Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1962-1991

Indywidualne Mistrzostwa NRD na żużlu
(Indvidual East German Championship)
(DDR-Meisterschaften Speedway Einzel)


Thanks to Holger Jurk, Charles McKay, Christian Weber, Ian Presslie and Fred Bahlmann
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1962Jurgen HehlertTeterowFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1965Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1966Jurgen HehlertDynamo RostockFinał - Klasyfikacja końcowa
1967Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1968Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1969Peter LiebingMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Hans Jurgen FritzGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Hans Jurgen FritzGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Hans Jurgen FritzGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Jochen DienseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Clemens BeverGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Hartmut ErnstStralsundFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Herbert MussehlNeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Joachim MellGustrow4 runda
1989Joachim MellGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Mike OttNeubranenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Mario BuschStralsundRundy kwalifikacyjne
1991Thomas Diehr-Finał - Klasyfikacja końcowa

1962

4 rundy: Brieske - 1 maj (01.05), Meissen - 6 maj (06.05), Stralsund - 9 wrzesień (09.09), Neubrandenburg - 30 wrzesień (30.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertTeterow([6] 12, 6, [6] 15, [6] 15) 18 [48]
2Gunther SchelenzMeissen([4] 12, [6] 14, [2] 9, [3] 13) 15 [48]
3Wolfgang KrugMeissen([1] 8, [3] 13, [4] 12, [2] 12) 10 [45]
4Werner FrenzelMeissen([3] 11, [4] 14, 6, N) 7 [31]
5Jochen DinseMeissen(1, 2, [3] 12, [4] 14) 7 [29]
6Wolfgang GuntherSenftenberg([2] 9, [2] 9, N, N) 4 [18]
7Gunter SuchlandGrossenhain(5, 5, 6, [1] 11) 1 [27]
8Werner GrafSenftenberg(5, 5, [1] 8, 2) 1 [20]
9Siegfried BubenichMeissen(6, [1] 6, N, N) 1 [12]
10Peter HehlertTeterow(5, 4, 5, 9) [23]
11Josef KohlSchwerin(4, 0, 6, 9) [19]
12Dieter BocheSchwerin(7, 3, 2, 6) [18]
13Rolf RichterMeissen(4, 4, 1, 4) [13]
14Hans Jurgen FritzNeubrandenburg(N, 0, 2, 9) [11]
15Peter WernerLeipzig(-, -, -, 7) [7]
16Heino NiemannRostock(-, -, 4 -) [4]
17Manfred WiedermannStralsund(-, -, -, 4) [4]
18Adolf BottkeTeterow(-, -, -, 3) [3]
19Andreas MattscheckRostock(-, -, -, 1) [1]
20Siegfried AlpermannRostock(-, -, -, 0) [0]
21Villi MatthiasenDania(11, 11 -, -) [22RT]
22Sylvest AndersenDania(8, 13 -, -) [21RT]
23Tony KroezeHolandia(5, 7 -, -) [12RT]
24Nico Van GorcumHolandia(-, -, 11 -) [11RT]
25Hans Peter BoisenDania(-, -, 10 -) [10RT]
25Kurt PieperRFN(6 4 -, -) [10RT]
27Erik KastebroDania(-, -, 9 -) [9RT]
28Thei BisschopsHolandia(-, -, 2 -) [2RT]

1963

4 rundy: Stralsund - 26 maj (26.05), Neubrandenburg - 16 czerwiec (16.06), Brieske - 14 lipiec (14.07), Meissen - 1 wrzesień (01.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen([3]11,[6]14,[4]10,[4]14) 17 [49]
2Gunther SchelenzMeissen([4]11,8,[6]11,[6]15) 16 [45]
3Jurgen RudolphMeissen(-,[4]14,[3]10,[3]13) 10 [37]
4Jurgen HehlertTeterow/Neubrandenburg([6]13,9,[2]10,4) 8 [36]
5Wolfgang KrugMeissen(6,[3]12,6,9) 3 [33]
6Josef KohlSchwerin([1]8,[2]9,-,-) 3 [17]
7Peter WernerLeipzig([2]10,7,7,7) 2 [31]
8Heino NiemannRostock(4,6,8,[2]12) 2 [30]
9Peter HehlertNeubrandenburg(5,[1]9,[1]8,1) 2 [23]
10Peter LiebingMeissen(7,8,5,[1]11) 1 [31]
11Hans Jurgen FritzNeubrandenburg(4,9,7,-) [20]
12Werner FrenzelMeissen(7,2,3,8) [20]
13Gunter SuchlandGrossenhain(5,5,3,4) [17]
14Joachim SchotzBrieske(-,-,5,5) [10]
15Manfred WiedemannSenftenberg(-,4,-,4) [8]
16Jurgen LeffinNeubrandenburg(-,1,-,6) [7]
17Wolfgang DinseMeissen(-,-,-,3) [3]
18Werner GrafSenftenberg(-,2,-,-) [2]
19Wolfgang NeumannRostock(1,-,-,1) [2]
20Harry RudigerMeissen(-,-,-,2) [2]
21Ullrich BoseNeubrandenburg(-,1,-,-) [1]
22Horst BaretzkoMeissen(-,-,1,-) [1]
23Kurt MartensRostock(-,-,-,1) [1]
24Paul WissingDania(15,-,12,-) [27]
25Hans Peter BoisenDania(-,-,14,-) [14]
26Erik KastebroDania(12,-,-,-) [12]
27Hans RiisDania(1,-,-,-) [1]

1964

4 rundy: Gustrow - 5 lipiec (05.07), Neubrandenburg - 9 sierpień (09.08), Meissen -29 sierpień (29.08), Stralsund- 3 październik (03.10) - odwołana.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen([6] 12,[4] 14,[6] 15 ) 16 [41]
2Gunther SchelenzMeissen([1] 7,[6] 15,[4] 14 ) 11 [36]
3Hans Jurgen FritzNeubrandenburg([3] 10,[3] 12,[3] 12 ) 9 [34]
4Peter LiebingMeissen([4] 10,[1] 11,[1] 10 ) 6 [31]
5Heino NiemannRostock([2] 8,11,9 ) 2 [28]
6Peter WernerLeipzig(4,7,[2] 11 ) 2 [22]
7Wolfgang DinseMeissen(-,[2] 11,0 ) 2 [11]
8Joachim SchotzSenftenberg(6,9,8 ) [23]
9Peter HehlertNeubrandenburg(-,6,7 ) [13]
10Jurgen LeffinNeubrandenburg(7,4,- ) [11]
11Josef KohlSchwerin(-,3,8 ) [11]
12Wolfgang NeumannRostock(-,1,6 ) [7]
13Dieter BocheSchwerin(-,6,- ) [6]
14Gunter SuchlandSenftenberg(1,2,0 ) [3]
15Adolf BottkeRostock(-,0,- ) [0]
16Jurgen RudolphMeissen(ns) [ns]
16Jurgen HehlertNeubrandenburg(ns) [ns]
18Kurt MartensRostock(6,3,6) [15]NK
19Bruno BulauGustrow(5,-,-) [5]NK
20Jochen HetmankMeissen(-,-,5) [5]NK
20Harry RudigerMeissen(0,-,5) [5]NK
20Ulrich BoseNeubrandenburg(-,5,-) [5]NK
23Henry SchwarzRostock(2,-,-) [2]NK
24Horst BartetzkoMeissen(1,-,-) [1]NK
24Heinrich MarzMeissen(-,-,1) [1]NK

1965

2 rundy: Neubrandenburg - 5 wrzesień (05.09), Brieske - 26 wrzesień (26.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen([6] 15,[6] 14) 12 [29]
2Hans Jurgen FritzNeubrandenburg([4] 14,[4] 12) 8 [26]
3Jurgen HehlertNubrandenburg([3] 13,[2] 12) 5 [25]
4Gunther SchelenzMeissen(10,[3] 12) 3 [22]
5Heino NiemannNeptun Rostock([2] 10,3) 2 [13]
6Peter LiebingMeissen([1] 10,9) 1 [19]
7Harry RudigerMeissen(8,[1] 10) 1 [18]
8Bruno BulauGustrow(8,9) [17]
9Paul Gerhard FranzNeubrandenburg(7,6) [13]
10Jurgen LeffinNeubrandenburg(6,4) [10]
11Horst KrugerNeptun Rostock(3,6) [9]
12Joachim SchotzSenftenberg(3,4) [7]
13Peter WernerLeipzig(-,6) [6]
14Peter HehlertNubrandenburg(-,6) [6]
15Dieter MunchLeipzig(6,-) [6]
16Ullrich BoseNeubrandenburg(3,-) [3]
17Jochen HetmankMeissen(2,1) [3]
18Gerd Peter RiedelNeptun Rostock(-,2) [2]
19Wolfgang HopfNeubrandenburg(1,-) [1]
20Gerhard NuglischSenftenberg(-,1) [1]
21Jurgen RudolphMeissen(ns) [ns]
21Kurt MartensNeptun Rostock(ns) [ns]
21Wolfgang DinseMeissen(ns) [ns]

1966

2 rundy: Neubrandenburg - 17 wrzesień (17.09), Rostock - 18 wrzesień (18.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock([3] 13,[6] 15) 9 [28]
2Bruno BulauGustrow([4] 14,[4] 12) 8 [26]
3Gunther SchelenzMeissen([6] 15,7) 6 [22]
4Hans Jurgen FritzNeubrandenburg([1] 11,[2] 10) 3 [21]
5Peter LiebingMes(7,[3] 11) 3 [18]
6Jochen DinseMeissen([2] 11,5) 2 [16]
7Peter MartensNeptun Rostock(3,[1] 10) 1 [13]
8Eberhard KammlerGustrow(10,9) [19]
9Dieter TetzlaffGustrow(6,9) [15]
10Gunter FirnissNeptun Rostock(6,4) [10]
11Klaus VolknerDynamo Rostock(5,5) [10]
12Peter WernerLeipzig(4,5) [9]
13Peter HehlertNeubrandenburg(5,4) [9]
14Kurt MartensDynamo Rostock(4,4) [8]
15Heino NiemannNeptun Rostock(4,2) [6]
16Horst KrugerDynamo Rostock(-,4) [4]
17Josef KohlGustrow(-,2) [2]
18Harry RudigerMeissen(1,1) [2]
19Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(1,-) [1]

1967

4 rundy: Gustrow - 30 kwiecień (30.04), Rostock - 1 maj (1.05), Meissen - 1 lipiec (1.07), Breiske - 2 lipiec (2.07).

Uwaga! Zaliczono trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen(12 [4],15 [1],15 [1],10 [6]) 42 [52]
2Peter LiebingMeissen(12 [3],12 [3],14 [2],13 [2]) 39 [51]
3Jurgen HehlertRostock(12 [2],11 [4],10 [5],15 [1]) 38 [48]
4Bruno BulauGustrow(15 [1],10 [5],12 [3],11 [3]) 38 [48]
5Hans Jurgen FritzGustrow(10 [6],9 [6],12 [4],11 [4]) 33 [42]
6Gunther SchelenzMeissen(9 [7],13 [2],9 [7],10 [5]) 32 [41]
7Eberhard KammlerGustrow(10 [5],6 [10],10 [6],9 [7]) 29 [35]
8Dieter TetzlaffGustrow(7 [8],8 [8],8 [9],7 [9]) 23 [30]
9Peter HehlertNeubrandenburg(5 [12],1 [15],8 [8],6 [10]) 19 [20]
10Jochen HetmankMeissen(6 [10],5 [12],6 [10],6 [11]) 18 [23]
11Peter MartensRostock(6 [11],8 [7],3 [12],4 [13]) 18 [21]
12Jurgen SchemmelSenftenberg(3 [14],1 [17],3 [14],7 [8]) 13 [14]
13Klaus VolknerRostock(4 [13],6 [9],3 [13],2 [15]) 13 [15]
14Jurgen RudolphMeissen(2 [15],1 [16],4 [11],5, [12]) 11 [12]
15Peter WernerMeissen(1 [16],5 [13],3 [15],3 [14]) 11 [12]
16Peter KrugerRostock(6 [9],5 [11],-,-) 11 [11]
17Josef KohlGustrow(-,4 [14],-,-) 4 [4]
18Karl Heinz LodigBrieske(-,-,-,1 [16]) 1 [1]
19Gerhard UhlenbrockRostock(-,-,0 [16],-) 0 [0]

1968

4 rundy: Stralsund - 27 kwiecień (27.04), Rostock - 28 kwiecień (28.04), Gustrow - 1 maj (1.05), Meissen - 9 czerwiec (9.06).

Uwaga! Zaliczono trzy najlepsze występy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen(13,14,11 [4],15 [1]) 42 [53]
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(13,11,15 [1],14 [2]) 42 [53]
3Jurgen HehlertDynamo Rostock(14 [1],14,13,12 [4]) 41 [53]
4Hans Jurgen FritzGustrow(10,11,13,11 [5]) 35 [45]
5Peter LiebingMeissen(9 [7],11,10 [5],13 [3]) 34 [43]
6Dieter TetzlaffGustrow(13,6 [9],9,10 [6]) 32 [38]
7Eberhard KammlerGustrow(10,12 [3],9,-,) 31 [31]
8Gunther SchelenzMeissen(7 [8],8 [7],8 [10],7 [9]) 23 [30]
9Kurt MartensNeptun Rostock(6 [9],2,7 [11],8 [8]) 21 [23]
10Peter HehlertNeubrandenburg(5 [12],4 [12],9,2 [16]) 18 [20]
11Horst KrugerNeptun Rostock(2,6 [10],3,8 [7]) 17 [19]
12Klaus VolknerDynamo Rostock(6 [10],7 [8],1,3 [13]) 16 [17]
13Peter MartenzDynamo Rostock(2,5 [11],3,4 [10]) 12 [14]
14Steffen MatzkeMeissen(4 [13],1,4,2 [14]) 10 [11]
15Jochen HetmankMeissen(6 [11],3,-,-,) 9 [9]
16Jurgen SchemmelSenftenberg(0 [16],3,3,3 [12]) 9 [9]
17Clemens BeverGustrow(-,-,2,4 [11]) 6 [6]R
18Udo BayerGustrow(-,-,-,2 [15]) 2 [2]R
19Joachim SchotzSenftenberg(-,-,-,0 [17]) 0 [0]R

1969

6 rund: Neubrnandenburg - 26 kwiecień (26.04), Gustrow - 27 kwiecień (27.04), Meissen - 1 maj (1.05), Breiske - 4 maj (4.05), Rostock - 31 maj (31.05), Stralsund - 1 czerwiec (1.06).

Uwaga ! Zaliczono pięć najlepszych występów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LiebingMeissen(15 [1],10,15 [1],13 [2],11 [5],13 [4]) 67 [77]
2Jochen DinseMeissen(12,12,14 [2],14,12 [3],14 [1]) 66 [78]
3Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(12,10,12 [3],14,14 [2],14 [2]) 66 [76]
4Jurgen HehlertDynamo Rostock(12,12,7,8,14 [1],13 [3]) 59 [66]
5Hans Jurgen FritzGustrow(13 [2],14 [1],8,9,9 [7],9 [5]) 54 [62]
6Dieter TetzlaffGustrow(6,9,7,10,11 [6],8 [7]) 45 [51]
7Kurt MartensNeptun Rostock(7,4,9,8,12 [4],6 [10]) 42 [46]
8Bruno BulowGustrow(8,12,7,9,4 [12],-,) 40 [40]
9Horst KrugerNeptun Rostock(3,3,10,7,8 [8],8 [6]) 36 [39]
10Gunter FirnissDynamo Rostock(6,3,9,9,7 [9],5 [13]) 36 [39]
11Jochen HetmankMeissen(6,6,8,7,5 [11],5 [12]) 32 [37]
12Klaus VolknerDynamo Rostock(4,7,6,4,6 [10],6 [11]) 29 [33]
13Peter HehlertNeubrandenburg(6,5,3,3,3 [13],6 [9]) 23 [26]
14Peter MartensDynamo Rostock(4,5,1,2,2 [15],7 [8]) 20 [21]
15Gunther SchelenzMeissen(3,-,-,2,2 [14],4 [14]) 11 [11]
16Jurgen SchemmelSenftenberg(2,-,3,1,0 [16],1 [15]) 7 [7]
17Clemens BeverGustrow(-,4,-,-,-,-) 4 [4]
18Udo BayerGustrow(-,4,-,-,-,-) 4 [4]
19Jurgen StrehlowNeubrandenburg(1,-,-,-,-,-) 1 [1]
20Steffen MatzkeMeissen(-,-1,-,-,-) 1 [1]
21Joachim ZeidlerStralsund(-,-,-,-,-,1 [16]) 1 [1]
22Reinhard PerauGustrow(-,0,-,-,-,-) 0 [0]

1970

6 rund: Brieske - 19 kwiecień (19.04), Gustrow - 1 maj (01.05), Rostock - 3 maj (03.05), Meissen - 23 maj (23.05), Neubrandenburg - 30 maj (30.05), Stralsund - 31 maj (31.05).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzGustrow(15,13,13,14,15,13 [2]) 70 [83]
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(13,14,10,14,10,11) 62 [72]
3Peter LiebingMeissen(9,13,11,11,14,13 [1]) 62 [71]
4Gerhard Uhlenbrock-(13,13,12,10,11,8) 59 [67]
5Dieter TetzlaffGustrow(11,9,10,12,13,11 [3]) 57 [66]
6Jochen DinseMeissen(9,11,10,12,12,10) 55 [64]
7Horst KrugerNeptun Rostock(10,9,12,10,7,10) 51 [58]
8Kurt MartensDynamo Rostock(7,8,11,8,6,11) 45 [51]
9Clemens BeverGustrow(5,5,4,8,8,8) 34 [38]
10Gunther SchelenzMeissen(6,9,7,4,5,6) 33 [37]
11Gunther FirnissDynamo Rostock(8,2,6,6,-,2) 24 [24]
12Klaus VolknerDynamo Rostock(2,1,3,3,4,6) 18 [19]
13Steffen MatzkeMeissen(3,4,3,3,4,2) 17 [19]
14Peter HehlertNeubrandenburg(4,2,1,-,5,5) 17 [17]
15Udo BayerGustrow(4,3,2,1,-,-) 10 [10]
16Jochen HetmankMeissen(1,4,4,-,-,4) 13 [13]
17Gerd KruseDynamo Rostock(-,-,-,1,3,-) 4 [4]
18Dieter JenschGustrow(-,-,-,-,2,0) 2 [2]

1971

6 rund: Meissen - 17 kwiecień (17.04), Brieske - 18 kwiecień (18.04), Gustrow - 1 maj (01.05), Rostock - 2 maj (02.05), Neubrandenburg - 21 maj (21.05), Stralsund - 23 maj (23.05).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzGustrow(13,12 [4],13 [1],13 [1],14 [2],14 [2]) 67 [79]
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(12 [4],14,12,12,15 [1],14 [3]) 67 [79]
3Jochen DinseMeissen(13,13 [3],12,11 [4],3,9) 58 [61]
4Dieter TetzlaffGustrow(7,11 [5],12,9,13 [3],12) 57 [64]
5Peter LiebingMeissen(14 [1],14,8,9,10,9) 56 [64]
6Horst KrugerDynamo Rostock(9,8,11 [5],12,9,14 [1]) 55 [63]
7Gunther FirnissNeptun Rostock(10,5,8,7,9,9) 43 [48]
8Clemens BeverGustrow(7,6,10 [6],7,9,6) 39 [45]
9Klaus VolknerDynamo Rostock(3,7,5,10 [5],8,9) 39 [42]
10Kurt MartensDynamo Rostock(9,5,0,0,10,6) 30 [30]
11Jurgen StrehlowNeubrandenburg(4,4,10 [7],6,3,4) 28 [31]
12Wolfgang SchneiderMeissen(3,9,3,7,5,0) 27 [27]
13Norbert BahrDynamo Rostock(8,6,5,0,-,-) 19 [19]
14Wilfried SchneiderMeissen(3,0,1,6,3,6) 19 [19]
15Peter HehlertNeubrandenburg(1,2,5,3,4,3) 17 [18]
16Steffen MatzkeMeissen(3,4,5,3,0,0) 15 [15]
17Wolfgang FilterDynamo Rostock(-,-,-,4,-,-) 4 [4]NK
18Joachim ZeidlerStralsund(-,-,-,-,-,3) 3 [3]NK
19Rolf PernerStralsund(-,-,-,-,-,2) 2 [2]NK
19Wolfgang HopfNeubrandenburg(-,-,-,-,2,-) 2 [2]NK

1972

6 rund: Neubrandenburg - 15 kwiecień (15.04), Stralsund - 16 kwiecień (16.04), Brieske - 30 kwiecień (30.04), Meissen - 1 maj (1.05), Gustrow - 27 maj (27.05), Rostock - 28 maj (28.05).

Uwaga ! Zaliczono pięć najlepszych występów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzGustrow(15 [1],15 [1],14,15 [1],13 [3],14 [2]) 73 [86]
2Clemens BeverGustrow(10,11,14 [1],12,14 [1],12 [3]) 63 [73]
3Dieter TetzlaffGustrow(8 [6],8,14,8,13 [2],15 [1]) 58 [66]
4Peter LiebingMeissen(0,11,11,13,9,12) 56 [56]
5Wilfried SchneiderMeissen(5,9,1,12,10 [5],12) 54 [59]
6Jochen DienseMeissen(12,8,8,7,11 [4],10 [6]) 49 [56]
7Horst KrugerRostock(12,9,8,11,-,-) 40 [40]
8Rolf PernerStralsund(7,7,7,9,8,7) 38 [45]
9Siegfried ZabelMeissen(2,4,8,9,9,7) 37 [39]
10Gunther FirnissNeptun Rostock(10,13 [2],7,7,-,-) 37 [37]
11Jurgen HehlertDynamo Rostock(12,13 [2],-,-,-,-) 2 [25]
12Wolfgang SchneiderMeissen(1,-,4,4,6 [10],7) 22 [22]
13Dieter JenschGustrow(2,3,-,-,8,8 [7]) 21 [21]
14Sepp DietrichGustrow(6,5,0,3,2,5) 21 [21]
15Joachim SeidlerStralsund(5,2,5,4,4,1) 20 [21]
16Jurgen StrechlowNeubrandenburg(7,1,4,0,5,0) 17 [17]
17Peter HehlertNeubrandenburg(4,0,3,2,0,4) 13 [13]
18Jurgen SchemmelSenftenberg(-,-,1,1,3,4) 9 [9]
19Gunther LuhrStralsund(-,1,-,-,5,2) 8 [8]
20Peter FalkowskiNeptun Rostock(1,-,-,-,-,-) 1 [1]

1973

6 rund: Gustrow - 14 kwiecień (14.04), Rostock - 15 kwiecień (15.04), Neubrandenburg - 11 maj (11.05), Stralsund - 13 maj (13.05), Brieske - 26 maj (26.05), Meissen - 27 maj (27.05).

Uwaga ! Zaliczono pięć najlepszych występów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DienseMeissen(12,13,14 [2],-,15 [1],15 [1]) 69 [69]
2Clemens BeverGustrow(13,5;9,14 [1],15 [1],12 [2],14 [2]) 68,5 [77,5]
3Peter LiebingMeissen(12,12,12,-,12,12) 60 [60]
4Dieter JenschGustrow(10,12,13 [3],13 [2],10,11 [5]) 59 [69]
5Rolf PernerStralsund(11,2,10,13,12 [3,9) 55 [57]
6Wilfried SchneiderMeissen(9,9,9,-,12,12) 51 [51]
7Hartmut ErnstStralsund(5,9,8,11,8,8) 44 [49]
8Gunther LuhrStralsund(7,2,3,13 [3],4,9) 36 [38]
9Jurgen SchemmelSenftenberg(6,3,5,10,7,4) 32 [35]
10Dieter TetzlaffGustrow(15,5;14,3,-,-,-) 31,5 [31,5]
11Martin KlausMeissen(4,6,5,-,9,4) 28 [28]
12Jurgen SchumannMeissen(9,5,4,-,5,4) 27 [27]
13Herbert MeierNeptun Rostock(4,5,5,5,3,6) 25 [28]
14Peter MuschkeStralsund(2,6,1,8,4,4) 24 [25]
15Reinhard PerauGustrow(0,-,2,8,1,3) 14 [14]
16Peter HehlertNeubrandenburg(-,1,9,-,6,4) 20 [20]
17Jurgen KlawitterStralsund(-,-,-,7,-,-) 7 [7]NK
18Werner MellTeterow(-,2,-,4,-,-) 6 [6]NK
18Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(-,-4,2,-,-) 6 [6]NK
18Burkhardt SchwanbeckStralsund(-,-,-,5,0,1) 6 [6]NK
21Walter HehlGustrow(-,2,-,1,-,-) 3 [3]NK
21Ralph SteppanSenftenberg(-,-,-,3,0,-) 3 [3]NK
21Wolfgang EhrkeGustrow(1,2,-,-,-,-) 3 [3]NK
24Norbert LiebertMeissen(-,1,-,-,0,-) 1 [1]NK
24b.d. Schmeckel-(-,1,-,-,-,-) 1 [1]NK
26b.d. JonasNeptun Rostock(-,0,-,-,-,-,-) 0 [0]NK
26b.d. BossowGustrow(-,0,-,-,-,-,-) 0 [0]NK
26Klaus Dieter StromingStralsund(-,-,-,0,-,-) 0 [0]NK
26Jens DorferStralsund(-,-,-,0,-,-) 0 [0]NK
26Joachim MellGustrow(-,-,-,-,0,-) 0 [0]NK
26Wilfried GabischMeissen(-,0,-,-,-,-,-) 0 [0]NK

1974

6 rund: Brieske - 18 maj (18.05), Meissen - 19 maj (19.05), Gustrow - 25 maj (25.05), Rostock - 26 maj (26.05), Neubrandenburg - 8 czerwiec (08.06), Stralsund - 9 czerwiec (09.06).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(14,14,13,14,14 [1],13) 69 [82]
2Hans Jurgen FritzGustrow(12,14,12,11,14 [2],13) 65 [76]
3Wilfried SchneiderMeissen(14,13,11,11,9,13) 62 [71]
4Jochen DinseMeissen(12,11,13,11,11,7) 58 [65]
5Clemens BeverGustrow(7,12,12,0,11,15) 57 [57]
6Rolf PernerStralsund(11,9,10,14,8,10) 54 [62]
7Peter LiebingMeissen(11,11,11,10,10,9) 53 [62]
8Hartmut ErnstStralsund(9,5,6,7,9,10) 41 [46]
9Herbert MeierNeptun Rostock(6,3,5,8,8,7) 34 [37]
10Gunther LuhrStralsund(4,5,4,6,8,5) 28 [32]
11Martin KlausMeissen(6,4,5,4,1,5) 24 [25]
12Jurgen SchumannMeissen(4,5,5,5,2,4) 23 [25]
13Dieter JenschGustrow(6,7,7,2,-,-) 22 [22]
14Werner MellGustrow(-,-,4,6,6,5) 21 [21]
15Peter MuschkeStralsund(1,4,2,6,3,2) 17 [18]
16Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(1,3,0,3,0,1) 8 [8]
17Wilfried GabischMeissen(-,-,-,0,6,-) 6 [6]NK
18Peter HehlertNeubrandenburg(2,0,-,-,-,-) 2 [2]NK
19Ralph SteppanSenftenberg(-,-,-,1,-,-) 1 [1]NK
20Jurgen KlawitterStralsund(-,-,-,-,-,-) NS
20Klaus ZentnerNeptun Rostock(-,-,-,-,-,-) NS
20Andreas CzernyGustrow(-,-,-,-,-,-) NS
20Burkhard SchwanbeckStralsund(-,-,-,-,-,-) NS

1975

5 rund: Neubrandenburg - 10 maj (10.05), Stralsund - 11 maj (11.05), Meissen - 25 maj (25.05), Gustrow - 7 czerwiec (7.06), Rostock - 8 czerwiec (8.06).

Uwaga ! Zaliczono cztery najlepsze rundy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverGustrow(13 [1],15 [1],13 [3],12,15 [1]) 56 [68]
2Dieter TetzlaffGustrow(15 [1],12 [3],15 [1],9,13 [2]) 55 [64]
3Rolf PernerStralsund(11 [4],13 [2],10,15 [1],12) 51 [61]
4Peter LiebingMeissen(14 [2],9,14 [2],5,7) 44 [49]
5Jochen DinseMeissen(10 [5],10 [5],10,10,12) 42 [52]
6Dieter JenschGustrow(9,10 [4],8,12,-) 39 [39]
7Hartmut ErnstStralsund(7,6,9,12,9) 37 [43]
8Jurgen SchumannMeissen(7,10 [6],10,5,9) 36 [41]
9Werner MellGustrow(6,6,8,11 [5],9) 34 [40]
10Gunther LuhrStralsund(6,9,5,6,8) 29 [34]
11Herbert MeierRostock(10 [6],6,5,6,5) 27 [32]
12Manfred KreienbringNeubrandenburg(5,4,3,4,5) 18 [21]
13Jurgen KlawitterMeissen(1,5,4,3,2) 14{15]
14Ralf SteppanSenftenberg(2,2,4,5,1) 13 [14]
15Ingo MuschkeStralsund(-,-,0,2,6) 8 [8]
16Klaus Peter WernerNeubrandenburg(0,-,-,3,3) 6 [6]
17Joachim MellGustrow(-,-,-,-,4) 4 [4]
18Wolfgang HopfNeubrandenburg(3,-,-,-,-) 3 [3]NK
18Udo WaitschiesStralsund(-,3,-,-,-) 3 [3]NK
20Norbert LiebertMeissen(-,-,2,-,-) 2 [2]NK
21Dirk DrewsNeubrandenburg(0,-,-,-,-) 0 [0]NK
21Gunther DreierNeubrandenburg(0,-,-,-,-) 0 [0]Nk
23Wilfiried SchneiderMeissen(ns) NS
23Norbert GummerMeissen(ns) NS

1976

5 rund: Gustrow - 15 maj (15.05), Neubrandenburg - 16 maj (16.05), Stralsund - 29 maj (29.05), Rostock - 30 maj (30.05), Meissen - 4 lipiec (04.07).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(15 [1],14 [1],13 [2],12 [3],14 [2]) 56 [68]
2Clemens BeverGustrow(14 [2],14 [2],11,14 [2],12) 54 [65]
3Jochen DinseMeissen(11,10 [5],14 [1],14 [1],14 [1]) 53 [63]
4Werner MellGustrow(13 [3],11 [4],13 [3],9 [5],10) 47 [56]
5Jurgen SchumannMeissen(11,12 [3],11,9 [7],8) 43 [51]
6Hartmut ErnstStralsund(6,8,13 [4],10 [4],9) 40 [46]
7Wilfried SchneiderMeissen(8,8,8,9 [8],14 [3]) 39 [47]
8Peter LiebingMeissen(9,8,9,7,11) 37 [44]
9Joachim MellGustrow(7,4,6,9 [6],4) 26 [30]
10Mandfred KreienbringNeubrandenburg(5,9 [6],2,8,4) 26 [28]
11Gunther LuhrStralsund(6,5,-,3,7) 22 [25]
12Peter MuschkeStralsund(2,7,5,4,2) 18 [20]
13Norbert LiebertMeissen(0,1,6,4,4) 15 [15]
14Jurgen RaschkeMeissen(1,2,5,2,2) 11 [12]
15Klaus ZentnerRostock(6,4,-,-,-) 10 [10]
16Dietmar JenschGustrow(6,3,-,-,-) 9 [9]
17Gunther FirnissRostock(-,-,-,3,-) 3NK
18Udo WaitschiesStralsund(-,-,1,-,-) 1NK
18Herbert MeierRostock(-,-,-,1,-) 1NK
20Harald StreckerStralsund(-,-,0,-,-) 0NK

1977

5 rund: Neubrandenburg - 6 maj (06.05), Meissen - 8 maj (08.05), Gustrow - 21 maj (21.05), Stralsund - 22 maj (22.05), Rostock - 26 czerwiec (26.06).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hartmut ErnstStralsund(15 [1],11 [4],15 [1],15 [1],12 [3]) 57 [68]
2Clemens BeverGustrow(14 [2],14 [1],12 [3],14 [2],14 [1]) 53 [64]
3Dieter TetzlaffGustrow(6,11 [5],13 [2],14 [2],14 [1]) 52 [58]
4Werner MellGustrow(10 [4],12 [3],12 [4],12 [4],9) 46 [55]
5Peter LiebingMeissen(10 [5],13 [2],7,10 [5],10) 43 [50]
6Mandfred KreienbringNeubrandenburg(11 [3],9,12 [5],6,11) 43 [49]
7Wilfried SchneiderMeissen(7,11 [6],7,10 [6],14 [2]) 42 [49]
8Joachim MellGustrow(8 [6],7,10 [6],5,6) 31 [36]
9Jurgen SchumannMeissen(-,3,4,9,9) 25 [25]
10Jurgen RaschkeMeissen(6,7,6,5,5) 24 [29]
11Gunther FirnissRostock(6,4,7,4,3) 21 [24]
12Gunther LuhrStralsund(5,4,4,6,5) 20 [24]
13Gunther DreierNeubrandenburg(7,3,4,5,-) 19 [19]
14Norbert LiebertMeissen(5,4,4,1,5) 18 [19]
15Norbert GummerMeissen(3,5,0,-,4) 12 [12]
16Peter MuschkeStralsund(5,0,1,4,0) 10 [10]
17Dietmar LieschkeLubbenau(2,-,-,-,-) 2NK
17Andreas CzernyGustrow(-,-,2,-,-) 2NK
17Herbert MeierRostock(-,-,-,-,2) 2NK
20Harald StreckerStralsund(-,-,-,1,-) 1NK
21Peter KapuschinskiNeubrandenburg(0,-,-,-,-) 0NK
21Udo KammannNeubrandenburg(0,-,-,-,-) 0NK
21Udo KottkeStralsund(-,-,-,0,-) 0NK
21Manfred RescherRostock(-,-,-,-,0) 0NK
21Thomas Frobel-(-,-,0,-,-) 0NK

1978

5 rund: Neubrandenburg - 6 maj (06.05), Rostock - 20 maj (20.05), Stralsund - 21 maj (21.05), Gustrow - 26 maj (26.05), Meissen - 28 maj (28.05).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(13 [2],11 [5],15 [1],9,13) 52 [61]
2Werner MellGustrow(8,13 [1],13,12,14) 52 [60]
3Joachim MellGustrow(11,10,11,14 [1],10) 46 [56]
4Peter LiebingMeissen(7 [9],8,8,11,15 [1]) 42 [49]
5Diethelm TriemerLubbenau(9 [6],9,11,11,10) 41 [50]
6Wilfried SchneiderMeissen(11,9,9,9,6) 38 [44]
7Hartmut ErnstStralsund(5,10,10,9,7) 36 [41]
8Jurgen SchumannMeissen(8,8,9,9,7) 34 [41]
9Dietmar LieschkeLubbenau(5,8,11,6,9) 34 [39]
10Gunther DreierNeubrandenburg(10 [5],10,6,6,7) 33 [39]
11Gunther LuhrStralsund(5,8,6,10,6) 30 [35]
12Clemens BeverGustrow(15 [1],6,-,-,-) 21 [21]
13Jurgen RaschkeMeissen(2,2,3,6,7) 18 [20]
14Andreas CzernyGustrow(5,4,1,2,5) 16 [17]
15Udo KottkeStralsund(3,2,4,3,2) 12 [14]
16Manfred KreienbringNeubrandenburg(3,2,3,3,2) 11 [13]
17Olaf HeyMeissen(0,-,-,-,-) 0NK

1979

6 rund: Leipzig - 4 maj (04.05), Meissen - 6 maj (06.05), Neubrandenburg - 12 maj (12.05), Stralsund - 13 maj (13.05), Gustrow - 19 maj (19.05), Rostock - 20 maj (20.05).

Uwaga ! Trzy pierwsze kolejki to pierwsza runda zmagań o tytuł mistrza kraju. Stąd najsłabszy wynik został odrzucony. Pozostałe kolejki to druga runda. Tutaj również nie wliczano najsłabszego wyniku.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(8 [8],8,15 [1],13 [2],14 [2],15 [1]) 52 [73]
2Dietmar LieschkeLubbenau(14 [2],13 [3],11 [3],12 [3],11,13 [2]) 52 [74]
3Clemens BeverGustrow(11 [4],14 [1],12 [2],11 [5],15 [1],11 [3]) 52 [74]
4Werner MellGustrow(15 [1],14 [2],11 [6],12 [4],11,9 [7]) 52 [72]
5Diethelm TriemerLubbenau(12 [3],7,11 [5],14 [1],3,-) 40 [47]
6Wilfried SchneiderMeissen(9 [6],8,8 [7],7,9 [6],11 [4]) 37 [52]
7Jurgen SchumannMeissen(10 [5],7,1,7,10,10 [5]) 37 [45]
8Joachim MellGustrow(0,9,7 [8],9 [6],10,9 [6]) 35 [44]
9Norbert GummerMeissen(8 [9],8,6,8,5,9 [8]) 33 [44]
10Michael GrulichGustrow(9 [7],6,6,5,5,6) 26 [37]
11Herbert MussehlNeubrandenburg(0,3,6,6,2,3) 22 [26]
12Udo KammannNeubrandenburg(-,-,11 [4],2,5,6) 22 [24]
13Olaf HeyMeissen(3,6,6,6,2,3) 21 [26]
14Gunther LuhrStralsund(6,3,-,4,5,7) 21 [25]
15Hartmut ErnstStralsund(6,10,-,0,2,2) 20 [20]
16Jurgen RaschkeMeissen(3,3,4,2,4,4) 15 [20]
17Manfred RescherRostock(-,-,4,0,2,1) 7 [7]
18Manfred HarloffRostock(3,0,-,-,0,-) 3 [3]

1980

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono podwa najlepsze występy. I runda: Neubrandenburg - 27 kwiecień (27.04), Rostock - 10 maj (10.05), Stralsund - 11 maj (11.05) II runda: Leipzig - 16 maj (16.05), Neubrandenburg - 18 maj (18.05), Gustrow - 30 maj (30.05)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(12 [4].14 [2],15 [1],10 [6],12 [5],14 [3]) 55+3 [77]
2Diethelm TriemerLubbenau(15 [1],12 [3],13 [2],10 [4],13 [2],14 [2]) 55+2 [77]
3Dietmar LieschkeLubbenau(13 [3],14 [1],10 [5],14 [1],13 [3],6 [9]) 54 [70]
4Werner MellGustrow(13 [2],12 [4],11 [4],11 [2],13 [1],14 [1]) 52 [74]
5Norbert GummerMeissen(11 [5],7,10 [6],10 [3],13 [4],7 [8]) 44 [58]
6Clemens BeverGustrow(4 [12],7.5 [6],13 [3],7,9,12 [4]) 41,5 [52,5]
7Wilfried SchneiderMeissen(-,10 [5],8,10 [5],11 [6],4 [11]) 39 [43]
8Jurgen SchumannMeissen(10 [6],7,9,10,-,9 [6]) 38 [45]
9Hartmut ErnstStralsund(8 [8],6,7,6,7,11 [5]) 33 [45]
10Jurgen RaschkeMeissen(8 [7],6,8,9,2,4 [12]) 29 [37]
11Gunther LuhrStralsund(6,7,5,4,7,7 [7]) 27 [36]
12Michael GruhlichGustrow(5,7,5,5,6,-) 23 [28]
13Manfred RescherRostock(4,5,1,1,4,3 [13]) 16 [18]R
14Udo KammannNeubrandenburg(0,3,1,2,5,-) 11 [11]
15Bodo MiessnerMeissen(-,-,-,6,1,5) 10 [12]R
16Wolfgang TichterLubbenau(-,-,-,5,1,2) 7 [8]R
17Peter KapuschinskiNeubrandenburg(-,0.5,3,-,3,-) 6,5 [6,5]R
18Ingo MuschkeStralsund(6,-,-,-,-,-) 6 [6]NK
19Harald StreckerStralsund(-,-,-,-,-,3) 3 [3]R
19Bernhard SchimmlerRostock(3,-,-,-,-,-) 3 [3]R
21Olaf HeyMeissen(2,-,-,-,-,-) 2 [2]R
21Christian MandtNeubrandenburg(-,1,1,-,-,-) 2 [2]R
23Bernd SchimdtGustrow(-,-,-,-,-,1 [16]) 1 [1]R
24Joachim MellGustrow(ns) NS

1981

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono po dwa najlepsze występy. I runda: Gustrow - 24 kwiecień (24.04), Neubrandenburg - 25 kwiecień (25.04), Rostock - 8 maj (8.05) II runda: Gustrow - 9 maj (9.05), Leipzig - 25 maj (25.05), Meissen - 29 maj (29.05)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(14 [1],15 [1],15 [1],12 [5],14 [1],14 [2]) 58 [84]
2Clemens BeverGustrow(12 [2],13 [2],10 [4],11 [6],13 [3],14 [1]) 52 [73]
3Dieter TetzlaffGustrow(10 [6],12 [3],12 [2],13 [3],10 [6],11 [4]) 48 [68]
4Dietmar LieschkeLubbenau(10 [7],11 [5],11 [3],12 [4],14 [2],7 [7]) 48 [65]
5Norbert GummerMeissen(12 [3],11 [4],10 [5],13 [2],11 [4],11 [5]) 47 [68]
6Werner MellGustrow(12 [5],9,10 [6],10 [7],11 [5],10 [6]) 43 [62]
7Joachim MellGustrow(12 [4],10,8,13 [1],6,6) 41 [55]
8Jurgen SchumannMeissen(8 [8],8,10,6,7,12 [3]) 37 [51]
9Hartmut ErnstStralsund(5 [11],6,7,7 [8],6,6) 26 [37]
10Jurgen RaschkeMeissen(1R,5R,5,6,8,2) 24 [27]R
11Gunther LuhrStralsund(6 [10],6,3,3,4,6) 22 [28]
12Michael GrulichGustrow(7 [9],5,4,6,2,1) 20 [25]
13Ingo MuschkeLubbenau(2 [14],2,6,4,4,6) 18 [24]
14Thomas FrobelLubbenau(4 [12],2,5,0,2,6) 16 [18]
15Bernd SchmidtGustrow(3 [13],2,3,2,6,3) 15 [19]
16Harald StreckerStralsund(1 [15],3,1,1,2,4) 10 [12]
17Ingo Ruster-(-,-,-,-,-,2) 2 [2]R
18Olaf HeyMeissen(1 [16],0,-,-,-,-) 1 [1]
19Wilfried SchneiderMeissen(ns) NS

1982

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono po dwa najlepsze występy. I runda: Leipzig - 17 kwiecień (17.04), Meissen - 18 kwiecień (18.04), Neubrandenburg - 8 maj (8.05), II runda: Stralsund - 9 maj (9.05), Gustrow - 21 maj (21.05), Rostock - 22 maj (22.05)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(15 [1],12 [2],15 [1],15 [1],13 [1],14 [1]) 59 [84]
2Werner MellGustrow(12 [2],13 [1],13 [2],11 [3],10 [6],13 [2]) 50 [72]
3Dietmar LiechkeLubbenau(11 [3],12 [3],11 [4],8,8,12 [3]) 43 [62]
4Thomas FrobelLubbenau(11 [4],12 [4]7,7,12 [3],8) 43 [57]
5Norbert GummerMeissen(8,11 [5],3,11 [2],12 [2],11 [4]) 42 [56]
6Hartmut ErnstStralsund(10 [6],9 [6],9,11 [4],6,11 [5]) 41 [56]
7Ralf PetersGustrow(6,6,10 [5],10 [6],10 [5],5) 36 [47]
8Jurgen RaschkeMeissen(6,7,11 [3],4,7,8) 33 [43]
9Gunther LuhrStralsund(4,9,8,9,4,7) 33 [41]
10Bodo MiessnerMeissen(7,9,5,4,8,3) 28 [36]
11Jurgen SchumannMeissen(-,-,5,10 [5],12 [4],9 [6]) 27 [36]
12Ronald PuschGustrow(4,2,7,5,6,9) 26 [33]
13Ingo MuschkeStralsund(-,-,9 [6],8,7,5) 24 [29]
14Hagen tripkeLeipzig(10,2,3,3,3,-) 19 [21]
15Dietmar TripkeLeipzig(10,5,4,2,-,-) 17 [21]
16Joachim MellGustrow(1,8,-,-,-,-) 9 [9]
17Harald StreckerStralsund(0,3,-,-,2,4) 9 [9]R
18Frank ErdmannLeipzig(3,-,-,-,-,-) 3 [3]R
19Bodo PetersRostock(-,-,-,-,0,1) 1 [1]R

1983

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono po dwa najlepsze występy. I runda: Gustrow - 16 kwiecień (16.04), Rostock - 17 kwiecień (17.04), Meissen - 14 maj (14.05) II runda: Leipzig - 15 maj (15.05), Stralsund - 10 czerwiec (10.06), Neubrandenburg - 11 czerwiec (11.06)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(14 [1],13 [2],12 [3],15 [1],15 [1],13 [3]) 57 [82]
2Jurgen SchumannMeissen(9 [8],15 [1],13 [2],13 [3],9,9 [6]) 50 [68]
3Thomas FrobelLudwigslust(11 [5],8 [7],8 [6],13 [2],12 [4],15 [1]) 47 [67]
4Norbert GummerMeissen(12 [2],12 [4],10 [4],8 [8],13 [2],9 [5]) 46 [64]
5Herbert MussehlNeubrandenburg(11 [7],12 [3],6,7,9 [6],13 [2]) 45 [58]
6Werner MellGustrow(12 [3],8 [9].7 [9].10 [5],10 [5],10 [4]) 40 [57]
7Joachim MellGustrow(11 [4],11 [5],7 [8],5,6,9) 37 [49]
8Jurgen RaschkeMeissen(5,2,9 [5],9 [7],13 [3],7) 36 [45]
9Bodo MiessnerMeissen(7 [3],3,8 [7],9 [6],9,9) 33 [45]
10Ralf PetersGustrow(11 [6],5 [10],14 [1],7,-,-) 32 [37]
11Dietmar LieschkeLubbenau(6 [10],10 [6],7 [10],12 [4],-,-) 29 [35]
12Hartmut ErnstStralsund(4,8 [8],4,1,5,5) 22 [27]
13Ronald PuschGustrow(-,6,4,3,7,3) 20 [23]R
14Gunther LuhrStralsund(3,4,6,1,4,3) 17 [21]NK
15Frank LeonhardtTeterow(2,2,1,3,4,6) 14 [18]NK
16Dietmar TripkeLeipzig(-,-,4,4,-,-) 8 [8]R
17Peter KapuschinskiNeubrandenburg(-,-,-,-,-,6) 6 [6]R
18Harald StreckerStralsund(1,1,-,-,-,-) 2 [2]NK
19Roland KrolzigStralsund(-,-,-,-,-,2) 2 [2]R
20Ingo MuschkeStralsund(1,-,-,-,-,-) 1 [1]R
20Bernhard NicolasNeubrandenburg(-,-,-,-,-,1) 1 [1]R
22Frank WyrwollLubbenau(ns) NS

1984

2 rundy po trzy turnieje. Zaliczono po dwa najlepsze występy. I runda: Neubrandenburg - 19 kwiecień (19.04), Stralsund - 21 kwiecień (21.04), Gustrow - 19 maj (19.05), II runda: Rostock - 20 maj (20.05), Leipzig - 1 czerwiec (1.06), Meissen - 2 czerwiec (2.06)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(13 [1],3 [13].13 [3],13 [1],15 [1],10 [4]) 54 [67]
2Norbert GummerMeissen(6 [10],11 [4],12 [4],12 [2],12 [3],15 [1]) 50 [68]
3Thomas FrobelLudwigslust(13 [2],12 [1],13 [2],6 [10],11 [5],12 [2]) 49 [67]
4Werner MellGustrow(11 [3],9 [7],14 [1],9 [8],11 [4],6) 45 [60]
5Dietmar LieschkeLubbenau(4 [13],10 [5],7 [9],11 [5],14 [2],3) 42 [49]
6Joachim MellGustrow(9 [6],12 [2],9 [7],11 [3],8 [8],9 [7]) 41 [58]
7Mike JenningGustrow(9 [5],4 [12],11 [5],11 [4],10 [6],6) 41 [51]
8Herbert MussehlNeubrandenburg(10 [4],11 [3],8 [8],10 [7],6,8) 39 [53]
9Jurgen RaschkeMeissen(9 [7],8 [8],10 [6],10 [6],7,9 [8]) 38 [53]
10Ralf PetersGustrow(6 [12],10 [6],-,-,6,11 [3]) 33 [33]
11Jurgen SchumannMeissen(8 [9],3 [14],4,7 [9],9 [7],9 [5]) 30 [40]
12Bodo MiessnerMeissen(1 [16],3 [15],6,2,3,9 [6]) 21 [24]
13Hartmut ErnstTeterow(6 [11],7 [9],2,5,2,2) 20 [24]
14Ronald PuschGustrow(9 [8],7 [11],-,-,-,-) 16 [16]
15Ingo MuschkeStralsund(4 [14],2 [16],6,4,0,1) 15 [17]
16Detlef LandowskiGustrow(2 [15],7 [10],-,-,2,1) 12 [12]
17Dietmar TripkeLeipzig(8-,0,1,3,4,5) 10 [13]R
18Wolfgang BuskeLubbenau(-,1,-,-,-,4) 5 [5]R
20Peter KapuschinskiNeubrandenburg(-,-,-,4,-,-) 4 [4]NK
20Roland SassGustrow(-,-,4,-,-,-) 4 [4]R
21Tom LagodaRostock(-,-,-,2,-,-) 2 [2]NK
22Torsten WeichselGustrow(-,-,0,-,-,-) 0 [0]NK

1985

2 rundy po cztery turnieje, najsłabszy występ nie był brany do punktacji. I runda: Stralsund - 26 kwiecień (26.04), Rostock - 27 kiwecień (27.04), Leipzig - 10 maj (10.05), Meissen - 11 maj (11.05) II runda: Neubrandenburg - 31 maj (31.05), Gustrow - 1 czerwiec (1.06), Lubbenau - 22 czerwiec (22.06), Wolfslake - 23 czerwiec (23.06)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(12 [1],12 [2],13 [1],12 [2],14 [1],15 [1],15 [1], 81 [106]
2Ralf PetersGustrow(12 [3],11 [5],10 [5],12 [4],13 [2],5 [13],12 [2], 69 [84]
3Herbert MussehlNeubrandenburg(10 [5],13 [1],3,7,9,13 [2],10 [6],14 [1]) 67 [79]
4Werner MellGustrow(10 [4],11 [3],11 [4],8,11 [3],12 [4],4,10 [5]) 65 [77]
5Thomas FrobelLudwigslust(4,6,7,12 [3],2,12 [3],12 [3],12 [3]) 61 [67]
6Dietmar LieschkeLubbenau(3,10,10 [6],2,10 [6],8 [6],12 [4],8) 53 [63]
7Jurgen SchumannMeissen(12 [2],5,7,6,10 [5],7,11 [5],5) 53 [63]
8Norbert GummerMeissen(9,11 [4],11 [3],8 [6],6,5,8,7) 52 [65]
9Mike JenningGustrow(5,9,13 [2],13 [1],4,5 [12],6,6) 52 [61]
10Bernhard NicolasNeubrandenburg(10 [6],4,5,2,10 [4],10 [5],5,11 [4]) 50 [57]
11Joachim MellGustrow(0,6,7,11 [5],5,8 [7],6,5) 43 [48]
12Dietmar TriepkeLeipzig(8,4,8,5,8,7,-,-) 36 [40]
13Wolfgang BuskeLubbenau(6,11 [6],5,7,-,-,7,3) 34 [39]
14Bodo MiessnerMeissen(7,1,3,7,4,0,4,7) 32 [33]
15Jurgen RaschkeMeissen(6,4,3,6,4,3,3,0) 26 [29]
16Ingo MuschkeStralsund(5,2,3,2,0,-,-,-) 10 [12]
17Mike OttNeubrandenburg(-,-,-,-,10 [7],-,-,-) 10 [10]R
18Edmund OlschewskiWolfslake(-,-,-,-,-,-,3,4) 7 [7]R
19Ronald PuschGustrow(-,-,-,-,-,5 [11],-,-) 5 [5]R
19Claudio PudenzLubbenau(-,-,-,-,-,-,2,3) 5 [5]R
21Roland SassGustrow(-,-,-,-,-,4 [14],-,-) 4 [4]R
22Jorg HilgendorfTeterow(-,-,-,-,-,-,-,1) 1 [1]R
22Mario BuschStralsund(1,-,-,-,-,-,-,-) 1 [1]R
24Frank LeonhardtTeterow(-,-,-,-,-,-,-,0) 0 [0]R

1986

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono dwa najlepsze występy z każdej rundy. I runda: Lipsk - 9 maj (9.05), Meissen - 10 maj (10.05), Gustrow - 30 maj (30.05), II runda: Lubbenau - 6 czerwiec (6.06), Neubrandenburg - 13 czerwiec (13.06), Stralsund - 14 czerwiec (14.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(14 [1],14 [2],12 [3],10 [6],8 [7],15 [1]) 53 [73]
2Joachim MellGustrow(6,12 [4],13 [2],12 [3],10 [4],8 [6]) 47 [61]
3Ralf PetersGustrow(11 [5],10 [6],9 [8],11 [5],13 [1],11 [4]) 45 [65]
4Dietmar LieschkeLubbenau(10 [6],11 [5],9 [6],13 [2],10 [5],3) 44 [56]
5Mike OttNeubrandenburg(5,8 [8],10 [5],8,10 [6],12 [3]) 40 [53]
6Werner MellGustrow(6,3,13 [1],-,8 [8],12 [2]) 39 [42]
7Wolfgang BuskeLubbenau(12 [3],4,5,11 [4],5,8 [7]) 36 [45]
8Herbert MussehlNeubrandenburg(5,4,5,13 [1],11 [3],1) 34 [39]
9Norbert GummerMeissen(1,6 [9],10 [4],8,1,9 [5]) 33 [35]
10Bodo MiessnerMeissen(6,9 [7],9 [9],0,7,7) 32 [38]
11Roland SassGustrow(7 [8],5 [10],5,6,12 [2],5) 30 [40]
12Mike JenningGustrow(14 [2],15 [1],-,-,-,-) 29 [29]
13Bernhard NicolasNeubrandenburg(9 [7],2 [15],4,6,7,3) 26 [31]
14Ronald PuschLubbenau(2,1 [16],9 [7],7,2,7) 25 [28]
15Thomas FrobelLudwigslust(11 [4],12 [3],0,-,-,-) 23 [23]
16Ingo MuschkeStralsund(1,3,4,4,7,6) 20 [25]
17Mario BuschStralsund(-,-,-,5,4,7) 12 [16]R
18Tom LagodaNeubrandenburg(-,-,-,5,5,5) 10 [15]R
19Thomas KochGustrow(-,-,2,1,-,-) 3 [3]R
20Dirk MuhlenfeldGustrow(-,-,1,-,-,-) 1 [1]R
21Andres LederLubbenau(-,-,-,0,-,-) 0 [0]R
21Thomas DiehrTeterow(-,-,0,-,-,-) 0 [0]R
21Thomas EngelLeipzig(-,-,-,-,-,-) 0 [0]NK

1987

4 rundy: Ludwigslust - 14 czerwiec (14.06), Gustrow - 19 czerwiec (19.06), Leipzig - 3 lipiec,(3.07), Neubrandenburg - 4 wrzesień (4.09). Nie odbyły się rundy w Lipsku - 22 maj (22.05), Stralsundzie - 23 maj (23.05). Zaliczono trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(14{1],14 [1],14 [2],10 [6]) 42 [52]
2Herbert MussehlNeubrandenburg(7,14 [2],15 [1],10 [7]) 39 [46]
3Ralf PetersGustrow(12,10 [5],8,12 [1]) 34 [42]
4Thomas DiehrTeterow(3,9 [7],12 [3],11 [4]) 32 [35]
5Mike OttNeubrandenburg(12,9 [8],3,10) 31 [34]
6Joachim MellGustrow(12,8 [9],9,7) 29 [36]
7Mike JenningGustrow(9,10 [4],9,8 [8]) 28 [36]
8Tom LagodaNeubrandenburg(8,7 [10],9,4) 24 [28]
9Norbert GummerLubbenau(-,-,9,12 [2]) 21 [21]
10Mario BuschStralsund(9,11 [3],-,-) 20 [20]
11Wolgang BuskeLubbenau(-,9 [6],4,6) 19 [19]
12Fred OpitzLeipzig(5,3, [14],10 [4],-) 18 [18]
13Ronald SassGustrow(8,4 [13],6,-) 18 [18]
14Bodo MiessnerMeissen(7,5 [11],-,1) 13 [13]
15Thomas FrobelLudwigslust(-,-,-,12 [3]) 12 [12]
16Bernhard NicolasNeubrandenburg(5,-,-,6) 11 [11]
17Ronald PuschLubbenau(-,2 [15],1,7) 10 [10]
18Thomas KochGustrow(5,4 [12],-,-) 9 [9]
19Frank KornweihMeissen(3,1 [16],3,1) 7 [8]
20Jens EllenriederLeipzig(-,-,5,-) 5 [5]
21Udo KammannNeubrandenburg(-,-,-,3) 3 [3]
22Raik ArnheimLudwigslust(1,-,-,-) 1 [1]

1988

4 rundy: Leipzig - 6 maj (6.05), Gustrow 18 maj (18.05), Lubbenau - 17 lipiec (17.07), Neubrandenurg - 2 wrzesień (2.09).

Uwaga ! Zaliczono trzy najlepsze występy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Herbert MussehlNeubrandenburg(9,15 [1],12 [3],12 [2]) 39 [48]
2Thomas FrobelLudwigslust(10 [5],13 [3],14 [1],11 [3]) 38 [48]
3Diethelm TriemerGustrow(13 [2],10 [4],12 [2],6 [13]) 35 [41]
4Thomas DiehrTeterow(9 [6],14 [2].8,10 [4]) 33 [41]
5Mike OttNeubrandenburg(11 [4],8 [7],12 [4],6 [11]) 31 [37]
6Norbert GummerLubbenau(14 [1],7 [8],7 [9],6 [12]) 28 [34]
7Christoph HordanLudwigslust(-,9 [5],8,9 [5]) 26 [26]
8Joachim MellGustrow(5,7 [10],6,12 [1]) 25 [30]
9Frank LeonhardtTeterow(-,7 [9],9 [6],7 [8]) 23 [23]
10Thomas KochGustrow(1,5 [12],9 [5],8 [6]) 22 [23]
11Tom LagodaNeubrandenburg(5,9 [6],4,7 [9]) 21 [25]
12Mike JenningGustrow(9,6 [11],3,6 [14]) 21 [24]
13Ralf PetersGustrow(12 [3],-,-,7 [7]) 19 [19]
14Bernhard NicolasNeubrandenburg(5,3 [14],6,7 [10]) 18 [21]
15Ronald PuschLubbenau(3,0 [16],8,4 [15]) 15 [15]
16Thomas EngelMeissen(5,4 [13],2,1 [16]) 11 [12]
17Ronald SassGustrow(6,-,-,-,) 6 [6]
18Udo KammannNeubrandenburg(0,3 [15],0,-) 3 [3]R
19Frank LochmannLeipzig(2,-,-,-) 2 [2]R

Neubrandenburg - 2 wrzesień (02.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim MellGustrow(w,3,3,3,3) 12
2Herbert MussehlNeibrandenburg(3,w,3,3,3) 12
3Thomas FrobelLudwigslust(2,2,2,2,3) 11
4Thomas DiehrTeterow(3,2,w,3,2) 10
5Christoph HordanWittstock(3,3,0,3,0) 9
6Thomas KochGustrow(2,1,3,1,1) 8
7Ralf PetersGustrow(3,u,2,0,2) 7
8Frank LeonhardtTeterow(2,2,3,0,0) 7
9Tom LagodaNeibrandenburg(1,3,1,1,1) 7
10Bernhard NicolasNeibrandenburg(1,1,2,1,2) 7
11Mike OttNeibrandenburg(2,3,u,0,1) 6
12Norbert GummerLubbenau(0,1,1,1,3) 6
13Diethelm TriemerGustrow(0,1,1,2,2) 6
14Mike JenningGustrow(1,2,0,2,0) 5
15Ronald PuschLubbenau(0,0,2,2,0) 4
16Thomas EngelMeissen(1,0,0,0,1) 2

1989

4 rundy: Nuebrandenburg - 17 czerwiec (17.06), Gustrow - 18 czerwiec (18.6), Lubbenau - 23 lipiec (23.07), Ludwigslust 25 sierpień (25.08).

Uwaga! Zaliczono trzy najlepsze występy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim MellGustrow(13 [1],13 [1],12 [2],10 [6]) 38 [48]
2Mike OttNeubrandenburg(12 [2],10 [3],9 [5],14 [1]) 36 [45]
3Ralf PetersGustrow(2 [16],8,11 [3],13 [2]) 32 [34]
4Thomas DhierTeterow(10 [4],11 [2],8,10 [5]) 31 [39]
5Herbert MussehlNeubrandenburg(9 [6],3,13 [1],9 [7]) 31 [34]
6Roland SassGustrow(9 [5],10,5,11 [4]) 30 [35]
7Mike JenningGustrow(6 [13],10,8,11 [3]) 29 [35]
8Tom LagodaNeubrandenburg(11 [3],7,7,8) 26 [33]
9Christoph HordanLudwigslust(9 [7],-,9 [6],8) 26 [26]
10Frank LeonhardtTeterow(7 [8],5,10 [4],6) 23 [28]
11Ronald PuschLubbenau(6 [10],8,8,2) 22 [24]
12Raik ArnheimLudwigslust(5 [11],9,1,5) 19 [20]
13Bernhard NicolasNeubrandenburg(5 [12],5,8,4) 18 [22]
14Wolfgang BuskeLubbenau(7 [9],6,5,2) 18 [20]
15Mario BuschStralsund(4 [14],10,1,-) 15 [15]R
16Fred OpitzLeipzig(1 [18],1,4,4) 9 [10]
17Thomas KochGustrow(3 [15],3,1,-,) 7 [7]R
18Norbert GummerLubbenau(1 [17],-,-,2) 3 [3]
19Thomas HoppParchim(-,-,-,1) 1 [1]R
19Roland HolstGustrow(-,1,-,-) 1 [1]R

1990

4 rundy: Strlasund - 16 czerwiec (16.06), Ludwigslust - 17 czerwiec (17.06), Neubrandenburg - 24 sierpień (24.08), Gustrow - 25 sierpień (25.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike OttNeubranenburg(12 [3],14 [1],13 [1],13 [1]) 52
2Thomas DiehrTeterow(15 [1].11,12 [3],12 [2]) 50
3Thomas HoppParchim(8 [7],9,12 [2].12 [3]) 41
4Mike JenningGustrow(6 [8],12 [2],9 [7],8 [7]) 35
5Ralf PetersGustrow(13 [2],7,9 [6],6) 35
6Thomas KochGustrow(11 [4],9,7,7 [8]) 34
7Frank LeonhardtTeterow(10 [5],10,10 [4],3) 33
8Roland SassGustrow(6 [9],10,7,9 [5]) 32
9Wolfgang BuskeLubbenau(10 [6],9,7,6) 32
10Herbert MussehlNeubranenburg(3,11,6,5) 25
11Matthias BeckmeyerTeterow(6 [10],6,8 [8],4) 24
12Bernhard NicolasTeterow(-,-,10 [5],10 [4]) 20
13Raik ArnheimLudwigslust(6 [11],6,3,4) 19
14Ronald PuschLudwigslust(4 [13],2,1,8 [6]) 15
15Mario BuschStralsund(-,-,3,6) 9
16Torsten GramsTeterow(5 [12],1,3,-) 9R
17Frank BiljukWolfslake(0,-,-,6) 6R
18Fred OpitzLeipzig(1,3,-,-) 4R
19Viktor SuchajevWolfslake(3,-,-,-) 3
20Detlef LandowskiTeterow(-,0,-,-) 0R

2 rundy: Leipzig - 11 maj, Lubbenau - 12 maj.

Rundy kwalifikacyjne

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario BuschStralsund- 23
2Thomas KochGustrow- 22
3Wolfgang BuskeNeubrandenburg- 22
4Frank LeonhardtTeterow- 19
5Raik ArnheimLudwigslust- 19
6Wiktor SurczajewWolfslake- 18
7Thomas HoppParchim- 17
8Ronald PuschLudwigslust- 16
9Matthias BeckmeyerTeterow- 16
10Bernhard NicolasNeubrandenburg- 14
11Torsten GramsTeterow- 13
12Frank BiljukWolfslake- 12

1991

2 rundy: Ludwigslust – 29 czerwiec, Neubrandenburg – 30 czerwiec.

Uwaga ! Mistrzostwa miały charakter nieoficjalny.
Zawody odbyły się pod nazwą "Ostdeutsche Bahnmeisterschaft".

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas Diehr-- 29
2Herbert Mussehl-- 28
3Frank Leonhardt-- 23
4Wolfgang Buske-- 17
5Bernhard Nicolas-- 17
6Thomas Koch-- 17
7Matthias Beckmeyer-- 16
8Thorsten Grams-- 15
9Ronald Busch-- 14
10Mario Busch-- 13
11Raik Baumann-- 13
12Raik Arnheim-- 10
13Thomas Hopp-- 9
14Frank Krolzig-- 8
15Rene Rudolph-- 7
16Detlef Landowski-- 5
17Stefan Lonnies-- 1
18Torsten Berger-- 1
19Frank Biljuk-- 0
20Heiko Muller-- 0




Odwiedziny (Visitors):
6951143


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl