastimil BartosPlzen(6,8,3) 17
9Miroslav BursikCakovice(7,7,2) 16
10Petr KotekRuda Hvezda Praga(7,3,4) 14
11Jiri PetranZP Pardubice(8,4,2) 14
12Pavel SvarcCakovice(2,5,0) 7
13Ladislav SifaldaChabarovice(6,-,-) 6
14Miroslav StychPlzen(0,3,2) 5
15Josef KajzrChabarovice(4,-,-) 4
16Pavel BirnaRuda Hvezda Praga(2,-,-) 2
17Pevel MichalSlany(-,5,2) 7NK
18Veroslav KollertLiberec(-,-,1) 1NK
19Josef BrabecSlany(ns) ns
19Antonin KolarskyCakovice(ns) ns
19Vladimir CipaChabarovice(ns) ns

1980

3 rundy: Chabrovice - 21 czerwiec, Plzen - 26 lipiec, Slany - 27 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIRuda Hvezda Praga(15,15,15) 45
2Stanislav UrbanRuda Hvezda Praga(13,14,14) 41
3Jiri SvecPlzen(13,10,12) 35
4Lubomir JedekŻarnovica(10,10,13) 33
5Zbysek HolyRuda Hvezda Praga(7,11,8) 26
6Vlastimil BartosPlzen(10,5,9) 24
7Pavel MrnaRuda Hvezda Praga(5,7,10) 22
8Petr KubicekRuda Hvezda Praga(7,8,7) 22
9Pavel MichalSlany(7,8,5) 20
10Petr KotekRuda Hvezda Praga(6,6,8) 20
11Juraj ZliechovecŻarnovica(5,3,6) 14
12Vaclav BurandaSlany(2,8,4) 14
13Roman VisvaderZohor(4,7,1) 12
14Jaroslav DrahosPardubice(10,-,-) 10
15Jaroslav GavendaBrezolupy(3,2,3) 8
16Jiri PetranPardubice(2,2,4) 8
17Oldrich SmahelPardubice(-,1,1) 2
18Milan TobernyChabarovice(0,1,-) 1
19Frantisek MoulisSlany(1,-,-) 1
20Igor PopracŻarnovica(ns) ns

3 rundy: Zohor - 3 maj, Pardubice - 17 maj, Mseno - 18 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin KasperRuda Hvezda Praga(15,15,15) 45
2Jaroslav DrahosZlata Pribla Pardubice(14,14,11) 39
3Petr KotekRuda Hvezda Praga(11+3,12,13) 36
4Petr KubicekLiberec(8,13,8) 29
5Roman VisvaderZohor(8,9,9) 28
6Jiri PetranRuda Hvezda Praga(11+2,6,1-) 27
7Pavel MrnaRuda Hvezda Praga(6,9,9) 24
8Jaroslav GavendaBrezolupy(7,7,9) 23
9Oldrich SmahelZlata Pribla Pardubice(4,11,6) 21
10Milan TobernyChabarovice(7,5,7) 19
11Veroslav KollertLiberec(0,7,7) 14
12Vladimir CipaChabarovice(4,4,2) 10
13Karel MatejicekLiberec(8,-,-) 8
14Dusan VisvaderZohor(-,4,4) 8
15Pavel MalekBrezolupy(-,2,5) 7
16Ladislav SifaldaChabarovice(7,-,-) 7
17Petr VandirekRuda Hvezda Praga(4,-,-) 4
18Jiri KostalZlata Pribla Pardubice(-,1,3) 4
19Rostislav SebestianZlata Pribla Pardubice(1,1,-) 2
20Martin MoravekChabarovice(0,0,2) 2
21Jiri HnidakRuda Hvezda Praga(ns) ns
21Ivo MedunaChabarovice(ns) ns
21Josef VosickyChabarovice(ns) ns
21Viliam LancaricZohor(ns) ns

4 rundy: Żarnovica - 2 maj, Koprivnice - 3 maj, Slany - 17 maj, Cakovice - 18 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanislav UrbanRuda Hvezda Praga(12,13+3,14+3,15) 54
2Lubomir JedekŻarnovica(14+3,14+2,14+2,10) 52
3Jiri SvecPlzen(14+2,14+3,12,12) 52
4Zbysek HolyRuda Hvezda Praga(12,13+2,13,13) 51
5Vlastimil BartosPlzen(11,11,10,13) 45
6Pavel MichalSlany(10,2,11,9) 32
7Frantisek MoulisSlany(6,9,8,8) 31
8Juraj ZliechovecŻarnovica(7,10,6,7) 30
9Vaclav BurandaSlany(5,5,8,6) 24
10Igor PopracŻarnovica(5,6,5,4) 20
11Oldrich MacicekKoprivnice(6,7,2,5) 20
12Miroslav MisakPardubice(8,5,4,1) 20
13Miroslav VanicekPardubice(-,-,5,8) 18
14Miroslav RohlaSlany(-,-,7,5) 3
15Igor GajdusekKoprivnice(-,3,-,-) 13
16Pavol TonhauzerŻarnovica(służba wojskowa) ns
16Josef VachKoprivnice(ns) ns
16Zdenek KalendrikKoprivnice(ns) ns
16Josef FilipCakovice(ns) ns
16Miroslav BursikCakovice(ns) ns
16Zdenek MalikKoprivnice(służba wojskowa) ns
16Milan BrabecSlany(ns) ns

1981

4 rundy: Koprivnice - 13 czerwiec, Żarnovica - 14 czerwiec, Pardubice - 11 lipiec, Mseno - 12 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIRuda Hvezda Praga(11,15,12,15) 53
2Jiri SvecPlzen(13,10,12,13) 48
3Pavol TonhauzerŻarnovica(12,12,12,12) 48
4Jiri HnidakRuda Hvezda Praga(13,10,11,9) 43
5Lubomir JedekŻarnovica(9,11,11,11) 42
6Vaclav BurandaSlany(10,8,9,8) 35
7Petr KubicekRuda Hvezda Praga(9,7,10,8) 34
8Ladislav SifaldaChabarovice(3,11,8,10) 32
9Ivan PecakRuda Hvezda Praga(8,2,9,5) 24
10Frantisek MoulisSlany(8,8,6,-) 22
11Pavel MrnaRuda Hvezda Praga(7,9,1,-) 17
12Miroslav DohnalBrezolupy(4,5,2,6) 17
13Vlastimil BartosPlzen(3,6,0,7) 16
14Jozef BelicaŻarnovica(3,3,3,5) 14
15Martin VoracekPlzen(3,0,5,2) 10
16Karel Kadlec IIRuda Hvezda Praga(-,-,5,4) 9
17Zdenek SchneiderwindPardubice(2,1,3,3) 9
18Veroslav KollertLiberec(2,2,0,1) 5
19Jan LimportRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Petr VandirekRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Petr KotekRuda Hvezda Praga(ns) ns

4 rundy: Chabarovice - 9 maj, Liberec - 10 maj, aprudbice - 16 maj, Parubice - 16 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubomir JedekŻarnovica(13,15,15,14) 57
2Petr KubicekRuda Hvezda Praga(15,14,10,11) 50
3Pavol TonhauzerŻarnovica(13,13,10,13) 49
4Ladislav SifaldaChabarovice(12,9,12,7) 40
5Ivan PecakRuda Hvezda Praga(11,9,6,6) 32
6Jozef BelicaŻarnovica(11,9,3,8) 31
7Miroslav DohnalBrezolupy(7,5,9,8) 29
8Zdenek SchneiderwindPardubice(8,9,4,8) 29
9Veroslav KollertLiberec(6,8,5,8) 27
10Antonin KasperRuda Hvezda Praga(-,-,14,12) 26
11Roman MatousekSlany(-,-,11,13) 24
12Libor NovotnyRuda Hvezda Praga(4,7,6,2) 19
13Jaroslav CechBrezolupy(2,6,6,3) 17
14Jiri KostalPardubice(0,7,2,3) 12
15Josef MizeraBrezolupy(2,3,4,2) 11
16Vladimir TomkaŻarnovica(5,2,1,0) 8
17Jiri PetranPardubice(5,0,-,-) 5
18Oldrich MacicekKoprivnice(4,0,-,-) 4
19Jiri MizeraLiberec(-,1,-,-) 1R
19Miroslav MisakPardubice(-,-,-,1) 1R
20Jaroslav GavendaBrezolupy(ns) ns
20Miroslav MacicekKoprivnice(ns) ns

4 rundy: Plzen - 9 maj, Slany - 10 maj, Praga - 16 maj, Cakovice - 17 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri HnidakRuda Hvezda Praga(14,15,12+3,14) 55
2Jan LimportRuda Hvezda Praga(11,13,14,12) 50
3Petr VandirekRuda Hvezda Praga(8,11,12,11) 42
4Pavel MrnaRuda Hvezda Praga(12+3,9,9,11+2) 41
5Vlastimil BartosPlzen(11,12,7,10) 40
6Petr KotekRuda Hvezda Praga(10,11,9,10) 40
7Vaclav BurandaSlany(7,10,7,7) 31
8Frantisek MoulisSlany(9,6,7,6) 28
9Martin VoracekPlzen(12+2,2,5,7) 26
10Karel Kadlec IIPlzen(7,7,7,3) 24
11Jiri SvecPlzen(-,-,11,11+3) 22
12Jiri BrozSlany(4,7,4,5) 20
13Milan SekerakRuda Hvezda Praga(3,6,4,7) 20
14Jan PecinaLiberec(4,5,4,-) 13
15Jiri MatejicekLiberec(5,2,1,3) 11
16Herman UviraRuda Hvezda Praga(1,1,5,3) 10
17Miroslav ZednikRuda Hvezda Praga(1,3,-,0) 4
18Igor PopracŻarnovica(służba wojskowa) ns
18Antonin MalyKoprivnice(ns) ns
18Pavel FiserRuda Hvezda Praga(ns) ns

Praga - 2 maj

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr VandirekRuda Hvezda Praga- 14
2Karel Kadlec IIPlzen- 12
3Ladislav SifaldaChabarovice- 11
4Miroslav DohnalBrezolupy- 10
5Libor NovotnyRuda Hvezda Praga- 9
6Jan PecinaLiberec- 8
7Ivan PecakRuda Hvezda Praga- 8
8Jiri BrozSlany- 8
9Vladimir TomkaŻarnovica- 7
10Herman UviraRuda Hvezda Praga- 7
11Antonin MalyKoprivnice- 6
12Josef MizeraBrezolupy- 5
13Miroslav MacicekKoprivnice- 5
14Miroslav MisakZlata Pribla Pardubice- 2
15Ladislav CernakZlata Pribla Pardubice- 1
16Igor GajdusekKoprivnice- 0

Praga - 2 maj

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan LimportRuda Hvezda Praga3,3,3,3,3 15
2Martin VoracekPlzen- 11
3Milan SekerakRuda Hvezda Praga- 11
4Jozef BelicaŻarnovica- 10
5Herman UviraRuda Hvezda Praga- 10
6Veroslav KollertLiberec- 9
7Zdenek SchneiderwindZlata Pribla Pardubice- 8
8Miroslav MacicekKoprivnice- 8
9Jaroslav CechBrezolupy- 7
10Jiri MatejicekLiberec- 6
11Jiri KostalPardubice- 5
12Miroslav ZednikRuda Hvezda Praga- 4
13Vladimir TomkaŻarnovica- 3
14Pavel FiserRuda Hvezda Praga- 3
15Antonin MalyKoprivnice- 0
16Josef MizeraBrezolupy- 0

1982

4 rundy: Pardubice - 15 maj, Mseno - 16 maj, Żarnovica - 12 czerwiec, Zohor - 13 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr KubicekRuda Hvezda Praga(12,15,13,13) 53
2Lubomir JedekŻarnovica(13,13,11,13) 50
3Jiri BorozSlany(13,10,11,10) 44
4Ivan PecakRuda Hvezda Praga(8,11,10,12) 41
5Jan LimportRuda Hvezda Praga(10,13,11,5) 39
6Frantisek MoulisRuda Hvezda Praga(9,12,6,11) 38
7Roman MatousekSlany(-,-,13,15) 28
8Vladimir TomkaŻarnovica(10,7,7,3) 27
9Milan SekerakRuda Hvezda Praga(6,8,6,6) 26
10Karel Kadlec IIPlzen(6,7,7,6) 26
11Radomir SemelaRuda Hvezda Praga(7,8,3,5) 23
12Miroslav DohnalBrezolupy(3,3,6,6) 18
13Stanislav KuraBrezolupy(1,4,1,5) 11
14Petr VandirekRuda Hvezda Praga(11,-,-,-) 11
15Lumir CermakPardubice(6,3,1,0) 10
16Veroslav KollertLiberec(2,3,3,0) 8
17Jiri SmidLiberec(-,-,2,4) 6
18Zdenek SchneiderwindPardubice(-,-,3,2) 5
19Roman KosteckyPlzen(3,-,-,-) 3
20Jiri MatejicekLiberec(0,2,-,-) 2
21Frantisek Ledecky IIRuda Hvezda Praga(ns) ns
21Jan PecinaLiberec(ns) ns
21Jiri HnidakRuda Hvezda Praga(ns) ns

4 rundy: Slany: 11 kwiecień, Praga - 24 kwiecień, Plzen - 8 maj, Chabarovice - 9 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubomir JedekŻarnovica(14,11,15,14) 54
2Petr KubicekRuda Hvezda Praga(13,13,13,15) 54
3Petr VandirekRuda Hvezda Praga(12,15,10,13) 50
4Roman MatousekSlany(15,14,7,9) 45
5Frantisek MoulisRuda Hvezda Praga(9,12,12,11) 44
6Jiri BrozSlany(8,8,10,10) 36
7Vladimir TomkaŻarnovica(7,8,9,9) 33
8Karel Kadlec IIRuda Hvezda Praga(9,4,8,9) 30
9Roman KosteckyPlzen(4,4,7,6) 21
10Jiri MatejicekLiberec(3,5,6,7) 21
11Herman UviraRuda Hvezda Praga(9,10,0,-) 19
12Pavel StarckPlzen(2,2,7,6) 17
13Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(5,8,-,-) 13
14Jiri MizeraLiberec(1,0,4,4) 9
15Zdenek KindlSlany(6,-,-,-) 6
16Lubomir NachtmanPlzen(-,-,5,-) 5
17Josef GabrielPlzen(3,2,-,-) 5
18b.d. KotkePlzen(-,-,2,-) 2
19Milan MatejcekRuda Hvezda Praga(-,2-,-) 2
20Martin MoravekChabarovice(ns) ns
20Jozef BelicaŻarnovica(ns) ns

4 rundy: Pardubice - 11 kwiecień, Brezolupy - 24 kwiecień, Cakovice - 8 maj, Liberec - 9 maj

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan LimportRuda Hvezda Praga(13,15,14+3,15) 57
2Ivan PecakRuda Hvezda Praga(13,13,14+2,14) 54
3Milan SekerakRuda Hvezda Praga(11,11,11+3,13) 46
4Radomir SemelaRuda Hvezda Praga(9,10,10,12) 41
5Miroslav DohnalBrezolupy(8,7,11+2,10) 36
6Zdenek SchneiderwindPardubice(11,8,8,8) 35
7Frantisek Ledecky IIRuda Hvezda Praga(15,13,-,-) 28
8Veroslav KollertLiberec(7,5,8,7) 27
9Jiri SmidLiberec(5,8,8,2) 23
10Jan PecinaLiberec(8,12,-,-) 20
11Lumir CermakPardubice(5,6,3,6) 20
12Rostislav CichonKoprivnice(5,-,5,9) 19
13Stanislav KuraBrezolupy(-,-,8,10) 18
14Dusan SefranekBrezolupy(2,1,7,4) 14
15Zdenek MensikCakovice(-,-,6,-) 6
16Bohumil BrhelBrezolupy(-,-,3,2) 5
17Dan MaclPardubice(4,-,-,-) 4
18Ales CernyLiberec(-,-,-,4) 4
19Pavel MaclPardubice(2,-,-,-) 2
20Josef MizeraBrezolupy(ns) ns
20Jiri KostalPardubice(ns) ns

Brezolupy - 28 marzec

Kwalifikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rostislav CichonKoprivnice- 11
2Dusan SefranekBrezolupy- 11
3Vladimir TomkaŻarnovica- 11
4Lumir CermakPardubice- 10
5Jiri MizeraLiberec- 10
6Roman KosteckyPlzen- 10
7Pavel StarckPlzen- 9+3
8Jiri MatejicekLiberec- 9+2
9Josef GabrielPlzen- 8
10Pavel MaclPardubice- 6
11Ales CernyPardubice- 5
12Dan MaclPardubice- 4
13Milan MatejcekRuda Hvezda Praga- 3
14Stanislav HrbacKoprivnice- 2
15Bohumil BrhelBrezolupy- 0

Brezolupy - 27 marzec

Kwalifikacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri BorozSlany- 14
2Jan PecinaLiberec- 13
3Herman UviraRuda Hvezda Praga- 12
4Josef MizeraBrezolupy- 11
5Radomir SemelaRuda Hvezda Praga- 10+3
6Jiri KostalPardubice- 10+2
7Miroslav PragerRuda Hvezda Praga- 10+0
8Jiri MatejicekLiberec- 7
9Bohumil BrhelBrezolupy- 6
10Dan MaclPardubice- 6
11Pavel StarckPlzen- 4
12Premysl JanstaChabarovice- 3
13Lubomir NachtmanPlzen- 1
14Stanislav HrbacKoprivnice- 1

Brezolupy - 27 marzec

Kwalifikacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milan SekerakRuda Hvezda Praga(3,3,3,3,3) 15
2Frantisek Ledecky IIRuda Hvezda Praga- 12
3Martin MoravekChabarovice- 12
4Stanislav KuraBrezolupy- 11
5Zdenek KindlSlany- 10
6Jiri SmidLiberec- 9
7Rostislav CichonKoprivnice- 8
8Milan MatejcekRuda Hvezda Praga- 7
9Josef GabrielPlzen- 7
10Roman KosteckyPlzen- 6
11Dusan SefranekBrezolupy- 6
12Pavel MaclPardubice- 5
13Lumir CermakPardubice- 4
14Jiri MizeraLiberec- 2

1983

4 rundy: Koprivnice - 11 czerwiec, Brezolupy - 12 czerwiec, Praga - 24 czerwiec, Cakovice - 25 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr VandirekRuda Hvezda Praga(14,14,10,12) 50
2Roman MatousekRuda Hvezda Praga(13,10,9,14) 46
3Lubomir JedekRuda Hvezda Praga(9,13,12,11) 45
4Frantisek Ledecky IIRuda Hvezda Praga(11,9,13,10) 43
5Frantisek MoulisRuda Hvezda Praga(7,11,8,9) 35
6Bohumil BrhelBrezolupy(6,9,7,10) 32
7Miroslav MusilMariańskie Łaźnie(6,7,5,8) 28
8Radomir SemelaRuda Hvezda Praga(7,6,9,6) 28
9Jiri HnidakRuda Hvezda Praga(10,11,3,-) 24
10Jiri SmidLiberec(6,4,6,8) 24
11Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(4,6,10,4) 24
12Zdenek SchneiderwindZlata Pribla Pardubice(-,-,10,13) 23
13Ivan PecakRuda Hvezda Praga(-,-,10,6) 16
14Dusan VisvaderZohor(6,5,-,4) 15
15Zdenek KindlSlany(3,2,4,3) 12
16Frantisek KalinaZlata Pribla Pardubice(4,5,2,1) 12
17Jan LimportRuda Hvezda Praga(9,-,-,-) 9
18Rostislav CichonKoprivnice(2,4,2,1) 9
19Jan PecinaLiberec(2,-,-,-) 2
20Karel Kadlec IIRuda Hvezda Praga(ns) ns
20Jiri BorozSlany(ns) ns

4 rundy: Brezolupy - 17 kwiecień, Slany - 30 kwiecień, Mseno - 1 maj, Koprivnice - 9 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr VandirekRuda Hvezda Praga(13,12,14,12) 51
2Roman MatousekRuda Hvezda Praga(8,14,14,14) 50
3Ivan PecakRuda Hvezda Praga(11,14,11,1) 47
4Radomir SemelaRuda Hvezda Praga(10,11,11,10) 42
5Lubomir JedekRuda Hvezda Praga(14,-,13,13) 40
6Frantisek Ledecky IIRuda Hvezda Praga(15,12,11,-) 38
7Frantisek KalinaZlata Pribla Pardubice(6,9,4,6) 25
8Karel Kadlec IIRuda Hvezda Praga(8,-,9,6) 23
9Bohumil BrhelBrezolupy(6,7,7,3) 23
10Zdenek KindlSlany(5,7,6,4) 22
11Rostislav CichonKoprivnice(-,3,5,13) 21
12Josef MizeraBrezolupy(6,4,5,4) 19
13Milan KolarRuda Hvezda Praga(2,3,3,6) 14
14Herman UviraRuda Hvezda Praga(10,3,-,-) 13
15Vaclav KouckySlany(-,6,2,5) 13
16Miroslav DohnalBrezolupy(2,7,0,-) 9
17Josef GabrielPlzen(2,4,2,-) 8
18Zdenek KarasekKoprivnice(-,-,-,4) 4
19Lubomir NachtmanPlzen(0,-,-,-) 0
20Stanislav HrbacKoprivnice(-,-,-,4) 4NK
21Oldrich MacicekKoprivnice(-,-,-,2) 2NK
22Vladimir TomkaŻarnovica(służba wojskowa) ns
22Zdenek TesarKoprivnice(służba wojskowa) ns

4 rundy: Cakovice, Zohor, Chabarovice, Plzen.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri HnidakRuda Hvezda Praga(14,13,14,9) 49
2Frantisek MoulisRuda Hvezda Praga(14,14,12,5) 45
3Jiri BorozRuda Hvezda Praga(10,13,11,8) 42
4Zdenek SchneiderwindSVS Pardubice(11,9,15,6) 41
5Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(9,11,10,5) 35
6Jan PecinaLiberec(8,10,8,6) 32
7Jan LimportRuda Hvezda Praga(13,10,7,-) 30
8Dusan VisvaderZohor(8,7,7,5) 27
9Miroslav MusilPlzen(6,6,8,4) 24
10Jiri SmidLiberec(8,7,6,3) 24
11Martin MoravekChabarovice(6,5,8,4) 23
12Milan MatejcekRuda Hvezda Praga(3,3,6,6) 18
13Milan CifkaSlany(6,2,2,5) 15
14Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga(1,4,2,-) 7
15Josef FejfarRuda Hvezda Praga(1,3,0,2) 6
16Milan SnydrRuda Hvezda Praga(1,4,1,-) 6
17Premysl JanstaChabarovice(1,0,1,2) 4
18Karel CesalPlzen(-,-,-,1) 1NK
19Lumir CermakZlata Pribla Pardubice(służba wojskowa) ns
19Roman BrdkoZlata Pribla Pardubice(ns) ns
19Jiri KostalCakovice(ns) ns
19Petr MalinaBrezolupy(ns) ns

Pardubice - 26 marzec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rostislav CichonKoprivnice(3,3,3,3,3) 15
2Josef MizeraBrezolupy- 14
3Jiri SmidLiberec- 14
4Frantisek KalinaZlata Pribla Pardubice- 13
5Dusan VisvaderZohor- 12
6Zdenek TesarKoprivnice- 12
7Milan CifkaSlany- 12
8Vaclav KouckySlany- 12
9Zdenek MensikCakovice- 12
10Josef FejfarRuda Hvezda Praga- 11
11Miroslav MusilPlzen- 11
12Zdenek KindlSlany- 11
13Milan SnydrRuda Hvezda Praga- 11
14Martin MoravekChabarovice- 11
15Jiri KostalCakovice- 10
16Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga- 10
17Pavel RuckyZlata Pribla Pardubice- 9
18Pavel RuzickaZlata Pribla Pardubice- 9
19Milan MatejcekRuda Hvezda Praga- 8
20Vlastimil CervenkaBrezolupy- 8
21Jindrich PetruskaZlata Pribla Pardubice- 8
22Miroslav VondracekMariańskie Łaźnie- 8
23Milan KolarRuda Hvezda Praga- 8
24Bohumil BrhelBrezolupy- 7
25Premysl JanstaChabarovice- 7
26Roman BrdkoZlata Pribla Pardubice- 7
27Petr MalinaBrezolupy- 7
28Lubomir NachtmanPlzen- 6
29Josef GabrielPlzen- 6
30Zdenek KarasekKoprivnice- 6
31Stanislav HrbacKoprivnice- 6
32Ales CernyPardubice- 6
33M. WallenfelstPlzen- 5
34Stanislav DobiasKoprivnice- 5
35Petr EkrtLiberec- 5
36Zdenek FaberaCakovice- 4

Pardubice - 27 marzec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milan CifkaSlany- 14+3
2Miroslav MusilPlzen- 14+2
3Dusan VisvaderZohor- 12
3Vaclav KouckySlany- 12
5Milan MatejcekRuda Hvezda Praga- 11
6Martin MoravekChabarovice- 10
6Frantisek KalinaZlata Pribla Pardubice- 10
6Josef MizeraBrezolupy- 10
6Jiri SmidLiberec- 10
6Zdenek TesarKoprivnice- 10
6Roman BrdkoZlata Pribla Pardubice- 10
6Milan KolarRuda Hvezda Praga- 10
13Josef FejfarRuda Hvezda Praga- 9
13Milan SnydrRuda Hvezda Praga- 9
15Zdenek KindlSlany- 8
16Lubomir NachtmanPlzen- 7
17Premysl JanstaChabarovice- 6
17Bohumil BrhelBrezolupy- 6
17Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga- 6
17Josef GabrielPlzen- 6
17Zdenek KarasekKoprivnice- 6
22Jiri KostalCakovice- 5
22Petr MalinaBrezolupy- 5
24Pavel RuckyZlata Pribla Pardubice- 4
24Stanislav HrbacKoprivnice- 4
24Zdenek MensikCakovice- 4
24Rostislav CichonKoprivnice- 4
28Jindrich PetruskaZlata Pribla Pardubice- 3
28Vlastimil CervenkaBrezolupy- 3
30Miroslav VondracekMariańskie Łaźnie- 2
31Pavel RuzickaZlata Pribla Pardubice- 2
32Ales CernyLiberec- 1

1984

4 rundy: Pardubice - 26 maj, Mseno - 27 maj, Cakovice - 2 czerwiec, Mseno - 3 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan PecakRuda Hvezda Praga(13,15,15,10) 53
2Frantisek LedeckyRuda Hvezda Praga(14,11,13,11) 44
3Jiri BorozRuda Hvezda Praga(2,11,14,15) 42
4Karel Kadlec IISVS Pardubice(14,6,9,12) 41
5Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(7,4,12,12) 35
6Radomir SemelaRuda Hvezda Praga(7,12,7,6) 32
7Jan PecinaSVS Pardubice(5,10,8,9) 32
8Josef FejfarRuda Hvezda Praga(9,5,7,9) 30
9Josef MizeraBrezolupy(7,8,6,8) 29
10Vaclav KouckySlany(6,5,9,8) 28
11Frantisek MoulisRuda Hvezda Praga(10,6,2,3) 20
12Milan MatousekSlany(11,7,2,-) 20
13Vlastimil CervenkaBrezolupy(0,10,4,4) 18
14Martin MoravekChabarovice(2,4,4,7) 17
15Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga(2,3,3,4) 12
16Jiri SmidLiberec(10,0,-,-) 10
17Milan SnydrRuda Hvezda Praga(-,-,3,-) 3
18Roman MatousekRuda Hvezda Praga(ns) ns
18Frantisek KalinaSVS Pardubice(ns) ns
18Oldrich MacicekKoprivnice(ns) ns

4 rundy: Chabarovice - 14 kwiecień, Chabarovice - 15 kwiecień, Żarnovica - 29 kwiecień, Zohor - 30 kwiecień.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(14,15,13,10) 52
2Ivan PecakRuda Hvezda Praga(13,14,11,13) 51
3Roman MatousekRuda Hvezda Praga(15,-,14,14) 43
4Karel Kadlec IISVS Pardubice(9,12,9,9) 39
5Milan MatousekRuda Hvezda Praga(4,9,13,11) 37
6Frantisek MoulisSlany(12,10,9,6) 37
7Martin MoravekChabarovice(10,11,7,8) 36
8Frantisek KalinaSVS Pardubice(5,10,7,11) 33
9Jiri SmidSVS Pardubice(9,5,7,11) 32
10Milan SnydrRuda Hvezda Praga(7,6,12,6) 31
11Pavel RuzickaSVS Pardubice(9,4,7,6) 26
12Jan SchinaglZlata Pribla Pardubice(4,6,2,2) 14
13Petr PospisilZlata Pribla Pardubice(4,7,3,0) 14
14Stanislav VodrazkaChabarovice(2,4,2,5) 13
15Ivan KoldanZohor(1,3,2,0) 6
16Karel CesalPlzen(1,-,1,3) 5
17Jiri TomasekLiberec(-,3,-,-) 3
18Jan RacZohor(0,-,-,2) 2
19Ales PalecekZlata Pribla Pardubice(-,0,-,2) 2
20Jan SelzakZohor(-,-,-,-) 0
21Ales CernyLiberec(ns) ns

4 rundy: Brezolupy - 14 kwiecień, Koprivnice - 15 kwiecień, Praga - 29 kwiecień, Cakovice - 30 kwiecień.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek Ledecky IIRuda Hvezda Praga(12,9,14,15) 50
2Jan PecinaSVS Pardubice(10,13,14,12) 49
3Radomir SemelaRuda Hvezda Praga(12,15,10,11) 48
4Jiri BorozRuda Hvezda Praga(13,10,13,10) 46
5Josef MizeraBrezolupy(11,12,8,10) 41
6Josef FejfarRuda Hvezda Praga(9,12,9,11) 41
7Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga(12,5,9,9) 35
8Vaclav KouckySlany(7,11,7,8) 33
9Vlastimil CervenkaBrezolupy(7,5,8,8) 28
10Oldrich MacicekKoprivnice(4,5,8,7) 24
11Tomas KaslPlzen(1,3,7,5) 16
12Zdenek PlavecSlany(6,5,3,2) 16
13Marcel JanakKoprivnice(5,4,-,5) 14
14Lubomir LangPlzen(2,5,5,2) 14
15Jaroslav HorelkaKoprivnice(4,4,1,0) 9
16Stanislav HolyCakovice(-,-,2,4) 6
17Ladislav StaryLiberec(3,0,1,1) 5
18Bohumil BrhelBrezolupy(ns) ns
18Milan KusPlzen(ns) ns
18Petr KovarikPlzen(ns) ns
18Ladislav CernyCakovice(ns) ns

Praga - 25 marzec

Kwalifikacje - Grupa C i D

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri BorozRuda Hvezda Praga(3,3,3,3,3) 15
1Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(3,3,3,3,3) 15
3Ivan PecakRuda Hvezda Praga- 14
4Karel Kadlec IISVS Pardubice- 13
5Jan PecinaSVS Pardubice- 12
5Vaclav KouckySlany- 12
7Josef MizeraBrezolupy- 11
7Frantisek KalinaSVS Pardubice- 11
7Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga- 11
10Martin MoravekChabarovice- 10
10Jiri SmidSVS Pardubice- 10
12Petr PospisilZlata Pribla Pardubice- 9
12Josef FejfarRuda Hvezda Praga- 9
12Milan SnydrRuda Hvezda Praga- 9
12Pavel RuzickaZlata Pribla Pardubice- 9
12Milan MatousekSlany- 9
17Vlastimil CervenkaBrezolupy- 8
18Oldrich MacicekKoprivnice- 7
18Jan SchinaglZlata Pribla Pardubice- 7
20Karel CesalPlzen- 6
21Zdenek PlavecSlany- 5
21Stanislav VodrazkaChabarovice- 5
23Jaroslav HorelkaKoprivnice- 4
23Ivan KoldanZohor- 4
25Lubomir LangPlzen- 3
25Stanislav HolyCakovice- 3
25Tomas KaslPlzen- 3
25Ales CernyLiberec- 3
29Ladislav StaryLiberec- 2
30Marcel JanakKoprivnice- 1
31Jan RacZohor- 0
31Jiri TomasekLiberec- 0
32Herman UviraRuda Hvezda Praga- ns

Praga - 24 marzec

Kwalifikacje - Grupa A i B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milan MatousekRuda Hvezda Praga- 14
1Vlastimil CervenkaBrezolupy- 14
1Petr PospisilZlata Pribla Pardubice- 14
4Vaclav KouckySlany- 13
4Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga- 13
4Josef FejfarRuda Hvezda Praga- 13
7Milan SnydrRuda Hvezda Praga- 12
8Pavel RuzickaSVS Pardubice- 11
8Jaroslav HorelkaKoprivnice- 11
8Tomas KaslPlzen- 11
11Oldrich MacicekKoprivnice- 10
11Zdenek PlavecSlany- 10
13Lubomir LangPlzen- 8
13Herman UviraRuda Hvezda Praga- 8
13Jan SchinaglZlata Pribla Pardubice- 8
16Jan RacZohor- 7
17Karel CesalPlzen- 6
17Ales CernyLiberec- 6
19Jiri TomasekLiberec- 5
19Marcel JanakKoprivnice- 5
19Stanislav VodrazkaChabarovice- 5
19Stanislav HolyCakovice- 5
23Ladislav StaryLiberec- 4
23Ivan KoldanZohor- 4
25Ladislav CernyCakovice- 3
25Ales PalecekZlata Pribla Pardubice- 3
25P. EckrtLiberec- 3
25Martin VlachLiberec- 3
29Petr KovarikPlzen- 2
30Josef BabulaBrezolupy- 2
31Milan KusPlzen- 0
31Jan SlezakZohor- 0

1985

5 rund: Koprivnice - 18 maj (odwołana), Żarnovica - 19 maj (odwołana), Plzen - 20 lipiec, Praga - 21 lipiec, Praga - 21 lipiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelSVS Pardubice(14,14,15) 43
2Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(14,15,13) 42
3Frantisek LedeckyRuda Hvezda Praga(13,12,14) 39
4Jan SchinaglSVS Pardubice(8,9,11) 28
5Josef FejfarRuda Hvezda Praga(9,7,6) 22
6Milan MatousekSlany(7,7,7) 21
7Vlastimil CervenkaBrezolupy(3,8,9) 20
8Frantisek MoulisRuda Hvezda Praga(3,9,7) 19
9Vaclav KouckySlany(6,6,6) 18
10Jan Holub IISVS Pardubice(7,4,5) 16
11Frantisek KalinaSVS Pardubice(9,0,6) 15
12Pavel RuzickaSVS Pardubice(2,5,8) 15
13Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga(1,7,6) 14
14Petr PospisilZlata Pribla Pardubice(4,7,3) 14
15Josef MizeraBrezolupy(0,8,4) 12
16Jiri SmidSVS Pardubice(9,1,-) 10
17Ivan PecakRuda Hvezda Praga(8,-,-) 8
18Jiri BorozRuda Hvezda Praga(ns) ns
18Vladimir KalinaZlata Pribla Pardubice(ns) ns
18Lubomir LangPlzen(ns) ns

4 rundy: Slany - 6 kwiecień, Pardubice - 7 kwiecień, Mseno - 1 maj, Cakovice - 2 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan PecakRuda Hvezda Praga(15,15,14,15) 59
2Jiri BorozRuda Hvezda Praga(12,14,11,14) 51
3Bohumil BrhelSVS Pardubice(13,11,15,10) 49
4Josef FejfarRuda Hvezda Praga(8,8,12,13) 41
5Jan SchinaglZlata Pribla Pardubice(8,13,9,8) 38
6Vlastimil CervenkaBrezolupy(9,8,12,8) 37
7Vaclav KouckySlany(12,10,7,8) 37
8Pavel RuzickaSVS Pardubice(12,10,10,1) 33
9Petr PospisilZlata Pribla Pardubice(4,9,6,9) 28
10Vladimir KalinaZlata Pribla Pardubice(5,6,5,7) 23
11Zdenek TesarKoprivnice(5,4,6,6) 21
12Miroslav SkubalBrezolupy(2,3,3,8) 16
13Pavel BarchanskyPlzen(6,2,6,0) 14
14Marcel JanakKoprivnice(2,2,2,5) 11
15Tomas KaslPlzen(4,2,-,-) 6
16Daniel BohacRuda Hvezda Praga(-,-,-,4) 4
17Ales PalecekZlata Pribla Pardubice(2,2,0,-) 4
18Roman StefanCakovice(-,-,0,1) 1
19Milan SnydrRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Martin VlachLiberec(ns) ns

4 rundy: Liberec - 1 maj (odwołana), Zohor - 6 kwiecień, Brezolupy - 7 kwiecień, Chabarovice - 8 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(15,15,10) 40
2Josef MizeraBrezolupy(13,14,9) 36
3Frantisek MoulisRuda Hvezda Praga(12,9,13) 34
4Jiri SmidSVS Pardubice(11,13,9) 33
5Frantisek KalinaSVS Pardubice(10,12,11) 33
6Jan Holub IISVS Pardubice(8,10,13) 31
7Milan MatousekSlany(8,6,10) 24
8Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga(6,10,8) 24
9Frantisek LedeckyRuda Hvezda Praga(8,-,15) 23
10Lubomir LangPlzen(8,7,5) 20
11Jan HruskaRuda Hvezda Praga(7,5,7) 19
12Milan KusPlzen(5,9,-) 14
13Pavel KotenRuda Hvezda Praga(4,6,3) 13
14Petr ZavrelZlata Pribla Pardubice(0,2,4) 6
15Zdenek PlavecSlany(3,3,-) 6
16Jean KocianKoprivnice(1,1,2) 4
17Anton BluskZohor(-,2,-) 2
18Lubomir DuricaZohor(1,0,-) 1
19Lubomir RajcanŻarnovica(ns) ns
19Petr HurychRuda Hvezda Praga(ns) ns

Pardubice - 7 październik 1984.

Kwalifikacje - Grupa D i E

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel RuzickaSVS Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Frantisek KalinaSVS Pardubice(3,3,3,3,3) 15
3Bohumil BrhelSVS Pardubice- 14
4Milan MatousekSlany- 11
5Jan SchinaglSVS Pardubice- 13
6Jiri HruskaRuda Hvezda Praga- 11
7Marcel JanakKoprivnice- 11
8Jan Holub IISVS Pardubice- 10
9Petr PospisilZlata Pribla Pardubice- 10
10Lubomir RajcanŻarnovica- 10
11Vladimir KalinaZlata Pribla Pardubice- 9
12Milan KusPlzen- 9
13Tomas KaslPlzen- 9
14Lubomir LangPlzen- 8
15Miroslav SkubalBrezolupy- 9
16Pavel KotenRuda Hvezda Praga- 7
17Pavel BarchanskyPlzen- 8
18Zdenek PlavecSlany- 6
19Zdenek TesarKoprivnice- 6
20Jean KocianKoprivnice- 6
21Roman StefanCakovice- 5
22Petr ZavrelZlata Pribla Pardubice- 5
23Ales PalecekZlata Pribla Pardubice- 5
24Lubomir DuricaZohor- 4
25Daniel BohacRuda Hvezda Praga- 4
26Petr HurychRuda Hvezda Praga- 3
27Martin VlachLiberec- 4
28Anton BluskZohor- 3
29Ladislav StaryLiberec- 3
30Karel DusekBykev- 1
31Milan SnydrRuda Hvezda Praga- 0
32Ludvik OttoCakovice- 0

Pardubice - 6 październik 1984

Kwalifikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek KalinaSVS Pardubice- 14
2Milan SnydrRuda Hvezda Praga- 12
3Ales PalecekZlata Pribla Pardubice- 11
4Jiri HruskaRuda Hvezda Praga- 10
5Milan KusPlzen- 10
6Lubomir LangPlzen- 9
7Lubomir RajcanŻarnovica- 8
8Jean KocianKoprivnice- 8
9Martin VlachLiberec- 8
10Anton BluskZohor- 6
11Vlastimil CervenkaBrezolupy- 5
12Zdenek HolubChabarovice- 5
13Jiri DenkRuda Hvezda Praga- 4
14Stanislav HolyCakovice- 2

Pardubice - 6 październik 1984

Kwalifikacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel RuzickaSVS Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Vladimir KalinaZlata Pribla Pardubice- 14
3Zdenek PlavecSlany- 12
4Jan SchinaglSVS Pardubice- 12
5Zdenek TesarKoprivnice- 10
6Ladislav StaryLiberec- 8
7Petr HurychRuda Hvezda Praga- 7
8Tomas KaslPlzen- 7
9Lubomir DuricaZohor- 6
10Pavel BarchanskyPlzen- 6
11Roman StefanCakovice- 6
12J. Stefanik-- 6
13Stanislav VodrazkaChabarovice- 4
14Roman SuchanekBrezolupy- 2
15Jaroslav PavelkaRuda Hvezda Praga- 0

Pardubice - 6 październik 1984

Kwalifikacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milan MatousekSlany- 13
2Petr PospisilZlata Pribla Pardubice- 13
3Jan Holub IISVS Pardubice- 12
4Marcel JanakKoprivnice- 11
5Petr ZavrelZlata Pribla Pardubice- 11
6Bohumil BrhelSVS Pardubice- 9
7Miroslav SkubalBrezolupy- 9
8Pavel KotenRuda Hvezda Praga- 8
9Ludvik OttoCakovice- 7
10Karel DusekRuda Hvezda Praga- 6
11Michal KrejciRuda Hvezda Praga- 6
12Daniel BohacRuda Hvezda Praga- 6
13Vladimir KovarKoprivnice- 3
14O. PetrlikChabarovice- 0

1986

4 rundy: Slany, Praga, Svitavy, Brezolupy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Holub IISVS Svazarmu Pardubice(13,8,14,11) 46
2Jan FejfarRuda Hvezda Praga(10,6,12,14) 42
3Vladimir KalinaSVS Svazarmu Pardubice(12,6,11,11) 40
4Jiri SmidSVS Svazarmu Pardubice(6,8,11,11) 36
5Vlastimil CervenkaBrezolupy(9,0,9,15) 33
6Jiri BrozVystavba dolu Slany(6,6,9,10) 31
7Pavel KotenRuda Hvezda Praga(6,7,7,10) 30
8Pavel RuzickaVTJ Racek Pardubice(6,5,14,10) 25
9Petr HurychRuda Hvezda Praga(12,1,3,8) 24
10Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga(4,6,3,5) 18
11Jiri PetrasekRuda Hvezda Praga(0,4,5,7) 16
12Borivoj HadekSVS Svazarmu Pardubice(13,2,-,-) 15
13Daniel BohacRuda Hvezda Praga(-,-,5,8) 13
14Miroslav SkubalBrezolupy(4,4,3,2) 13
15Karel PruchaVystavba dolu Slany(5,2,5,-) 12
16Milan MatousekVystavba dolu Slany(8,2,-,-) 10
17Jan HruskaRuda Hvezda Praga(-,-,8,0) 9
18Jaroslav ObrVystavba dolu Slany(5,2,-,-) 7
19Jaroslav PavelkaRuda Hvezda Praga(-,2,-,-) 2
20Richard PrymulaZlata Pribla Pardubice(-,-,0,-) 0

4 rundy: Plzen - 12 kwiecień, Pardubice - 13 kwiecień, Mseno - 10 maj, Koprivnice - 11 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlastimil CervenkaBrezolupy(13,15,13,15) 56
2Borivoj HadekSVS Pardubice(12,14,15,12) 53
3Milan MatousekSlany(9,13,14,10) 46
4Vladimir DvorakRuda Hvezda Praga(13,11,11,9) 44
5Petr HurychRuda Hvezda Praga(11,8,12,7) 38
6Karel PruchaSlany(9,9,8,8) 34
7Jaroslav ObrSlany(6,6,7,13) 32
8Jiri PetrasekRuda Hvezda Praga(6,5,7,8) 26
9Jaroslav PavelkaRuda Hvezda Praga(3,8,8,7) 26
10Richard PrymulaZlata Pribla Pardubice(2,6,7,9) 24
11Jan SchinaglSVS Pardubice(13,8,-,-) 21
12Lubomir LangPlzen(8,6,4,-) 18
13Ludvik OttoCakovice(3,4,4,5) 16
14Zdenek HolubChabarovice(-,-,7,8) 15
15Roman VodrazkaChabarovice(2,2,0,5) 9
16Pavel DohnalBrezolupy(4,0,0,1) 5
17Jiri SokolSVS Pardubice(3,-,-,-) 3
18Ludek BechyneChabarovice(-,0,-,-) 0
19Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Frantisek MikelBrezolupy(ns) ns

4 rundy: Cakovice - 12 kwiecień, Slany - 13 kwiecień, Liberec, 10 maj, Chabarovice - 11 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri BorozSlany(14,14,14,12) 54
2Jan Holub IISVS Pardubice(10,12,14,13) 49
3Pavel RuzickaVTJ Racek Pardubice(15,14,12,8) 49
4Jiri SmidSVS Pardubice(11,7,14,13) 45
5Jan HruskaRuda Hvezda Praga(10,12,7,10) 39
6Vladimir KalinaSVS Pardubice(9,8,8,13) 38
7Miroslav SkubalBrezolupy(8,11,9,10) 38
8Pavel KotenRuda Hvezda Praga(7,10,9,11) 37
9Daniel BohacRuda Hvezda Praga(6,6,7,5) 24
10Martin VlachLiberec(5,5,9,5) 24
11Robert RalisLiberec(5,6,5,8) 24
12Matus SvecRuda Hvezda Praga(1,8,0,5) 14
13Jean KocianKoprivnice(10,1,-,-) 11
14Ilja MroviecZlata Pribla Pardubice(1,-,5,2) 8
15Martin ZeithammerMseno(3,3,-,-) 6
16Marcel JanakKoprivnice(4,1,-,-) 5
17Ladislav HavlikChabarovice(-,1,3,0) 4
18Ladislav EliasŻarnovica(0,0,0,-) 0
19Ladislav CernyCakovice(-,-,-,0) 0
20Vilem HusekBrezolupy(ns) ns

Praga - 6 październik 1985

Kwalifikacje - Grupa E

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert RalisLiberec- 13
2Richard PrymulaZlata Pribla Pardubice- 12
3Martin ZeithammerMseno- 12
4Miroslav SkubalBrezolupy- 11
5Matus SvecRuda Hvezda Praga- 11
6Ladislav HavlikChabarovice- 10
7Vilem HusekBrezolupy- 9
8Ladislav CernyCakovice- 9
9Robert SuchanekBrezolupy- 7
10Valdemar Prochazka-- 7
11Petr PospisilVTJ Racek Pardubice- 6
12Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga- 4
13Karel DusekBykev- 3
14Lubomir DuricaZohor- 2
15Ladislav Oslanec-- 0
16Vaclav ChladekRuda Hvezda Praga- 0

Praga - 6 październik 1985

Kwalifikacje - Grupa D

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VlachLiberec- 14
2Ludvik OttoCakovice- 11
3Ladislav EliasŻarnovica- 10
4Pavel DohnalBrezolupy- 10
5Ludek BechyneChabarovice- 10
6Roman VodrazkaChabarovice- 10
7Jaroslav PavelkaRuda Hvezda Praga- 9
8Frantisek MikelBrezolupy- 8
9Ladislav Vancat-- 8
10Jiri SokolSVS Pardubice- 6
11Roman KusMariańskie Łaźnie- 6
12Jaromir BuchtaBrezolupy- 5
13Zdenek GregorBykev- 5
14Petr KalendaBykev- 0
15Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga- 0
15Miroslav ForgacŻarnovica- 0
16Anton BluskZohor- ns

Praga - 5 październik 1985

Kwalifikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr HurychRuda Hvezda Praga- 14
2Daniel BohacRuda Hvezda Praga- 13
3Zdenek HolubChabarovice- 12
4Ilja MroviecZlata Pribla Pardubice- 10
5Karel PruchaSlany- 9
6Jiri SokolSVS Pardubice- 8
7Vilem HusekBrezolupy- 8
8Miroslav ForgacŻarnovica- 8
9Ladislav CernyCakovice- 8
10Ladislav HavlikChabarovice- 8
11Ladislav EliasŻarnovica- 7
12Valdemar Prochazka-- 4
13Jaromir BuchtaBrezolupy- 3
14Petr KalendaBykev- 2

Praga - 5 październik 1985

Kwalifikacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimir KalinaSVS Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Pavel KotenRuda Hvezda Praga- 14
3Jean KocianKoprivnice- 12
4Jiri PetrasekRuda Hvezda Praga- 11
5Lubomir LangPlzen- 11
6Matus SvecRuda Hvezda Praga- 10
7Pavel DohnalBrezolupy- 8
8Robert RalisLiberec- 7
9Roman VodrazkaChabarovice- 7
10Ladislav Vancat-- 6
11Lubomir DuricaZohor- 5
12Ludvik OttoCakovice- 4
13Petr PospisilVTJ Racek Pardubice- 4
14Vaclav ChladekRuda Hvezda Praga- 3
15Frantisek MikelBrezolupy- 1
16Karel DusekBykev- 0

Praga - 5 październik 1985

Kwalifikacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan HrustaRuda Hvezda Praga- 13
2Jaroslav ObrSlany- 13
3Borivoj HadekSvS Pardubice- 12
4Milan MatousekSlany- 11
5Marcel JanakKoprivnice- 10
6Jaroslav PavelkaRuda Hvezda Praga- 9
7Miroslav SkubalBrezolupy- 9
8Martin VlachLiberec- 9
9Martin ZeithammerMseno- 8
10Richard PrymulaZlata Pribla Pardubice- 7
11Ludek BechyneChabarovice- 6
12Robert SuchanekBrezolupy- 4
13Roman KusMariańskie Łaźnie- 3
14Zdenek GregorBykev- 2
15Ladislav Oslanec-- 0
16Anton BluskZohor- 0

1987

4 rundy: Plzen - 1 sierpień, Chabarovice - 14 sierpień, Brezolupy - 16 sierpień, Svitavy - 26 sierpień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimir KalinaRuda Hvezda Praga(13,13,12,10) 48
2Miroslav ForgacSVS Pardubice(10,11,11,15) 47
3Jan SchinaglSVS Pardubice(11,13,11,10) 45
4Daniel BohacRuda Hvezda Praga(14,13,10,5) 42
5Jiri PetrasekRuda Hvezda Praga(11,5,11,10) 37
6Gaspar ForgacSVS Pardubice(0,11,13,10) 24
7Lubomir LangSVS Pardubice(5,7,8,10) 30
8Pavel HaitlRuda Hvezda Praga(10,1,6,11) 28
9Jan HruskaRuda Hvezda Praga(8,9,6,4) 27
10Stanislav HolyVTJ Racek Pardubice(6,7,7,7) 27
11Robert RalisLiberec(7,6,5,7) 25
12Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga(3,7,6,3) 19
13Martin VlachLiberec(5,2,4,6) 17
14Michal StepanekSVS Pardubice(4,4,3,6) 17
15Ladislav HavlikVTJ Racek Pardubice(6,7,1,1) 15
16Ilja MroviecVTJ Racek Pardubice(-,1,6,5) 12
17Jaroslav ObrRuda Hvezda Praga(6,-,-,-) 6
18Roman VodrazkaChabarovice(0,0,-,-) 0
19Milan MatousekSlany(ns) ns
19Zdenek HolubVTJ Racek Pardubice(ns) ns
19Karel PruchaSlany(ns) ns

4 rundy: Żarnovica - 11 kwiecień (odwołana), Brezolupy - 12 kwiecień, Koprivnice - 18 kwiecień, Svitavy - 1 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri PetrasekRuda Hvezda Praga(14,14,11) 39
2Jan SchinaglSVS Pardubice(12,13,13) 38
3Daniel BohacRuda Hvezda Praga(11,14,13) 38
4Jan HruskaRuda Hvezda Praga(13,8,11) 32
5Miroslav ForgacSVS Pardubice(7,11,13) 31
6Zdenek HolubVTJ Racek Pardubice(10,7,10) 27
7Milan MatousekSlany(13,13,-) 26
8Michal StepanekSVS Pardubice(9,6,9) 24
9Karel PruchaSlany(5,6,9) 19
10Ladislav HavlikVTJ Racek Pardubice(7,7,3) 17
11Marcel JanakKoprivnice(5,6,4) 15
12Karel KoubaRuda Hvezda Praga(1,7,7) 15
13Martin MizlerPlzen(3,-,7) 10
14Libor DolezalikPardubice(6,2,-) 8
15Jaroslav BeranerChabarovice(1,5,2) 8
16Vladimir KovarKoprivnice(0,-,5) 5
17Josef SvizelaBrezolupy(1,-,-) 1
18Anton BluskKoprivnice(służba wojskowa) ns
18Martin SpoustaSlany(ns) ns
18Milan LatPardubice(ns) ns
18Petr NovakRuda Hvezda Praga(służba wojskowa) ns

4 rundy: Cakovice - 11 kwiecień, Chabarovice - 12 kwiecień, Liberec, 18 kwiecień, Mseno - 1 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimir KalinaRuda Hvezda Praga(13,14,14,14) 55
2Gaspar ForgacSVS Pardubice(13,15,14,12) 54
3Lubomir LangSVS Pardubice(13,13,13,13) 52
4Jaroslav ObrRuda Hvezda Praga(15,9,12,13) 49
5Stanislav HolyVTJ Racek Pardubice(11,11,10,10) 42
6Robert RalisLiberec(9,6,11,9) 35
7Martin VlachLiberec(9,8,9,8) 34
8Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga(8,9,6,10) 33
9Pavel HaitlRuda Hvezda Praga(6,7,8,10) 31
10Roman VodrazkaChabarovice(5,8,4,2) 19
11Roman DolecekLiberec(4,6,4,1) 15
12Ilja MroviecVTJ Racek Pardubice(0,-,8,6) 14
13Jiri SokolPlzen(6,-,2,-) 8
14Jaroslav CegledyŻarnovica(5,3,0,-) 8
15Ladislav EliasŻarnovica(0,-,-,-) 0
16Robert SuchanekBrezolupy(0,-,-,-) 0
17Jaroslav PavelkaRuda Hvezda Praga(służba wojskowa) ns
17Daniel VeckaZlata Pribla Pardubice(ns) ns
17Valdemar ProchazkaSlany(ns) ns
17Milan MasarikBrezolupy(służba wojskowa) ns

Pardubice - 27 wrzesień 1986

Kwalifikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubomir LangPlzen(3,3,3,3,3) 15
2Milan MatousekSlany- 13
3Jiri SokolSvS Pardubice- 11
4Miroslav ForgacŻarnovica- 11
5Jan HruskaRuda Hvezda Praga- 11
6Ilja MroviecZlata Pribla Pardubice- 9
7Martin SpoustaSlany- 8
8Roman VodrazkaChabarovice- 8
9Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga- 6
10Ladislav EliasŻarnovica- 6
11Roman DolecekLiberec- 5
12Petr NovakRuda Hvezda Praga- 4
13Jean KocianKoprivnice- 3
14Petr GrolmusLiberec- 2

Pardubice - 27 wrzesień 1986

Kwalifikacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri PetrasekRuda Hvezda Praga- 14
2Michal StepanekSvS Pardubice- 14
3Martin VlachLiberec- 13
4Robert RalisLiberec- 11
5Karel KoubaPlzen- 9
6Anton BluskŻarnovica- 9
7Daniel VeckaZlata Pribla Pardubice- 9
8Ladislav HavlikChabarovice- 8
9Jaroslav BeranekChabarovice- 6
10Robert SuchanekBrezolupy- 6
11Vladimir KovarKoprivnice- 5
12Valdemar ProchazkaSlany- 5
13Pavel UdrzalPardubice- 3
14Ladislav VancatCakovice- 2
15Jan MesiarikŻarnovica- 1

Pardubice - 27 wrzesień 1986

Kwalifikacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel BohacRuda Hvezda Praga(3,3,3,3,3) 15
2Jaroslav ObrSlany- 14
3Gaspar ForgacŻarnovica- 12
4Zdenek HolubChabarovice- 12
5Pavel HaitlRuda Hvezda Praga- 11
6Stanislav HolyVTJ Racek Pardubice- 10
7Marcel JanakKoprivnice- 9
8Jaroslav CegledyŻarnovica- 8
9Milan LatPardubice- 7
10Martin MizlerPlzen- 6
11Libor DolezalikPardubice- 4
12Milan MasarikBrezolupy- 4
13Radomir VitikPlzen- 3
14Petr KalendaMseno- 3
15Robert RuzickaRuda Hvezda Praga- 1
16Miroslav FalcmanCakovice- 0

1988

4 rundy: Slany - 25 czerwiec, Praga - 26 czerwiec, Pardubice - 23 lipiec, Svitavy - 24 lipiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gaspar ForgacVTJ Racek Pardubice(15,13,14,13) 55
2Miroslav ForgacSVS Pardubice(11,15,14,12) 52
3Daniel BohacRuda Hvezda Praga(13,9,13,14) 49
4Jiri PetrasekRuda Hvezda Praga(12,14,7,13) 46
5Pavel HaitlRuda Hvezda Praga(12,11,4,10) 37
6Martin RybenskyZlata Pribla Pardubice(8,8,9,8) 33
7Jan MesiarikŻarnovica(5,8,11,8) 32
8Lubomir LangVTJ Racek Pardubice(8,8,6,8) 30
9Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga(7,7,8,8) 30
10Martin VlachVTJ Racek Pardubice(8,5,12,2) 27
11Milan CernyCakovice(3,5,6,7) 21
12Jiri HurychChabarovice(6,6,3,4) 19
13Daniel VeckaZlata Pribla Pardubice(4,5,8,2) 19
14Roman BednarChabarovice(4,2,1,2) 9
15Jan FejfarRuda Hvezda Praga(1,1,2,3) 7
16Vaclav RyndaVTJ Racek Pardubice(2,3,-,-) 5
17Karel KoubaRuda Hvezda Praga(-,-,1,4) 5
18Petr GrolmusLiberec(0,-,-,-) 0
19Zdenek KoliandrCakovice(ns) ns
19Jaroslav CegledyŻarnovica(ns) ns

3 rundy: Brezolupy - 30 kwiecień, Svitavy - 1 maj, Żarnovica - 22 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gaspar ForgacVTJ Racek Pardubice(14,15,15) 44
2Miroslav ForgacSVS Pardubice(15,14,9) 38
3Pavel HaitlRuda Hvezda Praga(13,11,14) 38
4Jan MesiarikŹarnovica(8,9,13) 30
5Martin RybenskyZlata Pribla Pardubice(6,9,11) 26
6Daniel BohacRuda Hvezda Praga(11,13,-) 24
7Daniel VeckaZlata Pribla Pardubice(8,6,9) 23
8Jan FejfarRuda Hvezda Praga(9,4,8) 21
9Karel KoubaRuda Hvezda Praga(7,9,5) 21
10Jaroslav CegledyŻarnovica(4,7,6) 17
11Karel PruchaSlany(10,2,2) 14
12Martin MizlerVTJ Racek Pardubice(1,6,7) 14
13Radek HutlaVTJ Racek Pardubice(3,2,6) 11
14Robert RuzickaVTJ Racek Pardubice(5,3,2) 10
15Vladimir NezbedaSlany(3,2,3) 8
16Miroslav MasarikBrezolupy(-,6,0) 6
17Jiri SokolPlzen(3,2,-) 5
18Radomir VitikPlzen(ns) ns
18Michael StepanekSVS Pardubice(ns) ns
18Richard PrymulaZlata Pribla Pardubice(ns) ns
18Pavel UdrzalVTJ Racek Pardubice(ns) ns
18Robert RalisVTJ Racek Pardubice(ns) ns

Liberec - 30 kwiecień, Mseno - 1 maj, Cakovice - 21 maj, Chabarovice - 22 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga(7,13,14,14) 48
2Martin VlachVTJ Racek Pardubice(14,14+3,11,8) 47
3Milan CernyCakovice(13,12,13,8) 46
4Jiri PetrasekRuda Hvezda Praga(13,7,10,14) 44
5Lubomir LangVTJ Racek Pardubice(13,14+2,7,9) 43
6Jiri HurychChabarovice(8,11,9,13) 41
7Petr GrolmusLiberec(7,10,9,11) 37
8Vaclav RyndaVTJ Racek Pardubice(7,7,11,11) 36
9Roman BednarChabarovice(6,5,8,10) 29
10Zdenek KoliandrCakovice(9,6,6,4) 25
11Ludvik OttoCakovice(4,9,6,5) 24
12Jaroslav LochmanChabarovice(5,4,3,5) 17
13Milan MasarikVTJ Racek Pardubice(5,3,3,3) 14
14Ladislav EliasVTJ Racek Pardubice(0,2,5,1) 8
15Pavel SejvlZlata Pribla Pardubice(0,-,3,1) 4
16Lubos MacakSlany(2,-,1,-) 3
17Jan SchinaglSVS Pardubice(ns) ns
17Jan HruskaRuda Hvezda Praga(ns) ns
17Ilja MroviecVTJ Racek Pardubice(ns) ns
17Petr VyskocilSlany(ns) ns

Praga - 19 wrzesień 1987

Kwalfikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael StepanekSVS Pardubice- 14
2Ladislav EliasŻarnovica- 13
3Martin VlachLiberec- 12
4Jiri SokolPlzen- 11
5Martin RybenskyZlata Pribla Pardubice- 11
6Zdenek KoliandrCakovice- 10
7Jaroslav LochmanChabarovice- 9
8Karel KoubaRuda Hvezda Praga- 9
9Vladimir NezbedaSlany- 9
10Petr SejvlZlata Pribla Pardubice- 5
11Miroslav MasarikBrezolupy- 4
12Roman KleinRuda Hvezda Praga- 4
13Miroslav FalcmanCakovice- 3
14Milan PuldaRuda Hvezda Praga- 1

Praga - 19 wrzesień 1987

Kwalfikacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga- 14
2Jan MesiarikŻarnovica- 13
3Ludvik OttoCakovice- 12
4Pavel UdrzalZlata Pribla Pardubice- 11
5Jiri HurychChabarovice- 10
6Richard PrymulaSVS Pardubice- 9
7Petr GrolmusLiberec- 8
8Martin MizlerPlzen- 7+3
9Lubos MacakSlany- 7+2
10Jan FejfarChabarovice- 7+w
11Milan MasarikVTJ Racek Pardubice- 6
12Tomas SladekRuda Hvezda Praga- 4
13Martin PincRuda Hvezda Praga- 4
14Josef SvizelaBrezolupy- 2
15Ladislav ZemlickaBykev- 0
16Marcel JanakKoprivnice- 0

Praga - 19 wrzesień 1987

Kwalfikacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert RalisLiberec(3,3,3,3,3) 15
2Milan CernyCakovice- 13+3
3Daniel VeckaZlata Pribla Pardubice- 13+2
4Ilja MroviecVTJ Racek Pardubice- 12
5Jaroslav CegledyŻarnovica- 11
6Vaclav RyndaRuda Hvezda Praga- 9
7Robert RuzickaRuda Hvezda Praga- 8
8Roman BednarChabarovice- 8
9Radek HutlaZlata Pribla Pardubice- 6
10Petr VyskocilSlany- 6
11Radomir VitikPlzen- 5
12Roman DolecekLiberec- 5
13Radek VitnerRuda Hvezda Praga- 4
14Jiri KocourekMariańskie Łaźnie- 2

1989

4 rundy: Praga - 7 lipiec, Chabarovice - 8 lipiec, Svitavy - 29 lipiec, Pardubice - 30 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Borivoj HadekSVS Pardubice(15,15,12,15) 57
2Jan Holub IIRuda Hvezda Praga(11,14,15,12) 52
3Robert RalisVTJ Racek Pardubice(10,10,13,7) 40
4Daniel VeckaVTJ Racek Pardubice(9,8,9,12) 38
5Jan MesiarikRuda Hvezda Praga(10,10,10,7) 37
6Martin RybenskyVTJ Racek Pardubice(9,2,10,14) 35
7Jan HruskaRuda Hvezda Praga(8,6,9,9) 32
8Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga(6,8,8,10) 32
9Jan FejfarRuda Hvezda Praga(8,8,5,8) 29
10Milan CernyRuda Hvezda Praga(9,9,7,0) 25
11Ladislav EliasVTJ Racek Pardubice(2,7,0,9) 18
12Jan StepanekCakovice(3,6,6,3) 18
13Martin SeryBrezolupy(5,0,3,5) 13
14Petr GrolmusVTJ Racek Pardubice(3,9,-,-) 12
15Jaromir HanusChabarovice(-,2,3,5) 11
16Radek StefanCakovice(1,4,2,1) 8
17Jiri HurychSVS Pardubice(5,-,-,-) 5
18Lubomir LangVTJ Racek Pardubice(-,-,4,0) 4
19Milan MasarikBrezolupy(4,0,-,-) 4
20Jaroslav CegledyVTJ Racek Pardubice(-,-,-,2) 2
21Martin MizlerVTJ Racek Pardubice(-,-,-,1) 1
22Miroslav ForgacVTJ Racek Pardubice(ns) ns

4 rundy: Svitavy - 20 maj, Brezolupy - 21 maj, Cakovice - 27 maj, Chabarovice - 28 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan MesiarikRuda Hvezda Praga(11,15,10,14) 50
2Jiri HurychSVS Pardubice(14,9,12,13) 48
3Robert RalisVTJ Racek Pardubice(15,11,9,12) 47
4Ladislav EliasVTJ Racek Pardubice(9,12,8,9) 38
5Jan StepanekCakovice(10,12,8,7) 37
6Martin SeryBrezolupy(8,11,8,5) 32
7Frantisek LiebezeitRuda Hvezda Praga(-,-,12,13) 25
8Milan MasarikBrezolupy(6,9,4,5) 24
9Radek StefanCakovice(8,3,6,7) 24
10Martin KurzCakovice(6,3,5,8) 22
11Martin SvestkaRuda Hvezda Praga(2,6,5,6) 19
12Jiri StanekCakovice(4,1,9,4) 18
13Zdenek PesaSvitavy(9,7,2,-) 18
14Petr StrasenskyBrezolupy(4,6,4,2) 16
15Zdenek KoliandrCakovice(2,6,2,6) 16
16Vaclav RyndaVTJ Racek Pardubice(1,-,8,4) 13
17Stanislav CikanekRuda Hvezda Praga(2,8,0,0) 10
18Ladislav JindraRuda Hvezda Praga(2,0,3,1) 6
19Jan BohacRuda Hvezda Praga(1,-,0,0) 1
20Miroslav ForgacVTJ Racek Pardubice(ns) ns
20Roman BednarChabarovice(ns) ns
20Jan Holub IIRuda Hvezda Praga(ns) ns
20Tomas SladekRuda Hvezda Praga(ns) ns
20Radek VitnerRuda Hvezda Praga(ns) ns
20Milan PuldaRuda Hvezda Praga(ns) ns
20Martin PtakRuda Hvezda Praga(ns) ns

4 rundy: Liberec - 20 maj, Mseno - 21 maj, Koprivnice - 27 maj, Żarnovica - 28 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan HruskaRuda Hvezda Praga(13,14,15,14) 56
2Milan CernyRuda Hvezda Praga(14,13,13,12) 52
3Lubomir LangVTJ Racek Pardubice(14,12,13,13) 52
4Daniel VeckaVTJ Racek Pardubice(12,11,11,11) 45
5Jan FejfarRuda Hvezda Praga(7,13,9,10) 39
6Martin RybenskyVTJ Racek Pardubice(8,9,9,10) 36
7Petr GrolmusVTJ Racek Pardubice(10,6,6,8) 30
8Jaromir HanusChabarovice(4,7,9,8) 28
9Martin MizlerVTJ Racek Pardubice(6,8,3,8) 25
10Karel KoubaRuda Hvezda Praga(4,7,6,0) 24
11Miroslav MasarikBrezolupy(3,4,8,6) 21
12Robert RuzickaVTJ Racek Pardubice(8,7,0,3) 18
13Jozef TomkaŻarnovica(-,-,6,5) 11
14Jaroslav CegledyVTJ Racek Pardubice(5,0,3,-) 8
15Tomas BoucekPlzen(3,2,-,-) 5
16Jan Hadek IIPlzen(-,-,3,2) 5
17Rudolf DvorakKoprivnice(-,-,4,-) 4
18Libor MullerRuda Hvezda Praga(-,-,1,-) 1
19Pavel KucharRuda Hvezda Praga(0,-,-,-) 0
20Vladimir NezbedaSlany(0,-,-,-) 0
21Jan LichnovskyKoprivnice(-,-,0,-) 0RT
22Borivoj HadekSVS Pardubice(ns) ns
22Roman VandirekRuda Hvezda Praga(ns) ns

Brezolupy - 24 wrzesień 1988

Kwalfikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimir NezbedaSlany- 14
2Milan MasarikBrezolupy- 12
3Jaroslav CegledyŻarnovica- 11
4Milan PuldaRuda Hvezda Praga- 10
5Josef SvizelaBrezolupy- 9+3
6Radek StefanCakovice- 9+2
7Martin MizlerVTJ Racek Pardubice- 9+1
8Jozef TomkaŻarnovica- 8
9Jiri StanekCakovice- 8
10Petr StrasenskyBrezolupy- 6
11Tomas BoucekPlzen- 5
12Martin PtakRuda Hvezda Praga- 4
13Pavel KucharRuda Hvezda Praga- 4
14Jan Hadek IIPlzen- 3
15Michal VojacekPlzen- 3
16Zdenek BurdaZlata Pribla Pardubice- 0

Brezolupy - 24 wrzesień 1988

Kwalfikacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert RalisVTJ Racek Pardubice- 14
2Jan HruskaRuda Hvezda Praga- 13
3Robert RuzickaVTJ Racek Pardubice- 11
4Miroslav MasarikBrezolupy- 11
5Jaromir HanusChabarovice- 10
6Martin KurzCakovice- 10
7Radek VitnerRuda Hvezda Praga- 9+3
8Vladimir NezbedaSlany- 9+2
9Milan MasarikBrezolupy- 9
10Jiri StanekCakovice- 6
11Ladislav JindraRuda Hvezda Praga- 6
12Stanislav CikanekRuda Hvezda Praga- 5
13Radek OtavaZlata Pribla Pardubice- 3
14Radek KrakaZlata Pribla Pardubice- 3
15Tomas JurenkaZlata Pribla Pardubice- 1
16Martin ChmelikZlata Pribla Pardubice- 1

Brezolupy - 24 wrzesień 1988

Kwalfikacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karel KoubaRuda Hvezda Praga- 13
2Zdenek KoliandrCakovice- 12
3Tomas SladekRuda Hvezda Praga- 11
4Ladislav EliasVTJ Racek Pardubice- 10
5Martin SeryBrezolupy- 10
6Petr GrolmusLiberec- 10
7Roman VandirekRuda Hvezda Praga- 10
8Josef SvizelaBrezolupy- 8
9Jan Hadek IIPlzen- 6
10Radek StefanCakovice- 6
11Martin MizlerVTJ Racek Pardubice- 5
12Daniel PflegerRuda Hvezda Praga- 5
13Zdenek PesaSvitavy- 3
14Dusan KsirPlzen- 3
15Rostislav BuresZlata Pribla Pardubice- 3
16Libor DolezalikZlata Pribla Pardubice- 2

1990

4 rundy: Koprivnice - 9 maj, Żarnovica - 20 maj, Svitavy - 9 czerwiec, Pardubice - 10 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri HurychRuda Hvezda Praga(15,14,15,4) 53
2Martin RybenskyVTJ Racek Pardubice(13,12,12,15) 52
3Rostislav BuresSVS Pardubice(10,10,9,14) 43
4Jan Hadek IISVS Pardubice(10,10,8,10) 38
5Dusan KsirPlzen(8,7,6,12) 33
6Roman BednarVTJ Racek Pardubice(7,5,10,10) 32
7Jan FejfarRuda Hvezda Praga(11,13,7,-) 31
8Josef SvizelaVTJ Racek Pardubice(3,6,10,10) 29
9Jaroslav CegledyVTJ Racek Pardubice(9,3,3,8) 23
10Martin KurzRuda Hvezda Praga(3,5,6,7) 21
11Radek SmetanaRuda Hvezda Praga(7,9,-,-) 16
12Miroslav DlugosVTJ Racek Pardubice(7,9,-,-) 16
13Ladislav JindraCakovice(2,7,3,4) 16
14Jaromir HanusVTJ Racek Pardubice(-,-,7,6) 13
15Jan BohacCakovice(3,2,4,3) 12
16Martin SeryRuda Hvezda Praga(0,1,7,3) 11
17Martin PatakRuda Hvezda Praga(-,-,3,5) 8
18Jiri BenesChabarovice(3,5,-,-) 8
19Karel KoubaVTJ Racek Pardubice(5,-,-,-) 5
20Roman VandirekRuda Hvezda Praga(0,1,0,-) 1
21Martin SvestkaRuda Hvezda Praga(ns) ns

2 rundy: Cakovice - 5 maj, Liberec - 6 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Hadek IISVS Pardubice(15,14) 29
2Radek SmetanaRuda Hvezda Praga(10,14) 24
3Jan FejfarRuda Hvezda Praga(11+3,12) 23
4Dusan KsirPlzen(11+2,12) 23
5Ladislav JindraCakovice(13,7) 20
6Martin SvestkaRuda Hvezda Praga(10,8) 18
7Josef SvizelaVTJ Racek Pardubice(10,8) 18
8Jiri BenesChabarovice(5,1) 15
9Jan BohacCakovice(5,7) 12
10Jaromir HanusVTJ Racek Pardubice(5,6) 11
11Jiri StroblPlzen(7,2) 9
12Radek StefanCakovice(6,2) 8
13Pavel GrolmusLiberec(4,4) 8
14Petr FatkaLiberec(-,6) 6
15Milan PuldaPlzen(5,-) 5
16Jiri KocourekRuda Hvezda Praga(3,-) 3
17Jaroslav PetrakPardubice(0,2) 2
18Libor VondraCakovice(0,2) 2
19Daniel PflegerRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Daniel VeckaVTJ Racek Pardubice(ns) ns
19Jan StepanekRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Jozef TomkaŻarnovica(ns) ns
19Libor HolubRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Miroslav MasarikRuda Hvezda Praga(ns) ns
19Radek VitnerRuda Hvezda Praga(ns) ns

2 rundy: Pardubice - 5 maj, Svitavy - 6 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin RybenskyVTJ Racek Pardubice(13,15) 28
2Roman VandirekRuda Hvezda Praga(13,01) 23
3Jiri HurychRuda Hvezda Praga(10,12+3) 22
4Rostislav BuresSVS Pardubice(13,8) 21
5Roman BednarVTJ Racek Pardubice(10,1) 20
6Miroslav DlugosVTJ Racek Pardubice(8,12+2) 20
7Jaroslav CegledyVTJ Racek Pardubice(11,7) 18
8Karel KoubaVTJ Racek Pardubice(7,9) 16
9Martin KurzRuda Hvezda Praga(8,7) 15
10Martin SeryRuda Hvezda Praga(7,5) 12
11Martin PatakRuda Hvezda Praga(6,2) 8
12Jan Verner IIPardubice(4,2) 6
13Libor MullerRuda Hvezda Praga(3,3) 6
14Jaroslav ZobalChabarovice(1,3) 4
15Stanislav CikanekRuda Hvezda Praga(2,-) 2
16Zdenek PesaVTJ Racek Pardubice(1,-) 1
17Drahoslav SauerPardubice(-,8) 8RT
18Miroslav HajekPardubice(-,-) nsRT
19Milan CernyPardubice(ns) ns
19Oto TauberSlany(ns) ns
19Tomas UherPardubice(ns) ns
19Vladimir NezbedaSlany(ns) ns

Slany - 9 wrzesień 1989

Kwalifikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rostislav BuresSVS Pardubice- 14
2Dusan KsirPlzen- 12
3Roman VandirekRuda Hvezda Praga- 11
4Daniel PflegerRuda Hvezda Praga- 10
5Libor MullerRuda Hvezda Praga- 10
6Radek VitnerRuda Hvezda Praga- 9
7Martin KurzRuda Hvezda Praga- 8+3
8Zdenek PesaVTJ Racek Pardubice- 8+2+2!
9Jiri BenesChabarovice- 7
10Vladimir NezbedaSlany- 7
11Rudolf DvorakKoprivnice- 6
12Josef LastovkaZlata Pribla Pardubice- 6
13Milos FaltysZlata Pribla Pardubice- 6
14Petr FatkaLiberec- 4
15Dusan TesarZlata Pribla Pardubice- 0
16Rene JunaSlany- 0

Slany - 9 wrzesień 1989

Kwalifikacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Hadek IISVS Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Jan Verner IIPardubice- 13
3Martin SvestkaRuda Hvezda Praga- 11
4Martin PatakRuda Hvezda Praga- 11
5Josef SvizelaVTJ Racek Pardubice- 9
6Tomas UherPardubice- 9
7Jaroslav PetrakPardubice- 7
8Oto TauberSlany- 6+1!
9Jiri StroblPlzen- 5
10Jan BohacCakovice- 5
11Miroslav DlugosVTJ Racek Pardubice- 5
12Petr StrasenskyVTJ Racek Pardubice- 5
13Jiri StanekCakovice- 3
14Milos MullerChabarovice- 3
15Pavel SpinkaLiberec- 2
16Ladislav JindraRuda Hvezda Praga- 2
17Libor HolubRuda Hvezda Praga- 8R

Slany - 9 wrzesień 1989

Kwalifikacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karel KoubaVTJ Racek Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Radek SmetanaRuda Hvezda Praga- 13
3Roman BednarVTJ Racek Pardubice- 12
4Miroslav MasarikRuda Hvezda Praga- 12
5Stanislav CikanekRuda Hvezda Praga- 10
6Milan PuldaPlzen- 9
7Jaroslav CegledyVTJ Racek Pardubice- 9
8Jiri KocourekVTJ Racek Pardubice- 8+3!
9Jozef TomkaŻarnovica- 7
10Jaroslav ZobalChabarovice- 5
11Pavel GrolmusLiberec- 5
12Dusan ThunSlany- 4
13Drahoslav SauerZlata Pribla Pardubice- 2
14Libor VondraCakovice- 2
15Vladimir VisvaderŻarnovica- 2
16Libor HolubRuda Hvezda Praga- 0

1991

4 rundy: Divisov - 1 maj, Pardubice - 8 maj, Praga - 9 maj, Svitavy - 8 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan FejfarMarketa Praga(14,13,12,15) 54
2Jiri HurychMarketa Praga(7,14,10,12) 43+3
3Jan Hadek IIPlzen(12,9,14,8) 43
4Tomas TopinkaMarketa Praga(10,9,14,7) 40
5Antonin Svab IIMarketa Praga(11,11,7,9) 38
6Vladimir VisvaderVTJ Racek Pardubice(10,12,1,9) 32+3
7Martin PatakMarketa Praga(7,7,7,11) 32+2
8Daniel PflegerMarketa Praga(9,11,9,3) 32+1
9Martin SvestkaMarketa Praga(19,3,6,11) 30
10Jan StepanekMarketa Praga(6,11,8,-) 25
11Libor HolubMarketa Praga(1,8,9,6) 24
12Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice(7,5,5,6) 23
13David SuchanMarketa Praga(4,1,7,1) 13
14Tomas BoucekPlzen(3,1,-,7) 11
15Tomas UherZlata Pribla Pardubice(5,3,0,2) 10
16Roman VandirekMarketa Praga(-,-,4,6) 10
17Stanislav CikanekMarketa Praga(-,-,3,7) 10
18Roman BednarVTJ Racek Pardubice(2,2,-,-) 4
19Martin SeryMarketa Praga(-,-,3,-) 3
20Zbynek KrejcaMarketa Praga(0,0,1,-) 1
21Dusan KsirPlzen(0,-,-,-) 0
22Miroslav VondracekChabarovice(ns) ns
22Rene JunaSlany(ns) ns
22Antonin HrubantMarketa Praga(ns) ns
22Jiri RafajMarketa Praga(ns) ns
22Rostislav BuresVTJ Racek Pardubice(ns) ns

3 rundy: Pardubice - 13 kwiecień, Divisov - 20 kwiecień, Divisov - 21 kwiecień.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rostislav BuresVTJ Racek Pardubice(14,15,15) 44
2Jan FejfarMarketa Praga(11,13,13) 37
3Dusan KsirPlzen(10,10,12) 32
4Tomas TopinkaMarketa Praga(11,11,8) 30
5Martin SvestkaMarketa Praga(6,12,9) 27
6Vladimir VisvaderVTJ Racek Pardubice(7,10,9) 26
7Martin PatakMarketa Praga(7,8,8) 23
8Tomas UherZlata Pribla Pardubice(5,5,12) 22
9Daniel PflegerMarketa Praga(7,5,9) 21
10Libor HolubMarketa Praga(7,6,7) 20
11Martin SeryMarketa Praga(15,3,0) 18
12Rene JunaSlany(9,6,1) 16
13Stanislav CikanekMarketa Praga(6,1,6) 13
14Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice(2,6,2) 10
15Marian SebianŻarnovica(2,3,-) 5
16Jan BohacCakovice(0,2,1) 3
17Josef LastovkaZlata Pribla Pardubice(1,-,-) 1
18Jan Verner IIZlata Pribla Pardubice(ns) ns
18Dusan ThunSlany(ns) ns
18Radek SmetanaMarketa Praga(ns) ns

3 rundy: Chabarovice - 13 kwiecień, Praga - 16 kwiecień, Brezolupy - 20 kwiecień (odwołana).

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Hadek IIPlzen(15,14) 29
2Jiri HurychMarketa Praga(14,13) 27
3Jan StepanekMarketa Praga(11,13) 24
4Antonin Svab IIMarketa Praga(11,8) 19
5Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice(10,8) 18
6Jiri RafajMarketa Praga(8,1) 18
7David SuchanMarketa Praga(7,1) 17
8Zbynek KrejcaMarketa Praga(8,8) 16
9Tomas BoucekPlzen(8,7) 15
10Roman BednarVTJ Racek Pardubice(6,7) 13
11Antonin HrubantMarketa Praga(3,9) 12
12Miroslav VondracekChabarovice(6,4) 10
13Roman VandirekMarketa Praga(1,6) 7
14Jozef TomkaVTJ Racek Pardubice(2,1) 3
15Petr JandaKoprivnice(,-) 1
16Miroslav HajekVTJ Racek Pardubice(1,-) 1
17Ladislav JindraCakovice(0,-) 0
18Marcel SimekKoprivnice(ns) ns
18Martin FusekBrezolupy(ns) ns
18Libor MullerMarketa Praga(ns) ns
18Josef HruskaMarketa Praga(ns) ns
18Zdenek PesaVTJ Racek Pardubice(ns) ns
18Libor MrstikZlata Pribla Pardubice(ns) ns
18Jaromir HanusChabarovice(ns) ns
18Martin KurzMarketa Praga(ns) ns

Praga - 15 wrzesień 1990

Kwalifikacje - Grupa D

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanislav CikanekMarketa Praga(3,3,3,3,3) 15
2Martin PatakMarketa Praga- 12
3Tomas UherZlata Pribla Pardubice- 12
4Libor HolubMarketa Praga- 12
5Marian SebianŻarnovica- 11
6Dusan ThunSlany- 10
7Martin FusekBrezolupy- 7+3
8Miroslav VondracekChabarovice- 7+2
9Miroslav VondracekZlata Pribla Pardubice- 6
10Miroslav HajekKoprivnice- 6
11Marcel SimekŻarnovica- 3
12Marek CernyPlzen- 3
13Karel RejsekChabarovice- 3
14Richard DufekKoprivnice- 3
15Kamil BlahaZlata Pribla Pardubice- 0
16Libor MullerMarketa Praga- ns

Praga - 15 wrzesień 1990

Kwalifikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin HrubantMarketa Praga- 12
2Tomas BoucekPlzen- 12
3Libor MrstikZlata Pribla Pardubice- 11
4Zdenek PesaVTJ Racek Pardubice- 11
5Zbynek KrejcaMarketa Praga- 10+3
6Vladimir VisvaderŻarnovica- 10+2
7Jiri RafajMarketa Praga- 9
8Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice- 7
9Jozef TomkaŻarnovica- 7
10Petr JandaKoprivnice- 6
11Jan Verner IIZlata Pribla Pardubice- 5
12Drahoslav SauerZlata Pribla Pardubice- 5
13Jaroslav ZobalChabarovice- 5
14Jaroslav KolencikChabarovice- 3
15Petr PopelkaBrezolupy- 1
16Milos MullerChabarovice- 1

Kwalifikacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice- 14
1Jan StepanekMarketa Praga- 14
3Antonin Svab IIMarketa Praga- 12
3David SuchanMarketa Praga- 12
5Josef HruskaMarketa Praga- 11+3
6Zdenek PesaVTJ Racek Pardubice- 11+2
7Tomas BoucekPlzen- 7
8Dusan ThunSlany- 7
9Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice- 7
10Pavel GrolmusLiberec- 6
11Petr FatkaLiberec- 5
12Jiri StanekCakovice- 4
13Radek OtavaZlata Pribla Pardubice- 3
14Libor VondraCakovice- 2
15Daniel CachLiberec- 2
16Jiri BoucekPlzen- 1

Praga - 14 wrzesień 1990

Kwalifikacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef LastovkaZlata Pribla Pardubice- 12
2Daniel PflegerMarketa Praga- 12
3Jan BohacCakovice- 11
4Rene JunaSlany- 10
5Tomas TopinkaMarketa Praga- 10
6Libor MullerMarketa Praga- 9
7Marek CernyPlzen- 9
8Jiri StroblPlzen- 8
9Kamil BlahaZlata Pribla Pardubice- 8
10Tomas RambousekZlata Pribla Pardubice- 7
11Radek StefanCakovice- 6
12Petr StrasenskyVTJ Racek Pardubice- 5
13Pavel SpinkaLiberec- 5
14Tomas PochopLiberec- 5
15Radek StybarMariańskie Łaźnie- ns

1992

4 rundy: Plzen - 6 czerwiec, Praga - 19 czerwiec, Praga - 17 lipiec, Praga - 19 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas TopinkaMarketa Praga(13+3,15,15,15) 58
2Antonin Svab IIMarketa Praga(13+2,13,14,15) 54
3Vladimir VisvaderVTJ Racek Pardubice(9,10,13,12) 44
4Antonin HrubantMarketa Praga(11,10,8,11) 40
5Roman VandirekMarketa Praga(8,9,10,6) 33
6Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice(6,12,6,7) 31
7Martin SvestkaMarketa Praga(11,4,10,6) 31
8Rene JunaVTJ Racek Pardubice(4,5,8,11) 28
9Tomas UherSlany(6,7,1,5) 19
10Lubomir BatelkaMarketa Praga(6,1,6,6) 19
11David SuchanMarketa Praga(2,9,6,2) 19
12Jan StepanekMarketa Praga(10,8,0,-) 18
13Roman PerglerSlany(4,0,7,6) 17
14Stanislav CikanekMarketa Praga(4,5,2,5) 16
15Martin PatakMarketa Praga(-,7,5,1) 13
16Robert KralSlany(0,-,4,8) 12
17Dusan KsirMarketa Praga(11,-,-,-) 11
18Jiri RafajMarketa Praga(-,-,8,2) 10
19Martin SeryBrezolupy(2,5,1,1) 9
20Tomas BoucekPlzen(-,-,2,-) 2
21Michal SnajberkMarketa Praga(-,-,0,-) 0

4 rundy: Pardubice - 11 kwiecień, Cakovice - 25 kwiecień, Divisov - 9 maj, Koprivnice - 23 maj.

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas TopinkaMarketa Praga(10,15,15,13) 53
2Vladimir VisvaderVTJ Racek Pardubice(14,8,13,12) 47
3Jan StepanekMarketa Praga(8,11,9,13) 41
4Rene JunaVTJ Racek Pardubice(9,7,9,12) 37
5Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice(11,14,11,0) 36
6Antonin HrubantMarketa Praga(5,9,7,14) 35
7David SuchanMarketa Praga(8,9,8,8) 33
8Lubomir BatelkaMarketa Praga(3,11,8,8) 30
9Robert KralSlany(5,6,7,9) 27
10Jiri RafajMarketa Praga(5,6,7,7) 25
11Ales FilipSlany(6,9,6,-) 21
12Josef LastovkaZlata Pribla Pardubice(7,3,4,6) 20
13Daniel PflegerMarketa Praga(7,6,3,-) 16
14Milos MullerMarketa Praga(-,2,6,5) 13
15Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice(11,-,-,-) 11
16Jan Hadek IIPlzen(10,-,-,-) 10
17Petr JandaKoprivnice(-,-,-,6) 6
18Tomas RambousekZlata Pribla Pardubice(-,3,-,-) 3
19Rudolf DvorakKoprivnice(0,1,-,-) 1
20Richard DufekKoprivnice(-,-,-,0) 0
21Adrian RymelKoprivnice(-,-,-,1) 1RT
22Petr ChlupacMarketa Praga(ns) ns
22Vladimir NezbedaVTJ Racek Pardubice(ns) ns
22Radek StefanVTJ Racek Pardubice(ns) ns

4 rundy: Praga - 11 kwiecień, Svitavy - 26 kwiecień, Slany - 9 maj, Divisov - 24 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Svab IIMarketa Praga(12,14,12,13) 51
2Roman VandirekMarketa Praga(13,11,13,8) 45
3Martin SvestkaMarketa Praga(10,8,11,11) 40
4Dusan KsirMarketa Praga(13,6,11,11) 39
5Martin SeryBrezolupy(9,10,11,5) 35
6Tomas UherSlany(10,12,7,6) 35
7Roman PerglerSlany(10,6,8,8) 32
8Stanislav CikanekMarketa Praga(8,6,10,7) 31
9Martin PatakMarketa Praga(5,13,5,8) 31
10Tomas BoucekPlzen(5,3,11,10) 29
11Michal SnajberkMarketa Praga(9,6,7,3) 25
12Jiri Stancl IIIMarketa Praga(-,-,8,15) 23
13Drahoslav SauerSvitavy(3,8,-,6) 17
14Libor HolubMarketa Praga(4,1,3,-) 8
15Miroslav HajekSvitavy(2,3,0,-) 5
16Kamil BlahaVTJ Racek Pardubice(1,1,1,2) 5
17Vladimir KottSlany(4,-,-,-) 4
18Richard BergerSvitavy(-,3,1,-) 4
19Miroslav VondracekChabarovice(-,-,-,4) 4
20Jiri BoucekPlzen(0,1,2,0) 3

Pardubice - 19-20 kwiecień 1991

Rozegrano sześć turniejów w grupach A-F.

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin HrubantMarketa Praga- 30
2Martin SeryBrezolupy- 29
3Jiri Stancl IIIMarketa Praga- 27
4Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice- 27
5David SuchanMarketa Praga- 25
6Vladimir KottSlany- 25
7Lubomir BatelkaMarketa Praga- 24
8Roman VandirekMarketa Praga- 24
9Josef LastovkaZlata Pribla Pardubice- 23
10Stanislav CikanekMarketa Praga- 22
11Ales FilipZlata Pribla Pardubice- 22
12Tomas BoucekPlzen- 21
13Jiri RafajMarketa Praga- 21
14Drahoslav SauerSvitavy- 20
15Rene JunaVTJ Racek Pardubice- 19
16Tomas UherZlata Pribla Pardubice- 18
17Robert KralZlata Pribla Pardubice- 18
18Roman PerglerSlany- 18
19Rudolf DvorakKoprivnice- 17
20Miroslav HajekSvitavy- 17
21Petr ChlupacMarketa Praga- 17
22Kamil BlahaZlata Pribla Pardubice- 16
23Milos MullerMarketa Praga- 16
24Petr FatkaVTJ Racek Pardubice- 14
25Tomas RambousekZlata Pribla Pardubice- 14
26Michal SnajberkMarketa Praga- 14
27Jiri BoucekPlzen- 12
28Vladimir NezbedaVTJ Racek Pardubice- 12
29Petr JandaKoprivnice- 12
30Dusan KsirMarketa Praga- 11
31Jaroslav ZobalChabarovice- 11
32Richard DufekKoprivnice- 11
33Miroslav VondracekChabarovice- 10
34Radek StefanVTJ Racek Pardubice- 10
35Josef LuksikPlzen- 9
36Richard BergerSvitavy- 8
37Radek JaresSvitavy- 8
38Josef PrusaChabarovice- 8
39Libor VondraVTJ Racek Pardubice- 6
40Jaroslav KolencikVTJ Racek Pardubice- 6
41Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice- 5
42Ales OrtinskyPlzen- 5
43Jiri ZajicBrezolupy- 3
44Martin FusekBrezolupy- 3
45Jan SachChabarovice- 3
46Petr PopelkaBrezolupy- 2
47Filip KratochvilMarketa Praga- 2
48Jiri SafarMarketa Praga- 5R
49Pavel SulekZlata Pribla Pardubice- 4R
50Jan PospisilLiberec- 2R
51Pavel SpinkaLiberec- 0R
51Ladislav JindraCakovice- 0R




Odwiedziny (Visitors):
7430507


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl