Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1985-2021

Indywidualne Mistrzostwa Estonii Młodzików na Żużlu(85ccm, 125ccm, 250ccm)
[Indvidual Estonian Youth Championship (85ccm, 125ccm, 250ccm)]
[Eesti Meistrivoistlused Soerajasoidus (85ccm, 125ccm, 250ccm)]



Thanks to Aare A., Romualds H. and Martin M.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1985Jaak SoolepRanna sovhoosFinał
1986Vahur HelmTSK VoitFinał
1987Ken ViidasTallinna NaidislinnuvabrikFinał
1988Anders JunalainenTSK RannaFinał
1989Ivo PuuseppTSK RannaFinał
1990Rainer KimmelTSK RannaFinał
1991Franck VilipereAMK RamoFinał
1992Martin MandreAMK RamoFinał
1993Martin MandreAMK RamoFinał
1994Rinno SaviirRanna SpeedwayFinał
1995Rinno SaviirRanna SpeedwayFinał
1996Margus MandreRanna SpeedwayFinał
1997Margus MandreRanna SpeedwayFinał
1998Margus MandreRanna SpeedwayFinał
1999Lauri LukotarKarla Auto RacingFinał
2013Antti VuolasFinlandiaFinał - 85ccm
2014Markus Maximus LillEstoniaFinał - Klasyfikacja końcowa - 85ccm
2014Markus Maximus LillEstonia1 runda - 85ccm
2014Markus Maximus LillEstonia2 runda - 85ccm
2014Markus Maximus LillEstonia3 runda - 85ccm
2014Markus Maximus LillEstonia4 runda - 85ccm
2014Markus Maximus LillEstonia5 runda - 85ccm
2015Karl Johannes LattikEstoniaFinał - Klasyfikacja końcowa - 85ccm
2015Antti VuolasFinlandia1 runda - 85ccm
2015Markus Maximus LillEstonia2 runda - 85ccm
2015Karl Johannes LattikEstonia3 runda - 85ccm
2015Markus Maximus LillEstonia4 runda - 85ccm
2015Timi SalonenFinlandia5 runda - 85ccm
2016Karl Johannes LattikEstoniaFinał - Klasyfikacja końcowa - 85ccm
2016Timi SalonenFinlandia1 runda - 85ccm
2016Karl Johannes LattikEstonia2 runda - 85ccm
2016Karl Johannes LattikEstonia3 runda - 85ccm
2017Karl Johannes LattikEstoniaFinał - Klasyfikacja końcowa - 85ccm
2017Karl Johannes LattikEstonia1 runda - 85ccm
2017Karl Johannes LattikEstonia3 runda - 85ccm
2018Karl Johannes LattikEstoniaFinał - 85ccm
2018Karl Johannes LattikEstoniaFinał - 250ccm
2019Aadam SeermaaEstoniaFinał - 85ccm
2019Otto RaakFinlandiaFinał - 125ccm
2019Karl Johannes LattikEstoniaFinał - 250ccm
2021Silvar AviEstoniaFinał - 125ccm

1985

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaak SoolepRanna sovhoos- -
2K. PoderTSK Voit- -
3A. MuruTSK Voit- -

1986

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vahur HelmTSK Voit- -
2Margus AdamsonRanna sovhoos- -
3Raido RebasRanna sovhoos- -

1987

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ken ViidasTallinna Naidislinnuvabrik- -
2Vahur HelmRanna sovhoos- -
3Raido RebasRanna sovhoos- -

1988

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders JunalainenTSK Ranna- -
2Franck VilipereTSK Ranna- -
3Martin KimmelTSK Ranna- -

1989

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivo PuuseppTSK Ranna- -
2Tonu TalinurmTSK Tallas- -
3Martin MandreTSK Ranna- -

1990

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rainer KimmelTSK Ranna- -
2Franck VilipereTSK Ranna- -
3Martin MandreTSK Ranna- -

1991

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franck VilipereAMK Ramo- -
2Rainer KimmelAMK Ramo- -
3Martin MandreAMK Ramo- -

1992

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin MandreAMK Ramo- -
2J. SildinkKohtla Nomme MK- -
3Kaido MaidlaAMK Ramo- -

1993

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin MandreAMK Ramo- -
2Sven VijdasAMK Ramo- -
3Rinno SaviirAMK Ramo- -

1994

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinno SaviirRanna Speedway- -
2R. VoldekKilingi-Nomme- -
3Margus MandreRanna Speedway- -

1995

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinno SaviirRanna Speedway- -
2R. VoldekKilingi-Nomme- -
3Margus MandreRanna Speedway- -

1996

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Margus MandreRanna Speedway- -
2Jari RuotsalainenRanna Speedway- -
3Erki KormanRanna Speedway- -

1997

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Margus MandreRanna Speedway- -
2Argo KeermeMK Kaevur- -
3Lauri LukotarMK Kaevur- -

1998

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Margus MandreRanna Speedway- -
2Lauri LukotarMK Kalev- -
3Argo KeermeMK Kaevur- -

1999

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lauri LukotarKarla Auto Racing- -
2Margus MandreRanna Speedway- -
3Uku MulterRanna Speedway- -

2000-2012

W latach 2000-2012 mistrzostw nie rozgrywano.


2013

Tabasalu - 5 październik (05.10).

Finał - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antti VuolasFinlandia(2,3,3,3) 11+3P+6F
2Niilo VuolasFinlandia(3,2,2,3) 10+3P+4F
3Timi SalonenFinlandia(3,1,2,3) 9+2P+2F
4Allan AngelstokEstonia(3,0,0,2) 5+2P+0F
5Gregory PolmaEstonia(1,2,1,1) 5+1P
6Rasmus HelmEstonia(2,0,0,w) 2+1P
7Markus Maximus LillEstonia(1,1,w,1) 3+0P
8Marko Andreas MuruEstonia(0,w,w,w) 0+wP

2014

5 rund: Tabasalu - 3 maj (03.05), Tabasalu - 14 czerwiec (14.06), Tabasalu - 27 lipiec (27.07), Tabasalu - 9 sierpień (09.09), Tabasalu - 20 wrzesień (20.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Markus Maximus LillEstonia(25,25,25,25,25) 125
2Rasmus HelmEstonia(16,18,20,16,16) 86
3Gregory PolmaEstonia(18,16,-,20,20) 74
4Frido Ving ViidasEstonia(-,13,18,18,18) 67
5Karl Erik RoostfeldtEstonia(14,12,14,11,12) 63
6Aadam SeermaaEstonia(12,14,16,13,-) 55
7Allan AngelstokEstonia(-,20,13,-,-) 33
8Karl Johannes LattikEstonia(-,-,-,14,13) 27
9Gert HeinveeEstonia(-,-,-,12,14) 26
10Rasmus FinneFinlandia(20,-,-,-,-) 20
11Georg VarikEstonia(13,-,-,-,-) 13

Tabasalu - 3 maj (03.05).

1 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Markus Maximus LillEstonia(d,3,2,2) 7+3F
2Rasmus FinneFinlandia(3,3,3,3) 12+2F
3Gregory PolmaEstonia(3,3,d,2) 8+1F
4Rasmus HelmEstonia(2,2,2,0) 6+0F
5Karl Erik RoostfeldtEstonia(2,d,1,1) 4
6Georg VarikEstonia(1,1,0,1) 3
7Aadam SeermaaEstonia(ns) ns

Tabasalu - 14 czerwiec (14.06).

2 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Markus Maximus LillEstonia(3,3,3,3) 12+3F
2Allan AngelstokEstonia(2,0,3,2) 7+2F
3Rasmus HelmEstonia(1,3,1,1) 6+1F
4Gregory PolmaEstonia(2,0,3,2) 7+0F
5Aadam SeermaaEstonia(1,2,1,1) 5
6Frido Ving ViidasEstonia(3,1,0,0) 4
7Karl Erik RoostfeldtEstonia(0,0,2,2) 4

Tabasalu - 27 lipiec (27.07).

3 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Markus Maximus LillEstonia(3,3,3,3) 12+3F
2Rasmus HelmEstonia(2,2,2,1) 7+2F
3Frido Ving ViidasEstonia(1,2,2,2) 7+1F
4Aadam SeermaaEstonia(3,1,0,1) 5+0F
5Karl Erik RoosfeldtEstonia(d,0,3,0) 3
6Allan AngelstokEstonia(1,-,-,-) 1

Tabasalu - 9 sierpień (09.09).

4 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Markus Maximus LillEstonia(3,3,3,3) 12+3P+3F
2Gregory PolmaEstonia(2,3,3,3) 11+3P+2F
3Frido Ving ViidasEstonia(3,2,2,3) 10+2P+1F
4Rasmus HelmEstonia(3,2,2,2) 9+2P+0F
5Karl Johannes LattikEstonia(2,d,3,2) 7+1P
6Aadam SeermaaEstonia(2,3,1,1) 7+1P
7Gert HeinveeEstonia(1,2,d,1) 4+0P
8Karl Erik RoosfeldtEstonia(d,1,0,2) 3+0P

Tabasalu - 20 wrzesień (20.09).

Uwaga! Zawody był jednocześnie 2 rundą Trofeum Vamboli Helma.

5 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Markus Maximus LillEstonia(1,3,3,3) 10+3P+3F
2Gregory PolmaEstonia(3,3,2,0) 8+3P+2F
3Frido Ving ViidasEstonia(2,3,1,2) 8+2P+1F
4Rasmus HelmEstonia(1,1,0,1) 3+2P+0F
5Gert HeinveeEstonia(0,2,2,2) 6+1P
6Karl Johannes LattikEstonia(0,-,3,3) 6+0P
7Karl Erik RoosfeldtEstonia(2,2,1,0) 5

2015

5 rund: Tabasalu - 18 kwiecień (18.04), Tabasalu - 23 maj (23.05), Tabasalu - 6 czerwiec (06.06), Tabasalu - 15 sierpień (15.08), Tabasalu - 26 wrzesień (26.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(8,17,18,12,11) 66
2Markus Maximus LillEstonia(11,15,12,17,9) 64
3Frido Ving ViidasEstonia(5,14,8,15,1) 43
4Gert HeinveeEstonia(1,9,14,11,7) 42
5Timi SalonenFinlandia(20,-,-,-,18) 38
6Allan AngelstokEstonia(9,2,8,3,7) 29
7Gregory PolmaEstonia(7,6,6,3,3) 25
8Antti VuolasFinlandia(20,-,-,-,-) 20
9Niklas AgrenFinlandia(-,7,10,-,-) 17
10Toni HyyrylainanFinlandia(16,-,-,-,-) 16
11Joni LaukanenFinlandia(14,-,-,-,-) 14
12Pessi SillanpaaFinlandia(-,-,-,-,14) 14
13Viljam LappiFinlandia(-,-,-,-,13) 13
14Arttu PentinmakiFinlandia(12,-,-,-,-) 12
15Aleksandrs Gabriels IvanovsŁotwa(2,7,3,-,-) 12
16Aadam SeermaaEstonia(-,5,3,2,2) 12
17Rasmus FinneFinlandia(6,-,-,-,-) 6
18Rasmus HelmFinlandia(-,-,6,-,-) 6
19Karl Erik RoostfeldtEstonia(4,-,-,-,-) 4
20Kevin MaesaarEstonia(-,-,1,2,-) 3

Tabasalu - 18 kwiecień (18.04).

1 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antti VuolasFinlandia(3,3,3,2,3) 14+3P+3F
2Timi SalonenFinlandia(3,3,3,3,3) 15+3P+2F
3Toni HyyrylainanFinlandia(2,3,2,3,3) 13+2P+1F
4Joni LaukanenFinlandia(3,2,2,3,2) 12+2P+wF
5Arttu PentinmakiFinlandia(2,2,3,2,2) 11+1P
6Markus Maximus LillEstonia(2,2,2,2,2) 10+1P
7Allan AngelstokEstonia(1,3,3,1,1) 9+0P
8Karl Johannes LattikEstonia(3,1,1,0,3) 8+0P
9Gregory PolmaEstonia(1,2,1,1,2) 7
10Rasmus FinneFinlandia(0,w,2,3,1) 6
11Frido Ving ViidasEstonia(1,1,1,1,1) 5
12Karl Erik RoostfeldtEstonia(0,1,0,2,1) 4
13Aleksandrs Gabriels IvanovsŁotwa(0,1,w,1,0) 2
14Gert HeinveeEstonia(w,w,1,0,w) 1
15Pessi SillanpaaFinlandia(ns) ns
16Rasmus HelmFinlandia(ns) ns

Tabasalu - 23 maj (23.05).

2 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Markus Maximus LillEstonia(3,w,3,3) 9+3P+3F
2Karl Johannes LattikEstonia(3,3,3,3) 12+3P+2F
3Frido Ving ViidasEstonia(3,2,3,3) 11+2P+1F
4Gregory PolmaEstonia(1,w,w,3) 4+2P+wF
5Gert HeinveeEstonia(2,3,2,2) 9+wP
6Niklas AgrenFinlandia(2,3,w,2) 7+wP
7Aleksandrs Gabriels IvanovsŁotwa(2,2,w,2) 6+1P
8Aadam SeermaaEstonia(w,1,1,2) 4+1P
9Allan AngelstokEstonia(2,ns,ns,ns) 2
10Kevin MaesaarEstonia(w,w,w,w) 0

Tabasalu - 6 czerwiec (06.06).

3 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(3,3,3,3) 12+3P+3F
2Gert HeinveeEstonia(2,3,3,2) 10+2P+2F
3Markus Maximus LillEstonia(3,2,2,2) 9+3P+wF
4Niklas AgrenFinlandia(3,w,2,3) 8+2P+wF
5Allan AngelstokEstonia(2,2,0,3) 7+1P
6Frido Ving ViidasEstonia(2,2,1,2) 7+1P
7Rasmus HelmFinlandia(1,1,3,1) 6+0P
8Gregory PolmaEstonia(1,3,1,1) 6+0P
9Aleksandrs Gabriels IvanovsŁotwa(0,1,2,0) 3
10Aadam SeermaaEstonia(1,1,0,1) 3
11Kevin MaesaarEstonia(0,0,1,0) 1

Tabasalu - 15 sierpień (15.08).

4 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Markus Maximus LillEstonia(2,3,3,3) 11+3P+3F
2Frido Ving ViidasEstonia(3,2,2,3) 10+3P+2F
3Gert HeinveeEstonia(2,1,2,3) 8+2P+1F
4Karl Johannes LattikEstonia(3,3,2,2) 10+2P+0F
5Gregory PolmaEstonia(w,1,w,1) 2+1P
6Allan AngelstokEstonia(t,w,1,1) 2+P
7Kevin MaesaarEstonia(w,2,0,w) 2+wP
8Aadam SeermaaEstonia(1,0,1,0) 2+-P

Tabasalu - 26 wrzesień (26.09).

5 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Timi SalonenFinlandia(3,3,3,3) 12+3P+3F
2Viljam LappiFinlandia(2,3,2,2) 9+2P+2F
3Gert HeinveeEstonia(2,2,0,0) 4+2P+1F
4Pessi SillanpaaFinlandia(3,3,3,2) 11+3P+wF
5Karl Johannes LattikEstonia(2,2,3,3) 10+1P
6Markus Maximus LillEstonia(3,2,2,1) 8+1P
7Allan AngelstokEstonia(1,1,2,3) 7+wP
8Gregory PolmaEstonia(1,1,1,w) 3+nsP
9Aadam SeermaaEstonia(t,0,1,1) 2
10Frido Ving ViidasEstonia(0,w,1,w) 1

2016

3 rundy: Tabasalu - 7 maj (07.05), Tabasalu - 2 lipiec (02.07), Kohtla-Nomme - 9 wrzesień (09.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(11,14,14) 39
2Gert HeinveeEstonia(8,10,13) 31
3Frido Ving ViidasEstonia(5,5,8) 18
4Allan AngelstokEstonia(5,10,0) 15
5Timi SalonenEstonia(15,-,-) 15
6Aadam SeermaaEstonia(2,2,4) 8
7Markus Maximus LillEstonia(4,-,2) 6
8Niklas AgrenEstonia(3,1,-) 4

Tabasalu - 7 maj (07.05).

1 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Timi SalonenFinlandia(3,3,3,3) 12+3F
2Gert HeinveeEstonia(1,1,3,1) 8+2F
3Karl Johannes LattikEstonia(3,3,2,2) 11+1F
4Frido Ving ViidasEstonia(0,2,d,3) 5+0F
5Allan AngelstokEstonia(2,2,1,w) 5
6Markus Maximus LillEstonia(w,2,2,w) 4
7Niklas AgrenFinlandia(0,1,1,1) 3
8Aadam SeermaaEstonia(0,0,2,0) 2

Tabasalu - 2 lipiec (02.07).

2 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(3,3,3,2) 11+3F
2Gert HeinveeEstonia(2,1,2,3) 8+2F
3Frido Ving ViidasEstonia(0,2,1,1) 5+1F
4Allan AngelstokEstonia(3,2,2,3) 10+wF
5Aadam SeermaaEstonia(1,0,0,1) 2
6Niklas AgrenFinlandia(1,w,0,0) 1

Kohtla-Nomme - 9 wrzesień (09.09).

3 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(3,3,3,2) 11+3F
2Gert HeinveeEstonia(3,2,3,3) 11+2F
3Frido Ving ViidasEstonia(2,1,2,2) 7+1F
4Aadam SeermaaEstonia(1,1,1,1) 4+0F
5Markus Maximus LillEstonia(2,-,-,-) 2
6Allan AngelstokEstonia(d,-,-,-) 0

2017

3 rundy: Tabasalu - 3 czerwiec (03.06), Aksi - 12 sierpień (12.08) [odwołana] Kohtla-Nomme - 9 wrzesień (09.09).

Uwaga! W 2 rundzie w Aksi nie rywalizowali zawodnicy w klasie 85ccm. Odbyły się zmagania tylko w klasie Mikro oraz rywalizacja we Flat-Tracku.

Finał - Klasyfikacja końcowa - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(12,-,15) 27
2Gert HeinveeEstonia(12,-,9) 21
3Aadam SeermaaEstonia(7,-,9) 16
4Frido Ving ViidasEstonia(7,-,-) 7
5Kaspar PrugeEstonia(2,-,2) 4
6Markus Maximus LillEstonia(2,-,-) 2
7Oskar KeltEstonia(-,-,1) 1

Tabasalu - 3 czerwiec (03.06).

1 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(3,w,3,3) 9+3F
2Gert HeinveeEstonia(2,3,2,3) 10+2F
3Frido Ving ViidasEstonia(0,3,1,2) 6+1F
4Aadam SeermaaEstonia(2,2,2,1) 7+0P
5Kaspar PrugeEstonia(0,1,1,0) 2
6Markus Maximus LillEstonia(1,1,-,-) 2

Kohtla-Nomme - 9 wrzesień (09.09).

3 runda - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(3,3,3,3) 12+3F
2Aadam SeermaaEstonia(3,1,1,2) 7+2F
3Gert HeinveeEstonia(2,2,2,2) 8+1F
4Kaspar PrugeEstonia(1,1,0,0) 2+0F
5Oskar KeltEstonia(0,0,d,1) 1

2018

Tabasalu - 8 wrzesień (08.09).

Finał - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(3,3,3,3) 12+3F
2Frido Ving ViidasEstonia(2,w,2,3) 7+2F
3Otto RaakFinlandia(2,3,2,2) 9+wF
4Oskar KeltEstonia(3,w,2,3) 8+wF
5Silvar AviEstonia(w,3,2,1) 6
6Aadam SeermaaEstonia(ns,2,3,ns) 5
7Jekabs GustsRyga, Łotwa(2,1,1,1) 5
8Carlos SaabasEstonia(0,1,0,1) 2
9Ralfs SipolsRyga, Łotwa(w,1,0,0) 1
10Kristians MajorsRyga, Łotwa(ns) ns

Tabasalu - 8 wrzesień (08.09).

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(3,3,2,2) 10
2Francis GustsRyga, Łotwa(2,d,3,3) 8
3Kristers LumanisRyga, Łotwa(1,2,1,1) 5
4Maksims CenikovsRyga, Łotwa(ns) ns

2019

Tabasalu - 7 wrzesień (07.09).

Finał - 85ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aadam SeermaaEstonia(2,3,3,3) 11+2P+3F
2Frido Ving ViidasEstonia(2,3,2,3) 10+2F
3Silvar AviEstonia(3,3,1,3) 10+3P+1F
4Niko HatvaFinlandia(3,2,2,2) 9+3P+0F
5Otto RaakFinlandia(1,2,2,3) 8+1P
6Carlos SaabasEstonia(3,1,d,0) 4+1P
7Damirs FilimonovsRyga, Łotwa(d,2,1,2) 5+dP
8Eetu RaakFinlandia(2,0,1,0) 5
9August LattikEstonia(1,0,1,1) 3
10Kristians MurnieksRyga, Łotwa(0,1,d,-) 1
11Jekabs GustsRyga, Łotwa(w,-,-,-) 0

Tabasalu - 7 wrzesień (07.09).

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Otto RaakFinlandia(2,2,3,3) 10+3F
2Frido Ving ViidasEstonia(3,d,1,3) 7+2P+2F
3Silvar AviEstonia(3,2,3,1) 9+1P+1F
4Niko HatvaFinlandia(3,2,2,2) 9+3P+0F
5Damirs FilimonovsRyga, Łotwa(1,2,3,2) 8+uP
6Kristians MurnieksRyga, Łotwa(1,1,2,u) 4+nsP
7Aadam SeermaaEstonia(3,d,-,-) 3
8Carlos SaabasEstonia(0,1,0,1) 2
9Jekabs GustsRyga, Łotwa(ns) ns

Tabasalu - 7 wrzesień (07.09).

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl Johannes LattikEstonia(3,3,3,3) 12
2Gert HeinveeEstonia() 7
3Oskar KeltEstonia() 4
4Didzis DobumsRyga, Łotwa() 1

2020

W sezonie 2020 mistrzostw nie rozegrano.


2021

Tabasalu - 5 wrzesień (05.09).

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Silvar AviEstonia(2,1,2,1) 6+2F
2Damirs FilimonovsRyga, Łotwa(1,2,1,2) 6+1F
3August LattikEstonia(0,0,u,d) 0




Odwiedziny (Visitors):
13309454


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl