Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2013

Indywidualne Mistrzostwa Dwóch Narodów na Żużlu
(Two Nations Individual Speedway Championship)
(Campionatul Bilateral Individual De Dirt Track [De Speedway])

Thanks to Wojciech Wilde.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2011Milen ManewBułgariaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Alexandru TomaCSM BrailaFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Milen ManewBułgariaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa

2011

5 rund: Braila - 2 kwiecień (02.04), Tyrgowiszte (Bułgaria) - 17 kwiecień (17.04), Tyrgowiszte (Bułgaria) - 14 maj (14.05), Sibiu - 18 czerwiec (18.06), Sibiu - 20 sierpień (20.08). Nie rozegrano rundy w Szumen - 23 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(12,15,14,12,15) 68
2Czawdar CzernewBułgaria(9,9,13,11,14) 56
3Alexandru TomaCSM Braila(10,12,12,8,12) 54
4Fanel PopaCSM Braila(11,14,2,10,13) 50
5Marian CojocaruCSTA Bucuresti(8,11,10,7,9) 45
6Florin BarabasuCSM Braila(4,9,9,2,9) 33
7Eugen IancuCSTA Bucuresti(5,9,5,6,6) 31
8Stojan StojanowBułgaria(6,12,10,-,-) 28
9Sorin PopaCSM Braila(2,8,9,-,8) 27
10Dimitar MinkowBułgaria(-,-,6,9,11) 26
11Daniel DanglVointa Sibiu(5,-,8,-,4) 17
12Gabriel ComansescuCSM Braila(1,4,-,5,6) 16
13Florin MehedintuCSTA Bucuresti(0,3,5,3,4) 15
14Ionel ValeanuCSM Braila(-,3,3,1,2) 9
15Ionut LuntraruCSM Braila(2,-,5,-,2) 9
16Alin CiocleiCSTA Bucuresti(2,5,-,-,-) 7
17Alexandru Pas IIVointa Sibiu(-,-,-,4,-) 4
18George NegoitaCSM Braila(0,1,-,0,-) 1
19Gabriel IvanCSTA Bucuresti(-.0,-,-,-) 0






2012

4 rundy: Braila - 12 maj (12.05), Sibiu - 2 czerwiec (02.06), Braila - 4 sierpień (04.08), Braila - 15 wrzesień (15.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila(15,13,15,13) 56
2Milen ManewBułgaria(12,15,14,14) 55
3Fanel PopaCSM Braila(11,14,13,13) 51
4Czawdar CzernewBułgaria(14,-,11,14) 39
5Florin UngureanuVointa Sibiu(6,11,10,7) 34
5Sorin PopaCSM Braila(4,9,10,11) 34
7Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti(1,8,8,8) 25
8Daniel DanglVointa Sibiu(5,10,8,-) 23
9Daniel MarinCSTA Bucuresti(8,10,3,1) 22
10Eugen IancuCSTA Bucuresti(6,5,4,5) 20
11Nicolae DragomanVointa Sibiu(2,6,-,7) 15
12Florin BarabasuCSM Braila(-,6,7,-) 13
13Marian CojocaruCSTA Bucuresti(12,-,-,-) 12
14Ionel ValeanuCSM Braila(1,0,1,8) 10
15Ionut LuntraruCSM Braila(9,0,-,-) 9
15Florin MehedintuCSTA Bucuresti(ns,4,-,5) 9
17Stanel GheorgheCSM Braila(-,-,-,5) 5
18Christo ChristowBułgaria(4,-,-,-) 4
19Stefan PopaCSM Braila(1,-,3,-) 4
20Geroge NegoitaCSM Braila(-,0,-,0) 0
21Adrian BalanCSTA Bucuresti(-,-,-,ns) 0






2013

8 rund: Sibiu - 27 kwiecień (27.04), Braila - 20 lipiec (20.08), Sibiu - 3 sierpień (03.08), Sibiu - 4 sierpień (04.08), Braila - 7 wrzesień (07.09), Braila - 8 wrzesień (08.09), Sibiu - 28 wrzesień (28.09), Sibiu - 29 wrzesień (29.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(12,9,12,12,11,12,14,11) 93
2Fanel PopaCSM Braila(11,11,10,111,7,10,10,8) 78
3Alexandru TomaCSM Braila(10,10,8,9,-,-,14,7) 58
4Marian GheorgheCSTA Bucuresti(-,9,11,10,11,6,5,-) 52
5Stefan PopaCSM Braila(5,6,5,5,6,7,8,5) 47
6Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(-,-,-,-,11,11,11,11) 44
7Sorin PopaCSM Braila(7,7,-,-,7,8,9,4) 42
8Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti(-,0,5,7,6,7,10,-) 35
9Daniel DanglVointa Sibiu(9,8,8,8-,-,-,-) 33
10Eugen IancuCSTA Bucuresti(3,3,2,6,4,4,6,4) 32
11Florel UngureanuVointa Sibiu(-,3,6,1,3,4,4,7) 28
12Florin BarabasuCSM Braila(1,-,4,3,6,4,5,1) 24
13Stanel GheorgheCSM Braila(5,2,3,0,0,-,7,6) 23
14Marian CojocaruCSTA Bucuresti(8,6,-,-,-,-,-,-) 14
15Adrian Ionut DraguCSM Braila(-,0,3,3,1,0,2,1) 10
16Ionel ValeanuCSM Braila(1,0,-,1,-,3,4,0) 9
17Sorin BurneteVointa Sibiu(-,-,1,2,0,2,-,-) 5
18Marius SoaitaVointa Sibiu(4,-,-,-,-,-,-,-) 4
19Florin MehedintuCSTA Bucuresti(2,-,-,-,-,-,-,-) 2
20Julien DimitrowBułgaria(-,-,-,-,-,-,1,1) 2
21Dragos MooszVointa Sibiu(-,-,-,-,-,-,1,1) 2
22George NegoitaCSM Braila(1,-,-,-,-,-,-,-) 1
23Alexandru CalinCSTA Bucuresti(0,-,-,-,-,-,-,-) 0
24Cristian TudorCSTA Bucuresti(-,0,-,0,-,-,0,-) 0






2014

9 rund: Sibiu - 13 kwiecień (13.04), Braila - 10 maj (10.05), Braila - 11 maj (11.05), Braila - 31 maj (31.05), Sibiu - 21 czerwiec (21.06), Sibiu - 4 październik (04.10), Sibiu - 5 październik (05.10), Sibiu - 11 październik (11.10), Sibiu - 12 październik (12.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(10,13+1,13+0,11+2,8+0,11+1,13 114
2Milen ManewBułgaria(-,15+3,15+2,3,14+1,11+2,14+2, 97
3Patrik NagyVointa Sibiu, Węgry(15+2,-,-,-,14+3,14+0,13+3,14+ 94
4Alexandru TomaCSM Braila(9,14+2,13+3,12+3,0,11,12,0,0) 88
5Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(9,10,9,9,10,8,7,10,7) 79
6Fanel PopaCSM Braila(6,10+w,9,4,11,11,9,10+0,7) 77
7Robert NagyVointa Sibiu, Węgry(-,-,-,-,14+2,14+3,12+0,14+1,1 76
8Christo ChristowBułgaria(-,10,2,-,9,7,10,11,11) 60
9Stanel GheorgheCSM Braila(6,4,6,8,8,1,6,7,6) 52
10Florin UngureanuVointa Sibiu(8,11,11,-,7,5,5,-,-) 47
11Gabor FogasVointa Sibiu, Węgry(10,6,0,-,-,7,3,10,4) 40
12Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,4,5,3,6,6,6,3,4) 39
13Lajos BajuszVointa Sibiu, Węgry(3,2,2,8,4,1,1,3,1) 33
14Czawdar CzernewBułgaria(10+3,5,13+1,-,-,-,-,-,-) 32
15Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(3,2,2,8,4,1,1,3,1) 25
16Stefan PopaCSM Braila(1,5,4,3,5,-,-,-,-) 18
17Imre Fogas IIVointa Sibiu, Węgry(-,2,0,3,4,2,1,4,2) 18
18Marian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(-,-,-,-,-,-,-,5,10) 15
19Sorin PopaCSM Braila(3,7,5,-,-,-,-,-,-) 15
20Richard GeyerNiemcy(13,-,-,-,-,-,-,-,-) 13
21Ronny WeisNiemcy(12+1,-,-,-,-,-,-,-,-) 13
22Gabriel ComanescuCSM Braila(-,-,2,7+1,1,-,-,-,0) 11
23Andrei PopaCSM Braila(-,-,-,0/NS,-,2,4,2,0) 8
24Julien DimitrowBułgaria(-,-,3,-,-,-,-,-,-) 3
25Dragos MooszVointa Sibiu(-,-,0,-,0/NS,-,-,-,0) 0
25Ionel ValeanuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(-,-,0,-,0/NS,-,-,-,-) 0









Odwiedziny (Visitors):
9441517


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl