Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1993-2010

Drużynowe Mistrzostwa Rosji Młodzików
(Russian Youth Team Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Kraj
1993Żigulenok Togliatti
1994Baszkiria Ufa
1995Mega Lada I Togliatti
1996Mega Lada II Togliatti
1997Mega Lada I Togliatti
1998Mega Lada I Togliatti
2000Mega Lada I Togliatti
2002Mega Lada Togliatti
2003Mega Lada I Togliatti
2004Mega Lada Togliatti
2005Turbina Bałakowo
2006DIUSSZ ROSTO I Bałakowo

1993

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Żigulenok Togliatti-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
2Sybir Nowosybirsk-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
3Baszkiria Ufa-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns


1994

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Baszkiria Ufa-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
2Żigulenok Togliatti-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
3Saławat Saławat-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns


1995

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
2Mega Lada II Togliatti-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
3Saławat Saławat-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns


1996

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada II Togliatti-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
2Mega Lada I Togliatti-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
3Saławat Saławat-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns


1997

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
2Saławat I Saławat-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns
3Mega Lada II Togliatti-brak zaw. - ns, brak zaw. - ns, brak zaw. - ns


1998
Saławat - 20 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti26Ilja Bondarienko - 12, Michaił Sieriebriakow - 8, Roman Ziemlakow - 6
2Mega Lada II Togliatti23Roman Iwanow - 16, Aleksiej Kostiuk - 7, brak zaw. - ns
3Mega Lada III Togliatti20Jewgienij Gomozow - 15, Dmitrij Komarow - 5, brak zaw. - ns
4Saławat I Saławat15Dienis Sajfutdinow - 15, Siemion Własow - 0, brak zaw. - ns
5Cemientnik Czerkiessk15Danił Stepanow - 11, Denis Czerkasow - 4, brak zaw. - ns
6Saławat II Saławat14Bułat Rachmanow - 12, Denis Wereszczago - 2, Radik Tibiejew - 0
7Saławat III Saławat12Artur A. Nafikow - 8, Jewgienij Pietruszyn - 3, Ilfat Amirow - 1


2000
Saławat - 5 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti28Roman Iwanow - 16, Aleksiej Kostiuk - 7, Jewgienij Gomozow - 5
2Saławat I Saławat18Artur A. Nafikow - 13, Radik Tibiejew - 3, Roman Kantiukow - 2
3Cemientnik Czerkiessk17+3Andriej Jurczenko - 12+3, Dmitrij Podswinow - 5, Maksim Kozłowski - 0
4Saławat II Saławat17+2Michaił Witrik - 11, Aleksiej Pankratow - 6+2, Wiktor Gołubowski - 0
5Mega Lada II Togliatti16Dmitrij Rieszetow - 8, Siergiej Gormankow - 8, brak zaw. - ns
6OSTO Mototrek Sankt Petersburg15Gieorgij Iszutin - 11, Jewgienij Wasiljew - 4, Ilgiz Muchamietszyn - 0
7Trud Meleuz8Albert Sabitow - 6, Siergiej Kisielew - 2, Władimir Mamykin - 0


2002
Togliatti - 3 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada Togliatti22Wasilij Szybankow - 14, Michaił Martynow - 8, -
2Saławat I Saławat21+3Emil Sajfutdinow - 18+3, Wiktor Gołubowski - 3, -
3Wostok Władywostok21+2Nikołaj Kaminski - 13+2, Michaił Skaczko - 8, -
4Kamieńsk Uralskij19Danił Iwanow - 13, Dmitrij Łoskutow - 6, -
5Nowosybirsk17Oleg Niestierienko - 11, Pawieł Obieriemok - 6, Ilja Moszkin - 0
6Saławat II Saławat13Aleksandr Cyganow - 7, Artiom Szczepin - 6, -
7Kamieńsk Uralskij/ Sankt Petersburg9Jewgienij Tauszkanow - 8, Jewgienij Wasiljew - 1, -


2003
Togliatti - 2 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada I Togliatti28Emil Sajfutdinow - 15 (3,3,3,3,3,-), Danił Iwanow - 10 (2,2,2,-,2,2), Jewgienij Sidorin - 3 (2,1)
2Wostok Władywostok23Nikołaj Kaminski - 12 (3,2,w,3,1,3), Michaił Skaczko - 11 (2,3,2,2,0,2), -
3Kaustik Sterlitamak21Igor Kononow - 18 (3,3,3,3,3,3), Władimir Sablin - 3 (1,0,1,1,0,0), -
4Nowosybirsk18Ilja Moszkin - 12 (w,3,3,1,3,2), Siergiej Karaczencew - 6 (1,1,2,0,1,1), -
5Mega Lada II Togliatti16Wiktor Chiwincew - 9 (w,2,3,1,2,1), Oleg Biesczastnow - 7 (1,1,2,0,0,3), -
6Sankt Petersburg12Paweł Fiodorow - 7 (2,1,1,0,3,d), Jewgienij Wasiljew - 5 (0,0,0,1,2,2), -
7Kamiensk Uralskij8Jewgienij Tauszkanow - 5 (0,0,1,2,1,1), Dmitrij Łoskutow - 3 (2,1,d,ns,ns,ns), -


2004
Bałakowo - 24 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Mega Lada Togliatti24Emil Sajfutdinow - 18 (3,3,3,3,3,3), Jewgienij Sidorin - 6 (2,2,u/w,d,2,-), Wiktor Chiwincew - 0 (u/w)
2Turbina Bałakowo22Dmitrij Gordiejew - 6 (3,u/w,u/w,-,-,3), Kirył Cukanow - 13 (2,3,3,2,1,2), Artiom Wodiakow - 3 (3,t)
3Primorje Primorskij Kraj17+3Michaił Skaczko - 12+3 (1,2,2,2,3,2), Artiom Łaguta - 5 (0,0,1,1,0,3), -
4Saławat Saławat17+2Jewgienij Szczepin - 12+2 (1,3,2,3,u/w,3), Dienis Aleksiejew - 5 (0,1,1,0,2,1), -
5Kamiensk Uralskij17+uDmitrij Malcew - 6 (t,2,d,3,1,u/w), Jewgienij Tauszkanow - 11+u (3,1,3,u,2,2), -
6Kaustik Sterlitamak16Ilja Ruzanow - 11 (2,3,2,2,1,1), Wiaczesław Szuniewicz - 0 (d,-,-,-,-,-), Nikołaj Karmanow - 5 (1,1,1,2,d)
7Sybir Nowosybirsk7Ilja Moszkin - 3 (1,2,d,-,-,-), Siergiej Karaczencew - 3 (0,0,d,ns,3,u/w), Wadim Zabolin - 1 (1,u/w,u/w)


2005
Togliatti - 30 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Turbina Bałakowo28+3Aleksandr Łoktajew - 8+3 (3,3,-,2,-,-), Dmitrij Gordiejew - 10 (2,-,2,1,3,2), Artiom Wodiakow - 10 (2,3,2,3)
2Mega Lada Togliatti28+2Oleg Biesczastnow - 12 (2,3,2,0,3,2), Aleksandr Antipin - ns, Jewgienij Sidorin - 16+2 (3,2,3,3,2,3)
3Kamiensk Uralskij119Jewgienij Tauszkanow - 11 (1,1,3,3,3,0), Dmitrij Malcew - 8 (3,u,2,2,0,1), Dmitrij Tichonow - ns
4Mega Lada II Togliatti16Władimir Zubariew - 9 (3,d,1,2,2,1), Witalij Pianzin - 1 (-,-,-,-,1,0), Wadim Zawołgin - 6 (2,3,0,1)
5Wostok Władywostok15Wasilij Panchaj - 13 (2,1,1,3,3,3), Nikita Kuranow - 2 (0,u,0,0,1,1), -
6Sybir Nowosybirsk10Maksim Korczemacha - 4 (w,u,2,d,2,ns), Siergiej Karaczencew - 6 (t,1,3,1,ns,1), Aleksiej Lepkin - ns
7Kaustik Sterlitamak7Wiaczesław Szuniewicz - 4 (0,u,1,1,ns,2), Grigorij Orłow - 1 (1,-,-,d,ns,ns), Nikita Parfionow - 2 (2,0)


2006
Togliatti - 1 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1DIUSSZ ROSTO I Bałakowo24Aleksandr Łoktajew - 10 (2,2,3,1,2), Artiom Wodiakow - 14 (3,3,2,3,3), Dienis Nosow - ns
2SKA Kamiensk Uralskij19Igor Sajdulin - 13 (3,3,2,2,3), Siergiej Sygryszew - 0 (0), Dmitrij Tichonow - 6 (2,1,1,2)
3Mega Lada I Togliatti16Oleg Biesczastnow - 10 (3,u/w,3,3,1), Aleksandr Antipin - 1 (u/w,1,0), Wadim Zawołgin - 5 (2,3)
4Sybir Nowosybirsk13Siergiej Karaczencew - 6 (2,2,0,1,1), Aleksandr Koczetow - 7 (u/w,3,1,3,d), Aleksiej Lepkin - ns
5DIUSSZ ROSTO II Bałakowo11Kirył Cukanow - 9 (u/w,2,3,2,2), Ilja Czałow - 1 (0,1,0,0), Siergiej Mordowin - 1 (1)
6Mega Lada II Togliatti6Witalij Pianzin - 2 (1,1,0,0,0), Siergiej Manżos - 4 (0,0,2,1,1), Władimir Zubariew - ns





Odwiedziny (Visitors):
7542532


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl