Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1936-2016

Indywidualne Mistrzostwa Holandii na Żużlu
(Individual Dutch Championship)
(Nederlandse Kampioenschap Speedway)


Thanks to Charles McKay, Henk Bangma, Tjerk Ploeg and arnieg.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1938Gerrit KopsRotterdamFinał - Klasa 500ccm
1938Piet Van AartsenAmsterdamFinał - Klasa 350ccm
1947Piet Van AartsenAmsterdamFinał
1948Henk Steman-Finał - Klasyfikacja końcowa
1949Tinus MetzelaarLimmenFinał
1950Co BoefAmsterdamFinał
1951Henk StemanWindmolensFinał
1953Henk Steman-Finał
1954Tony KroezeZenderenFinał
1955Thei BisschopsVenloFinał
1956Thei BisschopsVenloFinał
1957Tony Kroeze-Finał
1958Hans Van Der Sluis-Finał
1972Henny KroezeZenderenFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Henny KroezeZenderen3 runda
1972Henny KroezeZenderen2 runda
1972Henny KroezeZenderen1 runda
1973Gerrie KroezeZenderenFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Henny KroezeZenderen3 runda
1973Gerrie KroezeZenderen2 runda
1973Gerrie KroezeZenderen1 runda
1974Henny KroezeZenderenFinał
1975Henny KroezeZenderenFinał
1976Henk Steman II-Finał
1977Frits KoppeVoorburgFinał
1977Henk Steman II-Pófinał
1977Frits KoppeVoorburgPófinał
1978Henny KroezeBornebroekFinał
1978Henny KroezeBornebroekPófinał
1978Sjoerd DijkemaBeilenPófinał
1979Rudy MutsAmsterdamFinał
1979Hylke DijkemaLeekPófinał
1979Peet Peters-Pófinał
1980Henny KroezeZenderenFinał
1980Frits KoppeVoorburgPófinał
1980Hylke DijkemaLeekPófinał
1981Henk Steman IIVoorburgFinał
1981Rudy MutsHilversumPółfinał
1981Henny KroezeZenderenPółfinał
1982Henny KroezeZenderenFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Rudy MutsScherpenzeel3 runda
1982Henny KroezeZenderen2 runda
1982Henny KroezeZenderen1 runda
1982Frits KoppeVoorburg1 runda
1983Henny Kroeze-Finał
1984Henny KroezeZenderenFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Henny KroezeZenderen2 runda
1984Henny KroezeZenderen1 runda
1985Henny KroezeZenderenFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Wil StroesNieuwegein5 runda
1985Henk Steman IIDen Haag3 runda
1985Henny KroezeZenderen2 runda
1985Frits KoppeVoorburg1 runda
1986Henny Kroeze-Finał - Klasyfikacja końcowa
1986Henny KroezeZenderen3 runda
1986Wil StroesNieuwegein2 runda
1986Henny KroezeZenderen1 runda
1987Henk Steman IIHonselersdijkFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Henk Steman IIVoorburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Rene ElzingaZenderenFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Robert Jan MunnecomVleutenFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Rene ElzingaZenderenFinał - Klasyfikacja końcowa
1992Rob StemanDen HaagFinał - Klasyfikacja końcowa
1993Ron KoppeVoorburgFinał - Klasyfikacja końcowa
1994Rob StemanDen HaagFinał - Klasyfikacja końcowa
1995Patrick VerbruggeAmstelveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1996Ralf StrackNiemcyFinał - Klasyfikacja końcowa
1997Roy VerbruggeAmstelveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1998Patrick VerbruggeAmstelveenFinał - Klasyfikacja końcowa
1999Maik GroenNieuw LeusenFinał - Klasyfikacja końcowa
2000Ralf StrackNiemcyFinał - Klasyfikacja końcowa
2001Jim GroenDedemsvaartFinał - Klasyfikacja końcowa
2002Henk Bos IIOudehorneFinał - Klasyfikacja końcowa
2003Ralf StrackNiemcyFinał - Klasyfikacja końcowa
2004Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2005Henk Bos IILippenhuizenFinał - Klasyfikacja końcowa
2006Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2007Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2008Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Thomas SorensenDaniaFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Jannick De JongGorredijkFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Marcin SekulaPolskaFinał - Klasyfikacja końcowa

1938

Utrecht - 14 sierpień (14.08).

Finał - Klasa 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerrit KopsRotterdam(6,6,5) 17
2Piet Van AartsenAmsterdam(5,4,6) 15
3F. van der KleyDen Haag(4,5,4) 13
4J. WesteropDen Haag(3,2,3) 8
5L. RehorstDen Haag(3,1,2) 6
6Piet MallerRotterdam(-,3,1) 4
7G. J. van DijkAmsterdam(1,-,-) 1

Utrecht - 14 sierpień (14.08).

Finał - Klasa 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piet Van AartsenAmsterdam(5,6,5) 16
2Eef MoelnaarDen Haag(6,5,-) 11
3Arend HartmanAmsterdam(4,4,3) 11
4O. MoekeHeemstede(-,2,6) 8
5J. De JongVoorburg(3,1,4) 8
6Jaap IesbertsHilversum(-,3,1) 4
7Joop HoutopUtrecht(1,-,2) 3
8H. van der PulymRotterdam(2,-,-) 2

1939-1946

W latach 1939-1946 mistrzostw Holandii nie rozgrywano.



1947

Rezultat nieoficjalny.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piet Van AartsenAmsterdam- -


1948

3 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Steman-(15,15,15) 45
2Tinus Metzelaar-- -


1949

Amsterdam - 2 październik (02.10)

W zawodach wystartowało szesnastu zawodników.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tinus MetzelaarLimmen3,3,3,3,2 14
2Jan Bosman-- 13
3Dick De Geus-- 12
4Thei BisschopsVenlo- 12
5Jan Kesselmans-- 10
6G. van Doornik-- 10


1950

Olympisch Stadion, Amsterdam - 28 wrzesień (28.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Co BoefAmsterdam- 17
2Tony Kroeze-- 16
3Tinus Metzelaar-- 15
4Gerrit Jonker-- 11
5Jan Van Der Sluis-- 9
6Henk Verhoef-- 8
7Joop Nolten-- 8
8Jan Bosman-- 7
9Jan Roestenburg-- 7
10Arend Hartman-- 6


1951

Hengelo - 15 wrzesień (15.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk StemanWindmolens- 13+3
2Tinus MetzelaarFeijenoord Tijgers- 13+2
3Jan KesselmansLimburgia- 12
4Co BoefAmsterdam- 11
5Arend Hartman-- 10
6Jan Bosman-- 9
6Jan Van Der Sluis-- 9
8Gerrit Kops-- -
8Piet Van Aarsten-- -
11Henk DammersDen Haag- -
12Eef Moelnaar-- -
12Tony Kroeze-- -
14Thei BisschopsVenlo- -
15Henk Verhoef-- -
16Jan Roestenburg-- -
17Gerrit Jonker-- -


1952

W sezonie 1952 mistrzostw Holandii nie rozegrano.



1953

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Steman-- -


1954

Amsterdam - 14 listopad (14.11).

W zawodach startowali również: Hans Van Der Sluis (Roermond), Jan Kesselmans (Geleen), Jan Roestenburg I (Eindhoven), Cor Bijman (Wognum), Henk Dammers (Den Haag), Tinus v. Rijswijk (Den Haag), Wim V. Hemelrijk (Den Haag), Gerrit Jonker (Amsterdam) i Henk Verhoef (Amsterdam).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Tinus MetzelaarLimmen- 14
3Nico Van GorcumVoorburg 12
4Thei BiscchopsVenlo 11


1955

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thei BisschopsVenlo- -


1956

Veenoord - 14 październik (14.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thei BisschopsVenlo(3,3,3,3,3) 15
2Hans Van Der Sluis-- 14
3Tonny Kroeze-- 13
4Nico Van Gorcum-- 12
5Paul Cordang-- 9
6Gerrit Jonker-- 9
7Cees Beijman-- 9
8Piet Verbrugge-- 9
9Gerrit Muts-- 7
10Henk Schollaardt-- 6
11Henk Verbrugge-- 5
12G. J. ter Morsche-- 3
13Th. Van der Meer-- 2


1957

Rezultat nieoficjalny.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony Kroeze-- -


1958

Rezultat nieoficjalny.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Van Der Sluis-- -


1959-1971

W latach 1959-1971 mistrzostw Holandii nie rozgrywano.



1972

3 rundy: Veenoord - 30 kwiecień (30.04), Geleen - 11 lipiec (11.07), Geleen - 27 sierpień (27.08).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(15,15,15) 30
2Tonny EggensBellingwolde(12,12,8) 24
3Frits KoningOude Pekela(-,12,12) 24
4Gerrie Kroeze-(-,6,10) 16
5Piet Seur IIAmsterdam(10,5,3) 15
6Lieuwe Plazier-(4,8,-) 12
7Bert RedekerRolde(10,-,-) 10
8Ab De GrootBlijham(6,4,-) 10
9Jan Okkerman-(3,4,5) 9
10Henk Steman II-(-,-,6) 6
11Gerrie Sark-(2,4,-) 6
12Klaas Klap-(5,-,-) 5
13Tony De Vos-(-,4,-) 4
14Nico Van Gorcum-(-,-,4) 4
15Koert KoningOude Pekela(-,-,3) 3
16Cor VeermanHaarlem(-,-,3) 3
17Dick Schipper-(1,-,-) 1
18Bertus SchenkelBlijham(1,-,-) 1

Geleen - 27 sierpień (27.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Frits KoningOude Pekela- 14
3Gerrie KroezeZenderen- 13
4Tonny EggesBellingwolde- 12
5Henk Steman IIVoorburg- 11
6Jan OkkermanVoorburg- 9
7Nico Van GorcumVoorburg- 8
8Piet Seur IIAmsterdam- 7
8Koert KoningOude Pekela- 7
8Cor Veerman-- 7

Geleen - 11 lipiec (11.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen- -
2Tonny EggesBellingwolde- -
2Frits KoningOude Pekela- -
4Lieuwe Plazier-- -
5Gerrie KroezeZenderen- -
6Piet Seur IIAmsterdam- -
7Ab De GrootBlijham- -
7Jan OkkermanVoorburg- -
7Tony De Vos-- -
7Gerrie Sark-- -

Veenoord - 30 kwiecień (30.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Tonny EggesBellingwolde- 13
3Bert RedekerRolde- 12
3Piet Seur IIAmsterdam- 12
5Ab De GrootBlijham- 11
6Klaas Klap-- -
7Lieuwe Plazier-- -
8Jan OkkermanVoorburg- -
9Gerrie Sark-- -
10Dick Schipper-- -
10Bertus SchenkelBlijham- -

1973

3 rundy: Geleen - 23 kwiecień (23.04), Geleen - 19 sierpień (19.08), Nijmegen - 7 październik (07.10).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerrie KroezeZenderen(15,15,2) 30
2Henny KroezeZenderen(12,8,15) 27
3Henk Steman IIVoorburg(12,10,12) 24
4Frits KoningOude Pekela(6,12,8) 20
5Frits KoppeAmsterdam(5,6,10) 16
6Tonny EggensBellingwolde(8,4,-) 12
7Piet Seur IIAmsterdam(3,6,2) 9
8Jan OkkermanVoorburg(-,-,8) 8
9Gerrie SarkVoorburg(2,3,5) 8
10Peter SeurAmsterdam(-,3,4) 7
11Bert RedekerAnnen(5,-,-) 5
12Koert KoningOude Pekela(2,3,-) 5
13Lieuwe PlazierEmmeloord(-,-,4) 4
14Roelof ThijsAssen(2,-,-) 2

Nijmegen - 7 październik (07.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen- -
2Henk Steman IIVoorburg- -
3Frits KoppeAmsterdam- -
4Frits KoningOude Pekela- -
4Jan OkkermanVoorburg- -
6Gerrie SarkVoorburg- -
7Peter SeurAmsterdam- -
7Lieuwe PlazierEmmeloord- -
9Gerrie KroezeZenderen- -
9Piet Seur IIAmsterdam- -

Geleen - 19 sierpień (19.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerrie KroezeZenderen- -
2Frits KoningOude Pekela- -
3Henk Steman IIVoorburg- -
4Henny KroezeZenderen- -
5Frits KoppeAmsterdam- -
5Piet Seur IIAmsterdam- -
7Tonny EggesBellingwolde- -
8Gerrie SarkVoorburg- -
8Koert KoningOude Pekela- -
8Peter SeurAmsterdam- -

Geleen - 23 kwiecień (23.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerrie KroezeZenderen- 15
2Henny KroezeZenderen- 13
2Henk Steman IIVoorburg- 13
4Tonny EggesBellingwolde- 11
5Frits KoningOude Pekela- 10
6Frits KoppeAmsterdam- -
7Bert RedekerAnnen- -
8Piet Seur IIAmsterdam- -
9Gerrie SarkVoorburg- -
9Koert KoningOude Pekela- -
9Roelof ThijsAssen- -

1974

Geleen - 8 wrzesień (08.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Henk Steman II-- 14
3Frits KoppeAmsterdam- 13
4Frits KoningOude Pekela- 11
5Tonny EggensBellingwolde- 11
6Piet Seur IIAmsterdam- 10
7Koert KoningOude Pekela- 9
8Michiel Kaldijk-- 7
9Peter SeurAmsterdam- 5
10Johan Ten Thije-- 5
11Lieuwe PlazierEmmeloord- 4
12Tony De Vos-- 4
13Jan Okkerman-- 4
14Gerrie SarkAmsterdam- 2
15Ad Berg-- 2
16Freddy Dost-- 2
17Ron Hoogeven-- 1


1975

Geleen - 14 wrzesień (14.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Frits KoningOude Pekela- 14
3Henk Steman II-- 13
4Frits KoppeAmsterdam- 12
5Freddy DostTer Apel- 10
6Tonny EggensBellingwolde- 9
7Rudy Muts-- 8
8Piet Seur IIAmsterdam- 7
9Piet Seur-- 6
10Reiner Van GulikAmersfoort- 5
11R. Nieuwenhuis-- 4
12S. Dijkstra-- 4
13Koert Koning-- 4
14Johan Ten Thije-- 3
15Jurjen KuitseAnnen- 3
16Jan Okkerman-- 2


1976

Geleen - 19 wrzesień (10.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Steman II-(3,3,3,3,3) 15
2Frits KoningOude Pekela- 14
3Rudy Muts-- 12
4Frits KoppeVoorburg- 12
5Tonny EggensBellingwolde- 11
6Sjoerd DijkemaBeilen- 10
7Jan Okkerman-- 8
8Reiner Van Gulik-- 7
9Piet SeurAmsterdam- 6
10Lieuwe PlazierEmmelord- 6
11Peter SeurAmsterdam- 5
12Arie Van Den Brink-- 3
13Johan Ten Thije-- 3
14Henny Kroeze-- 3
15Koert Koning-- 2
16Frederik Nienhuis-- 1
17Jan Broekhuis-- 1


1977

Geleen - 18 wrzesień (18.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frits KoppeVoorburg(3,3,3,3,3) 15
2Rudy Muts-- 13
3Henk Steman II-- 13
4Frits KoningOude Pekela- 13
5Geert MeijerHarderwijk- 11
6Sjoerd DijkemaBeilen- 10
7Henny Kroeze-- 9
8Roelof Thijs-- 7
9Tjalle ReitsmaSchettens- 7
10Johan Ten ThijeZenderen- 6
11Peter Seur-- 5
12Hylke Dijkema-- 3
13Cees De HaasAmersfoort- 2
14Piet Seur-- 2
15Henk JagerNieuw Roden- 0
16Koert Koning-- 0
17Wil Stroes-- 2R
18Harrie Stein-- 2R

Amsterdam

Pófinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Steman II-(3,3,3,3,3) 15
2Frits KoningOude Pekela- 14
3Piet Seur-- 12
4Roelof Thijs-- 12
5Rudy Muts-- 12
6Cees De HaasAmersfoort - 9
7Koert Koning-- 9
8Peter Seur-- 8

Veenoord - 15 maj (15.05).

Pófinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frits KoppeVoorburg(3,3,3,3,3) 15
2Tjalle ReitsmaSchettens- 13
3Sjoerd DijkemaBeilen- 13
4Tonny EggensBelingwolde- 12
5Johan Ten ThijeZenderen- 11
6Geert MeijerHarderwijk- 10
7Jurjen KuitzeAnnen- 7
8Henk JagerNieuw Roden- 7
12Reiner Van Gulik-- -

1978

Amsterdam - 28 sierpień (28.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeBornebroek(3,3,3,3,3) 15
2Frits KoningOude Pekela- 14
3Frits KoppeVoorburg- 13
4Rudy MutsHilversum- 11
5Roelof ThijsAssen- 10
6Sjoerd DijkemaBeilen- 9
7Henk Steman IIVoorburg- 9
8Piet SeurAmsterdam- 8
9Peter SeurAmsterdam- 8
10Johan Ten ThijeZenderen- 5
11Harry NiemeijerBeilen- 5
12Hylke DijkemaLeek- 5
13Geert MeijerHarderwijk- 3
14Frederik NienhuisSappemeer- 2
15Peter Gans-- 2
16Reiner Van Gulik-- 1
17Bernard SchniedersAssen- 0R

Hengelo - 14 maj (14.05).

Pófinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeBornebroek- -
2Peter SeurAmsterdam- -
3Hylke DijkemaLeek- -
4Frits KoningOude Pekela- -
5Henk Steman IIVoorburg- -
6Roelof ThijsAssen- -
7Johan Ten ThijeZenderen- -
8Peter Gans-- -

Veenoord - 6 sierpień (06.08).

Pófinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sjoerd DijkemaBeilen(3,3,3,3,3) 15
2Piet SeurAmsterdam- -
3Geert MeijerHarderwijk- -
4Harry NiemiejerBeilen- -
5Bernard SchniedersAssen- -
6Frederik NienhuisSappemeer- -
7Frits KoppeVoorburg- -
8Lieuwe PlazierEmmeloord- -

1979

Amsterdam - 13 sierpień (13.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rudy MutsAmsterdam(3,3,3,3,3) 15
2Frits Koppe-- 14
3Sjoerd DijkemaBeilen- 13
4Hylke DijkemaLeek- 10
5Wil StroesNieuwegein- 9
6Peter Seur-- 8
7Ron Van DamAmersfoort- 7
8Piet Seur-- 7
9Reiner Van GulikAmersfoort- 7
10Frits KoningOude Pekela- 6
11Roelof ThijsAssen- 6
12Harry Niemeijer-- 6
13Marten Medema-- 4
14Rinus Verlagen-- 4
15Henk Steman IIVoorburg- 2
16Johan Romijn-- 0

Amsterdam - 8 lipiec (08.07).

Pófinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hylke DijkemaLeek- 14
2Wil StroesNieuwegein- 13
3Reiner Van GulikAmersfoort- 12
4Ron Van DamAmersfoort- 11
5Anne ElzingaZenderen- 9
6Geert Meijer-- -
7Leo BathoornHoogezand- -
8Frederik Nienhuis-- -

Veenoord - 22 lipiec (22.07).

Pófinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peet Peters-- -
2Peter Gans-- -
3Rinus Verlagen-- -
4Harry NiemeijerBeilen- -
5Johan Romijn-- -
6Nelis Romijn-- -
7Martin Robben-- -
8Wiebe Oldenburger-- -

1980

Amsterdam - 1 wrzesień (01.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Henk Steman IIVoorburg- 14
3Frits KoppeVoorburg- 13
4Reiner Van GulikAmersfoort- 11
5Frits KoningOude Pekela- 11
6Wil StroesNieuwegijn- 9
7Peter SeurAmsterdam- 8
8Hylke DijkemaLeek- 8
9Sjoerd DijkemaBeilen- 7
10Ab De GrootBlijham- 7
11Roelof ThijsAssen- 5
12Peet Peters-- 4
13Leo BathoornHoogezand- 3
14Jan Hamers-- 3
15Harry NiemiejerKlazienaveen- 1
16Anne Elzinga-- 0

Veenoord - 23 sierpień (23.08).

Pófinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frits KoppeVoorburg- 22
2Reiner Van Gulik-- 20
3Wil StroesNieuwegijn- 16
4Anne Elzinga-- -
5Harry NiemeijerKlazienaveen- -
6Peet Peters-- -
7Simon Scherpenzeel-- -
8Gerrit De Bruin-- -

Veenoord - 24 sierpień (24.08).

Pófinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hylke DijkemaLeek- 14
2Sjoerd DijkemaBeilen- 13
3Henny KroezeZenderen- 12
4Ab De GrootBlijham- 10
5Peter SeurAmsterdam- -
6Frits KoningOude Pekela- 10
7Roelof ThijsAssen- 9
8Henk Steman IIVoorburg- -
10Leo BathoornHoogezand- -
11Henk MatthijssenAnen- -

1981

Amsterdam - 24 sierpień (24.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Steman IIVoorburg- 14
2Henny KroezeZenderen- 12
3Frits KoppeVoorburg- 12
4Rudy MutsHilversum- 11
5Hylke DijkemaLeek- 10
6Piet Seur IIAmsterdam- 9
7Wil StroesUtrecht- 9
8Reiner Van GulikAmersfoort- 9
9Leo BathoornT Waar- 8
10Freddy DostTer Alpelkanaal- 6
11Anne Elzinga-- 5
12Jan Van Der Brom-- 4
13Sjoerd DijkemaBeilen- 3
14Jan HamersAmersfoort- 3
15Christian ReitEpse- 2
16Peet Peters-- 2
17Evert Schwartz-- 1R

? - 19 lipiec (19.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rudy MutsHilversum(3,3,3,3,3) 15
2Henk Steman IIVoorburg- 14
3Rene ElzingaZenderen- 13
4Wil StroesNieuwegein- 12
5Leo BathoornT Waar- 11
6Sjoerd DijkemaBeilen- 10
7Jan Van Der BromAmersfoort- 9
8Freddy DostSellingerbeetse- 8
13Roelof ThijsAssen- 4

Amsterdam - 21 czerwiec (21.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Reiner Van GulikAmersfoort- 13
3Peter SeurAmsterdam- 13
4Frits KoppeVoorburg- 12
5Peter GansVoorburg- 11
6Hylke DijkemaLeek- 11
7Christian ReitEpse- 7
8Jan HamersAmersfoort- 7
9Leo BathoornT Waar- 7
11Sjoerd DijkemaBeilen- 5
12Harry NiemeyerKlazienaveen- 4
14Wiebe OldenburgerNieuw Roden- 3
16Tieme SpijkermanMeppel- 1

1982

3 rundy: Rijswijk - 7 sierpień (07.08), Veenord - 15 sierpień (15.08), Amsterdam - 23 sierpień (23.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(14,15,12) 41
2Rudy MutsScherpenzeel(12,12,15) 39
3Frits KoppeVoorburg(14,12,7) 33
4Wil StroesNieuwegein(10,12,12) 33
5Henk Steman IIVoorburg(7,10,12) 29
6Leo BathoornT Waar(9,9,9) 27
7Peter SeurLelystad(-,12,12) 24
8Koos NoordmanSiddeburen(9,6,7) 21
9Anne Elzinga-(8,6,5) 18
10Christian ReitEpse(7,5,4) 15
11Peet Peters-(4,4,6) 14
12Tieme SpijkermanMeppel(5,3,4) 12
13Ronnie KroezeZenderen(3,2,6) 11
14Hylke DijkemaLeek(-,9,) 9
15Jan Van Der BromAmersfoort(8,-,-) 8
16Ron Vam DamAmersfoort(2,-,4) 6
17Herman Tilkes-(-,2,2) 4
18Wiebe Oldenburger-(-,-,2) 2
19Frans Van Der Veen-(-,1,0R) 1
19Henk Gorter-(1,-,-) 1

Amsterdam - 23 sierpień (23.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rudy MutsScherpenzeel(3,3,3,3,3) 15

Veenoord - 15 sierpień (15.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Rudy MutsScherpenzeel- 12
3Frits KoppeVoorburg- 12
4Wil StroesNieuwegein- 12
5Peter SeurLelystad- 12
7Hylke DijkemaLeek- 9
8Leo BathoornT Waar- 9
9Koos NoordmanSiddeburen- 6
14Tieme SpijkermanMeppel- 3

Rijswijk - 7 sierpień (07.08).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen- -
1Frits KoppeVoorburg- -

1983

Rijswijk - 22 sierpień (22.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny Kroeze-(3,3,3,3,3) 15
2Henk Steman II-- 14
3Frits Koppe-- 12
4Peter Seur-- 12
5Wil Stroes-- 10
6Leo Bathoorn-- 10
7Koos Noordman-- 9
8Anne Elzinga-- 8
9Bert Van Der Velde-- 5
10Jan Van Der Brom-- 5
11Sjoerd Dijkema-- 4
12Martin Robben-- 4
13Ron Van Dam-- 4
14Rob Steman-- 3
15Christian Reit-- 2
16Hylke Dijkema-- 2
17Fokert Bakker-- 1
18Harold Middel-- 1


1984

2 rundy: Amsterdam - 1 kwiecień (01.04), Amsterdam - 17 czerwiec (17.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(15,14) 29
2Henk Steman II-(13,12) 25
3Frits Koppe-(14,11) 25
4Ralf GeurtzNiemcy(10,12) 22
5Wil Stroes-(11,11) 22
6Ron Van DamSoest(6,12) 18
7Rene Elzinga-(6,8) 14
8Leo Bathoorn-(10,-) 10
9Piet Seur-(-,9) 9
10Klaas Molenmaker-(-,8) 8
11Christian Reit-(8,-) 8
12Peter Seur-(8,-) 8
13Robert Jan Munnecom-(-,6) 6
14Fokke Van Der Walle-(-,5) 5
15Gerrit De Bruin-(-,4) 4
16Frans Van Der Veen-(-,3) 3
17Marcel Visser-(-,2) 2

Amsterdam - 16 czerwiec (16.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen- 14

Amsterdam - 1 kwiecień (01.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3.3.3.3.3) 15
2Frits KoppeVoorburg- 14
3Henk Steman IIVoorburg- 13

1985

5 rund: Veenoord - 7 lipiec (07.08), Amsterdam - 8 sierpień (08.08), Genk (Belgia) - 11 sierpień? (11?.08), Heusden Zolder (Belgia) - ?, Blijham - 6 październik (06.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen- 45
2Frits KoppeVoorburg- 43,5
3Wil StroesNieuwegein- 35
4Henk SnijderSlochteren- 27,5
5Rob Steman-- 24,5
6Leo Bathoorn-- 24,5
7Hylke DijkemaLeek- 22,5
8Anne ElzingaZenderen- 14,5
9Rommert VeldaHoogkerk- 12
10Robert Jan MunnecomVleuten- 11
11Ron Van DamAmersfoort- 10.5
12Rene Elzinga-- 4.5

Blijham - 6 październik (06.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wil StroesNieuwegein- 14
2Henny KroezeZenderen- 13
3Frits KoppeVoorburg- 13
4Geert CoolsGeel, Belgia- 12
5Henk Steman IIDen Haag- 12
6Leo BathoornT Waar- 10
7Henk SnijderSlochteren- 8
8Rommert VeldaHoogkerk- 7

Genk - 11? sierpień (11?.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Steman IIDen Haag- 13

Amsterdam - 8 sierpień (08.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen- -

Veenoord - 7 lipiec (07.08).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frits KoppeVoorburg(3,3,3,3,3) 15
2Wil StroesNieuwegein- 12
3Hylke DijkemaLeek- 12
4Henny KroezeZenderen- 12
5Henk SnijderSlochteren- 10
6Leo BathoornT Waar- 10
7Robbert Jan MunnecomVleuten- 9
8Frans CoolsGeel, Belgia- 8
9Geert CoolsGeel, Belgia- 8
10Anne ElzingaZenderen- 6
11Ron Van DamAmersfoort- 5
12Robbert VeldaHoogkerk- 5

1986

3 rundy: Veenord - 15 czerwiec (15.06), Amsterdam - 24 sierpień (24.08), Blijham - 28 wrzesień (28.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny Kroeze-(15,13,15) 43
2Henk Steman II-(13.5,14,14) 41.5
3Frits Koppe-(13.5,11.5,13) 38
4Wil Stroes-(10,15,12) 37
5Robert Jan Munnecom-(9,11.5,10.5) 31
6Leo Bathoorn-(11.5,7.5,8.5) 27.5
7Rene Elzinga-(11.5,9,6.5) 27
8Peter Seur-(6.5,10,10.5) 27
9Rob Steman-(6.5,7.5,3.5) 17.5
10Ron Van Dam-(4.5,5.5,3.5) 13.5
11Anne Elzinga-(8,3,-) 11
12Rikus GorterBelgia(3,3,5) 11
13Rommert Velda-(4.5,3,1.5) 9
14Hylke Dijkema-(-,-,8.5) 8.5
15Ron Koppe-(1.5,5.5,-) 7
16Henk Snijder-(-,-,6.5) 6.5
17Patrick Pino-(-,0.5,1.5) 2
18Dirk Kooy-(1.5,-,-) 1.5
19Fokke Van Der Walle-(-,0.5,-) 0.5

Blijham - 28 wrzesień (28.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen(3,3,3,3,3) 15
2Henk Steman IIHonselersdijkk- 14
3Frits KoppeVoorburg- 13
4Wil StroesNieuwegein- 11
5Robert Jan MunnecomVleuten- 10
6Peter SeurAmsterdam- 10
7Leo BathoornT Waar- 9
8Sjoerd DijkemaLeek- 9
9Henk SnijderSlochteren- 7
11Rikus GorterPeiza- 4
14Rommert VeldaHoogkerk- 2

Amsterdam - 24 sierpień (24.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wil StroesNieuwegein- 14
2Henk Steman IIHonselersdijkk- 13
3Henny KroezeZenderen- 12
15Fokke Van Der Walle-- 1

Veenoord - 15 czerwiec (15.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henny KroezeZenderen- 14
2Henk Steman IIHonselersdijkk- 14
2Henny KroezeZenderen- 13
3Frits KoppeVoorburg- 12
3Frits KoppeVoorburg- 12
4Rene ElzingaZenderen- 11
4Sjoerd DijkemaLeek- 11
5Leo BathoornT Waar- 11
5Leo BathoornT Waar- 11
6Wil StroesNieuwegein- 10
7Robert Jan MunnecomVleuten- 9
8Anne ElzingaZenderen- 7
9Robbie StemanDen Haag- 6
10Peter SeurAmsterdam- 6
12Rommert VeldaHoogkerk- 5
13Riekus GorterPeize- 4

1987

5 rund: Blijham - 20 kwiecień (20.04), Amsterdam - 26 kwiecień (26.04), Veenoord - 24 maj (24.05), Heusden Zolder [Belgia] - 4 lipiec (04.07), Veenoord - 12 lipiec (12.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Steman IIHonselersdijk(13,15,1,13.5,13) 54.5
2Rene Elzinga-(3.5,8,15,15,15) 53
3Peter Seur-(12,11.5,9,11.5,9.5) 44.5
4Geert CoolsBelgia(-,9,9,13.5,12) 43.5
5Wil Stroes-(11,10,-,7.5,14) 42.5
6Rob Steman-(0.5,11.5,14,6,6.5) 38
7Robert Jan Munnecom-(10,14,13,-,-) 37
8Rikus GorterBelgia(8.5,3,11.5,9,5) 34
9Frans CoolsBelgia(0.5,5.5,5.5,10,11) 31
10Ron Koppe-(3.5,7,5.5,11.5,6.5) 30.5
11Frits Koppe-(14,13,,-,-,-) 27
12Vital CardeynaelsBelgia(7,4,11.5,1,-) 23.5
13Henny Kroeze-(15,5.5,-,-,-) 20.5
14Ron Van Dam-(2,-,7,7.5,3.5) 20
15Patrick Pino-(5,-,3.5,3.5,8) 20
16Aage Lucardie-(-,1,9,5,2) 17
17Fokke Van Der Walle-(8.5,2,2,3.5,3.5) 16.5
18Hylke Dijkema-(-,-,-,-,9.5) 9.5
19Willy HeremansBelgia(6,-,3.5,-,-) 9.5
20Herman HeremansBelgia(-,-,-,2,-) 2


1988

4 rundy: Veenoord - 3 kwiecień (03.04), Amsterdam - 26 czerwiec (26.06), Amsterdam - 11 wrzesień (11.09), Blijham - 2 październik (02.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Steman IIVoorburg(24,22,20,24) 90
2Rene Elzinga-(21,21,24,23) 89
3Robert Jan Munnecom-(19,24,23,22) 88
4Peter Seur-(17,19,22,20) 78
5Ron Koppe-(20,20,19,19) 78
6Rikus GorterBelgia(18,14,17,21) 70
7Ron Van Dam-(15,17,18,17) 67
8Rob Steman-(22,18,21,-) 61
9Fokke Van Der Walle-(16,13,14,15) 58
10Henk Bangma-(8,15,16,18) 57
11Patrick Pino-(14,11,15,16) 56
12John P. Lispet-(13,12,13,9) 47
13Henny Kroeze-(23,23,-,-) 46
14Rias Cazemier-(9,10,11,10) 40
15Gerard KokRoden(10,-,12,12) 34
16Harry Kuipers-(6,8,8,11) 33
17Hilbert Tel-(-,7,10,13) 30
18Rene Van Merkenstein-(7,9,9,2) 27
19Mans Kok-(3,6,-,7) 16
20Wil Stroes-(-,16,-,-) 16
21Jim Groen-(-,-,7,8) 15
22Rob DolmanAnglia(-,-,-,14) 14
23Jan Dijkema-(12,-,-,-) 12
24Chris Slager-(11,-,-,-) 11
25Roy Verwaard-(5,5,-,-) 10
26Herman Hulsebosch-(-,-,5,4) 9
27Han Hendriks-(4,4,-,-) 8
28Jan Tjassing-(-,-,3,1) 7
29Martinus Buikema-(-,-,-,6) 6
30Jacco Valenteijn-(-,-,-,5) 5
31Michel Bolt-(-,-,-,3) 3


1989

5 rund Veenoord - 26 marzec (26.03), Blijham - 4 maj (04.05), Amsterdam - 11 czerwiec (11.06), Genk [Belgia] - 25 czerwiec (25.06), Amsterdam - 5 wrzesień (05.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rene ElzingaZenderen(22,23,22,24,24) 115
2Ron Koppe-(24,18,24,22,23) 111
3Peter Seur-(20,24,21,23,20) 108
4Henk Bangma-(21,20,20,21,18) 100
5Patrick Pino-(15,22,23,18,19) 97
6Ron Van Dam-(19,19,19,19,21) 96
7Erik DrayerSlochtenren(11,15,17,20,17) 80
8Rob DolmanAnglia(16,21,-,16,22) 75
9Aage Lucardie-(8,16,19,17,15) 75
10Jim Groen-(14,17,16,15,13) 75
11Jan Van Dijk-(-,14,15,11,14) 54
12Roy Verwaard-(10,12,9,10,11) 52
13Michel Bolt-(7,11,11,12,10) 51
14Herman Hulsebosch-(5,10,12,9,9) 45
15Martinus Buikema-(6,9,10,8,12) 45
16Robert Jan Munnecom-(23,-,-,-,16) 39
17Geert CoolsBelgia(12,-,13,13,-) 38
18Frans CoolsBelgia(-,-,14,14,-) 28
19Gerard KokRoden(13,13,-,-,-) 26
20Rikus GorterBelgia(18,-,-,-,-) 18
21Fokke Van Der Walle-(17,-,-,-,-) 17
22Rik WambacqBelgia(-,-,8,7,-) 15
23Danny SchuermansBelgia(-,-,7,6,-) 13
24Gert Sneeuwloper-(3,8,-,-,-) 11
25Mans Kok-(9.-,-,-,-) 9
26Jack Van Dijk-(-,-,6,-,-) 6
27Jacco Valenteijn-(4,-,-,-,-) 4
28Henk De Groot-(2,-,-,-,-) 2
29Gerrit De Bruin-(1,-,-,-,-) 1
30Rik Diephuis-(-) 0


1990

6 rund: Amsterdam - 7 kwiecień (07.04), Veenoord (13 maj (13.05), Genk [Belgia] - 15 lipiec (15.07), Genk [Belgia] - 26 sierpień (26.08), Blijham - 2 wrzesień (02.09), Amsterdam - 15 wrzesień (15.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Jan MunnecomVleuten(23,21,24,24,23,24) 139
2Rene Elzinga-(22,24,23,22,24,22) 137
3Ron Koppe-(24,23,22,23,20,23) 135
4Rob Steman-(17,20,18,18,18,19) 110
5Henk BakkerSurhuizum(15,18,16,20,22,17) 108
6Henk Bangma-(20,17,20,19,17,15) 108
7Patrick Pino-(18,19,17,15,16,18) 103
8Erik DrayerSlochtenren(19,-,21,21,21,20) 102
9Jim Groen-(16,9,14,14,13,13) 91
10Jan Van Dijk-(16,9,14,14,13,13) 79
11Rob DolmanAnglia(21,22,-,16,-,16) 75
12Martinus Buikema-(14,16,-,13,14,11) 68
13Roy Verwaard-(13,10,12,-,-,10) 45
14Bernard Schnieders-(11,12,-,12,9,-) 44
15Michel Bolt-(10,14,15,-,-,-) 39
16Jacob Flonk-(7,6,-,10,12,15) 35
17Anne Van Der Helm-(-,-,-,-,15,14) 29
18Johan Ten Napel-(12,13,-,-,-,-) 25
19Lody Blok-(-,-,-,-,10,12) 22
20Mans Kok-(-,11,-,-,11,-) 22
21Vital SleypenBelgia(-,-,11,11,-,-) 22
22Leo Van BeverBelgia(-,-,9,9,-,-) 18
23Rik Diephuis-(8,8,-,-,-,-) 16
24Rik WambacqBelgia(-,-,13,-,-,-) 13
25Danny DelsaerBelgia(-,-,10,-,-,-) 10
26Danny SchuermansBelgia(9,-,-,-,-,-) 9
27Dirk SouverijnsBelgia(-,-,-,-,8,-) 8
28Sjak Van Dijk-(-,7,-,-,-,-) 7


1991

6 rund: Amsterdam - 11 maj (11.05), Veenord - 16 czerwiec (16.06), Genk (Belgia) - 7 lipiec (07.07), Amsterdam - 20 lipiec (20.07), Genk (Belgia) - 7 wrzesień (07.09), Blijham - 15 wrzesień (15.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rene ElzingaZenderen(24,23,24,21,22,24) 138
2Ron Koppe-(19,19,23,24,23,23) 131
3Rob Steman-(23,21,19,22,24,21) 130
4Henk Bangma-(20,24,22,23,20,20) 129
5Rob DolmanAnglia(21,22,21,18,19,22) 123
6Erik DrayerSlochtenren(22,20,20,17,21,19) 119
7Jim Groen-(17,18,17,19,18,15) 104
8Patrick Pino-(18,17,18,20,17,14) 104
9Patrick Verbrugge-(14,15,15,15,16,17) 92
10Maik Groen-(13,12,16,10,13,10) 74
11Steven Van Der HelmNoordwolde(11,16,14,16,-,13) 70
12Gerard KokRoden(-,14,-,14,15,18) 61
13Anne Van Der Helm-(15,-,-,13,14,16) 58
14Jacky De VriesHoornsterzwaag(8,8,12,8,10,8) 54
15Jan Van Dijk II-(16,-,13,12,12,-) 53
16Martinus Buikema-(12,13,-,11,-,12) 48
17Henk RijksAlteveer(-,-,-,9,11,7) 27
18Gerko Harms-(7,9,-,7,-,-) 23
19Mans Kok-(-,10,-,-,-,9) 19
20Piet Steenhuis-(6,-,-,5,-,5) 16
21Jan Van Dijk-(-,-,-,-,9,6) 15
22Hylke Dijkema-(-,-,-,-,-,11) 11
23Michel Bolt-(-,11,-,-,-,-) 11
24Frits Jensma-(10,-,-,-,-,-) 10
25Rene Bruins-(9,-,-,-,-,-) 9
26Rik Diephuis-(-,-,-,6,-,-) 6
27Tony SempelsBelgia(-,-,8,-,6,-) 14NS
28Rik WambacqBelgia(-,-,13,-.-.-) 13NS
29Vital SleypenBelgia(-,-,11.-.-.-) 11NS
30Leo JanssensBelgia(-,-,10.-.-.-) 10NS
31Danny DelsaerBelgia(-,-,9,-,-,-) 9NS
31Leo Van BeverBelgia(-,-,-,-,9,-) 9NS
33Gert GielisBelgia(-,-,7,-,-,-) 7NS
33Noel Van DammelBelgia(-,-,-,-,7,-) 7NS


1992

5 rund: Amsterdam - 29 marzec (29.03), Amsterdam - 11 kwiecień (11.04), Blijham - 14 czerwiec (14.06), Blijham - 6 wrzesień (06.09), Veenoord - 13 wrzesień (13.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rob StemanDen Haag(23,24,19,22,24) 112
2Ron Koppe-(22,22,24,21,23) 112
3Rene Elzinga-(24,23,20,23,19) 109
4Henk Bangma-(17,21,23,24,22) 107
5Jim Groen-(17,21,23,24,22) 97
6Patrick Verbrugge-(21,17,15,19,20) 92
7Patrick Pino-(18,18,17,17,17) 87
8Maik Groen-(12,12,14,18,18) 74
9Martinus Buikema-(11,13,13,16,10) 63
10Erik DrayerSlochtenren(20,20,21,-,-) 61
11Steven Van Der HelmNoordwolde(15,15,11,-,16) 57
12Anne Van Der Helm-(16,16,22,-,-) 54
13Fokko Zoutman-(7,10,4,15,14) 50
14Henk RijksAlteveer(9,11,9,12,9) 50
15Roy Verbrugge-(8,8,10,11,12) 49
16Martin CazemierRoderesch(6,7,12,10,13) 48
17Gerard KokRoden(14,14,-,-,13) 43
18Henk Jan Kenter-(-,6,6,13,11) 36
19Jacky De VriesHoornsterzwaag(10,9,7,-,-) 26
20Emiel GroenNieuwleusen(4,5,1,6,5) 21
21Jan Van Dijk II-(-,4,3,5,8) 20
22Ryszard FranczyszynPolska(-,-,16,-,-) 16
23Sjakie Grave-(-,-,-,9,7) 16
24Jorg JanssenNiemcy(-,-,-,14,-) 14
25Hylke Dijkema-(13,-,-,-,-) 13
26Pieter Steenhuis-(-,-,2,4,4) 10
27Reimer SchwinkendorfNiemcy(-,-,-,8,-) 8
28Enrico RothNiemcy(-,-,8,-,-) 8
29Thomas KraakNiemcy(-,-,-,7,-) 7
30Lody Fritsema-(-,-,-,-,6) 6
31Daniel RathNiemcy(-,-,5,-,-) 5
32Gerko Harms-(5,-,-,-,-) 5
33Andre Mulder-(2,3,-,-,-) 5
34Piet Bakker-(3,-,-,-,-) 3


1993

5 rund: Amsterdam - 3 kwiecień (03.04), Amsterdam - 5 czerwiec (05.06), Amsterdam - 17 lipiec (17.07), Veenoord - 8 sierpień (08.08), Blijham - 19 wrzesień (19.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ron KoppeVoorburg(23,24,20,24,24) 115
2Rob Steman-(22,23,24,22,21) 112
3Patrick Verbrugge-(20,20,23,21,23) 107
4Rene Elzinga-(21,19,22,23,20) 105
5Erik DrayerSlochtenren(24,22,16,20,22) 104
6Jim Groen-(18,15,18,19,18) 88
7Jorg JanssenNiemcy(11,17,12,18,15) 73
8Roy Verbrugge-(13,12,13,17,16) 71
9Maik Groen-(19,18,15,-,17) 69
10Jan Van Dijk II-(8,13,17,9,19) 66
11Martin CazemierRoderesch(12,14,14,14,10) 64
12Martinus Buikema-(15,11,10,12,14) 62
13Henk BangmaJoure(17,21,21,-,-) 59
14Sjakie Grave-(7,10,11,13,12) 53
15Emiel GroenNieuwleusen(4,8,8,8,13) 41
16Henk RijksAlteveer(-) 38
17Andre HaltermannNiemcy(-,16,19,-,-) 35
18Andries HumansGorredijk((-,-,7,15,11) 25
19Patrick Pino-((,-,-,-,16,9) 25
20Wolter De Wit-(5,9,-,10,-) 24
21Claudio RojasArgentyna(16,-,-,-,-) 16
22Piet Steenhuis-((-7,-,7,-) 14
23Fokko Zoutman-(14,-,-,-,-) 14
24Henk Snijder-(9,-,-,-,-) 9
25Jan Van Dijk-(6,-,-,-,-) 6


1994

4 rundy: Amsterdam - 16 kwiecień (16.04), Blijham - 22 maj (22.05), Amsterdam - 16 czerwiec (16.06), Veenoord - 2 październik (02.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rob StemanDen Haag(22,22,24,24) 92
2Patrick Verbrugge-(23,24,23,21) 91
3Rene Elzinga-(19,23,22,22) 86
4Maik Groen-(15,21,21,23) 80
5Jim Groen-(16,19,20,18) 73
6Roy Verbrugge-(18,12,18,20) 68
7Ron Koppe-(24,20,19,-) 63
8Martinus Buikema-(14,15,16,16) 61
9Sjakie Grave-(12,17,17,14) 60
10Emiel GroenNieuwleusen(11,9,14,17) 51
11Martin Pastoor-(7,11,13,15) 46
12William Matthijssen-(5,13,11,13) 42
13Henk BangmaJoure(21,16,-,-) 37
14Jan Van Dijk II-(-,18,15,-) 33
15Henk RijksAlteveer(10,10,12,-) 32
16Andries HumansGorredijk(9,14,-,-) 23
17Erik DrayerSlochtenren(20,-,-,-) 20
18Andreas VolckerNiemcy(-,-,-,19) 19
19Andre HaltermannNiemcy(17,-,-,-) 17
20Jan Van Dijk-(8,7,-,-) 15
21Andreas KielkamperNiemcy(3,-,-,11) 14
22Patrick Pino-(13,-,-,-) 13
23Gert Medendorp-(-,-,-,12) 12
24Jan Veldman-(4,6,-,-) 10
25Siegfried Veldman-(-,8,-,-) 8
26Harry Kamphuis-(6,-,-,-) 6


1995

5 rund: Amsterdam - 1 kwiecień (01.04), Blijham - 28 maj (28.05), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 2 lipiec (02.07), Veenooord - 23 lipiec (23.07), Amsterdam - 16 wrzesień (16.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick VerbruggeAmstelveen(23,23,21,24,21) 112
2Ralf BaumannNiemcy(22,21,19,21,24) 107
3Roy Verbrugge-(19,18,16,20,22) 95
4Maik Groen-(20,22,14,19,19) 94
5Anne Van Der HelmBoyl(24,24,-,22,23) 93
6Jim Groen-(17,20,15,18,17) 87
7Emiel GroenNieuwleusen(15,14,11,14,16) 70
8Karel Prusa IICzechy(-,-,23,23,23) 69
9Steven Van Der HelmNoordwolde(18,13,-,17,14) 62
10Ralf StrackNiemcy(21,-,20,-,18) 59
11Rob Steman-(-,8,24,-,20) 52
12Martinus Buikema-(12,11,13,12,-) 48
13Oliver OzeltAustria(16,15,9,-,-) 40
14Heinrich SchatzerAustria(13,10,-,16,-) 39
15Martin Pastoor-(14,-,10,13,-) 37
16Andre HaltermannNiemcy(-,16,12,-,-) 28
17Sjakie Grave-(-,12,-,15,-) 27
18Christian GoertzNiemcy(-,-,22,-,-) 22
19Wim KruitEmmercompascuum(10,3,-,-,9) 22
20Andreas SchmidtNiemcy(8,-,-,-,12) 20
21William Matthijssen-(9,1,-,10,-) 20
22Sjoerd Rozenberg-(-,5,4,11,-) 20
23Simon WiggAnglia(-,19,-,-,-) 19
24Mario SchmidtNiemcy(7,2,-,-,10) 19
25Steffen LeonhardtNiemcy(-,-,18,-,-) 18
26Michael StrackNiemcy(-,-,17,-,-) 17
27Raik AnheimNiemcy(-,17,-,-,-) 17
28Martin CazemierRoderesch(-,-,-,-,15) 15
29Theo Pijper-(-,6,-,8,-) 14
30Martin Robben-(-,4,-,9,-) 13
31Ueli UtzingerSzwajcaria(-,-,-,-,13) 13
32Gert Medendorp-(6,-,-,7,-) 13
33Gerke HummelHoogkerk(-,-,-,-,11) 11
34Piet Bakker-(11,-,-,-,-) 11
35Erik DrayerSlochtenren(-,9,-,-,-) 9
36Andreas VolkerNiemcy(-,7,1,-,-) 8
37Sven AdamNiemcy(-,-,-,-,8) 8
38Bjorn DragerNiemcy(-,8,-,-,-) 8
39Emiliano SanchezArgentyna(-,7,-,-,-) 7
40Daniel RathNiemcy(-,6,-,-,-) 6
41Frank LiebschwagerNiemcy(-,-,6,-,-) 6
42Steffen MellNiemcy(-,5,-,-,-) 5
43Andreas KielkamperNiemcy(-,-,5,-,-) 5
44Detlef LandowskiNiemcy(-,-,3,-,-) 3
45Tim BrinckmannNiemcy(-,-,2,-,-) 2


1996

4 rundy: Blijham - 14 kwiecień (14.04), Veenoord - 5 maj (05.05), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 28 lipiec, Blijham - 15 wrzesień (15.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ralf StrackNiemcy(23,22,22,22) 89
2Maik Groen-(18,21,19,21) 79
3Jim Groen-(17,18,16,13) 64
4Roy Verbrugge-(14,16,13,20) 63
5Rob Steman-(21,-,23,16) 60
6Peter Hehlert IINiemcy(19,17,-,18) 54
7Anne Van Der HelmBoyl(22,24,7,-) 53
8Theo Pijper-(9,13,14,17) 53
9Sjakie Grave-(16,12,9,15) 52
10Steven Van Der HelmNoordwolde(20,14,8,10) 52
11Emiel GroenNieuwleusen(13,15,15,7) 50
12Ralf BaumannNiemcy(11,20,17,-) 48
13Karel Prusa IICzechy(-,23,24,-) 47
14Sjoerd Rozenberg-(10,11,11,8) 40
15Danny Stoel-(15,10,12,-) 37
16Patrick Verbrugge-(-,-,21,14) 35
17Thomas KochNiemcy(12,-,20,-) 32
18Martin Pastoor-(8,9,-,11) 28
19Ales Dryml IICzechy(-,-,6,19) 25
20Armando CastagnaWłochy(24,-,-,-) 24
21Ben HoweAnglia(-,-,-,24) 24
22Gerke HummelHoogkerk(7,8,-,9) 24
23Leigh LanhamAnglia(-,-,-,23) 23
24Pavel KarnasCzechy(-,19,-,-) 19
25Emilliano SanchezArgentyna(-,-,18,-) 18
26Lukas DrymlCzechy(-,-,5,12) 17
27Bjorn DragerNiemcy(6,6,2,-) 14
28Maik EbensingNiemcy(-,-,10,-) 10
29Andreas VolckerNiemcy(5,5,-,-) 10
30Jacob MulderBoyl(3,7,-,-) 10
31Tim BrinckmannNiemcy(-,3,-,6) 9
32Wim KruitEmmercompascuum(4,-,-,4) 8
33Daniel KeeganArgentyna(-,-,-,5) 5
34Karl Heinz KoningNiemcy(-,-,4,-) 4
35Erik DrayerSlochtenren(-,4,-,-) 4
36Kai ScheibeNiemcy(-,-,3,-) 3
37Dennis Van Bruggen-(-,-,-,3) 3
38Gert Medendorp-(2,-,-,-) 2
39Olivier OzeltAustria(-,2,-,-) 2
40Hannes SchmidtNiemcy(1,-,-,1) 2
41Udo DiekhoffNiemcy(-,-,-,2) 2
42Darren EhlerdingNiemcy(-,-,1,-) 1
43Herbert UngersbackAustria(-,1,-,-) 1


1997

4 rundy: Amsterdam - 12 kwiecień (12.04), Veenoord - 7 lipiec (07.07), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 31 sierpień (31.08), Blijham - 14 wrzesień (14.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roy VerbruggeAmstelveen(20,22,23,23) 88
2Patrick Verbrugge-(22,23,22,19) 86
3Ralf StrackNiemcy(24,19,21,22) 86
4Jim Groen-(16,18,17,17) 68
5Maik GroenNieuw Leusen(21,-,24,20) 65
6Erik EijbergenZorgvlied(10,20,13,16) 59
7Emiel GroenNieuwleusen(14,16,8,15) 53
8Danny Stoel-(13,12,16,10) 51
9Sjoerd Rozenberg-(12,10,14,9) 45
10Martin Pastoor-(11,11,9,14) 45
11Karl Heinz KonigNiemcy(6,13,15,7) 41
12Sjakie Grave-(-,17,12,11) 40
13Ralf BaumannNiemcy(17,-,18,-) 35
14Uilke KooistraTwijzelerheide(2,8,11,12) 33
15Steven Van Der HelmNoordwolde(18,15,-,-) 33
16Andreas VolckerNiemcy(7,21,-,-) 28
17Jacob MulderBoyl(-,7,10,8) 25
18Simon WiggAnglia(-,24,-,-) 24
19Joonas KylmakorpiFinlandia(-,-,-,24) 24
20Armando CastagnaWłochy(23,-,-,-) 23
21Theo Pijper-(15,-,-,6) 21
22Robert KralCzechy(-,-,-,21) 21
23Henk Bos IIOudehorne(-,-,7,13) 20
24Bjorn DragerNiemcy(-,-,20,-) 20
25Uppie Bos-(19,-,-,-) 19
26Daniel RathNiemcy(-,-,19,-) 19
27Karel Prusa IICzechy(-,-,-,18) 18
28Michael MatzAustria(-,14,-,-) 14
29Wim KruitEmmercompascuum(-,2,6,3) 11
30Volkert StriepeNiemcy(-,6,-,5) 11
31Rinze Luimstra-(1,9,-,-) 10
32Olivier OzeltAustria(9,-,-,-) 9
33Andreas HahnNiemcy(-,4,5,-) 9
34Tim BrinckmannNiemcy(5,3,-,-) 8
35Markus PichlerAustria(8,-,-,-) 8
36Ulf SebastianNiemcy(-,5,-,-) 5
37Dennis Van Bruggen-(-,-,4,-) 4
38Marcel LangerNiemcy(-,-,-,4) 4
39Mario KwasAustria(4,-,-,-) 4
40Eddie TurksemaNieuw Roden(-,-,1,2) 3
41Kai HesseNiemcy(3,-,-,-) 3
42Hannes SchmidtNiemcy(-,-,3,-) 3
43Henk StamBlijham(-,-,2,1) 3
44Ulrich BuschkeNiemcy(-,1,-,-) 1


1998

5 rund: Blijham - 17 maj (17.05), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 18 lipiec (18.07), Veenoord - 25 lipiec (25.07), Amsterdam - 30 sierpień (30.08), Blijham - 13 wrzesień (13.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick VerbruggeAmstelveen(17,19,23,22,18) 99
2Roy Verbrugge-(23,17,19,21,17) 97
3Emiliano SanchezArgentyna(-,23,24,24,24) 95
4Theo Pijper-(18,18,14,23,21) 94
5Rob Steman-(19,13,22,20,19) 93
6Jim Groen-(22,15,15,15,14) 81
7Sjoerd Rozenberg-(20,20,12,14,13) 79
8Bjorn DragerNiemcy(14,12,18,18,11) 73
9Peter Hehlert IINiemcy(21,-,17,19,15) 72
10Erik EijbergenZorgvlied(11,14,11,17,16) 69
11Maik GroenNieuw Leusen(24,-,21,-,23) 68
12Daniel RathNiemcy(-,21,20,-,22) 63
13Henk Bos IIOudehorne(9,11,10,16,12) 58
14Emiel GroenNieuwleusen(12,9,13,11,9) 54
15Ralf StrackNiemcy(-,16,16,-,20) 52
16Martin Pastoor-(-,8,9,10,8) 35
17Otto De Jong-(8,-,7,12,10) 35
18Jacob MulderBoyl(-,7,8,13,7) 35
19Karl Heinz KonigNiemcy(15,10,-,5,2) 32
20Gerke HummelHoogkerk(7,4,-,7,6) 24
21Karel Prusa IICzechy(-,24,-,-,-) 24
22Joonas KylmakorpiFinlandia(-,22,-,-,-) 22
23Erik DrayerSlochtenren(16,-,-,-,-) 16
24Volkert StriepeNiemcy(2,5,-,8,-) 15
25Robert Jan Munnecom-(13,-,-,-,-) 13
26Henk StamBlijham(-,-,4,9,-) 13
27Kai HesseNiemcy(10,-,-,-,-) 10
28Jan PapeNiemcy(-,-,-,4,5) 9
29Robert HauptNiemcy(-,3,6,-,-) 9
30Richard VosdinghVeendam(4,-,3,2,-) 9
31Uppie Bos-(8,-,-,-,-) 8
32Wiebo BouwmeesterPesse(-,-,-,6,1) 7
33Tim BrinckmannNiemcy(-,6,-,-,-) 6
34Johan Last-(-,-,5,-,-) 5
35Harm Jannes RenkemaZevenhuizen(5,-,-,-,-) 5
36Ulf SebastianNiemcy(-,-,1,-,3) 4
37Marcel Hofstee-(-,-,-,-,4) 4
38Thomas StockmannNiemcy(3,-,-,-,-) 3
39Eddie TurksemaNieuw Roden(-,-,-,3,-) 3
40Wim KruitEmmercompascuum(1,-,2,-,-) 3
41Stefan BrombergNiemcy(-,2,-,-,-) 2
42Steven Van Der HelmNoordwolde(-,1,-,-,-) 1
43Arjan Borgers-(-,-,-,1,-) 1


1999

4 rundy: Amsterdam - 18 kwiecień (18.04), Blijham - 25 kwiecień (25.04), Amsterdam - 12 wrzesień (12.09), Blijham - 19 wrzesień (19.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenNieuw Leusen(18,24,24,23) 89
2Ralf StrackNiemcy(24,19,22,24) 89
3Jim GroenDedemsvaart(22,21,21,22) 86
4Emiel GroenNieuwleusen(19,17,19,19) 74
5Henk Bos IIOudehorne(13,18,18,21) 70
6Otto De Jong-(16,15,15,20) 66
7Jacob MulderBoyl(14,14,16,18) 62
8Roy Verbrugge-(20,20,20,-) 60
9Patrick Verbrugge-(23,13,23,-) 59
10Theo Pijper-(11,23,-,-) 44
11Erik EijbergenZorgvlied(15,22,-,-) 37
12Sjoerd Rozenberg-(-,-,17,17) 34
13Martin Pastoor-(17,16,-,-) 33
14Dominik MollerNiemcy(-,-,-,16) 16
15Michael DaumNiemcy(-,12,-,-) 12


2000

6 rund: Veenoord - 16 kwiecień (16.04), Veenoord - 22 lipiec (22.07), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 6 sierpień (06.08), Neuenknick [Niemcy] - 2 wrzesień (02.09), Amsterdam - 3 wrzesień (03.09), Blijham - 17 wrzesień (17.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ralf StrackNiemcy(24,21,19,24,23,23) 134
2Uilke KooistraTwijzelerheide(21,18,24,20,19,17) 119
3Henk Bos IIOudehorne(18,17,22,21,20,21) 119
4Ralf BaumannNiemcy(19,22,20,23,24,-) 108
5Rob DolmanAnglia(15,19,17,13,17,18) 99
6Emiel GroenNieuwleusen(23,16,-,16,22,19) 96
7Wiebo BouwmeesterPesse(13,15,16,15,16,16) 91
8Jacob MulderBoyl(12,13,11,12,15,14) 77
9Eddie TurksemaNieuw Roden(14,11,12,3,18,11) 69
10Jim GroenDedemsvaart(22,23,23,-,-,-) 68
11Sjoerd Rozenberg-(-,24,18,22,-,-) 64
12Gerard KokRoden(10,-,21,19,-,-) 63
13Martin CazemierRoderesch(9,12,9,5,11,15) 61
14Erik EijbergenZorgvlied(17,20,-,-,-,22) 59
15Dominik MullerNiemcy(-,14,13,17,-,-) 44
16Harm Jannes RenkemaZevenhuizen(11,7,7,4,10,-) 39
17Arjan BorgersBlijham(7,8,5,-,8,7) 35
18Jan PapeNiemcy(-,-,14,18,-,-) 32
19Wim KruitEmmercompascuum(6,10,8,-,-,-) 32
20Patrick CazemierRoderesch(8,9,-,-,9,6) 32
21Marian GheorgheRumunia(-,-,-,10,21,-) 31
22Nynke De Jong-(-,6,4,1,7,9) 27
23Mircea AgrisanRumunia(-,-,-,11,14,-) 25
24Maik GroenNieuw Leusen(-,-,-,-,-,24) 24
25Alexandru TomaRumunia(-,-,-,9,13,-) 22
26Theo Pijper-(-,-,-,-,-,20) 20
27Roy Verbrugge-(20,-,-,-,-,-) 20
28Matthias SchultzNiemcy(-,-,-,7,12,-) 19
29Thorsten HauptNiemcy(-,-,6,2,-,10) 18
30Gerke HummelHoogkerk(16,-,-,-,-,-) 16
31Tim BrinckmanNiemcy(-,-,15,-,-,-) 15
32Karl Heinz KonigNiemcy(-,-,-,14,-,-) 14
33Marcel HofsteeNiemcy(-,-,-,-,-,12) 12
34Michael ZauzingerNiemcy(-,-,10,-,-,-) 10
35Marco MullerNiemcy(-,-,-,8,-,-) 8
36Christian HefenbrockNiemcy(-,-,-,6,-,-) 6


2001

4 rundy: Amsterdam - 22 kwiecień (22.04), Veenoord - 7 czerwiec (07.06), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 2 wrzesień (02.09), Blijham - 16 wrzesień (16.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jim GroenDedemsvaart(22,23,21,22) 67
2Ralf StrackNiemcy(19,24,23,19) 66
3Henk Bos IIOudehorne(17,-,22,23) 62
4Emiel GroenNieuwleusen(18,21,19,14) 58
5Sjoerd Rozenberg-(15,22,-,20) 57
6Erik EijbergenZorgvlied(-,18,20,18) 56
7Uilke KooistraTwijzelerheide(16,19,15,-) 50
8Theo Pijper-(24,-,-,24) 48
9Eddie TurksemaNieuw Roden(9,16,17,15) 48
10Ralf BaumannNiemcy(23,-,24,-) 47
11Steven Van Der Helm-(14,20,-,13) 47
12Wiebo BouwmeesterPesse(12,17,18,-) 47
13Jacob MulderBoyl(13,15,16,16) 47
14Maik Groen-(21,-,-,21) 42
15Marcel HofsteeNiemcy(7,13,12,11) 36
16Arjan BorgersAlmelo(5,12,9,10) 31
17Patrick Cazemier-(3,8,11,9) 28
18Richard Vosdingh-(11,9,7,-) 27
19Wim KruitEmmercompascuum(4,11,8,8) 27
20Gerard KokRoden(20,-,-,-) 20
21Harm Jannes RenkemaZevenhuizen(6,14,-,-) 20
22Rob DolmanAnglia(-,-,-,17) 17
23Dominik MullerNiemcy(-,-,14,-) 14
24Thorsten HauptNiemcy(-,-,13,-) 13
25Karl Heinz KonigNiemcy(-,-,-,12) 12
26Nynke De Jong-(2,10,-,-) 12
27Thomas LataNiemcy(-,-,10,-) 10
28Thomas KochNiemcy(10,-,-,-) 10
29Otto De Jong-(8,-,-,-) 8
30Thorsten FischerNiemcy(-,7,-,-) 7


2002

6 rund: Vledderven - 30 kwiecień (30.04), Blijham - 12 maj (12.05), Veenoord - 13 lipiec (13.07), Vledderveen - 31 sierpień (31.08), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 1 wrzesień (01.09), Blijham - 15 wrzesień (15.09).

Format zawodów: GP.

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Bos IIOudehorne(24,18,20,24,21,23) 112
2Jim GroenDedemsvaart(22,-,22,21,20,22) 107
3Erik EijbergenZorgvlied(21,15,23,22,19,21) 106
4Ralf StrackNiemcy(14,13,21,23,22,24) 104
5Sjoerd Rozenberg-(20,12,24,19,-,20) 95
6Emiel GroenNieuwleusen(23,17,16,20,7,-) 83
7Harm Jannes RenkemaZevenhuizen(11,14,18,13,17,16) 78
8Steven Van Der Helm-(12,11,19,16,13,18) 78
9Wiebo BouwmeesterPesse(17,10,17,-,16,17) 77
10Erik DoornbosScharmer(13,6,15,17,12,13) 70
11Eddie TurksemaNieuw Roden(4,-,12,12,15,14) 57
12Jan BruursemaZorgvield(9,3,13,14,8,10) 54
13Ralf BaumannNiemcy(16,-,-,-,18,19) 53
14Dominique MullerNiemcy(15,-,8,-,14,15) 52
15Richard Vosdingh-(6,7,14,11,11,7) 50
16Jacob MulderBoyl(7,4,10,9,9,11) 46
17Patrick Cazemier-(8,2,11,10,6,9) 44
18Rene SchaferNiemcy(-,-,-,18,24,-) 42
19Arjan Borgers-(10,5,-,15,,12) 42
20Uilke KooistraTwijzelerheide(19,20,-,-,-,-) 39
21Dirk FabriekJubbega(18,9,-,-,-,-) 27
22Karel Prusa IICzechy(-,24,-,-,-,-) 24
23Ronny WeisNiemcy(-,-,-,-,23,-) 23
24Andrew AppeltonAnglia(-,23,-,-,-,-) 23
25Wim KruitEmmercompascuum(5,1,9,-,-,8) 23
26Wołodymyr TrofymowUkraina(-,22,-,-,-,-) 22
27Petr VandirekCzechy(-,21,-,-,-,-) 21
28Csaba HellWęgry(-,19,-,-,-,-) 19
29Wołodymyr KołodijUkraina(-,16,-,-,-,-) 16
30Martin RobbenOldeberkoop(-,-,-,10,-,-) 10
31Henry SieversNiemcy(-,8,-,-,-,-) 8


2003

6 rund: Stadskanaal (Niemcy) – 30 kwiecień (anulowana), Blijham – 17 maj, Veenoord – 12 lipiec, Stadskanaal (Niemcy) – 30 sierpień, Moorwinkelsdam (Niemcy) – 31 sierpień, Blijham – 14 wrzesień.

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ralf StrackNiemcy(21,24,23,24,21,24) 116
2Henk Bos IIOudehorne(22,22,18,22,24,22) 112
3Jannick De JongGorredijk(24,18,19,10,23,23) 107
4Tobias KronerNiemcy(19,20,17,23,ns,21) 100
5Wiebo BouwmeesterPesse(13,19,20,18,15,18) 90
6Sjoerd RozenbergOldeberkoop(20,13,13,21,18,15) 87
7Erik EijbergenZorgvlied(9,21,15,20,20) 85
8Erik DoornbosScharmer(14,10,12,12,17,11) 66
9Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(18,6,14,13,13,5) 64
10Jim GroenDedemsvaart(17,23,22,62) 62
11Harm Jannes RenkemaZevenhuizen(8,15,16,5,14,8,6) 61
12Thorsten BergerNiemcy(17,19,19,55) 55
13Steven Van Der HelmNoordwolde(7,12,11,7,10,14) 54
14Dirk FabriekJubbega(20,16,16,52) 52
15Dominik MollerNiemcy(11,10,19,12) 52
16Martin CazemierRoderesch(16,12,17) 45
17Emiel GroenNieuwleusen(3,17,11,13) 44
18Jacob MulderBoyl(1,8,7,14,8,7) 44
19Sonke PetersenNiemcy(5,16,15,4) 40
20Wim KruitEmmercompascuum(7,6,6,9,10) 38
21Patrick CazemierRoderesch(2,9,4,9,6,9) 37
22Ralf BaumannNiemcy(-12,21) 33
23Jan BruursemaZorgvlied(4,5,8,7,6) 30
24Ronny WeisNiemcy(-24) 24
25Jorg TebbeNiemcy(-23) 23
26Jan PapeNiemcy(-22) 22
27Uilke KooistraTwijzelerheide(-11,9) 20
28Richard VosdinghVeendam(4,5,8) 17
29Thomas StangeNiemcy(-16) 16
30Shane ColvinWalia(-15) 15
31Stefan BrombergNiemcy(-14) 14
32Simon SeefeldtNiemcy(-11,11) 11
33Lubos Tomicek IIICzechy(-10) 10
34Tobias GenzNiemcy(-6) 6


2004

8 rund: Dohren [Niemcy] - 10 kwiecień (10.04), Stadskanaal - 30 kwiecień (30.04), Lelystad - 9 maj (09.05), Blijham - 15 maj (15.05), Veenoord - 10 lipiec (10.07), Moorwinkelsdamm [Niemcy] -29 sierpień (29.08), Stadskanaal - 4 wrzesień (04.09), Blijham 18 wrzesień (18.09).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(23,24,19,24,24,22,23,20) 160
2Henk Bos IIOudehorne(22,21,24,21,18,21,24,23) 156
3Ralf StrackNiemcy(-,23,17,23,23,17,22,14) 139
4Tobias KronerNiemcy(10,-,22,22,22,24,-,24) 124
5Rene Van WeeleWesterlee(19,16,15,18,16,13,14,19) 117
6Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(-,12,9,17,17,15,21,22) 113
7Shane ColvinWalia(17,14,18,20,20,20,-,-) 109
8Wiebo BouwmeesterPesse(11,17,12,16,15,14,20,15) 109
9Dominik MollerNiemcy(12,15,16,14,9,16,19,17) 109
10Erik EijbergenZorgvlied(14,20,21,-,12,19,-,21) 107
11Erik DoornbosScharmer(15,18,14,15,10,12,18,12) 104
12Stefan BrombergNiemcy(18,19,20,19,14,-,-,-) 90
13Dirk FabriekJubbega(21,22,23,-,13,-,-,-) 79
14Mark StiekemaStadskanaal(13,5,8,-,12,11,17,13) 79
15Jacob MulderBoyl(4,9,7,11,8,10,16,9) 70
16Wim KruitEmmercompascuum(5,10,5,8,5,9,13,11) 61
17Jan BruursemaZorgvlied(6,6,3,9,7,7,15,8) 58
18Sjoerd RozenbergOldeberkoop(8,11,10,-,11,-,-,16) 56
19Patrick CazemierRoderesch(7,-,4,10,4,8,12,10) 55
20Martin CazemierRoderesch(9,-,11,13,6,-,-,-) 39
21Jim GroenDedemsvaart(-,-,-,-,19,-,-,18) 37
22Thorsten BergerNiemcy(20,13,2,-,-,-,-,-) 35
23Sonke PetersenNiemcy(-,-,13,-,3,18,-,-) 34
24Jorg TebbeNiemcy(24,-,-,-,-,-,-,-) 24
25Harm Jannes RenkemaZevenhuizen(16,7,1,-,-,-,-,-) 24
26Jan PapeNiemcy(-,-,-,-,-,23,-,-) 23
27Max DilgerNiemcy(-,-,-,-,21,-,-,-) 21
28Richard VosdinghVeendam(3,8,-,7,-,-,-,-) 18
29Steven Van Der HelmNoordwolde(-,-,6,-,-,-,-,-) 6
30Thomas LataNiemcy(2,-,-,-,-,-,-,-) 2


2005

8 rund: Stadskanaal, Blijham, Veenord, Moorwikelsdamm (Niemcy), Lelystad, Stadskanaal, Blijham, Lelystad.

Uwaga! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henk Bos IILippenhuizen(21,23,24,23,24,20,21,22) 158
2Rene Van WeeleWesterlee(24,24,19,22,21,23,24,19) 157
3Ralf StrackNiemcy(23,21,-,24,20,21,20,24) 153
4Thomas SorensenDania(18,20,17,19,18,24,23,23) 145
5Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(-,18,22,18,17,22,17,21) 135
6Erik EijbergenZorgvlied(22,-,23,-,22,19,18,16) 120
7Dominik MollerNiemcy(-,13,21,17,15,17,10,18) 111
8Jannick De JongGorredijk(-,-,20,21,23,-,22,20) 106
9Mark StiekemaStadskanaal(14,17,14,16,-,15,13,15) 104
10Wiebo BouwmeesterPesse(16,-,11,13,13,18,12,17) 100
11Erik DoornbosScharmer(12,16,13,14,14,16,8,14) 99
12Kaj De JongMakkinga(13,19,9,15,16,-,-,-) 72
13Jacob MulderBoyl(9,8,6,-,12,13,11,13) 72
14Sjoerd RozenbergOldeberkoop(20,22,10,-,19,-,-,-) 71
15Patrick CazemierRoderesch(7,7,4,8,11,14,6,12) 65
16Jim GroenDedemsvaart(15,15,15,-,-,-,14,-) 59
17Steven Van Der HelmNoordwolde(11,5,12,11,-,-,-,-) 39
18Andy KorterinkDedemsvaart(8,12,8,10,-,-,-,-) 38
19Ramon StanekNiemcy(-,14,-,20,-,-,-,-) 34
20Arne LedwigNiemcy(-,-,16,12,-,-,5,-) 33
21Shane ColvinWalia(17,9,-,-,-,-,-,-) 26
22Wim KruitEmmercompascuum(10,-,7,9,-,-,-,-) 26
23Benjamin BorgersBlijham(-,10,-,7,-,-,7,-) 24
24Maciej JąderPolska(-,-,-,-,-,-,19,-) 19
25Dirk FabriekJubbega(19,-,-,-,-,-,-,-) 19
26Roland KovacsWęgry(-,-,18,-,-,-,-,-) 18
27Michael MollerNiemcy(-,-,-,-,-,-,16,-) 16
28Sonke PetersenNiemcy(-,-,-,-,-,-,15,-) 15
29Ronny StudemannNiemcy(-,11,-,-,-,-,-,-) 11
30Tobias KronerNiemcy(-,-,-,-,-,-,9,-) 9
31Nynke De Jong-(-,6,-,-,-,-,-,-) 6
32Csaba KokenyesiWęgry(-,-,5,-,-,-,-,-) 5


2006

6 rund: Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 26 marzec (26.03), Vledderveen (odwołana), Lelystad - 18 czerwiec (18.06), Stadskanaal - 16 lipiec (16.07), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 3 wrzesień (03.09), Blijham - 8 październik (08.10).

Uwaga ! Odrzucono najgorszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(17,20,15,19,20) 76
2Henk Bos IILippenhuizen(19,19,18,17,17) 73
3Dirk FabriekJubbega(18,18,17,18,19) 73
4Mark StiekemaStadskanaal(10,14,19,15,18) 66
5Pascal SwartGroningen(9,16,13,14,13) 56
6Erik DoornbosScharmer(8,15,8,13,12) 48
7Kaj De JongMakkinga(-,17,16,-,14) 47
8Tobias KronerNiemcy(20,-,-,20,-) 40
9Sjoerd RozenbergOldeberkoop(11,-,9,-,15) 35
10Dominik MollerNiemcy(-,-,14,10,11) 35
11Arne LedwigNiemcy(-,13,-,11,9) 33
12Ramon StanekNiemcy(-,-,-,16,16) 32
13Rene Van WeeleWesterlee(15,-,12,-,-) 27
14Benjamin BorgersBelgia(-,-,-,12,10) 22
15Norbert KościuchPolska(-,-,20,-,-) 20
16Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(16,-,-,-,-) 16
17Erik EijbergenZorgvlied(14,-,-,-,-) 14
18Thomas SorensenDania(13,-,-,-,-) 13
19Kristian DrossmanNiemcy(12,-,-,-,-) 12
20Dariusz ŁowickiPolska(-,-,11,-,-) 11
21Gabriel DubernardFrancja(-,-,10,-,-) 10
22Sonke PetersenNiemcy(-,-,-,9,-) 9
23Mike EbaekDania(-,-,7,-,-) 7
24John CoxAnglia(-,-,6,-,-) 6


2007

5 rund: Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 18 marzec (18.03), Vledderveen - 7 kwiecień (07.04), Vledderveen - 19 maj (19.05), Lelystad - 20 październik (20.10), Lelystad - 21 październik (21.10).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(20,20,20,19,20) 80
2Henk Bos IINieuwehorne(19,19,18,17,19) 75
3Kaj De JongMakkinga(17,18,15,20,16) 71
4Mark StiekemaStdskanaal(13,13,19,15,18) 65
5Sjoerd RozenbergOldeberkoop(15,15,17,11,14) 61
6Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(12,17,16,11,15) 60
7Pascal SwartGroningen(10,11,-,18,17) 56
8Thomas SorensenDania(9,14,14,14,13) 55
9Dirk FabriekTer Apel(18,16,13,-,-) 47
10Dennis Van Der TangDronten(6,12,-,16,12) 46
11Benjamin BorgersBlijham(8,-,-,13,11) 32
12Sonke PetersenNiemcy(16,-,-,-.-) 16
13Erik EijbergenZorgvlied(14,-,-,-.-) 14
14Ramon StanekNiemcy(11,-,-,-,-) 11
15Arne LedwigNiemcy(7,-,-,-,-) 7


2008

6 rund: Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 13 kwiecień (13.04), Hausden Zolder [Belgia] - 27 kwiecień (27.04), Vledderveen - 10 maj (10.05), Lelystad - 8 czerwiec (08.06), Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 29 czerwiec (29.06), Lelystad - 14 wrzesień (14.09).

Uwga ! Do klasyfikacji końcowej wliczano 5 najlepszych rezultatĂłw.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(50,50,50,50,50,47) 250
2Henk Bos IINieuwehorne(47,47,36,-,47,50) 227
3Thomas SorensenDania(-,37,47,47,45,45) 221
4Mark StiekemaStadskanaal(45,39,45,45,41,41) 217
5Nick LourensTer Apel(37,40,39,43,34,39) 198
6Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(38,38,41,41,40,-) 198
7Pascal SwartGroningen(35,43,37,39,39,38) 196
8Roy KlaassensVlagtwedde(33,34,43,35,43,40) 195
9Berry De VosGroningen(39,41,40,36,38,-) 194
10Benjamin BorgersBlijham(32,35,31,40,37,43) 187
11Jeroen Van Der VeenPesse(34,36,30,38,30,37) 175
12Dirk FabriekTer Apel(43,45,-,-,-,-) 88
13Sjoerd RozenbergNijeberkoop(40,-,38,-,-,-) 78
14Erik EijbergenZorgvlied(41,-,-,-,-,-) 41
15Dennis Van Der TangDronten(36,-,-,-,-,-) 36
16Jan Okke LoonstraSurhusterveen(-,-,35,-,-,-) 35


2009

4 rundy: Moorwinkelsdamm [Niemcy] - 22 marzec (22.03), Lelystad - 3 maj (03.05), Veenord - 18 lipiec (18.07), Lelystad - 13 wrzesień (13.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(50,50,50,-) 150
2Henk Bos IINieuwehorne(49,48,49,50) 148
3Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(45,46,48,49) 143
4Pascal SwartGroningen(37,45,46,47) 138
5Thomas SorensenDania(47,43,47,-) 137
6Benjamin BorgersBlijham(40,44,43,48) 135
7Nick LourensTer Apel(41,39,44,45) 130
8Dirk FabriekTer Apel(42,42,45,-) 129
9Henk KoonstraTwijzelerheide(32,36,39,46) 121
10Jeroen Van Der VeenPesse(38,41,42,-) 121
11Bernd DinklageNiemcy(28,34,41,44) 119
12Roy KlaassensVlagtwedde(35,37,37,43) 117
13Maurin VochtelooAssen(30,32,40,40) 112
14Randy OldenzielStadskanaal(29,33,38,39) 110
15Richard KoppiesHarderwijk(22,31,36,37) 104
16Jesper VeldhuizenDwingeloo(24,28,34,38) 100
17Kai HuckenbeckWerlte(48,49,-,-) 97
18Erik EijbergenZorgvlied(44,47,-,-) 91
19Nico EijbergenBovensmilde(20,24,30,36) 90
20Priscilla WolgenTer Apel(23,25,28,35) 88
21Ramon SteenbergenHoogeveen(25,27,33,-) 85
22Kelly VeldaGroningen(21,30,32,-) 83
23Jan MeijerinkSchuinesloot(26,26,31,-) 83
24Dennis Van De TangZuidwolde(-,-,35,41) 76
25Jeffrey WoortmanTytsjerk(34,40,-,-) 74
26Wim KennisBelgia(-,29,-,42) 71
27Lars ZandvlietMussel(33,38,-,-) 71
28Dennis NoordmanSiddeburen(31,35,-,-) 66
29Ramon StanekNiemcy(46,-,-,-) 46
30Sjoerd RozenbergNijeberkoop(43,-,-,-) 43
31Mark StiekemaStadskanaal(39,-,-,-) 39
32Berry De VosGroningen(36,-,-,-) 36
33Bart UilBierum(-,-,29,-) 29
34Keijo BunningNiemcy(27,-,-,-) 27


2010

Veenord - 17 lipiec (17.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas SorensenDania- 50
2Henk Bos IIOudehorne- 49
3Jannick De JongGorredijk- 48
4Dirk FabriekTer Apel- 47
5Henry Van Der SteenOude Bildtzijl- 46
6Sjoerd RozenbergNijeberkoop- 45
7Randy OldenzielStadskanaal- 44
8Henk KoonstraTwijzelerheide- 43
9Pascal SwartGroningen- 42
10Nick LourensTer Apel- 41
11Erik EijbergenZorgvlied- 40
12Bernd DinklageNiemcy- 39
13Wim KennisBelgia- 38
14Kelly VeldaGroningen- 37
15Nico EijbergenBovensmilde- 36
16Jan MeijerinkSchuinesloot- 35
17Bart UilBierum- 34


2011

3 rundy: Blijham - 15 marzec (15.03), Lelystad - 10 lipiec (10.07), Lelystad - 2 październik (02.10).

Uwaga ! Wliczano dwa najlepsze wyniki. Zawodników w każdym turnieju dzielono na dwie grupy, A (silniejszą) i B (słabszą).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongGorredijk(50,50,50) 100
2Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(48,49,49) 98
3Pascal SwartGroningen(44,47,48) 95
4Lars ZandvlietMussel(47,ns,47) 94
5Jeffrey WoortmanWarten(45,48,45) 93
6Nick LourensTer Apel(42,46,-) 88
7Thomas SorensenDania(41,45,-) 86
8Kai DorenkampNiemcy(-,38,46) 84
9Randy OldenzielStadskanaal(43,41,-) 84
10Nico EijbergenBovensmilde(36,37,44) 81
11Raymon WoortmanTytsjerk(38,43,-) 81
12Wim KennisBelgia(39,40,-) 79
13Robert Jan BangmaOldemarkt(31,36,42) 78
14Andy Ten SchuurSneek(32,34,43) 77
15Kelly VeldaGroningen(35,35,41) 76
16Jack DrentheDronten(34,39,-) 73
17Richard KoppiesHarderwijk(33,32,40) 73
18Siebe Van DekkenOldeberkoop(30,33,-) 63
19Kasper WoudbergStadskanaal(29,31,-) 60
20Dirk FabriekTer Apel(49,-,-) 49
21Erik EijbergenZorgvlied(46,-,-) 46
22Sjoerd RozenbergOldeberkoop(-,44,-) 44
23Henk KoonstraTwijzelerheide(-,42,-) 42
24Dennis NoordmanSiddeburen(40,-,-) 40
25Jesper VeldhuizenDwingeloo(37,-,-) 37
26Roberto SlotNoordwolde(28,-,-) 28


2012

3 rundy: Lelystad - 13 maj (13.05), Blijham - 9 wrzesień (09.09), Lelystad - 7 październik (07.10).

Uwaga ! Wliczano dwa najlepsze wyniki. Zawodników w każdym turnieju dzielono na dwie grupy, A (silniejszą) i B (słabszą).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin SekulaPolska(-,50,50) 100
2Jannick De JongGorredijk(50,-,48) 98+3
3Henry Van Der SteenOude Bildtzijl(49,47,49) 98+2
4Pascal SwartGroningen(48,48,-) 96
5Randy OldenzielStadskanaal(46,49,46) 95
6Henk KoonstraTwijzelerheide(41,46,47) 93
7Nick LourensTer Apel(47,42,-) 92
8Raymon WoortmanTytsjerk(44,44,45) 89
9Maurin VochtelooAssen(37,43,43) 86
10Andy Ten SchuurSneek(39,42,41) 83
11Lars ZandvieltMussel(43,39,-) 82
12Mark BeishuizenStadskanaal(38,40,42) 82
13Nico EijbergenBovensmilde(-,37,40) 77
14Kelly VeldaGroningen(36,38,39) 77
15Roelof PostmaKollumerzwaag(35,-,38) 73
16Jeffrey WoortmanWarten(45,-,-,) 45
17Czawdar CzernewBułgaria(-,-,44) 44
18Erik EijbergenZorgvlied(42,-,-) 42
19Robert Jan BangmaOldemarkt(-,41,-) 41
20Sjoerd RozenbergNijeberkoop(40,-,-) 40
21Niels RemmeltsStadskanaal(-,-,37) 37
22Erwin WerkmanVlagtwedde(34,36,-) 36





Odwiedziny (Visitors):
7661523


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl