Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1962-1991

Indywidualne Mistrzostwa NRD na żużlu
(Indvidual East German Championship)
(DDR-Meisterschaften Speedway Einzel)


Thanks to Holger J., Charles M., Christian W., Ian P., Fred B. and Lech D.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1962Jurgen HehlertTeterowFinał - Klasyfikacja końcowa
1962Jurgen HehlertMC Neubrandenburg1 runda
1962Gunter SchelenzMC Meissen2 runda
1962Jurgen HehlertMC Neubrandenburg3 runda
1962Jurgen HehlertMC Neubrandenburg4 runda
1963Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Paul WissingDania1 runda
1963Jochen DinseMC Meissen2 runda
1963Hans Peter BoisenDania3 runda
1963Gunter SchelenzMC Meissen4 runda
1964Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Jochen DinseMC Meissen1 runda
1964Gunter SchelenzMC Meissen2 runda
1964Jochen DinseMC Meissen3 runda
1965Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1965Jochen DinseMC Meissen1 runda
1965Jochen DinseMC Meissen2 runda
1966Jurgen HehlertDynamo RostockFinał - Klasyfikacja końcowa
1966Gunter SchelenzMC Meissen1 runda
1966Jurgen HehlertDynamo Rostock2 runda
1967Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1967Bruno BulauMC Gustrow1 runda
1967Jochen DinseMC Meissen2 runda
1967Jochen DinseMC Meissen3 runda
1967Jurgen HehlertDynamo Rostock4 runda
1968Jochen DinseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1968Jurgen HehlertDynamo Rostock1 runda
1968Jurgen HehlertDynamo Rostock2 runda
1968Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock3 runda
1968Jochen DinseMC Meissen4 runda
1968Gerhard UhlenbrockDynamo RostockKwalifikacje - Gr. Północna - Klasyfikacja końcowa
1968Jurgen HehlertDynamo Rostock1 runda
1968Eberhard KammlerMC Gustrow2 runda
1968Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock3 runda
1969Peter LiebingMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1969Peter LiebingMC Meissen1 runda
1969Hans Jurgen FritzMC Gustrow2 runda
1969Peter LiebingMC Meissen3 runda
1969Jochen DinseMC Meissen4 runda
1969Jurgen HehlertDynamo Rostock5 runda
1969Jochen DinseMC Meissen6 runda
1970Hans Jurgen FritzGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Hans Jurgen FritzMC Gustrow1 runda
1970Jurgen HehlertDynamo Rostock2 runda
1970Hans Jurgen JurgenMC Gustrow3 runda
1970Hans Jurgen FritzMC Gustrow4 runda
1970Hans Jurgen JurgenMC Gustrow5 runda
1970Peter LiebingMC Meissen6 runda
1971Hans Jurgen FritzGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Peter LiebingMC Meissen1 runda
1971Peter LiebingMC Meissen2 runda
1971Hans Jurgen FritzMC Gustrow3 runda
1971Hans Jurgen FritzMC Gustrow4 runda
1971Jurgen HehlertDynamo Rostock5 runda
1971Horst KrugerDynamo Rostock6 runda
1972Hans Jurgen FritzGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Hans Jurgen FritzMC Gustrow1 runda
1972Hans Jurgen FritzMC Gustrow2 runda
1972Clemens BeverMC Gustrow3 runda
1972Hans Jurgen FritzMC Gustrow4 runda
1972Clemens BeverMC Gustrow5 runda
1972Dieter TetzlaffMC Gustrow6 runda
1973Jochen DienseMeissenFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Dieter TetzlaffMC Gustrow1 runda
1973Dieter TetzlaffMC Gustrow2 runda
1973Clemens BeverMC Gustrow3 runda
1973Clemens BeverMC Gustrow4 runda
1973Jochen DinseMC Meissen5 runda
1973Jochen DinseMC Meissen6 runda
1974Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Dieter TetzlaffMC Gustrow1 runda
1974Dieter TetzlaffMC Gustrow2 runda
1974Dieter TetzlaffMC Gustrow3 runda
1974Rolf PernerStralsund4 runda
1974Dieter TetzlaffMC Gustrow5 runda
1974Clemens BeverMC Gustrow6 runda
1975Clemens BeverGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Dieter TetzlaffMC Gustrow1 runda
1975Clemens BeverMC Gustrow2 runda
1975Dieter TetzlaffMC Gustrow3 runda
1975Rolf PernerStralsund4 runda
1975Clemens BeverMC Gustrow5 runda
1976Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Dieter TetzlaffMC Gustrow1 runda
1976Dieter TetzlaffMC Gustrow2 runda
1976Jochen DinseMC Meissen3 runda
1976Jochen DinseMC Meissen4 runda
1976Jochen DinseMC Meissen5 runda
1977Hartmut ErnstStralsundFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Hartmut ErnstStralsund1 runda
1977Clemens BeverMC Gustrow2 runda
1977Hartmut ErnstStralsund3 runda
1977Hartmut ErnstStralsund4 runda
1977Dieter TetzlaffMC Gustrow5 runda
1978Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Clemens BeverMC Gustrow1 runda
1978Werner MellMC Gustrow2 runda
1978Dieter TetzlaffMC Gustrow3 runda
1978Joachim MellMC Gustrow4 runda
1978Peter LiebingMC Meissen5 runda
1979Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Werner MellMC Gustrow1 runda
1979Clemens BeverMC Gustrow2 runda
1979Dieter TetzlaffMC Gustrow3 runda
1979Diethelm TriemerLubbenau4 runda
1979Clemens BeverMC Gustrow5 runda
1979Dieter TetzlaffMC Gustrow6 runda
1980Dieter TetzlaffGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Diethelm TriemerLubbenau1 runda
1980Dietmar LieschkeLubbenau2 runda
1980Dieter TetzlaffMC Gustrow3 runda
1980Dietmar LieschkeLubbenau4 runda
1980Werner MellMC Gustrow5 runda
1980Werner MellMC Gustrow6 runda
1981Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Diethelm TriemerMC Gustrow1 runda
1981Diethelm TriemerMC Gustrow2 runda
1981Diethelm TriemerMC Gustrow3 runda
1981Joachim MellMC Gustrow4 runda
1981Diethelm TriemerMC Gustrow5 runda
1981Clemens BeverMC Gustrow6 runda
1982Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Diethelm TriemerGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Herbert MussehlNeubrandenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Joachim MellGustrow4 runda
1989Joachim MellGustrowFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Mike OttNeubranenburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Mario BuschStralsundRundy kwalifikacyjne
1991Thomas Diehr-Finał - Klasyfikacja końcowa

1962

4 rundy: Brieske - 1 maj (01.05), Meissen - 6 maj (06.05), Stralsund - 9 wrzesień (09.09), Neubrandenburg - 30 wrzesień (30.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertTeterow([6] 12, 6, [6] 15, [6] 15) 18 [48]
2Gunter SchelenzMeissen([4] 12, [6] 14, [2] 9, [3] 13) 15 [48]
3Wolfgang KrugMeissen([1] 8, [3] 13, [4] 12, [2] 12) 10 [45]
4Werner FrenzelMeissen([3] 11, [4] 14, 6, N) 7 [31]
5Jochen DinseMeissen(1, 2, [3] 12, [4] 14) 7 [29]
6Wolfgang GuntherSenftenberg([2] 9, [2] 9, N, N) 4 [18]
7Gunter SuchlandGrossenhain(5, 5, 6, [1] 11) 1 [27]
8Werner GrafSenftenberg(5, 5, [1] 8, 2) 1 [20]
9Siegfried BubenichMeissen(6, [1] 6, N, N) 1 [12]
10Peter HehlertTeterow(5, 4, 5, 9) [23]
11Josef KohlSchwerin(4, 0, 6, 9) [19]
12Dieter BocheSchwerin(7, 3, 2, 6) [18]
13Rolf RichterMeissen(4, 4, 1, 4) [13]
14Hans Jurgen FritzNeubrandenburg(N, 0, 2, 9) [11]
15Peter WernerLeipzig(-, -, -, 7) [7]
16Heino NiemannRostock(-, -, 4 -) [4]
17Manfred WiedermannStralsund(-, -, -, 4) [4]
18Adolf BottkeTeterow(-, -, -, 3) [3]
19Andreas MattscheckRostock(-, -, -, 1) [1]
20Siegfried AlpermannRostock(-, -, -, 0) [0]
21Villi MatthiasenDania(11, 11 -, -) [22RT]
22Sylvest AndersenDania(8, 13 -, -) [21RT]
23Tony KroezeHolandia(5, 7 -, -) [12RT]
24Nico Van GorcumHolandia(-, -, 11 -) [11RT]
25Hans Peter BoisenDania(-, -, 10 -) [10RT]
25Kurt PieperRFN(6 4 -, -) [10RT]
27Erik KastebroDania(-, -, 9 -) [9RT]
28Thei BisschopsHolandia(-, -, 2 -) [2RT]

Brieske - 1 maj (01.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(3,u,3,3,3) 12
2Gunter SchelenzMC Meissen(3,3,3,3,u) 12
3Werner FrenzelMC Meissen(u,3,3,3,2) 11
4Villi MatthiasenDania(1,3,3,3,1) 11
5Wolfgang GuntherMC Senftenberg(2,1,2,1,3) 9
6Wolfgang KrugMC Meissen(1,2,0,2,3) 8
7Sylvest AndersenDania(2,2,u,2,2) 8
8Dieter BocheDynarmo Schwerin(2,1,2,2,u) 7
9Siegfried BubenikMC Meissen(3,0,u,w,3) 6
10Kurt PieperRFN(0,3,1,1,1) 6
11Toni KroezeHolandia(3,2,w,u,-) 5
12Gunter SuchlandMC Grossenhain(0,2,0,1,2) 5
13Werner GrafMC Senftenberg(0,1,2,-,2) 5
14Peter HehlertMC Bergering Teterrow(1,0,2,2,0) 5
15Rolf RichterMC Meissen(2,1,-,0,1) 4
16Jochen DinseMC Meissen(w,0,1,-,w) 1
17Josef KohlDynarmo Schwerin(1,1,1,0,1) 4R

Meissen - 6 maj (06.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gunter SchelenzMC Meissen(2,3,3,3,3) 14
2Werner FrenzelMC Meissen(3,3,3,3,2) 14
3Wolfgang KrugMC Meissen(3,3,2,2,3) 13
4Sylvest AndersenDania(3,2,3,3,2) 13
5Villi MatthiasenDania(3,2,1,2,3) 11
6Wolfgang GuntherMC Senftenberg(2,2,2,2,1) 9
7Toni KroezeHolandia(0,3,3,1,ns) 7
8Siegfried BubenikMC Meissen(0,2,2,2,0) 6
9Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(0,ns,2,3,1) 6
10Werner GrafMC Senftenberg(2,1,1,0,1) 5
11Gunter SuchlandMC Grossenhain(1,1,1,0,2) 5
12Kurt PieperRFN(2,0,0,0,2) 4
13Peter HehlertMC Bergering Teterrow(0,0,0,1,3) 4
14Rolf RichterMC Meissen(1,0,1,1,1) 4
15Dieter BocheDynarmo Schwerin(1,1,0,1,0) 3
16Jochen DinseMC Meissen(1,1,0,0,0) 2
17Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(0) 0R
17Josef KohlDynarmo Schwerin(0) 0R

Stralsund - 26 sierpień (26.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(3,3,3,3,3) 15
2Wolfgang KrugMC Meissen(3,1,3,2,3) 12
3Jochen DinseMC Meissen(2,3,2,3,2) 12
4Nico Van GorcumHolandia(3,2,3,3,u) 11
5Hans Peter BoisenDania(2,2,3,u,3) 10
6Gunter SchelenzMC Meissen(u,3,2,3,1) 9
7Erik KastebroDania(1,2,1,2,3) 9
8Werner GrafMC Senftenberg(2,1,2,1,2) 8
9Werner FrenzelMC Meissen(3,3,u,ns,ns) 6
10Gunter SuchlandMC Grossenhain(-,1,1,2,2) 6
11Josef KohlDynarmo Schwerin(1,1,2,1,1) 6
12Peter HehlertMC Bergering Teterrow(2,0,1,0,2) 5
13Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(0,0,u,2,0) 2
14Dieter BocheDynarmo Schwerin(0,0,0,1,1) 2
15Thei BisschopsHolandia(0,2,0,0,0) 2
16Rolf RichterMC Meissen(1,w) 1
17Heino NiemannMC Rostock(1,1,1,0,1) 4R
18Andreas MattscheckMC Rostock(ns) nsR

Neubrandenburg - 30 wrzesień (30.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(3,3,3,3,3) 15
2Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,2) 14
3Gunter SchelenzMC Meissen(3,3,3,3,1) 13
4Wolfgang KrugMC Meissen(2,2,3,2,3) 12
5Gunter SuchlandMC Grossenhain(3,2,2,2,2) 11
6Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(2,1,2,1,3) 9
7Josef KohlDynarmo Schwerin(2,3,1,1,2) 9
8Peter HehlertMC Bergering Teterrow(2,2,2,2,1) 9
9Peter WernerMC Leipzig(1,0,0,3,3) 7
10Dieter BocheDynarmo Schwerin(1,1,2,0,2) 6
11Rolf RichterMC Meissen(1,2,1,0,0) 4
12Manfred WiedemannMC Stralsund(0,1,1,1,1) 4
13Adolf BottkeMC Bergering Teterrow(0,1,0,2,0) 3
14Werner GrafMC Senftenberg(1,0,0,0,1) 2
15Andreas MattscheckMC Rostock(u,0,1,u,0) 1
16Siegfried AlpermannMC Rostock(w,0,w,w,0) 0
17b.d. MolleMC Neubrandenburg(ns) nsR
17Wolfgang NeumannMC Rostock(ns) nsR


1963

4 rundy: Stralsund - 26 maj (26.05), Neubrandenburg - 16 czerwiec (16.06), Brieske - 14 lipiec (14.07), Meissen - 1 wrzesień (01.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen([3]11,[6]14,[4]10,[4]14) 17 [49]
2Gunter SchelenzMeissen([4]11,8,[6]11,[6]15) 16 [45]
3Jurgen RudolphMeissen(-,[4]14,[3]10,[3]13) 10 [37]
4Jurgen HehlertTeterow/Neubrandenburg([6]13,9,[2]10,4) 8 [36]
5Wolfgang KrugMeissen(6,[3]12,6,9) 3 [33]
6Josef KohlSchwerin([1]8,[2]9,-,-) 3 [17]
7Peter WernerLeipzig([2]10,7,7,7) 2 [31]
8Heino NiemannRostock(4,6,8,[2]12) 2 [30]
9Peter HehlertNeubrandenburg(5,[1]9,[1]8,1) 2 [23]
10Peter LiebingMeissen(7,8,5,[1]11) 1 [31]
11Hans Jurgen FritzNeubrandenburg(4,9,7,-) [20]
12Werner FrenzelMeissen(7,2,3,8) [20]
13Gunter SuchlandGrossenhain(5,5,3,4) [17]
14Joachim SchotzBrieske(-,-,5,5) [10]
15Manfred WiedemannSenftenberg(-,4,-,4) [8]
16Jurgen LeffinNeubrandenburg(-,1,-,6) [7]
17Wolfgang DinseMeissen(-,-,-,3) [3]
18Werner GrafSenftenberg(-,2,-,-) [2]
19Wolfgang NeumannRostock(1,-,-,1) [2]
20Harry RudigerMeissen(-,-,-,2) [2]
21Ullrich BoseNeubrandenburg(-,1,-,-) [1]
22Horst BaretzkoMeissen(-,-,1,-) [1]
23Kurt MartensRostock(-,-,-,1) [1]
24Paul WissingDania(15,-,12,-) [27]
25Hans Peter BoisenDania(-,-,14,-) [14]
26Erik KastebroDania(12,-,-,-) [12]
27Hans RiisDania(1,-,-,-) [1]

Stralsund - 26 maj (26.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul WissingDania(3,3,3,3,3) 15
2Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(1,3,3,3,3) 13
3Erik KastebroDania(2,2,3,3,2) 12
4Gunter SchelenzMC Meissen(3,2,3,1,2) 11
5Jochen DinseMC Meissen(3,3,2,3,u) 11
6Peter WernerMC Leipzig(3,2,0,2,3) 10
7Josef KohlDynarmo Schwerin(2,1,1,2,2) 8
8Peter LiebingMC Meissen(0,3,1,2,1) 7
9Werner FrenzelMC Meissen(1,0,2,1,3) 7
10Wolfgang KrugMC Meissen(1,2,1,1,1) 6
11Peter HehlertMC Neubrandenburg(2,1,0,2,u) 5
12Gunter SuchlandMC Grossenhain(1,1,2,1,0) 5
13Heino NiemannMC Rostock(0,0,2,0,2) 4
14Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(2,0,1,0,1) 4
15Hans RiisDania(0,1,0,0,w) 1
16Werner GrafMC Senftenberg(0,w,w) 0
17Wolfgang NeumannMC Rostock(w,1) 1R

Neubrandenburg - 16 czerwiec (16.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(2,3,3,3,3) 14
2Jurgen RudolphMC Meissen(3,3,3,2,3) 14
3Wolfgang KrugMC Meissen(2,1,3,3,3) 12
4Josef KohlDynarmo Schwerin(3,2,1,1,2) 9
5Peter HehlertMC Neubrandenburg(3,1,1,1,3) 9
6Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(1,3,2,2,1) 9
7Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(2,2,1,2,2) 9
8Peter LiebingMC Meissen(1,3,2,1,1) 8
9Gunter SchelenzMC Meissen(3,u,2,3,w) 8
10Peter WernerMC Leipzig(0,2,3,2,0) 7
11Heino NiemannMC Rostock(1,0,0,3,2) 6
12Gunter SuchlandMC Grossenhain(2,w,0,1,2) 5
13Manfred WiedemannMC Senftenberg(1,2,0,0,1) 4
14Werner FrenzelMC Meissen(0,0,2,0,0) 2
15Werner GrafMC Senftenberg(0,0,1,0,1) 2
16Ullrich BoseMC Neubrandenburg(0,1,0,0,ns) 1
17Jurgen LeffinMC Neubrandenburg(1) 1R
18H. KrumnowMC Neubrandenburg(0) 0R

Brieske - 14 lipiec (14.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Peter BoisenDania(2,3,3,3,3) 14
2Paul WissingDania(3,3,1,3,2) 12
3Gunter SchelenzMC Meissen(2,1,3,2,3) 11
4Jochen DinseMC Meissen(3,w,3,3,1) 10
5Jurgen RudolphMC Meissen(2,2,3,0,3) 10
6Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(3,2,2,3,0) 10
7Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,u,2,2,3) 8
8Heino NiemannMC Rostock(2,3,0,1,2) 8
9Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(0,2,2,1,2) 7
10Peter WernerMC Leipzig(u,1,2,2,2) 7
11Wolfgang KrugMC Meissen(3,0,0,2,1) 6
12Joachim SchotzMC Senftenberg(1,3,1,0,0) 5
13Peter LiebingMC Meissen(1,2,0,1,1) 5
14Werner FrenzelMC Meissen(0,1,1,1,0) 3
15Gunter SuchlandMC Grossenhain(1,1,1,0,0) 3
16Horst BaretzkoMC Meissen(t,0,0,0,1) 1
17Benno WrsalyMC Senftenberg(ns) nsR

Meissen - 1 wrzesień (01.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gunter SchelenzMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Jochen DinseMC Meissen- 14
3Jurgen RudolphMC Meissen- 13
4Heino NiemannMC Rostock- 12
5Peter LiebingMC Meissen- 11
6Wolfgang KrugMC Meissen- 9
7Werner FrenzelMC Meissen- 8
8Peter WernerMC Leipzig- 7
9Jurgen LeffinMC Neubrandenburg- 6
10Joachim SchotzMC Senftenberg- 5
11Gunter SuchlandMC Grossenhain- 4
12Manfred WiedemannMC Senftenberg- 4
13Jurgen HehlertMC Neubrandenburg- 4
14Wolfgang DinseMC Meissen- 3
15Harry RudigerMC Meissen- 2
16Peter HehlertMC Neubrandenburg- 1
17Kurt MartensMC Rostock- 1R
17Wolfgang NeumannMC Rostock- 1R


1964

4 rundy: Gustrow - 5 lipiec (05.07), Neubrandenburg - 9 sierpień (09.08), Meissen -29 sierpień (29.08), Stralsund- 3 październik (03.10) - odwołana.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen([6] 12,[4] 14,[6] 15 ) 16 [41]
2Gunter SchelenzMeissen([1] 7,[6] 15,[4] 14 ) 11 [36]
3Hans Jurgen FritzNeubrandenburg([3] 10,[3] 12,[3] 12 ) 9 [34]
4Peter LiebingMeissen([4] 10,[1] 11,[1] 10 ) 6 [31]
5Heino NiemannRostock([2] 8,11,9 ) 2 [28]
6Peter WernerLeipzig(4,7,[2] 11 ) 2 [22]
7Wolfgang DinseMeissen(-,[2] 11,0 ) 2 [11]
8Joachim SchotzSenftenberg(6,9,8 ) [23]
9Peter HehlertNeubrandenburg(-,6,7 ) [13]
10Jurgen LeffinNeubrandenburg(7,4,- ) [11]
11Josef KohlSchwerin(-,3,8 ) [11]
12Wolfgang NeumannRostock(-,1,6 ) [7]
13Dieter BocheSchwerin(-,6,- ) [6]
14Gunter SuchlandSenftenberg(1,2,0 ) [3]
15Adolf BottkeRostock(-,0,- ) [0]
16Jurgen RudolphMeissen(ns) [ns]
16Jurgen HehlertNeubrandenburg(ns) [ns]
18Kurt MartensRostock(6,3,6) [15]NK
19Bruno BulauGustrow(5,-,-) [5]NK
20Jochen HetmankMeissen(-,-,5) [5]NK
20Harry RudigerMeissen(0,-,5) [5]NK
20Ulrich BoseNeubrandenburg(-,5,-) [5]NK
23Henry SchwarzRostock(2,-,-) [2]NK
24Horst BartetzkoMeissen(1,-,-) [1]NK
24Heinrich MarzMeissen(-,-,1) [1]NK

Gustrow - 5 lipiec (05.07).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3) 12
2Peter LiebingMC Meissen(3,1,3,3) 10
3Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(2,3,2,3) 10
4Heino NiemannMC Rostock(2,2,3,1) 8
5Gunter SchelenzMC Meissen(3,0,3,1) 7
6Jurgen LeffinMC Neubrandenburg(2,3,2,0) 7
7Kurt MartensMC Rostock(2,0,2,2) 7
8Joachim SchotzMC Senftenberg(1,1,2,2) 6
9Bruno BulauMC Gustrow(1,2,1,1) 5
10Peter WernerMC Leipzig(1,1,2,u) 4
11Henry SchwarzMC Rostock(0,1,1,0) 2
12Gunter SuchlandMC Senftenberg(1,0,u,0) 1
13Harry RudigerMC Meissen(0,u,u,0) 0
14Horst BaretzkoMC Meissen(ns) nsR
14Ullrich BoseMC Neubrandenburg(ns) nsR
14Gunter FirnissRostock(ns) nsR

Neubrandenburg - 9 sierpień (09.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gunter SchelenzMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Jochen DinseMC Meissen(2,3,3,3,3) 14
3Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(3,3,3,2,1) 12
4Wolfgang DinseMC Meissen(3,1,2,3,2) 11
5Peter LiebingMC Meissen(2,2,2,2,3) 11
6Heino NiemannMC Rostock(3,2,3,1,2) 11
7Joachim SchotzMC Senftenberg(1,3,2,2,1) 9
8Peter WernerMC Leipzig(1,2,1,3,0) 7
9Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,2,u,2,1) 6
10Jurgen LeffinMC Neubrandenburg(2,1,1,u,2) 6
11Dieter BocheDynamo Schwerin(2,1,2,1,0) 6
12Ullrich BoseMC Neubrandenburg(0,1,1,1,3) 6
13Josef KohlDynamo Schwerin(1,0,0,0,2) 3
14Gunter SuchlandMC Senftenberg(0,0,1,1,0) 2
15Wolfgang NeumannMC Rostock(0,0,0,0,1) 1
16Adolf BottkeMC Rostock(0,0,0,0,0) 0

Meissen - 29 sierpień (29.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Gunter SchelenzMC Meissen(3,3,3,3,2) 14
3Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(3,3,3,3,0) 12
4Peter WernerMC Leipzig(2,3,2,2,2) 11
5Peter LiebingMC Meissen(2,2,0,3,3) 10
6Heino NiemannMC Rostock(1,2,3,2,1) 9
7Joachim SchotzMC Senftenberg(0,1,2,2,3) 8
8Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,2,u,1,3) 7
9Wolfgang NeumannMC Rostock(3,2,1,0,0) 6
10Kurt MartensMC Rostock(2,0,2,0,2) 6
11Jochen HetmankMC Meissen(2,0,1,2,1) 6
12Harry RudigerMC Meissen(1,1,1,1,2) 6
13Josef KohlDynamo Schwerin(1,1,2,1,1) 6
14Heinrich MartzMC Meissen(0,u,0,0,1) 1
15Gunter SuchlandMC Senftenberg(-,0,0,-,0) 0
16Wolfgang DinseMC Meissen(u,u,u,ns,ns) 0


1965

2 rundy: Neubrandenburg - 5 wrzesień (05.09), Brieske - 26 wrzesień (26.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen([6] 15,[6] 14) 12 [29]
2Hans Jurgen FritzNeubrandenburg([4] 14,[4] 12) 8 [26]
3Jurgen HehlertNubrandenburg([3] 13,[2] 12) 5 [25]
4Gunter SchelenzMeissen(10,[3] 12) 3 [22]
5Heino NiemannNeptun Rostock([2] 10,3) 2 [13]
6Peter LiebingMeissen([1] 10,9) 1 [19]
7Harry RudigerMeissen(8,[1] 10) 1 [18]
8Bruno BulauGustrow(8,9) [17]
9Paul Gerhard FranzNeubrandenburg(7,6) [13]
10Jurgen LeffinNeubrandenburg(6,4) [10]
11Horst KrugerNeptun Rostock(3,6) [9]
12Joachim SchotzSenftenberg(3,4) [7]
13Peter WernerLeipzig(-,6) [6]
14Peter HehlertNubrandenburg(-,6) [6]
15Dieter MunchLeipzig(6,-) [6]
16Ullrich BoseNeubrandenburg(3,-) [3]
17Jochen HetmankMeissen(2,1) [3]
18Gerd Peter RiedelNeptun Rostock(-,2) [2]
19Wolfgang HopfNeubrandenburg(1,-) [1]
20Gerhard NuglischSenftenberg(-,1) [1]
21Jurgen RudolphMeissen(ns) [ns]
21Kurt MartensNeptun Rostock(ns) [ns]
21Wolfgang DinseMeissen(ns) [ns]

Neubrandenburg - 5 wrzesień (05.09).

Uwaga! W zawodach nie wystartowali awizowani wcześniej Jurgen Rudolph (MC Neubrandenburg), Wolfgang Dinse (MC Meissen), Peter Hehlert (MC Neubrandenburg).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(3,2,3,3,3) 14
3Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(3,1,3,3,3) 13
4Heino NiemannNeptun Rostock(2,3,3,2,u) 10
5Peter LiebingMC Meissen(3,2,2,1,2) 10
6Gunter SchelenzMC Meissen(1,3,1,3,2) 10
7Bruno BulauMC Gustrow(0,3,u,2,3) 8
8Harry RudigerMC Meissen(1,1,2,2,2) 8
9Paul Gerhard FranzMC Neubrandenburg(2,2,2,1,0) 7
10Jurgen LeffinMC Neubrandenburg(2,1,1,0,2) 6
11Dieter MunchMC Leipzig(1,0,2,2,1) 6
12Ullrich BoseMC Neubrandenburg(1,1,1,0) 3R
13Horst KrugerNeptun Rostock(2,0,0,1,0) 3
14Joachim SchotzMC Senftenberg(0,2,0,d,1) 3R
15Jochen HetmankMC Meissen(0,0,1,d,1) 2
16Wolfgang HopfMC Neubrandenburg(0,0,0,0,1) 1

Brieske - 26 wrzesień (26.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,2) 14
2Hans Jurgen FritzMC Neubrandenburg(3,3,2,3,1) 12
3Gunter SchelenzMC Meissen(3,3,3,3,d) 12
4Jurgen HehlertMC Neubrandenburg(3,1,2,3,3) 12
5Harry RudigerMC Meissen(2,3,2,w/u,3) 10
6Peter LiebingMC Meissen(2,0,3,1,3) 9
7Bruno BulauMC Gustrow(2,2,3,2,u) 9
8Peter WernerMC Leipzig(0,1,w,2,3) 6
9Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,2,1,2,0) 6
10Paul Gerhard FranzMC Neubrandenburg(2,1,0,1,2) 6
11Horst KrugerNeptun Rostock(0,2,1,1,2) 6
12Joachim SchotzMC Senftenberg(1,1,2,ns,ns) 4
13Jurgen LeffinMC Neubrandenburg(1,0,1,1,1) 4
14Heino NiemannNeptun Rostock(0,2,1,d,u) 3
15Gerhard NuglischMC Senftenberg(1,0,0,0,0) 1
16Jochen HetmankMC Meissen(0,0,w,0,1) 1
17Gerd Peter RiedelNeptun Rostock(2) 2R


1966

2 rundy: Neubrandenburg - 17 wrzesień (17.09), Rostock - 18 wrzesień (18.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock([3] 13,[6] 15) 9 [28]
2Bruno BulauGustrow([4] 14,[4] 12) 8 [26]
3Gunter SchelenzMeissen([6] 15,7) 6 [22]
4Hans Jurgen FritzNeubrandenburg([1] 11,[2] 10) 3 [21]
5Peter LiebingMes(7,[3] 11) 3 [18]
6Jochen DinseMeissen([2] 11,5) 2 [16]
7Peter MartensNeptun Rostock(3,[1] 10) 1 [13]
8Eberhard KammlerGustrow(10,9) [19]
9Dieter TetzlaffGustrow(6,9) [15]
10Gunter FirnissNeptun Rostock(6,4) [10]
11Klaus VolknerDynamo Rostock(5,5) [10]
12Peter WernerLeipzig(4,5) [9]
13Peter HehlertNeubrandenburg(5,4) [9]
14Kurt MartensDynamo Rostock(4,4) [8]
15Heino NiemannNeptun Rostock(4,2) [6]
16Horst KrugerDynamo Rostock(-,4) [4]
17Josef KohlGustrow(-,2) [2]
18Harry RudigerMeissen(1,1) [2]
19Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(1,-) [1]

Neubrandenburg - 17 wrzesień (17.09).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gunter SchelenzMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Bruno BulauMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14
3Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,2,3,2) 13
4Jochen DinseMC Meissen(3,3,1,1,3) 11+3
5Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,2,3,3,1) 11+2
6Eberhard KammlerMC Gustrow(2,1,2,2,3) 10
7Peter LiebingMC Meissen(u,3,0,2,2) 7
8Gunter FirnissMC Rostock(2,1,3,0,0) 6
9Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,1,d,1,2) 6
10Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,0,2,1,1) 5
11Klaus VolknerDynamo Rostock(1,2,1,1,0) 5
12Peter WernerMC Leipzig(1,0,1,2,0) 4
13Heino NiemannMC Rostock(0,2,d,2,d) 4
14Kurt MartensDynamo Rostock(0,1,2,0,1) 4
15Gert UhlenbrockDynamo Rostock(1,-,-,-,-) 1
16Harry RudigerMC Meissen(0,0,0,u,1) 1
17Peter MartensMC Rostock(0,1,0,2) 3R
18Josef KohlMC Gustrow- nsR

Rostock - 18 wrzesień (18.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,3,3) 15
2Bruno BulauMC Gustrow(3,3,3,u,3) 12
3Peter LiebingMC Meissen(3,3,1,2,2) 11
4Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,0,2,3,3) 10
5Peter MartensMC Rostock(1,1,2,3,3) 10
6Dieter TetzlaffMC Gustrow(1,1,3,2,2) 9
7Eberhard KammlerMC Gustrow(1,2,2,3,1) 9
8Gunter SchelenzMC Meissen(u,3,3,d,1) 7
9Jochen DinseMC Meissen(3,2,u,-,-) 5
10Klaus VolknerDynamo Rostock(2,0,0,2,1) 5
11Peter WernerMC Leipzig(2,0,1,1,1) 5
12Kurt MartensDynamo Rostock(1,0,2,1,0) 4
13Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,2,1,1,0) 4
14Gunter FirnissMC Rostock(2,1,0,1,0) 4
15Heino NiemannMC Rostock(0,2,u,-,-) 2
16Harry RudigerMC Meissen(0,1,0,0,0) 1
17Horst KrugerDynamo Rostock(2,2) 4R
18Josef KohlMC Gustrow(0,2) 2R


1967

4 rundy: Gustrow - 30 kwiecień (30.04), Rostock - 1 maj (1.05), Meissen - 1 lipiec (1.07), Breiske - 2 lipiec (2.07).

Uwaga! Zaliczono trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen(12 [4],15 [1],15 [1],10 [6]) 42 [52]
2Peter LiebingMeissen(12 [3],12 [3],14 [2],13 [2]) 39 [51]
3Jurgen HehlertRostock(12 [2],11 [4],10 [5],15 [1]) 38 [48]
4Bruno BulauGustrow(15 [1],10 [5],12 [3],11 [3]) 38 [48]
5Hans Jurgen FritzGustrow(10 [6],9 [6],12 [4],11 [4]) 33 [42]
6Gunter SchelenzMeissen(9 [7],13 [2],9 [7],10 [5]) 32 [41]
7Eberhard KammlerGustrow(10 [5],6 [10],10 [6],9 [7]) 29 [35]
8Dieter TetzlaffGustrow(7 [8],8 [8],8 [9],7 [9]) 23 [30]
9Peter HehlertNeubrandenburg(5 [12],1 [15],8 [8],6 [10]) 19 [20]
10Jochen HetmankMeissen(6 [10],5 [12],6 [10],6 [11]) 18 [23]
11Peter MartensRostock(6 [11],8 [7],3 [12],4 [13]) 18 [21]
12Jurgen SchemmelSenftenberg(3 [14],1 [17],3 [14],7 [8]) 13 [14]
13Klaus VolknerRostock(4 [13],6 [9],3 [13],2 [15]) 13 [15]
14Jurgen RudolphMeissen(2 [15],1 [16],4 [11],5, [12]) 11 [12]
15Peter WernerMeissen(1 [16],5 [13],3 [15],3 [14]) 11 [12]
16Peter KrugerRostock(6 [9],5 [11],-,-) 11 [11]
17Josef KohlGustrow(-,4 [14],-,-) 4 [4]
18Karl Heinz LodigBrieske(-,-,-,1 [16]) 1 [1]
19Gerhard UhlenbrockRostock(-,-,0 [16],-) 0 [0]

Gustrow - 30 kwiecień (30.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bruno BulauMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(0,3,3,3,3) 12
3Peter LiebingMC Meissen(3,3,2,1,3) 12
4Jochen DinseMC Meissen(3,2,2,3,2) 12
5Eberhard KammlerMC Gustrow(2,2,3,2,1) 10
6Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,2,2,2,1) 10
7Gunter SchelenzMC Meissen(1,3,1,1,3) 9
8Dieter TetzlaffMC Gustrow(0,2,1,2,2) 7
9Horst KrugerMC Rostock(0,1,0,3,2) 6
10Jochen HetmankMC Meissen(2,1,3,0,0) 6
11Peter MartensDynamo Rostock(2,0,0,2,2) 6
12Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,2,1,0,1) 5
13Klaus VolknerMC Rostock(2,0,1,0,1) 4
14Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,0,1,1,0) 3
15Jurgen RudolphMC Meissen(0,1,0,1,0) 2
16Peter WernerMC Leipzig(1,0,0,0,0) 1
17Clemens BeverMC Gustrow(ns) nsR
17Josef KohlMC Gustrow(ns) nsR

Rostock - 1 maj (01.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Gunter SchelenzMC Meissen(3,3,3,3,1) 13
3Peter LiebingMC Meissen(3,2,3,1,3) 12
4Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,u,2,3,3) 11
5Bruno BulauMC Gustrow(u,3,3,2,2) 10
6Hans Jurgen FritzMC Gustrow(1,2,2,2,2) 9
7Peter MartensDynamo Rostock(2,1,1,1,3) 8
8Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,2,2,2,u) 8
9Eberhard KammlerMC Gustrow(0,1,1,3,1) 6
10Klaus VolknerMC Rostock(2,3,1,0,0) 6
11Horst KrugerMC Rostock(1,-,2,d,2) 5
12Jochen HetmankMC Meissen(1,2,1,1,d) 5
13Peter WernerMC Leipzig(2,1,0,1,1) 5
14Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,0,0,0,1) 1
15Jurgen RudolphMC Meissen(0,1,0,0,0) 1
16Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,d,-,-,-) 1
17Josef KohlMC Gustrow(0,0,2,2) 4R
18Clemens BeverMC Gustrow(ns) nsR

Meissen - 1 lipiec (01.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Peter LiebingMC Meissen- 14
3Bruno BulauMC Gustrow- 12
4Hans Jurgen FritzMC Gustrow- 12
5Jurgen HehlertDynamo Rostock- 10
6Eberhard KammlerMC Gustrow- 10
7Gunter SchelenzMC Meissen- 9
8Peter HehlertMC Neubrandenburg- 8
9Dieter TetzlaffMC Gustrow- 8
10Jochen HetmankMC Meissen- 6
11Jurgen RudolphMC Meissen- 4
12Peter MartensDynamo Rostock- 3
13Jurgen SchemmelMC Senftenberg- 3
13Klaus VolknerDynamo Rostock- 3
15Peter WernerMC Leipzig- 3
16Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock- 0
17Karl Heinz LodigMC Senftenberg(ns) nsR
17Joachim SchotzMC Senftenberg(ns) nsR

Brieske - 2 lipiec (02.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,3,3) 15
2Peter LiebingMC Meissen(2,3,3,3,2) 13
3Bruno BulauMC Gustrow(u,3,3,3,2) 11
4Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,1,2,2,3) 11
5Gunter SchelenzMC Meissen(3,2,0,2,3) 10
6Jochen DinseMC Meissen(0,2,3,2,3) 10
7Eberhard KammlerMC Gustrow(2,2,2,3,0) 9
8Jurgen SchemmelMC Senftenberg(0,3,1,1,2) 7
9Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,2,1,1,1) 7
10Jochen HetmankMC Meissen(3,1,2,0,0) 6
11Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,1,1,1,2) 6
12Jurgen RudolphMC Meissen(2,1,2,0,0) 5
13Peter MartensDynamo Rostock(1,0,0,2,1) 4
14Peter WernerMC Leipzig(1,0,0,1,1) 3
15Klaus VolknerDynamo Rostock(1,0,1,0,0) 2
16Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(0,0,0,0,-) 0
17Karl Heinz LodigMC Senftenberg(1) 1R
18Joachim SchotzMC Senftenberg(ns) nsR


1968

4 rundy: Stralsund - 27 kwiecień (27.04), Rostock - 28 kwiecień (28.04), Gustrow - 1 maj (1.05), Meissen - 9 czerwiec (9.06).

Uwaga! Zaliczono trzy najlepsze występy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMeissen(13,14,11 [4],15 [1]) 42 [53]
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(13,11,15 [1],14 [2]) 42 [53]
3Jurgen HehlertDynamo Rostock(14 [1],14,13,12 [4]) 41 [53]
4Hans Jurgen FritzGustrow(10,11,13,11 [5]) 35 [45]
5Peter LiebingMeissen(9 [7],11,10 [5],13 [3]) 34 [43]
6Dieter TetzlaffGustrow(13,6 [9],9,10 [6]) 32 [38]
7Eberhard KammlerGustrow(10,12 [3],9,-,) 31 [31]
8Gunter SchelenzMeissen(7 [8],8 [7],8 [10],7 [9]) 23 [30]
9Kurt MartensNeptun Rostock(6 [9],2,7 [11],8 [8]) 21 [23]
10Peter HehlertNeubrandenburg(5 [12],4 [12],9,2 [16]) 18 [20]
11Horst KrugerNeptun Rostock(2,6 [10],3,8 [7]) 17 [19]
12Klaus VolknerDynamo Rostock(6 [10],7 [8],1,3 [13]) 16 [17]
13Peter MartenzDynamo Rostock(2,5 [11],3,4 [10]) 12 [14]
14Steffen MatzkeMeissen(4 [13],1,4,2 [14]) 10 [11]
15Jochen HetmankMeissen(6 [11],3,-,-,) 9 [9]
16Jurgen SchemmelSenftenberg(0 [16],3,3,3 [12]) 9 [9]
17Clemens BeverGustrow(-,-,2,4 [11]) 6 [6]R
18Udo BayerGustrow(-,-,-,2 [15]) 2 [2]R
19Joachim SchotzSenftenberg(-,-,-,0 [17]) 0 [0]R

Stralsund - 27 kwiecień (27.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock(2,3,3,3,3) 14
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,3,3,1,3) 13
3Jochen DinseMC Meissen(3,3,2,2,3) 13
4Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,3,2) 13
5Eberhard KammlerMC Gustrow(2,1,1,3,3) 10
6Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,2,2,2,2) 10
7Peter LiebingMC Meissen(3,0,3,1,2) 9
8Gunter SchelenzMC Meissen(1,1,0,3,2) 7
9Klaus VolknerDynamo Rostock(0,3,1,1,1) 6
10Jochen HetmankMC Meissen(2,2,0,2,0) 6
11Kurt MartensNeptun Rostock(1,0,2,2,1) 6
12Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,2,2,0,1) 5
13Steffen MatzkeMC Meissen(1,1,1,0,1) 4
14Peter MartensDynamo Rostock(0,1,0,1,0) 2
15Horst KrugerNeptun Rostock(1,d,1,d,0) 2
16Jurgen SchemmelMC Senftenberg(0,0,0,u,0) 0
17Clemens BeverMC Gustrow(ns) nsR1
17Joachim SchotzMC Senftenberg(ns) nsR2

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,2,2) 14
2Jochen DinseMC Meissen(3,2,3,3,3) 14
3Eberhard KammlerMC Gustrow(3,3,2,3,1) 12
4Peter LiebingMC Meissen(3,3,0,2,3) 11
5Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(u,3,3,3,2) 11
6Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,1,3,2,3) 11
7Gunter SchelenzMC Meissen(2,1,2,1,2) 8
8Klaus VolknerDynamo Rostock(2,2,1,0,2) 7
9Horst KrugerNeptun Rostock(d,1,2,3,0) 6
10Dieter TetzlaffMC Gustrow(0,2,2,1,1) 6
11Peter MartensDynamo Rostock(2,0,0,2,1) 5
12Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,1,0,0,2) 4
13Jochen HetmankMC Meissen(1,2,w/u,-,-) 3
14Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,0,1,1,0) 3
15Kurt MartensNeptun Rostock(0,u,1,1,0) 2
16Steffen MatzkeMC Meissen(w,d,d,0,1) 1
17Joachim SchotzMC Senftenberg(0,0) 0
18Clemens BeverMC Gustrow(ns) 1

Gustrow - 1 maj (01.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,3,3,3,3) 15
2Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,2,2,3) 13
3Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,2,3,3,2) 13
4Jochen DinseMC Meissen(2,3,2,1,3) 11
5Peter LiebingMC Meissen(2,0,3,3,2) 10
6Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,1,2,0,3) 9
7Eberhard KammlerMC Gustrow(1,3,2,1,2) 9
8Peter HehlertMC Neubrandenburg(2,2,1,2,2) 9
9Gunter SchelenzMC Meissen(1,2,3,1,1) 8
10Kurt MartensNeptun Rostock(1,1,1,3,1) 7
11Steffen MatzkeMC Meissen(2,1,1,u,-) 4
12Peter MartensDynamo Rostock(0,1,0,2,0) 3
13Horst KrugerNeptun Rostock(d,2,0,0,1) 3
14Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,0,0,1,1) 3
15Klaus VolknerDynamo Rostock(u,u,1,-,-) 1
16Joachim SchotzMC Senftenberg(0,0,u,0,u) 0
17Clemens BeverMC Gustrow(2,0) 2R
18Udo BayerMC Gustrow(0) 0R

Meissen - 9 czerwiec (09.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock- 14
3Peter LiebingMC Meissen- 13
4Jurgen HehlertDynamo Rostock- 12
5Hans Jurgen FritzMC Gustrow- 11
6Dieter TetzlaffMC Gustrow- 10
7Kurt MartensNeptun Rostock- 8
8Horst KrugerNeptun Rostock- 8
9Gunter SchelenzMC Meissen- 7
10Peter MartensDynamo Rostock- 4
11Clemens BeverMC Gustrow- 4
12Jurgen SchemmelMC Senftenberg- 3
13Klaus VolknerDynamo Rostock- 3
14Steffen MatzkeMC Meissen- 2
15Peter HehlertMC Neubrandenburg- 2
16Joachim SchotzMC Senftenberg- 0
17Udo BayerMC Gustrow- 2R

3 rundy: Neubrandenburg - 30 marzec (30.03), Gustrow - 12 kwiecień (12.04), Stralsund - 13 kwiecień (13.04).

Kwalifikacje - Gr. Północna - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(14,14,15) 43
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(15,13,11) 39
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(12,11,14) 37
4Eberhard KammlerMC Gustrow(11,14,8) 33
5Hans Jurgen FritzMC Gustrow(10,10,13) 33
6Klaus VolknerDynamo Rostock(10,9,7) 26
7Peter HehlertMC Neubrandenburg(10,8,7) 25
8Peter MartensDynamo Rostock(7,8,10) 25
9Clemens BeverMC Gustrow(5,10,9) 24
10Joachim ZeidlerDynamo Stralsund(7,6,3) 16
11Udo BayerMC Gustrow(-,5,8) 13
12M. RudigerDynamo Rostock(4,2,6) 12
13Reinhard PerauMC Güstrow(5,2,4) 11
14Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(3,6,0) 9
15Dirk KaiserMC Güstrow(4,1,2) 7
16Horst KrugerNeptun Rostock(1,1,1) 3
17Burkhard OhmachtDynamo Stralsund(0,-,0) 0

Neubrandenburg - 30 marzec (30.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,3,3) 15
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,3,3,3,2) 14
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,3,2,2,3) 12
4Eberhard KammlerMC Gustrow(1,2,2,3,3) 11
5Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,2,3,2,0) 10
6Klaus VolknerDynamo Rostock(2,3,1,1,3) 10
7Peter HehlertMC Neubrandenburg(3,2,2,2,1) 10
8Peter MartensDynamo Rostock(0,1,1,3,1) 7
9Joachim ZeidlerDynamo Stralsund(0,1,3,1,2) 7
10Clemens BeverMC Gustrow(2,1,0,0,2) 5
11Reinhard PerauMC Güstrow(1,0,1,1,2) 5
12M. RudigerDynamo Rostock(1,0,0,2,1) 4
13Dirk KaiserMC Güstrow(0,2,2,0,0) 4
14Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(2,1,0,0,0) 3
15Horst KrugerNeptun Rostock(0,1,0,0,0) 1
16Burkhard OhmachtDynamo Stralsund(0,0,0,-,-) 0

Gustrow - 12 kwiecień (12.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eberhard KammlerMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,2,3,3,3) 14
3Jurgen HehlertDynamo Rostock(2,3,3,2,3) 13
4Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,2,3,1) 11
5Clemens BeverMC Gustrow(u,3,3,1,3) 10
6Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,3,2,3,0) 10
7Klaus VolknerDynamo Rostock(3,1,1,2,2) 9
8Peter MartensDynamo Rostock(2,1,2,1,2) 8
9Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,2,2,2,1) 8
10Joachim ZeidlerDynamo Stralsund(1,0,1,1,3) 6
11Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(2,2,1,1,d) 6
12Udo BayerMC Gustrow(0,0,1,2,2) 5
13M. RudigerDynamo Rostock(1,u,d,0,1) 2
14Reinhard PerauMC Güstrow(1,1,d,0,d) 2
15Dirk KaiserMC Güstrow(0,0,0,0,1) 1
16Horst KrugerNeptun Rostock(0,1,0,0,0) 1
17Burkhard OhmachtDynamo Stralsund- nsR

Stralsund - 13 kwiecień (13.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,3,3,3,3) 15
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
3Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,2,3,3,3) 13
4Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,2,3,0) 11
5Peter MartensDynamo Rostock(2,2,3,2,1) 10
6Clemens BeverMC Gustrow(3,0,1,2,3) 9
7Eberhard KammlerMC Gustrow(0,2,2,2,2) 8
8Udo BayerMC Gustrow(2,2,2,1,1) 8
9Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,0,1,2,3) 7
10Klaus VolknerDynamo Rostock(2,3,2,0,0) 7
11M. RudigerDynamo Rostock(1,1,1,1,2) 6
12Reinhard PerauMC Güstrow(1,1,1,1,0) 4
13Joachim ZeidlerDynamo Stralsund(1,1,0,1,0) 3
14Dirk KaiserMC Güstrow(0,0,0,0,2) 2
15Horst KrugerNeptun Rostock(0,0,0,0,1) 1
16Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(0,0,-,-,-) 0
17Burkhard OhmachtDynamo Stralsund(0) 0R

1969

6 rund: Neubrnandenburg - 26 kwiecień (26.04), Gustrow - 27 kwiecień (27.04), Meissen - 1 maj (1.05), Breiske - 4 maj (4.05), Rostock - 31 maj (31.05), Stralsund - 1 czerwiec (1.06).

Uwaga ! Zaliczono pięć najlepszych występów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LiebingMeissen(15 [1],10,15 [1],13 [2],11 [5],13 [4]) 67 [77]
2Jochen DinseMeissen(12,12,14 [2],14,12 [3],14 [1]) 66 [78]
3Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(12,10,12 [3],14,14 [2],14 [2]) 66 [76]
4Jurgen HehlertDynamo Rostock(12,12,7,8,14 [1],13 [3]) 59 [66]
5Hans Jurgen FritzGustrow(13 [2],14 [1],8,9,9 [7],9 [5]) 54 [62]
6Dieter TetzlaffGustrow(6,9,7,10,11 [6],8 [7]) 45 [51]
7Kurt MartensNeptun Rostock(7,4,9,8,12 [4],6 [10]) 42 [46]
8Bruno BulowGustrow(8,12,7,9,4 [12],-,) 40 [40]
9Horst KrugerNeptun Rostock(3,3,10,7,8 [8],8 [6]) 36 [39]
10Gunter FirnissDynamo Rostock(6,3,9,9,7 [9],5 [13]) 36 [39]
11Jochen HetmankMeissen(6,6,8,7,5 [11],5 [12]) 32 [37]
12Klaus VolknerDynamo Rostock(4,7,6,4,6 [10],6 [11]) 29 [33]
13Peter HehlertNeubrandenburg(6,5,3,3,3 [13],6 [9]) 23 [26]
14Peter MartensDynamo Rostock(4,5,1,2,2 [15],7 [8]) 20 [21]
15Gunter SchelenzMeissen(3,-,-,2,2 [14],4 [14]) 11 [11]
16Jurgen SchemmelSenftenberg(2,-,3,1,0 [16],1 [15]) 7 [7]
17Clemens BeverGustrow(-,4,-,-,-,-) 4 [4]
18Udo BayerGustrow(-,4,-,-,-,-) 4 [4]
19Jurgen StrehlowNeubrandenburg(1,-,-,-,-,-) 1 [1]
20Steffen MatzkeMeissen(-,-1,-,-,-) 1 [1]
21Joachim ZeidlerStralsund(-,-,-,-,-,1 [16]) 1 [1]
22Reinhard PerauGustrow(-,0,-,-,-,-) 0 [0]

Neubrandenburg - 26 kwiecień (26.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LiebingMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,1,3,3,3) 13
3Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,3,2,1,3) 12
4Jochen DinseMC Meissen(2,3,3,1,3) 12
5Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,2,2,3,2) 12
6Bruno BulauMC Gustrow(2,2,3,w,1) 8
7Kurt MartensDynamo Rostock(1,0,2,2,2) 7
8Peter HehlertMC Neubrandenburg(2,0,u,1,3) 6
9Jochen HetmankMC Meissen(1,3,1,0,1) 6
10Gunter FirnissDynamo Rostock(0,1,2,2,1) 6
11Dieter TetzlaffMC Gustrow(1,1,ns,2,2) 6
12Klaus VolknerDynamo Rostock(u,0,0,2,2) 4
13Peter MartensDynamo Rostock(2,1,1,0,0) 4
14Gunter SchelenzMC Meissen(1,2,ns,u) 3
15Horst KrugerNeptun Rostock(0,2,w,1,0) 3
16Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(0,w,1,1,1) 1
17Wolfgang BahlkeMC Neubrandenburg(0,0,w,0,u) 0R

Gustrow - 27 kwiecień (27.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,3,3,3,3) 14
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,0,3,3,3) 12
3Bruno BulauMC Gustrow(3,2,2,3,2) 12
4Jochen DinseMC Meissen(3,2,2,2,3) 12
5Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,1,d,3,3) 10
6Peter LiebingMC Meissen(2,3,3,0,2) 10
7Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,3,3,1,u) 9
8Klaus VolknerDynamo Rostock(1,3,1,0,2) 7
9Jochen HetmankMC Meissen(2,1,2,1,d) 6
10Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,d,1,2,1) 5
11Peter MartensDynamo Rostock(1,2,0,1,1) 5
12Udo BayerMC Gustrow(0,0,2,0,2) 4
13Kurt MartensDynamo Rostock(0,0,1,2,1) 4
14Clemens BeverMC Gustrow(0,1,1,1,1) 4
15Horst KrugerNeptun Rostock(0,1,0,2,d) 3
16Gunter FirnissDynamo Rostock(1,2,0,0,ns) 3
17Reinhard PerauMC Gustrow(0) 0R
18Ludwig BunkMC Gustrow(ns) nsR

Meissen - 1 maj (01.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LiebingMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,2) 14
3Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,2,3,3,1) 12
4Horst KrugerNeptun Rostock(2,3,2,u,3) 10
5Kurt MartensDynamo Rostock(2,3,1,1,2) 9
6Gunter FirnissDynamo Rostock(1,2,2,2,2) 9
7Hans Jurgen FritzMC Gustrow(1,u,2,2,3) 8
8Jochen HetmankMC Meissen(2,1,3,1,1) 8
9Bruno BulauMC Gustrow(0,0,1,3,3) 7
10Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,1,0,1,2) 7
11Dieter TetzlaffMC Gustrow(1,2,2,2,u) 7
12Klaus VolknerDynamo Rostock(2,2,0,2,0) 6
13Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,1,1,0,0) 3
14Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,0,1,1,1) 3
15Peter MartensDynamo Rostock(0,1,0,0,0) 1
16Steffen MatzkeMC Meissen(0,0,0,0,1) 1

Brieske - 4 maj (04.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(2,3,3,3,3) 14
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,2,3,3,3) 14
3Peter LiebingMC Meissen(3,3,3,1,3) 13
4Dieter TetzlaffMC Gustrow(0,2,3,3,2) 10
5Gunter FirnissDynamo Rostock(3,0,2,3,1) 9
6Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,3,1,2,1) 9
7Bruno BulauMC Gustrow(1,3,2,2,1) 9
8Kurt MartensDynamo Rostock(2,1,1,1,3) 8
9Jurgen HehlertDynamo Rostock(0,2,2,2,2) 8
10Jochen HetmankMC Meissen(0,2,1,2,2) 7
11Horst KrugerNeptun Rostock(1,1,2,1,2) 7
12Klaus VolknerDynamo Rostock(1,1,1,0,1) 4
13Peter HehlertMC Neubrandenburg(3,0,0,0,0) 3
14Peter MartensDynamo Rostock(2,0,0,0,0) 2
15Gunter SchelenzMC Meissen(1,0,0,1,0) 2
16Jurgen SchemmelMC Senftenberg(0,1,0,0,0) 1

Rostock - 31 maj (31.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock(2,3,3,3,3) 14
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,2,3,3,3) 14
3Kurt MartensDynamo Rostock(3,2,2,3,2) 12
4Jochen DinseMC Meissen(3,3,2,3,1) 12
5Peter LiebingMC Meissen(2,3,3,1,2) 11
6Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,3,1,2,3) 11
7Hans Jurgen FritzMC Gustrow(1,1,3,2,2) 9
8Horst KrugerNeptun Rostock(2,2,1,2,1) 8
9Gunter FirnissDynamo Rostock(3,1,2,0,1) 7
10Klaus VolknerDynamo Rostock(1,0,0,2,3) 6
11Jochen HetmankMC Meissen(0,1,1,1,2) 5
12Bruno BulauMC Gustrow(u,2,2,u,-) 4
13Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,1,0,1,0) 3
14Peter MartensDynamo Rostock(1,0,0,0,1) 2
15Gunter SchelenzMC Meissen(0,0,1,1,0) 2
16Sepp DietrichNeptun Rostock(ns) nsR
16Gerd Peter RiedelNeptun Rostock(ns) nsR
16Jurgen SchemmelMC Senftenberg(0,0,0,0,0) 0

Stralsund - 1 czerwiec (01.06).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,2) 14
2Gerhard UhlenbrockDynamo Rostock(3,2,3,3,3) 14
3Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,1,3,3,3) 13
4Peter LiebingMC Meissen(2,3,2,3,3) 13
5Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,0,2,2,3) 9
6Horst KrugerNeptun Rostock(d,3,3,1,1) 8
7Dieter TetzlaffMC Gustrow(u,2,2,2,2) 8
8Peter MartensDynamo Rostock(2,2,1,1,1) 7
9Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,1,2,2,0) 6
10Kurt MartensDynamo Rostock(1,1,d,2,2) 6
11Klaus VolknerDynamo Rostock(2,1,1,1,1) 6
12Jochen HetmankMC Meissen(0,3,0,0,2) 5
13Gunter FirnissDynamo Rostock(3,u,1,0,1) 5
14Gunter SchelenzMC Meissen(1,2,1,0,0) 4
15Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,0,0,0,0) 1
16Burkhard OhmachtMC Stralsund(ns) nsR
16Joachim ZeidlerMC Stralsund(0,0,0,1,0) 1


1970

6 rund: Brieske - 19 kwiecień (19.04), Gustrow - 1 maj (01.05), Rostock - 3 maj (03.05), Meissen - 23 maj (23.05), Neubrandenburg - 30 maj (30.05), Stralsund - 31 maj (31.05).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzGustrow(15,13,13,14,15,13 [2]) 70 [83]
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(13,14,10,14,10,11) 62 [72]
3Peter LiebingMeissen(9,13,11,11,14,13 [1]) 62 [71]
4Gerhard Uhlenbrock-(13,13,12,10,11,8) 59 [67]
5Dieter TetzlaffGustrow(11,9,10,12,13,11 [3]) 57 [66]
6Jochen DinseMeissen(9,11,10,12,12,10) 55 [64]
7Horst KrugerNeptun Rostock(10,9,12,10,7,10) 51 [58]
8Kurt MartensDynamo Rostock(7,8,11,8,6,11) 45 [51]
9Clemens BeverGustrow(5,5,4,8,8,8) 34 [38]
10Gunter SchelenzMeissen(6,9,7,4,5,6) 33 [37]
11Gunther FirnissDynamo Rostock(8,2,6,6,-,2) 24 [24]
12Klaus VolknerDynamo Rostock(2,1,3,3,4,6) 18 [19]
13Steffen MatzkeMeissen(3,4,3,3,4,2) 17 [19]
14Peter HehlertNeubrandenburg(4,2,1,-,5,5) 17 [17]
15Udo BayerGustrow(4,3,2,1,-,-) 10 [10]
16Jochen HetmankMeissen(1,4,4,-,-,4) 13 [13]
17Gerd KruseDynamo Rostock(-,-,-,1,3,-) 4 [4]
18Dieter JenschGustrow(-,-,-,-,2,0) 2 [2]

Brieske - 19 kwiecień (19.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Gerd UhlenbrockDynamo Rostock- 13
3Jurgen HehlertDynamo Rostock- 13
4Dieter TetzlaffMC Gustrow- 11
5Horst KrugerNeptun Rostock- 10
6Peter LiebingMC Meissen- 9
7Jochen DinseMC Meissen- 9
8Gunter FirnissDynamo Rostock- 8
9Kurt MartensDynamo Rostock- 7
10Gunter SchelenzMC Meissen- 6
11Clemens BeverMC Gustrow- 5
12Udo BayerMC Gustrow- 4
13Peter HehlertMC Neubrandenburg- 4
14Steffen MatzkeMC Meissen- 3
15Klaus VolknerDynamo Rostock- 2
16Jochen HetmankMC Meissen- 1

Gustrow - 2 maj (02.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock(2,3,3,3,3) 14
2Gerd UhlenbrockDynamo Rostock(3,3,3,2,2) 13
3Peter LiebingMC Meissen(2,3,3,3,2) 13
4Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,2,2,3,3) 13
5Jochen DinseMC Meissen(3,w,2,3,3) 11
6Dieter TetzlaffMC Gustrow(1,3,u,2,3) 9
7Gunter SchelenzMC Meissen(3,1,3,1,1) 9
8Horst KrugerNeptun Rostock(1,2,2,2,2) 9
9Kurt MartensDynamo Rostock(2,1,1,2,2) 8
10Clemens BeverMC Gustrow(1,1,1,1,1) 5
11Steffen MatzkeMC Meissen(2,2,0,0,w) 4
12Jochen HetmankMC Meissen(1,2,0,0,1) 4
13Udo BayerMC Gustrow(0,0,2,0,1) 3
14Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,1,1,0,0) 2
15Gunter FirnissDynamo Rostock(0,0,1,1,0) 2
16Klaus VolknerDynamo Rostock(0,w,w,1,0) 1
17Dieter JenschMC Gustrow- nsR

Rostock - 3 maj (03.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen JurgenMC Gustrow(3,3,3,3,1) 13
2Gerd UhlenbrockDynamo Rostock(2,3,1,3,3) 12
3Horst KrugerNeptun Rostock(3,1,3,2,3) 12
4Jurgen HehlertDynamo Rostock(u,2,3,3,3) 11
5Peter LiebingMC Meissen(3,1,2,3,2) 11
6Kurt MartensDynamo Rostock(2,2,3,2,2) 11
7Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,2,2,0) 10
8Jochen DinseMC Meissen(2,3,2,2,1) 10
9Gunter SchelenzMC Meissen(1,0,2,1,3) 7
10Gunter FirnissDynamo Rostock(2,1,1,0,2) 6
11Clemens BeverMC Gustrow(u,2,1,1,0) 4
12Jochen HetmankMC Meissen(1,u,0,1,2) 4
13Klaus VolknerDynamo Rostock(0,2,0,0,1) 3
14Steffen MatzkeMC Meissen(1,0,0,1,1) 3
15Udo BayerMC Gustrow(1,w,1,0,w) 2
16Peter HehlertMC Neubrandenburg(u,1,0,0,0) 1

Meissen - 23 maj (23.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,3,2,3) 14
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,2,3,3) 14
3Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,1,2) 12
4Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,2,3,2) 12
5Peter LiebingMC Meissen(2,3,2,1,3) 11
6Horst KrugerNeptun Rostock(0,2,3,2,3) 10
7Gerd UhlenbrockDynamo Rostock(2,1,3,3,1) 10
8Clemens BeverMC Gustrow(1,1,2,3,1) 8
9Kurt MartensDynamo Rostock(1,2,1,2,2) 8
10Gunter FirnissDynamo Rostock(2,1,1,2,0) 6
11Gunter SchelenzMC Meissen(2,2,0,0,0) 4
12Steffen MatzkeMC Meissen(1,0,1,0,1) 3
13Klaus VolknerDynamo Rostock(1,1,1,0,0) 3
14Gerd KruseDynamo Rostock(0,0,0,0,1) 1
15Udo BayerMC Gustrow(0,0,0,1,0) 1
16b.d. b.d.b.d.(0,1,2) 0

Neubrandenburg - 30 maj (30.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen JurgenMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Peter LiebingMC Meissen(2,3,3,3,3) 14
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,2,3) 13
4Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,1,2) 12
5Gerd UhlenbrockDynamo Rostock(2,3,2,3,1) 11
6Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,2,2,3,u) 10
7Clemens BeverMC Gustrow(1,1,2,2,2) 8
8Horst KrugerNeptun Rostock(1,1,1,1,3) 7
9Kurt MartensDynamo Rostock(2,2,0,2,0) 6
10Gunter SchelenzMC Meissen(0,1,2,0,2) 5
11Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,0,1,2,1) 5
12Steffen MatzkeMC Meissen(2,2,0,u,ns) 4
13Klaus VolknerDynamo Rostock(1,0,1,1,1) 4
14Gerd KruseDynamo Rostock(0,1,u,u,2) 3
15Dieter JenschMC Gustrow(0,0,1,0,1) 2

Stralsund - 31 maj (31.05).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LiebingMC Meissen(3,3,2,3,2) 13
2Hans Jurgen JurgenMC Gustrow(3,2,2,3,3) 13
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,w,3,3,3) 11
4Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,2,w) 11
5Kurt MartensDynamo Rostock(3,3,1,1,3) 11
6Horst KrugerDynamo Rostock(1,1,3,3,2) 10
7Jochen DinseMC Meissen(2,2,3,2,1) 10
8Clemens BeverMC Gustrow(2,1,2,0,3) 8
9Gerd UhlenbrockDynamo Rostock(2,3,1,1,1) 8
10Klaus VolknerDynamo Rostock(1,1,0,2,2) 6
11Gunter SchelenzMC Meissen(1,0,2,2,1) 6
12Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,2,1,1,0) 5
13Jochen HetmankMC Meissen(0,2,0,0,2) 4
14Steffen MatzkeMC Meissen(0,0,1,1,0) 2
15Gunter FirnissDynamo Rostock(0,1,0,0,1) 2
16Dieter JenschMC Gustrow(0,0,0,0,0) 0
17Norbert BahrStralsund(ns) nsR
17Joachim ZeidlerStralsund(ns) nsR


1971

6 rund: Meissen - 17 kwiecień (17.04), Brieske - 18 kwiecień (18.04), Gustrow - 1 maj (01.05), Rostock - 2 maj (02.05), Neubrandenburg - 21 maj (21.05), Stralsund - 23 maj (23.05).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzGustrow(13,12 [4],13 [1],13 [1],14 [2],14 [2]) 67 [79]
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(12 [4],14,12,12,15 [1],14 [3]) 67 [79]
3Jochen DinseMeissen(13,13 [3],12,11 [4],3,9) 58 [61]
4Dieter TetzlaffGustrow(7,11 [5],12,9,13 [3],12) 57 [64]
5Peter LiebingMeissen(14 [1],14,8,9,10,9) 56 [64]
6Horst KrugerDynamo Rostock(9,8,11 [5],12,9,14 [1]) 55 [63]
7Gunther FirnissNeptun Rostock(10,5,8,7,9,9) 43 [48]
8Clemens BeverGustrow(7,6,10 [6],7,9,6) 39 [45]
9Klaus VolknerDynamo Rostock(3,7,5,10 [5],8,9) 39 [42]
10Kurt MartensDynamo Rostock(9,5,0,0,10,6) 30 [30]
11Jurgen StrehlowNeubrandenburg(4,4,10 [7],6,3,4) 28 [31]
12Wolfgang SchneiderMeissen(3,9,3,7,5,0) 27 [27]
13Norbert BahrDynamo Rostock(8,6,5,0,-,-) 19 [19]
14Wilfried SchneiderMeissen(3,0,1,6,3,6) 19 [19]
15Peter HehlertNeubrandenburg(1,2,5,3,4,3) 17 [18]
16Steffen MatzkeMeissen(3,4,5,3,0,0) 15 [15]
17Wolfgang FilterDynamo Rostock(-,-,-,4,-,-) 4 [4]NK
18Joachim ZeidlerStralsund(-,-,-,-,-,3) 3 [3]NK
19Rolf PernerStralsund(-,-,-,-,-,2) 2 [2]NK
19Wolfgang HopfNeubrandenburg(-,-,-,-,2,-) 2 [2]NK

Meissen - 17 kwiecień (17.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LiebingMC Meissen(3,2,3,3,3) 14
2Hans Jurgen JurgenMC Gustrow(2,3,2,3,3) 13
3Jochen DinseMC Meissen(3,3,2,3,2) 13
4Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,2,1) 12
5Gunter FirnissDynamo Rostock(1,2,3,1,3) 10
6Horst KrugerDynamo Rostock(2,3,1,2,1) 9
7Kurt MartensDynamo Rostock(1,2,2,1,3) 9
8Norbert BahrStralsund(2,w,1,3,2) 8
9Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,w,u,2,2) 7
10Clemens BeverMC Gustrow(0,2,3,2,0) 7
11Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(0,1,1,0,2) 4
12Wilfried SchneiderMC Meissen(2,0,0,0,1) 3
13Steffen MatzkeMC Meissen(0,0,2,1,w) 3
14Wolfgang SchneiderMC Meissen(1,1,1,0,u) 3
15Klaus VolknerDynamo Rostock(1,1,0,1,0) 3
16Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,0,0,0,1) 1

Brieske - 18 kwiecień (18.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LiebingMC Meissen(3,2,3,3,3) 14
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(2,3,3,3,3) 14
3Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,1) 13
4Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,1,3,2,3) 12
5Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,0,2,3,3) 11
6Wolfgang SchneiderMC Meissen(2,3,2,1,1) 9
7Horst KrugerDynamo Rostock(2,2,0,2,2) 8
8Klaus VolknerDynamo Rostock(1,3,0,1,2) 7
9Clemens BeverMC Gustrow(2,2,2,0,0) 6
10Norbert BahrStralsund(1,2,1,2,0) 6
11Gunter FirnissDynamo Rostock(1,1,1,0,2) 5
12Kurt MartensDynamo Rostock(0,1,2,1,1) 5
13Steffen MatzkeMC Meissen(0,1,1,2,0) 4
14Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(1,0,1,1,1) 4
15Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,0,0,0,2) 2
16Wilfried SchneiderMC Meissen(0,0,0,0,0) 0

Gustrow - 1 maj (01.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,2,2,3,3) 13
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,3,w) 12
3Jochen DinseMC Meissen(2,3,3,3,1) 12
4Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,3,3,2,2) 12
5Horst KrugerDynamo Rostock(3,1,1,3,3) 11
6Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(3,0,2,2,3) 10
7Clemens BeverMC Gustrow(2,2,3,1,2) 10
8Peter LiebingMC Meissen(1,2,u,2,3) 8
9Gunter FirnissDynamo Rostock(1,1,2,2,2) 8
10Norbert BahrStralsund(0,3,1,1,u) 5
11Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,1,2,0,2) 5
12Klaus VolknerDynamo Rostock(2,0,1,1,1) 5
13Steffen MatzkeMC Meissen(1,1,1,1,1) 5
14Wolfgang SchneiderMC Meissen(1,2,0,u,ns) 3
15Wilfried SchneiderMC Meissen(0,0,0,0,1) 1

Rostock - 2 maj (02.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,1,3,3) 13
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,0,3,3) 12
3Horst KrugerDynamo Rostock(3,1,3,3,2) 12
4Jochen DinseMC Meissen(2,2,2,2,3) 11
5Klaus VolknerDynamo Rostock(3,2,2,1,2) 10
6Dieter TetzlaffMC Gustrow(u,3,2,3,1) 9
7Peter LiebingMC Meissen(2,2,3,2,u) 9
8Gunter FirnissDynamo Rostock(2,3,w,0,2) 7
9Clemens BeverMC Gustrow(1,u,1,2,3) 7
10Wolfgang SchneiderMC Meissen(2,2,2,0,1) 7
11Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(1,1,3,1,w) 6
12Wilfried SchneiderMC Meissen(1,1,3,0,1) 6
13Wolfgang FilterDynamo Rostock(0,0,1,1,2) 4
14Steffen MatzkeMC Meissen(1,0,0,2,0) 3
15Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,1,1,1,0) 3
16Norbert BahrStralsund(0,u,u,w,ns) 0

Neubrandenburg - 21 maj (21.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,3,3) 15
2Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,2,3,3) 14
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,2,3) 13
4Peter LiebingMC Meissen(1,3,1,3,2) 10
5Kurt MartensDynamo Rostock(2,2,2,2,2) 10
6Gunter FirnissDynamo Rostock(1,2,3,u,3) 9
7Clemens BeverMC Gustrow(1,1,3,3,1) 9
8Horst KrugerDynamo Rostock(2,3,w,2,2) 9
9Klaus VolknerDynamo Rostock(2,2,1,1,2) 8
10Wolfgang SchneiderMC Meissen(u,1,2,1,1) 5
11Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,1,1,1,0) 4
12Jochen DinseMC Meissen(3,u) 3
13Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(2,w,0,w,1) 3
14Wilfried SchneiderMC Meissen(w,w,0,2,1) 3
15Wolfgang HopfMC Neubrandenburg(0,0,2,0,0) 2
16Steffen MatzkeMC Meissen(u,0,u) 0

Stralsund - 23 maj (23.05).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Horst KrugerDynamo Rostock(2,3,3,3,3) 14
2Hans Jurgen JurgenMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14
3Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,3,2,3) 14
4Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,1,2) 12
5Peter LiebingMC Meissen(w,3,2,3,1) 9
6Jochen DinseMC Meissen(3,2,2,1,1) 9
7Klaus VolknerDynamo Rostock(2,1,1,3,2) 9
8Gunter FirnissDynamo Rostock(2,1,2,2,2) 9
9Clemens BeverMC Gustrow(2,2,2,w,0) 6
10Wilfried SchneiderMC Meissen(1,2,1,2,0) 6
11Kurt MartensDynamo Rostock(1,1,1,2,1) 6
12Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(1,1,1,1,0) 4
13Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,0,0,1,1) 3
14Steffen MatzkeMC Meissen(w,w,w,ns,ns) 0
14Wolfgang SchneiderMC Meissen(0,u,ns,ns,ns) 0
15Joachim ZeidlerStralsund(0,0,0,3) 3R
16Rolf PernerStralsund(0,2) 2R


1972

6 rund: Neubrandenburg - 15 kwiecień (15.04), Stralsund - 16 kwiecień (16.04), Brieske - 30 kwiecień (30.04), Meissen - 1 maj (1.05), Gustrow - 27 maj (27.05), Rostock - 28 maj (28.05).

Uwaga ! Zaliczono pięć najlepszych występów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzGustrow(15 [1],15 [1],14,15 [1],13 [3],14 [2]) 73 [86]
2Clemens BeverGustrow(10,11,14 [1],12,14 [1],12 [3]) 63 [73]
3Dieter TetzlaffGustrow(8 [6],8,14,8,13 [2],15 [1]) 58 [66]
4Peter LiebingMeissen(0,11,11,13,9,12) 56 [56]
5Wilfried SchneiderMeissen(5,9,1,12,10 [5],12) 54 [59]
6Jochen DienseMeissen(12,8,8,7,11 [4],10 [6]) 49 [56]
7Horst KrugerRostock(12,9,8,11,-,-) 40 [40]
8Rolf PernerStralsund(7,7,7,9,8,7) 38 [45]
9Siegfried ZabelMeissen(2,4,8,9,9,7) 37 [39]
10Gunther FirnissNeptun Rostock(10,13 [2],7,7,-,-) 37 [37]
11Jurgen HehlertDynamo Rostock(12,13 [2],-,-,-,-) 2 [25]
12Wolfgang SchneiderMeissen(1,-,4,4,6 [10],7) 22 [22]
13Dieter JenschGustrow(2,3,-,-,8,8 [7]) 21 [21]
14Sepp DietrichGustrow(6,5,0,3,2,5) 21 [21]
15Joachim SeidlerStralsund(5,2,5,4,4,1) 20 [21]
16Jurgen StrechlowNeubrandenburg(7,1,4,0,5,0) 17 [17]
17Peter HehlertNeubrandenburg(4,0,3,2,0,4) 13 [13]
18Jurgen SchemmelSenftenberg(-,-,1,1,3,4) 9 [9]
19Gunther LuhrStralsund(-,1,-,-,5,2) 8 [8]
20Peter FalkowskiNeptun Rostock(1,-,-,-,-,-) 1 [1]

Neubrandenburg -15 kwiecień (15.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Horst KrugerDynamo Rostock(3,0,3,3,3) 12
3Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,3,1,3,2) 12
4Jochen DinseMC Meissen(3,2,3,2,2) 12
5Clemens BeverMC Gustrow(2,3,3,w,2) 10
6Gunter FirnissDynamo Rostock(1,2,2,2,3) 10
7Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,1,2,ns,3) 8
8Rolf PernerStralsund(0,1,1,3,2) 7
9Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(1,3,1,1,1) 7
10Sepp DietrichNeptun Rostock(2,0,2,1,1) 6
11Wilfried SchneiderMC Meissen(2,2,u,0,1) 5
12Joachim ZeidlerStralsund(1,2,0,2,0) 5
13Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,1,1,2,0) 4
14Dieter JenschMC Gustrow(0,w,2,u,w) 2
15Siegfried ZabelMC Meissen(w,u,0,1,1) 2
16Peter LiebingMC Meissen(u) 0
17Wolfgang SchneiderMC Meissen(0,1,u) 1R
18Peter FalkowskiNeptun Rostock(u,1,u) 0R

Stralsund -16 kwiecień (16.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Jurgen HehlertDynamo Rostock(3,1,3,3,3) 13
3Gunter FirnissDynamo Rostock(2,2,3,3,3) 13
4Peter LiebingMC Meissen(2,3,2,1,3) 11
5Clemens BeverMC Gustrow(2,3,2,2,2) 11
6Horst KrugerDynamo Rostock(3,3,3,u,u) 9
7Wilfried SchneiderMC Meissen(2,2,2,2,1) 9
8Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,u,1,2) 8
9Jochen DinseMC Meissen(1,1,2,2,2) 8
10Rolf PernerStralsund(1,1,3,1,1) 7
11Sepp DietrichNeptun Rostock(1,2,1,0,1) 5
12Siegfried ZabelMC Meissen(0,w,1,1,2) 4
13Dieter JenschMC Gustrow(0,0,1,2,0) 3
14Joachim ZeidlerStralsund(1,1,0,0,0) 2
15Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(0,0,0,1,0) 1
16Peter HehlertMC Neubrandenburg(w,w,0,0,ns) 0
17Gunter LuhrStralsund(1) 1R

Brieske - 30 kwiecień (30.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,2,3) 14
2Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14
4Peter LiebingMC Meissen(2,3,3,3,0) 11
5Wilfried SchneiderMC Meissen(3,3,2,2,1) 11
6Siegfried ZabelMC Meissen(0,1,2,2,3) 8
7Horst KrugerDynamo Rostock(2,0,2,3,1) 8
8Jochen DinseMC Meissen(1,2,2,1,2) 8
9Gunter FirnissDynamo Rostock(0,2,1,1,3) 7
10Rolf PernerStralsund(2,1,1,2,1) 7
11Joachim ZeidlerStralsund(2,1,0,0,2) 5
12Wolfgang SchneiderMC Meissen(0,2,1,0,1) 4
13Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(1,0,1,0,2) 4
14Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,1,0,1,0) 3
15Sepp DietrichNeptun Rostock(0,0,0,0,0) 0
16Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1) 1R
16Udo WaitschiesStralsund(1) 1R
18Gerd KruseDynamo Rostock(0) 0R
18Hartmut ErnstStralsund(0) 0R
18Gunter LuhrStralsund(0) 0R

Meissen - 1 maj (01.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Peter LiebingMC Meissen- 13
3Clemens BeverMC Gustrow- 12
4Wilfried SchneiderMC Meissen- 12
5Horst KrugerDynamo Rostock- 11
6Siegfried ZabelMC Meissen- 9
7Rolf PernerStralsund- 9
8Dieter TetzlaffMC Gustrow- 8
9Jochen DinseMC Meissen- 7
10Gunter FirnissDynamo Rostock- 7
11Joachim ZeidlerStralsund- 4
12Wolfgang SchneiderMC Meissen- 4
13Sepp DietrichNeptun Rostock- 3
14Peter HehlertMC Neubrandenburg- 2
15Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg- 0
16Jurgen SchemmelMC Senftenberg- 1R
17Reinhard PerauMC Gustrow- nsR
17Jurgen SchumannMC Meissen- nsR
17Gunter LuhrStralsund- nsR
17Udo WaitschiesStralsund- nsR

Gustrow - 27 maj (27.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,1,3) 13
3Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,3,2,3,3) 13
4Jochen DinseMC Meissen(2,1,2,3,3) 11
5Wilfried SchneiderMC Meissen(1,3,2,2,2) 10
6Peter LiebingMC Meissen(3,2,1,w,3) 9
7Siegfried ZabelMC Meissen(1,2,2,2,2) 9
8Rolf PernerStralsund(3,u,3,2,u) 8
9Dieter JenschMC Gustrow(1,2,3,1,1) 8
10Wolfgang SchneiderMC Meissen(2,u,1,1,2) 6
11Gunter LuhrStralsund(2,0,0,3,0) 5
12Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(1,1,1,2,0) 5
13Joachim ZeidlerStralsund(0,1,1,1,1) 4
14Jurgen SchemmelMC Senftenberg(0,2,0,u,1) 3
15Sepp DietrichMC Gustrow(0,1,0,0,1) 2
16Peter HehlertMC Neubrandenburg(w,ns,0,0,0) 0

Rostock - 28 maj (28.05).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,3,2,3) 14
3Peter LiebingMC Meissen(2,2,2,3,3) 12
4Clemens BeverMC Gustrow(3,3,1,3,2) 12
5Wilfried SchneiderMC Meissen(3,2,3,3,1) 12
6Jochen DinseMC Meissen(2,1,2,2,3) 10
7Dieter JenschMC Gustrow(2,3,0,2,1) 8
8Siegfried ZabelMC Meissen(t,1,2,2,2) 7
9Rolf PernerStralsund(1,2,1,1,2) 7
10Wolfgang SchneiderMC Meissen(2,1,1,1,2) 7
11Sepp DietrichMC Gustrow(1,0,3,1,0) 5
12Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,2,0,1,1) 4
13Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,0,2,0,1) 4


1973

6 rund: Gustrow - 14 kwiecień (14.04), Rostock - 15 kwiecień (15.04), Neubrandenburg - 11 maj (11.05), Stralsund - 13 maj (13.05), Brieske - 26 maj (26.05), Meissen - 27 maj (27.05).

Uwaga ! Zaliczono pięć najlepszych występów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DienseMeissen(12,13,14 [2],-,15 [1],15 [1]) 69 [69]
2Clemens BeverGustrow(13,5;9,14 [1],15 [1],12 [2],14 [2]) 68,5 [77,5]
3Peter LiebingMeissen(12,12,12,-,12,12) 60 [60]
4Dieter JenschGustrow(10,12,13 [3],13 [2],10,11 [5]) 59 [69]
5Rolf PernerStralsund(11,2,10,13,12 [3,9) 55 [57]
6Wilfried SchneiderMeissen(9,9,9,-,12,12) 51 [51]
7Hartmut ErnstStralsund(5,9,8,11,8,8) 44 [49]
8Gunther LuhrStralsund(7,2,3,13 [3],4,9) 36 [38]
9Jurgen SchemmelSenftenberg(6,3,5,10,7,4) 32 [35]
10Dieter TetzlaffGustrow(15,5;14,3,-,-,-) 31,5 [31,5]
11Martin KlausMeissen(4,6,5,-,9,4) 28 [28]
12Jurgen SchumannMeissen(9,5,4,-,5,4) 27 [27]
13Herbert MeierNeptun Rostock(4,5,5,5,3,6) 25 [28]
14Peter MuschkeStralsund(2,6,1,8,4,4) 24 [25]
15Reinhard PerauGustrow(0,-,2,8,1,3) 14 [14]
16Peter HehlertNeubrandenburg(-,1,9,-,6,4) 20 [20]
17Jurgen KlawitterStralsund(-,-,-,7,-,-) 7 [7]NK
18Werner MellTeterow(-,2,-,4,-,-) 6 [6]NK
18Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(-,-4,2,-,-) 6 [6]NK
18Burkhardt SchwanbeckStralsund(-,-,-,5,0,1) 6 [6]NK
21Walter HehlGustrow(-,2,-,1,-,-) 3 [3]NK
21Ralph SteppanSenftenberg(-,-,-,3,0,-) 3 [3]NK
21Wolfgang EhrkeGustrow(1,2,-,-,-,-) 3 [3]NK
24Norbert LiebertMeissen(-,1,-,-,0,-) 1 [1]NK
24b.d. Schmeckel-(-,1,-,-,-,-) 1 [1]NK
26b.d. JonasNeptun Rostock(-,0,-,-,-,-,-) 0 [0]NK
26b.d. BossowGustrow(-,0,-,-,-,-,-) 0 [0]NK
26Klaus Dieter StromingStralsund(-,-,-,0,-,-) 0 [0]NK
26Jens DorferStralsund(-,-,-,0,-,-) 0 [0]NK
26Joachim MellGustrow(-,-,-,-,0,-) 0 [0]NK
26Wilfried GabischMeissen(-,0,-,-,-,-,-) 0 [0]NK

Gustrow - 14 kwiecień(14.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,2.5) 14,5
2Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,2,2.5) 13,5
3Jochen DinseMC Meissen(1,2,3,3,3) 12
4Peter LiebingMC Meissen(2,3,2,2,3) 12
5Rolf PernerStralsund(3,2,2,1,3) 11
6Dieter JenschMC Gustrow(1,3,2,2,2) 10
7Wilfried SchneiderMC Meissen(2,1,3,1,2) 9
8Jurgen SchumannMC Meissen(1,2,1,3,2) 9
9Gunter LuhrStralsund(2,2,2,0,1) 7
10Jurgen SchemmelMC Senftenberg(0,1,1,3,1) 6
11Hartmut ErnstStralsund(0,1,1,2,1) 5
12Herbert MeyerNeptun Rostock(3,0,0,1,0) 4
13Martin KlausMC Meissen(2,0,0,1,1) 4
14Peter MuschkeStralsund(1,0,1,0,0) 2
15Wolfgang EhrkeMC Gustrow(u,1,0,0,0) 1
16Reinhard PerauMC Gustrow(u,0,0,0,0) 0

Rostock -15 kwiecień (15.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,2,3) 14
2Jochen DinseMC Meissen(3,3,2,3,2) 13
3Peter LiebingMC Meissen(2,2,2,3,3) 12
4Dieter JenschMC Gustrow(2,2,3,2,3) 12
5Clemens BeverMC Gustrow(3,u,3,u,3) 9
5Wilfried SchneiderMC Meissen(3,u,3,3,u) 9
7Hartmut ErnstStralsund(1,3,1,2,2) 9
8Martin KlausMC Meissen(2,3,1,u,1) 7
9Jurgen SchumannMC Meissen(1,1,0,3,2) 7
10Peter MuschkeStralsund(0,2,1,1,2) 6
11Herbert MeyerNeptun Rostock(0,1,2,1,1) 5
12Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,u,1,1,0) 3
13Gunter LuhrStralsund(0,2) 2
13Rolf PernerStralsund(2,u,ns,ns,ns) 2
15Wolfgang EhrkeMC Gustrow(0,0,0,0,1) 1
16Werner MellTeterow(2,1) 3R
17Walter HehlMC Gustrow(2) 2R
18Norbert LiebertMC Meissen(1) 1R
18Peter HehlertMC Neubrandenburg(1) 1R
20b.d. BossowMC Gustrow- 0R
20b.d. JonasNeptun Rostock- 0R

Neubrandenburg - 11 maj (11.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
2Jochen DinseMC Meissen(3,2,3,3,3) 14
3Dieter JenschMC Gustrow(2,3,2,3,3) 13
4Peter LiebingMC Meissen(0,3,3,3,3) 12
5Rolf PernerStralsund(3,1,2,2,2) 10
6Wilfried SchneiderMC Meissen(2,2,0,2,3) 9
7Peter HehlertMC Neubrandenburg(2,2,1,2,2) 9
8Hartmut ErnstStralsund(1,3,2,1,1) 8
9Jurgen SchemmelMC Senftenberg(0,1,3,1,u) 5
10Martin KlausMC Meissen(0,0,2,2,1) 5
11Herbert MeyerNeptun Rostock(1,1,1,1,1) 5
12Jurgen SchumannMC Meissen(2,w,0,0,2) 4
13Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,u) 3
14Gunter LuhrStralsund(1,2,u) 3
15Reinhard PerauMC Gustrow(1,0,1,u,0) 2
16Peter MuschkeStralsund(0,0,0,0,1) 1
17Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(1,1,0) 2R

Stralsund - 13 maj (13.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Dieter JenschMC Gustrow(3,2,2,3,3) 13
3Gunter LuhrStralsund(3,2,3,2,3) 13
4Rolf PernerStralsund(2,3,3,3,2) 13
5Hartmut ErnstStralsund(2,1,3,3,2) 11
6Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,3,2,1,3) 10
7Reinhard PerauMC Gustrow(0,3,1,2,2) 8
8Peter MuschkeStralsund(2,1,2,2,1) 8
9Jurgen KlawitterStralsund(3,0,0,2,2) 7
10Burkhard SchwanbeckStralsund(2,2,1,0,0) 5
11Herbert MeyerNeptun Rostock(u,2,1,1,1) 5
12Werner MellTeterow(1,1,0,1,1) 4
13Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(1,1,1,0,1) 4
14Ralph SteppanMC Senftenberg(0,0,2,1,0) 3
15Walter HehlMC Gustrow(1,0,0,0,0) 1
16Klaus Dieter StromingStralsund(u,ns,ns,ns,ns) 0
17Jens DorferStralsund(0,0,0,0,) 0R

Brieske - 26 maj (26.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Clemens BeverMC Gustrow(0,3,3,3,3) 12
3Rolf PernerStralsund(2,3,2,3,2) 12
4Peter LiebingMC Meissen(3,2,2,2,3) 12
5Wilfried SchneiderMC Meissen(2,3,3,2,2) 12
6Dieter JenschMC Gustrow(0,2,2,3,3) 10
7Martin KlausMC Meissen(3,1,3,1,1) 9
8Hartmut ErnstStralsund(1,1,2,2,2) 8
9Jurgen SchemmelMC Senftenberg(2,2,1,1,1) 7
10Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,1,1,1,2) 6
11Jurgen SchumannMC Meissen(0,2,1,2,0) 5
12Gunter LuhrStralsund(2,0,1,0,1) 4
13Peter MuschkeStralsund(1,1,0,1,1) 4
14Herbert MeyerNeptun Rostock(3,0,0,0,0) 3
15Reinhard PerauMC Gustrow(1,0,0,0,0) 1
16Joachim MellMC Gustrow(0) 0R
16Norbert LiebertMC Meissen(0) 0R
16Ralph SteppanMC Senftenberg(0) 0R
16Jurgen KlawitterStralsund(0) 0R
16Burkhard SchwanbeckStralsund(0) 0R

Meissen - 27 maj (27.05).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
3Wilfried SchneiderMC Meissen(1,3,3,2,3) 12
4Peter LiebingMC Meissen(2,2,3,2,3) 12
5Dieter JenschMC Gustrow(3,2,2,3,1) 11
6Gunter LuhrStralsund(0,1,2,3,3) 9
7Rolf PernerStralsund(2,3,2,2,0) 9
8Hartmut ErnstStralsund(3,1,1,1,2) 8
9Herbert MeyerNeptun Rostock(1,1,1,1,2) 6
10Peter HehlertMC Neubrandenburg(2,0,0,2,0) 4
11Peter MuschkeStralsund(0,2,1,1,1) 4
12Jurgen SchumannMC Meissen(0,0,1,1,2) 4
13Martin KlausMC Meissen(1,2,0,0,1) 4
14Jurgen SchemmelMC Senftenberg(1,2,1,0,0) 4
14Gunter LuhrStralsund(0,1,1,0,0) 2
15Reinhard PerauMC Gustrow(2,1,0,0,0) 3
15Joachim ZeidlerStralsund(1,0,w,0,0) 1
16Jurgen StrehlowMC Neubrandenburg(0,w,w,w,w) 0
16Burkhard SchwanbeckStralsund(1) 1R
17b.d. BossowMC Gustrow(0) 0R
17Joachim MellMC Gustrow(0) 0R
17Norbert LiebertMC Meissen(0) 0R
17Ralph SteppanMC Senftenberg(0) 0R


1974

6 rund: Brieske - 18 maj (18.05), Meissen - 19 maj (19.05), Gustrow - 25 maj (25.05), Rostock - 26 maj (26.05), Neubrandenburg - 8 czerwiec (08.06), Stralsund - 9 czerwiec (09.06).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(14,14,13,14,14 [1],13) 69 [82]
2Hans Jurgen FritzGustrow(12,14,12,11,14 [2],13) 65 [76]
3Wilfried SchneiderMeissen(14,13,11,11,9,13) 62 [71]
4Jochen DinseMeissen(12,11,13,11,11,7) 58 [65]
5Clemens BeverGustrow(7,12,12,0,11,15) 57 [57]
6Rolf PernerStralsund(11,9,10,14,8,10) 54 [62]
7Peter LiebingMeissen(11,11,11,10,10,9) 53 [62]
8Hartmut ErnstStralsund(9,5,6,7,9,10) 41 [46]
9Herbert MeierNeptun Rostock(6,3,5,8,8,7) 34 [37]
10Gunther LuhrStralsund(4,5,4,6,8,5) 28 [32]
11Martin KlausMeissen(6,4,5,4,1,5) 24 [25]
12Jurgen SchumannMeissen(4,5,5,5,2,4) 23 [25]
13Dieter JenschGustrow(6,7,7,2,-,-) 22 [22]
14Werner MellGustrow(-,-,4,6,6,5) 21 [21]
15Peter MuschkeStralsund(1,4,2,6,3,2) 17 [18]
16Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(1,3,0,3,0,1) 8 [8]
17Wilfried GabischMeissen(-,-,-,0,6,-) 6 [6]NK
18Peter HehlertNeubrandenburg(2,0,-,-,-,-) 2 [2]NK
19Ralph SteppanSenftenberg(-,-,-,1,-,-) 1 [1]NK
20Jurgen KlawitterStralsund(-,-,-,-,-,-) NS
20Klaus ZentnerNeptun Rostock(-,-,-,-,-,-) NS
20Andreas CzernyGustrow(-,-,-,-,-,-) NS
20Burkhard SchwanbeckStralsund(-,-,-,-,-,-) NS

Brieske - 18 maj (18.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,2,3) 14
2Wilfried SchneiderMC Meissen(3,3,3,3,2) 14
3Jochen DinseMC Meissen(3,1,2,3,3) 12
4Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,3,3,2,2) 12
5Peter LiebingMC Meissen(2,3,2,1,3) 11
6Rolf PernerStralsund(1,2,2,3,3) 11
7Hartmut ErnstStralsund(2,2,1,2,2) 9
8Clemens BeverMC Gustrow(u,2,u,3,2) 7
9Martin KlausMC Meissen(3,1,0,2,0) 6
10Dieter JenschMC Gustrow(1,u,3,1,1) 6
11Herbert MeyerNeptun Rostock(2,2,1,1,0) 6
12Gunter LuhrStralsund(0,1,2,0,1) 4
13Jurgen SchumannMC Meissen(ns,1,1,1,1) 4
14Peter HehlertMC Neubrandenburg(1,0,w,0,1) 2
15Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(0,0,1,0,0) 1
16Peter MuschkeStralsund(u,0,0,0,0) 1

Meissen - 19 maj (19.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,3,3,3,3) 14
2Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,2,3,3) 14
3Wilfried SchneiderMC Meissen(3,2,3,2,3) 13
4Clemens BeverMC Gustrow(3,1,3,3,2) 12
5Jochen DinseMC Meissen(3,2,1,3,2) 11
6Peter LiebingMC Meissen(2,3,2,2,2) 11
7Rolf PernerStralsund(2,2,1,1,3) 9
8Dieter JenschMC Gustrow(2,0,2,1,2) 7
9Hartmut ErnstStralsund(0,2,2,0,1) 5
10Jurgen SchumannMC Meissen(1,1,1,2,0) 5
11Gunter LuhrStralsund(1,0,1,2,1) 5
12Peter MuschkeStralsund(0,1,3,0,0) 4
13Martin KlausMC Meissen(1,1,0,1,1) 4
14Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(0,3,0,0,0) 3
15Herbert MeyerNeptun Rostock(1,0,0,1,1) 3
16Peter HehlertMC Neubrandenburg(0,u,0,0,0) 0

Gustrow - 25 maj (25.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,2,3) 13
2Jochen DinseMC Meissen(2,3,3,3,2) 13
3Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,u,3) 12
4Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,u,3,3) 12
5Wilfried SchneiderMC Meissen(2,3,2,3,1) 11
6Peter LiebingMC Meissen(3,2,1,2,3) 11
7Rolf PernerStralsund(2,2,2,2,2) 10
8Dieter JenschMC Gustrow(0,2,3,1,1) 7
9Hartmut ErnstStralsund(2,1,2,1,0) 6
10Jurgen SchumannMC Meissen(1,1,0,3,u) 5
11Martin KlausMC Meissen(u,1,1,1,2) 5
12Herbert MeyerNeptun Rostock(1,0,2,1,1) 5
13Gunter LuhrStralsund(1,u,1,2,0) 4
14Werner MellMC Gustrow(1,1,w,0,2) 4
15Peter MuschkeStralsund(0,0,1,0,1) 2
16Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(0,0,0,0,0) 0

Rostock - 26 maj (26.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rolf PernerStralsund(3,3,2,3,3) 14
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
3Hans Jurgen FritzMC Gustrow(u,2,3,3,3) 11
4Wilfried SchneiderMC Meissen(2,3,u,3,3) 11
5Jochen DinseMC Meissen(2,2,3,2,2) 11
6Peter LiebingMC Meissen(3,1,3,2,1) 10
7Herbert MeyerNeptun Rostock(1,3,2,2,0) 8
8Hartmut ErnstStralsund(1,2,1,1,2) 7
9Werner MellMC Gustrow(0,0,1,2,3) 6
10Gunter LuhrStralsund(2,1,2,0,1) 6
11Peter MuschkeStralsund(1,1,1,1,2) 6
12Jurgen SchumannMC Meissen(u,2,2,0,1) 5
13Martin KlausMC Meissen(3,0,0,1,w) 4
14Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(0,1,1,u,1) 3
15Dieter JenschMC Gustrow(2,u) 2
16Clemens BeverMC Gustrow(u) 0
17Ralph SteppanMC Senftenberg(1) 1R
18Andreas CzernyMC Gustrow(0) 0R
18Wilfried GabischMC Meissen(0) 0R
18Klaus ZentnerNeptun Rostock(0) 0R
18Jurgen KlawitterStralsund(0) 0R
18Burkhard SchwanbeckStralsund(0) 0R

Neubrandenburg - 8 czerwiec (08.06).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14
2Hans Jurgen FritzMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
3Clemens BeverMC Gustrow(3,1,2,2,3) 11
4Jochen DinseMC Meissen(2,1,2,3,3) 11
5Peter LiebingMC Meissen(3,0,3,1,3) 10
6Wilfried SchneiderMC Meissen(2,3,3,w,1) 9
7Hartmut ErnstStralsund(1,3,1,2,2) 9
8Gunter LuhrStralsund(1,3,0,3,1) 8
9Rolf PernerStralsund(2,0,2,2,2) 8
10Herbert MeyerNeptun Rostock(1,2,1,2,2) 8
11Werner MellMC Gustrow(0,2,2,1,1) 6
12Wilfried GabischMC Meissen(2,1,1,1,1) 6
13Peter MuschkeStralsund(0,2,0,1,0) 3
14Jurgen SchumannMC Meissen(0,1,1,0,0) 2
15Martin KlausMC Meissen(1,0,0,0,0) 1
16Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(0,0,0,0,0) 0
17Klaus Peter WernerMC Neubrandenburg(ns) ns
17Jurgen KlawitterStralsund- nsR

Strlasund - 9 czerwiec (09.06).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,3,2,3,3) 13
3Wilfried SchneiderMC Meissen(3,2,3,3,2) 13
4Hans Jurgen FritzMC Gustrow(2,3,3,2,3) 13
5Hartmut ErnstStralsund(3,1,2,3,1) 10
6Rolf PernerStralsund(3,2,1,2,2) 10
7Peter LiebingMC Meissen(2,1,2,1,3) 9
8Jochen DinseMC Meissen(2,2,1,2,w) 7
9Herbert MeyerNeptun Rostock(1,1,2,1,2) 7
10Gunter LuhrStralsund(1,w,3,w,1) 5
11Werner MellMC Gustrow(1,0,1,2,1) 5
12Martin KlausMC Meissen(1,0,1,1,2) 5
13Jurgen SchumannMC Meissen(0,3,0,0,1) 4
14Peter MuschkeStralsund(0,2,0,0,0) 2
15Wolfgang BockwoldtNeptun Rostock(w,1,0,0,0) 1
16Jurgen KlawitterStralsund(0,1,0) 1R
17Burkhard SchwanbeckStralsund(0,0) 0R
18Dieter JenschMC Gustrow(ns) ms


1975

5 rund: Neubrandenburg - 10 maj (10.05), Stralsund - 11 maj (11.05), Meissen - 25 maj (25.05), Gustrow - 7 czerwiec (7.06), Rostock - 8 czerwiec (8.06).

Uwaga ! Zaliczono cztery najlepsze rundy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverGustrow(13 [1],15 [1],13 [3],12,15 [1]) 56 [68]
2Dieter TetzlaffGustrow(15 [1],12 [3],15 [1],9,13 [2]) 55 [64]
3Rolf PernerStralsund(11 [4],13 [2],10,15 [1],12) 51 [61]
4Peter LiebingMeissen(14 [2],9,14 [2],5,7) 44 [49]
5Jochen DinseMeissen(10 [5],10 [5],10,10,12) 42 [52]
6Dieter JenschGustrow(9,10 [4],8,12,-) 39 [39]
7Hartmut ErnstStralsund(7,6,9,12,9) 37 [43]
8Jurgen SchumannMeissen(7,10 [6],10,5,9) 36 [41]
9Werner MellGustrow(6,6,8,11 [5],9) 34 [40]
10Gunther LuhrStralsund(6,9,5,6,8) 29 [34]
11Herbert MeierRostock(10 [6],6,5,6,5) 27 [32]
12Manfred KreienbringNeubrandenburg(5,4,3,4,5) 18 [21]
13Jurgen KlawitterMeissen(1,5,4,3,2) 14{15]
14Ralf SteppanSenftenberg(2,2,4,5,1) 13 [14]
15Ingo MuschkeStralsund(-,-,0,2,6) 8 [8]
16Klaus Peter WernerNeubrandenburg(0,-,-,3,3) 6 [6]
17Joachim MellGustrow(-,-,-,-,4) 4 [4]
18Wolfgang HopfNeubrandenburg(3,-,-,-,-) 3 [3]NK
18Udo WaitschiesStralsund(-,3,-,-,-) 3 [3]NK
20Norbert LiebertMeissen(-,-,2,-,-) 2 [2]NK
21Dirk DrewsNeubrandenburg(0,-,-,-,-) 0 [0]NK
21Gunther DreierNeubrandenburg(0,-,-,-,-) 0 [0]Nk
23Wilfiried SchneiderMeissen(ns) NS
23Norbert GummerMeissen(ns) NS

Neubrandenburg - 10 maj (10.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Peter LiebingMC Meissen(3,3,3,2,3) 14
3Clemens BeverMC Gustrow(3,2,3,3,2) 13
4Rolf PernerStralsund(2,2,3,1,3) 11
5Jochen DinseMC Meissen(1,3,2,3,1) 10
6Herbert MeyerNeptun Rostock(3,1,2,2,2) 10
7Dieter JenschMC Gustrow(u,2,1,3,3) 9
8Hartmut ErnstStralsund(2,1,2,0,2) 7
9Jurgen SchumannMC Meissen(1,0,2,2,2) 7
10Werner MellMC Gustrow(2,3,0,1,ns) 6
11Gunter LuhrStralsund(2,0,1,2,1) 6
12Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(1,1,1,1,1) 5
13Ralph SteppanMC Senftenberg(0,1,1,0,0) 2
14Jurgen KlawitterStralsund(0,0,0,0,1) 1
15Klaus Peter WernerMC Neubrandenburg(w,ns,ns,ns,ns) 0
16Dirk DrewsMC Neubrandenburg(u,u,w,ns,ns) 0
17Wolfgang HopfMC Neubrandenburg(2,0,1,0) 3R
18Gunter DreierMC Neubrandenburg(0,0) 0R

Strlasund - 11 maj (11.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Rolf PernerStralsund(2,3,3,3,2) 13
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,u,3,3,3) 12
4Jochen DinseMC Meissen(2,3,2,w,3) 10
5Jurgen SchumannMC Meissen(1,2,2,3,2) 10
6Dieter JenschMC Gustrow(2,3,1,2,2) 10
7Gunter LuhrStralsund(3,2,3,1,0) 9
8Peter LiebingMC Meissen(1,2,2,1,3) 9
9Hartmut ErnstStralsund(3,w,w,2,1) 6
10Herbert MeyerNeptun Rostock(2,2,0,0,2) 6
11Werner MellMC Gustrow(1,1,1,2,1) 6
12Jurgen KlawitterStralsund(1,1,1,1,1) 5
13Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(0,1,0,2,1) 4
14Udo WaitschiesStralsund(0,0,2,1,0) 3
15Ralph SteppanMC Senftenberg(0,1,1,0,0) 2

Meissen - 25 maj (25.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Peter LiebingMC Meissen(3,3,3,3,2) 14
3Clemens BeverMC Gustrow(3,2,3,2,3) 13
4Jochen DinseMC Meissen(1,2,3,1,3) 10
5Rolf PernerStralsund(2,1,2,3,2) 10
6Jurgen SchumannMC Meissen(2,2,2,2,2) 10
7Hartmut ErnstStralsund(3,0,2,3,1) 9
8Werner MellMC Gustrow(1,3,2,1,1) 8
9Dieter JenschMC Gustrow(2,1,1,2,2) 8
10Herbert MeyerNeptun Rostock(2,0,u,u,3) 5
11Gunter LuhrStralsund(1,3,1,0,0) 5
12Jurgen KlawitterStralsund(1,1,0,2,0) 4
13Ralph SteppanMC Senftenberg(0,1,1,1,1) 4
14Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(0,2,1,0,0) 3
15Norbert LiebertMC Meissen(0,0,0,1,1) 2
16Peter MuschkeStralsund(0,0,0,0,0) 0

Gustrow - 7 czerwiec (07.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rolf PernerStralsund(3,3,3,3,3) 15
2Clemens BeverMC Gustrow(3,3,2,3,1) 12
3Hartmut ErnstStralsund(3,2,2,2,3) 12
4Dieter JenschMC Gustrow(2,2,3,3,2) 12
5Werner MellMC Gustrow(1,2,2,3,3) 11
6Jochen DinseMC Meissen(2,1,3,2,2) 10
7Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,w/u,u) 9
8Herbert MeyerNeptun Rostock(0,0,2,2,2) 6
9Gunter LuhrStralsund(2,2,1,1,0) 6
10Peter LiebingMC Meissen(w,1,0,1,3) 5
11Jurgen SchumannMC Meissen(2,w,1,1,1) 5
12Ralph SteppanMC Senftenberg(1,3,u,1,u) 5
13Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(0,1,1,w,2) 4
14Jurgen KlawitterStralsund(w,0,0,2,1) 3
15Klaus Peter WernerMC Neubrandenburg(1,0,1,w,1) 3
16Peter MuschkeStralsund(1,1,0,0,0) 2

Rostock - 8 czerwiec (08.06).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,2,3,3,3) 13
3Jochen DinseMC Meissen(3,3,1,3,2) 12
4Rolf PernerStralsund(3,1,3,2,3) 12
5Hartmut ErnstStralsund(w,0,3,3,3) 9
6Werner MellMC Gustrow(1,3,2,1,2) 9
7Jurgen SchumannMC Meissen(2,1,2,2,2) 9
8Gunter LuhrStralsund(3,2,2,0,1) 8
9Peter LiebingMC Meissen(w,3,1,2,1) 7
10Peter MuschkeStralsund(2,2,0,0,2) 6
11Herbert MeyerNeptun Rostock(0,0,2,2,1) 5
12Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(1,2,1,1,u) 5
13Joachim MellMC Gustrow(2,0,0,1,1) 4
14Klaus Peter WernerMC Neubrandenburg(1,1,0,1,0) 3
15Jurgen KlawitterStralsund(0,1,1,0,0) 2
16Ralph SteppanMC Senftenberg(1,w,0,0,u) 1


1976

5 rund: Gustrow - 15 maj (15.05), Neubrandenburg - 16 maj (16.05), Stralsund - 29 maj (29.05), Rostock - 30 maj (30.05), Meissen - 4 lipiec (04.07).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(15 [1],14 [1],13 [2],12 [3],14 [2]) 56 [68]
2Clemens BeverGustrow(14 [2],14 [2],11,14 [2],12) 54 [65]
3Jochen DinseMeissen(11,10 [5],14 [1],14 [1],14 [1]) 53 [63]
4Werner MellGustrow(13 [3],11 [4],13 [3],9 [5],10) 47 [56]
5Jurgen SchumannMeissen(11,12 [3],11,9 [7],8) 43 [51]
6Hartmut ErnstStralsund(6,8,13 [4],10 [4],9) 40 [46]
7Wilfried SchneiderMeissen(8,8,8,9 [8],14 [3]) 39 [47]
8Peter LiebingMeissen(9,8,9,7,11) 37 [44]
9Joachim MellGustrow(7,4,6,9 [6],4) 26 [30]
10Mandfred KreienbringNeubrandenburg(5,9 [6],2,8,4) 26 [28]
11Gunther LuhrStralsund(6,5,-,3,7) 22 [25]
12Peter MuschkeStralsund(2,7,5,4,2) 18 [20]
13Norbert LiebertMeissen(0,1,6,4,4) 15 [15]
14Jurgen RaschkeMeissen(1,2,5,2,2) 11 [12]
15Klaus ZentnerRostock(6,4,-,-,-) 10 [10]
16Dietmar JenschGustrow(6,3,-,-,-) 9 [9]
17Gunther FirnissRostock(-,-,-,3,-) 3NK
18Udo WaitschiesStralsund(-,-,1,-,-) 1NK
18Herbert MeierRostock(-,-,-,1,-) 1NK
20Harald StreckerStralsund(-,-,0,-,-) 0NK

Gustrow - 15 maj (15.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Clemens BeverMC Gustrow(3,3,2,3,3) 14
3Werner MellMC Gustrow(2,3,3,3,2) 13
4Jochen DinseMC Meissen(3,3,1,1,3) 11
5Jurgen SchumannMC Meissen(3,2,3,2,1) 11
6Peter LiebingMC Meissen(1,2,3,3,u) 9
7Wilfried SchneiderMC Meissen(2,2,2,1,1) 8
8Joachim MellMC Gustrow(0,2,2,1,2) 7
9Gunter LuhrStralsund(1,0,0,2,3) 6
10Dieter JenschMC Gustrow(2,0,2,2,u) 6
11Hartmut ErnstStralsund(2,1,0,1,2) 6
12Klaus ZentnerNeptun Rostock(1,1,1,2,1) 6
13Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(1,1,1,u,2) 5
14Peter MuschkeStralsund(0,1,1,0,0) 2
15Jurgen RaschkeMC Meissen(0,u,0,0,1) 1
16Norbert LiebertMC Meissen(0,w,ns,ns,ns) 0
17Herbert RuckelMC Gustrow(0) 0R

Neubrandenburg - 16 maj (16.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
2Clemens BeverMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14
3Jurgen SchumannMC Meissen(2,2,2,3,3) 12
4Werner MellMC Gustrow(3,3,2,w,3) 11
5Jochen DinseMC Meissen(3,0,3,1,3) 10
6Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(2,3,2,2,u) 9
7Hartmut ErnstStralsund(w,2,1,3,2) 8
8Peter LiebingMC Meissen(0,3,1,2,2) 8
9Wilfried SchneiderMC Meissen(1,1,2,2,2) 8
10Peter MuschkeStralsund(1,0,3,2,1) 7
11Joachim MellMC Gustrow(1,1,1,1,1) 5
12Gunter LuhrStralsund(0,2,1,1,0) 4
13Klaus ZentnerNeptun Rostock(2,u,0,1,1) 4
14Dieter JenschMC Gustrow(2,1,0,0,0) 3
15Jurgen RaschkeMC Meissen(1,1,0,0,0) 2
16Norbert LiebertMC Meissen(u,0,0,0,1) 1
17Gunter DreierMC Neubrandenburg(ns) nsR
17Wolfgang HopfMC Neubrandenburg(ns) nsR

Strlasund - 29 maj (29.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,2,3,3) 14
1Jochen DinseMC Meissen(3,3,3,2,3) 14
2Clemens BeverMC Gustrow(2,3,3,3,3) 14
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,1) 13
3Werner MellMC Gustrow(2,3,3,2,3) 13
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(w/u,3,3,3,3) 12
4Hartmut ErnstStralsund(2,3,3,3,2) 13
4Hartmut ErnstStralsund(3,1,2,3,1) 10
5Clemens BeverMC Gustrow(2,2,3,1,3) 11
5Wilfried SchneiderMC Meissen(3,2,3,1,0) 9
6Werner MellMC Gustrow(2,3,2,u,2) 9
6Jurgen SchumannMC Meissen(3,2,2,2,2) 11
7Joachim MellMC Gustrow(2,2,1,3,1) 9
7Peter LiebingMC Meissen(1,2,2,3,1) 9
8Wilfried SchneiderMC Meissen(0,2,2,1,3) 8
8Jurgen SchumannMC Meissen(1,2,2,2,2) 9
9Norbert LiebertMC Meissen(3,0,1,2,0) 6
9Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(1,2,1,2,2) 8
10Peter LiebingMC Meissen(3,1,2,w,1) 7
10Gunter LuhrStralsund(2,1,0,2,0) 5
11Peter MuschkeStralsund(1,1,1,w,2) 5
11Peter MuschkeStralsund(0,0,0,1,3) 4
12Norbert LiebertMC Meissen(1,0,1,2,0) 4
12Jurgen RaschkeMC Meissen(1,0,1,1,2) 5
13Joachim MellMC Gustrow(1,1,0,1,1) 4
13Gunter LuhrStralsund(2,1,0,0,0) 3
14Jurgen RaschkeMC Meissen(0,0,0,1,1) 2
14Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(0,0,1,0,1) 2
15Gunter FirnissNeptun Rostock(0,1,2) 3R
15Udo WaitschiesStralsund(0,1,0) 1
16Herbert MeyerNeptun Rostock(1,0) 1R
16Harald StreckerStralsund(0,0,0) 0
17Klaus ZentnerNeptun Rostock(ns) ns
17Hartmut ErnstStralsund(ns) ns

Meissen - 4 lipiec (04.07).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jochen DinseMC Meissen(3,2,3,3,3) 14
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
3Wilfried SchneiderMC Meissen(2,3,3,3,3) 14
4Clemens BeverMC Gustrow(3,3,2,2,2) 12
5Peter LiebingMC Meissen(2,3,2,1,3) 11
6Werner MellMC Gustrow(2,2,1,2,3) 10
7Hartmut ErnstStralsund(3,2,0,3,1) 9
8Jurgen SchumannMC Meissen(2,1,1,2,2) 8
9Gunter LuhrStralsund(1,2,2,1,1) 7
10Joachim MellMC Gustrow(0,1,3,1,0) 5
11Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(1,0,0,2,1) 4
12Norbert LiebertMC Meissen(1,1,1,0,1) 4
13Peter MuschkeStralsund(0,w,0,0,2) 2
14Jurgen RaschkeMC Meissen(0,1,1,0,0) 2
15Norbert GummerMC Meissen(u) 0
16Olaf HeyMC Meissen(2) 2
17Mathias ScholzMC Meissen(1) 1
17Jurgen WolfMC Meissen(1,0,u) 1


1977

5 rund: Neubrandenburg - 6 maj (06.05), Meissen - 8 maj (08.05), Gustrow - 21 maj (21.05), Stralsund - 22 maj (22.05), Rostock - 26 czerwiec (26.06).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hartmut ErnstStralsund(15 [1],11 [4],15 [1],15 [1],12 [3]) 57 [68]
2Clemens BeverGustrow(14 [2],14 [1],12 [3],14 [2],14 [1]) 53 [64]
3Dieter TetzlaffGustrow(6,11 [5],13 [2],14 [2],14 [1]) 52 [58]
4Werner MellGustrow(10 [4],12 [3],12 [4],12 [4],9) 46 [55]
5Peter LiebingMeissen(10 [5],13 [2],7,10 [5],10) 43 [50]
6Mandfred KreienbringNeubrandenburg(11 [3],9,12 [5],6,11) 43 [49]
7Wilfried SchneiderMeissen(7,11 [6],7,10 [6],14 [2]) 42 [49]
8Joachim MellGustrow(8 [6],7,10 [6],5,6) 31 [36]
9Jurgen SchumannMeissen(-,3,4,9,9) 25 [25]
10Jurgen RaschkeMeissen(6,7,6,5,5) 24 [29]
11Gunther FirnissRostock(6,4,7,4,3) 21 [24]
12Gunther LuhrStralsund(5,4,4,6,5) 20 [24]
13Gunther DreierNeubrandenburg(7,3,4,5,-) 19 [19]
14Norbert LiebertMeissen(5,4,4,1,5) 18 [19]
15Norbert GummerMeissen(3,5,0,-,4) 12 [12]
16Peter MuschkeStralsund(5,0,1,4,0) 10 [10]
17Dietmar LieschkeLubbenau(2,-,-,-,-) 2NK
17Andreas CzernyGustrow(-,-,2,-,-) 2NK
17Herbert MeierRostock(-,-,-,-,2) 2NK
20Harald StreckerStralsund(-,-,-,1,-) 1NK
21Peter KapuschinskiNeubrandenburg(0,-,-,-,-) 0NK
21Udo KammannNeubrandenburg(0,-,-,-,-) 0NK
21Udo KottkeStralsund(-,-,-,0,-) 0NK
21Manfred RescherRostock(-,-,-,-,0) 0NK
21Thomas Frobel-(-,-,0,-,-) 0NK

Neubrandenburg - 6 maj (06.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hartmut ErnstStralsund(3,3,3,3,3) 15
2Clemens BeverMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14
3Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(2,2,1,3,3) 11
4Peter LiebingMC Meissen(3,1,3,3) 10
5Werner MellMC Gustrow(2,2,2,2,2) 10
6Joachim MellMC Gustrow(1,3,3,w,1) 8
7Wilfried SchneiderMC Meissen(0,1,1,2,3) 7
8Gunter DreierMC Neubrandenburg(2,1,1,1,2) 7
9Jurgen RaschkeMC Meissen(1,2,1,1,2) 7
10Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,u,2,u,1) 6
11Gunter FirnissNeptun Rostock(1,3,0,1,1) 6
12Norbert LiebertMC Meissen(w,3,0,0,2) 5
13Peter MuschkeStralsund(1,0,2,2,0) 5
14Gunter LuhrStralsund(2,0,0,1,1) 4
15Norbert GummerMC Meissen(w,1,2,0,0) 3
16Dietmar LieschkeLubbenau(0,2) 2R
17Udo KammannMC Neubrandenburg(0,0) 0R
17Peter KapuschinskiMC Neubrandenburg(0) 0R
19Jurgen SchumannMC Meissen(ns) ns

Meissen - 8 maj (08.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,2,3,3) 14
2Peter LiebingMC Meissen(3,3,3,3,1) 13
3Werner MellMC Gustrow(1,3,3,2,3) 12
4Hartmut ErnstStralsund(1,1,3,3,3) 11
5Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,1,2) 11
6Wilfried SchneiderMC Meissen(2,2,2,3,2) 11
7Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(3,0,2,2,2) 9
8Jurgen RaschkeMC Meissen(2,3,1,2,0) 8
9Joachim MellMC Gustrow(0,1,2,1,3) 7
10Gunter LuhrStralsund(0,1,1,1,2) 5
11Norbert GummerMC Meissen(2,1,0,1,1) 5
12Norbert LiebertMC Meissen(1,2,1,0,0) 4
13Gunter FirnissNeptun Rostock(1,0,0,2,1) 4
14Jurgen SchumannMC Meissen(2,0,0,0,1) 3
15Gunter DreierMC Neubrandenburg(0,2,1,0,0) 3
16Peter MuschkeStralsund(0,0,0,0,0) 0

Gustrow - 21 maj (21.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hartmut ErnstStralsund(3,3,3,3,3) 15
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,2,3,2) 13
3Clemens BeverMC Gustrow(1,2,3,3,3) 12
4Werner MellMC Gustrow(2,1,3,3,3) 12
5Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(3,2,2,2,3) 12
6Joachim MellMC Gustrow(2,3,2,2,1) 10
7Peter LiebingMC Meissen(3,3,1,u,0) 7
8Wilfried SchneiderMC Meissen(2,w,3,2,u) 7
9Gunter FirnissNeptun Rostock(1,2,2,1,1) 7
10Jurgen RaschkeMC Meissen(1,1,0,1,2) 5
11Jurgen SchumannMC Meissen(0,2,0,1,2) 5
12Gunter LuhrStralsund(1,0,1,2,u) 4
13Norbert LiebertMC Meissen(2,1,1,u,u) 4
14Gunter DreierMC Neubrandenburg(0,1,1,1,1) 4
15Peter MuschkeStralsund(0,0,0,0,1) 1
16Norbert GummerMC Meissen(0) 0
17Andreas CzernyMC Gustrow(0,0,2) 2R
18Thomas FrobelMC Gustrow(0,0) 0R

Strlasund - 22 maj (22.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hartmut ErnstStralsund(3,3,3,3,3) 15
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14
3Clemens BeverMC Gustrow(2,3,2,3,3) 13
4Werner MellMC Gustrow(2,3,3,2,2) 12
5Wilfried SchneiderMC Meissen(3,2,1,1,3) 10
6Peter LiebingMC Meissen(2,1,3,3,1) 10
7Jurgen SchumannMC Meissen(1,3,2,1,2) 9
8Gunter LuhrStralsund(2,0,2,2,0) 6
9Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(1,1,1,2,1) 6
10Joachim MellMC Gustrow(3,0,2,w,0) 5
11Jurgen RaschkeMC Meissen(0,2,1,0,2) 5
12Gunter DreierMC Neubrandenburg(0,2,0,2,1) 5
13Peter MuschkeStralsund(0,0,1,1,2) 4
14Gunter FirnissNeptun Rostock(1,1,0,1,1) 4
15Norbert LiebertMC Meissen(1,u) 1
16Norbert GummerMC Meissen(ns) ns
17Harald StreckerStralsund(0,1,0) 1R
18Udo KottkeStralsund(0,0,) 0R

Rostock - 26 czerwiec (26.06).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
2Wilfried SchneiderMC Meissen(3,2,3,3,3) 14
3Hartmut ErnstStralsund(3,3,3,u,3) 12
4Clemens BeverMC Gustrow(3,2,3,2,1) 11
5Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(2,3,1,2,3) 11
6Peter LiebingMC Meissen(2,3,2,3,0) 10
7Jurgen SchumannMC Meissen(1,2,2,1,3) 9
8Werner MellMC Gustrow(2,1,2,2,2) 9
9Joachim MellMC Gustrow(1,0,1,3,1) 6
10Gunter LuhrStralsund(2,0,0,1,2) 5
11Norbert LiebertMC Meissen(0,2,2,1,0) 5
12Jurgen RaschkeMC Meissen(1,1,0,1,2) 5
13Norbert GummerMC Meissen(0,0,1,2,1) 4
14Gunter FirnissNeptun Rostock(w,1,1,0,1) 3
15Peter MuschkeStralsund(0,0,0,0,u) 0
16Gunter DreierMC Neubrandenburg(4) 0
17Herbert MeyerNeptun Rostock(1,1,w) 2R
18Manfred RescherNeptun Rostock(0,0) 0R


1978

5 rund: Neubrandenburg - 6 maj (06.05), Rostock - 20 maj (20.05), Stralsund - 21 maj (21.05), Gustrow - 26 maj (26.05), Meissen - 28 maj (28.05).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(13 [2],11 [5],15 [1],9,13) 52 [61]
2Werner MellGustrow(8,13 [1],13,12,14) 52 [60]
3Joachim MellGustrow(11,10,11,14 [1],10) 46 [56]
4Peter LiebingMeissen(7 [9],8,8,11,15 [1]) 42 [49]
5Diethelm TriemerLubbenau(9 [6],9,11,11,10) 41 [50]
6Wilfried SchneiderMeissen(11,9,9,9,6) 38 [44]
7Hartmut ErnstStralsund(5,10,10,9,7) 36 [41]
8Jurgen SchumannMeissen(8,8,9,9,7) 34 [41]
9Dietmar LieschkeLubbenau(5,8,11,6,9) 34 [39]
10Gunther DreierNeubrandenburg(10 [5],10,6,6,7) 33 [39]
11Gunther LuhrStralsund(5,8,6,10,6) 30 [35]
12Clemens BeverGustrow(15 [1],6,-,-,-) 21 [21]
13Jurgen RaschkeMeissen(2,2,3,6,7) 18 [20]
14Andreas CzernyGustrow(5,4,1,2,5) 16 [17]
15Udo KottkeStralsund(3,2,4,3,2) 12 [14]
16Manfred KreienbringNeubrandenburg(3,2,3,3,2) 11 [13]
17Olaf HeyMeissen(0,-,-,-,-) 0NK

Neubrandenburg - 6 maj (06.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,2,3,3,3) 13
3Wilfried SchneiderMC Meissen(3,1,3,2,2) 11
4Joachim MellMC Gustrow(2,3,1,2,3) 11
5Gunter DreierMC Neubrandenburg(0,3,2,3,2) 10
6Diethelm TriemerLubbenau(2,2,0,3,2) 9
7Jurgen SchumannMC Meissen(2,2,1,2,1) 8
8Werner MellMC Gustrow(3,3,1,1,w) 8
9Peter LiebingMC Meissen(3,1,2,1,w) 7
10Hartmut ErnstStralsund(0,0,2,0,3) 5
11Dietmar LieschkeLubbenau(0,1,3,0,1) 5
12Gunter LuhrStralsund(1,2,0,2,0) 5
13Andreas CzernyMC Gustrow(1,1,2,1,0) 5
14Udo KottkeStralsund(1,0,0,1,1) 3
15Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(1,0,1,u,1) 3
16Jurgen RaschkeMC Meissen(0,0,0,0,2) 2
17Olaf HeyMC Meissen(0) 0R

Rostock - 20 maj (20.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Werner MellMC Gustrow(3,3,1,3,3) 13
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(u,3,3,2,3) 11
3Joachim MellMC Gustrow(3,2,2,3,0) 10
4Hartmut ErnstStralsund(3,3,2,2,0) 10
5Gunter DreierMC Neubrandenburg(1,2,2,3,2) 10
6Diethelm TriemerLubbenau(2,3,0,2,2) 9
7Wilfried SchneiderMC Meissen(1,2,3,1,2) 9
8Dietmar LieschkeLubbenau(2,1,0,2,3) 8
9Peter LiebingMC Meissen(2,2,3,0,1) 8
10Jurgen SchumannMC Meissen(1,1,1,3,2) 8
11Gunter LuhrStralsund(2,1,1,1,3) 8
12Clemens BeverMC Gustrow(3,ns,3,w,u) 6
13Andreas CzernyMC Gustrow(1,0,2,0,1) 4
14Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(0,0,1,1,w) 2
15Jurgen RaschkeMC Meissen(0,w,0,1,1) 2
16Udo KottkeStralsund(0,1,0,0,1) 2

Strlasund - 21 maj (21.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Werner MellMC Gustrow(2,3,3,3,2) 13
3Joachim MellMC Gustrow(3,1,1,3,3) 11
4Dietmar LieschkeLubbenau(3,2,2,1,3) 11
5Diethelm TriemerLubbenau(2,2,2,3,2) 11
6Hartmut ErnstStralsund(3,3,3,w,1) 10
7Jurgen SchumannMC Meissen(1,3,2,2,1) 9
8Wilfried SchneiderMC Meissen(1,2,1,2,3) 9
9Peter LiebingMC Meissen(2,1,1,2,2) 8
10Gunter LuhrStralsund(0,1,3,2,0) 6
11Gunter DreierMC Neubrandenburg(2,2,2,0,0) 6
12Jurgen RaschkeMC Meissen(0,1,1,1,2) 5
13Udo KottkeStralsund(1,0,0,1,1) 3
14Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(1,0,w,1,0) 2
15Andreas CzernyMC Gustrow(0,0,0,0,1) 1
16Clemens BeverMC Gustrow(ns) ns

Gustrow - 26 maj (26.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim MellMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
2Werner MellMC Gustrow(3,3,3,3,0) 12
3Peter LiebingMC Meissen(1,3,2,2,3) 11
4Diethelm TriemerLubbenau(2,2,2,2,3) 11
5Gunter LuhrStralsund(3,2,0,3,2) 10
6Hartmut ErnstStralsund(2,3,1,0,3) 9
7Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,1,3,1,2) 9
8Wilfried SchneiderMC Meissen(1,2,1,2,3) 9
9Jurgen SchumannMC Meissen(2,1,3,2,1) 9
10Dietmar LieschkeLubbenau(0,2,u,3,1) 6
10Jurgen RaschkeMC Meissen(3,w,1,1,1) 6
12Gunter DreierMC Neubrandenburg(1,0,2,1,2) 6
13Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(w,0,2,1,0) 3
14Udo KottkeStralsund(0,1,1,0,1) 3
15Andreas CzernyMC Gustrow(1,1,0,0,w) 2
16Clemens BeverMC Gustrow(ns) ns

Meissen - 28 maj (28.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LiebingMC Meissen(3,3,3,3,3) 15
2Werner MellMC Gustrow(3,3,2,3,3) 14
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,3,3,3,2) 13
4Joachim MellMC Gustrow(3,3,2,2,0) 10
5Diethelm TriemerLubbenau(2,1,2,3,2) 10
6Dietmar LieschkeLubbenau(3,2,0,1,3) 9
7Hartmut ErnstStralsund(1,0,3,2,1) 7
8Gunter DreierMC Neubrandenburg(1,2,1,w,3) 7
9Jurgen RaschkeMC Meissen(1,1,3,0,2) 7
10Jurgen SchumannMC Meissen(1,1,2,2,1) 7
11Gunter LuhrStralsund(2,2,0,2,u) 6
12Wilfried SchneiderMC Meissen(2,1,1,1,1) 6
13Andreas CzernyMC Gustrow(0,2,1,0,2) 5
14Manfred KreienbringMC Neubrandenburg(0,0,0,1,1) 2
15Udo KottkeStralsund(0,0,1,1,0) 2
16Clemens BeverMC Gustrow(ns) ns


1979

6 rund: Leipzig - 4 maj (04.05), Meissen - 6 maj (06.05), Neubrandenburg - 12 maj (12.05), Stralsund - 13 maj (13.05), Gustrow - 19 maj (19.05), Rostock - 20 maj (20.05).

Uwaga ! Trzy pierwsze kolejki to pierwsza runda zmagań o tytuł mistrza kraju. Stąd najsłabszy wynik został odrzucony. Pozostałe kolejki to druga runda. Tutaj również nie wliczano najsłabszego wyniku.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(8 [8],8,15 [1],13 [2],14 [2],15 [1]) 52 [73]
2Dietmar LieschkeLubbenau(14 [2],13 [3],11 [3],12 [3],11,13 [2]) 52 [74]
3Clemens BeverGustrow(11 [4],14 [1],12 [2],11 [5],15 [1],11 [3]) 52 [74]
4Werner MellGustrow(15 [1],14 [2],11 [6],12 [4],11,9 [7]) 52 [72]
5Diethelm TriemerLubbenau(12 [3],7,11 [5],14 [1],3,-) 40 [47]
6Wilfried SchneiderMeissen(9 [6],8,8 [7],7,9 [6],11 [4]) 37 [52]
7Jurgen SchumannMeissen(10 [5],7,1,7,10,10 [5]) 37 [45]
8Joachim MellGustrow(0,9,7 [8],9 [6],10,9 [6]) 35 [44]
9Norbert GummerMeissen(8 [9],8,6,8,5,9 [8]) 33 [44]
10Michael GrulichGustrow(9 [7],6,6,5,5,6) 26 [37]
11Herbert MussehlNeubrandenburg(0,3,6,6,2,3) 22 [26]
12Udo KammannNeubrandenburg(-,-,11 [4],2,5,6) 22 [24]
13Olaf HeyMeissen(3,6,6,6,2,3) 21 [26]
14Gunther LuhrStralsund(6,3,-,4,5,7) 21 [25]
15Hartmut ErnstStralsund(6,10,-,0,2,2) 20 [20]
16Jurgen RaschkeMeissen(3,3,4,2,4,4) 15 [20]
17Manfred RescherRostock(-,-,4,0,2,1) 7 [7]
18Manfred HarloffRostock(3,0,-,-,0,-) 3 [3]

Leipzig - 4 maj (04.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Werner MellMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Dietmar LieschkeLubbenau(3,3,3,3,2) 14
3Diethelm TriemerLubbenau(2,2,3,2,3) 12
4Clemens BeverMC Gustrow(2,3,2,1,3) 11
5Jurgen SchumannMC Meissen(3,3,2,2,0) 10
6Wilfried SchneiderMC Meissen(2,2,3,0,2) 9
7Michael GrulichMC Gustrow(3,2,2,1,1) 9
8Norbert GummerMC Meissen(0,1,1,3,3) 8
9Dieter TetzlaffMC Gustrow(1,1,2,2,2) 8
10Gunter LuhrStralsund(1,1,0,3,1) 6
11Hartmut ErnstStralsund(1,2,1,1,1) 6
12Jurgen RaschkeMC Meissen(2,1,1,0,0) 4
13Herbert MussehlMC Neubrandenburg(0,0,1,0,2) 3
14Manfred HarloffNeptun Rostock(0,0,0,2,1) 3
15Olaf HeyMC Meissen(1,0,0,1,0) 2
16Joachim MellMC Gustrow(w/u) 0
17Udo KammannMC Neubrandenburg(ns) nsR
17Manfred RescherNeptun Rostock(ns) nsR

Meissen - 6 maj (06.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,2,3) 14
2Werner MellMC Gustrow(2,3,3,3,3) 14
3Dietmar LieschkeLubbenau(2,2,3,3,3) 13
4Hartmut ErnstStralsund(2,3,3,0,2) 10
5Joachim MellMC Gustrow(3,2,0,3,1) 9
6Wilfried SchneiderMC Meissen(1,3,1,3,w) 8
7Norbert GummerMC Meissen(3,1,2,0,2) 8
8Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,1,2,2,u) 8
9Jurgen SchumannMC Meissen(0,2,w,2,3) 7
10Diethelm TriemerLubbenau(0,2,2,1,2) 7
11Olaf HeyMC Meissen(1,0,2,2,1) 6
12Michael GrulichMC Gustrow(1,1,1,1,2) 6
13Jurgen RaschkeMC Meissen(2,0,1,0,u) 3
14Gunter LuhrStralsund(0,1,1,1,0) 3
15Herbert MussehlMC Neubrandenburg(1,0,0,1,1) 3
16Manfred HarloffNeptun Rostock(0,0,0,0,0) 0
17Udo KammannMC Neubrandenburg(ns) nsR
17Manfred RescherNeptun Rostock(ns) nsR

Neubrandenburg - 12 maj (12.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,w) 12
3Werner MellMC Gustrow(3,3,3,w,2) 11
4Udo KammannMC Neubrandenburg(1,3,1,3,3) 11
5Diethelm TriemerLubbenau(2,2,2,3,2) 11
6Dietmar LieschkeLubbenau(2,2,2,2,3) 11
7Wilfried SchneiderMC Meissen(1,1,2,2,2) 8
8Joachim MellMC Gustrow(0,0,3,1,3) 7
9Michael GrulichMC Gustrow(3,1,0,2,u) 6
10Norbert GummerMC Meissen(2,2,1,1,u) 6
11Olaf HeyMC Meissen(2,1,0,2,1) 6
12Herbert MussehlMC Neubrandenburg(1,2,2,0,1) 6
13Jurgen RaschkeMC Meissen(0,0,1,1,2) 4
15Jurgen SchumannMC Meissen(w,w,1,0,w) 1
15Manfred RescherNeptun Rostock(1,1,0,1,1) 4
16Hartmut ErnstStralsund(ns) ns

Strlasund - 13 maj (13.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerLubbenau(3,3,3,2,3) 14
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,2,3,3) 13
3Dietmar LieschkeLubbenau(3,1,2,3,3) 12
4Werner MellMC Gustrow(2,3,2,3,2) 12
5Clemens BeverMC Gustrow(3,w,3,2,3) 11
6Joachim MellMC Gustrow(1,2,3,3,w) 9
7Norbert GummerMC Meissen(2,3,1,2,0) 8
8Herbert MussehlMC Neubrandenburg(1,3,0,2,1) 7
9Jurgen SchumannMC Meissen(2,w/u,3,1,1) 7
10Wilfried SchneiderMC Meissen(1,2,2,0,2) 7
11Olaf HeyMC Meissen(2,0,1,1,2) 6
12Michael GrulichMC Gustrow(1,2,1,1,w) 5
13Gunter LuhrStralsund(0,1,0,1,2) 4
14Jurgen RaschkeMC Meissen(w,1,0,u,1) 2
15Hartmut ErnstStralsund(0,u) 0
16Udo KammannMC Neubrandenburg(0,1,1) 2R
17Manfred HarloffNeptun Rostock(ns) ns
17Manfred RescherNeptun Rostock(0) 0R

Gustrow - 19 maj (19.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,2,3,3) 14
3Dietmar LieschkeLubbenau(2,1,3,2,3) 11
4Werner MellMC Gustrow(2,3,3,1,2) 11
5Joachim MellMC Gustrow(3,w,3,3,1) 10
6Jurgen SchumannMC Meissen(1,2,1,3,3) 10
7Wilfried SchneiderMC Meissen(1,2,2,2,2) 9
8Herbert MussehlMC Neubrandenburg(2,1,0,1,2) 6
9Norbert GummerMC Meissen(w,3,1,u,1) 5
10Gunter LuhrStralsund(0,2,2,0,1) 5
11Michael GrulichMC Gustrow(1,2,2,u,0) 5
12Jurgen RaschkeMC Meissen(1,1,0,1,1) 4
13Diethelm TriemerLubbenau(3,u) 3
14Hartmut ErnstStralsund(2,0,w,w,0) 2
15Olaf HeyMC Meissen(0,1,1,0,0) 2
16Manfred HarloffNeptun Rostock(0,0,u) 0
17Udo KammannMC Neubrandenburg(1,2,2) 5R
18Manfred RescherNeptun Rostock(2,w) 2R

Rostock - 20 maj (20.05).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Dietmar LieschkeLubbenau(3,3,2,2,3) 13
3Clemens BeverMC Gustrow(3,2,u,3,3) 11
4Wilfried SchneiderMC Meissen(3,w,3,2,3) 11
5Jurgen SchumannMC Meissen(2,3,2,3,0) 10
6Joachim MellMC Gustrow(0,2,3,3,1) 9
7Werner MellMC Gustrow(1,2,3,1,2) 9
8Norbert GummerMC Meissen(1,3,2,1,2) 9
9Gunter LuhrStralsund(2,2,2,0,1) 7
10Michael GrulichMC Gustrow(0,1,1,2,2) 6
11Udo KammannMC Neubrandenburg(2,0,1,2,1) 6
12Jurgen RaschkeMC Meissen(1,1,0,0,2) 4
13Herbert MussehlMC Neubrandenburg(2,1,0,0,1) 4
14Olaf HeyMC Meissen(1,1,0,1,0) 3
15Hartmut ErnstStralsund(w,w,1,1,0) 2
16Manfred RescherNeptun Rostock(0,0,1,0,0) 1


1980

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono podwa najlepsze występy. I runda: Neubrandenburg - 27 kwiecień (27.04), Rostock - 10 maj (10.05), Stralsund - 11 maj (11.05) II runda: Leipzig - 16 maj (16.05), Neubrandenburg - 18 maj (18.05), Gustrow - 30 maj (30.05)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffGustrow(12 [4].14 [2],15 [1],10 [6],12 [5],14 [3]) 55+3 [77]
2Diethelm TriemerLubbenau(15 [1],12 [3],13 [2],10 [4],13 [2],14 [2]) 55+2 [77]
3Dietmar LieschkeLubbenau(13 [3],14 [1],10 [5],14 [1],13 [3],6 [9]) 54 [70]
4Werner MellGustrow(13 [2],12 [4],11 [4],11 [2],13 [1],14 [1]) 52 [74]
5Norbert GummerMeissen(11 [5],7,10 [6],10 [3],13 [4],7 [8]) 44 [58]
6Clemens BeverGustrow(4 [12],7.5 [6],13 [3],7,9,12 [4]) 41,5 [52,5]
7Wilfried SchneiderMeissen(-,10 [5],8,10 [5],11 [6],4 [11]) 39 [43]
8Jurgen SchumannMeissen(10 [6],7,9,10,-,9 [6]) 38 [45]
9Hartmut ErnstStralsund(8 [8],6,7,6,7,11 [5]) 33 [45]
10Jurgen RaschkeMeissen(8 [7],6,8,9,2,4 [12]) 29 [37]
11Gunther LuhrStralsund(6,7,5,4,7,7 [7]) 27 [36]
12Michael GruhlichGustrow(5,7,5,5,6,-) 23 [28]
13Manfred RescherRostock(4,5,1,1,4,3 [13]) 16 [18]R
14Udo KammannNeubrandenburg(0,3,1,2,5,-) 11 [11]
15Bodo MiessnerMeissen(-,-,-,6,1,5) 10 [12]R
16Wolfgang TichterLubbenau(-,-,-,5,1,2) 7 [8]R
17Peter KapuschinskiNeubrandenburg(-,0.5,3,-,3,-) 6,5 [6,5]R
18Ingo MuschkeStralsund(6,-,-,-,-,-) 6 [6]NK
19Harald StreckerStralsund(-,-,-,-,-,3) 3 [3]R
19Bernhard SchimmlerRostock(3,-,-,-,-,-) 3 [3]R
21Olaf HeyMeissen(2,-,-,-,-,-) 2 [2]R
21Christian MandtNeubrandenburg(-,1,1,-,-,-) 2 [2]R
23Bernd SchimdtGustrow(-,-,-,-,-,1 [16]) 1 [1]R
24Joachim MellGustrow(ns) NS

Neubrandenburg - 27 kwiecień (27.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerLubbenau(3,3,3,3,3) 15
2Werner MellMC Gustrow(3,3,1,3,3) 13
3Dietmar LieschkeLubbenau(2,3,2,3,3) 13
4Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,2,2) 12
5Norbert GummerMC Meissen(1,2,3,2,3) 11
6Jurgen SchumannMC Meissen(2,3,2,1,2) 10
7Jurgen RaschkeMC Meissen(3,1,2,1,1) 8
8Hartmut ErnstStralsund(1,2,1,2,2) 8
9Gunter LuhrStralsund(0,0,1,3,2) 6
10Ingo MuschkeStralsund(2,1,0,2,1) 6
11Michael GrulichMC Gustrow(1,0,3,1,u) 5
12Clemens BeverMC Gustrow(u,1,2,1,0) 4
13Manfred RescherNeptun Rostock(0,2,1,0,1) 4
14Manfred SchimmlerNeptun Rostock(2,1,w/u,0,0) 3
15Olaf HeyMC Meissen(1,0,0,0,1) 2
16Udo KammannMC Neubrandenburg(u) 0

Rostock - 10 maj (10.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dietmar LieschkeLubbenau(3,3,2,3,3) 14
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
3Diethelm TriemerLubbenau(w/u,3,3,3,3) 12
4Werner MellMC Gustrow(3,2,3,2,2) 12
5Wilfried SchneiderMC Meissen(3,2,2,2,1) 10
6Clemens BeverMC Gustrow(u,0,5,1,3,3) 7,5
7Jurgen SchumannMC Meissen(2,u,3,1,1) 7
8Norbert GummerMC Meissen(w/u,3,1,2,1) 7
9Michael GrulichMC Gustrow(2,2,1,2,0) 7
10Gunter LuhrStralsund(1,1,2,1,2) 7
11Jurgen RaschkeMC Meissen(0,1,1,1,3) 6
12Hartmut ErnstStralsund(2,2,2,0,0) 6
13Manfred RescherNeptun Rostock(2,1,0,0,2) 5
14Udo KammannMC Neubrandenburg(1,0,0,1,1) 3
15Christian MandtMC Neubrandenburg(1,0,0,0,0) 1
16Peter KapuschinskiMC Neubrandenburg(w/u,0,5,) 0,5

Stralsund - 11 maj (11.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Diethelm TriemerLubbenau(1,3,3,3,3) 13
3Clemens BeverMC Gustrow(3,2,3,3,2) 13
4Werner MellMC Gustrow(3,3,2,2,1) 11
5Dietmar LieschkeLubbenau(2,3,2,3,w) 10
6Norbert GummerMC Meissen(2,1,3,1,3) 10
7Jurgen SchumannMC Meissen(1,2,2,2,2) 9
8Wilfried SchneiderMC Meissen(E,2,1,2,3) 8
9Jurgen RaschkeMC Meissen(3,2,u,2,1) 8
10Hartmut ErnstStralsund(2,1,1,1,2) 7
11Michael GrulichMC Gustrow(1,1,2,1,0) 5
12Gunter LuhrStralsund(2,1,1,0,1) 5
13Peter KapuschinskiMC Neubrandenburg(0,0,0,1,2) 3
14Christian MandtMC Neubrandenburg(1,0,0,0,0) 1
14Manfred RescherNeptun Rostock(0,0,1,0,0) 1
14Udo KammannMC Neubrandenburg(0,0,w/u,0,1) 1
17Harald StreckerStralsund(ns) nsR
17Thomas FrobelLubbenau(ns) nsR

Leipzig - 16 maj (16.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dietmar LieschkeLubbenau(3,3,3,2,3) 14
2Werner MellMC Gustrow(2,2,3,2,2) 11
3Norbert GummerMC Meissen(3,3,1,3,0) 10
4Diethelm TriemerLubbenau(1,3,0,3,3) 10
5Jurgen SchumannMC Meissen(2,2,3,3,0) 10
6Wilfried SchneiderMC Meissen(0,3,2,3,2) 10
7Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,1,2,1,3) 10
8Jurgen RaschkeMC Meissen(1,2,1,2,3) 9
9Clemens BeverMC Gustrow(0,0,3,2,2) 7
10Hartmut ErnstStralsund(3,1,1,0,1) 6
11Bodo MiesnerMC Meissen(2,1,2,1,0) 6
12Wolfgang TichterLubbenau(2,2,0,0,1) 5
13Michael GrulichMC Gustrow(1,0,2,1,1) 5
14Gunter LuhrStralsund(0,1,1,0,2) 4
15Udo KammannMC Neubrandenburg(1,0,0,1,0) 2
16Manfred RescherNeptun Rostock(0,0,0,0,1) 1
17Ingo MuschkeStralsund(ns) nsR

Neubrandenburg - 18 maj (18.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Werner MellMC Gustrow(3,3,3,3,1) 13
2Diethelm TriemerLubbenau(1,3,3,3,3) 13
3Dietmar LieschkeLubbenau(3,2,3,2,3) 13
4Norbert GummerMC Meissen(2,3,2,3,3) 13
5Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,2,2) 12
6Wilfried SchneiderMC Meissen(0,3,2,3,3) 11
7Clemens BeverMC Gustrow(3,1,2,1,2) 9
8Hartmut ErnstStralsund(2,0,2,1,2) 7
9Gunter LuhrStralsund(2,2,1,2,0) 7
10Michael GrulichMC Gustrow(0,1,1,2,2) 6
11Udo KammannMC Neubrandenburg(1,2,0,1,1) 5
12Manfred RescherNeptun Rostock(2,1,0,0,1) 4
13Peter KapuschinskiMC Neubrandenburg(1,0,1,0,1) 3
14Jurgen RaschkeMC Meissen(0,1,u,1,w) 2
15Bodo MiesnerMC Meissen(1,0,0,0,0) 1
16Wolfgang TichterLubbenau(0,0,1,0,0) 1

Güstrow - 30 maj (30.05).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Werner MellMC Gustrow(3,3,3,2,3) 14
2Diethelm TriemerLubbenau(2,3,3,3,3) 14+2
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14+3
4Clemens BeverMC Gustrow(3,1,2,3,3) 12
5Hartmut ErnstStralsund(3,3,1,2,2) 11
6Jurgen SchumannMC Meissen(2,3,1,1,2) 9
7Norbert GummerMC Meissen(1,0,3,3,w) 7
8Gunter LuhrStralsund(2,1,0,2,2) 7
9Dietmar LieschkeLubbenau(2,2,2,u,u) 6
10Bodo MiesnerMC Meissen(1,u,0,2,2) 5
11Jurgen RaschkeMC Meissen(1,2,1,0,u) 4
12Wilfried SchneiderMC Meissen(w,1,2,1,u) 4
13Manfred RescherNeptun Rostock(0,0,2,1,0) 3
14Harald StreckerStralsund(1,2,0,0,w) 3
15Wolfgang TichterLubbenau(0,u,1,0,1) 2
16Bernd SchmidtMC Gustrow(0,0,0,u,1) 1
17Ronald PuschMC Gustrow(ns) nsR
17Rene KukatschMC Gustrow(ns) nsR


1981

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono po dwa najlepsze występy. I runda: Gustrow - 24 kwiecień (24.04), Neubrandenburg - 25 kwiecień (25.04), Rostock - 8 maj (8.05) II runda: Gustrow - 9 maj (9.05), Leipzig - 25 maj (25.05), Meissen - 29 maj (29.05)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(14 [1],15 [1],15 [1],12 [5],14 [1],14 [2]) 58 [84]
2Clemens BeverGustrow(12 [2],13 [2],10 [4],11 [6],13 [3],14 [1]) 52 [73]
3Dieter TetzlaffGustrow(10 [6],12 [3],12 [2],13 [3],10 [6],11 [4]) 48 [68]
4Dietmar LieschkeLubbenau(10 [7],11 [5],11 [3],12 [4],14 [2],7 [7]) 48 [65]
5Norbert GummerMeissen(12 [3],11 [4],10 [5],13 [2],11 [4],11 [5]) 47 [68]
6Werner MellGustrow(12 [5],9,10 [6],10 [7],11 [5],10 [6]) 43 [62]
7Joachim MellGustrow(12 [4],10,8,13 [1],6,6) 41 [55]
8Jurgen SchumannMeissen(8 [8],8,10,6,7,12 [3]) 37 [51]
9Hartmut ErnstStralsund(5 [11],6,7,7 [8],6,6) 26 [37]
10Jurgen RaschkeMeissen(1R,5R,5,6,8,2) 24 [27]R
11Gunther LuhrStralsund(6 [10],6,3,3,4,6) 22 [28]
12Michael GrulichGustrow(7 [9],5,4,6,2,1) 20 [25]
13Ingo MuschkeLubbenau(2 [14],2,6,4,4,6) 18 [24]
14Thomas FrobelLubbenau(4 [12],2,5,0,2,6) 16 [18]
15Bernd SchmidtGustrow(3 [13],2,3,2,6,3) 15 [19]
16Harald StreckerStralsund(1 [15],3,1,1,2,4) 10 [12]
17Mario Ruster-(-,-,-,-,-,2) 2 [2]R
18Olaf HeyMeissen(1 [16],0,-,-,-,-) 1 [1]
19Wilfried SchneiderMeissen(ns) NS

Güstrow - 24 kwiecień (24.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerMC Gustrow(3,2,3,3,3) 14
2Clemens BeverMC Gustrow(1,2,3,3,3) 12
3Norbert GummerMC Meissen(3,1,2,3,3) 12
4Joachim MellMC Gustrow(2,3,3,2,2) 12
5Werner MellMC Gustrow(3,3,2,2,2) 12
6Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,0,2,3,3) 10
7Dietmar LieschkeLubbenau(3,1,3,2,1) 10
8Jurgen SchumannMC Meissen(2,3,2,1,u) 8
9Michael GrulichMC Gustrow(2,3,1,0,1) 7
10Gunter LuhrStralsund(1,1,1,1,2) 6
11Hartmut ErnstStralsund(-,2,1,1,1) 5
12Thomas FrobelLubbenau(0,2,w,2,0) 4
13Bernd SchmidtMC Gustrow(0,0,1,0,2) 3
14Ingo MuschkeStralsund(1,1,0,0,u) 2
15Harald StreckerStralsund(0,0,0,1,0) 1
16Olaf HeyMC Meissen(0,0,0,0,1) 1
17Jurgen RaschkeMC Meissen(1) 1R
18Mario RusterMC Leipzig(ns) nsR

Neubrandenburg - 25 kwiecień (25.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Clemens BeverMC Gustrow(3,2,3,3,2) 13
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,2,2,3,3) 12
4Norbert GummerMC Meissen(w,3,2,3,3) 11
5Dietmar LieschkeLubbenau(2,1,3,2,3) 11
6Joachim MellMC Gustrow(3,3,1,2,1) 10
7Werner MellMC Gustrow(3,w/u,3,1,2) 9
8Jurgen SchumannMC Meissen(2,1,2,2,1) 8
9Gunter LuhrStralsund(1,3,0,u,2) 6
10Hartmut ErnstStralsund(2,2,1,0,1) 6
11Michael GrulichMC Gustrow(1,1,2,1,0) 5
12Harald StreckerStralsund(0,2,0,1,0) 3
13Bernd SchmidtMC Gustrow(0,1,1,u,u) 2
14Ingo MuschkeStralsund(1,w/u,0,1,u) 2
15Thomas FrobelLubbenau(1,0,0,E,1) 2
16Olaf HeyMC Meissen(w/u) 0
17Jurgen RaschkeMC Meissen(0,1,2,2) 5R
18Mario RusterMC Leipzig(ns) nsR

Rostock - 8 maj (08.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerMC Gustrow(3,3,3,3,3) 15
2Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,2,3,3,2) 12
3Dietmar LieschkeLubbenau(2,u,3,3,3) 11
4Clemens BeverMC Gustrow(3,3,2,u,2) 10
5Werner MellMC Gustrow(2,0,2,3,3) 10
6Norbert GummerMC Meissen(3,2,3,w,2) 10
7Jurgen SchumannMC Meissen(2,1,2,2,3) 10
8Joachim MellMC Gustrow(1,3,2,1,1) 8
9Hartmut ErnstStralsund(1,3,1,0,2) 7
10Ingo MuschkeStralsund(3,1,0,2,0) 6
11Thomas FrobelLubbenau(0,2,1,1,1) 5
12Jurgen RaschkeMC Meissen(1,1,1,2,0) 5
13Michael GrulichMC Gustrow(0,2,0,1,1) 4
14Gunter LuhrStralsund(0,0,1,2,0) 3
15Bernd SchmidtMC Gustrow(1,1,0,1,0) 3
16Harald StreckerStralsund(0,0,0,0,1) 1
17Mario RusterMC Leipzig(ns) nsR
17Manfred RescherNeptun Rostock(ns) nsR

Güstrow - 9 maj (09.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim MellMC Gustrow(1,3,3,3,3) 13
2Norbert GummerMC Meissen(3,2,3,2,3) 13
3Dieter TetzlaffMC Gustrow(2,2,3,3,3) 13
4Dietmar LieschkeLubbenau(3,3,2,1,3) 12
5Diethelm TriemerMC Gustrow(2,3,3,3,1) 12
6Clemens BeverMC Gustrow(2,3,2,2,2) 11
7Werner MellMC Gustrow(3,2,2,1,2) 10
8Hartmut ErnstStralsund(3,1,0,2,1) 7
9Jurgen SchumannMC Meissen(1,0,1,3,1) 6
10Michael GrulichMC Gustrow(2,2,0,0,2) 6
11Jurgen RaschkeMC Meissen(1,1,1,1,2) 6
12Ingo MuschkeStralsund(0,u,1,2,1) 4
13Gunter LuhrStralsund(0,0,2,1,0) 3
14Bernd SchmidtMC Gustrow(1,1,u,0,0) 2
15Harald StreckerStralsund(0,1,0,0,0) 1
16Thomas FrobelLubbenau(0,0,w,0,0) 0
17Mario RusterMC Leipzig(ns) nsR
17Manfred RescherNeptun Rostock(ns) nsR

Leipzig - 24 maj (24.05).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerMC Gustrow(3,3,3,3,2) 14
2Dietmar LieschkeLubbenau(3,3,3,2,3) 14
3Clemens BeverMC Gustrow(1,3,3,3,3) 13
4Norbert GummerMC Meissen(2,3,3,1,2) 11
5Werner MellMC Gustrow(2,2,2,2,3) 11
6Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,2,2,3,u) 10
7Jurgen RaschkeMC Meissen(1,2,0,3,2) 8
8Jurgen SchumannMC Meissen(3,1,1,2,u) 7
9Bernd SchmidtMC Gustrow(0,1,1,1,3) 6
10Hartmut ErnstStralsund(2,2,2,w,0) 6
11Joachim MellMC Gustrow(2,1,2,0,1) 6
12Ingo MuschkeStralsund(w/u,0,1,2,1) 4
13Gunter LuhrStralsund(1,1,0,1,1) 4
14Harald StreckerStralsund(0,0,0,0,2) 2
15Michael GrulichMC Gustrow(0,0,0,1,1) 2
16Thomas FrobelLubbenau(1,0,1,w/u,0) 2
17Mario RusterMC Leipzig(ns) nsR
17Manfred RescherNeptun Rostock(ns) nsR

Meissen - 30 maj (30.05).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clemens BeverMC Gustrow(3,3,2,3,3) 14
2Diethelm TriemerMC Gustrow(3,3,3,2,3) 14
3Jurgen SchumannMC Meissen(2,3,3,2,2) 12
4Norbert GummerMC Meissen(3,2,3,3,w) 11
5Dieter TetzlaffMC Gustrow(3,1,3,3,1) 11
6Werner MellMC Gustrow(1,2,1,3,3) 10
7Dietmar LieschkeLubbenau(w,0,2,2,3) 7
8Ingo MuschkeStralsund(2,3,0,0,1) 6
9Joachim MellMC Gustrow(w,1,2,1,2) 6
10Gunter LuhrStralsund(0,2,2,1,1) 6
11Hartmut ErnstStralsund(2,1,1,0,2) 6
12Thomas FrobelLubbenau(2,1,1,1,0) 5
13Jurgen RaschkeMC Meissen(1,0,0,2,-) 3
14Bernd SchmidtMC Gustrow(1,0,1,0,1) 3
15Harald StreckerStralsund(0,2,0,w,0) 2
16Michael GrulichMC Gustrow(1,0,0,u,0) 1
17Mario RusterMC Leipzig(2) 2R


1982

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono po dwa najlepsze występy. I runda: Leipzig - 17 kwiecień (17.04), Meissen - 18 kwiecień (18.04), Neubrandenburg - 8 maj (8.05), II runda: Stralsund - 9 maj (9.05), Gustrow - 21 maj (21.05), Rostock - 22 maj (22.05)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(15 [1],12 [2],15 [1],15 [1],13 [1],14 [1]) 59 [84]
2Werner MellGustrow(12 [2],13 [1],13 [2],11 [3],10 [6],13 [2]) 50 [72]
3Dietmar LiechkeLubbenau(11 [3],12 [3],11 [4],8,8,12 [3]) 43 [62]
4Thomas FrobelLubbenau(11 [4],12 [4]7,7,12 [3],8) 43 [57]
5Norbert GummerMeissen(8,11 [5],3,11 [2],12 [2],11 [4]) 42 [56]
6Hartmut ErnstStralsund(10 [6],9 [6],9,11 [4],6,11 [5]) 41 [56]
7Ralf PetersGustrow(6,6,10 [5],10 [6],10 [5],5) 36 [47]
8Jurgen RaschkeMeissen(6,7,11 [3],4,7,8) 33 [43]
9Gunther LuhrStralsund(4,9,8,9,4,7) 33 [41]
10Bodo MiessnerMeissen(7,9,5,4,8,3) 28 [36]
11Jurgen SchumannMeissen(-,-,5,10 [5],12 [4],9 [6]) 27 [36]
12Ronald PuschGustrow(4,2,7,5,6,9) 26 [33]
13Ingo MuschkeStralsund(-,-,9 [6],8,7,5) 24 [29]
14Hagen tripkeLeipzig(10,2,3,3,3,-) 19 [21]
15Dietmar TripkeLeipzig(10,5,4,2,-,-) 17 [21]
16Joachim MellGustrow(1,8,-,-,-,-) 9 [9]
17Harald StreckerStralsund(0,3,-,-,2,4) 9 [9]R
18Frank ErdmannLeipzig(3,-,-,-,-,-) 3 [3]R
19Bodo PetersRostock(-,-,-,-,0,1) 1 [1]R


1983

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono po dwa najlepsze występy. I runda: Gustrow - 16 kwiecień (16.04), Rostock - 17 kwiecień (17.04), Meissen - 14 maj (14.05) II runda: Leipzig - 15 maj (15.05), Stralsund - 10 czerwiec (10.06), Neubrandenburg - 11 czerwiec (11.06)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(14 [1],13 [2],12 [3],15 [1],15 [1],13 [3]) 57 [82]
2Jurgen SchumannMeissen(9 [8],15 [1],13 [2],13 [3],9,9 [6]) 50 [68]
3Thomas FrobelLudwigslust(11 [5],8 [7],8 [6],13 [2],12 [4],15 [1]) 47 [67]
4Norbert GummerMeissen(12 [2],12 [4],10 [4],8 [8],13 [2],9 [5]) 46 [64]
5Herbert MussehlNeubrandenburg(11 [7],12 [3],6,7,9 [6],13 [2]) 45 [58]
6Werner MellGustrow(12 [3],8 [9].7 [9].10 [5],10 [5],10 [4]) 40 [57]
7Joachim MellGustrow(11 [4],11 [5],7 [8],5,6,9) 37 [49]
8Jurgen RaschkeMeissen(5,2,9 [5],9 [7],13 [3],7) 36 [45]
9Bodo MiessnerMeissen(7 [3],3,8 [7],9 [6],9,9) 33 [45]
10Ralf PetersGustrow(11 [6],5 [10],14 [1],7,-,-) 32 [37]
11Dietmar LieschkeLubbenau(6 [10],10 [6],7 [10],12 [4],-,-) 29 [35]
12Hartmut ErnstStralsund(4,8 [8],4,1,5,5) 22 [27]
13Ronald PuschGustrow(-,6,4,3,7,3) 20 [23]R
14Gunther LuhrStralsund(3,4,6,1,4,3) 17 [21]NK
15Frank LeonhardtTeterow(2,2,1,3,4,6) 14 [18]NK
16Dietmar TripkeLeipzig(-,-,4,4,-,-) 8 [8]R
17Peter KapuschinskiNeubrandenburg(-,-,-,-,-,6) 6 [6]R
18Harald StreckerStralsund(1,1,-,-,-,-) 2 [2]NK
19Roland KrolzigStralsund(-,-,-,-,-,2) 2 [2]R
20Ingo MuschkeStralsund(1,-,-,-,-,-) 1 [1]R
20Bernhard NicolasNeubrandenburg(-,-,-,-,-,1) 1 [1]R
22Frank WyrwollLubbenau(ns) NS


1984

2 rundy po trzy turnieje. Zaliczono po dwa najlepsze występy. I runda: Neubrandenburg - 19 kwiecień (19.04), Stralsund - 21 kwiecień (21.04), Gustrow - 19 maj (19.05), II runda: Rostock - 20 maj (20.05), Leipzig - 1 czerwiec (1.06), Meissen - 2 czerwiec (2.06)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(13 [1],3 [13].13 [3],13 [1],15 [1],10 [4]) 54 [67]
2Norbert GummerMeissen(6 [10],11 [4],12 [4],12 [2],12 [3],15 [1]) 50 [68]
3Thomas FrobelLudwigslust(13 [2],12 [1],13 [2],6 [10],11 [5],12 [2]) 49 [67]
4Werner MellGustrow(11 [3],9 [7],14 [1],9 [8],11 [4],6) 45 [60]
5Dietmar LieschkeLubbenau(4 [13],10 [5],7 [9],11 [5],14 [2],3) 42 [49]
6Joachim MellGustrow(9 [6],12 [2],9 [7],11 [3],8 [8],9 [7]) 41 [58]
7Mike JenningGustrow(9 [5],4 [12],11 [5],11 [4],10 [6],6) 41 [51]
8Herbert MussehlNeubrandenburg(10 [4],11 [3],8 [8],10 [7],6,8) 39 [53]
9Jurgen RaschkeMeissen(9 [7],8 [8],10 [6],10 [6],7,9 [8]) 38 [53]
10Ralf PetersGustrow(6 [12],10 [6],-,-,6,11 [3]) 33 [33]
11Jurgen SchumannMeissen(8 [9],3 [14],4,7 [9],9 [7],9 [5]) 30 [40]
12Bodo MiessnerMeissen(1 [16],3 [15],6,2,3,9 [6]) 21 [24]
13Hartmut ErnstTeterow(6 [11],7 [9],2,5,2,2) 20 [24]
14Ronald PuschGustrow(9 [8],7 [11],-,-,-,-) 16 [16]
15Ingo MuschkeStralsund(4 [14],2 [16],6,4,0,1) 15 [17]
16Detlef LandowskiGustrow(2 [15],7 [10],-,-,2,1) 12 [12]
17Dietmar TripkeLeipzig(8-,0,1,3,4,5) 10 [13]R
18Wolfgang BuskeLubbenau(-,1,-,-,-,4) 5 [5]R
20Peter KapuschinskiNeubrandenburg(-,-,-,4,-,-) 4 [4]NK
20Roland SassGustrow(-,-,4,-,-,-) 4 [4]R
21Tom LagodaRostock(-,-,-,2,-,-) 2 [2]NK
22Torsten WeichselGustrow(-,-,0,-,-,-) 0 [0]NK


1985

2 rundy po cztery turnieje, najsłabszy występ nie był brany do punktacji. I runda: Stralsund - 26 kwiecień (26.04), Rostock - 27 kiwecień (27.04), Leipzig - 10 maj (10.05), Meissen - 11 maj (11.05) II runda: Neubrandenburg - 31 maj (31.05), Gustrow - 1 czerwiec (1.06), Lubbenau - 22 czerwiec (22.06), Wolfslake - 23 czerwiec (23.06)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(12 [1],12 [2],13 [1],12 [2],14 [1],15 [1],15 [1], 81 [106]
2Ralf PetersGustrow(12 [3],11 [5],10 [5],12 [4],13 [2],5 [13],12 [2], 69 [84]
3Herbert MussehlNeubrandenburg(10 [5],13 [1],3,7,9,13 [2],10 [6],14 [1]) 67 [79]
4Werner MellGustrow(10 [4],11 [3],11 [4],8,11 [3],12 [4],4,10 [5]) 65 [77]
5Thomas FrobelLudwigslust(4,6,7,12 [3],2,12 [3],12 [3],12 [3]) 61 [67]
6Dietmar LieschkeLubbenau(3,10,10 [6],2,10 [6],8 [6],12 [4],8) 53 [63]
7Jurgen SchumannMeissen(12 [2],5,7,6,10 [5],7,11 [5],5) 53 [63]
8Norbert GummerMeissen(9,11 [4],11 [3],8 [6],6,5,8,7) 52 [65]
9Mike JenningGustrow(5,9,13 [2],13 [1],4,5 [12],6,6) 52 [61]
10Bernhard NicolasNeubrandenburg(10 [6],4,5,2,10 [4],10 [5],5,11 [4]) 50 [57]
11Joachim MellGustrow(0,6,7,11 [5],5,8 [7],6,5) 43 [48]
12Dietmar TriepkeLeipzig(8,4,8,5,8,7,-,-) 36 [40]
13Wolfgang BuskeLubbenau(6,11 [6],5,7,-,-,7,3) 34 [39]
14Bodo MiessnerMeissen(7,1,3,7,4,0,4,7) 32 [33]
15Jurgen RaschkeMeissen(6,4,3,6,4,3,3,0) 26 [29]
16Ingo MuschkeStralsund(5,2,3,2,0,-,-,-) 10 [12]
17Mike OttNeubrandenburg(-,-,-,-,10 [7],-,-,-) 10 [10]R
18Edmund OlschewskiWolfslake(-,-,-,-,-,-,3,4) 7 [7]R
19Ronald PuschGustrow(-,-,-,-,-,5 [11],-,-) 5 [5]R
19Claudio PudenzLubbenau(-,-,-,-,-,-,2,3) 5 [5]R
21Roland SassGustrow(-,-,-,-,-,4 [14],-,-) 4 [4]R
22Jorg HilgendorfTeterow(-,-,-,-,-,-,-,1) 1 [1]R
22Mario BuschStralsund(1,-,-,-,-,-,-,-) 1 [1]R
24Frank LeonhardtTeterow(-,-,-,-,-,-,-,0) 0 [0]R


1986

2 rundy po trzy turnieje, zaliczono dwa najlepsze występy z każdej rundy. I runda: Lipsk - 9 maj (9.05), Meissen - 10 maj (10.05), Gustrow - 30 maj (30.05), II runda: Lubbenau - 6 czerwiec (6.06), Neubrandenburg - 13 czerwiec (13.06), Stralsund - 14 czerwiec (14.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(14 [1],14 [2],12 [3],10 [6],8 [7],15 [1]) 53 [73]
2Joachim MellGustrow(6,12 [4],13 [2],12 [3],10 [4],8 [6]) 47 [61]
3Ralf PetersGustrow(11 [5],10 [6],9 [8],11 [5],13 [1],11 [4]) 45 [65]
4Dietmar LieschkeLubbenau(10 [6],11 [5],9 [6],13 [2],10 [5],3) 44 [56]
5Mike OttNeubrandenburg(5,8 [8],10 [5],8,10 [6],12 [3]) 40 [53]
6Werner MellGustrow(6,3,13 [1],-,8 [8],12 [2]) 39 [42]
7Wolfgang BuskeLubbenau(12 [3],4,5,11 [4],5,8 [7]) 36 [45]
8Herbert MussehlNeubrandenburg(5,4,5,13 [1],11 [3],1) 34 [39]
9Norbert GummerMeissen(1,6 [9],10 [4],8,1,9 [5]) 33 [35]
10Bodo MiessnerMeissen(6,9 [7],9 [9],0,7,7) 32 [38]
11Roland SassGustrow(7 [8],5 [10],5,6,12 [2],5) 30 [40]
12Mike JenningGustrow(14 [2],15 [1],-,-,-,-) 29 [29]
13Bernhard NicolasNeubrandenburg(9 [7],2 [15],4,6,7,3) 26 [31]
14Ronald PuschLubbenau(2,1 [16],9 [7],7,2,7) 25 [28]
15Thomas FrobelLudwigslust(11 [4],12 [3],0,-,-,-) 23 [23]
16Ingo MuschkeStralsund(1,3,4,4,7,6) 20 [25]
17Mario BuschStralsund(-,-,-,5,4,7) 12 [16]R
18Tom LagodaNeubrandenburg(-,-,-,5,5,5) 10 [15]R
19Thomas KochGustrow(-,-,2,1,-,-) 3 [3]R
20Dirk MuhlenfeldGustrow(-,-,1,-,-,-) 1 [1]R
21Andres LederLubbenau(-,-,-,0,-,-) 0 [0]R
21Thomas DiehrTeterow(-,-,0,-,-,-) 0 [0]R
21Thomas EngelLeipzig(-,-,-,-,-,-) 0 [0]NK


1987

4 rundy: Ludwigslust - 14 czerwiec (14.06), Gustrow - 19 czerwiec (19.06), Leipzig - 3 lipiec,(3.07), Neubrandenburg - 4 wrzesień (4.09). Nie odbyły się rundy w Lipsku - 22 maj (22.05), Stralsundzie - 23 maj (23.05). Zaliczono trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Diethelm TriemerGustrow(14{1],14 [1],14 [2],10 [6]) 42 [52]
2Herbert MussehlNeubrandenburg(7,14 [2],15 [1],10 [7]) 39 [46]
3Ralf PetersGustrow(12,10 [5],8,12 [1]) 34 [42]
4Thomas DiehrTeterow(3,9 [7],12 [3],11 [4]) 32 [35]
5Mike OttNeubrandenburg(12,9 [8],3,10) 31 [34]
6Joachim MellGustrow(12,8 [9],9,7) 29 [36]
7Mike JenningGustrow(9,10 [4],9,8 [8]) 28 [36]
8Tom LagodaNeubrandenburg(8,7 [10],9,4) 24 [28]
9Norbert GummerLubbenau(-,-,9,12 [2]) 21 [21]
10Mario BuschStralsund(9,11 [3],-,-) 20 [20]
11Wolgang BuskeLubbenau(-,9 [6],4,6) 19 [19]
12Fred OpitzLeipzig(5,3, [14],10 [4],-) 18 [18]
13Ronald SassGustrow(8,4 [13],6,-) 18 [18]
14Bodo MiessnerMeissen(7,5 [11],-,1) 13 [13]
15Thomas FrobelLudwigslust(-,-,-,12 [3]) 12 [12]
16Bernhard NicolasNeubrandenburg(5,-,-,6) 11 [11]
17Ronald PuschLubbenau(-,2 [15],1,7) 10 [10]
18Thomas KochGustrow(5,4 [12],-,-) 9 [9]
19Frank KornweihMeissen(3,1 [16],3,1) 7 [8]
20Jens EllenriederLeipzig(-,-,5,-) 5 [5]
21Udo KammannNeubrandenburg(-,-,-,3) 3 [3]
22Raik ArnheimLudwigslust(1,-,-,-) 1 [1]


1988

4 rundy: Leipzig - 6 maj (6.05), Gustrow 18 maj (18.05), Lubbenau - 17 lipiec (17.07), Neubrandenurg - 2 wrzesień (2.09).

Uwaga ! Zaliczono trzy najlepsze występy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Herbert MussehlNeubrandenburg(9,15 [1],12 [3],12 [2]) 39 [48]
2Thomas FrobelLudwigslust(10 [5],13 [3],14 [1],11 [3]) 38 [48]
3Diethelm TriemerGustrow(13 [2],10 [4],12 [2],6 [13]) 35 [41]
4Thomas DiehrTeterow(9 [6],14 [2].8,10 [4]) 33 [41]
5Mike OttNeubrandenburg(11 [4],8 [7],12 [4],6 [11]) 31 [37]
6Norbert GummerLubbenau(14 [1],7 [8],7 [9],6 [12]) 28 [34]
7Christoph HordanLudwigslust(-,9 [5],8,9 [5]) 26 [26]
8Joachim MellGustrow(5,7 [10],6,12 [1]) 25 [30]
9Frank LeonhardtTeterow(-,7 [9],9 [6],7 [8]) 23 [23]
10Thomas KochGustrow(1,5 [12],9 [5],8 [6]) 22 [23]
11Tom LagodaNeubrandenburg(5,9 [6],4,7 [9]) 21 [25]
12Mike JenningGustrow(9,6 [11],3,6 [14]) 21 [24]
13Ralf PetersGustrow(12 [3],-,-,7 [7]) 19 [19]
14Bernhard NicolasNeubrandenburg(5,3 [14],6,7 [10]) 18 [21]
15Ronald PuschLubbenau(3,0 [16],8,4 [15]) 15 [15]
16Thomas EngelMeissen(5,4 [13],2,1 [16]) 11 [12]
17Ronald SassGustrow(6,-,-,-,) 6 [6]
18Udo KammannNeubrandenburg(0,3 [15],0,-) 3 [3]R
19Frank LochmannLeipzig(2,-,-,-) 2 [2]R

Neubrandenburg - 2 wrzesień (02.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim MellGustrow(w,3,3,3,3) 12
2Herbert MussehlNeibrandenburg(3,w,3,3,3) 12
3Thomas FrobelLudwigslust(2,2,2,2,3) 11
4Thomas DiehrTeterow(3,2,w,3,2) 10
5Christoph HordanWittstock(3,3,0,3,0) 9
6Thomas KochGustrow(2,1,3,1,1) 8
7Ralf PetersGustrow(3,u,2,0,2) 7
8Frank LeonhardtTeterow(2,2,3,0,0) 7
9Tom LagodaNeibrandenburg(1,3,1,1,1) 7
10Bernhard NicolasNeibrandenburg(1,1,2,1,2) 7
11Mike OttNeibrandenburg(2,3,u,0,1) 6
12Norbert GummerLubbenau(0,1,1,1,3) 6
13Diethelm TriemerGustrow(0,1,1,2,2) 6
14Mike JenningGustrow(1,2,0,2,0) 5
15Ronald PuschLubbenau(0,0,2,2,0) 4
16Thomas EngelMeissen(1,0,0,0,1) 2


1989

4 rundy: Nuebrandenburg - 17 czerwiec (17.06), Gustrow - 18 czerwiec (18.6), Lubbenau - 23 lipiec (23.07), Ludwigslust 25 sierpień (25.08).

Uwaga! Zaliczono trzy najlepsze występy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim MellGustrow(13 [1],13 [1],12 [2],10 [6]) 38 [48]
2Mike OttNeubrandenburg(12 [2],10 [3],9 [5],14 [1]) 36 [45]
3Ralf PetersGustrow(2 [16],8,11 [3],13 [2]) 32 [34]
4Thomas DhierTeterow(10 [4],11 [2],8,10 [5]) 31 [39]
5Herbert MussehlNeubrandenburg(9 [6],3,13 [1],9 [7]) 31 [34]
6Roland SassGustrow(9 [5],10,5,11 [4]) 30 [35]
7Mike JenningGustrow(6 [13],10,8,11 [3]) 29 [35]
8Tom LagodaNeubrandenburg(11 [3],7,7,8) 26 [33]
9Christoph HordanLudwigslust(9 [7],-,9 [6],8) 26 [26]
10Frank LeonhardtTeterow(7 [8],5,10 [4],6) 23 [28]
11Ronald PuschLubbenau(6 [10],8,8,2) 22 [24]
12Raik ArnheimLudwigslust(5 [11],9,1,5) 19 [20]
13Bernhard NicolasNeubrandenburg(5 [12],5,8,4) 18 [22]
14Wolfgang BuskeLubbenau(7 [9],6,5,2) 18 [20]
15Mario BuschStralsund(4 [14],10,1,-) 15 [15]R
16Fred OpitzLeipzig(1 [18],1,4,4) 9 [10]
17Thomas KochGustrow(3 [15],3,1,-,) 7 [7]R
18Norbert GummerLubbenau(1 [17],-,-,2) 3 [3]
19Thomas HoppParchim(-,-,-,1) 1 [1]R
19Roland HolstGustrow(-,1,-,-) 1 [1]R


1990

4 rundy: Strlasund - 16 czerwiec (16.06), Ludwigslust - 17 czerwiec (17.06), Neubrandenburg - 24 sierpień (24.08), Gustrow - 25 sierpień (25.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike OttNeubranenburg(12 [3],14 [1],13 [1],13 [1]) 52
2Thomas DiehrTeterow(15 [1].11,12 [3],12 [2]) 50
3Thomas HoppParchim(8 [7],9,12 [2].12 [3]) 41
4Mike JenningGustrow(6 [8],12 [2],9 [7],8 [7]) 35
5Ralf PetersGustrow(13 [2],7,9 [6],6) 35
6Thomas KochGustrow(11 [4],9,7,7 [8]) 34
7Frank LeonhardtTeterow(10 [5],10,10 [4],3) 33
8Roland SassGustrow(6 [9],10,7,9 [5]) 32
9Wolfgang BuskeLubbenau(10 [6],9,7,6) 32
10Herbert MussehlNeubranenburg(3,11,6,5) 25
11Matthias BeckmeyerTeterow(6 [10],6,8 [8],4) 24
12Bernhard NicolasTeterow(-,-,10 [5],10 [4]) 20
13Raik ArnheimLudwigslust(6 [11],6,3,4) 19
14Ronald PuschLudwigslust(4 [13],2,1,8 [6]) 15
15Mario BuschStralsund(-,-,3,6) 9
16Torsten GramsTeterow(5 [12],1,3,-) 9R
17Frank BiljukWolfslake(0,-,-,6) 6R
18Fred OpitzLeipzig(1,3,-,-) 4R
19Viktor SuchajevWolfslake(3,-,-,-) 3
20Detlef LandowskiTeterow(-,0,-,-) 0R

2 rundy: Leipzig - 11 maj, Lubbenau - 12 maj.

Rundy kwalifikacyjne

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario BuschStralsund- 23
2Thomas KochGustrow- 22
3Wolfgang BuskeNeubrandenburg- 22
4Frank LeonhardtTeterow- 19
5Raik ArnheimLudwigslust- 19
6Wiktor SurczajewWolfslake- 18
7Thomas HoppParchim- 17
8Ronald PuschLudwigslust- 16
9Matthias BeckmeyerTeterow- 16
10Bernhard NicolasNeubrandenburg- 14
11Torsten GramsTeterow- 13
12Frank BiljukWolfslake- 12


1991

2 rundy: Ludwigslust – 29 czerwiec, Neubrandenburg – 30 czerwiec.

Uwaga ! Mistrzostwa miały charakter nieoficjalny.
Zawody odbyły się pod nazwą "Ostdeutsche Bahnmeisterschaft".

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas Diehr-- 29
2Herbert Mussehl-- 28
3Frank Leonhardt-- 23
4Wolfgang Buske-- 17
5Bernhard Nicolas-- 17
6Thomas Koch-- 17
7Matthias Beckmeyer-- 16
8Thorsten Grams-- 15
9Ronald Busch-- 14
10Mario Busch-- 13
11Raik Baumann-- 13
12Raik Arnheim-- 10
13Thomas Hopp-- 9
14Frank Krolzig-- 8
15Rene Rudolph-- 7
16Detlef Landowski-- 5
17Stefan Lonnies-- 1
18Torsten Berger-- 1
19Frank Biljuk-- 0
20Heiko Muller-- 0





Odwiedziny (Visitors):
9441560


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl