Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2003-2010

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Rosji
(Russian Junior Team Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Klub
2003Lukoil Oktiabrskij
2003Lukoil Oktiabrskij
2004Lukoil Oktiabrskij
2005Mega Lada Togliatti
2006Lukoil Oktiabrskij
2007SK Turbina Bałakowo
2008Wostok Władywostok

2003

Klasyfikcja końcowa

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
5Wostok II Władywostok1 (10)Dienis Wakulenko - ns+ns+4+ns, Nikołaj Kaminski - ns+ns+3+ns, Jewgienij Driewiatnikow - ns+ns+2+ns, Jewgienij Michajłow - ns+ns+1+ns, Brak zaw. -
4Saławat Saławat5 (62)Wiktor Gołubowski - 8+7+10+6, Radik Tibiejew - 4+4+0+2, Artur A. Nafikow - 5+0+2+1, Aleksandr Cyganow - 2+2+3+1, Artiom Szczepin - ns+2+ns+3
3Mega Lada Togliatti6 (76)Ilja Bondarienko - 6+10+ns+12, Roman Iwanow - 8+9+ns+7, Danił Iwanow - 3+3+ns+4, - , -
3Mega Lada Togliatti6 (76)Jewgienij Gomozow - 3+ns+ns+4, Igor Sidorin - ns+ns+ns+4, Wasilij Szybankow - 0+3+ns+ns, - , -
2Wostok Władywostok13 (146)Grigorij Łaguta - 15+ns+8+ns, Siergiej Łazarienko - 0+7+2+9, Nikołaj Kaminski - ns+ns+ns+3, - , -
2Wostok Władywostok13 (146)Maksim Karajczencew - 12+9+14+10, Aleksiej Charczenko - 3+6+11+10, Maksim Kononiec - 9+8+7+3, - , -
1Lukoil Oktiabrskij15 (176)Marat Gatiatow - ns+7+ns+1, Rusłan Gatiatow - 2+ns+ns+ns, Kirył Filinow - ns+0+ns+ns, - , -
1Lukoil Oktiabrskij15 (176)Rienat Gafurow - 14+15+14+12, Maksim Kalimulin - 10+15+14+13, Dienis Gizatullin - 12+ns+12+9, Dmitrij Starostin - 1+12+9+4, -

2004

Klasyfikcja końcowa

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
5Wostok Władywostok7 (65)Jewgienij Driewiatnikow - 3+3+1+1+1, Aleksandr Szwiec - 1+0+1+1+1, Roman Szalepa - 2+ns+ns+2+ns, - , -
5Wostok Władywostok7 (65)Maksim Karajczencew - 8+4+ns+ns+11, Nikołaj Kaminski - ns+10+3+0+2, Aleksandr Kazionny - 1+2+2+4+1, - , -
4Turbina Bałakowo8 (65)Roman Zacharow - 3+1+ns+ns+ns, Aleksandr Kosołapkin - ns+ns+0+0+2, Władimir Wostokow - 1+0+ns+ns+ns, Ilmir Walachmietow - ns+1+ns+ns+ns, -
4Turbina Bałakowo8 (65)Lenar Nigmatzianow - 6+4+4+6+7, Kirył Filinow - ns+ns+8+3+2, Aleksiej Guzajew - 5+2+2+2+1, Aleksiej Popcow - 2+ns+2+1+ns, -
3Saławat Saławat16 (126)Wiktor Gołubowski - 9+10+7+7+8, Radik Tibiejew - 2+8+8+6+7, Gieorgij Iszutin - 6+7+9+5+3, Roman Kantiukow - ns+ns+6+5+8, -
3Saławat Saławat16 (126)Igor Kononow - 1+2+ns+ns+ns, Aleksandr Cyganow - 0+ns+ns+ns+1, Artiom Szczepin - ns+1+ns+ns+ns, - , -
2Mega Lada Togliatti20 (154)Danił Iwanow - 3+ns+11+8+6, Igor Sidorin - 2+0+ns+ns+ns, Wasilij Szubankow - ns+0+0+ns+ns, - , -
2Mega Lada Togliatti20 (154)Roman Iwanow - 11+11+8+9+9, Jewgienij Gomozow - 10+8+11+11+6, Emil Sajfutdinow - 3+6+5+8+8, - , -
1Lukoil Oktiabrskij24 (183)Dienis Gizatullin - 11+12+11+12+12, Maksim Kalimulin - 12+11+11+11+9, Marat Gatiatow - 10+7+5+8+8, Rusłan Gatiatow - 6+7+4+9+2, Artur R. Nafikow - ns+2+0+ns+3

2005

Finał

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
4Turbina Bałakowo20Kirył Filinow - 8 (1,2,2,3,0), Aleksiej Guzajew - 5 (1,0,1,1,2), Aleksandr Kosołapkin - 4 (0,0,2,0,2), Roman Zacharow - 3 (-,0,3,0,0), Artiom Sołdajew - 0 (u/w,-,-,-,-)
3Wostok Władywostok24Maksim Karajczencew - 11 (3,2,3,1,2), Siergiej Łazarienko - 6 (2,1,1,1,1), Nikołaj Kaminski - 5 (0,-,0,2,3), Jewgienij Driewiatnikow - 2 (u/w,1,0,1,-), Aleksandr Kazionny - 0 (0,0,-,u/w,-)
2Saławat Saławat31Kasts Puodzuks - 13 (2,3,3,3,2), Maksims Bogdanovs - 7 (1,1,3,1,1), Wiktor Gołubowski - 7 (2,1,2,2,0), Roman Kantiukow - 4 (2,2,0,0,0), Dienis Aleksiejew -
1Mega Lada Togliatti44Emil Sajfutdinow - 13 (3,3,1,3,3), Roman Iwanow - 13 (3,3,2,2,3), Danił Iwanow - 11 (3,3,0,2,3), Jewgienij Gomozow - 7 (u/w,2,1,3,1), Wasilij Szybankow -

Grupa A

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
3Lukoil Oktiabrskij4 (89)Leonid Starostin - 0+1+5, Timur Garifulin - ns+ns+2, Ilmir Walachmietow - ns+ns+1, - , -
3Lukoil Oktiabrskij4 (89)Maksim Kalimulin - 15+8+ns, Artur R. Nafikow - 8+7+5, Marat Gatiatow - 8+11+ns, Rusłan Gatiatow - 9+4+5, -
2Turbina Bałakowo5 (99)Aleksiej Guzajew - 1+5+5, Roman Zacharow - 2+1+ns, Artiom Sołdajew - ns+ns+0, - , -
2Turbina Bałakowo5 (99)Lenar Nigmatzianow - 10+10+14, Kirył Filinow - 9+10+14, Aleksandr Kosołapkin - 2+5+10, - , -
1Wostok Władywostok9 (134)Maksim Karajczencew - 13+13+14, Nikołaj Kaminski - 11+13+8, Siergiej Łazarienko - 9+2+11, - , -
1Wostok Władywostok9 (134)Jewgienij Driewiatnikow - 7+6+8, Aleksandr Kazionny - ns+11+5, Aleksiej Popcow - 3+ns+ns, - , -

Grupa B

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
2Saławat Saławat10 (104)Dienis Aleksiejew - 2+1+5+1, Jewgienij Szczepin - ns+ns+2+1, Ilszat Sujatgułow - ns+ns+1+ns, - , -
3Kaustik Sterlitamak7 (83)Igor Kononow - 5+7+9+8, Albert Sabitow - 5+3+3+7, Ilja Ruzanow - 3+1+6+3, Aleksiej Martynow - ns+6+4+2, Władimir Czapało II - 2+3+3+4
2Saławat Saławat10 (104)Wiktor Gołubowski - 12+6+10+12, Aleksandr Cyganow - 11+7+8+7, Artiom Szczepin - 7+4+ns+7, - , -
1Mega Lada Togliatti16 (215)Roman Iwanow - 15+ns+11+12, Wasilij Szybankow - 7+10+7+7, Wasilij Szybankow - ns+1+ns+ns, - , -
1Mega Lada Togliatti16 (215)Emil Sajfutdinow - 11+15+14+12, Jewgienij Gomozow - 12+15+11+9, Danił Iwanow - 10+15+9+12, - , -
4Primorje Primorskij Kraj7 (68)Aleksiej Charczenko - 11+10+13+11, Michaił Skaczko - 5+6+ns+ns, Wiktor Chodzicki - 0+4+0+2, Aleksiej Kuliczenko - 1+ns+0+2, Aleksiej Wujko - 1+2+0+ns
2006

Togliatti - 9 wrzesień

Finał

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1Lukoil Oktiabrskij52Andrij Karpow - 15 (3,3,3,3,3), Igor Kononow - 15 (3,3,3,3,3), Marat Gatiatow - 15 (3,3,3,3,3), Rusłan Gatiatow - 7 (2,2,u,3,u/ns), Piotr Rakojedow - ns
2Saławat Saławat34Wiktor Gołubowski - 10 (2,3,2,2,1), Artiom Szczepin - 10 (1,2,3,2,2), Roman Kantiukow - 7 (3,d,2,u/w,2), Dienis Aleksiejew - 7 (1,1,t,2,3), Jewgienij Szczepin - ns
3STMK Turbina Bałakowo21Lenar Nigmatzianow - 7 (0,2,2,1,2), Aleksiej Izotow - 6 (1,2,1,1,1), Aleksiej Guzajew - 5 (u/w,1,2,2,0), Roman Zacharow - 3 (1,0,1,1,u/w), -
4Wostok Władywostok12Dmitrij Chomicewicz - 4 (0,1,1,u,2), Nikołaj Kaminski - 3 (2,1,0,0,0), Aleksandr Kazionny - 3 (2,0,0,0,1), Siergiej Łazarienko - 2 (0,0,1,1,0), -


4 rundy: Oktiabrskij - 4 lipiec, Sterlitamak - 27.07, Kamiensk Uralskij - 5 sierpień, Kamiensk Uralskij - 6 sierpień

Grupa A

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1STMK Turbina Bałakowo16 (160)Aleksiej Guzajew - 14+9+14+10, Lenar Nigmatzianow - 13+8+12+13, Aleksiej Izotow - 9+5+10+9, Roman Zacharow - 13+8+0+12, Jewgienij Mitrofanow - ns+ns+1+ns
2Lukoil Oktiabrskij12 (128)Marat Gatiatow - 10+7+14+14, Igor Kononow - 11+9+11+13, Andriej Jewdokimow - 4+2+5+5, Rusłan Gatiatow - 15+ns+ns+ns, Piotr Rakojedow - ns+3+1+2
2Lukoil Oktiabrskij12 (128)Rienat Nigmatulin - ns+ns+2+0, Jarosław Połudin - 0+ns+ns+ns, - , - , -
3SKA Kamiensk Uralskij8 (83)Siergiej Krawcow - 9+6+12+ns, Dmitrij Łoskutow - 7+0+6+7, Dmitrij Tichonow - 4+2+4+6, Siergiej Sygryszew - 0+1+3+6, Jewgienij Tauszkanow - 1+1+2+6
4Metkor Sterlitamak4 (48)Ilmir Walachmietow - 5+4+10+2, Wiaczesław Szuniewicz - 3+0+6+7, Ilja Ruzanow - 0+3+4+2, Władimir Czapało II - ns+2+ns+ns, -

2 rundy: Władywostok - 27 czerwiec, Saławat - 23 lipiec

Grupa B

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1Wostok Władywostok5 (81)Nikołaj Kaminski - 9+12, Aleksandr Kazionny - 11+7, Siergiej Łazarienko - 8+10, Roman Szalepa - 7+6, Wasilij Panchaj - 7+4
2Saławat Saławat5 (66)Roman Kantiukow - 9+10, Wiktor Golubowski - 4+11, Dienis Aleksiejew - 6+7, Artiom Szczepin - 3+10, Aleksandr Cyganow - 1+5
3Primorje Primorskij Kraj2 (34)Aleksiej Charczenko - 9+15, Michaił Skaczko - 4+ns, Wiktor Chodzicki - 2+ns, Aleksiej Kuliczenko - 1+ns, Aleksiej Wujko - 0+ns
2007
Bałakowo - 1 październik

Finał

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo37Artiom Wodiakow - 13 (3,2,3,3,2), Aleksandr Kosołapkin - 10 (2,3,0,2,3), Kirył Filinow - 10 (1,3,2,3,1), Dienis Nosow - 4 (1,0,1,1,1), Andriej Kudriaszow - ns
2Mega Łada Togliatti31Emil Sajfutdinow - 15 (3,3,3,3,3), Oleg Biesczastnow - 7 (2,1,2,2), Danił Iwanow - 5 (3,2,d,d,u), Jewgienij Sidorin - 4 (3,u,-,1,d), Wasilij Szybankow - 0 (u/w,-,u/w,-)
3Wostok Władywostok28Michaił Skaczko - 8 (2,1,3,2,0), Wasilij Panchaj - 7 (1,2,1,0,3), Wiaczesław Kazaczuk - 7 (-,2,2,1,2), Artiom Łaguta - 5 (3,2,u/w), Wiktor Chodzicki - 1 (0,0,-,-,1)
4Saławat Saławat24Roman Kantiukow - 10 (1,1,3,3,2), Dienis Aleksiejew - 7 (2,1,1,2,1), Artiom Szczepin - 6 (0,3,1,0,2), Jewgienij Szczepin - 1 (-,-,-,1), Walerij Sawieljew - 0 (0,0,0,-,0)

Saławat - 1 wrzesień

Baraż

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo38Artiom Wodiakow - 14 (3,3,3,3,2), Aleksandr Kosołapkin - 14 (3,3,3,2,3), Dienis Nosow - 5 (w,1,u/w,2,2), Andriej Kudriaszow - 5 (-,0,1,2,2), Kirył Cukanow - 0 (u/w,-,-,-,-)
2Saławat Saławat35Artiom Szczepin - 12 (1,2,3,3,3), Roman Kantiukow - 11 (3,3,2,1,2), Dienis Aleksiejew - 9 (1,2,2,3,1), Aleksandr Cyganow - 2 (2,d,-,-,-), Nikita Łazariew - 1 (-,-,u,1,0)
3Lukoil Oktiabrskij25Timur Garifulin - 11 (2,3,2,3,1), Nikita Parfionow - 6 (2,1,2,1,0), Piotr Rakojedow - 3 (1,-,1,1,0), Wiaczesław Szuniewicz - 3 (2,u/w,-,0,1), Ilja Ruzanow - 2 (-,1,1,-)
4STMK Turbina Bałakowo21Aleksiej Guzajew - 13 (3,2,3,2,3), Aleksiej Izotow - 4 (0,1,d,u,3), Aleksandr Jepanczincew - 4 (u/w,2,1,t,1), Dmitrij Gordiejew - 0 (d,-,-,-,-), Anatolij Lipatow - 0 (-,d,0,0,0)
3 rundy: Bałakowo - 5 maj, Władywostok - 4 sierpień, Oktiabrskij - 26 sierpień

Grupa A

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1Wostok Władywostok7 (115)Nikołaj Kaminski - 10+12+14, Michaił Skaczko - 10+9+11, Artiom Łaguta - 12+11+1, - , -
1Wostok Władywostok7 (115)Wiaczesław Kazaczuk - 7+8+0, Wasilij Panchaj - 7+ns+ns, Władimir Riazancew - ns+3+ns, - , -
2SK Turbina Bałakowo7 (130)Artiom Wodiakow - 15+14+15, Aleksandr Kosołapkin - 5+14+11, Kirył Cukanow - 9+ns+8, - , -
2SK Turbina Bałakowo7 (130)Dienis Nosow - ns+5+11, Andriej Kudriaszow - 3+3+7, Kirył Filinow - 10+ns+ns, - , -
3Lukoil Oktiabrskij4 (73)Timur Garifulin - 5+8+11, Igor Kononow - 8+5+ns, Wiaczesław Szuniewicz - 2+3+7, Rienat Nigmatulin - 3+7+ns, -
3Lukoil Oktiabrskij4 (73)Nikita Parfionow - ns+4+5, Piotr Rakojedow - ns+ns+3, Ilja Ruzanow - 1+ns+ns, Jurij Sołowjow - ns+ns+1, -
4 rundy: Saławat - 10 lipiec, Kamiensk Uralskij - 28 lipiec, Kamiensk Uralskij - 29 lipiec, Bałakowo - 11 sierpień

Grupa B

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1Mega Łada Togliatti16 (175)Danił Iwanow - 15+15+15+13, Wasilij Szybankow - 13+8+13+8, Oleg Biesczastnow - 9+8+ns+14, Jewgienij Sidorin - 1+9+8+11, Emil Sajfutdinow - 15+ns+ns+ns
2Saławat Saławat11 (122)Roman Kantiukow - 10+11+11+4, Artiom Szczepin - 9+10+10+2, Aleksandr Cyganow - 6+9+9+7, Dienis Aleksiejew - 9+4+ns+ns, -
2Saławat Saławat11 (122)Walerij Sawieljew - ns+2+4+ns, Nikita Łazariew - ns+ns+ns+3, Jewgienij Szczepin - 1+ns+ns+1, - , -
3STMK Turbina Bałakowo9 (103)Aleksiej Guzajew - 12+13+13+15, Dmitrij Gordiejew - 3+0+3+12, Roman Zacharow - 1+4+6+ns, - , -
3STMK Turbina Bałakowo9 (103)Aleksiej Izotow - ns+ns+ns+8, Aleksandr Jepanczincew - 0+4+3+1, Anatolij Lipatow - 1+ns+ns+4, - , -
4SKA Kamiensk Uralskij4 (67)Dmitrij Tichonow - 5+7+9+8, Siergiej Sygryszew - 5+5+6+ns, Siergiej Karaczincew - 5+5+6+ns, - , -
4SKA Kamiensk Uralskij4 (67)Jewgienij Tauszkanow - ns+ns+ns+5, Michaił Zielepukin - 0+0+1+ns, Aleksandr Rodin - ns+ns+ns+0, - , -
2008
Bałakowo - 16 wrzesień

Finał

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1Wostok Władywostok46Michaił Skaczko - 14 (3,3,2,3,3), Artiom Łaguta - 14 (3,3,3,2,3), Wiaczesław Kazaczuk - 10 (2,3,1,2,2), Michaił Skaczko - 8 (2,1,1,2,2), -
2SK Turbina Bałakowo34Artiom Wodiakow - 12 (3,1,3,3,2), Andriej Kudriaszow - 10 (2,3,2,1,2), Aleksandr Kosołapkin - 9 (2,2,2,u/w,3), Dienis Nosow - 3 (-,2,0,-,1), Władimir Borodulin - 0 (u,-,-,0,-)
3Mega Łada Togliatti26Emil Sajfutdinow - 11 (3,2,3,3), Siergiej Karaczincew - 6 (0,2,d,1,3), Jewgienij Sidorin - 5 (0,1,1,3,u), Siergiej Sygryszew - 4 (1,-,u/w,2,1), Aleksandr Antipin - 0 (-,u/w,-,-,ns)
4Saławat Saławat13Igor Kononow - 5 (1,u/w,3,1), Nikita Łazariew - 5 (1,-,2,1,1), Artiom Szczepin - 1 (1,0,d,u,ns), Jewgienij Szczepin - 1 (-,t,-,-,1), Walerij Sawieljew - 1 (0,0,1,0,0)

Bałakowo - 29 kwiecień, Oktiabrskij - 12 maj, Saławat - 12 lipiec, Kamiensk Uralskij 27 lipiec

Grupa A

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1SK Turbina Bałakowo14 (173)Artiom Wodiakow - 14+13+15+ns, Dienis Nosow - 9+11+10+10, Aleksandr Kosołapkin - 11+13+12+ns, Andriej Kudriaszow - 11+12+11+ns, -
1SK Turbina Bałakowo14 (173)Maksim Łobzienko - ns+2+ns+8, Władimir Borodulin - 3+ns+ns+8, Rusłan Biktimirow - ns+ns+ns+3, - , -
2Saławat Saławat10 (125)Igor Kononow - 12+15+12+ns, Walerij Sawieljew - 6+2+7+12, Nikita Łazariew - 7+6+ns+6, Jewgienij Szczepin - 4+4+1+5, -
2Saławat Saławat10 (125)Dienis Aleksiejew - ns+ns+13+ns, Artiom Szczepin - ns+ns+11+ns, Jegor Bułatnikow - ns+ns+ns+2, Michaił Iwanow - ns+ns+ns+0, -
3Kamiensk Uralskij9 (91)Witalij Biełousow - 8+5+6+14, Dmitrij Tichonow - 8+8+2+11, Jewgienij Tauszkanow - 5+4+4+6, Aleksandr Koczetow - ns+ns+4+5, Danił Biełonogow - ns+1+ns+ns
4Junior Oktiabrskij7 (79)Nikita Parfionow - 7+5+6+8, Wiaczesław Szuniewicz - 4+4+3+10, Jurij Sołowjow - 1+6+ns+10, Rienat Nigmatulin - 3+3+1+ns, -
4Junior Oktiabrskij7 (79)Timur Garifulin - ns+4+ns+4, Rusłan Mardanszin - 3+ns+ns+ns, Jewgienij Wołkow - ns+ns+1+0, Rusłan Sattarow - ns+ns+ns+0, -
Togliatti - 11 czerwiec, Władywostok - 28 czerwiec, Bałakowo - 23 sierpień

Grupa B

Pozycja Klub Punkty Zawodnicy
1Wostok Władywostok9 (133)Wasilij Panchaj - 15+13+13, Wiaczesław Kazaczuk - 15+8+15, Michaił Kremer - 10+6+6, Michaił Skaczko - 8+9+4, Artiom Łaguta - ns+11+ns
2Mega Łada Togliatti5 (109)Jewgienij Sidorin - 10+13+10, Siergiej Karaczincew - 9+8+10, Siergiej Sygryszew - 7+3+10, Emil Sajfutdinow - ns+14+ns, -
2Mega Łada Togliatti5 (109)Oleg Biesczastnow - 6+ns+ns, Aleksandr Antipin - 5+ns+ns, Wadim Zawołgin - ns+ns+4, - , -
3STMK Turbina Bałakowo4 (78)Aleksiej Izotow - 8+7+13, Roman Zacharow - 3+7+7, Aleksandr Maksakow - 3+5+7, Dienis Iniuszew - 2+3+4, Dienis Cygankow - 4+1+4




Odwiedziny (Visitors):
7204745


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl