Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2004-2013

Puchar Macec
(Macec Cup)


Thanks to Rafał Litwiński
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Coutry)
2004Paweł BaranPolska
2005Daniel JeleniewskiPolska
2006Andrij KarpowUkraina
2007Alexandru TomaRumunia
2008Alexandru TomaRumunia
2009Władimir DubininUkraina
2010Krzysztof StojanowskiPolska
2011Kirył CukanowUkraina
2012Andrij KobrinUkraina

2004

3 rundy: Krosno (Polska) - 10 czerwiec, Lwów (Ukraina) - 24 sierpień, Żarnowica (Słowacja) - 29 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł BaranPolska(11,15,11) 37
2Rafał WilkPolska(15,9,ns) 24
3Janusz ŚlączkaPolska(11,12,ns) 23
4Łukasz GolonkaPolska(9,12,ns) 21
5Ihor BorysenkoUkraina(ns,11,7) 18
6Stanisław BurzaPolska(ns,ns,16) 16
7Serhij SenkoUkraina(4,9,3) 16
8Petro WełesykUkraina(4,6,6) 16
9Fritz WallnerAustria(ns,ns,14) 14
10Ronny WeisNiemcy(ns,ns,14) 14
11Jan HalabrinSłowacja(1,7,6) 14
12Wiktor HajdymUkraina(13,ns,ns) 13
13Łukasz SzmidPolska(12,ns,ns) 12
14Filip SiteraCzechy(6,ns,6) 12
15Robert KralCzechy(ns,ns,11) 11
16Tomas SuchanekCzechy(ns,ns,11) 11
17Attila StefaniWęgry(ns,ns,11) 11
18Arkadiusz KalwasińskiPolska(ns,ns,11) 11
19Dawid BendzeraPolska(ns,9,ns) 9
20Martin MalekCzechy(ns,ns,9) 9
21Jerzy MordelPolska(9,ns,ns) 9
22Tomasz ŁukaszewiczPolska(8,ns,ns) 8
23Daniel JeleniewskiPolska(8,ns,ns) 8
24Alexandru TomaRumunia(ns,8,ns) 8
25Vladimir VisvaderSłowacja(1,ns,7) 8
26Fanel PopaRumunia(ns,7,ns) 7
27Marco MullerNiemcy(ns,ns,6) 6
28Iwan MyronowUkraina(ns,3,2) 5
29Jakub HejralCzechy(4,ns,ns) 4
30Taras SawyckiUkraina(ns,3,ns) 3
31Wiktor SawyckiUkraina(ns,3,ns) 3
32Łubomyr WojtykUkraina(ns,1,2) 3
33Ołeksandr PiatniczkoUkraina(ns,2,ns) 2
34Mirosław CierniakPolska(2,ns,ns) 2
35Petro FedykUkraina(2,ns,ns) 2
36Jan HlacinaCzechy(ns,ns,2) 2
37Grzegorz CzechowskiPolska(ns,ns,0) 0

2005

2 rundy: Lublin (Polska) - 26 maj, Lwów (Ukraina) - 20 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel JeleniewskiPolska(15+15) 30
2Alexandru TomaRumunia(7+9) 16
3Adam PietraszkoPolska(14+ns) 14
4Andrij KarpowUkraina(ns+14) 14
5Rafał WilkPolska(13+ns) 13
6Paweł BaranPolska(12+ns) 12
7Krzysztof WronaPolska(4+8) 12
8Serhij SenkoUkraina(3+9) 12
9Ihor MarkoUkraina(ns+11) 11
11Filip SiteraCzechy(9+ns) 9
12Mircea AgrisanRumunia(4+5) 9
13Iwan MyronowUkraina(0+9) 9
14Kamil ZielińskiPolska(ns+9) 9
15Grzegorz DzikPolska(ns+8) 8
16Łubomyr WojtykUkraina(ns+8) 8
17Vladimir VisvaderSłowacja(7+ns) 7
18Jakub HejralCzechy(7+ns) 7
19Janusz ŚlączkaPolska(6+ns) 6
20Szymon BałabuchPolska(5+ns) 5
21Ołeksandr PiatniczkoUkraina(ns+3) 3
22Maksym JurijczakUkraina(2+ns) 2
23Janos GolenyaWęgry(2+ns) 2
24Petro FedykUkraina(ns+2) 2
25Taras SawyckiUkraina(ns+2) 2
26Wasilij KowalUkraina(0+ns) 0

2006

3 rundy: Krosno (Polska) - 16 lipiec, Braila (Rumunia) - 23 wrzesień, Lwów (Ukraina) - 30 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrij KarpowUkraina(15,14,15) 44
2Janusz ŚlączkaPolska(14,12,13) 39
3Laszlo KarcagiWęgry(9,12,11) 32
4Alexandru TomaRumunia(4,7,6) 17
5Mircea AgrisanRumunia(4,10,3) 17
6Maciej CiesielskiPolska(5,12,0) 17
7Ołeksandr PiatniczkoUkraina(ns,10,4) 14
8Ihor MarkoUkraina(ns,ns,13) 13
9Mateusz TrytkoPolska(ns,5,8) 13
10Rafał TrojanowskiPolska(13,ns,ns) 13
11Piotr RembasPolska(ns,ns,12) 12
12Rastislav BandziSłowacja(ns,5,7) 12
13Łukasz SzmidPolska(12,ns,ns) 12
14Laszlo KovacsWęgry(10,ns,ns) 10
15Ihor BorysenkoUkraina(ns,ns,9) 9
16Andrij KobrinUkraina(ns,ns,7) 7
17Milen ManewBułgaria(ns,7,ns) 7
18Jakub HejralCzechy(7,ns,ns) 7
19Vladimir VisvaderSłowacja(7,ns,ns) 7
20Gyula SzollosyWęgry(ns,6,ns) 6
21Petro FedykUkraina(4,2,ns) 6
22Kamil ZielińskiPolska(6,ns,ns) 6
23Taras SawyckiUkraina(ns,ns,4) 4
24Ariel MolnarWegry(ns,4,ns) 4
25Fanel PopaRumunia(ns,3,ns) 3
26Mihai DejmarRumunia(ns,3,ns) 3
27Łubomyr WojtykUkraina(ns,ns,2) 2
28Przemysław DądelaPolska(ns,ns,2) 2
29Stefan PopaRumunia(ns,2,ns) 2
30Jaromir OtrubaCzechy(2,ns,ns) 2
31Csaba KokenyesiWęgry(ns,ns,1) 1
32Cristian GreereRumunia(ns,1,ns) 1
33Krzysztof Bęben IIPolska(1,ns,ns) 1
34Daniel BieniaPolska(0,ns,ns) 0
35Siegiej SenkoUkraina(0,ns,ns) 0

2007

4 rundy: Krosno (Polska) - 15 lipiec, Debreczyn (Węgry) - 5 sierpień, Braila (Rumunia) - 22 wrzesień, Lwów (Ukraina) - 6 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaRumunia(7,10,15,7) 39
2Grzegorz SzyszkaPolska(13,12,ns,10) 35+3
3Attila LorinczWęgry(6,9,13,7) 35+2
4Andrij KarpowUkraina(15,ns,ns,15) 30
5Fanel PopaRumunia(3,2,9,5) 19
6Milen ManewBułgaria(ns,ns,12,6) 18
7Piotr JędrzejkiewiczPolska(ns,13,ns,4) 17
8Przemysław DądelaPolska(5,11,ns,ns) 16
9Attila MolnarWęgry(ns,10,ns,6) 16
10Rastislav BandziSłowacja(ns,3,9,4) 16
11Jozef TabakaWęgry(ns,15,ns,ns) 15
12Tomasz ŁukaszewiczPolska(14,ns,ns,ns) 14
13Piotr MachnikPolska(4,7,ns,2) 13
14Dienis SajfutdinowRosja(ns,ns,ns,13) 13
15Wołodymyr TrofymowUkraina(12,ns,ns,ns) 12
16Andrij SinkowskiUkraina(ns,ns,12,ns) 12
17Petro FedykUkraina(ns,ns,12,ns) 12
18Jewgienij GomozowRosja(ns,ns,ns,11) 11
19Jarosław PoluchowyczUkraina(10,ns,ns,ns) 10
20Władimir DubininRosja(ns,ns,ns,10) 10
21Szymon KiełbasaPolska(9,ns,ns,ns) 9
22Dominik JechCzechy(3,6,ns,ns) 9
23Roland KovacsWęgry(8,0,ns,ns) 8
24Jaromir OtrubaCzechy(3,5,ns,ns) 8
25Czawdar CzernewBułgaria(ns,ns,8,ns) 8
26Tomasz SchmidtPolska(ns,ns,ns,8) 8
27Mihai DejmarRumunia(ns,ns,7,ns) 7
28Maciej CiesielskiPolska(6,ns,ns,ns) 6
29Taras SawyckiUkraina(0,ns,6,ns) 6
30Stefan PopaRumunia(ns,ns,6,ns) 6
31Daniel MarinRumunia(ns,ns,4,ns) 4
32Iontu LontaruRumunia(ns,ns,3,ns) 3
33Janos GolenyaWęgry(2,ns,ns,ns) 2
35Serhij BorysenkoUkraina(ns,ns,ns,1) 1
36Tadeusz KostroPolska(ns,0,ns,ns) 0
37Robert SzegvariWęgry(ns,0,ns,ns) 0
38Florin BarabasuRumunia(ns,ns,0,ns) 0

2008

4 rundy: Lublin (Polska) - 26 lipiec, Braiła (Rumunia) - 20 wrzesień, Lwów (Ukraina) - 28 wrzesień, Debreczyn (Węgry) - 27 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaRumunia- 40
2Kirył Cukanow(Ukraina)- 38
3Tomasz Łukaszewicz(Polska)- 35
4Milen Manew(Bułgaria)- 29
5Władimir Dubinin(Ukraina)- 26
6Attila MolnarWęgry- 25
7Attila LorinczWęgry- 21
8Piotr Machnik(Polska)- 18
9Maciej Michaluk(Polska)- 17
10Serhij Borysenko(Ukraina)- 16
11Tomasz Piszcz(Polska)- 15
11Zoltan Adorjan(Węgry)- 15
13Jarosław Poluchowicz(Ukraina)- 14
13Dino Kovacic(Chorwacja)- 14
15Grzegorz Knapp(Polska)- 13
16Rafał Klimek(Polska)- 12
16Dawid Stachyra(Polska)- 12
18Sebastian Trumiński(Polska)- 10
18Nikola Pigac(Chorwacja)- 10
18Ronny Weis(Niemcy)- 10
21Rastislav Bandzi(Słowacja)- 9
22Sandor Fekete(Węgry)- 8
22Roland Benko(Węgry)- 8
22Mychajło Oneszko(Ukraina)- 8
22Wołodymyr Tejheł(Ukraina)- 8
26Zsolt Bencze(Węgry)- 7
26Adrian GheorgheRumunia- 7
26Marian Gheorghe(Rumunia)- 7
29Stanisław Ogorodnik(Ukraina)- 5
29Petro Fedyk(Ukraina)- 5
31Fanel Popa(Rumunia)- 4
32Zsolt Nagy(Węgry)- 2
32Aleksandr GajkowskiUkraina- 2
32Lubos Durica(Słowacja)- 2
35Patrik Kotta Kis(Węgry)- 1
35Florin Barabasu(Rumunia)- 1
35Stefan Popa(Rumunia)- 1
35Mate Szegedi(Węgry)- 1
39Sandor Konya(Węgry)- 0

2009

2 rundy: Braiła (Rumunia) - 19 wrzesień, Lwów (Ukraina) - 26 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir DubininUkraina(13+3,16) 29
2Mateusz SzostekPolska(18,7) 25
3Kirył CukanowUkraina(11,11) 22
4Milen ManewBułgaria(8,7) 15
5Paweł MiesiącPolska(-,13+0) 13
6Aleksandr ŁoktajewRosja(-,12) 12
7Adrian GheorgheRumunia(7,5) 12
8Igor KononowRosja(-.11) 11
9Ilja BondarienkoRosja(-,11) 11
10Andrij KobrinUkraina(-,10) 10
11Kasts PuodzuksŁotwa(-,10) 10
12Serhij BorysenkoUkraina(8,1) 9
13Attila LorinczWęgry(7,-) 7
14Alexandru TomaRumunia(5,-) 5
15Fanel PopaRumunia(4,1) 5
16Stanisław OgorodnikUkraina(-,4) 4
17Dimitar MinkowBułgaria(4,-) 4
18Jurij PietrowUkraina(-,3) 3
19Taras FedorenkoUkraina(-,0) 0
20Rusłan SzamrajUkraina(ns,-) ns
20Czawdar CzernewBułgaria(0,-) 0
21Sorin PopaRumunia(-,ns) ns
22Ihor BorysenkoUkraina(ns,-) ns

2010

3 rundy: Ostrów Wielkopolski (Polska) - 18 czerwiec (18.06), Braila (Rumunia) - 18 wrzesień (18.09), Lwów (Ukraina) - 26 wrzesień (26.09) [anulowana].

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof StojanowskiPolska(9,14) 23
2Sławomir DrabikPolska(15,-) 15
3Władimir DubininRosja(-,15) 15
4Alexandru TomaRumunia(4,9) 13
5Milen ManewBułgaria(3,10) 13
6Piotr RembasPolska(-,13) 13
7Piotr ŚwiderskiPolska(12,-) 12
8Ronny WeisNiemcy(-,12) 12
9Piotr DymPolska(11,-) 11
10Robert SawinaPolska(11,-) 11
11Zbigniew CzerwińskiPolska(11,-) 11
12Kirył CukanowUkraina(10,-) 10
13Marcel KajzerPolska(10,-) 10
14Jarosław PoljuchowiczUkraina(-,10) 10
15Przemyslaw DądelaPolska(-,9) 9
16Jan Holub IIICzechy(7,-) 7
17Stanisław OgorodnikUkraina(-,7) 7
18Dimitar MinkowBułgaria(-,6) 6
19Karol SrokaPolska(5,-) 5
20Fanel PopaRumunia(-,5) 5
21Krzysztof NowackiPolska(4,-) 4
22Daniel MarinRumunia(-,3) 3
23Stefan PopaRumunia(-,3) 3
24Jan HalabrinSłowacja(2,-) 2
25Fanel PopaRumunia(-2,5) 7
26Tomas KisSłowacja(2,-) 2
27Czawdar CzernewBułgaria(-,2) 2
28Dawid BąkPolska(1,-) 1
29Stojan StojanowBułgaria(-,1) 1
30Sorin PopaRumunia(0,-) 0
31Florin BarabasuRumunia(-,0) 0

2011

3 rundy: Równo (Ukraina) - 22 październik (22.10), Braila (Rumunia) - 17 wrzesień (17.09), Opole (Polska) - 4 wrzesień (04.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kirył CukanowUkraina(ns,15,15) 30+3
2Mateusz BorowiczPolska(12,9,9) 30+ns
3Czewdar CzernewBułgaria(5,10,9) 24
4Milen ManewBułgaria(ns,12,8) 20
5Jaroslav PetrakCzechy(10,ns,10) 20
6Jarosław PoljuchowiczUkraina(9,ns,10) 19
7Patrik NagyWęgry(10,6,ns) 16
8Rafał FlegerPolska(15,ns,ns) 15
9Aleksandru TomaRumunia(6,9,ns) 15
10Łukasz BojarskiPolska(9,5,ns) 14
11Rony WeisNiemcy(ns,13,ns) 13
12Roland BenkoWęgry(ns,13,ns) 13
13Andrij KobrinUkraina(ns,11,2) 13
14Wołodymir OmeljanUkraina(8,ns,5) 13
15Ołeksandr BorodajUkraina(ns,ns,12) 12
16Mariusz FierlejPolska(ns,ns,11) 11
17Fanel PopaRumunia(2,5,4) 11
18Kamil FlegerPolska(9,ns,ns) 9
19Adam CzechowiczPolska(8,ns,ns) 8
20Michał ŁopaczewskiPolska(ns,ns,8) 8
21Ondrej SmetanaCzechy(8,ns,0) 8
22Sorin PopaRumunia(ns,3,4) 7
23Ondrej VeverkaCzechy(5,ns,ns) 5
24Pawło KondratiukUkraina(ns,ns,5) 5
25Stojan StojanowBułgaria(ns,4,ns) 4
26Florin BarabasuRumunia(ns,3,ns) 3
27Jewhen KrawczukUkraina(ns,ns,3) 3
28Petro LegeckiUkraina(ns,ns,3) 3
29Tomas KisSłowacja(2,ns,ns) 2
30Stanisław MelnyczukUkraina(ns,ns,1) 1
31Jaromir OtrubaCzechy(0,ns,ns) 0
32Daniel DanglRumunia(ns,0,ns) 0
33Ionut LuntraruRumunia(ns,0,ns) 0
34Ionel ValeanuRumunia(ns,0,ns) 0

2012

3 rundy: Braila (Rumunia) - 10 czerwiec (10.06), Zielona Góra (Polska) - 15 sierpień (15.08), Czerwonograd (Ukraina) - 20 październik (20.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrij KobrinUkraina(15,11,11) 37+3
2Łukasz KretPolska(14,10,13) 37+2
3Milen ManewBułgaria(12,6,8) 26
4Stanisław MelnyczukUkraina(12,6,0) 18
5Oleksandr BorodajUkraina(8,-,9) 17
6Fanel PopaRumunia(7,3,5) 15
7Ondrej SmetanaCzechy(-,7,8) 15
8Krystian PieszczekPolska(-,-,15) 15
9Adam StrzelecPolska(-,14,-) 14
10Czawdar CzernewBułgaria(10,3,-) 13
11Kacper RogowskiPolska(-,13,-) 13
12Alexandru TomaRumunia(11,1,-) 12
13Łukasz JankowskiPolska(-,12,-) 12
14Kirył CukanowUkraina(-,-,11) 11
15Vaclav Milik IICzechy(-,11,-) 11
16Norbert MagosiWęgry(-,11,-) 11
17Witalij ŁysakUkraina(-,-,10) 10
18Wołodymyr TrofymowUkraina(10,-,-) 10
19Wołodymir TejgełUkraina(-,-,8) 8
20Michał ŁopaczewskiPolska(-,-,7) 7
21Patrik NagyWęgry(-,7,-) 7
22Sorin PopaRumunia(4,-,2) 6
23Gabriel ComanescuRumunia(6,-,-) 6
24Jan HalabrinSłowacja(-,5,-) 5
25Daniel DanglRumunia(5,-,-) 5
26Mateusz WieczorekPolska(-,-,4) 4
27Wołodymyr Kołodij IIUkraina(-,-,4) 4
28Eugen IancuRumunia(3,-,-) 3
29David SterovskyCzechy(-,-,2) 2
30Jewhen KrawczukUkraina(-,-,2) 2
31Florin BarabasuRumunia(2,-,-) 2
32Daniel MarinRumunia(1,-,-) 1
33Jan MesarikSłowacja(-,0,-) 0
34Roland BenkoWęgry(-,0,-) 0
35Ionel ValeanuRumunia(0,-,-) 0




Odwiedziny (Visitors):
7663811


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl