Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1931-2015

Indywidualne Mistrzostwa Danii na Żużlu
(Danish Speedway Championship)
(Individuel Dansk Speedway Mesterskab)


Thanks to Wojciech Wilde, Charles McKay, Soren Kjaer, Leif Prusse Lauridsen and Tony Loader
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1931Svend Aage Engstrom-Finał
1933Svend Aage Sorensen-Finał
1934Svend Aage Sorensen-Finał
1947Irving Irvinger-Finał
1948Bent Jensen-Finał
1948Aage Andersen-Finał
1949Orla Knudsen-Finał
1950Orla Knudsen-Finał
1950Svend Nissen-Finał
1951Kiehn Berthelsen-Finał
1952Leif Bech-Finał
1953Kiehn Berthelsen-Finał
1954Leif Bech-Finał
1955Kiehn Berthelsen-Finał
1956Arne Pander-Finał
1957Svend Nissen-Finał
1958Arne Pander-Finał
1959Erik Kastebo-Finał
1960Kurt W. Petersen-Finał
1961Kurt W. Petersen-Finał
1962Kurt W. Petersen-Finał
1963Kurt W. Petersen-Finał
1964H. P. Boisen-Finał
1965Erik Kastebo-Finał
1966Godtfred AndreasenHorsensFinał
1967Ole OlsenVojensFinał
1968Ole OlsenHaderslevFinał
1969Ole OlsenVojensFinał
1970Ole OlsenVojensFinał
1971Ole OlsenVojensFinał
1972Ole OlsenVojensFinał
1973Ole OlsenVojensFinał
1974Bent Norregard JensenEsbjergFinał
1975Ole OlsenHaderslevFinał
1976Ole OlsenVSK VojensFinał
1977Ole OlsenVSK VojensFinał
1978Hans NielsenHaMK BrovstFinał
1979Ole Olsen-Finał
1980Bo PetersenSoebyFinał
1981Ole OlsenVojensFinał
1981Peter Ravn-Półfinał
1981Rene Christiansen-Runda kwalifikacyjna
1982Hans Nielsen-Finał
1983Erik Gundersen(Cradley Heath)Finał
1984Erik GundersenEsbjergFinał
1984Flemming Pedersen-Runda kwalifikacyjna
1985Erik GundersenEsbjergFinał
1986Erik Gundersen-Finał
1987Hans Nielsen-Finał
1988Jan O. PedersenFjelstedFinał
1989Erik GundersenEsbjergFinał
1990Hans NielsenBrovstFinał
1991Jan O. PedersenFjelstedFinał
1992Gert HandbergHolstedFinał - Klasyfikacja końcowa
1992John JorgensenFjelstedPółfinał
1992Jan PedersenFjelstedĆwierćfinał
1992John JorgensenFejlstedĆwierćfinał
1993Hans NielsenBrovstKlasyfikacja końcowa
1993Kenneth Arnfred-Półfinał
1994Hans NielsenBrovstKlasyfikacja końcowa
1995Brian AndersenFjelstedKlasyfikacja końcowa
1996Brian KargerHolstedKlasyfikacja końcowa
1997Tommy KnudsenHolstebroFinał
1998Brian KargerHolstedFinał
1999Brian AndersenFjelstedFinał
2000Brian KargerSlangerupFinał
2001Hans ClausenOutrupFinał
2002Nicki PedersenBrovstFinał
2003Nicki PedersenHolstedFinał
2004Bjarne PedersenSlangerupFinał
2004Mads KorneliussenSlangerupPółfinał 1
2004Rune KnudsenSlangerupPółfinał 2
2005Nicki PedersenHolstedFinał
2005Claus VissingHolstedPółfinał 1
2005Klaus JakobsenSlangerupPółfinał 2
2006Nicki Pedersen-Klasyfikacja końcowa
2006Nicolai Klindt-Półfinał 1
2006Mads Korneliussen-Półfinał 2
2007Hans AndersenVisenbjergFinał
2007Mads KorneliussenEsbjergPółfinał
2008Nicki Pedersen-Klasyfikacja końcowa
2008Charlie Gjedde-Półfinał
2009Nicki PedersenHolstedKlasyfikacja końcowa
2009Patrick HougaardHolstebroPółfinał
2009Klaus JakobsenVojensĆwierćfinał
2009Leon MadsenBrovstĆwierćfinał
2010Kenneth BjerreSlangerupKlasyfikacja końcowa
2010Michael Jepsen JensenVojensPółfinał
2010Claus VissingFjelstedĆwierćfinał
2010Philip TirsdalSlangerupĆwierćfinał
2011Nicki Pedersen-Finał - Klasyfikacja końcowa
2011Niels K. Iversen-Finał nr 2
2011Nicki Pedersen-Finał nr 1
2011 Niels K. Iversen-Półfinał
2011Mikkel Bech-Ćwierćfinał
2011Charlie GjeddeEsbjergĆwierćfinał
2012Niels K. IversenEsbjergFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Niels K. Iversen-Finał nr 2
2012Nicki Pedersen-Finał nr 1
2012Patrick HougaardHolstedPółfinał
2012Leon Madsen-Półfinał
2013Niels K. IversenEsbjergFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Niels K. IversenEsbjergFinał nr 2
2013Niels K. IversenHolstedFinał nr 1
2013Michael Jepsen JensenGrinstedPółfinał
2013Kenni LarsenMunkeboPółfinał
2014Niels K. IversenEsbjergFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Niels K. IversenEsbjergFinał nr 2
2014Niels K. IversenEsbjergFinał nr 1
2014Bjarne PedersenHolstebroPółfinał
2014Mikkel BechEsbjergPółfinał
2015Niels K. IversenEsbjergFinał
2015Patrick HougaardFjelstedPółfinał
2015Lasse Bjerre-Ćwierćfinał
2015Patrick HougaardFjelstedĆwierćfinał
2016Niels K. IversenEsbjergFinał
2016Mikkel BechGlumsoPółfinał
2016Mikkel BechGlumsoĆwierćfinał
2016Anders Thomsen-Ćwierćfinał

1931

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Svend Aage Engstrom-- -


1932-1946

W latach 1932 - 1946 mistrzostw Danii prawdopodobnie nie rozgrywano.



1933

Kolding

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Svend Aage Sorensen-- -
2Sejer Dybro-- -
3Poul Kalor-- -


1934

Kolding - październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Svend Aage Sorensen-- -
2Bent Jensen-- -
3Poul Kalor-- -


1947

Wg. Speedway Survey Information

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Irving Irvinger-- -
2Niels E. Nielsen-- -
3Svend Aage Rasmussen-- -

1948

Kopenhaga (Charlottenlund - 15 sierpień (15.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bent Jensen-- -
1Aage Andersen-- -
2Peter Andersen-- -


1949

Hobro, Jutland

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orla Knudsen-- -
2Aage Andersen-- -
3Bent Jensen-- -


1950

Wg. Loaders International Information

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orla Knudsen-- -

Wg. Speedway Survey Information

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Svend Nissen-- -
2Lindegard Petersen-- -
3Erhard Fisker-- -

1951

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kiehn Berthelsen-- -
2Morian Hansen-- -
3Orla Knudsen-- -


1952

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leif Bech-- -
2Orla Knudsen-- -
3Kiehn Berthelsen-- -


1953

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kiehn Berthelsen-- -
2Erik Winzentz-- -
3Leif Bech-- -


1954

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leif Bech-- -
2Kiehn Berthelsen-- -
3Erhard Fisker-- -


1955

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kiehn Berthelsen-- -
2Arne Pander-- -
3Irving Irvinger-- -
4Leif Bech-- -
5Erik Wincentz-- -
6Ejvind Petersen-- -


1956

Selskov Speedway, Hillerod

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arne Pander-- -
2Axel Muller-- -
3Erik Winzentz-- -


1957

Selskov (Hillerod) - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Svend Nissen-- 13+3
2Erik Kastebo-- 13+2
3Arne Pander-- 12
4Erik Wincentz-- 12
5Axel Muller-- 12
6Kurt W. Petersen-- 11
7Kaj Larsen-- 10
8Eivind Petersen-- 8
9Jorgen E. Rassmussen-- 8
10Robert Kastebo-- 5
11Kristian Kristiansen-- 5
12Svend Aage Rasmussen-- 4
13Ditlev Falk-- 3
14Leif Laursen-- 2
15Erik Lehn-- 2
16Henry Kjergard-- 1R


1958

Amager - 7 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arne Pander-- 15
2Erik Kastebo-- 12
3Kurt W. Petersen-- 11
4H. P. Boisen-- 11
5Svend Nissen-- 10
6Axel Muller-- 10
7Poul Hansen-- 9
8Jorgen E. Rassmussen-- 8
9Kristian Karger-- 7
10Peter Christoffersson-- 5
11Kaj Hermanssen-- 5
12Gunnar Spitfejar-- 5
13Hans O. Riis-- 4
14Sven Olsson-- 4
15Tage Hansen-- 0


1959

Selskov (Hillerod) - 20 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik Kastebo-- 15
2Svend Nissen-- 13
3Arne Pander-- 12
4Kurt W. Petersen-- 11
5Poul Vissing-- 9
6Kristian Karger-- 9
7Hans O. Riss-- 8
8Niel Kristenssen-- 8
9Aage Bundesen-- 7
10Einar Hansen-- 6
11Olle Dakland-- 5
12Sylvest Anderssen-- 5
13Henry Kulgaard-- 5
14Jeppe Ussing-- 4
15Sven Olsson-- 2
16Erik Hansen-- 0


1960

Esjberg - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kurt W. Petersen-- -
2H. P. Boisen-- -
3Svend Nissen-- -
4Jens Ring-- -


1961

Selskov

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kurt W. Petersen-- 8
2Erik Kastebo-- 7
3Arne Pander-- 5
4Bent Jensen-- 5


1962

Selskov

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kurt W. Petersen-- 9
2John S. Andersen-- 7
3Bent Jensen-- 6
4Einar Hansen-- 5
5Ole T. Dahm-- 5
6Erik Kastebo-- 5
7Sven Nissen-- 4
8Poul Vissing-- 3
9Ole Klaebel-- 3
10Hans Rils-- 2


1963

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kurt W. Petersen-- 9
2John S. Andersen-- 7
3Bent Jensen-- 6
4Einar Hansen-- 5
5Ole T. Dahm-- 5
6Erik Kastebo-- 5
7Sven Nissen-- 4
8Poul Vissing-- 3
9Ole Klaebel-- 3
10Hans Rils-- 2


1964

Hillerod (Selskov) - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1H. P. Boisen-(3,3,3,3,3) 15
2Kurt W. Petersen-- 14
3Erik Kastebo-- 13


1965

Hillerod (Selskov) - 5 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik Kastebo-3,3,3,3,3 15
2Ole Olsen-- 13
3John S. Andersen-- 12


1966

Esbjerg - 5 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Godtfred AndreasenHorsens- -
2Kurt BoghHolsted- -
3Poul VissingVejle- -
4Borge ChristiansenSlangerup- -
5Ole OlsenHaderslev- -
6Ole Thygesen DahmSonderborg- -


1967

Hillerod (Selskov) - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVojens(3,3,3,3,3) 15
2Kurt Bogh-- 12
3Hans W. Johansen-- 12


1968

Esbjerg - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenHaderslev(3,3,3,3,3) 15
2Bent Norregard JensenEsbjerg- 14
3Kurt BoghHolsted- 11
4Preben Moller ChristensenOdense- 11


1969

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVojens- 15
2Bent Norregard Jensen-- 13
3Niels Weiss-- 13
4Preben Bollerup-- 13
5Godtfred Andreasen-- 11
6Jorgen Mogensen-- 8
7K. Korneliussen-- 8
8J. Ring-- 6
9Bjarne Nygaard-- 6
10Henning E. Hansen-- 5
11John V. Hansen-- 5
12P. M. Christiensen-- 5
13P.S. Pedersen-- 5
14B. O. Christiensen-- 4
15Preben Rosenkilde-- 2
16J. Kinnerup-- 1
17Hans Hansen-- 0


1970

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVojens- -
2Bent Norregard Jensen-- -
3Kurt Bogh-- -


1971

Fredericia Stadion, Fredericia - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVojens- 15
2Kurt Bogh-- 13
3Bent Norregard Jensen-- 12
4Henning E. Hansen-- 11
5Jorgen Mogensen-- 10
6Preben Bollerup-- 9
7Bjarne Nygaard-- 8
8Arne Andreasen-- 8
9Godtfred Andreasen-- 7
10J. Kinnerup-- 7
11F. S. Hansen-- 5
12Bent Larsen-- 4
13Mogens Dam-- 3
14P.S. Pedersen-- 3
15Preben Rosenkilde-- 2


1972

Esbjerg – 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVojens- 15
2Bent Norregard Jensen-- 13
3Niels Schelde-- 12
4Kurt Bogh-- 11
5Arne Andreasen-- 10
6Otto Larsen-- 9
7Ervin J. Hansen-- 8
8Hans Hansen-- 8
9Frank Jahn-- 8
10Jorgen Mogensen-- 7
11Erik Gron-- 5
12Henning Edsberg-- 4
13Erling Rasmussen-- 4
14Erik Tillgard-- 3
15Kurt Schelde-- 2
16Mogens Dam-- 1


1973

Hillerod (Selskov) - 30 wrzesień (30.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVojens(3,3,3,3,3) 15
2Kurt BoghFredericia- 13
3Godtfred AndreasenFredericia- 12
4Bent NoregaardEsbjerg- 11
5Jorgen MogensenSilkeborg- 9
6Jens Erik Krause KjaerArhus- 8
7Nis NielsenEsbjerg- 8
8Uffe SorensenSlangerup- 8
9Jan Rene HenningsenEsbjerg- 7
10Leif B. RasmussenOdenese- 7
11Erling RasmussenFredericia- 6
12Kurt S. HansenEsbjerg- 5 R
13Arne AndreasenFredericia- 4
14Preben RosenkildeFredericia- 2
15Karls E. KorneliussenFMS- 1 R
16Niels ScheldeEsbjerg- 0
17Erik TillgardVojens- 0


1974

Fredericia Stadium, Fredericia - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bent Norregard JensenEsbjerg- 13
2Finn Thomsen-- 12
3Kurt Bogh-- 11
4Nis Nielsen-- 10
5Jan Henningsen-- 9
6Godtfred Andreasen-- 9
7Leif B. Rasmussen-- 9
8Kristian Praestbro-- 9
9Ole Hermansen-- 8
10N. Krause Kjaer-- 6


1975

Selskov Stadium, Hillerod - 28 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenHaderslev(3,3,3,3,3) 15
2Mikael LohmannHillerod- 13
3Kristian PraestbroEsbjerg- 12
4Finn ThomsenArhus- 11
5Kurt BoghHolsted- 11
6Erling RasmussenFredericia- 10
7Tage B. NielsenEsbjerg- 9
8Arne AndreasenFredericia- 7
9Gunnar SvendsenHolsted- 6
10J. E. Krause KjaerArhus- 5
11Godtfred AndreasenFredericia- 4
12Jorgen WalterHillerod- 2
13Erik ThillgardHaderslev- 2
14Preben RosenkildeArhus- 2
15Ernst BoghHolsted- 0
16Otto LarsenFredericia- 0


1976

Vojens Speedway, Vojens - 15 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVSK Vojens(3,3,3,3,3) 15
2Finn ThomsenAMK Arhus- 14
3J. E. Krause KjaerAMK Arhus- 13
4Mikael LohmannFAM Hillerod- 12
5Kurt BoghHSK Holsted- 11
6Gunnar SvendsenHSK Holsted- 9
7Finn Rune JensenVSK Vojens- 8
8Knud EllegaardEMS Esjberg- 7
9Preben RosenkildeVSK Vojens- 7
10Kaj KristiansenEMS Esjberg- 6
11Erling RasmussenFMK Fredericia- 5
12Jorgen WalterFAM Hillerod- 4
13Frank HansenHaMS Brovst- 3
14Leif BerlinFMK Fredericia- 2
15Niels E. PedersenFMK Fredericia- 1
16Otto LarsenFMK Fredericia- 0


1977

Fredericia Stadium, Fredericia - 31 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVSK Vojens- 14
2Finn ThomsenAMK Arhus- 13
3Hans NielsenHHK- 11
4Alf BuskSMS- 11
5Finn Rune JensenVSK Vojens- 11
6Bo PetersenFSK Fjelsted- 11
7Bent RasmussenHMS- 10
8Kristian PraestbroEMS Esjberg- 8
9Frank MastrupMSM Glumso- 7
10Knud EllegaardEMS Esjberg- 6
11Erling RasmussenFMK Fredericia- 5
12Gunnar SvendsenHSK Holsted- 3
13Bent NorregardEMS Esjberg- 3
14Kurt BoghHSK Holsted- 3
15J. E. Kruse KjaerAMK Arhus- 2
16Ernst BoghHSK Holsted- 0


1978

Fjelsted Speedway, Fjelsted - 20 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenHaMK Brovst(3,3,3,3,3) 15
2Kristian PraestbroEMS Esjberg- 14
3Erik GundersenEMS Esjberg- 12
4Mikael LohmannFAM Hillerod- 11
5Bo PetersenFSK Fjelsted- 10
6Klaus LohmannFAM Hillerod- 9
7Finn Rune JensenVSK Vojens- 8
8Gunnar SvendsenHSK Holsted- 8
9Bent RasmussenHeMS- 7
10Knud EllegaardEMS Esjberg- 6
11Sven LundEMS Esjberg- 6
12Ernst BoghHSK Holsted- 5
13Jens H. NielsenHaMK Brovst- 5
14Finn LondalMSM Glumso- 2
15Kaj KristiansenEMS Esjberg- 0
16Alf BuskSMS- 0


1979

Fredericia Stadium, Fredericia - 23 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole Olsen-- 14
2Bo Petersen-- 13+3
3Hans Nielsen-- 13+2
4Kristian Praestbro-- 10
4Bent Rasmussen-- 10
6Erik Gundersen-- 9
6Mikael Lohmann-- 9
8Finn Rune Jensen-- 8
9Finn Thomsen-- 6
9Tommy Knudsen-- 6
11Sven Lund-- 5
12Henry Nielsen-- 3
12Klaus Lohmann-- 3
12Finn Lundahl-- 3
15Arne Kruse-- 1
15Gunnar Svendsen-- 1


1980

Fjelsted – 17 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bo PetersenSoeby- 15
2Erik Gundersen-- 13
3Bent Rasmussen-- 12
4Hans Nielsen-- 11
5Finn Thomsen-- 11
6Ole Olsen-- 10
7Preben Eriksen-- 10
8Jens Henry Nielsen-- 5
9Hans Albert Klinge-- 5
10Steen Mastrup-- 5
11Hans O. Christiensen-- 4
12Finn Rune Jensen-- 4
13Svend Lund-- 4
14Rene Christiansen-- 2
15Tommy Knudsen-- 2
16Bent J. Larsen-- 0


1981

Vojens - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenVojens- 15
2Hans Nielsen-- 14
3Tommy Knudsen-- 11
4Erik Gundersen-- 10
5Finn Thomsen-- 10
6Bent Rasmussen-- 10
7Bo Petersen-- 8
8Preben Eriksen-- 8
9John Eskildsen-- 8
10Flemming Pedersen-- 7
11Finn Lundahl-- 6
12Svend Lund-- 5
13Casper Christensen-- 5
14Kjeld Hansen-- 5
15Poul E. Nielsen-- 4
16Finn Rune Jensen-- 3

Vojens - 9 sierpień (09.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter Ravn-- 14
2John Eskildsen-- 12
3Jens Henry Nielsen-- 11
4Bent Rasmussen-- 11
5Rene Christiansen-- 10
6Helge R. Hansen-- 10
7Hans Albert Klinge-- 9
8Peter Bjerritsgaard-- 8
9Flemming Pedersen-- 7
10Finn Lundahl-- 6
11Svend Lund-- 5
12Casper Christensen-- 5
13Kjeld Hansen-- 5
14Poul E. Nielsen-- 4

Vojens - 27 czerwiec (27.06).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rene Christiansen-- 11
2Hans Albert Klinge-- 11
3Svend Lund-- 11
4Jens Henry Nielsen-- 11
5Peter Bjerritsgaard-- 10
6Helge R. Hansen-- 10
7Brian Jakobsen-- 10
8Casper Christensen-- 9
9Finn Lundahl-- 7
10Finn Jensen-- 7
11Flemming Pedersen-- 6
12Kjeld Hansen-- 5
13John Pedersen-- 5
14Tommy Broch-- 4
15Bent J. Larsen-- 3
16Ulf Schack-- 0

1982

Randers - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Nielsen-- 14
2Erik Gundersen-- 13
3Bo Petersen-- 11+3
4Tommy Knudsen-- 11+2
5Preben Erisken-- 11+1
6Peter Ravn-- 10
7Finn Rune Jensen-- 10
8Ole Olsen-- 9
9Hans O. Christensen-- 7
10John Eskildsen-- 6
11Brian Jacobsen-- 5
12Flemming Pedersen-- 5
13Kent Noer-- 3
14Finn Thomsen-- 2
15Jens Rasmussen-- 1


1983

Selskov - 21 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik Gundersen(Cradley Heath)- 15
2Hans Nielsen(Birmingham)- 14
3Jens Rasmussen(Hackney)- 12
4Peter Ravn(Cradley Heath)- 11
5Steen Mastrup(Leicester)- 9
6Kurt Hansen(Kulsvierne)- 9
7Bo Petersen(Hackney)- 8
8Preben Eriksen(Ipswich)- 7
9Finn Thomsen(Hackney)- 7
10John Eskildsen(Eastbourne)- 6
11Finn Rune Jensen(Leicester)- 6
12Brian Jakobsen(Poole)- 5
13Erik Holm(Gepards)- 4
14Flemming Pedersen(Vikingerne)- 3
15Bent Larsen(Blabjergdrengene)- 3
16Rene Christiansen(Eastbourne)- 1


1984

Brovst

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenEsbjerg- 13+3
2John Eskildsen-- 15
3Hans Nielsen-- 12
4Peter Ravn-- 11
5Bo Petersen-- 11
6Preben Eriksen-- 11
7John Jorgensen-- 10
8Sam Nikolajsen-- 8
9Tommy Knudsen-- 7
10Flemming Pedersen-- 7
11Flemming Rasmussen-- 7
12Alf Busk-- 3
13Knud E. Knudsen-- 2
14Brian Jakobsen-- 2
15Finn Rune Jensen-- 1
16Rene Christiansen-- 0

Brovst

Uwaga ! Był to jednocześnie finał mistrzostw amatorów.

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Flemming Pedersen-(3,3,3,3,3) 15
2Rene Christiansen-- 13
3Flemming Rasmussen-- 12
4Knud Knudsen-- 11
5Hans Christiansen-- 10
6Aksel Jepsen-- 10
7Frank Mastrup-- 8
8Erik Holm-- 8
9Kurt Bogh-- 7
10Peter Olsen-- 5
11Erik Sorensen-- 5
12Hans Albert Klinge-- 5
13Jens Nielsen-- 4
14Steen Mastrup-- 4
15Lars Jensen-- 3
16John Pedersen-- 0

1985

Fredericia Stadium, Fredericia - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenEsbjerg- 15
2Hans Nielsen-- 13
3Tommy Knudsen-- 13
4Bo Petersen-- 11
5Preben Eriksen-- 11
6Kurt Hansen-- 9
7Jan Staechmann-- 9
8Jens Rasmussen-- 8
9John Jorgensen-- 7
10Flemming Rasmussen-- 5
11Jan O. Pedersen-- 5
12Aksel Jepsen-- 4
13Alf Busk-- 3
14Peter Glanz-- 3
15Finn Rune Jensen-- 1
16John Eskildsen-- 0


1986

Randers

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik Gundersen-- 14
2Hans Nielsen-- 12
3Tommy Knudsen-- 12
4John Jorgensen-- 12
5Jan O. Pedersen-- 8
6Peter Glanz-- 8
7Allan Johansen-- 6
8Aksel Jepsen-- 3
9John Eskildsen-- 3
10Ole Hansen-- 3
11Flemming Rasmussen-- nsR
11Bent Thomadsen-- nsR


1987

Fjelsted - 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Nielsen-- 14
2Erik Gundersen-- 13
3Brian Karger-- 11
4John Jorgensen-- 10
5Peter Glanz-- 9
6Tommy Knudsen-- 8
7Jan Staechmann-- 8
8Peter Ravn-- 8
9Jan O. Pedersen-- 7
10Allan Johansen-- 7
11Jan Jacobsen-- 6
12Gert Handberg-- 5
13Ole Hansen-- 4
14Flemming Pedersen-- 4
15Kurt Hansen-- 3
16Per Sorensen-- 0


1988

Brovst – 14 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan O. PedersenFjelsted- 15
2Erik Gundersen-- 13
3Jan Staechmann-- 11
4Hans Nielsen-- 11
5Tommy Knudsen-- 11
6Jens Henry Nielsen-- 8
7Allan Johansen-- 8
8Brian Karger-- 7
9Kenneth Arnfred-- 6
10Jan Jakobsen-- 5
11Preben Eriksen-- 4
12John Eskildsen-- 3
13Torben Hansen-- 3
14Henrik Kristensen-- 3
15Lars Munkedal-- 2
16John Jorgensen-- 0


1989

Slangerup

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenEsbjerg- 15
2Hans Nielsen-- 13
3Gert Handberg-- 13
4John Jorgensen-- 10
5Per Sorensen-- 10
6Frede Schott-- 10
7Allan Johansen-- 9
8Brian Karger-- 8
9Peter Ravn-- 7
10Bo Petersen-- 6
11Ole Hansen-- 6
12Jens Peter Nielsen-- 3
13Jens Henry Nielsen-- 3
14Kenneth Arnfred-- 3
15Claus Jacobsen-- 3
16Jan O. Pedersen-- 1


1990

Outrup – 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenBrovst- 14
2Bo Petersen-- 13
3Jan O. Pedersen-- 11
4John Jorgensen-- 10
5Brian Andersen-- 10
6Gert Handberg-- 9
7John Jorgensen-- 8
8Jesper Olsen-- 7
9Per Sorensen-- 6
10Jens Henry Nielsen-- 6
11Hans Clausen-- 6
12Ole Hansen-- 6
13Lars Henrik Jorgensen-- 4
14Jen Petersen-- 4
15Andre Larsen-- 3
16Jens Peter Nielsen-- 2
17Richard Juul-- nsR


1991

Fredericia – 4 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan O. PedersenFjelsted- 14
2Gert Handberg-- 13
3Peter Ravn-- 12
4Tommy Knudsen-- 11
5Jens Henry Nielsen-- 9
6Brian Andersen-- 8
7Hans Nielsen-- 8
8Tom P. Knudsen-- 8
9Brian Karger-- 6
10Ole Hansen-- 6
11John Jorgensen-- 6
12Allan Johansen-- 5
13Bo Petersen-- 4
14Bo Sorensen-- 4
15Jens Peter Nielsen-- 3
16Lars Henrik Jorgensen-- 0


1992

2 rundy: Uhre - 16 maj, Holsted - 17 maj

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gert HandbergHolsted14,13 27
2Brian KargerFredericia11,12 23+3
3John JorgensenFjelsted11,12 23+2
4Tommy KnudsenFredericia9,12 21
5Claus JacobsenHolstebro9,10 19+3
6Peter RavnRanders10,9 19+2
7Allan JohansenFjelsted8,10 18
8Brian AndersenFredericia9,9 18
9Bo Skov EriksenHolstebro8,3 11
10Jan StaechmannVojens1,9 10
11Jan AndersenFredericia5,5 10
12Tom P. KnudsenHolstebro5,4 9
13Jan PedersenFjelsted4,4 8
14Hans ClausenHolsted4,4 8
15Lars Henrik JorgensenVojens4,3 4
16Rene MadsenHolsted3,1 4
17Jens Peter NielsenRanders- 2R

Korskro - 10 maj (!0.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John JorgensenFjelsted- 12
2Brian AndersenFredericia- 11
3Bo EriksenHolstebro- 11
4Claus JacobsenHolstebro- 11
5Jan AndersenFredericia- 10
6Jan PedersenFjelsted- 10
7Lars Henrik JorgensenFjelsted- 8+3
8Rene MadsenHolsted- 8+2
9Jesper OlsenSlangerup- 8+1
10Jacob OlsenVojens- 7
11Jens Henry NielsenBrovst- 6
12Morten AndersenFjelsted- 5
13Jens Peter NielsenRanders- 4
14Andre LarsenMunkebo- 3
15Ole HansenFredericia- 2
16Martin Bach Holsted- 0

Fredrikslyst - 2 maj (02.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan PedersenFjelsted- 13+3
2Jacob OlsenVojens- 13+2
3Jens Henry NielsenBrovst- 12
4Brian AndersenFredericia- 11
5Andre LarsenMunkebo- 10
6Rene MadsenHolsted- 10
7Lars Henrik JorgensenFjelsted- 9
8Jens Peter NielsenRanders- 7+3
9Peter LarsenHolstebro- 7+2
10Frede SchottFredericia- 7+1
11Johnny AndersenEsbjerg- 5
12Bo SorensenSlangerup- 4
13Kjeld HansenBrovst- 4
14Per GandloseRanders- 3
15Robert LarsenHolsted- 2
16Mogens HansenRanders- 1

Amager - 2 maj (02.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John JorgensenFejlsted- 14
2Claus JacobsenHolstebro- 14
3Ole HansenFjelsted- 11
4Jesper OlsenSlangerup- 11
5Bo EriksenHolstebro- 9
6Martin BachHolsted- 9
7Jan AndersenFredericia- 8
8Morten AndersenFjelsted- 8
9Per SorensenSlangerup- 7+3
10Soren DamgardFjelsted- 7+2
11Flemming NielsenHolsted- 6
12Kenneth KristensenHolstebro- 6
13Kjeld MikkelsenHerning- 5
14Allan NielsenSlangerup- 3
15Rene MortensenSlangerup- 2
16Jens FredriksenBrovst- 1

1993

2 rundy: Randers - 29 maj, Fjelsted - 31 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenBrovst- 28
2Tommy Knudsen-- 27
3Brian Karger-- 21
4John Jorgensen-- 21
5Jan Staechmann-- 21
6Hans Clausen-- 17
7Jacob Olsen-- 15
8Kenneth Arnfred-- 14
9Tom P. Knudsen-- 13
10Peter Ravn-- 12
11Ole Hansen-- 11
12Ronni Pedersen-- 10
13Morten Andersen-- 10
14Kurt Hansen-- 8
15Allan Johansen-- 4
16Lars Henrik Jorgensen-- 2
17Brian Andersen-- 5R

Kopenhaga (Amager), Copenhagen Speedway - 5 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth Arnfred-(3,3,3,3,3) 15
2Jacob Olsen-- 14
3Ronni Pedersen-- 12
4Allan Johansen-- 11
5Morten Andersen-- 10
6Ole Hansen-- 9
7Jan Staechmann-- 8
8Brian Andersen-- 8
9Jan Andersen-- 7
10Lars Munkedal-- 6
11Bo Skov Eriksen-- 4
12Per Sorensen-- 4
13Allan Nielsen-- 3
14Martin Bach-- 3
15Soren Damgard-- 3
16Kim Brandr-- 2
17Ole Thrne-- 1R

1994

2 rundy: Holstebro - 28 maj, Randers - 29 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenBrovst- 24
2Claus Jacobsen-- 22
3Gert Handberg-- 21
4Tommy Knudsen-- 20
5Jan Staechmann-- 20
6Martin Vinther-- 18
7John Jorgensen-- 17
8Jacob Olsen-- 16
9Brian Karger-- 16
10Brian Andersen-- 13
11Frede Schott-- 13
12Ole Hansen-- 11
13Jan Andersen-- 8
14Morten Andersen-- 6
15Bo Skov Eriksen-- 2
16Kjeld Mikklesen-- 0
17Ronni Pedersen-- 8R
18Soren Damgaard-- 5R


1995

2 rundy: Frederikslyst - 27 maj, Uhre - 28 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian AndersenFjelsted- 25+3
2Brian Karger-- 27
3John Jorgensen-- 23
4Gert Handberg-- 21
5Ronni Pedersen-- 19
6Bo Skov Eriksen-- 19
7Aksel Jepsen-- 18
8Ole Hansen-- 16
9Jens Henry Nielsen-- 13
10Martin Vinther-- 13
11Hans Clausen-- 10
12Martin Greve-- 9
13Claus Jacobsen-- 9
14Anders Nielsen-- 7
15Jacob Olsen-- 4
16Per Sorensen-- 4
17Klaus Rasmussen-- 4R


1996

2 rundy: Holstebro - 25 maj, Fjelsted - 26 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian KargerHolsted- 26
2Jan Staechmann-- 24
3Brian Andersen-- 22
4John Jorgensen-- 21
5Ronni Pedersen-- 21
6Gert Handberg-- 19
7Frede Schott-- 19
8Jesper Olsen-- 15
9Hans Clausen-- 14
10Aksel Jepsen-- 13
11Martin Vinther-- 11
12Klaus Rasmussen-- 9
13Jesper B. Monberg-- 9
14Ole Hansen-- 6
15Bo Skov Eriksen-- 5
16Jan Andersen-- 3
17Anders Nielsen-- 2
18Allan Nielsen-- 1


1997

Holsted – 23 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy KnudsenHolstebro- 14
2Brian KargerHolsted- 14
3Hans NielsenBrovst- 12
4Jesper B. MonbergHolsted- 11
5John JorgensenFjelsted- 11
6Brian AndersenSlangerup- 10
7Ronni PedersenHerning- 8
8Frede SchottOutrup- 8
9Hans ClausenHolsted- 7
10Jan StaechmannHerning- 7
11Nicki PedersenFjelsted- 5
12Martin GreveFjelsted- 4
13Robert LarsenSlangerup- 3
14Ole HansenHolsted- 3
15Martin VintherBrovst- 2
16Bo Skov EriksenHolsted- 0
17Jacob Beierholm-- 0R
17Kim Brandt-- 0R


1998

Outrup – 22 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian KargerHolsted- 14
2John JorgensenFjelsted- 12
3Hans NielsenBrovst- 11
4Nicki PedersenHolstebro- 9
5Bjarne PedersenBrovst- 9
6Hans ClausenHolstebro- 9
7Frede SchottHolsted- 9
8Charlie GjeddeOutrup- 9
9Ronni PedersenSlangerup- 8
10Gert HandbergHolstebro- 7
11Claus KristensenHerning- 6
12Bo Skov EriksenOutrup- 5
13Aksel JepsenHolsted- 4
14Brian AndersenHolsted- 3
15Jesper B. MonbergOutrup- 2
16Allan DamgaardHolsted- 2
17Jesper SteentoffOutrup- 1R
18Kim S. Pedersen-- 0R


1999

Munkebro – 21 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian AndersenFjelsted- 14
2Charlie GjeddeHolstebro- 13
3Brian KargerHolsted- 14
4Ronni PedersenSlangerup- 13
5Bo Skov EriksenHerning- 10
6Gert HandbergHolstebro- 9
7Hans NielsenBrovst- 9
8Aksel JepsenOutrup- 8
9John JorgensenFjelsted- 7
10Brian LyngsoFjelsted- 6
11Jacob OlsenSlangerup- 5
12Tom P. KnudsenOutrup- 5
13Jack GundestrupBrovst- 3
14Bjarne PedersenSlangerup- 2
15Allan DamgaardHolstebro- 2
16Jan AndersenOutrup- 2


2000

Outrup – 26 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian KargerSlangerup- 14
2Brian AndersenHerning- 12
3John JorgensenOdense- 11
4Jesper B. MonbergHolsted- 10
5Nicki PedersenBrovst- 10
6Ronni PedersenSlangerup- 10
7Bjarne PedersenHolstebro- 9
8Frede SchottOutrup- 9
9Hans ClausenOutrup- 8
10Hans AndersenBrovst- 7
11Henning BagerHolsted- 5
12Bo Skov EriksenHerning- 5
13Gert HandbergBrovst- 4
14Martin VintherBrovst- 3
15Brian LyngsoSlangerup- 2
16Tom P. MadsenHolsted- 2
17Kim PedersenOutrup- 0
18Mads KorneliussenBrovst- nsR


2001

Outrup – 18 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans ClausenOutrup- 14
2Bjarne PedersenKaparna- 12
3Jesper B. MonbergHolsted- 14
4Claus KristensenHerning- 13
5Nicki PedersenBrovst- 10
6Charlie GjeddeHolsted- 12
7Kenneth BjerreHerning- 11
8Brian AndersenHerning- 8
9Ronni PedersenSlangerup- 7
10Gert HandbergBrovst- 7
11Brian KargerSlangerup- 7
12Hans AndersenBrovst- 5
13Tom P. MadsenHolsted- 3
14Ronnie R. HenningsenHerning- 3
15Henning BagerHolsted- 1
16Mads KorneliussenSlangerup- 1


2002

Outrup – 3 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenBrovst(2,3,3,3,2) 13
2Bjarne PedersenVojens(3,2,1,1,0) 11
3Hans AndersenBrovst(1,2,3,3,2) 11
4Charlie GjeddeHolsted(3,2,1,2,3) 11
5Ronni PedersenSlangerup(3,2,0,2,3) 10
6Niels K. IversenHolsted(3,3,2,0,2) 10
7Jesper B. MonbergHolsted(1,3,2,3,1) 10
8Gert HandbergBrovst(0,1,3,3,0) 7
9Kenneth BjerreSlangerup(2,1,2,2,0) 7
10Henning BagerHolsted(3,1,0,1,1) 6
11Claus KristensenKronejylland(1,0,3,u,1) 5
12Brian AndersenOutrup(0,1,2,0,2) 5
13Steven R. AndersenHerning(2,w,1,1,1) 5
14Mads KorneliussenSlangerup(1,2,1,1,0) 5
15Tom P. MadsenHolsted(0,0,0,1,3) 4
16Mads B. PedersenSlangerup(0,0,0,0,0) 0
17Kristian Lund-(ns) nsR
17Ulrich Ostergaard-(ns) nsR


2003

Holsted – 3 kwiecień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenHolsted(3,3,3,3,3) 15
2Hans AndersenBrovst(2,3,3,3,1) 12+3
3Jesper B. MonbergHolsted(2,3,2,3,2) 12+2
4Bjarne PedersenHolsted(3,0,3,2,3) 11
5Kenneth BjerreSlangerup(3,1,2,2,3) 11
6Ronni PedersenSlangerup(2,2,3,w/t,3) 10
7Charlie GjeddeOutrup(2,1,2,3,0) 8
8Niels K. IversenHolsted(3,w/t,1,2,2) 8
9Martin VintherBrovst(1,2,1,1,2) 7
10Tom P. MadsenBrovst(w,2,0,2,2) 6
11Ulrik OestergaardHolsted(1,1,2,1,1) 6
12Henning BagerHolsted(1,2,1,0,1) 5
13Mads B. PedersenSlangerup(0,1,1,1,1) 4
14Claus KristensenSlangerup(0,3,0,0,0) 3
15Steven R. AndersenOutrup(1,w,0,1,0) 2
16Rene HolmGrinsted(0,0,0,0,0) 0
17Ronnie R. HenningsenHolsted(0) 0
17Charlie MollerHolsted(0) 0


2004

Holsted – 23 kwiecień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjarne PedersenSlangerup(3,3,3,3,2) 14
2Nicki PedersenHolsted(3,2,2,3,3) 13+3
3Kenneth BjerreSlangerup(2,3,3,2,3) 13+2
4Hans AndersenFredericia(3,1,2,3,3) 12
5Charlie GjeddeFredericia(2,2,3,1,2) 10
6Jesper B. MonbergSlangerup(1,3,2,3,0) 9
7Niels K. IversenHolsted(2,u,3,2,1) 8
8Mads KorneliussenSlangerup(2,2,1,0,3) 8
9Henning BagerOutrup(1,2,1,2,2) 8
10Morten RisagerFredericia( 3,3,1,0,0) 7
11Ronni PedersenSlangerup(0,1,2,1,2) 6
12Henrik MollerHolsted(0,1,1,2,1) 5
13Brian LyngsoKronejylland(1,1,w/u,1,1) 4
14Rune KnudsenSlangerup(0,0,0,1,1) 2
15Tommy GeorgsenOutrup(1,0,0,0,0) 1
16Jesper KristiansenGrinsted(0,0,0,0,0) 0
17Steen JensenBrovst(ns) nsR
17Charlie MollerHolsted(ns) nsR

Herning - 17 kwiecień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mads KorneliussenSlangerup- 15
2Morten RisagerFredericia- 14
3Henrik MollerHolsted- 13
4Brian LyngsoKronjylland- 12
5Steen JensenBrovst- 8+3
6Mads B. PedersenFredericia- 8+2
7Lars MunkedalSlangerup- 7
8Klaus JakobsenSlangerup- 7
9Karsten HojhusBrovst- 7
10Claus VissingHolsted- 7
11Kenneth HansenSlangerup- 6
12Dannie SoderholmFjelsted- 5
13Casper WortmannHolsted- 5
14Jan GraversenMidtsjaelland- 2
15Daniel TeglersSlangerup- 2
16Morten GormOutrup- 2

Vojens - 17 kwiecień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune KnudsenSlangerup- 13
2Henning BagerHolsted- 12+3
3Jesper KristiansenGrindsted- 12+2
4Tommy GeorgsenOutrup- 11
5Rene HolmVojens- 10+3
6Charlie MollerHolsted- 10+2
7Anders AndersenGrindsted- 10+1
8Mike BjornHolstebro- 9
9Kent MortensenMidtsjaelland- 7
10Christian K. JacobsenOutrup- 7
11Thomas SorensenFjelsted- 6
12Nicolai KlindtOutrup- 6
13Thomas IrmingGrindsted- 5
14Nicklas LundOutrup- 2
15Joachim BundgaardFredericia- 1

2005

Fjelsted - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenHolsted(3,3,3,3,3) 15+3
2Niels K. IversenHolsted(2,3,3,3,2) 13+2
3Hans AndersenFredericia(3,1,3,3,2) 12+1
4Charlie GjeddeFredericia(3,2,2,2,2) 11+0
5Kenneth BjerreSlangerup(w/u,1,2,3,3) 9+3
6Morten RisagerFredericia(3,3,1,1,0) 8+2
7Bjarne PedersenHolsted(2,3,2,2,1) 10+0
8Henrik MollerHolsted(1,2,3,1,3) 10+1
9Henning BagerOutrup(1,2,0,2,1) 6+3
10Jesper KristiansenGrinsted(1,0,1,1,2) 5+2
11Patrick HougaardFredericia(0,1,1,2,1) 5+1
12Jesper B. MonbergSlangerup(2,0,2,1,3) 8+0
13Anders NielsenSlangerup(0,2,1,0,0) 3
14Claus VissingHolsted(2,0,0,0,1) 3
15Nicolai KlindtFredericia(1,1,0,0,0) 2
16Klaus JakobsenSlangerup(0,0,0,0,0) 0
17Niels NielsenGlumso- nsR
18Charlie GjeddeBrovst- nsR

Grindsted - 7 sierpień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Claus VissingHolsted(1,3,3,3,3) 13+3
2Patrick HougaardFredericia(3,2,2,0,3) 10+2
3Anders NielsenSlangerup(2,3,1,3,3) 12+1
4Henrik MollerHolsted(3,3,3,3,2) 14+0
5Steven AndersenOutrup(3,2,2,2,1) 10
6Karsten HojhusEsbjerg(1,0,3,2,3) 9
7Dannie SoederholmHolsted(3,1,1,2,2) 9
8Casper WortmannHolsted(2,1,2,3,1) 9
9Jonas RaunHolsted(2,2,0,3,u) 7
10Brian LyngsoEsbjerg(0,3,w,1,2) 6
11Morten GormOutrup(2,0,2,2,0) 6
12Flemming JakobsenHolsted(0,2,1,1,1) 5
13Patrick NoergaardVojens(1,0,d,1,2) 4
14Mads GeorgsenBrovst(1,1,0,0,1) 3
15Anders AndersenGrindsted(0,1,1,u,0) 2
16Morten QvistgaardGlumso- ns

Grindsted - 7 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus JakobsenSlangerup(3,2,3,3,3) 14+3
2Nicolai KlindtFredericia(3,3,1,1,3) 11+2
3Jesper KristiansenGrindsted(2,3,3,2,2) 12+1
4Niels NielsenGlumso(3,1,1,3,3) 11+0
5Kenneth HansenSlangerup(2,3,3,2,0) 10
6Ulrich OestergaardFredericia(1,3,3,3,0) 10
7Claes NedermarkBrovst(3,2,1,2,2) 10
8Ronni PedersenSlangerup(1,0,2,3,3) 9
9Tommy GeorgsenEsbjerg(1,2,2,2,1) 8
10Anders JensenHolstebro(2,0,2,1,2) 7
11Lars HansenGrindsted(0,2,1,2,1) 6
12Bjarne NilssonEsbjerg(2,1,0,0,0) 3
13Rune KnudsenSlangerup(0,1,0,0,2) 3
14Thomas IrmingGrindsted(1,0,0,0,1) 2
15Jesper JoergensenOutrup(0,t,0,1,1) 2
16Torben NielsenBrovst(0,0,1,0,0) 1
17Steffen JespersenGrindsted(1)) 1

2006

2 rundy: Outrup - 30 czerwiec, Holsted - 4 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki Pedersen-(3,3,3,3,2+3,3,3,3,3) 37
2Hans Andersen-(3,3,2,2,3+3,2,3,3,2) 33
3Kenneth Bjerre-(3,3,3,2,2+3,3,1,3,3) 30
4Bjarne Pedersen-(2,2,3,3,3+1,3,3,2,1) 28
5Niels K. Iversen-(2,0,3,3,3+2,1,3,1,3) 26
6Henrik Moller-(1,2,1,2,1+3,2,2,2,1) 24
7Charlie Gjedde-(2,1,2,2,1+0,1,2,2,2) 22
8Mads Korneliussen-(0,2,2,0,3+1,2,2,2,2) 22
9Patrick Hougaard-(1,0,1,0,2+2,3,1,0,3) 17
10Nicolai Klindt-(0,2,1,1,0+2,d,0,3,2) 14
11Ulrich Ostergaard-(3,0,2,1,0+1,1,0,1,1) 16
12Lars Hansen-(2,1,1,1,1+1,2,1,1,0) 16
13Jonas Raun-(0,3,0,0,1+2,0,2,0,0) 13
14Leon Madsen-(1,0,0,3,2+0,0,1,0,1) 12
15Steven Andersen-(0,1,0,1,0+0,0,0,0,0) 6
16Anders Andersen-(1,1,0,0,0+w,-,-,-,-) 5
17Patrick Norgaard-(ns+1,1) 2
18Klaus Jakobsen-(ns+0,0) 0

Outrup - 2 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicolai Klindt-- -
2Leon Madsen-- -
3Jonas Raun-- -
4Ulrich Ostergaard-- -
8Dannie Soderholm-- -

Grindsted - 2 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mads Korneliussen-- -
2Lars Hansen-- -
3Anders Andersen-- -
4Patrick Norgaard-- -
5Claus Vissing-- 10
6Klaus Jakobsen-- -
8Tommy Georgsen-- -
9Tommy Pedersen-- -

2007

2 rundy: Holsted - 1 czerwiec, Fjelsted - 3 sierpień

Uwaga! Po zsumowaniu punktów z dwóch turniejów, zawodników przydzielono do trzech finałów A, B, C odpowiednio wg zdobytych punktów.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans AndersenVisenbjerg(14,12) 26+3A
2Bjarne PedersenHolstebro(14,13) 27+2A
3Nicki PedersenHolsted(11,14) 25+1A
4Niels K. IversenHolsted(13,12) 25+0A
5Kenneth BjerreSlangerup(11,12) 23+3B
6Jesper B. MonbergEsbjerg(8,1) 18+2B
7Mads KorneliussenEsbjerg(4,8) 12+1B
8Charlie GjeddeOutrup(8,9) 17+0B
9Patrick HougaardHolsted(6,6) 12+3C
10Nicolai KlindtOutrup(6,8) 14+2C
11Kenneth HansenSlangerup(4,5) 9+1C
12Henning BagerOutrup(4,4) 8+0C
13Leon MadsenSlangerup(7,1) 8
13Henrik MollerHolsted(7,1) 8
15Ulrich OstergaardHolsted(3,2) 5
16Claus VissingHolsted(0,3) 3
17Morten RisagerSlangerup(ns,0) 0R
18Jesper KristiansenGrinsted(ns,ns) nsR

Outrup - 18 maj

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne plus finały A, B, C w zależności od ilości zdobytych punktów.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mads KorneliussenEsbjerg(3,3,2,3,3) 14+3
2Charlie GjeddeOutrup(3,2,3,3,1) 12+2
3Ulrich OstergaardHolsted(2,2,3,2,2) 11+1
4Jesper B. MonbergEsbjerg(3,3,3,3,3) 15+t
5Leon MadsenHolstebro(1,3,w,2,3) 9+3
6Henning BagerOutrup(2,2,2,1,2) 9+2
7Morten RisagerSlangerup(3,1,0,1,3) 8+1
8Jesper KristiansenGrinsted(2,1,2,1,1) 7+0
9Lars HansenFjelsted(1,1,1,2,2) 7+3
10Klaus JakobsenSlangerup(0,1,3,0,2) 6+2
11Jonas RaunHolsted(w,3,2,w,w) 5+1
12Krister JacobsenEsbjerg(1,0,1,3,1) 6+0
13Caspar WortmannFjelsted(0,0,1,2,1) 4
14Peter LarsenOutrup(1,2,0,0,0) 3
15Anders AndersenGrinsted(2,0,0,0,0) 2
16Dannie SonderholmHolsted(0,0,1,1,0) 2
17Mike BjornOutrup(ns) nsR

2008

2 rundy: Holsted - 17 maj, Outrup - 8 sierpień

Uwaga ! W klasyfikacji wliczane są punkty z obu turniejów + bieg finałowy z Outrup.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki Pedersen-(2,3,3,3,3)+(3,3,3,3,2) 31
2Hans Andersen-(3,3,2,3,3)+(3,3,3,3,1) 28
3Niels K. Iversen-(3,1,3,3,2)+(3,1,2,3,3) 26
4Kenneth Bjerre-(2,2,3,2,2)+(1,3,3,2,2) 22
5Mads Korneliussen-(3,2,3,0,3)+(2,2,1,3,3) 22
6Nicolai Klindt-(3,1,2,2,1)+(3,1,2,2,1) 18
7Patrick Hougaard-(2,3,0,2,1)+(1,3,0,2,3) 17
8Jesper B. Monberg-(1,0,2,3,3)+(2,2,0,1,3) 17
9Charlie Gjedde-(2,2,2,1,2)+(0,2,2,0,2) 15
10Henning Bager-(1,3,1,1,1)+(0,1,3,0,1) 12
11Claus Vissing-(0,0,0,2,2)+(2,2,1,2,1) 12
12Ulrich Ostergaard-(0,2,1,0,0)+(0,1,2,1,2) 9
13Leon Madsen-(1,1,1,1,1)+(0,0,1,1,0) 7
14Dannie Soderholm-(1,1,1,0,0)+(1,0,0,1,0) 5
15Klaus Jakobsen-(0,0,0,1,0)+(2,0,0,0,0) 3
16Peter Juul Larsen-(0,0,0,0,0)+(1,0,1,0,0) 2
17Henrik Moler-(0)+(0,0,0) 0R

Grinsted - 2 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Charlie Gjedde-(2,3,3,3,3) 11
2Ulrich Ostergaard-(3,1,2,2,3) 11
3Leon D. Madsen-(0,2,3,3,3) 11
4Peter Juul Larsen-(1,3,2,2,2) 10
5Henning Bager-(3,0,2,1,3) 9
6Nicolai Klindt-(2,0,2,3,2) 9
7Claus Vissing-(2,3,1,2,1) 9
8Dannie Soderholm-(2,3,1,2,0) 9+3
9Klaus Jakobsen-(0,2,1,3,2) 9+2
10Henrik Moller-(3,1,0,1,2) 7
11Morten Risager-(1,2,1,1,1) 6
12Anders Andersen-(3,1,0,0,1) 5
13Jan Graversen-(1,1,3,0,0) 5
14Patrick Norgaard-(0,0,3,0,1) 4
15Jesper Kristiansen-(0,2,0,1,0) 3
16Kenneth K. Hansen-(1,0,0,0) 1
17Krister Jacobsen-(ns) nsR
17Tommy Pedersen-(ns) nsR

2009

2 rundy: Vojens - 22 maj, Fjelsted - 7 sierpień

Uwaga ! Czterech zawodników z największą zdobyczą punktową po dwóch rundach wystartowało w dodatkowym biegu, z którego punkty zostały wliczone do klasyfikacji końcowej.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenHolsted(3,3,3,3,2)+(3,3,3,3,3) 29+3
2Kenneth BjerreVojens(3,3,2,3,3)+(2,2,3,0,2) 23+2
3Hans AndersenSlangerup(w,3,3,2,3)+(3,3,3,3,2) 25+0
4Niels K. IversenEsbjerg(2,2,3,1,2)+(3,3,2,1,3) 22+1
5Nikolai KlindtHolsted(3,2,3,w,1)+(2,1,1,3,1) 17
6Patrick HougaardHolsted(1,2,1,w,3)+(1,1,2,3,2) 16
7Morten RisagerSlangerup(3,2,1,2,1)+(2,2,w,0,3) 16
8Jesper B. MonbergSlangerup(2,1,0,3,2)+(0,1,0,2,2) 13
9Leon MadsenHolstebro(2,0,2,2,3)+(0,w,2,1,1) 13
10Ulrich OstergaardBrovst(1,0,0,3,1)+(3,3,1,1,0) 13
11Mads KorneliussenEsbjerg(w,1,1,2,2+2)+(1,2,1,2,1) 13
12Michael Jepsen JensenVojens(1,0,2,w/t,1)+(0,1,3,2,1) 11
13Henning BagerGrinsted(1,1,1,1,0)+(2,2,0,1,0) 9
14Rene BachFjelsted(ns)+(1,0,0,2,3) 6
15Bjarne PedersenHolstebro(0,3,2,1,0+3)+(ns) 6
16Kenneth K. HansenSlangerup(0)+(1,0,2,0,0) 3
17Claus VissingFjelsted(2,w,w,1,0)+(0,0,u) 3
18Charlie GjeddeGrinsted(0,1,0,0,0)+(ns) 1
19Simon NielsenHolsted(ns)+(0,0) 0
20Krister JacobsenEsbjerg(ns)+(ns) ns

Fladbro - 8 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick HougaardHolstebro- 13
2Morten RisagerSlangerup- 13
3Leon MadsenBrovst- 12
4Claus VissingFjelsted- 11
5Henning BagerGrinsted- 10
6Michael Jepsen JensenHolsted- 9+3
7Nicolai KlindtHolsted- 9+2
8Kenneth HansenSlangerup- 7+3
9Rene BachFjelsted- 7+2
10Simon NielsenFjelsted- 6
11Patrick NorgaardVojens- 6
12Krister JakobsenEsbjerg- 5
13Klaus JakobsenVojens- 5
14Jesper KristiansenGrinsted- 3
15Jesper Kristiansen IISlangerup- 3
16Patrick BjerregaardHolsted- 2
17Lasse BjerreVojens- 0

Esbjerg - 3 maj

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus JakobsenVojens- 14
2Rene BachFjelsted- 13
3Michael Jepsen JensenHolsted- 12
4Simon NielsenHolsted- 11
5Jesper Kristiansen IISlangerup- 10
6Dannie SoderholmHolsted- 9
7Casper WortmannVojens- 7
8Nicklas PorsingHolsted- 6
9Kenneth LarsenHolstebro- 6
10Tommy PedersenHolsted- 5
11Peter KildemandFjelsted- 5
12Thomas JorgensenBrovst- 5
13Rene Madsen-- 5
14Jeppe SchmidtHolsted- 4
15Morten FrahmOutrup- 4
16Michael VissingHolstebro- 3

Esbjerg - 3 maj

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leon MadsenBrovst- 14+3
2Lasse BjerreVojens- 14+2
3Krister JakobsenEsbjerg- 12
4Patrick NorgaardVojens- 10
5Patrick BjerregaardHolsted- 9
6Mads SkovGrinsted- 9
7Henrik VedelSlangerup- 8
8Johannes KikkenborgEsbjerg- 8
9Lars HansenVojens- 7
10Rene Mortensen-- 6
11Denis S. ThostensenSlangerup- 6
12Simon Werner-- 5
13Morten FrahmOutrup- 4
14Michael ToftHolsted- 3
15Nanna JorgensenVojens- 1
16Nicki BarrettFjelsted- 1

2010

2 rundy: Esbjerg 28 maj, Holsted - 6 sierpień.

Uwaga ! Czterech zawodników z największą zdobyczą punktową po dwóch rundach wystartowało w dodatkowym biegu, z którego punkty zostały wliczone do klasyfikacji końcowej.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreSlangerup(3,3,3,3,2+2)+(3,3,3,3,2+3) 28+3
2Hans AndersenVissen Bjerg(ns,2,3,2,3+0)+(3,3,2,2,3+2) 23+2
3Bjarne PedersenHolstebro(2,3,1,1,2)+(3,3,3,3,3+1) 24+1
4Leon MadsenBrovst(3,3,2,3,3+3)+(2,2,2,ns,3+0) 23
5Kenni LarsenVojens(3,1,3,2,0)+(3,1,1,2,2) 18
6Mads KorneliussenEsbjerg(3,1,0,0,2+3)+(2,1,3,3,2) 17
7Nicolai KlindtOutrup(1,3,1,3,3+1)+(t,2,w,3,1) 16
8Patrick HougaardVojens(2,2,1,2,2)+(w,2,2,1,2) 16
9Michael Jepsen JensenVojens(2,1,0,1,1)+(1,1,3,2,3) 15
10Ulrich OstergaardHolsted(2,0,1,0,1)+(2,3,w,0,1) 10
11Nicki PedersenHolsted(1,1,3,3,1)+(ns) 9
12Rene BachFjelsted(0,0,2,0,1)+(1,0,1,2,1) 8
13Morten RisagerHolsted(ns,2,2,2,0+2)+(0,2) 8
14Claus VissingFjelsted(0,2,2,1,w)+(0,0,1,1,1) 8
15Lasse BjerreSlangerup(1,0,0,0,0)+(1,0,2,1,0) 6
16Peter KildemandFjelsted(1,0,0,1,3)+(w,w,-,u,-) 5
17Philip TirsdalSlangerup(ns)+(1,0,1,0,0) 2
18Johannes KikkenborgEsbjerg(ns)+(2,0,0,0,0) 2
19Niels K. IversenHolsted(ns)+(w) 0

Holstebro - 22 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Jepsen JensenVojens(3,3,1,3,3) 13+3
2Bjarne PedersenHolstebro(3,2,3,2,3) 13+2
3Peter KildemandFjelsted(2,3,3,3,1) 12+3
4Leon MadsenBrovst(3,3,2,2,2) 12+2
5Lasse BjerreSlangerup(2,3,0,3,2) 10
6Ulrich OstergaardHolsted(1,2,2,1,3) 9
7Mads KorneliusenOutrup(2,2,2,2,1) 9
8Morten RisagerOutrup(1,2,3,1,2) 9
9Claus VissingFjelsted(2,1,2,0,3) 8
10Kenneth LarsenFjelsted(3,0,u,3,1) 7
11Rene BachFjelsted(ns,ns,3,0,2) 5+3
12Philip TirsdalSlangerup(1,1,1,2,0) 5+2
13Johannes KikkenborgEsbjerg(1,0,1,0,1) 3
14Klaus JakobsenVojens(0,1,0,1,0) 2
15Henrik VedelGlumso(0,0,1,1,0) 2
16Casper WortmannFjelsted(0,1,0,0,0) 1
17Kenneth HansenSlangerup(ns) ns
18Thomas Jorgensen-(ns) ns

Outrup - 25 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Claus VissingFjelsted(3,3,3,2,3) 14
2Peter KildemandFjelsted(3,3,3,1,3) 13+3
3Kenni LarsenVojens(3,2,3,3,2) 13+2
4Rene BachFjelsted(3,2,3,2,2) 12
5Casper WortmannFjelsted(2,3,w/u,3,3) 11
6Kenneth HansenSlangerup(1,3,2,3,1) 10
7Thomas JorgensenBrovst(2,2,1,1,2) 7
8Kenneth Dyrvig JensenOutrup(2,1,1,0,3) 7
9Jesper KristiansenGrinsted(1,1,2,2,0) 6
10Jesper Kristiansen IIGlumso(u,0,2,3,ns) 5
11Mikkel SalomonsenHolsted(0,1,2,0,2) 5
12Jonas AndersenBrovst(w/u,2,2,u,1) 5
13Patrick BjerregaardEsbjerg(ns,1,0,ns) 1
14Kasper NielsenGlumso(w/u,u,w/2min,u,1) 1
15Peter Juul LarsenHolsted(w/u,1,ns) 1
16Steffen AndersenOutrup(w/2min,0,ns) 0
17Claes Nedermark-(w/u) 0

Outrup - 25 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Philip TirsdalSlangerup(3,2,2,3,3) 13
2Lasse BjerreSlangerup(2,2,3,1,3) 11+3
3Henrik VedelGulmso(3,2,2,2,2) 11+2
4Klaus JakobsenVojens(1,3,1,2,3) 10+3
5Johannes KikkenborgOutrup(2,3,3,d,2) 10+2
6Mikkel JensenEsbjerg(2,3,1,3,1) 10+1
7Michael ToftGulmso(0,1,3,3,3) 10+0
8Simon NielsenHolsted(w/u,1,3,3,2) 9
9Nicklas PorsingHolsted(3,3,2,u) 8
10Marc RandrupGlumso(0,2,2,2,0) 6
11Mikkel MichelsenSlangerup(2,1,0,1,1) 5
12Nicki BarrettFjelsted(1,t,1,1,2) 5
13Brian LyngsoEsbjerg(3,0,t,ns) 3
14Michael VissingHolsted(w/u,1,f,2,d) 3
15Michael MelchiorsenVissen Bjerg(1,0,1,1) 3
16Jacob BukhaveFjelsted(0,1,1) 2
17Tommy GeorgsenEsbjerg(1,ns,ns,ns) 1
18Lasse KraghOutrup(0,0,0) 0

2011

2 rundy: Slangerup - 3 czerwiec (03.06), Esbjerg - 5 sierpień (05.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki Pedersen-(14,14) 28
2Niels K. Iversen-(8,14) 22
3Jesper B. Monberg-(13,9) 22
4Leon Madsen-(10,1) 20
5Nicolai Klindt-(9,9) 18
6Kenneth Bjerre-(3,14) 17
7Bjarne Pedersen-(11,6) 17
8Peter Kildemand-(12,4) 16
9Kenneth Hansen-(11,5) 16
10Mads Korneliussen-(2,11) 13
11Ulrich Ostergaard-(8,4) 12
12Patrick Hougaard-(?,10) 10
13Michael Jepsen Jensen-(4,6) 10
14Kenni Larsen-(5,5) 10
15Nicki Barrett-(4,2) 6
16Jonas Andersen-(2,3) 5
17Mikkel Bech-(2,?) 2
18Charlie Gjedde-(1,1) 2
19Michael Palm Toft-(1,?) 1
19Tommy Pedersen-(?,1) 1

Esbjerg - 5 sierpień (05.08).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. Iversen-(2,0,3,3,3,3) 14
2Nicki Pedersen-(3,2,2,3,2,2) 14
3Kenneth Bjerre-(3,3,3,2,3) 14
4Mads Korneliussen-(2,2,3,3,1) 11
5Leon Madsen-(1,3,2,3,1,0) 10
6Nicolai Klindt-(3,1,3,1,2) 10
7Patrick Hougaard-(3,2,1,2,2) 10
8Jesper B. Monberg-(1,1,2,1,3,1) 9
9Bjarne Pedersen-(1,w,0,2,3) 6
10Michael Jepsen Jensen-(2,3,1,w,0) 6
11Kenneth Hansen-(1,3,1,0,0) 5
12Kenni Larsen-(2,1,0,1,1) 5
13Ulrich Ostergaard-(w,w/2min.,w,2,2) 4
14Jonas Andersen-(0,w,2,0,1) 3
15Nicki Barrett-(0,2,0,0,0) 2
16Peter Kildemand-(0,1,-,-,-) 2
17Charlie Gjedde-(-,-,1,-,0) 1
18Tommy Pedersen-(-,-,-,1,-) 1

Slangerup - 3 czerwiec (03.06).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki Pedersen-(2,3,3,3,3) 14
2Jesper B. Monberg-(3,3,1,3,3) 13
3Peter Kildemand-(3,3,2,2,2) 12
4Bjarne Pedersen-(3,2,1,2,3) 11
5Kenneth Hansen-(2,2,3,2,2) 11
6Leon Madsen-(2,3,2,3,w) 10
7Nicolai Klindt-(2,1,2,1,3) 9
8Niels K. Iversen-(3,0,3,1,1) 8
9Ulrich Ostergaard-(1,0,3,3,1) 8
10Kenni Larsen-(1,2,2,0,0) 5
11Michael Jepsen Jensen-(0,1,1,0,2) 4
12Nicki Barrett-(1,1,1,1,0) 4
13Kenneth Bjerre-(w,0,0,1,2) 3
14Mads Korneliussen-(0,2,u,-,-,) 2
15Mikkel Bech-(-,-,-,2,-) 2
16Jonas Andersen-(1,0,0,0,1) 2
17Charlie Gjedde-(0,1,0,0,w) 1
18Michael Palm Toft-(-,-,0,-,1) 1

Randers - 7 maj (07.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Niels K. Iversen--  13 
2 Ulrich Ostergaard --  12 
3 Kenneth Hansen --  10+3 
4 Jonas B Andersen --  10+2 
5 Nicki Barrett --  9 
6 Jesper B. Monberg--  9 
7 Nicolai Klindt --  8 
8 Patrick Hougaard --  8 
9 Peter Kildemand --  8 
10 Michael Jepsen Jensen --  7+3 
11 Charlie Gjedde --  7+d 
12 Patrick Norgaard --  7+d 
13 Michael Palm Toft --  6 
14 Mikkel Bech--  3 
15 Lasse Bjerre --  2 
16 Krister Jacobsen --  1

Holstebro - 23 kwiecień (23.04).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel Bech-(3,3,3,2,3) 14
2Patrick Norgaard-(3,3,1,3,3) 13
3Jonas Andersen-(1,3,1,3,3) 11
4Morten Risager-(3,1,2,2,3) 11
5Kenneth Hansen-(3,2,2,3,w) 10
6Krister Jacobsen-(2,3,3,1,u) 9
7Mikkel Michelsen-(2,0,3,2,2) 9
8Emil Meyer-(2,2,1,1,2) 8
9Simon Nielsen-(1,1,2,2,2) 8
10Jesper Kristiansen-(0,2,0,3,2) 7
11Mads Skov-(1,2,1,1,w) 5
12Niels Nielsen-(2,1,-,-,-) 3
13Mikkel Salomonsen-(0,1,0,1,1) 3
14Nicklas Porsing-(3,0,w,) 3
15Peter Karger-(0,0,2,0,0) 2
16Henrik Moller-(1,0,0,0,1) 2
17Jacob Bukhave-(0,0,0,0,0) 0

Glumso - 23 kwiecień (23.04).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Charlie GjeddeEsbjerg(2,3,3,3,3) 14
2Jesper B. MonbergEsbjerg(3,3,3,3,2) 14
3Peter KildemandFjelsted(2,3,2,3,3) 13
4Lasse BjerreSlangerup(3,3,3,2,1) 12
5Michael Palm ToftOutrup(3,w,3,1,3) 10+3
6Nicki BarrettFjelsted(1,2,2,2,3) 10+2
7Kasper L. NielsenEsbjerg(3,2,2,0,2) 9
8Klaus JakobsenVojens(2,0,0,2,2) 6
9Tommy PedersenMunkebo(0,1,2,1,2) 6
10Dennis SpickerOutrup(1,1,1,1,1) 5
11Marc RandrupVojens(2,0,1,2,0) 5
12Nikolaj B. JakobsenHolstebro(w,w,0,3,1) 4
13Dennis PedersenGlumso(1,1,1,0,0) 3
14Kenneth D. JensenOutrup(1,1,0,w,1) 3
15Jannik LeerbergGlumso(w,2,1,w,w) 3
16Patrick BjerregaardHolsted(w,2,-,-,-) 2

2012

2 rundy: Holsted - 16 maj (16.05), Outrup - 31 sierpień (31.08).

Po drugiej rundzie rozegrano wielki finał dla czterech najwyżej sklasyfikowanych zawodników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenEsbjerg(12,13) 25+3
2Leon MadsenEsbjerg(9.10) 19+2
3Mads KorneliussenOutrup(6,14) 20+1
4Nicki PedersenHolsted(14,14) 28+0
5Hans AndersenFjelsted(11,8) 19
6Mikkel BechEsbjerg(9,9) 18
7Bjarne PedersenHolstebro(8,9) 17
8Peter KildemandFjelsted(8,9) 17
9Michael Jepsen JensenSlangerup(12,2) 14
10Mikkel MichelsenSlangerup(9,5) 14
11Jesper B. MonbergHolsted(1,11) 12
12Patrick HougaardHolsted(6,6) 12
13Nicolai KlindtHolsted(0,4) 4
14Nikolaj B. JakobsenHolstebro(nsR,3) 3
15Jonas RaunOutrup(nsR,3) 3
16Ulrich OstergaardGrinsted(2,ns) 2
17Steen JensenEsbjerg(ns,1) 1
18Nicklas PorsingHolsted(ns,0R) 0
18Henrik MollerFjelsted(ns,0R) 0

Outrup - 31 sierpień (31.08).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. Iversen-(2,3,3,3,2) 13+3
2Mads Korneliussen-(3,3,3,2,3) 14+2
3Leon Madsen-(d,3,1,3,3) 10+1
4Nicki Pedersen-(3,2,3,3,3) 14+0
5Jesper B. Monberg-(1,1,3,3,3) 11
6Bjarne Pedersen-(3,3,1,1,1) 9
7Mikkel BechGlumso(3,2,2,1,1) 9
8Peter Kildemand-(2,1,2,2,2) 9
9Hans Andersen-(2,0,2,2,2) 8
10Patrick Hougaard-(1,0,2,1,2) 6
11Mikkel Michelsen-(1,0,1,2,1) 5
12Nicolai Klindt-(0,2,1,1,0) 4
13Nikolaj B. Jakobsen-(0,2,0,0,1) 3
14Jonas Raun-(2,1,0,0,0) 3
15Michael Jepsen Jensen-(1,1,0,0,-) 2
16Steen Jensen-(w,w/2min.,w,1,0) 1
17Nicklas Porsing-(0) 0R
18Henrik Moller-(0) 0R

Holsted - 16 maj (16.05).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki Pedersen-(3,3,2,3,3) 14+3
2Niels K. Iversen-(3,3,1,2,3) 13+2
3Michael Jepsen Jensen-(2,2,3,3,1) 12+1
4Hans Andersen-(1,3,3,1,3) 11+0
5Mikkel BechGlumso(3,1,0,3,2) 9
6Leon Madsen-(1,3,2,3,w/u) 9
7Mikkel Michelsen-(2,1,2,2,2) 8
8Peter Kildemand-(3,2,1,0,2) 8
9Bjarne Pedersen-(2,1,2,1,2) 8
10Patrick Hougaard-(0,0,1,2,3) 6
11Kenneth Hansen-(0,1,3,1,1) 6
12Mads Korneliussen-(2,2,1,0,1) 6
13Kenneth Bjerre-(w,0,3,0,1) 4
14Charlie Gjedde-(1,2,0,1,0) 4
15Ulrich Ostergaard-(0,0,0,2,0) 2
16Jesper B. Monberg-(1,0,0,0,0) 1
17Jonas Raun-- ns
18Nikolaj B. Jakobsen-- ns

Esbjerg (Korskro) - 15 maj (15.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick HougaardHolsted(3,2,3,3,3) 14+3
2Mads KorneliussenOutrup(3,3,3,2,3) 14+ns
3Mikkel BechGlumso(2,3,2,1,3) 11
4Jesper B. MonbergEsbjerg(1,2,2,3,2) 10
5Kenneth HansenSlangerup(2,3,1,1,2) 9+3
6Jonas Raun-(2,1,1,2,3) 9+2
7Steen Jensen-(3,3,0,3,0) 9+1
8Rene Bach-(3,2,0,2,2) 9+0
9Claus Vissing-(w,w,2,3,2) 7
10Nicklas Porsing-(2,1,3,0,1) 7
11Jesper Sogaard-(1,1,3,1,1) 7
12Claes Nedermark-(0,2,2,1,-) 5
13Nicki Barrett-(1,w,1,2) 4
14Marc Randrup-(1,1,1,1,0) 4
15Kenneth D. Jensen-(0,0,0,0,1) 1

Fjelsted - 29 kwiecień (29.04).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leon Madsen-(3,3,3,2,3) 14
2Mikkel Michelsen-(3,3,3,3,2) 14
3Charlie Gjedde-(2,2,3,3,3) 13
4Peter Kildemand-(3,2,2,3,2) 12
5Nicolai Klindt-(3,3,2,2,0) 10
6Ulrich Ostergaard-(1,3,2,2,1) 9
7Nikolaj B. Jakobsen-(2,0,3,2,0) 7
8Thomas Jorgensen-(2,2,0,3,0) 7
9Henrik Moller-(1,2,1,0,2) 6
10Patrick Bjerregaard-(0,0,1,1,3) 5
11Peter J. Larsen-(1,1,0,0,3) 5
12Jonas Andersen-(0,0,2,1,2) 5
13Kenni Nissen-(1,1,1,0,1) 4
14Lasse Bjerre-(2,1,d,-,-) 3
15Rasmus Jensen-(0,1,1,1,0) 3
16Tommy Pedersen-(d,1,1) 2
17Jesper Scharff-(0,0,1) 1
18Klaus Jakobsen-(d,-,-,-,-) 0

2013

2 rundy: Slangerup - 24 maj (24.05), Holsted - 30 sierpień (30.08).

Po drugiej rundzie rozegrano bieg dla czterech najwyżej sklsyfikowanych zawodników po dwóch seriach.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenEsbjerg(12,17) 29
2Kenneth BjerreOutrup(10,11) 21
3Michael Jepsen JensenGrinsted(10,11) 21
4Peter KildemandFjelsted(11,10) 21
5Hans AndersenFjelsted(10,9) 19
6Bjarne PedersenHolstebro(9,8) 18
7Patrick HougaardHolsted(7,9) 16
8Leon MadsenSlangerup(8,7) 15
9Mikkel BechGlumso(4,9) 13
10Nicolai KlindtHolsted(10,2) 12
11Nicki PedersenHolsted(ns,11) 11
12Mads KorneliussenOutrup(5,7) 11
13Kenni LarsenMunkebo(10,ns) 11
14Mikkel MichelsenSlangerup(4,5) 9
15Morten RisagerMunkebo(3,5) 8
16Rene BachEsbjerg(3,3) 6
17Nicklas PorsingHolsted(4,2) 6
18Jesper B. MonbergSlangerup(0R,nsR) 0
18Jonas B. AndersenBrovst(0R,ns) 0
18Johannes KikenborgEsbjerg(ns,nsR) 0

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenEsbjerg(3,2,3,3,3) 14+3
2Kenneth BjerreOutrup(d,2,2,2,3) 9+2
3Michael Jepsen JensenGrinsted(2,1,2,3,2) 10+1
4Peter KildemandFjelsted(2,2,2,1,3) 10+u
5Nicki PedersenHolsted(2,3,3,2,1) 11
6Patrick HougaardHolsted(3,2,3,1,0) 9
7Mikkel BechGlumso(3,1,1,3,1) 9
8Hans AndersenFjelsted(1,3,1,2,2) 9
9Bjarne PedersenHolstebro(0,3,2,1,2) 8
10Leon MadsenSlangerup(3,3,0,1,0) 7
11Mads KorneliussenOutrup(1,0,3,0,3) 7
12Mikkel MichelsenSlangerup(0,d,0,3,2) 5
13Morten RisagerMunkebo(0,1,1,2,1) 5

Slangerup - 24 maj (24.05).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenHolsted(3,3,3,3,0) 12+3
2Nicolai KlindtOutrup(3,0,2,3,2) 10+2
3Peter KildemandFjelsted(3,2,1,3,2) 11+1
4Kenneth BjerreOutrup(2,3,0,2,3) 10+0
5Michael Jepsen JensenGrinsted(1,3,1,2,3) 10
6Kenni LarsenMunkebo(2,1,3,3,1) 10
7Hans AndersenFjelsted(2,2,1,2,3) 10
8Bjarne PedersenHolstebro(1,3,2,2,1) 9
9Leon MadsenSlangerup(0,2,3,1,2) 8
10Patrick HougaardHoldsted(2,0,1,1,3) 7
11Mads KorneliussenOutrup(1,1,3,w/u,-) 5
12Mikkel MichelsenSlangerup(3,0,t,0,1) 4
13Mikkel BechGlumso(1,0,0,1,2) 4
14Nicklas PorsingHolsted(0,1,2,1,0) 4
15Morten RisagerMunkebo(0,2,0,0,1) 3
16Rene BachVojens(0,1,2,0,0) 3
17Jesper B. MonbergSlangerup(0) 0
18Jonas B. AndersenBrovst(0) 0

Outrup - 4 maj (04.05)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Jepsen JensenGrinsted(3,3,3,2,3) 14
2Peter KildemandFjelsted(3,3,2,2,3) 13
3Morten RisagerMunkebo(3,2,3,3,1) 12
4Nicolai KlindtOutrup(1,1,3,3,3) 10+3
5Nicklas PorsingGrinsted(2,3,1,3,1) 11
6Mikkel BechGlumso(1,2,2,3,2) 10+2
7Jesper B. MonbergEsbjerg(3,1,1,1,2) 8
8Johannes KikenborgEsbjerg(2,1,2,2,1) 8
9Kenneth HansenSlangerup(2,2,0,0,3) 7
10Nikolaj B. JakobsenHolstebro(1,3,1,0,2) 7
11Simon NielsenHolsted(0,1,3,1,0) 5
12Jesper SogaardGlumso(0,w,0,2,2) 4
13Anders ThomsenFjelsted(2,2,0,w,w) 4
14Steen JensenBrovst(w,w,2,1,0) 3
15Kenneth D. JensenOutrup(1,1) 2
16Marc RandrupOutrup(1,0,0,0,0) 1
17Jonas RaunEsbjerg(0,w,1,-,-) 1

Holstebro - 4 maj (04.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenni LarsenMunkebo(3,3,2,3,3) 14
2Patrick HougaardHolsted(3,2,3,2,3) 13
3Bjarne PedersenHolstebro(2,3,3,3,1) 12
4Mikkel MichelsenSlangerup(2,3,1,2,3) 11
5Rene BachFjelsted(1,3,2,3,1) 10+3
6Kenneth BjerreOutrup(2,2,3,1,2) 10+2
7Claus VissingFjelsted(2,u,1,3,2) 8
8Jonas B. AndersenBrovst(3,1,1,2,1) 8
9Rasmus JensenHolsted(3,0,1,1,3) 8
10Lasse BjerreOutrup(w,2,3,1,0) 6
11Ulrich OstergaardGrinsted(0,1,2,1,2) 6
12Henrik MollerHolsted(0,0,0,2,2) 4
13Mikkel B. AndersenBrovst(1,2,0,0,0) 3
14Emil GrondalHolstebro(w,1,2,0,0) 3
14Rene BachEsbjerg(2,0,1,0,0) 3
15Kasper L. NielsenEsbjerg(1,1,0,0,1) 3
15Nicolai KlindtHolsted(1,1,0,0,0) 2
16Klaus JakobsenVojens(1,ns) 1
16Nicklas PorsingHolsted(1,0,w,0,1) 2
17Charlie GjeddeGrinsted(ns,-,-,-,-) ns
17Jesper B. MonbergEsbjerg(ns) ns R
18Johannes KikenborgEsbjerg(ns) ns R

2014

2 rundy: Holstebro - 15 maj (15.05), Harndrup - 8 sierpień (08.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenEsbjerg(10,16) 28
2Peter KildemandFjelsted(10,14) 24
3Bjarne PedersenHolstebro(12,10) 22
4Michael Jepsen JensenGrindsted(9,12) 21
5Mikkel BechEsbjerg(8,12) 20
6Mads KorneliussenVarde Team(11,7) 18
7Hans AndersenMunkebo(9,8) 17
8Kenni LarsenMunkebo(9,8) 17
9Mikkel MichelsenSlangerup(10,6) 16
10Nicolai KlindtHolsted(11,5) 16
11Ulrich OstergaardFjelsted(6,8) 14
12Kenneth HansenSlangerup(3,9) 12
13Nikolaj B. JakobsenFjelsted(-,7) 7
14Jonas AndersenHolstebro(3,2) 5
15Nicklas PorsingVarde Team(4) 4
16Jesper SogaardSlangerup(1,2) 3
17Leon MadsenSlangerup(2,-) 2
18Claus VissingFjelsted(0,-) 0
18Jesper ScharffMunkebo(-,0) 0
18Rasmus JensenHolsted(-,0) 0
21Tobias ThomsenVarde Team(ns,-) 0

Harndrup - 8 sierpień (08.08).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenEsbjerg(2,3,3,2,3) 13+3
2Peter KildemandFjelsted(3,3,2,3,1) 12+2
3Bjarne PedersenHolstebro(2,1,2,1,3) 9+1
4Michael Jepsen JensenGrindsted(3,2,3,2,2) 12+0
5Mikkel BechEsbjerg(0,3,3,3,3) 12
6Kenneth HansenSlangerup(3,2,1,1,2) 9
7Hans AndersenMunkebo(1,0,2,2,3) 8
8Ulrich OstergaardFjelsted(2,3,2,0,1) 8
9Kenni LarsenMunkebo(1,2,1,3,1) 8
10Mads KorneliussenVarde Team(0,1,3,1,2) 7
11Nikolaj B. JakobsenFjelsted(2,2,0,1,2) 7
12Mikkel MichelsenSlangerup(3,0,1,2,0) 6
13Nicolai KlindtHolsted(0,1,1,3,w/u) 5
14Jesper SogaardSlangerup(1,1,0,0,0) 2
15Jonas AndersenHolstebro(1,0,0,0,1) 2
16Jesper ScharffMunkebo(0,0) 0
17Nicklas PorsingVarde Team(w,w,w,ns,ns) 0
18Rasmus JensenHolsted(w) 0

Holstebro - 15 maj (15.05).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenEsbjerg(2,3,3,1,3) 12+3
2Bjarne PedersenHolstebro(3,3,2,2,2) 12+1
3Nicolai KlindtHolsted(3,0,3,2,3) 11+2
4Mads KorneliussenVarde Team(3,2,1,3,2) 11+0
5Peter KildemandFjelsted(2,3,2,0,3) 10
6Mikkel MichelsenSlangerup(1,2,3,3,1) 10
7Hans AndersenMunkebo(3,1,2,3,0) 9
8Kenni LarsenMunkebo(2,3,w,2,2) 9
9Michael Jepsen JensenGrindsted(1,2,3,2,1) 9
10Mikkel BechEsbjerg(0,0,2,3,3) 8
11Ulrich OstergaardFjelsted(1,1,1,1,2) 6
12Nicklas PorsingVarde Team(2,2,0,0,t) 4
13Jonas AndersenHolstebro(0,1,1,w,1) 3
14Kenneth HansenSlangerup(0,1,w,1,1) 3
15Leon MadsenSlangerup(1,0,0,1,0) 2
16Jesper SogaardSlangerup(0,0,1,w,0) 1
17Claus VissingFjelsted(0) 0
18Tobias ThomsenVarde Team(ns) 0

Grindsted - 2 maj (02.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjarne PedersenHolstebro(2,3,3,3,3) 14
2Mads KorneliussenVarde Team(3,3,2,3,2) 13
3Nicklas PorsingVarde Team(2,2,3,2,2) 11
4Jesper SogaardSlangerup(1,2,3,3,1) 10+3
5Hans AndersenMunkebo(3,2,3,1,1) 10+2
6Kenneth HansenSlangerup(3,1,1,0,3) 8
7Simon NielsenSlangerup B(3,2,0,2,0) 7
8Tobias ThomsenVarde Team(0,3,0,0,3) 6
9Anders ThomsenFjelsted(t,3,0,2,1) 6
10Rasmus JensenHolsted(1,1,1,w,3) 6
11Steen JensenEsbjerg(1,1,2,2,0) 6
12Emil GrondalHolstebro(1,0,1,3,0) 5
13Kenni NissenSlangerup(2,0,1,w,2) 5
14Lasse BjerreFjelsted(w,t,2,1,2) 5
15Jesper B. MonbergFjelsted(w,1,2,w,1) 4
16Patrick JosefsenEsbjerg(2) 2R
17Mikkel SalomonsenSilkeborg(0,0,0,1,0) 1
18Dennis SpickerOutrup(0) 0R

Glumso - 2 maj (02.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel BechEsbjerg(2,3,3,3,3) 14
2Leon MadsenSlangerup(3,3,3,1,1) 11
3Ulrich OstergaardFjelsted(2,2,0,3,3) 10+2+3
4Kenni LarsenMunkebo(3,3,2,2,0) 10+1+2
5Nicolai KlindtHolsted(1,1,3,2,3) 10+1
6Mikkel MichelsenSlangerup(3,1,1,3,2) 10+3+0
7Morten RisagerMunkebo(2,0,3,3,2) 10+0
8Claus VissingFjelsted(1,3,1,u,3) 8
9Nicki BarrettHolsted(0,2,1,2,2) 7
10Rene BachEsbjerg(2,2,2,u,ns) 6
11Jesper ScharffMunkebo(1,2,0,1,1) 5
12Thomas JorgensenEsbjerg(3,1,1,0,ns) 4
13Johannes KikkenborgGrindsted(0,0,2,2,w) 4
14Kasper L. NielsenMunkebo(1,1,2,0,0) 4
15Dennis PedersenHerning(w,t,1,1,1) 3R
16Mikkel AndersenHolstebro(0,w,w,0,ns) 0
17Patrick L. NielsenEsbjerg(u/w,ns,ns,ns,ns) 0
18Peter KargerHerning- nsR

2015

Slangerup - 21 sierpień (21.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenEsbjerg(3,2,3,2,3) 13+2
2Nicki PedersenHolsted(3,3,3,2,2) 13+1
3Hans AndersenVissenbjerg(2,2,3,0,3) 10+3
4Patrick HougaardFjelsted(3,3,3,1,1) 11+0
5Mikkel BechGlumso(2,2,w,3,3) 10
6Mikkel MichelsenSlangerup(0,3,1,3,2) 9
7Kenni LarsenMunkebo(1,3,2,3,w) 9
8Anders ThomsenFjelsted(1,2,2,2,2) 9
9Mads KorneliussenVarde(1,1,1,1,3) 7
10Michael Jepsen JensenGrinsted(2,1,1,2,1) 7
11Rene BachVojens(2,0,2,0,2) 6
12Kenneth HansenSlangerup(0,1,0,3,1) 5
13Jesper B. MonbergEsbjerg(0,1,2,1,0) 4
14Kenni NissenSlangerup(3,0,0,0,0) 3
15Nikolaj B. JakobsenFjelsted(t,0,1,1,1) 3
16Jesper ScharffVissenbjerg(1,0,0,0,0) 1
17Mark BeyerFjelsted(0) 0 R
18Simon SelchSlangerup(ns) ns R

Holsted - 7 czerwiec (07.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick HougaardFjelsted(3,2,3,3,3) 14+3
2Hans Andersen-(2,3,3,3,3) 14+w
3Anders Thomsen-(3,1,1,2,3) 10+3
4Rene Bach-(2,2,2,3,1) 10+2
5Jesper B. Monberg-(3,2,3,1,1) 10+1
6Mads Korneliussen-(2,3,2,0,3) 10+0
7Mikkel Michelsen-(1,3,1,2,2) 9
8Mikkel Bech-(2,1,3,2,1) 9
9Lasse Bjerre-(1,2,0,3,2) 8
10Kenni Nissen-(0,0,2,2,2) 6+3
11Nikolaj B. Jakobsen-(3,0,2,1,0) 6+w
12Kenneth Hansen-(1,3,0,1,0) 5
13Emil Grondal-(1,1,0,0,2) 4
14Jonas Andersen-(0,1,1,0,1) 3
15Jesper Scharff-(0,0,1,1,0) 2
16Jonas Jensen-(0,0,0,u,0) 0
17Patrick Josefsen-(ns) ns R
18Mikkel Andersen-(ns) ns R

Grindsted - 6 czerwca godz. 14:00 (06.06).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lasse Bjerre-(2,3,3,2,3) 13
2Jesper ScharffVissenbjerg(3,3,1,2,3) 12
3Anders Thomsen-(3,3,2,3,w/u) 11
4Kenneth Hansen-(3,1,2,3,2) 11
5Mikkel Michelsen-(2,3,1,3,2) 11
6Jonas Jensen-(3,2,3,1,1) 10
7Emil Grondal-(1,2,3,3,0) 9+3
8Patrick Josefsen-(1,2,2,2,2) 9+w
9Andreas Lyager-(2,1,3,1,1) 8
10Morten Risager-(w/u,0,1,2,3) 6
11Sam Jensen-(2,1,u,1,2) 6
12Mark Beyer-(0,1,0,1,3) 5
13Stefan Pedersen-(w/u,2,2,0,1) 5
14Thomas Jörgensen-(1,0,1,-,-) 2
15Kasper L. Nielsen-(1,w/u,-,-,-) 1
16Tobias Thomsen-(-,-,-,-,-) 0

Grindsted - 6 czerwca godz. 11:00 (06.06).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick HougaardFjelsted(3,3,3,3,2) 14
2Mads Korneliussen-(1,3,3,3,3) 13
3Mikkel Bech-(3,2,1,2,3) 11
4Jonas Andersen-(3,1,3,2,2) 11
5Rene Bach-(0,3,2,2,3) 10
6Kenni Nissen-(3,2,3,1,1) 10
7Nikolaj B. Jakobsen-(2,2,2,2,2) 10
8Mikkel Andersen-(0,3,1,3,1) 8
9Ulrich Ostergaard-(2,1,1,1,3) 8
10Jesper Sögaard-(2,1,0,3,1) 7
11Jacob Bukhave-(1,0,2,1,2) 6
12Patrick L. Nielsen-(1,2,1,0,1) 5
13Nicki Barrett-(2,1,0,0,0) 3
14Martin S. Hansen-(1,w,2,0,0) 3
15Peter Karger-(0,0,w/u,1,0) 1
16Lasse Portner-(u,0,0,0,0) 0

2016

Holsted - 3 czerwiec (03.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenEsbjerg(3,2,2,3,2) 12+3
2Kenneth BjerreBMX(2,2,3,3,3) 13+1
3Nicki PedersenHolsted(3,2,2,2,2) 11+2
4Nicolai KlindtGrinsted(3,3,1,0,3) 10+0
5Bjarne PedersenHolsted(2,3,2,1,2) 10
6Lasse BjerreBMX(2,2,1,3,1) 9
7Hans AndersenVissenbjerg(w,3,1,1,3) 8
8Rasmus JensenHolsted(1,w,2,2,3) 8
9Mikkel BechGlumso(w,1,3,3,w) 7
10Rene BachEsbjerg(1,1,3,1,1) 7
11Mads KorneliussenVarde(3,3,0,0,0) 6
12Patrick HougaardFjelsted(1,0,3,2,0) 6
13Peter KildemandFjelsted(0,0,0,2,2) 4
14Michael Jepsen JensenGrinsted(0,1,1,1,1) 4
15Ulrich Ostergaard-(2,w,0,0,0) 2
16Claus VissingFjelsted(1,w,0,0,1) 2
17Kenni NissenSlangerup(ns) ns R
18Jesper ScharffMunkebo(ns) ns R

Glunso - 13 maj (13.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel BechGlumso(3,2,3,3,2) 13
2Bjarne Pedersen-(2,3,3,2,2) 12
3Nikolaj B. Jakobsen-(3,2,2,3,1) 11
4Mads Korneliussen-(3,1,2,3,2) 11
5Michael Jepsen Jensen-(2,2,2,2,3) 11
6Rasmus Jensen-(2,1,3,1,3) 10
7Claus Vissing-(1,3,3,0,2) 9
8Rene Bach-(1,3,1,3,1) 9
9Ulrich Ostergaard-(3,1,0,1,3) 8
10Kenni Nissen-(0,3,0,2,1) 6
11Jesper Scharff-(2,0,1,2,w) 5
12Morten Risager-(0,2,1,1,0) 4
13Patrick Hansen-(3) 3 R
14Jonas Jeppesen-(1,0,2,0,w) 3
15Kasper L. Nielsen-(0,0,1,1,0) 2
16Mikkel Michelsen-(w,1,0,u,-) 1
17Anders Thomsen-(1,w,w,w,-) 1
18Jason Jorgensen-(1) 1 R

Outrup - 5 maj godz. 14:00 (05.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel BechGlumso(3,3,3,3,3) 15
2Nikolaj B. Jakobsen-(3,3,3,2,2) 13
3Morten Risager-(3,2,2,2,1) 10+3
4Ulrich Ostergaard-(3,0,1,3,3) 10+2
5Jesper Scharff-(1,2,2,2,3) 10+1
6Kasper L. Nielsen-(2,1,3,2,1) 9
7Charlie Gjedde-(2,3,2,1,1) 9
8Lasse Bjerre-(2,3,0,3,0) 8
9Jason J?rgensen-(1,0,3,2,2) 8
10Mikkel Andersen-(1,1,1,3,2) 8
11Jesper Sögaard-(0,1,2,1,3) 7
12Emil Grondal-(1,2,t,w,2) 5
13Peter Karger-(2,t,1,1,0) 4
14Tobias Thomsen-(w,2,u,w,w) 2
15Kenni Hansen-(t,1,1,0,0) 2
16Stefan Pedersen-(0,0,0,0,1) 1

Outrup - 5 maj godz. 10:00 (05.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders Thomsen-(3,3,3,2,3) 14
2Nicolai Klindt-(2,2,3,3,3) 13
3Mikkel Michelsen-(3,3,2,3,1) 12
4Kenni Nissen-(2,3,3,2,1) 11
5Rasmus Jensen-(3,2,2,1,3) 11
6Claus Vissing-(3,2,t,3,2) 10
7Jonas Jeppesen-(1,1,1,3,2) 8
8Jonas Andersen-(1,3,3,q,0) 7
9Patrick Hansen-(0,1,2,2,2) 7
10Andreas Lyager-(2,0,1,2,2) 7
11Martin S. Hansen-(2,2,1,1,1) 7
12Jonas Jensen-(0,1,w,w,3) 4
13Mark Beyer-(0,0,2,0,1) 3
14Simon Nielsen-(w,1,1,1,0) 3
15Lasse P?rtner-(1,0,0,1,0) 2
16Simon Selch-(1,0,0,0,0) 1




Odwiedziny (Visitors):
6850488


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl