Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2004-2016

Mistrzostwa Europy Par na Żużlu
(European Pairs Speedway Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2004CzechyFinał
2004NiemcyPółfinał 1
2004RosjaPółfinał 2
2005PolskaFinał
2005CzechyPółfinał
2006PolskaFinał
2006FinlandiaPółfinał 2
2006CzechyPółfinał 1
2007CzechyFinał
2007PolskaPółfinał 2
2007AustriaPółfinał 1
2008PolskaFinał
2008CzechyPółfinał 2
2008RosjaPółfinał 1
2009CzechyFinał
2009SłoweniaPółfinał
2010CzechyFinał
2010PolskaPółfinał
2010ŁotwaPółfinał
2011PolskaFinał
2011RosjaPółfinał
2011ŁotwaPółfinał
2012UkrainaFinał
2012ŁotwaPółfinał 2
2012DaniaPółfinał 1
2013NiemcyFinał
2013PolskaPółfinał
2014CzechyFinał
2014ŁotwaPółfinał
2015PolskaFinał
2015UkrainaPółfinał
2016DaniaPółfinał

2004
Debreczyn (Węgry) - 28 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy28Bohumil Brhel - 16, Ales Dryml II - 12, Lukas Dryml - 0
2Rosja20+3Rienat Gafurow - 15+3, Siergiej Filuszyn - 5, Siemion Własow - 0
3Polska20+2Rafał Szombierski - 9+2, Robert Kościecha - 6, Tomasz Gapiński - 5
4Węgry20+dSandor Tihanyi - 13+d, Attila Stefani - 4, Norbert Magosi - 3
5Niemcy16Tobias Kroner - 9, Mirko Wolter - 7, Brak zaw. - NS
6Słowenia12Izak Santej - 7, Denis Stojs - 5, Brak zaw. - NS
7Ukraina9Ihor Borysenko - 7, Serhij Senko - 2, Brak zaw. - NS

Terenzano (Włochy) - 19 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy17Martin Smolinski - 10, Thomas Stange - 7, Brak zaw. - NS
2Polska16Rafał Szombierski - 8, Krzysztof Kasprzak - 8, Brak zaw. - NS
3Słowenia12Izak Santej - 6, Jernej Kolenko - 6, Denis Stojs - NS
4Austria11Fritz Wallner - 9, Manuel Hauzinger - 2, Brak zaw. - NS
5Francja11Sebastian Tresarrieu - 6, Stephane Tresarrieu - 4, Mathieu Tresarrieu - 1
6Włochy10Simone Terenzani - 7, Andrea Maida - 3, Daniele Tessari - 0
7Włochy II7Massimo Zambon - 4, Guglielmo Franchetti - 2, Mattia Carpanese - 1

Lwów (Ukraina) 4 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja27Rienat Gafurow - 14, Dienis Gizatullin - 8, Władimir Dubinin - 5
2Czechy23Bohumil Brhel - 12, Ales Dryml II - 11, Brak zaw. - NS
3Ukraina22Wiktor Hajdym - 11, Andrij Karpow - 11, Brak zaw. - NS
4Łotwa21Kasts Puodzuks - 14, Leonids Paura - 7, -
5Ukraina II11Serhij Senko - 11, Łubomyr Wojtyk - 0, Brak zaw. - NS
6Chorwacja10Ivan Vargek - 8, Marko Otto - 2, Brak zaw. - NS
7Ukraina III9Ołeksandr Piatniczko - 7, Iwan Myronow - 2, Brak zaw. - NS

2005
Gdańsk - 12 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska29Krzysztof Kasprzak - 13, Robert Kościecha - 12, Janusz Kołodziej - 4
2Czechy27Ales Dryml II - 14, Bohumil Brhel - 13, Lukas Dryml - NS
3Słowenia20Matej Zagar - 14, Izak Santej - 6, Brak zaw. - NS
4Węgry15Sandor Tihanyi - 9, Norbert Magosi - 6, Brak zaw. - NS
5Niemcy14Mathias Schultz - 7, Christian Hefenbrock - 7, Tobias Kroner - NS
6Włochy10Emiliano Sanchez - 6, Andrea Maida - 3, Simone Terenzani - 1
7Łotwa10Kasts Puodzuks - 5, Nikolajs Kokins - 3, Andrejs Korolovs - 2

Slany (Czechy) - 7 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy26Bohumil Brhel - 12, Ales Dryml II - 10, Lukas Dryml - 4
2Słowenia25Matej Zagar - 17, Izak Santej - 8, Ales Kraljic - NS
3Łotwa21Andrejs Korolovs - 13, Kasts Puodzuks - 8, -
4Rosja20Rienat Gafurow - 8, Siemion Własow - 7, Dienis Gizatullin - 5
5Holandia16Jannick de Jong - 13, Rene van Weele - 2, Kaj de Jong - 1
6Czechy II11Tomas Suchanek - 9, Jan Hlacina - 2, Brak zaw. - NS
7Ukraina7Serhij Senko - 6, Petro Wełesyk - 1, Brak zaw. - NS


2006
Lendawa (Słowenia) - 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska27Sebastian Ułamek - 14 (2,3,2,2,2,3), Wiesław Jaguś - 13 (3,1,3,3,3,0), Marcin Rempała - ns
2Słowenia25Matej Zagar - 11 (2,3,w,1,3,2), Jernej Kolenko - 14 (3,2,3,3,2,1), Izak Santej - ns
3Węgry17Norbert Magosi - 12 (3,3,2,1,1,2), Laszlo Szatmari - 5 (0,0,w,2,0,3), -
4Czechy15Bohumil Brhel - 0 (w,w,w,-,-,-), Adrian Rymel - 13 (1,1,2,3,3,3), Zdenek Simota - 2 (0,1,1)
5Rosja14Roman Iwanow - 10 (1,2,3,1,1,2), Ilja Bondarienko - 2 (0,1,1,0,-,-), Danił Iwanow - 2 (2,w)
6Ukraina13Andrij Karpow - 13 (3,2,3,2,3,w), Serhij Senko - 0 (w,w,w,-,w,-), -
7Niemcy12Thomas Stange - 9 (2,2,0,2,1,2), Kevin Wolbert - 3 (1,1,1,0,-,-), Max Dilger - 0 (0,0)

Lonigo (Włochy) - 2 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Finlandia26+3Kaj Laukkanen - 10 (2,1,2,1,3,1), Joonas Kylmarkorpi - 16 (3,3,3,3,1,3)+3, -
2Polska26+2Grzegorz Walasek - 12 (2,3,3,2,-,2)+2, Wiesław Jaguś - 8 (3,2,1,-,2,w), Damian Baliński - 6 (3,3)
3Niemcy18Martin Smolinski - 16 (3,3,2,3,2,3), Thomas Stange - 0 (0,-,0,0,0,-), Max Dilger - 4 (2,2)
4Węgry18Laszlo Szatmari - 11 (1,2,1,1,3,3), Norbert Magosi - 7 (0,3,2,0,1,1), -
5Francja15Stephane Tresarrieu - ns, Mathieu Tresarrieu - 8 (0,0,3,3,w,2), Sebastien Tressarieu - 7 (1,2,1,2,1,w)
6Włochy15Mattia Carpanese - 11 (1,1,2,2,2,3), Daniele Tessari - 4 (2,0,0,-,-,2), Simone Terenzani - 0 (0,0)
7Chorwacja6Marko Vlah - 4 (1,1,1,0,1,0), Ivan Vargek - 2 (0,0,0,1,0,1), -

Równo (Ukraina) - 27 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy29Ales Dryml II - 8 (2,2,2,-,2,-), Bohumil Brhel - 10 (3,-,-,1,3,3), Lukas Dryml - 11 (3,3,3,2)
2Ukraina23Ihor Marko - 15 (3,3,1,3,2,3), Wołodymyr Kołodij - 8 (2,1,0,2,3,0), -
3Rosja21Roman Iwanow - 15 (3,3,3,3,1,2), Danił Iwanow - 0 (-,-,-,-,0,-_), Jewgienij Gomozow - 6 (1,2,w,2,1)
4Ukraina II18Andrij Karpow - 14 (2,2,3,2,2,3), Ołeksandr Borodaj - 4 (0,0,2,0,1,1), -
5Austria16Fritz Wallner - 12 (3,w,2,3,1,3), Manuel Novotny - 4 (2,1,1,w,0,0), -
6Ukraina III13Wołodymyr Omeljan - 8 (0,1,1,1,3,2), Ołeksandr Piatniczko - 5 (1,0,2,0,2,0), -
7Rumunia6Alexandru Toma - 0 (-,-,w,-,w,-), Fanel Popa - 0 (0,-,-,-,-,0), Mircea Agrisan - 6 (1,1,1,1,1,1)

2007
Terenzano (Włochy) - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy26Ales Dryml II - 10 (3,0,3,2,2,-), Lukas Dryml - 15 (2,3,1,3,3,3), Zdenek Simota - 1 (1)
2Polska22Sławomir Drabik - 9 (2,1,-,1,3,2), Adam Skórnicki - 1 (1,-,0,-,-,-), Krzysztof Jabłoński - 12 (2,3,2,2,3)
3Rosja21Denis Gizatulllin - 9 (1,3,1,0,2,2), Rienat Gafurow - 12 (2,1,2,1,3,3), Roman Poważny - (ns)
4Finlandia18Kaj Laukkanen - 16 (3,2,3,3,3,2), Juha Hautamaki - 1 (0,0,-,0,1,-), Tero Aarnio - 1 (1,0)
5Austria13Manuel Hauzinger - 12 (3,3,2,2,1,1), Manuel Novotny - 0 (-,-,-,-,0,0), Fritz Wallner - 1 (0,1,0,0)
6Ukraina13Andrij Karpow - 12 (1,3,3,2,1,1), Jarosław Poluchowycz - 2 (0,0,1,1,0,0), Wołodymyr Trofymow - (ns)
7Włochy13Mattia Carpanese - 0 (0,-,-,0,-,-), Andrea Maida - 10 (2,2,2,3,0,1), Guglielmo Franchetti - 3 (1,0,2,0)

Debreczyn (Węgry) - 14 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska25Robert Kościecha - 3 (3,-,-,-,-,-), Adrian Miedziński - 11 (2,2,2,3,2,w), Sławomir Drabik - 11 (3,3,2,3,d)
2Ukraina21Andrij Karpow - 15 (3,2,1,3,3,3), Wołodymyr Trofymow - 3 (-,w,0,1,2,-), Jarosław Poluchowycz - 3 (1,2)
3Rosja20+3Rusłan Gatiatow - 13+3 (2,3,1,2,2,3), Marat Gatiatow - 0 (-,-,-,0,-,-), Aleksiej Sarżenko - 7 (3,1,0,1,2)
4Węgry20+2Sandor Tihanyi - 1 (1,-,-,-,-,-), Jozsef Tabaka - 11+w (3,w,3,0,2,3), Norbert Magosi - 8 (2,2,1,1,2)
5Chorwacja17Jurica Pavlic - 15 (2,1,3,3,3,3), Ivan Vargek - 2 (0,0,w,2,0,0), -
6Norwegia16Bjorn G. Hansen - 9 (2,1,2,3,0,1), Marius Rokeberg - 7 (0,3,1,2,1,0), Kenneth Borgenhaug - (ns)
7Rumunia6Alexandru Toma - 4 (w,1,1,1,-,1), Fanel Popa - 2 (1,0,0,0,1,d), -

Natschbach (Austria) - 5 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Austria24+3Manuel Hauzinger - 18+3 (3,3,3,3,3,3), Fritz Wallner - 5 (0,2,2,1,w,-), Manuel Novotny - 1 (1,d)
2Czechy24+2Ales Dryml II - 10 (2,3,-,-,2,3), Lukas Dryml - 10 (3,1,3,3,-,-), Zdenek Simota - 4+2 (2,0,w,2)
3Finlandia20Kaj Laukkanen - 11 (2,2,3,2,1,1), Juha Hautamaki - (3,0,2,w,2,2), -
4Słowenia18Izak Santej - 9 (d,3,d,3,2,1), Jernej Kolenko - 9 (1,w,1,1,3,3), Denis Stojs - (ns)
5Szwecja18Viktor Bergstrom - 7 (2,3,0,1,1,0), Ricky Kling - 11 (1,2,1,2,3,2), -
6Niemcy16Rene Schafer - 6 (0,2,0,2,2,0), Max Dilger - 10 (1,1,2,3,d,3), -
7Francja6Sebastien Tresarrieu - 1 (0,d,0,0,0,1), Jerome Lespinasse - 5 (1,1,1,1,1,w), Sebastien Brousillou - (ns)

2008
Natschbach (Austria) - 20 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska28Karol Ząbik - 10 (1,-,-,3,3,3), Adam Skórnicki - 8 (2,3,3,-,-,-), Sebastian Ułamek - 10 (2,2,2,2,2)
2Czechy21+3Ales Dryml II - 2 (0,1,1,-,-,-), Lukas Dryml - 14+3 (3,w,2,3,3,3), Adrian Rymel - 5 (1,2,2)
3Rosja21+dAleksiej Charczenko - 0 (-,-,-,-,-,0), Rienat Gafurow - 13+d (3,1,3,d,3,3), Roman Poważny - 8 (2,2,2,1,1)
4Węgry18Matej Ferjan - 16 (3,3,3,3,2,2), Sandor Tihanyi - 2 (-,1,-,0,-,1), Norbert Magosi - 0 (0,0,0)
5Łotwa15Leonids Paura - 4 (w,0,2,0,1,1), Vjaceslavs Giruckis - 11 (2,2,3,2,2,0), -
6Austria13Manuel Hauzinger - 12 (3,3,1,1,1,3), Manuel Novotny - 1 (1,0,-,0,0,-), Andreas Bossner - 0 (0,0)
7Niemcy10Martin Smolinski - 8 (1,2,1,2,1,1), Kevin Wolbert - 1 (0,1,0,-,-,0), Tobias Busch - 1 (1,0)

Miszkolc (Węgry) - 13 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy26Ales Dryml II - (ns), Filip Sitera - 13 (3,3,2,3,0,2), Adrian Rymel - 13 (2,1,3,1,3,3)
2Węgry25Matej Ferjan - 9 (1,-,2,-,3,3), Norbert Magosi - 12 (2,3,0,3,2,2), Laszlo Szatmari - 4 (2,2)
3Niemcy25Richard Speiser - 9 (0,1,3,2,1,2), Martin Smolinski - 16 (3,3,2,3,2,3), -
4Węgry II17Jozsef Tabaka - 5 (0,0,0,3,2,d), Sandor Tihanyi - 12 (2,1,1,2,3,3), -
5Finlandia14Kaj Laukkanen - 6 (1,2,1,d,0,2), Ari Pekka Mustonen - 8 (0,3,2,1,1,1), -
6Włochy13Mattia Carpanese - 4 (3,0,-,-,1,0), Guglielmo Franchetti - 8 (2,2,3,w,0,1), Alesandro Milanese - 1 (0,1)
7Chorwacja6Ivan Vargek - 3 (0,1,0,1,0,1), Renato Cvetko - 3 (1,0,1,0,1,0), -

Równo (Ukraina) - 19 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja21Roman Iwanow - 6 (1,-,1,3,1), Siemion Własow - 3 (-,2,-,1,-), Siergiej Darkin - 12 (3,3,3,3)
2Łotwa19Vjaceslavs Giruckis - 11 (2,3,3,3,0), Leonids Paura - 8 (w,2,2,2,2), -
3Polska17Karol Ząbik - 11 (3,2,0,3,3), Zbigniew Czerwiński - 6 (2,d,1,1,2), -
4Ukraina16Wołodymyr Kołodij - 5 (-,1,2,2,0), Ołeksandr Borodaj - 11 (2,3,3,1,2), - b.d.
5Słowenia12Matej Zagar - (ns), Izak Santej - 9 (1,3,3,2,0), Maks Gregoric - 3 (w,0,2,w,1)
6Ukraina II5Michal Oneszko - 4 (1,1,1,-,1), Władimir Omeljan - 1 (-,-,w,1,0), Wołodymyr Kołodij II - 0 (0,d,-,0,-)

2009
Miszkolc (Węgry) - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy29Ales Dryml II - 13 (3,2,3,2,2,1), Lukas Dryml - 16 (2,3,2,3,3,3), Matej Kus - ns
2Rosja25Artiom Łaguta - 6 (0,-,-,3,3,-), Rienat Gafurow - 10 (-,3,3,-,2,2), Grigorij Łaguta - 9 (1,1,2,2,3)
3Polska19Robert Miśkowiak - 6 (2,2,-,0,0,2), Ronnie Jamroży - 1 (w,-,-,1,-,-), Daniel Jeleniewski - 12 (3,1,3,2,3)
4Węgry16Laszlo Szatmari - 3 (-,2,1,-,-,w), Norbert Magosi - 10 (3,3,0,3,0,1), Jozsef Tabaka - 3 (0,2,1)
5Niemcy16Martin Smolinski - 10 (2,1,3,0,1,3), Christian Hefenbrock - 6 (1,0,2,1,0,2), Max Dilger - ns
6Słowenia10Maks Gregoric - 0 (w,0,-,0,-,0), Matej Zagar - 9 (3,2,1,1,2,-), Izak Snatej - 1 (0,0,1)
7Łotwa10Jewgenij Karawacki - 2 (0,u,0,w,1,1), Vjaceslavs Giruckis - 8 (1,1,1,2,3,0), -

Ljubljana (Słowenia) - 23 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Słowenia28Matej Zagar - 18 (3,3,3,3,3,3), Maks Gregoric - 10 (2,2,2,2,1,1), Izak Snatej - ns
2Niemcy25Martin Smolinski - 16 (1,3,3,3,3,3), Thomas Stange - 9 (0,2,2,1,2,2), -
3Włochy21+3Mattia Carpanese - 8 (2,1,1,-,2,2), Guglielmo Franchetti - 11+3 (3,3,2,0,-,3), Mattia Tadiello - 2 (2,t)
4Ukraina21+2Andrij Karpow - 15+2 (3,1,3,3,3,2), Ołeksandr Borodaj - 6 (2,0,nu,2,2,0), Andrij Kobrin - ns
5Austria14Manuel Novotny - 3 (1,-,2,u,-,-), Fritz Wallner - 9 (0,2,3,-,3,1), Lukas Simon - 2 (w,1,1,0)
6Chorwacja10Renato Cvetko - 5 (3,1,1,nu,0,0), Marko Vlah - 5 (1,0,0,1,2,1), -
7Finlandia7Jari Makinen - 4 (2,0,nu,1,1,nu), Joni Keskinen - 3 (0,1,1,w,0,1), -


2010
Stralsund (Niemcy) - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy24Ales Dryml II - 13 (1,3,3,3,2,1), Lukas Dryml - 11 (3,2,2,1,0,3), Matej Kus - ns
2Niemcy20+3Martin Smolinski - 1 (0,1,-,-,-,-), Tobias Kroner - 14+3 (2,2,3,2,2,3), Roberto Haupt - 5 (1,0,3,1)
3Chorwacja20+2Jurica Pavlic - 13+2 (0,2,3,3,3,2), Dino Kovacic - 7 (2,1,2,1,1,0), -
4Rosja19Siemion Własow - 1 (1,-,-,-,0,-), Rienat Gafurow - 9 (-,1,2,3,3,w), Dienis Gizatullin - 9 (3,0,3,1,2)
5Łotwa18Jewgenij Karawacki - 10 (3,2,2,1,1,1), Leonids Paura - 8 (2,1,d,0,2,3), -
6Ukraina15Andrij Karpow - 13 (3,3,1,2,1,3), Ołeksandr Borodaj - 2 (0,0,0,0,0,2), -
7Polska10Patryk Dudek - 8 (0,3,0,2,2,1), Artur Mroczka - 2 (1,-,1,0,-,0), Alan Marcinkowski - 0 (0,0)

Opole (Polska) - 21 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska25Patryk Dudek - 12 (3,-,2,1,3,3), Artur Mroczka - 7 (1,3,1,-,-,2), Maciej Janowski - 6 (2,2,2)
2Czechy24Ales Dryml II - 12 (2,2,3,2,2,1), Matej Kus - 12 (3,3,0,0,3,3), Jan Jaros - ns
3Chorwacja21Dino Kovacic - 3 (1,nu,0,1,1,0), Jurica Pavlic - 18 (3,3,3,3,3,3), -
4Polska II18Adam Czechowicz - 6 (0,1,2,2,-,1), Michał Mitko - 12 (1,2,3,3,1,2), Łukasz Piecha - 0 (0)
5Finlandia15Jari Makinen - 9 (0,2,3,1,1,2), Pasi Pulliainen - 6 (2,1,2,0,0,1), -
6Słowenia14Aleksander Conda - 9 (2,3,w,2,0,2), Aljosa Remih - 1 (-,-,1,-,-,-), Ales Kraljic - 4 (0,0,3,1,0)
7Włochy9Mattia Carpanese - 8 (1,1,0,1,2,3), Mattia Cavicchioli - 1 (0,0,1,0,0,0), -

Równe (Ukraina) - 17 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Łotwa26+3Vjaceslavs Giruckis - 15+3 (2,3,1,3,3,3), Leonids Paura - 11 (3,2,d,2,2,2), -
2Ukraina26+2Andiej Karpow - 15+2 (3,0,3,3,3,3), Ołeksandr Borodaj - 11 (2,1,2,2,2,2), -
3Rosja22Rienat Gafurow - 10 (1,3,3,3,d,ns), Siemion Własow - 12 (d,2,2,2,3,3), -
4Ukraina III15Wołodymyr Tejheł - 12 (3,3,1,1,2,2), Taras Fedorenko - 3 (2,0,0,ns,u,1), -
5Rumunia13Aleksandru Toma - 9 (1,2,2,2,1,1), Fanel Popa - 4 (0,1,nu,1,0,2), -
6Ukraina II12Witalij Łysak - 3 (1,1,1,ns,ns,ns), Stanisław Ogorodnik - 9 (0,2,0,3,1,3), -
7Austria10Daniel Gappmaier - 1 (d,0,1,0,0,0), Fritz Wallner - 9 (u,3,3,1,1,1), -

2011
Piła (Polska) - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska26Jarosław Hampel - 9 (1,1,-,2,3,2), Przemysław Pawlicki - 16 (3,3,2,3,2,3), Piotr Pawlicki II - 1 (1)
2Węgry20Norbert Magosi - 12 (3,2,2,1,3,1), Jozsef Tabaka - 8 (2,3,1,2,0,d), -
3Rosja20Rienat Gafurow - 11 (3,1,3,w/u,2,2), Wiktor Gołubowski - 9 (1,2,0,3,0,3), -
4Łotwa18Kasts Puodzuks - 6 (2,0,1,1,1,1), Andzejs Lebedevs - 12 (0,2,3,2,2,3), -
5Dania17Steen Jensen - 9 (2,0,0,3,3,1), Kenneth Hansen - 8 (0,1,2,0,2,3), -
6Czechy14Vaclav Milik II - 0 (-,-,-,0,0,-), Filip Sitera - 1 (1,d,0,-,-,0), Ales Dryml II - 13 (3,3,3,1,1,2)
7Niemcy11Max Dilger - 7 (2,d,2,3,d,-), Tobias Kroner - 1 (0,1,-,-,-,0), Mathias Schultz - 3 (1,0,1,1)

Miszkolc (Węgry) - 27 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja27Aleksiej Charczenko - 10 (1,1,2,1,2,3), Wiktor Gołubowski - ns, Rienat Gafurow - 17 (3,3,3,3,3,2)
2Dania26Kenneth Hansen - 17 (3,2,3,3,3,3), Steen Jensen - 9 (2,0,1,2,2,2), -
3Węgry23Jozsef Tabaka - 2 (d,2,d,-,-,-), Norbert Magosi - 14 (2,3,2,1,3,3), Laszlo Szatmari - 7 (3,2,2)
4Słowenia16Ales Kraljic - 0 (w/u), Samo Kukovica - 8 (2,3,3,d,0,0), Aleksander Conda - 8 (2,2,2,1,1)
5Austria13Fritz Wallner - 10 (3,1,3,2,w/u,1), Daniel Gappmaier - 3 (1,0,1,0,1,0), -
6Ukraina10Andrij Karpow - 0 (u/ns,-,-,-,-,-), Kirył Cukanow - 10 (3,1,2,1,2,1), -
7Chorwacja9Jasmin Ilijas - 7 (2,0,0,1,1,3), Renato Cvetko - 2 (0,1,1,0,w/u,d), -

Berghaupten (Niemcy) - 27 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Łotwa25Andzejs Lebedevs - 12 (0,2,2,2,3,3), Kasts Puodzuks - 13 (3,3,3,3,1,0), -
2Czechy24Matej Kus - 13 (3,3,2,1,3,1), Filip Sitera - 11 (2,2,3,w,2,2), Zdenek Simota - ns
3Niemcy21Max Dilger - 9 (2,3,2,2,d,d), Christian Hefenbrock - 12 (1,1,3,3,1,3), Kai Huckenbeck - ns
4Wielka Brytania14Kyle Newman - 13 (3,2,1,3,2,2), Ashley Morris - 1 (0,0,0,w,0,1), -
5Dania14Jonas Andersen - 9 (1,1,1,2,1,3), Nikolaj B. Jakobsen - 5 (w,0,w,1,2,2), -
6Włochy9Michele Castagna - 3 (2,0,-,0,-,1), Christian Carrica - 2 (1,-,w,1,0), Nicolas Vincentin - 4 (1,u,3,u)

2012
Równo (Ukraina) - 22 wrzesień (22.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Ukraina26Andrij Karpow - 16 (3,3,3,3,2,2), Aleksandr Łoktajew - 10 (2,2,2,1,d,3), Stanisław Melnyczuk - ns
2Łotwa23Andzejs Lebedevs - 10 (0,2,3,2,3,0), Kasts Puodzuks - 13 (3,1,2,3,1,3), -
3Dania22Kenni Larsen - 11 (2,1,2,0,3,3), Peter Kildemand - 11 (1,3,1,2,2,2), -
4Polska20Tomasz Gapiński - 12 (2,2,0,3,3,2), Mariusz Puszakowski - 8 (3,0,1,1,2,1), Szymon Kiełbasa - ns
5Czechy16Tomas Suchanek - 3 (2,-,0,-,1,-), Vaclav Milik II - 2 (1,0,-,0,-,1), Josef Franc - 11 (3,3,2,3,d)
6Niemcy10Keijo Bunning - 1 (0,0,1,0,0,0), Tobias Busch - 9 (1,1,3,1,2,1), -
7Węgry8Norbert Magosi - 8 (d,3,2,1,1,1), - , -

Miszkolc (Węgry) - 8 wrzesień (08.09).

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Łotwa28Andzejs Lebedevs - 13 (3,2,3,2,2,1), Kasts Puodzuks - 15 (2,3,2,3,3,2), -
2Czechy27Tomas Suchanek - 15 (1,3,3,3,3,2), Vaclav Milik II - 12 (3,2,2,2,0,3), -
3Węgry23Laszlo Szatmari - 11 (2,2,0,2,2,3), Norbert Magosi - 12 (0,3,1,3,3,2), -
4Austria18Johannes Fiala - 6 (d,0,0,2,2,2), Daniel Gappmaier - 12 (1,1,1,3,3,3), -
5Włochy12Alessandro Novello - 3 (2,w,0,0,0,1), Cristian Carrica - 9 (3,3,1,1,1,d), -
6Wielka Brytania12Brendan Johnson - 5 (0,1,2,0,1,1), Kyle Newman - 7 (1,2,3,1,d,-), -
7Słowacja3Jan Halabrin - 1 (w,-,1,u,-,-), Jan Mesiarik - 2 (1,1,0,u,-,-), -

Munkebo (Dania) - 25 sierpień (25.08).

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania23+5Kenni Larsen - 14+4 (2,3,2,2,2,3), Peter Kildemand - 14+1 (3,0,3,3,3,2), Nikolaj B. Jakobsen - ns
2Niemcy21+1Max Dilger - 9+2 (1,2,2,1,2,1), Christian Hefenbrock - 13+1 (3,1,3,3,3,0), -
3Polska15+5Daniel Jeleniewski - 1 (w,1,0,0,-), Mariusz Puszakowski - 14+1 (2,3,1,3,3,2), Szymon Kiełbasa - 5+1 (2,3)
4Rosja12+1Dienis Sajfutdinow - 4 (1,-,-,2,1,-), Siemion Własow - 6 (3,3,0,-,d,-)_, Wiktor Gołubowski - 3+1 (0,1,1,1)
5Słowenia7+3Maks Gregoric - 6 (0,2,w,0,1,3), Matic Voldrih - 4 (2,0,1,1,w,0), Jernej Pecnik - ns
6Dania II12+3Kenni Nissen - 2 (0,2,-,0,-,-), Tommy Pedersen - 5+3 (1,1,2,-,0,1), Emil Grondal - 8 (3,2,1,2)

2013
Herxheim (Niemcy) - 29 czerwiec (29.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy26Martin Smolinski - 16 (3,3,2,3,3,2), Kevin Wolbert - 10 (2,2,1,1,1,3), Max Dilger - ns
2Polska23Sebastian Ułamek - 14 (1,3,3,3,1,3), Norbert Kościuch - 9 (2,2,2,2,0,1), Mariusz Puszakowski - ns
3Ukraina20+3Andrij Karpow - 18+3 (3,3,3,3,3,3), Aleksandr Łoktajew - 0 (0,0,-,-,-,-), Stanisław Melnyczuk - 2 (0,0,1,1)
4Łotwa20+2Maksims Bogdanovs - 11 (3,2,2,1,3,0), Kasts Puodzuks - 9+2 (0,3,0,2,2,2), -
5Dania13Rasmus Jensen - 10 (1,1,3,0,2,3), Kenni Nissen - 3 (0,0,1,1,0,1), -
6Czechy12Zdenek Simota - 7 (1,0,2,2,0,2), Josef Franc - 2 (2,0,-,-,-,-), Zdenek Holub - 3 (1,0,0,2)
7Słowenia11Matic Voldrih - 5 (0,0,1,1,1,2), Aleksander Conda - 6 (1,2,0,3,0,0), Jernej Pecnik - ns

Miskolc (Węgry) - 27 kwiecień (27.04).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska25Mariusz Puszakowski - 8 (1,2,1,0,2,2), Sebastian Ułamek - 17 (3,3,3,2,3,3), -
2Czechy23Vaclav Milik II - 9 (2,0,2,2,1,2), Josef Franc - 14 (0,3,3,3,2,3), -
3Słowenia21Matic Voldrih - 6 (2,2,1,1,0,0), Aleksander Conda - 15 (3,3,2,3,3,1), -
4Włochy15Guglielmo Franchetti - 4 (1,1,0,0,1,1), Nicolas Covatti - 11 (3,0,2,1,3,2), -
5Węgry13Norbert Magosi - 3 (2,1,0,-,-,0), Jozsef Tabaka - 7 (0,2,3,0,1,1), Roland Benko - 3 (3,0)
6Austria11Daniel Gappmaier - 4 (0,0,1,1,2,0), Lukas Simon - 7 (1,1,0,2,0,3), -


2014
Divisov (Czechy) - 18 październik (18.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy26Vaclav Milik II - 16 (3,3,2,2,3,2), Eduard Krcmar - 10 (w,2,1,3,2,3), Tomas Suchanek - ns
2Polska24Damian Baliński - 14 (2,2,3,3,1,3), Sebastian Ułamek - 10 (3,3,-,2,0,2), Adrian Miedziński - 0 (w)
3Rosja20Dienis Gizatullin - 9 (0,2,0,2,3,2), Witalij Biełousow - 11 (1,3,3,1,2,1), -
4Niemcy17Tobias Busch - 10 (3,2,2,1,3,0), Michael Hartel - 7 (t,1,-,3,2,1), Max Dilger - 0
5Łotwa16Andzejs Lebedevs - 8 (d,1,3,3,1,0), Kasts Puodzuks - 8 (2,d,1,2,d,3), Maksims Bogdanovs - ns
6Węgry11Roland Benko - (0,0,0,0,d,1), Norbert Magosi - (1,2,2,1,1,3), -
7Ukraina10Andrij Karpow - 0 (u/ns,-,-,-,-,-), Stanisław Melnyczuk - 8 (2,1,2,w,1,2), Andrij Kobrin - 2 (1,d,1,d,0,0)

Debreczyn (Węgry) - 1 maj (01.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Łotwa23Andzejs Lebedevs - 15 (3,3,1,2,3,3), Kasts Puodzuks - 8 (0,0,3,3,2,0), -
2Rosja22Dienis Gizatullin - 9 (2,3,0,2,1,1), Witalij Biełousow - 13 (3,1,2,3,2,2), -
3Węgry19Jozsef Tabaka - 6 (1,1,1,0,3,-), Roland Benko - 10 (0,2,2,3,2,1), Norbert Magosi - 3 (3)
4Słowenia18Maks Gregoric - 10 (3,2,3,1,1,0), Samo Kukovica - 4 (-,-,2,2,-,-), Matic Voldrih - 4 (2,0,0,2)
5Słowacja14Martin Vaculik - 13 (0,3,3,1,3,3), Patrik Buri - 1 (0,1,0,0,-,-), -
6Włochy11Alessandro Novello - 6 (2,2,0,0,1,1), Pierpaolo Scagnetti - 5 (1,0,1,1,0,2), -


2015
Debreczyn (Węgry) - 27 wrzesień (27.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska26Sebastian Ułamek - 2 (2,d,-,-,-,-), Damian Baliński - 10 (-,3,3,1,1,2), Dawid Lampart - 14 (3,2,3,3,3)
2Rosja22Witalij Biełousow - 7 (1,2,2,2,w,-), Grigorij Łaguta - 15 (3,3,3,3,3,w/u), Andriej Kudriaszow - ns
3Czechy20Vaclav Milik II - 16 (2,3,3,2,3,3), Eduard Krcmar - 4 (0,1,1,0,-,2), Zdenek Holub - 0 (d)
4Niemcy19Kai Huckenbeck - 13 (3,2,1,3,2,2), Tobias Busch - 1 (1,d,-,-,-,-), Valentin Grobauer - 5 (0,2,0,3)
5Węgry18Jozsef Tabaka - 12 (2,3,2,1,3,1), Norbert Magosi - 6 (0,2,0,d,3,3), Sandor Tihanyi - ns
6Austria12Aleksander Schaaf - 4 (1,1,1,w,1,0), Daniel Gappmaier - 8 (w,2,2,1,2,1), -
7Łotwa8Denis Zvorigins - 1 (1,w,-,-,-,-), Olegs Mihailovs - 7 (0,1,3,1,1,1), -

Gustrow (Niemcy) - 4 lipiec (04.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Ukraina25Andrij Karpow - 12 (2,2,3,t,3,2), Aleksandr Łoktajew - 13 (3,1,1,3,2,3), Stanisław Melnyczuk - ns
2Niemcy24+3Kai Huckenbeck - 8 (2,0,2,2,2), Tobias Busch - 13 (3,3,1,3,3), Christian Hefenbrock - 3 (0,3)
3Łotwa24+2Andzejs Lebedevs - 12 (1,2,2,3,1,3), Jevgenijs Kostigovs - ns (-,-,-,-,-,-), Maksims Bogdanovs - 12 (d,3,3,2,2,2)
4Austria18Fritz Wallner - 11 (3,2,3,2,0,1), Daniel Gappmaier - 7 (2,3,0,1,1,0), -
5Słowenia17Aleksander Conda - 14 (3,1,2,2,3,3), Maks Gregoric - 3 (d,0,1,0,2), Nick Skorja - 0 (0)
6Włochy12Nicolas Vincentin - 4 (1,0,3,u,0,0), Michele Castagna - 8 (2,1,2,1,1,1), -
7Rumunia6Marian Gheorghe - 1 (0,0,0,1,0,0), Adrian Gheorghe - 5 (1,1,1,0,1,1), -


2016

Badia Calavena (Włochy) - 12 czerwiec (12.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania29Mads Korneliussen - 12 (2,2,2,1,3,2), Rasmus Jensen - 17 (3,3,3,3,2,3), -
2Niemcy22Martin Smolinski - 10 (3,3,d,1,u,3), Michael Hartel - 12 (2,2,2,2,2,2), Sandro Wassermann - ns
3Włochy21Nicolas Covatti - 15 (3,3,1,3,3,2), Nicolas Vincentin - 1 (0,1,0,-,-,-), Michele Castagna - 5 (0,2,3)
4Słowenia18Nick Skorja - 15 (1,2,3,3,3,3), Denis Stojs - 3 (0,0,1,1,1,0), -
5Austria14Fritz Wallner - 11 (1,1,3,3,1,2), Daniel Gappmaier - 3 (d,0,1,1,0,1), -
6Ukraina12Stanisław Melnyczuk - 11 (2,3,2,2,1,1), Wiktor Trofymow - 1 (1,d,w/u,0,w/u,0), -
7Węgry10Jozsef Tabaka - 8 (1,1,2,2,1), Norbert Magosi - 2 (0,2,w/u,0,0,0), -





Odwiedziny (Visitors):
6414486


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl