Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1931-1992

Indywidualne Mistrzostwa Czechosłowacji na Żużlu
(Indvidual Czechoslovakian Championship)
(Mistrovství Československa Jednotlivců)


Thanks to Charles McKay and Vladimir Kovar
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1931Scott MickeyAngliaFinał
1949Hugo RosakPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1949Hugo RosakPardubice5 runda
1949Hugo RosakPardubice4 runda
1949Hugo RosakPardubice3 runda
1949Hugo RosakPardubice2 runda
1949Hugo RosakPardubice1 runda
1950Rudolf Havelka-Finał - Klasyfikacja końcowa
1954Hugo RosakPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1954Hugo RosakPraga6 runda
1954Rudolf HavelkaPardubice5 runda
1954Hugo RosakPraga4 runda
1954Jan LucakPraga3 runda
1954Miloslav SpinkaPardubice2 runda
1954Hugo RosakPraga1 runda
1955Hugo RosakPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1956Hugo RosakPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1957Rudolf Havelka-Finał - Klasyfikacja końcowa
1958Richard JanicekRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1959Frantisek RichterKarlove VaryFinał - Klasyfikacja końcowa
1959Frantisek RichterKarlove Vary4 runda
1959Jaroslav MachacRuda hvezda Praga3 runda
1959Frantisek RichterKarlove Vary2 runda
1959Jaroslav MachacRuda hvezda Praga1 runda
1960Jaroslav MachacRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1960Jaroslav MachacRuda hvezda Praga4 runda
1960Lubos TomicekRuda hvezda Praga3 runda
1960Frantisek RichterZatec2 runda
1960Antonin KasperPrerov1 runda
1960Miloslav SpinkaPardubiceKwalifikacje
1960Lubos TomicekRuda hvezda PragaKwalifikacje
1961Lubos TomicekRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1961Frantisek RichterZapadocesky kraj Kwalifikacje
1961Miloslav SpinkaKralovehradecky kraj Kwalifikacje
1962Lubos TomicekRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1962Lubos TomicekRuda Hvezda Praga5 runda
1962Lubos TomicekRuda Hvezda Praga4 runda
1962Lubos TomicekRuda Hvezda Praga3 runda
1962Antonin KasperPraha - mesto 2 runda
1962Jaroslav Volf IISeverocesky kraj 1 runda
1962Jaroslav VolfSeverocesky kraj Kwalifikacje
1962Bedrich SlanyRuda Hvezda PragaKwalifikacje
1963Lubos TomicekRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Antonin KasperRuda Hvezda PragaKwalifikacje
1963Lubos TomicekRuda Hvezda PragaKwalifikacje
1964Lubos TomicekRuda Hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Antonin KasperPragaKwalifikacje - Grupa E
1964Jaroslav Volf IIUsti nad LabemKwalifikacje - Grupa D
1965Lubos TomicekRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1966Antonin Svab-Klasyfikacja końcowa
1967Antonin Svab-Klasyfikacja końcowa
1968Jan Holub?Klasyfikacja końcowa
1969Jan HolubSlanyKlasyfikacja końcowa
1970Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1971Vaclav VernerRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1972Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1973Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1974Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1975Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1976Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1977Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1978Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1979Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1980Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1981Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1982Ales DrymlPardubiceKlasyfikacja końcowa
1983Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1984Ales DrymlSVS PardubiceKlasyfikacja końcowa
1985Antonin Kasper IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1986Antonin Kasper IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1987Antonin Kasper IIRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1988Roman MatousekRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1989Petr VandirekRuda hvezda PragaKlasyfikacja końcowa
1990Antonin Kasper IIOlymp PragaFinał
1991Vaclav MilikZlata prilba PardubiceFinał
1991Roman MatousekAK SlanyPółfinał 2
1991Vaclav MilikZlata prilba PardubicePółfinał 1
1991Robert RalisAK LiberecRunda kwalifikacyjna

1931

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Scott MickeyAnglia- -


W latach 30-tych mistrzem otwartych mistrzostw Czechosłowacji był również Martin Schneeweiss z Austrii. Brak jednak dokładnych informacji dotyczących tych mistrzostw.



1932-1948

Brak danych na temat mistrzostw Czechosłowacji w latach 1932-1948.



1949

5 rund: Plzen - 22 maj (22.05), Brno - 12 czerwiec (12.06), Pardubice - 19 czerwiec 919.06), Ostrava - 11 wrzesień (11.09), Bratysława - 18 wrzesień (18.09).

Punktacja: 1m. - 10pkt., 2m. - 9pkt., 3m. - 8pkt., 4m. - 7pkt.... 10m. - 1pkt.

Poza tym startowali również: Jiri Seiner, Vaclav Stanislav, Frantisek Seberka, Jan Vanek, Ferdinand Jansky, Tuma, Antonin Svarc, Ferdinand Zeman. Brak jednak dokładnych danych na temat ich występów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPardubice- 50
2Rudolf HavelkaPardubice- 40
3Jan Lucak-- 37
4Miloslav SpinkaPardubice- 36
5Karel Kadlec-- 36
6Frantisek Fiala-- 31

Bratysława - 18 wrzesień

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPardubice- 10
2Miloslav SpinkaPardubice- 9
3Jan Lucak-- 8

Ostrava - 11 wrzesień

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPardubice- 10
2Jan Lucak-- 9
3Rudolf HavelkaPardubice- 8
4Miloslav SpinkaPardubice- 7
5Frantisek Seberka-- 6
6Josef Tuma-- 5
7Frantisek Fiala-- 4
8Jan Vanek-- 3
9Antonin Svarc-- 2
10Karel Kadlec-- 1

Pardubice - 19 wrzesień

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPardubice- 10

Brno - 12 czerwiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPardubice- 10
2Karel Kadlec-- 9
3Rudolf HavelkaPardubice- 8
4Jan Lucak-- 7
5Frantisek Seberka-- 6
6Ferdinand Zeman-- 5
7Jiri Seiner-- 4
8Ferdinand Jansky-- 3
9Frantisek Fiala-- 2
10Antonin Svarc-- 1

Plzen - 22 maj

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPardubice- 10
2Rudolf HavelkaPardubice- 9
3Miloslav SpinkaPardubice- 8
4Jan Lucak-- 7
5Vaclav Stanislav-- 6


1950

6 rund: Bratysława - 7 maj (07.05), Pardubice - 11 czerwiec (11.06), Brno - 18 czerwiec (18.06), Trinec - 2 lipiec (02.07), Ostrava - 8 październik (08.10), Plzen - 15 październik (15.10).

Poza tym startowali również: Jan Vanek, Jiri Seiner, Rudolf Prucha. Brak jednak dokładnych danych na temat ich występów.

Uwaga ! Klasyfikacja zawodników z pozycji 7-10 jest nieoficjalna.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rudolf Havelka-(9,10,10,10,6,9) 54
2Miloslav Spinka-(10,8,7,8,9,10) 54
3Hugo Rosak-(8,6,7,9,10,8) 48
4Karel Kadlec-(7,7,8,6,4,4) 36
5Jan Lucak-(5,9,6,-,8,7) 35
6Vaclav Stanislav-(6,4,3,7,7,6) 33
7Frantisek Fiala-(4,5,4,?,?,5) 24NO
8Josef Tuma-(?,?,?,?,?,3) 13NO
9Ferdinand Jansky-(3,3,5,?,?,-) 11NO
10Jan Kolda-(1,2,-,?,?,-) 8NO


1951-1953

W latach 1951-1953 mistrzostw Czechosłowacji nie rozegrano.



1954

6 rund: Krnov (20 + finał) - 6 czerwiec (06.06), Brno (20 + finał) - 8 lipiec (08.07), Dolni Cermna (20 + finał) - 18 lipiec (18.07), Mariańskie Łaźnie (12 wyścigow po 6 zawodnikow + finał) - 25 lipiec (25.07), Chrudim (20 + finał) - 5 wrzesień (05.09), Żatec (12 wyścigow po 6 zawodnikow + finał) - 12 wrzesień (12.09).

Uwaga ! Punktacja 5,4,3,2,1 w biegu finałowym.

Startowali również Josef Ruzicka, Jaroslav Vidrma, Antonin Svarc, Jan Jedlicka, Vladimir Cernik, Vaclav Stanislav, Karel Kadlec (Plzen), Josef Kysilka oraz Frantisek Fiala.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPraga(5,2,1,5,3,5) 21
2Jan LucakPraga(0,3,5,4,4,4) 20
3Rudolf HavelkaPardubice(3,4,1,0,5,2) 15
3Miloslav SpinkaPardubice(4,5,3,0,0,3) 15

Krnov - 6 czerwiec

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPraga- 5
2Jan LucakPraga- 4
3Miloslav SpinkaPardubice- 3
4Rudolf HavelkaPardubice- 2
5Frantisek FialaPraga- 1

Brno - 8 lipiec

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rudolf HavelkaPardubice- 5
2Jan LucakPraga- 4
3Hugo RosakPraga- 3
4Josef KysilkaPraga- 2

Dolni Cermena - 18 lipiec

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPraga- 5
2Jan LucakPraga- 4
3Karel KadlecPlzen- 3
4Vaclav StanislavKolin- 2
5Alois Pavlicek-- 1

Mariańskie Łaźnie - 25 lipiec

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan LucakPraga- 5
2Vaclav StanislavKolin- 4
3Miloslav SpinkaPardubice- 3
4Rudolf HavelkaPardubice- 2
5Hugo RosakPraga- 1

Chrudim - 5 wrzesień

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miloslav SpinkaPardubice- 5
2Rudolf HavelkaPardubice- 4
3Jan LucakPraga- 3
4Hugo RosakPraga- 2

Żatec - 12 wrzesień

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPraga- 5
2Miloslav SpinkaPardubice- 4
3Rudolf HavelkaPardubice- 3
4Vaclav StanislavKolin- 2
5Karel KadlecPlzen- 1


1955

4 rundy: Pardubice - 12 czerwiec (12.06), Slany - 19 czerwiec (19.06), Mariańskie Łaźnie - 7 lipiec (07.07), Chrudim - 17 lipiec (17.07).

Uwaga ! Punktacja 6-4-3-2-1 w biegu finałowym. Żużlowcy tylko I. i II. klasy. Przed sezonem wszyscy zawodnicy zostali podzieleni na klasy I, II i III.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPraga(6,6,0,6) 18
2Rudolf HavelkaPraga(3,3,4,4) 14
3Jan Lucak-(4,6,2,-) 12
4Josef KysilkaPraga(4,2,0,ns) 6
5Vaclav Stanislav-(0,0,2,3) 5
6Miloslav SpinkaPardubice(0,0,3,ns) 3
7Frantisek Fiala-(0,0,1,0) 1


1956

4 rundy: Mariańskie Łaźnie - 17 czerwiec, Slany - 15 lipiec, Żarnovica - 19 sierpień, Żatec - 9 wrzesień.

Uwaga ! Punktacja: 6-4-3-2-1 w biegu finałowym.Startowali tylko zawodnicy I.i II.klasy. Liczą się 3 wyniki.

Startowali także: Frantisek Fiala, Karel Kadlec...

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hugo RosakPraga(-,-,6,6) 12
2Miloslav Spinka-(4,3,ns,4) 11
3Rudolf Havelka-(6,4,ns,-) 10
4Josef Kysilka-(-,6,ns,3) 9
5Alois Jarolim-(-,2,4,-) 6
6Zdenek Rott-(3,-,-,-) 3
6Karel Polak-(-,-,3,-) 3
8Vaclav Stanislav-(2,-,-,-) 2
9Frantisek Volavy-(1,-,-,-) 1


1957

3 rundy: Żatec - 4 sierpień, Żarnovica - 11 sierpień, Koprivnice - 22 wrzesień.

Uwaga ! Punktacja: 6-4-3-2-1 w biegu finałowym. Startowali tylko zawodnicy I.i II.klasy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rudolf Havelka-(6,6,6) 18
2Josef Kysilka-(4,1,4) 9
3Hugo Rosak-(3,3,0) 6
4Miloslav Spinka-(2,2,-) 4
5Jaroslav Volf-(0,4,0) 4
6Libor Dusanek-(0,0,3) 3
7Jan Lucak-(1,0,1) 2
8Jaroslav Machac-(0,0,2) 2


1958

4 rundy: Prerov - 29 czerwiec, Żatec - 4 sierpień, Slany - 23 sierpień, Kyjov - 31 sierpień.

Uwaga ! Punktacja: 6-4-3-2-1.

13 kwietnia w Chomutov rozegrano kwalifikacje. Startowało 14 zawodników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Richard JanicekRuda hvezda Praga(6,3,6,6) 18
2Lubos TomicekRuda hvezda Praga(4,6,4,3) 14
3Zdenek DominikOstrava(2,1,3,0) 6
3Frantisek RichterKarlovy Vary(0,0,2,4) 6
5Miloslav SpinkaPardubice(3,0,0,2) 5
6Jaroslav VolfUsti nad Labem(0,4,0,0) 4
7Bohumir BartonekRuda hvezda Praga(0,2,0,0) 2
7Libor DusanekOstrava(0,0,1,1) 2
9Jaroslav MachacRuda hvezda Praga(1,0,0,0) 1


1959

4 rundy: Pardubice - 10 maj, Prerov - 28 czerwiec, Krupka - 2 sierpień, Banska Bystrzyca - 16 sierpień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek RichterKarlove Vary(3 [12],8 [15], 6 [13], 8 [15]) 22
2Jaroslav MachacRuda hvezda Praga(8 [14], 2 [10], 8 [14], 6 [14]) 22
3Lubos TomicekRuda hvezda Praga(6 [13], 6 [13], 3 [12], 2 [9]) 15
4Richard JanicekRuda hvezda Praga(2 [10], 4 [12], 0 [8], 1 [9]) 7
4Bohumir BartonekRuda hvezda Praga(1 [8], 3 [11], 0 [6], 3 [11]) 7
6Stanislav SvobodaUsti nad Labem(4 [13], 0 [10], 2 [11], 0 [8]) 6
7Miloslav SpinkaPardubice(0 [9], 0, 0 [8], 4 [11]) 4
7Jaroslav VolfUsti nad Labem(0 [0], 0, 4 [12], 0 [3]) 4
9Zdenek DominikOstrava(0 [4], 1 [10], 1 [10], 0 [8]) 2

Banska Bystrzyca - 16 sierpień

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek RichterKarlove Vary(3,3,3,3,3) 15
2Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 14
3Miloslav SpinkaUsti nad Labem- 11
4Bohumir BartonekRuda hvezda Praga- 11
5Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 9
6Richard JanicekRuda hvezda Praga- 9
7Stanislav SvobodaUsti nad Labem- 8
7Zdenek DominikOstrava- 8
7Zdenek RottPlzen- 8
10Vladimir UherHradec Kralove- 6
11Jaroslav VidrmaPardubice- 5
11Alois JarolimBrno- 5
13Libor DusanekOstrava- 4
14Jaroslav VolfUsti nad Labem- 3
14Frantisek VolavyKarlove Vary- 2
15Vilibald ArabasOstrava- 1

Krupka - 2 sierpień

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 14
2Frantisek RichterKarlove Vary- 13
3Jaroslav VolfUsti nad Labem- 12
4Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 12
5Stanislav SvobodaUsti nad Labem- 11
6Zdenek DominikOstrava- 8
7Richard JanicekRuda hvezda Praga- 8
8Miloslav SpinkaUsti nad Labem- 8
9Libor DusanekOstrava- 8
10Bohumir BartonekRuda hvezda Praga- 6

Prerov - 28 czerwiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek RichterKarlove Vary(3,3,3,3,3) 15
2Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 13
3Richard JanicekRuda hvezda Praga- 12
4Bohumir BartonekRuda hvezda Praga- 11
5Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 10
6Zdenek DominikOstrava- 10
7Stanislav SvobodaUsti nad Labem- 10
8Roman IrmisCeske Budejovice- 9
9Josef SluneckoCeske Budejovice- 6
9Alois JarolimBrno- 6
11Oldrich VenglarOstrava- 3
12Vilibald ArabasOstrava- 2
13Zdenek RottPlzen- 1
14Libor DusanekOstrava- 0

Pardubice - 10 maj

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 14
2Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 13
3Stanislav SvobodaUsti nad Labem- 13
4Frantisek RichterKarlove Vary- 12
5Richard JanicekRuda hvezda Praga- 10
6Bohumir BartonekRuda hvezda Praga- 10 ?
7Libor DusanekOstrava- 11
8Miloslav SpinkaUsti nad Labem- 9
9Rudolf KvardaBrno- 7
10Roman IrmisCeske Budejovice- 6
11Alois JarolimBrno- 5
12Zdenek DominikOstrava- 4
13Vladimir Vidrma-- 3
13Zdenek RottPlzen- 3
15Vilibald ArabasOstrava- 2
16Jaroslav VolfUsti nad Labem- 0


1960

4 rundy: Pardubice - 15 maj, Krupka - 10 lipiec, Bańska Bystrzyca - 21 sierpień, Mseno - 11 wrzesień.

Uwaga ! Punktacja: 1m.-8p., 2m.-6p., 3m.-4p., 4m.-3p., 5m.-2p., 6m.-1p.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav MachacRuda hvezda Praga(12 [4], 13 [6], 13 [4], 14 [8]) 18
2Antonin KasperPrerov(15 [8], 11 [3], 13 [6], 10 [2]) 17
3Lubos TomicekRuda hvezda Praga(2 [0], 12 [4], 15 [8], 13 [4]) 16
4Frantisek RichterZatec(11 [2], 15 [8], 9 [1], 0) 11
5Karol PolakZatec(12 [3], 0, 11 [2], 12 [3]) 8
6Jaroslav VolfUsti nad Labem(9 [1], 11 [1], 5 [0], 14 [6]) 8
7Stanislav SvobodaUsti nad Labem(14 [6], 0, 3 [0], 0) 6
8Miloslav SpinkaPardubice(3 [0], 0, 12 [3], 0) 3
9Karel PrusaUsti nad Labem(6 [0], 11 [2], 0 [0], 0) 2
10Vladimir UherPardubice(8 [0], 0, 1 [0], 8 [1]) 1

Mseno - 11 wrzesień

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 14
2Jaroslav VolfUsti nad Labem- 14
3Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 13
4Karol PolakZatec- 12
5Antonin KasperPrerov- 10
6Vladimir UherPardubice- 8

Banska Bystrzyca - 21 sierpień.

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda hvezda Praga(3,3,3,3,3) 15
2Antonin KasperPrerov- 13
3Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 13
4Miloslav SpinkaPardubice- 12
5Karol PolakZatec- 11
6Frantisek RichterZatec- 9
7Vilibald ArabasOstrava- 9
8Rudolf KvardaBrno- 7
9Alois JarolimBrno- 6
9Zdenek RottZatec- 6
11Jaroslav VolfUsti nad Labem- 5
12Bohumil RendekPraga- 4
13Stanislav SvobodaUsti nad Labem- 3
14Vasilis CelidisOstrava- 3
15Vladimir UherPardubice- 1
16Karel PrusaUsti nad Labem- 0

Krupka - 10 lipiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek RichterZatec(3,3,3,3,3) 15
2Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 13
3Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 12
4Antonin KasperPrerov- 11
5Karel PrusaUsti nad Labem- 11
6Jaroslav VolfUsti nad Labem- 11
7Rudolf KvardaBrno- 9

Pardubice - 15 maj

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin KasperPrerov(3,3,3,3,3) 15
2Stanislav SvobodaUsti nad Labem- 14
3Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 12
4Karol PolakZatec- 12
5Frantisek RichterZatec- 11
6Jaroslav VolfUsti nad Labem- 9
7Bohumil RendekPraga- 9
8Vladimir UherPardubice- 8
9Karel PrusaUsti nad Labem- 6
10Ladislav EmlerPlzen- 5
11Miloslav SpinkaPardubice- 3
11Rudolf KvardaBrno- 3
11Vasilis CelidisOstrava- 3
11Vilibald ArabasOstrava- 3
15Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 2
16Alois JarolimBrno- 2
17Zdenek RottZatec- 1

Kromeriz - 24 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miloslav SpinkaPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Richard JanicekRuda hvezda Praga- 13
3Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 10
4Vilibald ArabasOstrava- 10
5Vasilis CelidisOstrava- -
6Rudolf KvardaBrno- -
7Vladimir UherPardubice- -

Slany - 24 lipiec

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 14
2Karol PolakZatec- 12
3Antonin KasperPrerov- 12
4Jaroslav VolfUsti nad Labem- 10
5Bohumil RendekPraga- 9
6Zdenek RottZatec- 9
7Stanislav SvobodaUsti nad Labem- 9
8Karel PrusaUsti nad Labem- 9
9Frantisek EibPlzen- 8
10Roman IrmisCeske Budejovice- 7
11Frantisek IrmisCeske Budejovice- 6
12J. Slumecko-- 4
13Jaroslav Prusa-- 4
14Ladislav EmlerPlzen- 2
15Jiri PetrakPraga- 1
16Jaroslav HejlRuda hvezda Praga- 0
17Antonin Vilde-- 3
18Zdenek Kovar-- 0


1961

4 rundy: Mseno - 1 maj, Chrudim - 21 maj, Partiz. - 13 sierpień, Krupka - 10 wrzesień

Uwaga ! Wliczano trzy najlepsze wyniki ! Punktacja: 1m.-8p., 2m.-6p., 3m.-4p., 4m.-3p., 5m.-2p., 6m.-1p.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda Hvezda Praga(10 [2], 12 [8], 15 [8], 14 [8]) 26 [51]
2Frantisek RichterZapadocesky kraj (14 [6], 12 [6], 13 [6], 14 [4]) 22 [54]
3Antonin KasperPraha - mesto (15 [8], 10 [2], 11 [2], 14 [6]) 18 [50]
4Miloslav SpinkaKralovehradecky kraj (10 [4], 9 [4], 8 [0], 9 [0]) 8 [36]
5Jaroslav MachacRuda Hvezda Praga(1 [0], 7 [3], 10 [1], 4 [0]) 4 [22]
5Karel PrusaSeverocesky kraj (6 [0], 1 [0], 12 [3], 10 [1]) 4 [29]
5Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga(10 [0], 6 [0], 12 [4], 9 [0]) 4 [37]
8Libor DusanekKralovehradecky kraj (10 [3], 6 [0], 9 [0], 0) 3 [25]
8Jaroslav Volf IISeverocesky kraj (6.5 [0], 8 [0], 0, 10 [3]) 3 [24.5]
10Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga(0, 6 [0], 0 10 [2]) 2 [16]
11Miloslav RalisZapadocesky kraj (8 [0], 9 [1], 0, 0) 1 [17]
11Ladislav EmlerZapadocesky kraj ((10 [1], 1 [0], 2 [0], 1 [0])) 1 [14]
13Stanislav SvobodaSeverocesky kraj (8.5 [0], 0 [0], 4 [0], 0) [12.5]
14Zdenek DominikSeveromoravsky kraj (4 [0], 3 [0], 4 [0], 0 [0]) [11]
14Karel PolakZapadocesky kraj (0, 0, 6 [0], 5 [0]) [11]
16Jaroslav VolfSeverocesky kraj (4 [0], 1 [0], 0, 5 [0]) [10]
17Frantisek EibZapadocesky kraj (0, 0, 8 [0], 0) [8]
18Jaroslav HejlRuda Hvezda Praga(1 [0], 1 [0], 0 5 [0]) [7]
18Antonin VildePraha - venkov (2 [0], 2 [0], 3 [0], 0 [0]) [7]
20Stanislav KubicekJihocesky kraj (1 [0], 0, 0, 5 [0]) [6]
21Roman IrmisJihocesky kraj (0, 0, 0, 5 [0]) [5]
22Jaroslav PruchaJihocesky kraj (0, 0, 2 [0], 0) [2]
23Frantisek IrmisJihocesky kraj (0, 0, 1 [0], 0 [0]) [1]
24Vladimir KantorSlovensko(0, 0, 0 [0], 0) [0]
24Rudolf KvardaJihomoravsky kraj (0, 0, 0 [0], 0) [0]

Slany - 30 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frantisek RichterZapadocesky kraj - 14
2Antonin VildePraha - venkov - 12
3Karel PrusaSeverocesky kraj - 11
4Jaroslav VolfSeverocesky kraj - 11
5Stanislav SvobodaSeverocesky kraj - 10
6Jaroslav HejlRuda Hvezda Praga- 10
7Jaroslav Volf IISeverocesky kraj - 9
8Ladislav EmlerZapadocesky kraj - 8
9Stanislav KubicekJihocesky kraj - 8
10Frantisek IrmisJihocesky kraj - 7
11Karol PolakZapadocesky kraj - 6
12Frantisek EibZapadocesky kraj - 5
13Bohumil Rendek-- 5
14Jiri Petrak-- 2
15J. Slumecko-- 1
16Jan BlahaJihocesky kraj - 1

Olomouc - 30 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miloslav SpinkaKralovehradecky kraj (3,3,3,3,3) 15
2Milan RalisPardubice- 13
3Antonin KasperPraha - mesto - 13
4Libor DusanekKralovehradecky kraj - 11
5Zdenek DominikSeveromoravsky kraj - 10
6Bedrich SlanyRuda hvezda Praga- 10
7Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga- 9
8Lubos TomicekRuda Hvezda Praga- 8
9Roman IrmisJihocesky kraj - 7
10Jaroslav PruchaJihocesky kraj - 6
11Rudolf KvardaJihomoravsky kraj - 5
12Vilibald ArabasSeveromoravsky kraj - 4
13Dobroslav PrichystalSeveromoravsky kraj - 4
14Vasilis CelidisSeveromoravsky kraj - 2
15Alois JarolimJihomoravsky kraj - 2
16Frantisek VolavyJihomoravsky kraj - 1


1962

5 rund: Mseno - 1 maj, Brezolupy - 1 lipiec, Krupka - 22 lipiec, Dolni Cermena - 12 sierpień, Partizanske - 19 sierpień.

Uwaga ! Wliczano cztery najlepsze wyniki ! Punktacja: 1m.-8p., 2m.-6p., 3m.-4p., 4m.-3p., 5m.-2p., 6m.-1p.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda Hvezda Praga(0, 0, 14 [8], 13 [8], 14 [8]) 24
2Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga(10 [2], 13 [4], 14 [6], 13 [6], 13 [4]) 20
3Frantisek RichterZapadocesky kraj (13 [6], 11 [3], 10 [2], 11 [3], 13 [6]) 18
4Jaroslav Volf IISeverocesky kraj (14 [8], 14 [6], 0, 9 [0], 10 [3]) 17
5Antonin KasperPraha - mesto (9 [1], 15 [8], 13 [3], 10 [2], 6[0]) 14
6Karel PrusaSeverocesky kraj (12 [4], 11 [2], 13 [4], 0, 0) 10
7Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga(0, 8 [0], 0, 13 [4], 6 [0]) 4
8Stanislav KubicekJihocesky kraj (12 [3], 5 [0], 0, 0, 0) 3
9Hanibal PattermanSeveromoravsky kraj (0, 4 [0], 8 [1], 5 [0], 9 [2]) 3
10Miloslav SpinkaVychodocesky kraj (0, 0, 0, 10 [1], 9 [1]) 2
11Frantisek LedeckyPraga(0, ? [1], 0, 9 [0], 6 [0]) 1

Partizanske - 19 sierpień

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda Hvezda Praga- 14
2Frantisek RichterZapadocesky kraj - 13
3Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga- 13
4Jaroslav Volf IISeverocesky kraj - 10
5Hanibal PattermanSeveromoravsky kraj - 9
6Miloslav SpinkaVychodocesky kraj - 9
7Jaroslav MachacRuda Hvezda Praga- 9
8Frantisek LedeckyPraga- 6
8Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga- 6
8Antonin KasperPraha - mesto - 6
11Zdenek DominikSeveromoravsky kraj - 5
11Miroslav RybanskySlovensko- 5
11Miloslav SmidZapadocesky kraj - 5
14Karel PolakZapadocesky kraj - 3
15Josef KrajcikSlovensko- 2
15Jaroslav PruchaJihocesky kraj - 2
17Milan HaverlSlovensko- 1
17Karol KubelaSlovensko- 1

Dolni Cermena - 12 sierpień

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda Hvezda Praga- 13
2Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga- 13
3Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga- 13
4Frantisek RichterZapadocesky kraj - 11
5Antonin KasperPraha - mesto - 10
6Miloslav SpinkaVychodocesky kraj - 10
7Frantisek LedeckyPraga- 9
7Jaroslav Volf IISeverocesky kraj - 9
9Miloslav SmidZapadocesky kraj - 7
9Jaroslav MachacRuda Hvezda Praga- 7
11Borek Ripa-- 5
11Hanibal PattermanSeveromoravsky kraj - 5
13Jaroslav PruchaJihocesky kraj - 3
13Zdenek DominikSeveromoravsky kraj - 3
15Petr HanusPraga- 1
15Karel PolakZapadocesky kraj - 1

Krupka - 22 lipiec

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda Hvezda Praga- 14
2Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga- 14
3Karel PrusaSeverocesky kraj - 13
4Antonin KasperPraha - mesto - 13
5Frantisek RichterZapadocesky kraj - 10
6Hanibal PattermanSeveromoravsky kraj - 8

Brezolupy - 1 lipiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin KasperPraha - mesto - 15
2Jaroslav Volf IISeverocesky kraj - 14
3Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga- 13
4Frantisek RichterZapadocesky kraj - 11
5Karel PrusaSeverocesky kraj - 11
6Frantisek LedeckyPraga- -
7Miloslav SmidZapadocesky kraj - -
8Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga- 8
9Antonin SvabSeverocesky kraj - 7
10Stanislav KubicekJihocesky kraj - 5
11Jaroslav MachacRuda Hvezda Praga- 5
12Hanibal PattermanSeveromoravsky kraj - 4
13Miloslav SpinkaVychodocesky kraj - -
14Jaroslav PruchaJihocesky kraj - -
15Pavel MaresSeverocesky kraj - -
16Zdenek DominikSeveromoravsky kraj - -

Mseno - 1 maj

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav Volf IISeverocesky kraj - 14
2Frantisek RichterZapadocesky kraj - 13
3Karel PrusaSeverocesky kraj - 12
4Stanislav KubicekJihocesky kraj - 12
5Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga- 10
6Antonin KasperPraha - mesto - 9

Plzen - 30 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav VolfSeverocesky kraj - 14
2Frantisek RichterZapadocesky kraj - 13
3Stanislav KubicekJihocesky kraj - 11
4Jaroslav PruchaJihocesky kraj - 10
5Miloslav SmidZapadocesky kraj - 10
6Karel PolakZapadocesky kraj - 9
7Jiri PitraZapadocesky kraj - 9
8Frantisek UhlirCeske Budejovice- 8
9Jaroslav HejlRuda Hvezda Praga- 7
10Zdenek KovarPraga- 6
11Frantisek EibZapadocesky kraj - 6
12Miloslav HradeckyZapadocesky kraj - 5
13Miloslav PekloZapadocesky kraj - 3
14Karel Psota-- 2
15b.d. DostalZapadocesky kraj - 2R
16Jiri KarasekZapadocesky kraj - 1R
17Jan BlahaCeske Budejovice- 0
18Roman IrmisJihocesky kraj - 0

Olomouc - 30 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga(3,3,3,3,3) 15
2Bohumil RendekPraga- 12
3Zdenek DominikSeveromoravsky kraj - 12
4Pavel MaresSeverocesky kraj - 11
5Hanibal PattermanSeveromoravsky kraj - 9
6Frantisek LedeckyPraga- 9
7Jan KnedlikSeverocesky kraj - 9

Slany - 30 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin KasperPraha - mesto - 14
2Jaroslav MachacRuda Hvezda Praga- -
3Karel PrusaSeverocesky kraj - 13
4Miloslav SpinkaPardubice- -
5Antonin SvabSeverocesky kraj - 7
6Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga- -

1963

3 rundy: Brezolupy - 9 czerwiec (09.06), Dolni Cermna - 30 czerwiec (30.06), Żarnovica - 4 sierpień (04.08).

Uwaga ! Sumowano dwa najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda Hvezda Praga(15 [80], 9 [9], 14 [60]) 140
2Karel PrusaUsti nad Labem(11 [20], 13 [60], 14 [80]) 140
3Rudolf HavelkaPardubice(12 [40], 15 [80], 13 [40]) 120
4Antonin KasperRuda Hvezda Praga(14 [60], 9 [10], -) 70
5Miroslav SmidPlzen(12 [30], 12 [30], -) 60
6Antonin SvabDivisov(7 [6], 12 [40], 11 [20]) 60
7Pavel MaresUsti nad Labem(6 [5], 10 [20], 12 [30]) 50
8Stanislav KubicekCeske Budejovice(9 [10], 7 [7], 6 [6]) 17
9Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga(8 [9], 8 [8], 6 [7]) 15
10Hanibal PattermannOstrava(7 [7], 1, 6 [8]) 15
11Miloslav SpinkaPardubice(3 [2], 6 [5], 9 [9]) 14
12Richard JanicekRuda Hvezda Praga(3 [3], 7 [6], 4 [4]) 10
13Miloslav WagnerPraga(-, -, 10) 10
14Misloslav VernerPraga(4 [4], 5 [4], 4 [2]) 8
15Frantisek RichterPlzen(8 [8], -, -) 8
16Karel PolakPlzen(1 [1], 1 [1?], 5 [5]) 6
17Jaroslav MachacRuda Hvezda Praga(0, 2 [2-3], 4 [3]) 5-6?
18Jaroslav PruchaCeske Budejovice(-, 2 [2-3], 1 [0]) 2-3?
19Miroslav RybanskyBratysława(-,-,1 [1]) 1
19Stanislav SvobodaUsti nad Labem(-,1 [?],-) 1
21Pavol KrcBanska Bystrica(-,-,0 [0]) 0
22Zdenek KovarPraga(-,-,-) [ns]
22Jan HolubCeske Budejovice(-,-,-) [ns]
22Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga- [ns]
22Frantisek LedeckyPraga- [ns]

2 rundy: Krnov - 1 maj (01.05), Chrudim - 26 maj (26.05).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin KasperRuda Hvezda Praga(15 [80], 15 [80]) 160 [30]
2Rudolf HavelkaPardubice(12 [60], 14 [60]) 120 [26]
3Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga(11 [20], 12 [40]) 60 [23]
4Pavel MaresUsti nad Labem(11 [30], 11 [30]) 60 [22]
5Miloslav SpinkaPardubice(12 [40], 8 [9]) 49 [20]
6Jaroslav MachacRuda Hvezda Praga(7 [7], 10 [20]) 27 [17]
7Miloslav VernerPraga(4 [3], 9 [10]) 13 [13]
8Hanibal PattermannOstrava(7 [6], 6 [5]) 11
9Bedrich SlanyRuda Hvezda Praga(9 [10], -) 10
10Frantisek LedeckyPraga(8 [9], -) 9
11Miloslav WagnerPraga(7 [8], -) 8
12Jaroslav Vidrma-(-, 8 [8]) 8
13Dobroslav PrichystalOstrava(6 [5], -) 5
14Antonin Novak-(4 [4], 4 [4]) 8
15Antonin VildePraga(4 [2], 6 [6]) 8
16Rudolf KvardaBrno(1 [1], -) 1
17Vasilis CelidisOstrava(1 [1], 4 [3]) 4
18Jan Knedlik-(-, 0) 0
19Lubor RipaPraga(-, 7 [7]) 7
20Josef SafarPardubice(- 4 [2]) 2
21Karel FojtikOstrava(-, 2 [1]) 1
22Josef Lastovka-(-, 0) 0
23Zdenek Dominik-(, ns) ns

2 rundy: Mseno - 1 maj (01.05), Divisov - 26 maj (26.05).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda Hvezda Praga(13 [80], 11 [40]) 120 [24]
2Frantisek RichterPlzen(12 [20], 15 [80]) 100 [27]
3Karel PrusaUsti nad Labem(11 [10], 13 [60]) 70 [24]
4Miroslav SmidPlzen(13 [60], 9 [10]) 70 [22]
5Stanislav KubicekCeske Budejovice(12 [40], 10 [30]) 70 [22]
6Antonin SvabDivisov(12 [30], 8 [8]) 38 [20]
7Zdenek KovarPraga(8 [9], 10 [20]) 29 [18]
8Karel PolakPlzen(7 [8], 8 [9]) 17 [15]
9Richard JanicekRuda Hvezda Praga(7 [7], 7 [5]) 12 [14]
10Jaroslaw PruchaCeske Budejovice(5 [5], 7 [6]) 11 [12]
11Stanislav SvobodaUsti nad Labem(5 [4], 7 [7]) 11 [12]
12Jan HolubCeske Budejovice(6 [6], 4 [3]) 9 [10]
13Frantisek EibPlzen(2 [2], 5 [4]) 6 [7]
14Jaroslav Volf-(5 [3], 3 [2]) 5 [8]
15Hugo RosakPraga(1 [1], 1[1]) 2 [2]
16Frantisek MoulisPraga(-, 1 [0]) 0 [1]
17Karel KovarikRuda Hvezda Praga(-, 0 [0]) 0 [0]


1964

3 rundy: Praga - 29 sierpień (29.08), Mseno - 30 sierpień (30.08), Olomouc - 13 wrzesień (13.09).

Uwaga ! Sumowano dwa najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda Hvezda Praga(14 [80], 12 [30], 15 [80]) 160 [41]
2Jaroslav Volf IIUsti nad Labem(13 [60], 15 [80], -) 140 [28]
3Antonin KasperPraga(8 [8], 13 [60], 11 [30]) 90 [32]
4Pavel MaresRuda Hvezda Praga(11 [40], 13 [40], -) 80 [24]
5Jan HolubCeske Budejovice(? [7], 7 [6], 13 [60]) 67 [27]
6Antonin SvabDivisov(9 [9], 10 [20], 13 [40]) 60 [32]
7Frantisek LedeckyPraga(11 [30], 4 [4], 9 [9]) 39 [24]
8Stanislav KubicekCeske Budejovice(-, 8 [10], 11 [20]) 30 [19]
9Zdenek Kovar-(10 [20], 2 [2], -) 22 [12]
10Miloslav SmidPlzen(9 [10], 7 [8], 10 [10]) 20 [26]
11Richard JanicekRuda Hvezda Praga(-, 2 [0], -) 0 [2]
11Karel PolakPlzen(-, 7 [9], 7 [7]) 14 [16]
12Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga(-, 7 [7], 8 [8]) 15 [15]
13Miloslav SpinkaPardubice(-, 3 [3], 6 [6]) 9 [9]
14Karel PrusaUsti nad Labem(-, 6 [5], -) 6 [5]
15Milan WagnerPraga(-, -, 6 [5]) 5 [6]
16Miloslav VernerPraga(-, -, 4 [4]) 4 [4]
17Josef BlechaPlzen(-, 2 [0], 4 [3]) 3 [6]
18Jan KnedlikUsti nad Labem(-, -, 2 [2]) 2 [2]
19Antonin NovakRuda Hvezda Praga(-, 2 [1], -) 1 [2]
20Ivan DedinaBanska Bystrica(-, -, 1 [1]) 1 [1]

2 rundy: Hradec Kralove - 22 lipiec (22.07), Banska Bystrica - 16 sierpień (16.08).

Kwalifikacje - Grupa E

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin KasperPraga(15 [80]. 14 [60]) 140 [29]
2Lubos TomicekRuda Hvezda Praga(14 [60], 13 [30]) 90 [27]
3Miloslav SmidPlzen(7 [6], 14 [80]) 86 [21]
4Pavel MaresRuda Hvezda Praga(12 [40], 11 [20]) 60 [23]
5Jan HolubCeske Budejovice(9 [9], 13 [40]) 49 [22]
6Karel PrusaUsti nad Labem(10 [30], 3 [2]) 32 [13]
7Bohumir BartonekRuda Hvezda Praga(10 [20], 9 [9]) 29 [19]
8Frantisek LedeckyPraga(8 [7], 10 [10]) 17 [18]
9Richard JanicekRuda Hvezda Praga(9 [10], 6 [7]) 17 [15]
10Zdenek MatulaOstrava(8 [8], 5 [6]) 14 [13]
11Milan WagnerPraga(6 [5], 5 [5]) 10 [11]
12Ivan DedinaBanska Bystrica(-, 6 [8]) 8 [6]
13Josef LastovkaPardubice(4 [3], 4 [4]) 7 [8]
14Jaroslav Vidrma-(5 [4], 2 [1]) 5 [7]
15Jan ZlochBrno(2 [2], 4 [3]) 5 [6]
16Jaroslav VolfUsti nad Labem(1 [1], 1 [0]) 1 [2]
17Roman IrmisCeske Budejovice-, - ns,ns
17Dobroslav PrichystalOstrava-, - ns,ns
17Karol KubelaZohor-, - ns,ns

2 rundy: Ceske Budejovice - 18 lipiec (18.07), Dolna Cermna - 23 sierpień (23.08).

Uwaga ! Pozycje 11-13 są nieoficjalne.

Startowali również: Rudolf Havelka (Pardubice), Stanislav Svoboda (Usti nad Labem), Pavol Krc (Banska Bystrica), Pavel Silha (Ostrava), Evezen Erban (Pardubice).

Kwalifikacje - Grupa D

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav Volf IIUsti nad Labem- 140
2Antonin SvabDivisov- 140
3Stanislav KubicekCeske Budejovice- 60
4Zdenek Kovar-- 48
5Karel PolakPlzen- 44
6Antonin NovakRuda Hvezda Praga- 28
7Miloslav SpinkaPardubice- 27
8Josef BlechaPlzen- 18
9Jan KnedlikUsti nad Labem- 16
10Miloslav VernerPraga- 15
11Karel FojtikOstrava- 7NO
12Josef SluneckoCeske Budejovice- 6NO
13Jaroslav MachacRuda Hvezda Praga- 3NO


1965

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekRuda hvezda Praga(40,80,60) 180 (42)
2Pavel Mares-(80,60,40) 180 (42)
3Antonin Kasper-(60,40,80) 180 (41)
4Jaroslav Volf II-(30,30,3) 63
5Stanislav Kubicek-(20,20,20) 60
6Antonin Svab-(ns,10,30) 40
7Karel Prusa-(8,7,10) 25
8Rudolf Havelka-(7,8,9) 24
9Frantisek Ledecky-(10,5,7) 24
10Miroslav Smid-(6,6,8) 20
11Richard JanicekRuda hvezda Praga(9,2,2) 13
12Bohumir BartonekRuda hvezda Praga(0,9,4) 13
13Frantisek Richter-(4,1,5) 10
14Jan Holub-(5,4,1) 10
15Miloslav Verner-(1,3,6) 9
16Antonin Novak-(3,ns,ns) 3
17Miloslav Spinka-(2,0,0) 2
18Jan Knedlik-(ns,0,ns) 0


1966

4 rundy: Mseno - 15 maj, Cheb - 17 lipiec, Brezolupy - 31 lipiec, Polepy - 2 październik.

Uwaga ! Punktacja 80-60-40-30-20-10-9-…-1.Pod uwagę brane były 3 imprezy.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Svab-(60,60,80,80) 220
2Antonin Kasper-(ns,80,60,25) 165
3Lubos TomicekRuda hvezda Praga(30,40,20,60) 140
4Karel Prusa-- 103
5Frantisek Ledecky-- 95
6Jan Holub-- 86
7Stanislav Kubicek-- 65
8Miroslav Smid-- 51
9Miloslav Verner-- 40
10Bohumir BartonekRuda hvezda Praga- 39
11Milos Fabian-- 27
12Pavel Mares-- 25
13Josef Lastovka-- 20
14Richard JanicekRuda hvezda Praga- 17
15Rudolf Havelka-- 16
16Jaroslav Volf II-- 15
17Zdenek Kovar-- 11
18Frantisek Richter-- 0
19Jan Knedlik-- nsR
19Antonin Novak-- nsR


1967

7 rund: Svitavy - 14 maj, Prerov - 3 czerwiec, Breclav - 4 czerwiec, Chomutov - 11 czerwiec, Brezolupy - 18 czerwiec, Polepy - 23 lipiec, Cheb - 3 wrzesień.

Uwaga ! Punktacja 80-60-40-30-20-10-9-…-1.Pod uwagę brane były 3 imprezy.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Svab-- 46
2Antonin Kasper-- 42
3Lubos Tomicek-- 33
4Jan Holub-- 31
5Miroslav Smid-- 25
6Stanislav Kubicek-- 19
7Pavel Mares-- 18
8Jaroslav Volf II-- 18
9Miloslav Verner-- 16
10Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 10
11Karel Prusa-- 10
12Richard JanicekRuda hvezda Praga- 6
13Frantisek Ledecky-- 6


1968

6 rund: Olomouc - 18 maj, Cheb - 8 czerwiec, Divisov - 9 czerwiec, Praga - Sporilov - 15 czerwiec, Polepy - 16 czerwiec, ?? - 14 lipiec.

Uwaga ! Punktacja 12-10-8-7-6-5-4-3-2-1. Liczą się 3 wyniki.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Holub?- 32 (42)
2Lubos TomicekRuda hvezda Praga- 32 (41)
3Antonin Svab-- 25
4Frantisek LedeckyRuda hvezda Praga- 22
5Jaroslav Volf IIUsti n.Labem- 18
6Miloslav VernerPraga- 17
7Antonin KasperPraga- 14
8Vaclav VernerPraga- 13
9Karel PrusaUsti n.Labem- 9
10Stanislav Kubicek?- 7
11Miloslav WagnerPraga- 6
12Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 5
13Richard JanicekRuda hvezda Praga- 3
14Miroslav SmidPlzen- 3
15Bedrich MaresPardubice- 2
16Bohumir BartonekPraga- 0


1969

6 rund: Slany - 26 kwiecień, Pardubice - 27 kwiecień, Olomouc - 24 maj, Vracov - 25 maj, Liberec - 14 czerwiec, Polepy - 15 czerwiec.

Uwaga ! Punktacja 15-12-10-8-6-5-4-3-2-1. Liczą się 4 imprezy.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan HolubSlany- 54
2Frantisek LedeckyRuda hvezda Praga- 50
3Karel PrusaUsti n.Labem- 37
4Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 36
5Jaroslav Volf IIUsti n.Labem- 32,5
6Miloslav VernerPraga- 32
7Antonin KasperPraga- 29
8Zdenek MajstrSlany- 21
9Vaclav Verner?- 17
10Jaroslav MachacRuda hvezda Praga- 9
11Miroslav RosulekSlany- 8
12Milan SpinkaPardubice- 6
13Bedrich MaresPardubice- 4
14Jiri MoravecUsti n.Labem- 1,5
15Pavel BustaRuda hvezda Praga- 1
16Antonin SvabRuda hvezda Praga- nsR


1970

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 60
2Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 51
3Jan HolubSlany- 42
4Zdenek MajstrSlany- 39,5
5Miloslav VernerSlany- 33
6Antonin SvabRuda hvezda Praga- 28
7Jaroslav Volf IIUsti n.Labem- 18,5
8Jan KlokockaSlany- 16,5
9Frantisek LedeckyRuda hvezda Praga- 13
10Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 8
11Karel PrusaUsti n.Labem- 8
12Stanislav KubicekSlany- 6
13Josef LidRuda hvezda Praga- 5,5
14Zbynek Novotny?- 4,5
15Vaclav BeerSlany- 3
16Pavel BustaRuda hvezda Praga- 1
17Jiri MoravecUsti n.Labem- 1
18Antonin KasperPraga- 0
19Miroslav SmidPlzen- 0


1971

6 rund: Ceske Budejovice - 17 kwiecień, Praga - 18 kwiecień, Liberec - 15 maj, Slany - 16 maj, Svitavy - 3 lipiec, Brezolupy - 4 lipiec.

Uwaga ! Punktacja 15-12-10-8-6-5-4-3-2-1. Liczą się cztery imprezy.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 54
2Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 51
3Miloslav VernerSlany- 41
4Pavel MaresSlany- 34
5Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 31
6Zdenek MajstrSlany- 27
7Pavel BustaRuda hvezda Praga- 18
8Jaroslav Volf IIUsti n.Labem- 18
9Jan HolubC.Budejovice- 16
10Jan KlokockaSlany- 14
11Antonin SvabRuda hvezda Praga- 14
12Miroslav RosulekSlany- 10
13Stanislav KubicekC.Budejovice- 7
14Zbynek NovotnyRuda hvezda Praga- 2
15Frantisek LedeckyRuda hvezda Praga- 1
16Jan VolfUsti n.Labem- 0
17Karel VobornikUsti n.Labem- 0
18Josef LidSlany-


1972

7 rund: Slany - 15 kwiecień, Chomutov - 16 kwiecień, Ceske Budejovice - 17 czerwiec, Praga - 18 czerwiec, Svitavy - 2 lipiec, Koprivnice - 5 lipiec, Brezolupy - 6 sierpień.

Uwaga ! Punktacja 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Liczy się pięć imprez.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 84
2Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 83
3Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 83
4Zdenek MajstrSlany- 73
5Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 72
6Jan HolubC.Budejovice-
7Miloslav VernerPardubice- 59
8Jan VernerRuda hvezda Praga- 42
9Jan KlokockaSlany- 41
10Miroslav RosulekSlany- 34
11Stanislav KubicekC.Budejovice-
12Milos DudaKoprivnice- 26
13Josef PlisekKoprivnice- 23
14Jaroslav Volf IIUsti n.Labem- 18
15Vaclav BeerSlany- 16
16Zbynek NovotnyRuda hvezda Praga- 16
17Jaroslav LucakPlzen- 14
18Jindrich DominikKoprivnice- 10
19Karel Vobornik?- 2
20Vaclav HejlPlzen- nsR
21Pavel BustaRuda hvezda Praga- nsR


1973

8 rund: Slany - 31 marzec, Cakovice - 1 kwiecień, Koprivnice - 30 maj, Ostrava - 31 maj, Praga - 13 lipiec, Pardubice - 14 lipiec, Svitavy - 11 sierpień, Brezolupy - 12 sierpień.

Uwaga ! Punktacja 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Liczy się pięć imprez.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 97
2Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 91
3Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 89
4Zdenek MajstrSlany- 67
5Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 61
6Jan HolubC.Budejovice-
7Jan VernerRuda hvezda Praga- 53
8Jan KlokockaSlany- 52
9Miroslav RosulekSlany- 47
10Miloslav Verner?- 36,5
11Milos DudaKoprivnice- 34
12Karel VobornikSlany- 28
13Jan HadekPlzen- 27
14Petr KuceraPardubice- 25
15Evzen ErbanPardubice- 21
16Jozef TothBratysława- 19
17Josef PlisekKoprivnice- 10,5
18Jindrich DominikKoprivnice- 7
19Stanislav KubicekC.Budejovice- 4
20Zbynek NovotnyRuda hvezda Praga- 3


1974

6 rund: Slany - 27 lipiec, Liberec - 28 lipiec, Pardubice - 3 sierpień, Cakovice - 4 sierpień, Koprivnice - 10 sierpień, Brezolupy - 11 sierpień.

Uwaga ! Punktacja 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Liczy się pięć imprez.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 94
2Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 93
3Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 73
4Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 65
5Jan KlokockaSlany- 61
6Jan VernerRuda hvezda Praga- 60
7Jan HolubPlzen- 55
8Jan HadekPlzen- 55
9Vaclav HejlPlzen- 49
10Miroslav RosulekSlany- 47
11Miloslav Verner?- 38
12Karel VobornikSlany- 35
13Petr KuceraPardubice- 26,5
14Jindrich DominikRuda hvezda Praga- 25
15Zdenek MajstrSlany- 19
16Evzen ErbanPardubice- 15
17Emil SovaRuda hvezda Praga- 14,5
18Ales DrymlPardubice- 6,5
19Stanislav KubicekSlany- 3
20Ladislav EliasBratysława- ?


1975

4 rundy: Praga - 4 lipiec, Cakovice - 6 lipiec, Pardubice - 1 sierpień, Brezolupy - 3 sierpień.

Uwaga ! Punktacja 20-17-15….

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 74
2Petr KuceraZP Pardubice- 58
3Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 46
4Jan HadekPlzen- 45,5
5Evzen ErbanPardubice- 38
6Josef MinarikSlany- 36,5
7Jan KlokockaSlany- 36
8Ales DrymlPardubice- 32
9Vaclav HejlPlzen- 30,5
10Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 27
11Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga- 26,5
12Karel VobornikSlany- 24
13Jindrich DominikRuda hvezda Praga- 14
14Miroslav RosulekSlany- 11
15Petr SafarikLiberec- 7,5
16Jan HolubPlzen- 7
17Jiri JiroutRuda hvezda Praga- 5
18Jan VernerRuda hvezda Praga- 4
19Vaclav CivisSlany- 1,5


1976

4 rundy: Praga - 16 lipiec, Slany - 17 lipiec, Pardubice - 30 lipiec, Brezolupy - 1 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 60
2Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 49
3Jan VernerRuda hvezda Praga- 38
4Josef MinarikSlany- 37
5Jan KlokockaSlany- 34
5Petr KuceraPardubice- 34
7Karel Vobornik-- 33
8Jiri JiroutPardubice- 28
9Emil SovaPardubice- 27
10Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 24
11Jan HadekPlzen- 21
12Vaclav CivisSlany- 18
13Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga- 16
14Jindrich DominikPlzen- 15
15Jozef TothKoprivnice- 14
16Evzen ErbanPardubice- 13
17Ales DrymlPardubice- 9
18Jan JasaKoprivnice- 6
19Zdenek DominikKoprivnice- 4
20Jaroslav HauptmannPlzen- nsR
20Josef PlisekKoprivnice- nsR


1977

8 rund: Liberec - 2 kwiecień, Cakovice - 3 kwiecień, Praga - 18 czerwiec, Pardubice - 19 czerwiec, Slany - 16 lipiec, Liberec - 17 lipiec, Żarnovica - 30 lipiec, Zohor - 31 lipiec.

Uwaga ! Liczy się 6 najlepszych wyników.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 90
2Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 79
3Jan VernerRuda hvezda Praga- 76
4Ales DrymlSlany- 67
5Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 61
6Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga- 57
7Jan HadekPlzen- 56
8Josef MinarikSlany- 50
9Jiri JiroutPardubice- 46
10Petr KuceraPardubice- 44
11Evzen ErbanPardubice- 41
12Emil SovaPardubice- 35
13Karel VobornikSlany- 33
14Jindrich DominikPlzen- 31
15Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 25
16Lubos Tomicek IIRuda hvezda Praga- 23
17Jan KlokockaSlany- 23
18Vaclav HejlPlzen- 18
19Jaroslav HauptmannPlzen- 2
20Miroslav RosulekSlany- 1


1978

6 rund: Praga - 1 kwiecień, Cakovice - 2 kwiecień, Żarnovica - 3 czerwiec, Zohor - 4 czerwiec, Pardubice - 17 czerwiec, Slany - 18 czerwiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 75
2Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 73
3Jan VernerRuda hvezda Praga- 71
4Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga- 63
5Ales DrymlPardubice- 60
6Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 56
7Petr KuceraPardubice- 51
8Jan HadekPlzen- 46
9Emil SovaPardubice- 44
10Jiri JiroutPardubice- 36
11Jan KlokockaSlany- 31
12Karel VobornikSlany- 28
13Josef MinarikSlany- 27
14Jindrich DominikPlzen- 25
15Evzen ErbanPardubice- 12
16Jaroslav HauptmannPlzen- 8
17Josef RybarSlany- 7
18Vaclav HejlPlzen- 6


1979

6 rund: Pardubice - 13 czerwiec, Praga - 14 czerwiec, Slany - 7 czerwiec, Plzen - 8 czerwiec, Zohor - 30 czerwiec, Brezolupy - 1 lipiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 83
2Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga- 69
3Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 64
4Ales DrymlPardubice- 61
5Petr KuceraPardubice- 51
6Jan VernerRuda hvezda Praga- 48
7Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 46
8Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 46
9Emil SovaPardubice- 45
10Jan HadekPlzen- 42
11Jiri JiroutPardubice- 40
12Josef MinarikSlany- 38
13Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 26
14Jindrich DominikPlzen- 24
15Jan KlokockaSlany- 21
16Karel VobornikSlany- 13
17Ladislav HradeckyRuda hvezda Praga- 1


1980

6 rund: Plzen - 15 maj, Brezolupy - 17 maj, Zohor - 18 maj, Pardubice - 25 czerwiec, Slany - 26 czerwiec, Praga - 28 czerwiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 86
2Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 69
3Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 69
4Ales DrymlPardubice- 67
5Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga- 62
6Jan VernerRuda hvezda Praga- 61
7Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 52
8Petr KuceraPardubice- 49
9Jan HadekPlzen- 36
10Josef MinarikSlany- 33
11Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 33
12Jiri JiroutPardubice- 32
13Jindrich DominikPlzen- 26
14Ladislav HradeckyRuda hvezda Praga- 21
15Josef JuzaPardubice- 20
16Karel VobornikSlany- 2
17Jan KlokockaSlany- 2
18Zdeno VaculikŻarnovica- 0


1981

4 rundy: Cakovice - 3 maj, Praha - 25 czerwiec, Slany - 27 czerwiec, Plzen - 28 czerwiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 55+3
2Ales DrymlPardubice- 55+2
3Vaclav VernerRuda hvezda Praga- 45
4Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 40
5Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga- 38
6Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 36
7Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 31
8Jan VernerRuda hvezda Praga- 29
9Jiri JiroutPardubice- 28
10Jindrich DominikPlzen- 25
11Jan HadekPlzen- 22
11Petr KuceraPardubice- 22
13Ladislav HradeckyRuda hvezda Praga- 20
14Emil SovaPardubice- 14
15Lubomir JedekŻarnovica- 7
16Stanislav UrbanCakovice- 3
17Josef RybarSlany- 2
18Jan KlokockaSlany- 2
19Zdeno VaculikŻarnovica- 0


1982

4 rundy: Plzen - 17 kwiecień, Cakovice - 18 kwiecień, Żarnovica - 19 czerwiec, Brezolupy - 20 czerwiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales DrymlPardubice- 51
2Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 50
3Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 41
4Vaclav VernerSlany- 40
5Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 39
6Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga- 37
7Jan HadekPlzen- 32
8Jan VernerRuda hvezda Praga- 28
9Jindrich DominikPlzen- 28
10Petr KuceraPardubice- 28
11Emil SovaPardubice- 25
12Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 23
13Ladislav HradeckyRuda hvezda Praga- 16
14Jan KlokockaSlany- 14
15Stanislav UrbanCakovice- 10
16Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga- 9
17Zdeno VaculikŻarnovica- 8
18Dusan MoravekŻarnovica- 0
19Jaroslav HauptmannPlzen- 0
20Lubomir JedekŻarnovica- 0


1983

4 rundy: Żarnovica - 17 czerwiec, Praga - 27 maj, Pardubice -28 maj, Plzen - 29 maj.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 57
2Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 48
3Ales DrymlSVS Pardubice- 47
4Vaclav VernerSVS Pardubice- 46
5Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga- 42
6Jan VernerRuda hvezda Praga- 33
7Stanislav UrbanSVS- 30
8Emil SovaSVS- 29
9Petr KuceraSVS Pardubice- 29
10Pavel KarnasSVS Pardubice- 27
11Jindrich DominikPlzen- 24
12Milan SpinkaRuda hvezda Praga- 21
13Ladislav HradeckySlany- 18
14Zdeno VaculikŻarnovica- 11
15Petr KubicekRuda hvezda Praga- 6
16Pavol TonhauserŻarnovica- 6
17Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 3
18Jaromir BartosPlzen- 2


1984

6 rund: Pardubice - 11 kwiecień, Plzen - 15 kwiecień, Slany - 9 maj, Praga - 10 maj, Żarnovica - 30 czerwiec, Brezolupy - 1 lipiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales DrymlSVS Pardubice- 75
2Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga- 73
3Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 64
4Vaclav VernerSVS Pardubice- 59
5Pavel KarnasSVS Pardubice- 46
6Lubomir JedekRuda hvezda Praga- 45
7Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 41
8Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga- 41
9Ladislav HradeckySlany- 40
10Zdeno VaculikŻarnovica- 39
11Stanislav UrbanSVS Pardubice- 31
12Petr VandirekRuda hvezda Praga- 30
13Emil SovaSVS Pardubice- 30
14Jan VernerRuda hvezda Praga- 28
15Petr KuceraSVS Pardubice- 22
16Roman MatousekRuda hvezda Praga- 18
17Jaromir BartosPlzen- 16
18Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 16
19Jindrich DominikPlzen- 2


1985

6 rund: Praga - 13 kwiecień, Slany - 14 kwiecień, Pardubice - 26 kwiecień, Plzen - 27 kwiecień, Koprivnice - 29 czerwiec, Brezolupy - 30 czerwiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga- 73
2Ales DrymlSVS Pardubice- 66
3Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga- 65
4Vaclav VernerSVS Pardubice- 62
5Petr OndrasikRuda hvezda Praga- 55
6Lubomir JedekRuda hvezda Praga- 54
7Roman MatousekRuda hvezda Praga- 48
8Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga- 44
9Pavel KarnasSVS Pardubice- 42
10Petr VandirekRuda hvezda Praga- 40
11Jan VernerRuda hvezda Praga- 39
12Stanislav UrbanSVS Pardubice- 30
13Ladislav HradeckySlany- 27
14Jan KlokockaSlany- 25
15Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 17
16Emil SovaSVS Pardubice- 14
17Zdeno VaculikŻarnovica- 9
18Jaromir BartosPlzen- 6


1986

6 rund: Pardubice - 23 kwiecień, Praga - 24 kwiecień, Koprivnice - 30 kwiecień, Brezolupy - 1 maj, Liberec - 12 lipiec, Slany - 13 lipiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga- 85
2Roman MatousekRuda hvezda Praga- 72
3Lubomir JedekRuda hvezda Praga- 69
4Stanislav UrbanSVS Pardubice- 60
5Petr KuceraSVS Pardubice- 53
6Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga- 50
7Jindrich DominikPlzen- 48
8Petr VandirekRuda hvezda Praga- 45
9Ladislav HradeckySlany- 43
10Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 35
11Josef RybarLiberec- 30
12Jan SchinaglSVS Pardubice- 24
13Paval KarnasSVS Pardubice- 23
14Josef FejfarRuda hvezda Praga- 17
15Bohumil BrhelRuda hvezda Praga- 17
16Frantisek Ledecky IIRuda hvezda Praga- 1


1987

6 rund: Slany - 25 kwiecień, Plzen - 26 kwiecień, Praga - 7 maj, Pardubice - 10 czerwiec, Żarnovica - 4 lipiec, Koprivnice - 5 lipiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga- 79
2Petr VandirekRuda hvezda Praga- 67
3Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga- 66
4Lubomir JedekRuda hvezda Praga- 64
5Pavel KarnasSVS Pardubice- 59
6Roman MatousekRuda hvezda Praga- 47
7Josef FejfarRuda hvezda Praga- 41
8Petr KuceraSVS Pardubice- 41
9Ladislav HradeckySlany- 37
10Borivoj HadekRuda hvezda Praga- 36
11Jaromir BartosSlany- 33
12Jindrich DominikPlzen- 31
13Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 30
14Karel Prusa IISVS Pardubice- 24
15Jan Holub IISVS Pardubice- 21
16Bohumil BrhelRuda hvezda Praga- 19
17Stanislav UrbanSVS Pardubice- 7
18Jiri SmidSVS Pardubice- 7
19Pavel MrnaLiberec- 6
20Josef RybarLiberec- 4


1988

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman MatousekRuda hvezda Praga- 76
2Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga- 72
3Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga- 68
4Lubomir JedekRuda hvezda Praga- 63
5Petr VandirekRuda hvezda Praga- 54
6Bohumil BrhelRuda hvezda Praga- 53
7Stanislav UrbanSVS Pardubice- 53
8Pavel KarnasSVS Pardubice- 39
9Josef FejfarRuda hvezda Praga- 38
10Jan SchinaglSVS Pardubice- 35
11Jan Holub IIRuda hvezda Praga- 26
12Zdenek TesarSVS Pardubice- 26
13Borivoj HadekRuda hvezda Praga- 25
14Jiri SvobodaRuda hvezda Praga- 23
15Vladimir KalinaRuda hvezda Praga- 21
16Jindrich DominikPlzen- 16
17Vaclav MilikSVS Pardubice- 10
18Ladislav HradeckySlany- 10
19Karel Prusa IISVS Pardubice- 10


1989

6 rund: Chabarovice - 15 kwiecień, Pardubice - 16 kwiecień, Praga - 18 kwiecień, Slany - 26 kwiecień, Koprivnice - 10 czerwiec, Brezolupy - 11 czerwiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr VandirekRuda hvezda Praga- 74
2Zdenek TesarSVS Pardubice- 73
3Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga- 63
4Bohumil BrhelRuda hvezda Praga- 61
5Jan SchinaglSVS Pardubice- 54
6Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga- 53
7Roman MatousekRuda hvezda Praga- 52
8Pavel KarnasSVS Pardubice- 49
9Vaclav MilikSVS Pardubice- 45
10Stanislav UrbanSVS Pardubice- 43
11Lubomir JedekRuda hvezda Praga- 39
12Frantisek Ledecky IIRuda hvezda Praga- 27
13Miroslav PragerRuda hvezda Praga- 22
14Pavel MrnaLiberec- 16
15Gaspar ForgacVTJ - Racek Parubice- 14
16Daniel BohacRuda hvezda Praga- 13
17Pavel KotenRuda hvezda Praga- 12
18Vlastimil CervenkaSVS Pardubice- 6
19Karel Prusa IISVS Pardubice- 3
20Radomir SemelaRuda hvezda Praga- 1


1990

Praga - 9 październik (09.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIOlymp Praga- 14+3
2Zdenek TesarSVS Pardubice- 16
3Petr VandirekOlymp Praga- 15
4Lubomir JedekOlymp Praga- 14
5Jan Holub IIOlymp Praga- 10
6Vaclav MilikSVS Pardubice- 10
7Karel Prusa IIChabarovice- 7
8Jiri HurychOlymp Praga- 7
9Borivoj HadekSVS Pardubice- 7
10Jan SchinaglSVS Pardubice- 5
11Pavel KarnasSVS Pardubice- 5
12Pavel KotenChabarovice- 4
13Gaspar ForgacSVS Pardubice- 4
14Jaroslav GavendaBrezolupy- 0
15Vladimir KalinaSVS Pardubice- 0
16Petr GrolmusVTJ - Racek Parubice- 0
17Radomir SemelaOlymp Praga- 6R
18Vlastimil CervenkaBrezolupy- 3R


1991

Brezolupy - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav MilikZlata prilba Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Bohumil BrhelPSK Olymp Praga(3,2,3,3,3) 14
3Lubomir JedekPSK Olymp Praga(2,1,3,2,3) 11
4Jaroslav GavendaAK Brezolupy(2,3,2,0,3) 10
5Karel Prusa IIAK Chabarovice(2,3,2,0,3) 9
6Jan SchinaglZlata prilba Pardubice(3,3,1,2,0) 8
7Antonin Kasper IIPSK Olymp Praga(0,2,2,2,2) 7
8Pavel KarnasZlata prilba Pardubice(3,3,0,1,w) 7
9Vladimir KalinaZlata prilba Pardubice(2,0,3,1,1) 6
10Jan Holub IIPSK Olymp Praga(0,2,2,0,2) 6
11Tomas TopinkaPSK Olymp Praga(1,1,1,2,1) 6
12Vlastimil CervenkaAK Brezolupy(w,2,2,1,u) 5
13Borivoj HadekCSAD Plzen(0,0,1,0,2) 3
14Roman MatousekPSK Olymp Praga(1,1,w,ns,ns) 2
15Gaspar ForgacZlata prilba Pardubice(1,w,w,w,,0) 1
16Petr VandirekPSK Olymp Praga(1,ns,ns,ns,ns) 1
17Zdenek SchneiderwindPSK Olymp Praga(1,3,2) 6R
18Robert RalisAK Liberec(1,1,u) 2R

Plzen - 4 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman MatousekAK Slany(3,3,3,3,3) 15
2Borivoj HadekCSAD Plzen(3,1,3,2,2) 11+3
3Gaspar ForgacZlata prilba Pardubice(2,3,2,2,2) 11+2
4Lubomir JedekPSK Olymp Praga(3,2,2,1,3) 11+1
5Jan Holub IIPSK Olymp Praga(u,2,3,2,3) 10
6Tomas TopinkaAK Marketa Praga(3,1,2,3,1) 10
7Vlastimil CervenkaAK Brezolupy(1,3,3,0,2) 9
8Antonin Kasper IIPSK Olymp Praga(2,w,1,3,3) 9
9Zdenek SchneiderwindPSK Olymp Praga(2,3,w,2,1) 8
10Pavel KotenAK Chabarovice(2,1,0,3,1) 7
11Zdenek HolubAK Chabarovice(1,0,1,1,2) 5
12Antonin Svab IIAK Marketa Praga(1,2,0,1,1) 5
13Jan FejfarPSK Olymp Praga(1,0,1,1,0) 3
14Jaromir LachTatra Koprivnica(0,0,2,0,0) 2
15Vladimir VisvaderVTJ Racek Pardubice(w,2,u,0,0) 2
16Martin RybenskyZlata prilba Pardubice(0,1,w/u,ns,ns) 1

Chabarovice - 3 sierpień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav MilikZlata prilba Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Bohumil BrhelPSK Olymp Praga(3,3,3,2,2) 13
3Petr VandirekPSK Olymp Praga(3,2,3,1,3) 12
4Pavel KarnasZlata prilba Pardubice(3,1,2,3,2) 11
5Jan SchinaglZlata prilba Pardubice(2,1,2,2,3) 10
6Karel Prusa IIAK Chabarovice(2,3,3,w,1) 9
7Vladimir KalinaZlata prilba Pardubice(2,u,2,3,2) 9
8Jaroslav GavendaAK Brezolupy(1,2,2,1,2) 8+3
9Robert RalisAK Liberec(0,2,2,1,2) 8+2
10Josef SvizelaAK Brezolupy(1,1,1,3,1) 7
11Vaclav KouckyAK Slany(0,3,0,2,1) 6
12Daniel PflegerAK Marketa Praga(2,0,1,1,0) 4
13Anton BluskPreglejka Żarnowica(0,2,0,0,0) 2
14Jan Hadek II(1,1,w/u,ns,ns) 2
15Frantisek Ledecky IIAK Slany(1,w/t,1) 2R
16Martin PatakAK Marketa Praga(0,0,w/u,0,1) 1

Koprivnice - 1 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert RalisAK Liberec- 14
2Vlastimil CervenkaAK Brezolupy- 13
3Martin RybenskyVTJ Racek Pardubice- 11+3
4Jaroslav ObrAK Slany- 11+2
5Josef SvizelaAK Brezolupy- 9
6Zdenek HolubAK Chabarovice- 9
7Vaclav KouckyAK Slany- 8+3
8Jaromir LachTatra Koprivnica- 8+2
9Frantisek Ledecky IIAK Slany- 8+1
10Miroslav DohnalAK Brezolupy- 8+0
11Vladislav HudakAK Cakovice- 6
12Karel KoubaCSAD Plzen- 5
13Jaroslav PtakCSAD Plzen- 3
14Roman HolochAK Chabarovice- 3
15Jiri PetrasekAK Cakovice- 2
16Rudolf DvorakTatra Koprivnica- 2R
17Miroslav DlugosAK Marianske Lazne- 0





Odwiedziny (Visitors):
7333975


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl