Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1976-2015

Indywidualne Mistrzostwa Szwecji Młodzików [80ccm]
(Swedish Individual Youth Speedway Championship [80cc])
((Individuelle Ungdom Svenska Mästerskapen [80cc])

Thanks to Jonas Sturebrand
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1976Jan Erik OttossonDackarnaFinał
1977Pierre BranneforsKaparnaFinał
1978Peder MessingRosppigarnaFinał
1979Per PedersenGnistornaFinał
1980Kenneth NystromOrnarnaFinał
1981Per JonssonFrasarnaFinał
1982Jorgen JohanssonSkepparnaFinał
1983Henrik GustafssonIndianernaFinał
1984Patrik PalovaaraSolkatternaFinał
1985Henrik GustafssonIndianernaFinał
1986Andreas BruceGnistornaFinał
1987Andreas BruceGnistornaFinał
1988Marcus AnderssonBysarnaFinał
1989Robert ErikssonIndianernaFinał
1990Daniel AnderssonGetingarnaFinał
1991Peter I. KarlssonSolkatternaFinał
1992Benny OlssonBuddasFinał
1993Peter I. KarlssonIndianernaFinał
1994Andreas BergstromMasarnaFinał
1995Andreas JonssonRospiggarnaFinał
1996Freddie ErikssonGetingarnaFinał
1997Jonas DavidssonPiraternaFinał
1998Mattias NilssonGnistornaFinał
1999Fredrik LindgrenIndianernaFinał
2000Henrik GustavssonDackarnaFinał
2001Andreas MessingRospigggarnaFinał
2002Ricky KlingDackarnaFinał
2003Simon GustafssonIndianernaFinał
2004Simon GustafssonIndianernaFinał
2005Jonas MessingRospiggarnaFinał
2006Anders MellgrenIndianernaFinał
2006Marcus AnderssonVargarnaPółfinał 1
2006Anders MellgrenIndianernaPółfinał 2
2007Anders MellgrenIndianernaFinał
2007Pontus AspgrenMasarna AvestaPółfinał 2
2007Joel LarssonDackarnaPółfinał 1
2008Victor PalovaaraSolkatternaFinał
2008Adrian BergqvistSolkatternaKwalifikacje
2008Kenny WennerstamElit VetlandaBieg kwalifikacyjny
2009Jonas EngdahlIndianernaFinał
2009Victor PalovaaraSolkatternaKwalifikacje
2009Rasmus BrobergSmederna UngdomKwalifikacje
2010Jonas EngdahlDackarnaFinał
2010Jonas EngdahlDackarnaKwalifikacje
2010Fredrik EngmanRospiggarnaKwalifikacje
2011Kenny WennerstamElit VetlandaFinał
2011Alexander JohanssonPiraternaKwalifikacje
2011Johan JensenDackarnaKwalifikacje
2012Johan JensenBysarnaFinał
2012Johan JensenBysarnaKwalifikacje
2012Kenny WennerstamElit VetlandaKwalifikacje
2013Joel KlingDackarnaFinał
2013Christoffer SelvinOrnarnaKwalifikacje
2013Johannes StarkSmedernaKwalifikacje
2014Filip HjelmlandDackarnaFinał
2014Filip HjelmlandDackarnaKwalifikacje
2014William BjorlingDackarnaKwalifikacje

1976

Kumla - 5 wrzesień (05.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Erik OttossonDackarna- 15
2Magnus JonssonSmederna- 14
3Hakan AnderssonIndianerna- 13
4Torny GrandinSmederna- 11
5Lennart HildesjoGnistorna- 10
6Robert OhlinSmederna- 10
7Bjorn AnderssonKaparna- 9
8Urban JernbomIndianerna- 8
9Jan AxelssonPilaterna- 8
10Peter RothDackarna- 5
11Anders LundahlGnistorna- 4
12Lars GullbrandsgardValsarna- 3
13Per PedersenGnistorna- 3
14Peter NorbergDackarna- 3
15Goran HanssonGnistorna- 1
16Jonny BromanIndianerna- 1


1977

Kumla - 4 wrzesień (04.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pierre BranneforsKaparna(3,3,3,3,3) 15
2Torny GrandinSmederna- 12
3Bjorn AnderssonKaparna- 12
4Hakan AnderssonIndianerna- 12
5Magnus JonssonSmederna- 11
6Peder MessingStjarnorna- 7
7Robert OhlinSmederna- 7
8Jan Erik OtossonDackarna- 7
9Mikael PerssonDackarna- 7
10Mikael RundqvistVargarna- 6
11Kent RickardssonMasarna- 6
12Kent BjorkPilarna- 6
13Stefan KarlssonIndianerna- 3
14Jonny BromanIndianerna- 3
15Kenneth NystromKaparna- 3
16Jan AxelssonPilarna- 2


1978

Kumla - 27 sierpień (27.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peder MessingRosppigarna(3,3,3,3,3) 15
2Mikael MessingRosppigarna- 13
3Leif AnderssonIndianerna- 11
4Torny GrandinSmederna- 10
5Niclas JohanssonSmederna- 9
6Per PedersenGnistorna- 8
7Kent BjorkPilarna- 8
8Johan ZachrissonPiraterna- 8
9Tony GudbrandBras- 8
10Kjell Ake OtossonDackarna- 5
11Jan AxelssonPilarna- 5
12Mats SjolandGnistorna- 4
13Patrik KarlssonVargarna- 4
14Patrik AnderssonGnistorna- 4
15Ola WestlundEldarna- 2
16Mikael BlixtGnistorna- 2


1979

Malmo - 26 sierpień (26.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per PedersenGnistorna- 14
2Mikael BlixtVargarna- 13+3
3Magnus SundlofDackarna- 13+2
4Teddie JonssonBras- 12
5Mikael MessingRosppigarna- 9
6Hakan SchanderFilbyterna- 9
7Roger SundbergEldarna- 8
8Patrik AhlundGnistorna- 8
9Jan SorpolaDackarna- 7
10Tomas SoderbergVargarna- 7
11Leine IvarssonGnistorna- 6R
12Johan StaafPiraterna- 6
13Leif AnderssonIndianerna- 5
14Ola WestlundEldarna- 2
15Lars KarlssonMasarna- 1
16Tomas JohanssonKaparna- 0
17Mikael TeurnbergRosppigarna- 0


1980

Norrkoping - 31 sierpień (31.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth NystromOrnarna(3,3,3,3,3) 15
2Christer JonssonDackarna- 12+3
3Tony OlssonBysarna- 12+2
4Jan SorpolaDackarna- 12+1
5Roger SundbergEldarna- 10
6Patrik KarlssonVargarna- 9
7Lars AnderssonGamarna- 9
8Kjell NielsenSolkatterna- 8
9Thomas EkDackarna- 7
10Leif WahlmanVargarna- 6
11Teddie JonssonBras- 6
12Roland EliassonOrnarna- 4
13Anders NilssonGamarna- 3
14Michael ReinholdssonFilbyterna- 3
15Jorgen JohanssonSkepparna- 2R
16Hakan SchanderFilbyterna- 1
17Jan TorstenssonPiraterna- 1R
18Ola WestlundRosppigarna- 0
19Marko KuneliusSmederna- 0R
20Jorgen SvenssonSolkatterna- 0R


1981

Eskilstuna - 13 wrzesień (13.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per JonssonFrasarna(3,3,3,3,3) 15
2Jorgen JohanssonSkepparna- 14
3Peter NahlinGetingarna- 13
4Thomas EkDackarna- 11
5Pierre CarlssonSmederna- 10
6Christer JonssonDackarna- 10
7Kenny PetterssonFilbyterna- 8
8Peter HugossonSmederna- 7
9Hakan SchanderFilbyterna- 7
10Sten HarneskIndianerna- 6
11Hans WahlstromVargarna- 6
12Johan StaafPiraterna- 5
13Anders NilssonGamarna- 4
14Morgan JanssonSolkatterna- 2
15Mikael LofqvistBysarna- 1
16Fredrik OrnerdahlVargarna- 0


1982

Malilla - 11 wrzesień (11.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jorgen JohanssonSkepparna- 13+3
2Christer JonssonDackarna- 13+2
3Niklas KarlssonOrnarna- 13+1
4Peter NahlinGetingarna- 11
5Patrik PalovaaraSolkatterna- 10
6Patrik OlssonSkepparna- 10
7Tomas AnderssonVargarna- 8
8Claes IvarssonSkepparna- 7
9Ulf HelanderVargarna- 6
10Henrik GustafssonIndianerna- 6
11Pierre CarlssonSmederna- 6
12Kenny PetterssonDackarna- 4
13Michael HeymanDackarna- 4
14Anders NilssonGamarna- 4
15Roger GustafssonFrasarna- 3
16Mikael OlssonMasarna- 0


1983

Eskilstuna - 9 październik (09.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonIndianerna(3,3,3,3,3) 15
2Jorgen JohanssonSkepparna- 13
3Niklas KarlssonOrnarna- 12+3
4Tomas KarlssonVargarna- 12+2
5Patrik PalovaaraSolkatterna- 11
6Ronny FhermOrnarna- 11
7Mikael PetterssonGamarna- 9
8Peter NahlinGetingarna- 7
9Patrik OlssonSkepparna- 7
10Tony RickardssonMasarna- 5
11Christer JonssonDackarna- 5
12Rickard DanielssonNjudungarna- 5
13Roger GustavssonFrasarna- 4
14Mikael OlssonFrasarna- 3
15Goran NielsenIndianerna- 1
16Rickard JohanssonVargarna- 0


1984

Nykoping - 14 wrzesień (14.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik PalovaaraSolkatterna(3,3,3,3,3) 15
2Henrik GustafssonIndianerna- 14
3Magnus AxelssonDackarna- 11+3
4Mikael HeymanGamarna- 11+2
5Tomas KarlssonVargarna- 10
6Mattias JohanssonNjudungarna- 9
7Johan KarlssonOrnarna- 8
8Kenneth LindbyBysarna- 8
9Patrik JohanssonSmederna- 7
10Mikael HaglundIndianerna- 6
11Stefan AnderssonDackarna- 5
12Kent DanielssonNjudungarna- 5
13Robert PerssonIndianerna- 4
14Peter KarlssonOrnarna- 4
15Niklas JohanssonBysarna- 3
16Robert AnderssonEldarna- 0


1985

Kumla - 15 wrzesień (15.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonIndianerna(3,3,3,3,3) 15
2Tomas KarlssonVargarna- 11
3Patrik JohanssonSmederna- 11
4Magnus AxelssonNjudungarna- 11
5Rickard RosebySmederna- 11
6Stefan AnderssonDackarna- 10
7Ronny FhermOrnarna- 9
8Stefan LardnerFrasarna- 9
9Jorgen HultgrenSkepparna- 6
10Andreas BruceGnistorna- 6
11Johan KarlssonOrnarna- 5
12Patrik StenbergPiraterna- 5
13Mattias JohanssonNjudungarna- 4
14Mikael HaglundIndianerna- 3
15Mathias KarlssonVargarna- 2
16Krister RylanderSkepparna- 1


1986

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas BruceGnistorna- 12
2Jorgen HultgrenSkepparna- 10+3
3Joakim KarlssonSkepparna- 10+2


1987

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas BruceGnistorna- 13
2Fredrik BacklundSolkatterna- 12
3Niklas KlingbergOrnarna- 11


1988

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcus AnderssonBysarna- 14+3
2Joakim KarlssonSkepparna- 14+2
3Niklas KlingbergOrnarna- 11


1989

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert ErikssonIndianerna- 14+3
2Robert LjungholmGetingarna- 14+2
3Herman MoodyssonBysarna- 13


1990

Huddinge - 16 wrzesień (16.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel AnderssonGetingarna(3,3,3,3,3) 15
2Stefan HjerneElderna(3,2,3,3,3) 14
3Robert ErikssonIndianerna(2,2,3,3,2) 12
4Conny OhlssonRospiggarna(3,1,3,0,3) 10
5Peter KarlssonKarstad(2,1,2,1,3) 9
6Benny OlssonElderna(2,3,1,0,2) 8
7Johan AnderssonElderna(3,0,2,1,1) 7
8Michael KarlssonDackarna(1,3,2,1,w) 7
8Stefan LarssonIndianerna(0,3,1,2,1) 7
8Tomas MessingRospiggarna(1,1,1,2,2) 7
11Rickard KarlssonKarstad(0,1,2,3,w) 6
11Johan LiljegrenGetingarna(1,2,0,1,2) 6
13Peter KarlssonGetingarna(2,0,1,w,1) 4
14Mattias KarlssonElderna(0,u,0,2,1) 3
14Mathias AppelgrenBysarna(0,2,w,0,0) 2
16Jorge FilipssonVagarna(0,2,w,0,0) 2


1991

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter I. KarlssonSolkatterna- 14
2Rickard KarlssonSolkatterna- 13
3Daniel AnderssonGetingarna- 11


1992

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Benny OlssonBuddas- 15
2Fredrik FolkessonIndianerna- 14
3Peter I. KarlssonIndianerna- 12


1993

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter I. KarlssonIndianerna- 14
2Emil LindqvistRospiggarna- 13
3Robert PalovaaraSolkatterna- 12


1994

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas BergstromMasarna- 14
2Christer AringstromFrasarna- 11+3
3Emil KramerOrnarna- 11+2


1995

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonRospiggarna- 13+3
2Freddie ErikssonGetingarna- 13+2
3Emil KramerOrnarna- 11


1996

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Freddie ErikssonGetingarna- 15
2Robert LonnblomSkepparna- 12
3Magnus KarlssonOrnarna- 11


1997

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas DavidssonPiraterna- 15
2Robert LonnblomSkepparna- 13+3
3Patrick HaraldsenValsarna- 13+2


1998

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattias NilssonGnistorna- 14
2Daniel DavidssonPiraterna- 13
3Eric AnderssonMasarna- 11


1999

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenIndianerna- 13
2Antonio LindbackMasarna- 11+3
3Henrik GustavssonDackarna- 11+2


2000

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustavssonDackarna- 15
2Robin TornqvistValsarna- 12
3Andreas MessingRospiggarna- 11


2001

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas MessingRospigggarna- 14
2Christian IngessonPiraterna- 13
3Robin TornqvistValsarna- 12
4Viktor AnderssonSkepparna- 11
5Daniel AhlinIndianerna- 11
6Ricky KlingDackarna- 10
7Andreas AnderssonValsarna- 9
8Rickard AnderssonSmederna- 8
9Billy ForsbergVargarna- 7
10Henrik MartinssonDackarna- 6
11Christian IsomettaDackarna- 4
12Emil ClaessonKaparna- 3
13Sebastian AldenMasarna- 3
14Fredrik NilssonLejonen- 3R
15Linus JanssonRospiggarna- 2R
16Jesper BrolinGamarna- 2
17Kristoffer MatssonVargarna- 1
18Simon KuneliusSmederna- 1


2002

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ricky KlingDackarna- 15
2Robert PetterssonEldarna- 12
3Robin TornqvistValsarna- 11+3
4Billy ForsbergVargarna- 11+2
5Viktor BergstromVargarna- 10
6Viktor AnderssonDackarna- 10
7John LarssonVargarna- 8
8Linus JanssonRospiggarna- 8
9Christian IngessonPiraterna- 8
10Thomas H. JonassonVetlanda- 6
11Kristoffer MattssonVargarna- 6
12Joakim BrolinGamarna- 3R
13Robert HenderssonGamarna- 3
14Robin AspegrenVetlanda- 3
15Jens OskarssonRospiggarna- 2
16David HillborgRospiggarna- 2
17Simon KuneliusSmederna- 2
18Rickard AnderssonSmederna- 0R


2003

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon GustafssonIndianerna- 14
2Ricky KlingDackarna- 13
3Robin TornqvistValsarna- 12+3
4Billy ForsbergVargarna- 12+2
5Thomas H. JonassonVetlanda- 9
6Joakim BrolinGamarna- 9
7Robin BergqvistMasarna- 9
8John LarssonVargarna- 7
9David RohlenIndianerna- 6
10Linus SundstromMasarna- 5
11Niklas LarssonVetlanda- 5
12Joachim EngstrandDackarna- 5
13Anders MellgrenValsarna- 5
14Jonas AnderssonRospiggarna- 5
15Ludvig LindgrenIndianerna- 2
16Mikael SjokvistPiraterna- 1
17Dennis AnderssonMasarna- 1


2004

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon GustafssonIndianerna- 13
2Linus EklofSmederna- 11
3Robin AspegrenVetlanda- 10+3
4Joachim EngstrandDackarna- 10+2
5Niklas LarssonVetlanda- 10+t
6Johan AllardLejonen- 9
7Robin BergqvistMasarna- 9
8Jonas MessingRospiggarna- 8
9Tobias IngessonPiraterna- 7
10Thomas H. JonassonVetlanda- 7
11Anton RosenMasarna- 7
12Linus SundstromMasarna- 5
13Kim BergstromVetlanda- 3
14Kim AlmqvistLejonen- 3
15Mikael BerntssonKaparna- 3
16Andreas WestlundRospiggarna- 3
17Anders MellgrenValsarna- 0R


2005

Vetlanda - 2 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas MessingRospiggarna(3,1,3,3,3) 12
2Niklas LarssonVMS Elit(3,2,3,0,3) 11
3Dennis AnderssonMasarna Avesta(3,2,0,2,2) 9+2+3
4David RohlenIndianerna(2,0,2,3,2) 9+3+2
5Linus SundstromMasarna Avesta(1,3,3,1,1) 9+2+3+1
6Robin BergqvistMasarna Avesta(3,w,0,3,3) 9+3+w
7Simon GustafssonIndianerna(3,3,1,0,2) 9+1+1
8Marcus AnderssonVargarna(0,3,2,2,0) 7
9Ludvig LindgrenIndianerna(1,3,2,1,w) 7
10Sebastian CarlssonVargarna(1,2,1,2,1) 7
11Kim BergstromVMS Elit(0,2,0,1,3) 6
12Tobias IngessonPiraterna(0,1,1,3,1) 6
13Anders MellgrenIndianerna(w,1,2,1,2) 6
14Niklas ErikssonIndianerna(2,0,3,w,0) 5
15Niklas HaggbladVargarna(1,0,1,2,1) 5
16Ted HagansboMasarna Avesta(2,1,0,0,0) 3
17Andreas WestlundRospiggarna(ns) nsR
17Henrik KarlssonTeam Bikab(ns) nsR


2006

Motala - 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MellgrenIndianerna(3,3,3,3,2) 14
2Pontus AspgrenMasarna Avesta(3,3,3,2,2) 13
3Anton RosenMasarna Avesta(1,1,3,3,3) 11
4Marcus AnderssonVargarna(2,0,3,2,3) 10
5Freddy GodlundIndianerna(2,3,1,3,1) 10
6Dennis AnderssonMasarna Avesta(3,1,2,3,w) 9
7Dennis FagerkrantzVargarna(3,2,1,1,2) 9
8Niklas HaggbladVargarna(1,w,2,2,3) 8
9Sebastian CarlssonVargarna(2,3,2,w,1) 8
10David NilsenMasarna Avesta(2,2,w,2,1) 7
11Daniel HendersonGamarna(1,2,2,1,0) 6
12Viktor StrandqvistLejonen(0,2,0,0,3) 5
13Anton GothbergLejonen(1,1,1,1) 4R
14Viktor EdenhallEldarna(0,w,0,0,2) 2
15Kim FridellVMS Elit(1,1,w,0,0) 2
16Mattias PerssonPiraterna(w,0,1,1,w) 2
17Hernik KarlssonSmederna(w,-,-,-,-) 0
18Jonathan MalmstedtSmederna(ns) nsR

Gislaved - 1 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcus AnderssonVargarna(3,3,2,3,3) 14
2Niklas HaggbladVargarna(3,w,2,3,3) 11
3Anton RosenMasarna Avesta(3,3,2,1,2) 11
4Kim FridellVMS Elit(2,2,3,2,2) 11
5Sebastian CarlssonVargarna(3,2,1,3,1) 10
6Dennies AnderssonMasarna Avesta(1,1,3,2,3) 10
7Viktor StrandqvistLejonen(1,2,1,2,3) 9+3
8Mattias PerssonSolkatterna(1,2,3,1,2) 9+2
9Anton GothbergLejonen(2,3,1,1,2) 9+1
10Jacob ThorssellPiraterna(2,w,3,2,0) 7
11Kalle Fleetwood CarlssonElit Vetlanda(w,3,0,3,0) 6
12Andre HertzbergIndianerna(2,1,w,1,1) 5
13Eric LshedeKaparna(1,0,2,0,1) 4
14Pontus SundstromDackarna(0,1,1,0,1) 3
15Oliver BerntzonLejonen(0,1,0,-,-) 1
16Alexander ClaessonIndianerna(0,0,0,0,0) 0
17Christopher ObergLejonen(0) 0R
18Adrian BergqvistSolkatterna(0) 0R

Huddinge - 1 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MellgrenIndianerna(3,3,3,2,3) 14
2Ted HagansboMasarna Avesta(3,3,3,3,2) 14
3Freddy GodlundIndianerna(3,3,1,3,3) 13
4Pontus AspgrenMasarna Avesta(1,3,3,2,1) 10
5Dennis FagerkrantzVargarna(2,1,2,2,3) 10
6Daniel HendersonGamarna(w,2,2,3,2) 9
7David NilsenMasarna Avesta(2,2,2,1,2) 9
8Henrik KarlssonSmederna(w,2,3,w,3) 8
9Viktor EdenhallEldarna(3,1,1,1,1) 7+3
10Jonathan MalmstedtSmederna(2,2,1,1,1) 7+2
11Olof NilssonFilbyterna(1,0,w,2,2) 5
12Robin HollgrenValsarna(2,1,1,0,0) 4
13Thimm P. NorbergSolkatterna(1,0,2,w,1) 4
14Tobias PlanbergPiraterna(1,1,w,w,0) 2
15Alexander EdbergEldarna(0,0,0,1,0) 1
16Robin MessingRospiggarna(0,w,w,-,-) 0
17Linus LydinRospiggarna(0,3,0) 3R
18Rasmus EklofSmederna(ns) nsR

2007

Kumla - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MellgrenIndianerna(3,3,3,3,3) 15
2Victor PalovaaraSolkatterna(2,2,3,3,3) 13
3Pontus AspgrenMasarna Avesta(3,2,2,2,3) 12
4Linus LydinRospiggarna(2,3,1,3,1) 10
5Freddy GodlundIndianerna(3,1,2,2,2) 10
6Andre HertzbergIndianerna(0,3,2,3,1) 9
7Joel LarssonDackarna(1,0,3,1,3) 8
8Kalle Fleetwood CarlssonElit Vetlanda(3,1,1,0,2) 7
9Thimm P NorbergSolkatterna(0,1,3,1,2) 7
10Jacob ThorssellElit Vetlanda(0,2,0,2,2) 6
11Jonas OlssonPiraterna(2,1,1,0,1) 5
12Kim FridellIndianerna(1,2,2,0,0) 5
13Mattias PerssonSolkatterna(0,3,1,0,0) 4
14Johannes FredhElit Vetlanda(2,0,0,2,0) 4
15Adrian BergqvistSolkatterna(1,0,0,1,0) 2
16Daniel HendersonGamarna(0,0,0,1,1) 2
17David NilsenMasarna Avesta(0) 0R
17Eric AshedeKaparna(0) 0R

Vastervik - 21 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pontus AspgrenMasarna Avesta(3,3,3,3,2) 14
2Andre HertzbergIndianerna(3,1,3,3,2) 12
3Jacob ThorssellElit Vetlanda(2,3,2,3,2) 12
4Freddy GodlundIndianerna(3,2,3,2,2) 12
5Daniel HendersonGamarna(2,0,3,3,3) 11
6Kim FridellIndianerna(2,3,2,1,3) 11
7Victor PalovaaraSolkatterna(3,3,1,w,3) 10
8Thimm P. NorbergSolkatterna(1,2,2,2,1) 8+3
9Linus LydinRospiggarna(w,2,1,2,3) 8+2
10Andre KarlssonVastervik(0,2,0,2,w) 4
11Oskar KarlssonVastervik(2,w,0,1,1) 4
12Alexander SoderholmMasarna Avesta(1,1,1,0,1) 4
13Johannes EngdahlElit Vetlanda(w,1,1,1,0) 3
14Tobias NilssonVastervik(w,0,2,w,-) 2
15Rasmus JonssonMasarna Avesta(1,0,0,1,0) 2
16Simon LstromMasarna Avesta(0,1,w,0,1) 2
17Rasmus BrobergTeam Bikab(0) 0R
18Stefan HurtigRospiggarna(ns) nsR

Vetlanda - 21 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joel LarssonDackarna(3,3,3,2,2) 13
2Mathias ThornblomGnistorna(2,2,3,3,3) 13
3Anders MellgrenIndianerna(3,w,3,3,3) 12
4Oliver BerntzonIndianerna(2,3,2,2,3) 12
5Kalle Fleetwood CarlssonElit Vetlanda(3,1,3,2,2) 11
6David NilsenMasarna Avesta(2,1,1,3,3) 10
7Johannes FredhElit Vetlanda(2,2,2,2,1) 9
8Jonas OlssonPiraterna(1,2,2,1,2) 8
9Adrian BergqvistSolkatterna(1,3,1,1,1) 7+3
10Mattias PerssonSolkatterna(0,1,1,3,2) 7+2
11Eric LshedeKaparna(3,w,1,1,1) 6
12Tobias BackPiraterna(1,2,2,w,-) 5
13Linus PetterssonPiraterna(0,3,0,0,0) 3
14Rasmus EklofTeam Bikab(1,0,0,1,1) 3
15Mattias AnderssonVargarna(w,1,w,0,0) 1
16Max AnderssonTeam Bikab(w,0,0,0,0) 0
17Gustaf GillanderMasarna Avesta(ns) nsR
18Martina WassbergerFilbyterna(ns) nsR

2008

Avesta - 8 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Victor PalovaaraSolkatterna(3,2,3,3,2) 13
2Jacob ThorssellElit Vetlanda(3,0,3,2,3) 11+3
3David NielsenMasarna Avesta(3,2,3,3) 11+2
4Alexander SoderholmMasarna Avesta(2,3,3,1,2) 11+1
5Joel LarssonDackarna(2,2,3,2,2) 11+w
6Daniel HallbergEldarna(1,3,2,3,0) 9
7Mathias ThornblomGnistorna(2,2,0,2,3) 9
8Jonathan ArmendarizMasarna Avesta(0,2,2,1,3) 8
9Thimm P. NorbergSolkatterna(2,1,1,3,1) 8
10Fredrik EngmanEldarna(3,1,w,2,1) 7
11Johannes FredhElit Vetlanda(1,3,1,w,2) 7
12Jonas EngdahlDackarna(1,w,2,1,1) 5
13Eric LshedeKaparna(3,0,1,0,0) 4R
14Adrian BergqvistSolkatterna(1,1,1,1,0) 4
15Joel AnderssonIndianerna(w,1,0,w,1) 2
16Tobias NilssonVastervik(0,0,0,0,0) 0
17Oliver BerntzonSolkatterna(w,-,-,-,-) 0
18Tobias BackPiraterna(ns) nsR

Malmo - 8 czerwiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian BergqvistSolkatterna(3,3,3,3,3) 15
2Daniel HallbergEldarna(3,2,3,3,2) 13
3Johannes FredhElit Vetlanda(1,3,2,w,3) 9
4Jonathan ArmendarizMasarna Avesta(2,3,w,1,3) 9
5Joel AnderssonIndianerna(1,2,1,3,2) 9
6Tobias NilssonVastervik(3,0,3,2,1) 9
7Alexander SoderholmMasarna Avesta(3,1,2,2,1) 9
8Jonas EngdahlDackarna(2,2,1,1,1) 7
9Tobias GribergSolkatterna(0,3,w,1,2) 6
10David NielsenMasarna Avesta(w,w,3,3,0) 6
11Tobias BackPiraterna(2,1,1,2,0) 6
12Bjorn NilssonGnistorna(w,2,0,0,3) 5
13Linus PetterssonPiraterna(2,1,2,0,0) 5
14Kenny WennerstamElit Vetlanda(0,w,w,2,2) 4
15Henric LindqvistElit Vetlanda(1,0,2,1,0) 4
16Jonas OlssonPiraterna(1,0,1,0,1) 3
17Rasmus BrobergSmederna(ns) nsR
18Rasmus JonssonMasarna Avesta(ns) nsR

Malmo - 8 czerwiec

Bieg kwalifikacyjny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenny WennerstamElit Vetlanda(3) 3
2Henric LindqvistElit Vetlanda(2) 2
3Rasmus BrobergSmederna(1) 1
4Rasmus JonssonMasarna Avesta(0) 1

2009

Malilla - 25 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas EngdahlIndianerna(3,3,3,3,3) 15
2Victor PalovaaraKarlstad(3,3,3,2,3) 14
3Jacob ThorsellVetlanda(3,3,3,1,2) 12
4Fredrik EngmanOrion(2,3,2,3,1) 11
5Freddie BromsDackarna(2,2,2,2,3) 11
6Joel AnderssonIndianerna(3,1,1,1,2) 8
7Kenny WennerstamVetlanda(2,2,3,w/u,u) 7
8Rasmus BrobergSmederna(1,0,2,1,3) 7
9Bjorn NilssonTandstiftet(2,1,1,3,w) 7
10Oskar KarlssonVestervik(1,2,0,2,2) 7
11Johan BjurHagfors(1,1,2,2,0) 6
12Olle HedforsMariestad(1,w,ns,3,w) 4
13Andre KarlssonVestervik(0,2,1,0,1) 4
14Kim AslingKumla(ns,0,1,0,1) 2
15Marcus BroqvistHagfors(0,1,0,1,w/u) 2
16Viktor FloodKumla(w/u,ns,0,0,0) 0

Gislaved - 13 czerwiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Victor PalovaaraSolkatterna(3,3,3,3,3) 15
2Jonas EngdahlDackarna(3,3,3,3,2) 14
3Bjorn NilssonGnistorna(3,2,3,2,2) 12
4Freddie BromsDackarna(2,2,2,3,3) 12
5Jacob ThorsellElit Vetlanda(2,3,3,2,1) 11
6Kenny WennerstamElit Vetlanda(2,3,2,1,3) 11
7Oskar KarlssonVastervik(1,2,2,2,2) 9
8Andre KarlssonVastervik(0,1,2,1,3) 7
9Henric LindqvistElit Vetlanda(1,ns,1,3,1) 6+3
10Johan JensenDackarna(0,1,1,2,2) 6+2
11Rasmus G. StrandbergElit Vetlanda(w/u,2,1,1,1) 5
12Andreas RunessonElit Vetlanda(3,0,1,0,0) 4
13Anton BredinDackarna(2,1,0,0,0) 3
14Per RuthstromElit Vetlanda(1,1,0,0,0) 2
15Andre KochLejonen(1,0,ns,0,1) 2
16Filip HjelmlandDackarna(0,0,0,1,0) 1

Hagfors - 13 czerwiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rasmus BrobergSmederna Ungdom(3,3,3,3,3) 15
2Fredrik EngmanRospiggarna(3,3,3,2,3) 14
3Olle HedforsOrnarna(3,3,3,1,2) 12
4Johan BjurValsarna(3,2,2,3,0) 10
5Joel AnderssonIndianerna(2,2,3,2,1) 10
6Viktor FloodIndianerna(2,2,2,1,1) 8
7Marcus BroqvistValsarna(1,w,0,3,3) 7
8Kim AslingIndianerna(2,3,0,0,2) 7
9Stefan HurtigRospiggarna(t,1,1,3,2) ) 7
10Oskar AxelssonIndianerna(0,2,2,w,2) 6
11Simon AstromMasarna(2,1,u,2,1) 6
12Adrian BergqvistSolkatterna(1,u,2,1,w/u) 4
13Tim RelfssonOrnarna(w,u,1,2,1) 4
14Jonathan ArmendarizMasarna(w,0,u,1,3) 4
15Gustaf GillanderMasarna(0,1,w/u,0,0) 1
16Simon ErikssonRospiggarna(ns,0,w,0,0) 0

2010

Malilla - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas EngdahlDackarna(3,3,3,2,2) 13
2Oskar KarlssonVastervik(3,3,2,3,1) 12+3
3Fredrik EngmanRospiggarna(3,3,0,3,3) 12+2
4Freddie BromsDackarna(2,2,2,2,3) 11
5Johan JensenDackarna(2,1,3,3,0) 9
6Christoffer SelvinOrnarna(2,1,2,2,2) 9
7Tim SvenssonBysarna(w,3,3,1,1) 8
8Kenny WennerstamElit Vetlanda(2,2,w,1,3) 8
9Andreas RunessonElit Vetlanda(3,2,w,2,0) 7
10Rasmus BrobergSmederna(1,1,3,t,2) 7
11Joel KlingDackarna(1,0,2,0,3) 6
12Joel AnderssonIndianerna(1,0,w,3,2) 6
13Kim AslingIndianerna(1,1,1,0,1) 4
14Olle WigstromBysarna(0,2,1,0,u) 3
15Filip HjelmlandDackarna(0,0,1,1,1) 3
16Viktor FloodIndianerna(0,0,1,0,w) 1
17Andre KochLejonen(1) 1R
18Anton BredinElit Vetlanda(ns) nsR

Motala - 31 lipiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas EngdahlDackarna(3,3,3,1,3) 13
2Sam AronssonPiraterna(2,3,3,3,2) 13
3Oskar KarlssonVastervik(3,2,3,1,3) 12
4Andreas RunessonElit Vetlanda(3,2,2,2,3) 12
5Kim AslingIndianerna(2,1,2,3,2) 10
6Joel KlingDackarna(3,ns,0,3,3) 9
7Tim SvenssonBysarna(w/u,2,3,3,1) 9
8Viktor FloodIndianerna(1,2,2,2,1) 8
9Olle WigstromBysarna(2,u,1,2,2) 7+3
10Andre KochLejonen(1,1,2,1,2) 7+2
11Bjorn NilssonElit Vetlanda(0,3,1,1,w/u) 5
12Alex JohanssonPiraterna(0,3,w/u,0,0) 3
13Albin HenrikssonDackarna(2,0,0,0,1) 3
14Rasmus G. StrandbergElit Vetlanda(1,0,0,2,ns) 3
15Sean GreenfieldGnistorna(1,1,1,0,w/u) 3
16Marten Ross CarlssonPiraterna(0,0,1,0,0) 1
17Pontus SvenssonBysarna(ns) nsR
18Andre JohanssonPiraterna(ns) nsR

Eskilstuna - 31 lipiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik EngmanRospiggarna(3,3,3,3,3) 15
2Freddie BromsDackarna(2,3,3,3,3) 14
3Kenny WennerstamElit Vetlanda(3,3,3,2,2) 13
4Joel AnderssonIndianerna(2,3,3,2,2) 12
5Johan JensenDackarna(1,1,2,3,3) 10
6Rasmus BrobergSmederna(3,w,1,3,1) 8
7Christoffer SelvinOrnarna(3,2,2,1,u) 8
8Filip HjalmlandDackarna(0,2,1,1,3) 7
9Anton BredinElit Vetlanda(w,2,2,w,2) 6
10Oskar AxelssonIndianerna(2,2,0,0,1) 5
11Stefan HurtigRospiggarna(w/2min,0,2,2,1) 5
12Gustav GillanderRospiggarna(1,1,1,1,1) 5
13Simon ErikssonRospiggarna(ns,1,0,0,2) 3
14Linus StuxbergBysarna(ns,1,0,2,0) 3
15Linus AnderssonIndianerna(2,0,1,u,w/u) 3
16Martin LiljekvistMasarna(0,0,0,1,0) 1
17Marcus BerggrenOrnarna(1,ns,ns,ns,ns) 1
18Viktor LockstromDackarna(ns) nsR

2011

Mallila - 17 wrzesień (17.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenny WennerstamElit Vetlanda(3,3,3,2,3) 14
2Freddie BromsDackarna(2,2,3,3,3) 13+3
3Alexander JohanssonPiraterna(3,3,2,2,3) 13+2
4Johan JensenDackarna(3,3,1,3,3) 13+1
5Joel AnderssonIndianerna(3,2,2,3,2) 12
6Joel KlingDackarna(2,3,w,3,w) 8
7Emil MillbergGasarna(1,1,3,1,2) 8
8Joakim ChristensenDackarna(t,2,3,1,1) 7
9Andreas RunessonElit Vetlanda(R,1,2,2,2) 7
10Christoffer SelvinOrnarna(1,0,2,2,0) 5
11Maksymilian BogdanowiczGnistorna(2,1,F,0,2) 5
12Olle WigstromBysarna(0,2,1,1,1) 5
13Pontus SvenssonBysarna(1,0,0,0,1) 2
14Martin LiljekvistGasarna(0,0,1,1,R) 2
15Alexander WoentinElit Vetlanda(u,1,1,w/u,w) 2
16Viktor LockstromDackarna(2) 2
17Anton BredinGasarna(1,0,0,0,0) 1
18Gustav JohanssonVastervik(w) 0

Avesta - 23 lipiec (23.07).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexander JohanssonPiraterna(3,2,3,3,3) 14
2Joel AnderssonIndianerna(2,3,3,3,2) 13
3Pontus SvenssonBysarna(2,3,2,3,2) 12+3
4Freddie BromsDackarna(3,3,1,3,2) 12+w
5Alexander WoentinElit Vetlanda(3,2,3,u,3) 11
6Emil MillbergGasarna(3,1,2,2,1) 9
7Tim JohanssonGasarna(0,2,1,2,3) 8
8Martin LiljekvistGasarna(1,2,3,1,0) 7+3
9Anton BredinGasarna(1,3,1,1,1) 7+2
10Viktor LockstromDackarna(1,0,1,1,3) 6
11Linus AnderssonIndianerna(2,1,0,2,1) 6
12Simon ErikssonRospiggarna(1,1,w,2,2) 6
13Oskar AxelssonIndianerna(2,1,2,0,0) 5
14Marten Ross CarlssonPiraterna(0,0,2,1,0) 3
15Daniel HallingIndianerna(0,0,1) 1
16Johannes StarkSmederna(w,0,0,w,-) 0
17Albin HenrikssonDackarna(0,0,-) 0
18Zeb AronssonPiraterna(-) nsR

Vetlanda - 23 lipiec (23.07).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Johan JensenDackarna(3,2,3,3,3) 14
2Kenny WennerstamElit Vetlanda(2,3,3,3,3) 14
3Andreas RunessonElit Vetlanda(3,2,3,2,3) 13
4Joel KlingDackarna(2,3,3,2,3) 13
5Joakim ChristensenDackarna(3,1,2,3,2) 11
6Christoffer SelvinOrnarna(2,1,2,3,2) 10
7Maksymilian BogdanowiczGnistorna(1,3,1,2,2) 9
8Olle WigstromBysarna(2,0,2,1,2) 7+3
9Gustav JohanssonVastervik(3,3,0,1,0) 7+2
10Sebastian SelvinOrnarna(1,2,1,0,1) 5
11Viktor FloodIndianerna(w,0,2,2,0) 4
12Oskar OhliwLejonen(0,2,0,1,1) 4
13Linus StuxbergBysarna(1,1,0,0,1) 3
14Jacob KraftElit Vetlanda(w,1,1,w,1) 3
15Hugo SandahlElit Vetlanda(1,0,1,w,0) 2
16Anton KarlssonVastervik(w,-,-,-,-) 0
17Frerik HenrikssonLejonen(-) nsR
17Robin AadalenLejonen(-) nsR

2012

Vetlanda - 6 czerwiec (06.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Johan JensenBysarna(3,3,3,3,3) 15
2Emil MillbergMasarna(3,3,3,3,2) 14
3Kenny WennerstamElit Vetlanda(3,2,1,3,3) 12
4Christoffer SelvinOrnarna(1,3,2,2,3) 11
5Filip HjelmlandDackarna(2,2,3,2,2) 11
6Alexander WoentinElit Vetlanda(2,3,3,1,1) 10
7Joel KlingDackarna(3,1,2,1,1) 8
8Alexander JohanssonPiraterna(2,2,2,w/u,1) 7
9Anton KarlssonVastervik(w,2,1,3,0) 6
10Andreas RunessonElit Vetlanda(1,1,w,1,3) 6
11Oskar ThulinGnistorna(1,1,1,0,2) 5
12Johannes StarkSmederna(2,w,0,2,0) 4
13Joakim ChristensenDackarna(1,1,2,0,0) 4
14Olle WigstromBysarna(w/u,0,1,2,0) 3
15Jakob KraftElit Vetlanda(0,w/u,0,0,2) 2
16Martin LiljekvistMasarna(0,0,0,-,-) 0
17Viktor LockstromDackarna(1) 1R
17Maksymilian BogdanowiczGnistorna(1) 1R

Avesta - 19 maj (19.05).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Johan JensenBysarna(3,3,3,3,3) 15
2Filip HjelmlandDackarna(3,1,3,3,3) 13
3Christoffer SelvinOrnarna(3,2,3,2,2) 12
4Alexander JohanssonPiraterna(2,3,2,3,1) 11
5Emil MillbergGasarna(2,3,1,1,3) 10
6Alexander WoentinElit Vetlanda(1,3,2,2,2) 10
7Johannes StarkSmederna(3,0,3,2,1) 9
8Martin LiljekvistGasarna(w,2,2,3,0) 7+3
9Viktor LockstromDackarna(1,1,0,2,3) 7+2
10Pontus SvenssonBysarna(0,2,2,w,2) 6
11Kasperi AhvenainenRospiggarna(2,0,1,0,2) 5
12Sebastian SelvinOrnarna(1,2,0,1,1) 5
13Robin NormanGasarna(u,1,1,1,1) 4
14Simon ErikssonRospiggarna(2,0,0,1,w) 3
15Oskar AxelssonIndianerna(0,1,1,0,w) 2
16Zeb AronssonPiraterna(1,0,0,0,0) 1

Malmo - 19 maj (19.05).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenny WennerstamElit Vetlanda(3,3,2,3,3) 14
2Andreas RunessonElit Vetlanda(3,2,3,2,2) 12
3Joakim ChristensenDackarna(2,0,3,3,3) 11
4Oskar ThulinGnistorna(3,2,2,3,1) 11
5Jakob KraftElit Vetlanda(0,3,3,2,2) 10
6Joel KlingDackarna(2,3,3,1,1) 10
7Olle WigstromBysarna(2,3,1,2,2) 10
8Anton KarlssonVastervik(u,2,2,3,2) 9+3
9Maksymilian BogdanowiczGnistorna(1,2,2,1,3) 9+2
10Gustav JohanssonVastervik(1,1,1,1,3) 7
11Hugo SandahlElit Vetlanda(3,t,1,0,0,1) 5
12Linus AnderssonIndianerna(2,1,0,0,1) 4
13Eric IvarssonOrnarna(1,0,1,2,0) 3
14Linus StuxbergGasarna(1,1,1,0,u) 3
15Oskar RickardssonGnistorna(w,1,0,1,0) 2
16Oskar OhliwGnistorna(0,0,0,0,0) 0

2013

Vetlanda - 31 sierpień (31.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joel KlingDackarna(3,3,3,3,2) 14
2Christoffer SelvinOrnarna(1,3,2,3,3) 12+3
3Alexander WoentinElit Vetlanda(2,3,2,2,3) 12+2
4Joakim ChristensenDackarna(3,2,3,2,1) 11
5Oskar ThulinElit Vetlanda(1,2,1,3,2) 9
6Robin NormanMasarna(0,3,3,2,0) 8
7Filip HjelmlandDackarna(2,w,3,0,2) 7
8Maksymilian BogdanowiczGnistorna(3,2,1,0,1) 7
9Johannes StarkSmederna(t,1,2,3,1) 7
10Emil MillbergMasarna(2,0,2,1,2) 7
11Andreas RunessonElit Vetlanda(3,0,0,0,3) 6
12Henrik BergstromSkepparna(0,1,w/u,2,3) 6
13Jonathan EjnemarkOrnarna(0,2,1,1,0) 4
14Jonathan AnderssonSkepparna(2,w/u,0,1,0) 3
15Sebastian SelvinOrnarna(0,1,0,1,1) 3
16Jesper PerssonMasarna(1,u,1,0,0) 2
17Anton KarlssonSkepparna(1) 1R
18Hugo SandahlElit Vetlanda(ns) nsR

Mariestad - 3 sierpień (03.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christoffer SelvinOrnarna(2,3,3,3,3) 14
2Alexander WoentinElit Vetlanda(3,3,2,3,3) 14
3Sebastian SelvinOrnarna(3,3,3,2,2) 13
4Filip HjelmlandDackarna(1,2,3,3,3) 12
5Robin NormanMasarna(3,3,0,2,3) 11
6Emil MillbergMasarna(3,w,1,3,1) 8
7Henrik BergstromSkepparna(1,2,3,w/u,2) 8
8Jesper PerssonMasarna(1,2,1,1,2) 7
9Hugo SandahlElit Vetlanda(2,1,2,2,w/u) 7
10Eric IvarssonOrnarna(2,-,2,0,2) 6
11Gustav JohanssonSkepparna(2,0,2,1,0) 5
12Linus StuxbergBysarna(0,0,0,2,1) 3
13Max RuthstromBysarna(1,0,0,1,1) 3
14Daniel HallingIndianerna(0,1,1,w,1) 3
15Jakob NilssonValsarna(0,2,w/u,-,-) 2
16Timothy TuressonDackarna(0,1,w,-,-) 1

Malmo - 3 sierpień (03.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Johannes StarkSmederna(3,3,3,3,2) 14
2Joel KlingDackarna(w/u,1,3,3,3) 10
3Maksymilian BogdanowiczGnistorna(3,3,3,1,u) 10
4Jonathan EjnemarkOrnarna(2,2,0,3,3) 10
5Andreas RunessonElit Vetlanda(3,1,3,2,1) 10
6Oskar ThulinElit Vetlanda(2,3,1,2,2) 10
7Jonathan AnderssonSkepparna(3,2,2,1,1) 9+3
8Joakim ChristensenDackarna(1,3,1,2,2) 9+2
9Anton KarlssonSkepparna(t,2,2,2,3) 9+1
10Andreas SvenssonIndianerna(1,1,2,3,1) 8
11Jonathan GrahnIndianerna(2,2,1,1,2) 8
12Filip NybergGnistorna(0,1,1,0,3) 5
13Alexander RangeOrnarna(2,0,0,1,0) 3
14Jakob KraftElit Vetlanda(w/u,w,2,0,w/u) 2
15Oskar OhliwLejonen(0,0,0,0,1) 1
16Philip OlofssonBysarna(1,0,0,0,0) 1

2014

Nykoping - 6 wrzesień (06.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip HjelmlandDackarna(3,3,3,3,3) 15
2Alexander WoentinElit Vetlanda(3,3,3,3,2) 14
3Christoffer SelvinOrnarna(1,3,2,3,3) 12
4Emil MillbergElit Vetlanda(2,2,3,2,2) 11
5Jesper PerssonMasarna(2,2,w,1,3) 8
6Eric IvarssonOrnarna(1,1,2,1,3) 8
7Henrik BergstromSkepparna(3,0,3,0,1) 7
8Andreas SvenssonIndianerna(1,2,0,3,1) 7
9Jakob KraftElit Vetlanda(2,2,1,2,0) 7
10Sebastian SelvinOrnarna(2,1,w,2,2) 7
11Anton WossIndianerna(0,3,2,0,1) 6
12Joakim ChristensenDackarna(3,1,1,1,w/u) 6
13Jonathan GrahnIndianerna(1,1,2,2,0) 6
14Albin AnderssonOrnarna(0,u,1,0,2) 3
15William BjorlingDackarna(w,w,1,1,w) 2
16Noel WahlqvistSkepparna(0,0,w/u,w/u,0) 0
17Viktor OhlssonVargarna(ns) nsR
17Anton KarlssonSkepparna(ns) nsR

Eskilstuna - 9 sierpień (09.08).

Uwaga ! Przed zawodami głównymi rozegrano bieg eliminacjny. Zwyciężył Alexander Jacobsson przed Axlem Lindborgiem i Alexandrą Svensson.

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip HjelmlandDackarna(3,3,3,3,3) 15
2Christoffer SelvinOrnarna(3,3,3,3,2) 14
3Emil MillbergElit Vetlanda(2,3,3,2,3) 13
4Henrik BergstromSkepparna(3,3,2,3,1) 12
5Andreas SvenssonIndianerna(3,2,2,1,3) 11
6Sebastian SelvinOrnarna(2,2,3,0,3) 10
7Anton WossIndianerna(1,1,2,3,w/u) 7
8Albin AnderssonOrnarna(2,w/u,1,2,2) 7
9Viktor OhlssonVargarna(1,2,1,1,1) 6
10Max BelsingSmederna(w,1,2,2,w) 5
11Axl LindborgElit Vetlanda(1,1,1,0,2) 5
12Alexander JacobssonSmederna(2,0,0,2,0) 4
13Philip OlofssonBysarna(1,0,0,1,2) 4
14Max RuthstromBysarna(0,1,1,w,1) 3
15Timothy TuressonDackarna(w,2,t,w,-) 2
16Elliot HolmSmederna(0,0,0,0,0) 0
17Alexandra SvenssonIndianerna(0,1) 1R

Mariestad - 9 sierpień (09.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1William BjorlingDackarna(3,3,3,2,3) 14
2Eric IvarssonOrnarna(3,3,2,3,2) 13
3Alexander WoentinElit Vetlanda(3,3,2,1,3) 12
4Joakim ChristensenDackarna(2,1,3,3,3) 12
5Jonathan GrahnIndianerna(2,2,2,3,2) 11
6Jakob KraftElit Vetlanda(u,3,3,2,2) 10
7Jesper PerssonMasarna(3,2,1,2,1) 9
8Noel WahlqvistSkepparna(2,0,w,3,3) 8+3
9Anton KarlssonSkepparna(1,2,3,2,w/u) 8+2
10Oskar OhliwLejonen(0,2,2,1,1) 6
11Jacob NilssonValsarna(1,1,1,0,2) 5
12Vilgot ErlandssonDackarna(2,1,1,0,0) 4
13Gottfrid ErlandssonDackarna(1,0,1,1,1) 4
14Jonas Karlsson-(1,1,u,1,0) 3
15Emil NilssonValsarna(0,0,0,0,0) 0
16Alexander RangeOrnarna(u,0) 0
17Henrik FernstromOrnarna(0,0,1) 1R




Odwiedziny (Visitors):
6951166


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl