Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1936-2014

Indywidualne Mistrzostwa Szwecji na Żużlu
(Swedish Individual Speedway Championship)
Individuelle Svenska Mästerskapen

Thanks to Wojciech Wilde and Jonas Sturebrnad.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1936Hans LarssonGoteborgFinał – 350ccm
1936Torsten SjobergHelsingborgFinał - 500ccm
1937Hans EngborgMllillaFinał – 350ccm
1937Torsten SjobergHelsingborgFinał – 500ccm
1938Borje HaagSigtunaFinał – 350ccm
1938Torsten SjobergHelsingborgFinał – 500ccm
1948Olle NygrenVargarnaFinał
1949Olle NygrenVargarnaFinał
1949Fritz LofqvistGetingarnaPółfinał
1949Sune KarlssonGetingarnaPółfinał
1949Olle NygrenVargarnaĆwierćfinał
1949Karl Ivar JanssonSMK SztokholmĆwierćfinał
1949Eskil CarlssonSMK SztokholmĆwierćfinał
1949Fritz LofqvistGetingarnaĆwierćfinał
1950Helge BrinkebackVargarnaFinał
1950Olle NygrenVargarnaPółfinał
1950Linus ErikssonFilbyternaPółfinał
1950Linus ErikssonFilbyternaĆwierćfinał
1950Erik OstblomGetingarnaĆwierćfinał
1950Gosta ZanderholmFilbyternaĆwierćfinał
1950Bertil CarlssonSMK SztokholmĆwierćfinał
1951Helge BrinkebackVargarnaFinał
1951Bo AnderssonGetingarnaPółfinał - Klasyfikacja końcowa
1951Lars ThaungDackarnaPółfinał 6
1951Bengt GustafssonDackarnaĆwierćfinał
1951Olle NygrenVargarnaĆwierćfinał
1951Harry LundbergerMonarkernaĆwierćfinał
1951Eskil CarlssonMonarkernaĆwierćfinał
1951Dick WeiderFilbyternaĆwierćfinał
1952Gote OlssonIndianernaFinał
1952Gote OlssonIndianernaPółfinał - Klasyfikacja końcowa
1952Joel JanssonSmedernaPółfinał - Klasyfikacja końcowa
1952Gote OlssonIndianernaPółfinał 5
1952Borje OlssonKuggarnaĆwierćfinał
1952Olle NygrenVargarnaĆwierćfinał
1952Bo AnderssonGetingarnaĆwierćfinał
1952Rune AnderssonKuggarnaĆwierćfinał
1952Ove FundinFilbyternaĆwierćfinał
1952Rune SormanderDackarnaĆwierćfinał
1953Goran NorlenKaparnaFinał
1955Rune SormanderDackarnaFinał
1956Ove FundinFilbyternaFinał
1957Ove FundinFilbyternaFinał
1958Rune SormanderDackarnaFinał
1959Rune SormanderDackarnaFinał
1960Ove FundinKaparnaFinał
1961Bjorn KnutssonVargarnaFinał
1962Ove FundinKaparnaFinał
1963Bjorn KnutssonVargarnaFinał
1964Ove FundinKaparnaFinał
1965Gote NordinGetingarnaFinał
1966Ove FundinKaparnaFinał
1967Ove FundinKaparnaFinał
1968Leif EnecronaGetingarnaFinał
1969Ove FundinKaparnaFinał
1970Ove FundinKaparnaFinał
1971Gote NordinKaparnaFinał
1972Anders MichanekGetingarnaFinał
1973Tommy JohanssonDackarnaFinał
1974Tommy JanssonSmedernaFinał
1975Anders MichanekGetingarnaFinał
1976Anders MichanekGetingarnaFinał
1977Bernt PerssonSmedernaFinał
1978Anders MichanekGetingarnaFinał
1979Jan AnderssonKaparnaFinał
1980Jan AnderssonKaparnaFinał
1981Jan AnderssonKaparnaFinał
1982Anders MichanekGetingarnaFinał
1983Tommy NilssonGetingarnaFinał
1984Jan AnderssonKaparnaFinał
1984Jimmy NilsenGetingarnaRunda kwalifikacyjna
1984Jan AnderssonKaparnaRunda kwalifikacyjna
1984Pierre BranneforsKaparnaRunda kwalifikacyjna
1985Erik StenlundGetingarnaFinał
1986Per JonssonGetingarnaFinał
1987Per JonssonGetingarnaFinał
1988Per JonssonBysarnaFinał
1989Peter KarlssonOrnarnaFinał
1990Tony RickardssonSztokholmFinał
1991Peter KarlssonOrnarnaFinał
1992John CookIndianernaFinał
1993Per JonssonGetingarnaFinał
1994Tony RickardssonValsarnaFinał
1995Henrik GustafssonIndianernaFinał
1996Jimmy NilsenRospiggarnaFinał
1997Tony RickardssonValsarnaFinał
1998Tony RickardssonValsarnaFinał
1999Tony RickardssonMasarnaFinał
2000Henrik GustafssonIndianernaFinał
2001Tony RickardssonMasarnaFinał
2002Niklas KlingbergMasarnaFinał
2003Stefan DannoValsarnaFinał
2004Tony RickardssonMasarnaFinał
2005Tony RickardssonMasarnaFinał
2005Peter KarlssonMalillaPółfinał 1
2005Mikael MaxMalillaPółfinał 2
2006Andreas JonssonLuxo StarsFinał
2006Niklas KlingbergVargarnaEliminacje 1
2006Sebastian AldenMasarna AvestaEliminacje 2
2007Andreas JonssonDackarnaFinał
2007Peter KarlssonDackarnaPółfinał 2
2007Fredrik LindgrenDackarnaPółfinał 1
2008Magnus ZetterstromIndianernaFinał
2008Magnus ZetterstromIndianernaKwalifikacje
2008Ludvig LindgrenOrnarnaBieg kwalifikacyjny
2009Andreas JonssonDackarnaFinał
2009Mikael MaxSmedernaKwalifikacje
2010Andreas JonssonDackarnaFinał
2010Mikael MaxOrnarnaKwalifikacje
2011Andreas JonssonDackarnaFinał
2011David RuudLejonenPółfinał
2012Daniel NermarkValsarnaFinał
2012Linus SundstromPiraternaKwalifikacje
2013 Jonas Davidsson LejonenFinał
2013 Kim Nilsson RospiggarnaKwalifikacje
2014Thomas H. JonassonElit VetlandaFinał
2014Mikael MaxGnistornaKwalifikacje

1936

Goteborg - 13 wrzesień

Finał – 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans LarssonGoteborg- -
2Stellan StrandFristad- -
3Gunnar SkarinKungalv- -

Goteborg - 13 wrzesień

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Torsten SjobergHelsingborg- -
2Bertil CarlssonDjursholm- -
3Bertil SvenssonUlricehamn- -
4Hjalmar SohlbergMunkedal- -
5Waldemar MagnussonGislaved- -
6Hjalmar SohlbergMunkedal- -





1937

Trollhattan – 3 październik

Finał – 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans EngborgMllilla- -
2Arthur KarlssonGoteborg- -
3Gunnar SkarinKungalv- -

Trollhattan – 3 październik

Finał – 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Torsten SjobergHelsingborg-
2Evert FranssonKumla- -
3Einar LindqvistMotala- -
4Waldemar MagnussonGislaved- -
5Ragnar SunnqvistJonkoping- -





1938

Gavle – 18 wrzesień

Finał – 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Borje HaagSigtuna- -
2Thord LarssonSztokholm- -
3Erik BerglindSztokholm- -

Gavle – 18 wrzesień

Finał – 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Torsten SjobergHelsingborg- -
2Eskil CarlssonDjursholm- -
3Bertil CarlssonDjursholm- -





1939-1947

W latach 1939-1947 mistrzostwach Szwecji nie rozgrywano.







1948

Sztokholm - 15 październik.

Mistrzostwa te miały charakter nieoficjalny.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olle NygrenVargarna- 14
2Eskil CarlssonMonarkerna- 13
3Borje HaagMonarkerna- 13
4Linus ErikssonFilbyterna- 9
5Rune LarssonIndianerna- 9
6Sven LindholmIndianerna- 9
7Fritz LofqvistGetingarna- 8
8Gunnar HellqvistGriparna- 7
9Gosta ZanderholmFilbyterna- 7
10Harry LundbergerTigrarna- 6
11Folke SvahnGetingarna- 4R
12Einar LindqvistVargarna- 4
13Hans EngborgFilbyterna- 3
14Gunnar BooFilbyterna- 3
15Stig PrambergVargarna- 2R
16Lennart LundellGriparna- 2
17Erik BerglindGetingarna- 1
18Thord LarssonGetingarna- 1
19Gustaf BerglindGetingarna- 0R






1949

Sztohkolm - 21 październik (21.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olle NygrenVargarna(3,3,3,3,3) 15
2Sune KarlssonGetingarna(3,3,1,3,3) 13
3Einar LindqvistVargarna(2,3,3,2,2) 12+3
4Fritz LofqvistGetingarna(2,3,3,3,1) 12+2
5Stig PrambergVargarna(3,1,3,2,2) 11
6Eskil CarlssonSMK Stockholm(3,2,3,2,0) 10
7Linus ErikssonFilbyterna(1,2,1,2,3) 9
8Gunnar HellqvistGriparna(0,2,2,1,3) 8
9Helge BrinkebackVargarna(1,1,1,2,2) 7
10Borje HaagSMK Stockholm(2,R,2,1,2) 7
11Evert FranssonIndianerna(2,0,2,0,1) 5
12Joel JanssonGriparna(w,2,0,1,1) 4
13Lennart CarlstromVargarna(1,1,0,1,0) 3
14Ragnar FribergGEMA(1,0,0,0,1) 2
15Gosta KugelbergFilbyterna(0,1,1,0,0) 2
16Lennart LundellGriparna(0,0,0,0,0) 0

Goeteborg - 18 wrzesień (18.09).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fritz LofqvistGetingarna(3,3,3,3,3) 15
2Eskil CarlssonSMK Sztokholm- 14
3Linus ErikssonFilbyterna- 13
4Helge BrinkebackVargarna- 10
5Ragnar FribergGEMA- 10
6Lennart LundellGriparna- 9
7Joel JanssonGriparna- 9
8Einar LindqvistVargarna- 9
9Erik OstblomTigrarna- 7
10Hans DanielssonPiraterna- 5
11Lennart AstromVargarna- 5
12Erik BerglindGetingarna- 4
13Sven LindholmIndianerna- 3
14Hans HenricssonSMK Sztokholm- 3
15Stig EkbergSmalanningarna- 2R
16Dick WeiderFilbyterna- 0
17Gosta ZanderholmFilbyterna- 0

Linkoping - 18 wrzesień (18.09).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sune KarlssonGetingarna(3,3,3,3,3) 15
2Evert FranssonIndianerna- 14
3Stig PrambergVargarna- 12
4Gunnar HellqvistGriparna- 9
5Borje HaagSMK Sztokholm- 9
6Olle NygrenVargarna- 9
7Lennart CarlstromVargarna- 9
8Gosta KugelbergFilbyterna- 9
9Hans EngborgFilbyterna- 7
10Thord LarssonGetingarna- 6
11Rune SormanderSmalanningarna- 6
12Karl Ivar JanssonSMK Sztokholm- 5
13Harry LundbergerTigrarna- 4
14Axel JohanssonGriparna- 4
15Olle GronqvistGavle- 1.5
16Sture PerssonMalmo- 0.5

Motala - 6 czerwiec (06.06).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olle NygrenVargarna- 14
2Einar LindqvistVargarna- 14
3Gunnar HellqvistGriparna- 13
4Stig PrambergVargarna- 13
5Dick WeiderFilbyterna- 11
6Hans DanielssonPiraterna- 10
7Rune SormanderSmalanningarna- 9
8Hans EngborgFilbyterna- 7
9Bror SegerstromPiraterna- 6
10Lars Erik OsterbergSmalanningarna- 5
11Albin UttervikSMK Sztokholm- 5
12Lage JohnssonPiraterna- 4
13Sten JohanssonSmalanningarna- 4
14Allan LellkyPiraterna- 2
15Ake AhlqvistGEMA- 2
16Stig SilferMalmo- 1
17Harry PalmPiraterna- 0R

Gavle - 6 czerwiec (06.06).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Ivar JanssonSMK Sztokholm(3,3,3,3,3) 15
2Harry LundbergerTigrarna- 13
3Erik OstblomTigrarna- 12
4Olle GronqvistGavle- 11
5Gote BresterIndianerna- 10
6Lennart LundellGriparna- 9
7Erik BerglindGetingarna- 9
8Axel JohanssonGriparna- 8
9Folke BjornqvistTigrarna- 8
10Sven LindholmIndianerna- 6
11Sixten WesslenUppsala- 5
12Axel AhlgrenKoping- 4
13Ove NilssonOrion- 3
14John LarssonGavle- 3
15Stig BlomTigrarna- 2
16Rune GustafssonGriparna- 1
17Bertil CarlssonSMK Sztokholm- 0

Orebro - 6 czerwiec (06.06).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eskil CarlssonSMK Sztokholm(3,3,3,3,3) 15
2Evert FranssonIndianerna- 13
3Thord LarssonGetingarna- 12
4Bertil AnderssonGetingarna- 11
5Lennart CarlstromVargarna- 10
6Sune KarlssonGetingarna- 10
7Curt LindholmIndianerna- 9
8Gosta KugelbergFilbyterna- 8
9Joel JanssonGriparna- 7
10Gustaf BerglindGetingarna- 6
11Conny LofgrenPiraterna- 5
12Gosta JonssonGriparna- 4
13Stig KarlssonPiraterna- 4
14Gunnar BooFilbyterna- 3
15Sven FaldtPiraterna- 2
16Axel RedenKoping- 1

Vaxjo - 5 czerwiec (05.06).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fritz LofqvistGetingarna(3,3,3,3,3) 15
2Linus ErikssonFilbyterna- 13
3Borje HaagSMK Sztokholm- 11
4Lennart AstromVargarna- 10
5Helge BrinkebackVargarna- 10
6Hans HenricssonSMK Sztokholm- 9
7Gosta ZanderholmFilbyterna- 9
8Sture PerssonMalmo- 9
9Ove BraunSmalanningarna- 8
10Stig EkbergSmalanningarna- 6
11Ragnar FribergGEMA- 6
12Ingvar AnderssonMalmo- 4
13Lennart ErikssonVargarna- 4
14John MollerMalmo- 2
15Seth LindvallVargarna- 1
16Gunnar NordvallSmalanningarna- 1R
17Ake GustavssonSmalanningarna- 1R





1950

Sztokholm - 20 październik (20.10).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Helge BrinkebackVargarna(3,3,3,3,u) 12+3
2Eskil CarlssonSMK Sztokholm(2,2,3,3,2) 12+3
3Linus ErikssonFilbyterna(1,3,3,2,3) 12+1
4Evert FranssonIndianerna(3,0,2,3,3) 11
5Harry LundbergerGriparna(2,3,1,2,2) 10
6Rune SormanderDackarna(0,3,2,2,3) 10
7Gote OlssonIndianerna(3,1,w/u,3,2) 9
8Sune KarlssonGetingarna(2,1,3,u,3) 9
9Gosta KugelbergFilbyterna(2,2,1,1,2) 8
10Olle NygrenVargarna(3,2,w/u,-,-) 5
11Hans DanielssonPiraterna(0,2,2,0,0) 4
12Bengt GustafssonDackarna(0,0,2,1,1) 4
13Lennart AstromVargarna(1,1,0,1,1) 4
14Gunnar NordvallDackarna(0,0,1,1,1) 3
15Einar LindqvistVargarna(1,1,1,0,0) 3
16Kjell CarlssonFilbyterna(1,u,u,0,u) 1
17Gosta ZanderholmFilbyterna(2,1) 3R
18Lars Erik OsterbergDackarna- nsR
18Erik OstblomGetingarna- nsR
18Hans HenricssonMonarkerna- nsR

Vaxjo - 13 sierpień (13.08).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olle NygrenVargarna(3,3,3,3,3) 15
2Sune KarlssonGetingarna- 11
3Helge BrinkebackVargarna- 11
4Eskil CarlssonMonarkerna- 10
5Kjell CarlssonFilbyterna- 10
6Bengt GustafssonDackarna- 10
7Hans DanielssonPiraterna- 9
8Lennart AstromVargarna- 9
9Gosta ZanderholmFilbyterna- 9
10Lars Erik OsterbergDackarna- 6
11Hans EngborgDackarna- 4
12Rune LarssonIndianerna- 4
13Carl Johan HultmanKuggarna- 4
14Joel JanssonGriparna- 3
15Ove HallbergMonarkerna- 3
16Conny LofgrenPiraterna- 1

Kumla - 13 sierpień (13.08).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Linus ErikssonFilbyterna- 15
2Evert FranssonIndianerna- 13
3Einar LindqvistVargarna- 12
4Gunnar NordvallDackarna- 9
5Rune SormanderDackarna- 9
6Gote OlssonIndianerna- 8
7Gosta KugelbergFilbyterna- 8
8Harry LundbergerGriparna- 8
9Hans HenricssonMonarkerna- 6
10Erik OstblomGetingarna- 6
11Bertil CarlssonMonarkerna- 6
12Ove Lundell-- 6
13Gote ChristianssonGetingarna- 4
14Gunnar HellqvistGriparna- 3
15Sven LindholmIndianerna- 3R
16Rune GustavssonGriparna- 2
17Lars FalkKuggarna- 1R

Norkopping - 30 czerwiec (30.06).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Linus ErikssonFilbyterna(3,3,3,3,3) 15
2Einar LindqvistVargarna(3,3,3,2,2) 13
3Lennart AstromVargarna(3,3,2,1,3) 12
4Evert FranssonIndianerna(3,2,3,1,2) 11
4Bengt GustafssonDackarna(2,0,3,3,3) 11
4Gösta KugelbergFilbyterna(2,1,3,3,2) 11
4Ove HallbergSMK Sztokholm(1,3,2,2,3) 11
8Gunnar NordvallDackarna(1,2,2,2,1) 8
9Conny LofgrenPiraterna(2,2,1,1,1) 7
10Hans EngborgDackarna(2,2,2,0,0) 6
11Arne HolmqvistRonneby MK(1,1,1,1,0) 4
12Ingvar AnderssonDackarna(0,0,1,2,1) 4
13Gunnar BooFilbyterna(1,1,0,0,-) 2
14Sture PerssonMK Tandstiftet(0,0,0,u,2) 2
15Gote BresterVikingarna(0,1,w,-,-) 1
16Stig EkbergSMK Nassjo(0,0,0) 0
17Seth LindwallVargarna(0,0,0,0,0) 0
18Bertil AnderssonGetingarna- 0
18John MollerMK Tandstiftet- ns
18Karl Ivar JanssonSMK Sztokholm- ns
18Sten JohanssonDackarna- ns

Avesta - 28 maj (28.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik OstblomGetingarna(3,3,3,3,3) 15
2Eskil CarlssonSMK Sztokholm- 14
3Sune KarlssonGetingarna- 13
4Joel JanssonGriparna- 11
5Gunnar HellqvistGriparna- 10
6Gote ChristianssonGetingarna- 9
7Ove LundellSala- 8
8Curt HalbergIndianerna- 8
9Hans HenricssonSMK Sztokholm- 7
10Lars FalkKuggarna- 7
11Sven LindholmIndianerna- 6
12Lennart LundellGriparna- 4
13Henning EngstromSkelleftea- 3
14Ove NilssonSMK Sztokholm- 2
15Alvar StrandbergDalarna- 0

Falkoping - 28 maj (28.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gosta ZanderholmFilbyterna(3,3,3,3,3) 15
2Olle NygrenVargarna- 14
3Hans DanielssonPiraterna- 13
4Rune LarssonIndianerna- 11
5Rune SormanderDackarna- 10
6Carl Johan HultmanKuggarna- 9
7Lars Erik OsterbergDackarna- 9
8Kjell CarlssonFilbyterna- 9
9Gote OlssonIndianerna- 8
10Bror SegerstromIndianerna- 6
11Kurt WinbergSaxarna- 6
12Enar CarlssonDackarna- 6
13Stellan StrandhSaxarna- 4
14Gosta KilestadKanonerna- 2
15Sven FalkebySkovde- 0
16Dick WeiderFilbyterna- 0
17Bjorn DavidssonFalkarna- 0

Handen - 28 maj (28.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bertil CarlssonSMK Sztokholm- 14
2Lennart CarlstromVargarna- 13
3Harry LundbergerGriparna- 12
4Helge BrinkebackVargarna- 12
5Stig PrambergVargarna- 10
6Rune GustafssonGriparna- 10
7Ove BodinGriparna- 9
8Lennart ErikssonVargarna- 7+3
9Bertil AnderssonGetingarna- 7+2
10Erik BerglindSMK Sztokholm- 6
11Arne HedmanGetingarna- 6
12Albin UttervikSMK Sztokholm- 5
13Borje HaagSMK Sztokholm- 3
14Erik WidmanTigarna- 2
15Ivan HaggSMK Sztokholm- 1
16Thord LarssonGetingarna- 0





1951

Sztokholm - 12 październik (12.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Helge BrinkebackVargarna3,3,3,3,3 15
2Gote OlssonIndianerna2.3.2.3.3 13+3
3Sune KarlssonGetingarna3,3,3,1,3 13+2
4Joel JanssonSmederna3,2,3,1,2 11
5Gunnar KarlssonVargarna1,3,2,2,1 9
6Bert LindarwSmederna2,1,3,2,1 9
7Einar LindqvistVargarna3,0,0,3,3 9
8Dan ForsbergVargarna2,2,0,2,2 8
9Bo AnderssonGetingarnau,1,1,2,2 6
10Lennart CarlstromVargarna1,0,3,1,1 6
11Rune GustafssonMunkarna1,2,1,1,u 5
12Lars ThaungDackarna2,0,1,2,0 5
13Olle SegerstromSmederna1,2,w,w,1 4
14Lennart ErikssonSmederna0,1,2,0,0 3
15Bengt GustafssonDackarnaw,0,1,0,2 3
16Lars E. OsterbergDackarna0,1,0,0,0 1

6 rund: Goeteborg - 16 czerwiec, Avesta - 17 czerwiec (17.06), Malilla - 7 lipiec (07.07), Linkoping - 27 lipiec (27.07), Boras - 27 lipiec (27.07), Norrkoping - 3 sieprień (03.08).

Awans do finału wywalczyła czołowa szesnastka.

Półfinał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bo AnderssonGetingarna- 38
2Olle NygrenVargarna- 37
3Rune SormanderDackarna- 35
3Sune KarlssonGetingarna- 35
5Eskil CarlssonMonarkerna- 32
6Dan ForsbergVargarna- 31
7Kjell CarlssonFilbyterna- 30
7Olle SegerstromSmederna- 30
9Helge BrinkebackVargarna- 29
10Stig PrambergVargarna- 28
10Lennart CarlstromVargarna- 28
12Lars ThaungDackarna- 27
12Dick WeiderFilbyterna- 27
14Lars Erik OsterbergDackarna- 25
14Bengt GustafssonDackarna- 25
14Joel JanssonSmederna- 25
17Bert LindarwSmederna- 24
18Gosta ZanderholmFilbyterna- 23
18Einar LindqvistVargarna- 23
20Bertil Carlsson IIMonarkerna- 18
21Rune GustafssonMunkarna- 15
21Lennart ErikssonSmederna- 15
23Gote OlssonIndianerna- 14
23Gunnar KarlssonVargarna- 14
25Harry LundbergerMonarkerna- 13
26Sten JohanssonDackarna- 12
27Gunnar HellqvistSmederna- 10
28Karl Ivar JanssonMonarkerna- 9
29Erik OstblomGetingarna- 7
30Thorsten CarlssonFilbyterna- 5
30Bertil AnderssonGetingarna- 5
32Ake LindqvistGetingarna- 4
32Ingvar AnderssonHyllingarna- 4
32Ake LindbergIndianerna- 4
35Georg HellgrenIndianerna- 3
35Lennart AstromVargarna- 3
37Olle GronqvistFolkare- 2
37Lars PetterssonVikingarna- 2
39Carl Johan HultmanVikingarna- 1
40Goran AnderssonVikingarna- 0

Norrkoping - 3 sierpień (03.08).

Półfinał 6

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars ThaungDackarna(3,3,3,3,3) 15
2Olle SegerstromSmederna(3,2,2,3,2) 12
3Eskil CarlssonMonarkerna(3,2,1,3,2) 11
4Lars Erik OsterbergDackarna(3,0,2,3,3) 11
5Joel JanssonSmederna(2,2,2,2,2) 10
6Dan ForsbergVargarna(0,3,3,2,1) 9
7Gosta ZanderholmFilbyterna(2,2,1,3,1) 9
8Lennart CarlstromVargarna(0,3,2,3,0) 8
9Dick WeiderFilbyterna(1,3,0,1,3) 8
10Einar LindqvistVargarna(2,w,2,0,3) 7
11Lennart ErikssonSmederna(1,1,1,2,0) 5
12Bertil AnderssonGetingarna(2,1,1,0,1) 5
13Gunnar HellqvistSmederna(0,1,0,1,2) 4
14Lennart AstromVargarna(1,1,0,1,0) 3
15Harry LundbergerMonarkerna(1,0,1,0,0) 2
16Thorsten CarlssonFilbyterna(0,0,0,0,1) 1

Arlov - 13 maj (13.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bengt GustafssonDackarna- 14
2Olle SegerstromSmederna- 14
3Rune SormanderDackarna- 13
4Lars ThaungDackarna- 13
5Sven LindholmIndianerna- 10
6Ingvar AnderssonHyllingarna- 9
7Sten JohanssonDackarna- 9
8Gote BresterVikingarna- 6
9Ragnar FribergIndianerna- 6
10Gosta KugelbergFilbyterna- 6
11Kurt PahlssonVetlanda- 6
12Bengt NilssonDackarna- 5
13Allan NilssonDackarna- 4
14Billy AnderssonSaxarna- 2
15Sture PerssonHyllingarna- 2
16Rune PetterssonDackarna- 1

Sztokholm - 13 maj (13.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olle NygrenVargarna(3,3,3,3,3) 15
2Bo AnderssonGetingarna- 14
3Gote OlssonIndianerna- 13
4Einar LindqvistVargarna- 12
5Ake LindbergIndianerna- 10
6Rune GustafssonMunkarna- 9
7Lennart ErikssonSmederna- 9
8Goran AnderssonVikingarna- 8
9Lars PetterssonVikingarna- 8
10Rune StenstromGetingarna- 5
11Hans HenricssonMonarkerna- 4
12Albin UttervikMonarkerna- 3
13Arne HedmanMunkarna- 3
14Tage NyholmMonarkerna- 3
15Bernt NilssonMonarkerna- 2
16Lennart AnderssonMunkarna- 1
17Evert HäggIndianerna- 0
18Folke NyvertzVesslorna- 0

Mariestad - 13 maj (13.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harry LundbergerMonarkerna- 13
2Kjell CarlssonFilbyterna- 13
3Sune KarlssonGetingarna- 13
4Stig PrambergVargarna- 11
5Bert LindarwSmederna- 11
6Karl Ivar JanssonMonarkerna- 9
7Gunnar HellqvistSmederna- 8
8Georg HellgrenIndianerna- 8
9Carl Johan HultmanVikingarna- 8
10Gote JohannessonSaxarna- 7
11Bengt HakanssonFalkarna- 5
12Rune ClaessonIndianerna- 4
13Sven SkoglundSmederna- 4
14Per Thage SvenssonFalkarna- 3
15Kurt WinbergSaxarna- 1
16Sven Erik RobertssonIndianerna- 1
17Ragnar LarssonMariestad- 0

Sandviken - 13 maj (13.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eskil CarlssonMonarkerna(3,3,3,3,3) 15
2Lennart CarlstromVargarna- 14
3Erik ÖstblomGetingarna- 13
4Gosta ZanderholmFilbyterna- 12
5Ake LindqvistGetingarna- 10
6Bertil AnderssonGetingarna- 8
7Olle GronqvistFolkare- 8
8Sven Ake BonnedahlUmea- 7
9Ove BodinSmederna- 6
10Ove NilssonMonarkerna- 6
11Gote ChristianssonGetingarna- 5
12Harald EngstromSkelleftea- 5
13Folke BjornqvistFolkare- 3
14Erik WidmanMonarkerna- 3
15Lennart LundellVesslorna- 3
16Curt HallbergIndianerna- 1
17Ove LundellFolkare- 0

Valdemarsvik - 13 maj (13.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dick WeiderFilbyterna(3,3,3,3,3) 15
2Bertil CarlssonMonarkerna- 12
3Helge BrinkebackVargarna- 12
4Joel JanssonSmederna- 12
5Lars Erik ÖsterbergDackarna- 11
6Dan ForsbergVargarna- 10
7Thorsten CarlssonFilbyterna- 10
8Gunnar KarlssonVargarna- 9
9Lars FalkIndianerna- 7
10Lennart AstromVargarna- 6
11Conny LofgrenPiraterna- 5
12Jan JohnssonPiraterna- 4
13Hans EngborgDackarna- 3
14Yngve BengtssonPiraterna- 2
15Gunnar JohanssonFilbyterna- 2
16Gosta KilestadSolkatterna- 0


1952

Sztokholm - 24 październik (24.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gote OlssonIndianerna3,3,3,3,2 14+3
2Sune KarlssonGetingarna3,3,2,3,3 14+2
3Bert LindrawSmederna3,3,1,3,3 13
4Olle NygrenVargarna3,3,u,3,3 12
5Stig PrambergVargarna2,1,3,2,3 11
6Bengt NilssonKaparna2,2,2,2,1 9
7Joel JanssonSmederna2,u,2,2,2 8
8Rune SormanderDackarna1,2,1,1,2 7
9Einar LindqvistVargarna1,1,2,1,2 7
10Bo AnderssonGetingarna2,2,1,w,1 6
11Ake LindqvistGetingarnaw,2,3,w,0 5
12Ove FundinFilbyternau,1,3,0,0 4
13Kjell CarlssonKaparna0,0,1,2,1 4
14Bernt NilssonMonarkerna1,1,0,1,0 3
15Georg AnderssonGetingarna0,0,0,1,1 2
16Gosta ZanderholmFilbyterna0,0,0,0,0 0
17Ove BodinSmederna- nsR
17Linus ErikssonFilbyterna- nsR

Półfinał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gote OlssonIndianerna- 27
1Joel JanssonSmederna- 27
3Rune SormanderDackarna- 26
4Kjell CarlssonKaparna- 24
4Bert LindarwSmederna- 24
6Ake LindqvistGetingarna- 23
7Goran AnderssonVikingarna- 22
8Olle NygrenVargarna- 21
8Einar LindqvistVargarna- 21
10Gosta ZanderholmFilbyterna- 20
10Bo AnderssonGetingarna- 20
10Sune KarlssonGetingarna- 20
10Bernt NilssonMonarkerna- 20
10Ove BodinSmederna- 20
10Stig PrambergVargarna- 20
16Linus ErikssonFilbyterna- 19
16Georg AnderssonGetingarna- 19
18Ove FundinFilbyterna- 18
18Bengt NilssonKaparna- 18
18Olle AnderssonVikingarna- 18
21Lars ThaungDackarna- 17
22Lars Erik OsterbergDackarna- 16
22Jan JohnssonFilbyterna- 16
24Evert FranssonIndianerna- 15
25Thorsten CarlssonFilbyterna- 14
25Helge BrinkebackVargarna- 14
27Bengt GustafssonDackarna- 13
27Olle Andersson IVKnallarna- 13
27Bertil Carlsson IIMonarkerna- 13
27Eskil CarlssonMonarkerna- 13
27Lars PetterssonVikingarna- 13
32Borje OlssonKuggarna- 11
32Georg HellgrenIndianerna- 11
32Harry LindgrenIndianerna- 11
32Curt HallbergIndianerna- 11
36Sven SkoglundSmederna- 9
36Karl Ivar JanssonMonarkerna- 9
36Rune AnderssonKuggarna- 9
36Per SjoholmIndianerna- 9
36Sven LindholmIndianerna- 9
41Harald EineskogKaparna- 8
41Gunnar JohanssonFilbyterna- 8
43Erik OstblomGetingarna- 7
44Harry LundbergerVikingarna- 5
45Ragnar NilssonVikingarna- 4
45Lars OhlenObacka- 4
45William LundqvistBurtrask- 4
48Arne HedmanVikingarna- 3
49Per HollanderKavaljererna- 2
50Hans EngborgDackarna- 1
50Karl Erik WingqvistKnallarna- 1

Norrkoping - 4 lipiec (04.07).

Półfinał 5

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gote OlssonIndianerna(3,3,3,3,3) 15
2Ake LindqvistGetingarna(3,2,3,3,3) 14
3Rune SormanderDackarna(2,2,2,3,3) 12
4Bengt NilssonKaparna(2,3,0,3,2) 10
5Einar LindqvistVargarna(1,0,2,3,3) 9
6Thorsten KarlssonFilbyterna(1,0,3,2,2) 8
6Helge BrinkebackVargarna(3,3,1,w,1) 8
6Stig PrambergVargarna(3,w,2,1,2) 8
9Lars Erik OsterbergDackarna(1,1,2,1,2) 7
9Ove BodinSmederna(2,1,1,2,1) 7
11Per SjoholmIndianerna(0,2,2,1,1) 6
11Georg HellgrenIndianerna(1,3,1,0,1) 6
13Rune AnderssonKuggarna(0,2,0,2,0) 4
13Lars ThaungDackarna(2,1,1,w,0) 4
15Per HollanderKavaljererna(0,1,0,0,0) 1
15Ragnar NilssonVikingarna(0,0,0,1,0) 1

Koping -24 maj (24.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Borje OlssonKuggarna- 12
2Gunnar KarlssonVargarna- 12
3Olle Andersson IVKnallarna- 11
4Georg HellgrenIndianerna- 10
5Curt HallbergIndianerna- 9
6Evert FranssonIndianerna- 9
7Per SjoholmIndianerna- 9
8Rune GustafssonKaparna- 9
9Helge BrinkebackVargarna- 8
10Lars FalkKuggarna- 7
11Evert HaggIndianerna- 7
12Conny LofgrenVargarna- 6
13Lars Erik AnderssonSmederna- 5
14Sven FalkebyKnallarna- 2

Motala - 14 maj (14.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olle NygrenVargarna(3,3,3,3,3) 15
2Sven SkoglundSmederna- 13
3Gosta ZanderholmFilbyterna- 12
4Bert LindarwSmederna- 11
5Jan JohnssonFilbyterna- 9
6Bengt NilssonKaparna- 8
7Lennart CarlstromVargarna- 8
8Thorsten CarlssonFilbyterna- 7
9Arne HedmanVikingarna- 7
10Ove NilssonMonarkerna- 6
11Bertil CarlssonMonarkerna- 5
12Bjorn DavidssonKnallarna- 5
13Gote ChristianssonGetingarna- 4
14Borje StridhVikingarna- 3
15Sven Ake JohanssonKnallarna- 3
16Rune WikgrenGarvarna- 3R
17Stig KarlssonVikingarna- 0
18Karl Axel ErikssonVikingarna- 0R

Goeteborg - 11 maj (11.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bo AnderssonGetingarna(3,3,3,3,3) 15
2Kjell CarlssonKaparna- 12
3Harry LindgrenIndianerna- 12
4Harald EineskogKaparna- 11
5Sven LindholmIndianerna- 10
6Lars PetterssonVikingarna- 10
7Per HollanderKavaljererna- 8
8Einar LindqvistVargarna- 7
9Per Thage SvenssonKnallarna- 7
10Rune ClaessonKaparna- 6
11Sten JohanssonDackarna- 5
12Bengt LjungstromIndianerna- 5
13Gote JohannessonKnallarna- 5
14Enar CarlssonDackarna- 3
15Kurt WinbergKnallarna- 2
16Lennart ArnhamKaparna- 2
17Evert AnderssonDackarna- 0

Gavle - 11 maj (11.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune AnderssonKuggarna- 13
2Gote OlssonIndianerna- 12
3Erik OstblomGetingarna- 12
4Lars Erik OsterbergDackarna- 12
5Bertil Carlsson IIMonarkerna- 11
6Harry LundbergerVikingarna- 10
7Linus ErikssonFilbyterna- 10
8Georg AnderssonGetingarna- 7
9Karl Ivar JanssonMonarkerna- 6
10Olle BrenniusMunkarna- 6
11Birger ForsbergMonarkerna- 6
12Olle GronqvistKuggarna- 5
13Lars HebertKuggarna- 4
14Lars Erik GevertVikingarna- 3
15Tage NyholmGarvarna- 1
16Lennart AnderssonMunkarna- 1
17Henning EngstromSkelleftea- 1

Eslov - 11 maj (11.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinFilbyterna- 13
2Gunnar JohanssonFilbyterna- 13
3Goran AnderssonVikingarna- 11
4Ove BodinSmederna- 10
5Stig PrambergVargarna- 10
6Lars ThaungDackarna- 10
7Bengt GustafssonDackarna- 9
8Joel JanssonSmederna- 9
9Hans EngborgDackarna- 8
10Allan NilssonKaparna- 6
11Lennart ErikssonVargarna- 5
12Lars WilliamssonDackarna- 4
13Hans DahlstromStenbockarna- 3
14Goran NorlenKaparna- 3
15Bror SegerstromKavaljererna- 2
16Ingvar AnderssonStenbockarna- 1
17Allan LjungstrandFilbyterna- 1R

Butrask - 11 maj (11.05).

Uwaga ! Awans wywalczyło ośmiu zawodników.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SormanderDackarna(3,3,3,3,3) 15
2Ragnar NilssonVikingarna- 14
3Ake LindqvistGetingarna- 13
4Eskil CarlssonMonarkerna- 10
5Bernt NilssonMonarkerna- 10
6Sune KarlssonGetingarna- 9
7William LundqvistBurtrask- 8
8Olle AnderssonVikingarna- 7
9Bertil AnderssonFilbyterna- 6
10Lars OhlenObacka- 6
11Erik WestlundO-vik- 5
12Ake OstblomGetingarna- 5
13Tore JohanssonUmea- 4
14SvenAke BonnedahlVikingarna- 3
15Ingemar KarlssonUmea- 1
16Tage WinbladMedelpad- 1

1953

Sztokholm - 2 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Goran NorlenKaparna- 15
2Bert LindarwSmederna- 13
3Olle HeymanMonarkerna- 10+3
4Gote OlssonIndianerna- 10+2
5Rune SormanderDackarna- 10+1
6Per Tage SvensonFilbyterna- 9
7Georg DunebornGetingarna- 8
8Joel JanssonSmederna- 7
9Stig PrambergVargarna- 7
10Birger ForsbergMonarkerna- 6
11Kjell CarlssonKaparna- 6
12Bernt NilssonMonarkerna- 5
13Lars PetterssonIndianerna- 4
14Olle SegerstromSmederna- 3
15Sven FahlenMonarkerna- 2
16Dan ForsbergVargarna- 1R
17Sune KarlssonGetingarna- 0






1954

W sezonie 1954 rozegrano tylko cztery rundy kwalifikacyjne. Rundę piątą i szóstą z powodu opadów odwołano. Finał nie odbył się.







1955

Sztokholm - 30 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SormanderDackarna- 15
2Olle NygrenMonarkerna- 14
3Ove FundinFilbyterna- 12+3
4Kjell CarlssonKaparna- 12+2
5Dan ForsbergFilbyterna- 10
6Ulf EricssonMonarkerna- 10
7Joel JanssonIndianerna- 7
8Birger ForsbergMonarkerna- 5
9Per Olof SodermanGetingarna- 5
10Stig PrambergFilbyterna- 5
11Evert AnderssonDackarna- 5
12Georg DunebornGetingarna- 5
13Allan NilssonDackarna- 4
14Sven FahlenDackarna- 3
15Goran NorlenKaparna- 2
16Rune StenstromGetingarna- 1
17Bernt NilssonMonarkerna- 1R






1956

Goteborg - 5 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinFilbyterna- 14
2Lars PetterssonIndianerna- 12
3Per Olof SodermanFilbyterna- 11+3
4Olle NygrenMonarkerna- 11+2
5Stig PrambergFilbyterna- 10
6Per Tage SvenssonFilbyterna- 10
7Rune SormanderDackarna- 9
8Ulf EricssonMonarkerna- 9
9Birger ForsbergMonarkerna- 8
10Olle SegerstromKaparna- 8
11Olle Andersson IIIndianerna- 6
12Dan ForsbergFilbyterna- 5
13Thorvald KarlssonDackarna- 3
14Thorsten CarlssonDackarna- 2
15Joel JanssonIndianerna- 1
16Arne CarlssonKaparna- 1R
17Rune ClaessonKaparna- 0
18Olle AnderssonMonarkerna- 0R






1957

Sztokholm - 11 listopad

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinFilbyterna- 14+3
2Per Olof SodermanFilbyterna- 14+2
3Rune SormanderDackarna- 14+1
4Gote NordinGetingarna- 11
5Bernt NilssonMonarkerna- 10
6Dan ForsbergDackarna- 9
7Olle Segerstromkaparna- 8
8Arne CarlssonKaparna- 8
9Kaj Forsberggetingarna- 7
10Thorvald KarlssonDackarna- 6
11Bengt ErikssonGetingarna- 6
12Joel JanssonVargarna- 4R
13Thorsten CarlssonFilbyterna- 3
14Olle AnderssonIndianerna- 1
15Roger ForsbergKaparna- 1
16Alf JonssonDackarna- 1
17Goran NorlenKaparna- 0
18Allan NilssonDackarna- nsR
18Olle NygrenMonarkerna- nsR
18Birger ForsbergMonarkerna- nsR






1958

Sztokholm - 3 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SormanderDackarna- 15
2Olle NygrenMonarkerna- 13+3
3Ove FundinKaparna- 13+2
4Per Olof Sodermanvargarna- 11
5Joel Janssonvargarna- 9
6Allan NilssonDackarna- 8
7Bert LindarwVargarna- 8
8Rune ClaessonFilbyterna- 7
9Goran NorlenMonarkerna- 7
10Bernt NilssonMonarkerna- 7
11Alf JonssonDackarna- 7
12Thorvald KarlssonDackarna- 6
13Olle AnderssonFilbyterna- 6
14Bjorn Knutssonvargarna- 6
15Olle SegerstromVargarna- 3
16Per Tage SvenssonFilbyterna- 1
17Bengt ErikssonGetingarna- 0R
18Gote NordinGetingarna- nsR






1959

Goteborg - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SormanderDackarna- 15
2Ove FundinKaparna- 14
3Olle NygrenMonarkerna- 13
4Evert AnderssonDackarna- 11
5Arne CarlssonKaparna- 10
6Ulf EricssonMonarkerna- 7
7Goran CarlssonKaparna- 7
8Allan NilssonDackarna- 7
9Per Tage Svenssonvargarna- 7
10Kjell WLreniusMonarkerna- 6
11Hans HallbergGetingarna- 4
12Stig PrambergVargarna- 4
13Alf JonssonDackarna- 4
14Olle SegerstromKaparna- 4
15Ake AnderssonDackarna- 3
16Soren SjostenFolkare- 2
17Joel Janssonvargarna- 1R






1960

Sztokholm - 30 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinKaparna- 15
2Bjorn KnutssonVargarna- 14
3Curt NyqvistMonarkerna- 13
4Olle NygrenVargarna- 12
5Rune SormanderDackarna- 10
6Per Tage SvenssonVargarna- 9
7Hans HallbergGetingarna- 8
8Joel JanssonVargarna- 7
9Goran CarlssonKaparna- 7
10Ake AnderssonDackarna- 7
11Olle SegerstromKaparna- 5
12Thorvald KarlssonDackarna- 4
13Gote NordinGetingarna- 3
14Curt EldhVargarna- 3
15Bernt NilssonMonarkerna- 1
16Agnar StenlundGetingarna- 0
17Leif LarssonMonarkerna- 0R






1961

Sztokholm - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjorn KnutssonVargarna- 15
2Leif LarssonMonarkerna- 13
3Rune SormanderDackarna- 12
4Ove FundinKaparna- 11
5Per Tage SvenssonVargarna- 10
6Evert AnderssonDackarna- 10
7Bernt NilssonMonarkerna- 8
8Hans HallbergGetingarna- 8
9Curt EldhVargarna- 7
10Arne CarlssonKaparna- 7
11Soren SjostenVargarna- 6
12Joel JanssonVargarna- 5
13Bengt BranneforsKaparna- 3
14Ake AnderssonDackarna- 2
15Inge GustavssonDackarna- 2
16Goran NorlenMonarkerna- 1
17Thorvald KarlssonDackarna- 0R






1962

Goteborg - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinKaparna- 14+3
2Gote NordinGetingarna- 14+2
3Soren SjostenVargarna- 13
4Bjorn KnutssonVargarna- 12
5Rune SormanderDackarna- 11
6Goran NorlenMonarkerna- 9
7Leif LarssonMonarkerna- 9
8Per Olof SodermanVargarna- 7
9Bengt BranneforsKaparna- 7
10Ake AnderssonDackarna- 5
11Per Tage SvenssonDackarna- 4
12Evert AnderssonDackarna- 4
13Bengt JanssonGetingarna- 3
14Kjell SvenssonMonarkerna- 3
15Olle NygrenVargarna- 2
16Willihard ThomssonFolkare- 1
17Curt EldhVargarna- 1R
18Bo H. LkanssonOrnarna- 0R






1963

Sztokholm - 4 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjorn KnutssonVargarna- 15
2Gote NordinGetingarna- 14
3Soren SjostenVargarna- 13
4Ove FundinKaparna- 12
5Per Olof SodermanVargarna- 10
6Olle NygrenVargarna- 9
7Bernt NilssonGetingarna- 9
8Bengt JanssonGetingarna- 6
9Leif LarssonGetingarna- 6
10Per Tage SvenssonDackarna- 6
11Sven SigurdOrnarna- 5
12Inge GustafssonDackarna- 5
13Arne CarlssonGetingarna- 4
14Willihard ThomssonMonarkerna- 3
15Ake AnderssonDackarna- 1
16Kjell SvenssonMonarkerna- 1R
17Leif EnecronaGamarna- 0
18Rune SormanderDackarna- nsR






1964

Sztokholm - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinKaparna- 14+3
2Rune SormanderDackarna- 14+2
3Bjorn KnutssonVargarna- 12
4Soren SjostenVargarna- 11
5Gote NordinGetingarna- 10
6Leif LarssonGetingarna- 10
7Per Tage SvenssonDackarna- 7
8Gunnar MalmqvistNjudungarna- 7
9Bernt NilssonGetingarna- 6
10Per Olof SodermanVargarna- 6
11Bengt JanssonGetingarna- 5
12Bo MagnussonKaparna- 5
13Bengt SvenssonOrnarna- 4
14Hans HolmqvistFolkare- 3
15Bo JosefssonNjudungarna- 3
16Curt EldhVargarna- 2
17Willihard ThomssonFolkare- 1R






1965

Sztokholm - 16 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gote NordinGetingarna- 14+3
2Ove FundinKaparna- 14+2
3Leif LarssonGetingarna- 13
4Per Olof SodermanVargarna- 11
5Bengt JanssonGetingarna- 10
6Leif EnecronaGamarna- 10
7Bo MagnussonKaparna- 8
8Bengt SvenssonOrnarna- 7
9Arne CarlssonGetingarna- 7
10Kurt WestlundFolkare- 7
11Bo JosefssonNjudungarna- 6
12Bengt BranneforsKaparna- 6
13Runo WedinVargarna- 3
14Nils RingstromTaxarna- 3R
15Sven SigurdOrnarna- 1
16Arne HanssonKaparna- 0
17Gunnar MalmqvistNjudungarna- 0
18Bjorn KnutssonVargarna- nsR
18Soren SjostenVargarna- nsR
18Per Tage SvenssonDackarna- nsR
18Curt EldhVargarna- nsR






1966

Sztokholm - 7 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinKaparna- 12
2Soren SjostenVargarna- 12
3Bengt JanssonGetingarna- 12
4Gote NordinGetingarna- 12
5Leif EnecronaGamarna- 12
6Leif LarssonGetingarna- 11
7Bjorn KnutssonVargarna- 10
8Hans HolmqvistTaxarna- 7R
9Per Olof SodermanVargarna- 6
10KarlE AnderssonKaparna- 6
11Bernt PerssonVargarna- 4
12Bengt SvenssonOrnarna- 4
13Torbjorn HarryssonVargarna- 4
14Bo MagnussonKaparna- 3
15Gunnar MalmqvistNjudungarna- 2
16Ake AnderssonNjudungarna- 2
17Bengt BranneforsKaparna- 1
18Arne CarlssonGetingarna- nsR
18Hans OlssonLejonen- nsR






1967

Goteborg - 10 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinKaparna- 14
2Bo JosefssonNjudungarna- 13
3Torbjorn HarryssonVargarna- 12
4Bengt BranneforsKaparna- 12
5Leif EnecronaGetingarna- 11
6Bengt JanssonGetingarna- 10
7Hans HolmqvistTaxarna- 9
8Bengt LarssonOrnarna- 7
9Bernt PerssonSmederna- 6
10Anders MichanekGetingarna- 6
11Therje HenrikssonLejonen- 5
12Per Olof SodermanVargarna- 5
13Olle NygrenVargarna- 3
14Tommy BergqvistTaxarna- 3
15Conny SamuelssonNjudungarna- 2
16Willy FribergLejonen- 1
17Karl E. AnderssonKaparna- nsR
17Gote NordinGetingarna- nsR






1968

Sztokholm - 13 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leif EnecronaGetingarna- 14
2Torbjorn HarryssonVargarna- 14
3Hans HolmqvistVargarna- 11
4Ove FundinKaparna- 10
5Anders MichanekGetingarna- 10
6Per Olof SodermanVargarna- 9
7Soren SjostenVargarna- 8
8Bengt JanssonGetingarna- 7
9Olle NygrenVargarna- 7
10Bengt LarssonOrnarna- 6
11Bo JosefssonNjudungarna- 6
12Bengt AnderssonGetingarna- 6
13Bernt PerssonSmederna- 5
14Runo WedinVargarna- 3
15Therje HenrikssonLejonen- 2
16Gunnar MalmqvistNjudungarna- 2
17Lars JanssonIndianerna- nsR






1969

Goteborg - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinKaparna- 14
2Gote NordinKaparna- 14
3Anders MichanekGetingarna- 13
4Hans HolmqvistMasarna- 10
5Lars JanssonIndianerna- 10
6Bengt LarssonOrnarna- 10
7Therje HenrikssonLejonen- 9
8Soren SjostenMasarna- 9
9Nils RingstromIndianerna- 5
10Leif EnecronaGetingarna- 5
11Bernt PerssonIndianerna- 5
12Bengt JanssonGetingarna- 4
13Christer LofqvistBysarna- 4
14Tommy BergqvistKaparna- 4
15Conny SamuelssonNjudungarna- 3
16Sven SigurdOrnarna- 1
17Torbjorn HarryssonVargarna- nsR






1970

Sztokholm - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinKaparna- 14
2Bernt PerssonIndianerna- 14
3Anders MichanekGetingarna- 13
4Leif EnecronaGetingarna- 12
5Gote NordinKaparna- 11
6Hans HolmqvistMasarna- 10
7Christer LofqvistBysarna- 8
8Tommy JohanssonDackarna- 8
9Per Olof SodermanVargarna- 6
10Jan SimensenLejonen- 6
11Therje HenrikssonLejonen- 6
12Per L. GerhardssonVargarna- 5
13Ragnar HolmFilbyterna- 3
14Bengt LarssonOrnarna- 3
15Ake AnderssonLejonen- 1
16Bengt BranneforsKaparna- 0
17Torbjorn KarlssonBysarna- 0R
18Claes LofstrandKaparna- 0R






1971

Sztokholm - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gote NordinKaparna- 14
2Anders MichanekGetingarna- 14
3Leif EnecronaGetingarna- 12
4Hans HolmqvistVargarna- 12
5Lars JanssonGetingarna- 11
6Tommy JohanssonBysarna- 11
7Jan SimensenLejonen- 8
8Bengt JanssonKaparna- 8
9Christer LofqvistBysarna- 7
10Bernt PerssonIndianerna- 6
11Soren SjostenBysarna- 5
12Bengt LarssonOrnarna- 4
13Sven I. SvenssonNjudungarna- 3
14Tommy JanssonSmederna- 3
15Lars L. AnderssonNjudungarna- 2
16Runo WedinVargarna- 0
17Ove FundinKaparna- nsR






1972

Boras - 29 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MichanekGetingarna- 15
2Bengt JanssonKaparna- 13
3Bernt PerssonIndianerna- 12
4Tommy JanssonSmederna- 12
5Hans HolmqvistVargarna- 11
6Christer LofqvistBysarna- 9
7Leif EnecronaGetingarna- 9
8Bo WirebrandNjudungarna- 8
9Christer SjostenSmederna- 8
10Tommy JohanssonDackarna- 7
11Jan SimensenLejonen- 7
12Bo MagnussonKaparna- 5
13Bo JosefssonLejonen- 3
14Berndt JohanssonBysarna- 3
15Lars JanssonGetingarna- 2
16Per Olof SodermanVargarna- 0
17Gote NordinSmederna- nsR






1973

Goteborg - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy JohanssonDackarna- 14
2Bo WirebrandNjudungarna- 13
3Tommy JanssonSmederna- 11
4Leif EnecronaGetingarna- 10
5Gote NordinSmederna- 10
6Berndt JohanssonBysarna- 9
7Stefan SalmonssonSmederna- 7
8Bernt PerssonIndianerna- 6
9Anders MichanekGetingarna- 6
10Lars JanssonValsarna- 6
11Karl E. ClaessonOrnarna- 6
12Tomas PetterssonVargarna- 5
13Willy KarlssonNjudungarna- 5
14Sven NilssonBysarna- 4
15Lars LarssonPiraterna- 4R
16Leif MellbergVikingarna- 3R
17Ragnar HolmFilbyterna- 1
18Bo JosefssonLejonen- 0
19Christer LofqvistBysarna- nsR
19Bengt JanssonSmederna- nsR






1974

Eskilstuna - 20 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy JanssonSmederna- 15
2Anders MichanekGetingarna- 14
3Tommy JohanssonDackarna- 13
4Christer SjostenLindarna- 11
5Bernt PerssonIndianerna- 11
6Hans HolmqvistIndianerna- 9
7Bengt JanssonSmederna- 9
8Stefan SalmonssonSmederna- 8
9Christer LofqvistBysarna- 6
10Lars L. AnderssonNjudungarna- 5
11Kall HaageLejonen- 5
12Lars JanssonValsarna- 5
13Berndt JohanssonBysarna- 3
14Eddie DavidssonValsarna- 3
15Stefan JohanssonNjudungarna- 2R
16Sven NilssonBysarna- 1
17Bengt LarssonOrnarna- 0
18Kenneth SelmossonKaparna- 0R
19Bo WirebrandNjudungarna- nsR






1975

Goteborg - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MichanekGetingarna- 15
2Hans HolmqvistIndianerna- 13
3Tommy JanssonSmederna- 13
4Bernt PerssonIndianerna- 13
5Soren KarlssonVargarna- 8
6Jan AnderssonKaparna- 8
7Bengt JanssonSmederna- 8
8Bo WirebrandNjudungarna- 7
9Jan SimensenDackarna- 7
10Stefan SalmonssonSmederna- 6
11Christer SjostenBysarna- 6
12Borje KlingbergOrnarna- 4
13Per L. GerhardssonIndianerna- 4
14Karl E. ClaessonOrnarna- 4
15Kenneth SelmossonKaparna- 3
16Berndt JohanssonBysarna- 1
17Richard HellsenGetingarna- 0R






1976

Vetlanda - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MichanekGetingarna- 15
2Bernt PerssonIndianerna- 14
3Christer LofqvistNjudungarna- 12
4Tommy NilssonGetingarna- 11
5Jan AnderssonKaparna- 11
6Bo WirebrandNjudungarna- 10
7Lars L. AnderssonNjudungarna- 9
8Karl E. ClaessonOrnarna- 6
9Richard HellsenGetingarna- 6
10Willy KarlssonNjudungarna- 6
11Stefan SalmonssonSmederna- 5
12Bengt JanssonSmederna- 5
13Soren KarlssonVargarna- 4
14Therje HenrikssonLejonen- 4
15Sven NilssonBysarna- 2
16Kenneth SelmossonKaparna- 0






1977

Kumla - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bernt PerssonSmederna- 15
2Tommy NilssonGetingarna- 14
3Soren KarlssonVargarna- 11
4Hans HolmqvistIndianerna- 11
5Bengt JanssonSmederna- 11
6Jan AnderssonKaparna- 10
7Christer SjostenBysarna- 10
8Thomas PetterssonVargarna- 10
9Karl E. ClaessonOrnarna- 6
10Tommy JohanssonDackarna- 6
11Jan JohanssonSkepparna- 6
12Per L. GerhardssonIndianerna- 4
13Bo WirebrandNjudungarna- 3
14Borje KlingbergOrnarna- 2
15Lars I. HultbergGamarna- 1
16Jan DavidssonPiraterna- 0
17Conny SamuelssonNjudungarna- 0R
18Bertil AnderssonDackarna- 0R
19Anders MichanekGetingarna- nsR






1978

Eskilstuna - 26 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MichanekGetingarna- 15
2Bengt JanssonSmederna- 13
3Bernt PerssonSmederna- 12
4Jan AnderssonKaparna- 12
5Bo WirebrandNjudungarna- 10
6Tommy NilssonGetingarna- 9
7Hans HolmqvistIndianerna- 8
8Gert CarlssonSmederna- 8
9Borje KlingbergOrnarna- 7
10Karl E. ClaessonOrnarna- 6
11Hans DanielssonLejonen- 6
12Richard HellsenGetingarna- 5
13Uno JohanssonNjudungarna- 4
14Ake FridellIndianerna- 4
15Lars I. HultbergGamarna- 1
16Per L. GerhardssonIndianerna- 0
17Lars EricssonIndianerna- 0R
18Christer SjostenBysarna- 0R
19Stefan SalmonssonSmederna- nsR






1979

Kumla - 25 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan AnderssonKaparna- 15
2Lillebr JohanssonIndianerna- 14
3Bernt PerssonSmederna- 13
4Borje KlingbergOrnarna- 12
5Hans HolmqvistIndianerna- 10
6Anders MichanekGetingarna- 9
7Lars L. AnderssonNjudungarna- 9
8Richard HellsenGetingarna- 8
9Bengt GustavssonLejonen- 6
10Ake AxelssonPiraterna- 4
11Stefan SalmonssonLejonen- 4
12Rolf SundbergVargarna- 4
13Uno JohanssonNjudungarna- 4
14Tommy JohanssonDackarna- 3
15Tommy NilssonGetingarna- 3
16Alf TrofastLejonen- 2R
17Bengt JanssonSkepparna- 0
18Christer SjostenBysarna- 0R
19Peter JohanssonDackarna- 0R






1980

Eskilstuna - 23 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan AnderssonKaparna- 13
2Borje KlingbergOrnarna- 13
3Hans DanielssonLejonen- 12
4Bo WirebrandNjudungarna- 11
5Bernt PerssonSmederna- 11
6Conny SamuelssonNjudungarna- 10
7Tommy NilssonGetingarna- 10
8Stefan SalmonssonLejonen- 9
9Gert CarlssonSmederna- 6
10Lillebr JohanssonIndianerna- 6
11KarlE ClaessonOrnarna- 4
12Bengt JanssonSkepparna- 4
13Lars RosbergLejonen- 4
14Borje RingVargarna- 3
15Peter JohanssonPiraterna- 1
16Rolf SundbergVargarna- 1
17Richard HellsenGetingarna- 1R






1981

Vetlanda - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan AnderssonKaparna- 15
2Hans DanielssonLejonen- 13
3Tommy NilssonGetingarna- 11
4Bjorn AnderssonKaparna- 11
5Anders MichanekGetingarna- 11
6Richard HellsenGetingarna- 10
7Anders ErikssonLejonen- 8
8Conny SamuelssonNjudungarna- 8
9Bernt PerssonSmederna- 7
10Ulf BlomqvistNjudungarna- 5
11Roger GustavssonNjudungarna- 4
12Bo WirebrandNjudungarna- 4
13Lennart BengtssonSmederna- 4
14Soren KarlssonIndianerna- 4
15Thomas HydlingGetingarna- 4
16Borje KlingbergOrnarna- 1






1982

Eskilstuna - 10 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MichanekGetingarna- 14
2Tommy NilssonGetingarna- 13
3Jan AnderssonKaparna- 12
4Richard HellsenGetingarna- 11
5Per JonssonGetingarna- 10
6Hans DanielssonLejonen- 10
7Lillebr JohanssonSolkatterna- 20
8Bernt PerssonSmederna- 7
9Uno JohanssonNjudungarna- 7
10Pierre BranneforsKaparna- 7
11KarlE ClaessonOrnarna- 6
12Bengt JanssonSkepparna- 5
13Borje KlingbergNjudungarna- 3
14Ulf BlomqvistNjudungarna- 3
15Conny SamuelssonNjudungarna- 1
16Kent BaarSolkatterna- 1






1983

Mariestad - 10 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy NilssonGetingarna- 15
2Jan AnderssonKaparna- 14
3Bjorn AnderssonKaparna- 11
4Jimmy NilsenGetingarna- 11
5Lillebr JohanssonSolkatterna- 9
6Anders MichanekGetingarna- 9
7Karl E. ClaessonOrnarna- 9
8Pierre BranneforsKaparna- 9
9Goran WalterssonNjudungarna- 8
10Uno JohanssonNjudungarna- 8
11Ulf BlomqvistNjudungarna- 5
12Anders KlingDackarna- 4
13Jan DavidssonOrnarna- 3
14Ake FridellIndianerna- 2
15Bengt JanssonRospiggarna- 2
16Conny SamuelssonNjudungarna- 1






1984

Karlstad - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan AnderssonKaparna- 14
2Jimmy NilsenGetingarna- 13
3Ulf BlomqvistNjudungarna- 12
4Tommy NilssonGetingarna- 11
5Pierre BranneforsKaparna- 11
6Anders MichanekGamarna- 10
7Lars AnderssonGamarna- 9
8Jan EricssonSolkatterna- 8
9Jan DavidssonIndianerna- 6
10Bengt JanssonRospiggarna- 5
11Kenneth NystromOrnarna- 5
12Conny IvarssonNjudungarna- 5
13Lillebr JohanssonSolkatterna- 5
14Per JonssonGetingarna- 4
15Ove OsterbergIndianerna- 2
16Alf TrofastNjudungarna- 0
17Patrik KarlssonVargarna- 0
18Mikael BlixtVargarna- nsR

Huddinge - 1 sierpień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jimmy NilsenGetingarna- 13
2Anders MichanekGamarna- 12
3Jan EricssonSolkatterna- 12
4Lars AnderssonGamarna- 11
5Bengt JanssonRospiggarna- 11
6Borje RingOrnarna- 9+3
7Per Ove GudmundssonGetingarna- 9+2
8Kjell NielsenIndianerna- 8
9Mikael MessingRospiggarna- 7
10Peder MessingRospiggarna- 6
11Gert CarlssonSmederna- 5
12Tommy LindgrenIndianerna- 5
13Soren BrolinGamarna- 5
14Dennis LofqvistBysarna- 5R
15Hans WahlstromVargarna- 1
16Mikael TeurnbergRospiggarna- 1
17Dennis JuhlenGetingarna- 1R
18Goran WalterssonNjudungarna- 0

Vetlanda - 29 lipiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan AnderssonKaparna(3,3,3,3,3) 15
2Mikael BlixtVargarna- 14
3Ulf BlomqvistNjudungarna- 13
4Conny IvarssonNjudungarna- 11
5Alf TrofastNjudungarna- 11
6Kenneth NystromOrnarna- 9
7Anders KlingKaparna- 7
8Tony OlssonBysarna- 7
9Hans DanielssonLejonen- 5
10Patrik AhlundLejonen- 5
11Mikael ReinholdssonFilbyterna- 5
12Christer RohlenIndianerna- 4
13Kent BjorkSolkatterna- 4
14Jorgen JohanssonSkepparna- 3
15Lars EricssonSolkatterna- 3
16Ake FridellIndianerna- 2
17Roger GustavssonNjudungarna- 2
18Tony GudbrandBrassarna- 0

Orebro - 27 lipiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pierre BranneforsKaparna- 14
2Per JonssonGetingarna- 12
3Patrik KarlssonVargarna- 12
4Lillebror JohanssonSolkatterna- 12
5Jan DavidssonIndianerna- 11
6Ove OsterbergIndianerna- 9
7Magnus JohanssonSmederna- 8
8Johan StaafPiraterna- 8
9Roger SundbergMasarna- 7
10Uno JohanssonNjudungarna- 6
11Borje KlingbergOrnarna- 6
12Johan ZackrissonVargarna- 5
13Mats LoofSolkatterna- 3
14Roger KarlssonSolkatterna- 2
15Tommy CelanderLejonen- 2
16Conny SamuelssonNjudungarna- 1
17Kari VirtaKaparna- 1





1985

Mllilla - 2 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik StenlundGetingarna- 12
2Tommy NilssonGetingarna- 11
3Jan AnderssonKaparna- 11
4Jimmy NilsenGetingarna- 11
5Conny IvarssonNjudungarna- 11
6Patrik KarlssonVargarna- 10
7Bengt JanssonRospiggarna- 10
8Kenneth NystromOrnarna- 9
9Pierre BranneforsKaparna- 7
10Peter NahlinGetingarna- 6
11Christer JonssonDackarna- 4
12Thomas EkNjudungarna- 4
13Lillebr JohanssonSolkatterna- 3
14Mikael TeurnbergRospiggarna- 3
15Roger SundbergBysarna- 3R
16Peder MessingRospiggarna- 2
17Mikael BlixtVargarna- 1






1986

Norrkoping - 6 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per JonssonGetingarna- 14
2Jan AnderssonVetlanda- 13
3Jimmy NilsenGetingarna- 11
4Peter NahlinSmederna- 10
5Christer RohlenIndianerna- 9
6Roland DannoIndianerna- 9
7Erik StenlundGetingarna- 9
8Conny IvarssonVetlanda- 8
9Patrik KarlssonVargarna- 7
10Lars AnderssonBysarna- 6
11Kenneth NystromVetlanda- 6
12Peter KarlssonOrnarna- 5
13Mikael RitterwallVetlanda- 4R
14Jorgen JohanssonDackarna- 3
15Borje RingOrnarna- 2
16Thomas EkVetlanda- 2R
17Mikael BlixtVargarna- 1
18Hans DanielssonLejonen- 1
19Tommy NilssonGetingarna- nsR
19Tony OlssonBysarna- nsR






1987

Goteborg - 29 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per JonssonGetingarna- 14
2Jan AnderssonVetlanda- 13
3Jimmy NilsenGetingarna- 11
4Dennis LofqvistBysarna- 11
5Erik StenlundGetingarna- 9
6Peter KarlssonOrnarna- 8
7Conny IvarssonVetlanda- 8
8Peter NahlinSmederna- 8
9Niklas KarlssonOrnarna- 8
10Christer RohlenIndianerna- 8
11Mikael RitterwallVetlanda- 7
12Roland DannoIndianerna- 6
13Johan StaafPiraterna- 4
14Conny SamuelssonVetlanda- 2
15Tommy LindgrenIndianerna- 2
16Henrik GustafssonIndianerna- 1
17Mikael BlixtVargarna- nsR






1988

Kumla - 27 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per JonssonBysarna- 15
2Roland DannoIndianerna- 12
3Peter NahlinSmederna- 12
4Jimmy NilsenSztokholm- 11
5Conny IvarssonVetlanda- 9
6Peter KarlssonOrnarna- 9
7Mikael BlixtIndianerna- 9
8Kenneth NystromVetlanda- 8
9Tony GudbrandOrnarna- 7
10Niklas KarlssonOrnarna- 7
11Christer RohlenIndianerna- 6
12Bo ArrhenSztokholm- 5
13Krister GardellIndianerna- 3
14Tony RickardssonSztokholm- 3
15Kristian HultgrenBysarna- 3
16Mikael TeurnbergRospiggarna- 1R
17Mikael RitterwallVetlanda- 0
18Dennis LofqvistBysarna- 0R






1989

Eskilstuna - 23 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonOrnarna- 13
2Mikael BlixtIndianerna- 13
3Per JonssonSztokholm- 12
4Erik StenlundSztokholm- 11
5Peter NahlinSmederna- 9
6Tony RickardssonSztokholm- 8
7Claes IvarssonVetlanda- 8
8Christer RohlenIndianerna- 8
9Jan AnderssonVetlanda- 7
10Joakim KarlssonSkepparna- 6
11Tomas KarlssonVargarna- 5
12Bo ArrhenSztokholm- 5
13Conny IvarssonVetlanda- 5
14Dennis LofqvistBysarna- 4
15Christer JonssonDackarna- 3
16Mikael TeurnbergRospiggarna- 3
17Jimmy NilsenSztokholm- nsR






1990

Sztokholm - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonSztokholm- 15
2Erik StenlundRospiggarna- 14
3Per JonssonSztokholm- 13
4Jimmy NilsenSztokholm- 10
5Peter NahlinSmederna- 10
6Peter KarlssonOrnarna- 9
7Jan AnderssonVetlanda- 8
8Dennis LofqvistBysarna- 8
9Mikael TeurnbergRospiggarna- 7
10Conny IvarssonVetlanda- 6
11Christer RohlenIndianerna- 6
12Jorgen JohanssonSkepparna- 5
13Niklas KarlssonOrnarna- 3
14Anders KlingDackarna- 2
15Stefan DannoIndianerna- 2
16Bo ArrhenSztokholm- 1R
17Henrik GustafssonIndianerna- 0
18Tony OlssonBysarna- nsR






1991

Vastervik - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonOrnarna- 13
2Peter NahlinSmederna- 13
3Per JonssonGetingarna- 12
4Claes IvarssonVetlanda- 12
5Tony RickardssonGetingarna- 10
6Joakim KarlssonSkepparna- 10
7Tony OlssonBysarna- 10
8Henrik GustafssonIndianerna- 8
9Jimmy NilsenGetingarna- 7
10Erik StenlundRospiggarna- 6
11Jorgen JohanssonSkepparna- 5
12Dennis LofqvistBysarna- 4
13Mikael TeurnbergRospiggarna- 3R
14Patrik KarlssonRospiggarna- 2
15Bo ArrhenGetingarna- 2
16Niklas KarlssonOrnarna- 2
17Stefan DannoIndianerna- 1
18Christer RohlenIndianerna- 0R
19Mikael BlixtIndianerna- nsR






1992

Mariestad - 6 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John CookIndianerna- 15
2Per JonssonGetingarna- 12
3Claes IvarssonVetlanda- 12
4Peter KarlssonOrnarna- 11
5Mikael MaxOrnarna- 10
6Tony RickardssonRospiggarna- 9
7Peter NahlinSmederna- 8
8Henrik GustafssonIndianerna- 7
9Dennis LofqvistBysarna- 7
10Niklas KarlssonOrnarna- 6
11Conny IvarssonVetlanda- 6
12Jimmy NilsenGetingarna- 5
13Tony OlssonBysarna- 4
14Kenneth LindbyBysarna- 4
15Jimmy EngmanGetingarna- 2
16Niklas KlingbergOrnarna- 2






1993

Linkoping - 5 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per JonssonGetingarna- 13
2Tony RickardssonRospiggarna- 12
3Henrik GustafssonIndianerna- 12
4Erik StenlundRospiggarna- 11
5John CookIndianerna- 9
6Mikael MaxOrnarna- 9
7Tony OlssonSmederna- 8
8Peter NahlinSmederna- 8
9Niklas KarlssonOrnarna- 8
10Peter KarlssonOrnarna- 8
11Raymond SmedhSmederna- 7
12Stefan DannoIndianerna- 4
13Niklas KlingbergOrnarna- 4
14Conny IvarssonVetlanda- 3
15Claes IvarssonVetlanda- 3
16Mikael RitterwallVetlanda- 2






1994

Vastervik - 3 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonValsarna- 15
2Henrik GustafssonIndianerna- 12
3Jimmy NilsenGetingarna- 10
4Anders KlingDackarna- 10
5Jorgen HultgrenVastervik- 9
6Conny IvarssonVetlanda- 9
7Daniel AnderssonGetingarna- 9
8Tony OlssonSmederna- 8
9Jorgen JohanssonVastervik- 6
10Claes IvarssonVetlanda- 6
11Stefan AnderssonIndianerna- 5
12Niklas KarlssonOrnarna- 5
13Mikael MaxOrnarna- 5
14Peter NahlinSmederna- 4
15Peter KarlssonOrnarna- 4
16Magnus ZetterstromSmederna- 3
17Niklas KlingbergOrnarna- nsR
17Per JonssonRospiggarna- nsR






1995

Kumla - 2 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonIndianerna- 14
2Peter KarlssonOrnarna- 13
3Kenneth LindbyBysarna- 13
4Tony RickardssonValsarna- 12
5Stefan DannoValsarna- 10
6Daniel AnderssonIndianerna- 9
7Mikael MaxOrnarna- 9
8Niklas KarlssonOrnarna- 8
9Jimmy NilsenGetingarna- 6
10Magnus ZetterstromSmederna- 6
11Niklas KlingbergOrnarna- 6
12Jorgen JohanssonVastervik- 5
13Jorgen HultgrenVastervik- 4
14Einar KyllingstadRospiggarna- 2
15Anders KlingDackarna- 2
16Robert ErikssonValsarna- 1R
17Stefan AnderssonIndianerna- 0
18Claes IvarssonVetlanda- 0R
19Tony OlssonSmederna- nsR






1996

Hallstavik - 24 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jimmy NilsenRospiggarna- 15
2Tony RickardssonValsarna- 14
3Henrik GustafssonIndianerna- 12
4Daniel AnderssonIndianerna- 11
5Tony OlssonBysarna- 10
6Stefan AnderssonIndianerna- 8
7Peter KarlssonOrnarna- 8
8Niklas KlingbergOrnarna- 7
9Emil LindqvistRospiggarna- 7
10Mikael TeurnbergRospiggarna- 7
11Erik StenlundRospiggarna- 5
12Conny IvarssonVetlanda- 5
13Einar KyllingstadRospiggarna- 4
14Mikael MaxOrnarna- 3
15Claes IvarssonVetlanda- 3
16Stefan DannoValsarna- 1






1997

Vetlanda - 16 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonValsarna(3,3,3,3,3) 15
2Henrik GustafssonIndianerna(3,3,3,2,1) 12
3Peter KarlssonOrnarna(w,3,3,2,2) 10+3
4Mikael MaxOrnarna(2,w,3,2,3) 10+2
5Stefan AnderssonTeam Svelux(3,0,2,1,2) 9
6Claes IvarssonVetlanda(0,2,2,3,2) 9
7Niklas KlingbergOrnarna(2,1,0,3,2) 8
8Peter NahlinVargarna(2,3,1,1,1) 8
9Niklas KarlssonVargarna(0,1,0,3,3) 7
10Peter I KarlssonIndianerna(3,2,1,0,0) 6
11Jimmy NilsenRospiggarna(1,2,2,0,1) 6
12Conny IvarssonVetlanda(1,2,2,1,w) 6
13Magnus ZetterstromEsk/Smed(2,0,1,2,r) 5
14Per WesterValsarna(1,1,0,0,2) 4
15Andreas JonssonRospiggarna(1,1,0,1,1) 4
16Benny OlssonVargarna(u,0,1,0,0) 1
17Tony OlssonBysarnansR nsR






1998

Hagfors - 16 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonValsarna(3,2,3,3,3) 14
2Mikael MaxOrnarna(2,3,3,1,3) 12+3
3Peter KarlssonKaparna(3,1,3,3,2) 12+2
4Andreas JonssonRospiggarna(2,3,2,2,2) 11
5Henrik GustafssonIndianerna(3,2,2,2,2) 11
6Jimmy NilsenRospiggarna(1,3,3,0,3) 10
7Stefan DannoValsarna(3,2,2,0,1) 8
8Niklas KlingbergOrnarna(2,1,2,3,0) 8
9Conny IvarssonVetlanda(f,3,0,3,1) 7
10Niklas KarlssonVargarna(1,0,1,2,3) 7
11Patrik DybeckIndianerna(0,2,1,1,2) 6
12Claes IvarssonVetlanda(2,0,1,0,1) 4
13Peter I KarlssonMasarna(1,1,0,2,0) 4
14Einar KyllingstadRospiggarna(1,0,0,1,1) 3
15Robert ErikssonIndianerna(-,0,1,1,0) 2R
16Patrik OlssonVastervik(0,1,0,0,0) 1
17Peter NahlinVargarna(u,-,-,-,-) 0






1999

Norrkoping - 4 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonMasarna(3,2,3,3,3) 14
2Peter KarlssonKaparna(3,3,2,1,3) 12+3
3Mikael MaxValsarna(2,2,2,3,3) 12+2
4Niklas KlingbergOrnarna(3,1,3,3,1) 11
5Andreas JonssonRospiggarna(3,3,1,2,2) 11
6Jimmy NilsenVargarna(2,t,3,2,3) 10
7Stefan DannoValsarna(1,3,3,0,1) 8
8Stefan EkbergVargarna(u,2,2,2,2) 8
9Peter NahlinVargarna(2,2,1,1,2) 8
10Conny IvarssonVetlanda(1,3,1,1,1) 7
11Niklas KarlssonVargarna(1,1,0,3,0) 5
12Henrik GustafssonIndianerna(2,u,0,2,1) 5
13Magnus ZetterstromSmederna(0,0,2,w,2) 4
14Tomas OlssonOrnarna(0,1,0,1,0) 2
15Mikael TeurnbergRospiggarna(1,1,0,0,0) 2
16Joonas KylmakorpiKaparna(0,0,1,0,0) 1
17Marcus AnderssonBysarna(0) 0R






2000

Malilla - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonIndianerna(3,3,3,3,3) 15
2Niklas KlingbergOrnarna(3,2,3,3,1) 12+3
3Mikael MaxValsarna(3,3,3,w,3) 12+2
4Tony RickardssonMasarna(2,3,2,1,3) 11
5Magnus ZetterstromSmederna(2,2,3,3,0) 10
6Andreas JonssonRospiggarna(2,1,2,2,2) 9
7Peter KarlssonKaparna(2,2,1,2,2) 9
8Claes IvarssonVetlanda(3,1,2,0,1) 7
9Niklas KarlssonVargarna(1,0,1,3,2) 7
10Joonas KylmakorpiKaparna(1,2,2,1,1) 7
11John CookSmederna(w,1,w,2,3) 6
12Robert JohanssonVastervik(0,1,1,1,2) 5
13Stefan AnderssonTeam Svelux(1,3,w,-,-) 4
14Daniel NermarkValsarna(0,0,0,2,0) 2
15Peter I KarlssonMasarna(1,x,1,-,-) 2
16Freddie ErikssonRospiggarna(0,0,0,1,0) 1
17Daniel AnderssonLindarna(-,-,-,0,1) 1R
18Stefan EkbergPiraterna(-,-,-,0,0) 0R






2001

Avesta - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonMasarna(3,3,3,3,3) 15
2Mikael MaxValsarna(3,3,3,2,3) 14
3Andreas JonssonRospiggarna(2,2,3,3,3) 13
4Niklas KlingbergIndianerna(2,3,2,3,2) 12
5Stefan AnderssonTeam Svelux(3,1,2,3,1) 10
6Niklas KarlssonVargarna(2,1,2,2,2) 9
7Magnus ZetterstromSmederna(2,0,1,2,3) 8
8David RuudLejonen(0,3,0,2,2) 7
9Peter KarlssonKaparna(3,2,S,1,1) 7
10Peter NahlinSmederna(1,1,3,1,0) 6
11Stefan DannoValsarna(1,2,1,1,1) 6
12Peter I KarlssonMasarna(1,0,2,0,2) 5
13Niklas AspgrenMasarna(0,2,0,1,0) 3
14Henrik GustafssonIndianerna(1,0,1,0,1) 3
15Patrik DybeckIndianerna(0,0,1,0,0) 1
16Claes IvarssonVetlanda(0,1,0,0,S) 1






2002

Eskilstuna - 17 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niklas KlingbergMasarna(3,3,1,3,3) 13
2Mikael MaxValsarna(2,1,3,3,3) 12
3Peter KarlssonKaparna(3,2,1,3,2) 11
4Freddie ErikssonRospiggarna(3,3,S,1,3) 10
5Tony RickardssonMasarna(3,1,3,2,1) 10
6Niklas KarlssonPiraterna(1,3,0,2,3) 9
7Magnus ZetterstromOrnarna(0,3,2,1,2) 8
8Henrik GustafssonIndianerna(1,2,2,2,0) 7
9Peter NahlinSmederna(2,0,3,0,1) 6
10Antonio LindbackMasarna(1,2,0,3,0) 6
11Peter I KarlssonValsarna(S,0,2,2,2) 6
12Fredrik LindgrenIndianerna(0,1,3,1,0) 5
13Patrik DybeckGasarna(2,1,1,0,1) 5
14Stefan EkbergPiraterna(2,0,1,F,2) 5
15Stefan AnderssonLuxo Stars(S,2,2,S) 4
16Kim JanssonKaparna(1) 1R
17Daniel AnderssonSmederna(u,0,0,0,0) 0






2003

Hagfors - 2 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan DannoValsarna- -
2Stefan AnderssonLuxo Stars- -
3Mikael MaxLuxo Stars- -
4Peter KarlssonKaparna- -
5Freddie ErikssonRospiggarna- -
5Fredrik LindgrenPiraterna- -
7Antonio LindbackGasarna- -
7Andreas JonssonRospiggarna- -
9Magnus Zetterstr0mMasarna- -
9Peter LjungLuxo Stars- -
11Daniel NermarkVargarna- -
11Robert JohanssonVastervik- -
13Henrik GustafssonIndianerna- -
13Mattias NilssonVMS Elit- -
15Tobias JohanssonLuxo Stars- -
15Bjorn GustavssonVMS Elit- -
17Peter I. KarlssonValsarna- -
17Magnus KarlssonKaparna- -
19Emil KramerOrnarna- -
19Jonas DavidssonRospiggarna- -
21Rickard SedeliusTeam Bikab- -






2004

Malilla - 3 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonMasarna- -
2Antonio LindbackMasarna- -
3Mikael MaxLuxo Stars- -
4Andreas JonssonRospiggarna- -
5Peter KarlssonLuxo Stars- -
5Magnus ZetterstromVastervik- -
7Niklas KlingbergOrnarna- -
7Stefan DannoValsarna- -
9Peter LjungLuxo Stars- -
9David RuudVMS Elit- -
11Sebastian AldenMasarna- -
11Magnus KarlssonTeam Dalakraft- -
13Tobias JohanssonLejonen- -
13Fredrik LindgrenTeam Dalakraft- -
15Jonas DavidssonRospiggarna- -
15Stefan AnderssonPiraterna- -
17Peter NahlinBajen Speedway- -
17Kim JanssonGastarna- -
19Stefan EkbergPiraterna- -
19Eric AnderssonRospiggarna- -
21Rickard SedeliusBajen Speedway- -
21Thomas LjungLejonen- -






2005

Vetlanda - 2 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonMasarna(3,3,3,3,3) 15+3
2Peter KarlssonLuxo Stars(3,3,w,3,2) 11+2
3Mikael MaxLuxo Stars(3,2,3,3,2) 13+1
4Magnus ZetterstromIndianerna(2,0,2,3,3) 10+1
5Fredrik LindgrenMasarna(2,3,3,u,0) 8
6Peter LjungVastervik(0,3,3,1,1) 8
7Niklas KlingbergVargarna(2,2,2,2,2) 10
8Antonio LindbackMasarna(2,0,2,0,3) 7
9Andreas MessingGetingarna(3,1,2,u,1) 7
10Jonas DavidssonRospiggarna(1,1,1,1,3) 7
11Stefan DannoValsarna(1,2,1,2,w) 6
12Magnus KarlssonMasarna(1,1,1,2,1) 6
13Andreas BergstromVargarna(0,0,1,1,2) 4
14Emil KramerOrnarna(0,1,w,1,1) 3
15Tobias JohanssonValsarna(w,2,0,0,w) 2
16Henrik GustafssonIndianerna(w,w,u,-,-) 0
17Sebastian AldenMasarna(1,0,2,0) 3R

Orebro - 8 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonMalilla(2,3,3,3,3) 14
2Henrik GustafssonKumla(3,2,3,3,3) 14
3Jonas DavidssonHallstavik(0,3,3,2,3) 11
4Andreas MessingSztokholm(1,3,2,2,3) 11
5Stefan DannoHagfors(3,1,3,1,2) 10
6Niklas KlingbergNorrkoeping(3,2,1,2,2) 10
7Stefan EkbergGislaved(3,2,2,0,2) 9+3
8Fredrik LindgrenAvesta(0,3,2,3,1) 9+2
9Sebastian AldenAvesta(2,2,0,3,1) 8
10Daniel NermarkNorrkoeping(2,1,0,1,2) 6
11Niklas AspgrenAvesta(1,0,1,2,1) 5
12Mattias NilssonVetlanda(1,0,2,1,1) 5
13Robert PetterssonSztokholm(2,0,1,1,0) 4
14Goran FloodOrebro(0,1,1,0,0) 2
15Tomas OlssonMariestad(0,1,0,0,0) 1
16Niklas FridellKumla(1,0,0,0,0) 1

Vastervik - 8 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxMalilla(3,3,3,3,3) 15
2Magnus KarlssonAvesta(1,3,3,3,3) 13
3Peter LjungVastervik(3,1,1,2,3) 10
4Andreas BergstroemNorrkoeping(3,1,2,3,1) 10
5Magnus ZetterstromKumla(3,d,2,2,2) 9+3
6Tobias JohanssonMalilla(2,2,0,3,2) 9+2
7Emil KramerMariestad(2,2,1,1,3) 9+1
8Kenny OlssonSztokholm(1,2,3,1,1) 8
9Freddie ErikssonSztokholm(2,1,2,d,2) 7
10Robert LoenblomVastervik(2,2,1,0,1) 6
11David RuudVetlanda(0,3,d,1,1) 5
12Emil LindqvistSztokholm(1,3,0,0,0) 4
13Daniel DavidssonHallstavik(0,1,3,0,0) 4
14Anders LjungHuddinge(0,0,0,2,2) 4
15Sebastian BengtssonGoeteborg(1,0,0,1,2) 4
16Rickard SedeliusAvesta(0,0,2,1,0) 3
17Thomas LjungGislaved- ns
18Claes IvarssonGislaved- ns





2006

Motala - 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonLuxo Stars(3,2,3,3,3) 14+3+3
2Antonio LindbackMasarna Avesta(1,2,3,3,3) 12+2+2
3Fredrik LindgrenMasarna Avesta(3,1,2,3,3) 12+3+1
4Peter KarlssonLuxo Stars(3,3,3,3,2) 14+0+0
5Niklas KlingbergVargarna(1,3,1,2,1) 8+2
6Peter LjungVMS Elit(2,2,3,0,2) 9+1
7Magnus ZetterstromIndianerna(0,2,2,2,3) 9+0
8Mikael MaxLuxo Stars(1,0,2,2,2) 7
9Freddie ErikssonBajen Speedway(0,3,2,1,0) 6
10Thomas H. JohanssonVMS Elit(w,3,0,1,1) 5
11Daniel DavidssonPiraterna(3,1,1,w,-) 5
12Sebastian AldenMasarna Avesta(2,0,1,2,0) 5
13Rickard SedeliusTeam Dalakraft(2,0,0,1,1) 4
14Stefan DannoBajen Speedway(2,1,0,1,0) 4
15Robert ErikssonValsarna(0,0,1,w,2) 3
16Andreas LekanderTeam Bikab(1,1,0,0,0) 2
17Eric AnderssonSmederna(1) 1R
18Robert PettersonTeam Dalakraft(0) 0R

Lindesberg - 21 czerwiec

Eliminacje 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niklas KlingbergVargarna(3,3,3) 9
2Peter KarlssonLuxo Stars(3,3,3) 9
3Magnus ZetterstromIndianerna(2,3,3) 8
4David RuudVMS Elit(1,3,3) 7
5Fredrik LindgrenMasarna Avesta(3,2,2) 7
6Daniel DavidssonPiraterna(3,2,2) 7
7Andreas LekanderTeam Bikab(2,2,2) 6
8Robert ErikssonValsarna(1,2,1) 5
9Rickard SedeliusTeam Dalakraft(2,1,0) 3
10Robert PettersonTeam Dalakraft(2,0,1) 3
11Magnus KarlssonValsarna(1,1,1) 3
12Robin TornqvistValsarna(0,2) 2
13Jonas DavidssonRospiggarna(1,1,0) 2
14Andreas MessingRospiggarna(w,1,1) 2
15Mattias NilssonVMS Elit(0,0,-) 0
16Jimmy JanssonTeam Bikab(w,w,0) 0
17Henrik GustafssonIndianerna(0,-,-) 0R
18Emil LindqvistGetingarna(3,3,3,3,3) nsR

Nassjo - 21 czerwiec

Eliminacje 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian AldenMasarna Avesta(3,3,2,3,3) 14
2Mikael MaxLuxo Stars(3,3,w,3,3) 12
3Stefan DannoBajen Speedway(3,3,3,1,2) 12
4Thomas H. JohanssonVMS Elit(2,2,2,3,2) 11
5Peter LjungVMS Elit(2,0,3,3,2) 10+3
6Freddie ErikssonBajen Speedway(2,1,2,2,3) 10+2
7Kim JanssonSmederna(3,2,w,2,3) 10+w
8Stefan AnderssonPiraterna(1,2,3,1,1) 8
9Robert JohanssonGriparna(1,1,3,2,0) 7
10Stefan EkbergLejonen(0,2,2,0,2) 6
11Andreas BerstromVargarna(1,1,1,2,1) 6
12Eric AnderssonSmederna(0,3,1,1,0) 5
13Ricky KlingLuxo Stars(2,0,0,1,1) 4
14Tobias JohanssonValsarna(1,1,0,0,0) 2
15Sebastian BengtssonTeam Dalakraft(0,0,1,0,1) 2
16Thomas LjungLejonen(0,0,0,0,0) 0
17Kenny OlssonGetingarna(ns) ns





2007

Kumla - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonDackarna(2,3,3,3,2) 13+3+3
2Jonas DavidssonRospiggarna(2,3,3,2,3) 13+2+2
3Peter KarlssonDackarna(3,2,3,3,3) 14+1
4Mikael MaxPiraterna(3,3,2,3,2) 13+3+1
5Magnus ZetterstromIndianerna(3,2,2,2,2) 11+2
6Fredrik LindgrenDackarna(0,0,1,3,3) 7+1
7Niklas KlingbergOrnarna(3,3,0,1,3) 10+0
8Robert ErikssonValsarna(2,1,1,1,2) 7
9Andreas MessingRospiggarna(,3,2,1) 6
10Peter LjungElit Vetlanda(0,2,2,2,0) 6
11Freddie ErikssonGriparna(1,2,1,0,1) 5
12Simon GustafssonKumla Promotion(0,0,2,1,1) 4
13Andreas BergstromVargarna(2,1,0,1,0) 4
14Kim NilssonHammarby(1,1,0,0,1) 3
15Andreas LekanderGriparna(1,0,1,0,0) 2
16David RuudLejonen(0,1,0) 1
17Thomas H JonassonElit Vetlanda(1,0,0) 1R

Nykoping - 1 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonDackarna(3,3,3,3,3) 15
2Jonas DavidssonRospiggarna(2,3,2,3,3) 13
3Stefan EkbergVargarna(3,2,3,2,1) 11
4Freddie ErikssonGriparna(2,2,3,2,2) 11
5Magnus ZetterstromIndianerna(2,3,0,2,3) 10
6Andreas BergstromVargarna(3,0,2,3,2) 10
7Peter LjungElit Vetlanda(3,0,3,1,1) 8
8Andreas LekanderGriparna(0,2,2,3,1) 8
9Kim JanssonKaparna(2,1,0,2,2) 7
10Robert ErikssonValsarna(1,1,1,1,2) 6
11Kim NilssonHammarby(0,3,2,0,0) 5
12Eric AnderssonTeam Dalakraft(1,1,0,0,3) 5
13Ricky KlingDackarna(1,2,1,0,1) 5
14Henrik GustafssonIndianerna(0,1,1,1,0) 3
15Viktor BergstromVastervik(0,0,1,1,0) 2
16Robert PetterssonGriparna(1,0,0,0,0) 1
17Linus EklofSmederna(ns) nsR
17Robin AspegrenElit Vetlanda(ns) nsR

Avesta - 1 sierpień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenDackarna(3,3,3,3,3) 15
2Thomas H JonassonElit Vetlanda(2,2,3,3,2) 12+3
3David RuudLejonen(1,3,2,3,3) 12+2
4Simon GustafssonKumla Promotion(3,3,1,1,3) 11
5Niklas KlingbergOrnarna(3,1,3,1,3) 11
6Billy ForsbergVastervik(2,3,1,3,0) 9
7Mikael MaxPiraterna(3,1,2,2,0) 8+3
8Ludvig LindgrenKumla Promotion(2,2,2,1,1) 8+2
9Sebastian AldenDackarna(2,2,1,2,0) 7
10Magnus KarlssonValsarna(0,2,2,0,1) 5
11Niklas AspgrenValsarna(0,1,0,2,2) 5
12Emil LindqvistVargarna(1,0,1,1,2) 5
13Andreas MessingRospiggarna(1,0,0,2,1) 4
14Stefan DannoSolkatterna(0,0,3,0,0) 3
15Tobias JohanssonLejonen(1,0,0,0,2) 3
16Daniel DavidssonTeam Dalakraft(0,1,0,0,1) 2
17Robin TornqvistValsarna(ns) nsR
17Linus SundstromMasarna Avesta(ns) nsR





2008

Avesta - 8 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Magnus ZetterstromIndianerna(3,3,1,3,2) 10
2Jonas DavidssonSmederna(1,3,2,3,3) 9
3Thomas H. JonassonElit Vetlanda(2,2,3,2,2) 9
4Mikael MaxPiraterna(2,3,3,0) 8
5Peter KarlssonDackarna(2,1,2,3) 8
6Sebastian AldenTeam Dalakraft(1,2,2,3) 8
7Billy ForsbergVästervik(3,1,3,0) 7
8Andreas JonssonDackarna(3,3,1,-,-) 7
9Fredrik LindgrenDackarna(1,2,3,1) 7
10Peter LjungElit Vetlanda(0,2,2,2) 6
11Freddie ErikssonGriparna(2,1,0,2,0) 5
12Antonio LindbackVargarna(3,0,1,w,3) 4
13Niklas KlingbergÖrnarna(1,0,0,2,1) 3
14Magnus KarlssonValsarna(0,0,1,1) 2
15Simon GustafssonIndianerna(0,0,0,1) 1
16David RuudLejonen(0,1,0,0,1) 1
17Linus EklofTeam Bikab(1) 1R
18Daniel DavidssonValsarna(0) 0R

Eskilstuna - 8 czerwiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Magnus ZetterstromIndianerna(2,3,3,3,3) 14
2Antonio LindbackVargarna(3,2,2,3,3) 13
3Thomas H. JonassonElit Vetlanda(0,3,3,2,3) 11
4Billy ForsbergVästervik(1,2,1,3,3) 10
5Niklas KlingbergÖrnarna(2,2,2,2,2) 10
6Freddie ErikssonGriparna(2,2,1,3,1) 9
7Sebastian AldenTeam Dalakraft(3,S,1,2,2) 8
8Simon GustafssonIndianerna(1,1,3,1,2) 8
9Magnus KarlssonValsarna(2,0,3,1,1) 7+3
10Linus EklofTeam Bikab(0,1,2,2,2) 7+2
11Daniel DavidssonValsarna(3,0,1,1,0) 5
12Ludvig LindgrenÖrnarna(1,3,0,0,1) 5
13Stefan DannoSolkatterna(3,1,0,0,0) 4
14Ricky KlingGnistorna(1,3,0,0,S) 4
15Eric AnderssonVargarna(S,0,2,1,0) 3
16Robert ErikssonValsarna(S,1,0,S,1) 2
17Linus SundstromPiraterna(ns) nsR
18Kim NilssonHammarby(ns) nsR

Eskilstuna - 8 czerwiec

Bieg kwalifikacyjny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ludvig LindgrenOrnarna(3) 1
2Magnus KarlssonValsarna(2) 2
3Linus SundstromPiraterna(1) 3
4Kim NilssonHammarby(w) 4





2009

Malilla - 25 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonDackarna(3,3,3,3,1) 13+3
2Fredrik LindgrenDackarna(3,2,3,3,2) 13+2
3Magnus ZetterstromIndianerna(2,3,3,3,3) 14+1
4Thomas H. JonassonNassjo(2,3,2,0,3) 10+3+0
5Mikael MaxOrnarna(0,1,3,2,3) 9+2
6Peter KarlssonDackarna(1,3,2,1,2) 9+1
7David RuudLejonen(3,2,0,1,3) 0
8Eric AnderssonMasarna(2,2,1,2,1) 8
9Linus SundstromPiraterna(2,1,1,3,0) 7
10Antonio LindbackPiraterna(3,1,0,1,2) 7
11Peter LjungVastervik(1,1,1,2,2) 7
12Daniel NermarkValsarna(0,2,2,2,1) 7
13Daniel DavidssonGriparna(0,0,2,1,0) 3
14Robin TornqvistValsarna(1,0,1,0,0) 2
15Freddie ErikssonGriparna(1,0,0,0,0) 1
16Linus EklofHammarby(0,0,0,0,1) 1
17Dennis AnderssonLejonen(ns) nsR
18Ludvig LindgrenDackarna(ns) nsR

Nykoping - 10 czerwiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxSmederna(3,3,3,3,3) 15
2Peter LjungVetlanda(3,2,3,3,3) 14
3Daniel DavidssonValsarna(3,1,3,3,1) 11
4Henrik GustafssonRospiggarna(1,2,3,2,2) 10
5Thomas H. JonassonElit Vetlanda(0,3,0,3,3) 9
6Freddie ErikssonGetingarna(2,3,2,1,0) 8
7Eric AnderssonGasarna(1,2,2,2,0) 7
8Ludvig LindgrenDackarna(2,1,2,2,0) 7
9Niklas KlingbergVargarna(1,3,0,0,2) 6
10Anton RosenGasarna(3,0,1,0,2) 6
11Magnus KarlssonSolkatterna(1,2,1,1,1) 6
12Sebastian AldenValsarna(2,1,1,1,1) 6
13Kim NilssonVargarna(2,0,0,0,3) 5
14Ricky KlingOrnarna(0,0,2,2,1) 5
15Simon GustafssonIndianerna(0,1,0,1,0) 2
16Dennis AnderssonOrnarna(2) 2R
17Viktor BergstromSolkatterna(0,0,1,0,0) 1





2010

Malilla - 18 wrzesień

Format zawodów: kwalifikacje, półfinał i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonDackarna(3,3,3,3,1) 13+3
2Fredrik LindgrenDackarna(3,2,3,3,2) 13+2
3Magnus ZetterstromIndianerna(2,3,3,3,3) 14+1
4Thomas H. JonassonNassjo SK(2,3,2,0,3) 10+3+0
5Mikael MaxLejonen(ns,1,3,2,3) 9+2
6Peter KarlssonDackarna(1,3,2,1,2) 9+1
7David RuudLejonen(3,2,0,1,3) 9+0
8Eric AnderssonMasarna(2,2,1,2,1) 8
9Antonio LindbackPiraterna(3,1,0,1,2) 7
10Linus SundstromPiraterna(2,1,1,3,0) 7
11Daniel NermarkValsarna(0,2,2,2,1) 7
12Peter LjungVastervik(1,1,1,2,2) 7
13Daniel DavidssonGriparna(0,0,2,1,0) 3
14Robin TornqvistSolkatterna(1,0,1,0,0) 2
15Freddie ErikssonGriparna(1,0,0,0,0) 1
16Linus EklofHammarby(0,0,0,0,1) 1

Malmo - 11 sierpień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxOrnarna(3,3,3,3,3) 15
2Peter KarlssonDackarna(2,2,3,2,3) 12
3Eric AnderssonMasarna(3,2,1,3,2) 11
4Sebastian AldenRospiggarna(3,3,2,1,2) 11
5David RuudLejonen(1,3,3,2,1) 10
6Daniel DavidssonGriparna(3,2,3,0,0) 8
7Freddie ErikssonGriparna(1,1,1,1,3) 7+3
8Linus SundstromPiraterna(1,3,0,0,3) 7+2
9Linus EklofHammarby(2,2,0,2,1) 7+1
10Robin TornqvistSolkatterna(0,1,2,2,2) 7+0
11Dennis AnderssonLejonen(2,0,1,3,ns) 6
12Ludvig LindgrenDackarna(2,1,2,0,1) 6
13Kim NilssonGriparna(0,1,0,3,1) 5
14Alexander EdbergHammarby(0,0,0,1,2) 3
15Simon GustafssonIndianerna(0,0,2,1,0) 3
16Ricky KlingDackarna(1,0,1,ns) 2
17Robin AspegrenNassjo SK(0) 0
18Christian AgoOrnarna(ns?) 0





2011

Mallila - 17 wrzesień (17.09).

Format zawodów: kwalifikacje, półfinał i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonDackarna(3,3,3,1,3) 13+3
2Fredrik LindgrenDackarna(3,3,u,2,3) 11+2
3Antonio LindbackIndianerna(t,3,3,2,2) 10+3+1
4Jonas DavidssonPiraterna(3,3,2,3,1) 12+0
5Thomas H. JonassonElit Vetlanda(2,2,2,1,2) 9+2
6Peter KarlssonOrnarna(3,1,3,3,0) 10+1
7Linus SundstromPiraterna(2,1,3,0,3) 9+0
8Sebastian AldenMasarna(1,2,1,3,w/u) 7
9Kim NilssonRospiggarna(2,0,1,3,0) 6
10Daniel NermarkValsarna(2,2,2,d,0) 6
11Eric AnderssonMasarna(0,1,2,2,1) 6
12Daniel DavidssonPiraterna(1,2,1,1,u) 5
13Mikael MaxFNC Gnistorna(1,w/2min,1,2,1) 5
14Anton RosenMasarna(1,0,1,2,) 4
15Peter LjungVastervik(0,0,f,0,3) 3
16Ludvig LindgrenRospiggarna(1,0,0,ef,2) 3
17Pontus AspgrenMasarna(w/u,-,-,-,-) 0
18David RuudLejonen(d) 0

Sztokholm - 20 lipiec (20.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David RuudLejonen(0,3,2,3,3) 11
2Kim NilssonRospiggarna(3,2,1,3,2) 11
3Magnus ZetterstromHammarby(3,3,3,1,1) 11
4Dennis AnderssonLejonen(1,3,0,3,3) 10
5Linus SundstromPiraterna(2,3,3,0,2) 10
6Peter LjungVastervik(2,2,2,1,3) 10
7Sebastian AldenMasarna(2,1,1,3,2) 9
8Ludvig LindgrenRospiggarna(1,1,3,2,2) 9
9Pontus AspgrenMasarna(3,1,1,0,3) 8
10Eric AnderssonMasarna(3,2,2,0,1) 8
11Simon GustafssonIndianerna(2,2,0,2,1) 7
12Robin TornqvistGriparna(1,0,3,2,0) 6
13Daniel DavidssonPiraterna(1,0,2,1,0) 4
14Linus EklofSmederna(t,1,0,2,0) 3
15Jacob ThorssellElit Vetlanda(0,0,1,1,0) 2
16Robin AspegrenOrnarna(0,0,d,0,1) 1
17Anton RosenMasarna(0) 0
18Andre HertzbergAvantia Speedwayns ns





2012

Vetlanda - 6 czerwiec (06.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel NermarkValsarna(2,3,3,2,2) 12+3
2Andreas JonssonDackarna(3,2,3,3,3) 14+2
3Thomas H. JonassonElit Vetlanda(3,2,2,0,2) 9+4
4Magnus ZetterstromHammarby(3,3,3,1,3) 13+0
5Peter KarlssonVargarna(0,2,1,3,3) 9+2
6Mikael MaxFNC Gnistorna(2,2,3,3,1) 11+1
7Peter LjungVästervik(2,3,2,3,2) 12+0
8Ricky KlingIkaros Smederna(1,3,2,2,0) 8
9Fredrik LindgrenDackarna(2,1,0,2,2) 7
10Jonas DavidssonDackarna(3,0,2,0,1) 6
11Dennis AnderssonHammarby(0,1,1,1,3) 6
12Sebastian AldenMasarna(1,0,1,1,1) 4
13Daniel DavidssonGriparna(0,0,1,2,0) 3
14Robin AspegrenDackarna(1,1,0,1,0) 3
15Linus SundstromPiraterna(1,1,0,0,1) 3
16Eric AnderssonMasarna(0,0,0,0,w) 0
17Kim NilssonRospiggarna- nsR1
17Henric LindqvistElit Vetlanda- nsR2

Avesta - 16 maj (16.05).

Przed głównymi zawodami rozegrano bieg o prawo startu w kwalifikacjach. Zwyciężył Ricky Klin przed, Magnuse Karlssonem, Robinem Tornqvistem i Christianem Ago.

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Linus SundstromPiraterna(3,3,3,3,2)  14 
2Mikael MaxFNC Gnistorna(3,3,2,3,3)  14 
3Magnus ZetterstromHammarby(2,3,0,3,3)  11 
4Eric AnderssonMasarna(3,1,1,3,1)  9 
5Daniel DavidssonDackarna(1,2,2,1,3)  9
6Robin AspegrenDackarna(2,1,1,2,2)  8+3 
7Ricky KlingIkaros Smederna(2,2,2,w/u,2)  8+2 
8Dennis AnderssonHammarby(2,2,w,2,2)  8+1
9Simon GustafssonRospiggarna(0,3,3,1,1)  8+0 
10Sebastian AldenMasarna(0,2,w,2,3)
11Pontus AspgrenDackarna(0,1,3,2,0)  6 
12Kim NilssonRospiggarna(3,0,1,1,1)  6 
13David RuudElit Vetlanda(1,0,2,1,0)  4 
14Linus EklofIkaros Smederna(0,0,3,0,0)  3 
15Ludvig LindgrenRospiggarna(1,0,1,0,1)  3
16Magnus KarlssonVargarna(1,1,0,0,0)  2 
17Robin TornqvistValsarna- NK
18Christian AgoOrnarna- NK





2013

Vetlanda - 30 sierpień (30.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Jonas Davidsson Lejonen(3,3,3,3,3) 15
2 Daniel Nermark Västervik(1,3,1,2,3) 10
3 Fredrik Lindgren Dackarna(2,2,2,2,3) 11
4 Daniel Davidsson Lejonen(0,0,1,2,0) 3
5 Andreas Jonsson Ikaros Smederna(2,1,2,3,3) 11
6 Simon Gustafsson Rospiggarna(0,1,w,3,0) 4
7 Anders Mellgren Vargarna(1,1,0,1,0) 3
8 Peter Ljung Västervik(3,3,3,3,2) 14
9 Dennis Andersson Dackarna(0,0,0,1,2) 3
10 Ludvig Lindgren Griparna(1,2,2,0,0) 5
11 Thomas H. Jonasson Elit Vetlanda(3,3,2,0,2) 10
12 Kim Nilsson Rospiggarna(2,2,3,2,1) 10
13 Joonas Kylmakorpi Ornarna(1,2,3,1,2) 9
14 Oliver Berntzon Ikaros Smederna(2,0,1,0,1) 4
15 Antonio Lindback Indianerna(3,0,0,w,1) 4
16 Mikael Max Hammarby(0,1,1,1,1) 4
17 Mathias Thornblom FNC-Gnistorna- nsR
18 Ricky KlingOrnarna- nsR

Hallstavik - 10 lipiec (10.07).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Kim Nilsson Rospiggarna(2,3,2,3,3) 13
2 Daniel Davidsson Lejonen(3,3,2,2,3) 13
3 Dennis Andersson Dackarna(3,2,3,3,1) 12
4 Magnus Zetterstrom Ikaros Smederna(3,3,1,2,3) 12
5 Ludvig Lindgren Griparna(2,2,3,1,2) 10
6 Mikael Max Hammarby(1,3,3,0,2) 9
7 Anders Mellgren Vargarna(3,2,2,0,1) 8
8 Simon Gustafsson Rospiggarna(2,1,w/2min.,1,3) 7
9 Joonas Kylmakorpi Ornarna(1,2,1,1,2) 7
10 Jacob Thorssell Masarna(2,1,0,3,1) 7
11 Anton Rosen Piraterna(1,0,3,0,2) 6
12 Oliver Berntzon Ikaros Smederna(0,1,2,2,0) 5
13 Robin Aspegren Hammarby(1,0,1,2,1) 5
14 Fredrik Engman Ornarna(0,u,w,0,3) 3
15 Mathias Thornblom FNC-Gnistorna(0,0,0,1,0) 1
16 Robin Tornqvist Griparna(0,1,w,0,0) 1
17 Joel Larsson Dackarna(1) 1R





2014

Nykoping - 5 wrzesień (05.09).

Format zawodów: kwalifikacje, bieg ostatniej szansy i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas H. JonassonElit Vetlanda(3,1,3,3,3) 13+3
2Kim NilssonGriparna(1,3,3,2,3) 12+2
3Fredrik LindgrenIndianerna(3,2,2,w,3) 10+3+1
4Jonas DavidssonRospiggarna(3,3,3,3,0) 12+0
5Antonio LindbackIndianerna(1,3,3,1,2) 10+2
6Linus SundstromGasarna(1,2,2,2,3) 10+1
7Mikael MaxGnistorna(2,3,1,1,2) 9+0
8Peter KarlssonIkaros Smederna(1,2,2,3,1) 9
9Magnus ZetterstromIkaros Smederna(3,0,2,1,2) 8
10Oliver BerntzonIkaros Smederna(2,0,1,3,w/u) 6
11John LindmanGriparna(0,2,1,2,1) 6
12Mathias ThornblomGnistorna(2,w,w/u,0,2) 4
13Victor PalovaaraValsarna(0,1,0,2,1) 4
14Fredrik EngmanPiraterna(2,1,0,u,1) 4
15David RuudLejonen(0,0,0,0,0) 0
16Pontus AspgrenOrnarna(0,u) 0
17Viktor BergstromGriparna(1,1,w) 2R

Malmo - 6 sierpień (06.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxGnistorna(3,3,3,1,3) 13
2Magnus ZetterstromIkaros Smederna(3,3,2,3,2) 13
3Pontus AspgrenLejonen(1,3,2,2,2) 10
4Mathias ThornblomGnistorna(2,1,2,2,3) 10
5David RuudLejonen(3,3,w,3,0) 9
6Dennis AnderssonMasarna(2,0,2,3,2) 9
7Antonio LindbackIndianerna(3,1,1,0,3) 8
8Victor PalovaaraValsarna(2,2,3,1,0) 8
9Fredrik EngmanPiraterna(0,2,0,2,3) 7+3
10Peter LjungVastervik(0,1,3,w/u,2) 7+2
11Jacob ThorssellElit Vetlanda(1,1,3,w,1) 6
12Magnus KarlssonOrnarna(2,2,w,1,1) 6
13Robin AspegrenOrnarna(1,0,u,3,1) 5
14Ludvig LindgrenOrnarna(0,1,1,2,w) 4
15Anton RosenMasarna(1,0,1,1,0) 3
16Simon GustafssonPiraterna(0,w,1,0,1) 2
17Kenny WennerstamVastervik(ns) nsR
17Alexander Edberg-(ns) nsR








Odwiedziny (Visitors):
7208258


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl