Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2008-2014

Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorów na Żużlu
(Individual Junior League Riders Championship)

Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2008Maciej JanowskiWrocławFinał
2009Maciej JanowskiWrocławFinał
2010Przemysław PawlickiGorzów Wlkp.Finał
2011Patryk DudekZielona GóraFinał
2012Kamil AdamczewskiLesznoFinał
2013Paweł PrzedpełskiToruńFinał
2014Patryk MalitowskiWrocławFinał
2015Maksym DrabikWrocławFinał

2008

Leszno - 26 sierpień (26.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Robert KasprzakLeszno(2,3,3,3,2) 13+3
3Przemysław PawlickiLeszno(3,3,3,2,2) 13+2
4Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(3,2,2,2,3) 12
5Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,1,3,3,0) 10
6Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(2,1,2,1,3) 9
7Patryk DudekZielona Góra(2,3,1,1,1) 8
8Martin Vaculík Rzeszów(1,1,1,3,1) 7
9Adam KajochLeszno(2,2,1,0,2) 7
10Grzegorz StróżykWrocław(1,2,2,2,w) 7
11Damian CelmerToruń(1,2,2,d,1) 6
12Szymon KiełbasaTarnów(1,1,1,2,0) 5
13Oskar PieniążekToruń(0,0,0,1,3) 4
14Tadeusz KostroTarnów(0,0,0,0,2) 2
15Mateusz KowalczykCzęstochowa(0,0,0,0,1) 1
16Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(0,0,0,1,0) 1
17Sławomir MusielakLeszno(ns) ns
18Paweł RatajszczakLeszno(ns) ns


2009

Zielona Góra - 9 wrzesień (09.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,t,3,3,3) 12
3Patryk DudekZielona Góra(2,3,3,1,2) 11
4Borys MiturskiCzęstochowa(3,3,0,2,2) 10
5Sławomir MusielakLeszno(0,3,2,3,1) 9
6Damian CelmerToruń(2,2,2,2,1) 9
7Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(2,2,1,3,0) 8
8Janusz BaniakZielona Góra(0,2,2,1,3) 8
9Emil PulczyńskiToruń(1,2,3,1,w) 7
10Szymon WoźniakBydgoszcz(1,w,1,2,3) 7
11Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(0,1,0,2,2) 5
12Łukasz CyranGorzów Wlkp.(1,1,1,1,1) 5
13Marcin PiekarskiCzęstochowa(3,1,0,0,0) 4
14Damian SperzGdańsk(t,1,1,0,2) 4
15Kamil PulczyńskiToruń(d,0,2,0,1) 3
16Tobiasz MusielakLeszno(2,0,0,0,0) 2


2010

Gorzów Wielkopolski - 23 wrzesień (23.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Piotr Pawlicki IILeszno(3,3,3,3,2) 14
3Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,2,2,2,3) 12
4Emil PulczyńskiToruń(0,3,3,2,2) 10
5Borys MiturskiCzęstochowa(0,2,1,3,3) 9
6Szymon KiełbasaTarnów(1,2,3,2,1) 9
7Szymon WoźniakBydgoszcz(2,2,1,0,3) 8
8Jakub JamrógTarnów(1,1,2,2,2) 8
9Damian AdamczakBydgoszcz(2,3,0,1,1) 7
10Łukasz SówkaZielona Góra(1,1,1,3,0) 6
11Slawomir MusielakLeszno(2,0,1,1,2) 6
12Mateusz LampkowskiToruń(1,0,2,1,1) 5
13Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,1,0,0,1) 4
14Łukasz CyranGorzów Wlkp.(0,1,2,1,d) 4
15Patryk MalitowskiWrocław(3,0,0,d,0) 3
16Paweł ParysGorzów Wlkp.(0,0,0,0,0) 0


2011

Zielona Góra - 4 wrzesień (04.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk DudekZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Emil PulczyńskiToruń(3,3,2,3,1) 12 +3
3Tobiasz MusielakLeszno(2,2,3,3,2) 12 +2
4Adam StrzelecZielona Góra(3,3,3,1,1) 11
5Kamil PulczyńskiToruń(3,3,1,t,3) 10
6Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(2,1,3,2,2) 10
7Artur CzajaCzęstochowa(1,0,2,3,3) 9
8Łukasz SówkaZielona Góra(1,1,2,2,3) 9
9Łukasz CyranGorzów Wlkp.(0,2,2,2,2) 8
10Tadeusz KostroTarnów(2,2,1,0,1) 6
11Patryk MalitowskiWrocław(2,2,u,?,?) 4
12Adrian CyferGorzów Wlkp.(t,1,0,1,2) 4
13Kacper RogowskiZielona Góra(1,1,1,w,?) 3
14Marcin NowakLeszno(0,0,0,1,1) 2
15Patryk KociembaWrocław(1,0,1,u/?,?) 2


2012

Leszno - 29 sierpień (29.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kamil AdamczewskiLeszno(3,3,3,3,2) 14
2Piotr Pawlicki IILeszno(2,3,d,3,3) 11 +3
3Mikołaj CuryłoBydgoszcz(3,3,3,1,1) 11 +2
4Jakub JamrógToruń(1,2,2,3,3) 11 +1
5Krystian PieszczekGdańsk(3,3,2,1,2) 11 +0
6Adam StrzelecZielona Góra(1,0,3,3,3) 10
7Marcel SzymkoGdańsk(3,1,1,2,2) 9
8Adrian CyferGorzów Wlkp.(0,2,1,2,3) 8
9Rafał MalczewskiCzęstochowa(0,2,3,2,1) 8
10Marco GaschkaRzeszów(2,2,2,1,1) 8
11Patryk DolnyWrocław(1,1,2,2,0) 6
12Filip MarachLeszno(2,t,0,1,0) 3
13Michał PiosickiLeszno(01,d,2) 3R
14Łukasz WielińskiBydgoszcz(2,u,d,0,0) 2
15Łukasz PrzedpełskiToruń(0,1,1,d,w) 2
16Patryk MalitowskiWrocław(d,d,-,-,-) 0
17Karol JóźwikBydgoszcz(w,-,-,-,-) 0


2013

Toruń - 3 wrzesień (03.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł PrzedpełskiToruń(2,3,3,3,3) 14
2Szymon WoźniakBydgoszcz(3,3,1,3,2) 12
3Artur CzajaCzęstochowa(1,2,3,3,3) 12
4Kamil PulczyńskiToruń(2,3,1,3,3) 12
5Emil PulczyńskiToruń(3,1,3,2,2) 11
6Adrian CyferGorzów Wlkp.(2,2,3,2,2) 11
7Patryk DolnyWrocław(1,2,2,0,3) 8
8Adam StrzelecZielona Góra(3,3,0,0,1) 7
9Łukasz PrzedpełskiToruń(0,2,2,1,2) 7
10Kamil AdamczewskiZielona Góra(1,1,2,2,1) 7
11Łukasz CyranGorzów Wlkp.(2,2,1,1,1) 7
12Patryk MalitowskiWrocław(0,0,2,2,0) 4
13Oskar FajferGniezno(3,fx,m,m,m) 3
14Ernest KozaTarnów(t,0,1,1,1) 3
15Daniel KaczmarekLeszno(1,1,0,0,0) 2
16Rafał MalczewskiCzęstochowa(w/u,w/2min,w/2min,w/2min,w/2m 0


2014

Częstochowa - 25 wrzesień (25.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk MalitowskiWrocław(2,3,2,3,3) 13
2Paweł Przedpełski Toruń(2,3,3,3,1) 12+3
3Tobiasz MusielakLeszno(3,3,3,1,2) 12+2
4Artur CzajaCzęstochowa(3,0,2,2,3) 10
5Kamil AdamczewskiZielona Góra(0,2,3,3,2) 10
6Bartosz SmektałaLeszno(3,1,0,1,3) 8
7Marcin NowakLeszno(3,0,1,3,1) 8
8Adam StrzelecZielona Góra(2,3,1,2,0) 8
9Oskar Fajfer Toruń(2,2,t,1,3) 8
10Alex ZgardzińskiZielona Góra(1,1,2,2,2) 8
11Mateusz BorowiczTarnów(1,2,3,0,1) 7
12Adrian CyferGorzów Wlkp.(0,1,1,2,2) 6
13Oskar Ajtner GollobToruń(1,2,0,0,0) 3
14Ernest KozaTarnów(1,0,2,u,w) 3
15Dominik KossakowskiGdańsk(0,1,1,0,0) 2
16Hubert Łęgowik Częstochowa(0,0,0,1,0) 1
17Oskar PolisCzęstochowa(1) 1
18Rafał MalczewskiCzęstochowa(0) 0 R


2015

Częstochowa - 31 sierpień (31.08)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maksym DrabikWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Oskar Fajfer Toruń(3,3,3,2,3) 14
3Bartosz SmektałaLeszno(2,3,3,1,3) 12+3
4Krystian RempałaTarnów(3,2,2,3,2) 12+2
5Ernest KozaGorzów Wlkp.(1,3,2,3,2) 11
6Adrian CyferWrocław(2,2,2,2,2) 10
7Damian DróżdżWrocław(1,1,w/su,3,3) 8
8Artur CzajaCzęstochowa(3,0,3,d4,u1) 6
9Adrian GałaWrocław(1,2,1,2,ns) 6
10Marcin NowakLeszno(0,1,1,1,2) 5
11Arkadiusz MadejTarnów(1,2,1,0,1) 5
12Hubert ŁegowikGrudziądz(2,0,2,w/2min.,ns) 4
13Michał GruchalskiCzęstochowa(0,1,0,2,0) 3
14Alex ZgardzińskiZielona Góra(2,0,d4,t,ns) 2
15Rafał KarczmarzGorzów Wlkp.(0,1,0,w/u,1) 2
16Przemysław LiszkaWrocław(1,1) 2 R
17Mike Trzensiok Grudziądz(0,w/su,w/u,w/su,wkz) 0





Odwiedziny (Visitors):
6954538


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl