Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1982-1990

Indywidualne Mistrzostwa NRD
(Indvidual East German Championship)
(DDR Meisterschaft Unter 18)


Thanks to Christian Weber, Gastfahrer, Herbert, HEIMAY and iceracing.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1982Wolfgang BuskeMC Jugend LubbenauFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Mike OttMC Hydro Nord NeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Detlef FritzMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Dirk MuhlenfeldMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Maik PilzMC MeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Thomas HoppMC Kraftverkehr ParchimFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Thomas HoppMC Kraftverkehr ParchimFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Maik EbensingMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Mark ArnheimMC Ludwigslust3 runda
1990Matthias KochMC GustrowFinał - Klasyfikacja końcowa

1982

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wolfgang BuskeMC Jugend Lubbenau-
2Jens GrundmannMC Eichenring Wolfslake-
3Dieter KlechowitzMC Bergering Teterow-






1983

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike OttMC Hydro Nord Neubrandenburg-
2Detlef FritzMC Gustrow-
3Mario BuschMC Dynamo Nordstern Stralsund-
4Tom Lagoda-
5Roland Sass-
6Ralf Hubener-
7Kerkn Buchner-
8Torsten Berger-
9Thomas Bever-
10Sven Teegen-
11Andreas Rentsch-
12Frank Wurzel-
13Frank Lochmann-
14Christoph Hordan-
15Olaf Weng-
16Fred Ballas-






1984

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Detlef FritzMC Gustrow- 55
2Mario BuschMC Dynamo Stralsund- 49
3Sven TeegenMC Rehna- 44
4Frank KubikMC Meissen- 42
5Frank LochmannLeipzig- 38
6Thomas KochMC Gustrow- 39






1985

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk MuhlenfeldMC Gustrow- 87
2Jens EllenriederMC Post Leipzig- 76
3Jan MullerMC Neptun Rostock- 61
4Steffen ForsterMC Meissen- 59
5Dirk KaiserMC Meissen- 58
6Waldemar TempMC Bergering Teterow- 53
7Gert ScholzMC Post Leipzig- 48
8Michael FuchsMC Neptun Rostock- 48
9Maik PilzMC Meissen- 47
10Torsten SulzMC Neustrelitz Blu- 47
11Ralf Saumann- 42
12Rene LehmannMC Jugend Lubbenau- 33
13Frank KrolzigMC Jugend Lubbenau- 31
14Steffen KlattMC Stralsund- 30
15Steffen NatherMC Jugend Lubbenau- 26
16Steffen LeonhardtMC Bergering Teterow- 22
17Mario JanottMC Blumenthal Parchim- 18
18Steffen GobelMC Post Leipzig- 14






1986

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik PilzMC Meissen- 59
2Steffen NatherMC Jugend Lubbenau- 53
3Steffen LeonhardtMC Bergering Teterow- 58
4Rene Lehmann- 43
5Mathias Beckmeyer- 37
6Jan Muller- 36
7Silvio Meske- 35
8Steffen Busch- 30
9Frank Strunk- 29
10Silvio Lehmann- 26
11Karsten Werner- 23
12Jens Tinla- 19
13Karsten Ochybowski- 15
19Klaus Heydeck- 7
20Frank Krolzig- 4






1987

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas HoppMC Kraftverkehr Parchim- 48
2Heiko RaumMC Meissen- 36
3Jan MichelMC Kraftverkehr Parchim- 35
4Karsten FischMC Rehna- 32
5Mark ArnheimMC Ludwiglsust- 30
6Mathias BeckmeyerMC Bergering Teterow- 29
7Donald MartensMC Bergering Teterow- 26
8b.d. LauMC Stralsund- 24
9Jens TinlaMC Kraftverkehr Parchim- 16
10b.d. ScholzMC Meissen- 13
11b.d. HapischMC Jugend Lubbenau- 13
12Rene LehmannMC Jugend Lubbenau- 11
13Karsten WernerMC Jugend Lubbenau- 8
14Steffen BuschMC Jugend Lubbenau- 8
15Falk ScholerMC Meissen- 4
16Andreas NeumannMC Rostock- 4
17Christian SchottlerMC Wolfslake- 2






1988

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas HoppMC Kraftverkehr Parchim-
2Mathias HegenbarthMC Bergering Teterow-
3Mark ArnheimMC Ludwiglsust-






1989

9 rund: Leipzig, Meissen, Neubrandenburg - 28 kwiecień (28.04), Stralsund, Lubbenau, Wolfslake, Rostock, Gustrow, Ludwigslut.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik EbensingMC Gustrow- 86
2Mark ArnheimMC Ludwiglsust- 84
3Heiko MullerMC Gustrow- 77
4Michael GulzowMC Kraftverkehr Parchim- 71
5Maurice HandrikMC Jugend Lubbenau- 69
6Stefan BartoschMC Meissen- 67
7Bernd KerwelMC Gustrow- 62
8Kai Uwe JenningMC Eichenring Wolfslake- 58
9Silvio KoosMC Geothermie Neubrandenburg- 45
10Andy MierickeMC Eichenring Wolfslake- 42
11Sebastian MaagMC Bergering Teterow- 41
12Christian GoertzMC Dynamo Nordstern Stralsund- 34
12Jorg HeinrichMC Meissen- 34
14Sven FiebelkornMC Bergering Teterow- 31
15Stefan SchlafendorfMC Geothermie Neubrandenburg- 20
16Sebastian NiepraschkMC Wolfslake- 18
19Marian KrecklauMC Gustrow- 12
20Andreas GruberMC Stralsund- 12
21Matthias SchleginskiMC Eichenring Wolfslake??- 11
22Riccardo KrauseMC Neubrandenburg- 8
23Rene LehmannMC Eichenring Wolfslake- 4

Neubrandenburg - 28 kwiecień (28.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark ArnheimMC Ludwigslust(3,2,3,3,3) 14
2Michael GulzowMC Kraftverkehr Parchim(3,3,u,3,3) 12
3Jorg HeinrichMC Meissen(3,3,2,3,1) 12
4Maik EbensingMC Gustrow(3,3,1,3,2) 12
5Maurice HandrikMC Jugend Lubbenau(2,3,3,u,3) 11
6Stefan BartoschMC Meissen(u,1,3,1,3) 8
7Bernd KerwelBad Sulze(1,2,3,2,u) 8
8Silvio KoosMC Geothermie Neubrandenburg(2,2,u,2,2) 8
9Andy MierickeMC Eichenring Wolfslake(0,2,u,2,1) 5
10Christian GoertzMC Dynamo Nordstern Stralsund(w,u,2,0,2) 4
11Sebastian NiepraschkMC Jugend Lubbenau(0,0,1,1,2) 4
12Sven FiebelkornMC Bergering Teterow(2,1,0,0,1) 4
13Riccardo KrauseMSC Neubrandenburg(1,1,1,1,u) 4
14Matthias Schleginski?MC Eichenring Wolfslake??(w,0,0,2,1) 3
15Heiko MullerMC Gustrow(2,1,-,-,-) 3
15Kai Uwe JenningMC Eichenring Wolfslake(1,-,2,-,-) 3





1990

9 rund: Ludwigslust, Wolfslake, Stralsund, Rostock, Meissen, Ludwigslust, Gustrow, Neubrandenburg.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matthias KochMC Gustrow- 88
2Sebastian MaagMC Bergering Teterow- 86
3Christian GoertzMC Nordstern Stralsund- 83
4Steffen LonniesMC Bergering Teterow- 82
5Kai Uwe JenningMC Wolfslake- 82
6Andy MierickeMC Wolfslake- 81
7Andreas GruberMC Stralsund- 62
8Jorg HeinrichMC Meissen- 61
9Enrico HothMC Bergering Teterow- 51
10Bernard WinterMC Gustrow- 44
11Dennis SchortenMC Lubbenau- 43
12Maik SpechtMC Rostock- 26
13Michael GulzowMC Parchim- 21
14Riccardo KrauseMSC Neubrandenburg- 17
15Sebastian NiepraschkMC Lubbenau- 15
16Mike RudolphMC Stralsund- 14
17Marco SchwerinMC Bad Sulze- 11
18Roman DiehnMSC Neubrandenburg- 8
19Sven GunterMC Stralsund- 8
20Danny TeetzMC Stralsund- 7
21Tom KollwitzMC Stralsund- 1









Odwiedziny (Visitors):
9441485


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl