Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1991-2016

Indywidualne Mistrzostwa Holandii na Żużlu [80-125ccm]
(Individual Dutch Speedway Championship [80-125cc])
(Nederlandse Kampioenschap Speedway [80-125cc])


Thanks to Tjerk Ploeg.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1991Martin Cazemier-Finał - Klasyfikacja końcowa
2007Maurin VochtelooAssenFinał - Klasyfikacja końcowa
2008Randy OldenzielStadskanaalFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Romano HummelGroningenFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Romano HummelGroningenFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Romano HummelGroningenFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Mika MeijerWinschotenFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Jarno de VriesJubbegaFinał - Klasyfikacja końcowa

1991

5 rund: Amsterdam - 11 maj (11.05), Veenord - 16 czerwiec (16.06), Genk (Belgia) - 7 lipiec (07.07), Amsterdam - 20 lipiec (20.07), Blijham - 15 wrzesień (15.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin Cazemier-- 8
2Roy Verbrugge-- 7
3Emiel Groen-- 3


2007

14 rund: Moorwinkelsdamm - 18 marzec (18.03), Vries - 1 kwiecień (01.04), Vledderveen - 7 kwiecień (07.04), Roden - 21 kwiecień (21.04), Roden - 5 maj (05.05), Vledderveen - 19 maj (19.05), Stadskanaal - 28 maj (28.05), Loppersum - 9 czerwiec (09.06), Blijham - 17 czerwiec (17.06), Staphorst - 10 sierpień (10.08), Lattrop - 12 sierpień (12.08), Siddeburn - 25 sierpień (25.08), Lelystad - 20 październik (20.10), Lelystad - 21 październik (21.10).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony. Były to mistrzostwa mieszane, kilka rund odbyło się na torach trawiastych i kilka na torach klasycznych.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maurin VochtelooAssen(20,19,20,18,18,17,17,20,18,19 246
2Randy OldenzielStadskanaal(-,17,19,15,16,18,17,17,20,19, 232
3Nico EijbergenBovensmilde(17,14,18,17,14,12,16,19,13,18 212
4Mark BeishuizenStadskanaal- 199
5Arjan DikkemaOverschild- 175
6Mack StruykZuidlaren- 154
7Joop Van De PolWageningen- 108
8Nikc LourensTer Apel- 77
9Tom PerryAnglia- 57
10Dirk MeijerGeorgsmarienhutte- 42
11Michell HofmannNiemcy- 39
12Maik HofmannNiemcy- 37
13Christian RinkeburgerNiemcy- 20
14Niels HesseNiemcy- 18
15Philine IttermanNiemcy- 15
16Jennifer TheismannNiemcy- 14
17Daniel MerzNiemcy- 10
18Craig DruryAnglia- 10


2008

10 rund: Balkburg - 12 kwiecień (12.04), Moorwinkelsdamm - 13 kwiecień (13.04), Heusden Zolden - 27 kwiecień (27.04), Vledderveen - 10 maj (10.05), Lelystad - 8 czerwiec (08.06), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Moorwinkelsdamm - 29 czerwiec (29.06), Lattrop - 10 sierpień (10.08), Lelystad - 14 wrzesień (14.09), Noordwolde - 20 wrzesień (20.09).

Uwaga! Najgorszy wynik był odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Randy OldenzielStadskanaal(-) 176 [17]
2Mark BeishuizenStadskanaal(-) 168 [13]
3Roberto SlotNoordwolde(-) 157 [15]
4Nicolien van der KantEE(-) 140 [7]
5Nico EijbergenBovensmilde(-) 127
6Roelof PostmaKollumerzwaag(-) 125
7Mack StruykZuidlaren(-) 122
8Andre MajewskyNiemcy(-) 103
9Desire KorvemakerMusselkanaal(-) 101
10Niklas ThienNiemcy(-) 80
11Melanie AnaniasMusselkanaal(-) 70
12Romano HummelGroningen(-) 54
13Dirk MeijerGeorgmarienhutte(-) 46
14Joop van der PolWageningen(-) 33
15Arjan DikkemaOverschild(-) 31
16Joshua GoodwinAnglia(-) 13


2009

12 rund: Moorwinkelsdamm - 22 marze (22.03), Vries - 4 kwiecień (04.04), Vledderveen - 11 kwiecień (11.04), Lelystad - 3 maj (03.05), Roden - 23 maj (23.05), Stadskanaal - 1 czerwiec (01.06), Loppersum - 13 czerwiec (13.06), Noordwolde - 5 lipiec (05.07), Veenoord - 18 lipiec (18.07), Norden - 2 sierpień (02.08), Lelystad - 13 wrzesień (13.09), Noordwolde - 19 wrzesień (19.09).

Uwaga! Najgorszy wynik był odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Romano HummelGroningen(-) 219 [15]
2Mark BeishuizenStadskanaal(-) 205 [14]
3Roberto SlotNoordwolde(-) 189 [15]
4Roelof PostmaKollumerzwaag(-) 161 [7]
5Michel WendelsMusselkanaal(-) 152
6Rik HartmanMuntendam(-) 149
7Kasper WoudbergStadskanaal(-) 136
8Luuk WoudbergStadskanaal(-) 117
9Andre MajewskyWerlte(-) 96
10Mack StruykZuidlaren(-) 87
11Desire KorvemakerMusselkanaal(-) 78
12Nicolien van der KantEe(-) 59
13Kevin GlorieWolvega(-) 58
14Dirk MeijerGeorgmarienhutte(-) 57
15Fabien WachsWerlte(-) 36
16Niklas ThienWerlte(-) 32
17Buddy PrijsDe Krim(-) 29
18Daniel SpillerVilsheim(-) 16
19Joshua GoodwinAnglia(-) 14
20Billy MiltonAnglia(-) 10
21Jack CornesAnglia(-) 9
22Max CornesAnglia(-) 8


2010

6 rund: Vries - 27 marzec (27.03), Stadskanaal - 24 maj (14.05), Vledderveen - 5 czerwiec (05.06), Veenord - 17 lipiec (17.07), Lattrop - 15 sierpień (15.08), Uithuizen - 4 wrzesień (04.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Romano HummelGroningen(19,20,19,20,20,20 ) 99
2Mark BeishuizenStadskanaal(20,19,20,15,19,16 ) 94
3Rik HartmanMuntendam(18,18,18,11,13,18 ) 85
4Buddy De PrijsKrim(16,-,13,19,18,19 ) 85
5Luuk WoudbergStadskanaal(12,17,17,17,15,17 ) 83
6Nicolien Van De KantEe(15,15,-,18,17,15 ) 80
7Michel WendelsMusselkanaal(17,16,16,14,16,13 ) 79
8Mike Van Der NoordaaGorredijk(11,14,14,9,12,10 ) 61
9Kasper WoudbergStadskanaal(13,13,-,10,11,12 ) 59
10Dirk MeijerGeorgsmanienhutte(10,-,-,12,14,11 ) 47
11Jarno De VriesLippenhuizen(-,-,15,13,-,14 ) 42
12Dave MeijerinkSchuinesloot(-,-,-,16,-,- ) 16
13Roberto SlotNoordwolde (fr)(14,-,-,-,-,- ) 14


2012

13 rund: Vries - 31 marzec (31.03), Vledderveen - 21 kwiecień (21.04), Westeremden - 5 maj (05.05), Lelystad - 13 maj (13.05), Opende - 23 czerwiec (23.06), Lattrop - 11 sierpień (11.08), Lattrop - 12 sierpień (12.08), Staphorst - 17 sierpień (17.08), Siddeburen - 24 sierpień (24.08), Noordwolde - 22 wrzesień (22.09), Veenoord - 29 wrzesień (29.09), Noordwolde - 30 wrzesień (30.09), Lelystad - 7 październik (07.10).

Uwaga! Najgorszy wynik był odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Romano HummelGroningen- 218
2Jarno de VriesJubbega- 211
3Dave MeijerinkSchuinesloot- 205
4Mika MeijerWinschoten- 201 [14]
5Mike PultrumDrogeham- 189
6Jackie RooksNoordwolde- 186 [13]
7Buddy PrijsDe Krim- 174
8Mike vann der NoordaaGorredijk- 134
9Christian WagemansWaskermeer- 130 [8]
10Jeffrey SijbesmaWaskermeer- 126 [9]
11Liazne de VriesJubbega- 122
12Alwin SlagterAppingedam- 111
13Inge SlagterAppingedam- 95
14Margriet DieverWolvega- 65
15Eirk van DijkLuttelgeest- 54
16Niels Oliver WesselNiemcy- 41
17Fabian NeidNiemcy- 40
18Finn LoheiderNiemcy- 32
19Darrell De VriesNaarden- 20
20Jack CornesAnglia- 18
21Kyle BickleyAnglia- 17


2013

9 rund: Vledderveen - 30 marzec (30.03), Vries - 13 kwiecień (13.04), Blijham - 1 czerwiec (01.06), Stadskanaal - 15 czerwiec (15.06), Noordwolde - 6 lipiec (06.07), Lattrop - 9 sierpień (09.08), Loppersum - 31 sierpień (31.08), Feerwerd - 7 wrzesień (07.09), Veenoord - 29 wrzesień (29.09).

Uwaga! Najgorszy wynik był odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mika MeijerWinschoten(-) 157 [18]
2Jarno de VriesJubbega(-) 151 [14]
3Dave MeijerinkSchuinesloot(-) 141 [15]
4Jackie RooksNoordwolde(-) 134 [0]
5Jeffrey SijbesmaWaskermeer(-) 126 [8]
6William KruitEmmer Compascuum(-) 122 [9]
7Christian WagemansWaskermeer(-) 115 [13]
8Alwin SlagterAppingedam(-) 96 [10]
9Inge SlagterAppingedam(-) 89 [7]
10Margriet DieverWolvega(-) 87 [6]
11Michiel KnapLeek(-) 49 [0]
12Mike PultrumDrogeham(-) 32 [0]
13Finn Loheider-(-) 24 [0]
14Romano HummelGroningen(-) 20 [0]
15Darrell De VriesLoosdrecht(-) 20 [0]
16Mike Jacopetti-(-) 19 [0]
17Niels Oliver WesselSchwarme(-) 14 [0]
18Kevin LuckWeschen(-) 11 [0]
19Fabian NeidSchwarme(-) 9 [0]


2014

15 rund: Vledderveen - 29 marzec (29.03), Roden - 5 kwiecień (05.04), Vries - 13 kwiecień (13.04), Balkbrug - 26 kwiecień (26.04), Westermden - 3 maj (03.05), Blijham - 18 maj (18.05), Siddeburen - 24 maj (24.05), Veenoord - 31 maj (31.05), Blijham - 9 czerwiec (09.06), Loppersum - 14 czerwiec (14.06), Opende - 21 czerwiec (21.06), Noordwolde - 13 lipiec (13.07), Lattrop - 10 sierpień (10.08), Eenrum - 16 sierpień (16.08), Roden - 14 wrzesień (14.09).

Uwaga! Najgorszy wynik był odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarno de VriesJubbega(-) 270 [15]
2Mika MeijerWinschoten(-) 270 [17]
3William KruitEmmer Compascuum(-) 254 [16]
4Jeffrey SijbesmaWaskermeer(-) 238 [15]
5Christian WagemansWaskermeer(-) 228 [13]
6Michiel KnapLeek(-) 213 [12]
7Margriet DieverWolvega(-) 196 [13]
8Alwin SlagterAppingedam(-) 123 [0]
9Tom FingerNiemcy(-) 26 [0]
10Finn LoheiderNiemcy(-) 18 [0]
11Kevin LukNiemcy(-) 17 [0]





Odwiedziny (Visitors):
6728223


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl