Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1987-2016

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Australii na Żużlu
(Australian Junior Solo Speedway Championship)

Thanks to Charles McKay, Steve Wilkes and Christian Riviere-Ramond.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1987Gary Allan-Finał
1988Leigh Adams-Finał
1989Craig Hodgson-Finał
1990Leigh Adams-Finał
1991Leigh Adams-Finał
1992Leigh Adams-Finał
1993Ryan Sullivan-Finał
1996Ryan Sullivan-Finał
1997Adam Shields-Finał
1998Travis McGowan-Finał
1999Nigel Sadler-Finał
2000Travis McGowanVictoriaFinał
2001Russell HarrisonSouth AustraliaFinał
2002Travis McGowan-Finał
2003Rory Schlein-Finał
2004Rory SchleinSouthern AustraliaFinał
2005Chris Holder-Finał
2005Tom Hedley-Eliminacje
2006Chris HolderNowa Południowa WaliaFinał
2006Michael SladeNowa Południowa WaliaEliminacje
2007Chris HolderNowa Południowa WaliaFinał
2007James HolderNowa Południowa WaliaEliminacje
2008Chris HolderNowa Południowa WaliaFinał
2009Darcy Ward-Finał
2010Darcy WardQueenslandFinał
2011Darcy WardQueenslandFinał
2012Taylor PooleNowa Południowa WaliaFinał
2013Max FrickeWiktoriaFinał
2013Brady KurtzNowa Południowa WaliaKwalifikacje
2014Max FrickeWiktoriaFinał
2015Max FricekWiktoriaFinał
2016Jack HolderNowa Południowa WaliaFinał

1987

Shepparton - 21 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gary Allan-- 14
2Steve Langdon-- 12
3Tony Langdon-- 12
4Jamie Fagg-- 9
5Craig Boyce-- 8
6Nathan Simpson-- 8
7Jason Lyons-- 8
8Rob Allan-- 8
9Shane Parker-- 7
10Scott Norman-- 7
11David Edwards-- 6
12Tony Pattel-- 6
13Todd Wiltshire-- 6
14Peter Tillett-- 2
15Glen Bowles-- 2
16Simon Lock-- 2


1988

North Arm Adelaide - 4 marzec (04.03).

Uwaga ! Pozycje 5-14 są nieoficjalne.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-(3,3,3,3,3) 15
2Scott Norman-- 14
3Craig Boyce-- 13
4Billy Lellman-- 12
5Mark Pearce-- 9NO
6Tony Langdon-- 6NO
7Cory Richardson-- 6NO
8Nigel Tremelling-- 5NO
9Dwayne Norvill-- 5RNO
10Shane Edwards-- 4NO
11Tim Hunter-- 4NO
12Troy Scott-- 4NO
13Neil Hardy-- 1NO
14Lee Schooling-- 1RNO


1989

Mildura

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig Hodgson-- 14
2Scott Norman-- 13
3Leigh Adams-- 12
4Todd Wiltshire-- 11
5Tony Langdon-- 11
6Shane Paker-- 9
7Anthony Keys-- 8
8Damon Richardson-- 6
9Justin Pryor-- 5
10David Edwards-- 4
11Nigel Alderton-- 4
12Mark Pearce-- 2
13Tim Hunter-- 2
14David Scott-- 1
15Shane Chappell-- 1R
16Cory Alderton-- 1R


1990

Renmark - 3 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-(3,3,3,3,3) 15
2Shane Bowes-(2,3,3,3,3) 12
3Shane Parker-(3,2,2,3,3) 13
4Scott Norman-(3,1,2,3,2) 11
5Damon Richardson-(0,0,w/2m,2) 11
6Clinton Butler-(1,2,3,1,2) 9
7Mark Lemon-(3,2,u,2,1) 8
8Dave Hammett-(1,3,1,0,1) 7
9Paul Chevy-(2,1,2,2,0) 7
10Cory Alderton-(1,2,3,0,1) 7
11Jamie Plumb-(0,0,w/2m,2) 3
12Jason Lyons-(w/2m,1,u,u) 2
13Darren Wade-(u,1,1,w/2m) 2
14Chris Lee-(2,w,0,u,0) 2
15Dean Pierce-(u) 0
16Lee Schooling-(1,0,1,1,0) 3
17Roy Miller-(0,0,1,0) 1


1991

Mildura - 6 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-(3,3,3,3,3) 15
2Shane Parker-- 13+3
3Jason Lyons-- 13+2
4Scott Norman-- 11+3
5Dave Hammett-- 11+2
6Mark Lemon-- 10
7Damon Richardson-- 8
8Jason Hawkes-- 7
9Cory Alderton-- 7
10Matthew Poole-- 6
11Brett Tomkins-- 6
12John Reid-- 6
13Clinton Butler-- 4
14Jamie Plumb-- 2
15Ty Platt-- 1
16Steve Butler-- 0
17Reece Davison-- 0R
18Steve Graetz-- 0R


1992

Murray Bridge - 8 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-(3,3,3,3,3) 15
2Jason Hawkes-(3,0,3,3,3) 12
3Jason Crump-(t,2,3,3,3) 11+3
4Cory Alderton-(3,2,1,2,3) 11+2
5Brett Tomkins-(2,1,3,3,2) 11+w/u
6Ryan Sullivan-(1,3,2,2,2) 10
7Mark Lemon-(3,3,2,w,1) 9
8Steve Johnston-(2,1,0,2,2) 7
9Troy Norvill-(1,1,2,2,1) 7
10Matthew Poole-(2,2,1,1,w) 6
11Jamie Plumb-(0,3,0,0,2) 5
12Steve Graetz-(1,0,2,1,0) 4
13Lee Redmond-(u,2,1,0,1) 4
14Steve Butler-(w/u,1,1,1,0) 3
15Robert Harvey-(1,0,0,0,1) 2
16Colin Wallace-(0,0,0,1,0) 1
17Ty Platt-(2) 2R
18Reece Davison-(ns) (ns)


1993

Mildura - 3 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan Sullivan-(3,3,3,3,3) 15
2Cory Alderton-(2,3,3,3,3) 14
3Jason Hawkes-(1,3,3,3,3) 13
4Troy Wyten-(2,2,32,2) 11
5Mark Lemon-(3,2,w/u,2,3) 10
6Mark Keast-(3,2,1,1,1) 8
7Steve Graetz-(w/u,1,2,2,2) 7
8Matt Gibson-(w/2min,2,2,w/u,2) 6
9Darren Hedington-(1,w/u,2,1,1) 5
10Shane McCabe-(0,3,0,1,0) 4
11Jason Crump-(3,w/u) 3
12Danny Wark-(1,u,0,1,1) 3
13Brett Woodifield-(2,w/u) 2
14Ty Platt-(w/u,w/u) 0
15Chris Boonstopel-(u,u) 0
16Brett Tomkins-(u) 0
17Ford Keane-(1,2,1,0,3,1) 8R


1994-1995

W latach 1994-1995 młodzieżowych mistrzostw Australii nie rozegrano.



1996

North Arm Adelaide

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan Sullivan-- 15
2Brett Woodifield-- 12
3Nigel Sadler-- 12
4Ford Keane-- 12
5Craig Watson-- 11
6Ashley Watson-- 9
7Adam Shields-- 8
8Lucas Sterry-- 7
9Shane Whitaker-- 6
10Chris Szauter-- 6
11Jarrod South-- 5
12Jason Stewart-- 4
13Kris Keast-- 1
14Nathan Hawkes-- 0
15Steve Winer-- 0
16Brian Paltridge-- 1R
17Grant Schooling-- 0R


1997

Undera Park

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam Shields-- 14
2Nigel Sadler-- 14
3Craig Watson-- 10
4M. Johnson-- 10
5Travis McGowan-- 10
6Chris Szauter-- 9
7Kevin Doolan-- 8
8Dennis Hall-- 8
9Brett Woodifield-- 7
10Ford Keane-- 6
11Scott Smith-- 5
12Jamie Stauffer-- 5
13Dave Watt-- 5
14Jason Stewart-- 3
15Ashley Watson-- 3
16Mick Dorman-- 1


1998

Mildura

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Travis McGowan-- 14+3
2Chris Szauter-- 14+2
3Adam Shields-- 11
4Kevin Doolan-- 11
5Brendon MacKay-- 11
6Nigel Sadler-- 10
7Scott Smith-- 7
8Dave Watt-- 7
9Shane Johnson-- 6
10Chris Ferguson-- 6
11Clinton Leitch-- 5
12Russell Harrison-- 5
13Tim Drust-- 4
14Ben Turner-- 4
15Scan Bysouth-- 1
16Jamie Stauffer-- 1
17Shanan Wearne-- 1R
18James Stewart-- 0R


1999

Labrador

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nigel Sadler-- 14+3
2Kevin Doolan-- 12+2
3Russell Harrison-- 11+1
4Chris Szauter-- 12+0
5Travis McGowall-- 11
6Clinton Leitch-- 10
7Jason Stewart-- 9
8Ashley Jones-- 6
9Lee Herne-- 6
10Steve Vinter-- 6
11Darren Groves-- 6
12Dean Wiseman-- 4
13Scott Smith-- 4
14Jamie Bell-- 3
15Dave Watt-- 3
16Ben Turner-- 1
17Trent Leverington-- 0R
17Todd Groves-- 0R


2000

Oakburn Park Tamworth - 19 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Travis McGowanVictoria- 14+3
2Kevin DoolanVictoria- 13+2
3Scott SmithQueensland- 11+1
4Ben ShieldsNew South Wales- 12+0
5Christian HenryQueensland- 10
6Jamie StaufferNew South Wales- 9
7Dean WisemanNew South Wales- 9
8Russell HarrisonSouth Australia- 8
9Brendon MacKay-- 7
10Ben Peck-- 5
11Ashley Jones-- 5
12Shanan Wearne-- 4
13Jonathan White-- 3
14Chris Ferguson-- 3
15Craig Landrigan-- 1R
16Luke Pinkerton-- 0R


2001

Gilman Adelaide -17 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Russell HarrisonSouth Australia(3,2,3,3,3) 14+3
2Ashley JonesVictoria(2,3,2,3,2) 12+2
3Ben ShieldsNew South Wales(3,0,3,3,2) 11+1
4Travis McGowanVictoria(3,3,3,3,3) 15+u
5Christian HenryQueensland(3,3,1,2,1) 10
6Kevin DoolanVictoria(2,u,3,2,3) 10
7Brendon MacKayNorthern Terratories(1,3,u,2,3) 9
8Dean WisemanNew South Wales(0,1,2,2,2) 7
9Nathan HedleyVictoria(1,2,1,1,1) 7
10Chris FergusonVictoria(0,2,2,1,1) 6
11Scott JamesSouth Australia(0,1,2,1,2) 6
12Troy StojakovicSouth Australia(2,2,u,u,w) 4
13Todd GrovesQueensland(2,0,0,0,1) 3
14Trent LeveringtonQueensland(1,w,1,1,0) 3
15Shane GromballSouth Australia(1,1,1,0,w) 3
16Jaye StevensNew South Wales(w,w,w,-,-) 0
17Rory SchleinNorthern Terratories(0,0) 0R


2002

Gilman Adelaide - 9 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Travis McGowan-(3,3,3,3,3) 15
2Cameron Woodward-(3,2,3,3,3) 14
3Russell Harrison-(2,3,3,3,2) 13
4Ben Powell-(3,3,w,2,1) 9
5Nathen Hedley-(1,2,2,3,1) 9
6Scott James-(2,1,2,2,2) 9
7Joel Parsons-(1,3,3,w) 7
8Matthew Wethers-(1,2,2,2,0) 7
9Shane Gromball-(0,0,1,2,3) 6
10Daine Stevens-(0,0,1,1,3) 5
11Rory Schlein-(3,1,w/u) 4
12Matt Jones-(0,2,2) 4
13Ashley Jones-(2,w/u) 2
14Christian Henry-(2,u) 2
15Cameron Wrate-(0,1,w/2min,1,w) 2


2003

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rory Schlein-(3,3,1,2,3) 12+3
2Cameron Woodward-(3,3,3,3,3) 15+2
3Jaye Stevens-(2,2,3,3,2) 12+1
4Scott James-(3,3,1,2,3) 12+0
5Mark Jones-(2,3,2,3,1) 11
6Jaye Herne-(3,0,2,2,3) 10
7Michael Slade-(3,1,3,1,2) 10
8Trevor Harding-(1,1,2,3,1) 8
9Matthew Wethers-(2,2,0,2,1) 7
10Karlis Ezergailis-(1,0,2,1,2) 6
11Louis Myers-(1,3,1,1,0) 6
12Arlo Bugeja-(1,1,1,0,0) 3
13Joel Parsons-(0,2,0,1,0) 3
14Todd Groves-(0,1,0,0,2) 3
15Perry Gunner Sutton-(0,0,0,0,1) 1
16Paul Bogdanowicz-(0,0,1,-,0) 1


2004

Shepparton - 31 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rory SchleinSouthern Australia(3,3,3,3,3) 15+3
2Robert KsiężakSouthern Australia(2,3,3,3,1) 12+2
3Matthew WethersSouthern Australia(3,2,2,2,3) 12+1
4Trevor HardingWestern Australia(2,2,3,2,2) 11+0
5Mark JonesVictoria(w,3,3,3,2) 11
6Cameron WoodwardVictoria(3,1,2,2,w) 8
7Cory GathercoleVictoria(1,3,1,2,1) 8
8James HolderNSW(2,1,1,1,3) 8
9Tyron ProctorVictoria(0,2,2,1,2) 7
10Michael SladeNSW(1,2,1,1,2) 7
11Arlo BugejaSouthern Australia(2,0,1,0,3) 6
12John OliverQueensland(w/u,u,2,3,u) 5
13Chris HolderNSW(3,0,0,0,1) 4
14Brock GatesVictoria(1,1,0,1,0) 3
15Louis MyersNSW(1,1,u,u,ns) 2
16Sam DoreVictoria(w/u,u,0,0,,0) 0
17Matt WinsorVictoria(w/u) 0R
18Paul BogdanovicVictoria(ns) nsR


2005

Tamworth - 29 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris Holder-(3,3,3,3,3) 15+3
2Rory Schlein-(3,3,3,1,3) 13+2
3Cameron Woodward-(3,3,3,2,3) 14+1
4Jason Doyle-(1,2,3,3,2) 11+3+0
5Trevor Harding-(3,3,2,0,3) 11+2
6Troy Batchelor-(2,1,2,3,2) 10
7Robert Księżak-(2,w/u,2,3,1) 8
8Tom Hedley-(2,2,2,u) 6
9Matthew Wethers-(1,1,1,2,1) 6
10Mark Jones-(0,2,0,1,2) 5
11Scott James-(1,1,1,0,1) 4
12Cory Gathercole-(0,2,u,2,0) 4
12Cory Gathercole-(0,2,u,2,0) 4
13Jay Herne-(1,0,1,2,0) 4
14Michael Slade-(t,u,1,1,1) 3
15Joel Parsons-(0,1,0,1,0) 2
16James Holder-(0,0,0,w/2min,2) 2
17Karlis Ezergailis-(2,0) 2R
18Louis Myers-(0) 0R

Tamworth - 28 styczeń

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tom Hedley-(3,3,3,2,3) 14
2Corey Gathercole-(3,3,2,3,3) 14
3Jay Herne-(3,3,1,3,3) 13
4Scott James-(2,1,3,3,2) 11
5James Holder-(3,3,0,2,2) 10
6Mick Slade-(1,2,1,3,3) 10
7Karlis Ezergailis-(2,1,3,0,2) 8
8Louis Myers-(2,2,1,1,1) 7+3
9Tyron Proctor-(1,1,2,2,1) 7+2
10John Oliver-(2,0,2,2,1) 7+1
11Arlo Bugeja-(1,0,3,1,0) 5
12Daniel Harding-(0,2,2,1,0) 5
13Brock Gates-(0,0,1,1,1) 3
14Daine Stevens-(0,2,0,0,0) 2
15Luke Gough-(2).) 2
16Brendan Moore-(1,1,0,u,-) 2
17Ricky Barney-(0,0,0,0,0) 0
18Corey Williams-- ns
19Rick Wallace-- ns

2006

Gillman - 4 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15+3
2Troy BatchelorQueensland(3,3,2,3,3) 14+2
3Jason DoyleNowa Południowa Walia(3,2,2,3,2) 12+1
4Cameron WoodwardVictoria(2,1,3,3,3) 12+w
5Matthew WethersPołudniowa Australia(3,2,3,1,2) 11
6Mark JonesVictoria(2,3,1,2,2) 10
7Corey GathercoleVictoria(1,3,u/w,2,3) 9
8Aaron SummersPołudniowa Australia(2,1,1,2,1) 7
9Trevor HardingAustralia Zachodnia(1,2,2,0,1) 6
10Robert KsiężakPołudniowa Australia(2,0,w,1,2) 5
11Tom HedleyVictoria(w,1,3,d,1) 5
12Michael SladeNowa Południowa Walia(1,1,1,2,0) 5
13Arlo BugejaPołudniowa Australia(0,2,1,1,0) 4
14John OliverQueensland(0,0,2,0,1) 3
15Tyron ProctorVictoria(1,0,0,1,0) 2
16Rick BarneyQueensland(u,-,-,-,-) 0
17Daine StevensNowa Południowa Walia(0,0)) 0
18James HolderNowa Południowa Walia(0,0)) 0

Gillman - 3 luty

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael SladeNowa Południowa Walia- 13+3
2Arlo BugejaPołudniowa Australia- 12+2
3Tyron ProctorVictoria- 12+1
4Aaron SummersPołudniowa Australia- 12+0
5John OliverQueensland- 12
6Ricky BarneyQueensland- 10
7Daine StevensNowa Południowa Walia- 10
8James HolderNowa Południowa Walia- 8
9Daniel HardingAustralia Zachodnia- 7
10Luke SladeNowa Południowa Walia- 5
11Brock GatesVictoria- 5
12Anthony PerksNowa Południowa Walia- 3
13Hayden SandfordPołudniowa Australia- 2
14Harley LierschPołudniowa Australia- 2
15Corey DoreVictoria- 1

2007

Gillamn - 17 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderNowa Południowa Walia(3,2,3,3,3) 14+3
2Troy BatchelorQueensland(3,3,3,2,3) 14+2
3Robert Księ?akPołudniowa Australia(0,3,1,3,2) 9+3+1
4Cory GathercoleWiktoria(3,3,2,3,3) 14+u
5Kozza SmithNowa Południowa Walia(3,2,2,2,d) 9+u
6Trevor Harding IIZachodnia Australia(1,1,d,3,3) 8
7Tyron ProctorWiktoria(2,3,0,2,1) 8
8Richard SweetmanNowa Południowa Walia(2,u,3,1,2) 8
9Ryan SedgmenWiktoria(0,1,3,1,2) 7
10John OliverQueensland(2,2,d,1,2) 7
11Aaron SummersPołudniowa Australia(0,2,1,2,d) 5
12Arlo BugejaPołudniowa Australia(1,1,2,0,1) 5
13James HolderNowa Południowa Walia(1,0,2,1,1) 5
14Mitchell DaveyQueensland(2,0,1,0,d) 3
15Josh GrajczonekQueensland(1,0,0,0,0) 1
16Tom HedleyWiktoria(w,-,-,-,-) 0
17Brock GatesWiktoria(1,0) 1R
17Jake AndersonWiktoria(,1,0) 1R

Gillamn - 16 luty

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1James HolderNowa Południowa Walia(3,3,2,3,3) 14
2John OliverQueensland(3,3,3,1,3) 13
3Richard SweetmanNowa Południowa Walia(2,3,3,3,2) 13
4Ryan SedgmenWiktoria(t,3,3,2,3) 11
5Arlo BugejaPołudniowa Australia(2,2,3,3,1) 11
6Josh GrajczonekQueensland(3,2,2,2,1) 10
7Mitchell DaveyQueensland(2,2,2,2,2) 10
8Brock GatesWiktoria(3,1,2,1,1) 8
9Jake AndersonWiktoria(2,2,1,1,2) 8
10Tom ArmstrongNowa Południowa Walia(1,1,1,3,ns) 6
11Michael StonehamWiktoria(0,0,1,0,3) 4
12Rick WallaceNowa Południowa Walia(0,1,1,2,0) 4
13Carley GittusZachodnia Australia(1,0,u,w,2) 3
14David ArmstrongNowa Południowa Walia(1,1,w/u,ns,ns) 2
15Ashley CathcartQueensland(ns,ns,ns,ns,ns) ns
16Elliot MyersNowa Południowa Walia(ns,ns,ns,ns,ns) ns

2008

Mildura - 27 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderNowa Południowa Walia(3,3,3,3,2) 14+3
2Tyron ProctorWiktoria(2,2,3,3,3) 13
3Robert KsiężakPołudniowa Australia(3,2,2,3,3) 13+d
4Troy BatchelorQueensland(2,3,3,1,3) 12+3+w/u
5Aaron SummersPołudniowa Australia(3,1,3,2,3) 12+2
6Ryan SedgmenWiktoria(3,2,2,2,1) 10
7Tom HedleyWiktoria(1,3,0,3,2) 9
8Samuel MastersNowa Południowa Walia(2,0,2,2,1) 7
9Josh GrajczonekQueensland(w/t,3,1,0,1) 5
10Kozza SmithNowa Południowa Walia(w/u,2,1,w,2) 5
11Hugh SkidmoreNowa Południowa Walia(1,w/u,1,1,2) 5
12Dakota NorthWiktoria(1,1,0,2,w/t) 4
13Jake AndersonWiktoria(0,1,2,1,0) 4
14Sam DoreWiktoria(2,w/u,ns,ns,ns) 2
15Richard WallaceNowa Południowa Walia(0,w,1,1,0) 2
16Ashley CathcartNowa Południowa Walia(1,1,0,0,0) 2
17Beau EvansWiktoria(0,0,1) 1
18Toby ProctorWiktoria(0) 0


2009

Gosford (Nowa Południowa Walia) - 31 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Darcy Ward-(3,2,3,3,3) 14+3
2Kozza Smith-(3,3,1,3,3) 13+2
3Aaron Summers-(2,3,2,3,2) 12+1
4Justin Sedgmen-(1,2,1,0,3) 7+3+0
5Richard Sweetman-(3,1,3,2,2) 11+2
6Mitchell Davey-(2,3,1,2,1) 9+1
7Josh Grajczonek-(2,3,3,1,2) 11+0
8Sam Masters-(u,1,1,2,3) 7
9Alex Davies-(1,0,2,3,-) 6
10Tom Hedley-(0,2,0,2,1) 5
11Hugh Skidmore-(u,2,3,0,0) 5
12Todd Kurtz-(3,0,2,-,-) 5
13Ryan Sedgmen-(0,1,2,1,0) 4
14Jake Anderson-(0,0,0,1,2) 3
15Michael Penfold-(1,1,0,0,1) 3
16Rick Wallace-(2,0,0,0,1) 3
17Taylor Poole-(1) 1R
17Daniel Begley-(1,0) 1R


2010

Mildura (Wiktoria) - 16 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Darcy WardQueensland(3,w/u,3,2,3) 11+3A
2Justin SedgmenWiktoria(2,3,3,2,2) 12+2A
3Josh AutyAnglia(ns,3,2,3,2) 10+3B+1A
4Samuel MastersNowa Południowa Australia(3,2,3,3,3) 14+0A
5Tyson NelsonQueensland(3,w/u,1,3,3) 10+2B
6Richard SweetmanNowa Południowa Australia(2,1,2,3,1) 9+1B
7Hugh SkidmoreNowa Południowa Australia(1,w/u,3,1,2) 7+0B
8Josh GrajczonekQueensland(u,2,2,2,1) 7
9Dakota NorthWiktoria(2,1,1,2,1) 7
10Jake AndersonWiktoria(3,0,1,0,2) 6
11Mason CamptonNowa Południowa Australia(1,1,u,0,3) 5
12Michael PenfoldNowa Południowa Australia(-0,3,0,1,1) 5
13Todd KurtzNowa Południowa Australia(1,3,0,1,0) 5
14Taylor PooleNowa Południowa Australia(0,2,2,1,0) 5
15Robert BranfordPołudniowa Australia(2,2,w/u,0,0) 4
16Ryan SedgmenWiktoria(1,0,1,0,0) 2


2011

North Brisbane - 8 styczeń (08.01).

Format zawodów: Kwalifikacje i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Darcy WardQueensland(3,3,3,3,3) 15+3
2Richard Sweetman-(2,3,3,2,3) 13+2
3Josh Grajczonek-(3,3,1,3,2) 12+1
4Michael Dyer-(3,1,2,2,3) 11+0
5Taylor Poole-(1,2,3,3,2) 11
6Justin Sedgmen-(0,3,3,3,1) 10
7Todd Kurtz-(2,1,0,2,3) 8
8Sam Masters-(1,2,2,2,1) 8
9Clinton Dennis-(3,0,1,1,2) 7
10Alex Davies-(2,2,2,0,1) 7
11Brenton Barnfield-(1,0,1,1,2) 5
12Dakota North-(2,0,0,1,1) 4
13Tyson Nelson-(1,1,2,0,0) 4
14Rohan Tungate-(0,2,1,0,0) 3
15Mitchell Davey-(0,0,0,1,0) 1
16Daniel Winchester-(0,1,0,0,0) 1


2012

Kurri Kurri - 28 styczeń (28.01).

Format zawodów: Kwalifikacje, finał A i B.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Taylor PooleNowa Południowa Walia(2,3,3,3,2) 13+3A
2Justin Sedgmen-(0,1,2,3,3) 9+3B+2A
3Alex Davies-(3,2,3,3,3) 14+1A
4Sam Masters-(3,3,3,3,3) 15+wA
5Dakota North-(0,3,2,1,3) 9+2B
6Mason Campton-(1,2,3,2,2) 10+1B
7Ryan Douglas-(3,1,2,2,2) 10+0B
8Michael Dyer-(2,2,1,2,2) 9
9Todd Kurtz-(1,1,2,2,1) 7
10Tyson Snow-(3,0,1,1,1) 6
11Jake Allen-(2,0,1,1,1) 5
12Michael Penfold-(1,3,r,0,0) 4
13Harley Brigden-(0,0,1,1,1) 3
14Michael Detenon-(0,2,0,0,0) 2
15Sean McLellan-(2,u/-) 2
16Brenton Barnfield-(1,u/-) 1
17Nick Rowe-(ns) ns
17Scott Schofield-(ns) ns


2013

Kurri Kurri - 19 styczeń (19.01).

Format zawodów: Kwalifikacje, finał A i B.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max FrickeWiktoria(1,2,3,3,3) 12+3A
2Taylor Poole-(2,3,2,3,3) 13+2A
3Justin Sedgmen-(3,2,3,1,3) 12+1A
4Alex Davies-(0,3,2,2,2) 12+3B+0A
5Nick Morris-(2,3,3,3,w/u) 11+2B
6Cameron Heeps-(3,0,3,1,1) 8+1B
7Tyson Nelson-(3,1,2,2,0) 8+0B
8Mason Campton-(3,1,1,1,2) 8
9Jake Allen-(2,2,0,0,3) 7
10Todd Kurtz-(1,2,0,3,1) 7
11Jack Holder-(1,1,2,2,1) 7
12Brady Kurtz-(2,1,r,2,2) 7
13Tyson Snow-(0,3,1,0,2) 6
14Robert Medson-(1,0,1,0,1) 3
15Hayden Bond-(0,0,0,1,1) 2
16Ryan Douglas-(0,w,1,u,0) 1
17Bryce Johnston-(ns) ns

Kurri Kurri - 19 styczeń (19.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurtzNowa Południowa Walia(2,3,3,3) 11
2Taylor PooleNowa Południowa Walia(3,3,3,2) 11
3Hayden BondNowa Południowa Walia(3,3,2,u) 8
4Tyson SnowQueensland(2,2,3,1) 8
5Jake AllenQueensland(1,1,2,3) 7
6Bryce JohnsonNowa Południowa Walia(2,1,1,2) 6
7Jordan DallNowa Południowa Walia(0,1,1,2) 4
8Seane PetersenWiktoria(0,2,1,0) 3
9Harley BrigdenQueensland(1,0,0,0) 1
10Jye EtheridgeNowa Południowa Walia(w/u,ns,ns,ns) 0

2014

Gillman - 25 styczeń (25.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max FrickeWiktoria(3,2,2,3,3) 13+3
2Ryan DouglasQueensland(2,3,3,3,1) 12+2
3Jack HolderNowa Południowa Walia(3,3,2,2,2) 12+3+1
4Nick MorrisQueensland(3,3,3,3,3) 15+u
5Tyson NelsonNowa Południowa Walia(2,2,3,2,2) 11+2
6Jake AllenQueensland(1,u,3,2,3) 9+1
7Brady KurtzNowa Południowa Walia(3,3,1,2,w/u) 9+ns
8Jack FallonWiktoria(2,1,2,0,2) 7
9Mason CamptonNowa Południowa Walia(1,1,1,3,d) 6
10Tyler KingNowa Południowa Walia(1,0,0,1,3) 5
11Tyson SnowQueensland(0,2,0,1,2) 5
12Robert MedsonPołudniowa Australia(2,0,1,1,0) 4
13Hunter AndersonNowa Południowa Walia(w/u,2,1,1,0) 4
14Cameron HeepsZachodnia Australia(1,1,2,0,-) 4
15Blake RussellZachodnia Australia(0,1,0,0,1) 2
16Douglas ScobleZachodnia Australia(0,0,0,0,1) 1
17Matty DayQueensland(1) 1
18Jye EthridgeNowa Południowa Walia- ns


2015

Kurri Kurii - 16 styczeń (16.01).

Format zawodów: baraż i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max FricekWiktoria(3,3,3,2,2) 13+3
2Jack HolderNowa Południowa Walia(3,1,2,3,3) 12+3+2
3Brady KurtzNowa Południowa Walia(3,3,3,2,3) 14+1
4Jake AllenQueensland(1,3,3,3,3) 13+w
5Cooper RiordanWiktoria(3,2,3,0,0) 8+2
6Tyler KingNowa Południowa Walia(1,2,2,1,2) 8+1
7Jason PickeringNowa Południowa Walia(2,2,1,3,3) 11+0
8Robert MedsonAustralia Południowa(2,2,2,1,1) 8
9Jack FallonWiktoria(1,1,1,2,2) 7
10Zaine KennedyQueensland(1,1,0,3,1) 6
11Jye EtheridgeNowa Południowa Walia(2,3,u,-,-) 5
12Dale BorlaseQueensland(0,0,2,1,2) 5
13Tyson SnowQueensland(2,0,1,0,1) 4
14Jordan StewartWiktoria(0,1,1,2,0) 4
15Arthur SissisAustralia Południowa(0,0,w,1,0) 1
16Jake MitchellAustralia Południowa(0,d,0,0,1) 1
17Karl LawlerNowa Południowa Walia(d,0) 0R
18Matthew FlayAustralia Południowa(0) 0R


2016

Adelajda (Gillman) - 23 styczeń (23.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał A i B.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack HolderNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15+3A
2Brady KurtzNowa Południowa Walia(3,2,3,3,3) 14+2A
3Max FrickeWiktoria(3,3,3,2,2) 13+1A
4Jake AllenQueensland(2,3,3,3,w) 11+3B+0A
5Cameron Heeps-(2,2,0,2,2) 8+2B
6Jaimon LidseyWiktoria(2,3,1,0,3) 8+1B
7Tyler King-(1,1,2,3,1) 8+0B
8Jack Fallon-(1,2,1,2,2) 8
9Tyson SnowQueensland(1,2,2,2,1) 8
10Zaine Kennedy-(w,0,1,1,3) 5
11Jake Mitchell-(0,1,1,1,2) 5
12Dakota Ballantyne-(0,1,2,1,1) 5
13Jack Morrison-(2,0,0,1,1) 4
14Blake Russell-(3,0,0,0,0) 3
15Josh McDonald-(0,1,2,0,0) 3
16Seth Hickey-(1,0,0,-,-) 1
17Luke Backsai-(0,0) 0 R





Odwiedziny (Visitors):
6728198


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl