|
HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1986-1992Drużynowe Mistrzostwa ZSRR Młodzików
(USRR Youth Team Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
1986
Ryga - 14 sierpieńFinał
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Estońska SRR I | 24 | Wahur Helm - 16, Aiwar Korius - 8, brak zaw. - ns | 2 | Estońska SRR II | 19 | Rajdo Rebas - 16, Ken Viidas - 3, brak zaw. - ns | 3 | Swierdłowski obwód | 18 | A. Deliagin - 18, S. Dorogin - 0, D. Pariłow - 0 | 4 | Łotewska SRR I | 18 | Bruno Rożkalis - 15, A. Sawickis - 2, W. Pujszkins - 1 | 5 | Ukraińska SRR | 18 | Wiktor Hajdym - 9, W. Jaskoł - 9, brak zaw. - ns | 6 | Krasnojarski Kraj | 14 | Michaił Szczegłow - 11, W. Drozdow - 3, brak zaw. - ns | 7 | Łotewska SRR II | 13 | W. Lazdans - 7, Guntis Dobums - 6, brak zaw. - ns |
Ryga - 13 sierpieńEliminacja
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Swierdłowski obwód | 19 | A. Deliagin - 13, S. Dorogin - 4, D. Pariłow - 2 | 2 | Ukraińska SRR | 18 | Wiktor Hajdym - 15, W. Jaskoł - 3, Aleksandr Urbanowicz - 0 | 3 | Estońska SRR | 17 | Ken Viidas - 11, Rajdo Rebas - 6, brak zaw. - ns | 4 | Nowosybirski obwód | 15 | Aleksiej Gawrow - 9, Dmitrij Griszczenko - 6, brak zaw. - ns | 5 | Stawropolski Kraj | 12 | S. Dorofejew - 5, S. Powoliajew - 4, W. Saloniczew - 3 | 6 | Baszkirska ASRR | 6 | W. Zułkafiłow - 5, I. Błochin - 1, A. Sazonow - 0 |
1987
Finał
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Estońska SRR | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns | 2 | STK DOSAAF Nowosybirsk | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns | 3 | STK sowchoz Ranna Estońska SRR | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns |
1988
Finał
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Kemerowo | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns | 2 | Nowosybirsk | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns | 3 | Togliatti | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns |
1989
Finał
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Kemerowo | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns | 2 | Czerkiessk | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns | 3 | Witebsk | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns |
1990
Togliatti - 7 lipiecFinał
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Kujbyszewski obwód | 37 | Siergiej Jeroszyn - 23, Nikołaj Kurmajew - 7, Aleksiej Manżos - 7 | 2 | Baszkirska ASRR | 35 | Radik Ramazanow - 23, Andriej Konnow - 12, brak zaw. - ns | 3 | Stawropolski Kraj | 29+4 | Witalij Smirnickich - 16+4, Andriej Pierwuszyn - 8, Wadim Susłow - 5 | 4 | Nowosybirski obwód | 29+ | Dmitrij Gorełow - 16, Jewgienij Bachariew - 13+3, brak zaw. - ns | 5 | Kemerowski obwód | 27 | Igor Czurachin - 17, Wadim Szamsiachmetow - 10, brak zaw. - ns | 6 | Gruzińska SRR | 19 | Bicadze - 11, b.d. Gabojew - 8, brak zaw. - ns | 7 | Żigulenok Togliatti | 19 | Oleg Maksimow - 18, Aleksiej Iwanow - 1, brak zaw. - ns |
Oktiabrskij - 23 czerwiecEliminacje
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Kujbyszewski obwód | 33 | Siergiej Jeroszyn - 20, Nikołaj Kurmajew - 8, Oleg Maksimow - 5 | 2 | Kemerowski obwód | 26 | Wadim Szamsiachmetow - 14, Igor Czurachin - 12, brak zaw. - ns | 3 | Baszkirska ASRR | 25 | Radik Ramazanow - 14, Ildar Szagejew - 11, brak zaw. - ns | 4 | Nowosybirski obwód | 20 | Dmitrij Gorełow - 16, Jewgienij Bachariew - 4, brak zaw. - ns | 5 | Saratowski obwód | 15 | Aleksandr Rogow - 13, Aleksiej Ulczic - 2, brak zaw. - ns | 6 | Baszkirska ASRR II | 20 (nk) | Marat Gajnutdinow - 10, Wadim Murzajew - 10, brak zaw. - ns |
1991
Finał
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Żiguli Togliatti | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns | 2 | Baszkiria Ufa | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns | 3 | Sybir Nowosybirsk | - | brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns |
1992
Saławat - 2 sierpieńFinał
Pozycja |
Kraj |
Punkty |
Zawodnicy |
1 | Sybir Nowosybirsk | 14 | Władimir Dubinin - 6, Aleksiej Kosenkow - 5, Aleksandr Zajcew - 3 | 2 | Baszkiria Ufa | 10 | Nikołaj Wasiljew - 4, Andriej Gancew - 3, Ildar Sagadejew - 3 | 3 | Saławat Saławat | 2 | Dmitrij Sawinow - 2, Rusłan Chakimow - 0, Ajrat Nagajew - ns |
|
|