Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1998-2012

Klubowy Puchar Europy na Żużlu
(European Speedway Club Champions' Cup)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1998Polonia Bydgoszcz (Polska)Finał
1998Lukoil Oktiabirskij (Rosja)Grupa A
1998SK Równe (Ukraina)Grupa B
1999Polonia Bydgoszcz (Polska)Finał
1999Mega Lada Togliatti (Rosja)Grupa A
1999MC Lonigo (Włochy)Grupa B
2000Polonia Piła (Polska)Finał
2000ZK Pardubice (Czechy)Grupa A
2000Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)Grupa B
2001Polonia Bydgoszcz (Polska)Finał
2001Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)Grupa A
2002Mega Lada Togliatti (Rosja)Finał
2003Mega Lada Togliatti (Rosja)Finał
2003AMTK Ljubljana (Słowenia)Grupa A
2004Włókniarz Częstochowa (Polska)Finał
2004Włókniarz Częstochowa (Polska)Grupa A
2005Mega Lada Togliatti (Rosja)Finał
2005Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)Grupa A
2006Unia Tarnów (Polska)Finał
2006SK S.C. Daugavpils (Łotwa)Półfinał 2
2006Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)Półfinał 1
2007Speedway Miszkolc (Węgry)Finał
2007Mega Łada Togliatti (Rosja)Półfinał 2
2007Unia Gorican (Chorwacja)Półfinał 1
2008Mega Łada Togliatti (Rosja)Finał
2008Mega Łada Togliatti (Rosja)Półfinał
2009Kaskad Równo (Ukraina)Finał
2009Kaskad Równo (Ukraina)Półfinał
2010SK Turbina Bałakowo (Rosja)Finał
2011Wostok Władywostok (Rosja)Finał

1998
Bydgoszcz (Polska) - 1 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz (Polska)46Tomasz Gollob - 14, Jacek Gollob - 6, Piotr Protasiewicz - 11, Henrik Gustafsson - 15, Michał Robacki - 0
2AMK Marketa Praga (Czechy)36Antonin Svab II - 11, Bohumil Brhel - 9, Zdenek Schneiderwind - 7, Adrian Rymel - 7, Pavel Ondrasik - 2
3Lukoil Oktiabirskij (Rosja)29Rinat Mardanszin - 7, Michaił Starostin - 5, Tałgat Galejew - 6, Flur Kalimulin - ns, Sebastian Ułamek - 11
4MSC Broksted (Niemcy)9Matthias Kroger - 1, Fredie Schott - 4, Hatmunt Balfanz - 1, Aksel Jepsen - 3, Stephan Katz - 0

Ljubljana (Słowenia) - 21 czerwiec

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Lukoil Oktiabirskij (Rosja)49Rinat Mardanszin - 13, Eduard Szajchulin - ns, Michaił Starostin - 10, Tałgat Galejew - 11, Roman Poważny - 15
2AMTK Ljubljana (Słowenia)38Matej Ferjan - 11, Jernej Kolenko - 7, Izak Santej - 12, Ales Dolinar - 8, -
3SK Równe (Ukraina)19Ihor Marko - 6, Ołeksandr Latosinski - 5, Wołodymyr Trofymow - 3, Wołodymyr Kołodij - 5, -
4Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)13Nikolajs Kokins - 7, Vladimirs Voronkovs - 2, Aleksandrs Biznia - 2, Maksim Andrejew - 2, -

Równo (Ukraina) - 17 maj

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1SK Równe (Ukraina)46Ihor Marko - 12 (3,2,3,1,3), Wołodymyr Trofymow - 11 (1,3,2,2,3), Wołodymyr Kołodij - 11 (2,3,2,3,1), Ołeksandr Latosinskij - 12 (3,2,3,2,2), -
2MC Terenzano (Włochy)37Stefano Alfonso - 14 (3,3,3,2,3), Alessandro Dalla Valle - 6 (w,w,2,3,1), Armando Castagna - 12 (3,3,3,3,u), Simone Tadiello - 5 (1,0,1,1,2), -
3SK Hajdu Volan Miszkolc (Węgry)22Laszlo Bodi - 8 (2,2,2,0,2), Norbert Magosi - 5 (2,1,0,0,2), Zsolt Bencze - 5 (1,1,1,2), Gabor Szegvari - 4 (0,1,1,1,1), -
4MSC Remus Mureck (Austria)15Andreas Boessner - 11 (2,2,1,3,3), Sandor Tihanyi - 3 (1,0,w,1,1), Thomas Stadler - 0 (w,0,0,w), Iwan Nagar - 1 (u,1,0,0,0), -

1999
Diedenbergen (Niemcy) - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz (Polska)50Tomasz Gollob - 15, Piotr Protasiewicz - 13, Henrik Gustafsson - 14, Shane Parker - 8, -
2MSC Diedenbergen (Niemcy)27Gerd Riss - 0, Brian Karger - 8, Chris Louis - 11, Robert Kessler - 4, Ales Dryml II - 4
3Mega Lada Togliatti (Rosja)23Roman Poważny - 1, Siergiej Darkin - 8, Siergiej Jeroszyn - 3, Oleg Kurguskin - 9, Siergiej Kuzin - 2
4AMK Marketa Praga (Czechy)20Antonin Kasper II - 6, Zdenek Schneiderwind - 3, Pavel Ondrasik - 4, Antonin Svab II - 6, Adrian Rymel - 1

Równo (Ukraina) - 11 lipiec

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Mega Lada Togliatti (Rosja)49Roman Poważny - 15, Siergiej Jeroszyn - 11, Siergiej Darkin - 12, Siergiej Kuzin - 9, Siergiej Czekmariow - 2
2AMTK Ljubljana (Słowenia)33Matej Ferjan - 8, Martin Peterca - 5, Izak Santej - 10, Tomaz Sustersic - 10, -
3Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)27Vitalijs Biznia - 3, Aleksandrs Biznia - 7, Vladimirs Voronkovs - 7, Nikolajs Kokins - 9, Maksim Andrejew - 1
4SK Równe (Ukraina)9Ihor Borysenko - 0, Ihor Marko - 4, Wołodymyr Kołodij - 5, Antolij Żabczik - 0, -

Santarem (Portugalia) - 27 czerwiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1MC Lonigo (Włochy)47Armando Castagna - 14, Andrea Maida - 10, Stefano Alfonso - 11, Alessandro Milanese - 12, -
2AMTK Ljubljana (Słowenia)45Ales Dolinar - 13, Martin Peterca - 7, Matej Ferjan - 14, Tomaz Sustersic - 11, Jernej Kolenko - 0
3MC Marmande (Francja)15Chritophe Dubernard - 3, Stephane Tresarrieu - 3, Jeremy Barraud - 3, Jerome Georges - 2, Sebastien Tresarrieu - 4
4Wing s 99 (Holandia)13Maik Groen - 5, Henk Bos II - 0, Emiel Groen - 4, Jim Groen - 4, -

2000
Piła (Polska) - 10 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła (Polska)56Jacek Gollob - 13, Jarosław Hampel - 15, Rafał Dobrucki - 13, Chris Louis - 15, Robert Flis -
2Lukoil Oktiabirskij (Rosja)28Michaił Starostin - 5, Rinat Mardanszin - 7, Tałgat Galejew - 3, Eduard Szajchulin - 2, Piotr Świst - 11
3AC Landshut (Niemcy)25Robert Barth - 10, Herbert Rudolph - 3, Matthias Kroger - 10, Martin Smolinski - 2, -
4ZK Pardubice (Czechy)11Vaclav Milik - 3, Radek Smolik - 1, Marian Jirout - 3, Michal Makovsky - 4, Jaroslav Petrak - 0

Daugavpils (Łotwa) - 11 czerwiec

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZK Pardubice (Czechy)45Radek Smolik - 2, Michal Makovsky - 13, Marian Jirout - 13, Jaroslav Petrak - 10, Vaclav Milik - 7
2Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)36Zoltan Adorjan - 10, Sandor Fekete - 4, Laszlo Szatmari - 7, Zsolt Bencze - 8, Norbert Magosi - 7
3Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)35Vladimirs Voronkovs - 11, Nikolajs Kokins - 7, Aleksandrs Biznia - 8, Vitalijs Biznia - NS, Ihor Marko - 9
4Lokomotiv Daugavpils II (Łotwa)3Deniss Popovics - 0, Leonids Paura - 1, Stanislaw Paura - 2, Aleksandr Iwanow - 0, -

Równo (Ukraina) - 7 maj

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)51Sandor Tihanyi - 15, Zoltan Adorjan - 14, Laszlo Szatmari - 11, Zsolt Bencze - 11, -
2SK Równe (Ukraina)41Vladimirs Voronkovs - 13, Wołodymyr Trofymow - 11, Ołeksandr Latosinski - 9, Ołeksandr Borodaj - 8, -
3Wing s 99 (Holandia)19Eddie Turksema - 5, Isak Jacob Mulder - 5, Wiebo Bouwmeester - 5, Martin Cazemier - 4, -

2001
Daugavpils (Łotwa) - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz (Polska)34Tomasz Gollob - 11, Piotr Protasiewicz - 11, Henrik Gustafsson - 11, Przemysław Tajchert - 1, -
2Lukoil Oktiabirskij (Rosja)32Michaił Starostin - 0, Siemion Własow - 7, Tałgat Galejew - 7, Rinat Gafurow - 4, Sebastian Ułamek - 14
3Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)32Andrejs Korolovs - 10, Aleksandrs Biznia - NS, Vladimirs Voronkovs - 4, Nikolajs Kokins - 10, Adam Skórnicki - 8
4AC Landshut (Niemcy)22Robert Barth - 8, Adam Fajfer - 5, Joachim Kugelmann - 5, Paweł Duszyński - 4, -

Daugavpils (Łotwa) - 27 maj

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)51Andrejs Korolovs - 15, Nikolajs Kokins - 8, Vladimirs Voronkovs - 10, Aleksandrs Biznia - 6, Adam Skórnicki - 12
2Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)33Sandor Tihanyi - 10, Csaba Hell - 8, Laszlo Szatmari - 10, Zsolt Bencze - 3, Gabor Szegvari - 2
3Technik Równo (Ukraina)20Ołeksandr Latosinski - 8, Grigorij Charczenko - 0, Ihor Marko - 6, Ihor Jepifanow - 5, Petro Fedyk - 1
4ST Lendawa (Słowenia)16Joze Koren - 4, Denis Stojs - 6, Primoz Legan - 4, Miha Jezek - 2, -

2002
Pardubice (Czechy) - 5 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Mega Lada Togliatti (Rosja)75Ryan Sullivan - 15, Jason Crump - 20, Siergiej Darkin - 10, Oleg Kurguskin - 14, Roman Poważny - 16
2ZP Pardubice (Czechy)71Leigh Adams - 25, Greg Hancock - 14, Marian Jirout - 6, Tomas Suchanek - 7, Lee Richardson - 19
3Apator Toruń (Polska)56Tomasz Bajerski - 7, Tomasz Chrzanowski - 4, Wiesław Jaguś - 19, Mariusz Puszakowski - 11, Robert Sawina - 15
4MSC Diedenbergen (Niemcy)53Thomas Stange - 4, Joachim Kugelmann - 6, Ales Dryml II - 14, Lukas Dryml - 18, Steve Johnston - 11
5Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)4Andrejs Korolovs - 3, Vladimirs Voronkovs - 0, Kasts Puodzuks - 1, Aleksandrs Biznia - 0, Leonids Paura - 0

2003
Debreczyn (Węgry) - 27 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Mega Lada Togliatti (Rosja)74Ryan Sullivan - 17, Siergiej Darkin - 11, Rune Holta - 20, Roman Poważny - 11, Oleg Kurguskin - 15
2SK Hajdu Volan Debreczyn (Węgry)66Tomasz Bajerski - 27, Norbert Magosi - 7, Sandor Tihanyi - 11, Attila Stefani - 13, Laszlo Szatmari - 8
3AMTK Ljubljana (Słowenia)45Matej Zagar - 18, Izak Santej - 6, Jernej Kolenko - 9, Ales Dolinar - 10, Stanko Glavan - 2
4ZK Pardubice (Czechy)43Matej Ferjan - 24, Radek Smolik - 8, Jaroslav Petrak - 6, Vladimir Visvader - 41, Roman Andrusiv - 1
5Polonia Bydgoszcz (Polska)34Jacek Krzyżaniak - 15, Grzegorz Czechowski - 3, Marcin Jędrzejewski - 3, Robert Uminski - 2, Michał Robacki - 11

Daugavpils (Łotwa) - 10 sierpień (10.08).

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1AMTK Ljubljana (Słowenia)52Matej Zagar - 15, Jernej Kolenko - 14, Ales Dolinar - 11, Primoz Legan - 1, Izak Santej - 11
2Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)36Kasts Puodzuks - 9, Aleksandrs Biznia - 11, Deniss Popovics - 6, Nikolajs Kokins - 7, Leonids Paura - 3
3MC Gustrow (Niemcy)26Christian Hefenbrock - 8, Ronny Weis - 5, Marco Muller - 0, Steffen Mell - 8, Michael Moller - 5
4SK Lwów (Ukraina)6Ołeksandr Latosinski - 3, Ihor Borysenko - 3, Serhij Senko - 0, Łubomyr Wojtyk - 0, - NS

2004
Ljubljana (Słowenia) - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa (Polska)73Grzegorz Walasek - 12, Sebastian Ułamek - 17, Ryan Sullivan - 15, Rune Holta - 18, Michał Szczepaniak - 11
2Mega Lada Togliatti (Rosja)63Leigh Adams - 21, Roman Poważny - 16, Ilja Bondarienko - 10, Siergiej Darkin - 11, Oleg Kurguskin - 5
3AMTK Ljubljana (Słowenia)60Izak Santej - 13, David Howe - 2, Matej Zagar - 20, Niels K. Iversen - 10, Bjarne Pedersen - 15
4AK Marketa Praga (Czechy)42Richard Wolff - 12, Josef Franc - 10, Pavel Ondrasik - 0, Lubos Tomicek III - 8, Bohumil Brhel - 12
5SK Hajdu Volan Debreczyn (Węgry)22Sandor Tihanyi - 4, Matej Ferjan - 4, Norbert Magosi - 7, Attila Stefani - 6, Manuel Hauzinger - 1

Daugavpils (Łotwa) - 22 sierpień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa (Polska)49Grzegorz Walasek - 13, Rafał Osumek - 11, Michał Szczepaniak - 11, Sebastian Ułamek - 14, Mateusz Szczepaniak - NS
2Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)39Andrejs Korolovs - 10, Leonids Paura - 3, Kasts Puodzuks - 10, Nikolajs Kokins - 8, Adam Skórnicki - 8
3MC Gustrow (Niemcy)27Christian Hefenbrock - 12, Danny Knakowski - 2, Alexander Lieschke - 5, Roberto Diener - 7, Michael Moller - 1
4SK Trofimow (Ukraina)5Ołeksandr Latosinski - 0, Oleg Nemczuk - 0, Wołodymyr Kołodij - 1, Aleksandr Iwanow - 1, Wołodymyr Trofymow - 3

2005
Togliatti (Rosja) - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Mega Lada Togliatti (Rosja)72Leigh Adams - 20, Siergiej Darkin - 0, Andreas Jonsson - 20, Oleg Kurguskin - 13, Lee Richardson - 19
2Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)63Dienis Gizatullin - 15, Siemion Własow - 21, Kasts Puodzuks - 11, Sławomir Dudek - 6, Robert Mikołajczak - 10
3Rosja47Jewgienij Gomozow - 10, Eduard Szajchulin - 0, Ilja Bondarienko - 7, Rienat Gafurow - 19, Władimir Dubinin - 11
4Ukraina46Wiktor Hajdym - 11, Andrij Karpow - 0, Wołodymyr Trofymow - 9, Ihor Marko - 15, Laszlo Szatmari - 11
5Unia Tarnów (Polska)19Kamil Zieliński - 1, Grzegorz Dzik - 0, Stanisław Burza - 12, Grzegorz Wardzała - 4, Marek Mróz - 3

Równo (Ukraina) - 17 lipiec

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)37Kasts Puodzuks - 10, Andrejs Korolovs - 6, Siemion Własow - 13, Dienis Gizatullin - 7, Danis Sajfutdinow - 1
2SK Równe (Ukraina)36Ihor Marko - 9, Laszlo Szatmari - 6, Wołodymyr Kołodij - 5, Bohumil Brhel - 12, Andrij Karpow - 4
3Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)26Matej Ferjan - 8, Sandor Tihanyi - 11, Norbert Magosi - 5, Tomasz Rempała - 2, -
4MC Mecklenburgring Parchim (Niemcy)21Joachim Kugelmann - 4, Christian Hefenbrock - 8, Alexander Lieschke - 1, Mathias Schultz - 5, Daniel Rath - 3

2006
Tarnów (Polska) - 3 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów (Polska)51Tomasz Gollob - 15 (3,3,3,3,3), Janusz Kołodziej - 14 (2,3,3,3,3), Marcin Rempała - 8 (0,1,2,2,3), Kamil Zieliński - ns, Hans Andersen - 14 (3,2,3,3,3)
2Mega Łada Togliatti (Rosja)36Leigh Adams - 12 (3,3,2,2,2), Nicki Pedersen - 12 (2,3,3,2,2), Ilja Bondarienko - 0 (-,-,-,-,0), Roman Iwanow - 8 (3,2,0,2,1), Gary Havelock - 4 (2,d,2,0)
3Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)17Sandor Tihanyi - 1 (0,-,-,-,1), Tomasz Rempała - 4 (1,2,1,0,0), Maciej Kuciapa - 5 (0,1,1,3,0), Karol Baran - 3 (1,2,w,t), Matej Ferjan - 4 (0,1,1,2)
4S.C. Daugavpils (Łotwa)16Kasts Puodzuks - 4 (2,0,1,0,1), Grigorij Łaguta - 5 (1,0,2,1,1), Andrejs Korolovs - 3 (1,1,0,1,0), Maksims Bogdanovs - 4 (0,1,0,1,2), -

Daugavpils (Łotwa) - 13 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1SK S.C. Daugavpils (Łotwa)46Kasts Puodzuks - 8 (w/u,2,3,3), Grigorij Łaguta - 10 (2,3,2,-,3), Maksims Bogdanovs - 8 (3,3,2,u), Andrejs Korolovs - 11 (3,3,-,2,3), Siergiej Darkin - 9 (3,2,2,2)
2MSC Diedenbergen (Niemcy)36Adam Skórnicki - 14 (3,2,1,3,2,3), Thomas Stange - ns, Norbert Magosi - 15 (2,3,3,3,2,2), Robert Mikołajczak - 3 (1,1,1,-,d), Ronny Weis - 4 (2,1,1,0)
3Równo (Ukraina)22Piotr Dym - 6 (1,2,2,d,1), Grzegorz Knapp - 11 (2,1,-,3,2,3), Andrij Karpow - 1 (1,d,0,w,/u,t,w,), Wiktor Hajdym - 4 (3,1,0,-), Ołeksandr Borodaj - 0 (0)
4AK Marketa Praga (Czechy)16Matej Kus - 5 (d,2,1,1,1), Antonin Galliani - 3 (0,-,2,1,0), Richard Wolff - 2 (0,0,d,1,1), Pavel Ondrasik - 1 (1,0,-,-), Veroslav Kollert - 5 (0,3,1,1)

Debreczyn (Węgry) - 22 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)45Tomasz Chrzanowski - 8 (2,3,-,-,3), Maciej Kuciapa - 9 (1,3,2,2,1), Sandor Tihanyi - 12 (3,2,3,3,), Tomasz Rempała - 6 (2,-,2,2), Matej Ferjan - 10 (2,3,2,3)
2Mega Łada Togliatti (Rosja)38Rune Holta - 12 (2,3,3,3,2), Ilja Bondarienko - 8 (3,1,2,1,1), Jewgienij Gomozow - 7 (1,2,1,2,1), Roman Iwanow - 10 (2,2,1,3,2), -
3AMTK Ljubljana (Słowenia)34Matej Zagar - 12 (3,3,3,d,3), Jernej Kolenko - 12 (3,1,2,3,3), Maks Gregoric - 5 (1,d,1,1,2), Izak Santej - 5 (d,1,1,1,2), Matic Voldrih -
4Unia Gorican (Chorwacja)3Ivan Vargek - 1 (0,0,u,1,0), Renato Cvetko - 2 (1,1,0,0,0), Marko Vlah - 0 (0,0,0,0,0), Marko Oto - 0 (0,-,-,-,-), -

2007
Miszkolc (Węgry) - 6 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Speedway Miszkolc (Węgry)47Hans Andersen - 14 (3,3,3,3,2), Norbert Magosi - 6 (-,0,2,2,2), Laszlo Szatmari - 0 (0,-,-,-,-), Matej Ferjan - 12 (2,2,3,3,2), Jason Crump - 15 (3,3,3,3,3)
2Atlas Wrocław (Polska)31Tomasz Gapiński - 10 (3,1,2,1,3), Krzysztof Słaboń - 10 (3,2,1,3,1), Tomasz Jędrzejak - 5 (1,d,1,1,2), Maciej Janowski - 6 (w/u,2,1,0,3), -
3Mega Łada Togliatti (Rosja)28Rune Holta - 13 (2,3,3,2,3), Danił Iwanow - 3 (1,1,-,0,1), Roman Iwanow - 6 (-,2,2,2,0), Emil Sajfutdinow - 0 (d,-,0,-,-), Greg Hancock - 6 (2,1,d,2,1)
4SK Unia Gorican (Chorwacja)14Jurica Pavlic - 2 (2,-,-,-,-), Lubos Tomicek III - 5 (1,1,1,1,1), Adrian Rymel - 7 (1,3,2,1,0), Ivan Vargek - 0 (0,0,0,0,t), -

Równo (Ukraina) - 21 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Mega Łada Togliatti (Rosja)49Roman Iwanow - 15 (3,3,3,3,3), Danił Iwanow - 12 (2,2,3,2,3), Dienis Sajfutdinow - 4 (2,-,-,-,2), Ilja Bondarienko - 11 (3,2,1,2,3), Emil Sajfutdinow - 7 (3,2,2)
2S.C. Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)37Maksims Bogdanovs - 11 (3,2,3,2,1), Grigorij Łaguta - 13 (2,3,3,3,2), Leonids Paura - 9 (w,2,2,3,2), Vjaceslavs Giruckis - 4 (0,1,0,w/u,3), -
3AK Slany (Czechy)21Richard Wolff - 7 (1,3,1,1,1), Martin Malek - 4 (1,0,2,0,1), Hynek Stichauer - 2 (1,0,1,d), Filip Sitera - 8 (1,0,1,3,1,2), -
4Ukraina Równo (Ukraina)13Kasts Puodzuks - 4 (3,1,0,0,d), Andrij Karpow - 6 (2,1,2,1,0), Tomasz Łukaszewicz - 2 (0,1,0,1,0), Marek Mróz - 1 (0,d,d,1,0), -

Gorican (Chorwacja) - 21 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Gorican (Chorwacja)90Jurica Pavlic - 20 (4,4,4,4,4), Adrian Rymel - 17 4,4,3,3,3), Robert Miśkowiak - 18 (4,4,4,4,2,4), Mariusz Puszakowski - 20 (4,4,4,4,4), Nikola Martinec - 15 (4,1,3,4,3)
2Padre Pio Natschbach (Austria)57Manuel Hauzinger - 18 (3,4,4,4,3), Fritz Wallner - 8 (0,3,2,2,1), Andrea Maida - 14 (3,3,2,3,3), Guglielmo Franchetti - 8 (3,0,1,2,2), Łukasz Kasperek - 9 (2,2,3,2,0)
3AMTK Ljubljana (Słowenia)48Matej Zagar - ns, Jernej Kolenko - 23 (3,3,4,3,2,4+4), Izak Santej - 14 (2,2,2,1,3,4), Maks Gregoric - 8 (1,1,2,2,0,2), Matic Voldrih - 3 (1,1,1,0,0,0)
4Pfaffenhofen (Niemcy)39Erik Pudel - 7 (1,1,3,1,1), Ronny Weis - 16 (1,3,3+3,3,3), Max Dilger - 7 (w/u,2,0,4,1), Rene Schafer - 4 (0,0,1,1,w/u,2), Mathias Bartz - 5 (3,1,1,0,-)
5MC Marmande (Francja)23Theo Pijper - 8 (2,2,2,0,1,1), Mathieu Tresarrieu - 9 (2,3,t,t,2,2), Stephane Tresarrieu - 2 (1,0,0,1,0), Chritopher Dubernard - 3 (2,0,0,-,-,1), Jeremy Diraison - 1 (0,-,1,-,-)

2008
Slany (Czechy) - 6 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Mega Łada Togliatti (Rosja)46Nicki Pedersen - 15 (3,3,3,3,3), Dienis Sajfutdinow - 3 (2,-,1,-,0), Leigh Adams - 13 (3,1,3,3,3), Emil Sajfutdinow - 13 (3,3,3,3,1), Danił Iwanow - 2 (w,2)
2Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)31Maciej Kuciapa - 7 (1,1,2,2,1), Jozsef Tabaka - 8 (1,2,0,3,2), Sandor Tihanyi - 0 (0,-,-,-), Matej Ferjan - 11 (0,3,3,2,3), Hynek Stichauer - 5 (2,1,u,2)
3AK Slany (Czechy)30Peter Karlsson - 11 (3,2,2,2,2), Tomasz Piszcz - 6 (1,1,d,1,3), Daniel Jeleniewski - 7 (2,3,w/u,1,1), Michał Szczepaniak - 6 (0,1,2,2,1), Martin Malek -
4S.C. Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)13Leonids Paura - 0 (0,0,0,0), Maksims Bogdanovs - 4 (2,0,2,0,0), Andrejs Korolovs - 6 (2,2,1,1,0), Kasts Puodzuks - 2 (1,0,1,-,0), Vjaceslavs Giruckis - 1 (0,1)

Daugavpils (Łotwa) - 31 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Mega Łada Togliatti (Rosja)45Nicki Pedersen - 14 (3,3,3,3,2), Emil Sajfutdinow - 7 (3,-,1,3,0), Roman Iwanow - 10 (3,2,-,3,2), Danił Iwanow - 4 (-,2,2,-,0), Leigh Adams - 10 (3,2,3,2)
2Lokomotiv Daugavpils (Łotwa)41Grigorij Łaguta - 12 (2,3,2,2,3), Maksims Bogdanovs - 6 (2,1,-,0,3), Andrejs Korolovs - 7 (2,3,0,2,0), Kasts Puodzuks - 4 (1,-,3,-), Paweł Miesiąc - 12 (3,3,3,3)
3Sachter Czerwonograd (Ukraina)18Jevgenijs Karavackis - 1 (0,0,0,0,1), Aleksader Borodaj - 5 (1,0,1,2,1), Rusłan Gatiatow - 5 (2,0,0,1,3), Andrij Karpow - 7 (0,2,1,1,3), -
4Unia Leszno (Polska)16Adam Kajoch - 4 (1,1,1,1,0), Sławomir Drabik - 4 (0,1,0,1,2), Przemysław Pawlicki - 5 (1,1,2,0,1), Mateusz Łukaszewski - 3 (0,0,2,0,1), -

2009
Toruń (Polska) - 19 wrzesień (19.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Kaskad Równo (Ukraina)38Grzegorz Walasek - 8 (2,1,1,2,2), Rafał Dobrucki - 8 (2,3,1,2,0), Rafał Okoniewski - 11 (2,2,3,2,2), Krzysztof Kasprzak - 11 (1,3,1,3,3), Ołeksandr Borodaj - ns
2Unibax Toruń (Polska)37Wiesław Jaguś - 5 (3,1,0,1,-), Adrian Miedziński - 8 (1,3,-,3,1), Robert Kościecha - 7 (3,0,-,1,3), Ryan Sullivan - 8 (3,3,2,0,-), Matej Kus - 9 (3,3,2,1)
3Wostok Władywostok (Rosja)34Atrem Łaguta - 8 (0,0,2,3,3), - , Dienis Gizatullin - 10 (2,2,3,3,0), Rienat Gafurow - 11 (3,2,2,2,2), Roman Poważny - 5 (1,2,2,w/u,w/2min)
4Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)11Matej Ferjan - 2 (0,1,0,0,1), Jozsef Tabaka - 2 (0,1,0,1,0), Maciej Kuciapa - 6 (1,0,1,1,3), Paweł Miesiąc - 0 (0,0,ns,-,-), Sandro Tihanyi - 1 (0,1)

Równo (Ukraina) - 18 lipiec (18.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Kaskad Równo (Ukraina)50Daniel Jeleniewski - 15 (3,3,3,3,3), Ilja Bondarienko - 11 (0,3,2,3,3), Ołeksandr Borodaj - 6 (1,1,3,1,3), Grzegorz Walasek - 12 (3,3,3,3,3), Wołodymyr Kołodij - ns
2Simon & Wolf Debreczyn (Węgry)32Matej Ferjan - 10 (3,2,3,2,-), Jozsef Tabaka - 4 (1,0,1,-,2), Maciej Kuciapa - 9 (1,2,1,3,2), Sandor Tihanyi - 1 (1,-,-,w,-), Paweł Miesiąc - 8 (2,2,w,2,2)
3SKA Lwów (Ukraina)24Danił Iwanow - 5 (2,1,1,1,w), Władimir Dubinin - 6 (2,1,0,2,1), Grzegorz Zengota - 5 (2,3,w/u,-,-), Andrij Karpow - 4 (2,0,t,2,1), Kirył Cukanow - 3 (2,1)
4Lokomotive Daugavpils (Łotwa)13Wjaczesław Gierucki - 8 (3,2,2,0,1), Leonids Paura - 2 (0,1,0,1,w), Robert Mikołajczak - 0 (0,0,w,w,w), Marcin Nowaczyk - 3 (w,0,2,1,w), -

2010
Miskolc (Węgry) - 2 październik (02.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1SK Turbina Bałakowo (Rosja)51Andreas Jonsson - 13 (2,2,3,3,3), Grzegorz Walasek - 10 (2,d,2,3,3), Dienis Gizatullin - 14 (2,3,3,3,3), Roman Poważny - 14 (2,3,3,3,3), -
2Speedway Miskolc (Węgry)30Rune Holta - 5 (1,2,2,-,d), Norbet Magosi - 9 (3,3,w,2,1), Maciej Kuciapa - 6 (3,w,-,1,2), Jozsef Tabaka - 7 (-,1,3,1,2), Nicki Pedersen - 3 (0,2,1)
3Falubaz Zielona Góra (Polska)24Niels K. Iversen - 7 (u,2,1,2,2), Mateusz Kowalczyk - 6 (3,2,w,0,1), Grzegorz Zengota - 10 (1,3,2,2,2), Łukasz Sówka - 1 (1,0,0,0,0), -
4Szachtar Czerwonograd (Ukraina)15Aleksandr Łoktajew - 2 (d,0,1,d,1), Zbigniew Suchecki - 6 (3,1,1,1,0), Kirył Cukanow - 1 (w,1,0,0,0), Rafał Trojanowski - 6 (1,1,1,2,1), -

2011
Bałakowo (Rosja) - 5 październik (05.10).

Uwaga ! Ze startu w finale zrezygnował mistrz Polski Unia Leszno. Drużyna SK Turbina Bałakowo z Rosji nie została sklasyfikowana.

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wostok Władywostok (Rosja)43Artiom Łaguta - 11 (1,3,2,3,2), Rienat Gafurow - 4 (2,d,1,1,-), Wadim Tarasienko - 2 (-,-,-,2,-), Troy Batchelor - 12 (2,3,2,2,3), Grigorij Łaguta - 14 (3,2,3,3,3)
2Szachtar Czerwonograd (Ukraina)23Andrij Karpow - 6 (1,1,1,1,2), Dienis Gizatullin - 11 (3,1,1,3,3), Kirył Cukanow - 3 (d,0,2,0,1), Danił Iwanow - 3 (1,1,0,0,1), -
3Lokomotive Daugavpils (Łotwa)11Kasts Puodzuks - 0 (0,u,0,0,0), Vjaceslavs Giruckis - 2 (1,0,1,0,0), Jevgenijs Karavackis - 3 (0,2,0,1,u), Andzejs Lebedevs - 6 (3,2,0,1,0), -
4SK Turbina Bałakowo (Rosja)43Roman Poważny - 11 (3,3,2,2,1), Magnus Zetterstrom - 10 (2,1,3,2,2), Andriej Kudriaszow - ns, Ilja Czałow - 9 (0,2,3,3,1), Emil Sajfutdinow - 13 (2,3,3,3,2)




Odwiedziny (Visitors):
7551706


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl