Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2017-2021

Indywidualne Mistrzostwa Czech [250ccm) na Żużlu
(Indvidual Czech Republic Speedway Championship [250cc])
(Mistrovství České Republiky Juniorů Ve Třídě 250ccm)


Thanks to Leos Jaren
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2017Jan KvechPragaFinał
2018Pavel KucharPragaFinał
2019Wiktor PrzyjemskiPolskaFinał
2020Jaroslav VanicekPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2020Jaroslav VanicekPraga1 runda
2020Jaroslav VanicekPraga2 runda
2020Adam BednarPraga3 runda
2020Vojtech SachlChabarovice4 runda
2020Adam BednarPraga5 runda
2020Adam BednarPraga6 runda
2020Adam BednarPraga7 runda
2020Oskar PaluchPolska8 runda
2021Adam BednarPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2021Jaroslav VanicekPraga1 runda
2021Adam BednarPraga2 runda
2021Adam BednarPraga3 runda
2021Adam BednarPraga4 runda
2021Szymon LudwiczakPolska5 runda
2021Adam BednarPraga6 runda
2021Adam BednarPraga7 runda

2017

Koprivnice - 29 lipiec (29.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan KvechPraga(3,2,3,3) 11+3F
2Karol ŻupińskiPolska(2,3,3,3) 11+2F
3Petr ChlupacPraga(3,2,2,3) 10+1F
4Filip NizgorskiPolska(2,1,2,2) 7+dF
5Mateusz AdamczewskiPolska(3,3,0,0) 6
6Maximilian PongratzNiemcy(1,2,1,2) 6
7Daniel SilhanLiberec(1,0,2,1) 4
8Milan DobiasChabarovice(1,0,0,1) 2
9Jeffrey SijbesmaHolandia(0,1,1,0) 2
10Markus Maximus LillEstonia(0,d,-,1) 1






2018

Slany - 22 wrzesień (22.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel KucharPraga(3,3,2,2,3) 13+3
2Francis GustsŁotwa(1,3,3,3,3) 13+d
3Daniel SilhanPardubice(3,2,2,2,3) 12
4Kacper ŁobodzińskiPolska(2,2,2,3,2) 11
5Markus Maximus LillEstonia(3,3,3,w,1) 10
6Paweł TrześniewskiPolska(2,1,3,3,1) 10
7Filip NizgorskiPolska(2,2,1,2,0) 7
8Krzysztof LewandowskiPolska(1,1,1,1,2) 6
9Milan DobiasChabarovice(1,0,1,0,2) 4
10Kacper MakowskiPolska(u,1,0,w,-) 1
11Michal BasteckyPraga(0,0,0,d,-) 0






2019

Slany - 22 wrzesień (22.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor PrzyjemskiPolska(3,3,3,3) 12+3FA
2Oskar PaluchPolska(3,d,3,3) 9+2FA
3Damian RatajczakPolska(2,3,2,3) 10+1FA
4Patrick SkaarupDania(1,3,2,2) 8+3+0FA
5Pavel KucharPraga(3,2,1,2) 8+2+3FB
6Marlon HegenerNiemcy(1,2,1,2) 6+2FB
7Sebastian KosslerAustria(1,2,t,2) 5+1FB
8Milan DobiasChabarovice(2,2,0,3) 7+0FB
9Jaroslav VanicekPraga(0,0,3,1) 4+3FC
10Jan HlacinaDania(0,0,1,1) 2+2FC
11Jan JenicekPardubice(d,1,1,0) 2+uFC
12Mateusz JabłońskiPolska(2,u,w,-) 2+nsC
13Daniel SchroderNiemcy(1,u,-,-) 1






2020

8 rund: Pardubice - 3 czerwiec (03.06), Slany - 18 czerwiec (18.06), Praga - 23 czerwiec (23.06), Liberec - 11 lipiec (11.07), Pardubice - 20 lipiec (20.07), Divisov - 5 wrzesień (05.09), Slany - 20 wrzesień (20.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav VanicekPraga(20,20,18,18,16,18,18,6) 134
2Vojtech SachlChabarovice(18,14,12,20,18,16,14,7) 119
3Adam BednarPraga(16,16,20,-,20,20,20,-) 112
4Jan HlacinaPardubice(14,18,16,16,14,10,12,3) 103
5Jan JenicekPardubice(12,10,-,14,12,14,10,4) 76
6Josef NovotnyPardubice(10,9,10,12,10,9,9,2) 71
7Bruno BelanSlany(-,12,14,-,-,12,16,5) 59
8Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(-,8,9,-,9,8,8,-) 42
9Oskar PaluchPolska(-,-,-,-,-,-,-,20) 20
10Bastian PedersenDania(-,-,-,-,-,-,-,18) 18
11Franciszek KarczewskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,16) 16
12Victor NielsenDania(-,-,-,-,-,-,-,14) 14
13Wiliam DrejerDania(-,-,-,-,-,-,-,12) 12
14Wiktor RafalskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,10) 10
15Hubert JabłońskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,9) 9
16Emil EisDania(-,-,-,-,-,-,-,8) 8

Pardubice - 3 czerwiec (03.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav VanicekPraga(2,3,3,3) 11
2Vojtech SachlChabarovice(2,3,w,3) 8
3Adam BednarPraga(3,2,d,1) 6
4Jan HlacinaPardubice(d,0,2,2) 4
5Jan JenicekPardubice(1,1,2,-) 4
6Josef NovotnyPardubice(1,0,1,1) 3

Slany - 18 czerwiec (18.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav VanicekPraga(3,3,3,w) 9+3
2Jan HlacinaPardubice(1,3,2,3) 9+2
3Adam BednarPraga(3,2,3,w) 8+3
4Vojtech SachlChabarovice(2,2,2,2) 8+2
5Bruno BelanSlany(1,1,1,3) 6
6Jan JenicekPardubice(2,0,1,2) 5
7Josef NovotnyPardubice(0,1,0,1) 2
8Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(0,0,0,0) 0

Praga - 23 czerwiec (23.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,2,3,3) 11+3
2Jaroslav VanicekPraga(2,3,3,3) 11+2
3Jan HlacinaPardubice(3,2,2,1) 8+3
4Bruno BelanSlany(1,3,2,2) 8+u
5Vojtech SachlChabarovice(2,1,1,2) 6
6Josef NovotnyPardubice(1,0,1,0) 2
7Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(0,1,0,1) 2

Liberec - 11 lipiec (11.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vojtech SachlChabarovice(3,3,3,2) 11
2Jaroslav VanicekPraga(2,2,3,3) 10
3Jan HlacinaPardubice(1,2,2,1) 6
4Jan JenicekPardubice(0,1,1,1) 3
5Josef NovotnyPardubice(0,1,0,1) 0

Pardubice - 20 lipiec (20.07).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,3,3,2) 11
2Vojtech SachlChabarovice(1,3,3,3) 10
3Jaroslav VanicekPraga(2,2,2,3) 9
4Jan HlacinaPardubice(3,2,1,1) 7
5Jan JenicekPardubice(2,1,2,2) 7
6Josef NovotnyPardubice(0,1,1,0) 2
7Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(1,0,0,1) 2

Pardubice - 26 sierpień (26.08).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,2,2,3) 10+3
2Jaroslav VanicekPraga(3,3,3,1) 10+2
3Vojtech SachlChabarovice(2,3,3,2) 10+1
4Jan JenicekPardubice(1,1,1,3) 6
5Bruno BelanSlany(2,2,2,0) 6
6Jan HlacinaPardubice(0,1,1,2) 4
7Josef NovotnyPardubice(1,0,0,1) 2
8Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(0,0,0,0) 0

Divisov - 5 wrzesień (05.09).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,3,3,3) 12
2Jaroslav VanicekPraga(3,3,2,3) 10
3Bruno BelanSlany(2,2,3,2) 9
4Vojtech SachlChabarovice(2,2,w,3) 7
5Jan HlacinaPardubice(1,1,2,1) 5
6Jan JenicekPardubice(1,1,1,1) 4
7Josef NovotnyPardubice(0,0,1,0) 1
8Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(0,0,0,0) 0

Slany - 20 wrzesień (20.09).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oskar PaluchPolska(3,3,3,3,3) 15
2Bastian PedersenDania(2,3,3,3,3) 14
3Franciszek KarczewskiPolska(3,3,1,2,3) 12
4Victor NielsenDania(2,2,3,2,2) 11
5Wiliam DrejerDania(3,2,3,2,0) 10
6Wiktor RafalskiPolska(3,2,2,w,2) 9
7Hubert JabłońskiPolska(2,1,2,3,1) 9
8Emil EisDania(2,3,2,1,1) 9
9Vojtech SachlChabarovice(1,1,0,3,3) 8
10Jaroslav VanicekPraga(1,1,1,2,2) 7
11Bruno BelanSlany(1,0,2,1,1) 6
12Jan JenicekPardubice(0,2,0,0,2) 4
13Jan HlacinaPardubice(u,0,1,1,1) 3
14Josef NovotnyPardubice(1,0,1,0,0) 2





2021

7 rund: Slany - 23 czerwiec (23.06), Pardubice - 30 czerwiec (30.06), Divisov - 15 sierpień (15.08), Liberec - 11 wrzesień (11.09), Slany - 18 wrzesień (18.09), Pardubice - 15 październik (15.10), Pardubice - 23 październik (23.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(18,20,20,20,9,20,20) 127
2Vojtech SachlChabarovice(16,16,18,16,14,18,16) 114
3Matous KamenikDivisov(12,12,-,14,18,16,18) 90
4Jaroslav VanicekPraga(20,14,14,-,-,-,-) 48
5Josef NovotnyPardubice(14,5,12,-,-,-,10) 41
6Szymon LudwiczakPolska(-,-,-,18,20,-,-) 38
7Marcel JuśkowiakPolska(-,18,-,-,16,-,-) 34
8Jan HlacinaPardubice(10,8,16,-,-,-,-) 34
9Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(9,-,10,10,-,-,-) 29
10Oliver SchmidPlzen(-,-,-,-,-,14,14) 28
11Sven CerjakSłowenia(8,7,-,12,-,-,-) 27
12Stepan SevcikChabarovice(-,-,-,-,-,10,12) 22
13Mateusz ŁopuskiPolska(-,10,w,-,12,-,-) 22
14Adam NejezchlebaChabarovice(-,-,-,-,-,12,9) 21
15Kacper TeskaPolska(-,9,-,-,7,-,-) 16
16Alfons WiltanderSzwecja(-,-,-,-,10,-,-) 10
17Theo BergkvistSzwecja(-,-,-,-,8,-,-) 8
18Jakub OleksiakPolska(-,6,-,-,-,-,-) 6

Slany - 23 czerwiec (23.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav VanicekPraga(3,3,3,2) 11+3
2Adam BednarPraga(3,3,2,3) 11+w
3Vojtech SachlChabarovice(2,2,3,1) 8
4Josef NovotnyPardubice(2,2,0,2) 6
5Matous KamenikDivisov(0,1,1,3) 5
6Jan HlacinaPardubice(1,w/u,2,w/u) 3
7Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(1,0,w/u,-)) 1
8Sven CerjakSłowenia(u,t,w/u,0) 0

Pardubice - 30 czerwiec (30.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,3,3,3) 15+3F
2Marcel JuśkowiakPolska(3,2,2,3) 12+2F
3Vojtech SachlChabarovice(3,1,3,2) 10+2P+1F
4Jaroslav VanicekPraga(2,3,3,2) 10+3P+0F
5Matous KamenikDivisov(2,2,2,w/u) 6
6Mateusz JabłońskiPolska(2,0,0,3) 5
7Kacper TeskaPolska(0,3,1,1) 5
8Jan HlacinaPardubice(1,1,1,2) 5
9Sven CerjakSłowenia(1,2,1,1) 5
10Jakub OleksiakPolska(0,1,2,1) 4
11Josef NovotnyPardubice(1,0,0,0) 1

Divisov - 15 sierpień (15.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,3,2,3) 11+3
2Vojtech SachlChabarovice(3,2,3,3) 11+2
3Jan HlacinaPardubice(2,1,3,2) 8+3
4Jaroslav VanicekPraga(2,3,1,2) 8+w
5Josef NovotnyPardubice(1,0,2,1) 4
6Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(1,2,0,1) 4
7Mateusz ŁopuskiPolska(ns) 0

Liberec - 11 wrzesień (11.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,2,3,3) 11
2Szymon LudwiczakPolska(1,3,3,2) 9+3
3Vojtech SachlChabarovice(2,3,2,2) 9+2
4Matous KamenikDivisov(1,2,1,1) 5
5Sven CerjakSłowenia(0,1,1,0) 2
6Juraj SuskaZarnovica, Słowacja(0,0,0,0) 0

Slany - 18 wrzesień (18.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Szymon LudwiczakPolska(3,t,3,3) 9+3P+3F
2Matous KamenikDivisov(w,2,3,2) 7+2P+2F
3Marcel JuśkowiakPolska(1,1,1,3) 6+2P+1F
4Vojtech SachlChabarovice(2,2,3,2) 9+3P+0F
5Mateusz ŁopuskiPolska(2,3,2,3) 10+1P
6Alfons WiltanderSzwecja(1,2,1,1) 5+1P
7Adam BednarPraga(3,3,3,2) 11+wP
8Theo BergkvistSzwecja(1,0,0,1) 2+0P
9Kacper TeskaPolska(0,1,1,0) 2

Pardubice - 15 październik (15.10).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,3,3,3) 12
2Vojtech SachlChabarovice(2,3,3,2) 10
3Matous KamenikDivisov(2,2,2,2) 8
4Oliver SchmidPlzen(1,1,1,1) 4
5Adam NejezchlebaChaba(0,0,1,0) 1
6Stepan SevcikChabarovice(1,0,0,0) 1

Pardubice - 23 październik (23.10).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam BednarPraga(3,3,3,3) 12
2Matous KamenikDivisov(3,2,3,2) 10
3Vojtech SachlChabarovice(2,w/u,2,3) 7+3
4Oliver SchmidPlzen(2,3,0,2) 7+u/w
5Stepan SevcikChabarovice(1,2,1,1) 5
6Josef NovotnyPardubice(0,1,2,1) 4
7Adam NejezchlebaChab(1,1,1,0) 3








Odwiedziny (Visitors):
13309539


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl