Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1963-2023

Indywidualne Mistrzostwa Słowacji na Żużlu
(Indvidual Slovakian Championship)
(Majstrovstvá Slovenska na plochej dráhe)


Thanks to Martin B., Jozef T. and Wojciech W.

(Indywidualne Mistrzostwa Słowacji) 1963-1989
(Otwarte Mistrzostwa Słowacji) 2009-2022
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1963Miroslav RybanskyBratysławaFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Miroslav RybanskyBratysława1 runda
1963Karol KubelaBratysława2 runda
1964Miroslav RybanskyBratysławaFinał
1965Ivan DedinaBańska BystrzycaFinał
1966Ivan DedinaBańska BystrzycaFinał
1969Ivan DedinaZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1969Ivan DedinaZarnovica1 runda
1969Ivan DedinaZarnovica2 runda
1969Ivan DedinaZarnovica3 runda
1969Karol VallnerZarnovica4 runda
1970Ludovit BartfayZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Jozef TothBratysława1 runda
1970Pavol KrcZarnovica2 runda
1970Ludovit BartfayZarnovica3 runda
1970Ludovit BartfayZarnovica4 runda
1971Jozef TothBratysławaFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Pavol KrcZarnovica1 runda
1971Jozef TothBratysława2 runda
1971Jozef TothBratysława3 runda
1971Jozef TothBratysława4 runda
1971Jozef TothBratysława5 runda
1972Jozef TothBratysławaFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Jozef TothBratysława1 runda
1972Jozef TothBratysława2 runda
1972Jozef TothBratysława3 runda
1972Vladimir CegledyZarnovica4 runda
1972Jozef TothBratysława5 runda
1972Ladislav EliasBratysława6 runda
1972Jan DanielZarnovica7 runda
1973Jan DanihelZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Jan DanihelZarnovica1 runda
1973Jozef TothBratysława2 runda
1973Jozef TothBratysława3 runda
1973Jan DanielZarnovica4 runda
1973Milan CernekZarnovica5 runda
1974Jozef TothBratysławaFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Jan DanihelZarnovica1 runda
1974Jozef TothBratysława2 runda
1976Jan DanielZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Jan DanielZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Jan DanielZarnovica1 runda
1977Zdeno VaculikZohor2 runda
1977Jan DanihelZarnovica3 runda
1977Jan DanielZarnovica4 runda
1978Zdeno VaculikZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Zdeno VaculikZarnovica1 runda
1978Jan DanihelZarnovica2 runda
1978Jan DanihelZarnovica3 runda
1978Zdeno VaculikZarnovica4 runda
1979Zdeno VaculikZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Jaroslav DankoZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Jaroslav DankoZarnovica1 runda
1980Jaroslav DankoZarnovica2 runda
1980Lubomir JedekZarnovica3 runda
1980Zdeno VaculikZarnovica4 runda
1981Dusan MoravekZarnovicaFinał
1982Lubomir JedekZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Pavol TonhauzerZarnovica1 runda
1982Pavol TonhauzerZarnovica2 runda
1982Dusan MoravekZarnovica3 runda
1982Lubomir JedekZarnovica4 runda
1983Zdeno VaculikZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Zdeno VaculikZarnovica1 runda
1983Pavol TonhauzerZarnovica2 runda
1983Zdeno VaculikZarnovica3 runda
1983Zdeno VaculikZarnovica4 runda
1984Pavol TonhauzerZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Pavol TonhauzerZarnovica1 runda
1984Pavol TonhauzerZarnovica2 runda
1984Dusan MoravekZarnovica3 runda
1984Zdeno VaculikZarnovica4 runda
1985Dusan MoravekZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Zdeno VaculikZarnovica1 runda
1985Zdeno VaculikZarnovica2 runda
1985Dusan MoravekZarnovica3 runda
1986Dusan MoravekZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Janos SeresWęgry1 runda
1986Dusan MoravekZarnovica2 runda
1986Dusan MoravekZarnovica3 runda
1987Pavol TonhauzerZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Jiri SmidPardubice SVS1 runda
1987Pavol TonhauzerZarnovica2 runda
1988Zdeno VaculikZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Zdeno VaculikZarnovica1 runda
1988Zdeno VaculikZarnovica2 runda
1989Pavol TonhauzerZarnovicaFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Jan MesiarikRuda Hvezda Praga1 runda
1989Pavol TonhauzerZarnovica2 runda
2009Tomas SuchanekCzechyKlasyfikacja końcowa
2011Norbert MagosiWęgryFinał
2012Renat GafurowRosjaFinał
2013Martin MalekCzechyFinał
2014Kamil BrzozowskiPolskaFinał
2015Stanisław BurzaPolskaFinał
2016Rohan TungateAustraliaFinał
2017Martin VaculikSłowacjaFinał
2018Zdenek Holub IICzechyFinał
2019Martin VaculikSłowacjaFinał
2020Josef FrancCzechyFinał
2022Martin VaculikSC ZarnovicaFinał

1963

2 rundy: Bańska Bystrzyca - 9 maj, Poprad - 14 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav RybanskyBratysława(15,13) 28
2Ivan DedinaBańska Bystrzyca(14,14) 28
3Karol KubelaBratysława(10,15) 25
4Pavol KrcBańska Bystrzyca(12,11) 23
5Vojtech MihalikBańska Bystrzyca(10,10) 20
6Milan HaverlaBratysława(9,10) 19
7Samuel KrnacBańska Bystrzyca(13,-) 13
8Vladimir KantorBratysława(5,7) 12
9Karol PolakPoprad(3,8) 11
10Ivan MatelBratysława(9,-) 9
11Karol MravecBratysława(5,4) 9
12Juraj KohutBańska Bystrzyca(7,-) 7
13Alexander AlfonzBratysława(-,6) 6
14Jan PoloreckyBańska Bystrzyca(nsR,6) 6
15Milan OravecBańska Bystrzyca(4,) 4
16Tibor KlimitsBratysława(,5) 4
17Dezider SvantnerBańska Bystrzyca(,4) 4
18b.d. Eliser-(,4) 4
19Pavol MoravecPartizanske(3,) 3
20Vladimir SemotanPoprad(2,0) 2
21Milan VolarBratysława(0,-) 0
22Dusan BorosPoprad(nsR,-) nsR
22Marian GodavaBańska Bystrzyca(nsR,-) nsR
22Tibor PavlovcikPoprad(nsR,-) nsR

Bańska Bystrzyca - 9 maj (09.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav RybanskyBratysława(3,3,3,3,3) 15
2Ivan DedinaBańska Bystrzyca- 14
3Samuel KrnacBańska Bystrzyca- 13
4Pavol KrcBańska Bystrzyca- 12
5Karol KubelaBratysława- 10
6Vojtech MihalikBańska Bystrzyca- 10
7Ivan MatelBratysława- 9
8Milan HaverlaBratysława- 9
9Juraj KohutBańska Bystrzyca- 7
10Vladimir KantorBańska Bystrzyca- 5
11Karol MravecBańska Bystrzyca- 5
12Milan OravecBańska Bystrzyca- 4
13Pavol MoravecPartizanske- 3
14Karol PolakPoprad- 3
15Vladimir SemotanPoprad- 2
16Milan VolarBańska Bystrzyca- 0
17Dusan BorosPoprad- nsR
17Jan PoloreckyBańska Bystrzyca- nsR
17Marian GodavaBańska Bystrzyca- nsR
17Tibor PavlovcikPoprad- nsR

Poprad - 14 lipiec (14.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol KubelaBratysława(3,3,3,3,3) 15
2Ivan DedinaBańska Bystrzyca- 14
3Miroslav RybanskyBratysława- 13
4Pavol KrcBańska Bystrzyca- 11
5Milan HaverlaBratysława- 10
6Vojtech MihalikBańska Bystrzyca- 10
7Karol PolakPoprad- 8
8Vladimir KantorBratysława- 7
9Alexander AlfonzBratysława- 6
10Jan PoloreckyBańska Bystrzyca- 6
11Tibor KlimitsBratysława- 5
12Karol MravecBratysława- 4
13Dezider SvantnerBańska Bystrzyca- 4
14b.d. Eliser-- 4
15Vladimir SemotanPoprad- 0

1964

Bańska Bystrzyca - 9 maj (09.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav RybanskyBratysława(3,3,3,3,3) 15
2Ivan DedinaBańska Bystrzyca- 14
3Pavol KrcBańska Bystrzyca- 13
4Karol KubelaBratysława- 12
5Samuel KrnacBańska Bystrzyca- 10
6Vojtech MihalikBańska Bystrzyca- 8
7Jan PatrasBańska Bystrzyca- 8
8Alexander AlfonzBratysława- 8
9Vladimir SemotanPoprad- 6
10Milan OravecBańska Bystrzyca- 5
11Tibor KlimitsBratysława- 5
12Vladimir KantorBratysława- 4
13Mikulas PravdaBratysława- 3
14Karol PolakPoprad- 3
15b.d. LeitnerBańska Bystrzyca- 1R
16Dusan BorosPoprad- 0
17b.d. LabacherBratysława- 0R
18Pavol MoravecPartizanske- 0
19Marian CahaBańska Bystrzyca- nsR

1965

Bańska Bystrzyca - 9 maj (09.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan DedinaBańska Bystrzyca(3,3,3,3,3) 15
2Miroslav RybanskyBratysława- 14
3Pavol KrcBańska Bystrzyca- 13
4Karol KubelaBratysława- 12
5Alexander AlfonzBratysława- 10
6Ladislav MolnarBratysława- 10
7Milan OravecBańska Bystrzyca- 9
8Tibor KlimitsBratysława- 7
9Marian HudecBańska Bystrzyca- 7
10Jan PatrasBańska Bystrzyca- 6
11Karol PolakPoprad- 6
12Vladimir SemotanPoprad- -
13Pavol MoravecPartizanske- -
14Vladimir KantorBratysława- -
15Dusan BorosPoprad- -
16Dusan RakovskyBratysława- 0
17Dusan NemecBańska Bystrzyca- 0R
18Jan HorvatBratysława- nsR
18Ludovit KovacikBratysława- nsR
18Ondrej MlynarcikBańska Bystrzyca- nsR

1966

Bratysława (Prievoz) - 9 październik (09.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan DedinaBańska Bystrzyca(3,3,3,3,3) 15
2Karol KubelaBratysława- 14
3Miroslav RybanskyBratysława- 10
4Vladimir KantorBratysława- 10
5Alexander AlfonzBratysława- 9
6Pavol KrcBańska Bystrzyca- 9
7Jan PatrasBańska Bystrzyca- 8
8Juraj PlaskuraBratysława- 8
9Richard SlobodaBratysława- 6
10Tibor KlimitsBratysława- 6
11Milan OravecBańska Bystrzyca- 6
12Jozef KrajcikBratysława- 5
13Vojtech MihalikBańska Bystrzyca- 5
14Jaroslav PovazanBańska Bystrzyca- 3
15Ludovit KovacikBratysława- 2
16Vojtech BartfayBańska Bystrzyca- 2
17Ladislav MolnarBratysława- nsR

1969

4 rundy: Breclav - 27 wrzesień, Breclav - 28 wrzesień, Zarnovica - 11 październik, Zarnovica - 12 październik.

Punktacja: 15, 12, 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1.
Do klasyfikacji końcowej liczono trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan DedinaZarnovica(15,15,15,12) 43 [45]
2Jozef TothBratysława(12,10,12,6) 38 [34]
3Karol KubelaBratysława(10,12,5,4) 37 [27]
4Karol VallnerZarnovica(4,4,6,15) 33 [25]
5Pavol KrcZarnovica(5,6,10,8) 34 [24]
6Ludovit BartfayZarnovica(1,8,8,3) 30 [19]
7Vojtech BartfayZarnovica(2,3,4,10) 30 [17]
8Miroslav RybanskyBratysława(6,0,2,5) 27 [13]
9Vladimir CegledyZarnovica(8,ns,3,1) 30 [12]
10Dusan RybanskyBratysława(3,5,1,2) 26 [10]
11Richard SlobodaBratysława(0,2,0,0) 13 [2]
12Tibor KlimitsBratysława(0,1,0,0) 14 [1]
13Jozef ZelinaZarnovica(0,0,0,0) 14 [0]
14Ivan DanihelZarnovica(0,0,0,0) 13 [0]
15Peter ZemkoBratysława(0,0,0,0) 5 [0]
16Jaroslav PovazanZarnovica(ns,ns,nsR,0) 3 [0]
17Otto FlickingerBratysława(0,0,0,0) 2 [0]
18Dalibor ZivelaBratysława(0R,0R,-,-) 0 [10NK]
19Karel JarolimBratysława(nsR,nsR,-,-) ns
19Zdenek SmocekBratysława(nsR,nsR,-,-) ns

Breclav - 27 wrzesień (27.09).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan DedinaZarnovica- 14
2Jozef TothBratysława- 13
3Karol KubelaZarnovica- 13
4Vladimir CegledyZarnovica- 13
5Miroslav RybanskyBratysława- 10
6Pavol KrcZarnovica- 9
7Karol VallnerZarnovica- 8
8Dusan RybanskyBratysława- 8
9Vojtech BartfayZarnovica- 8
10Ludovit BartfayZarnovica- 7
11Richard SlobodaBratysława- 5
12Ivan DanihelZarnovica- 4
13Jozef ZelinaZarnovica- 3
14Tibor KlimitsBratysława- 2
15Peter ZemkoBratysława- 1
16Otto FlickingerBratysława- 0
17Dalibor ZivelaBratysława- 3
18Karel JarolimBratysława- nsR
18Zdenek SmocekBratysława- nsR

Breclav - 28 wrzesień (28.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan DedinaZarnovica- 14
2Karol KubelaBratysława- 14
3Jozef TothBratysława- 14
4Ludovit BartfayZarnovica- 11
5Pavol KrcZarnovica- 11
6Dusan RybanskyBratysława- 10
7Karol VallnerZarnovica- 8
8Vojtech BartfayZarnovica- 8
9Richard SlobodaBratysława- 6
10Tibor KlimitsBratysława- 6
11Jozef ZelinaZarnovica- 6
12Miroslav RybanskyBratysława- 6
13Ivan DanihelZarnovica- 3
14Peter ZemkoBratysława- 2
15Otto FlickingerBratysława- 1
16Dalibor ZivelaBratysława- 7R
17Karel JarolimBratysława- nsR
17Zdenek SmocekBratysława- nsR
19Vladimir CegledyZarnovica- ns

Zarnovica - 11 październik (11.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan DedinaZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Jozef TothBratysława(3,3,?,2,3) 11
3Pavol KrcZarnovica(0,3,3,3,2) 11
4Ludovit BartfayZarnovica(3,2,3,2,1) 11
5Karol VallnerZarnovica(2,3,2,3,?) 10
6Karol KubelaBratysława(3,1,3,1,2) 10
7Vojtech BartfayZarnovica(1,2,2,2,3) 10
8Vladimir CegledyZarnovica(2,1,2,2,3) 10
9Miroslav RybanskyBratysława(0,2,1,3,2) 8
10Dusan RybanskyBratysława(2,2,1,1,0) 6
11Jozef ZelinaZarnovica(1,1,2,1,?) 5
12Ivan DanihelZarnovica(2,0,?,0,2) 4
13Tibor KlimitsBratysława(1,0,1,1,?) 3
14Richard SlobodaBratysława(0,1,1,0,1) 3
15Peter ZemkoBratysława(1,0,0,0,1) 2
16Otto FlickingerBratysława(0,0,0,0,1) 1
17Jaroslav PovazanZarnovica- nsR

Zarnovica - 12 październik (12.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol VallnerZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Ivan DedinaZarnovica(2,3,3,3,3) 14
3Vojtech BartfayZarnovica(0,3,3,3,3) 12
4Pavol KrcZarnovica(1,3,3,3,2) 12
5Jozef TothBratysława(3,2,1,?,3) 9
6Miroslav RybanskyBratysława(3,2,0,2,2) 9
7Karol KubelaBratysława(3,?,2,1,2) 8
8Ludovit BartfayZarnovica(2,2,2,2,0) 8
9Dusan RybanskyBratysława(2,2,2,1,1) 8
10Vladimir CegledyZarnovica(1,1,1,2,2) 7
11Tibor KlimitsBratysława(1,0,2,1,1) 5
12Ivan DanihelZarnovica(2,1,1,?,1) 5
13Jaroslav PovazanZarnovica(-2,1) 3R
14Richard SlobodaBratysława(0,1,1,1,0) 3
15Peter ZemkoBratysława(1,0,0,0,0) 1
16Jozef ZelinaZarnovica(0,1,?,ns,ns) 1
17Otto FlickingerBratysława(0,0,0,0,0) 0

1970

4 rundy: Breclav - 22 sierpień (22.08), Breclav - 23 sierpień (23.08), Zarnovica - 19 wrzesień (19.09), Zarnovica - 20 wrzesień (20.09).

Punktacja: 15, 12, 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1.
Do klasyfikacji końcowej liczono trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ludovit BartfayZarnovica(8,12,15,15) 30 [42]
2Pavol KrcZarnovica(10,15,10,12) 30 [37]
3Jozef TothBratysława(15,8,8,10) 29 [33]
4Vojtech BartfayZarnovica(5,10,12,5) 26 [27]
5Karol KubelaBratysława(12,5,6,8) 27 [26]
6Vladimir CegledyZarnovica(6,6,3,6) 24 [18]
7Dusan RybanskyBratysława(1,4,4,4) 20 [12]
8Jozef ZelinaZarnovica(ns,0,5,1) 12 [6]
9Tibor KlimitsBratysława(2,3,1,0) 12 [6]
10Ivan DanihelZarnovica(0,0,2,3) 13 [5]
11Otto FlickingerBratysława(3,2,0,0) 11 [5]
12Peter ZemkoBratysława(4,1,0,ns) 9 [5]
13Ladislav EliasBratysława(ns,ns,0,2) 7 [2]
14Milan CernekZarnovica(0,0,0,0) 4 [0]
15Dusan VojtkoZarnovica(0,ns,ns,ns) 1 [0]
16Vladimir KantorBratysława(nsR,ns,ns,ns) 0 [0]

Breclav - 22 sierpień (22.08).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława- 11
2Karol KubelaBratysława- 11
3Pavol KrcZarnovica- 9
4Ludovit BartfayZarnovica- 9
5Vladimir CegledyZarnovica- 8
6Vojtech BartfayZarnovica- 6
7Peter ZemkoBratysława- 6
8Otto FlickingerBratysława- 4
9Tibor KlimitsBratysława- 4
10Dusan RybanskyBratysława- 3
11Milan CernekZarnovica- 2
12Ivan DanihelZarnovica- 1
13Dusan VojtkoZarnovica- 1
14Vladimir KantorBratysława- nsR

Breclav - 23 sierpień (23.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol KrcZarnovica- 10+3
2Ludovit BartfayZarnovica- 10+2
3Vojtech BartfayZarnovica- 10+1
4Jozef TothBratysława- 9
5Vladimir CegledyZarnovica- 8
6Karol KubelaBratysława- 5
7Dusan RybanskyBratysława- 5
8Tibor KlimitsBratysława- 4
9Otto FlickingerBratysława- 4
10Peter ZemkoBratysława- 4
11Jozef ZelinaZarnovica- 2
12Ivan DanihelZarnovica- 1
13Milan CernekZarnovica- 1

Zarnovica - 19 wrzesień (19.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ludovit BartfayZarnovica(3,3,d,3) 9
2Vojtech BartfayZarnovica(3,1,2,3) 9
3Pavol KrcZarnovica(2,2,3,2) 9
4Jozef TothBratysława(3,2,3,d) 8
5Karol KubelaBratysława(2,3,3,?) 8
6Jozef ZelinaZarnovica(?,2,3,3) 8
7Dusan RybanskyBratysława(2,1,3,2) 8
8Vladimir CegledyZarnovica(?,1,2,2) 5
9Ivan DanihelZarnovica(1,2,2,1) 5
10Tibor KlimitsBratysława(1,2,0,1) 4
11Ladislav EliasBratysława(1,1,1) 3
12Milan CernekZarnovica(0,0,?,1) 1
13Otto FlickingerBratysława(0,?,?,?) 0
14Peter ZemkoBratysława(?,ns,ns,ns) 0

Zarnovica - 20 wrzesień (20.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ludovit BartfayZarnovica(3,3,3,2) 11+3
2Pavol KrcZarnovica(3,2,3,3) 11+u
3Jozef TothBratysława(3,3,2,1) 9
4Karol KubelaBratysława(1,2,2,3) 8
5Vladimir CegledyZarnovica(1,3,2,2) 8
6Vojtech BartfayZarnovica(1,0,3,3) 7
7Dusan RybanskyBratysława(2,3,1,1) 7
8Ivan DanihelZarnovica(2,1,2,2) 7
9Ladislav EliasBratysława(1,0,2,1) 4
10Jozef ZelinaZarnovica(?,0,2,0) 2
11Otto FlickingerBratysława(0,1,?,1) 2
12Tibor KlimitsBratysława(?,0,0,1) 1
13Milan CernekZarnovica(0,0,0,ns) 0

1971

5 rund: Breclav - 8 maj (8.05), Zarnovica - 5 czerwiec (05.06), Zarnovica - 6 czerwiec (06.06), Zarnovica - 21 październik (21.10), Zarnovica - 22 październik (22.10).

Uwaga! Punktacja: 1m. - 15 pkt., 2m. - 12 pkt., 3m. - 10 pkt., 4m. - 8pkt., 5m. - 6 pkt., 6m. - 5pkt., 7m. - 4pkt., 8m. - 3pkt., 9m. - 2pkt., 10m. - 1 pkt.
Do klasyfikacji końcowej liczono cztery najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(6,15,15,15,15) 48 [60]
2Vladimir CegledyZarnovica(10,10,6,12,10) 40 [42]
3Karol KubelaBratysława(0,12,12,5,6) 35 [35]
4Dusan RybanskyBratysława(1,5,5,10,5) 29 [25]
5Pavol KrcZarnovica(15,8,ns,ns,ns) 24 [23]
6Ladislav EliasBratysława(2,2,10,2,8) 28 [22]
7Ivan DedinaZarnovica(8,6,8,ns,ns) 28 [22]
8Jan DanielZarnovica(ns,ns,ns,8,12) 20 [20]
9Tibor KlimitsBratysława(5,4,4,0,2) 23 [15]
10Ivan DanihelZarnovica(4,3,3,3,1) 21 [13]
11Milan CernekZarnovica(ns,1,2,6,4) 19 [13]
12Peter ZemkoBratysława(12,ns,ns,ns,ns) 13 [12]
13Otto FlickingerBratysława(0,0,1,4,0) 9 [5]
14Karol VallnerZarnovica(3,ns,0,ns,ns) 7 [3]
15Jan DanihelZarnovica(ns,ns,ns,0,3) 6 [3]
16Milan BokolBratysława(ns,ns,ns,1,0) 6 [1]
17Ladislav MatuskaBratysława(ns,ns,ns,0,0) 4 [0]
18Jan PatrasZarnovica(ns,0,0,ns,ns) 4 [0]
19Dusan VojtkoZarnovica(ns,0,0,ns,ns) 2 [0]
20Miroslav CapkaBreclav- NK [11]

Breclav - 8 maj (08.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol KrcZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Peter ZemkoBratysława- 13
3Vladimir CegledyZarnovica- 12
4Ivan DedinaZarnovica- 11
5Jozef TothBratysława- 9
6Tibor KlimitsBratysława- 8
7Ivan DanihelZarnovica- 7
8Karol VallnerZarnovica- 7
9Ladislav EliasBratysława- 7
10Dusan RybanskyBratysława- 5
11Karol KubelaBratysława- 4
12Otto FlickingerBratysława- 0
13Miroslav CapkaBratysława- 11NK

Zarnovica - 5 czerwiec (05.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3) 12
2Karol KubelaBratysława(3,2,3,3) 11
3Vladimir CegledyZarnovica(3,1,3,2) 9+3
4Pavol KrcZarnovica(3,1,3,2) 9+u
5Ivan DedinaZarnovica(3,2,2,2) 9
6Dusan RybanskyBratysława(2,3,2,0) 7
7Tibor KlimitsBratysława(2,2,1,0) 5
8Ivan DanihelZarnovica(1,1,2,1) 5
9Ladislav EliasBratysława(2,1,?,1) 4
10Milan CernekZarnovica(1,2,0,0) 3
11Jan PatrasZarnovica(0,?,1,1) 2
12Dusan VojtkoZarnovica(1,0,0,ns) 1
13Otto FlickingerBratysława(1,0,?,0) 1

Zarnovica - 6 czerwiec (06.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3) 12
2Karol KubelaBratysława(3,2,3,3) 11
3Ladislav EliasBratysława(3,1,3,2) 9
4Ivan DedinaZarnovica(2,?,3,3) 8
5Vladimir CegledyZarnovica(2,2,2,2) 8
6Dusan RybanskyBratysława(2,2,2,1) 7
7Tibor KlimitsBratysława(1,3,1,1) 6
8Ivan DanihelZarnovica(1,3,1,?) 5
9Milan CernekZarnovica(0,2,2,0) 4
10Otto FlickingerBratysława(1,?,2,0) 3
11Jan PatrasZarnovica(?,1,0,1) 2
12Dusan VojtkoZarnovica(1,0,?,ns) 1
13Karol VallnerZarnovica(?,ns,ns,ns) 0

Zarnovica - 29 październik (29.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3) 12
2Vladimir CegledyZarnovica(2,3,3,3) 11
3Dusan RybanskyBratysława(?,3,3,3) 9
4Jan DanielZarnovica(2,1,3,3) 9
5Milan CernekZarnovica(3,2,2,?) 7
6Karol KubelaBratysława(2,2,2,?) 6
7Otto FlickingerBratysława(1,2,2,?) 5
8Ivan DanihelZarnovica(2,1,?,1) 4
9Ladislav EliasBratysława(?,2,?,1) 3
10Milan BokolBratysława(0,0,2,1) 3R
11Tibor KlimitsBratysława(?,1,1,1) 3
12Jan DanihelZarnovica(1,0,?,1) 2
13Ladislav MatuskaBratysława(1,0,0,?) 1R
14Pavol KrcZarnovica(ns,ns,ns,ns) ns
14Peter ZemkoBratysława(ns,ns,ns,ns) ns

Zarnovica - 30 październik (30.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3) 12
2Jan DanielZarnovica(3,2,3,3) 11
3Vladimir CegledyZarnovica(3,3,2,2) 10
4Ladislav EliasBratysława(2,1,3,2) 8
5Karol KubelaBratysława(2,2,3,?) 7
6Dusan RybanskyBratysława(2,0,2,2) 6
7Milan CernekZarnovica(3,0,0,2) 5
8Jan DanihelZarnovica(2,1,1,?) 4
9Tibor KlimitsBratysława(2,1,?,1) 4
10Ivan DanihelZarnovica(?,3,?,?) 3
11Milan BokolBratysława(1,1,0,1) 3R
12Ladislav MatuskaBratysława(1,1,0,1) 3R
13Otto FlickingerBratysława(?,ns,ns,ns) 1
14Pavol KrcZarnovica(ns,ns,ns,ns) ns
14Peter ZemkoBratysława(ns,ns,ns,ns) ns

1972

7 rund - Zarnovica - 8 maj (8.05), Zarnovica - 17 czerwiec (17.06), Zarnovica - 18 czerwiec (18.06), Zarnovica - 28 październik (28.10), Zarnovica - 29 październik (29.10) , Breclav - 5 listopad (05.11), Breclav - 5 listopad (05.11).

Uwaga! Punktacja: 1m. - 15 pkt., 2m. - 12 pkt., 3m. - 10 pkt., 4m. - 8pkt., 5m. - 6 pkt., 6m. - 5pkt., 7m. - 4pkt., 8m. - 3pkt., 9m. - 2pkt., 10m. - 1 pkt.
Do klasyfikacji końcowej liczono cztery najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(15,15,15,10,15,12,12) 60 [51]
2Jan DanielZarnovica(0,12,12,12,10,10,15) 51 [50]
3Vladimir CegledyZarnovica(8,8,10,15,12,8,8) 45 [50]
4Jan DanihelZarnovica(12,10,8,5,6,6,10) 40 [40]
5Ladislav EliasBratysława(6,6,ns,8,8,15,6) 37 [48]
6Milan CernekZarnovica(4,2,5,6,4,5,0) 20 [34]
7Karol KubelaBratysława(10,5,4,ns,ns,ns,ns) 19 [20]
8Ivan DanihelBratysława(5,0,6,0,1,2,3) 16 [29]
9Jan SimoZarnovica(0,4,2,2,3,ns,ns) 11 [23]
10Jozef SkultetyZarnovica(ns,ns,ns,4,2,0,4) 10 [28]
11Tibor KlimitsBratysława(1,1,3,3,0,3,1) 10 [27]
12Jozef ZimmermannZarnovica(ns,ns,ns,0,5,4,0) 9 [28]
13Ladislav MatuskaBratysława(3,3,0,1,0,1,0) 8 [20]
14Dusan RybanskyBratysława(2,ns,ns,ns,ns,ns,ns) 2 [3]
15Ivan KolevBratysława(ns,0,1,0,0,0,0) 1 [11]
16Zdeno VaculikBratysława(ns,ns,ns,0,0,0,0) 0 [12]
17Stefan EliasBratysława(ns,ns,ns,0,0,0,0) 0 [10]
18Otto FlickingerBratysława(0,0,0,0,0,ns,ns) 0 [6]
19Milan BokolBratysława(0,ns,ns,ns,ns,ns,ns) 0 [1]
20Vladimir PongracBratysława(ns,ns,0,ns,ns,ns,ns) 0 [0]

Zarnovica - 8 maj (08.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3) 12
2Jan DanihelZarnovica(3,3,1,3) 10
3Karol KubelaBratysława(2,3,2,3) 10
4Vladimir CegledyZarnovica(3,3,2,?) 8
5Ladislav EliasBratysława(2,2,2,2) 8
6Ivan DanihelBratysława(2,2,3,?) 7
7Milan CernekZarnovica(1,1,3,1) 6
8Ladislav MatuskaBratysława(1,0,2,1) 5
9Dusan RybanskyBratysława(2,0,1,ns) 3
10Tibor KlimitsZarnovica(0,2,?,?) 2
11Jan DanielZarnovica(u,2,u,u) 2
12Jan SimoZarnovica(?,1,1) 2
13Milan BokolBratysława(0,1,?,ns) 1
14Otto FlickingerBratysława(?,ns,ns,ns) 0

Zarnovica - 17 czerwiec (17.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3) 12
2Jan DanielZarnovica(3,3,2,3) 11
3Jan DanihelZarnovica(3,3,1,3) 10
4Vladimir CegledyZarnovica(3,2,2,2) 9
5Ladislav EliasBratysława(2,1,2,2) 7
6Karol KubelaBratysława(2,?,0,3) 5
7Jan SimoZarnovica(0,3,1,1) 5
8Ladislav MatuskaBratysława(0,2,2,1) 5
9Milan CernekZarnovica(0,2,2,?) 4
10Tibor KlimitsBratysława(1,0,0,2) 3
11Ivan DanihelBratysława(1,1,1,?) 3
12Otto FlickingerBratysława(1,1,?,ns) 2
13Ivan KolevBratysława(0,0,0,1) 1

Zarnovica - 18 czerwiec (18.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3) 12
2Jan DanielZarnovica(2,3,3,3) 11
3Vladimir CegledyZarnovica(3,1,3,3) 10
4Jan DanihelZarnovica(2,2,2,3) 9
5Ivan DanihelBratysława(1,3,2,2) 8
6Milan CernekZarnovica(1,2,3,1) 7
7Karol KubelaBratysława(2,1,0,2) 5
8Tibor KlimitsBratysława(1,0,2,2) 5
9Jan SimoZarnovica(1,1,1,2) 5
10Ivan KolevBratysława(0,2,0,0) 2
11Otto FlickingerBratysława(?,?,1,1) 2
12Ladislav MatuskaBratysława(0,?,1,1) 2
13Vladimir PongracBratysława(?,0,0,0) 0

Zarnovica - 28 październik (28.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimir CegledyZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Jan DanielZarnovica(2,3,3,3,3) 14
3Jozef TothBratysława(3,3,2,3,2) 13
4Ladislav EliasBratysława(1,3,3,2,3) 12
5Milan CernekZarnovica(3,2,3,2,0) 10
6Jan DanihelZarnovica(2,1,2,3,2) 10
7Jozef SkultetyZarnovica(2,1,2,3,2) 9
8Tibor KlimitsBratysława(1,2,2,2,2) 8
9Jan SimoZarnovica(2,2,1,2,1) 6
10Ladislav MatuskaBratysława(1,2,1,1,1) 6
11Ivan DanihelBratysława(0,ns,0,1,3) 4
12Jozef ZimmermannZarnovica(0,0,2,1,1) 4
13Stefan EliasBratysława(1,1,1,0,0) 3
14Otto FlickingerBratysława(2,ns,u,u,0) 2
15Zdeno VaculikBratysława(0,1,0,0,1) 2
16Ivan KolevBratysława(d,1,1,0,u) 2

Zarnovica - 29 październik (29.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3,3) 15
2Vladimir CegledyZarnovica(3,2,3,3,2) 13
3Jan DanielZarnovica(3,3,d,3,3) 12
4Ladislav EliasBratysława(2,3,2,3,1) 11
5Jan DanihelZarnovica(1,3,2,2,3) 11
6Jozef ZimmermannZarnovica(3,2,2,2,2) 11
7Milan CernekZarnovica(1,2,3,2,d) 8
8Jan SimoZarnovica(2,1,3,1,0) 7
9Jozef SkultetyZarnovica(2,2,1,u,2) 7
10Ivan DanihelBratysława(1,1,1,0,3) 6
11Tibor KlimitsBratysława(2,0,2,1,1) 6
12Ladislav MatuskaBratysława(0,0,1,2,2) 5
13Zdeno VaculikBratysława(1,1,0,0,1) 3
14Ivan KolevBratysława(0,0,1,1,0) 2
15Stefan EliasBratysława(u,1,0,1,0) 2
16Otto FlickingerBratysława(0,0,0,0,0) 0

Breclav - 4 listopad (04.11).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ladislav EliasBratysława(3,3,3,3,3) 15
2Jozef TothBratysława(3,3,3,3,2) 14
3Jan DanielZarnovica(3,3,1,2,3) 12
4Vladimir CegledyZarnovica(3,2,3,3,1) 12
5Jan DanihelZarnovica(1,2,2,3,3) 11
6Milan CernekZarnovica(2,3,1,0,3) 9
7Jozef ZimmermannZarnovica(1,2,2,2,2) 9
8Tibor KlimitsBratysława(2,1,0,2,2) 7
9Ivan DanihelBratysława(0,1,2,2,1) 6
10Ladislav MatuskaBratysława(0,0,1,1,3) 5
11Ivan KolevBratysława(1,1,0,1,2) 5
12Jozef SkultetyZarnovica(2,1,0,0,1) 4
13Zdeno VaculikBratysława(1,1,0,0,1) 3
14Stefan EliasBratysława(u,0,2,u,u) 2

Breclav - 5 listopad (05.11).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanielZarnovica(3,2,3,3,3) 14+3
2Jozef TothBratysława(3,3,2,3,3) 14+2
3Jan DanihelZarnovica(2,1,3,2,3) 11
4Vladimir CegledyZarnovica(3,3,3,2,d) 11
5Ladislav EliasBratysława(3,3,1,3,u) 10
6??- ?
7Jozef SkultetyZarnovica(1,0,1,3,3) 8
8Ivan DanihelBratysława(d,2,2,2,2) 8
9??- ?
10Tibor KlimitsBratysława(2,2,2,1,0) 7
11Milan CernekZarnovica(2,1,1,0,2) 6
12Zdeno VaculikBratysława(1,1,u,u,2) 4
13Jozef ZimmermannZarnovica(1,1,1,1,u) 4
14Stefan EliasBratysława(u,0,0,1,2) 3
15Ivan KolevBratysława(0,0,0,0,1) 1
16Ladislav MatuskaBratysława(0,0,0,0,0) 0

1973

"5 rund: Zarnovica - 13 maj (13.05), Zarnovica - 2 czerwiec (02.06), Zarnovica - 3 czerwiec (03,06), Zohor - 15 wrzesień (15.09), Zohor - 16 wrzesień (16.09).

Uwaga! Punktacja: Punktacja: 1m. - 20 pkt., 2m. - 17 pkt., 3m. - 15 pkt., 4m. - 13 pkt., 5m . - 11 pkt., 6m. - 10 pkt., 7m. - 9pkt., 8m. - 8pkt., 9m. - 7pkt., 10m. - 6pkt., 11m. - 5 pkt., 12m. - 4 pkt., 13m. - 3pk.t, 14m. - 2pkt., 15m. - 1 pkt., 16m. - 0pkt.
Do klasyfikacji końcowej liczono trzy najlepsze wyniki. "

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanihelZarnovica(20,13,15,17,17) 54 [40]
2Jozef TothBratysława(9,20,20,ns,ns) 49 [39]
3Vladimir CegledyZarnovica(17,15,17,ns,ns) 49 [39]
4Ladislav EliasBratysława(13,17,11,15,15) 47 [37]
5Milan CernekZarnovica(11,11,13,11,20) 44 [38]
6Jozef LackoZarnovica(15,10,8,ns,ns) 33 [30]
7Karol KubelaBratysława(8,9,9,9,13) 31 [30]
8Ivan DanihelBratysława(7,8,10,13,4) 31 [27]
9Jan DanielZarnovica(0,ns,ns,20,11) 31 [24]
10Jozef ZimmermannZarnovica(10,7,7,ns,ns) 24 [23]
11Stefan EliasBratysława(1,6,6,10,8) 24 [23]
12Zdeno VaculikBratysława(5,4,5,8,10) 23 [24]
13Ivan KolevBratysława(3,2,0,7,9) 19 [21]
14Otto FlickingerBratysława(2,3,3,5,5) 16 [11]
15Tibor KlimitsBratysława(ns,ns,ns,6,7) 13 [13]
16Jozef PavolZarnovica(6,0,4,ns,ns) 10 [11]
17Jozef PetrgalovicZarnovica(4,5,1,ns,ns) 10 [11]
18Dusan RybanskyBratysława(ns,ns,ns,ns,6) 6 [5]
19Jaroslav CukanBratysława(ns,ns,ns,4,ns) 4 [3]
20Ondrej BohacZarnovica(ns,1,2,ns,ns) 3 [4]
21Marian SkladanZarnovica(ns,0R,nsR,ns,ns) 0 [1]
22Ivan PolasBratysława(-.-.-.0,0) 0NK [10]

Zarnovica - 13 maj (13.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanihelZarnovica(3,2,2,3,3) 13
2Vladimir CegledyZarnovica(3,3,3,u,3) 12
3Jozef LackoZarnovica(3,2,3,2,2) 12
4Ladislav EliasBratysława(2,3,0,3,3) 11
5Milan CernekZarnovica(2,3,1,3,2) 11
6Jozef ZimmermannZarnovica(1,3,2,2,2) 10
7Jozef TothBratysława(3,u,w,3,3) 9
8Karol KubelaBratysława(2,1,3,2,1) 9
9Ivan DanihelBratysława(1,1,3,1,1) 7
10Jozef PavolZarnovica(w,2,2,2,0) 6
11Zdeno VaculikBratysława(2,w,1,0,2) 5
12Jozef PetrgalovicZarnovica(u,0,2,1,1) 4
13Ivan KolevBratysława(?,1,1,1,1) 4
14Otto FlickingerBratysława(?,2,u,ns,ns) 2
15Stefan EliasBratysława(?,?,1,0,0) 1
16Jan DanielZarnovica(u,u,ns,ns,ns) 0

Zarnovica - 2 czerwiec (02.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3,3) 15
2Ladislav EliasBratysława(3,3,3,1,3) 13
3Vladimir CegledyZarnovica(3,2,3,2,3) 13
4Jan DanihelZarnovica(3,2,2,3,2) 12
5Milan CernekZarnovica(1,3,3,3,1) 11
6Jozef LackoZarnovica(2,1,2,2,3) 10
7Karol KubelaBratysława(2,1,1,2,2) 8
8Ivan DanihelBratysława(2,?,2,3,?) 7
9Jozef ZimmermannZarnovica(1,2,1,1,2) 7
10Stefan EliasBratysława(?,1,2,1,2) 6
11Jozef PetrgalovicZarnovica(2,ns,1,2,1) 6
12Zdeno VaculikBratysława(0,3,0,0,1) 4
13Otto FlickingerBratysława(?,2,1,0,?) 3
14Ivan KolevBratysława(1,1,0,0,0) 2
15Jozef PavolZarnovica(1,u,ns,ns,ns) 1
16Ondrej BohacZarnovica(0,0,0,1,0) 1
17Marian SkladanZarnovica(?,0,1) 1R

Zarnovica - 3 czerwiec (03.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3,3) 15
2Vladimir CegledyZarnovica(3,2,3,3,3) 14
3Jan DanihelZarnovica(3,3,2,2,2) 12+3
4Milan CernekZarnovica(2,2,2,3,3) 12+2
5Ladislav EliasBratysława(2,3,u,3,3) 11
6Ivan DanihelBratysława(3,2,1,2,2) 10
7Karol KubelaBratysława(1,1,3,2,2) 9
8Jozef LackoZarnovica(1,0,3,2,2) 8
9Jozef ZimmermannZarnovica(2,1,2,1,u) 6
10Stefan EliasBratysława(2,0,2,u,1) 5
11Zdeno VaculikBratysława(1,1,1,1,1) 5
12Jozef PavolZarnovica(0,3,u,1,0) 4
13Otto FlickingerBratysława(1,2,u,0,1) 4
14Ondrej BohacZarnovica(0,1,1,1,0) 3
15Jozef PetrgalovicZarnovica(d,d,d,0,1) 1
16Ivan KolevBratysława(0,0,0,0,0) 0
17Marian SkladanZarnovica(ns) nsR

Zohor - 15 wrzesień (15.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanielZarnovica(3,3,2,3,3) 14+3
2Jan DanihelZarnovica(3,3,3,3,2) 14+2
3Ladislav EliasBratysława(u,3,3,3,3) 12
4Ivan DanihelBratysława(3,u,2,2,3) 10
5Milan CernekZarnovica(2,1,1,3,3) 10
6Stefan EliasBratysława(1,3,3,2,1) 10
7Karol KubelaBratysława(3,2,2,1,2) 10
8Zdeno VaculikBratysława(2,2,3,2,0) 9
9Ivan KolevBratysława(2,0,2,1,2) 7
10Tibor KlimitsBratysława(1,2,0,2,1) 6
11Otto FlickingerBratysława(u,1,u,1,2) 4
12Jaroslav CukanBratysława(d,0,1,1,1) 3
13Ivan PolasBratysława(2,1,1,0,0) 4NK
14Dusan RybanskyBratysława(ns) ns

Zohor - 16 wrzesień (16.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milan CernekZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Jan DanihelZarnovica(2,3,2,3,3) 13
3Ladislav EliasBratysława(3,3,3,w,3) 12
4Karol KubelaBratysława(3,2,2,2,2) 11
5Jan DanielZarnovica(2,2,3,3,u) 10
6Zdeno VaculikBratysława(1,3,1,3,2) 10
7Ivan KolevBratysława(3,1,1,2,3) 10
8Stefan EliasBratysława(1,1,3,w,2) 7
9Tibor KlimitsBratysława(2,2,0,2,1) 7
10Dusan RybanskyBratysława(1,1,2,1,ns) 5
11Otto FlickingerBratysława(ns,u,u,ns,ns) 0
12Ivan DanihelBratysława(u,ns,ns,ns,ns) 0
13Ivan PolasBratysława(2,2,0,2,0) 6NK
14Jaroslav CukanBratysława(ns) ns

1974

4 rundy: Zohor - 13 kwiecień (13.04), Zohor - 14 kwiecień (14.04).

Uwaga ! Mistrzostw nie dokończono. Stąd klasyfikacja końcowa ma charakter nieoficjalny.

Uwaga! Uwaga! Punktacja: Punktacja: 1m. - 20 pkt., 2m. - 17 pkt., 3m. - 15 pkt., 4m. - 13 pkt., 5m . - 11 pkt., 6m. - 10 pkt., 7m. - 9pkt., 8m. - 8pkt., 9m. - 7pkt., 10m. - 6pkt., 11m. - 5 pkt., 12m. - 4 pkt., 13m. - 3pk.t, 14m. - 2pkt., 15m. - 1 pkt., 16m. - 0pkt.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(17,20) 37 [22] - nieoficjalne
2Jan DanihelZarnovica(20,10) 30 [19] - nieoficjalne
2Jan DanihelZarnovica(15,15) 30 [19] - nieoficjalne
4Stefan EliasBratysława(9,8) 27 [16] - nieoficjalne
5Ladislav EliasBratysława(13,13) 26 [18] - nieoficjalne
6Milan CernekZarnovica(11,9) 20 [15] - nieoficjalne
7Jozef ZimmermannZarnovica(8,11) 19 [13] - nieoficjalne
8Zdeno VaculikBratysława(9,8) 17 [14] - nieoficjalne
9Tibor KlimitsBratysława(6,7) 13 [7] - nieoficjalne
10Ivan DanihelBratysława(7,4) 11 [6] - nieoficjalne
11Ivan KolevBratysława(5,5) 10 [5] - nieoficjalne
12Jozef PetrgalovicZarnovica(4,6) 10 [4] - nieoficjalne
13Dusan RybanskyBratysława(3,3) 6 [1] - nieoficjalne
14Jaroslav MarcinkaBratysława(nsR,0) 2 [0] - nieoficjalne

Zohor - 14 kwiecień (13.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanihelZarnovica(3,3,3,3) 12
2Jozef TothBratysława(3,3,2,2) 10
3Jan DanielZarnovica(2,3,3,2) 10
4Ladislav EliasBratysława(2,3,2,3) 10
5Milan CernekZarnovica(2,3,2,1) 8
6Stefan EliasBratysława(1,1,2,3) 7
7Zdeno VaculikBratysława(1,3,2,0) 6
8Jozef ZimmermannZarnovica(0,2,2,1) 5
9Ivan DanihelBratysława(1,1,1,1) 4
10Tibor KlimitsBratysława(0,1,1,1) 3
11Ivan KolevBratysława(2,0,0,ns) 2
12Jozef PetrgalovicZarnovica(0,1,0,0) 1
13Dusan RybanskyBratysława(0,0,0,0) 0
14Jaroslav MarcinkaBratysława(ns) nsR

Zohor - 14 kwiecień (14.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozef TothBratysława(3,3,3,3) 12
2Stefan EliasBratysława(2,2,3,2) 9
3Jan DanielZarnovica(3,3,w,3) 9
4Ladislav EliasBratysława(3,3,u,2) 8
5Jozef ZimmermannZarnovica(1,3,2,2) 8
6Jan DanihelZarnovica(3,u,2,2) 7
7Milan CernekZarnovica(1,2,1,3) 7
8Zdeno VaculikBratysława(0,1,2,2) 5
9Tibor KlimitsBratysława(2,0,1,1) 4
10Jozef PetrgalovicZarnovica(1,1,0,1) 3
11Ivan KolevBratysława(1,0,1,1) 3
12Ivan DanihelBratysława(2,u,ns,ns) 2
13Dusan RybanskyBratysława(0,0,0,1) 1
14Jaroslav MarcinkaBratysława(0) 0R

1975

W sezonie 1975 mistrzostw nie rozegrano.


1976

W sezonie 1976 rywalizacji nie rozegrano, mistrzem ogłoszono Jana Daniela, który doszedł najwyżej w rozgrywkach o IM Czechosłowacji.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanielZarnovica- -

1977

4 rundy: Zohor - 12 marzec (12.03), Zohor - 13 marzec (13.03), Zarnovica - 8 maj (08.05), Zarnovica - 9 maj (09.05).

Uwaga! Do klasyfikacji końcowej wliczano trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanielZarnovica(15,13,12,14) 42
2Zdeno VaculikZarnovica(14,15,ns,11) 40
3Jan DanihelZarnovica(11,10,14,14) 39
4Stefan EliasZohor(9,13,14,11) 38
5Miroslav BacikZohor(11,3,10,11) 32
6Milan CernekZarnovica(8,10,10,10) 30
7Vladimir CegledyZarnovica(9,9,11,8) 29
8Jozef TothZohor(11,12,ns,ns) 23
9Karol VallnerZarnovica(1,6,9,8) 23
10Jozef LackoZarnovica(4,5,7,7) 19
11Jozef SkultetyZarnovica(5,7,7,5) 19
12Vladimir KaluzikZohor(2,4,7,6) 17
13Jaroslav DankoZarnovica(4,5,ns,5) 14
14Oldrich JirakZohor(6,5,ns,ns) 11
15Jozef TuzinskyZarnovica(3,0,6,ns) 9
16Jaroslav DrahosZohor(0,1,5,2) 8
17Jiri KratkyZohor(0,1,0,5) 6
18Jozef BudinskyZarnovica(ns,ns,3,2) 5
19Peter GabrisZohor(ns,0,3,1) 4

Zohor - 12 marzec (12.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanielZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Zdeno VaculikZohor(3,3,2,3,3) 14
3Jozef TothZohor(2,3,3,w,3) 11
4Miroslav BacikZohor(2,2,2,3,2) 11
5Jan DanihelZarnovica(1,2,3,2,3) 11
6Stefan EliasZohor(3,1,3,0,2) 9
6Vladimir CegledyZarnovica(2,2,2,1,2) 9
8Milan CernekZarnovica(1,1,2,3,1) 8
9Oldrich JirakZohor(2,d,1,2,1) 6
10Jozef SkultetyZarnovica(1,1,1,1,1) 5
11Jozef LackoZarnovica(3,u,1,0,0) 4
12Jaroslav DankoZarnovica(0,u,0,2,2) 4
13Jozef TuzinskyZarnovica(0,u,u,2,1) 3
14Vladimir KaluzikZohor(u,u,1,1,0) 2
15Jaroslav DrahosZohor(?,0) 0
16Karol VallnerZarnovica(1,u,u,ns,ns) 1
17Jiri KratkyZohor(0,u,u,0,0) 0R
18Peter GabrisZohor() nsR

Zohor - 13 marzec (13.03).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZohor(3,3,3,3,3) 15
2Stefan EliasZohor(2,3,3,3,2) 13
3Jan DanielZarnovica(1,3,3,3,3) 13
4Jozef TothZohor(3,2,2,2,3) 12
5Jan DanihelZarnovica(0,3,3,1,3) 10
6Milan CernekZarnovica(2,1,2,3,2) 10
7Vladimir CegledyZarnovica(2,2,2,2,1) 9
8Jozef SkultetyZarnovica(1,1,2,2,1) 7
9Karol VallnerZarnovica(3,2,1,d,ns) 6
10Jaroslav DankoZarnovica(0,2,u,1,2) 5
11Oldrich JirakZohor(0,1,1,2,1) 5
12Jozef LackoZarnovica(1,1,ns,1,2) 5
13Vladimir KaluzikZohor(2,0,1,1,u) 4
14Miroslav BacikZohor(3,u,ns,0,u) 3
15Jiri KratkyZohor(1,u,ns,0,0) 1
16Jaroslav DrahosZohor(1) 1
17Jozef TuzinskyZarnovica(w,0,0,0,0) 0R
18Peter GabrisZohor(0,0,u) 0R

Zarnovica - 8 maj (08.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanihelZarnovica(3,3,3,2,3) 14
2Stefan EliasZohor(2,3,3,3,3) 14
3Jan DanielZarnovica(3,3,d,3,3) 12
4Vladimir CegledyZarnovica(3,2,2,1,3) 11
5Miroslav BacikZohor(1,2,3,2,2) 10
6Milan CernekZarnovica(2,1,2,3,2) 10
7Karol VallnerZarnovica(2,3,3,0,1) 9
8Vladimir KaluzikZohor(1,2,1,3,u) 7
9Jozef LackoZarnovica(3,1,d,2,1) 7
10Jozef SkultetyZarnovica(2,1,1,1,2) 7
11Jozef TuzinskyZarnovica(u,2,0,2,2) 6
12Jaroslav DrahosZohor(0,1,2,1,1) 5
13Jozef BudinskyZarnovica(0,0,2,u,1) 3
14Peter GabrisZohor(1,0,1,1,0) 3
15Jiri KratkyZohor(d,d,0,d,0) 0
16Jozef TothZohor(ns) ns
16Oldrich JirakZohor(ns) ns
16Zdeno VaculikZohor(ns) ns

Zarnovica - 9 maj (09.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanielZarnovica(3,3,2,3,3) 14
2Jan DanihelZarnovica(3,3,3,3,2) 14
3Zdeno VaculikZohor(3,2,3,w,3) 11
4Stefan EliasZohor(d,3,2,3,3) 11
5Miroslav BacikZohor(2,2,3,2,2) 11
6Milan CernekZarnovica(2,1,3,1,3) 10
7Vladimir CegledyZarnovica(3,0,1,3,1) 8
8Karol VallnerZarnovica(2,3,2,1,ns) 8
9Jozef LackoZarnovica(1,2,0,2,2) 7
10Vladimir KaluzikZohor(w,1,2,2,1) 6
11Jaroslav DankoZarnovica(2,u,1,ns,2) 5
12Jiri KratkyZohor(1,2,1,1,d) 5
13Jozef SkultetyZarnovica(1,1,0,2,1) 5
14Jaroslav DrahosZohor(0,1,0,1,0) 2
15Jozef BudinskyZarnovica(0,0,1,u,1) 2
16Peter GabrisZohor(1,0,0,0,0) 1

1978

4 rundy: Zarnovica - 2 maj (02.05), Zarnovica - 28 maj (28.05), Zohor - 8 (08.07), Zohor - 9 lipiec (09.07).

Uwaga! Do klasyfikacji końcowej wliczano trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(15,13,11,15) 43
2Jan DanihelZarnovica(8,15,14,12) 41
3Stefan EliasZohor(12,12,14,12) 38
4Miroslav BacikZohor(14,12,11,11) 37
5Jozef TuzinskyZohor(9,13,7,12) 34
6Jaroslav DrahosZohor(8,9,13,11) 33
7Oldrich JirakZohor(8,8,9,5) 25
8Dusan MoravekZarnovica(13,10,ns,ns) 23
9Vladimir CegledyZarnovica(9,ns,7,7) 23
10Jozef BudinskyZohor(6,7,4,6) 19
11Jiri KratkyZohor(4,ns,7,6) 17
12Pavol KaliakZarnovica(5,6,5,5) 16
13Vladimir KaluzikZohor(ns,ns,6,5) 11
14Frantisek SitekZohor(2,2,4,4) 10
15Jozef IvanZohor(0,3,3,2) 8
16Tibor CabanikZarnovica(2,4,ns,ns) 6
17Juraj LaukoZohor(ns,3,1,ns) 4
18Peter HajdinZohor(3,ns,ns,ns) 3
19Jaroslav DankoPraga(3,6,ns,ns) 9NK

Zarnovica - 27 maj (27.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Miroslav BacikZohor(2,3,3,3,3) 14
3Dusan MoravekZarnovica(3,2,3,2,3) 13
4Stefan EliasZohor(3,2,2,3,2) 12
5Jozef TuzinskyZarnovica(0,2,3,3,1) 9
6Vladimir CegledyZarnovica(3,1,1,2,2) 9
7Jaroslav DrahosZohor(d,1,2,2,3) 8
8Jan DanihelZarnovica(1,3,1,1,2) 8
9Oldrich JirakZohor(2,0,2,2,2) 8
10Jozef BudinskyZarnovica(2,3,0,1,u) 6
11Pavol KaliakZarnovica(1,1,2,1,ns) 5
12Jiri KratkyZohor(2,2,0,0,u) 4
13Peter HajdinZohor(u,1,1,1,0) 3
14Frantisek SitekZohor(1,0,0,0,1) 2
15Tibor CabanikZarnovica(1,0,1,ns,d) 2
16Jozef IvanZohor(0,d,0,0,u) 0
17Jaroslav DankoRH(1,2) 3R
18Juraj LaukoZohor(ns) nsR

Zarnovica - 28 maj (28.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanihelZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Zdeno VaculikZarnovica(1,3,3,3,3) 13
3Jozef TuzinskyZarnovica(2,2,3,3,3) 13
4Miroslav BacikZohor(3,2,2,2,3) 12
5Stefan EliasZohor(3,3,2,2,2) 12
6Dusan MoravekZarnovica(2,1,3,2,2) 10
7Jaroslav DrahosZohor(2,1,2,3,1) 9
8Oldrich JirakZohor(3,3,1,1,0) 8
9Jozef BudinskyZarnovica(2,0,1,2,2) 7
11Pavol KaliakZarnovica(1,2,0,1,2) 6
12Tibor CabanikZarnovica(d,1,1,1,1) 4
13Juraj LaukoZohor(2,1,2,d,ns) 3
14Jozef IvanZohor(1,2,0,u,ns) 3
15Frantisek SitekZohor(0,u,1,1,u) 2
16Jaroslav DankoRH(3,2,u,1,d) 6R
17Jiri KratkyZohor(ns) nsR
17Peter HajdinZohor(ns) nsR
19Vladimir CegledyZarnovica(ns) ns

Zohor - 8 lipiec (08.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan DanihelZarnovica(3,3,3,2,3) 14
2Stefan EliasZohor(3,2,3,3,3) 14
3Jaroslav DrahosZohor(2,3,3,3,2) 13
4Zdeno VaculikZarnovica(3,3,2,?,3) 11
5Miroslav BacikZohor(3,2,2,1,3) 11
6Oldrich JirakZohor(2,1,2,2,2) 9
7Jiri KratkyZohor(2,2,0,3,?) 7
8Jozef TuzinskyZarnovica(u,2,3,0,2) 7
9Vladimir CegledyZarnovica(1,3,1,?,2) 7
10Vladimir KaluzikZohor(2,?,1,3,0) 6
11Pavol KaliakZarnovica(1,?,1,2,1) 5
12Jozef BudinskyZarnovica(0,1,2,?,1) 4
13Frantisek SitekZohor(1,?,1,1,1) 4
14Jozef IvanZohor(0,?,0,2,?) 3
15Juraj LaukoZohor(1,ns,ns,ns,ns) 1
16Peter HajdinZohor(ns,ns,ns,ns,ns) ns

Zohor - 9 lipiec (09.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Jan DanihelZarnovica(3,3,3,3,u) 12
3Stefan EliasZohor(2,3,2,2,3) 12
4Jozef TuzinskyZarnovica(2,3,3,2,2) 12
5Miroslav BacikZohor(3,1,3,1,3) 11
6Jaroslav DrahosZohor(1,2,2,3,3) 11
7Vladimir CegledyZarnovica(?,2,1,2,2) 7
8Jiri KratkyZohor(?,2,?,3,1) 6
9Jozef BudinskyZarnovica(2,2,2,?,?) 6
10Vladimir KaluzikZohor(3,?,2,?,?) 5
11Oldrich JirakZohor(0,1,1,1,2) 5
12Pavol KaliakZarnovica(1,1,?,1,2) 5
13Frantisek SitekZohor(2,1,1,?,?) 4
14Jozef IvanZohor(?,?,1,?,1) 2
15Juraj LaukoZohor(ns) ns
15Peter HajdinZohor(ns) ns

1979

Uwaga ! Wyniki nieoficjalne. Mistrzostw nie rozgrywano. Klasyfikację ustalono na podstawie wyników uzyskanych w róznych zawodach w całym sezonie.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica- -
2Jaroslav DrahosZohor- -
3Jaroslav DankoZarnovica- -
4Dusan MoravekZarnovica- -
5Pavol TonhauzerZarnovica- -
6Jiri KratkyZohor- -
7Jan DanihelZarnovica- -
8Jan DanielZarnovica- -
9Roman VisvaderZohor- -
10Miroslav DosekZohor- -

1980

4 rundy: Zarnovica x 2 - 20 lipiec (20.07) godz. 10.00 i 15.00 (10AM and 3PM), Zohor x 2 - 2 sierpień (2.08) godz. 10.00 i 15.00 (10AM and 3PM).

Uwaga! Do klasyfikacji końcowej wliczano trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav DankoZarnovica(14,13,13,12) 52
2Zdeno VaculikZarnovica(13,11,13,14) 51
3Lubomir JedekBrezolupy(9,13,14,12) 48
4Stefan EliasZohor(11,11,14,11) 47
5Pavol TonhauzerZarnovica(10,10,8,12) 40
6Vaclav ZajicZarnovica(8,11,8,13) 40
7Zdenek SmocekZohor(7,6,9,7) 29
8Dusan VisvaderZohor(10,6,6,5) 27
9Roman VisvaderZohor(4,3,9,9) 25
10Igor PopracZarnovica(3,5,6,6) 20
11Milos PelikanZohor(6,5,3,5) 19
12Dusan MoravekZarnovica(13,5,ns,ns) 18
13Juraj ZliechovecZarnovica(6,7,ns,ns) 13
14Jan DuricaZohor(2,1,2,4) 9
15Radomir BalazZohor(0,ns,ns,ns) 0
16Jiri KratkyZohor(0,0,ns,ns) 0

Zarnovica - 20 lipiec (20.08) - godz. 10:00.

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav DankoZarnovica(3,2,3,3,3) 14
2Dusan MoravekZarnovica(2,3,3,2,3) 13+3
3Zdeno VaculikZarnovica(3,3,1,3,3) 13+d
4Stefan EliasZohor(3,3,2,1,2) 11
5Pavol TonhauzerZarnovica(2,u,3,3,2) 10
6Dusan VisvaderZohor(1,2,2,2,3) 10
7Lubomir JedekZarnovica(2,u,3,3,1) 9
8Vaclav ZajicZarnovica(3,2,1,2,0) 8
9Zdenek SmocekZohor(2,1,2,0,2) 7
10Milos PelikanZohor(1,3,1,1,0) 6
11Juraj ZliechovecZarnovica(u,1,2,2,1) 6
12Roman VisvaderZohor(0,1,d,1,2) 4
13Igor PopracZarnovica(d,0,1,1,1) 3
14Jan DuricaZohor(d,2,0,0,0) 2
15Jiri KratkyZarnovica(ns,d,d,0,ns) 0
16Radomir BalazZohor(ns,ns,ns,ns,ns) ns

Zarnovica - 20 lipiec (20.08) - godz. 15:00.

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav DankoZarnovica(3,3,3,2,2) 13
2Lubomir JedekZarnovica(3,2,2,3,3) 13
3Stefan EliasZohor(2,3,w,3,3) 11
4Zdeno VaculikZarnovica(3,d,3,3,2) 11
5Vaclav ZajicZarnovica(1,3,2,2,3) 11
6Pavol TonhauzerZarnovica(2,d,3,3,2) 10
7Juraj ZliechovecZarnovica(2,2,2,2,1) 9
8Dusan VisvaderZohor(d,ns,3,ns,3) 6
9Zdenek SmocekZohor(0,3,1,ns,2) 6
10Dusan MoravekZarnovica(3,2,w,ns,ns) 5
11Igor PopracZarnovica(d,2,w,2,1) 5
12Milos PelikanZohor(1,1,1,1,1) 5
13Roman VisvaderZohor(2,1,d,ns,ns) 3
14Jan DuricaZohor(u,1,ns,ns,ns) 1
15Jiri KratkyZohor(d,ns,ns,ns,ns) 0
16Radomir BalazZohor(ns,ns,ns,ns,ns) ns

Zohor - 2 sierpień (02.08) - godz. 10:00.

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubomir JedekZarnovica- 14
2Stefan EliasZohor- 14
3Jaroslav DankoZarnovica- 13
4Zdeno VaculikZarnovica- 13
5Zdenek SmocekZohor- 9
6Roman VisvaderZohor- 9
7Pavol TonhauzerZarnovica- 8
8Vaclav ZajicZarnovica- 8
9Igor PopracZarnovica- 6
10Dusan VisvaderZohor- 6
11Milos PelikanZohor- 3
12Jan DuricaZohor- 2

Zohor - 2 sierpień (02.08) - godz. 15:00.

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica- 14
2Vaclav ZajicZarnovica- 13
3Lubomir JedekZarnovica- 12
4Jaroslav DankoZarnovica- 12
5Pavol TonhauzerZarnovica- 12
6Stefan EliasZohor- 11
7Roman VisvaderZohor- 9
8Zdenek SmocekZohor- 7
9Igor PopracZarnovica- 6
10Dusan VisvaderZohor- 5
11Milos PelikanZohor- 5
12Jan DuricaZohor- 4

1981

Zarnovica - 1 sierpień (01.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dusan MoravekZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Lubomir JedekZarnovica(2,3,3,3,3) 14
3Zdeno VaculikZarnovica(1,3,3,3,3) 13
4Jozef BelicaZarnovica(2,2,2,3,2) 11
5Pavol TonhauzerZarnovica(3,3,2,w,2) 10
6Pavol KaliakZarnovica(1,2,2,2,3) 10
7Jan DuricaZohor(3,2,1,2,0) 9
8Jan BakaracZohor(0,1,3,2,2) 8
9Miroslav BackoZohor(2,2,1,ns,0) 5
10Jozef MichalovychZohor(1,0,1,1,ns) 3
11Tibor PruzinskyZohor(0,u,d,ns,2) 2

1982

4 rundy: Zohor - 2 maj (02.05) - godz. 10.00 (10.00 AM), Zohor - 2 maj (02.05) - godz. 15.00 (3.00 PM), Zarnovica - 8 maj (08.05) - godz. 10.00 (10.00 AM), Zarnovica - 8 maj (08.05) - godz. 15.00 (3.00 PM).

Uwaga! System KO. Punktacja 30, 25, 21, 19, 17, 15, 14, 13, 12, 11 itp.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubomir JedekZarnovica(25,25,25,30) 105
2Jaroslav DrahosZohor(21,21,19,25) 86
3Vladimir TomkaZarnovica(19,19,17,19) 74
4Tibor PruzinskyZohor(14,14,21,15) 64
5Pavol KaliakZarnovica(17,15,15,17) 64
6Pavol TonhauzerZarnovica(30,30,ns,ns) 60
7Jaroslav DankoZarnovica(15,17,13,13) 58
8Dusan MoravekZarnovica(ns,ns,30,21) 51
9Jan BakaracZohor(13,ns,12,14) 39
10Roman VisvaderZohor(ns,ns,14,12) 26
11Zdenek SmocekZohor(ns,13,ns,ns) 13

Zohor - 2 maj (02.05) - godz. 10.00 (10.00 AM).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica(3,3,3) 9+3F
2Lubomir JedekZarnovica(2,3,1) 6+3P+2F
3Jaroslav DrahosZohor(3,2,3) 8+1F
4Vladimir TomkaZarnovica(u,ns,2) 2+2P+0F
5Pavol KaliakZarnovica(1,1,1) 3+1P
6Jaroslav DankoZarnovica(2,2,2) 6+0
7Tibor PruzinskyZohor(1,1,0) 2
8Jan BakaracZohor(0,0,0) 0

Zohor - 2 maj (02.05) - godz. 15.00 (3.00 PM).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica- -
2Lubomir JedekZarnovica- -
3Jaroslav DrahosZohor- -
4Vladimir TomkaZarnovica- -
5Jaroslav DankoZarnovica- -
6Pavol KaliakZarnovica- -
7Tibor PruzinskyZohor- -
8Zdenek SmocekZohor- -

Zarnovica - 30 maj (30.05) - godz. 10.00 (10.00 AM).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dusan MoravekZarnovica(2,3,3,1,3) 30
2Lubomir JedekZarnovica(3,3,3,d,2) 25
3Tibor PruzinskyZohor(3,2,2,2,1) 21
4Jaroslav DrahosZohor(1,3,1,2,3,u) 19
5Vladimir TomkaZarnovica(2,w,1,2,3) 17
6Pavol KaliakZarnovica(2,1,1,3,2) 15
7Roman VisvaderZohor(1,2,0,ns,1,1) 14
8Jaroslav DankoZarnovica(3,2,d,d,ns) 13
9Jan BakaracZohor(1,w) 12

Zarnovica - 30 maj (30.05) - godz. 15.00 (3.00 PM).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubomir JedekZarnovica(3,3,3,3,3) 30
2Jaroslav DrahosZohor(3,2,3,2,2) 25
3Dusan MoravekZarnovica(2,3,2,3,1) 21
4Vladimir TomkaZarnovica(3,2,2,2,u) 19
5Pavol KaliakZarnovica(2,1,1,u,3) 17
6Tibor PruzinskyZohor(2,1,0,1,2) 15
7Jan BakaracZohor(1,3,0,0,1,u) 14
8Jaroslav DankoZarnovica(1,2,d,1,d,ns) 13
9Roman VisvaderZohor(1,u) 12

1983

4 rundy: Zohor x 2 - 10 kwiecień (10.04), Zarnovica x 2 - 10 maj (10.05)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(15,4,15,15) 49
2Dusan MoravekZarnovica(14,8,12,12) 46
3Pavol TonhauzerZarnovica(11,9,8,13) 41
4Tibor PruzinskyZohor(13,5,13,10) 41
5Jaroslav DrahosZohor(10,8,10,10) 38
6Jaroslav DankoZarnovica(10,5,9,13) 37
7Pavol KaliakZarnovica(6,0,9,8) 23
8Dusan VisvaderZohor(6,3,7,6) 22
9Juraj ZliechovecZarnovica(3,0,4,8) 15
10Roman VisvaderZohor(7,3,ns,ns) 10
11Milan MihalikZarnovica(ns,ns,5,5) 10
12Ivan KoldanZohor(ns,ns,1,0) 1
13Vaclav ZajicBrezolupy(9,7,11,8) 35NK
14Josef MizeraBrezolupy(6,6,5,ns) 17NK
15Jaroslav GavendaBrezolupy(1,ns,7,4) 12NK
16Pavel MalekBrezolupy(2,0,3,5) 10NK
17Petr MalinaBrezolupy(2,1,1,2) 6NK
18Bohumil BrhelBrezolupy(2,2,ns,ns) 4Nk
19Vlastimil CervenkaBrezolupy(ns,1,0,1) 2NK

Zohor - 10 kwiecień (10.04) - godz. 10.00 (10.00 AM).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Dusan MoravekZarnovica- 14
3Tibor PruzinskyZohor- 13
4Pavol TonhauzerZarnovica- 11
5Jaroslav DrahosZohor- 10
6Jaroslav DankoZarnovica- 10
7Vaclav ZajicBrezolupy- 9
8Roman VisvaderZohor- 7
9Pavol KaliakZarnovica- 6
10Josef MizeraBrezolupy- 6
11Dusan VisvaderZohor- 6
12Juraj ZliechovecZarnovica- 3
13Petr MalinaBrezolupy- 2
14Pavel MalekBrezolupy- 2
15Bohumil BrhelBrezolupy- 2
16Jaroslav GavendaBrezolupy- 1

Zohor - 10 kwiecień (10.04) - godz. 14.00 (14.00 PM).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica- 9
2Dusan MoravekZarnovica- 8
2Jaroslav DrahosZohor- 8
4Vaclav ZajicBrezolupy- 7
5Josef MizeraBrezolupy- 6
6Tibor PruzinskyZohor- 5
7Jaroslav DankoZarnovica- 5
8Zdeno VaculikZarnovica- 4
9Dusan VisvaderZohor- 3
10Roman VisvaderZohor- 3
11Bohumil BrhelBrezolupy- 2
12Vlastimil CervenkaBrezolupy- 1
13Petr MalinaBrezolupy- 1
14Pavel MalekBrezolupy- 0
15Juraj ZliechovecZarnovica- 0
16Pavol KaliakZarnovica- 0

Zarnovica - 8 maj (08.05) - godz. 10.00 (10.00 AM).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Tibor PruzinskyZohor(3,2,2,3,3) 13
3Dusan MoravekZarnovica(3,3,3,0,3) 12
4Vaclav ZajicBrezolupy(2,1,3,3,2) 11
5Jaroslav DrahosZohor(3,d,3,2,2) 10
6Pavol KaliakZarnovica(2,3,1,2,1) 9
7Jaroslav DankoZarnovica(2,2,1,1,3) 9
8Pavol TonhauzerZarnovica(d,2,2,2,2) 8
9Jaroslav GavendaBrezolupy(1,d,2,3,1) 7
10Dusan VisvaderZohor(2,1,2,2,0) 7
11Josef MizeraBrezolupy(0,3,1,1,0) 5
12Milan MihalikZarnovica(1,1,1,1,1) 5
13Juraj ZliechovecZarnovica(1,0,d,1,2) 4
14Pavel MalekBrezolupy(0,2,ns,0,1) 3
15Petr MalinaBrezolupy(1,0,0,0,0) 1
16Ivan KoldanZohor(0,1,?,0,0) 1
17Vlastimil CervenkaBrezolupy(0) 0R

Zarnovica - 8 maj (08.05) - godz. 15.00 (3.00 PM).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Pavol TonhauzerZarnovica(3,3,3,2,2) 13+3+3
3Jaroslav DankoZarnovica(2,3,3,3,2) 13+2
4Dusan MoravekZarnovica(1,3,3,2,3) 12
5Tibor PruzinskyZohor(1,2,2,2,3) 10+2
6Jaroslav DrahosZohor(2,2,1,3,2) 10
7Pavol KaliakZarnovica(u,2,0,3,3) 8
8Vaclav ZajicBrezolupy(3,0,2,1,2) 8
9Juraj ZliechovecZarnovica(2,2,2,1,1) 8
10Dusan VisvaderZohor(3,1,1,1,0) 6
11Pavel MalekBrezolupy(2,1,2,0,0) 5
12Milan MihalikZarnovica(1,1,1,1,1) 5
13Jaroslav GavendaBrezolupy(0,1,0,2,1) 4
14Petr MalinaBrezolupy(1,0,1,0,0) 2
15Vlastimil CervenkaBrezolupy(0,d,0,0,1) 1
16Ivan KoldanZohor(0,u,u,0,u) 0
17Josef MizeraBrezolupy(ns) nsR

1984

4 rundy: Zarnovica x 2 - 20 maj (20.05), Zohor x 2 - 16 czerwiec (16.06)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica(15,15,13,13) 56
2Zdeno VaculikZarnovica(12,13,12,15) 52
3Dusan MoravekZarnovica(13,12,14,12) 51
4Jaroslav DrahosZohor(10,5,13,12) 40
5Pavol KaliakZarnovica(9,11,9,11) 40
6Tibor PruzinskyZohor(11,12,8,1) 32
7Jozef BelicaZarnovica(7,8,8,8) 31
8Dusan VisvaderZohor(7,5,8,11) 31
9Lubomir RajcanZarnovica(3,4,7,4) 21
10Miroslav LaukoZarnovica(2,4,4,7) 17
11Jan BakaracZohor(3,1,7,5) 16
12Jaroslav HurajZarnovica(1,0,1,2) 4
13Jozef ZavadskyZarnovica(2,0,ns,ns) 2
14Bohumil BrhelBrezolupy(9,10,ns,ns) 13NK
14Josef MizeraBrezolupy(7,6,ns,ns) 13NK
16Vaclav ZajicBrezolupy(7,5,ns,ns) 12NK
17Vlastimil CervenkaBrezolupy(1,7,ns,ns) 8NK

Zarnovica - 20 maj (20.05) - godz. 10.00 (10.00 AM).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Dusan MoravekZarnovica(3,3,3,1,3) 13
3Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,u,3) 12
4Tibor PruzinskyZohor(u,3,3,2,3) 11
5Jaroslav DrahosZohor(3,2,0,3,2) 10
6Bohumil BrhelBrezolupy(2,ns,2,3,2) 9
7Pavol KaliakZarnovica(1,2,2,2,2) 9
8Jozef BelicaZarnovica(2,u,1,3,1) 7
9Vaclav ZajicBrezolupy(2,2,0,1,2) 7
10Dusan VisvaderZohor(1,1,2,2,1) 7
11Josef MizeraBrezolupy(2,d,1,2,1) 6
12Lubomir RajcanZarnovica(d,d,2,1,0) 3
13Jan BakaracZohor(d,1,1,1,u) 3
14Miroslav LaukoZarnovica(d,2,0,u,0) 2
15Jozef ZavadskyZarnovica(u,1,1,0,u) 2
16Jaroslav HurajZarnovica(1,d,ns,0,u) 1
17Vlastimil CervenkaBrezolupy(-1) 1R

Zarnovica - 20 maj (20.05) - godz. 15.00 (3.00 PM).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Zdeno VaculikZarnovica(3,2,2,3,3) 13
3Dusan MoravekZarnovica(3,3,3,d,3) 12
4Tibor PruzinskyZohor(2,3,2,3,2) 12
5Pavol KaliakZarnovica(2,3,1,3,2) 11
6Bohumil BrhelBrezolupy(2,2,3,2,1) 10
7Jozef BelicaZarnovica(0,1,2,2,3) 8
8Josef MizeraBrezolupy(3,u,0,1,2) 6
9Dusan VisvaderZohor(1,1,3,d,ns) 5
10Vaclav ZajicBrezolupy(0,2,1,2,0) 5
11Jaroslav DrahosZohor(1,2,d,d,2) 5
12Lubomir RajcanZarnovica(2,0,u,1,1) 4
13Miroslav LaukoZarnovica(1,1,1,1,0) 4
14Jan BakaracZohor(1,d,ns,ns,ns) 1
15Jaroslav HurajZarnovica(u,ns,ns,ns,ns) 0
15Jozef ZavadskyZarnovica(u,ns,ns,ns,ns) 0
17Vlastimil CervenkaBrezolupy(1,2,2,1,1) 7R

Zohor - 16 czerwiec (16.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dusan MoravekZarnovica- 14
2Jaroslav DrahosZohor- 13
3Pavol TonhauzerZarnovica- 13
4Zdeno VaculikZarnovica- 12
5Pavol KaliakZarnovica- 9
6Dusan VisvaderZohor- 8
6Jozef BelicaZarnovica- 8
6Tibor PruzinskyZohor- 8
9Jan BakaracZohor- 7
9Lubomir RajcanZarnovica- 7
11Miroslav LaukoZarnovica- 4
12Jaroslav HurajZarnovica- 1

Zohor - 16 czerwiec (16.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica- 15
2Pavol TonhauzerZarnovica- 13
3Dusan MoravekZarnovica- 12
4Jaroslav DrahosZohor- 12
5Dusan VisvaderZohor- 11
5Pavol KaliakZarnovica- 11
7Jozef BelicaZarnovica- 8
8Miroslav LaukoZarnovica- 7
9Jan BakaracZohor- 5
10Lubomir RajcanZarnovica- 4
11Jaroslav HurajZarnovica- 2
12Tibor PruzinskyZohor- 1

1985

3 rundy: Zohor - 20 lipiec (20.07), Zarnovica x 2 - 28 lipiec (28.07) godz. 10.00 i 15.00 (10AM and 3PM)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dusan MoravekZarnovica(13,14,15) 42+3
2Zdeno VaculikZarnovica(14,15,13) 42+2
3Vladimir TomkaZarnovica(12,11,14) 37
4Jaroslav DrahosZohor(9,12,12) 33
5Jozef BelicaZarnovica(8,11,11) 30
6Anton BluskZohor(7,3,8) 18
7Gaspar ForgacZarnovica(5,7,5) 17
8Lubomir DuricaZohor(3,6,7) 16
9Pavol KaliakZarnovica(9,4,ns) 13
10Pavol TonhauzerZarnovica(12,ns,ns) 12
11Miroslav ForgacZarnovica(0,7,5) 12
12b.d. LubomirZohor(3,3,ns) 6
13Dusan VisvaderZohor(4,ns,ns) 4
14Jozef SlezakZohor(0,ns,ns) 0
15Olrich ReznicekZohor, Pardubice(7,11,10) 28NK
16Vaclav MilikZohor, Pardubice(13,7,3) 23NK

Zohor - 20 lipiec (20.07).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica- 14
2Vaclav MilikZohor, Pardubice- 13+3
3Dusan MoravekZarnovica- 13+2
4Pavol TonhauzerZarnovica- 12
5Vladimir TomkaZarnovica- 12
6Jaroslav DrahosZohor- 9
7Pavol KaliakZarnovica- 9
8Jozef BelicaZarnovica- 8
9Oldrich ReznicekZohor, Pardubice- 7
10Anton BluskZohor- 7
11Gaspar ForgacZarnovica- 5
12Dusan VisvaderZohor- 4
13Lubomir DuricaZohor- 3
14Lubomir ZaludnyZohor- 3
15Miroslav ForgacZarnovica- 0
16Jozef SlezakZohor- 0

Zarnovica - 28 lipiec (28.07) - godz. 10.00 (10.00 AM).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Dusan MoravekZarnovica(3,3,3,3,2) 14
3Jaroslav DrahosZohor(1,3,3,2,3) 12
4Jozef BelicaZarnovica(1,2,2,3,3) 11
5Vladimir TomkaZarnovica(2,2,2,3,2) 11
6Oldrich ReznicekZohor, Pardubice(2,2,2,2,3) 11
7Vaclav MilikZohor, Pardubice(3,d,w,2,2) 7
8Miroslav ForgacZarnovica(2,0,3,1,1) 7
9Gaspar ForgacZarnovica(d,3,1,2,1) 7
10Lubomir DuricaZohor(2,1,2,1,0) 6
11Pavol KaliakZarnovica(3,1,u,ns,ns) 4
12Anton BluskZohor(0,2,d,d,1) 3
13Lubomir ZaludnyZohor(1,1,1,0,u) 3
14Dusan VisvaderZohor(ns) ns
14Jozef SlezakZohor(ns) ns
14Pavol TonhauzerZarnovica(ns) ns

Zarnovica - 28 lipiec (28.07) - godz. 15.00 (3.00 PM).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dusan MoravekZarnovica(3,3,3,3,3) 15+3
2Vladimir TomkaZarnovica(3,3,3,3,2) 14
3Zdeno VaculikZarnovica(2,3,2,3,3) 13+2
4Jaroslav DrahosZohor(2,3,2,3,2) 12
5Jozef BelicaZarnovica(1,2,3,2,3) 11
6Oldrich ReznicekZohor, Pardubice(3,2,2,2,1) 10
7Anton BluskZohor(2,2,u,2,2) 8
8Lubomir DuricaZohor(0,1,3,2,1) 7
9Gaspar ForgacZarnovica(1,d,1,d,3) 5
10Miroslav ForgacZarnovica(u,2,2,w,1) 5
11Vaclav MilikZohor, Pardubice(1,1,1,ns,ns) 3
12Dusan VisvaderZohor- ns
12Jozef SlezakZohor- ns
12Lubomir ZaludnyZohor- ns
12Pavol KaliakZarnovica- ns
12Pavol TonhauzerZarnovica- ns

1986

3 rundy: Zarnovica - 28 czerwiec (28.06), Zarnovica - 26 lipiec (26.07), Zarnovica - 27 lipiec (27.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dusan MoravekZarnovica(12+2,15,13) 30
2Miroslav ForgacZarnovica(4,11,9) 24
3Gaspar ForgacZarnovica(5,9,7) 21
4Jozef BelicaZarnovica(6,9,4) 19
5Pavol KaliakZarnovica(0,8,11) 19
6Anton BluskZarnovica(5,5,6) 16
7Vladimir TomkaZarnovica(-,4,9) 13
8Pavol TonhauzerZarnovica(7,-,-) 7
9Ladislav Elias IIZarnovica(2,-,-) 2
10Ladislav OslanecZarnovica(0,1,ns) 1
11Robert RalisLiberec, Czechy(-,12,7) 19NK
12Janos SeresLiberec, Czechy(14,-,-) 14NK
13Jozsef SziraczkiWęgry(13,-,-) 13NK
14Zoltan HajduWęgry(12+3,-,-) 12NK
15Peter BereczWęgry(11,-,-) 11NK
16Andras KovacsWęgry(11,-,-) 11NK
17Ferenc JuhaszWęgry(9,-,-) 9NK
18Martin VlachLiberec, Czechy(-,3,6) 9NK
19Sandor UjhelyiZarnovica(7,-,-) 7NK
20Attila KovacsWęgry(2R,-,-) 2NK

Zarnovica - 28 czerwiec (28.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janos SeresWęgry(3,3,3,3,3) 14
2Jozsef SziraczkiWęgry(3,1,3,3,3) 13
3Zoltan HajduWęgry(3,3,3,2,1) 12+3
4Dusan MoravekZarnovica(2,3,3,1,3) 12+2
5Peter BereczWęgry(3,2,3,2,1) 11
6Andras KovacsWęgry(2,2,2,3,2) 11
7Ferenc JuhaszWęgry(2,1,2,2,2) 9
8Pavol TonhauzerZarnovica(d,3,1,d,3) 7
9Sandor UjhelyiWęgry(w/u,0,2,2,3) 7
10Jozef BelicaZarnovica(1,2,1,1,1) 6
11Gaspar ForgacZarnovica(w,2,1,0,2) 5
12Anton BluskZarnovica(1,1,1,2,0) 5
13Miroslav ForgacZarnovica(2,1,d,ns,ns) 4
14Ladislav Elias IIZarnovica(1,0,0,1,d) 2
15Pavol KaliakZarnovica(u,ns,ns,ns,ns) 0
16Ladislav OslanecZarnovica(u,u,0,u,ns) 0
17Attila KovacsWęgry(0,0,1,0,1) 2R

Zarnovica - 26 lipiec (26.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dusan MoravekZarnovica(3,3,3,3,3) 15
2Robert RalisLiberec, Czechy(2,3,2,3,3) 12
3Miroslav ForgacZarnovica(2,1,3,3,2) 11
4Ivan PacakLiberec, Czechy(2,3,d,3,2) 10
5Jozef BelicaZarnovica(1,2,3,2,1) 9
6Gaspar ForgacZarnovica(3,2,1,1,2) 9
7Pavol KaliakZarnovica(u,1,2,3,3) 8
8Anton BluskZarnovica(u,1,2,2,d) 5
9Vladimir TomkaZarnovica(3,u,d,d,1) 4
10Martin VlachLiberec, Czechy(1,1,d,ns,1) 3
11Ladislav OslanecZarnovica(1,u,ns,ns,ns) 1

Zarnovica - 27 lipiec (27.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dusan MoravekZarnovica(3,1,3,3,3) 13
2Ivan PacakLiberec, Czechy(1,3,3,3,3) 13
3Pavol KaliakZarnovica(1,2,2,3,3) 11
4Vladimir TomkaZarnovica(3,3,2,1,d) 9
5Miroslav ForgacZarnovica(3,1,2,1,2) 9
6Robert RalisLiberec, Czechy(2,d,1,2,3) 7
7Gaspar ForgacZarnovica(2,d,2,2,1) 7
8Anton BluskZarnovica(ns,3,2,1,ns) 6
9Martin VlachLiberec, Czechy(1,2,1,0,2) 6
10Jozef BelicaZarnovica(2,d,d,ns,2) 4
11Ladislav OslanecZarnovica(ns) ns

1987

2 rundy: Zarnovica x 2 - 20 czerwiec (20.06)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica(12,13) 25
2Jozef BelicaZarnovica(13,11) 24
3Zdeno VaculikZarnovica(10,11) 21
4Vladimir TomkaZarnovica(10,10) 20
5Gaspar ForgacZarnovica(9,9) 18
6Dusan MoravekZarnovica(8,8) 16
7Jan MesiarikZarnovica(4,7) 11
8Jaroslav CegledyZarnovica(5,5) 10
9Ladislav Elias IIZarnovica(2,7) 9
10Pavol KaliakZarnovica(5,2) 7
11Jiri SmidSVS Pardubice(13,11) 24NK
11Ladislav HavlikRacek Pardubice(7,2) 9NK
11Michal StepanekSVS Pardubice(6,6) 12NK
11Miroslav ForgacSVS Pardubice(13,12) 25NK

Zarnovica - 20 czerwiec (20.06) - godz. 10.00 (10.00 AM).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri SmidPardubice SVS(3,3,1,3,3) 13
2Jozef BelicaZarnovica(2,3,3,2,3) 13
3Miroslav ForgacPardubice SVS(2,2,3,3,3) 13
4Pavol TonhauzerZarnovica(1,3,2,3,3) 12
5Vladimir TomkaZarnovica(u,3,3,3,1) 10
6Zdeno VaculikZarnovica(3,2,3,2,0) 10
7Gaspar ForgacZarnovica(2,2,2,1,2) 9
8Dusan MoravekZarnovica(3,2,1,u,2) 8
9Ladislav HavlikRacek Pardubice(1,1,1,2,2) 7
10Michal StepanekPardubice SVS(1,0,2,1,2) 6
11Jaroslav CegledyZarnovica(2,d,2,0,1) 5
12Pavol KaliakZarnovica(0,1,1,2,1) 5
13Jan MesiarikZarnovica(3,1,0,w,ns) 4
14Ladislav Elias IIZarnovica(0,d,d,1,1) 2

Zarnovica - 20 czerwiec (20.06) - godz. 15.00 (3.00 PM).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica(2,3,3,2,3) 13
2Miroslav ForgacPardubice SVS(3,3,d,3,3) 12
3Jiri SmidPardubice SVS(2,3,3,3,d) 11
4Zdeno VaculikZarnovica(3,d,2,3,3) 11
5Jozef BelicaZarnovica(3,3,2,2,1) 11
6Vladimir TomkaZarnovica(3,2,2,1,2) 10
7Gaspar ForgacZarnovica(1,2,3,1,2) 9
8Dusan MoravekZarnovica(0,2,1,3,2) 8
9Ladislav Elias IIZarnovica(2,1,1,0,3) 7
10Jan MesiarikZarnovica(1,1,2,2,1) 7
11Michal StepanekPardubice SVS(2,2,1,1,w) 6
12Jaroslav CegledyZarnovica(1,0,3,u,1) 5
13Ladislav HavlikRacek Pardubice(u,0,0,2,d) 2
14Pavol KaliakZarnovica(d,1,1,ns,ns) 2

1988

2 rundy: Zarnovica x 2 - 16 lipiec (16.07)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(18,12) 30
2Pavol TonhauzerZarnovica(15,7) 22
3Vladimir TomkaZarnovica(9,10) 19
4Jan MesiarikZarnovica(7,7) 14
5Miroslav ForgacSVS Pardubice(9,4) 13
6Anton BluskZarnovica(6,4) 10
7Gaspar ForgacRacek Pardubice(7,0) 7
8Jozef BelicaZarnovica(1,ns) 1

Zarnovica - 16 lipiec (16.07) - godz.10.00 (10.00 PM).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,3,(12),3,3,(6) 18
2Pavol TonhauzerZarnovica(3,3,3,3,(12),2,1,(3) 15
3Miroslav ForgacPardubice SVS(2,1,2,d,(5),1,3,(4) 9
4Vladimir TomkaZarnovica(2,d,1,2,(5),2,2,(4) 9
5Gaspar ForgacRacek Pardubice(d,2,2,1,(5),d,2,(2) 7
6Jan MesiarikZarnovica(1,2,1,2,(6),1,0,(1) 7
7Anton BluskZarnovica(1,1,0,ns,(2),3,1,(4) 6
8Jozef BelicaZarnovica(0,0,0,1,(1),0,0,(0) 1

Zarnovica - 16 lipiec (16.07) - godz.13.00 (1.00 AM).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdeno VaculikZarnovica(3,3,3,(9),3) 12
2Vladimir TomkaZarnovica(2,3,3,(8),2) 10
3Pavol TonhauzerZarnovica(3,2,2,(7),R) 7
4Jan MesiarikZarnovica(2,2,2,(6),1) 7
5Miroslav ForgacPardubice SVS(d,d,1,(1),3) 4
6Anton BluskZarnovica(1,1,0,(2),2) 4
7Gaspar ForgacRacek Pardubice(d,ns,ns,(0),ns) 0
8Jozef BelicaZarnovica(ns,ns,ns,(0),ns) 0

1989

2 rundy: Zarnovica - 18 czerwiec (18.06) godz. 10.00 i 15.00 (10AM and 3PM)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica(12,14) 26
2Gaspar ForgacRacek Pardubice(12,12) 24
3Jan MesiarikRH Praga(14,9) 23
4Anton BluskZarnovica(10,11) 21
5Miroslav ForgacRacek Pardubice(9,10) 19
6Ladislav Elias IIRacek Pardubice(8,5) 13
7Jozef BelicaZarnovica(5,7) 12
8Vladimir TomkaZarnovica(4,6) 10
9Jozef TomkaZarnovica(3,2) 5
10Jaroslav CegledyRacek Pardubice(3,0) 3
11Daniel VeckaRacek Pardubice(6,8) 14NK
11Lubomir LangRacek Pardubice(6,8) 14NK
11Martin VlachRacek Pardubice(10,11) 21NK
11Miroslav PragerRH Praga(13,11) 24NK
11Rudolf DvorakKoprivnice(0,ns) 0NK
11Vladimir KotrlaKoprivnice(2,4) 6NK

Zarnovica - 18 czerwiec (18.06) - godz. 10.00 (10.00 PM).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan MesiarikRuda Hvezda Praga(3,3,3,2,3) 14
2Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(3,3,3,1,3) 13
3Gaspar ForgacRacek Pardubice(3,3,3,3,d) 12
4Pavol TonhauzerZarnovica(3,2,2,3,2) 12
5Martin VlachRacek Pardubice(2,2,3,3,u) 10
6Anton BluskZarnovica(2,2,2,2,2) 10
7Miroslav ForgacRacek Pardubice(2,1,2,3,1) 9
8Ladislav Elias IIRacek Pardubice(2,1,w,2,3) 8
9Daniel VeckaRacek Pardubice(ns,3,1,2,0) 6
10Lubomir LangRacek Pardubice(1,1,2,t,2) 6
11Jozef BelicaZarnovica(d,2,1,1,1) 5
12Vladimir TomkaZarnovica(d,t,1,t,3) 4
13Jozef TomkaZarnovica(1,0,t,1,1) 3
14Jaroslav CegledyRacek Pardubice(1,ns,ns,1,1) 3
15Vladimir KotrlaKoprivnice(0,0,0,0,2) 2
16Rudolf DvorakKoprivnice(d,ns,ns,ns,ns) 0

Zarnovica - 18 czerwiec (18.06) - godz. 15.00 (3.00 PM).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavol TonhauzerZarnovica(3,3,2,3,3) 14
2Gaspar ForgacRacek Pardubice(3,3,2,2,2) 12
3Martin VlachRacek Pardubice(1,2,3,3,2) 11
4Miroslav PragerRuda Hvezda Praga(2,3,1,3,2) 11
5Anton BluskZarnovica(2,2,3,1,3) 11
6Miroslav ForgacRacek Pardubice(2,3,w,2,3) 10
7Jan MesiarikRuda Hvezda Praga(d,2,3,1,3) 9
8Lubomir LangRacek Pardubice(3,1,d,3,1) 8
9Daniel VeckaRacek Pardubice(3,2,d,2,1) 8
10Jozef BelicaZarnovica(2,1,3,w,1) 7
11Vladimir TomkaZarnovica(1,1,2,d,2) 6
12Ladislav Elias IIRacek Pardubice(1,0,2,2,d) 5
13Vladimir KotrlaKoprivnice(1,1,1,1,0) 4
14Jozef TomkaZarnovica(d,0,1,t,1) 2
15Jaroslav CegledyRacek Pardubice(0,ns,ns,ns,ns) 0
16Rudolf DvorakKoprivnice(ns) ns

1990-2008

W latach 1990-2008 mistrzostw Słowacji nie rozegrano.


2009

Zarnovica - 12 lipiec

Uwaga ! Mistrzostwa miały charakter otwartych.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekCzechy(2,2,2,1,3+5) 16
2Martin VaculikSłowacja(3,2,3,3,3+4) 18
3Martin MalekCzechy(2,2,3,2,3+3) 15
4Filip SiteraCzechy(3,3,2,3,1+2) 14
5Jan JarosCzechy(2,3,2,1,2+1) 11
6Robert KościechaPolska(3,3,3,3,3+d) 15
7Jan Holub IIICzechy(1,0,3,3,1) 8
8Martin GavendaCzechy(1,2,1,2,2) 8
9Zdenek Simota IICzechy(3,3,u,ns,ns) 6
10Sandor TihanyiWęgry(2,1,0,0,1) 6
11Pavel PuckoCzechy(1,0,0,2,2) 5
12Vladimir VisvaderSłowacja(0,1,2,0,1) 5
13Jan HalabrinSłowacja(0,0,1,0,2) 3
14Michal DudekCzechy(1,1,1,0,0) 3
15Jaromir OturbaCzechy(1,1,1) 3
16Lubomir DuricaSłowacja(d,-,0,0,0) 0
17Tomas KisSłowacja(t,0,-,-,0) 0

"2010

W sezonie 2010 mistrzostwa miały odbyć się 26 września, ze względu na złe warunki atmosferyczne zawody nie doszły do skutku.

Na liście startowej znaleźli się następujący zawodnicy: Martin Vaculik (Słowacja), Jan Halabrin (Słowacja), Vladimir Visvader (Słowacja), Martin Malek (Czechy), Martin Gavenda (Czechy), Pavol Pucko (Czechy), Jan Jaros (Czechy), Jaroslav Petrak (Czechy) Hynek Stichauer (Czechy), Filip Sitera (Czechy), Dino Kovacic (Chorwacja), Sławomir Drabik (Polska), Kamil Pulczyński (Polska), Szymon Kiełbasa (Polska), Borys Miturski (Polska), Tomas Kis (Słowacja), Jaromir Otruba (Czechy), Krzysztof Nowacki (Polska), Przemysław Dądela (Polska), Daniel Marin (Rumunia), Milen Manew (Bułgaria). "


2011

Zarnovica - 4 wrzesień (04.09).

Zawody rozegrano po XI Memoriale Ladislava Eliasa. Czołowa dziewiątka memoriału rywalizowała o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiWęgry- 3+4F
2Tomas SuchanekCzechy- 3F
3Martin MalekCzechy- 2+2F
4Aleksiej CharczenkoRosja- 3+1F
5Krzysztof StojanowskiPolska- 2+0F
6Matej KusCzechy- 1+F
7Michal MitkoPolska- 1
8Martin GavendaCzechy- 0
9Dino KovacicChorwacja- w

2012

Zarnovica - 23 wrzesień (23.09).

Zawody rozegrano po XII Memoriale Ladislava Eliasa. Czołowa dziewiątka memoriału rywalizowała o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Renat GafurowRosja- 3+4F
2Martin GavendaCzechy- 3F
3Adam SkórnickiPolska- 2+2F
4Jurica PavlicChorwacja- 3+1F
5Matej KusCzechy- 2+dF
6Mariusz PuszakowskiPolska- 1
7Andrij KobrinUkraina- 1
8Martin MalekCzechy- 0
9Marcin JędrzejewskiPolska- 0

2013

Zarnovica - 11 sierpień (11.08).

Zawody rozegrano po XIII Memoriale Ladislava Eliasa. Czołowa jedenastka memoriału rywalizowała o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin MalekCzechy- 4+4F
2Michal MitkoPolska- 3+3F
3Martin GavendaCzechy- 3+2F
4Jakub JamrógPolska- 4+dF
5Tomas SuchanekCzechy- wF
6Andrij KobrinUkraina- 2
7Filip SiteraCzechy- 2
8Stanisław BurzaPolska- 1
9Friedrich WallnerAustria, lic. Słowacka- w
10Emil PulczyńskiPolska- w
11Daniel GappmaierAustria- ns

2014

Zarnovica - 27 lipiec (27.07).

Zawody rozegrano po XIV Memoriale Ladislava Eliasa. Czołowa jedenastka memoriału rywalizowała o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kamil BrzozowskiPolska- 4+4F
2Karol ZąbikPolska- 14+3F
3Wiktor Kułakow IIRosja- 3+2F
4Martin MalekCzechy- 3+1F
5Tomasz ChrzanowskiPolska- 4+dF
6Martin GavendaCzechy- 2
7Stanisław MelnyczukUkraina(3,2,2,4) 2
8Jan Holub IIICzechy- 1
9Stanisław BurzaPolska- 1
10Norbert MagosiWęgry- w
11Martin TomkaSłowacja- 0

2015

Zarnovica - 19 lipiec (19.07).

Zawody rozegrano po XV Memoriale Ladislava Eliasa. Czołowa jedenastka memoriału rywalizowała o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław BurzaPolska- 4+4F
2Marcin RempałaPolska- 3F
3Norbert MagosiWęgry- 4+2F
4Friedrich WallnerAustria- 3+1F
5Zdenek Holub IICzechy- 3+0F
6Tomas SuchanekCzechy- 2+F
7Stanisław MelnyczukUkraina- 2
8Andrij KobrinUkraina- 1
9Marcel KajzerPolska- 1
10Patrik BuriSłowacja- 0
11Wiktor TrofymowUkraina- t

2016

Zarnovica - 23 czerwiec (23.06).

Zawody rozegrano po XVI Memoriale Ladislava Eliasa. Czołowa jedenastka memoriału rywalizowała o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rohan TungateAustralia- 4F
2Stanisław BurzaPolska- 4+3F
3Kenni NissenDania- 4+2F
4Friedrich WallnerAustria- 3+dF
5Norbert MagosiWęgry- 3+nsF
6Tomas SuchanekCzechy- 2
7Patrik BuriSłowacja- 2
8Andrij KobrinUkraina- 1
9Martin MalekCzechy- 1
10Martin GavendaCzechy- 0
11Hynek StichauerCzechy- d

2017

Zarnovica - 2 kwiecień (02.04).

Po XVII Memoriale Ladislava Eliasa czołowa piątka wystartowała w biegu o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja- 4
2Josef FrancCzechy- 3
3Jevgenijs KostigovsŁotwa- 2
4Jozsef TabakaWęgry- 1
5Andrij KobrinUkraina- 0

2018

Zarnovica - 8 kwiecień (08.04).

Po XVIII Memoriale Ladislava Eliasa czołowa szóstka wystartowała w biegu o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IICzechy- 5
2Stanisław MelnyczukUkraina- 4
3Norbert MagosiWęgry- 3
4Jozsef TabakaWęgry- 2
5Matic IvacicSłowenia- 1
6Renat GafurowRosja- w

2019

Zarnovica - 28 kwiecień (28.04).

Po XVIII Memoriale Ladislava Eliasa czołowa szóstka wystartowała w biegu o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja- 5
2Vaclav Milik IICzechy- 4
3Tero AarnioFinlandia- 3
4Josef FrancCzechy- 0
5Zdenek Holub IICzechy- 1
6Norbert MagosiWęgry, lic. słowacka- 0

2020

Zarnovica - 1 lipiec (01.07).

Zawody rozegrano po XX Memoriale Ladislava Eliasa. Czołowa jedenastka memoriału rywalizowała o tytuł mistrza Słowacji.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancCzechy- 4F
2Petr Chlupac IICzechy- 3+3F
3Daniel KlimaCzechy- 3+2F
4Jakub ValkovicSłowacja- 4+1F
5Jan KvechCzechy- 4+wF
6Martin MalekCzechy- 2+F
7Ondrej SmetanaCzechy- 2
8Norbert MagosiWęgry- 1
9Roland KovacsWęgry- 1
10David PacalajSłowacja- w
11Ricards AnsviesulisŁotwa- u

2022

Zarnovica - 9 październik (09.10).

Dwa półfinały i finał po IV rundzie DM II Czechy. Dwaj najlepsi Słowacy od razu miejsce w finale.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSC Zarnovica(5 F) 5
2Jan KvechCzechy & Praga(4 F + 3 PB) 7
3Petr Chlupac IICzechy & Praga(3 F + 3 PA) 6
4Daniel KlimaCzechy & Praga(2 F + 4 PA) 6
5Jakub VlakovicSC Zarnovica(1 F) 1
6Matous KamenikCzechy & Pardubice(0 F + 2 PB) 2
7Jaroslav PetrakCzechy & Pardubice(2 PA) 2
8Jan JenicekCzechy & Pardubice(1 PA) 1
9Adam CaradaSC Zarnovica(1 PB) 1
10Radek BambuchCzechy & Koprivnice(0 PA) 0
11Jakub SazovskyCzechy & Koprivnice(0 PB) 0




Odwiedziny (Visitors):
12158650


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl