Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1924-1991

Indywidualne Mistrzostwa Jugosławii na Żużlu
(Yugoslavian Individual Speedway Championship)
(Jugoslavije Prvenstvo Posameznikov v Spidveju)

Thanks to Charles McKay and Ian Presslie
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1924Anton Strban-Finał
1925Anton Strban-Finał
1926Anton Strban-Finał
1927Anton Strban-Finał
1928Anton Strban-Finał
1929Anton Strban-Finał
1930Anton Strban-Finał
1931Anton Strban-Finał
1932Anton Strban-Finał
1949Ivan SmolcicZagrzebFinał - Klasa 500ccm
1949Veljko MetzFinał - Klasa 350ccm
1949Nikola SnjaricCrikvenicaFinał - Klasa 250ccm
1949Ladislav SurbekZagrzebFinał - Klasa 125ccm
1959Valent MedvedVarazdinFinał - Klasyfikacja końcowa
1959Valent MedvedVarazdin5 runda
1960Drago RegvartZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1960Joze VisocnikMaribor5 runda
1960Joze VisocnikMaribor4 runda
1960Joze VisocnikMaribor2 runda
1960Joze VisocnikMaribor1 runda
1961Valent MedvedVarazdinFinał - Klasyfikacja końcowa
1961Valent MedvedVarazdin4 runda
1961Matevz RozmanKranj3 runda
1962Franc BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1962Franc BabicKrsko3 runda
1962Franc BabicKrsko2 runda
1962Franc BabicKrsko1 runda
1963Drago RegvartZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Drago RegvartZagrzeb3 runda
1963Drago PerkoMaribor2 runda
1963Franc BabicKrsko1 runda
1964Franc BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Franc BabicKrsko3 runda
1964Franc BabicKrsko1 runda
1965Franc BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1966Drago RegvartZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1967Franc BabicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1968Drago PerkoMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Ivan MolanKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Ivan MolanKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Drasko OrsicZagrzebFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Stefan KekecMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Stefan KekecMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Stefan KekecMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Stefan KekecMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Vlado KocuvanGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Stefan KekecLendavaFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Joze ZibertKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Albert KocmutGornja RadgonaFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Kreso OmerzelKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Zvonko PavlicPrelogFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Artur HorvatLendavaFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Zvonko PavlicKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Gregor PintarLjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Gregor PintarLjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Gregor PintarLjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa

1924

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1925

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1926

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1927

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1928

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1929

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1930

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1931

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1932

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anton Strban-- -


1933-1946

Brak danych o mistrzostwach Jugosławii w latach 1933-1946.



1947

10 sierpnia 1947 rozegrano zawody o mistrzostwo Jugosławii. W zawodach uczestniczyli Veljko Metz, Vinko Mrak i Jerko Babic. Brak wyników z tej imprezy.



1949

Ljubljana - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasa 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan SmolcicZagrzeb -

Ljubljana - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasa 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Veljko Metz -

Ljubljana - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasa 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikola SnjaricCrikvenica -

Ljubljana - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasa 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ladislav SurbekZagrzeb -

1959

5 rund: Zagrzeb, Maribor - 27 czerwiec, Zemun, Crikvenica - 1 sierpień, Bjelovar

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valent MedvedVarazdin- 70
2Marjan MihalinecVarazdin- 51
3Franc BabicKrsko- 49
4Rudi BaumanMaribor- 46
5Stanislav ZovkoZemun- 46
6Vinko MrakLjubljana- 45
7Ivan JamaKranj- 43
8Joze VisocnikMaribor- 40
9Joze KlemencicZagrzeb- 38
10Tone MlakarKrsko- 35
11Milan KalisnikTrzic- 32
12Slavko LampeLjubljana- 17
13Milan PazurBjelovar- 16
14Ferdinand LebarKranj- 13
15Geza JuhazZrenjanin- 12
16Vlado PotocnjakBjelovar- 10
17Franc BajzelKranj- 5
18Damjan KlasneticOsijek- 2

Crikvenica - 1 sierpień

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valent MedvedVarazdin- -
2Stanislav ZovkoZemun- -
3Rudi BaumanMaribor- -

Maribor - 27 czerwiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Rudi BaumanMaribor- -
3Joze KlemencicZagrzeb- -

1960

? rund: Krsko - 15 maj, Maribor - 4 czerwiec, Osijek - ? czerwiec, Bjelovar - 26 lipiec, Zemun - 26 sierpień.

Startował również Savo Vizjak (Zagrzeb).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- 71
2Joze VisocnikMaribor- 66
3Tone MlakarZemun- 61
4Franc BabicKrsko- 55
5Matevz RozmanKranj- 48
6Valent MedvedVarazdin- 46
7Marjan MihalinecVarazdin- 43
8Damjan KlasneticOsijek- 40
9Milan KalisnikKranj- 36
10Stane SalmicKrsko- 34
11Joze MocnikKranj- 23
12Ivan KosMaribor- 18
13Drago PerkoMaribor- 16
14Geza JuhazZrenjanin- 15
15Zdravko DolinsekMaribor- 13
16Slavko BobinacZagrzeb- 11
17Viktor PlavecBjelovar- 10
18Josip SelZagrzeb- 9
19Stojan VujinovZagrzeb- 6
20Mirko KrasZagrzeb- 6

Zemun - 26 sierpień

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze VisocnikMaribor- 14+3
2Drago RegvartZagrzeb- 14+2
3Tone MlakarZemun- 14+1

Bjelovar - 26 lipiec

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze VisocnikMaribor- -

Maribor - 4 czerwiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze VisocnikMaribor- -
2Valent MedvedVarazdin- -
3Drago RegvartZagrzeb- -

Krsko - 15 maj

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze VisocnikMaribor- -
2Drago RegvartZagrzeb- -

1961

? rundy: Bjelovar - 13 sierpień, Krsko - 27 sierpień, Varazdin - 24 wrzesień. Startował również M. Matevz.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valent MedvedVarazdin- 42
2Matevz RozmanKranj- 39
3Drago PerkoMaribor- 30
4Franc BabicKrsko- 30
5Drago RegvartZagrzeb- 26
6Joze VisocnikMaribor- 24
7Damjan KlasneticOsijek- 23
8Josip SelZagrzeb- 22
9Joze MocnikKranj- 21
10Joze MlakarZemun- 18
11Milan KalisnikKranj- 14
12Geza JuhazZrenjanin- 11
13Adolf LazarVarazdin- 10
14Stane SalmicKrsko- 9
15Slobodan DudovicZemun- 8
16Ivan KosMaribor- 7
17Marjan MihalinecVarazdin- 6
18Milovan StankovicSvetozarevo- 4
19Zdravko DolinsekMaribor- 2
20Joze SrbacBjelovar- 2
21Svetislav KrucicaninZemun- 1

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valent MedvedVarazdin- -
2Matevz RozmanKranj- -
3Franc BabicKrsko- -

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matevz RozmanKranj- -
2Valent MedvedVarazdin- -
3Drago RegvartZagrzeb- -

1962

3 rundy: Crikvenica - 1 lipiec, Bjelovar - sierpień, Krsko - 2 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(15,15,15) 45
2Drago PerkoMaribor- 39
3Drago RegvartZagrzeb- 36
4Valent MedvedVarazdin- 30
5Joze VisocnikMaribor- 26
6Milan KalisnikKranj- 26
7Damjan KlasneticOsijek- 26
8Matevz RozmanKranj- 20
9Ivan MedvedVarazdin- 20
10Joze MocnikKranj- 18
11Slobodan DudovicZemun- 16
12Stane SalmicKrsko- 9
13Milovan StankovicSvetozarevo- 9
14Josip SelZagrzeb- 8
15Geza JuhazOsijek- 8
16Ivan KosMaribor- 8

Krsko - 2 wrzesień

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(3,3,3,3,3) 15

Bjelovar - sierpień

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Valent MedvedVarazdin- -
3Drago PerkoMaribor- -

Crikvenica - 1 lipiec

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko(3,3,3,3,3) 15

1963

3 rundy: Zagrzeb - 15 wrzesień, Kranj - 22 wrzesień, Osijek - 6 październik

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- 44
2Drago PerkoMaribor- 44
3Franc BabicKrsko- 37
4Milan KalisnikKranj- 33
5Damjan KlasneticOsijek- 30
6Joze MocnikKranj- 27
7Joze VisocnikMaribor- 27
8Matej MilharcicLjubljana- 24
9Ivan MedvedVarazdin- 22
10Matevz RozmanKranj- 19
11Slobodan DjudovicZemun- 17
12Franc PecnikMaribor- 12
13Ervin JurmanZagrzeb- 11
14Ivan VugrincekOsijek- 7

Osijek - 6 październik

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- -
2Drago PerkoMaribor- -
3Damjan KlasneticOsijek- -

Kranj - 22 wrzesień

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago PerkoMaribor- 15

Zagrzeb - 15 wrzesień

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- -

1964

3 rundy: Ljubljana - 30 sierpień, Crikvenica - 20 wrzesień, Krsko - 4 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- 44
2Drago RegvartZagrzeb- 42
3Milovan StankovicSveozarevo- 32
4Joze VisocnikMaribor- 30
5Ivan MedvedVarazdin- 29
6Josip SelBjelovar- 25
7Valent MedvedVarazdin- 25
8Slobodan DudovicZemun- 23
9Drago PerkoMaribor- 22
10Josip NagyZrenjanin- 18
11Joze KlanecekMaribor- 15
12Rudi BaumanMaribor- 14
13Joze KlemencicZagrzeb- 12
14Vlado KukovecMaribor- 10
15Josip GlavinaPrelog- 8
16Vlado PintaricVarazdin- 4
17Erbest SelBjelovar- 4
18Svetislav KrucicaninZemun- 3
19Jurij PomperVarazdin- 1
20Franc PecnikMaribor- 1

Krsko - 4 październik

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- -

Ljubljana - 30 sierpień

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- -

1965

3 rundy: ?, Krsko - 19 wrzesień, Svetozarevo - 17 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- 43
2Milovan StankovicSveozarevo- 39
3Drago PerkoMaribor- 38
4Drago RegvartZagrzeb- 32
5Slobodan DudovicZemun- 31
6Josip NagyZrenjanin- 31
7Valent MedvedZagrzeb- 30
8Joze WeixelMaribor- 22
9Milan KalisnikKranj- 16
10Ivan MedvedVarazdin- 15
11Rudi BaumanMaribor- 15


1966

4 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago RegvartZagrzeb- 58
2Miodrag StankovicSvetozarevo- 55
3Franc BabicKrsko- 52
4Valent MedvedVarazdin- 42
5Drago PerkoMaribor- 39
6Josip NagyZrenjanin- 36
7Ivan MedvedVarazdin- 36
8Joze WeixelMaribor- 34
9Milan KalisnikKranj- 33
10Ivan KosMaribor- 33
11Joze KlemencicZagrzeb- 20
12Vlado KukovecMaribor- 17
13Vlado PintaricVarazdin- 15
14Drasko OrsicZagrzeb- 13
15Josip SelPrelog- 6
16Geza JuhazOsijek- 2


1967

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 15 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc BabicKrsko- 59
2Drago RegvartZagrzeb- 53
3Valent MedvedZagrzeb- 51
4Drago PerkoGornja Radgona- 48
5Milovan StankovicSvetozarevo- 42
6Ivan MedvedVarazdin- 41
7Drasko OrsicZagrzeb- 39
8Joze WeixelMaribor- 27
9Josip SelPrelog- 26
10Joze VisocnikMaribor- 26
11Milija StojkovicSvetozarevo- 25
12Vlado PintaricPrelog- 25
13Ivan KosMaribor- 17
14Ivan MolanKrsko- 14
15Vlado KukovecMaribor- 10
16Vlado MilerMaribor- 8
17Franc KranjcMaribor- 7
18Jurij PomperPrelog- 3


1968

3 rundy: Maribor, Crikvenica, Krsko - 8 wrzesień.

Uwaga ! Mistrzostwa przerwano po rozegraniu trzech rund. Przedstawiona klasyfikacja pokazuje pozycję zawodników w momencie przerwania rywalizacji, stąd też wyniki mają charakter nieoficjalny.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drago PerkoMaribor- 42
2Ivan MolanKrsko- 36
3Josip SelPrelog- 30
4Drago RegvartZagrzeb- 29
5Milovan StankovicSvetozarevo- 27
6Drasko OrsicZagrzeb- 25
7Joze VisocnikMaribor- 23
8Ivan KosMaribor- 22
9Milija StojkovicSvetozarevo- 20
10Vlado PintaricPrelog- 19
11Franc BabicKrsko- 15
12Vlado KukovecMaribor- 14
13Drago HorvatMaribor- 13
14Joze VurcerMaribor- 12
15Valent MedvedZagrzeb- 11
16Miro KrautMaribor- 7
17Franc KranjcMaribor- 6
18Milan MancekMaribor- 3


1969

W sezonie 1969 mistrzostw Jugosławii nie rozegrano.



1970

3 rundy: 1 ?, Ljubljana - 11 październik, 3 ?

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko- 44
2Drago PerkoGornja Radgona- 40
3Vlado KocuvanGornja Radgona- 31
4Vlado MilerMaribor- 30
5Drago HorvatMaribor- 28
6Drago RegvartZagrzeb- 28
7Drasko OrsicZagrzeb- 25
8Josip SelPrelog- 24
9Ivan KosMaribor- 23
10Vlado PintaricPrelog- 17
11Milija StojkovicSvetozarevo- 16
12Milovan StankovicSvetozarevo- 12
13Vlado KukovecMaribor- 12
14Joze LazbaherGornja Radgona- 12
15Miha BreznikGornja Radgona- 11
16Dragoljub StanisavljevicSvetozarevo- 2
17Josip SelPrelog- 2
18Joze MrgoleKrsko- 2


1971

4 rundy: ?, Ljubljana - 27 czerwiec, Prelog - 12 wrzesień, Krsko - 10 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MolanKrsko- 57
2Drasko OrsicZagrzeb- 55
3Evald BabicKrsko- 54
4Milija StojkovicSvetozarevo- 45
5Vlado MilerMaribor- 45
6Janez TomazicLjubljana- 35
7Stefan KekecMaribor- 34
8Vlado KocuvanGornja Radgona- 31
9Josip FrancicPrelog- 30
10Joze LazbaherGornja Radgona- 27
11Drago BreznikGornja Radgona- 24
12Leon SauperlMaribor- 20
13Milan KetisGornja Radgona- 15
14Vlado KukovecMaribor- 12
15Milan KotnikGornja Radgona- 11
16Drago MajsecZagrzeb- 11
17Dragoljub StanisavljevicSvetozarevo- 11
18Zivojin StefanovicSvetozarevo- 7
19Franc SmolkoGornja Radgona- 6
20Milija RadovanovicSvetozarevo- 4


1972

3 rundy: Krsko - 4 czerwiec, ?, ?.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Drasko OrsicZagrzeb- 41
2Vlado MilerMaribor- 38
3Evald BabicKrsko- 35
4Stefan KekecMaribor- 30
5Leon SauperlMaribor- 23
6Janez TomazicLjubljana- 23
7Janez NuncicKrsko- 22
8Alojz VurcerGornja Radgona- 21
9Drago BreznikGornja Radgona- 18
10Franc VeneLjubljana- 15
11Josip FrancicPrelog- 10
12Milija StojkovicSvetozarevo- 9
13Bojan SorsakMaribor- 8
14Drago HorvatMaribor- 6
15Ivan KlanecekMaribor- 5
16Marjan SantejKrsko- 5
17Slobodan StanisavljevicSvetozarevo- 4
18Ivan GradecakPrelog- 4
19Milan KotnikMaribor- 1


1973

4 rundy: ?, Svetozarevo - 27 maj, Ljubljana - 10 czerwiec, Krsko - 19 sierpień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 55
2Drasko OrsicZagrzeb- 49
3Franc VeneKrsko- 44
4Rado ToplisekLjubljana- 40
5Vlado MilerMaribor- 38
6Drago BreznikGornja Radgona- 37
7Alojz VurcerGornja Radgona- 35
8Milovan StankovicSvetozarevo- 34
9Josip FrancicPrelog- 33
10Milija StojkovicSvetozarevo- 30
11Cveto BergantKrsko- 26
12Djuro FletenPrelog- 19
13Vili FerjanLjubljana- 14
14Bine ZeleznikLjubljana- 13
15Janez TomazicLjubljana- 12
16Franc PribovsekLjubljana- 10
17Franc SmolkoGornja Radgona- 10
18Stane DrobezKrsko- 8
19Janez NuncicKrsko- 2


1974

4 rundy: ?, ?, nieznane - 8 wrzesień, Ljubljana - 22 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 57
2Rado ToplisekLjubljana- 55
3Josip FrancicPrelog- 50
4Djuro FletenPrelog- 40
5Leon SauperlMaribor- 37
6Drago BreznikGornja Radgona- 35
7Cveto BergantKrsko- 33
8Vlado MilerMaribor- 32
9Franc PribovsekLjubljana- 29
10Franc SmolkoGornja Radgona- 27
11Stanko DrobesKrsko- 21
12Damjan KlasneticOsijek- 21
13Janez NuncicKrsko- 19
14Bine ZeleznikLjubljana- 18
15Jani ZeleznikLjubljana- 18
16Janez PodrzajLjubljana- 12
17Zvone MencingerLjubljana- 11
18Joze JausevecGornja Radgona- 10
19Vili FerjanLjubljana- 9
20Vlado KocuvanGornja Radgona- 5


1975

3 rundy: ?, ?, Krsko - 28 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 45
2Djuro FletenPrelog- 34
3Damjan KlasneticOsijek- 33
4Josip FrancicPrelog- 32
5Leon SauperlMaribor- 30
6Stane DrobesKrsko- 27
7Franc PribovsekLjubljana- 26
8Vlado KocuvanGornja Radgona- 24
9Joze LazbaherGornja Radgona- 23
10Vlado MilerMaribor- 21
11Jani ZeleznikLjubljana- 20
12Bine ZeleznikLjubljana- 18
13Zvone MencingerLjubljana- 6
14Rado ToplisekLjubljana- 15
15Janez PodrzajLjubljana- 11
16Joze JausevecGornja Radgona- 11
17Darko TominacOsijek- 9
18Drago BreznikGornja Radgona- 8
19Janez NuncicKrsko- 6
20Nenad SevnikLjubljana- 3


1976

4 rundy: ?, ?, ?, Krsko - 18 kwiecień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 55
2Stefan KekecMaribor- 54
3Leon SauperlMaribor- 44
4Joze LazbaherGornja Radgona- 35
5Franc PribovsekLjubljana- 34
6Joze MavsarKrsko- 34
7Josip FrancicPrelog- 33
8Damjan KlasneticOsijek- 31
9Kreso OmerzelKrsko- 30
10Darko TominacOsijek- 26
11Rade DjordjevicPrelog- 25
12Jani ZeleznikLjubljana- 24
13Bine ZeleznikLjubljana- 22
14Joze JausevecGornja Radgona- 20
15Zvone MencingerLjubljana- 19
16Rajko ValiserMaribor- 17
17Ivan PosediPrelog- 17
18Rudi SlugaKrsko- 11
19Cveto BergantKrsko- 5
20Joze KekecMaribor- 3
21Vinko HabjanicGornja Radgona- 3


1977

4 rundy: ?, Osijek - 10 kwiecień, Krsko - 17 kwiecień, Maribor ? - 17 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 57
2Stefan KekecMaribor- 56
3Djuro FletenPrelog- 42
4Darko TominacOsijek- 39
5Ivan PosediPrelog- 38
6Joze MavsarKrsko- 37
7Vojo KorovljevicOsijek- 37
8Franc SmolkoGornja Radgona- 35
9Zdravko TominacOsijek- 30
10Franc PribovsekLjubljana- 29
11Joze KekecMaribor- 24
12Rudi SlugaKrsko- 23
13Rajko ValiserMaribor- 16
14Rade DjordjevicPrelog- 16
15Joze JausevecGornja Radgona- 15


1978

4 rundy: Krsko - 9 wrzesień, Smedrevska Palanka - 8 maj, Osijek - 18 czerwiec, Prelog - 2 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor- 57
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 56
3Franc ZagarLjubljana- 40
4Joze MavsarKrsko- 40
5Franc PribovsekLjubljana- 38
6Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 34
7Djuro FletenPrelog- 31
8Zdravko TominacSmederevska Palanka- 31
9Darko TominacPrelog- 30
10Franc SmolkoGornja Radgona- 27
11Joze KekecMaribor- 25
12Bojan KozmusKrsko- 23
13Joze ZibertKrsko- 21
14Kreso OmerzelKrsko- 20
15Ivan PosediPrelog- 19
16Rajko ValiserMaribor- 17
17Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 6


1979

4 rundy: Prelog - 29 kwiecień, Lendawa - 2 maj, Krsko - 17 czerwiec, Ljubljana - 5 sierpień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 56
2Ivan VrbnjakGornja Radgona- 47
3Joze MavsarKrsko- 44
4Franc ZagarLjubljana- 37
5Zdravko TominacSmederevska Palanka- 37
6Franc PribovsekLjubljana- 36
7Joze KekecMaribor- 35
8Joze ZibertKrsko- 35
9Albert KocmutGornja Radgona- 33
10Bojan KozmusKrsko- 32
11Stefan KekecMaribor- 30
12Rajko ValiserMaribor- 23
13Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 21
14Franc SmolkoGornja Radgona- 19
15Kreso OmerzelKrsko- 17
16Franc LazbaherMaribor- 17
17Zvone GerjevicKrsko- 15
18Zdravko SmitOsijek- 8
19Miran PraznikKrsko- 6
20Zvonko PavlicPrelog- 5
21Franc JausevecLendawa- 1


1980

3 rundy: ?, ?, Lendawa - 27 maj.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 43
2Stefan KekecLendawa- 38
3Franc ZagarLendawa- 38
4Zdravko SmitOsijek- 25
5Zdravko TominacSmederevska Palanka- 20
6Franc JausevecLendawa- 20
7Ivan VrbnjakGornja Radgona- 19
8Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 18
9Zvone GerjevicKrsko- 18
10Darko TominacOsijek- 15
11Joze ZibertKrsko- 13
12Kreso OmerzelKrsko- 11
13Zeljko CajnerOsijek- 10
14Albert KocmutGornja Radgona- 10
15Bojan KozmusKrsko- 10
16Franc PribovsekLjubljana- 8
17Joze MavsarKrsko- 8
18Djuro FletenPrelog- 7
19Franc SmolkoGornja Radgona- 7
20Daniel VajndorferGornja Radgona- 6
21Ivan PosediPrelog- 4
22Josip FrancicPrelog- 4
23Hristivoje DjokicSmederevska Palanka- 2
24Joze KekecMaribor- 1


1981

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona- 56
2Stefan KekecLendava- 49
3Albert KocmutGornja Radgona- 37
4Vojo KorovljevicSmederevska Palanka- 33
5Joze ZibertKrsko- 29
6Franc SmolkoGornja Radgona- 25
7Kreso OmerzelKrsko- 23
8Ivan VrbnjakGornja Radgona- 23
9Zvonko PavlicPrelog- 23
10Zdravko TominacSmederevska Palanka- 23
11Zdravko SmitOsijek- 22
12Lazar CabaLendava- 19
13Zeljko CajnerOsijek- 16
14Daniel VajndorferGornja Radgona- 15
15Zlatko ValentekovicSmederevska Palanka- 13
16Zvone GerjevicKrsko- 12
17Franc JausevecLendava- 11
18Zdravko VuriLendava- 11
19Darko TominacOsijek- 7
20Artur HorvatLendava- 6
21Tomislav VukovicOsijek- 2
22Laci CasarLendava- -


1982

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecLendava- 50
2Albert KocmutGornja Radgona- 47
3Zvone GerjevicKrsko- 46
4Zvonko PavlicPrelog- 43
5Vlado KocuvanGornja Radgona- 42
6Kreso OmerzelKrsko- 39
7Joze ZibertKrsko- 36
8Artur HorvatLendava- 35
9Vojo KorovljevicOsijek- 33
10Ivan VrbnjakGornja Radgona- 23
11Lazar CabaLendava- 22
12Zdravko TominacOsijek- 17
13Franc JausevecGornja Radgona- 12
14Zeljko CajnerOsijek- 11
15Franc SmolkoGornja Radgona- 11
16Zdravko SmitOsijek- 7
17Laci CasarLendava- 3
18Zlatko ValentekovicOsijek- 1


1983

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze ZibertKrsko- 53
2Kreso OmerzelKrsko- 45
3Zvonko PavlicPrelog- 44
4Zdravko TominacOsijek- 40
5Lazar CabaLendava- 40
6Zvone GerjevicKrsko- 37
7Artur HorvatLendava- 31
8Darko TominacOsijek- 30
9Albert KocmutGornja Radgona- 27
10Franc ZagarLjubljana- 17
11Joze KekecLendava- 16
12Ivan VrbnjakGornja Radgona- 15
13Franc JausevecLendava- 14
14Mojmir LiparKrsko- 13
15Branko KristlGornja Radgona- 12
16Goran HoblajLendava- 11
17Ante ScuricOsijek- 10
18Gusti HojsGornja Radgona- 8
19Franc SmolkoGornja Radgona- 6
20Bojan IvacicKrsko- 1


1984

10 rund na pięciu torach. Finałowa runda w Ljubljanie.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albert KocmutGornja Radgona- 117
2Kreso OmerzelKrsko- 116
3Zvonko PavlicPrelog- 116
4Artur HorvatLendava- 109
5Zvone GerjevicKrsko- 105
6Franc ZagarLjubljana- 100
7Joze ZibertKrsko- 98
8Caba LazarLendava- 82
9Voje KorovljevicOsijek- 67
10Zdravko TominacOsijek- 62
11Darko TominacOsijek- 52
12Goran HoblajLendava- 27
13Oto SimonkaLendava- 24
14Djordje BosanacOsijek- 21
15Gorazd GorjupKrsko- 21
16Branko KristlGornja Radgona- 17
17Franc KalinLjubljana- 11
18Bojo IvacicKrsko- 11
19Ivan VrbnjakGornja Radgona- 7
20Andrej MatjasecLendava- 7
21Josip LehkiPrelog- 5
22Roman PozunKrsko- 4
23Martin PetercaLjubljana- 3
24Gregor PintarLjubljana- 3
25Joze PircLjubljana- 1


1985

6 rund: m.in. dwie rundy w Lendawie.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko- 84
2Zvonko PavlicPrelog- 76
3Joze ZibertKrsko- 47
4Zvone GerjevicKrsko- 66
5Albert KocmutGornja Radgona- 63
6Caba LazarLendava- 58
7Franc ZagarLjubljana- 49
8Artur HorvatLendava- 40
9Zdrovko TominacOsijek- 37
10Gorazd GorjupKrsko- 28
11Oto SimonkaLendava- 25
12Franc KalinLjubljana- 24
13Voje KorovljevicOsijek- 23
14Gregor PintarLjubljana- 19
15Darko TominacOsijek- 18
16Martin PetercaLjubljana- 14
17Andrej MatjasecLendava- 8
18Goran HoblajLendava- 7
19Djordje BosanacOsijek 5
20Mojmir LiparKrsko 2


1986

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicPrelog- 71
2Artur HorvatLendavs- 64
3Caba LazarLendava- 57
4Albert KocmutGornja Radgona 50
5Joze ZibertKrsko 46
6Zdravko TominacOsijek 43
7Kreso OmerzelKrsko 42
8Franc KalinLjubljana 37
9Darko TominacOsijek 32
10Gregor PintarLjubljana 27
11Zvone GerjevicKrsko 26
12Goran HoblajPrelog 21
13Gorazd GorjupKrsko 19
14Vojimir ZamudaGornja Radgona 16
15Igor HauptmanLjubljana 10
16Oto SimonkaLendava 9
17Andrej MatjasecLendava 8
18Vojo KorovljevicOsijek 5
19Andrej KozeljLjubljana 5
20Tomaz KorelecLjubljana 5


1987

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendava- 66
2Caba LazarLendava- 65
3Franc KalinLjubljana- 59
4Zdravko TominacOsijek- 54
5Andrej MatjasecLendava- 46
6Martin PetercaLjubljana- 45
7Goran HoblajPrelog- 41
8Kreso OmerzelLjubljana- 40
9Albert KocmutGornja Radgona- 30
10Josip LehkiPrelog- 23
11Matjaz CerovsekKrsko- 23
12Darko TominacOsijek- 22
13Igor HauptmanLjubljana- 21
14Mojmir ZmudaGornja Radgona- 20
15Andrej KozeljLjubljana- 10
16Zeljko FeherOsijek- 6
17Bojan RadejKrsko- 5
18Tomaz KorelecLjubljana- 4
19Vlado NovakPrelog- 3
20Vlado VukPrelog- 2
21Robert VolcansekKrsko- 2


1988

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicKrsko- 110
2Artur HorvatLendava- 96
3Gregor PintarLjubljana- 83
4Franc KalinLjubljana- 79
5Kreso OmerzelLjubljana- 78
6Martin PetercaLjubljana- 76
7Darko TominacOsijek- 70
8Zdravko TominacOsijek- 62
9Andrej MatjasecLendava- 57
10Lazar CabaLendava- 54
11Goran HoblajPrelog- 54
12Igor HauptmanLjubljana- 33
13Rudi SpitalerKrsko- 27
14Zeljko FeherOsijek- 23
15Drago DolinsekKrsko- 22
16Josip LehkiPrelog- 10
17Mitja PungarsicKrsko- 8
18Niko KlavzarLjubljana- 6
19Gorazd VinsekLjubljana- 1


1989

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 63
2Artur HorvatLendava- 62
3Caba LazarLendava- 55
4Rudi SpitalerKrsko- 42
5Darko TominacOsijek- 38
6Martin PetercaLjubljana- 34
7Franc KalinLjubljana- 31
8Goran HoblajLendava- 28
9Roman SpitalerKrsko- 26
10Gerhard LekseKrsko- 21
11Drago DolinsekKrsko- 20
12Tomaz KorelecLjubljana- 17
13Zdravko TominacOsijek- 16
14Zvonko PavlicKrsko- 14
15Kreso OmerzelLjubljana- 14
16Zeljko FeherOsijek- 9
17Niko KlavzarLjubljana- 8
18Oto SimonkaLendava- 6
19Gorazd VinsekLjubljana- 4


1990

6 rund: Prelog - 5 maj, Ljubljana - 24 czerwiec, Krsko - 1 lipiec, Prelog - 8 lipiec, Ljubljana - 16 wrzesień, , Krsko – 2 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 72
2Kreso OmerzelKrsko- 68
3Gerhard LekseKrsko- 63
4Martin PetercaLjubljana- 60
5Caba LazarLendava- 43
6Artur HorvatLendava- 41
7Rudi SpitalerKrsko- 40
8Roman SpitalerKrsko- 37
9Igor HauptmanLjubljana- 36
10Andrej MatjasecLendav- 33
11Tomaz DrnacKrsko- 15
12Joze KorenLendava- 9
13Aleksander PlevancKrsko- 8
14Lazar SoltLendava- 8
15Joze KorenLendava- 6
16Joze MirtKrsko- 4


1991

3 rundy: Prelog - 12 maj, Ljubljana - 19 czerwiec, Ljubljana - 18 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 41
2Gerhard LekseKrsko- 40
3Martin PetercaLjubljana- 31
4Kreso OmerzelKrsko- 25
5Artur HorvatLendava- 24
6Roman SpitalerKrsko- 24
7Rudi SpitalerKrsko- 17
8Igor HauptmanLjubljana- 10
9Joze KorenLendava- 10
10Tomaz DrnacKrsko- 10
11Andrej MatjasecLendava- 9
12Caba LazarLendava- 8
13Niko KlavzarLjubljana- 7
14Zolt LazarLendava- 1
15Andreas BossnerAustria- 15
16Pavel KarnasCzechosłowacja- 14RT
17Erich HacklAustria- 13RT
18Rainer SelbAustria- 11RT
19Gaspar ForgacCzechosłowacja- 10RT
20Zdrawko JordanowBułgaria- 9RT
21Nikołaj ManevBułgaria- 9RT
22Peter DurhammerAustria- 9RT
23Teodosy GerczewBułgaria- 5RT
24Galvin WeliczkowBułgaria- 1RT





Odwiedziny (Visitors):
7551727


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl