Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1924-1991

Indywidualne Mistrzostwa Jugosławii na Żużlu
(Yugoslavian Individual Speedway Championship)
(Jugoslavije Prvenstvo Posameznikov v Spidveju)

Thanks to Charles McKay, Ian Presslie, Peter Lipar, Mark Sawbridge, Karoly Ladi and Lech Drygaś
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1924Anton Strban-Finał
1925Anton Strban-Finał
1926Anton Strban-Finał
1927Anton Strban-Finał
1928Anton Strban-Finał
1929Anton Strban-Finał
1930Anton Strban-Finał
1931Anton Strban-Finał
1932Anton Strban-Finał
1949Ivan SmolcicZagrzebFinał - Klasa 500ccm
1949Veljko MetzFinał - Klasa 350ccm
1949Nikola SnjaricCrikvenicaFinał - Klasa 250ccm
1949Ladislav SurbekZagrzebFinał - Klasa 125ccm
1955Drago Regvart ZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1959Valent MedvedVarazdinFinał - Klasyfikacja końcowa
1959Valent MedvedVarazdin4 runda
1960Drago RegvartZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1960Joze VisocnikMaribor1 runda
1960Joze VisocnikMaribor2 runda
1960Joze VisocnikMaribor3 runda
1960Drago RegvartZagrzeb4 runda
1960Drago RegvartZagrzeb5 runda
1960Joze VisocnikMaribor6 runda
1961Valent MedvedVarazdinFinał - Klasyfikacja końcowa
1961Drago RegvartZagrzeb1 runda
1961Matevz RozmanKranj2 runda
1961Valent MedvedVarazdin3 runda
1962Franc BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1962Franc BabicKrsko1 runda
1962Franc BabicKrsko2 runda
1962Franc BabicKrsko3 runda
1962Ivan MedvedKwalifikacja
1963Drago RegvartZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Franc BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Franc BabicKrsko3 runda
1964Franc BabicKrsko1 runda
1964Josip GlavinaPrelogKwalifikacje
1965Franc BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1965Franc BabicKrsko3 runda
1966Drago RegvartZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1967Franc BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1967Franc BabicKrsko4 runda
1968Drago PerkoMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1968Drago PerkoMaribor3 runda
1970Ivan MolanKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Ivan MolanKrsko1 runda
1970Ivan MolanKrsko2 runda
1970Ivan MolanKrsko3 runda
1971Ivan MolanKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Ivan MolanKrsko1 runda
1971Ivan MolanKrsko2 runda
1971Milija StojkovicSvetozarevo3 runda
1971Evald BabicKrsko4 runda
1971Evald BabicKrsko5 runda
1972Drasko OrsicZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Drasko OrsicZagrzeb1 runda
1972Drasko OrsicZagrzeb2 runda
1973Stefan KekecMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Stefan KekecMaribor2 runda
1973Drasko OrsicZagrzeb3 runda
1973Stefan KekecMaribor4 runda
1974Stefan KekecMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Stefan KekecMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Vlado KocuvanGornja Radgona1 runda
1976Vlado KocuvanGornja Radgona2 runda
1976Josip FrancicPrelog3 runda
1976Stefan KekecMaribor4 runda
1976Stefan KekecMaribor5 runda
1977Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Vlado KocuvanGornja Radgona2 runda
1977Vlado KocuvanGornja Radgona3 runda
1977Vlado KocuvanGornja Radgona4 runda
1977Kreso OmerzelKrskoRunda Kwalifikacyjna - Finał
1977Kreso OmerzelKrskoRunda Kwalifikacyjna
1977Darko TominacOsijekRunda Kwalifikacyjna
1977Kreso OmerzelKrskoRunda Kwalifikacyjna
1978Stefan KekecMariborKlasyfikacja końcowa
1978Stefan KekecMaribor1 runda
1978Vlado KocuvanGornja Radgona2 runda
1978Stefan KekecMaribor3 runda
1978Stefan KekecMaribor4 runda
1978Vlado KocuvanGornja Radgona5 runda
1978Joze KekecMariborRunda Kwalifikacyjna
1978Franc PribovsekLjubljanaRunda Kwalifikacyjna
1979Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Stefan KekecMaribor1 runda
1979Stefan KekecMaribor2 runda
1979Vlado KocuvanGornja Radgona3 runda
1979Franc ZagarLjubljana4 runda
1979Vlado KocuvanGornja Radgona4 runda
1979Joze KekecMariborKwalifikacja - Klasyfikacja końcowa
1979Joze KekecMariborRunda Kwalifikacyjna
1979Joze KekecMariborRunda Kwalifikacyjna
1979Bojan KozmusKrskoRunda Kwalifikacyjna
1980Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Vlado KocuvanGornja Radgona1 runda
1980Vlado KocuvanGornja Radgona2 runda
1980Vlado KocuvanGornja Radgona3 runda
1980Zvonko PavlicPrelogRunda Kwalifikacyjna
1981Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Vlado KocuvanGornja Radgona1 runda
1981Kreso OmerzelKrsko2 runda
1981Stefan KekecLendava4 runda
1981Albert KocmutGornja RadgonaKwalifikacja
1982Stefan KekecGorenje-VarstrojFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Stefan KekecGorenje-Varstroj1 runda
1982Vlado KocuvanGornja Radgona2 runda
1982Vlado KocuvanGornja Radgona3 runda
1982Albert KocmutGornja Radgona4 runda
1982Caba LazarGorenje-VarstrojKwalifikacja
1983Joze ZibertKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Darko TominacOsijek1 runda
1983Albert KocmutGornja Radgona2 runda
1983Zvonko PavlicPrelog3 runda
1983Kreso OmerzelKrsko4 runda
1984Albert KocmutGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Artur HorvatLendava1 runda
1984Zvonko PavlicPrelog2 runda
1984Albert KocmutGornja Radgona3 runda
1984Zvonko PavlicPrelog4 runda
1984Artur HorvatLendava5 runda
1984Zvonko PavlicPrelog6 runda
1984Zvonko PavlicPrelog7 runda
1984Artur HorvatLendava8 runda
1984Franc ZagarLjubljana9 runda
1985Kreso OmerzelKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Zvonko PavlicPrelog1 runda
1985Kreso OmerzelKrsko2 runda
1985Kreso OmerzelKrsko3 runda
1985Kreso OmerzelKrsko4 runda
1985Joze ZibertKrsko5 runda
1985Kreso OmerzelKrsko6 runda
1986Zvonko PavlicPrelogFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Kreso OmerzelKrsko1 runda
1986Zvonko PavlicPrelog2 runda
1986Zvonko PavlicPrelog3 runda
1986Zvonko PavlicPrelog4 runda
1986Kreso OmerzelKrsko5 runda
1987Artur HorvatLendavaFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Artur HorvatLendava1 runda
1987Caba LazarLendava2 runda
1987Franc KalinLjubljana3 runda
1987Artur HorvatLendava4 runda
1987Kreso OmerzelLjubljana5 runda
1988Zvonko PavlicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Zdravko TominacOsijek1 runda
1988Caba LazarLendava2 runda
1988Caba LazarLendava3 runda
1988Kreso OmerzelLjubljana4 runda
1988Zvonko PavlicKrsko5 runda
1988Kreso OmerzelLjubljana6 runda
1988Zvonko PavlicKrsko7 runda
1988Zvonko PavlicKrsko8 runda
1989Gregor PintarLjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Gregor PintarLjubljana1 runda
1989Gregor PintarLjubljana2 runda
1989Caba LazarLendava3 runda
1989Gregor PintarLjubljana4 runda
1989Artur HorvatLendava5 runda
1990Gregor PintarLjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Martin PetercaLjubljana1 runda
1990Martin PetercaLjubljana2 runda
1990Gregor PintarLjubljana3 runda
1990Gregor PintarLjubljana4 runda
1990Kreso OmerzelKrsko5 runda
1990Gregor PintarLjubljana6 runda
1991Gregor PintarLjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa

1924

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1925

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1926

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1927

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1928

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1929

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1930

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1931

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1932

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1933-1946

Brak danych o mistrzostwach Jugosławii w latach 1933-1946.



1947

10 sierpnia 1947 rozegrano zawody o mistrzostwo Jugosławii. W zawodach uczestniczyli Veljko Metz, Vinko Mrak i Jerko Babic. Brak wyników z tej imprezy.



1949

Ljubljana - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasa 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan SmolcicZagrzeb -

Ljubljana - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasa 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Veljko Metz -

Ljubljana - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasa 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikola SnjaricCrikvenica -

Ljubljana - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasa 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ladislav SurbekZagrzeb -

1955

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago Regvart Zagrzeb- -
2Valent MedvedVarazdin- -
3Joze KlemencicZagrzeb- -
4Branko RegvartZagrzeb- -
5Nikola SnjaricCrikvenica- -
6Vinko MrakLjubljana- -
7Gabriijel Kopic-KraljZagrzeb- -
8Stanislav ZovkoZemun- -
9Josip LampeMaribor- -
10Marijan MihalinceVarazdin- -


1959

5 rund: Zagrzeb, Maribor - 27 czerwiec, Zemun, Crikvenica - 1 sierpień, Bjelovar

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valent MedvedVarazdin- 70
2Marjan MihalinecVarazdin- 51
3Franc BabicKrsko- 49
4Rudi BaumanMaribor- 46
5Stanislav ZovkoZemun- 46
6Vinko MrakLjubljana- 45
7Ivan JamaKranj- 43
8Joze VisocnikMaribor- 40
9Joze KlemencicZagrzeb- 38
10Tone MlakarKrsko- 35
11Milan KalisnikTrzic- 32
12Slavko LampeLjubljana- 17
13Milan PazurBjelovar- 16
14Ferdinand LebarKranj- 13
15Geza JuhazZrenjanin- 12
16Vlado PotocnjakBjelovar- 10
17Franc BajzelKranj- 5
18Damjan KlasneticOsijek- 2

Maribor - 27 czerwiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Rudi BaumanMaribor- -
3Joze KlemencicZagrzeb- -

Crikvenica - 1 sierpień

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valent MedvedVarazdin- -
2Stanislav ZovkoZemun- -
3Rudi BaumanMaribor- -

1960

6 rund: Krsko - 15 maj (15.05), Maribor - 4 czerwiec (04.06), Bjelovar - 26 lipiec (26.07), Zagreb, Kranj - 31 lipiec (31.07), Zemun - 26 sierpień (26.08).

Startował również Savo Vizjak (Zagrzeb).

Wg. innych źródeł Drago Regvart zdobył 81 pkt.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- 71
2Joze VisocnikMaribor- 66
3Tone MlakarZemun- 61
4Franc BabicKrsko- 55
5Matevz RozmanKranj- 48
6Valent MedvedVarazdin- 46
7Marjan MihalinecVarazdin- 43
8Damjan KlasneticOsijek- 40
9Milan KalisnikKranj- 36
10Stane SalmicKrsko- 34
11Joze MocnikKranj- 23
12Ivan KosMaribor- 18
13Drago PerkoMaribor- 16
14Geza JuhazZrenjanin- 15
15Zdravko DolinsekMaribor- 13
16Slavko BobinacZagrzeb- 11
17Viktor PlavecBjelovar- 10
18Josip SelZagrzeb- 9
19Stojan VujinovZagrzeb- 6
20Mirko KrasZagrzeb- 6

Krsko - 15 maj (15.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze VisocnikMaribor- 14
2Drago RegvartZagrzeb- 13
3Franc BabicKrsko- 12
4Valent MedvedVarazdin- 10

Maribor - 4 czerwiec (04.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze VisocnikMaribor- -
2Valent MedvedVarazdin- -
3Drago RegvartZagrzeb- -

Bjelovar - 26 lipiec (26.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze VisocnikMaribor- -
2Valent MedvedVarazdin- -

Zagreb

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- -
6Joze VisocnikMaribor- -

Kranj - 31 lipiec (31.07).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb3,3,3,3,3 15
2Tone MlakarZemun- 14
3Franc BabicKrsko- 11
4Drago PerkoMaribor- 10
5Matevz RozmanKranj- 9
6Joze VisocnikMaribor- 9
7Stane SalmicKrsko- 9
8Marjan MihalinecVarazdin- 9

Zemun - 26 sierpień

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze VisocnikMaribor- 14
2Drago RegvartZagrzeb- 14
3Tone MlakarZemun- 14

1961

3 rundy: Bjelovar - 13 sierpień (13.08), Krsko - 27 sierpień (27.08), Varazdin - 24 wrzesień (24.09). Startował również M. Matevz.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valent MedvedVarazdin- 42
2Matevz RozmanKranj- 39
3Drago PerkoMaribor- 30
4Franc BabicKrsko- 30
5Drago RegvartZagrzeb- 26
6Joze VisocnikMaribor- 24
7Damjan KlasneticOsijek- 23
8Josip SelZagrzeb- 22
9Joze MocnikKranj- 21
10Joze MlakarZemun- 18
11Milan KalisnikKranj- 14
12Geza JuhazZrenjanin- 11
13Adolf LazarVarazdin- 10
14Stane SalmicKrsko- 9
15Slobodan DudovicZemun- 8
16Ivan KosMaribor- 7
17Marjan MihalinecVarazdin- 6
18Milovan StankovicSvetozarevo- 4
19Zdravko DolinsekMaribor- 2
20Joze SrbacBjelovar- 2
21Svetislav KrucicaninZemun- 1

Bjelovar - 13 sierpień (13.08).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- -
2Valent MedvedVarazdin- -
3Drago PerkoMaribor- -
4Matevz RozmanKranj- -

Krsko - 27 sierpień (27.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matevz RozmanKranj(3,3,3,3,3) 15
2Drago Regvart Zagrzeb- 14
3Valent MedvedVarazdin- 13
4Tone MlakarZemun- 10
5Milan KalisnikKranj- 9
6Franc Babic Krsko- 8
7Joze MocnikKranj- 7
8Joze Visocnik Maribor- 7
9Josip SelZagrzeb- 6
10Stane SalmicKrsko- 6

Varazdin - 24 wrzesień (24.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valent MedvedVarazdin- -
2Matevz RozmanKranj- -
3Franc BabicKrsko- -

1962

3 rundy: Crikvenica - 1 lipiec, Bjelovar - sierpień, Krsko - 2 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(15,15,15) 45
2Drago PerkoMaribor- 39
3Drago RegvartZagrzeb- 36
4Valent MedvedVarazdin- 30
5Joze VisocnikMaribor- 26
6Milan KalisnikKranj- 26
7Damjan KlasneticOsijek- 26
8Matevz RozmanKranj- 20
9Ivan MedvedVarazdin- 20
10Joze MocnikKranj- 18
11Slobodan DudovicZemun- 16
12Stane SalmicKrsko- 9
13Milovan StankovicSvetozarevo- 9
14Josip SelZagrzeb- 8
15Geza JuhazOsijek- 8
16Ivan KosMaribor- 8

Crikvenica - 1 lipiec (01.07).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(3,3,3,3,3) 15

Bjelovar - sierpień

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Valent MedvedVarazdin- -
3Drago PerkoMaribor- -

Krsko - 2 wrzesień (02.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Drago PerkoMaribor(3,2,2,3,3) 13
3Damjan KlasneticOsijek(2,3,2,3,2) 12
4Valentin MedvedVaradin(2,3,3,3,0) 11
5Drago RegvartZagreb(3,2,3,0,3) 11
6Slobodan ĐudovicZemun(0,1,3,1,3) 8
7Ivan MedvedVarazdin(1,3,1,1,2) 8
8Joze VisocnikMaribor(2,0,2,2,2) 8
9Milan KalisnikKranj(2,2,1,2,1) 8
10Milovan StankovicSvetozarevo(-,-,2,2,1) 5
11Joze MocnikKranj(1,1,0,0,2) 4
12Ivan KosMaribor(0,1,1,1,1) 4
13Matevz RozmanKranj(3,0,-,-,-) 3
14Vlado KukovecMaribor(1,1,0,1,0) 3
15Geza JuhasOsijek(0,0,0,2,0) 2
16Stane SalmicKrsko(0,2,-,-,-) 2
17Svetislav KrucicaninZemun(0,0,1) 1R
18Ivo PivkKranj(1) 1R
19Ivo VugerincekOsijek(1) 1R
20Ervin JurmanZagreb(0,0,0) 0R

Videm - 21 lub 22 kwiecień (21 lub 22.04).

Zmagania mistrzowskie poprzedziły dwa turnieje kwalifikacyjne.

Kwalifikacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan Medved(3,3,3,3,3) 15

1963

3 rundy: Zagrzeb - 15 wrzesień, Kranj - 22 wrzesień, Osijek - 6 październik

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- 44
2Drago PerkoMaribor- 44
3Franc BabicKrsko- 37
4Milan KalisnikKranj- 33
5Damjan KlasneticOsijek- 30
6Joze MocnikKranj- 27
7Joze VisocnikMaribor- 27
8Matej MilharcicLjubljana- 24
9Ivan MedvedVarazdin- 22
10Matevz RozmanKranj- 19
11Slobodan DjudovicZemun- 17
12Franc PecnikMaribor- 12
13Ervin JurmanZagrzeb- 11
14Ivan VugrincekOsijek- 7


1964

3 rundy: Ljubljana - 30 sierpień, Crikvenica - 20 wrzesień, Krsko - 4 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- 44
2Drago RegvartZagrzeb- 42
3Milovan StankovicSveozarevo- 32
4Joze VisocnikMaribor- 30
5Ivan MedvedVarazdin- 29
6Josip SelBjelovar- 25
7Valent MedvedVarazdin- 25
8Slobodan DudovicZemun- 23
9Drago PerkoMaribor- 22
10Josip NagyZrenjanin- 18
11Joze KlanecekMaribor- 15
12Rudi BaumanMaribor- 14
13Joze KlemencicZagrzeb- 12
14Vlado KukovecMaribor- 10
15Josip GlavinaPrelog- 8
16Vlado PintaricVarazdin- 4
17Erbest SelBjelovar- 4
18Svetislav KrucicaninZemun- 3
19Jurij PomperVarazdin- 1
20Franc PecnikMaribor- 1

Krsko - 4 październik

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- -

Ljubljana - 30 sierpień

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- -

Prelog - 19 kwiecień (19.04).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josip GlavinaPrelog- 14
2Vlado PintaricVarazdin- 13
3Rudi BaumanMaribor- 13
4Ivan LasicMaribor- 10
5Svetislav KrucicaninZemun- 10
6Adam BegicOsijek- 8
7Ivan KraljZagrzeb- 8
8Milija StojkovicSvetorazevo- 7
9Ernest SelBjelovar- 7
10Zeljko LjubecMaribor- 6
11Zvonko KrizmanMaribor- 5
12Branko JekicZemun- 3
13Miroslav MilicevicZemun- 1
14Predrag DudovicZemun- 0
15Ivan MedvedVarazdin- 11NS
16Josif KlemencicZagrzeb- 10NS
17Valent MedvedVarazdin- 9NS

1965

3 rundy: ?, Krsko - 19 wrzesień, Svetozarevo - 17 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- 43
2Milovan StankovicSveozarevo- 39
3Drago PerkoMaribor- 38
4Drago RegvartZagrzeb- 32
5Slobodan DudovicZemun- 31
6Josip NagyZrenjanin- 31
7Valent MedvedZagrzeb- 30
8Joze WeixelMaribor- 22
9Milan KalisnikKranj- 16
10Ivan MedvedVarazdin- 15
11Rudi BaumanMaribor- 15

Svetozarevo - 17 październik (17.1).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(3,3,3,3,3) 15

1966

4 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- 58
2Miodrag StankovicSvetozarevo- 55
3Franc BabicKrsko- 52
4Valent MedvedVarazdin- 42
5Drago PerkoMaribor- 39
6Josip NagyZrenjanin- 36
7Ivan MedvedVarazdin- 36
8Joze WeixelMaribor- 34
9Milan KalisnikKranj- 33
10Ivan KosMaribor- 33
11Joze KlemencicZagrzeb- 20
12Vlado KukovecMaribor- 17
13Vlado PintaricVarazdin- 15
14Drasko OrsicZagrzeb- 13
15Josip SelPrelog- 6
16Geza JuhazOsijek- 2


1967

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 15 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- 59
2Drago RegvartZagrzeb- 53
3Valent MedvedZagrzeb- 51
4Drago PerkoGornja Radgona- 48
5Milovan StankovicSvetozarevo- 42
6Ivan MedvedVarazdin- 41
7Drasko OrsicZagrzeb- 39
8Joze WeixelMaribor- 27
9Josip SelPrelog- 26
10Joze VisocnikMaribor- 26
11Milija StojkovicSvetozarevo- 25
12Vlado PintaricPrelog- 25
13Ivan KosMaribor- 17
14Ivan MolanKrsko- 14
15Vlado KukovecMaribor- 10
16Vlado MilerMaribor- 8
17Franc KranjcMaribor- 7
18Jurij PomperPrelog- 3

Krsko - 15 październik (15.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(3,3,3,3,3) 15

1968

3 rundy: Maribor, Crikvenica, Krsko - 8 wrzesień.

Uwaga ! Mistrzostwa przerwano po rozegraniu trzech rund. Przedstawiona klasyfikacja pokazuje pozycję zawodników w momencie przerwania rywalizacji, stąd też wyniki mają charakter nieoficjalny.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago PerkoMaribor- 42
2Ivan MolanKrsko- 36
3Josip SelPrelog- 30
4Drago RegvartZagrzeb- 29
5Milovan StankovicSvetozarevo- 27
6Drasko OrsicZagrzeb- 25
7Joze VisocnikMaribor- 23
8Ivan KosMaribor- 22
9Milija StojkovicSvetozarevo- 20
10Vlado PintaricPrelog- 19
11Franc BabicKrsko- 15
12Vlado KukovecMaribor- 14
13Drago HorvatMaribor- 13
14Joze VurcerMaribor- 12
15Valent MedvedZagrzeb- 11
16Miro KrautMaribor- 7
17Franc KranjcMaribor- 6
18Milan MancekMaribor- 3

Krsko - 8 wrzesień (08.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago PerkoMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Ivan MolanKrsko- 14
3Josip SelPrelog- 12
4Joze VisocnikMaribor- 11
5Vlado PintaricPrelog- 10
6Milija StojkovicSvetozarevo- -

1969

W sezonie 1969 mistrzostw Jugosławii nie rozegrano.



1970

3 rundy: Svetozarevo - ?, Ljubljana - 2 październik (02.11), Maribor - ?.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko- 44
2Drago PerkoGornja Radgona- 40
3Vlado KocuvanGornja Radgona- 31
4Vlado MilerMaribor- 30
5Drago HorvatMaribor- 28
6Drago RegvartZagrzeb- 28
7Drasko OrsicZagrzeb- 25
8Josip SelPrelog- 24
9Ivan KosMaribor- 23
10Vlado PintaricPrelog- 17
11Milija StojkovicSvetozarevo- 16
12Milovan StankovicSvetozarevo- 12
13Vlado KukovecMaribor- 12
14Joze LasbaherGornja Radgona- 12
15Miha BreznikGornja Radgona- 11
16Dragoljub StanisavljevicSvetozarevo- 2
17Josip SelPrelog- 2
18Joze MrgoleKrsko- 2

Svetozarevo

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko- -

Ljubljana - 2 październik (02.10).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko- -
2Drago PerkoGornja Radgona- -
3Drago RegvartZagrzeb- -

Maribor

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko- -

1971

5 rund: Zagrzeb - 20 czerwiec (20.06), Ljubljana - 27 czerwiec (27.06), Svetozarevo - 10 wrzesień (10.09), Maribor - 26 wrzesień (26.09), Krsko - 10 październik (10.10).

Uwaga! Sumowano 4 najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko(15,15,12,14,13) 57
2Drasko OrsicZagrzeb- 55
3Evald BabicKrsko(8,11,14,14,15) 54
4Milija StojkovicSvetozarevo(6,14,15,11,-) 49
5Vlado MilerMaribor- 45
6Janez TomazicLjubljana- 35
7Stefan KekecMaribor- 34
8Vlado KocuvanGornja Radgona- 31
9Josip FrancicPrelog- 30
10Joze LasbaherGornja Radgona- 27
11Drago BreznikGornja Radgona- 26
12Leon SauperlMaribor- 20
13Milan KetisGornja Radgona- 15
14Vlado KukovecMaribor- 12
15Drago MajsecZagrzeb- 11
16Dragoljub StanisavljevicSvetozarevo- 11
17Milan KotnikGornja Radgona- 10
18Joze VurcerMaribor- 11
19Zivojin StefanovicSvetozarevo- 7
20Franc SmolkoGornja Radgona- 6
21Milija RadovanovicSvetozarevo- 4

Zagrzeb - 20 czerwiec (20.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Drasko OrsicZagrzeb- 14
3Vlado MilerMaribor- 12
4Stefan KekecMaribor- 10
5Vlado KocuvanGornja Radgona- 10
6Janez TomazicLjubljana- 9
7Vlado KukovecMaribor- 9
8Evald BabicKrsko- 8
9Drago MajsecZagrzeb- 7
10Milija StojkovicSvetozarevo- 6

Ljubljana - 27 czerwiec (27.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Milija StojkovicSvetozarevo- 14
3Drasko OrsicZagrzeb- 13
4Vlado KocuvanGornja Radgona- 12
5Evald BabicKrsko- 11
6Vlado MilerMaribor- 10
7Janez TomazicLjubljana- 8
8Stefan KekecMaribor- 7
9Josip FrancicPrelog- 7
10Joze LasbaherGornja Radgona- 6
11Drago BreznikGornja Radgona- 4
12Drago MajsecZagrzeb- 4
13Joze VurcerMaribor- 4
14Vlado KukovecMaribor- 3
15Milan KotnikGornja Radgona- 1
16Franc SmolkoGornja Radgona- 1
17Milija RadovanovicSvetozarevo- 0
18Milan KetisGornja Radgona- 0

Svetozarevo - 10 wrzesień (10.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milija StojkovicSvetozarevo- 15
2Evald BabicKrsko- 14
3Ivan MolanKrsko- 12

Maribor - 26 wrzesień (26.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Evald BabicKrsko- 14
2Drasko OrsicZagrzeb- 14
3Ivan MolanKrsko- 14
4Vlado MilerMaribor- 12
5Milija StojkovicSvetozarevo- 11
6Josip FrancicPrelog- 9
7Leon SauperlMaribor- 8
8Stefan KekecMaribor- 8
9Joze LasbaherGornja Radgona- 7
10Milan KetisGornja Radgona- 5
11Janez TomazicLjubljana- 5
12Zivojin StefanovicSvetozarevo- 4
13Drogoljub StanisavljevicSvetozarevo- 4
14Milan KotnikGornja Radgona- 2

Krsko - 10 październik (10.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Evald BabicKrsko- 15
2Drasko OrsicZagrzeb- 14
3Ivan MolanKrsko- 13
4Janez TomazicLjubljana- 11
5Milija StojkovicSvetozarevo- 9
6Josip FrancicPrelog- 9
7Drago BreznikGornja Radgona- 8
8Stefan KekecMaribor- 8
9Vlado MilerMaribor- 6
10Leon SauperlMaribor- 6
11Joze LasbaherGornja Radgona- 5
12Milan KetisGornja Radgona- 5
13Dragoljub StanisavljevicSvetozarevo- 3
14Zivojin StefanovicSvetozarevo- 3
15Milan KotnikGornja Radgona- 3

1972

3 rundy: Krsko - 4 czerwiec (04.06), Ljubljana - 28 sierpień (28.08), ?.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drasko OrsicZagrzeb- 41
2Vlado MilerMaribor- 38
3Evald BabicKrsko- 35
4Stefan KekecMaribor- 30
5Leon SauperlMaribor- 23
6Janez TomazicLjubljana- 23
7Janez NuncicKrsko- 22
8Alojz VurcerGornja Radgona- 21
9Drago BreznikGornja Radgona- 18
10Franc VeneLjubljana- 15
11Josip FrancicPrelog- 10
12Milija StojkovicSvetozarevo- 9
13Bojan SorsakMaribor- 8
14Drago HorvatMaribor- 6
15Ivan KlanecekMaribor- 5
16Marjan SantejKrsko- 5
17Slobodan StanisavljevicSvetozarevo- 4
18Ivan GradecakPrelog- 4
19Milan KotnikMaribor- 1

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drasko OrsicZagrzeb- 14
2Evald BabicKrsko(3,3,3,w,3) 12
3Vlado MilerMaribor- 10
3Stefan KekecMaribor- 10
3Drago BreznikGornja Radgona- 10

Ljubljana - 27 sierpień (27.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drasko OrsicZagrzeb- -

1973

5 rund: Svetozarevo - 27 maj (27.05), Ljubljana - 10 czerwiec (10.06), Krsko - 19 sierpień (19.08), Maribor - 9 wrzesień (09.09), Crikvenica - 30 wrzesień (30.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 55
2Drasko OrsicZagrzeb- 49
3Franc VeneKrsko- 44
4Rado ToplisekLjubljana- 40
5Vlado MilerMaribor- 38
6Drago BreznikGornja Radgona- 37
7Alojz VurcerGornja Radgona- 35
8Milovan StankovicSvetozarevo- 34
9Josip FrancicPrelog- 33
10Milija StojkovicSvetozarevo- 30
11Cveto BergantKrsko- 26
12Djuro FletenPrelog- 19
13Vili FerjanLjubljana- 14
14Bine ZeleznikLjubljana- 13
15Janez TomazicLjubljana- 12
16Franc PribovsekLjubljana- 10
17Franc SmolkoGornja Radgona- 10
18Stane DrobezKrsko- 8
19Janez NuncicKrsko- 2

Ljubljana - 10 czerwiec (10.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- -

Krsko - 19 sierpień (19.08)

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drasko OrsicZagrzeb- -
2Franc VeneKrsko- -
3Stefan KekecMaribor- -
4Josip FrancicPrelog- -

Maribor - 9 wrzesień (09.09)

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- -
2Drasko OrsicZagrzeb- -
3Franc VeneKrsko- -
12Janez NuncicKrsko- -
15Stane DrobezKrsko- -

1974

4 rundy: ?, ?, nieznane - 8 wrzesień, Ljubljana - 22 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 57
2Rado ToplisekLjubljana- 55
3Josip FrancicPrelog- 50
4Djuro FletenPrelog- 40
5Leon SauperlMaribor- 37
6Drago BreznikGornja Radgona- 35
7Cveto BergantKrsko- 33
8Vlado MilerMaribor- 32
9Franc PribovsekLjubljana- 29
10Franc SmolkoGornja Radgona- 27
11Stanko DrobesKrsko- 21
12Damjan KlasneticOsijek- 21
13Janez NuncicKrsko- 19
14Bine ZeleznikLjubljana- 18
15Jani ZeleznikLjubljana- 18
16Janez PodrzajLjubljana- 12
17Zvone MencingerLjubljana- 11
18Joze JausovecGornja Radgona- 10
19Vili FerjanLjubljana- 9
20Vlado KocuvanGornja Radgona- 5


1975

3 rundy: ?, ?, Krsko - 28 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 45
2Djuro FletenPrelog- 34
3Damjan KlasneticOsijek- 33
4Josip FrancicPrelog- 32
5Leon SauperlMaribor- 30
6Stane DrobesKrsko- 27
7Franc PribovsekLjubljana- 26
8Vlado KocuvanGornja Radgona- 24
9Joze LasbaherGornja Radgona- 23
10Vlado MilerMaribor- 21
11Jani ZeleznikLjubljana- 20
12Bine ZeleznikLjubljana- 18
13Zvone MencingerLjubljana- 6
14Rado ToplisekLjubljana- 15
15Janez PodrzajLjubljana- 11
16Joze JausovecGornja Radgona- 11
17Darko TominacOsijek- 9
18Drago BreznikGornja Radgona- 8
19Janez NuncicKrsko- 6
20Nenad SevnikLjubljana- 3


1976

4 rundy: Maribor - 4 kwiecień (04.04),Krsko - 18 kwiecień (18.04).,Osijek - 15 kwiecień (15.04),Ljubljana - 23 maj (23.05).,Prelog - 27 czerwiec (27.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 55
2Stefan KekecMaribor- 54
3Leon SauperlMaribor- 44
4Joze LasbaherGornja Radgona- 35
5Franc PribovsekLjubljana- 34
6Joze MavsarKrsko- 34
7Josip FrancicPrelog- 33
8Damjan KlasneticOsijek- 31
9Kreso OmerzelKrsko- 30
10Darko TominacOsijek- 26
11Rade DjordjevicPrelog- 25
12Jani ZeleznikLjubljana- 24
13Bine ZeleznikLjubljana- 22
14Joze JausovecGornja Radgona- 20
15Zvone MencingerLjubljana- 19
16Rajko ValiserMaribor- 17
17Ivan PosediPrelog- 17
18Rudi SlugaKrsko- 11
19Cveto BergantKrsko- 5
20Joze KekecMaribor- 3
21Vinko HabjanicGornja Radgona- 3

Maribor - 4 kwiecień (04.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Stefan KekecMaribor- 14
3Kreso OmerzelKrsko- 11
4Joze LasbaherGornja Radgona- 10
5Franc PribovsekLjubljana- 10
6Leon SauperlMaribor- 10
7Joze MavsarKrsko- 9
8Bine ZeleznikLjubljana- 7
9Jani ZeleznikLjubljana- 7
10Joze JausovecGornja Radgona- 6

Krsko - 18 kwiecień (18.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
2Stefan KekecMaribor- 12
3Leon SauperlMaribor- 12
4Damjan KlasneticOsijek- 12
5Rade DjordjevicPrelog- 11
6Joze LasbaherGornja Radgona- 9

Osijek - 25 kwiecień (15.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josip FrancicPrelog(3,3,3,3,3) 15
2Leon SauperlMaribor- 13
3Vlado KocuvanGornja Radgona- 12

Ljubljana - 23 maj (23.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
3Joze MavsarKrsko- 12
4Leon SauperlMaribor- 9
5Joze LasbaherGornja Radgona- 8

Prelog - 27 czerwiec (27.06).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 13
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 12
3Darko TominacOsijek- 10
4Josip FrancicPrelog- 9
5Zvone MencingerLjubljana- 9

1977

4 rundy: Osijek - 10 kwiecień (10.04),Krsko - 17 kwiecień (17.04),Maribor - 27 kwiecień (27.04),Smederewska Palanka - 8 maj (88.05).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(?,15,15,13) 57
2Stefan KekecMaribor(?,13,14,10) 56
3Djuro FletenPrelog(?,10,12,8,) 42
4Darko TominacOsijek(?,10,?,?) 39
5Ivan PosediPrelog(?,9,9,8) 38
6Joze MavsarKrsko(?,?,11,?) 27
7Vojo KorovlijevicOsijek(?,?,?,10) 37
8Franc SmolkoGornja Radgona(?,?,?,13) 35
9Zdravko TominacOsijek(?,11,?,?) 30
10Franc PribovsekLjubljana(?,12,10,?) 29
11Joze KekecMaribor(?,?,?,9) 24
12Rudi SlugaKrsko(?,?,?,?) 23
13Rajko VeliserMaribor(?,?,?,?) 16
14Rade DjordjevicPrelog(?,?,?,?,) 16
15Joze JausovecGornja Radgona(?,?,?,?) 15
16Damjan KlasneticOsijek(?,?,7,?) 7

Krsko - 17 kwiecień (17.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Stefan KekecMaribor- 13
3Franc PribovsekLjubljana- 12
4Zdravko TominacOsijek- 11
5Darko TominacOsijek- 10
6Djuro FletenPrelog- 10
7Ivan PosediPrelog- 9
8Vojo KorovlijevicOsijek-

Maribor - 27 kwiecień (27.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Stefan KekecMaribor- 14
3Djuro FletenPrelog- 12
4Joze MavsarKrsko- 11
5Franc PribovsekLjubljana- 10
6b.d. Tominac- 10
7Ivan PosediPrelog- 9
8Damjan KlasneticOsijek- 7

Smederewska Polanka - 8 maj (08.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 13
2Franc SmolkoGornja Radgona- 13
3Vojo KorovlijevicOsijek- 10
4Stefan KekecMaribor- 10
5Joze KekecMaribor- 9
6Ivan PosediPrelog- 8
7Djuro FletenPrelog- 8
8b.d. Tominac- 8

3 rundy: Ljubljana - 11 wrzesień (11.09),Prelog - 19 wrzesień (19.09),Maribor - 11 październik (11.10).

Runda Kwalifikacyjna - Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(15,10,15) 40
2Ivan PosediPrelog(8,9,13) 30
3Darko TominacOsijek(5,15,6) 26
4Vojo KorovljevicOsijek(6,12,8) 26
5Rajko ValiserMaribor- 26
6Rade DjordjevicPrelog(10,9,6) 25
7Rudi SlugaKrsko(12,7,5) 24
8Zdravko TominacOsijek(12,8,?)

Ljubljana - 11 wrzesień 1976 (11.09.1976).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Rudi SlugaKrsko- 12
3Zdravko TominacOsijek- 12
4Rade DjordjevicPrelog- 10
5Franc LasbaherGornja Radgona- 9
6Ivan PosediPrelog- 8
7Joze JausovecGornja Radgona- 7
8Rajko ValiserMaribor- 7
9Bine ZeleznikLjubljana- 6
10Vojo KorovljevicOsijek- 6
11Joze KekecMaribor- 6
12Darko TominacOsijek- 5

Prelog - 19 wrzesień 1976 (19.09.1976).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Darko TominacOsijek- 15
2Vojo KorovljevicOsijek- 12
3Bine ZeleznikLjubljana- 10
4Kreso OmerzelKrsko- 10
5Ivan PosediPrelog- 9
6Rade DjordjevicPrelog- 9
7Zdravko TominacOsijek- 8
8Joze JausovecGornja Radgona- 8
9Franc SmolkoGornja Radgona- 7
10Rudi SlugaKrsko- 7

Maribor - 11 październik 1976 (11.10.1976).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Joze KekecMaribor-
3Ivan PosediPrelog- 13

1978

5 rund: Prelog - 2 maj (02.05),Krsko - 9 kwiecień (09.04),Smederewska Palanka - 4 czerwiec (04.06),Osijek - 18 czerwiec (18.06),Ljubljana - 2 lipiec (02.07).

Uwaga! Sumowano cztery najelepsze wyniki.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(15,13,14,15,(10)) 57
2Vlado KocuvanGornja Radgona((6),15,14,12,15) 56
3Franc ZagarLjubljana(?,?,?,13,10) 40
4Joze MavsarKrsko(12,10,9,9,?) 40
5Franc PribovsekLjubljana(?,?,10,12,10) 38
6Vojo KorovljevicSmederevska Palanka(?,?,13,?,10) 34
7Djuro FletenPrelog(10,10,11,?,?) 31
8Zdravko TominacSmederevska Palanka(?,?,?,7,13) 31
9Darko TominacPrelog(14,?,?,?,?) 30
10Franc SmolkoGornja Radgona(?,?,?,9,11) 27
11Joze KekecMaribor(10,?,?,7,?) 25
12Bojan KozmusKrsko(?,4,?,6,?) 23
13Joze ZibertKrsko(?,9,?,?,?) 21
14Kreso OmerzelKrsko(?,13,?,?,?) 20
15Ivan PosediPrelog(13,?,?,?,?) 19
16Rajko ValiserMaribor(?,?,?,6,7) 17
17Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka(?,?,?,?,?) 6
18Ivan VrbnjakGornja Radgona(?,?,?,6,?) 6
19Franc LasbaherMaribor(?,?,?,?,5) 5
20Janez MrvicKrsko(?,?,?,?,5) 5

Prelog - 2 maj (2.05)

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Darko TominacPrelog- 14
3Ivan PosediPrelog- 13
4Joze MavsarKrsko- 12
5Djuro FletenPrelog- 10
6Joze KekecMaribor- 10
10Vlado KocuvanGornja Radgona- 6

Krsko - 9 kwieceiń (9.04)

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Stefan KekecMaribor- 13+3
3Kreso OmerzelKrsko- 13+2
4Djuro FletenPrelog- 10
5Joze MavsarKrsko- 10
6Joze ZibertKrsko- 9
12Bojan KozmusKrsko- 4

Smederewska Palanka - 4 czerwiec (4.06),przełożona z 8.05

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 14
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
3Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 13
4Djuro FletenPrelog- 11
5Franc PribovsekLjubljana- 10
6Joze MavsarKrsko- 9

Osijek - 18 czerwiec (18.06)

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Franc ZagarLjubljana- 13
3Vlado KocuvanGornja Radgona- 12
4Franc PribovsekLjubljana- 12
5Joze MavsarKrsko- 9
6Franc SmolkoGornja Radgona- 9
7Zdravko TominacSmederevska Palanka- 7
8Joze KekecMaribor- 7
9Bojan KozmusKrsko- 6
10Rajko ValiserMaribor- 6
11Ivan VrbnjakGornja Radgona- 6

Ljubljana - 2 lipiec (2.07)

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Zdravko TominacSmederevska Palanka- 13
3Franc SmolkoGornja Radgona- 11
4Stefan KekecMaribor- 10
5Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 10
6Franc PribovsekLjubljana- 10
7Franc ZagarLjubljana- 10
8Rajko ValiserMaribor- 7
9Franc LasbaherMaribor- 5
10Janez MrvicKrsko- 5

Krsko - 10 wrzesień 1977 (10.09.1977).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecMaribor- 14
2August Taradi- 13
3Zdravko TominacSmederevska Palanka- 12
4Franc PribovsekLjubljana- 12
5Rudi SlugaKrsko- 11

Maribor - 17 wrzesień 1977 (17.09.1977).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc PribovsekLjubljana- 14
2August Taradi- 12
3Franc JausovecLendava- 12
4Joze KekecMaribor- 11

1979

4 rundy: Prelog - 29 kwiecień (29.09),Lendava - 2 maj (02.05),Krsko - 17 czerwiec (17.06).,Ljubljana - 5 sierpień (05.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(14,13,15,14) 56
2Ivan VrbnjakGornja Radgona(11,14,?,?) 47
3Joze MavsarKrsko(12,12,10,10) 44
4Franc ZagarLjubljana(?,?,13,15) 37
5Zdravko TominacSmederevska Palanka- 37
6Franc PribovsekLjubljana(3,11,12,10) 36
7Joze KekecMaribor- 35
8Joze ZibertKrsko- 35
9Albert KocmutGornja Radgona(12,5,?,?) 33
10Bojan KozmusKrsko(?,6,10,?) 32
11Stefan KekecMaribor(15,15,-,-) 30
12Rajko ValiserMaribor- 23
13Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 21
14Franc SmolkoGornja Radgona- 19
15Kreso OmerzelKrsko- 17
16Franc LasbaherMaribor- 17
17Zvone GerjevicKrsko- 15
18Zdravko SmitOsijek- 8
19Miran PraznikKrsko- 6
20Zvonko PavlicPrelog- 5
21Franc JausovecLendava- 1

Prelog - 29 kwiecień (29.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
3Joze MavsarKrsko- 12
4Albert KocmutGornja Radgona- 12
5Ivan VrbnjakGornja Radgona- 11

Lendava - 2 maj (02.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Ivan VrbnjakGornja Radgona- 14
3Vlado KocuvanGornja Radgona- 13
4Joze MavsarKrsko- 12
5Franc PribovsekLjubljana- 11
6Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 9
7Zdravko TominacSmederevska Palanka- 9
8Bojan KozmusKrsko- 6
9Albert KocmutGornja Radgona- 5

Krsko - 17 czerwiec (17.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Franc ZagarLjubljana- 13
3Franc PribovsekLjubljana- 12

Ljubljana - 5 sierpień (05.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc ZagarLjubljana(3,3,3,3,3) 15
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
2Joze KekecMaribor- 10
3Franc PribovsekLjubljana- 10
4Joze MavsarKrsko- 10
5Bojan KozmusKrsko- 10
6Joze ZibertKrsko- 10

3 rundy: Krsko - 16 wrzesień 1978 (16.09.1978),Ljubljana - 23 wrzesień 1978 (23.09.1978),Lendava - 14 październik 1978 (14.10.1978).

Kwalifikacja - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecMaribor(14,15,11) 40
2Ivan VrbnjakGornja Radgona(8,12,12) 32
3Bojan KozmusKrsko(10,7,14) 31
4Albert KocmutGornja Radgona(11,7,13) 31
5Joze ZibertKrsko(12,?,?) 28
6Rajko ValiserMaribor(9,10,?) 27
7Kreso OmerzelKrsko(14,11,?) 25
8Franc LasbaherMaribor(7,?,?) 24
9Cveto BergantKrsko(12,?,?) 12
10Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka(5,?,?) 5

Krsko - 16 wrzesień 1978 (16.09.1978).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecMaribor- 14
2Kreso OmerzelKrsko- 14
3Cveto BergantKrsko- 12
4Joze ZibertKrsko- 12
5Albert KocmutGornja Radgona- 11
6Bojan KozmusKrsko- 10
7Rajko ValiserMaribor- 9
8Ivan VrbnjakGornja Radgona- 8
9Franc LasbaherMaribor- 7
10Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 5

Ljubljana - 23 wrzesień 1978 (23.09.1978).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecMaribor- 15
2Ivan VrbnjakGornja Radgona- 12
3Kreso OmerzelKrsko- 11
4Rajko ValiserMaribor- 10

Lendava - 14 październik 1978 (14.10.1978).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bojan KozmusKrsko- 14
2Albert KocmutGornja Radgona- 13
3Ivan VrbnjakGornja Radgona- 12
4Joze KekecMaribor- 11

1980

3 rundy: Osijek - 13 kwiecień (13.04), Lendava - 25 maj (25.05), Smederevska Palanka - 15 czerwiec (15.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona14,15,14 43
2Stefan KekecLendawa12,14,12 38
3Franc ZagarLendawa14,10,14 38
4Zdravko SmitOsijek11,6,8 25
5Zdravko TominacSmederevska Palanka- 20
6Franc JausovecLendawa- 20
7Ivan VrbnjakGornja Radgona- 19
8Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 18
9Zvone GerjevicKrsko- 18
10Darko TominacOsijek- 15
11Joze ZibertKrsko- 13
12Kreso OmerzelKrsko- 11
13Zeljko CajnerOsijek- 10
14Albert KocmutGornja Radgona- 10
15Bojan KozmusKrsko- 10
16Franc PribovsekLjubljana- 8
17Joze MavsarKrsko- 8
18Djuro FletenPrelog- 7
19Franc SmolkoGornja Radgona- 7
20Daniel VajndorferGornja Radgona- 6
21Ivan PosediPrelog- 4
22Josip FrancicPrelog- 4
23Hristivoj DjokicSmederevska Palanka- 2
24Joze KekecMaribor- 1

Osijek - 13 kwiecień (13.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(2,3,3,3,3) 14+3 
2Franc ZagarLendava(3,3,2,3,3) 14+2 
3Stefan KekecLendava(1,3,3,3,2) 12 
4Darko TominacOsijek(3,2,0,3,3) 11 
5Zdravko SmitOsijek(0,3,3,2,3) 11 
6Zdravko TominacSmederevska Palanka(3,2,3,2,1) 11 
7Ivan VrbnjakGornja Radgona(3,1,2,u,1)
8Djuro FletenPrelog(2,1,1,2,1)
9Franc PribovsekLjubljana(2,0,0,2,2)
10Franc JausovecLendava(2,2,1,1,0)
11Zeljko CajnerOsijek(t,1,2,0,2)
12Ivan PosediPrelog(1,0,1,0,2)
13Josip FrancicPrelog(0,2,0,1,1)
14Vojo KorovljevicSmederevska Palanka(1,1,1,1,0)
15Franc SmolkoGornja Radgona(u,u,2,0,0)
16Daniel VajndorferGornja Radgona(1,0,0,0,0)
17Boris KotnjekLendava(0) 0R
18Hristivoj DjokicSmederevska Palanka- nsR

Lendava - 25 maj (25.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 15 
2Stefan KekecLendava- 14 
3Kreso OmerzelKrsko- 11 
4Albert KocmutGornja Radgona- 10 
5Franc ZagarLendava- 10 
6Franc JausovecLendava-
7Joze MavserKrsko-

Smederevska Palanka - 15 czerwiec (15.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 14 
2Franc ZagarLendava- 14 
3Stefan KekecLendava- 12 

Lendava - 9 wrzesień (09.09).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog(3,3,3,3,3) 15
2Franc SmolkoGornja Radgona- 14
3Bojan KozmusKrsko- 10
4Joze ZibertKrsko- 10
5b.d. Tominac- 10
6Rajko ValiserMaribor- 10
7Albert KocmutGornja Radgona- 9
8Joze KekecMaribor- 7
9Zelijko CajnerOsijek- 6
10Laci CasarLendava- 6
11Franc LasbaherMaribor- 6

1981

4 rundy: Osijek - 19 kwiecień (19.04), Lendava - 27 czerwiec (27.06), Prelog - 5 lipiec (05.07), Ljubljana - 30 sierpień (03.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 56
2Stefan KekecLendava- 49
3Albert KocmutGornja Radgona- 37
4Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 33
5Joze ZibertKrsko- 29
6Franc SmolkoGornja Radgona- 25
7Kreso OmerzelKrsko- 23
8Ivan VrbnjakGornja Radgona- 23
9Zvonko PavlicPrelog- 23
10Zdravko TominacSmederevska Palanka- 23
11Zdravko SmitOsijek- 22
12Caba LazarLendava- 19
13Zeljko CajnerOsijek- 16
14Daniel VajndorferGornja Radgona- 15
15Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 13
16Zvone GerjevicKrsko- 12
17Franc JausovecLendava- 11
18Zdravko VuriLendava- 11
19Darko TominacOsijek- 7
20Artur HorvatLendava- 6
21Tomislav VukovicOsijek- 2
22Laci CasarLendava- -

Osijek - 19 kwiecień (19.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Stefan KekecLendava- 14
3Zvonko PavlicPrelog- 11
4Albert KocmutGornja Radgona- 10
5Kreso OmerzelKrsko- 10
6Zdravko TominacSmederevska Palanka- 10
7Franc JausovecLendava- 9
8Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 8

Lendava - 27 czerwiec (27.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko- -
2Vlado KocuvanGornja Radgona- -

Ljubljana - 30 sierpień (03.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecLendava- -
2Vlado KocuvanGornja Radgona- -
3Joze ZibertKrsko- -
4Zvone GerjevicKrsko- -

Lendava - 7 wrzesień 1980 (07.09.1980).

Kwalifikacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albert KocmutGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15 
2Joze ZibertKrsko- 14 
3Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 13 
4Franc SmolkoGornja Radgona- 11 
5Darko TominacOsijek- 10 
6Joze MavsarKrsko- 10 
7Caba Lazar-
8Daniel VajndorferGornja Radgona-
9Zdravko VuriLendava-
10Zeljko CajnerOsijek-
11Mirko LebarLendava-
12Ivan PosediPrelog-
13Boris KotnjekLendava-

1982

4 rundy: Osijek - 11 kwiecień (11.04), Prelog - 18 kwiecień (18.09), Ljubljana - 30 maj (30.05), Ljubljana - 30 maj (30.05).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecGorenje-Varstroj(15,13,10,12) 50
2Albert KocmutGornja Radgona(12,8,13,14) 47
3Zvone GerjevicKrsko(10,12,12,12) 46
4Zvonko PavlicPrelog(10,13,10,10) 43
5Vlado KocuvanGornja Radgona(11,14,15,2) 42
6Kreso OmerzelKrsko(10,7,12,10) 39
7Joze ZibertKrsko(9,8,10,9) 36
8Artur HorvatGorenje-Varstroj(10,4,8,13) 35
9Vojo KorovljevicOsijek(9,8,6,10) 33
10Ivan VrbnjakGornja Radgona(2,8,8,5) 23
11Caba LazarGorenje-Varstroj(-,9,5,8) 22
12Zdravko TominacOsijek(6,4,3,4) 17
13Franc JausovecGornja Radgona(3,3,3,3) 12
14Zeljko CajnerOsijek(5,3,1,2) 11
15Franc SmolkoGornja Radgona(3,2,2,4) 11
16Zdravko SmitOsijek(1,4,2,-) 7
17Laci CasarGorenje-Varstroj(3,-,?,-) 3
18Nikola LovricOsijek(-,-,-,1) 1
18Zlatko ValentekovicOsijek(-,-,1,-) 1

Osijek - 11 kwiecień (11.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecGorenje-Varstroj(3,3,3,3,3) 15
2Albert KocmutGornja Radgona- 12
3Vlado KocuvanGornja Radgona- 11
4Kreso OmerzelKrsko- 10
5Zvone GerjevicKrsko- 10
6Zvonko PavlicPrelog- 10
7Artur HorvatGorenje-Varstroj- 10
8Vojo KorovljevicOsijek- 9
9Joze ZibertKrsko- 9
10Zdravko TominacOsijek- 6
11Zeljko CajnerOsijek- 5
12Franc SmolkoGornja Radgona- 3
13Laci CasarGorenje-Varstroj- 3
14Franc JausovecGornja Radgona- 3
15Ivan VrbnjakGornja Radgona- 2
16Zdravko SmitOsijek- 1

Prelog - 18 kwiecień (18.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
2Stefan KekecGorenje-Varstroj- 13
3Zvonko PavlicPrelog- 13
4Zvone GerjevicKrsko- 12
5Caba LazarGorenje-Varstroj- 9
6Joze ZibertKrsko- 8
7Albert KocmutGornja Radgona- 8
8Ivan VrbnjakGornja Radgona- 8
9Vojo KorovljevicOsijek- 8
10Kreso OmerzelKrsko- 7
11Artur HorvatGorenje-Varstroj- 4
12Zdravko SmitOsijek- 4
13Zdravko TominacOsijek- 4
14Franc JausovecGornja Radgona- 3
15Zeljko CajnerOsijek- 3
16Franc SmolkoGornja Radgona- 2

Ljubljana - 30 maj (30.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Albert KocmutGornja Radgona- 13
3Kreso OmerzelKrsko- 12
4Zvone GerjevicKrsko- 12
5Stefan KekecGorenje-Varstroj- 10
6Joze ZibertKrsko- 10
7Zvonko PavlicPrelog- 10
8Artur HorvatGorenje-Varstroj- 8
9Ivan VrbnjakGornja Radgona- 8
10Vojo KorovljevicOsijek- 6
11Franc JausovecGornja Radgona- 3
11Zdravko TominacOsijek- 3
13Franc SmolkoGornja Radgona- 2
14Zeljko CajnerOsijek- 1
15Zlatko ValentekovicOsijek- 1

Krsko - 20 czerwiec (20.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albert KocmutGornja Radgona- 14
2Artur HorvatGorenje-Varstroj- 13
3Stefan KekecGorenje-Varstroj- 12
4Zvone GerjevicKrsko- 12
5Zvonko PavlicPrelog- 10
6Kreso OmerzelKrsko- 10
7Vojo KorovljevicOsijek- 10
8Joze ZibertKrsko- 9
9Caba LazarGorenje-Varstroj- 8
10Ivan VrbnjakGornja Radgona- 5
11Franc SmolkoGornja Radgona- 4
12Zdravko TominacOsijek- 4
13Franc JausovecGornja Radgona- 3
14Zeljko CajnerOsijek- 2
15Vlado KocuvanGornja Radgona- 2
16Nikola LovricOsijek- 1

Lendava - 12 wrzesień 1981 (12.09.1981).

Kwalifikacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Caba LazarGorenje-Varstroj- 15
2Zvonko PavlicPrelog- 13
3Zvone GerjevicKrsko- 12
4Artur HorvatGorenje-Varstroj- 11
5Zdravko SmitOsijek- 11
6Laci CasarGorenje-Varstroj- 10
7Daniel VajndorferGornja Radgona- 8
8Zlatko ValentekovicOsijek- 7

1983

4 rundy: Osijek - 10 kwiecień (10.04), Lendava - 17 kwiecień (17.04), Prelog - 3 lipiec (03.07), Krsko - 10 lipiec (10.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze ZibertKrsko(13,13,13,14) 53
2Kreso OmerzelKrsko(11,10,10,15) 45 [46]
3Zvonko PavlicPrelog(11,9,14,10) 44
4Zdravko TominacOsijek(11,8,11,10) 40
5Caba LazarLendava(11,9,10,10) 40
6Zvone GerjevicKrsko(8,7,9,13) 37
7Artur HorvatLendava(8,9,14,-) 31
8Darko TominacOsijek(13,5,6,6) 30
9Albert KocmutGornja Radgona(7,14,3,3) 27
10Franc ZagarLjubljana(-,11,-,6) 17
11Joze KekecLendava(9,7,-,-) 16
12Ivan VrbnjakGornja Radgona(-,-,6,9) 15
13Franc JausovecLendava(5,9,-,-) 14
14Mojmir LiparKrsko(5,-,5,3) 13
15Branko KristlGornja Radgona(-,-,6,6) 12
16Goran HoblajLendava(-,-,4,7) 11
17Ante ScuricOsijek(3,2,2,3) 10
18Gusti HojsGornja Radgona(1,2,3,2) 8
19Franc SmolkoGornja Radgona(3,3,-,-) 6
20Bojan IvacicKrsko(1,-,-,-) 1

Osijek - 10 kwiecień (10.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Darko TominacOsijek- 13+3 
2Joze ZibertKrsko- 13+2 
3Kreso OmerzelKrsko- 11+3 
4Zvonko PavlicPrelog- 11+2 
5Caba LazarLendava- 11+1 
6Zdravko TominacOsijek- 11+0 
7Joze KekecLendava-
8Artur HorvatLendava-
9Zvone GerjevicKrsko-
10Albert KocmutGornja Radgona-
11Mojmir LiparKrsko-
12Franc JausovecLendava-
13Ante ScuricOsijek-
14Franc SmolkoGornja Radgona-
15Gusti HojsGornja Radgona-
16Bojan IvacicKrsko-

Lendava - 17 kwiecień (17.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albert KocmutGornja Radgona(2,3,3,3,3 ) 14 
2Joze ZibertKrsko(3,3,3,1,3 ) 13 
3Franc ZagarLjubljana(3,2,2,3,1 ) 11 
4Kreso OmerzelKrsko(3,2,2,0,3 ) 10 
5Zvonko PavlicPrelog(1,3,1,3,1 )
6Caba LazarLendava(2,0,3,2,2 )
7Artur HorvatLendava(2,1,1,3,2 )
8Franc JausovecLendava(3,3,0,2,1 )
9Zdravko TominacOsijek(0,1,2,2,3 )
10Zvone GerjevicKrsko(2,2,2,1,0)
11Joze KekecLendava(0,2,3,0,2 )
12Darko TominacOsijek(1,1,1,2,- )
13Franc SmolkoGornja Radgona(0,0,1,d,2 )
14Ante ScuricOsijek(1,0,0,d,1 )
15Gusti HojsGornja Radgona(0,1,0,1,0 )
16Branko KristlGornja Radgona(0,0,0,0,0 )
17Bojan IvacicKrsko(0 ) 0R 
18Mojmir LiparKrsko- nsR 

Prelog - 3 lipiec (03.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 14+3 
2Artur HorvatLendava- 14+2 
3Joze ZibertKrsko- 13 
4Zdravko TominacOsijek- 11 
5Kreso OmerzelKrsko- 10 
6Caba LazarLendava- 10 
7Zvone GerjevicKrsko-
8Darko TominacOsijek-
9Ivan VrbnjakGornja Radgona-
10Branko KristlGornja Radgona-
11Mojmir LiparKrsko-
12Goran HoblajLendava-
13Albert KocmutGornja Radgona-
14Gusti HojsGornja Radgona-
15Ante ScuricOsijek-

Krsko - 10 lipiec (10.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15 
2Joze ZibertKrsko- 14 
3Zvone GerjevicKrsko- 13 
4Zvonko PavlicPrelog- 10 
5Zdravko TominacOsijek- 10 
6Caba LazarLendava- 10 
7Ivan VrbnjakGornja Radgona-
8Goran HoblajLendava-
9Darko TominacOsijek-
10Franc ZagarLjubljana-
11Branko KristlGornja Radgona-
12Albert KocmutGornja Radgona-
13Mojmir LiparKrsko-
14Ante ScuricOsijek-
15Gusti HojsGornja Radgona-

1984

10 rund: Lendava - 29 kwiecień (29.04), Prelog - 10 czerwiec (10.06), Ljubljana - 17 czerwiec (17.06), Lendava - 24 czerwiec (24.06), Krsko - 8 lipiec (08.07), Osijek - 26 sierpień (26.08), Krsko - 2 wrzesień (02.09), Krsko - 2 wrzesień (02.09), Osijek - 16 wrzesień (16.09), Ljubljana - 10 wrzesień (10.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albert KocmutGornja Radgona- 117
2Kreso OmerzelKrsko- 116
3Zvonko PavlicPrelog- 116
4Artur HorvatLendava- 109
5Zvone GerjevicKrsko- 105
6Franc ZagarLjubljana- 100
7Joze ZibertKrsko- 98
8Caba LazarLendava- 82
9Voje KorovljevicOsijek- 67
10Zdravko TominacOsijek- 62
11Darko TominacOsijek- 52
12Goran HoblajLendava- 27
13Oto SimonkaLendava- 24
14Djordje BosanacOsijek- 21
15Gorazd GorjupKrsko- 21
16Branko KristlGornja Radgona- 17
17Franc KalinLjubljana- 11
18Bojo IvacicKrsko- 11
19Ivan VrbnjakGornja Radgona- 7
20Andrej MatjasecLendava- 7
21Josip LehkiPrelog- 5
22Roman PozunKrsko- 4
23Martin PetercaLjubljana- 3
24Gregor PintarLjubljana- 3
25Joze PircLjubljana- 1

Lendava - 29 kwiecień (29.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava- 14
2Joze ZibertKrsko- 13
3Kreso OmerzelKrsko- -

Prelog - 10 czerwiec (10.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 14
2Zvone GerjevicKrsko- 13
3Artur HorvatLendava- 12

Ljubljana - 17 czerwiec (17.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albert KocmutGornja Radgona- 14
2Joze ZibertKrsko- 13
3Zvone GerjevicKrsko- 12
4Kreso OmerzelKrsko- 11
5Zvonko PavlicPrelog- 11
6Franc ZagarLjubljana- 11

Lendava - 24 czerwiec (24.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 14
2Caba LazarLendava- 13
3Artur HorvatLendava- 12
4Albert KocmutGornja Radgona- 12
5Zvone GerjevicKrsko- 10
6Kreso OmerzelKrsko- 10
7Vojo KoroljevicOsijek- 9
8Franc ZagarLjubljana- 8

Krsko - 8 lipiec (08.07).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava(3,3,3,3,3) 15
2Kreso OmerzelKrsko- 14
3Zvonko PavlicPrelog- 11
4Franc ZagarLjubljana- 11
5Albert KocmutGornja Radgona- 10
6Caba LazarLendava- 10

Osijek - 26 sierpień (26.08).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 14
2Kreso OmerzelKrsko- 13
3Joze ZibertKrsko- 12
4Franc ZagarLjubljana- 11
5Albert KocmutGornja Radgona- 11
6Zvone GerjevicKrsko- 10
7Zdravko TominacOsijek- 8
8Darko TominacOsijek- 8
9Artur HorvatLendava- 8

Krsko - 2 wrzesień (02.09).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 14+3
2Franc ZagarLjubljana- 14+2
3Kreso OmerzelKrsko- 12
4Albert KocmutGornja Radgona- 11
5Zvone GerjevicKrsko- 11
6Joze ZibertKrsko- 11
7Caba LazarLendava- 9
8Artur HorvatLendava- 9
9Vojo KoroljevicOsijek- 7
10Darko TominacOsijek- 6

Prelog - 9 wrzesień (09.09).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava(3,3,3,3,3) 15
2Albert KocmutGornja Radgona- 12
3Franc ZagarLjubljana- 11
4Darko TominacOsijek- 11
5Zvone GerjevicKrsko- 11

Osijek - 16 wrzesień (16.09).

9 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc ZagarLjubljana- 13+3
2Kreso OmerzelKrsko- 13+2
3Albert KocmutGornja Radgona- -
4Zvonko PavlicPrelog- -
5Zvone GerjevicKrsko- -
6Joze ZibertKrsko- -

1985

6 rund: Lendava - 9 czerwiec (09.06), Ljubljana - 23 czerwiec (23.06), Osijek - 29 czerwiec (29.06), Krsko - 1 wrzesień (01.09), Lendava - 15 wrzesień (15.09), Ljubljana - 29 wrzesień (29.09)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(12,15,15,15,12,15) 84
2Zvonko PavlicPrelog(14,12,10,13,13,14) 76
3Joze ZibertKrsko(13,13,13,10,14,8) 67
4Zvone GerjevicKrsko(?,12,?,11,8,13) 66
5Albert KocmutGornja Radgona(10,10,10,13,9,11) 63
6Caba LazarLendava(8,?,?,12,13,11) 58
7Franc ZagarLjubljana(9,8,12,8,?,11) 49
8Artur HorvatLendava(12,10,11,7,?,?) 40
9Zdravko TominacOsijek- 37
10Gorazd GorjupKrsko- 28
11Oto SimonkaLendava- 25
12Franc KalinLjubljana- 24
13Vojo KorovljevicOsijek- 23
14Gregor PintarLjubljana- 19
15Darko TominacOsijek- 18
16Martin PetercaLjubljana- 14
17Andrej MatjasecLendava- 8
18Goran HoblajLendava- 7
19Djordje BosanacOsijek- 5
20Mojmir LiparKrsko- 2

Lendava - 9 czerwiec (09.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 14
2Joze ZibertKrsko- 13
3Artur HorvatLendava- 12+3
4Kreso OmerzelKrsko- 12+2
5Albert KocmutGornja Radgona- 10
6Franc ZagarLjubljana- 9
7Caba LazarLendava- 8
8Goran HoblajLendava- 7

Ljubljana - 23 czerwiec (23.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Joze ZibertKrsko- 13
3Zvone GerjevicKrsko- 12+3
4Zvonko PavlicPrelog- 12+2
5Artur HorvatLendava- 10
6Albert KocmutGornja Radgona- 10
7Zdrovko TominacOsijek- 9
8Franc ZagarLjubljana- 8

Osijek - 29 czerwiec (29.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Joze ZibertKrsko- 13
3Franc ZagarLjubljana- 12
4Artur HorvatLendava- 11
5Zvonko PavlicPrelog- 10
6Albert KocmutGornja Radgona- 10

Krsko - 1 wrzesień (01.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko- 15
2Zvonko PavlicPrelog- 13
3Albert KocmutGornja Radgona- 13
4Caba LazarLendava- 12
5Zvone GerjevicKrsko- 11
6Joze ZibertKrsko- 10
7Franc ZagarLjubljana- 8
8Artur HorvatLendava- 7
9Zdravko TominacOsijek- 7
10Franc KalinLjubljana- 7
11Gorazd GorjupKrsko- 5
12Darko TominacOsijek- 5
13Oto SimonkaLendava- 3
14Gregor PintarLjubljana- 2
15Martin PetercaLjubljana- 1
16Djordje BosanacOsijek- 1
17Andrej MatjasecLendava- 0

Lendava - 15 wrzesień (15.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze ZibertKrsko- 14
2Zvonko PavlicPrelog- 13
3Caba LazarLendava- 13
4Kreso OmerzelKrsko- 12
5Oto SimonkaLendava- 11
6Albert KocmutGornja Radgona- 9
7Zvone GerjevicKrsko- 8

Ljubljana - 29 wrzesień (29.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko- 15
2Zvonko PavlicPrelog- 14
3Zvone GerjevicKrsko- 13
4Caba LazarLendava- 11
5Franc ZagarLjubljana- 11
6Albert KocmutGornja Radgona- 11
7Joze ZibertKrsko- 8
8Zdravko TominacOsijek- 8
9Franc KalinLjubljana- 6
10Gorazd GorjupKrsko- 6

1986

5 rund: Ljubljana - 15 czerwiec (15.06), Osijek - 10 sierpień (10.08), Prelog - 24 sieprień (24.08), Lendava - 7 wrzesień (07.09), Krsko - 28 wrzesień (28.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog(14,15,15,15,12) 71
2Artur HorvatLendava(13,12,13,14,12) 64
3Caba LazarLendava(10,11,14,12,10) 57
4Albert KocmutGornja Radgona(11,9,7,13,10) 50
5Joze ZibertKrsko(10,10,8,11,7) 46
6Zdravko TominacOsijek(10,5,10,10,8) 43
7Kreso OmerzelKrsko(15,12,?,?,15) 42
8Franc KalinLjubljana(8,6,8,8,7) 37
9Darko TominacOsijek- 32
10Gregor PintarLjubljana- 27
11Zvone GerjevicKrsko- 26
12Goran HoblajPrelog- 21
13Gorazd GorjupKrsko- 19
14Vojmir ZamudaGornja Radgona- 16
15Igor HauptmannLjubljana- 10
16Oto SimonkaLendava- 9
17Andrej MatjasecLendava- 8
18Vojo KorovljevicOsijek- 5
19Andrej KozeljLjubljana- 5
20Tomaz KorelecLjubljana- 5

Ljubljana - 15 czerwiec (15.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Zvonko PavlicPrelog- 14
3Artur HorvatLendava- 13
4Albert KocmutGornja Radgona- 11
5Joze ZibertKrsko- 10
6Zdravko TominacOsijek- 10
7Caba LazarLendava- 10
8Franc KalinLjubljana- 8
9Zvone GerjevicKrsko- 7
10Darko TominacOsijek- 7

Osijek - 10 sierpień (10.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog(3,3,3,3,3) 15
2Kreso OmerzelKrsko- 12
3Artur HorvatLendava- 12
4Zvone GerjevicKrsko- 11
5Caba LazarLendava- 11
6Joze ZibertKrsko- 10
7Albert KocmutGornja Radgona- 9
8Darko TominacOsijek- 8
9Franc KalinLjubljana- 6

Prelog - 24 sieprień (24.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog(3,3,3,3,3) 15
2Caba LazarLendava- 14
3Artur HorvatLendava- 13
4Zdravko TominacOsijek- 10
5Darko TominacOsijek- 10
6Goran HoblajPrelog- 10
7Franc KalinLjubljana- 8
8Joze ZibertKrsko- 8
9Albert KocmutGornja Radgona- 7
10Gorazd GorjupKrsko- 6

Lendava - 7 wrzesień (07.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog(3,3,3,3,3) 15
2Artur HorvatLendava- 14
3Albert KocmutGornja Radgona- 13
4Caba LazarLendava- 12
5Joze ZibertKrsko- 11
6Zdravko TominacOsijek- 10
7Gregor PintarLjubljana- 9
8Franc KalinLjubljana- 8
9Gorazd GorjupKrsko- 6
10Andrej MatjasecLendava- 5
11Vojmir ZamudaGornja Radgona- 4

Krsko - 28 wrzesień (28.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Zvonko PavlicPrelog- 12
3Artur HorvatLendava- 12
4Caba LazarLendava- 10
5Albert KocmutGornja Radgona- 10
6Zdravko TominacOsijek- 8
7Joze ZibertKrsko- 7
8Franc KalinLjubljana- 7

1987

5 rund: Lendava - 3 maj (03.05), Prelog - 14 czerwiec (14.06), Ljubljana - 21 czerwiec (21.06), Krsko - 30 sierpień (30.08), Osijek - 30 wrzesień (30.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava(15,14,12,13,12) 66
2Caba LazarLendava- 65
3Franc KalinLjubljana- 59
4Zdravko TominacOsijek- 54
5Andrej MatjasecLendava- 46
6Martin PetercaLjubljana- 45
7Goran HoblajPrelog- 41
8Kreso OmerzelLjubljana- 40
9Albert KocmutGornja Radgona- 30
10Josip LehkiPrelog- 23
11Matjaz CerovsekKrsko- 23
12Darko TominacOsijek- 22
13Igor HauptmanLjubljana- 21
14Mojmir ZmudaGornja Radgona- 20
15Andrej KozeljLjubljana- 10
16Zeljko FeherOsijek- 6
17Bojan RadejKrsko- 5
18Tomaz KorelecLjubljana- 4
19Vlado NovakPrelog- 3
20Vlado VukPrelog- 2
21Robert VolcansekKrsko- 2

Lendava - 3 maj (03.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava(3,3,3,3,3) 15
2Caba LazarLendava- 14
3Kreso OmerzelLjubljana- 13
4Goran HoblajPrelog- 12
5Franc KalinLjubljana- 10
6Zdravko TominacOsijek- 10
7Albert KocmutGornja Radgona- 9
8Andriej MatjasecLendava- 8

Prelog - 14 czerwiec (14.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Caba LazarLendava(3,3,3,3,3) 15
2Artur HorvatLendava- 14
3Zdravko TominacOsijek- 11
4Josip LehkiPrelog- 10
5Andrej MatjasecLendava- 10
6Franc KalinLjubljana- 9
7Goran HoblajPrelog- 9

Ljubljana - 21 czerwiec (21.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc KalinLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Caba LazarLendava- 14
3Artur HorvatLendava- 12
4Martin PetercaLjubljana- 11
5Zdravko TominacOsijek- 10
6Darko TominacOsijek- 10

Krsko - 30 sierpień (30.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava- 13+3
2Kreso OmerzelLjubljana- 13+2
3Caba LazarLendava- 12
4Albert KocmutGornja Radgona- 12
5Franc KalinLjubljana- 12
6Zdravko TominacOsijek- 10
7Andrej MatjasecLendava- 10

Osijek - 30 wrzesień (30.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelLjubljana(2,3,3,3,3) 14
2Franc KalinLjubljana(3,2,3,2,3) 13
3Artur HorvatLendava(3,2,3,3,1) 12+3
4Zdravko TominacOsijek(2,3,3,2,2) 12+2
5Albert KocmutGornja Radgona(1,3,2,2,3) 11
6Martin PetercaLjubljana(0,3,2,2,3) 10
7Caba LazarLendava(3,2,2,3,0) 10
8Andrej MatjasecLendava(2,1,1,3,2) 9
9Darko TominacOsijek(3,u,2,1,2) 8
10Vojmir ZmudaGornja Radgona(1,2,1,1,0) 5
11Matjaz CerovsekKrsko(2,1,0,1,0) 4
12Zeljko FeherOsijek(1,1,1,0,1) 4
13Igor HauptmanLjubljana(0,d,0,0,2) 2
14Vlado VukPrelog(1,0,0,0,1) 2
15Goran HoblajPrelog(d,d,u,1,1) 2
16Andrej KozeljLjubljana(u,u,-,-,-) 0
17Josip LehkiPrelog- nsR

1988

8 rund: Prelog - 15 maj (15.05), Lendava - 22 maj (22.05), Ljubljana - 19 czerwiec (19.06), Krsko - 26 czerwiec (26.06), Osijek - 3 lipiec (03.07), Lendava - 4 wrzesień (04.09), Prelog - 11 wrzesień (11.09), Ljubljana - 18 wrzesień (18.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicKrsko- 110
2Artur HorvatLendava- 96
3Gregor PintarLjubljana- 83
4Franc KalinLjubljana- 79
5Kreso OmerzelLjubljana- 78
6Martin PetercaLjubljana- 76
7Darko TominacOsijek- 70
8Zdravko TominacOsijek- 62
9Andrej MatjasecLendava- 57
10Caba LazarLendava- 54
11Goran HoblajPrelog- 54
12Igor HauptmanLjubljana- 33
13Rudi SpitalerKrsko- 27
14Zeljko FeherOsijek- 23
15Drago DolinsekKrsko- 22
16Josip LehkiPrelog- 10
17Mitja PungarsicKrsko- 8
18Niko KlavzarLjubljana- 6
19Gorazd VinsekLjubljana- 1

Prelog - 15 maj (15.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdravko TominacOsijek- 14 
2Zvonko PavlicKrsko- 12+3 
3Martin PetercaLjubljana- 12+2 
4Darko TominacOsijek- 12+1 
5Artur HorvatLendava- 11 
6Franc KalinLjubljana- 10 

Lendava - 22 maj (22.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Caba LazarLendava(3,3,3,3,3) 15 
2Artur HorvatLendava- 13 
3Zvonko PavlicKrsko- 12 
4Franc KalinLjubljana- 12 
5Zdravko TominacOsijek- 12 
6Martin PetercaLjubljana- 10 
7Gregor PintarLjubljana-
8Kreso OmerzelLjubljana-

Ljubljana - 19 czerwiec (19.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Caba LazarLendava(3,3,3,3,3) 15 
2Artur HorvatLendava- 13 
3Zvonko PavlicKrsko- 12 
4Franc KalinLjubljana- 12 
5Zdravko TominacOsijek- 12 
6Martin PetercaLjubljana- 10 
7Gregor PintarLjubljana-
8Kreso OmerzelLjubljana-

Krsko - 26 czerwiec (26.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelLjubljana(3,3,3,3,3) 15 
2Zvonko PavlicKrsko- 14 
3Martin PetercaLjubljana- 13 
4Artur HorvatLendava- 12 
5Gregor PintarLjubljana- 10 
6Darko TominacOsijek-
7Andrej MatjasecLendava-
8Franc KalinLjubljana-
9Goran HoblajPrelog-

Osijek - 3 lipiec (03.07).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicKrsko(3,3,3,3,3) 15 
2Artur HorvatLendava- 13 
3Martin PetercaLjubljana- 12 
4Gregor PintarLjubljana- 11 
5Kreso OmerzelLjubljana- 10 
6Franc KalinLjubljana- 10 
7Darko TominacOsijek- 10 

Lendava - 4 wrzesień (04.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelLjubljana(3,3,3,3,3) 15 
2Zvonko PavlicKrsko- 12 
3Gregor PintarLjubljana- 12 
4Artur HorvatLendava- 11 
5Martin PetercaLjubljana- 10 
6Franc KalinLjubljana- 10 
7Caba LazarLendava-
8Darko TominacOsijek-

Prelog - 11 wrzesień (11.09).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicKrsko(3,3,3,3,3) 15 
2Caba LazarLendava- 14 
3Darko TominacOsijek- 12 
4Gregor PintarLjubljana- 12 
5Artur HorvatLendava- 11 
6Franc KalinLjubljana- 10 

Ljubljana - 18 wrzesień (18.09).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicKrsko(3,3,3,3,3) 15 
2Artur HorvatLendava- 13 
3Gregor PintarLjubljana- 12 
4Kreso OmerzelLjubljana- 12 
5Franc KalinLjubljana- 11 
6Caba LazarLendava- 10 

1989

5 rund: Ljubljana - 18 czerwiec (18.06), Lendava - 2 lipiec (02.07), Krsko - 27 sierpień (27.08), Ljubljana - 1 październik (01.10), Krsko - 15 październik (15.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana4,12,13,14,10 63
2Artur HorvatLendava12,11,13,14,12 62
3Caba LazarLendava11,10,13,10,11 55
4Rudi SpitalerKrsko?,?,12,?,7 42
5Darko TominacOsijek- 38
6Martin PetercaLjubljana- 34
7Franc KalinLjubljana- 31
8Goran HoblajLendava- 28
9Roman SpitalerKrsko- 26
10Gerhard LekseKrsko- 21
11Drago DolinsekKrsko- 20
12Tomaz KorelecLjubljana- 17
13Zdravko TominacOsijek- 16
14Zvonko PavlicKrsko- 14
15Kreso OmerzelLjubljana- 14
16Zeljko FeherOsijek- 9
17Niko KlavzarLjubljana- 8
18Oto SimonkaLendava- 6
19Gorazd VinsekLjubljana- 4

Ljubljana - 18 czerwiec (18.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 14+3
2Zvonko PavlicKrsko- 14+u
3Kreso OmerzelLjubljana- 14+w
4Artur HorvatLendava- 12
5Caba LazarLendava- 11
6Darko TominacOsijek- 9

Lendava - 2 lipiec (02.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana(3,3,3,3) 12
2Artur HorvatLendava- 11
3Caba LazarLendava- 10
4Goran HoblajLendava- 9
5Darko TominacOsijek- 8

Krsko - 27 sierpień (27.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Caba LazarLendava- 13
2Gregor PintarLjubljana- 13
3Artur HorvatLendava- 13
4Rudi SpitalerKrsko- 12
5Franc KalinLjubljana- 12
6Martin PetercaLjubljana- 11

Ljubljana - 1 październik (01.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 14+3
2Martin PetercaLjubljana- 14+2
3Artur HorvatLendava- 14+1
4Franc KalinLjubljana- 11
5Caba LazarLendava- 10
6Darko TominacOsijek- 10

Krsko - 15 październik (15.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava(3,3,3,3) 12
2Caba LazarLendava- 11
3Gregor PintarLjubljana- 10
4Martin PetercaLjubljana- 9
5Franc KalinLjubljana- 8
6Rudi SpitalerKrsko- 7

1990

6 rund: Prelog - 5 maj (05.05), Ljubljana - 24 czerwiec (24.06), Krsko - 1 lipiec (01.07), Prelog - 8 lipiec (08.07), Ljubljana - 16 wrzesień (16.09), Krsko - 2 wrzesień (02.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 72
2Kreso OmerzelKrsko- 68
3Gerhard LekseKrsko- 63
4Martin PetercaLjubljana- 60
5Caba LazarLendava- 43
6Artur HorvatLendava- 41
7Rudi SpitalerKrsko- 40
8Roman SpitalerKrsko- 37
9Igor HauptmannLjubljana- 36
10Andrej MatjasecLendava- 33
11Tomaz DrnacKrsko- 15
12Joze KorenLendava- 9
13Aleksander PlevancKrsko- 8
14Zsolt LazarLendava- 8
15Joze KorenLendava- 6
16Joze MirtKrsko- 4

Prelog - 5 maj (05.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin PetercaLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Gerhard LekseKrsko- 14
3Gregor PintarLjubljana- 13
4Artur HorvatLendava- 12
5Kreso OmerzelKrsko- 11
6Rudi SpitalerLendava- 10
7Caba LazarLendava- 9

Ljubljana - 24 czerwiec (24.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin PetercaLjubljana- 14
2Kreso OmerzelKrsko- 14
3Gregor PintarLjubljana- 12
4Gerhard LekseKrsko- 11
5Caba LazarLendava- 11
6Roman SpitalerKrsko- 10
7Rudi SpitalerKrsko- 9
8Artur HorvatLendava- 9
9Igor HauptmannLjubljana- 7
10Andriej MatjasecLendava- 6

Krsko - 1 lipiec (01.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 12
2Kreso OmerzelKrsko- 10+3
3Gerhard LekseKrsko- 10+2
4Caba LazarLendava- 9
5Martin PetercaLjubljana- 8
6Roman SpitalerKrsko- 6
7Artur HorvatLendava- 6
8Rudi SpitalerKrsko- 4
9Andriej MatiasecLendava- 4
10Aleksander PlevancKrsko- 2

Prelog - 8 lipiec (08.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 12
2Kreso OmerzelKrsko- 10
3Caba LazarLendava- 9
4Martin PetercaLjubljana- 9
5Andriej MatjasecLendava- 9
6Gerhard LekseKrsko- 8
7Artur HorvatLendava- 5
8Rudi SpitalerKrsko- 5
9Igor HauptmannLjubljana- 4
10Roman SpitalerKrsko- 3
11Joze KorenLendava- 2
12Tomaz DrnacKrsko- 1
13Aleksander PlevancKrsko- 1
14Zolt LazarLendava- 0

Krsko - 2 wrzesień (02.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko- 12
2Gregor PintarLjubljana- 11
3Gerhard LekseKrsko- 10
4Igor HauptmannLjubljana- 8
5R. SpitalerKrsko- 7
6Artur HorvatLendava- 5

Ljubljana - 16 wrzesień (16.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 12
2Kreso OmerzelKrsko- 11
3Gerhard LekseKrsko- 10
4Martin PetercaLjubljana- 9
5Igor HauptmannLjubljana-
6Roman SpitalerKrsko- 6
7Caba LazarLendava- 5
7Martin PetercaLjubljana- 5
8Rudi SpitalerKrsko- 5
9Artur HorvatLendava- 4
10Andriej MatjasecLendava- 3
11Aleksander PlevancKrsko- 2
12Zolt LazarLendava- 1
13Joze KorenLendava- 1
14Tomaz DrnacKrsko- 1

1991

3 rundy: Prelog - 12 maj, Ljubljana - 19 czerwiec, Ljubljana - 18 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 41
2Gerhard LekseKrsko- 40
3Martin PetercaLjubljana- 31
4Kreso OmerzelKrsko- 25
5Artur HorvatLendava- 24
6Roman SpitalerKrsko- 24
7Rudi SpitalerKrsko- 17
8Igor HauptmanLjubljana- 10
9Joze KorenLendava- 10
10Tomaz DrnacKrsko- 10
11Andrej MatjasecLendava- 9
12Caba LazarLendava- 8
13Niko KlavzarLjubljana- 7
14Zolt LazarLendava- 1
15Andreas BossnerAustria- 15
16Pavel KarnasCzechosłowacja- 14RT
17Erich HacklAustria- 13RT
18Rainer SelbAustria- 11RT
19Gaspar ForgacCzechosłowacja- 10RT
20Zdrawko JordanowBułgaria- 9RT
21Nikołaj ManevBułgaria- 9RT
22Peter DurhammerAustria- 9RT
23Teodosy GerczewBułgaria- 5RT
24Galvin WeliczkowBułgaria- 1RT





Odwiedziny (Visitors):
9256330


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl