Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1993-2021

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Czech na Żużlu
(Indvidual Junior Czech Republic Championship)
(Mistrovství České Republiky Junioru)


Thanks to Charles McKay, Vladimir Kovar and Marcin Babnis
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1993Jiri Stancl IIICSAD PlzenFinał - Klasyfikacja końcowa
1993Jiri Stancl IIICSAD PlzenFinał nr 1
1993Antonin Svab IIPSK Olymp PragaFinał nr 2
1993Jiri Stancl IIICSAD PlzenFinał nr 3
1993Tomas TopinkaMarketa PragaEliminacje - Grupa A
1993Marian JiroutZlata Pribla PardubiceEliminacje - Grupa B
1994Marian JiroutPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1994Jiri Stancl IIIPlzenPółfinał - Grupa A
1994Marian JiroutPardubicePółfinał - Grupa B
1994Josef RepiskyMarketa PragaKwalifikacje - Grupa C
1994Petr PozdnikPardubiceKwalifikacje - Grupa A i B
1995Pavel OndrasikOlymp PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1995Richard WolffOlymp PragaPółfinał - Grupa A
1995Robert KralDivisovPółfinał - Grupa B
1996Pavel OndrasikMarketa PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1996Robert KralBrezolupyPółfinal - Grupa A
1996Tomas HejtikMarketa PragaPółfinał - Grupa B
1997Richard WolffMarketa PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1998Josef FrancOlymp PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1998Pavel NavaraPardubiceKwalifikacje
1999Josef FrancOlymp PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1999Roman AndrusivRacek Pardubice1 runda
1999Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice2 runda
1999Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice3 runda
1999Josef FrancOlymp Praga4 runda
1999Josef FrancOlymp Prague5 runda
1999Josef FrancOlymp Prague6 runda
1999Pavel NavaraZlata Pribla PardubiceKwalifikacje
2000Josef FrancOlymp PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2000Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice1 runda
2000Ondrej SebelaMarketa PragaKwalifikacje
2001Miroslav FenclSlanyFinał - Klasyfikacja końcowa
2001Patrik LinhartSlanyKwalifikacje
2002Tomas SuchanekZlata Pribla PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2002Jan JarosMarketa PragaKwalifikacje
2003Tomas SuchanekZlata Pribla PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2004Miroslav FenclSlanyFinał - Klasyfikacja końcowa
2004Jan JarosAK Marketa Praga1 runda
2004Lubos VelinskyPardubiceKwalifikacje do 1 rundy
2004Tomas SuchanekPardubice2 runda
2004Martin GavendaBrezolupyKwalifikacje do 2 rundy
2004Miroslav FenclSlany3 runda
2004Michal MatulaAK Marketa PragaKwalifikacje do 3 rundy
2004Miroslav FenclSlany4 runda
2004Matej KusAK Marketa PragaKwalifikacje do 4 rundy
2004Jan JarosAK Marketa Praga5 runda
2004Michal MatulaAK Marketa PragaKwalifikacje do 5 rundy
2004Filip SiteraMseno6 runda
2004Michal MatulaAK Marketa PragaKwalifikacje do 6 rundy
2005Martin MalekBrezolupyFinał - Klasyfikacja końcowa
2005Tomas SuchanekPardubice1 runda
2005Martin GavendaBrezolupyKwalifikacje do 1 rundy
2005Martin MalekBrezolupy2 runda
2005Martin GavendaBrezolupyKwalifikacje do 2 rundy
2005Hynek StichauerPardubice3 runda
2005Adam VandirekMarketa PragaKwalifikacje do 3 rundy
2005Martin MalekBrezolupy4 runda
2005Pavel FuksaPardubiceKwalifikacje do 4 rundy
2005Martin MalekBrezolupy5 runda
2005Adam VandirekMarketaKwalifikacje do 5 rundy
2005Filip SiteraPlzen6 runda
2006Filip SiteraPlzenFinał - Klasyfikacja końcowa
2007Filip SiteraPlzenFinał - Klasyfikacja końcowa
2008Matej KusPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Matej KusPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Jan Holub IIIPlzenFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Michael HadekPlzenFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Eduard KrcmarSlanyFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Vaclav Milik IIPardubice1 runda
2012Eduard KrcmarSlany2 runda
2012Jan Holub IIIPlzen3 runda
2012Vaclav Milik IIPardubice4 runda
2012Michaela KrupickovaDivisovKwalifikacje do 4 rundy
2012Eduard KrcmarSlany5 runda
2013Vaclav Milik IIAMK ZP PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice1 runda
2013Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice2 runda
2013Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice3 runda
2013Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice4 runda
2013Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice5 runda
2014Eduard KrcmarAK SlanyFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Roman CejkaAK Slany1 runda
2014Vaclav Milik IIZlata Pribla Pardubice2 runda
2014Eduard KrcmarAK Slany3 runda
2014Eduard KrcmarAK Slany4 runda
2014Eduard KrcmarAK Slany5 runda
2015Zdenek Holub IIPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Michael HartelNiemcy1 runda
2015Zdenek Holub IIPraga2 runda
2015Zdenek Holub IIPraga3 runda
2015Eduard KrcmarSlany4 runda
2015Zdenek Holub IIPraga5 runda
2015Zdenek Holub IIPraga6 runda
2015Eduard KrcmarSlany7 runda
2015Zdenek Holub IIPraga8 runda
2016Eduard KrcmarSlanyFinał - Klasyfikacja końcowa
2016Eduard KrcmarSlany1 runda
2016Eduard KrcmarSlany2 runda
2017Eduard KrcmarSlanyFinał - Klasyfikacja końcowa
2017Eduard KrcmarSlany1 runda
2017Eduard KrcmarSlany2 runda
2017Eduard KrcmarSlany3 runda
2018Filip HajekPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2018Filip HajekPraga1 runda
2018Filip HajekPraga2 runda
2018Sebastian KosslerAustria (250ccm)Kwalifikacje do 1 rundy
2018Patrik MikelPardubice3 runda
2018Pavel CermakPragaKwalifikacje do 2 rundy
2018Michal BasteckyPraga (250ccm)Kwalifikacje do 3 rundy
2019Jan KvechPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2019Petr Chlupac IIPraga1 runda
2019David PacalajZarnovica, SłowacjaKwalifikacje do 2 rundy
2019Jan KvechPraga2 runda
2019Daniel KlimaPraga3 runda
2020Daniel KlimaPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2020Petr Chlupac IIPraga1 runda
2020Daniel KlimaPraga2 runda
2021Jan MacekPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2021Petr Chlupac IIPraga1 runda
2021Jan MacekPraga2 runda
2021Daniel KlimaPraga3 runda
2021Jan KvechPraga4 runda

1993

3 rundy: Praga - 26 czerwiec (26.06), Svitavy - 17 lipiec (17.07), Divisov - 18 lipiec (18.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIICSAD Plzen() 44
2Antonin Svab IIPSK Olymp Praga() 43
3Marian JiroutZlata Pribla Pardubice() 32
4Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice() 30
5Lubomir BatelkaOliba Mseno() 26
6Martin PatakVTJ Racek Pardubice() 23
7Robert KralAK Slany() 22
8René JunaAK Slany() 20
9Dusan KsirPSK Olymp Praga() 20
10Pavel OndrasikOliba Mseno() 16
11David SuchunOliba Mseno() 15
12Michal SnajberkOliba Mseno() 14
13Jiri RafajOliba Mseno() 14
14Jan Hadek IICSAD Plzen() 13
15Martin KubesOliba Mseno() 11
16Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice() 8
17Milos MullerSpeedway Club Chabarovice() 4
18Roman KubesOliba Mseno() 2
19Petr PopelkaVTJ Racek Pardubice() 0

Praga - 26 czerwiec (26.06)

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIICSAD Plzen(3,3,3,3,3) 15
2Antonin Svab IIPSK Olymp Praga() 14
3Marian JiroutZlata Pribla Pardubice() 11
4Michal SnajberkOliba Mseno() 9
5Lubomir BatelkaOliba Mseno() 9
6Martin PatakVTJ Racek Pardubice() 8
7Dusan KsirPSK Olymp Praga() 7
8Jan Hadek IICSAD Plzen() 7
9Pavel OndrasikOliba Mseno() 7
10Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice() 7
11Jiri RafajOliba Mseno() 6
12Martin KubesOliba Mseno() 6
13Robert KralAK Slany() 4
14Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice() 2
15René JunaAK Slany() 3
16Milos MullerSpeedway Club Chabarovice() 1
17Petr PopelkaVTJ Racek Pardubice() 0

Svitavy - 17 lipiec (17.07)

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Svab IIPSK Olymp Praga() 15
2Jiri Stancl IIICSAD Plzen() 14
3Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice() 12
4Marian JiroutZlata Pribla Pardubice() 10
5Dusan KsirPSK Olymp Praga() 10
6Robert KralAK Slany() 8
7Lubomir BatelkaOliba Mseno() 8
8René JunaAK Slany() 8
9Martin PatakVTJ Racek Pardubice() 8
10David SuchunOliba Mseno() 6
11Pavel OndrasikOliba Mseno() 5
12Michal SnajberkOliba Mseno() 4
13Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice() 3
14Martin KubesOliba Mseno() 2
15Milos MullerSpeedway Club Chabarovice() 2
16Jiri RafajOliba Mseno() 1
17Jan Hadek IICSAD Plzen() 0
18Petr PopelkaVTJ Racek Pardubice() 0

Divisov - 18 lipiec (18.07)

Finał nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIICSAD Plzen() 15
2Antonin Svab IIPSK Olymp Praga() 14
3Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice() 11
4Marian JiroutZlata Pribla Pardubice() 11
5René JunaAK Slany() 9
6Robert KralAK Slany() 8
7Lubomir BatelkaOliba Mseno() 8
8David SuchunOliba Mseno() 8
9Martin PatakVTJ Racek Pardubice() 7
10Jiri RafajOliba Mseno() 7
11Jan Hadek IICSAD Plzen() 6
12Pavel OndrasikOliba Mseno() 4
13Martin KubesOliba Mseno() 3
14Dusan KsirPSK Olymp Praga() 3
15Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice() 2
16Roman KubesOliba Mseno() 2
17Milos MullerSpeedway Club Chabarovice() 1
18Petr PopelkaVTJ Racek Pardubice() 0

4 rundy: Plzen - 11 kwiecień, Svitavy - 17 kwiecień (odwołana), Praga - 18 maj, Cakovice - 23 maj (odwołana).

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas TopinkaMarketa Praga(15,15) 30
2Jan Hadek IIPlzen(14,9) 23
3Jiri StovicekZlata Pribla Pardubice(11,11) 22
4Martin PatakMarketa Praga(9,12) 21
5Martin KubesMarketa Praga(7,13) 20
6Robert KralSlany(7,12) 19
7Dusan KsirMarketa Praga(8,16) 16
8Milos MullerMarketa Praga(6,6) 12
9Rostislav Bures-(10,-) 10
10Jiri BoucekPlzen(9,-) 9
11Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice(3,5) 8
12David SuchanMarketa Praga(8,-) 8
13Ales FilipSlany(2,6) 8
14Tomas BoucekPlzen(7,-) 7
15Alan ZubrMarketa Praga(0,7) 7
16Drahoslav SauerSvitavy(-,6) 6
17Jan PodrabskyChabarovice(3,3) 6
18Josef LuksikPlzen(1,4) 5
19Milan VondracekChabarovice(0,-) 0
20Antonin HrubantMarketa Praga(ns) ns
20Tomas UherSlany(ns) ns
20Libor HolubMarketa Praga(ns) ns
20Richard BergerSvitavy(ns) ns

4 rundy: Pardubice - 10 kwiecień, Slany - 16 kwiecień, Chabarovice -18 maj, Koprivnice - 22 maj.

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian JiroutZlata Pribla Pardubice(14,10,13,12) 49
2Jiri Stancl IIIPlzen(12,11,14,11) 48
3Antonin Svab IIMarketa Praga(15,14,14,-) 43
4Rene JunaSlany(6,12,10,13) 41
5Michal SnajberkMarketa Praga(10,7,10,10) 37
6Lubomir BatelkaMarketa Praga(10,8,11,7) 36
6Petr OndrasikMarketa Praga(7,12,7,10) 36
8Jiri RafajMarketa Praga(5,5,9,15) 34
9Jiri SafarMarketa Praga(3,10,10,0) 23
10Petr PopelkaZlata Pribla Pardubice(8,5,4,5) 22
11Roman KubesMarketa Praga(0,4,5,10) 19
12Rene SimonZlata Pribla Pardubice(1,5,3,8) 17
13Roman PerglerSlany(3,8,4,-) 15
14Richard WolffKoprivnice(7,7,-,-) 14
15Martin SkardaMarketa Praga(1,2,3,5) 11
16Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice(8,-,-,-) 8
17Roman VandirekMarketa Praga(7,-,-,-) 7
18Josef LastovkaZlata Pribla Pardubice(2,0,-,-) 2
19Jiri OnderkaKoprivnice(-,-,-,6) 6RT
20b.d. VondracekChabarovice(-,-,3,-) 3RT
21Petr MacekKoprivnice(-,-,-,1) 1RT
22Daniel CachLiberec(ns) ns
22b.d. StastnyMarketa Praga(ns) ns
22Vladimir KottSlany(ns) ns
22Adrian RymelKoprivnice(ns) ns





1994

5 rund: Praga - 14 czerwiec, Pardubice - 17 czerwiec, Mseno - 18 czerwiec, Divisov - 23 lipiec, Chabarovice - 24 lipiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian JiroutPardubice(15,14,14,14,14) 71
2Robert KralSlany(12,13,11,11,12) 59
3Martin KubesOlymp Praga(9,11,11,12,9) 52
4Pavel OndrasikOlymp Praga(9,11,12,10,9) 51
5Richard WolffOlymp Praga(8,8,10,8,8) 42
6David SuchanOlymp Praga(7,11,6,9,9) 42
7Jiri Stancl IIIPlzen(13,14,14,-,-) 41
8Petr PozdnikPardubice(6,6,8,10,9) 39
9Lubomir BatelkaRacek Pardubice(6,6,7,11,6) 36
10Roman KubesOlymp Praga(12,2,1,10,7) 32
11Roman PerglerSlany(-,4,8,4,14) 30
12Jaroslav PetrakPardubice(4,4,8,3,9) 28
13Michal SnajberkOlymp Praga(7,4,5,4,3) 23
14Radek SmolikPardubice(1,5,2,6,6) 20
15Alan ZubrOlymp Praga(9,6,0,-,-) 15
16Milan VondracekChabarovice(2,0,2,2,2) 8
17Jiri SafarOlymp Praga(-,-,-,4,2) 6
18Jiri RafajOlymp Praga(-,1,-,0,-) 1
19Tomas HejtikOlymp Praga(-,-,-,-,1) 1RT
20Martin SkardaOlymp Praga(-,-,-,-,0) 0
21Petr PopelkaBrezolupy(ns) ns

3 rundy: Praga - 16 kwiecień, Plzen - 4 maj, Slany - 22 mah.

Półfinał - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIIPlzen(14,12,14) 40
2Lubomir Batelka-(12,9,7) 28
3David SuchanMarketa Praga(9,8,9) 26
4Jaroslav Petrak-(9,8,8) 25
5Roman Pergler-(10,7,8) 25
6Pavel OndrasikMarketa Praga(10,5,10) 25
7Richard WolffMarketa Praga(11,7,6) 24
8Michal SnajberkMarketa Praga(8,7,8) 23
9Jiri SafarMarketa Praga(8,3,10) 21
10Roman KubesMarketa Praga(4,7,9) 20
11Jiri Stovicek-(10,8,0) 18
12Ales Filip-(5,6,5) 16
13Michal Makovsky-(4,4,6) 14
14Pavel Suna-(2,2,8) 12
15Adrian Rymel-(2,1,2) 5
16Radek MarzMarketa Praga(-,-,2) 2
17Petr Sach-(0,0,-) 0
18Josef Luksik-(0,-,-) 0
19Martin SkardaMarketa Praga(-,0,-) 0
20Lubos Chraska-(ns) ns

3 rundy: Liberec - 30 kwiecień, Svitavy - 4 maj, Divisov - 22 maj.

Półfinał - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian JiroutPardubice(14,13,14) 41
2Robert Kral-(11,12,15) 38
3Alan ZubrMarketa Praga(11,14,11) 36
4Martin KubesMarketa Praga(10,13,13) 36
5Petr Pozdnik-(12,9,12) 33
6Radek Smolik-(9,10,7) 26
7Jiri RafajMarketa Praga(11,8,6) 25
8Petr Popelka-(6,8,10) 24
9Drahoslav Sauer-(7,7,3) 17
10Milan Vondracek-(4,6,7) 17
11Milan Zurek-(6,0,7) 13
12Miroslav Vondracek-(6,5,-) 11
13Jozef RepiskyMarketa Praga(3,5,1) 9
14Rene Simon-(0,4,4) 8
15Jaroslav Kolar-(3,-,4) 7
16Jan Marek-(3,-,-) 3
17Jan Pospisil-(1,2,2) 5
18Jan Podrabsky-(-,-,2) 2
19Richard Berger-(0,-,-) 0
20Antonin Svab IIMarketa Praga(ns) ns
20Martin PatakMarketa Praga(ns) ns

Pardubice - 16 październik 1993

Kwalifikacje - Grupa C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef RepiskyMarketa Praga(5,13) 18
2Josef LuksikPlzen(6,11+3) 17
3Ales FilipSlany(6,11+2) 17
4Milan VondracekChabarovice(5,12+w) 17
5Jan PospisilLiberec(4,12) 16
6Martin SkardaMarketa Praga(4,1) 14
7Jiri OnderkaKoprivnice(5,9) 14
8Richard BergerRacek Pardubice(6,7) 13
9Jan MarekSvitavy(3,8) 11
10Radek MarzMarketa Praga(6,5) 11
11Lubomir ChraskaLiberec(4,6) 10
12Jaroslav KolarChabarovice(2,5) 7
13Jaromir OtrubaSvitavy(2,4) 6
14Tomas PancharekCakovice(3,2) 5
15Petr MacekKoprivnice(1,4) 5
16Pavel SpinkaLiberec(4,-) 4

Pardubice - 16 październik 1993

Kwalifikacje - Grupa A i B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr PozdnikPardubice- 14
2Radek SmolikPardubice- 14
3Richard WolffKoprivnice- 14
4Drahoslav SauerRacek Pardubice- 13
5Miroslav VondracekChabarovice- 13
6Petr PopelkaBrezolupy- 12
7Roman PerglerSlany- 12
8Roman KubesMarketa Praga- 11
9Milan ZurekBrezolupy- 11
10Rene SimonPardubice- 10
11Adrian RymelKoprivnice- 10
12Jaroslav PetrakPardubice- 8
13Alan ZubrMarketa Praga- 8
14Jan PodrabskyChabarovice- 7
15Pavel SunaSlany- 7
16Petr StachChabarovice- 7





1995

5 rund: Praga - 16 maj, Pardubice - 27 maj, Divisov - 28 maj, Svitavy - 3 czerwiec, Chabarovice - 10 czerwiec.

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel OndrasikOlymp Praga(14,14,10,-,11) 48+3
2Robert KralDivisov(12,10,[9],14,12) 48+w
3Lubomir BatelkaOlymp Praga(-,10,11,11,14) 46
4David SuchanOlymp Praga(10,10,12,-,10) 42
5Michal MakovskyPardubice(7,12,11,[7],9) 39
6Martin KubesOlymp Praga(9,8,12,[7],9) 38
7Adrian RymelBrezolupy(8,9,[8],10,10) 37
8Roman KubesOlymp Praga(11,8,8,10,[6]) 37
9Richard WolffOlymp Praga([6],10,8,7,11) 36
10Jiri SafarOlymp Praga(7,[3],5,9,6) 27
11Tomas HejtikOlymp Praga(5,[1],7,10,3) 25
12Michal SnajberkOlymp Praga(6,5,[1],7,6) 25
13Ales FilipSlany(2,7,6,9,[0]) 24
14Miroslav StensPardubice(1,8,8,3,[0]) 20
15Roman PerglerPardubice(-,-,-,9,8) 17
16Radek SmolikPlzen(6,1,-,-,4) 11
17Jiri BoucekPlzen(10,-,-,-,-) 10
18Jiri RafajOlymp Praga([4],[0],3,3,-) 6
19Petr PozdnikPardubice(0,5,-,-,-) 5
20Radek MarzOlymp Praga([0],[0],-,3,-) 3
21Josef RepiskyOlymp Praga(-,-,-,0,1) 1
22Josef LubsikPlzen(-,-,0,-,-) 0

3 rundy: Praga - 20 kwiecień, Plzen - 29 kwiecień, Svitavy - 6 maj.

Półfinał - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Richard WolffOlymp Praga(15,12+3,12+2) 39
2Pavel OndrasikOlymp Praga(14,15,8) 37
3Petr PozdnikPardubice(11,11,12+0) 34
4Jiri BoucekPardubice(10,9,12+1) 31
5Lubomir BatelkaOlymp Praga(8,10,12+3) 30
6Tomas HejtikOlymp Praga(12,7,10) 29
7Roman PerglerSlany(6,12+2,10) 28
8Michal SnajberkOlymp Praga(9,12+1,7) 28
9Ales FilipSlany(9,9,6) 24
10Miroslav StensPardubice(3,7,10) 20
11Josef LuksikPlzen(9,4,3) 16
12Josef RepiskyOlymp Praga(5,1,8) 14
13Jan MarekRacek Pardubice(2,6,5) 13
14Martin SkardaRacek Pardubice(4,2,3) 9
15Petr SachSlany(ns) ns
15Milan ZurekBrezolupy(ns) ns
15Jan PodrabskySlany(ns) ns
15Vladimir OrelPlzen(ns) ns
15Radek MudraChabarovice(ns) ns
15Tomas VlachSlany(ns) ns

3 rundy: Koprivnice - 28 kwiecień, Pardibice - 29 kwiecień, Slany - 5 maj.

Półfinał - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert KralDivisov(15,12,12) 39
2David SuchanOlymp Praga(10,14,11+3) 35
3Jiri SafarOlymp Praga(11+3,13+2,10) 34
4Michal MakovskyPardubice(11+2,13+3,9) 33
5Roman KubesOlymp Praga(10,9,13) 32
6Radek SmolikPardubice(9,10,11+1) 30
7Martin KubesOlymp Praga(10,8,11+2) 29
8Adrian RymelBrezolupy(14,3,9) 26
9Jiri RafajOlymp Praga(5,11,9) 25
10Radek MarzOlymp Praga(6,5,7) 18
11Pavel SunaSlany(7,2,7) 16
12Jaromir OtrubaSvitavy(4,3,3) 10
13Petr MacekKoprivnice(0,6,-) 6
14Jiri OnderkaKoprivnice(5,-,-) 5
15Milan VondracekChabarovice(-,0,5) 5
16Miroslav KrenekKoprivnice(0,3,-) 3
17Jiri StovicekPardubice(1,-,-) 1
18Petr SachSlany(-,-,0) 0
19Richard BergerSvitavy(ns) ns
19Lubomir ChrastkaLiberec(ns) ns
19Jiri PolasekBrezolupy(ns) ns
19Vaclav KaderaPlzen(ns) ns





1996

6 rund: Praga - 4 czerwiec, Pardubice - 5 lipiec, Brezolupy - 7 lipiec, Divisov - 17 lipiec, Svitavy - 20 lipiec, Slany - 24 lipiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel OndrasikMarketa Praga(12,14,13,9,12,15) 75
2Robert KralBrezolupy(11,10,15,13,14,11) 74
3Michal MakovskyPardubice(7,14,11,11,10,13) 66
4Lubomir BatelkaMarketa Praga(10,13,6,11,12,11) 63
5Richard WolffMarketa Praga(10,11,12,12,11,6) 62
6Martin KubesMarketa Praga(10,8,9,13,10,10) 60
7Adrian RymelBrezolupy(10,8,13,7,6,3) 47
8Roman KubesMarketa Praga(13,9,2,9,3,10) 46
9Miroslav StensPardubice(6,8,7,6,10,8) 45
10Jiri SafarMarketa Praga(8,6,9,6,7,7) 43
11Radek SmolikPardubice(4,4,7,8,9,6) 38
12Ales SifaldaChabarovice(7,4,3,3,3,9) 29
13Tomas HejtikMarketa Praga(6,-,-,5,7,1) 19
14Pavel NavaraPardubice(4,7,5,-,-,-) 16
15Vaclav KaderaPlzen(-,3,3,3,4,3) 16
16Kvetoslav SebelaMarketa Praga(0,1,3,0,0,2) 6
17Pavel SunaSlany(0,0,1,-,-,4) 5
18Milan VondracekChabarovice(1,0,-,-,-,-) 1
19Josef FrancMarketa Praga(-,-,-,3,2,-) 5RT

3 rundy: Praga - 16 kwiecień, Divisov - 19 maj, Brezolupy - 22 maj.

Półfinal - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert KralBrezolupy(14,15,9) 38
2Richard WolffMarketa Praga(14,14,6) 34
3Martin KubesMarketa Praga(13,13,7) 33
4Pavel Navara-(11,10,7) 28
5Michal Makovsky-(13,12,3) 28
6Jiri Safar-(10,10,6) 26
7Ales Sifalda-(6,9,3) 18
8Miroslav Stens-(7,2,7) 16
9Kvetoslav Sebela-(5,8,3) 16
10Pavel Hlavacek-(5,3,4) 12
11Milan Zurek-(7,3,0) 10
12Josef Franc-(1,5,3) 9
13Tomas Kysilka-(6,-,-) 6
14Radek Marz-(5,-,-) 5
15Josef Repisky-(1,-,-) 1
16Pavel OndrasikMarketa Praga(-,-,7) 7RT
17Martin Skarda-(-,6,-) 6RT
18Tomas Kotek-(-,3,-) 3RT
19Lubomir Batelka-(-,-,0) 0RT

3 rundy: Pardubice - 24 kwiecień, Slany - 26 kwiecień, Svitavy - 1 czerwiec.

Półfinał - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas HejtikMarketa Praga(7,14,12) 33
2Pavel OndrasikMarketa Praga(5,14,12) 31
3Radek SmolikPardubice(9,12,10) 31
4Roman Kubes-(6,12,12) 30
5Lubomir Batelka-(6,9,14) 29
6Milan Vondracek-(7,9,5) 21
7Pavel Suna-(5,9,5) 19
8Vaclav Kadera-(2,7,7) 16
9Martin Skarda-(4,4,4) 12
10Jaromir Otruba-(3,3,6) 12
11Tomas Kotek-(0,3,1) 4
12Jiri Nechuta-(0,0,-) 0
13Ales Sifalda-(-,8,9) 17RT
14Kvetoslav Sebela-(4,6,6) 16RT
15Josef Franc-(4,5,-) 9RT
16Miroslav Stens-(-,-,8) 8RT
17Pavel Navara-(-,-,7) 7RT
18Pavel Hlavacek-(0,-,-) 0RT





1997

6 rund: Pardubice - 19 kwiecień, Brezolupy - 25 maj, Plzen - 31 maj, Praga - 10 czerwiec, Chabarovice - 21 czerwiec, Slany - 28 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Richard WolffMarketa Praga(15,14,15,15,15,15) 89
2Martin KubesMarketa Praga(12,10,10,1,0,14,14) 70
3Radek SmolikPardubice(12,12,12,9,12,10) 67
4Michal MakovskyPardubice(9,14,13,14,11,-) 60
5Tomas HejtikMarketa Praga(8,7,9,10,10,12) 56
6Miroslav StensPardubice(5,12,12,-,12,11) 52
7Ales SifaldaChabarovice(5,10,8,7,10,7) 47
8Josef FrancMarketa Praga(5,8,5,10,7,10) 45
9Pavel NavaraPardubice(10,2,9,10,-,8) 39
10Kvetoslav SebelaMarketa Praga(5,6,7,7,6,7) 38
11Martin DolenekMarketa Praga(11,9,7,3,-,3) 33
12Petr MalekKoprivnice(7,5,-,8,5,6) 31
13Ondrej SebelaMarketa Praga(-,-,-,7,4,1) 12
14Martin ChalasMarketa Praga(2,1,-,1,6,-) 10
15Petr VacekSlany(-,5,5,-,3,5) 8
16Vaclav KaderaPlzen(6,-,-,-,0,-) 6
17b.d. KachynaBrezolupy(4,-,-,-,-,-) 4
18Tomas KotekPardubice(1,0,-,-,0,3) 4
19b.d. Dousa-(-,0,0,-,2,1) 3
20Jiri TomsSlany(-,1,-,-,2,3) 3
21b.d. Tomasek-(-,0,-,-,-,-) 0






1998

3 rundy: Pardubice - 18 kwiecień, Praga - 2 czerwiec, Slany - 3 lipiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancOlymp Praga(13,15,15) 42+3
2Pavel NavaraPardubice(14,13,15) 42+2
3Radek SmolikPardubice(15,14,10) 39
4Tomas HejtikOlymp Praga(9,12,13) 34
5Kvetoslav SebelaMarketa Praga(12,11,9) 32
6Petr VacekSlany(6,8,11) 25
7Jiri TomsSlany(9,9,6) 24
8Ondrej SebelaMarketa Praga(5,7,10) 22
9Pavel HlavacekRacek Pardubice(8,5,5) 18
10Jan HlacinaDivisov(5,6,7) 18
11Tomas KotekRacek Pardubice(7,7,1) 15
12Miloslav ProkopChabarovice(4,3,6) 13
13Roman AndrusivRacek Pardubice(4,2,7) 13
14Marek SimlingerPlzen(5,6,0) 11
15Jan HorovskySvitavy(3,2,-) 5
16Milan NosekMarketa Praga(-,0,2) 2
17Dusan BenesKoprivnice(0,-,-) 0
18Petr DvorakKoprivnice(0,0,-) 0

Pardubice - 17 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel NavaraPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Josef FrancOlymp Praga- 14
3Kvetoslav SebelaMarketa Praga- 13
4Jiri TomsSlany- 11
5Petr VacekSlany- 10
6Ondrej SebelaMarketa Praga- 9
7Roman AndrusivRacek Pardubice- 9
8Pavel HlavacekRacek Pardubice- 8
9Jan HlacinaDivisov- 7
10Tomas KotekRacek Pardubice- 5
11Marek SimlingerPlzen- 5
12Miloslav ProkopChabarovice- 4
13Jan HorovskySvitavy- 4
14Milan NosekMarketa Praga- 1
15Dusan BenesKoprivnice- 0
16Petr DvorakKoprivnice- 0





1999

6 rund: Pardubice - 23 kwiecień (23.04), Slany - 29 maj (29.05), Praga - 29 czerwiec (29.06), Chabarovice - 4 lipiec (04.07), Svitavy - 20 sierpień (20.08), Brezolupy - 5 wrzesień (05.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancOlymp Praga([12],[12],14,15,15,15) 59
2Tomas SuchanekZP Pardubice([12],14,15,14,14,[9]) 57
3Roman AndrusivRacek Pardubice13,11+3,12+2,[6],13,[11] 49
4Kvetoslav SebelaMarketa Praga11,-,10,[10],11,13 45
5Miroslav FenclSlany(12,-,9,13,-,10) 44
6Pavel HlavacekRacek Pardubice(9,11,[8],9,[0],9) 38
7Ondrej SebelaMarketa Praga(-,[6],12,7,10,8) 37
8Petr VacekSlany([4],11,[6],9,8,7) 35
9Jan HlacinaRacek Pardubice([1],10,8,[5],6,9) 33
10Jiri TomsSlany(9,7,8,[6],8,-) 32
11Marek KnizeMarketa Praga(6,[6],7,8,[6],7) 28
12Jiri HudecekBrezolupy(-,3,[2],3,10,6) 22
13Pavel NavaraZP Pardubice(12,8,-,-,-,-) 20
14Vladimir PospisilChabarovice(6,4,3,[1],[1],4) 17
15Michal PospisilChabarovice(-,3,3,6,4,[3]) 16
16Petr PolasekBrezolupy([0],3,[2],4,3,4) 14
17Milan NosekMarketa Praga(4,5,[1],2,2,-) 13
18Miloslav ProkopSlany(6,-,-,-,2,2) 10
19Petr DvorakKoprivnice(-,3,-,-,-,-) 3
20Filip MusilSlany(-,-,-,-,-,2) 2
21Filip JichaMarketa Praga(2,-,-,-,-,-) 2
22Dusan BenesKoprivnice(-,1,-,-,-,-) 1
23David GrundChabarovice(0,-,-,-,-,-) 0
24Fritz TeffnerBrezolupy(-,0,0,-,-,0) 0
25Petr KotekPardubice(0,-,-,-,-,-) 0

Pardubice - 24 kwiecień (24.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman AndrusivRacek Pardubice(3,2,3,2,3) 13
2Josef FrancOlymp Praga(3,3,3,3,d) 12+3
3Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(t,3,3,3,3) 12+2
4Pavel NavaraZlata Pribla Pardubice(3,2,2,2,3) 12+1
5Miroslav FenclSlany(2,3,2,3,2) 12+0
6Kvetoslav SebelaMarketa Praga(2,1,3,3,2) 11
7Jiri TomsSlany(3,0,2,2,2) 9
8Pavel HlavacekRacek Pardubice(2,1,1,2,3) 9
9Marek KnizeMarketa Praga(1,3,2,d,d) 6
10Miloslav ProkopSlany(2,2,1,1,0) 6
11Vladimir PospisilChabarovice(1,2,1,1,1) 6
12Petr VacekSlany(1,1,0,d,2) 4+3
13Milan NosekMarketa Praga(0,1,1,1,1) 4+2
14Filip JichaMarketa Praga(1,0,0,1,0) 2
15Jan HlacinaRacek Pardubice(0,0,0,0,1) 1
16David GrundChabarovice(0,0,0,w,u) 0
17Petr PolasekBrezolupy(0) 0R

Slany - 29 maj (29.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(2,3,3,3,3) 14
2Josef FrancOlymp Praga(3,3,d,3,3) 12
3Roman AndrusivRacek Pardubice(d,3,3,2,3) 11+3
4Pavel HlavacekRacek Pardubice(3,3,1,2,2) 11+2
5Petr VacekSlany(3,1,2,2,3) 11+1
6Jan HlacinaSlany(2,2,2,3,1) 10
7Pavel NavaraZlata Pribla Pardubice(3,2,d,3,d) 8
8Jiri TomsSlany(t,0,3,2,2) 7
9Marek KnizeMarketa Praga(d,1,2,1,2) 6
10Milan NosekMarketa Praga(1,1,1,1,1) 5
11Vladimir PospisilChabarovice(2,d,2,0,u/-) 4
12Michal PospisilChabarovice(0,2,0,1,0) 3
13Petr DvorakKoprivnice(1,0,0,u,2) 3
14Jiri HudecekBrezolupy(t,2,1,0,u) 3
15Petr PolasekBrezolupy(0,1,u,1,1) 3
16Dusan BenesKoprivnice(1,w,w/2min.,0,u/-) 1
17Ondrej SebelaMarketa Praga(2,1,3,t) 6
18Fritz TeffnerBrezolupy(ns) ns

Praga - 29 czerwiec (29.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Josef FrancOlymp Praga(2,3,3,3,3) 14
3Ondrej SebelaMarketa Praga(3,3,2,3,1) 12+3
4Roman AndrusivRacek Pardubice(3,3,3,1,2) 12+2
5Kvetoslav SebelaMarketa Praga(2,2,3,0,3) 10
6Miroslav FenclSlany(3,2,2,2,0) 9
7Jiri TomsSlany(1,2,w,2,3) 8
8Jan HlacinaSlany(2,1,1,3,1) 8
9Pavel HlavacekRacek Pardubice(1,1,2,2,2) 8
10Marek KnizeMarketa Praga(2,0,1,2,2) 7
11Petr VacekSlany(0,1,2,1,2) 6
12Vladimir PospisilChabarovice(0,2,d,1,0) 3
13Michal PospisilChabarovice(0,0,1,1,1) 3
14Petr PolasekBrezolupy(1,0,d,u,1) 2
15Jiri HudecekBrezolupy(1,1,t,t,0) 2
16Milan NosekMarketa Praga(u,w,1,0,0) 1
17Fritz TeffnerBrezolupy(0,0) 0R

Chabarovice - 3 lipiec (03.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(2,3,3,3,3) 14
3Miroslav FenclSlany(1,3,3,3,3) 13
4Kvetoslav SebelaMarketa Praga(1,2,3,2,2) 10
5Petr VacekSlany(0,3,2,3,1) 9
6Pavel HlavacekRacek Pardubice(3,2,u,2,2) 9
7Marek KnizeMarketa Praga(2,2,2,2,d) 8
8Ondrej SebelaMarketa Praga(1,1,2,u,3) 7
9Jiri TomsSlany(3,0,1,1,1) 6
10Roman AndrusivRacek Pardubice(2,w,t,2,2) 6
11Michal PospisilChabarovice(1,2,2,1,w) 6
12Jan HlacinaSlany(3,0,u,0,2) 5
13Petr PolasekBrezolupy(2,1,0,1,d) 4
14Jiri HudecekBrezolupy(0,0,1,1,1) 3
15Milan NosekMarketa Praga(0,1,1,u,0) 2
16Vladimir PospisilChabarovice(t,1,u,-,-) 1

Svitavy - 20 sierpień (20.08).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancOlymp Prague(3,3,3,3,3) 15
2Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(3,3,2,3,3) 14
3Roman AndrusivRacek Pardubice(2,3,3,2,3) 13
4Kvetoslav SebelaMarketa Prague(3,2,1,3,2) 11
5Ondrej SebelaMarketa Prague(3,2,2,3,d) 10
6Jiri HudecekBrezolupy(1,2,3,2,2) 10
7Petr VacekSlany(0,3,0,2,3) 8
8Jiri TomsSlany(1,2,2,2,1) 8
9Marek KnizeMarketa Prague(2,1,w/2min.,1,2) 6
10Jan HlacinaSlany(2,0,1,1,2) 6
11Michal PospisilChabarovice(d,1,3,0,0) 4
12Petr PolasekBrezolupy(1,0,d,1,1) 3
13Miloslav ProkopSlany(2,u,t,u,-) 2
14Milan NosekMarketa Prague(u,1,u,0,1) 2
15Vladimir PospisilChabarovice(-,t,t,1,t) 1
16Pavel HlavacekRacek Pardubice(w,-,-,-,-) 0

Brezolupy - 5 wrzesień (05.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancOlymp Prague(3,3,3,3,3) 15
2Kvetoslav SebelaMarketa Prague(3,3,2,3,2) 13
3Roman AndrusivRacek Pardubice(d,2,3,3,3) 11
4Miroslav FenclSlany(3,2,1,1,3) 10
5Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(u,3,3,3,0) 9
6Pavel HlavacekRacek Pardubice(2,d,3,1,3) 9
7Jan HlacinaSlany(1,2,2,2,2) 9
8Ondrej SebelaMarketa Prague(3,2,d,2,1) 8
9Marek KnizeMarketa Prague(2,1,2,0,2) 7
10Petr VacekSlany(2,1,1,2,1) 7
11Jiri HudecekBrezolupy(2,0,2,2,0) 6
12Vladimir PospisilChabarovice(0,3,d,1,0) 4
13Petr PolasekBrezolupy(1,1,1,0,1) 4
14Michal PospisilChabarovice(1,1,0,1,0) 3
15Miloslav ProkopSlany(0,0,0,u,2) 2
16Fritz TeffnerBrezolupy(0,0,w/2min.,-,-) 0
17Filip MusilSlany(1,0,1) 2

Pardubice - 16 kwiecień (16.04).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel NavaraZlata Pribla Pardubice3,3,3,3 12
2Jiri TomsSlany3,3,3,2 11
3Kvetoslav SebelaMarketa Praga3,2,2,3 10
4Roman AndrusivRacek Pardubiced,3,3,3 9
5Petr VacekSlany2,2,2,3 9
6Jiri HudecekBrezolupyt,3,3,w 6
7Jan HlacinaRacek Pardubiceu,1,2,2 5
8Filip JichaMarketa Praga2,2,w,u 4
9Miloslav ProkopSlany2,1,1,u 4
10David GrundChabarovice3,0,0,0 3
11Petr PolasekBrezolupyu,w/2min.,1,2 3
12Milan NosekMarketa Praga1,2,0,u 3
13Michal PospisilChabarovicew,u,1,2 3
14Pavel HlavacekRacek Pardubiced,t,2,1 3
15Petr DvorakKoprivnice1,1,u,1 3
16Fritz TeffnerBrezolupyu,0,u,1 1





2000

6 rund: Pardubice - 15 kwiecień, Praga - 9 maj, Slany - 19 maj, Svitavy - 17 czerwiec, Mseno - 9 wrzesień, Brezolupy - 24 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancOlymp Praga(-,14,15,15,15,[1]) 59
2Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(15,14,14,14,[14],[14]) 57
3Miroslav FenclSlany(14,13,[10],[12],13,15) 49
4Kvetoslav SebelaMarketa Praga(12,13,13,[9],11,10) 47
5Ondrej SebelaMarketa Praga(11,[8],-,12,11,11) 31
6Jan BaliharChabarovice([5],7,[0],9,10,9) 21
7Jan HlacinaSlany(7,10,9,9,[4],[4]) 35
8Pavel HlavacekZlata Pribla Pardubice(11,-,9,9,6,[0]) 29
9Marek KnizeMarketa Praga(7,[6],8,9,8,[5]) 30
10Filip MusilMarketa Praga(4,[4],5,[2],8,7) 15
11Jiri HudecekBrezolupy(6,6,6,6,-,[4]) 24
12Zdenek Simota IIPlzen(-,3,8,[1],5,7) 12
13Petr VacekSlany(9,[1],7,4,2,-) 21
14Michal PospisilChabarovice(4,8,5,-,0,[1]) 17
15Miloslav ProkopSlany(4,4,5,4,-,-) 17
16Petr PolasekBrezolupy(5,5,[0],2,-,1) 12
17Martin MalekBrezolupy(-,-,-,-,5,8) 13
18Patrik LinhartSlany(-,-,0,-,6,7) 9
19Antonin GallianiMarketa Praga(1,2,4,-,-,-) 7
20Petr KotekZlata Pribla Pardubice(-,-,-,2,-,3) 5
21Jan VondraMarketa Praga(4,0,-,-,-,-) 4
22Petr MalekZlata Pribla Pardubice(1,0,-,1,-,-) 2
23Vladimir PospisilChabarovice(-,-,-,-,1,-) 1
24Petr DvorakKoprivnice(0,-,-,-,-,-) 0
25Pavel PolasekBrezolupy(-,-,-,0,-,-) 0
26Roman HardeggerChabarovice(-,-,-,-,0,-) 0

Pardubice - 15 kwiecień (15.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Miroslav FenclSlany(3,3,3,3,2) 14
3Kvetoslav SebelaMarketa Praga(2,3,3,3,1) 12
4Ondrej SebelaMarketa Praga(3,3,2,3,0) 11
5Pavel HlavacekZlata Pribla Pardubice(3,2,1,2,3) 11
6Petr VacekSlany(2,2,2,1,2) 9
7Marek KnizeMarketa Praga(1,2,d,1,3) 7
8Jan HlacinaSlany(0,2,2,2,1) 7
9Jiri HudecekBrezolupy(0,1,3,0,2) 6
10Jan BaliharChabarovice(2,1,d,2,d) 5
11Petr PolasekBrezolupy(1,0,1,2,1) 5
12Michal PospisilChabarovice(1,3) 4+3R
13Miloslav ProkopSlany(2,u,2,w,0) 4+2
14Filip MusilMarketa Praga(1,1,1,1,0) 4+1
15Jan VondraMarketa Praga(0,d,1,1,2) 4+d
16Antonin GallianiMarketa Praga(t,d,u,0,1) 1
17Petr MalekZlata Pribla Pardubice(1) 1R
18Petr DvorakKoprivnice(0,t,w,u,-) 0

Pardubice - 14 kwiecień (14.04).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ondrej SebelaMarketa Praga(2,3,3,3,3) 14
2Pavel HlavacekZlata Pribla Pardubice(3,2,2,3,3) 13
3Petr VacekSlany(u,2,3,3,3) 11
4Jan HlacinaSlany(1,3,1,2,3) 10
5Miloslav ProkopSlany(2,2,2,1,2) 9
6Petr PolasekBrezolupy(1,1,1,3,2) 8
7Marek KnizeMarketa Praga(3,1,0,2,1) 7
8Jiri HudecekBrezolupy(2,0,2,2,1) 7
9Filip MusilMarketa Praga(1,1,2,1,2) 7
10Jan BaliharChabarovice(t,3,3,w,t) 6
11Antonin GallianiMarketa Praga(2,0,0,1,0) 3
12Jan VondraMarketa Praga(t,0,d,2,1) 3
13Petr DvorakKoprivnice(0,1,1,1,d) 3
14Michal PospisilChabarovice(d,2,d,0,d) 2
15Petr MalekZlata Pribla Pardubice(1,0,1,0,0) 2
16Vladimir PospisilChabarovice(u,-,-,-,-) 0
17Manuel HauzingerAustria(3,3,3,3,d) 12R





2001

7 rund: Pardubice - 21 kwiecień, Slany - 1 maj, Divisov - 5 maj, Mseno - 8 lipiec, Koprivnice - 1 wrzesień, Mseno - 15 wrzesień, Brezolupy - 23 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav FenclSlany(12,15,[11],15,15,14,-,14) 85
2Tomas SuchanekZP Pardubice(15,12,[3],12,13,15,-,14) 81
3Zdenek Simota IIPlzen(12,11,13,-,12,12,-,11) 71
4Martin MalekBrezolupy([6],10,14,10,14,6,-,12) 66
5Lubos Tomicek IIIMarketa Praga(11,9,10,11,[8],12,-,9) 62
6Filip MusilPraga(10,[8],10,9,10,8,-,12) 59
7Patrik LinhartSlany(7,10,8,7,11,[4],-,7) 50
8Marek KnizeMarketa Praga([5],8,7,6,7,8,-,6) 42
9Antonin GallianiMarketa Praga(4,[3],4,8,5,9,-,7) 37
10Ondrej SebelaMarketa Praga(12,11,13,-,-,-,-,-) 36
11Jan VondraMarketa Praga(-,1,5,7,5,4,-,6) 28
12Pavel PolasekBrezolupy(5,6,6,6,-,0,-,-) 23
13Jan BaliharChabarovice(-,-,-,11,4,1,-,6) 22
14Petr PolasekBrezolupy(5,8,3,3,-,-,-,-) 19
15Richard FristenskyBrezolupy(0,1,-,0,5,8,-,3) 17
16Petr MalekZP Pardubice(2,0,-,5,2,4,-,3) 16
17Michal PospisilChabarovice(-,-,-,-,-,5,-,8) 13
18Vladimir PospisilChabarovice(6,6,-,-,-,-,-,-) 12
19Petr KotekZP Pardubice(-,-,5,4,-,-,-,-) 9
20Filip JichaMarketa Praga(5,0,-,-,-,-,-,-) 5
21Martin StepanekZP Pardubice(-,1,4,-,-,-,-,-) 5
22Zdenek SuranskyBrezolupy(-,-,-,-,4,0,-,0) 4
23Lukas FortMarketa Praga(2,-,0,-,-,0,-,1) 3
24Tomas BartlChabarovice(-,-,-,3,-,-,-,-) 3
25Petr TomanekKoprivnice(-,-,-,-,3,-,-,-) 3
26Roman HardeggerChabarovice(1,-,-,-,-,0,-,-) 1

Pardubice - 20 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik LinhartSlany- 14
2Antonin GallianiMarketa Praga- 11
3Vladimir PospisilChabarovice- 10
4Filip JichaMarketa Praga- 10
5Lubos Tomicek IIIMarketa Praga- 9
6Martin MalekBrezolupy- 9
7Lukas FortMarketa Praga- 9
8Pavel PolasekBrezolupy- 8
9Roman HardeggerChabarovice- 7+3
10Richard FristenskyBrezolupy- 7+2
11Petr MalekZlata Pribla Pardubice- 6
12Martin StepanekZlata Pribla Pardubice- 5
13Zdenek MasnyKoprivnice- 4
14Jan VondraMarketa Praga- 4
15Petr TomanekKoprivnice- 2
16Tomas BartlChabarovice- 1





2002

6 rund: Pardubice - 27 kwiecień, Slany - 8 maj, Koprivnice - 8 czerwiec, Svitavy - 22 czerwiec, Praga - 25 lipiec, Brezolupy - 22 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(14,14,[12],14,13,14) 69
2Miroslav FenclSlany(14,14,[9],12,15,12) 67
3Jan JarosMarketa Praga(11,10,10,9,[8],14) 54
4Lubos Tomicek IIIMarketa Praga(8,12,9,11,[8],13) 53
5Jan BaliharChabarovice(9,8,[6],9,10,8) 44
6Jan HlacinaSlany([2],9,9,8,7,10) 43
7Martin MalekBrezolupy(11,-,4,13,14,-) 42
8Michal PospisilMseno(10,9,8,-,5,6) 38
9Jan VondraMarketa Praga(8,8,[5],7,7,6) 36
10Patrik LinhartSlany(8,12,8,-,-,4) 32
11Filip MusilMseno(10,-,7,7,7,-) 31
12Antonin GallianiMarketa Praga(3,-,0,11,7,6) 27
13Richard FristenskyBrezolupy(3,5,[2],5,5,8) 26
14Zdenek Simota IIPlzen(-,-,-,2,6,12) 20
15Veroslav KollertMseno(3,3,-,7,2,3) 18
16Petr MalekZlata Pribla Pardubice(3,6,3,3,2,[1]) 17
17Pavel HlavacekMseno(-,4,-,-,4,2) 10
18Zdenek SuranskyBrezolupy(-,3,0,1,-,0) 4
19Roman HardeggerChabarovice(3,1,-,-,-,-) 4
20Michal MatulaKoprivnice(-,-,1,-,0,1) 2
21Lukas UrbanZlata Pribla Pardubice(-,-,2,0,-,-) 2
22Michal JurenaBrezolupy(-,1,-,-,-,-) 1
23Lubos VelinskyZlata Pribla Pardubice(-,-,-,0,0,-) 0
24Hynek StichauerZlata Pribla Pardubice(-,-,-,0,-,-) 0

Pardubice - 27 kwiecień.

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan JarosMarketa Praga(3,3) 6+3
2Jan HlacinaSlany(3,3) 6+2
3Veroslav KollertMseno(2,2) 4+1
4Roman HardeggerChabarovice(2) 2+0
5Matyas HlavacekMseno(1,w) 1+3
6Zdenek SuranskyBrezolupy(w,w) 0+2
7Michal JurenaBrezolupy(1,2) 2+w
8Lukas UrbanZlata Pribla Pardubice(0,2) 2+w





2003

6 rund: Pardubice - 27 kwiecień, Slany - 6 maj, Koprivnice - 10 maj, Brezolupy - 1 czerwiec, Divisov - 17 sierpień, Praga - 2 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(14,15,15,-,11,15) 70
2Miroslav FenclSlany(13,13,[10],15,12,14) 67
3Jan JarosMarketa Praga(11,13,11,14,[11],12) 61
4Zdenek Simota IIPlzen(8,11,13,[5],10,10) 52
5Lubos Tomicek IIIMarketa Praga(8,13,8,13,9,[0]) 51
6Patrik LinhartSlany(12,10,12,[0],7,7) 48
7Martin MalekBrezolupy(11,9,13,-,-,6) 39
8Jan BaliharChabarovice(8,6,4,10,[2],10) 38
9Jan HlacinaSlany(7,5,8,11,6,[5]) 37
10Veroslav KollertMseno(7,[3],9,5,5,8) 34
11Filip SiteraMseno(3,2,[2],11,6,11) 33
12Matyas HlavacekMseno(3,2,5,7,-,8) 25
13Hynek StichauerZlata Pribla Pardubice(5,6,4,6,2,[1]) 25
14Zdenek SuranskyBrezolupy/Mseno(nkv,nkv,1,4,4,3) 12
15Jan VondraMarketa Praga(0,4,nkv,3,4,-) 11
16Richard FristenskyBrezolupy(1,5,1,4,-,-) 11
17Petr MalekZlata Pribla Pardubice(nkv,nkv,3,4,0,3) 10
18Antonin GallianiMarketa Praga(4,1,-,-,5,-) 10
19Michal MatulaKoprivnice(nkv,nkv,0,3,0,4) 7
20Michal PospisilMseno(3,nkv,-,3,-,-) 6
21Lubos VelinskyZlata Pribla Pardubice(2,nkv,nkv,nkv,nkv,2) 4
22Jakub HejralMseno(nkv,2,-,-,0,-) 2
23Jan MarkvartPlzen(nkv,nkv,-,0,nkv,-) 0
24Lukas UrbanZlata Pribla Pardubice(nkv,nkv,nkv,nkv,nkv,-) 0
25Filip MusilMseno(-,nkv,-,-,-,-) 0
26Jakub FabianMarketa Praga(-,-,-,-,nkv,nkv) 0






2004

6 rund: Slany - 24 kwiecień, Brezolupy - 12 czerwiec, Pardubice - 23 czerwiec, Koprivnice - 4 wrzesień, Plzen - 9 wrzesień, Praga - 22 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav FenclSlany(12,12,13,15,11,12) 75
2Zdenek Simota IIPlzen(12,13,12,11,12,14) 74+3
3Jan JarosMarketa Praga(14,13,12,12,13,10) 74+2
4Filip SiteraMseno(9,10,10,14,10,14) 67
5Tomas SuchanekPardubice(10,14,5,13,12,9) 63
6Martin MalekBrezolupy(8,9,10,9,13,11) 60
7Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(9,9,10,10,9,12) 59
8Hynek StichauerPardubice(6,7,6,7,8,6) 40
9Antonin GallianiMarketa Praga(5,3,7,6,10,7) 38
10Patrik LinhartSlany(13,10,9,4,1,-) 37
11Veroslav KollertMseno(6,7,-,8,6,6) 33
12Zdenek SuranskyMseno(0,2,7,4,4,3) 20
13Michal MatulaMarketa Praga(-,5,6,1,1,4) 17
14Martin GavendaBrezolupy(nk,1,4,3,3,5) 16
15Jan VondraMarketa Praga(4,3,4,-,-,-) 11
16Matej KusMarketa Praga(-,-,-,2,4,4) 10
17Jan BaliharPlzen(5,-,-,-,-,-) 5
18Patrik DoubekMarketa Praga(nk,-,2,-,2,ns) 4
19Jan MarkvartPlzen(nk,2,-,ns,0,1) 3
20Lubos VelinskyPardubice(3,-,-,-,-,-) 3
21Jan HalabrinŻarnovica (Słowacja)(nk,nk,ns,-,-,2) 2
22Michael GregorMarketa Praga(nk,0,1,ns,1,ns) 2
23Adam VandirekMarketa Praga(2,-,-,-,-,-) 2
24Vladislav TrojakBrezolupy(nk,-,-,1,-,nk) 1
25Jakub FabianMarketa Praga(0,0,-,ns,nk,nk) 0
26Pavel FuksaPardubice(-,nk,0,-,-,-) 0
27Matyas HlavacekMseno(0,-,-,-,-,-) 0
28Petr BazikaMarketa Praga(nk,nk,-,-,-,-) 0
28Petr MalekPardubice(nk,-,-,-,-,-) 0
28Lukas UrbanPardubice(nk,nk,-,-,-,-) 0

Slany - 24 kwiecień (24.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan JarosAK Marketa Praga(3,3,3,3,2) 14
2Patrik LinhartSlany(3,3,2,2,3) 13
3Zdenek Simota IIPlzen(d,3,3,3,3) 12+3
4Miroslav FenclSlany(3,2,1,3,3) 12+d
5Tomas SuchanekPardubice(2,1,3,2,2) 10
6Filip SiteraMseno(2,2,2,1,2) 9+3
7Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(2,3,2,2,0) 9+d
8Martin MalekBrezolupy(3,1,0,3,1) 8
9Hynek StichauerPardubice(1,0,3,0,2) 6
10Veroslav KollertMseno(2,2,0,1,1) 6
11Jan BaliharPlzen(1,0,1,u,3) 5
12Antonin GallianiAK Marketa Praga(d,2,0,2,1) 5
13Jan VondraAK Marketa Praga(d,1,2,1,0) 4
14Lubos VelinskyPardubice(-,0,1,1,1) 3
15Adam VandirekAK Marketa Praga(1,d,1,d,ns) 2
16Jakub FabianAK Marketa Praga(u,0,u) 0R
17Zdenek SuranskyMseno(0,u,w) 0R
18Matyas HlavacekMseno(d,-,-,-,-) 0

Slany - 24 kwiecień (24.04).

Kwalifikacje do 1 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos VelinskyPardubice(3,3)
2Antonin GallianiAK Marketa Praga(3,3)
3Adam VandirekAK Marketa Praga(2,2,3)
4Jan VondraAK Marketa Praga(3,2,3)
5Zdenek SuranskyMseno(3,1,2)
6Jakub FabianAK Marketa Praga(1,3,2)
7Martin GavendaBrezolupy(2,0,1)
8Jan HalabrinZarnovica(1,3,1)
9Petr MalekPardubice(2,0,0)
10Lukas UrbanPardubice(2,1,d)
11Vladislav TrojakBrezolupy(1,2)
12Patrik DoubekAK Marketa Praga(t,2)
13Michael GregorAK Marketa Praga(t,d)
14Petr BazikaAK Marketa Praga(0,1)
15Jan MarkvartPlzen(1,u)
16Michal MatulaAK Marketa Praga(ns)

Brezolupy - 12 czerwiec (12.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekPardubice(3,3,3,2,3) 14
2Jan JarosAK Marketa Praga(3,3,3,1,3) 13+3
3Zdenek Simota IIPlzen(3,3,1,3,3) 13+2
4Miroslav FenclSlany(3,2,3,3,1) 12
5Patrik LinhartSlany(2,2,2,1,3) 10
6Filip SiteraMseno(1,3,2,2,2) 10
7Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(1,0,3,3,2) 9
8Martin MalekBrezolupy(2,1,2,3,1) 9
9Veroslav KollertMseno(2,2,0,1,2) 7
10Hynek StichauerPardubice(d,1,2,2,2) 7
11Michal MatulaAK Marketa Praga(1,2,1,0,1) 5
12Antonin GallianiAK Marketa Praga(2,1,d,t,-) 4
13Jan VondraAK Marketa Praga(1,0,1,1,d) 4
14Jan MarkvartPlzen(2) 2R
15Zdenek SuranskyMseno(0,1,1,0,0) 2
16Martin GavendaBrezolupy(0,0,0,0,1) 1
17Jakub FabianAK Marketa Praga(0,0,0,-,0) 0
18Michael GregorAK Marketa Praga(0,0) 0R

Brezolupy - 12 czerwiec (12.06).

Kwalifikacje do 2 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin GavendaBrezolupy(3)
2Zdenek SuranskyMseno(3)
3Michal MatulaAK Marketa Praga(d,3,3)
4Jakub FabianAK Marketa Praga(d,3)
5Jan VondraAK Marketa Praga(2,2)
6Michael GregorAK Marketa Praga(2,1,2)
7Jan MarkvartPlzen(2,1,1)
8Pavel FuksaPardubice(3,2,w)
9Jan HalabrinZarnovica(3,w,d)
10Petr BazikaAK Marketa Praga(1,w,u)
11Lukas UrbanPardubice(u,w/2min.)

Pardubice - 23 czerwiec (23.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav FenclSlany(3,2,3,3,2) 13
2Zdenek Simota IIPlzen(3,3,u,3,3) 12
3Jan JarosAK Marketa Praga(3,3,3,3,u) 12
4Martin MalekBrezolupy(2,2,w,3,3) 10
5Filip SiteraMseno(3,3,2,1,1) 10
6Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(2,1,3,2,2) 10
7Patrik LinhartSlany(2,w,2,2,3) 9
8Antonin GallianiAK Marketa Praga(1,1,1,2,2) 7
9Zdenek SuranskyMseno(1,2,2,1,1) 7
10Hynek StichauerPardubice(1,t,3,w,2) 6
11Michal MatulaAK Marketa Praga(1,3,w,1,1) 6
12Tomas SuchanekPardubice(d,d,2,0,3) 5
13Martin GavendaBrezolupy(0,1,1,2,0) 4
14Jan VondraAK Marketa Praga(2,w,0,1,1) 4
15Michal GregorAK Marketa Praga(0,0,1,0,0) 1
16Pavel FuksaPardubice(u,w,-,-,-) 0
17Patrik DoubekAK Marketa Praga(2,d,0,0) 1R

Pardubice - 23 czerwiec (23.06).

Kwalifikacje do 3 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal MatulaAK Marketa Praga(3,3)
2Michael GregorAK Marketa Praga(2,2)
3Jan HalabrinZarnovica(3,d,3)
4Zdenek SuranskyMseno(2,1,2)
5Pavel FuksaPardubice(u,3,1)
6Martin GavendaBrezolupy(d,2,u)
7Patrik DoubekAK Marketa Praga(d,1)
8Jan MarkvartPlzen(ns)

Koprivnice - 4 wrzesień (04.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav FenclSlany(3,3,3,3,3) 15
2Filip SiteraMseno(2,3,3,3,3) 14
3Tomas SuchanekPardubice(1,3,3,3,3) 13
4Jan JarosAK Marketa Praga(3,3,2,2,2) 12
5Zdenek Simota IIPlzen(3,2,2,3,1) 11
6Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(2,1,3,2,2) 10
7Martin MalekBrezolupy(3,0,2,1,3) 9
8Veroslav KollertMseno(2,2,1,2,1) 8
9Hynek StichauerPardubice(0,1,2,2,2) 7
10Antonin GallianiAK Marketa Praga(1,2,0,1,2) 6
11Zdenek SuranskyMseno(1,2,1,0,0) 4
12Patrik LinhartSlany(2,0,1,u,1) 4
13Martin GavendaBrezolupy(1,1,1,0,d) 3
14Matej KusAK Marketa Praga(u,1,t,1,0) 2
15Vladislav TrojakBrezolupy(0,0,0,1) 1R
16Michal MatulaAK Marketa Praga(d,u,0,1,d) 1
17Jan MarkvartPlzen(ns)

Koprivnice - 4 wrzesień (04.09).

Kwalifikacje do 4 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej KusAK Marketa Praga(2,3)
2Zdenek SuranskyMseno(3,2)
3Martin GavendaBrezolupy(3,1,3)
4Jan MarkvartPlzen(2,0,2)
5Michael GregorAK Marketa Praga(u,1,ns)
6Jakub FabianAK Marketa Praga(d,2,w)
7Vladislav TrojakBrezolupy(1,1)
8Jan HalabrinZarnovica(ns)

Plzen - 9 wrzesień (09.09),

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan JarosAK Marketa Praga(3,1,3,3,3) 13
2Martin MalekBrezolupy(3,2,3,3,2) 13
3Tomas SuchanekPardubice(d,3,3,3,3) 12
4Zdenek Simota IIPlzen(2,3,1,3,3) 12
5Miroslav FenclSlany(3,3,3,2,d) 11
6Antonin GallianiAK Marketa Praga(2,1,2,2,3) 10
7Filip SiteraMseno(2,2,2,2,2) 10
8Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(3,3,1,1,1) 8
9Hynek StichauerPardubice(2,0,2,2,2) 7
10Veroslav KollertMseno(1,2,2,0,1) 6
11Matej KusAK Marketa Praga(1,2,0,1,0) 4
12Zdenek SuranskyMseno(u,1,0,1,2) 4
13Martin GavendaBrezolupy(0,0,1,1,1) 3
14Patrik DoubekAK Marketa Praga(1,u,1,w,u) 2
15Michal MatulaAK Marketa Praga(t,1,0,0,0) 1
16Michael GregorAK Marketa Praga(0,1) 1R
17Patrik LinhartSlany(1,w,-,-,-) 1
18Jan MarkvartPlzen(0,0) 0R

Plzen - 9 wrzesień (09.09),

Kwalifikacje do 5 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal MatulaAK Marketa Praga(1,2,3)
2Martin GavendaBrezolupy(3,3)
3Matej KusAK Marketa Praga(2,0,2)
4Jan MarkvartPlzen(3,1,1)
5Patrik DoubekAK Marketa Praga(2,2)
6Michael GregorAK Marketa Praga(1,3,0)
7Jakub FabianAK Marketa Praga(0,1)

Praga - 6 październik (06.10).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip SiteraMseno(3,3,3,2,3) 14+3
2Zdenek Simota IIPlzen(3,2,3,3,3) 14+2
3Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(3,3,3,2,1) 12+3
4Miroslav FenclSlany(2,1,3,3,3) 12+2
5Martin MalekBrezolupy(1,3,2,3,2) 11
6Jan JarosAK Marketa Praga(2,2,2,1,3) 10
7Tomas SuchanekPardubice(3,3,1,d,2) 9
8Antonin GallianiAK Marketa Praga(1,2,0,3,1) 7
9Hynek StichauerPardubice(0,0,2,2,2) 6
10Veroslav KollertMseno(2,1,0,1,2) 6
11Martin GavendaBrezolupy(1,2,1,1,0) 5
12Michal MatulaAK Marketa Praga(2,1,0,d,1) 4
13Matej KusAK Marketa Praga(0,1,2,1,u) 4
14Zdenek SuranskyMseno(0,u,0,2,1) 2
15Jan HalabrinZarnovica(1,u,1,0,0) 2
16Jan MarkvartPlzen(0,0,1,0,0) 1
17Michael GregorAK Marketa Praga(ns) nsR
18Patrik DoubekAK Marketa Praga(ns) nsR

Praga - 6 październik (06.10).

Kwalifikacje do 6 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal MatulaAK Marketa Praga(3)
2Martin GavendaBrezolupy(3)
3Jan HalabrinZarnovica(1,3)
4Matej KusAK Marketa Praga(2,3)
5Jan MarkvartPlzen(2,1,t)
6Michael GregorAK Marketa Praga(3,0,2)
7Patrik DoubekAK Marketa Praga(1,1)
8Vladislav TrojakBrezolupy(2,0,w)
9Jakub FabianAK Marketa Praga(3,2,w)


2005

6 rund: Slany - 23 kwiecień (23.04), Praga - 25 maj (25.05), Pardubice - 1 czerwiec (01.06), Brezolupy - 26 czerwiec (26.06), Chabarovice - 3 lipiec (03.07), Mseno - 10 wrzesień (10.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin MalekBrezolupy(8,15,9,15,15,13,75) 75
2Filip SiteraPlzen(9,11,14,11,13,15,73) 73
3Hynek StichauerPardubice(7,12,15,11,11,12,68) 68
4Antonin GallianiMarketa Praha(8,13,13,12,9,12,67) 67
5Patrik LinhartSlany(10,11,8,10,12,10,61) 61
6Veroslav KollertLiberec(9,9,6,12,10,10,56) 56
7Martin GavendaBrezolupy(3,8,8,4,9,7,39) 39
8Martin VaculikZarnovica (SK)(1,8,6,8,7,7,37) 37
9Adam VandirekMarketa Praha(nK,3,5,3,8,10,29) 29
10Matyas HlavacekMseno(7,4,10,8,ns,-,29) 29
11Zdenek SuranskyMseno(2,5,7,4,5,5,28) 28
12Pavel FuksaPardubice(nsR,4,5,6,5,7,27) 27
13Michal MatulaMarketa Praha(4,8,5,7,3,-,27) 27
14Patrik DoubekMarketa Praha(nK,2,3,3,5,3,16) 16
15Tomas SuchanekPardubice(14,-,-,-,-,-,14) 14
16Zdenek Simota IIPlzen(14,-,-,-,-,-,14) 14
17Lubos Tomicek IIIOlymp Praha(14,-,-,-,-,-,14) 14
18Petr BabickaSlany(nK,nK,1,nsR,3,3,7) 7
19Michael GregorMarketa Praha(nK,4,1,2,0,0,7) 7
20Jan JarosOlymp Praha(7,-,-,-,-,-,7) 7
21Matej KusMarketa Praha(2,1,-,-,-,2,5) 5
22Jan MarkvartPlzen(0,0,0,4,1,-,5) 5
23Ladislav KratochvilPardubice(-,-,1,nsR,3,0,4) 4
24Jakub FabianMarketa Praha(nK,1,-,-,-,-,1) 1
25Matej VeselySlany(-,nK,K-ns,-,-,-,-) ns

Slany - 23 kwiecień (23.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekPardubice(3,2,3,3,3) 14+3
2Zdenek Simota IIPlzen(3,3,3,3,2) 14+2
3Lubos Tomicek IIOlymp Praga(3,3,2,3,3) 14+1
4Patrik LinhartSlany(1,1,2,3,3) 10
5Filip SiteraPlzen(2,1,3,2,1) 9
6Veroslav KollertMseno(1,3,2,1,2) 9
7Antonin GallianiMarketa Praga(2,2,0,1,3) 8
8Martin MalekBrezolupy(2,2,1,2,1) 8
9Jan JarosOlymp Praga(3,3,1,w,-) 7
10Hynek StichauerPardubice(2,0,3,2,0) 7
11Matyas HlavacekMseno(1,2,1,1,2) 7
12Michal MatulaMarketa Praga(1,1,0,u,2) 4
13Martin GavendaBrezolupy(0,u,1,2,0) 3
14Zdenek SuranskyMseno(0,0,2,0,0) 2
15Matej KusMarketa Praga(d,1,d,0,1) 2
16Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(0,0,0,w,1) 1
17Jan MarkvartPlzen(0) 0R
18Pavel FuksaPardubice DNR()

Slany - 23 kwiecień (23.04).

Kwalifikacje do 1 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin GavendaBrezolupy(3)
2Matyas HlavacekMseno(3,3)
3Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(w,3,3)
4Matej KusMarketa Praga(w,3)
5Jan MarkvartPlzen(0,2)
6Pavel FuksaPardubice(3,1,2)
7Patrik DoubekMarketa Praga(1,1)
8Jakub FabianMarketa Praga(2,2,1)
9Michael GregorMarketa Praga(1,1,0)
10Adam VandirekMarketa Praga(2,2,d)
11Petr BabickaSlany(1,ns,)

Praga - 25 maj (25.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin MalekBrezolupy(3,3,3,3,3) 15
2Antonin GallianiMarketa Praga(2,2,3,3,3) 13
3Hynek StichauerPardubice(3,2,2,2,3) 12
4Patrik LinhartSlany(u,3,3,3,2) 11
5Filip SiteraPlzen(2,3,2,3,1) 11
6Veroslav KollertLiberec(3,3,1,t,2) 9
7Martin GavendaBrezolupy(1,0,3,1,3) 8
8Michal MatulaMarketa Praga(3,1,2,2,0) 8
9Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(2,2,1,2,1) 8
10Zdenek SuranskyMseno(0,2,1,1,1) 5
11Matyas HlavacekMseno(d,d,0,2,2) 4
12Pavel FuksaPardubice(2,1,0,0,1) 4R
13Michael GregorMarketa Praga(,0,1,1,2) 4R
14Adam VandirekMarketa Praga(t,w,2,1,0) 3
15Patrik DoubekMarketa Praga(1,1,0,w,0) 2
16Jakub FabianMarketa Praga(0,1,0,u,w) 1
17Matej KusMarketa Praga(1,u/d,-,-,-) 1
18Jan MarkvartPlzen(d,-,w/2min.,d,-) 0

Praga - 25 maj (25.05).

Kwalifikacje do 2 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin GavendaBrezolupy(3)
2Adam VandirekMarketa Praga(3,3)
3Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(2,3)
4Matej KusMarketa Praga(2,3)
5Zdenek SuranskyMseno(1,2)
6Patrik DoubekMarketa Praga(2,1,2)
7Jan MarkvartPlzen(3,0,1)
8Jakub FabianMarketa Praga(1,2,1)
9Pavel FuksaPardubice(1,3,w)
10Michael GregorMarketa Praga(2,0,w)
11Matej VeselySlany(0,1)
12Petr BabickaSlany(0)

Pardubice - 1 czerwiec (01.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hynek StichauerPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Filip SiteraPlzen(3,3,3,2,3) 14
3Antonin GallianiMarketa Praga(2,3,2,3,3) 13
4Matyas HlavacekMseno(1,2,3,2,2) 10
5Martin MalekBrezolupy(2,2,2,3,w) 9
6Patrik LinhartSlany(3,2,3,0,d) 8
7Martin GavendaBrezolupy(1,0,1,3,3) 8
8Zdenek SuranskyMseno(2,1,2,0,2) 7
9Veroslav KollertLiberec(d,3,2,1,d) 6
10Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(1,1,1,1,2) 6
11Adam VandirekMarketa Praga(3,d,d,2,d) 5
12Michal MatulaMarketa Praga(2,1,w,d,2) 5
13Pavel FuksaPardubice(0,2,1,1,1) 5
14Patrik DoubekMarketa Praga(u,1,u,2,0) 3
15Michael GregorMarketa Praga(d,0,0,0,1) 1
16Petr BabickaSlany(1) 1R
17Ladislav KratochvilPardubice(1) 1R
18Jan MarkvartPlzen(0,d,-,-,-) 0

Pardubice - 1 czerwiec (01.06).

Kwalifikacje do 3 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam VandirekMarketa Praga(3,3)
2Pavel FuksaPardubice(3)
3Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(2,3)
4Jan MarkvartPlzen(w/2min.,3)
5Michael GregorMarketa Praga(1,2)
6Patrik DoubekMarketa Praga(3,1,2)
7Zdenek SuranskyMseno(2,d)
8Petr BabickaSlany(1,1)
9Matej VeselySlany(2,u,ns)
10Ladislav KratochvilPardubice(0)

Brezolupy - 26 czerwiec (26.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin MalekBrezolupy(3,3,3,3,3) 15
2Antonin GallianiMarketa Praga(3,2,1,3,3) 12+3
3Veroslav KollertLiberec(3,3,3,2,1) 12+2
4Filip SiteraPlzen(d,3,3,3,2) 11
5Hynek StichauerPardubice(3,2,2,2,2) 11
6Patrik LinhartSlany(2,3,2,3,d) 10
7Matyas HlavacekMseno(w,1,3,1,3) 8
8Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(2,2,2,1,1) 8
9Michal MatulaMarketa Praga(1,1,0,2,3) 7
10Pavel FuksaPardubice(1,1,2,2,0) 6
11Jan MarkvartPlzen(0,2,1,0,1) 4
12Zdenek SuranskyMseno(1,0,1,u,2) 4
13Martin GavendaBrezolupy(2,0,u,1,1) 4
14Adam VandirekMarketa Praga(2,d,1,0,0) 3
15Patrik DoubekMarketa Praga(1,1,0,1,0) 3
16Michael GregorMarketa Praga(0,0,0,0,2)
17Petr BabickaSlany() nsR
17Ladislav KratochvilPardubice() nsR

Brezolupy - 26 czerwiec (26.06).

Kwalifikacje do 4 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel FuksaPardubice(3,3)
2Adam VandirekMarketa(3,2)
3Jan MarkvartPlzen(u,3,3)
4Patrik DoubekMarketa(2,1,2)
5Michael GregorMarketa(2,u,1)
6Petr BabickaSlany(1,2,0)
7Ladislav KratochvilZP(1,1)

Chabarovice - 3 lipiec (03.07).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin MalekBrezolupy(3,3,3,3,3) 15
2Filip SiteraPlzen(2,3,3,3,2) 13
3Patrik LinhartSlany(3,3,2,2,2) 12
4Hynek StichauerPardubice(3,2,w,3,3) 11
5Veroslav KollertLiberec(3,3,3,u,1) 10
6Antonin GallianiMarketa Praga(2,2,2,M,3) 9
7Martin GavendaBrezolupy(2,2,2,2,1) 9
8Adam VandirekMarketa Praga(2,0,3,2,1) 8
9Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(u,1,1,3,2) 7
10Zdenek SuranskyMseno(1,u,u,1,3) 5
11Patrik DoubekMarketa Praga(1,2,2,0,0) 5
12Pavel FuksaPardubice(d,1,1,2,1) 5
13Michal MatulaMarketa Praga(u,d,u,1,2) 3
14Petr BabickaSlany(d,1,1,1,0) 3
15Ladislav KratochvilPardubice(u,u,1,w,-) 1
16Jan MarkvartPlzen()
17Michael GregorMarketa Praga(w) 0R

Chabarovice - 3 lipiec (03.07).

Kwalifikacje do 5 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam VandirekMarketa(3,3)
2Jan MarkvartPlzen(2,2)
3Petr BabickaSlany(1,3)
4Patrik DoubekMarketa(1,2)
5Ladislav KratochvilPardubice(2,u,1)
6Michael GregorMarketa(3,1,w)

Mseno - 10 wrzesień (10.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip SiteraPlzen(3,3,3,3,3) 15
2Martin MalekBrezolupy(3,2,2,3,3) 13
3Hynek StichauerPardubice(3,2,3,1,3) 12+w/2min.
4Antonin GallianiMarketa Praga(3,3,2,2,2) 12+w/2min.
5Patrik LinhartSlany(2,u,3,2,3) 10
6Veroslav KollertLiberec(1,3,1,3,2) 10
7Adam VandirekMarketa Praga(2,3,1,2,2) 10
8Martin GavendaBrezolupy(2,0,3,1,1) 7
9Martin VaculikZarnovica (Słowacja)(w,1,2,3,1) 7
10Pavel FuksaPardubice(2,2,2,1,0) 7
11Zdenek SuranskyMseno(1,1,1,0,2) 5
12Petr BabickaSlany(1,2,0,0,0) 3
13Patrik DoubekMarketa Praga(d,1,0,2,0) 3
14Richard FristenskyBrezolupy(0,1,0,1,1) 3
15Matej KusMarketa Praga(0,u,1,d,1) 2
16Michael GregorMarketa Praga(w,-,-,-,-) 0
17Ladislav KratochvilPardubice(u,0) 0



2006

7 rund: Pardubice - 26 kwiecień, Slany - 8 maj, Praga - 31 maj, Chabrovice - 24 czerwiec, Mseno - 7 lipiec, Żarnovica - 16 lipiec, Plzen - 31 sierpień.

Uwaga ! Odliczano dwa najgorsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip SiteraPlzen(10,15,15,13,11,14,14) 71
2Martin MalekBrezolupy(9,14,9,15,15,12,10) 66
3Hynek StichauerPardubice(12,-,13,13,10,11,12) 61
4Antonin GallianiPraga(13,12,10,11,12,12,11) 60
5Veroslav KollertMseno(9,13,12,12,11,10,12) 60
6Matej KusPraga(10,6,11,10,12,9,7) 52
7Martin VaculikŻarnovica (Słowacja)(5,7,7,9,10,11,10) 50
8Martin GavendaBrezolupy(4,4,10,8,9,10,10) 47
9Adam VandirekPraga(7,9,6,1,6,8,7) 37
10Pavel FuksaPardubice(5,9,10,6,7,5,1) 37
11Patrik DoubekPraga(NK,4,5,7,5,5,4) 36
12Richard FristenskyBrezolupy(0,7,NK,-,3,5,5) 30
13Petr BabickaSlany(2,NK,2,4,3,3,6) 18
14Michael HadekPlzen(4,10,0,-,-,3,1) 18
15Zdenek Simota IIPlzen(15,-,-,-,-,-,-) 15
16Lubos Tomicek IIIPraga(13,-,-,-,-,-,-) 13
17Jakub FabianPraga(0R,4,2,4,-,2,-) 12
18Michal DudekSlany(NK,-,1R,3,2,NS,2) 8
19Jaroslav SavataPraga(-,2R,-,2,NS,-,-) 4
20Lubos VelinskyPardubice(-,-,4,-,NK,-,-) 4
21Dominik JechPraga(NK,0,1R,1,NS,NK,1) 3
22Zdenek SuranskyLiberec(1,2,-,-,-,-,-) 3
23Matej VeselyPraga(NK,0R,NK,-,2,NK,0R) 2
24Pavol PuckoPraga(-,-,-,-,1,0,NK) 1
25Radim ChodSlany(-,1,-,-,NK,NK,NK) 1
26Ladislav KratochvilPardubice(1R,NK,NK,-,-,NK,NK) 1
27Michal MatulaPraga(NK,NK,1,-,-,-,-) 1
28Rastislav BandziŻarnovica (Słowacja)(NK,-,NK,NS,-,NS,0R) 0
29Tomaz HanzlikPlzen(-,NK,NK,0,-,-,-) 0
30Petr VaicPlzen(NK,-,-,-,-,-,-,) 0
30Ondrej PolecPraga(,-,-,-,-,-,-,NK) 0
30Petr VaicPlzen(NK,-,-,-,-,-,-,) 0






2007

4 rundy: Slany - 14 kwiecień, Pardubuce - 18 maj, Chabarovice - 30 czerwiec, Plzen - 5 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip SiteraPlzen(14,15,14,14) 57
2Martin VaculikSlany(12,12+2,11,15) 50+3
3Matej KusPraga(13,11,14,12+3) 50+2
4Michael HadekPlzen(9,13,8,12+1) 42
5Martin GavendaPraga(9,8,10,12+2) 39
6Adam VandirekPraga(10,12+3,12,-) 34
7Hynek StichauerPardubice(-,11,12,10) 33
8Pavel FuksaPardubice(9,9,5,6) 29
9Patrik DoubekPraga(5,7,6,7) 25
10Petr BabickaSlany(5,6,-,7) 18
11Lubos Tomicek IIIPraga(15,-,-,-) 15
12Dominik JechPraga(5,4,3,2) 14
13Michal DudekSlany(2,5,-,5) 12
14Jan Holub IIIPlzen(-,3,6,3) 12
15Pavol PuckoPraga(2,3,-,6) 11
16Michal MatulaPraga(4,0,-,-) 4
17Matyas HlavacekMseno(-,-,-,3) 3
18Radim ChodSlany(-,-,3,-) 3
19Lubos VelinskyPardubice(3,-,-,-) 3
20Matej VeselyPraga(ns,1,-,-) 1
21Jakub FabianPraga(1,ns,-,-) 1
22Jaroslav SlavataPraga(1R,-,-,-) 1
23Tomas OpatrnyPlzen(-,-,-,0) 0
24Rastislav BandziŻarnovica, Słowacja(-,0R,-,-) 0
25Kamil ZielińskiTarnów, Polska(-,-,11,-) 11
26Łukasz KiełbasaTarnów, Polska(-,-,4,-) 4






2008

6 rund: Pardubice - 12 kwiecień, Praga - 10 czerwiec, Koprivnice - 27 czerwiec, Mseno - 25 lipiec, Slany - 26 czerwiec, Plzen - 1 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej KusPraga(15,14,15,15,14,-,) 73
2Hynek StichauerPardubice(13,11,14,14,-,15,) 67
3Martin GavendaPraga(8,7,11,9,12,10,) 57
4Michael HadekPlzen(8,9,-,11,12,13,) 53
5Jan Holub IIIPlzen(5,7,10,5,12,10,) 49
6Michal DudekSlany(8,6,8,7,8,7,) 44
7Marcin PiekarskiMseno, Polska(12,11,-,10,-,-,) 33
8Pavol PuckoPraga(7,5,10,8,-,-,) 30
9Martin VaculikSlany, Słowacja(14,13,-,-,-,-,) 27
10Filip SiteraPlzen(-,15,-,10,-,-,) 25
11Adam VandirekPraga(8,10,-,4,-,-,) 22
12Vaclav Milik IIPardubice(-,-,-,-,10,10,) 20
13Mateusz KowalczykSlany, Polska(7,-,13,-,-,-,) 20
14Jakub FenclPraga(1,3,3,4,2,4,) 17
15Roman CejkaSlany(-,-,-,-,6,9,) 15
16Petr BabickaSlany(0,6,-,4,5,NC,) 15
17Pavel FuksaMseno(6,-,-,6,-,-,) 12
18Marcel KajzerMseno, Polska(-,-,-,10,-,-,) 10
19Kamil CieślarKoprivnice, Polska(-,-,8,-,-,-,) 8
20Lukas HromadkaMseno(-,-,6,-,-,-,) 6
21Miroslav HorakMseno(2,-,3,-,NC,-,) 5
22Rastislav BandziŻarnovica, Słowacja(4,1,-,-,-,-,) 5
23Vaclav LacinaPlzen(-,-,-,-,-,2,) 2
24Grzegorz StróżykKoprivnice, Polska(-,-,2,-,-,-,) 2
25Jiri LangPlzen(-,-,-,-,1,-,) 1
26Rene VidnerPardubice(-,-,-,-,1,-,) 1
27Jiri VonasekPlzen(-,-,-,1,-,-,) 1
28Lubos VelinskyPardubice(-,-,-,-,0,-,) 0






2009

5 rund: Pardubice - 12 kwiecień, Praga - 10 czerwiec, Koprivnice - 27 czerwiec, Mseno - 25 lipiec, Slany - 26 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej KusPraga(15,14,15,15,14) 73
2Hynek StichauerPardubice(13,11,14,14,-) 52
3Martin GavendaPraga(8,7,11,9,12) 47
4Michael HadekPlzen(8,9,-,11,12) 40
5Jan Holub IIIPlzen(5,7,10,5,12) 37
6Michal DudekSlany(8,6,8,7,8) 37
7Marcin PiekarskiMseno, Polska(12,11,-,10,-) 33
8Pavol PuckoPraga(7,5,10,8,-) 30
9Martin VaculikSlany, Słowacja(14,13,-,-,-) 27
10Filip SiteraPlzen(-,15,-,10,-) 25
11Adam VandirekPraga(8,10,-,4,-) 22
12Mateusz KowalczykSlany, Polska(7,-,13,-,-) 20
13Petr BabickaSlany(0,6,-,4,5) 15
14Jakub FenclPraga(1,3,3,4,2) 13
15Pavel FuksaMseno(6,-,-,6,-) 12
16Vaclav Milik IIPardubice(-,-,-,-,10) 10
17Marcel KajzerMseno, Polska(-,-,-,10,-) 10
18Kamil CieślarKoprivnice, Polska(-,-,8,-,-) 8
19Roman CejkaSlany(-,-,-,-,6) 6
20Lukas HromadkaMseno(-,-,6,-,-) 6
21Miroslav HorakMseno(2,-,3,-,-) 5
22Rastislav BandziŻarnovica (Słowacja)(4,1,-,-,-) 5
23Grzegorz StróżykKoprivnice, Polska(-,-,2,-,-) 2
24Rene VidnerPardubice(-,-,-,-,1) 1
25Jiri VonasekPlzen(-,-,-,1,-) 1
26Lubos VelinskyPardubice(-,-,-,-,0) 0






2010

6 rund: Pardubice - 17 kwiecień, Plzen - 5 maj, Liberec - 19 czerwiec, Divisov - 31 lipiec, Mseno - 24 wrzesień, Praga - 14 październik.

Uwaga ! Najsłabszy wyniki nie był? wliczany do klasyfikacji końcowej.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Holub IIIPlzen(13,[2],12,13,14,14) 66
2Michael HadekPlzen(10,15,10,ns,14,13) 62
3Michal DudekSlany(10,13,[8],10,13,11) 57
4Roman CejkaSlany(8,12,12,12,ns,10) 54
5Pavol PuckoPraga(8,ns,9,13,12,10) 52
6Vaclav Milik IIPardubice(ns,ns,15,14,12,9) 50
7Sławomir MusielakSlany, Polska(13,14,14,ns,ns,ns) 41
8Jakub FenclPraga(7,9,9,11,4,[2]) 40
9Jiri BrummerPraga([2],9,7,6,8,7) 37
10Ondrej VeverkaPraga([1],9,7,2,9,9) 36
11Zdenek VrbaPraga(4,8,ns,7,7,6) 32
12Zdenek Schneiderwind IIPraga([1],6,6,9,7,4) 32
13Jaroslav HladkyPraga(8,9,3,5,ns,5) 30
14Matej KusPraga(13,ns,ns,ns,ns,14) 27
15Rene VidnerPardubice(4,ns,4,8,6,ns) 22
16Martin VaculikSłowacja(15,ns,ns,ns,ns,ns) 15
17Jiri LangPlzen(ns,4,1,3,2,1) 11
18Pavel FuksaMseno(3,ns,ns,ns,6,ns) 9
19Ondrej SmetanaMseno(ns,ns,ns,2,2,3) 7
20Stanislav PouznarMseno(ns,ns,3,0,3,ns) 6
21Lukas HromadkaBrezolupy(ns,ns,ns,4,ns,ns) 4
22Milan CermakMseno(ns,2,0,ns,ns,ns) 2
23Borys MiturskiSlany, Polska(ns,0,ns,ns,ns,ns) 0






2011

7 rund: Slany - 23 kwiecień, Plzen - 25 maj, Divisov - 16 lipiec, Mseno - 20 sierpień, Praga - 23 sierpień, Pardubice - 29 sierpień, Liberec - 10 wrzesień.

Uwaga ! Najsłabszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael HadekPlzen(14,13,14,[12],13,15,14) 83 [95]
2Vaclav Milik IIPardubice(13,15,14,[8],13,12,12) 79 [87]
3Jan Holub IIIPlzen(13,12,12,14,12,[10],12) 75 [85]
4Roman Cejka-([8],11,12,13,12,12,12) 72 [80]
5Michal Dudek-(10,11,13,8,[5],9,9) 60 [65]
6Eduard Krcmar-(10,9,[6],9,9,10,9) 56 [62]
7Pavol Pucko-(13,8,8,-,9,8,9) 55
8Ondrej Veverka-(8,9,9,10,10,6,[2] ) 52 [54]
9Ondrej Smetana-(4,[1],4,8,9,8,6) 39 [40]
10Michal Skurla-(-,-,5,9,5,6,8) 33
11Daniel Hadek-(-,7,9,8,9,-,-) 33
12Zdenek Holub II-(6,5,[2],5,6,5,3) 30 [32]
13Roland BenkoWęgry(4,1,-,-,-,8,13) 26
14Patrik NagyWęgry(-,-,-,7,2,6,4) 19
15Stanislav Pouznar-(3,3,2,[0],3,-,4) 15
16Dominik Hinner-(2,6,5,-,-,-,1) 14
17Michal Klein-([0],3,1,3,1,1,0) 9
18Jaroslav Hladky-(3,DNR,4,-,-,-,-) 7
19Zdenek Vrba-(7,-,-,-,-,-,-) 7
20Zdenek Ruzicka-(-,2,0,2,2,0,0) 6
21David Sterovsky-(-,-,-,2,0,2,1) 5
22Rene Vidner-(2,-,-,-,-,-,-) 2






2012

5 rund: Slany - 13 kwiecień (13.04), Plzen - 23 maj (23.05), Liberec - 14 lipiec (14.07), Mseno - 28 lipiec (28.07), Pardubice - 29 sierpień (29.08).

Uwaga ! Odrzucono najsłabszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(13,(13),14,14,14) 56+3 (67)
2Vaclav Milik IIPardubice(13,13,ns,15,14) 56+2
3Jan Holub IIIPlzen(ns,13,15,11,13) 52
4Michal SkurlaPraga((8),13,13,10,9) 45 (53)
5Zdenek Holub IIPraga(11,10,12,(8),9) 42 (50)
6Patrik NagyWęgry, Mseno(11,(5),11,7,11) 40 (45)
7Ondrej SmetanaPraga((7),8,10,10,9) 37 (44)
8Roman CejkaSlany(11,ns,ns,10,12) 33
9Daniel HadekPlzen(6,11,8,8,(6)) 33 (39)
10Ondrej VeverkaPraga(11,11,ns,ns,ns) 22
11Michal KleinMseno((3),4,8,5,4) 21 (24)
12David SterovskyPardubice(2,(2),7,6,5) 20 (22)
13Dominik HinnerPraga(3,7,3,4,(2)) 17 (15)
14Michal PruchaSlany(1,5,5,(1),4) 15 (16)
15Michaela KrupickovaDivisov(ns,ns,7,7,0) 14
16Roland BenkoWęgry(13,ns,ns,qns,ns) 13
17Zdenek RuzickaMseno(0,ns,4,2,1) 7
18Stanislav PouznarMseno(4,ns,ns,2,0) 6
19Rene VidnerPardubice(ns,0,ns,qns,4) 4
20Filip HajekPraga(ns,ns,2,0,2) 4
21Vit JanousekLiberec(2,1,ns,ns,ns) 3

Slany - 13 kwiecień (13.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,1,3) 13+3
2Eduard KrcmarSlany(1,3,3,3,3) 13+2
3Roland BenkoWęgy(2,3,3,2,3) 13+X
4Patrik NagySlany, Węgry (lic. czeska)(3,3,2,0,3) 11
5Ondrej VeverkaPraga(3,2,1,3,2) 11
6Roman CejkaSlany(3,1,2,3,2) 11
7Zdenek Holub IIPraga(2,2,2,3,2) 11
8Michal SkurlaPraga(2,2,1,2,1) 8
9Ondrej SmetanaPraga(1,1,3,2,0) 7
10Daniel HadekPlzen(2,2,0,2,d) 6
11Stanislav PouznarMseno(1,1,2,d,-) 4
12Dominik HinnerPraga(0,1,1,1,0) 3
13Michal KleinMseno(1,u,w/2min.,1,1) 3
14David SterovskyPardubice(u,d,0,0,2) 2
15Vit JanousekLiberec(1,1) 2R
16Michal PruchaSlany(0,0,0,1,-) 1
17Zdenek RuzickaMseno(w,0,w,u,w) 0

Plzen - 23 maj (23.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(2,3,3,3,2) 13+3
2Jan Holub IIIPlzen(3,1,3,3,3) 13+2
3Vaclav Milik IIPardubice(2,3,2,3,3) 13+1
4Michal SkurlaPraga(3,2,3,2,3) 13+0
5Ondrej VeverkaPraga(2,3,2,3,1) 11
6Daniel HadekPlzen(1,2,3,2,3) 11
7Zdenek Holub IIPraga(3,3,1,1,2) 10
8Ondrej SmetanaPraga(1,2,2,2,1) 8
9Dominik HinnerPraga(d,2,1,2,2) 7
10Patrik NagyMseno, Węgry (lic. czeska)(3,u,1,1,0) 5
11Michal PruchaSlany(0,1,1,1,2) 5
12Michal KleinMseno(1,1,2,w,-) 4
13David SterovskyPardubice(2,0,u,-,-) 2
14Vit JanousekLiberec(1,w,-,-,-) 1
15René VidnerPardubice(t,d,d,-,-) 0

Liberec - 14 lipiec (14.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Holub IIIPlzen(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,2,3,3,3) 14
3Michal SkurlaPraga(2,3,3,3,2) 13
4Zdenek Holub IIPraga(3,2,2,2,3) 12
5Patrik NagyMseno, Węgry (lic. czeska)(2,3,2,2,2) 11
6Ondrej SmetanaPraga(3,1,3,2,1) 10
7Daniel HadekPlzen(1,2,2,3,0) 8
8Michal KleinMseno(1,1,2,2,2) 8
9David SterovskyPardubice(2,0,1,1,3) 7
10Michaela KrupickovaPardubice(0,3,1,1,2) 7
11Michal PruchaSlany(1,2,0,1,1) 5
12Zdenek RuzickaMseno(2,1,1,0,0) 4
13Dominik HinnerPraga(1,1,0,0,1) 3
14Filip HajekPraga(0,0,1,0,1) 2

Mseno - 28 lipiec (28.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,3,2,3,3) 14
3Jan Holub IIIPlzen(d,3,3,3,2) 11
4Michal SkurlaPraga(3,3,2,2,0) 10
5Roman CejkaSlany(d,2,3,2,3) 10
6Ondrej SmetanaPraga(2,2,2,2,2) 10
7Zdenek Holub IIPraga(w,1,3,3,1) 8
8Daniel HadekPlzen(2,2,2,1,1) 8
9Patrik NagyMseno, Węgry (lic. czeska)(3,2,0,2,0) 7
10Michaela KrupickovaDivisov(2,1,1,1,2) 7
11David SterovskyPardubice(1,1,1,0,3) 6
12Michal KleinMseno(1,1,1,0,2) 5
13Dominik HinnerPraga(2,0,1,1,d) 4
14Zdenek RuzickaMseno(0,0,0,1,1) 2
15Stanislav PouznarMseno(1,0,0,d,1) 2
16Michal PruchaSlany(1,0,-,-,-) 1
17Filip HajekPraga(0,0,0) 0R

Mseno - 28 lipiec (28.07).

Kwalifikacje do 4 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaela KrupickovaDivisov(3)
2Roman CejkaSlany(3)
3Michal PruchaSlany(2,3)
4Stanislav PouznarMseno(d,3)
5Zdenek RuzickaMseno(2)
6Filip HajekPraga(1,2)
7Roland BenkoWęgy(d,d)
8René VidnerPardubice(w,-)

Pardubice - 29 sierpień (29.08).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,3,3,2) 14
2Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,2,3) 14
3Jan Holub IIIPlzen(2,3,3,2,3) 13
4Roman CejkaSlany(3,2,1,3,3) 12
5Patrik NagyMseno, Węgry (lic. czeska)(2,3,3,1,2) 11
6Zdenek Holub IIPraga(2,2,2,3,0) 9
7Ondrej SmetanaPraga(1,2,2,3,1) 9
8Michal SkurlaPraga(3,2,2,1,1) 9
9Daniel HadekPlzen(2,1,2,1,0) 6
10David SterovskyPardubice(0,1,1,2,1) 5
11Michal PruchaSlany(0,1,0,0,3) 4
12Michal KleinMseno(1,0,1,0,2) 4
13René VidnerPardubice(1,1,d,2,d) 4
14Filip HajekPraga(0,0,2) 2R
15Dominik HinnerPraga(1,0,w/2min.,1,0) 2
16Zdenek RuzickaMseno(0,1,0,w) 1R
17Stanislav PouznarMseno(0,0,0,-,-) 0
18Michaela KrupickovaDivisov(u,-,-,-,-) 0





2013

5 rund: Slany - 12 kwiecień (12.04), Divisov - 25 maj (25.05), Pardubice - 25 lipiec (25.07), Praga - 20 sierpień (20.08), Mseno - 26 październik (26.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice(15,15,15,15,[14]) 60 [74]
2Roman CejkaAK Slany(14,12,[11],13,13) 52 [63]
3Zdenek Holub IIAK Marketa Praga([10],11,13,14,12) 50 [60]
4Michal SkurlaAK Marketa Praga(11,10,10,[10],13) 44 [54]
5Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(10,[8],9,9,12) 40 [48]
6Eduard KrcmarAK Slany(13,13,3,ns,9) 38
7Daniel HadekPDK Grepl Mseno(10,12,ns,10,6) 38
8Michaela KrupickovaAK Divisov(7,7,7,8,[6]) 29 [35]
9Mike TrzensiokPolska(ns,4,9,10,ns) 23
10David SterovskyAMK ZP Pardubice(6,1,7,ns,5) 19
11Filip HajekAK Marketa Praga(3,ns,3,5,4) 15
12Łukasz BojarskiPolska(ns,9,6,ns,ns) 15
13Rene VidnerAMK ZP Pardubice(1,6,7,ns,ns) 14
14Michal PruchaAK Slany(4,6,3,ns,ns) 13
15Steven MauerNiemcy(ns,5,7,ns,12)
16Roland BenkoWęgry(ns,ns,11,ns,ns) 11
17Stanislav PouznarPDK Grepl Mseno(7,3,0,ns,ns) 10
18Mikkel SalomonsenDania(ns,ns,ns,ns,9) 9
19Josef NovakAMK ZP Pardubice(ns,ns,ns,4,5) 9
20Ziga KovacicSłowenia(ns,ns,ns,8,ns) 8
21Zdenek RuzickaPDK Grepl Mseno(7,ns,ns,ns,ns) 7
22Damian AlbrechtPolska(ns,ns,ns,ns,4) 4
23Patrik BuriSłowenia(ns,ns,ns,1,ns) 1
24Jannik KleinAustria(ns,1,ns,ns,ns) 1

Slany - 12 kwiecień (12.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Roman CejkaAK Slany(3,2,3,3,3) 14
3Eduard KrcmarAK Slany(2,3,2,3,3) 13
4Michal SkurlaAK Marketa Praga(3,3,1,2,2) 11
5Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(2,3,0,3,2) 10
6Daniel HadekPDK Grepl Mseno(3,2,2,2,1) 10
7Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(2,2,1,2,3) 10
8Stanislav PouznarPDK Grepl Mseno(1,1,3,0,2) 7
9Michaela KrupickovaAK Divisov(1,0,3,2,1) 7
10Zdenek RuzickaPDK Grepl Mseno(1,1,2,1,2) 7
11David SterovskyAMK ZP Pardubice(2,2,-,1,1) 5
12Michal PruchaAK Slany(0,1,1,1,1) 4
13Filip HajekAK Marketa Praga(0,1,2,0,0) 3
14Rene VidnerAMK ZP Pardubice(d,d,d,1,0) 1

Divisov - 25 maj (25.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarAK Slany(3,3,2,2,3) 13
3Roman CejkaAK Slany(2,3,1,3,3) 12+3
4Daniel HadekPDK Grepl Mseno(2,2,3,3,2) 12+2
5Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(3,2,2,3,1) 11
6Michal SkurlaAK Marketa Praga(3,2,0,2,3) 10
7Łukasz BojarskiPolska(1,3,3,d1,2) 9
8Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(2,1,1,2,2) 8
9Michaela KrupickovaAK Divisov(1,1,3,2,0) 7
10Rene VidnerAMK ZP Pardubice(0,1,2,1,2) 6
11Michal PruchaAK Slany(0,2,2,1,1) 6
12Mike TrzensiokPolska(2,0,w/u,1,1) 4
13Stanislav PouznarPDK Grepl Mseno(1,1,0,1,0) 3
14Jannik KleinAustria(0,0,1,0,u) 1
15David SterovskyAMK ZP Pardubice(w/u,0,u,0,1) 1

Pardubice - 25 lipiec (25.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(3,3,2,2,3) 13
3Roland BenkoWęgry(2,2,2,2,3) 11+3
4Roman CejkaAK Slany(3,3,0,3,2) 11+2
5Michal SkurlaAK Marketa Praga(2,0,3,3,2) 10
6Mike TrzensiokPolska(1,1,3,1,3) 9
7Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(1,3,2,1,2) 9
8Rene VidnerAMK ZP Pardubice(3,2,2,0,0) 7
9Michaela KrupickovaAK Divisov(1,1,1,3,1) 7
10David SterovskyAMK ZP Pardubice(2,2,1,d,2) 7
11Łukasz BojarskiPolska(2,1,3,w/u,w/2min.) 6
12Steven MauerNiemcy(1,d,1,2,1) 5
13Filip HajekAK Marketa Praga(0,d,0,2,1) 3
14Eduard KrcmarAK Slany(d,2,1,ns,ns) 3
15Michal PruchaAK Slany(0,1,0,1,1) 3
16Sranislav PouznarPDK Grepl Mseno(0,0,ns,ns,ns) 0

Praga - 20 sierpień (20.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(3,3,2,3,3) 14
3Roman CejkaAK Slany(3,3,1,3,3) 13
4Michal SkurlaAK Marketa Praga(1,3,0,3,3) 10
5Mike TrzensiokPolska(3,2,3,w/u,2) 10
6Daniel HadekPDK Grepl Mseno(2,2,3,2,1) 10
7Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(2,2,1,2,2) 9
8Michaela KrupickovaAK Divisov(2,1,2,1,2) 8
9Ziga KovacicSłowenia(1,1,2,2,2) 8
10Steven MauerNiemcy(2,1,1,2,1) 7
11Filip HajekAK Marketa Praga(0,2,3,R,0) 5
12Josef Novak(1,0,2,1,0) 4
13Patrik BuriSłowacja(w/u,-,d,w,1) 1

Mseno - 26 październik (26.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIAMK ZP Pardubice(3,2,3,3,3) 14
2Michal SkurlaAK Marketa Praga(3,3,1,3,3) 13+3
3Roman CejkaAK Slany(3,3,2,2,3) 13+2
4Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(3,3,u,3,3) 12
5Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(2,3,3,2,2) 12
6Eduard KrcmarAK Slany(t,2,2,3,2) 9
7Mikkel SalomonsenDania(2,1,3,1,2) 9
8Michaela KrupickovaAK Divisov(0,2,3,0,1) 6
9Daniel HadekPDK Grepl Mseno(2,w,1,2,1) 6
10David SterovskyAMK ZP Pardubice(1,0,2,2,u) 5
11Josef NovakAMK ZP Pardubice(1,1,2,1,w) 5
12Filip HajekAK Marketa Praga(0,1,0,1,2) 4
13Damian AlbrechtPolska(1,2,1,t,d) 4





2014

5 rund: Slany - 12 kwiecień (12.04), Praga - 15 kwiecień (15.04), Liberec - 15 sierpień (15.08), Pardubice - 25 kwiecień godz. 10:00 (25.04), Pardubice - 25 kwiecień godz. 14:00 (25.04).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarAK Slany(13,13,15,[13],15) 56 [69]
2Vaclav Milik IIZlata Pribla Pardubice(14,15,ns,12,13) 54
3Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(12,ns,14,13,12) 51
4Michal SkurlaAK Marketa Praga([9],11,12,11,12) 46 [55]
5Ziga KovacicSłowenia(11,6,ns,13,9) 39
6Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(8,10,10,[5],8) 36 [41]
7Patrik MikelAK Brezolupy(7,[5],9,10,7) 33 [36]
8Roman CejkaAK Slany(15,10,7,ns,ns) 32
9Patrik BuriSłowacja(8,ns,7,7,8) 30
10Josef NovakZlata Pribla Pardubice(5,7,7,6,[3]) 25 [28]
11Michael HartelNiemcy(ns,11,12,ns,ns) 23
12Adam CaradaSłowacja(0,ns,1,7,10) 18
13Filip HajekAK Marketa Praga(3,3,[3],6,6) 18 [21]
14Michal TomkaSłowacja(ns,ns,5,6,4) 15
15René VidnerZlata Pribla Pardubice(8,7,ns,ns,ns) 15
16Lukas SevcikAK Marketa Praga(ns,ns,ns,DNR,4) 12
17Damian DąbrowskiPolska(ns,ns,11,ns,ns) 11
18Zdenek RuzickaPDK Mseno(4,2,4,ns,ns) 10
19Jannik KleinAustria(2,ns,3,3,1) 9
20Mike TrzensiokPolska(ns,9,ns,ns,ns) 9
21Matic IvacicSłowenia(ns,6,ns,ns,ns) 6
22Damian AlbrechtPolska(ns,2,ns,ns,ns) 2

Slany - 12 kwiecień (12.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman CejkaAK Slany(3,3,3,3,3) 15
2Vaclav Milik IIZlata Pribla Pardubice(3,3,2,3,3) 14
3Eduard KrcmarAK Slany(3,2,3,2,3) 13
4Zdenek Holub IIAK Marketa(2,3,1,3,3) 12
5Ziga KovacicSłowenia(1,3,3,2,2) 11
6Michal SkurlaAK Marketa(3,1,0,3,2) 9
7Patrik BuriSłowacja(0,2,3,1,2) 8
8Rene VidnerZlata Pribla Pardubice(2,2,2,2,0) 8
9Ondrej SmetanaAK Marketa(2,2,1,2,1) 8
10Patrik MikelAK Brezolupy(2,1,2,1,1) 7
11Josef NovakZlata Pribla Pardubice(1,0,2,1,1) 5
12Zdenek RuzickaPDK Mseno(1,0,1,0,2) 4
13Filip HajekAK Marketa(1,1,0,0,1) 3
14Jannik KleinAustria(0,1,1,0,d) 2
15Adam CaradaSłowacja(w,-,-,-,-) 0
16Steven MauerNiemcy(ns) ns

Praga - 15 kwiecień (15.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIZlata Pribla Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarAK Slany(3,3,2,3,2) 13
3Michael HartelNiemcy(d,3,3,2,3) 11+3
4Michal SkurlaAK Marketa(3,2,2,1,3) 11+2
5Roman CejkaAK Slany(2,2,w/spu.,3,3) 10
6Ondrej SmetanaAK Marketa(2,2,3,2,1) 10
7Mike TrzensiokPolska(-,3,2,2,2) 9
8Rene VidnerZlata Pribla Pardubice(3,2,w/spu.,0,2) 7
9Josef NovakZlata Pribla Pardubice(1,0,3,1,2) 7
10Ziga KovacicSłowenia(d,1,1,3,1) 6
11Matic IvacicSłowenia(2,1,1,1,1) 6
12Filip HajekAK Marketa(1,0,0,2,0) 3
12Patrik MikelAK Brezolupy(2,1,2,0,0) 5
14Damian AlbrechtPolska(-,-,d,1,1) 2
15Zdenek RuzickaPDK Mseno(d,1,1,w/2min.,w/2min.) 2

Liberec - 15 sierpień (15.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarAK Slany(3,3,3,3,3) 15
2Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(3,3,3,3,2) 14
3Michael HartelNiemcy(2,3,3,3,1) 12+3
4Michal SkurlaAK Marketa Praga(3,3,2,2,2) 12+2
5Damian DąbrowskiPolska(1,2,3,2,3) 11
6Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(2,2,0,3,3) 10
7Patrik MikelAK Brezolupy(3,1,2,2,1) 9
8Roman CejkaAK Slany(d,2,1,1,3) 7
9Josef NovakZlata Pribla Pardubice(2,2,1,w,2) 7
10Patrik BuriSłowacja(2,1,2,1,1) 7
11Michal TomkaSłowacja(1,d,2,0,2) 5
12Zdenek RuzickaPDK Mseno(0,1,1,2,0) 4
13Filip HajekAK Marketa Praga(1,0,0,1,1) 3
14Jannik KleinAustria(1,1,1,0,w) 3
15Adam CaradaSłowacja(0,0,w,1,d) 1

Pardubice - 25 kwiecień godz. 10:00 (25.04).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarAK Slany(3,3,2,3,2) 13+3
2Ziga KovacicSłowacja(2,3,3,2,3) 13+2
3Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(3,2,2,3,3) 13+E
4Vaclav Milik IIZlata Pribla Pardubice(3,3,3,d,3) 12
5Michal SkurlaAK Marketa Praga(3,3,1,2,2) 11
6Patrik MikelAK Brezolupy(2,2,1,2,3) 10
7Patrik BuriSłowacja(2,1,3,1,u) 7
8Adam CaradaSłowacja(1,u,3,2,1) 7
9Michal TomkaSłowacja(1,1,1,3,0) 6
10Josef NovakZlata Pribla Pardubice(2,2,0,d,2) 6
11Filip HajekAK Marketa Praga(0,1,2,1,2) 6
12Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(t,2,0,3,d) 5
13Jannik KleinAustria(1,1,0,1,w) 3
14Lukas SevcikAK Marketa Praga(?,?,?,?,?) ns

Pardubice - 25 kwiecień godz. 14:00 (25.04).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarAK Slany(3,3,3,3,3) 15
2Vaclav Milik IIZlata Pribla Pardubice(3,3,2,3,2) 13
3Michal SkurlaAK Marketa Praga(2,3,1,3,3) 12+3
4Zdenek Holub IIAK Marketa Praga(3,u,3,3,3) 12+2
5Adam CaradaSłowacja(2,1,3,2,2) 10
6Ziga KovacicSłowenia(?,3,2,2,2) 9
7Ondrej SmetanaAK Marketa Praga(3,2,0,d,3) 8
8Patrik BuriSłowacja(2,2,3,1,d) 8
9Patrik MikelAK Brezolupy(2,0,1,2,2) 7
10Filip HajekAK Marketa Praga(1,2,2,1,d) 6
11Lukas SevcikAK Marketa Praga(1,?,2,0,1) 4
12Michal TomkaSłowacja(d,1,1,1,1) 4
13Josef NovakZlata Pribla Pardubice(d,1,0,2,d) 3
14Jannik KleinAustria(1,d,?,?,?) 1





2015

8 rund: Slany - 18 kwiecień (18.04), Svitavy - 8 maj (08.05), Pardubice - 17 czerwiec (17.06), Liberec - 25 lipiec (25.07), Zarnovica (Słowacja) - 8 sierpień (08.08), Praga - 25 sierpień (25.08), Plzen - 5 wrzesień (05.09), Brezolupy - 3 październik (03.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IIPraga(14,15,14,12,14,14,ns,15) 98
2Eduard KrcmarSlany(12,-12,13,14,13,13,15,14) 94(106)
3Ondrej SmetanaPraga(12,14,13,12,10,10,12,12) 85(95)
4Michal SkurlaPraga(ns,11,14,11,ns,13,10,13) 72
5Patrik MikelBrezolupy(10,8,11,11,13,8,ns,11) 72
6Filip HajekPraga(7,7,7,9,7,8,7,6) 52(58)
7Josef NovakPardubice(0,8,0,8,9,5,6,10) 46
8Michal TomkaZarnovica, Słowacja(7,8,7,5,7,6,ns,0) 40
9Martin MejtskyPardubice(5,3,6,7,4,7,ns,6) 38
10Adam FenclSlany(4,4,7,9,ns1,ns,9) 34
11Patrik BuriZarnovica, Słowacja(7,9,6,0,12,ns,ns,ns) 34
12Michael HartelNiemcy(15,ns,ns,ns,ns11,ns,ns) 26
13Ziga KovacicSłowenia(11,ns,ns,ns,10,ns,ns,ns) 21
14Krystof RybarDivisov(ns,2,4,5,ns,1,4,4) 20
15Adrian WoźniakPolska(ns,ns,ns,ns,ns,9,6,ns) 15
16Stepan ReznicekBrezolupy(ns,ns,ns,ns,3,3,ns,7) 13
17Mikkel SalomonsenDania(ns,12,ns,ns,ns,ns,ns,ns) 12
18Jan MihalikZarnovica, Słowacja(ns,ns,ns,ns,5,0,ns,6) 11
19Richard GeyerNiemcy(ns,ns,10,ns,ns,ns,ns,ns) 10
20Mark RissNiemcy(ns,ns,ns,ns,ns,7,ns,ns) 7
21Roland BenkoWęgy(ns,ns,ns,ns,7,ns,ns,ns) 7
22Niclas NielsenDania(ns,5,ns,ns,ns,ns,ns,ns) 5
23Jannik KleinAustria(4,ns,ns,ns,ns,ns,ns,ns) 4
24Ondrej VojtikBrezolupy(ns,ns,ns,ns,ns,0,ns,ns) 0
25Steven MauerNiemcy(ns,ns,0,ns,ns,ns,ns,ns) 0
26Bartosz KibałaPolska(ns,ns,0,ns,ns,ns,ns,ns) 0

Slany - 18 kwiecień (18.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael HartelNiemcy(3,3,3,3,3) 15
2Zdenek Holub IIPraga(3,3,2,3,3) 14
3Ondrej SmetanaPraga(3,3,1,3,2) 12+3
4Eduard KrcmarSlany(3,3,U,3,3) 12+R
5Ziga KovacicSłowenia(1,2,3,2,3) 11
6Patrik MikelBrezolupy(2,2,2,2,2) 10
7Patrik BuriZarnovica, Słowacja(2,w,3,2,w) 7
8Filip HajekPraga(0,1,3,1,2) 7
9Michal TomkaZarnovica, Słowacja(t,2,1,2,2) 7
10Martin MejtskyPardubice(1,1,2,0,1) 5
11Jannik KleinAustria(2,2,0,u,w) 4
12Adam FenclSlany (250ccm)(1,1,t,1,1) 4
13Josef NovakPardubice(d,-,-,-,-) 0

Svitavy - 8 maj (08.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IIPraga(3,3,3,3,3) 15
2Ondrej SmetanaPraga(3,3,2,3,3) 14
3Eduard KrcmarSlany(3,3,d,3,3) 12+3
4Mikkel SalomonsenDania(2,2,3,2,3) 12+2
5Michal SkurlaPraga(2,3,3,1,2) 11
6Patrik BuriZarnovica, Słowacja(2,1,2,3,1) 9
7Michal TomkaZarnovica, Słowacja(1,2,3,0,2) 8
8Patrik MikelBrezolupy(3,2,1,2,w) 8
9Josef NovakPardubice(2,0,2,2,2) 8
10Filip HajekPraga(1,2,1,1,2) 7
11Niclas NielsenDania(0,1,2,2,0) 5
12Adam FenclSlany (250ccm)(1,0,1,1,1) 4
13Martin MejtskyPardubice(u,1,0,1,1) 3
14Krystof RybarDivisov (250ccm)(1,t,0,0,1) 2

Pardubice - 17 czerwiec (17.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IIPraga(3,2,3,3,3) 14+3
2Michal SkurlaPraga(2,3,3,3,3) 14+2
3Eduard KrcmarSlany(3,3,1,3,3) 13+3
4Ondrej SmetanaPraga(3,3,2,3,2) 13+2
5Patrik MikelBrezolupy(3,3,0,2,3) 11
6Richard GeyerNiemcy(1,2,3,2,2) 10
7Adam FenclSlany(1,1,3,1,1) 7
8Filip HajekPraga(2,2,1,0,2) 7
9Michal TomkaZarnovica, Słowacja(w,2,2,2,1) 7
10Martin MejtskyPardubice(0,1,2,1,2) 6
11Patrik BuriZarnovica, Słowacja(2,1,d,2,1) 6
12Krystof RybarDivisov (250ccm)(1,1,1,1,0) 4
13Josef NovakPardubice(u/w,-,-,-,-,(nK),) 0
14Steven MauerNiemcy(w,-,-,-,-,(nK),) 0
15Bartosz KibałaPolska(u/w,-,-,-,-,(nK),) 0

Liberec - 25 lipiec (25.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,2,3,3) 14
2Ondrej SmetanaPraga(3,3,1,3,2) 12
3Zdenek Holub IIPraga(3,3,3,3,w) 12
4Patrik MikelBrezolupy(3,3,0,2,3) 11
5Michal SkurlaPraga(2,w,3,3,3) 11
6Adam FenclSlany(2,1,3,2,1) 9
7Filip HajekPraga(2,2,1,2,2) 9
8Josef NovakPardubice(1,2,1,1,3) 8
9Martin MejtskyPardubice(2,1,2,1,1) 7
10Krystof RybarDivisov (250ccm)(d,2,0,1,2) 5
11Michal TomkaZarnovica, Słowacja(w,1,2,2,u) 5
12Patrik BuriZarnovica, Słowacja(u/w,-,-,-,-) 0

Zarnovica - 8 sierpień (08.08).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IIPraga(3,3,2,3,3) 14
2Eduard KrcmarSlany(2,2,3,3,3) 13+3
3Patrik MikelBrezolupy(3,3,1,3,3) 13+2
4Patrik BuriZarnovica, Słowacja(2,3,3,2,2) 12
5Ondrej SmetanaPraga(2,2,w,3,3) 10
6Ziga KovacicSłowenia(3,2,2,1,2) 10
7Josef NovakPardubice(2,1,3,2,1) 9
8Roland BenkoWęgy(1,3,3,d,-) 7
9Filip HajekPraga(3,0,1,2,1) 7
10Michal TomkaZarnovica, Słowacja(1,2,2,t,2) 7
11Jan MihalikZarnovica, Słowacja(0,1,2,-,2) 5
12Martin MejtskyPardubice(1,1,1,0,1) 4
13Stepan ReznicekBrezolupy(1,0,1,1,0) 3

Praga - 25 sierpień (25.08).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IIPraga(3,3,2,3,3) 14
2Eduard KrcmarSlany(3,3,3,1,3) 13+3
3Michal SkurlaPraga(2,3,3,2,3) 13+2
4Michael HartelNiemcy(3,3,w/2min.,3,2) 11
5Ondrej SmetanaPraga(2,2,1,3,2) 10
6Adrian WoźniakPolska(1,2,3,0,3) 9
7Patrik MikelBrezolupy(3,w,0,3,2) 8
8Filip HajekPraga(2,2,2,1,1) 8
9Martin MejtskyPardubice(0,1,3,2,1) 7
10Mark RissNiemcy(1,d,2,2,2) 7
11Michal TomkaZarnovica, Słowacja(2,2,d,2,u) 6
12Josef NovakPardubice(1,1,1,1,1) 5
13Stepan ReznicekBrezolupy(0,t,1,1,1) 3
14Adam FenclSlany(0,1,d,0,-) 1
15Krystof RybarDivisov(1,0,w/2min.,w,d) 1
16Jan MihalikZarnovica, Słowacja(0,t,0,0,0) 0
17Ondrej VojtikBrezolupy(0,0,w,u) 0R

Plzen - 5 wrzesień (05.09).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,3,3,3) 15
2Ondrej SmetanaPraga(2,3,3,1,3) 12
3Michal SkurlaPraga(1,2,2,3,2) 10
4Filip HajekPraga(2,1,2,2,0) 7
5Adrian WoźniakPolska(3,w,u,2,1) 6
6Josef NovakPardubice(0,2,1,1,2) 6
7Krystof RybarDivisov(1,1,1,0,1) 4

Brezolupy - 3 październik (03.10).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IIPraga(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,3,2,3,3) 14
3Michal SkurlaPraga(2,2,3,3,3) 13
4Ondrej SmetanaPraga(3,3,1,3,2) 12
5Patrik MikelBrezolupy(3,3,0,2,3) 11
6Josef NovakPardubice(2,2,2,2,2) 10
7Adam FenclSlany(2,1,3,2,1) 9
8Stepan ReznicekBrezolupy(d,2,3,1,1) 7
9Jan MihalikZarnovica, Słowacja(1,0,2,2,1) 6
10Martin MejtskyPardubice(2,1,2,1,0) 6
11Filip HajekPraga(1,1,1,1,2) 6
12Krystof RybarDivisov(0,w,1,1,2) 4
13Michal TomkaZarnovica, Słowacja(w,-,-,-,-) 0





2016

2 rundy: Praga - 3 maj (03.05), Slany - 5 lipiec (05.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(18,18) 36
2Ondrej SmetanaPraga(9,15) 24
3Patrik MikelBrezolupy(12,11) 23
4Mark HelmhoutHolandia(12,1) 22
5Michal SkurlaPraga(3,12) 15
6Michal TomkaZarnovica, Słowacja(4,11) 15
7Zdenek Holub IIPraga(14) 14
8Richard GeyerNiemcy(4,9) 13
9Josef NovakPardubice(2,9) 11
10Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(3,7) 10
11Steven MauerNiemcy(9,ns) 9
12Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(ns,7) 7
13Adam FenclSlany(6,ns) 6
14Vaclav KvechPraga(0,4) 4
15Filip HajekPraga(ns,2) 2
16Pavel CermakPraga(ns,1) 1
17Jan MihalikZarnovica, Słowacja(ns,0) 0

Praga - 3 maj (03.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,3,3,3) 15+3F
2Zdenek Holub IIPraga(3,2,3,2,2) 12+2F
3Patrik MikelBrezolupy(2,3,2,1,3) 11+1F
4Mark HelmhoutHolandia(3,1,3,3,2) 12+0F
5Ondrej SmetanaPraga(2,1,2,1,3) 9
6Steven MauerNiemcy(2,1,2,2,2) 9
7Adam FenclSlany(1,2,0,2,1) 6
8Richard GeyerNiemcy(d,0,1,3,t) 4
9Michal TomkaZarnovica, Słowacja(1,2,0,0,1) 4
10Michal SkurlaPraga(0,3,-,-,-) 3
11Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(1,0,1,0,1) 3
12Josef NovakPardubice(w,0,1,1,0) 2
13Vaclav KvechPraga(0,0,0) 0R

Slany - 5 lipiec (05.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,3,3,3) 15+3F
2Ondrej SmetanaPraga(2,3,2,3,2) 12+2F
3Michal SkurlaPraga(3,3,3,2,t) 11+1F
4Michal TomkaZarnovica, Słowacja(3,2,2,1,3) 11+0F
5Patrik MikelBrezolupy(2,2,3,2,2) 11
6Mark HelmhoutHolandia(w,1,3,3,3) 10
7Josef NovakPardubice(2,2,2,3,0) 9
8Richard GeyerNiemcy(2,3,1,2,1) 9
9Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(1,2,1,1,2) 7
10Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(1,1,2,2,1) 7
11Vaclav KvechPraga(1,1,1,u,1) 4
12Filip HajekPraga(2,u/w,-,-,-) 2
13Pavel CermakPraga(d,0,1,0,u) 1
14Jan MihalikZarnovica, Słowacja(w,u/w,-,-,-) 0
15Zdenek Holub IIPraga(w,-,-,-,-) 0





2017

3 rundy: Plzen - 22 kwiecień (22.04), Praga - 2 maj (02.05), Pardubice - 21 czerwiec (21.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(18,18,18) 54
2Patrik MikelPardubice(16,16,12) 44
3Filip HajekPraga(11,11,13) 35+3
4Jan MihalikZarnovica, Słowacja(13,10,12) 35+2
5Josef NovakPardubice(10,14,8) 32
6Richard GeyerNiemcy(13,9,9) 31
7Jan KvechPraga(8,6,9) 23
8Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(7,6,6) 19
9David PacalajZarnovica, Słowacja(3,6,8) 17
10Petr Chlupac IIPraga(9,8,ns) 17
11Zdenek Holub IIPraga(ns,ns,15) 15
12Pavel CermakPraga(5,5,1) 11
13Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(4,ns,3) 7
14Milan DobiasChabarovice(3,3,ns) 6
15Andrei PopaRumunia(ns,ns,5) 5
16Filip SifaldaChabarovice(ns,5,ns) 5
17Filip NizgorskiPolska(ns,5,ns) 5
18Vaclav KvechPraga(0,ns,4) 4
19Mario NiedermaierNiemcy(2,ns,2) 4
20Mateusz AdamczewskiPolska (250ccm)(ns,3,ns) 3
21Michal TomkaZarnovica, Słowacja(0,ns,ns) 0

Plzen - 22 kwiecień (22.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,3,3,3) 15+3F
2Patrik MikelPardubice(3,3,2,3,3) 14+2F
3Jan MihalikZarnovica, Słowacja(3,2,3,2,2) 12+1F
4Richard GeyerNiemcy(3,3,1,3,3) 13
5Filip HajekPraga(2,2,2,2,3) 11
6Josef NovakPardubice(2,2,3,1,2) 10
7Petr Chlupac IIPraga (250ccm)(2,1,3,1,2) 9
8Jan KvechPraga(1,3,2,0,2) 8
9Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(0,1,2,3,1) 7
10Pavel CermakPraga(2,0,U,2,1) 5
11Sindy WeberNiemcy, Liberec (250ccm) [lic. czeska](1,1,1,0,1) 4
12Milan DobiasChabarovice (250ccm)(w,0,0,2,1) 3
13David PacalajZarnovica, Słowacja(0,2,1,u,w) 3
14Mario NiedermaierNiemcy(1,w,1,w,d) 2
15Vaclav KvechPraga(u/w,-,-,-,-) 0
16Michal TomkaZarnovica, Słowacja(w,-,-,-,-) 0

Praga - 2 maj (02.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,3,3,3) 15+3F
2Patrik MikelPardubice(3,3,2,3,3) 14+2F
3Josef NovakPardubice(3,2,3,2,3) 13+1F
4Filip HajekPraga(2,2,2,3,2) 11+0F
5Jan MihalikZarnovica, Słowacja(2,3,0,2,3) 10
6Richard GeyerNiemcy(d,3,1,3,2) 9
7Petr Chlupac IIPraga (250ccm)(3,1,1,2,1) 8
8Jan KvechPraga(2,u,-,2,2) 6
9David PacalajZarnovica, Słowacja(1,1,2,0,2) 6
10Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(u,2,2,1,1) 6
11Filip SifaldaChabarovice (250)(1,0,3,0,1) 5
12Pavel CermakPraga(d,0,3,1,1) 5
13Filip NizgorskiPolska (250ccm)(2,1,1,1,0) 5
14Milan DobiasChabarovice (250ccm)(0,2,1,0,0) 3
15Mateusz AdamczewskiPolska (250ccm)(1,1,u,1,0) 3

Pardubice - 21 czerwiec (21.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,3,3,3) 15+3F
2Zdenek Holub IIPraga(2,3,3,2,3) 13+2F
3Filip HajekPraga(2,3,1,3,3) 12+1F
4Jan MihalikZarnovica, Słowacja(3,1,2,3,3) 12+0F
5Patrik MikelPardubice(3,2,3,2,2) 12
6Jan KvechPraga(2,1,3,1,2) 9
7Richard GeyerNiemcy(1,2,2,3,1) 9
8David PacalajZarnovica, Słowacja(1,3,2,2,0) 8
9Josef NovakPardubice(3,0,1,2,2) 8
10Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(1,0,2,1,2) 6
11Andrei PopaRumunia(2,2,0,d,1) 5
12Vaclav KvechPraga(1,1,1,0,1) 4
13Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(0,1,0,1,1) 3
14Mario NiedermaierNiemcy(0,2,-,-,-) 2
15Pavel CermakPraga(d,d,1,0,0) 1





2018

3 rundy: Praga - 24 kwiecień (24.04), Plzen - 8 maj (08.05), Divisov - 29 lipiec (29.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip HajekPraga(15,15,10) 40
2Jan KvechPraga(13,12,14) 39
3Petr Chlupac IIPraga(11,14,12) 37
4Patrik MikelPardubice(14,6,15) 35
5David PacalajZarnovica, Słowacja(11,12,12) 35
6Jan MihalikZarnovica, Słowacja(9,10,8) 27
7Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(10,7,6) 23
8Daniel KlimaPraga(5,6,9) 20
9Pavel Kuchar IIPraga(6,4,5) 15
10Jarno de VriesPlzen, Holandia(7,7,-) 14
11Daniel SilhanLiberec(4,3,6) 13
12Pavel CermakDivisov(-,8,4) 12
13Josef NovakPardubice(-,5,6) 11
14Richard GeyerNiemcy(9,-,-) 9
15Frantisek KlierDivisov(2,4,2) 8
16Jan MacekKoprivnice(-,-,6) 6
17Milan DobiasChabarovice(3,2,-) 5
18Roman MarekKoprivnice(-,-,2) 2
19Michal BasteckyPraga(1,-,0) 1
20Michal DankoZarnovica, Słowacja(-,1,nK) 1
21Michal TomkaZarnovica, Słowacja(-,nsR,0) 0
22Sebastian KosslerAustria(0,-,nK) 0
23Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(0,-,nK) 0
24Lukas VinterPraga(-,-,nsR) ns

Praga - 24 kwiecień (24.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip HajekPraga(3,3,3,3,3) 15
2Patrik MikelPardubice(3,3,3,3,2) 14
3Jan KvechPraga(3,2,3,2,3) 13
4Petr Chlupac IIPraga(3,2,3,2,1) 11
5David PacalajZarnovica, Słowacja(2,2,2,3,2) 11
6Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(2,3,2,3,0) 10
7Jan MihalikZarnovica, Słowacja(2,3,2,2,0) 9
8Richard GeyerNiemcy(2,2,2,2,1) 9
9Jarno de VriesPlzen, Holandia(1,1,1,1,3) 7
10Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(1,1,1,1,2) 6
11Daniel KlimaPraga(1,1,1,1,1) 5
12Daniel SilhanLiberec (250ccm)(1,1,1,1,0) 4
13Milan DobiasChabarovice (250ccm)(0,3) 3R
14Frantisek KlierDivisov(0,0,0,0,2) 2
15Michal BasteckyPraga (250ccm)(0,0,0,0,1) 1
16Sebastian KosslerAustria (250ccm)(0,0,w,-,-) 0
17Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(w,0,w,-,-) 0

Plzen - 8 maj (08.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip HajekPraga(3,3,3,3,3) 15
1Sebastian KosslerAustria (250ccm)(4) 4
2Petr Chlupac IIPraga(3,3,3,3,2) 14
2Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(3) 3
3David PacalajZarnovica, Słowacja(2,2,3,2,3) 12+3
3Daniel SilhanLiberec (250ccm)(2) 2
4Jan KvechPraga(3,3,3,3,u) 12+w
4Michal BasteckyPraga (250ccm)(1) 1
5Jan MihalikZarnovica, Słowacja(2,2,2,2,2) 10
5Milan DobiasChabarovice (250ccm)(d) d
6Pavel CermakPraga(1,2,2,0,3) 8
7Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(1,d,2,3,1) 7
8Jarno de VriesPlzen, Holandia(2,1,2,2,0) 7
9Patrik MikelPardubice(3,3,w,-,-) 6
10Daniel KlimaPraga(1,0,1,1,3) 6
11Josef NovakPardubice(2,2,1,u,d) 5
12Frantisek KlierDivisov(0,0,1,1,2) 4
13Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(0,1,1,0,2) 4
14Daniel SilhanLiberec (250ccm)(0,1,0,2,-) 3
15Milan DobiasChabarovice (250ccm)(1,1,w,-,-) 2
16Michal DankoZarnovica, Słowacja(w,0,0,1,w) 1
17Michal TomkaZarnovica, Słowacja(ns) nsR

Divisov - 29 lipiec (29.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik MikelPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Jan KvechPraga(3,2,3,3,3) 14
3Petr Chlupac IIPraga(3,3,1,3,2) 12+3
4David PacalajZarnovica, Słowacja(2,3,3,3,1) 12+X
5Filip HajekPraga(2,3,3,2,0) 10
6Daniel KlimaPraga(2,2,1,2,2) 9
7Jan MihalikZarnovica, Słowacja(2,2,2,2,w) 8
8Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(3,1,2,w,-) 6
9Josef NovakPardubice(1,0,1,1,3) 6
10Daniel SilhanPardubice(0,1,1,1,3) 6
11Jan MacekKoprivnice(1,1,2,2,u) 6
12Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(1,1,2,0,1) 5
13Pavel CermakDivisov(1,2,d,1,u) 4
14Frantisek KlierDivisov(0,0,0,0,2) 2R
15Roman MarekKoprivnice(1,1) 2R
16Michal BasteckyPraga (250ccm)(-,d,0,0,0) 0
17Michal TomkaZarnovica, Słowacja(w,w,w,-,-) 0
18Lukas VinterPraga(-,-,-,-,-) ns

Plzen - 8 maj (08.05).

Kwalifikacje do 2 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel CermakPraga(3) 3
2Josef NovakPardubice(2) 2
3Michal DankoZarnovica, Słowacja(1) 1
4Michal TomkaZarnovica, Słowacja(u) u

Divisov - 29 lipiec (29.07).

Kwalifikacje do 3 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal BasteckyPraga (250ccm)(4)
2Michal TomkaZarnovica, Słowacja(4)
3Josef NovakPardubice(4)
4Daniel SilhanPardubice(w,4)
5Jan MacekKoprivnice(u,4)
6Lukas VinterPraga(2,2,4)
7Frantisek KlierDivisov(1,1,2)
8Roman MarekKoprivnice(1,1,1)
9Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(w,2,d)
10Michal DankoZarnovica, Słowacja(2,w)
11Sebastian KosslerAustria (250ccm)(-)





2019

3 rundy: Plzen - 5 maj (05.05), Praga - 14 maj (14.05), Divisov - 28 wrzesień (28.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan KvechPraga(14,15,13) 42
2Petr Chlupac IIPraga(15,11,14) 40
3Daniel KlimaPraga(11,12,14) 37
4Patrik MikelPardubice(12,12,10) 34
6Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(11,8,8) 27
7Jan MihalikZarnovica, Słowacja(10,7,7) 24
8David PacalajZarnovica, Słowacja(ns,14,9) 23
9Jan MacekKoprivnice(4,7,8) 19
10Daniel SilhanPardubice(8,9,ns) 17
11Vaclav KvechPlzen(4,4,8) 16
12Milan DobiasChabarovice(4,5,4) 13
13Jarno de VriesPlzen, Holandia(7,5,ns) 12
14Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(4,1,6) 11
15Pavel CermakPraga(5,3,3) 11
16Michal DankoZarnovica, Słowacja(8,1,ns) 9
17Jaroslav VanicekPraga (250ccm)(ns,ns,7) 7
18Frantisek KlierDivisov(1,3,1) 5
19Jakub ExlerPraga(ns,ns,2) 2
20Jan HlacinaDivisov (250ccm)(ns,ns,1) 1
21Michal BasteckyPraga (250ccm)(0,1,ns) 1
22Romano HummelPlzen, Holandia(ns,0,ns) 0
23Michal TomkaZarnovica, Słowacja(ns,ns,ns) 0
23Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(ns,ns,ns) 0

Plzen - 5 maj (05.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr Chlupac IIPraga(3,3,3,3,3) 15
2Jan KvechPraga(3,3,2,3,3) 14
3Patrik MikelPardubice(2,2,3,3,2) 12
4Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(3,t,3,2,3) 11
5Daniel KlimaPraga(1,3,1,3,3) 11
6Jan MihalikZarnovica, Słowacja(0,3,3,2,2) 10
7Michal DankoZarnovica, Słowacja(2,2,2,2,w) 8
8Daniel SilhanPardubice(2,1,2,1,2) 8
9Jarno de VriesPlzen, Holandia(3,1,1,1,1) 7
10Pavel CermakPraga(-,2,1,2,0) 5
11Jan MacekKoprivnice(w,0,2,0,2) 4
12Vaclav KvechPlzen(2,2,u,-,-) 4
13Milan DobiasChabarovice(1,1,0,1,1) 4
14Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(0,1,1,1,1) 4
15Frantisek KlierDivisov(1,0,0,0,0) 1
16Michal BasteckyPraga (250ccm)(d,-,-,-,-) 0
17David PacalajZarnovica, Słowacja(ns) ns
17Michal TomkaZarnovica, Słowacja(ns) ns
17Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(ns) ns

Praga - 14 maj (14.05).

Kwalifikacje do 2 rundy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David PacalajZarnovica, Słowacja(3) 3
2Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(3) 3
3Romano HummelPlzen, Holandia(2) 2
4Frantisek KlierDivisov(2) 2
5Michal BasteckyPraga (250ccm)(d,t) 0
6Jarno de VriesPlzen, Holandia(t,w/2min.) 0

Praga - 14 maj (14.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan KvechPraga(3,3,3,3,3) 15
2David PacalajZarnovica, Słowacja(2,3,3,3,3) 14
3Daniel KlimaPraga(3,2,2,2,3) 12+3
4Patrik MikelPardubice(3,1,2,3,3) 12+2
5Petr Chlupac IIPraga(w,3,3,3,2) 11
6Daniel SilhanPardubice(2,2,2,1,2) 9
7Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(t,3,3,2,w) 8
8Jan MihalikZarnovica, Słowacja(3,d,u,2,2) 7
9Jan MacekKoprivnice(2,2,2,w/2min.,1) 7
10Jarno de VriesPlzen, Holandia(2,1,0,2) 5R
11Milan DobiasChabarovice(2,1,0,1,1) 5
12Vaclav KvechPlzen(1,1,1,1,0) 4
13Pavel CermakPraga(1,u,d,2,0) 3
14Frantisek KlierDivisov(0,1,1,1,w) 3
15Michal DankoZarnovica, Słowacja(0,0,1,d,u/w) 1
16Michal BasteckyPraga (250ccm)(d,0,d,1) 1R
17Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(1,d,-,-,-) 1
18Romano HummelPlzen, Holandia(w,-,-,-,-) 0

Divisov - 28 wrzesień (28.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel KlimaPraga(3,3,3,2,3) 14+3
2Petr Chlupac IIPraga(3,3,2,3,3) 14+2
3Jan KvechPraga(3,2,3,3,2) 13
4Patrik MikelPardubice(2,3,2,3,w) 10
5David PacalajZarnovica, Słowacja(3,2,1,3,t) 9
6Vaclav KvechPlzen(2,1,3,2,0) 8
7Jan MacekKoprivnice(2,1,3,d,2) 8
8Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(2,2,2,2,w) 8
9Jaroslav VanicekPraga (250ccm)(1,1,1,1,3) 7
10Jan MihalikZarnovica, Słowacja(1,2,1,2,1) 7
11Pavel Kuchar IIPraga(1,1,2,1,1) 6
12Milan DobiasChabarovice(1,0,0,w,3) 4
13Pavel CermakDIvisov(d,3,0,t,w) 3
14Jakub ExlerPraga(0,0,0,0,2) 2
15Jan HlacinaDivisov (250ccm)(0,0,1,0,0) 1
16Frantisek KlierDivisov(0,0,0,1,u) 1





2020

2 rundy: Plzen - 25 lipiec (25.07), Zarnovica (Słowacja) - 13 wrzesień (13.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel KlimaPraga(14,14) 28
2Petr Chlupac IIPraga(15,12) 27
3Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(12,8) 20
4Jan MihalikZarnovica, Słowacja(8,1) 18
5Pavel Kuchar IIPraga(10,8) 18
6Jan MacekPraga(4,12) 16
7Jan KvechPraga(-,13,) 13
8Michal BasteckyPraga(8,5) 13
9Kacper PludraPolska(13,-) 13
10Anze GrmekSłowenia(-,12) 12
11Jakub ExlerPraga(5,4) 9
12Vaclav KvechPlzen(9,0) 9
13Rastislav CiferskyZarnovica, Słowacja(1,6) 7
14Jaroslav VanicekPraga (250ccm)(7,-) 7
15Celina LiebmannNiemcy(-,6) 6
16Jan HlacinaPardubice (250ccm)(5,-) 5
17David PacalajZarnovica, Słowacja(-,3) 3
18Vojtech ZamazalSlany(3,o) 3
19Frantisek KlierDivisov(3,-) 3
20Lubos KrejcaPraga(0,2) 2

Plzen - 25 lipiec (25.07).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr Chlupac IIPraga(3,3,3,3,3) 15
2Daniel KlimaPraga(2,3,3,3,3) 14
3Kacper PludraPolska(3,2,3,2,3) 13
4Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(2,3,2,3,2) 12
5Pavel Kuchar IIPraga(3,1,1,2,3) 10
6Vaclav KvechPlzen(1,2,3,1,2) 9
7Michal BasteckyPraga(2,2,1,3,t) 8
8Jan MihalikZarnovica, Słowacja(1,3,2,w,2) 8
9Jaroslav VanicekPraga (250ccm)(2,2,0,2,1) 7
10Jan HlacinaPardubice (250ccm)(0,1,t,2,2) 5
11Jakub ExlerPraga(1,0,2,1,1) 5
12Jan MacekPraga(3,1,w,-,-) 4
13Vojtech ZamazalSlany(0,1,2,0,0) 3
14Frantisek KlierDivisov(0,0,1,1,1) 3
15Rastislav CiferskyZarnovica, Słowacja(1,0,t,w,0) 1
16Lubos KrejcaPraga(t,0,t,-,-) 0

Zarnovica (Słowacja) - 13 wrzesień (13.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel KlimaPraga(2,3,3,3,3) 14
2Jan KvechPraga(3,3,3,2,2) 13
3Petr Chlupac IIPraga(3,t,3,3,3) 12+3
4Anze GrmekSłowenia(3,2,3,1,3) 12+2
5Jan MacekPraga(2,2,2,3,3) 12+1
6Jan MihalikZarnovica, Słowacja(1,3,2,2,2) 10
7Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(3,3,d,2,w) 8
8Pavel Kuchar IIPraga(2,1,2,1,2) 8
9Celina LiebmannNiemcy(1,2,2,0,1) 6
10Rastislav CiferskyZarnovica, Słowacja(2,1,u,2,1) 6
11Michal BasteckyPraga(0,2,1,0,2) 5
12Jakub ExlerPraga(1,1,1,1,0) 4
13David PacalajZarnovica, Słowacja(d,d,d,3,-) 3
14Lubos KrejcaPraga(0,0,0,1,1) 2
15Vaclav KvechPlzen(w,w,-,-,-) 0





2021

4 rundy: Pardubice - 28 lipiec (28.07), Pardubice - 11 sierpień (11.08), Koprivnice - 18 sierpień (18.08), Praga - 31 sierpień (31.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan MacekPraga(14,15,13,14) 56
2Petr Chlupac IIPraga(15,13,14,13) 55
3Daniel KlimaPraga(12,12,15,12) 51
4Daniel SilhanPardubice(12,10,11,9) 42
5Jan JenicekPardubice(10,10,8,10) 38
6Jan KvechPraga(-,12,-,15) 27
7Pavel Kuchar IIPraga(9,11,-,7) 27
8Jakub ExlerPraga(6,5,6,6) 23
9Bruno BelanSlany(6,8,-,7) 21
10Michal BasteckyPraga(7,1,7,5) 20
11Milan DobiasSlany(5,7,-,6) 18
12Marcel KrzykowskiPolska(-,-,12,-) 12
13Miran PraznikSłowenia(12,-,-,-) 12
14Błażej WypiorPolska(-,-,10,-) 10
15Josef NovotnyPardubice (250ccm)(4,3,3,-) 10
16Jaroslav VanicekPraga(-,-,-,9) 9
17Jakub SazovskyKoprivnice(-,0,6,2) 8
18Adam BednarPraga (250ccm)(2,6,-,0) 8
19Radek BambuchKoprivnice(-,1,2,4) 7
20Jan HlacinaPardubice (250ccm)(-,-,5,-) 5
21Vojtech ZamazalSlany(-,4,-,1) 4
22Lubos KrejcaPraga(4,-,-,-) 4
23Jakub MartyniakPolska(-,-,4,-) 4

Pardubice - 28 lipiec (28.07).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr Chlupac IIPraga(3,3,3,3,3) 15
2Jan MacekPraga(2,3,3,3,3) 14
3Daniel KlimaPraga(1,3,3,3,2) 12+3
4Miran PraznikSłowenia(3,2,2,2,3) 12+2
5Daniel SilhanPardubice(3,2,3,2,2) 12+1
6Jan JenicekPardubice(3,1,2,3,1) 10
7Pavel Kuchar IIPraga(2,1,2,1,3) 9
8Michal BasteckyPraga(1,0,2,2,2) 7
9Bruno BelanSlany(0,3,1,0,2) 6
10Jakub ExlerPraga(0,2,1,2,1) 6
11Milan DobiasSlany(2,2,1,d,u) 5
12Josef NovotnyPardubice (250ccm)(2,1,0,1,0) 4
13Lubos KrejcaPraga(1,t,1,1,1) 4
14Adam BednarPraga (250ccm)(1,0,-,1,-) 2

Pardubice - 11 sierpień (11.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan MacekPraga(3,3,3,3,3) 15
2Petr Chlupac IIPraga(2,2,3,3,3) 13
3Jan KvechPraga(3,3,3,3,d) 12+3
4Daniel KlimaPraga(3,3,2,2,2) 12+2
5Pavel Kuchar IIPraga(2,3,2,2,2) 11
6Jan JenicekPardubice(1,1,2,3,3) 10
7Daniel SilhanPardubice(2,2,1,2,3) 10
8Bruno BelanSlany(1,2,3,1,1) 8
9Milan DobiasSlany(0,2,1,2,2) 7
10Adam BednarPraga (250ccm)(0,1,2,1,2) 6
11Jakub ExlerPraga(1,1,1,1,1) 5
12Vojtech ZamazalSlany(3,0,0,0,1) 4
13Josef NovotnyPardubice (250ccm)(2,0,1,0,0) 3
14Michal BasteckyPraga(0,1,w,-,-) 1
15Radek BambuchKoprivnice(1,0,w,-,-) 1
16Jakub SazovskyKoprivnice(d,-,0,-,w) 0

Koprivnice - 18 sierpień (18.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel KlimaPraga(3,3,3,3,3) 15
2Petr Chlupac IIPraga(3,3,3,3,2) 14
3Jan MacekPraga(3,3,3,3,1) 13
4Marcel KrzykowskiPolska(2,2,3,2,3) 12
5Daniel SilhanPardubice(1,3,2,2,3) 11
6Błażej WypiorPolska(2,2,2,2,2) 10
7Jan JenicekPardubice(1,2,1,2,2) 8
8Michal BasteckyPraga(2,1,2,1,1) 7
9Jakub SazovskyKoprivnice(0,1,2,0,3) 6
10Jakub ExlerPraga(0,2,1,1,2) 6
11Jan HlacinaPardubice (250ccm)(3,1,1,0,0) 5
12Jakub MartyniakPolska(-,-,1,3,0) 4
13Josef NovotnyPardubice (250ccm)(2,0,0,0,1) 3
14Radek BambuchKoprivnice(1,u,0,1,d) 2

Praga - 31 sierpień (31.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan KvechPraga(3,3,3,3,3) 15
2Jan MacekPraga(3,3,3,3,2) 14
3Petr Chlupac IIPraga(3,3,2,2,3) 13
4Daniel KlimaPraga(3,2,3,3,1) 12
5Jan JenicekPardubice(2,2,1,2,3) 10
6Jaroslav VanicekPraga(0,2,3,1,3) 9
7Daniel SilhanPardubice(1,3,2,1,2) 9
8Pavel Kuchar IIPraga(2,2,w,3,0) 7
9Bruno BelanSlany(1,1,1,2,2) 7
10Milan DobiasSlany(2,1,2,0,1) 6
11Jakub ExlerPraga(1,1,2,2,0) 6
12Michal BasteckyPraga(2,0,1,1,1) 5
13Radek BambuchKoprivnice(1,1,1,1,u) 4
14Jakub SazovskyKoprivnice(0,0,0,u,2) 2
15Vojtech ZamazalSlany(0,0,0,0,1) 1
16Adam BednarPraga (250ccm)(d,-,-,-,-) 0








Odwiedziny (Visitors):
13309277


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl