Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1978-1990

Indywidualne Mistrzostwa RFN na Żużlu
(Indvidual West Germany Championship)
(Westdeutschland Speedway Meisterschaft Einzel)


Thanks to Charles McKay, Holger Jurk and Christian Weber
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1978Peter LempenauerKrumbachFinał
1979Egon MullerBrokstedtFinał
1979Egon MullerBrokstedtPółfinał
1979Georg HackLandshutPółfinał
1979Georg HackLandshutRunda Kwalifikacyjna
1979Josef MaucherRodenbachRunda Kwalifikacyjna
1979Egon MullerBrokstedtRunda Kwalifikacyjna
1979Georg GilgenreinerKrumbachRunda Kwalifikacyjna
1980Georg GilgenreinerKrumbachFinał
1980Josef AignerOlchingPółfinał 1
1980Egon MullerBrokstedtPółfinał 2
1980Andy CusworthDiedenbergen, AngliaRunda Kwalifikacyjna A
1980Egon MullerBrokstedtRunda Kwalifikacyjna B
1980Josef AignerOlchingRunda Kwalifikacyjna C
1980Waldemar BacikLandshutRunda Kwalifikacyjna D
1981Egon MullerBrokstedtFinał
1981Egon MullerBrokstedtPółfinał 1
1981Alois WiesbockPockingPółfinał 2
1981Egon MullerBrokstedtRunda Kwalifikacyjna A
1981Franz KreimoserNordenRunda Kwalifikacyjna B
1981Georg HackLandshutRunda Kwalifikacyjna C
1981Peter LempenauerOlchingRunda Kwalifikacyjna D
1982Josef AignerOlchingFinał
1982Alois WiesbockPockingPółfinał
1982Egon MullerBrokstedtPółfinał
1982Egon MullerBrokstedtRunda Kwalifikacyjna A
1982Alois WiesbockPockingRunda Kwalifikacyjna B
1982Josef AignerOlchingRunda Kwalifikacyjna C
1982Karl MaierLandshutRunda Kwalifikacyjna D
1983Egon Muller-Finał
1983Alois Wiesbock-Runda Kwalifikacyjna 1
1983Stefan Deser-Runda Kwalifikacyjna 2
1983Egon Muller-Runda Kwalifikacyjna 3
1984Egon Muller-Finał
1984Michael Datzmann-Półfinał 1
1984Karl MaierLandshutPółfinał 2
1984Wolfgang MayrRuhpoldingKwalifikacje
1985Egon Muller-Finał
1985Klaus Lausch-Półfinał
1985Gerd Riss-Półfinał
1985Josef Aigner-Runda Kwalifikacyjna
1985Klaus Lausch-Runda Kwalifikacyjna
1985Egon Muller-Runda Kwalifikacyjna
1985Gerd Riss-Runda Kwalifikacyjna
1986Gerd Riss-Finał
1986Tommy DunkerNordenPółfinał 3
1986Klaus Lausch-Półfinał 2
1986Karl Maier-Półfinał 1
1987Tommy Dunker-Finał
1987Peter Schroeck-Półfinał 2
1987Klaus Lausch-Półfinał 1
1988Klaus LauschLandshutFinał
1988Gerd RissLandshutPółfinał 2
1988Tommy DunkerDiedenbergenPółfinał 1
1989Klaus LauschDiedenbergenFinał
1989Andrzej MarynowskiBrokstedtPółfinał 2
1989Klaus LauschDiedenbergenPółfinał 1
1990Klaus LauschDiedenbergenFinał
1990Alois BachhuberLandshutPółfinał Połduniowy
1990Klaus LauschDiedenbergenPółfinał Północny

1978

Krumbach - 1 październik (01.10)

Uwaga ! Były to zawody pod nazwą Speedway Cup, a jego zwycięzcę nazwano "nieoficjalnym" mistrzem Niemiec.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LempenauerKrumbach(3,3,3,3,3) 15
2Georg HackLandshut- 12
3Karl MaierLandshut- 12
4Waldemar BacikLandshut- 10
5Georg GilgenreinerKrumbach- 10
6Christoph BetzlLandshut- 9
7Josef AignerOlching- 9
8Mario LehnerOlching- 9
9Andy CusworthDiedenbergen, Anglia- 8
10Wolfgang MayrKrumbach- 6
11Rob MouncerBremen, Anglia- 6
12Gunther KernDiedenbergen- 4
13Les GloverAnglia- 3
14Jan KaterCloppenburg- 3
15Sid SheldrickCloppenburg- 2
16Fritz BaurBopfingen- 1
17Hubert SchollhornKrumbach- 0R
18Stefan DeserLandshut- 0R

1979

Olching - 30 wrzesień (30.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(2,3,3,3,3) 14
2Georg HackLandshut(3,3,2,2,3) 13
3Christian BrandtOlching(3,3,1,2,3) 12
4Georg GilgenreinerKrumbach(2,2,3,3,2) 12
5Christoph BetzlLandshut(3,2,3,2,d) 10
6Fritz BaurBopfingen(1,w,3,3,2) 9
7Karl MaierLandshut(2,2,1,1,2) 8
8Waldemar BacikLandshut(0,3,0,2,2) 7
9Josef AignerOlching(1,d,2,3,1) 7
10Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(2,1,1,0,3) 7
11Jan KaterCloppenburg(3,d,1,1,1) 6
12Norbert CiomberDiedenbergen(0,1,2,1,1) 5
13Albert StrasserBopfingen(1,0,2,d,1) 4
14Hans Kasmeier-(1,2,0,0,0) 3
15Karl BiedersbergerNorden(0,1,0,1,0) 2
16Hans Otto PingelBrokstedt(0,1,d,0,0) 1
17Wolfgang MayrKrumbach(ns) ns
17Franz HartmannKrumbach(ns) ns

Abensberg - 15 wrzesień (15.09)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,3,3,3,3) 15
2Alois WiesbockBopfingen(3,3,3,2,3) 14
3Fritz BaurBopfingen(2,2,2,3,3) 12
4Albert StrasserBopfingen(2,1,3,3,2) 11
5Christian BrandtOlching(1,2,3,2,2) 10
6Hans Otto PingelBrokstedt(2,3,1,2,1) 9
7Josef AignerOlching(3,d,2,u,2) 7
8Georg GilgenreinerKrumbach(0,1,2,u,3) 6
9Johann Kasmeier-(1,2,1,d,2) 6
10Wolfgang MayrKrumbach(2,0,0,3,1) 6
11Eugen MeierBrokstedt(1,1,1,1,1) 5
12Klaus Dieter Loof-(0,3,0,1,0) 4
13Heinrich SprengerOlching(3,d,0,1,0) 4
14Ewald ScheeleCloppenburg(1,u,1,u,1) 3
15Walter HirthBrokstedt(0,u,0,2,0) 2
16Andreas NiedermaierKrumbach(d,u,2,u,ns) 2
17Erich SchaffererBremen(ns,2,ns,ns,0) 2

Norden - 26 sierpień (26.08)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg HackLandshut(3,3,3,3,3) 15
2Waldemar BacikLandshut(2,3,3,3,3) 14
3Jan KaterCloppenburg(2,2,3,3,2) 12
4Christoph BetzlLandshut(3,3,d,2,2) 10
5Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(3,2,2,3,w) 10
6Karl MaierLandshut(1,2,2,2,2) 9
7Norbert CiomberDiedenbergen(3,1,2,0,2) 8
8Karl BiedersbergerNorden(1,2,2,2,1) 8
9John RosenkrantzCloppenburg(0,3,2,0,1) 6
10Franz HartmannKrumbach(1,0,1,1,3) 6
11Mario LehnerOlching(1,0,3,1,w/u) 5
12Les GloverAnglia(0,ns,0,2,2) 4
13Stefan DeserLandshut(2,w/u,1,1,d) 4
14Steen RasmussenNorden(2,1,0,0,0) 3
15Josef MaucherRodenbach(u,1,1,1,0) 3
16Karl Heinz Wanke-(0,0,0,0,d) 0

Landshut - 30 czerwiec (30.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg HackLandshut- 14
2Christoph BetzlLandshut- 14
3Waldemar BacikLandshut- 13
4Steen RasmussenNorden- 12
5Karl MaierLandshut- 10
6Mario LehnerOlching- 9
7Stefan DeserLandshut- 8
8Franz HartmannKrumbach- 7
9Gunter KernDiedenbergen- 7
10Erich SichenederBopfingen- 6
11Erich SchaffererBremen- 5
12Hubert DienerDiedenbergen- 5
13Franz Kolbeck-- 4
14Johann Kasmeier-- 4
15Manfred Knappe-- 1
16Ludwig Prucker-- 1

Rodenbach - 24 czerwiec (24.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef MaucherRodenbach(3,3,3,3,3) 15
2Rob MouncerBremen, Anglia(3,3,3,1,3) 13
3Jan KaterCloppenburg(3,2,3,2,3) 13
4Hartmut SchaferCloppenburg(3,2,2,3,2) 12
5Norbert CiomberDiedenbergen(2,3,1,3,2) 11
6John RosenkrantzCloppenburg(2,1,3,2,2) 10
7Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(d,1,2,3,3) 9
8Les GloverAnglia(1,3,2,2,1) 9
9Karl BiedersbergerNorden(1,2,2,2,0) 7
10Sidney SheldrickRodenbach(2,0,1,1,2) 6
11Karl Heinz Wanke-(1,2,d,0,1) 4
12Heinrich Diener-(0,0,1,1,1) 3
13Jurgen GollRodenbach(0,1,1,1,u) 3
14Jurgen HehlertBremen(2,0,ns,ns,ns) 2
15Rudolf Weindl-(1,1,0,0,0) 2
16Rudolf Zieringer-(0,0,0,u,d) 0
17Hubert SchollhornRodenbach(0,0,1) 1R

Brokstedt - 16 czerwiec (16.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,3,3,3,3) 15
2Hans Otto PingelBrokstedt(3,2,3,3,2) 13
3Ewald ScheeleCloppenburg(2,3,w,3,3) 11
4Wilhelm KallBrokstedt(1,2,3,2,3) 11
5Hans Werner KlausCloppenburg(3,1,2,2,3) 11
6Eugen MeierBrokstedt(3,3,2,d,1) 9
7Walter HirthBrokstedt(2,3,1,2,1) 9
8Hans Kasmeier-(0,1,2,3,2) 8
9Klaus ZillerBremen(2,2,1,1,2) 8
10Klaus Dieter Loof-(1,2,2,1,1) 7
11Uwe Schmidt-(2,0,3,d,0) 5
12Gunter Brackland-(1,1,0,1,2) 5
13Richard Rokussa-(1,0,0,2,1) 4

Krumbach - 16 czerwiec (16.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg GilgenreinerKrumbach(3,3,3,3,3) 15
2Christian BrandtOlching(3,2,3,3,2) 13
3Alois WiesbockBopfingen(1,3,2,3,3) 12
4Albert StrasserBopfingen(2,3,3,1,2) 11
5Andreas NiedermaierKrumbach(0,2,2,1,3) 8
6Wolfgang MayrKrumbach(2,2,2,2,0) 8
7Hubert SchollhornRodenbach(3,0,1,2,2) 8
8Willi StauchBopfingen(1,1,3,1,1) 7
9Fritz BaurBopfingen(3,3,1,u,ns) 7
10Heinrich SprengerOlching(2,1,0,w,3) 6
11Josef AignerOlching(2,0,1,2,1) 6
12Erich DomanicsRodenbach(0,1,1,0,2) 4
13Helmut Weber-(1,0,0,2,0) 3
14Franz KreimoserKrumbach(d,0,0,ns,ns) 0
15Karl BiedersbergerNorden(1,2,2,3,u) 8RT
16Erich SchaffererBremen(0,1,0,0,1) 2RT

1980

Norden - 12 październik (12.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg GilgenreinerKrumbach(3,3,3,3,3) 15
2Egon MullerBrokstedt(3,3,0,3,3) 12+3
3Josef AignerOlching(3,3,1,3,2) 12+2
4Kristian PraestbroDania(2,1,3,2,3) 11
5Franz KreimoserNorden(2,1,2,2,2) 9
6Graham DruryAnglia(2,3,0,2,1) 8
7Waldemar BacikLandshut(1,2,1,1,3) 8
8Bernd OdermattDiedenbergen(3,1,0,1,2) 7
9Willi StauchBopfingen(2,1,3,d,0) 6
10Christoph BetzlLandshut(u,2,3,d,1) 6
11Andreas NiedermaierKrumbach(w,2,2,u,2) 6
12Karl MaierOlching(w,2,w,3,d) 5
13Georg HackLandshut(1,0,ns,2,1) 4
14Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(0,0,1,1,1) 3
15Georg GreifRodenbach(1,0,w,0,0) 1
16Christian BrandtOlching(0,0,ns,ns,ns) 0
17Fritz BaurBopfingen(2,1) 3R
18Alois WiesbockBopfingen(2,u) 2R

Brokstedt - 24 sierpień (24.08)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef AignerOlching(3,3,3,2,2) 13
2Karl MaierOlching(2,3,2,3,3) 13
3Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(1,3,3,3,2) 12
4Christoph BetzlLandshut(2,1,3,3,2) 11
5Bernd OdermattDiedenbergen(2,2,2,2,3) 10
6Franz KreimoserNorden(3,2,2,1,2) 10
7Christian BrandtOlching(2,0,3,3,w) 8
8Andreas NiedermeierKrumbach(1,1,1,2,3) 8
9Alois WiesbockBopfingen(3,3,d,1,0) 7
10Hubert DienerDiedenbergen(1,2,1,2,1) 7
11Jurgen HehlertCloppenburg(3,1,2,0,0) 6
12Graham DruryAnglia(0,2,0,0,3) 5
13Norbert CiomberDiedenbergen(1,1,1,d,2) 3
14Karl BiedersbergerNorden(0,0,0,2,0) 2
15Franz Kolbeck-(1,0,0,1,ns) 2
16Peter WuerteleKrumbach(0,0,1,0,1) 2

Krumbach - 23 sierpień (23.08)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,2,3,3,3) 14
2Kristian PraestbroDania(3,1,2,2,3) 11
3Georg GilgenreinerKrumbach(1,3,2,3,2) 11
4Georg HackLandshut(3,3,3,w,1) 10
5Waldemar BacikLandshut(2,2,3,1,2) 10
6Georg GreifRodenbach(2,0,2,3,2) 9
7Graham DruryAnglia(2,2,2,3,0) 9
8Willi StauchBopfingen(3,2,d,2,2) 9
9Fritz BaurBopfingen(1,1,1,2,3) 8
10Wolfgang MayrKrumbach(0,3,1,0,3) 7
11Albert StrasserBopfingen(1,3,1,1,1) 7
12Eugen MeierBremen(1,1,3,1,1) 7
13Hans Otto PingelBroksted(0,0,0,2,0) 2
14Ralph GeurtzNorden(2,0,0,0,0) 2
15Jurgen CordsBremen(0,1,1,0,0) 2
16Jan KaterCloppenburg(u,0,d,ns,ns) 0
17Hans KasmeierLandshut(1,1) 2R
18Franz KehlenbeckBremen(ns) ns

Diedenbergen - 17 czerwiec (17.06)

Runda Kwalifikacyjna A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(2,2,3,3,3) 13
2Hubert DienerDiedenbergen(1,2,3,3,3) 12
3Franz KreimoserNorden(3,3,1,2,3) 12
4Jurgen HehlertCloppenburg(3,3,2,3,1) 12
5Kevin YoungAnglia(3,3,2,1,2) 11
6Bernd OdermattDiedenbergen(0,3,3,2,1) 9
7Norbert CiomberDiedenbergen(1,2,2,2,2) 9
8Karl BiedersbergerNorden(1,2,1,1,2) 7
9Stefan FaathRodenbach(2,0,1,1,1) 5
10Hubert LudescherRodenbach(2,w/u,0,1,2) 5
11Jurgen GollRodenbach(0,1,2,0,1) 4
12Peter KellerDiedenbergen(2,1,1,0,0) 4
13Heinrich DienerRodenbach(3,1,0,w,u) 3
14Karl Heinz WankeDiedenbergen(1,d,0,0,0) 1
15Wolfgang MayrKrumbach(0,1,3,2,3,3) 12R

Brokstedt - 15 czerwiec (15.06)

Runda Kwalifikacyjna B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,3,3,3,3) 15
2Kristian PraestbroDania(3,3,2,3,2) 13
3Jan KaterCloppenburg(3,3,3,2,1) 12
4Eugen MeierBremen(2,2,3,1,3) 11
5Jurgen CordsBremen(3,2,2,2,2) 11
6Graham DruryAnglia(1,3,2,3,0) 9
7Hans Otto PingelBroksted(2,1,1,2,3) 9
8Ralph GeurtzNorden(2,1,0,3,2) 8
9Franz KehlenbeckBremen(0,1,3,1,3) 8
10John RosenkrantzCloppenburg(2,2,0,0,2) 6
11Harry Neumann-(1,1,2,1,1) 6
12Uwe Schmidt-(1,2,1,d,0) 4
13Walter HirthBroksted(0,d,1,2,0) 3
14Karl Heinz KoningCloppenburg(1,0,1,0,1) 3
15Klaus Dieter Loof-(0,0,0,1,1) 1
16Werner Wehs-(0,0,0,0,0) 0

Pocking - 15 czerwiec (15.06)

Runda Kwalifikacyjna C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef AignerOlching- 14
2Alois WiesbockBopfingen- 14
3Christian BrandtOlching- 13
4Christoph BetzlLandshut- 12
5Karl MaierOlching- 11
6Andreas NiedermeierKrumbach- 8
7Franz Kolbeck-- 7
8Peter WuerteleKrumbach- 7
9Stefan DeserNorden- 7
10Franz HartmannKempten- 7
11Hubert SchollhornKrumbach- 7
12Michael VetterlRodenbach- 5
13Johann GebhardtBopfingen- 4
14Manfred KnappeKempten- 1

Landshut - 14 maj (14.05)

Runda Kwalifikacyjna D

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Waldemar BacikLandshut- 12
2Georg GilgenreinerKrumbach- 12
3Georg HackLandshut- 11
4Fritz BaurBopfingen- 11
5Willi StauchBopfingen- 10
6Albert StrasserBopfingen- 10
7Wolfgang MayrKrumbach- 7
8Georg GreifRodenbach- 7
9Hans KasmeierLandshut- 7
10Robert VogtOlching- 7
11Harald BaumannOlching- 5
12Leonhard OswaldKempten- 5
13Gunther KernRodenbach- 5
14Peter NiederLandshut- 4
15Josef MaucherKempten- 1
16Erich SchaffererBremen- 0

1981

Pocking - 11 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,3,3,3,3) 15
2Karl MaierLandshut(2,3,3,2,2) 12
3Georg HackLandshut(2,1,2,3,3) 11+3
4Franz KreimoserNorden(3,2,2,3,1) 11+2
5Christoph BetzlRuhpolding(1,3,2,2,2) 10
6Josef AignerOlching(3,3,1,w,1) 8
7Christian BrandtOlching(1,0,3,2,2) 8
8Alois WiesbockPocking(3,d,0,0,3) 6
9Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(2,0,0,1,3) 6
10Peter WurterleKrumbach(2,0,3,1,0) 6
11Hubert DienerDiedenbergen(0,2,2,2,0) 6
12Ralph GeurtzNorden(0,2,0,0,2) 4
13Georg GilgenreinerKrumbach(d,2,1,ns,ns) 3
14Siegfried EderPocking, Austria(0,1,1,1,0) 3
15Peter LempenauerOlching(1,1,1,0,0) 3
16Kristian PraestbroDania(1,1,d,ns,d) 2
17Andreas NiedermaierRuhpolding(3,1) 4R1
18Peter NiederPocking(1) 1R2
19Eugen MaierKempten(u) 0R3

Diedenbergen - 30 sierpień (30.08)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,3,3,2,3) 14
2Christoph BetzlRuhpolding(1,3,3,3,3) 13
3Josef AignerOlching(3,1,2,3,3) 12
4Hubert DienerDiedenbergen(2,3,1,1,3) 10
5Christian BrandtOlching(3,1,2,2,2) 10
6Kristian PraestbroDania(2,2,2,3,d) 9
7Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(3,2,w,2,2) 9
8Peter LempenauerOlching(0,0,3,3,2) 8
9Andreas NiedermaierRuhpolding(0,3,3,w,1) 7
10Bernd Odermatt-(2,2,2,1,d) 7
11Hans Otto Pingel-(1,2,1,0,1) 5
12Fritz Baur-(1,u,0,2,1) 4
13Waldemar Bacik-(1,1,1,1,d) 4
14Max Schoolhorn-(2,1,0,ns,ns) 3
15Norbert Ciomber-(0,0,0,d,2) 2
16Hermann Le Guin-(0,d,1,1,u) 2
17Peter Ungeheuer-(ns,ns,ns,0,1) 1
18Franz Hartmann-(ns) ns

Krumbach - 29 sierpień (29.08)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois WiesbockPocking(3,3,3,3,3) 15
2Peter WurteleKrumbach(1,3,3,3,3) 13
3Georg HackLandshut(3,2,2,3,3) 13
4Karl MaierLandshut(2,3,3,3,2) 13
5Georg GilgenreinerKrumbach(3,3,2,2,1) 11
6Franz KreimoserNorden(3,2,1,2,1) 9
7Siegfried EderPocking, Austria(2,2,2,2,0) 8
8Ralph GeurtzNorden(2,1,2,u,2) 7
9Eugen MaierKempten(1,2,1,1,1) 6
10Josef HucklmannBremen(1,1,3,1,u) 6
11Stefan FaathRodenbach(2,u,1,1,2) 6
12Matthias FeindelRodenbach(w,w,1,1,0) 2
13Georg GreifLandshut(1,w,0,u,1) 2
14Erich SchaffererBremen(0,1,d,0,0) 1
15Gunther BunningNorden(0,0,0,d,ns) 0
16Jan KaterNorden(0,u,ns,ns,ns) 0
17Wolfgang MayrKrumbach(0,2,3,2) 7RT
18Peter NiederPocking(ns) ns
19Willy DudenNorden(ns) ns

Brokstedt - 8 czerwiec (08.06)

Runda Kwalifikacyjna A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,3,3,3,3) 15
2Kristian PraestbroDania(2,3,3,3,3) 14
3Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(3,3,2,3,2) 13
4Bernd Odermatt-(3,3,3,2,1) 12
5Hubert DienerDiedenbergen(2,2,1,3,3) 11
6Norbert Ciomber-(2,2,2,2,2) 10
7Hans Otto Pingel-(1,2,1,2,3) 9
8Hermann Le Guin-(0,2,3,0,1) 6+3
9Peter Ungeheuer-(0,1,2,1,2) 6+d
10Klaus Dieter Loof-(3,0,1,1,0) 5
11Peter Keller-(1,1,0,2,1) 5
12Jurgen Goll-(1,0,2,d,1) 4
13Walter Hirth-(u,1,0,1,2) 4
14Karl Heinz Koning-(2,1,0,0,0) 3
15Wilfried Steffen-(1,0,1,0,0) 2
16Karl Heinz Wanke-(0,0,0,1,0) 1

Norden - 25 lipiec (25.07)

Runda Kwalifikacyjna B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franz KreimoserNorden(1,3,3,2,3) 12
2Matthias FeindelRodenbach(3,3,u,2,3) 11
3Willy DudenNorden(3,0,2,3,3) 11
4Stefan FaathRodenbach(2,2,1,3,2) 10
5Ralph GeurtzNorden(3,d,3,1,2) 9
6Jan KaterNorden(w,3,3,2,1) 9
7Eugen MaierKempten(2,3,2,1,1) 9
8Josef HucklmannBremen(1,2,2,0,3) 8
9Gunther BunningNorden(?) ?
10Bernd DienerDiedenbergen(1,1,1,2,2) 7
11Frank Kehlenbeck-(2,2,1,1,0) 7
12Uwe Riemann-(ns,ns,ns,3,2) 5
13Ewald Scheele-(w,1,0,3,1) 5
14Jurgen Cords-(3,0,1,d,0) 4
15Gunter Kern-(w,2,2,d,d) 4
16Bernd MeyerDiedenbergen(0,1,0,ns,ns) 1
17Heinrich Diener-(d,0,0,0,0) 0

Abensberg - 8 czerwiec (08.06)

Runda Kwalifikacyjna C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg HackLandshut(3,3,3,3,3) 15
2Georg GilgenreinerKrumbach(2,3,2,3,3) 13
3Karl MaierLandshut(3,2,1,3,2) 12
4Peter WurteleKrumbach(1,2,3,1,3) 10
5Georg GreifLandshut(2,2,3,2,1) 10
6Siegfried EderPocking, Austria(2,1,3,2,2) 10
7Alois WiesbockPocking(3,3,2,1,0) 9
8Willi Stauch-(1,u,2,3,2) 8+3
9Erich SchaffererBremen(3,1,1,2,1) 8+2
10Wolfgang MayrKrumbach(2,2,1,1,0) 6
11Peter NiederPocking(1,1,2,1,1) 6
12Karl Biedersberger-(1,1,1,2,0) 5
13Franz Lang-(0,2,0,0,2) 4
14Stefan Deser-(w/u,0,d,0,3) 3
15Hans Kasmeier-(ns,ns,ns,0,1) 1R
16Erich Domanics-(0,0,0,0,0) 0
17Xaver Durr-(0,u,u) 0

Ruhpolding - 11 lipiec (11.07)

Runda Kwalifikacyjna D

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LempenauerOlching- 14
2Andreas NiedermaierRuhpolding- 13
3Christian BrandtOlching- 13
4Waldemar Bacik-- 12
5Fritz Baur-- 11
6Christoph BetzlRuhpolding- 11
7Josef AignerOlching- 9
8Max Schoolhorn-- 8
9Franz Hartmann-- 8
10Josef Maucher-- 7
11Harald Baumann-- 7
12Robert Vogt-- 6
13Reinhard Sagermann-- 2
14Konrad Oberauer-- 2
15Josef Wimmer-- 1
16Johann Gebhardt-- 1
17Josef Egglmeier-- 0

1982

Bremen - 10 październik (10.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef AignerOlching(3,3,3,3,2) 14
2Egon MullerBrokstedt(3,3,3,2,3) 14
3Georg HackLandshut(2,2,3,3,3) 13
4Karl MaierLandshut(3,2,2,3,1) 11
5Klaus LauschLandshut(2,3,3,1,1) 10
6Alois WiesbockPocking(3,2,d,3,d) 8
7Fritz BaurBopfingen(0,2,1,2,2) 7
8Christian BrandtRuhpolding(d,1,0,2,3) 6
9Peter NiederPocking(1,3,1,1,0) 6
10Andreas NiedermaierRuhpolding(1,1,1,1,2) 6
11Peter WurteleKrumbach(0,0,1,2,2) 5
12Erich SchaffererPocking(2,1,2,w,w) 5
13Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(2,1,0,1,1) 5
14Georg GilgenreinerRuhpolding(1,0,0,0,3) 4
15Wolfgang MayrKrumbach(1,0,2,w,1) 4
16Max SchollhornKrumbach(0,0,2,0,0) 2

Ruhpolding - 22 sierpień (22.08)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois WiesbockPocking(3,3,3,3,3) 15
2Georg GilgenreinerRuhpolding(2,2,3,3,3) 13
3Christian BrandtRuhpolding(3,2,2,3,2) 12
4Andreas NiedermaierRuhpolding(2,3,2,3,2) 12
5Peter WurteleKrumbach(3,3,3,1,1) 11
6Klaus LauschLandshut(2,1,3,2,3) 11
7Josef AignerOlching(3,3,1,2,0) 9
8Erich SchaffererPocking(2,1,1,2,1) 7
9Jens Peter NielsenDania(1,2,2,0,2) 7
10Stefan Faath-(1,2,0,1,3) 7
11Siegfried EderAustria(1,1,1,2,0) 5
12Josef Maucher-(1,0,0,1,1) 3
13Ralph GeurtzNorden(0,1,w,d,1) 2
14Gunter Bunning-(0,0,1,0,0) 1
15Stefan Deser-(0,0,ns,ns,ns) 0
16Jan Hertel-(0,0,ns,ns,ns) 0
17Waldemar Bacik-(ns,ns,2,1,2) 5RT
18Stefan Elias II-(ns,ns,w,0,0) 0RT

Brokstedt - 4 wrzesień (04.09)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,3,3,3,3) 15
2Georg HackLandshut(3,2,2,3,3) 13
3Karl MaierLandshut(2,3,3,3,2) 13
4Peter NiederPocking(1,3,1,2,3) 10
5Max Schollhorn-(3,d,2,2,1) 8
6Fritz BaurBopfingen(2,1,1,3,1) 8
7Wolfgang MayrKrumbach(2,1,2,1,2) 8
8Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(3,2,1,1,0) 7
9Christoph PreissDiedenbergen(1,1,0,2,3) 7
10Jacek Goerlitz-(2,2,3,0,0) 7
11Hartmut BalfanzBrokstedt(0,0,3,1,2) 6
12Bernd OdermattDiedenbergen(0,2,0,2,2) 6
13Jurgen CordsBrokstedt(0,3,0,0,0) 3
14Hubert DienerDiedenbergen(1,0,2,0,0) 3
15Peter UngeheuerDiedenbergen(0,0,1,1,1) 3
16Hans Otto PingelBrokstedt(1,1,d,u,1) 3

Brokstedt - 7 sierpień (07.08)

Runda Kwalifikacyjna A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerBrokstedt(3,3,3,3,3) 15
2Christoph PreissDiedenbergen(2,3,3,3,2) 13
3Hartmut BalfanzBrokstedt(2,2,3,3,3) 13
4Hubert DienerDiedenbergen(1,1,2,3,3) 10
5Hans Otto PingelBrokstedt(1,3,3,2,1) 10
6Peter UngeheuerDiedenbergen(3,1,2,2,1) 9
7Bernd OdermattDiedenbergen(2,2,2,1,2) 9
8Andy CusworthDiedenbergen, Anglia(3,d,2,1,2) 8
9Jurgen CordsBrokstedt(0,3,1,1,3) 8
10Bernd DienerMC Norden(3,1,1,0,1) 6
11Mathias FeindelDiedenbergen(0,2,0,d,0) 2
12Wilfried SteffenBad Oenhausen(0,1,1,0,0) 2
13Ralph GeurtzNorden(2,2,0,2,2) 8RT
14Ewald ScheeleNorden(1,0,1,2,1) 5RT
15Walter DunkerNorden(d,0,0,0,0) 0RT

Norden - 29 maj (29.05)

Runda Kwalifikacyjna B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois WiesbockPocking(3,3,3,3,3) 15
2Georg GilgenreinerRuhpolding- 13
3Stefan Deser-- 11
4Gunter Bunning-- 11
5Siegfried EderAustria- 10
6Jan Hertel-- 10
7Stefan Faath-- 8
8Jens Peter NielsenDania- 8
9Jan Kater-- 7
10Norbert Ciomber-- 7
11Ralph GeurtzNorden- 6
12Ewald ScheeleNorden- 4
13Rudolf Wiesant-- 3
14Walter DunkerNorden- 3
15Uwe Riemann-- 1
16Bernd Meyer-- 1

Neustadt - 18 kwiecień (18.04)

Runda Kwalifikacyjna C

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef AignerOlching- 14
2Christian BrandtRuhpolding- 11
3Peter WurteleKrumbach- 10
4Andreas NiedermaierRuhpolding- 9
5Joe Maucher-- 9
6Klaus LauschLandshut- 9
7Gunter Kern-- 8
8Erich SchaffererPocking- 8
9Waldemar Bacik-- 7
10Stefan Elias II-- 7
11Reinhard Sagermann-- 6
12Konrad Oberauer-- 6
13Peter Lamenauer-- 5
14Anton Kahl-- 5
15Gunther Britzl-- 3
16Robert Vogt-- 1

Landshut - 15 maj (15.05)

Runda Kwalifikacyjna D

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierLandshut(3,3,3,3,3) 15
2Christoph Betzl-- 13
3Wolfgang MayrKrumbach- 12
4Peter NiederPocking- 11
5Georg HackLandshut- 11
6Jacek Goerlitz-- 10
7Max Schollhorn-- 9
8Fritz BaurBopfingen- 9
9Georg Greif-- 6
10Xaver Durr-- 6
11Hans Kasmaier-- 4
12Helmut Seidel-- 4
13Markus Mangler-- 2
14Herman LeGuin-- 0
15Detlef Koblofsky-- 0

1983

Landshut - 10 wrzesień (10.09)

Przed rozegraniem finału odbył się bieg barażowy o prawo startu w zawodach głównych. Zwycięzcą okazał się Detlef Koblofsky, drugi był Erich Schafferer, natomiast defekt motocykla zanotował Franz Kreimoser.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon Muller-(3,3,3,3,3) 15
2Karl Maier-(3,3,3,2,3) 14
3Stefan Deser-(3,2,3,3,2) 13
4Peter Wurtele-(3,3,2,1,3) 12
5Georg Hack-(3,3,2,1,3) 11
6Alois Wiesbock-(2,3,2,3,1) 9
7Christian Brandt-(2,2,1,1,2) 8
8Peter Nieder-(2,0,d,3,2) 7
9Josef Aigner-(1,2,1,2,1) 7
10Georg Gilgenreiner-(1,d,1,1,3) 6
11Hubert Diener-(1,1,2,2,0) 6
12Andreas Niedermaier-(0,2,d,0,2) 4
13Fritz Baur-(0,1,1,1,1) 4
14Peter Berger-(u,u,2,0,0) 2
15Hans Otto Pingel-(1,0,0,0,0) 1
16Detlef Koblofsky-(3+0,1,0,0,0) 1
17Erich Schafferer-(2+ns) nsR
17Franz Kreimoser-(d+ns) nsR

Olching - 16 kwiecień (16.04)

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois Wiesbock-(3,3,3,3,2) 14
2Karl Maier-(3,3,2,3,3) 14
3Hubert Diener-(2,2,1,3,3) 11
4Peter Nieder-(1,3,3,2,2) 11
5Christian Brandt-(2,2,3,3,d) 10
6Erich Schafferer-(3,1,1,2,3) 10
7Klaus Lausch-(3,1,2,d,3) 9
8Heinz Huber-(0,2,3,1,2) 8
9Jacek Goerlitz-(2,2,2,2,w) 8
10Peter Hehlert II-(2,3,0,1,0) 6
11Gunther Britzl-(1,1,1,2,1) 6
12Ralph Geurtz-(0,0,2,0,2) 4
13Xaver Durr-(1,1,0,1,1) 4
14Gunther Kern-(1,0,1,0,1) 3
15Helmut Seidel-(ns,0,0,1,0) 1
16Waldemar Mobus-(0,0,0,u,1) 1
17Stefan Elias II-(-,-,-,-,-) 0
17Georg Greif-(d,-,-,-,-) 0

Bopfingen - 26 czerwiec (26.06)

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan Deser-(3,3,3,3,3) 1
2Josef Aigner-(3,3,2,3,2) 2
3Peter Berger-(2,3,1,3,2) 4
4Fritz Baur-(3,2,2,3,2) 3
5Andreas Niedermaier-(3,3,0,1,3) 5
6Franz Kreimoser-(2,d,2,2,3) 6
7Wolfgang Mayr-(1,1,3,1,3) 7
8Josef Zollner-(1,2,3,1,1) 9
9Christoph Preiss-(u,1,3,2,2) 8
10Hartmut Balfanz-(2,2,1,d,0) 11
11Rudolf Wiesent-(2,0,1,2,0) 10
12Bernd Diener-(0,2,0,2,1) 12
13Heiko Hemmelskamp-(1,1,1,ns,1) 13
14Bernd Odermatt-(0,1,2,d,0) 14

Krumbach - 28 sierpień (28.08)

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon Muller-(3,3,3,3,3) 15
2Peter Wurtele-(3,3,2,3,3) 14
3Georg Hack-(3,2,2,2,3) 12
4Georg Gilgenreiner-(1,2,3,3,2) 11
5Hans Otto Pingel-(2,3,3,1,2) 11
6Detlef Koblofsky-(2,3,2,2,2) 11
7Peter Ungeheuer-(0,1,2,3,3) 9
8Waldemar Bacik-(3,0,3,ns,ns) 9
9Max Schollhorn-(1,2,1,0,2) 6
10Peter Schroeck-(2,1,0,2,1) 6
11Reinhard Sagermann-(2,1,1,1,0) 5
12Jurgen Cords-(1,0,1,1,1) 4
13Anton Kahl-(0,0,1,1,1) 3
14Karl Heiny Konig-(0,1,0,0,0) 1
15Walter Dunker-(0,0,0,0,0) 0
16Klaus Freundorfer-(1,2,0,2,1) 6R
17Josef Kugelmann-(ns,0,0,1,0) nsR

1984

Didenbergen - 7 październik (07.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon Muller-(3,3,3,3,2) 14
2Klaus Lausch-(3,3,2,2,3) 13+3
3Karl MaierLandshut(3,3,1,3,3) 13+2
4Georg HackLandshut(w/u,2,3,3,3) 11
5Peter Wurtele-(3,2,2,2,w/u) 9
6Gerd Riss-(1,2,2,3,1) 9
7Hans Otto PingelBrokstedt(2,2,1,1,2) 8
8Fritz BaurBopfingen(0,0,3,2,2) 7
9Franz KreimoserBopfingen(1,1,2,1,2) 7
10Michael Datzmann-(2,3,0,0,1) 6
11Stefan DeserLandshut(2,1,1,2,0) 6
12Hubert DienerDiedenbergen(1,1,3,u,ns) 5
13Detlef Koblofsky-(0,1,0,0,3) 4
14Peter Nieder-(2,0,1,0,1) 4
15Hans FaltermeierLandshut(1,0,0,1,0) 2
16Christoph Preiss-(d,0,0,1,1) 2
17Josef AignerRuhpolding(-,-,-,-,0) 0R
18Bernd Diener-(ns) nsR

Neustadt - 11 sierpień (11.08)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Datzmann-(3,3,3) 9
2Egon Muller-(3,2,3) 8
3Peter Wurtele-(2,3,3) 8
4Gerd Riss-(3,1,3) 7
5Klaus Lausch-(3,2,2) 7
6Peter Nieder-(1,3,2) 6
7Detlef Koblofsky-(2,2,2) 6
8Christoph Preiss-(2,1,1) 4
9Bernd Diener-(1,2,1) 4
10Hartmut Balfanz-(0,3,1) 4
11Heinz Huber-(1,0,2) 3
12Xaver Durr-(2,0,0) 2
13Christian Brandt-(1,-,-) 1
14Jurgen Cords-(0,1,0) 1
15Robert Vogt-(d,0,0) 0
16Erich Schafferer-(0,-,-) 0
17Bernd Odermatt-(ns,1,1) 2R
18Alois Pinziger-(ns,u,0) 0R

Landshut - 29 czerwiec (29.06)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierLandshut(3,3,3,3,3) 15
2Georg HackLandshut(3,3,3,3,2) 13
3Wolfgang MayrRuhpolding(1,3,1,3,3) 11
4Fritz BaurBopfingen(2,3,0,2,3) 10
5Stefan DeserLandshut(0,2,3,0,2) 9
6Hans FaltermeierLandshut(1,1,3,2,2) 9
7Hubert DienerDiedenbergen(3,2,1,0,2) 8
8Hans Otto PingelBrokstedt(0,2,2,3,w) 7
9Franz KreimoserBopfingen(3,0,2,1,1) 7
10Josef AignerRuhpolding(2,2,2,d,w/u) 6
11Johann BrandnerLandshut(1,0,2,0,2) 5
12Peter BergerBopfingen(2,1,1,0,1) 5
13Stefan Elias IIRuhpolding(0,0,1,2,1) 4
14Anton KahlBopfingen(1,1,0,2,0) 4
15Gunther BritzlVilshofen(2,d,0,1,0) 3
16Joachim ReitzlKrumbach(u,1,u,1,1) 3
17Peter Hehlert IINorden(0) 0
18Andreas WahlekNeuenknick(ns) nsR

Landshut - 28 czerwiec (28.06)

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wolfgang MayrRuhpolding- 9
2Stefan Elias IIRuhpolding- 9
3Joachim ReitzlKrumbach- 8
4Hans FaltermeierLandshut- 8
5Gunther BritzlVilshofen- 7
6Johann BrandnerLandshut- 6
7Anton KahlBopfingen- 6
8Andreas WahlekNeuenknick- 5
9Peter Hehlert IINorden- 5

1985

Landshut - 7 wrzesień (07.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon Muller-(3,2,3,3,3) 14
2Klaus Lausch-(3,3,2,3,3) 14
3Gerd Riss-(3,3,3,2,3) 14
4Heinz Huber-(2,2,3,3,2) 12
5Georg Hack-(3,3,3,1,1) 11
6Karl Maier-(1,3,1,2,2) 9
7Peter Wurterle-(0,1,2,3,2) 8
8Hans Faltermeier-(1,2,0,2,3) 8
9Franz Kreimoser-(2,0,2,2,2) 8
10Wolfgang Mayr-(2,1,1,0,1) 5
11Josef Aigner-(1,2,0,1,0) 4
12Hartmut Balfanz-(0,0,2,1,1) 4
13Peter Nieder-(2,1,0,0,0) 3
14Anton Kahl-(1,1,1,0,0) 3
15Fritz Baur-(0,0,0,1,1) 2
16Sebastian Rotzer-(0,d,1,0,0) 1

Brokstedt - 11 sierpień (11.08)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus Lausch-(3,3,3,3,3) 15
2Heinz Huber-(3,2,2,3,3) 13
3Franz Kreimoser-(2,3,3,1,2) 11
4Georg Hack-(3,1,3,d,3) 10
5Hartmut Balfanz-(2,1,2,3,2) 10
6Josef Aigner-(1,2,2,2,3) 10
7Peter Nieder-(1,1,3,2,2) 9
8Hans Faltermeier-(2,3,0,2,1) 8
9Detlef Koblofsky-(0,2,1,3,1) 7
10Erich Schafferer-(0,2,2,1,2) 7
11Hans Otto Pingel-(1,1,0,2,1) 5
12Dag Bunnemeyer-(0,3,d,0,1) 4
13Michael Datzmann-(3,0,1,d,0) 4
14Rbert Guhrer-(2,0,1,0,0) 3
15Peter Schroeck-(1,0,0,1,0) 2
16Christoph Preiss-(w/u,0,1,1,0) 2

Krumbach - 18 sierpień (18.08)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd Riss-(3,3,3,3,3) 15
2Egon Muller-(3,3,2,3,3) 14
3Karl Maier-(3,2,3,2,3) 13
4Wolfgang Mayr-(1,3,3,0,2) 9
5Sebastian Rotzer-(1,2,3,3,0) 9
6Peter Wurterle-(2,3,2,2,w) 9
7Anton Kahl-(2,1,1,3,2) 9
8Fritz Baur-(3,2,1,2,1) 9
9Peter Hehlert II-(2,2,0,1,3) 8
10Helmut Zapf-(1,1,2,1,2) 7
11Mario Trupkovic-(2,0,0,2,2) 6
12Bernd Diener-(0,1,1,0,1) 3
13Johann Brandner-(0,1,1,1,0) 3
14Andreas Wahlek-(0,0,2,d,w) 2
15Uwe Wick-(1,0,0,0,1) 2
16Michael Domes-(0,0,u,1,u) 1

Neunknick - 23 czerwiec (23.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef Aigner-(3,3,3,3,3) 15
2Hans Faltermeier-(0,3,3,1,2) 9
3Hartmut Balfanz-(0,2,1,3,3) 9
4Dag Bunnemeyer-(2,2,2,3,u) 9
5Hans Otto Pingel-(2,1,1,2,3) 9
6Detlef Koblofsky-(2,1,3,2,1) 9
7Christoph Preiss-(1,0,3,2,2) 8
8Robert Guhrer-(3,d,2,1,2) 8
9Andrzej Marynowski-(3,1,1,3,w) 8
10Joachim Reitzel-(1,3,1,0,3) 8
11Bernhardt Osterloher-(1,2,2,1,1) 7
12Josef Huckelmann-(3,0,2,d,2) 7
13Peter Wurterle-(d,3,d,1,u) 4
14Thomas Stockmann-(1,0,0,0,0) 1
15Siegfried Brunhirl-(ns) ns

Neustadt - 28 kwiecień (28.04)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus Lausch-(2,3,3,3,3) 14
2Peter Nieder-(3,2,3,3,3) 14
3Heinz Huber-(3,3,2,3,1) 12
4Georg Hack-(w,3,3,3,2) 11
5Franz Kreimoser-(3,2,2,d,3) 10
6Michael Datzmann-(3,2,2,2,0) 9
7Peter Schroeck-(2,3,1,2,1) 9
8Erich Schafferer-(1,1,3,2,2) 9
9Stefan Faath-(2,1,2,1,3) 9
10Josef Goldbrunner-(1,1,0,2,2) 6
11Michael Neumaier-(1,2,1,1,d) 5
12Stefan Elias II-(0,d,1,1,2) 4
13Alois Pinzinger-(2,0,0,0,1) 3
14Waldemar Mobus-(1,0,0,0,1) 2
15Michael Brukhart-(d,0,1,0,0) 1
16Harald Baumann-(0,1,ns,ns,ns) 1
17Peter Perger-(ns,ns,0,1,0) 1R

Nordhastedt - 23 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon Muller-(3,3,3,3,3) 15
2Tommy Dunker-(3,3,3,3,2) 14
3Peter Hehlert II-(2,3,2,3,3) 13
4Dirk Muller-(1,2,3,1,2) 10
5Bernd Diener-(3,2,u,2,2) 9
6Uwe Gessner-(0,3,2,1,2) 9
7Mario Trupkovic-(2,2,1,3,u) 8
8Uwe Wick-(3,1,1,1,1) 8
9Michael Domes-(1,1,1,0,3) 7
10Josef Kroner-(1,d,2,2,1) 6
11Andreas Wahlek-(2,1,2,1,0) 6
12Karsten Hilger-(1,2,1,2,u) 6
13Karl Heinz Koitka-(0,0,0,0,2) 2
14Holger Scheibe-(0,0,u,u,ns) 0
15Frank Schippling-(0,0,u,ns,ns) 0

Ruhpolding - 29 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd Riss-(3,3,3,3,3) 15
2Alois Wiesbock-- 14
3Karl Maier-- 12
4Peter Wurterle-- 12
5Wolfgang Mayr-- 11
6Fritz Baur-- 9
7Anton Kahl-- 8
8Johann Brandner-- 8
9Helmut Zapf-- 8
10Sebastian Rotzer-- 7
11Klaus Freundorfer-- 6
12Erwin Reinhard-- 3
13Gunther Britzl-- 3
14Peter Berger-- 2
15Reiner Armbruster-- 2
16Klaus Helfer-- 0

1986

Neuenknick (Petershagen) - 28 wrzesień (28.09)

Uwaga ! Zawodnicy z Danii startowali poza konkurencją.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd Riss-(3,3,3,3,3) 15
2Klaus Lausch-(3,3,2,3,3) 14
3Karl Maier-(3,3,3,2,2) 13
4Michael Datzmann-(d,2,3,2,3) 10
5Hans Faltermeier-(2,w,1,2,3) 8
6Tommy DunkerNorden(0,1,3,3,0) 7
7Georg HackLandshut(2,2,1,u,2) 7
8Stefan Deser-(3,2,0,0,1) 6
9Peter Schroeck-(2,1,2,1,0) 6
10Klaus Freundorfer-(1,1,0,2,2) 6
11Wolfgang Mayr-(0,0,2,1,2) 5
12Uwe GessnerKrumbach(1,2,1,1,0) 5
13Peter Hehlert IINorden(1,0,2,0,1) 4
14Andrzej MarynowskiBrokstedt(1,0,1,1,1) 4
15Detlef Koblofsky-(2,u,-,-,-) 2
16Alois Wiesbock-(0,w,0,w,-) 0
17Toni Kahl-(3,0,3,1,0) 7R

Nordhastedt (Albersdorf) - 24 sierpień (24.08)

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy DunkerNorden(3,3,3,3,3) 15
2Andrzej MarynowskiBrokstedt(3,3,3,2,3) 14
3Kurt BoghDania(3,2,3,3,2) 13
4Peter Hehlert IINorden(2,2,2,3,2) 11
5Georg HackLandshut(3,3,1,3,u) 10
6Uwe GessnerKrumbach(1,2,3,0,3) 9
7Hans Otto PingelBrokstedt(2,2,1,1,2) 8
8Erwin ReinhardOlching(1,1,2,2,1) 7
9Christoph PreissDiedenbergen(1,3,2,u,0) 6
10Flemming MadsenDania(0,2,1,2,1) 6
11Joachim ReitzelBrokstedt(2,1,0,1,1) 5
12Kjeld ThomsenDania(w,1,2,w,d) 3
13Mario TrupkovicDiedenbergen(u,0,1,0,2) 3
14Jan HertelNorden(1,0,0,1,1) 3
15Ewald ScheeleNorden(1,d,w,0,0) 1
16Andreas WahlekNeuenknick(0,0,0,-,-) 0
17Andre PollehnBrokstedt(-,-,-,2,3) 5R

Neustadt/Donau - 13 lipiec (13.07)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus Lausch-(3,3,3,3,3) 15
2Michael Datzmann-(3,3,3,2,2) 13
3Klaus Freundorfer-(2,3,2,3,2) 12
4Alois Wiesbock-(1,3,3,3,1) 11
5Wolfgang Mayr-(1,2,2,3,3) 11
6Peter Schroeck-(3,1,1,2,3) 10
7Hubert Diener-(3,2,0,2,2) 9
8Helmut Zapf-(2,1,3,1,d) 7
9Josef Goldbrunner-(1,1,2,0,3) 7
10Johann Brandner-(2,2,1,w,2) 7
11Berndt Traunspurger-(0,2,1,1,1) 5
12Bernhard Osterloher-(2,0,0,2,d) 4
13Horst Fink-(1,0,1,0,1) 3
14Johann Regensperger-(0,1,0,1,1) 3
15Peter Wurterle-(u,0,-,-,-) 0
16Hans Peter Bartholet-(0,0,0,0,0) 0
17Joachim Reitzel-(2) 2R
18Frank Ziegler-(1) 1R

Pfaffenhofen - 27 kwiecień (27.04)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Maier-(2,3,3,3,3) 14
2Stefan Deser-(3,2,3,3,2) 13
3Gerd Riss-(3,1,3,3,3) 13
4Hans Faltermeier-(3,3,1,1,3) 11
5Detlef Koblofsky-(2,3,u,2,3) 10 +3
6Toni Kahl-(3,1,3,2,1) 10 +2
7Heinz Huber-(0,2,2,3,2) 9
8Sebastian Rotzer-(1,2,2,1,2) 8
9Hubert Stieglitz-(2,0,1,2,2) 7
10Erich Schafferer-(1,1,2,2,1) 7
11Gerhard Werkstetter-(0,3,0,1,1) 5
12Karl Greimel-(2,2,0,0,1) 5
13Ludwig Baumgartner-(1,0,2,0,0) 3
14Alois Bachhuber-(0,1,1,1,0) 3
15Klaus Helfer-(0,0,1,0,0) 1
16Waldemar Mobus-(1,0,0,0,0) 1

1987

Pocking - 4 październik (04.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy Dunker-(3,3,3,3,3) 15
2Gerd Riss-(3,3,3,2,3) 14
3Karl Maier-(2,3,2,3,3) 13
4Carsten Pelzmann-(3,2,1,3,1) 10
5Andrzej Marynowski-(2,2,1,3,2) 10
6Peter Schroeck-(2,1,3,2,2) 10
7Berndt Traunspurger-(1,0,3,2,1) 7
8Tommy BrochDania( 2,d,1,1,3) 7
9Klaus Freundorfer-(1,2,2,u/w,2) 7
10Peter Hehlert II-(1,3,0,2,0) 6
11Alois Bachhuber-(0,1,2,1,1) 5
12Andre Pollehn-(0,1,1,0,2) 4
13Hans Faltermeier-(1,1,2,u/-,-) 4
14Heinz Huber-(3,u/-,-,-,-) 3
15Hans Kressirer-(0,2,0,1,d) 3
16Mario Trupkovic-(0,0,0,0,1) 1

Brokstedt - 2 sierpień (02.08)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter Schroeck-(3,2,3,3,3) 14
2Tommy Dunker-(3,3,2,2,3) 13
3Egon Muller-(2,3,3,3,2) 13
4Heinz Huber-(3,1,3,1,3) 11
5Klaus Freundorfer-(2,2,2,3,1) 10
6Andrzej Marynowski-(2,1,3,1,2) 9+3
7Sebastian Rotzer-(1,3,0,3,2) 9+2
8Andre Pollehn-(3,0,2,1,3) 9+1
9Berndt Traunspurger-(1,2,1,2,2) 8
10Andreas Schapfl-(1,3,1,2,0) 7
11Johann Brandner-(0,1,2,2,1) 6
12Maik Semmelhaack-(2,2,1,0,d) 5
13Bernhard Osterloher-(1,0,0,1,1) 3
14Thomas Stockmann-(w,1,1,u,d) 2
15Helmut Zapf-(u,0,u,0,1) 1
16Peter Ungeheuer-(0,u,-,-,-) 0
17Klaus Helfer-(0,0,u) 0R

Brokstedt - 1 sierpień (01.08)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus Lausch-(3,3,3,3,3) 15
2Karl Maier-(3,3,2,3,3) 14
3Mario Trupkovic-(2,2,3,3,3) 13
4Hans Faltermeier-(3,2,1,2,2) 10
5Peter Hehlert II-(2,1,2,3,2) 10
6Hans Kressirer-(2,3,1,2,1) 9
7Alois Bachhuber-(1,2,3,1,2) 9
8Tommy BrochDania(2,1,3,2,1) 9
9Carsten Pelzmann-(3,3,2,0,d) 8
10Toni Kahl-(0,0,2,2,3) 7
11Michael Bruckart-(1,1,1,0,2) 5
12Erwin Reinhard-(1,0,1,1,1) 4
13Ludwig Baumgartner-(1,2,0,0,0) 3
14Karl Greimel-(0,1,0,1,0) 2
15Hubert Stieglitz-(0,0,0,1,1) 2
16Uwe Gessner-(0,0,0,0,0) 0

1988

Brokstedt - 2 październik (02.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus LauschLandshut(3,3,3,3,2) 14 + 3
2Tommy DunkerDiedenbergen(3,3,2,3,3) 14 + 2
3Karl MaierLandshut(2,2,3,3,2) 12
4Gerd RissLandshut(d,3,3,2,3) 11
5Carsten PelzmannOlching(3,2,2,2,1) 10
6Andre PollehnBrokstedt(2,1,2,2,1) 8
7Klaus FreundorferNeuenknick(1,3,3,u/w,ns) 7
8Peter SchroeckDiedenbergen(0,2,0,2,3) 7
9Peter HehlertDiedenbergen(3,0,1,1,2) 7
10Andreas RahnDiedenbergen(1,0,1,1,3) 6
11Andrzej MarynowskiBrokstedt(1,2,2,u,ns) 5
12Andreas SchapflOlching(2,1,1,d,0) 4
13Hans FaltermeierLandshut(2,0,0,u,1) 3
14Michael DomesDiedenbergen(1,u,0,0,2) 3
15Alois BachhuberLandshut(0,1,1,1,0) 3
16Egon MullerDiedenbergen(u/w,ns,ns,ns,ns) 0
17Bernhard OsterloherBrokstedt(1,0,3,1,1) 6R

Landshut - 10 wrzesień (10.09)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissLandshut(3,3,3,3,3) 15
2Karl MaierLandshut(3,3,3,3,2) 14
3Hans FaltermeierLandshut(2,3,3,2,3) 13
4Klaus FreundorferNeuenknick(3,2,3,2,1) 11
5Klaus LauschDiedenbergen(2,2,2,3,2) 11
6Andreas SchapflOlching(1,0,2,3,3) 9
7Alois BachhuberLandshut(3,2,2,1,1) 9
8Carsten PelzmannOlching(2,3,2,1,d) 8
9Robert BarthOlching(1,1,1,2,2) 7
10Roland KolrosKrumbach(0,0,d,2,3) 5
11Bernhard OsterloherLandshut(2,1,1,1,ns) 5
12Georg LimbrunnerLandshut(1,2,1,1,0) 5
13Rainer BaumelLandshut(1,1,0,0,2) 4
14Siegfried MullerRuhpolding(0,1,1,d,ns) 2
15Martin TheobaldHerxheim(0,0,0,0,1) 1
16Klaus HelferOlching(0,0,0,0,0) 0
17Christian SchneiderLandshut(1,0) 1R

Nordhastedt - 14 sierpień (14.08)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy DunkerDiedenbergen(3,3,3,3,3) 15
2Egon MullerDiedenbergen(3,3,3,2,2) 13
3Andrzej MarynowskiBrokstedt(2,2,3,3,3) 13
4Andre PollehnBrokstedt(3,3,2,3,1) 12
5Berndt TraunspurgerPocking(2,3,3,2,1) 11
6Andreas RahnDiedenbergen(3,2,2,2,0) 9
7Peter SchroeckDiedenbergen(0,2,u,2,3) 7
8Meik LudersNeuenknick(1,0,2,1,3) 7
9Peter HehlertDiedenbergen(2,1,1,2,0) 6
10Michael DomesDiedenbergen(1,1,1,0,3) 6
11Jorg PingelBrokstedt(1,2,0,1,2) 6
12Andre HaltermannNordhastedt(1,1,d,0,2) 4
13Detelf ConradiNeuenknick(2,0,u,1,1) 4
14Thomas StockmannNeuenknick(0,1,2,1,u) 4
15Andreas WahlekBremen(0,0,1,0,1) 2
16Hans Jurgen LabuddaBremen(0,0,1,0,0) 1

1989

Norden - 1 październik (01.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus LauschDiedenbergen(3,3,3,3,3) 15
2Andre PollehnBrokstedt(3,3,3,1,3) 13
3Tommy DunkerDiedenbergen(2,2,3,3,2) 12
4Karl MaierLandshut(3,3,3,2,u) 11
5Carsten PelzmannOlching(2,2,2,2,2) 10
6Maciej JaworekNeuenknick(3,1,1,3,1) 9
7Alois BachhuberLandshut(1,3,1,2,2) 9
8Andrzej MarynowskiBrokstedt(0,2,2,3,1) 8
9Andreas SchapflOlching(0,1,2,0,3) 6
10Thomas StockmannNeuenknick(0,2,2,1,0) 5
11Jorg PingelBrokstedt(1,1,1,1,1) 5
12Andreas RahnDiedenbergen(2,0,0,2,0) 4
13Detlef ConradiNeuenknick(0,0,0,1,2) 3
14Robert BarthOlching(1,0,1,d,1) 3
15Bernhard OsterloherLandshut(1,1,0,0,0) 2
16Gerd RissLandshut(u/,ns,ns,ns,ns) 0
17Peter HehlertBrokstedt(2,d,3) 5R
18Martin TheobaldPocking(0,0) 0R

Brokstedt - 6 sierpień (06.08)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej MarynowskiBrokstedt(3,2,3,3,3) 14
2Andre PollehnBrokstedt(3,3,2,d,3) 11
3Detlef ConradiNeuenknick(2,3,d,3,2) 10
4Andreas RahnDiedenbergen(2,2,3,1,2) 10
5Maciej JaworekNeuenknick(3,0,d,3,3) 9
6Thomas StockmannNeuenknick(2,1,2,3,1) 9
7Jorg PingelBrokstedt(d,1,2,2,3) 8
8Peter SchroeckDiedenbergen(0,3,3,1,1) 8
9Peter HehlertBrokstedt(3,2,1,2,0) 8
10Michael DomesDiedenbergen(2,3,1,2,0) 8
11Luis Alberto VallejosArgentyna(1,2,3,0,2) 8
12Maik SemmelhaackNordhastedt(1,1,d,2,2) 6
13Andre HaltermannNeuenknick(1,1,2,0,1) 5
14Arne JasperBrokstedt(u,0,1,1,1) 3
15Karsten HilgerNordhastedt(1,0,1,0,0) 2
16Jorg JanssenNordhastedt(0,0,0,1,0) 1

Landshut - 28 lipiec (28.07)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus LauschDiedenbergen(3,3,2,3,3) 14
2Gerd RissLandshut(3,3,3,2,3) 14
3Alois BachhuberLandshut(3,2,2,3,3) 13
4Robert BarthOlching(2,3,3,1,2) 11
5Karl MaierLandshut(3,2,3,2,d) 10
6Klaus FreundorferLandshut(2,2,1,3,1) 9
7Bernhard OsterloherLandshut(1,1,1,3,3) 9
8Carsten PelzmannOlching(2,1,3,2,1) 9
9Andreas SchapflOlching(2,0,2,1,1) 6
10Martin TheobaldPocking(0,3,0,0,2) 5
11Mario TrupkovicBrokstedt(1,1,2,d,1) 5
12Klaus HelferOlching(1,0,0,2,0) 3
13Sven RiessDiedenbergen(0,1,1,1,ns) 3
14Roland KolrosLandshut(1,d,w,ns,ns) 1
15Andreas BachhuberHaunstetten(0,0,0,1,0) 1
16Karl Heinz SuskePocking(0,d,d,0,1) 1
17Rainer BaumelLandshut(2,0,2) 4R

1990

Neustadt - 9 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus LauschDiedenbergen(3,3,3,3,3) 15
2Tommy DunkerDiedenbergen- 14
3Andre PollehnBrokstedt- 13
4Thomas MeggleOlching- 10
5Robert BarthOlching- 10
6Mario TrupkovicDiedenbergen- 10
7Andreas SchapflOlching- 9
8Peter Hehlert IIDiedenbergen- 7
9Maciej JaworekNorden- 6
10Markus JansDiedenbergen- 5
11Carsten PelzmannOlching- 4
12Roland KolrosLandshut- 4
13Andrzej MarynowskiBrokstedt- 4
14Martin TheobaldDiedenbergen- 3
15Erich SchaffererOlching- 3
16Arne JasperNorden- 2

Pfaffenhofen - 29 kwiecień

Półfinał Połduniowy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois BachhuberLandshut(3,3,3,3,3) 15
2Gerd RissLandshut- 14
3Robert BarthOlching- 10
4Thomas DiehrNRD- 10
5Carsten PelzmannOlching- 10
6Erich SchaffererOlching- 8
7Mike OttNRD- 8
8Ralf PetersNRD- 7
9Hans FaltermeierLandshut- 7
10Andreas SchapflOlching- 7
11Martin TheobaldDiedenbergen- 6
12Roland KolrosLandshut- 6
13Maciej JaworekNorden- 5
14Thomas MeggleOlching- 5
15Mike TodtDiedenbergen- 1
16Andreas BachhuberAugsburg- 0
17Helmut ZapfDiedenbergen- 0R

Diedenbergen - 17 czerwiec

Półfinał Północny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus LauschDiedenbergen- 14
2Mario TrupkovicDiedenbergen- 14
3Tommy DunkerDiedenbergen- 12
4Andrzej MarynowskiBrokstedt- 12
5Andre PollehnBrokstedt- 11
6Arne JasperNorden- 9
7Peter Hehlert IIDiedenbergen- 8
8Markus JansDiedenbergen- 8
9Andreas RahnDiedenbergen- 7
10Detlef ConradiNorden- 6
11Jorg JanssenNordhastedt- 5
12Luis Alberto VallejosArgentyna- 4
13Michael DomesDiedenbergen- 4
14Sven RiessDiedenbergen- 4
15Joachim MellOlching- ns
16Klaus HelferWeilgeim- ns




Odwiedziny (Visitors):
7313560


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl