Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1982-1990

Indywidualne Mistrzostwa NRD
(Indvidual East German Championship U18)
(DDR Meisterschaft Unter 18)


Thanks to Christian W., Gastfahrer, Herbert, HEIMAY, iceracing and Fred B.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1982Wolfgang BuskeLubbenauFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Mike OttMC NeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Detlef FritzMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Dirk MuhlenfeldMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Maik PilzMC MeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Thomas HoppMC ParchimFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Thomas HoppMC ParchimFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Maik EbensingMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Matthias KochMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa

1982

3 rundy: Stralsund - 2 lipiec (02.07), Wolfslake - 4 lipiec (04.07), Rostock - 18 wrzesień (18.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wolfgang BuskeLubbenau(15,15,13,12) 43
2Jens GrundmannWolslake(14,13,15,11) 42
3Dieter KlechowiczTeterow(11,14,10,12) 37
4Mike JenningMC Gustrow(?,?,8,15) 34
5Jorg DebusLubbenau(13,?,8,?) ?
6Tom LagodaRostock(?,?,10,12) ?
7Claudio PudenzLubbenau(?,?,6,9) ?
8Ronald SauerStralsund(?,?,7,6) ?
9Heiko MullerMC Gustrow(?,?,9,7) ?
10Reinhard AlberWolslake(?,?,7,9) ?
14Rainer FriedrichLudwigslust(?,?,?,5) ?
15Bodo FischerTeterow(?,?,2,?) ?
16SchonwalderLudwigslust(?,?,3,?) ?
17Karsten BuchnerMC Leipzig(?,?,?,?) ?
18Frank DietzeStralsund(?,?,?,?) ?






1983

5 rund: Stralsund - 1 maj (01.05), Meissen - 2 lipiec (02.07), Neubrandenburg - 2 lipiec (02.07), Gustrow - 30 lipiec (03.07), Rostock - 27 sierpień (27.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike OttMC Neubrandenburg(15,15,15,15,15,14) 60
2Detlef FritzMC Gustrow(14,13,13,10,11,8) 48
3Mario BuschStralsund(4,12,8,13,11,15) 48
4Tom LagodaRostock(10,11,13,9,13,?) 46
5Roland SassMC Gustrow(11,10,7,8,11,13) 45
6Ralf HubenerTeterow(12,7,12,4,5,10) 39
7Karsten BuchnerMC Leipzig(10,5,9,8,10,?) 37
8Torsten BergerStralsund(3,6,9,9,?,12) 36
9Thomas BeverTeterow(3,8,4,8,?,?) 25
10Sven TeegenRehna(4,?,6,7,?,?) 21
11Andreas RenschLubbenau(3,5,5,4,?,?) 21
12Frank WurzelWolslake(2,?,5,3,?,?) 18
13Frank LochmannMC Leipzig(8,10,?,b.d,?,?) 18
14Christoph HordanWittstock(2,2,5,4,?,?) 15
15Olaf WengLudwigslust(2,2,5,4,?,?) 15
16Fred BallesWolslake(7,0,2,5,?,?) 15
17Holger LehmannLubbenau(4,3,2,6,?,?) 13
18Rainer FriedrichLudwigslust(1,5,?,b.d,?,?) 12
19Ronald SauerStralsund(?,?,?,1,?,?) 9
20Ronny VietzLubbenau(2,6,?,b.d,?,?) 9






1984

6 rund: MC Stralsund - 21 kwiecień (21.04), Meissen - 12 maj (12.05), Gustrow - 19 maj (19.05), Rostock - 20 maj (20.05), Leipzig - 1 czerwiec (01.06), Wolfslake - 8 lipiec (08.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Detlef FritzMC Gustrow(14,10,12,15,14,14) 79
2Mario BuschMC Stralsund(15,14,12,12,8,ns) 61
3Sven TeegenMC Rehna(10,8,10,11,6,13) 58
4Frank KubikMC Meissen(6,10,10,11,10,11) 58
5Thomas KochMC Gustrow(10,11,10,4,6,12) 53
6Frank LochmannMC Leipzig(6,9,8,10,10,11) 54
7Christoph HordanWittstock(3,5,9,8,10,13) 48
8Dirk MuhlenfeldMC Gustrow(7,11,10,5,7,7) 47
9Lutz EngelMC Meissen(6,5,9,4,10,8) 42
10Roman KullikMC Nubrandenburg(5,3,7,8,5,ns) 28
11Karsten BuchnerMC Leipzig(9,?,2,9,11,2) 33
12Maik SchroderMC Parchim(9,7,6,7,3,4) 36
13Jens EllenriederMC Leipzig(5,?,4,6,9,?) 24
14Udo KuhneMC Meissen(7,9,6,1,3,?) 26
15Nico GallMC Rehna(4,3,4,1,4,0) 16
16Dirk PudelRathenow(2,?,1,0,?,5) 8
17Andreas IngwertWolfslake(?,?,?,?,?,4) 4
18Rayk ArnheimMC Ludwigslust(?,?,?,2,?,?) 2






1985

8 rund: Meissen - 13 kwiecień (13.04), Leipzig - 14 kwiecień (14.04), Gustrow - 1 czerwiec (01.06), Rostock - 8 czerwiec (08.06), MC Stralsund - 9 czerwiec (09.06), MC Lubbenau - 22 czerwiec (22.06), Wolfslake - 23 czerwiec (23.06), Nubrandenburg - 29 czerwiec (29.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk MuhlenfeldMC Gustrow(15,15,15,15,15,12,12,15) 87
2Jens EllenriederMC Leipzig(11,14,14,11,14,10,13,10) 76
3Jan MullerRostock(9,6,9,10,8,12,12,9) 61
4Steffan ForsterMC Meissen(9,9,1,8,10,9,12,12) 60
5Dirk KaiserMC Meissen(10,7,8,8,12,9,6,11) 58
6Waldemar TempMC Teterow(3,10,6,13,11,6,6,7) 53
7Gerd ScholzLeipzig(6,10,6,7,11,8,5,6) 48
8Michael FuchsRostock(7,8,3,10,6,5,13,4) 48
9Maik PilzMC Meissen(11,4,10,5,1,1,5,12) 47
10Torsten SulzMC Nubrandenburg(3,13,11,?,?,13,7,0) 47
11Ralf BaumannMC Parchim(8,0,5,8,7,7,7,7) 42
12Rene LehmannMC Lubbenau(3,1,3,9,4,6,4,8) 33
13Frank KrolzigMC Stralsund(11,9,11,3,?,?,?,?) 31
14Steffen KlattMC Leipzig(0,4,2,3,4,9,4,8) 30
15Steffen NatherMC Lubbenau(3,3,6,3,5,3,4,5) 26
16Steffen LeonhardtMC Teterow(?,?,6,3,5,2,5,3) 22
17Mario JanottBlumenthal(2,5,2,?,?,5,1,3) 18
18Steffen GobelMC Leipzig(8,0,0,2,4) 14
19Frank JahnelMC Gustrow(0,0,?,?,?) 0






1986

5 rund: Leipzig - 25 kwiecień (25.04), Meissen - 26 kwiecień (26.04), Nubrandenburg - 23 maj (23.05), Gustrow - 30 maj (30.05), MC Stralsund - 14 czerwiec (14.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik PilzMC Meissen(14,15,15,12,15) 59
2Steffen NatherMC Lubbenau(14,13,13,11,13) 53
3Steffen LeonhardtMC Teterow(10,7,14,14,10) 48
4Rene LehmannMC Lubbenau(10,10,12,6,11) 43
5Mathias BeckmayerMC Teterow(5,13,6,5,13) 37
6Jan MullerRostock(12,7,,7,10) 36
7Silvio MeskeMC Nubrandenburg(12,7,8,8,7) 35
8Steffen BuschMC Lubbenau(6,9,7,5,8) 30
9Frank StrunkMC Parchim(8,6,6,7,8) 29
10Silvio LehmannMC Nubrandenburg(1,10,8,8,?) 27
11Karsten WernerMC Nubrandenburg(5,6,8,3,4) 23
12Jens TinlaMC Parchim(1,2,6,7,4) 19
13Karsten OschykowskiMC Stralsund(?,?,6,3,6) 15
14Jens SchiedgenMC Leipzig(9,5,?,?,?) 14
15Tilo MullerMC Leipzig(7,4,?,?,?) 11
16Frank BiljukWolfslake(0,?,?,5,4) 9
17Christian SchottlerWolfslake(?,?,?,6,3) 9
18Thomas MuhlenbergMC Leipzig(3,2,?,?,?) 8
19Klaus HeyduckMC Ludwigslust(?,?,3,4,?) 7
20Frank KrolzigMC Stralsund(?,?,?,?,4) 4






1987

5 rund: Nubrandenburg - 15 maj (15.05), Rostock - 17 maj (17.05), Wolslake - 12 czerwiec (12.06), Meissen - 16 czerwiec (16.06), Gustrow - 19 czerwiec (19.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas HoppMC Parchim(12,12,12,12,11) 48
2Heiko RaumMC Meissen(7,6,10,?,13) 36
3Jan MicheelMC Parchim(8,5,7,11,9) 35
4Karsten FischMC Rehna(8,9,?,?,15) 32
5Mark ArnheimMC Ludwigslust(8,2,4,6,12) 30
6Mathias BeckmayerMC Teterow(?,?,6,12,11) 29
7Detlef LauMC Stralsund(4,5,4,5,10) 28
8Donald MartensMC Teterow(4,6,9,7,0) 26
9Jens TinlaMC Parchim(7,9,?,?,?) 16
10Jens ScholzMC Meissen(?,?,6,?,7) 13
11Frank HopischMC Lubbenau(?,?,?,8,5) 13
12Silvio LehmannMC Nubrandenburg(4,7,?,?,?) 11
13Tilo WegnerMC Lubbenau(?,?,?,2,6) 8
14Steffen BuschMC Lubbenau(3,5,?,?,?) 8
15Falk ScholerMC Lubbenau(4,?,?,?,?) 4
16Andreas NeumannRostock(?,4,?,?,?) 4
17Christian SchottlerWolfslake(2,?,?,?,?) 2






1988

9 rund: Leipzig - 23 kwiecień (23.04), Meissen - 24 kwiecień (24.04), MC Ludwigslust - 28 maj (28.05), Neubrandenburg - 29 maj (29.05), MC Lubbenau - 26 czerwiec (26.06), Rostock - 23 lipiec (23.07), MC Stralsund - 24 lipiec (24.07), Wolfslake - 10 wrzesień (10.09), Gustrow - 16 wrzesień (16.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas HoppMC Parchim(15,15,15,15,15,12,15,11,15) 128
2Matthias HegenbarthMC Teterow(9,11,10,12,9,14,14,14,12) 105
3Mark ArnheimMC Ludwigslust(10,14,12,9,14,10,12,11,10) 102
4Marco LangerWolfslake(8,?,13,9,9,11,?,14,14) 78
5Karsten FischMC Rehna(11,10,8,10,10,0,10,12,10) 81
6Andreas NeumannRostock(13,10,3,12,8,10,8,7,8) 79
7Rene RudolphMC Meissen(10,13,11,11,8,?,?,?,7) 60
8Stephan BartoschMC Meissen(?,?,1,7,4,10,?,9,7) 38
9Jan MicheelMC Parchim(10,?,8,7,8,8,?,?,6) 47
10Tino WegnerMC Lubbenau(9,?,10,8,12,7,?,?,ns) 46
11Michael GulzowMC Parchim(?,?,8,4,6,6,?,?,4) 28
12Maurice HandrickMC Lubbenau(?,?,4,6,7,5,?,?,?) 22
13Enrico GerlachMC Parchim(5,?,2,3,2,7,?,?,?) 19
14Jorg HeinrichMC Meissen(?,?,?,?,2,8,?,?,8) 18
15Rene LehmannMC Lubbenau(?,?,6,4,2,3,?,?,5) 20
16Andreas MarzMC Parchim(?,?,5,2,3,2,?,?,3) 15
17Stefan SchlaefendorfMC Nubrandenburg(?,?,1,1,?,?,?,?,4) 6
18Torsten MullerMC Teterow(?,?,?,?,?,2,?,?,4) 6
19Mathias FranzMC Ludwigslust(?,?,?,?,0,?,?,?,?) 0
20b.d. BrandMC Ludwigslust(?,?,?,?,?,?,?,?,?) 0






1989

9 rund: Meissen - 8 kwiecień (08.04), Leipzig - 9 kwiecień (09.04), Neubrandenburg - 28 kwiecień (28.04), MC Stralsund - 10 czerwiec (10.06), Wolfslake - 2 lipiec (02.07), Rostock - 21 lipiec (21.07), Gustrow - 22 lipiec (22.07), MC Lubbenau - 26 lipiec (26.07), MC Ludwigslust - 26 sierpień (26.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik EbensingMC Gustrow(12,9,13,11,8,12,14,13,14) 86
2Mark ArnheimMC Ludwigslust(13,13,6,11,6,12,14,14,13) 84
3Heiko MullerMC Gustrow(12,15,4,8,9,13,7,13,?) 77
4Michael GulzowMC Parchim(?,?,12,9,7,15,11,11,?) 71
5Maurice HandrickMC Lubbenau(12,12,11,11,6,6,8,9,?) 69
6Stephan BartoschMC Meissen(12,13,9,13,?,9,6,4,5) 67
7Bernd KarwellBad Sulze(7,9,8,10,6,12,6,?,?) 62
8Kai Uwe JenningWolfslake(?,?,3,11,7,7,13,?,?) 58
9Sivio KoosMC Nubrandenburg(?,?,8,7,?,6,7,?,?) 45
10Andy MiereckeWola(?,?,5,4,?,2,8,?,?) 42
11Sebastian MaagMC Teterow(?,?,?,8,?,8,7,10,13) 41
12Christian GortzMC Stralsund(?,?,4,2,?,5,7,?,12) 34
13Jorg HeinrichMC Meissen(12,9,13,?,?,?,?,?,?) 34
14Sven FiebelkornMC Teterow(?,?,4,?,?,2,4,?,?) 31
15Stephan SchlafendorfMC Nubrandenburg(?,?,?,?,?,3,2,?,?) 20
16Sebastian NipraschMC Lubbenau(?,?,4,?,?,0,ns,?,?) 18
17Marian KreklauMC Gustrow(?,?,?,?,?,0,2,?,9) 12
18Andreas GruberMC Stralsund(?,?,?,4,?,?,?,?,?) 12
19Mathias SchlaginskiWola(?,?,3,?,?,2,3,?,?) 11
20Ricardo KrauseMC Nubrandenburg(?,?,5,?,?,?,?,?,?) 8
21Rene LehmannMC Lubbenau(?,?,?,?,?,?,?,?,?) 4






1990

10 rund: MC Lubbenau - 7 kwiecień (07.04), Ludwiglsust - 8 kwiecień (08.04), MC Stralsund - 5 maj (05.05), Rostock - 6 maj (06.05), Leipzig - 8 czerwiec [odwołana], Meissen - 9 czerwiec (09.06), MC Ludwigslust - 17 czerwiec (17.06), Gustrow - 25 sierpień (25.08), MC Stralsund - 15 wrzesień (15.09), Neubrandenburg - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matthias KochMC Gustrow(9,12,14,12,nie odb.,12,11,13, 88
2Sebastian MaagMC Teterow(10,11,13,12,nie odb.,12,12,10 86
3Christian GortzMC Stralsund(11,12,7,12,nie odb.,3,12,13,9 83
4Stefan LonniesMC Teterow(10,4,11,13,nie odb.,11,15,12, 82
5Kai Uwe JenningWolfslake(12,12,9,10,nie odb.,12,dyskw. 82
6Andy MiereckeMC Nubrandenburg(12,12,13,7,nie odb.,6,10,12,1 81
7Andreas GruberMC Stralsund(?,-18,13,10,nie odb.,11,10,ns 62
8Jorg HeinrichMC Meissen(13,6,9,13,nie odb.,13,4,8,12, 61
9Enrico HothMC Teterow(?,?,4,6,nie odb.,?,6,8,7,9) 51
10Marcus WinterWolfslake(?,?,?,7,nie odb.,?,5,ns,ns,?) 44
11Dennis SchortenMC Lubbenau(?,?,4,3,nie odb.,?,7,8,6,?) 43
12Maik SpechtRostock(?,?,4,4,nie odb.,?,3,4,5,?) 26
13Michael GulzowMC Parchim(?,?,4,2,nie odb.,?,7,1,?,?) 21
14Ricardo KrauseMC Nubrandenburg(?,?,ns,ns,nie odb.,?,ns,ns,8, 17
15Sebastian NipraschMC Lubbenau(?,?,ns,ns,nie odb.,?,ns,ns,ns 15
16Mike RudolphMC Stralsund(?,?,ns,ns,nie odb.,?,4,7,3,?) 14
17Marco SchwerinBad Sulze(?,?,2,3,nie odb.,?,ns,ns,ns,? 14
18Ramon DiehnMC Nubrandenburg(ns,ns,ns,ns,nie odb.,ns,ns,ns 8
19Sven GunterMC Stralsund(ns,ns,2,6,nie odb.,?,?,?,?,?) 8
20Andy TeetzBad Sulze(?,?,?,?,nie odb.,?,?,?,3,4) 7
21Mike SiebertRostock(?,?,?,?,nie odb.,?,3,?,?,?) 3
22Tom KollwirtzMC Stralsund(?,?,1,0,nie odb.,?,?,?,?,?) 1









Odwiedziny (Visitors):
13309221


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl