Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1961-2015

Indywidualne Mistrzostwa Ukrainy na Żużlu
(Ukrainian Speedway Championship)

Thanks to Charles McKay, Christian Weber, Rafał Litwiński, Mychajło Malko, Igor Sokołowskij and Gray.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1961Wiktor TrofimowRówneFinał - Klasyfikacja końcowa
1962Boris SawojskiRówneFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Afanasij KowalczukRówneFinał
1964Wiktor TrofimowRówneFinał
1965Wiktor TrofimowRówneFinał
1966Wiktor TrofimowRówneFinał
1967Siergiej LatosinskiLwówFinał
1968Anatolij RajewskiRówneFinał
1969Wiktor TrofimowRówneFinał
1970Grigorij ChłynowskiRówneFinał
1971Oleg MiszurowKadiewkaFinał
1972Oleg DziadykCzerwonogradFinał
1973Boris KopyłowDonieckFinał
1973Boris KopyłowDonieckFinał
1974Anatolij MironowWoźniesieńskFinał
1975Anatolij MironowWoźniesieńskFinał
1975Wasilij MuraszkoRównePółfinał 1
1976Władimir RożańczukRówneFinał
1977Anatolij MironowWoźniesieńskFinał
1978Anatolij FrołowWoźniesieńskFinał
1978Władimir SimakRównePółfinał
1979Grigorij ChłynowskiRówneFinał
1980Anatolij FrołowWoźniesieńskFinał
1981Anatolij MironowCzerwonogradFinał
1982Wołodymyr TrofymowRówneFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Wołodymyr TrofymowRówne1 runda
1982Wołodymyr TrofymowRówne2 runda
1983Aleksandr KlimantowCzerwonogradFinał
1984Wiktor KuzniecowKijówFinał
1985Wiktor KuzniecowKijówFinał
1986Anatolij ŻabczykRówneFinał
1987Aleksandr KostienkoPołtawaFinał
1988Ihor ZwieriewRówneFinał
1989Wołodymyr TrofymowRówneFinał
1990Flur KalimulinLwówFinał
1991Wołodymyr KołodijRówneFinał
1992Wołodymyr TrofymowRówneFinał
1993Ihor MarkoRówneFinał - Klasyfikacja końcowa
1994Wołodymyr KołodijRówneFinał
1995Wołodymyr KołodijRówneFinał
1996Ihor MarkoFinał
1997Ołeksandr LatosinskiLwówFinał
1998Ołeksandr LatosinskiLwówFinał
2000Ołeksandr LatosinskiLwówFinał
2001Ihor MarkoCzerwonogradFinał
2002Ołeksandr LatosinskiLwówFinał
2003Ołeksandr LatosinskiLwówFinał
2004Wołodymyr TrofymowRówneFinał
2005Andrij KarpowCzerwonogradFinał
2006Ihor MarkoRówneFinał
2007Jarosław PoluchowyczRówneKlasyfikacja końcowa
2008Aleksandr ŁoktajewRosjaFinał
2009Wołodymyr TejhełCzerwonogradFinał
2009Andrij KarpowCzerwonogradPółfinał
2010Ołeksandr BorodajRówneFinał
2011Kirył CukanowLwówFinał
2012Ołeksandr ŁoktajewCzerwonogradFinał

1961

2 rundy: Równe - 1-2 lipiec (01-02.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor TrofimowRówne- 21
2Wiktor SziłoRówne- 20
3Boris SawojskiRówne- 18
4Rostisław SyiłoRówne- -
5Władimir UljaninRówne- -
6Iwan HorwatRówne- -
7Paweł MarcolaRówne- -
8Piotr FrołowŁuck- -
9Władimir FiłoniukRówne- -


1962

Równe - 11-12 kwiecień (11-12.04).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris SawojskiRówne(3,2,3,3,3)+(3,2,3,3,3) 28
2Wiktor TrofimowRówne(3,3,3,3,3)+(3,0,3,3,3) 27
3Afansij KowalczukRówne(3,1,3,3,3)+(3,3,2,1,3) 25
4Witalij SzyłoLwów(2,3,3,2,2)+(1,5,2,3,3,2) 23,5
5Konstantin KrisztalLwów(3,u,2,2,1)+(3,3,2,2,2) 20
6Wiktor OwczinnikowLwów(2,3,2,1,2)+(2,3,2,2,u) 19
7Władimir UljaninRówne(1,2,2,1,2)+(1,5,2,3,1,3) 18,5
8Anatolij GruzincewLwów(0,3,1,3,2)+(0,3,1,3,1) 17
9Anatolij KuprijenkoKirowograd(2,2,1,0,3)+(2,2,1,0,2) 15
10Władimir MielnikKijów(1,0,2,2,1)+(0,1,2,0,1) 10
11Jarosław WałkoLwów(1,2,1,1,1)+(1,0,0,1,2) 10
12Jurij GierasimowLwów(0,1,0,2,1)+(1,0,1,1,1) 8
13Iwan IwanjekLwów(2,0,0,0,0)+(1,1,0,2,0) 6
14Anatolij SzczerbanKijów(0,d,0,ns,ns)+(2,1,0,2,0) 5
15Jurij ZagładkoLwów(1,0,1,0,0)+(0,1,0,0,1) 4
16Władimir StasiewiczKijów(0,1,ns,1,0)+(0,0,1,0,d) 3


1963

Równe - 21 kwiecień (21.04).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Afanasij KowalczukRówne- -
2Wiktor TrofimowRówne- -
3Wiktor OwczinnikowLwów- -


1964

Czerniowce - 19 kwiecień (19.04).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor TrofimowRówne- -
2Jurij ZagładkoŁuck- -
3Afanasij KowalczukRówne- -


1965

Równe - 22 maj (22.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor TrofimowRówne- -
2Leonid DrobiazkoRówne- -
3Siergiej LatosinskiLwów- -
4Konstantin KrisztalRówne- -
5Afansij KowalczukRówne- -
6Andriej DziadykLwów- -


1966

Równe - 30 październik (30.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor TrofimowRówne- -
2Leonid DrobiazkoRówne- -
3Siergiej LatosinskiLwów- -


1967

Równe - 23 kwiecień (23.04).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej LatosinskiLwów- -
2Wiktor TrofimowRówne- -
3Leonid DrobiazkoRówne- -


1968

Równe - 23 czerwiec (23.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij RajewskiRówne- -
2Siergiej LatosinskiLwów- -
3Jewgienij MichelRówne- -


1969

Równe - 20 lipiec (20.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor TrofimowRówne- -
2Leonid DrobiazkoRówne- -
3Grigorij ChłynowskiRówne- -


1970

Donieck

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ChłynowskiRówne- -
2Boris KopyłowKadiewka- -
3Wiktor WiedutaKadiewka- -


1971

Donieck - 27 lipiec (27.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg MiszurowKadiewka- -
2Boris KopyłowDonieck- -
3Oleg DziadykLwów- -


1972

Połtawa - 14 maj (14.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg DziadykCzerwonograd- -
2Władimir RożańczukLwów- -
3Boris GorkaRówne- -


1973

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris KopyłowDonieck- -
1Boris KopyłowDonieck- -
2Władimir RożańczukRówne- -
3Wiktor SnieżkowDonieck- -


1974

Czerwonograd - 25 czerwiec (25.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij MironowWoźniesieńsk- -
2Władimir RożańczukRówne- -
3Wasilij MuraszkoRówne- -


1975

Czerwonograd - 18 maj (18.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij MironowWoźniesieńsk- -
2Wasilij MuraszkoRówne- -
3Pawieł ChłynowskiLwów- -
4Władimir SimakRówne- -
6Leonid WołosowskiWozniesiensk- -

Czerwonograd - 16 maj (16.05).

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wasilij MuraszkoRówne- -

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
5Władimir SimakRówne- -

1976

Czerwonograd - ? czerwiec (?.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir RożańczukRówne- -
2Anatolij MironowWożniesiensk- -
3Oleg DziadykCzerwonograd- -


1977

Czerwonograd - 10 kwiecień (10.04).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij MironowWoźniesieńsk- -
2Anatolij FrołowWożniesiensk- -
3Anatolij RajewskiRówne- -


1978

Czerwonograd - ? sierpień (?.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij FrołowWoźniesieńsk- -
1Władimir SimakRówne3,3,3,3,3 15
2Władimir RożańczukRówne- -
3Anatolij MironowWożniesiensk- -


1979

Czerwonograd - 3 czerwiec (03.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ChłynowskiRówne- -
2Anatolij ŻabczykCzerwonograd- -
3Wiktor TrofimowRówne- -


1980

Czerwonograd

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij FrołowWoźniesieńsk- -
2Wiktor SurchajewWożniesiensk- -
3Roman ŁuczanCzerwonograd- -


1981

Czerwonograd

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij MironowCzerwonograd- -
2Piotr BriciukRówne- -
3Wiktor SnieżkowDonieck- -


1982

Czerwonograd - 25-26 wrzesień (25-26.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowRówne- -
2Wiktor TrofimowRówne- -
3Aleksandr KorszakowRówne- -
5Aleksandr KlimantowCzerwonograd- -
6Roman LutcanCzerwonograd- -
8Michaił KorszakowCzerwonograd- -

Czerwonograd - 25 wrzesień (25.09).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowRówne3,3,3,3,3 15

Czerwonograd - 26 wrzesień (26.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowRówne3,3,3,3,3 15

1983

Czerwonograd - 12 czerwiec (12.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr KlimantowCzerwonograd- -
2Anatolij FrołowWożniesiensk- -
3Wołodymyr TrofymowCzerwonograd- -
4Wiktor SurchajewRówne- -
5Wiktor NiestierowDonieck- -
6Ihor MarkoCzerwonograd- -


1984

Równe - 24 czerwiec (24.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor KuzniecowKijów(3,3,3,3,3) 15
2Władimir TrofimowRówne(3,3,2,3,3) 14
3Aleksandr KlimantowCzerwonograd(2,3,3,2,2) 12
4Anatolij ŻabczikCzerwonograd(2,3,3,d,3) 11
5Wiktor SurchajewRówne(3,2,1,3,2) 11
6Nikołaj MarinczikDonieck(1,2,2,2,2) 9
7Wiktor SnieżkowDonieck(2,2,d,u,3) 7
8Stanisław MoskowczenkoPołtawa(3,1,u,1,2) 7
9Iwan ChristiniukWozniesiensk(0,ns,2,3,1) 6
10Aleksandr KorszakowRówne(1,2,3,d,d) 6
11A. SalnyjSewastopol(0,1,1,2,u) 4
12Aleksandr NaliwajkoPołtawa(2,0,1,d,1) 4
13Władimir WysockiSewastopol(1,1,0,1,1) 4
14W. StrokanKijów(0,0,1,2,d) 3
15Władimir CzebanowWozniesiensk(0,1,2,u,ns) 3
16Aleksandr KostienkoPołtawa(1,d,d,0,1) 2


1985

Równe - 16 czerwiec (16.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor KuzniecowKijów(3,3,3,3,3) 15
2Anatolij ŻabczykRówne(3,2,3,3,3) 14
3Wiktor SurchajewRówne(3,1,3,3,3) 13
4Bachtijar AlijewPołtawa(2,3,2,2,2) 11
5Wiktor SnieżkowDonieck(3,3,2,2,w) 10
6Aleksandr KostienkoPołtawa(2,1,2,1,3) 9
7Jewgienij SnieżkowDonieck(2,2,2,1,2) 9
8Wiaczesław CzmutRówne(2,0,3,3,0) 8
9Serhij TerszakRówne(1,2,1,2,1) 7
10Stanisław MoskowczenkoPołtawa((0,3,1,0,2) 6
11Oleg KirilenkoSewastopol(0,0,1,2,2) 5
12Aleksandr KrisztalRówne(1,2,0,1,1) 5
13T. FierienczikZakarpacie(1,1,0,0,1) 3
14Oleh NemczukRówne(0,0,0,1,ns) 1
15Valerijs SokolovsskiRówne(ns,0,0,0,ns) 0
16N. PochilkoCzernichów- ns
17Roman LucanLwów- ns


1986

Sewastopol - 25 maj (25.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij ŻabczykRówne- 15
2Serhij TerszakRówne- 14
3Wiktor SnieżkowDonieck- 13
4Bachtijar AlijewPołtawa- 12
5Aleksandr KrisztalRówne- 11
6Oleh NemczukRówne- 10
7Oleg Kirilenkoobw. wołyński- 9
8A. BajkoSewastopol- 9
9Ihor MatwiejewDonieck- 7
10A. ChristiniukWoźniesieńsk- 6
11Aleksandr KostienkoPołtawa- 4
12Siergiej BiełokurowWoźniesieńsk- 3
13W. WysockiSewastopol- 3
14Walentyn SemenecWoźniesieńsk- 3
15A. BieriezaCzerkassy- 1
16P. ŻukowSewastopol- 0
17Nikołaj KomljewSewastopol- 0


1987

Połtawa - 14 czerwiec (14.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr KostienkoPołtawa- -
2Bachtijar AlijewPołtawa- -
3Wiktor TrofimowRówne- -


1988

Równe

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor ZwieriewRówne- -
2Wiktor PastuchowLwów- -
3Władimir KolodijLwów- -


1989

Sewastopol

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowRówne- -
2Ihor ZwieriewRówne- -
3Boris IgnatowSewastopol- -


1990

Sewastopol - 28 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Flur KalimulinLwów(4,4,4,4,4) 20
2Ołeksandr LatosinskiLwów(4,4,4,3,4) 19
3Aleksandr KlimantowCzerwonograd(3,3,3,3,4) 16
4Serhij TerszakRówne(4,2,1,4,4) 15
5Boris IgnatowRówne(1,4,3,4,3) 15
6Petro FedykCzerwonograd(3,4,4,2,2) 15
7Anatolij ŻadanPołtawa(4,3,3,4,w) 14
8Valerijs SokolovsskiRówne(2,2,4,2,3) 13
9Aleksandr KostienkoPołtawa(3,3,1,3,2) 12
10Arkadij DienisowSewastopol(3,2,3,1,3) 12
11Ihor MatwiejewDonieck(2,3,2,2,1) 10
12Igor DiemidienkoSewastopol(1,1,2,3,2) 9
13Wiktor NajNikołajew(1,1,2,1,3) 8
14Ihor JepifanowLwów(2,1,1,2,2) 8
15Siergiej CzepałowNikołajew(2,2,1,1,1) 7
16Jurij MatwiejewDonieck(1,1,2,1,1) 6


1991

Czerwonograd - 29 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr KołodijRówne- 15
2Ihor JepifanowCzerwonograd- 13
3Boris IgnatowRówne- 12+3
4Igor GławinskiLwów- 12+2
5Ołeksandr LatosinskiLwów- 11
6Wasilij Kowal-- 11
7Petro FedykCzerwonograd- 10
8Aleksandr OsokaLwów- 7
9Ihor BorysenkoLwów- 7
10Władimir Czebanow-- 6
11Igor DmitriszynCzerwonograd- 6
12Mykoła ŁuszczykCzerwonograd- 3
13Wołodymyr DubanyczLwów- 3
14Ihor MuraszkoRówne- 3
15Wiktor Naj-- 2
16Nikołaj Biliawski-- 0


1992

Czerwonograd - 21 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowRówne- 15
2Serhij TerszakRówne- 13
3Ołeksandr LatosinskiLwów- 12+2
4Wiktor HajdymRówne- 12+3
5Wiktor TrofimowRówne- 10
6Ihor Borysenko-- 10
7Ihor JepifanowCzerwonograd- 9
8Igor GławinskiLwów- 8
9Wasilij KowalCzerwonograd- 8
10Petro FedykCzerwonograd- 7
11Mykoła ŁuszczykCzerwonograd- 5
12Jevgenijs Matvejevs-- 4
13Wołodymyr DubanyczCzerwonograd- 4
14Iwan RozalukLwów- 2
15Ihor Matwiejew-- 0
16Walentyn SemenecRówne- 0


1993

3 rundy: Równe - 6 maj (06.05), Lwów - 20 czerwiec (20.06), Czerwonograd - 25 lipiec (25.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor MarkoRówne- -
2Wołodymyr TrofymowRówne- -
3Ihor ZwieriewRówne- -


1994

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr KołodijRówne- -
2Ihor MarkoCzerwonograd- -
3Ihor BorysenkoLwów- -


1995

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr KołodijRówne- -
2Ihor MarkoCzerwonograd- -
3Ołeksandr LatosinskiLwów- -


1996

Równe - 20 lipiec (20.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor Marko(3,3,3,3,3) 15 
2Wołodymyr Trofymow(3,2,3,3,3) 14 
3Ołeksandr Latosinski(2,3,3,2,3) 13 
4Ihor Borysenko(1,3,3,3,2) 12 
5Serhij Tereszak(2,3,2,2,2) 11 
6Petro Fedyk(3,2,1,1,3) 10 
7Petro Wełesyk(1,1,2,3,2)
8Ołeksandr Ksinżuk(3,1,0,2,1)
9Witalij Semenec(2,2,f,1,1)
10Ihor Jepifanow(1,1,2,1,1)
11Serhij Demczenko(1,2,1,d,d)
12Anatolij Żabczyk II(0,1,u,2,u)
13Ihor Rozaliuk(2,0,1,w,u)
14Wołodymyr Bobało(-,0,1,0,2)
15Rusłan Łozowicki(0,0,u,1,1)
16Nikołaj Biliawski(0,-,d,-,-)


1997

Równe - 21 wrzesień (21.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ołeksandr LatosinskiLwów(3,3,3,3,3) 15
2Wołodymyr TrofymowRówne(3,2,3,3,3) 14
3Wołodymyr KołodijRówne(3,3,2,u,3) 11
4Petro Wełesyk-(2,3,3,u,3 ) 11
5Petro Fedyk-(2,2,2,3,2) 11
6Wasilij Kowal-(1,3,2,2,2) 10
7Walerij Poluchowycz-- 6
8Anatolij Żabczyk-- 4
9Iwan Rozaluk-- 4
10Andrij Sinkowski-- 3
11Igor Dmitriszyn-- 3
12Ołeksandr Ksinżuk-- 3
13Ołeksandr Bobało-- 3
14Leonid TaranowBiałoruś- NK
15Siergiej ManiulowBiałoruś- NK
16Wiktor SidorienkoBiałoruś- NK


1998

Równe - 18 październik (18.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ołeksandr LatosinskiLwów(3,3,3,3,3) 15
2Wołodymyr TrofymowRówne(3,3,2,3,3) 14
3Wołodymyr KołodijRówne(3,2,3,3,2) 13
4Ihor BorysenkoLwów(3,1,3,2,3) 12
5Ihor JepifanowCzerwonograd(2,3,3,2,0) 10
6Anatolij Żabczyk IIRówne(2,3,2,w,2) 9
7Ołeksandr BorodajRówne(2,2,2,1,2) 9
8Walerij PoluchowyczRówne(1,1,2,3,1) 8
9Andrij WaszczyszynCzerwonograd(2,2,1,2,1) 8
10Wołodymyr BobałoLwów(1,2,1,1,1) 6
11Andrij SinkowskiLwów(w,0,1,0,3) 4
12Taras KołesowRówne(w,1,1,0,2) 4
13Serhij RadLwów(1,1,0,1,0) 3
14Oleh StepaniukRówne(0,0,0,2,w) 2
15Jarosław TkaczenkoCzerwonograd(1,w,0,0,0) 1
16Lubomyr WojtykLwów(0,0,w,w,1) 1
17Serhij MaryniczRówne(0) 0R
17Anton KundeusRówne(0) 0R


1999

W sezonie 1999 mistrzostw Ukrainy nie rozegrano.



2000

Uwaga ! Wg. innego źródła mistrzostwa Ukrainy nie zostały rozegrane.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ołeksandr LatosinskiLwów- -
2Ołeksandr BorodajRówne- -
3Ihor BorysenkoLwów- -


2001

Lwów - 14 październik (14.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor MarkoCzerwonograd(3,3,3,3,3) 15
2Ołeksandr LatosinskiLwów(3,3,3,3,2) 14
3Ihor BorysenkoLwów(3,3,3,3,1) 13
4Petro WełesykRówne(2,2,2,3,2) 11
5Wołodymyr TrofymowRówne(3,2,d,2,3) 10
6Ihor JepifanowCzerwonograd(2,1,3,1,3) 10
7Anatolij ŻabczykRówne(1,2,2,2,3) 10
8Rusłan ŁozowickiRówne(0,3,1,2,2) 8
9Jurij KołesowRówne(2,1,2,0,1) 6
10Petro FedykCzerwonograd(2,1,1,2,0) 6
11Dmytro MusiewskiLwów(1,2,2,1,0) 6
12Wołodymyr MartyniukRówne(1,0,1,0,2) 4
13Serhij SenkoLwów(0,1,1,1,0) 3
14Maksym PazerskijCzerwonograd(0,0,0,1,1) 2
15Maksym JurijczakCzerwonograd(1,0,0,0,0) 1
16Wiktor SawyckiCzerwonograd(0,0,0,0,1) 1
17Lubomyr WojtykLwów- nsR
17Rusłan SzamarajLwów- nsR


2002

3 rundy: Lwów - 28 kwiecień, Równe - 24 sierpień, Lwów - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ołeksandr LatosinskiLwów(14+13+15) 42
2Ihor MarkoCzerwonograd(15+13+11) 39
3Ihor BorysenkoLwów(12+10+11) 33
4Petro FedykCzerwonograd(7+10+10) 27
5Wołodymyr TrofymowRówne(13+ns+13) 26
6Ihor JepifanowCzerwonograd(6+10+7) 23
7Serhij SenkoLwów(6+8+9) 23
8Petro WełesykRówne(9+8+5) 22
9Ołeksandr BorodajLwów(11+9+ns) 20
10Wołodymyr KołodijRówne(ns+12+ns) 12
11Lubomyr WojtykLwów(ns+5+6) 11
12Rusłan ŁozowickiRówne(ns+6+4) 10
13Dmytro MusiewskiLwów(4+4+ns) 8
14Anatolij ŻabczykRówne(8+ns+ns) 8
15Andrij KarpowCzerwonograd(ns+ns+7) 7
16Jurij KołesowRówne(3+0+3) 6
17A. WereszczukRówne(1+ns+4) 5
18Maksym JurijczakCzerwonograd(2+0+3) 5
19Andrij WaszczyszynRówne(ns+5+ns) 5
20Wołodymyr MartyniukRówne(5+ns+ns) 5
21Walerij PoluchowyczRówne(ns+ns+2) 2
22Iwan NagarAustria(ns+2+ns) 2
23Wiktor SawyckiRówne(ns+1+0) 1
24O. WereszczukRówne(ns+0+ns) 0
25Ołeksandr PiatniczkoCzerwonograd(0+ns+ns) 0


2003

3 rundy: Czerwonograd - 15 czerwiec, Równe - 13 lipiec, Lwów - 17 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ołeksandr LatosinskiLwów- 44
2Ihor BorysenkoLwów- 42
3Petro FedykCzerwonograd- 34
4Serhij SenkoLwów- 24
5Ihor JepifanowCzerwonograd- 24
6Ołeksandr BorodajRówne- 23
7Wiktor HajdymRówne- 21
8Ołeksandr PiatniczkoCzerwonograd- 18
9Lubomyr WojtykLwów- 13
10Maksym JurijczakCzerwonograd- 12
11Rusłan ŁozowickiRówne- 12
12Wiktor SawyckiCzerwonograd- 10
13Dmytro MusiewskiLwów- 9
14Wołodymyr OmeljanRówne- 9
15Petro WełesykRówne- 8
16Walerij PoluchowyczRówne- 6
17Andrij KarpowCzerwonograd- 4
18Mykoła MyronowCzerwonograd- 3
19Wołodymyr Kołodij IIRówne- 2
20Andrij WaszczyszynCzerwonograd- 1
21Wiktor SzkarapaRówne- 0
22Iwan MyronowLwów- ns
23Aleksiej PopcowRosja- 28 (RT)
24Jewgienij JepanczincewRosja- 12 (RT)


2004

2 rundy: Czerwonograd - 10 lipiec, Równe - 3 październik.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowRówne(3,3,2,3,3)+(3,2,3,3,3) 28
2Oleh NemczukRówne(3,2,2,3,1)+(2,3,3,1,3) 23
3Ołeksandr BorodajRówne(3,2,3,2,2)+(2,2,2,2,3) 23
4Wiktor HajdymLwów(2,2,3,d,w)+(3,3,3,3,3) 22
5Petro WełesykLwów(w,3,1,2,3)+(1,3,3,2,2) 20
6Ihor BorysenkoLwów(t,3,2,d,2)+(1,2,2,3,2) 17
7Ihor MarkoCzerwonograd(3,3,3,3,3)+ns) 15
8Wołodymyr OmeljanRówne(d,1,1,3,2)+(0,3,1,3,0) 14
9Iwan MyronowLwów(2,2,d,w,1)+(3,0,u,2,2) 12
10Jarosław PoluchowyczRówne(0,0,0,2,1)+(w,2,2,1,0) 9
11Serhij SenkoLwów(1,d,3,1,3)+ns) 8
12Maksym JurijczakCzerwonograd(2,0,0,d,-)+(3,1,1,0,1) 8
13Lubomyr WojtykLwów(1,1,1,2,2)+(1,0,d,0,0) 8
14Wiktor SawyckiCzerwonograd(1,1,1,1,1)+(0,t,1,2,u) 8
15Walerij PoluchowyczRówne(1,1,2,1,0)+ns) 5
16Ihor MuraszkoRówne(ns+(2,1,1,t,1) 5
17Petro FedykCzerwonograd(ns+(1,1,2,0,1) 5
18Wołodymyr Kołodij IIRówne(ns+(2,u,0,1,1) 4
19Ihor JepifanowRówne(2,0,0,1,0,0)+ns) 3
20Ołeksandr PiatniczkoLwów(ns+(-,1,t,u,2) 3
21Rusłan ŁozowickiRówne(w,-,-,-,-)+ns) 0
22Wołodymyr KołodijRówne(ns+(d,-,-,-,-) 0
23Maksym SaciukRówne(ns+ns) ns


2005

Równe - 21 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrij KarpowCzerwonograd(3,3,3,3,3) 15
2Serhij SenkoLwów(2,3,3,3,2) 13
3Oleh NemczukRówne(3,u/w,2,3,3) 11+3
4Wołodymyr OmeljanRówne(2,3,2,2,2) 11+2
5Petro FedykCzerwonograd(1,2,1,3,3) 10
6Wołodymyr Kołodij IIRówne(d,3,3,2,1) 9
7Jarosław PoluchowyczRówne(2,2,1,u,3) 8
8Iwan MyronowLwów(3,1,2,2,d) 8
9Lubomyr WojtykLwów(0,2,3,d,0) 5
10Anatolij ŻadanPołtawa(1,0,2,2,d) 5
11Wołodymyr TrofymowRówne(3,u,ns,ns,ns) 3
12Wasilij KowalCzerwonograd(2,u,ns,ns,ns) 2
13Pawło MoskowczenkoPołtawa(ns,u,0,1,ns) 1
14Maksym JurijczakCzerwonograd(1,d,u,ns,ns) 1
15Rusłan ŁozowickiRówne(1,ns,u/w,ns,ns) 1
16Bachtijar AlijewPołtawa(ns) ns


2006

Czerwonograd - 16 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor MarkoRówne(3,3,3,3) 12
2Andrij KarpowCzerwonograd(3,2,3,2) 10+3
3Ołeksandr BorodajRówne(3,2,2,3) 10+2
4Władimir DubininRosja(u,2,3,3) 8
5Wołodymyr Kołodij IIRówne(3,1,2,2) 8
6Wołodymyr OmeljanRówne(2,2,0,2) 6
7Ołeksandr PiatniczkoCzerwonograd(3,1,u/w,-) 4
8Jarosław PoluchowyczRówne(d,3,d,1) 4
9Ołeksandr DikałRówne(0,2,2,u/w) 4
10Andrij KobrinCzerwonograd(1,1,1,1) 4
11Mychajło OneszkoRówne(2,0,0,1) 3
12Petro FedykCzerwonograd(1,1,0,-) 2
13Taras SawyckiLwów(w,0,0,1) 1
14Andrij MudrakCzerwonograd(d,u) 0


2007

2 rundy: Równe - 21 kwiecień, Czerwonograd - 27 lipiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław PoluchowyczRówne(3,3,d,3,3)+(3,3,3,3) 24
2Wołodymyr TejhełCzerwonograd(2,0,3,0,1)+(3,2,2,2) 15
3Andrij KarpowCzerwonograd(3,3,3,3,2)+ns) 14
4Stanisław OgorodnikRówne(d,2,2,1,0)+(2,1,2,3) 13
5Jurij SyrowatkoRówne(u,0,1,3,1)+(2,2,3,0) 12
6Andrij SinkowskiCzerwonograd(ns+(3,2,3,3) 11
7Wołodymyr OmeljanRówne(3,2,2,1,3)+ns) 11
8Ołeksandr BorodajRówne(2,3,3,d,3)+ns) 11
9Mychajło OneszkoRówne(3,1,2,2,2)+ns) 10
10Petro FedykCzerwonograd(w,-,-,-,-)+(3,3,3,1) 10
11Wołodymyr Kołodij IIRówne(t,3,2,3,1)+ns) 9
12Ołeksandr DikałRówne(1,d,3,2,3)+ns) 9
13Taras SawyckiLwów(w,2,w,2,0)+(u,2,t,1) 7
14Andrij KomonczukRówne(2,2,2)+ns) 6
15Aleksandr GajkowskiLwów(1,w,u,u/w,-)+(1,2,1,1) 6
16Witalij OmeljanRówne(2,1,d,2)+ns) 5
17Mykoła MyronowCzerwonograd(ns+(d,1,1,2) 4
18Ołeh DosajewSewastopol(2,1,1,-,-)+(u/,ns,ns,ns,ns) 4
19Andrij PetryLwów(ns+(0,1,0,2) 3
20Andrij MudrakCzerwonograd(ns+(d,2,0,1) 3
21Pawło MoskowczenkoPołtawa(u,1,1,0,0)+ns) 2
22Wołodymyr MarczukLwów(u,u,0,1,1)+(u,ns,ns,ns) 2


2008

Czerwonograd - 17 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr ŁoktajewRosja(3,2,2,3,3) 13
2Ołeksandr BorodajCzerwonograd(3,3,2,2,2) 12
3Jarosław PoluchowyczRówne(3,3,3,2,u) 11+3
4Andrij SinkowskiCzerwonograd(2,3,3,3,w) 11+u
5Oleh NemczukRówne(t,2,3,3,3) 11+ns
6Wołodymyr TejhełCzerwonograd(2,3,2,0,3) 10
7Wołodymyr TrofymowRówne(3,1,2,1,3) 10
8Mychajło OneszkoRówne(1,1,3,1,1) 7
9Wołodymyr Kołodij IIRówne(0,2,1,2,2) 7
10Stanisław OgorodnikRówne(2,2,0,2,1) 7
11Petro FedykCzerwonograd(2,1,3,d,-) 6
12Wołodymyr OmeljanRówne(1,1,u/w,1,2) 5
13Serhij BorysenkoLwów(1,1,1,1,d) 4
14Pawło MoskowczenkoPołtawa(1,0,w,0,2) 3
15Paweł KotowczenkoCzernomorsk(0,1,0,u) 2
16Aleksandr GajkowskiLwów(u,0,0,1,u) 1
17Mykoła MyronowCzerwonograd(0,0,-,-,-) 0
18Ołeh DosajewCzernomorsk(0,-,-,-,-) 0
19Andrij KriuczkowPołtawa(w) 0


2009

Równe - 12 wrzesień (12.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TejhełCzerwonograd(d,3,3,3,3) 12
2Serhij BorysenkoLwów(u/w,3,3,3,3) 12
3Andrij KobrinCzerwonograd(3,2,3,1,3) 12
4Wołodymyr OmeljanRówne K.(3,3,3,2,d) 11
5Wołodymyr Kołodij IIRówne K.(3,1,2,3,2) 11
6Stanisław OgorodnikRówne H.(2,2,2,3,1) 10
7Jurij PetrowLwów(3,2,1,u,2) 8
8Pawło KondratiukRówne K.(2,2,1,2,1) 8
9Petro FedykCzerwonograd(1,1,2,-,2) 6
10Witalij ŁysakRówne K.(2,0,0,0,3) 5
11Bachtijar AlijewPołtawa(2,1,1,1,-) 5+ns
12Anatolij ŻadanPołtawa(1,0,2,2,w) 5+ns
13Mykola MironowCzerwonograd(1,3,u,-,-) 4
14Rusłan IwanecCzerwonograd(1,2,1,,) 4
15Taras FedorenkoLwów(0,1,0,2,0) 3
16Wołodymyr KonoplastyRówne H.(0,0,1,1,0) 2
17Pawło MoskowczenkoPołtawa(0,0,1,,) 1
18Serhij JuzepczukRówne H.(-,d,d,d,-) 0

Równe - 11 wrzesień (11.09).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrij KarpowCzerwonograd(3,2,3,3,3) 14+3
2Władimir DubininLwów(3,3,2,3,3) 14+2
3Kirył CukanowLwów(3,3,3,2,2) 13
4Ołeksandr BorodajRówne K.(2,3,3,3,1) 12
5Aleksandr ŁoktajewCzerwonograd(3,1,2,2,3) 11
6Andrij KobrinCzerwonograd(2,2,2,1,2) 9
7Mychajło OneszkoRówne K.(1,2,2,2,1) 8
8Wołodymyr Kołodij IIRówne K.(1,1,1,3,2) 8
9Wołodymyr OmeljanRówne K.(2,1,d,1,3) 7
10Serhij BorysenkoLwów(u,3,1,1,2) 7
11Pawło KondratiukRówne K.(1,0,1,2,1) 5
12Wołodymyr KołodijRówne K.(2,2,d,d,-) 4
13Petro FedykCzerwonograd(0,-,3,d,0) 3
14Jurij PetrowLwów(1,0,u/w,-,-) 1
15Wołodymyr TejhełCzerwonograd(0,1,u/-,-,ns) 1
16Witalij ŁysakRówne K.(0,0,0,0,1) 1
17Rusłan IwanecCzerwonograd(0,1,d) 1
18Taras FedorenkoLwów(u,0,0) 0

2010

Czerwonograd - 10 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ołeksandr BorodajRówne(3,3,3,3,3) 15
2Aleksandr ŁoktajewRosja(3,2,3,3,3) 14
3Władimir DubininRosja(3,3,3,2,2) 13
4Wołodymyr TejhełCzerwonograd(3,1,1,3,3) 11
5Jarosław PoluchowyczRówne(2,2,2,3,2) 11
6Andrij KobrinCzerwonograd(1,3,2,2,2) 10
7Wołodymyr OmeljanRówne(2,2,2,2,1) 9
8Stanisław OgorodnikRówne(1,1,3,2,1) 8
9Pawło KondratiukRówne(1,1,1,1,3) 7
10Witalij ŁysakRówne(2,0,2,1,1) 6
11Serhij BorysenkoLwów(1,3,u,u/w,ns) 4
12Andrij SawyckiCzerwonograd(0,d,1,2) 3
13Hryhorij KupecRówne(0,2,0,0,u/w) 2
14Andrij KarpowCzerwonograd(2,u/w,ns,ns,ns) 2
15Mykola MironowCzerwonograd(0,u/w,1,0,0) 1
16Taras FedorenkoLwów(u/w,-,-,-,-) 0
17Stanisław MelnyczukRówne(0,u,ns,ns,ns) 0
18Wołodymyr Kołodij IIRównens ns


2011

Czerwonograd - 21 kwiecień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kirył CukanowLwów(3,3,3,3,3) 15
2Aleksandr ŁoktajewCzerwonograd(3,2,3,2,3) 13
3Andrij KobrinCzerwonograd(2,2,3,3,2) 12
4Danił IwanowRosja(2,3,2,3,2) 12
5Jarosław PoluchowyczRówne(2,2,2,2,3) 11
6Stanisław MelnyczukRówne(3,t,3,2,1) 9
7Wołodymyr TejhełCzerwonograd(1,3,1,1,3) 9
8Władimir DubininRosja(3,1,1,1,1) 7
9Stanisław OgorodnikRówne(0,3,0,1,2) 6
10Oleg BiesczastnowRosja(0,3,2) 5
11Roman KaszyrinRosja(2,2) 4
12Pawło KondratiukRówne(2,1,0,d,1) 4
13Siergij PolenokRosja(1,d,2,0,0) 3
14Siergij AgałcowRosja(2,1) 3
15Mychajło OneszkoLwów(u,1,1,1,-) 3
16Witalij ŁysakRówne(1,0,1,u,0) 2
17Andrij SawickiCzerwonograd(d,1,0,0,d) 1
18Hryhorij KupecRówne(d,t,0,-,0) 0
19Jewhen KrawczukRówne(u,u,-,-,-) 0


2012

Czerwonograd - 18 kwiecień (18.04).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ołeksandr ŁoktajewCzerwonograd(3,3,3,3,3) 15
2Andrij KarpowCzerwonograd(3,3,3,3,2) 14
3Kirył CukanowLwów(2,2,2,1,3) 10
4Wołodymyr TejhełCzerwonograd(1,3,1,2,2) 9
5Ołeksandr BorodajRówne(1,1,2,2,2) 8
6Andrij KobrinCzerwonograd(3,1,u,3,d) 7
7Stanisław MelnyczukRówne(0,1,3,0,1) 5
8Wołodymyr TrofymowRówne(2,2,1,0,0) 5
9Jarosław PoluchowyczRówne(1,0,1,1,2) 5
10Wołodymyr OmeljanRówne(0,1,2,1,1) 5
11Stanisław OgorodnikRówne(1,0,0,1,0) 2
12Pawło KondratiukRówne(0,0,0,0,1) 1
13Witalij ŁysakRówne(0,0,u,0,u) 0
14Danił IwanowRosja(2,2,2,3,3) 12NK
15Oleg BiesczastnowRosja(2,3,1,2,3) 11NK
16Witalij BiełousowRosja(3,2,3,2,1) 11NK
17Petro LegeckiRówne- ns
18Jewhen KrawczukRówne- ns



2013-2014

W latach 2013-2014 mistrzostw nie rozegrano.






Odwiedziny (Visitors):
9248520


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl