Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1965-2015

Indywidualne Mistrzostwa Łotwy na Żużlu
(Latvian Individual Speedway Championship)
(Latvijas Atklatais Spidveja Cempionats)

Thanks to Charles McKay, Romualds Hetmanis and Rafał Litwiński.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1965Reino ViidasEstoniaFinał
1966Anatolij PietrowskiDaugavpilsFinał
1967Jurij StupakowDaugavpilsFinał
1970Anatolij PietrowskiDaugavpilsFinał
1976Anatolij KuźminDaugavpilsFinał
1977Anatolij KuźminDaugavpilsFinał
1978Walerij CharitonowDaugavpilsFinał
1979Iwan RybnikowDaugavpilsFinał
1980Siergiej DowżenkoDaugavpilsFinał
1982Władimir TkaczukDaugavpilsFinał
1983Oleg IsajewDaugavpilsFinał
1984Władimir RybnikowDaugavpilsFinał
1985Władimir RybnikowDaugavpilsFinał
1986Siergiej DanuDaugavpilsFinał
1987Władimir RybnikowDaugavpilsFinał
1988Valerijs SokolovsDaugavpilsFinał
1990Nikolajs KokinsDaugavpilsFinał
1991Andriej KorolewDaugavpilsFinał
1992Nikolajs KokinsDaugavpilsFinał
1993Vladimirs VoronkovsDaugavpilsFinał
1994Nikolajs KokinsDaugavpilsFinał
1995Andriej KorolewDaugavpilsFinał
1997Andriej KorolewDaugavpilsFinał
1998Vladimirs VoronkovsDaugavpilsFinał
1999Adam SkórnickiPolskaFinał
2000Andrejs KorolovsDaugavpilsFinał
2001Andrejs KorolovsDaugavpilsFinał
2003Robert MikołajczakPolskaFinał
2004Kasts PuodzuksDaugavpilsFinał
2005Sławomir DudekPolskaFinał
2006Marcin JędrzejewskiPolskaFinał
2007Kasts PuodzuksDaugavpilsFinał
2008Grigorij ŁagutaRosjaFinał
2010Grigorij ŁagutaRosjaFinał
2011Grigorij ŁagutaRosjaFinał
2012Maksims BogdanovsDaugavpilsFinał
2013Andzejs LebedevsDaugavpilsFinał
2014Grigorij ŁagutaRosjaFinał
2015Kastas PoudzuksDaugavpilsFinał

1965

Daugavpils - 25 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reino ViidasEstonia(3,3,2,3,3) 14+3
2Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,3,3,2,3) 14+2
3Piotr PietkowDaugavpils(3,3,3,3,1) 13
4Jurij PerkerEstonia(w,3,3,3,2) 11
5Andriej WingraDaugavpils(3,2,2,1,3) 11
6R. TartlainEstonia(2,2,3,2,2) 11
7Michaił KurakinDaugavpils(2,2,d,3,1) 8
8Wasilij ZinowjewDaugavpils(2,u,2,1,2) 7
9Janis MeinertDaugavpils(1,1,2,0,3) 7
10Walerij BruchowieckiDaugavpils(d,2,1,2,0) 5
11E. WeinbergasLitwa(2,d,1,2,0) 5
12Wasilij DiwakowDaugavpils(1,1,u,d,1) 3
13Aleksandr BejnarowiczDaugavpils(u,ns,ns,ns,ns) 0
14Boris KułakiewiczRyga(ns,d,d,ns,0) 0


1966

Daugavpils - 15 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij PietrowskiDaugavpils(2,3,3,3,3)+(3,2,3,3,3) 28
2Władimir SmirnowRosja(3,2,3,d,3)+(3,2,3,3,2) 24
3Jurij IliczkowiczDaugavpils(3,1,3,3,d)+(2,2,3,3,3) 23+3
4Jurij StupakowDaugavpils(2,3,1,2,3)+(1,3,2,3,3) 23+2
5Jurij PerkerEstonia(2,2,2,3,2)+(3,3,u,2,3) 22
6Władimir LeonowRosja(2,3,u,3,2)+(0,3,3,2,1) 19
7Janis MeinertDaugavpils(1,1,3,2,2)+(3,2,1,2,2) 19
8Wasilij ZinowjewDaugavpils(3,2,2,2,2)+(2,2,2,1,1) 19
9Władimir KanunnikowRosja(3,3,1,2,1)+(3,u,2,1,2) 18
10Igor AndriejewRosja(1,0,2,1,3)+(1,1,u,2,d) 11
11M. PohlEstonia(0,2,2,u,1)+(1,1,2,0,1) 10
12R. TartlainEstonia(1,0,1,1,1)+(0,0,1,0,2) 7
13Michaił KurakinDaugavpils(u,1,1,0,1)+(1,1,1,1,d) 7
14Wello WaaderpassEstonia(1,1,0,0,0)+(2,0,1,1,0) 6
15Stanisław ArmandRyga(0,0,0,1,0)+(0,1,0,0,1) 3
16T. KarnerEstonia(0,0,u,u,0)+(0,u,0,0,u) 0


1967

Daugavpils - 22 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurij StupakowDaugavpils(3,3,2,3,3) 14
2Władimir SmirnowRosja(1,3,3,3,3) 13+3
3Wasilij BaturinRosja(3,2,3,3,2) 13+2
4Władimir IwaniszynDaugavpils(2,3,3,0,3) 11
5Wadim WolskiDaugavpils(3,3,1,2,2) 11
6Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,d,2,2,3) 10
7Boris StupakowDaugavpils(2,1,3,1,1) 8
8Władimir LeonowRosja(1,2,1,2,2) 8
9Władimir KanunnikowRosja(1,2,0,3,1) 7
10Wasilij ZinowjewDaugavpils(u,2,2,1,2) 7
11Michaił KurakinDaugavpils(0,1,u,2,1) 4
12Janis MeinertDaugavpils(2,1,0,1,0) 4
13Romuald Meżan KelpszDaugavpils(1,0,2,0,0) 3
14Wasilij DiwakowDaugavpils(u,u,1,1,1) 3
15W. IwanowDaugavpils(2,0,u,0,0) 2
16Janis MukanDaugavpils(0,u,1,0,0) 1


1968-1969

W latach 1968-1969 mistrzostw Łotwy nie rozgrywano.



1970

Daugavpils - 12 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Anatolij KuźminDaugavpils(3,2,3,3,3) 14
3Wadim WolskiDaugavpils(3,3,1,2,2) 11+3
4Jurij StupakowDaugavpils(2,2,2,2,3) 11+2
5Walentin MojsejewRosja(1,3,2,3,2) 11+1
6Iwan RybnikowDaugavpils(u,1,3,3,3) 10
7Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(3,3,0,2,2) 10
8Jurij IliczkowiczDaugavpils(2,u,3,1,1) 7
9Wiaczesław AnczutinRosja(2,0,2,2,1) 7
10Leonid PawłowRosja(1,d,2,1,2) 6
11Wasilij DiwakowDaugavpils(0,2,1,1,u) 4
12Andriej WingraDaugavpils(2,1,0,0,1) 4
13Anatolij SiniegubowBiałoruś(0,2,0,1,1) 4
14Walerij LitwinowEstonia(1,1,1,u,0) 3
15b.d. SiemienczenkoDaugavpils(1,u,1,0,u) 2
16Konstantin DiemachinRosja(0,u,0,0,u) 0


1971-1975

W latach 1971-1975 mistrzostw Łotwy nie rozgrywano.



1976

Ryga - 10 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Siergiej DowżenkoDaugavpils(3,3,3,3,2) 14
3Wadim WolskiDaugavpils(2,2,3,2,2) 11+3
4Dmitrij WasiljewDaugavpils(2,3,2,2,2) 11+2
5Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(3,2,2,d,3) 10
6Siergiej CzuwaszkinDaugavpils(1,1,3,2,3) 10
7Reino ViidasEstonia(2,2,2,3,0) 9
8Oleg IsajewDaugavpils(3,1,2,2,1) 9
9Wiktor BliachaDaugavpils(1,3,1,3,u) 8
10Walerij CharitonowDaugavpils(2,2,d,1,1) 6
11Juri PaenurmEstonia(0,0,1,1,3) 5
12Iwars BlumfeldsRyga(0,1,1,1,1) 4
13Roberts LongsRyga(1,1,0,1,0) 3
14Arwids WitolsRyga(1,0,1,0,1) 3
15Guntis BirzaksRyga(0,0,0,u,2) 2
16A. AntoszkoRyga(u,0,0,0,0) 0


1977

2 rundy: Ryga - 8-9 październik.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij KuźminDaugavpils(2,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 29
2Siergiej DowżenkoDaugavpils(3,3,3,3,2)+(2,2,3,3,2) 26
3Iwan RybnikowDaugavpils(2,3,1,3,3)+(3,3,3,2,1) 24
4Walerij CharitonowDaugavpils(2,2,2,2,3)+(2,3,2,2,2) 22
5Oleg GinterDaugavpils(1,2,1.5,3,3)+_(3,3,2,3,0) 21,5
6Wiktor BliachaDaugavpils(3,3,1.5,2,1)+(2,2,3,3,1) 21,5
7Oleg IsajewDaugavpils(3,2,3,2,2)+(1,1,2,2,2) 20
8Arwids WitolsRyga(1,1,3,1,2)+(2,2,2,1,0) 15
9Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(u,1,d,-,-)+(3,2,1,2,3) 12
10Dmitrij BogdanowDaugavpils(u,u,2,2,1)+(1,0,1,1,3) 11
11Aiwar ZemżansRyga(3,0,2,u,-)+(0,1,1,0,3) 10
12Aiwar BorisRyga(2,2,u,-,-)+(1,0,0,1,1) 7
13Aleksandr IwanowDaugavpils(u,1,d,1,2)+(1,0,1,1,u) 7
14Guntis BedreRyga(0,1,1,1,1)+_(0,0,0,0,2) 6
15Janis DislersRyga(1,0,1,u,1)+(0,1,0,u,-) 4
16Andris ZawadskisRyga(d,u,0)+(0,1,0,0,1) 2
17Guntis BirzaksRyga(u,-,-,-,-)+ns) 0


1978

Ryga - 15 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij CharitonowDaugavpils(3,2,3,2,3) 13
2Władimir TkaczukDaugavpils(3,3,3,3,1) 13
3Siergiej DanuDaugavpils(1,3,3,1,3) 11
4Władimir RybnikowDaugavpils(3,3,1,0,3) 10
5Oleg IsajewDaugavpils(3,d,2,3,2) 10
6Iwan RybnikowDaugavpils(2,1,3,3,-) 9
7Dmitrij WasiljewDaugavpils(2,3,2,2,-) 9
8Guntis BirzaksRyga(0,0,2,3,3) 8
9Arwids WitolsRyga(2,2,1,1,2) 8
10Arwids KautinszRyga(2,2,0,2,1) 7
11Jewgienij FominDaugavpils(2,1,2) 5
12Wiktor BliachaDaugavpils(0,2,2,0,-) 4
13Faris KuczinskisRyga(1,0,0,1,2) 4
14Nikołaj PawluczkowDaugavpils(1,0,1,0,1) 3
15Igor LapachDaugavpils(0,1,1,-,-) 2
16Aiwar BorisRyga(0,1,0,1,0) 2
17Karlis ZeberinszRyga(1,1,0,0,0) 2


1979

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Iwan RybnikowDaugavpils(2,2,3,3,3) 13+3
2Wiktor BliachaDaugavpils(3,2,3,3,2) 13+2
3Oleg IsajewDaugavpils(1,3,3,2,3) 12+3
4Władimir TkaczukDaugavpils(2,3,3,1,3) 12+2
5Siergiej DanuDaugavpils(2,3,2,2,3) 12+1
6Siergiej DowżenkoDaugavpils(3,3,2,3,1) 12+0
7Dmitrij WasiljewDaugavpils(2,2,1,3,0) 8
8Guntis BirzaksRyga(1,1,2,1,2) 7
9Nikołaj PawluczkowDaugavpils(3,0,-,1,2) 6
10Walerij CharitonowDaugavpils(3,2,d,0,-) 5
11Aiwar ZemżansRyga(0,1,1,2,1) 5
12Aiwar BorisRyga(1,0,d,2,1) 4
13Igor LapachDaugavpils(w,-,-,0,2) 2
14Janis ApsitisRyga(0,0,2,0,u) 2
15Władimir RybnikowDaugavpils(0,1,1,0,d) 2
16Karlis ZeberinszRyga(1,0,0,1,0) 2
17Aiwar WitolsRyga(d,1,0,d,1) 2


1980

Daugavpils - 12 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DowżenkoDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Guntis BirzaksRyga(3,2,3,3,3) 14
3Arwids WitolsRyga(2,3,2,2,3) 12+3
4Siergiej DanuDaugavpils(2,3,2,3,2) 12+2
5Aiwar ZemżansRyga(3,3,1,0,3) 10
6Oleg IsajewDaugavpils(3,2,3,2,w) 10
7Władimir RybnikowDaugavpils(1,2,3,1,2) 9
8Nikołaj PawluczkowDaugavpils(2,1,0,3,2) 8
9Janis ApsitisRyga(1,2,0,2,1) 6
10Anatolij KuszelsRyga(2,ns,1,2,u) 5
11Karlis ZeberinszRyga(1,0,1,1,2) 5
12Rolands LusisRyga(0,1,1,1,1) 4
13Aiwar BorisRyga(0,ns,2,1,ns) 3
14Jewgienij FominDaugavpils(d,1,2,w,ns) 3
15Janis DislersRyga(ns,1,0,0,1) 2
16Oskar KozindaRyga(d,0,0,0,0) 0
17Aiwar RużaDaugavpils(0.) 0


1981

W sezonie 1981 mistrzostw Łotwy nie rozegrano.



1982

Ryga - 29 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir TkaczukDaugavpils(2,3,3,3,3) 14
2Władimir RybnikowDaugavpils(3,3,2,2,3) 13
3Siergiej DanuDaugavpils(3,w,3,3,3) 12+3
4Arwids WitolsRyga(2,3,2,2,3) 12+2
5Wiktor BliachaDaugavpils(1,3,3,3,u) 10
6Aiwar BorisRyga(3,1,3,1,2) 10
7Janis DislersRyga(1,1,1,3,2) 8
8Janis ApsitisRyga(2,2,2,1,1) 8
9Karlis ZeberinszRyga(2,2,1,2,0) 7
10Uldis LerumsRyga(1,2,d,2,1) 6
11Wasilij MatwiejewDaugavpils(3,2,ns,ns,ns) 5
12Aiwar ZemżansRyga(0,0,2,d,2) 4
13Oleg KołpakowRyga(0,1,1,u,u) 2
14Guntis BirzaksRyga(1,ns,ns,ns,ns) 1
15Jurij BraucejsDaugavpils(0,u,ns,ns,ns) 0


1983

Ryga - 13 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg IsajewDaugavpils(3,3,3,3,2) 14
2Władimir TkaczukDaugavpils(2,3,2,2,3) 12
3Guntis BirzaksRyga(1,2,3,2,3) 11
4Wasilij MatwiejewDaugavpils(2,d,2,3,3) 10
5Nikołaj PawluczkowDaugavpils(3,2,2,1,2) 10
6Leonid AnuszonokDaugavpils(3,1,2,2,1) 9
7Jurij BraucejsDaugavpils(ns,2,3,3,u) 8
8Siergiej DowżenkoDaugavpils(d,0,3,3,2) 8
9Anatolij KuszelsRyga(2,3,0,1,1) 7
10Aiwar BorisRyga(3,3,u,ns,ns) 6
11Guntis FeldmanisRyga(1,2,1,1,1) 6
12Janis DislersRyga(0,0,1,1,3) 5
13Janis LibertsRyga(2,0,1,0,2) 5
14Arwids KautinszRyga(1,1,u,2,ns) 4
15Witolds SzymanRyga(u,1,u,d,u) 1
16Oleg KołpakowDaugavpils(w,ns,ns,ns,ns) 0


1984

Ryga

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir RybnikowDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Guntis BirzaksRyga(3,3,3,2,3) 14
3Aiwar ZemżansRyga(2,3,2,3,2) 12
4Vladimirs VoronkovsRosja(2,2,3,2,2) 11
5Igor JemieljanowDaugavpils(1,1,2,3,3) 10
6Anatolij KuszelsRyga(3,2,2,2,1) 10
7Wasilij MatwiejewDaugavpils(d,3,3,d,3) 9
8Oleg IsajewDaugavpils(3,w,2,2,w) 7
9Nikołaj PawluczkowDaugavpils(2,1,1,1,1) 6
10Władimir PapakulDaugavpils(0,2,u,3,u) 5
11Guntars StiepanowiczRyga(1,2,1,0,1) 5
12Vjatseslav PotapienkoEstonia(d,1,1,1,2) 5
13Witautas DraznieksRyga(2,1,0,1,0) 4
14Aiwar MendeRyga(d,u,0,0,2) 2
15Boris CzałowskiRosja(0,0,0,u,1) 1
16Anatolij CzernomoriecRosja(1,u,-,-,ns) 1
17Andris MatisansRyga(u,1) 1


1985

2 rundy: Daugavpils - 4 październik, Ryga - 6 październik.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir RybnikowDaugavpils(3,3,3,3,3)+(3,2,3,2,3) 28
2Wasilij MatwiejewDaugavpils(3,3,3,3,u)+(3,3,2,3,3) 26
3Valerijs SokolovsDaugavpils(2,3,3,2,3)+(2,3,2,2,3) 25
4Siergiej DanuDaugavpils(3,t,3,3,2)+(3,2,3,3,2) 24
5Jurij BraucejsDaugavpils(2,2,2,2,2)+(2,1,3,3,3) 22
6Nikolajs KokinsDaugavpils(3,3,1,3,1)+(3,1,1,3,1) 20
7Guntis BirzaksRyga(2,2,0,ns,3)+(2,1,2,2,2) 16
8Janis DislersRyga(0,2,2,1,2)+(1,2,3,1,1) 15
9Władimir PapakulDaugavpils(1,1,2,1,2)+(1,0,1,2,2) 13
10Oleg IsajewDaugavpils(2,2,2,2,3)+ns) 11
11Aiwar MendeRyga(1,1,u,2,1)+(2,3,0,0,0) 10
12Vjatseslav PotapienkoEstonia(ns+(1,3,1,1,1) 7
13Rene AasEstonia(ns+(1,0,2,1,2) 6
14Andris MatisansRyga(1,1,1,0,1)+(0,2,0,0,u) 6
15Jaak SoolepEstonia(ns+(0,0,1,1,1) 3
16Aldis SalaRyga(u,1,1,1,0)+(0,0,0,0,0) 3
17Raitis MelupsRyga(d,0,0,1,0)+(0,1,0,0,u) 2


1986

Ryga - 23 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DanuDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Valerijs SokolovsDaugavpils(3,2,3,3,3) 14
3Nikolajs KokinsDaugavpils(2,3,2,3,3) 13
4Wasilij MatwiejewDaugavpils(2,2,2,3,3) 12
5Andris MatisansRyga(2,1,3,2,2) 10
6Igor JemieljanowDaugavpils(3,1,3,2,u) 9
7Aiwar MendeRyga(1,3,1,2,2) 9
8Janis DislersRyga(0,3,1,2,2) 8
9Władimir PapakulDaugavpils(0,2,2,1,1) 6
10Guntis BukowskisRyga(1,2,1,1,1) 6
11Guntis FeldmanisRyga(1,0,2,0,2) 5
12Normunds DobumsRyga(2,0,u,1,1) 4
13Mieczysław IwaninokDaugavpils(3,0,d,ns,ns) 3
14Juris JansonsRyga(u,1,0,1,0) 2


1987

Daugavpils - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir RybnikowDaugavpils(3,3,3,3,2) 14
2Nikolajs KokinsDaugavpils(2,2,3,3,3) 13
3Jurij BraucejsDaugavpils(3,3,2,2,3) 13
4Aiwar BorisRyga(3,3,2,2,2) 12
5Igor StolarowRosja(2,2,2,3,1) 10
6Valerijs SokolovsDaugavpils(3,t,3,2,1) 9
7Andriej KorolewDaugavpils(2,ns,3,3,0) 8
8Vjatseslav PotapienkoEstonia(1,2,1,1,3) 8
9Leonid AleksiejewDaugavpils(1,1,2,1,3) 8
10Rene AasEstonia(1,1,1,2,2) 7
11Normunds DobumsRyga(0,2,1,1,u) 4
12Andris MatisansRyga(0,1,1,0,2) 4
13Igor JemieljanowDaugavpils(0,3,d,ns,ns) 3
14Aiwar ZemżansRyga(2,d,ns,ns,ns) 2
15Guntis DobumsRyga(u,0,0,1,1) 2
16Władimir PosriednikowRosja(1,u,u,0,1) 2


1988

Ryga - 6 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valerijs SokolovsDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Aiwar ZemżansRyga- 13+3
3Normunds DobumsRyga(3,3,3,3,1) 13+2
4Nikolajs KokinsDaugavpils- 12
5Janis StiwrinDaugavpils- -
6Oleg GaponowRyga- -
7Arturs JudinsRyga- -
8G. ŁaganowskiRyga- -


1989

W sezonie 1989 mistrzostw Łotwy nie rozgrywano.



1990

Ryga - 7 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikolajs KokinsDaugavpils(3,2,3,2,3) 13
2Normunds DobumsRyga(2,2,2,2,2) 10
3Vitalijs BizniaDaugavpils(3,1,2,1,u) 7
4Aiwar ZemżansRyga(2,0,3,2,0) 7
5Oleg KołodinskiDaugavpils(d,3,1,0,2) 6
6Szakir AgasijewDaugavpils(3,1,1,0,0) 5
7Guntis DobumsRyga(2,0,0,0,1) 3
8Arturs JudinsRyga(0,1,0,1,1) 3
9Andris MatisansRyga(1,0,1,1,0) 3
10Aleksandrs BizniaDaugavpils(w,0,-,0,2) 2
11Aleksandr KlimantowUkraina(3,3,3,3,3) 15RT
12Krzysztof KuczwalskiPolska(2,3,3,3,3) 14RT
13Piotr BaronPolska(d,3,2,3,3) 11RT
14Mariusz StrzeleckiPolska(1,2,1,2,1) 7RT
15Vjatseslav PotapienkoEstonia(u,1,2,3,1) 7RT
16Stefan TietzPolska(1,2,0,1,2) 6RT
17Petro FedykUkraina(0) 0RT


1991

Ryga - 10 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej KorolewDaugavpils(3,3,3,2,3) 14
2Jurij BraucejsDaugavpils(2,2,3,3,3) 13+3
3Vladimirs VoronkovsDaugavpils(2,3,2,3,3) 13+2
4Valerijs SokolovsDaugavpils(3,3,1,3,3) 13+1
5Olegs BudkoDaugavpils(3,2,3,2,2) 12
6Nikolajs KokinsDaugavpils(1,2,2,3,2) 10
7Aiwar BorisRyga(3,3,0,2,0) 8
8Normunds DobumsRyga(2,1,3,0,w) 6
9Aleksandrs BizniaDaugavpils(2,1,0,2,1) 6
10Władimir TkaczukDaugavpils(u,-,2,1,2) 5
11Olegs KoscinskisDaugavpils(0,2,1,1,1) 5
12Guntis DobumsRyga(u,-,2,0,2) 4
13Vitalijs BizniaDaugavpils(1,1,1,0,1) 4
14Aiwar ZemżansRyga(1,1,ns,-,-) 2
15Arturs JudinsRyga(0,0,1,1,0) 2
16Agris BezmersRyga(0,0,1,1) 2
17Janis DislersRyga(1,0,d,ns,ns) 1


1992

3 rundy: Ryga - 10 maj, Daugavpils 16 czerwiec, Ryga - 14 październik

Spośród 3 turniejów, do klasyfikacji końcowej zaliczano wynik 2 najlepszych, zawodnicy pokonani przez obcokrajowca otrzymywali punkt bonusowy.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikolajs KokinsDaugavpils(ns,12,14) 26
2Andriej KorolewDaugavpils(10+1,12+1,12) 25+3
3Normunds DobumsRyga(14,10+1,10+1) 25+2
4Aleksandrs BizniaDaugavpils(13,10+1,12) 25+u
5Olegs BudkoDaugavpils(11+1,9,12) 24
6Vitalijs BizniaDaugavpils(10,9+1,7) 20
7Valerijs SokolovsDaugavpils(7+1,10+1,ns) 19
8Olegs KoscinskisDaugavpils(6+1,8+1,ns) 16
9Agris BezmersRyga(8+1,5+1,ns) 15
10Vladimirs VoronkovsDaugavpils(ns,ns,12) 12
11Arturs JudinsRyga(5+1,5+1,0) 12
12Andris MatisansRyga(10+1,ns,ns) 11
13Juris UngursDaugavpils(1+1,5+1,4+1) 11
14Aleksandrs SokolovsDaugavpils(4+1,2+1,3+1) 9
15Janis DislersRyga(4+1,ns,ns) 5
16Wołodymyr TrofymowUkraina(12,14,ns) 26 RT
17Wiktor SidorienkoBiałoruś(ns,ns,8) 8 RT
18Leonid TaranowBiałoruś(ns,ns,7) 7 RT
19Siergiej ManiulowBiałoruś(ns,ns,7) 7 RT
20Andriej JelizarowBiałoruś(ns,ns,6) 6 RT


1993

3 rundy: Daugavpils - 8 lipiec, Ryga - 10 lipiec, Daugavpils - 15 wrzesień

Spośród 3 turniejów, do klasyfikacji końcowej zaliczano wynik 2 najlepszych.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimirs VoronkovsDaugavpils(3,3,2,2,3)+ns+(3,3,3,3,3) 28
2Andriej KorolewDaugavpils(d,2,3,d,2)+(d,2,3,3,3)+(3,3,2,3,3) 25
3Nikolajs KokinsDaugavpils(3,2,d,1,3)+(3,3,3,2,3)+(u,ns,ns,ns,ns) 24
4Aleksandrs BizniaDaugavpils(2,2,3,3,3)+(u,3,2,3,2)+(3,d,d,3,ns) 23
5Vitalijs BizniaDaugavpils(2,3,3,2,1)+(2,2,1,3,2)+ns) 21
6Normunds DobumsRyga(2,1,2,3,2)+(3,3,2,2,1)+(d,d,1,u,ns) 21
7Ihor ZwieriewUkraina(3,3,2,0,3)+(3,2,3,ns,ns)+ns) 19
8Wołodymyr TrofymowUkraina(2,3,d,1,1)+(3,3,2,1,2)+ns) 18
9Ihor MarkoUkraina(1,1,1,3,u)+(2,d,3,d,3)+ns) 14
10Petro FedykUkraina(1,0,1,2,2)+(2,1,0,2,2)+ns) 13
11Andriej KorżewojRosja(ns+ns+(2,2,3,2,3) 12
12Igor StolarowRosja(ns+ns+(w,3,3,2,3) 11
13Piotr KociembaPolska(3,2,1,3,2)+ns+ns) 11
14Radik RamazanowRosja(ns+ns+(2,2,3,3,1) 11
15Igor KaratajewRosja(ns+ns+(2,3,2,1,2) 10
16Guntis DobumsRyga(0,1,2,0,1)+(2,d,1,1,1)+(2,0,2,1,0) 10
17Aiwar BorisRyga(1,-,-,-,-)+(1,2,u,2,3)+ns) 9
18Eduard MarczukowRosja(ns+ns+(3,1,0,2,2) 8
19Juris UngursDaugavpils(0,0,w,2,u)+(1,1,1,2,0)+(d,2,ns,1,ns) 8
20Ihor MuraszkoUkraina(1,1,0,1,0)+(1,t,2,1,1)+ns) 8
21Olegs BudkoDaugavpils(ns+ns+(d,2,2,2,2) 8
22Siergiej IsztanowRosja(ns+ns+(1,1,2,1,1) 6
23Aleksiej Krawczenko IIDaugavpils(0,u,3,1,u)+(t,w,ns,ns,ns)+(t,u,u,ns,n) 4
24Aiwar JungmanisRyga(ns+(0,1,1,1,1)+ns) 4
25Ołeksandr KsinżukUkraina(0,0,w,1,0)+(1,0,0,0,0)+ns) 2


1994

3 rundy: Ryga - 14 maj, Daugavpils - 18 sierpień, Daugavpils - 15 październik

Spośród 3 turniejów, do klasyfikacji końcowej zaliczano wynik 2 najlepszych.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikolajs KokinsDaugavpils(3,3,3,2,2)+(3,3,3,3,3)+(3,2,3,2,d) 28
2Vladimirs VoronkovsDaugavpils(1,3,3,3,3)+(3,3,3,3,2)+(d,3,2,3,3) 27
3Andrejs KorolovsDaugavpils(2,3,3,d,3)+(3,2,2,2,3)+ns) 23
4Aleksandrs BizniaDaugavpils(3,1,u,3,1)+(d,2,2,2,2)+(2,3,1,2,1) 27
5Olegs BudkoDaugavpils(2,2,3,u,ns)+ns+(1,2,2,2,1) 15
6Vitalijs BizniaDaugavpils(u,0,ns,ns,ns)+(2,2,d,3,3)+(1,0,-,d,2) 13
7Normunds DobumsRyga(ns,d,0,1,3)+(1,1,2,0,2)+(0,0,0,d,1) 10
8Maksims AndrejevsDaugavpils(ns+ns+(2,1,2,0,1) 6
9Aleksijs MihejevsDaugavpils(ns+ns+(d) 0
10Wołodymyr TrofymowUkraina(3,2,2,3,3)+ns+(3,1,1,3,2) 23RT
11Serhij TerszakUkraina(ns+(1,3,1,1,2)+(0,1,3,1,3) 16RT
12Ihor MarkoUkraina(ns+ns+(3,2,3,3,3) 14RT
13Christian GoertzNiemcy(ns+(u,d,3,2,0)+(2,3,3,1,0) 14RT
14Tomasz FajferPolska(ns+ns+(3,3,2,2,3) 13RT
15Heinrich SchatzerAustria(ns+(3,3,3,3,1)+ns) 13RT
16Szczepan KulczakPolska(ns+ns+(2,2,1,3,2) 10RT
17Ihor BorysenkoUkraina(1,2,2,3,1)+ns+ns) 9RT
18Siegfried EderAustria(ns+(2,1,2,1,3)+ns) 9RT
19Ołeksandr LatosinskiUkraina(2,3,1,1,1)+ns+ns) 8RT
20Wojciech ŻurawskiPolska(0,2,2,2,2)+ns+ns) 8RT
21Grzegorz WiśniewskiPolska(3,0,1,1,2)+ns+ns) 7RT
22Wiktor SidorienkoBiałoruś(ns+(2,2,1,1,1)+ns) 7RT
23Igor StolarowRosja(1,1,1,2,1)+ns+ns) 6RT
24Wasilij KowalUkraina(ns+(d,d,0,2,1)+(0,1,1,1,0) 6RT
25Andriej KorżewojRosja(u,1,2,0,2)+ns+ns) 5RT
26Wiktor SurchajewUkraina(ns+ns+(1,1,0,1,2) 5RT
27Ihor JepifanowUkraina(ns+(0,1,1,1,1)+ns) 4RT
28Arkadij SuszkowRosja(d,1,0,2,0)+ns+ns) 3RT
29Dmytro HrezinUkraina(2,0,0,1,0)+ns+ns) 3RT
30Siergiej ManiulowBiałoruś(ns+(2,0,0,0,0)+ns) 2RT
31Rene PfeiferAustria(ns+(0,1,1,0,0)+ns) 2RT
32Petro FedykUkraina(ns+(1,0,0,0,0)+ns) 1RT
33Igor KaratajewRosja(ns+(w/-,-,-,-,-)+ns) 0RT
34Petro WełesykUkraina(ns+ns+(u) 0RT
35Stefan LeonhardtNiemcy(ns+ns+(0,0,0,0,-) 0RT


1995

Daugavpils - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej KorolewDaugavpils(3,3,2,3,3) 14
2Vladimirs VoronkovsDaugavpils(0,3,3,3,2) 11
3Nikolajs KokinsDaugavpils(3,2,3,2,1) 11
4Aleksandrs BizniaDaugavpils(3,2,3,1,u) 9
5Olegs BudkoDaugavpils(1,2,2,0,1) 6
6Vitalijs BizniaDaugavpils(2,d,1,2,0) 5
7Normunds DobumsRyga(2,1,1,d,-) 4
8Maksims AndrejevsDaugavpils(2,1,u,t,w) 3
9Aleksejs MihejevsDaugavpils(0,0,0,1,1) 2
10Ihor MarkoUkraina(2,3,3,3,3) 14RT
11Ołeksandr LatosinskiUkraina(1,3,2,3,3) 12RT
12Wołodymyr KołodijUkraina(3,2,1,2,3) 11RT
13Petro FedykUkraina(1,1,0,2,2) 6RT
14Wiktor SidorienkoBiałoruś(0,1,2,1,2) 6RT
15Leonid TaranowBiałoruś(t,-,1,-,2) 3RT


1996

W sezonie 1996 mistrzostw Łotwy nie rozegrano.



1997

Daugavpils - 8 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej KorolewDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Vladimirs VoronkovsDaugavpils(2,3,3,3,2) 13
3Aleksandrs BizniaDaugavpils(2,3,3,3,1) 12
4Nikolajs KokinsDaugavpils(3,2,u,1,1) 7
5Vitalijs BizniaDaugavpils(0,1,2,1,0) 4
6Maksims AndrejevsDaugavpils(1,u,1,0,1) 3
7Damian BalińskiPolska(2,2,1,3,3) 11RT
8Andrzej SzymańskiPolska(3,3,0,2,3) 11RT
9Robert MikołajczakPolska(3,2,2,2,2) 11RT
10Ihor MarkoUkraina(2,2,2,1,3) 10RT
11Dariusz ŁowickiPolska(1,1,3,2,0) 7RT
12Ołeksandr LatosinskiUkraina(1,1,2,0,2) 6RT
13Leonid TaranowBiałoruś(1,0,1,2,0) 4RT
14Wiktor SidorienkoBiałoruś(d,1,1,0,2) 4RT
15Petro WełesykUkraina(0,0,d,1,1) 2RT
16Wołodymyr BabałoUkraina(0,0,0,0,0) 0RT


1998

Daugavpils - 16 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimirs VoronkovsDaugavpils(3,2,3,3,3) 14
2Nikolajs KokinsDaugavpils(3,3,3,3,1) 13
3Maksims AndrejevsDaugavpils(3,2,2,2,3) 12
4Grigorij CharczenkoRosja(2,3,1,3,2) 11
5Roman KaszyrinRosja(w,1,3,3,3) 10
6Aleksandrs BizniaDaugavpils(3,1,2,w,3) 9
7Ołeksandr LatosinskiUkraina(2,2,2,1,2) 9
8Władimir DubininRosja(1,3,2,2,1) 9
9Igor DubininRosja(2,3,1,1,d) 7
10Igor StolarowRosja(2,0,3,w,2) 7
11Deniss PopovicsDaugavpils(d,2,d,2,2) 6
12Aleksandrs BoltruksDaugavpils(u,0,w,2,1) 3
13Jewgienij RaczickiDaugavpils(d,1,0,1,1) 3
14Ilja BondarienkoRosja(1,1,u,ns,ns) 2
15Marat MalikowRosja(u,d,u,ns,ns) 0
16Pawieł BondarienkoRosja(u,ns,ns,ns,ns) 0
17Vitalijs BizniaDaugavpils(d,ns,ns,ns,ns) 0


1999

Daugavpils - 12 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam SkórnickiPolska(3,3,3,3,1) 13+3
2Nikolajs KokinsDaugavpils(3,2,2,3,3) 13+2
3Robert MikołajczakPolska(2,3,3,3,2) 13+1
4Siergiej KuzinRosja(3,2,3,2,2) 12
5Vladimirs VoronkovsDaugavpils(d,3,2,2,3) 10
6Ihor MarkoUkraina(2,-,1,3,3) 9
7Aleksandrs BizniaDaugavpils(2,3,t,1,3) 9
8Siergiej JeroszynRosja(3,1,1,2,2) 9
9Dariusz BalińskiPolska(2,2,1,2,1) 8
10Vitalijs BizniaDaugavpils(1,2,2,1,d) 6
11Maksims AndrejevsDaugavpils(1,1,2,1,1) 6
12Dariusz ŁowickiPolska(0,1,3,0,t) 4
13Jewgienij JepanczincewRosja(0,0,0,1,2) 3
14Leonids PauraDaugavpils(1,1,u,w,1) 3
15Deniss PopovicsDaugavpils(0,0,1,0,u) 1
16Andrejs KorolovsDaugavpils(u/-,-,-,-,ns) 0
17Walerij PoluchowyczUkraina(0,d) 0
18Jurijs SokolovsDaugavpils(t,u,d) 0


2000

Daugavpils - 30 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrejs KorolovsDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Vladimirs VoronkovsDaugavpils(3,2,2,3,3) 13
3Vitalijs BizniaDaugavpils(3,3,2,2,3) 13
4Deniss PopovicsDaugavpils(2,3,1,2,2) 10
5Siemion WłasowRosja(2,2,2,2,2) 10
6Juri PalomakiFinlandia(1,2,3,1,2) 9
7Siergiej CzekmariowRosja(2,1,1,1,3) 8
8Nikolajs KokinsDaugavpils(0,2,3,3,0) 8
9Ihor MarkoUkraina(1,3,3,w/-,-) 7
10Albert TibiejewRosja(t,1,2,1,1) 5
11Oleg JudachinRosja(0,0,0,2,2) 4
12Aleksandrs IvanovsDaugavpils(2,u,1,1) 4
13Vitalijs BizniaDaugavpils(0,3,u) 3
14Leonids PauraDaugavpils(1,1,d,d,1) 3
15Albert ŁatypowRosja(0,1,1,0,1) 3
16Toni SalmelaFinlandia(3,0,0,0,0) 3
17Stanislavs PauraDaugavpils(1,d,1,0,ns) 2
18Anatolij ChłynowRosja(d,-,-,-,-) 0


2001

Daugavpils - 28 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrejs KorolovsDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Piotr MarkuszewskiPolska(2,3,3,1,3) 12
3Nikolajs KokinsDaugavpils(2,3,2,3,2) 12
4Vladimirs VoronkovsDaugavpils(1,2,3,3,2) 11
5Mikael TeurnbergSzwecja(3,3,1,2,1) 10
6Robert KempińskiPolska(2,2,3,2,1) 10
7Wojciech ŻurawskiPolska(0,2,2,2,3) 9
8Robert LjungholmSzwecja(2,1,1,3,1) 8
9Leonids PauraDaugavpils(3,0,2,0,2) 7
10Wiesław Ośkiewicz IIPolska(3,1,2,1,d) 7
11Deniss PopovicsDaugavpils(0,0,1,2,2) 5
12Stanislavs PauraDaugavpils(1,d,0,d,3) 4
13Ihor MarkoUkraina(1,2,1,d,-) 4
14Juri PalomakiFinlandia(1,1,0,1,d) 3
15Toni SalmelaFinlandia(0,1,0,0,1) 2
16Vitalijs BizniaDaugavpils(1,u) 1
17Aleksandrs IvanovsDaugavpils(u,u,-,-,-) 0
18Kasts PuodzuksDaugavpils(0,0.) 0


2002

W sezonie 2002 mistrzostw Łotwy nie rozegrano.



2003

Daugavpils - 12 październik
Format zawodów: kwalifikacje + finał

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert MikołajczakPolska(3,3,2,2,3,2) 15
2Kasts PuodzuksDaugavpils(3,2,3,2,1,3) 14
3Aleksandrs BizniaDaugavpils(3,3,3,3,1,1) 14
4Piotr RembasPolska(2,3,1,3,3) 12
5Deniss PopovicsDaugavpils(2,2,3,3,0) 10
6Leonids PauraDaugavpils(1,1,2,3,3,0) 10
7Mariusz FierlejPolska(2,2,3,d,2) 9
8Emil LindqvistSzwecja(1,3,2,1,2) 9
9Gieorgij IszutinRosja(3,1,0,2,2) 8
10Nikolajs KokinsDaugavpils(2,2,d,2,2) 8
11Tomasz ZywertowskiPolska(0,1,1,1,3) 6
12Aleksandrs IvanovsDaugavpils(u,1,1,1,1) 4
13Aleksandrs DovzenkoDaugavpils(1,0,2,0,0) 3
14Tommy BjorklinSzwecja(1,0,1,0,1) 3
15Robert PetterssonSzwecja(d,d,0,1,0) 1
16Dawid HliborgSzwecja(d,d,0,w,w) 0


2004

Daugavpils - 16 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kasts PuodzuksDaugavpils(3,3,3,3,1) 13+3
2Christian HefenbrockNiemcy(3,3,2,3,2) 13+2
3Krzysztof StojanowskiPolska(0,3,3,3,3) 12
4Piotr RembasPolska(2,2,3,2,2) 11
5Nikolajs KokinsDaugavpils(2,2,2,3,1) 10
6Leonids PauraDaugavpils(3,1,u,2,3) 9
7Robert KempińskiPolska(1,2,3,1,2) 9
8Andrejs KorolovsDaugavpils(3,3,2,ns,ns) 8
9Marek MrózPolska(2,0,1,1,3) 7
10Michael MoellerNiemcy(1,2,u/w,1,3) 7
11Wojciech ŻurawskiPolska(2,1,0,2,1) 6
12Aleksandrs IvanovsDaugavpils(1,1,2,2,0) 6
13Maksims BogdanovsDaugavpils(1,0,1,0,2) 4
14Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(0,1,1,0,1) 3
15Aleksandrs DovzenkoDaugavpils(0,u,1,1,0) 2
16Mariusz PacholakPolska- ns


2005

Daugavpils - 8 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sławomir DudekPolska(2,3,3,3,3) 14+3+3
2Kasts PuodzuksDaugavpils(3,2,3,d,2) 10+2+2
3Maksims BogdanovsDaugavpils(3,3,2,2,3) 13+2+1
4Robert MikołajczakPolska(1,2,3,3,3) 12+3+0
5Andrzej HuszczaPolska(2,2,2,2,3) 11+1
6Adam SkórnickiPolska(1,1,3,3,2) 10+1
7Gieorgij IszutinRosja(0,3,2,3,1) 9+d
8Aleksandrs IvanovsDaugavpils(2,u,2,1,2) 7+d
9Robert KempińskiPolska(2,1,1,2,d) 6
10Jevgenijs PetuhovsDaugavpils(3,2,0,u/w,u) 5
11Łukasz LinettePolska(3,0,u/w,2,d) 5
12Nikolajs KokinsDaugavpils(0,3,1,-,-) 4
13Wojciech ŻurawskiPolska(1,,0,d,-,2) 3
14Dmitrijs PalkovskisDaugavpils(0,1,1,1,d) 3
15Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(1,1,0,0,0) 2
16Jevgenijs KaravackisDaugavpils(1,1) 2
17Leonids PauraDaugavpils(0,d,1,1,w) 2
18Jevgenijs KozlovskisDaugavpils(0) 0


2006

Daugavpils - 8 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin JędrzejewskiPolska(3,3,3,3,1) 13+3
2Kasts PuodzuksDaugavpils(3,3,3,3,3) 15+2
3Andrejs KorolovsDaugavpils(3,2,3,3,2) 13+1
4Piotr RembasPolska(3,3,2,1,2) 11+d
5Aleksandrs IvanovsDaugavpils(2,3,3,2,0) 10
6Adam CzechowiczPolska(2,2,1,2,3) 10
7Maksims BogdanovsDaugavpils(2,2,2,d,3) 9
8Tomasz ZywertowskiPolska(2,1,2,2,1) 8
9Artur MroczkaPolska(1,u,1,3,2) 7
10Wojciech ŻurawskiPolska(1,0,0,2,3) 6
11Jevgenijs PetuhovsDaugavpils(0,1,2,0,2) 5
12Marcin MazurPolska(1,2,1,1,u) 5
13Jevgenijs KozlovskisDaugavpils(1,0,1,u,1) 3
14Jevgenijs KaravackisDaugavpils(0,1,u,1,u/w) 2
15Vjaceslavs GiruckisDaugavpils- ns
16Paweł BaranPolska- ns


2007

Daugavpils - 1 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kasts PuodzuksDaugavpils(3,3,2,3,3) 14+3
2Maksims BogdanovsDaugavpils(3,3,3,3,2) 14+2
3Grigorij ŁagutaRosja(2,2,3,3,3) 13
4Tomasz BajerskiPolska(2,d,3,2,3) 10
5Roman IwanowRosja(2,3,3,1,1) 10
6Ilja BondarienkoRosja(2,1,2,3,2) 10
7Andrij KarpowUkraina(3,2,1,2,2) 10
8Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(1,3,1,0,3) 8
9Wołodymyr TrofymowUkraina(3,2,1,1,1) 8
10Aleksandrs IvanovsDaugavpils(1,1,2,1,2) 7
11Jevgenijs KaravackisDaugavpils(0,0,2,2,0) 4
12Artiom ŁagutaRosja(1,1,0,2,0) 4
13Jarosław PoluchowyczUkraina(0,2,0,0,1) 3
14Leonids PauraDaugavpils(1,d,0,0,1) 2
15Jevgenijs PetuhovsDaugavpils(0,t,1,1,0) 2
16Jevgenijs KozlovskisDaugavpils(0,1,0,0,u/w) 1


2008

Daugavpils - 13 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaRosja(3,3,2,3,3,3) 17
2Piotr ŚwistPolska(2,2,3,3,3,1) 14
3Maksims BogdanovsDaugavpils(2,1,3,2,3,2) 13
4Leonids PauraDaugavpils(3,u/w,2,3,3,0) 11
5Tomasz PiszczPolska(2,3,1,2,2) 10
6Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(1,1,3,2,2) 9
7Siergiej DarkinRosja(2,3,3,1,0) 9
8Zbigniew CzerwińskiPolska(1,1,2,3,1) 8
9Paweł MiesiącPolska(3,2,1,1,1) 8
10Andriej KorolewDaugavpils(3,0,d,2,2) 7
11Jevgenijs KaravackisDaugavpils(0,3,2,0,1) 6
12Ilja BondarienkoRosja(1,2,1,1,0) 5
13Władimir DubininRosja(t,2,0,0,1) 3
14Rusłan GatiatowRosja(0,0,1,0,2) 3
15Siemion WłasowRosja(0,1,0,1,0) 2
16Jevgenijs PetuhovsDaugavpils(1,0,0,0,0) 1
17Maris KursitisDaugavpils(0) 0


2009

W sezonie 2009 mistrzostw Łotwy nie rozegrano.



2010

Daugavpils - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaRosja(3,3,3,3,3) 15
2Kasts PuodzuksDaugavpils(2,3,3,3,1) 12+3
3Artiom ŁagutaRosja(3,3,3,3,0) 12+2
4Krzysztof JabłońskiPolska(3,0,3,3,2) 11
5Andriej KorolewDaugavpils(2,3,1,1,3) 10
6Paweł MiesiącPolska(3,2,1,2,2) 10
7Andzejs LebedevsDaugavpils(2,2,2,u,2) 8
8Leonids PauraDaugavpils(t,2,1,1,3) 7
9Piotr ŚwistPolska(1,1,2,1,1) 7
10Wadim TarasienkoRosja(1,1,1,2,1) 6
11Jevgenijs KaravackisDaugavpils(w,1,0,1,3) 5
12Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(2,0,2,w,1) 5
13Ołeksandr BorodajUkraina(0,2,0,1,2) 5
14Jarosław PoluchowyczUkraina(1,1,2,d,0) 4
15Piotr RembasPolska(d,0,0,2,0) 2
16Igors AntonenkoDaugavpils(t,0,0,d,-) 0
17Ivan PlesakovsDaugavpils(d,0) 0


2011

Daugavpils - 14 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaRosja(3,3,3,3,3) 15
2Maksims BogdanovsDaugavpils(3,2,3,3,1) 12
3Kasts PuodzuksDaugavpils(3,3,2,1,2) 11
4Andzejs LebedevsDaugavpils(0,3,3,3,1) 10
5Andrij KarpowUkraina(2,3,3,2,0) 10
6Robert MiśkowiakPolska(2,2,0,2,3) 9
7Danił IwanowRosja(2,0,2,2,3) 9
8Timo LahtiFinlandia(1,2,0,1,3) 7
9Aleksandr ŁoktajewUkraina(w,1,1,3,2) 7
10Jevgenijs KaravackisDaugavpils(3,u,1,0,2) 6
11Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(1,2,1,0,2) 6
12Andriej KorolewDaugavpils(1,1,2,1,1) 6
13Ronnie JamrożyPolska(2,0,2,1,0) 5
14Wadim TarasienkoRosja(0,1,1,2,d) 4
15Ivan PlesakovsDaugavpils(1,1,0,0,0) 2
16Teemu LahtiFinlandia(0,0,0,0,1) 1


2012

Daugavpils - 8 lipiec (08.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maksims BogdanovsDaugavpils(2,3,3,3,2) 13+3
2Mirosław JabłońskiPolska(3,3,3,2,2) 13+2
3Kasts PuodzuksDaugavpils(3,2,1,3,3) 12+3
4Michał SzczepaniakPolska(3,2,3,3,1) 12+2
5Krzysztof JabłońskiPolska(3,2,3,2,1) 11
6Mateusz SzczepaniakPolska(2,3,2,3,0) 10
7Andzejs LebedevsDaugavpils(2,1,2,2,3) 10
8Timo LahtiFinlandia(1,2,2,1,3) 9
9Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(1,3,1,1,1) 7
10Wadim TarasienkoRosja(2,1,1,1,2) 7
11Jevgenijs KaravackisDaugavpils(0,1,2,2,u/w) 5
12Iwan PleszakowDaugavpils(d,d,0,1,3) 4
13Teemu LahtiFinlandia(1,1,0,u,2) 4
14Andrejs KovalcuksDaugavpils(0,0,0,0,1) 1
15Vadims TimermansDaugavpils(d,0,1,0,0) 1
16Jevgenijs KostigovsDaugavpils(1,0,d,0,0) 1


2013

Daugavpils - 28 lipiec (28.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andzejs LebedevsDaugavpils(3,3,3,2,3) 14
2Maksims BogdanovsDaugavpils(2,1,3,3,2) 11+3
3Timo LahtiFinlandia(2,0,3,3,3) 11+2
4Kasts PuodzuksDaugavpils(3,3,1,3,u/w) 10
5Andriej KudriaszowRosja(2,3,3,2,u/w) 10
6Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(2,2,2,1,3) 10
7Ilja CzałowRosja(3,3,u/w,1,2) 9
8Oliver BerntzonSzwecja(3,2,1,1,2) 9
9Jesper SogaardDania(1,2,2,0,3) 8
10Mirosław JabłońskiPolska(1,0,2,2,2) 7
11Wadim TarasienkoRosja(0,1,1,3,1) 6
12Tomasz ChrzanowskiPolska(d,1,0,2,1) 4
13Jevgenijs KostigovsDaugavpils(0,1,2,1,u/w) 4
14Władimir BorodulinRosja(1,2,1,u/ns,ns) 4
15Ivans PlesakovsDaugavpils(1,0,0,0,1) 2
16Andrejs KovalcuksDaugavpils(d,ns,ns,ns,ns) 0


2014

Daugavpils - 21 wrzesień (21.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaRosja(3,3,3,3,3) 15
2Dienis GizatullinRosja(3,2,1,3,3) 12+3
3Michał SzczepaniakPolska(2,2,3,3,2) 12+2
4Dawid LampartPolska(2,3,2,1,3) 11
5Dakota NorthAustralia(2,3,2,2,2) 11
6Robert MiśkowiakPolska(3,2,1,2,2) 10
7Andzejs LebedevsDaugavpils(1,3,0,3,2) 9
8Nike LunnaFinlandia(3,1,2,d,1) 7
9Maksims BogdanovsŁotwa(1,1,3,1,1) 7
10Eduard KrcmarCzechy(2,0,2,1,1) 6
11Mirosław JabłońskiPolska(0,0,0,2,3) 5
12Kasts PuodzuksDaugavpils(0,2,3,w,0) 5
13Mateusz SzczepaniakPolska(1,1,1,0,1) 4
14Vjaceslavs GiruckisDaugavpils(0,0,1,2,0) 3
15Ivans PlesakovsDaugavpils(1,1,0,d,0) 2
16Davis KurmisDaugavpils(t,1) 1 R1
17Jevgenijs KostigovsDaugavpils(d,0,-,0,0) 0
18Deniss ZvorygnisDaugavpils(0) 0 R2


2015

Daugavpils - 2 sierpień (02.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kastas PoudzuksDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Krystian PieszczekPolska(3,3,2,2,3) 13
3Andzejs LebedevsDaugavpils(3,3,3,3,1) 13+w
4Maksims BogdanovsDaugavpils(2,3,2,3,2) 12
5Ivans PlesakovsDaugavpils(3,2,3,1,2) 11
6Rienat GafurowRosja(1,2,3,3,w) 9
7Patryk DolnyPolska(2,1,1,2,3) 9
8Marcin JędrzejewskiPolska(2,2,2,1,1) 8
9Marcel SzymkoPolska(0,2,2,0,3) 7
10Jevgenijs KostygovsDaugavpils(2,0,0,2,2) 6
11Olegs MihailovsDaugavpils(0,1,d,2,2) 5
12Nike LunnaFinlandia(1,1,1,w,ns) 3
13Deniss ZvoriginsDaugavpils(1,0,1,w,0) 2
14Szymon GrobelskiPolska(1,0,0,w,1) 2
15Wiktor TrofymowUkraina(0,u,1,1,w) 2
16Artjoms TrofimovsDaugavpils(w,ns,ns,ns,ns) 0





Odwiedziny (Visitors):
6592061


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl