Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1957-2015

Indywidualne Mistrzostwa Bułgarii na Żużlu
(Individual Bulgarian Speedway Championship)

Thanks to Charles McKay, Pantelej Najdew, Milen Manew, Invoke, Rafał Litwiński, Wojciech Wilde and Swetozar Damianow
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1957Wasyl RadewRuseFinał - 125 ccm
1957Wasyl StambołowGabrowoFinał - 150 ccm
1957Iwan ManolowRuseFinał - 250 ccm
1957Simeon PetkowPlewenFinał - 250 ccm special
1957Dimitar BajewGabrowoFinał - 350 ccm
1957Christo GrozewStara ZagoraFinał - 500-700 ccm
1957Dimitar BajewGabrowoFinał - 500 ccm special
1957Stefanka AtanasowaBurgasFinał - panie
1958Boris DamjanowSofiaFinał - 125 ccm
1958Todor KałkowskiSofiaFinał - 150 ccm
1958Iwan ManolowRuseFinał - 250 ccm
1958Ilja CzubrikowSofiaFinał - 350 ccm
1958Kirył NikołowSofiaFinał - 500 ccm special
1958Milena CwetkowaRuseFinał - panie
1959Bohos SzachpasianPlewenFinał
1960Kirył NikołowSofiaFinał
1961Miłko PejkowPlowdiwFinał
1962Miłko PejkowPlowdiwFinał
1963Miłko PejkowPlowdiwFinał
1965Miłko PejkowPlowdiwFinał
1967Aleksandar StojanowRuseFinał
1968Miłko PejkowPlowdiwFinał
1969Petar PetkowSofiaFinał
1970Chedialko NedialkowWielkie TyrnowoFinał
1971Chedialko NedialkowWielkie TyrnowoFinał
1972Petar PetkowSofiaFinał
1973Petar PetkowSofiaFinał
1974Angel JewtimowTyrgowiszteFinał
1975Petar PetkowSofiaFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Petar PetkowSofia8 runda
1975Petar PetkowSofia7 runda
1975Angel JewtimowTyrgowiszte6 runda
1975Petar PetkowSofia5 runda
1975Petar PetkowSofia4 runda
1975Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo3 runda
1975Angel JewtimowTyrgowiszte2 runda
1975Christo SimeonowPłowdiw1 runda
1976Angel JewtimowTyrgowiszteFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Christo SimeonowPłowdiw8 runda
1976Christo SimeonowPłowdiw7 runda
1976Iwan DupałowWielkie Tyrnowo6 runda
1976Angel JewtimowTyrgowiszte5 runda
1976Angel JewtimowTyrgowiszte4 runda
1976Angel JewtimowTyrgowiszte3 runda
1976Angel JewtimowTyrgowiszte2 runda
1976Angel JewtimowTyrgowiszte1 runda
1977Orlin JanakijewWielkie TyrnowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo8 runda
1977Angel JewtimowTyrgowiszte7 runda
1977Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo6 runda
1978Atanas JanakijewPłowdiwFinał
1978Orlin JanakijewWielkie TyrnowoEliminacje - 3 etap - gr. 1
1978Jewgienij JewtimowSzumenEliminacje - 3 etap - gr. 2
1978Orlin JanakijewWielkie TyrnowoEliminacje - 2 etap - gr. 1
1978Angel JewtimowTyrgowiszteEliminacje - 2 etap - gr. 2
1978Christo SimeonowPłowdiwEliminacje - 1 etap - gr. 1
1978Angel JewtimowTyrgowiszteEliminacje - 1 etap - gr. 2
1979Orlin JanakijewWielkie TyrnowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Orlin JanakijewWielkie TyrnowoEliminacje - 3 etap - gr. 1
1979Nikołaj ParwanowSofiaEliminacje - 3 etap - gr. 2
1979Atanas JanakijewPłowdiwEliminacje - 2 etap - gr. 1
1979Nikołaj ManewTyrgowiszteEliminacje - 2 etap - gr. 2
1979Atanas JanakijewPłowdiwEliminacje - 1 etap - gr. 1
1979Petar PetkowSofiaEliminacje - 1 etap - gr. 2
1980Angel JewtimowTyrgowiszteFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Angel JewtimowTyrgowiszte2 runda
1980Angel JewtimowTyrgowiszte1 runda
1980Nikołaj ManewTyrgowiszteEliminacje - 3 etap - 1 gr.
1980Miłczo ManewTyrgowiszteEliminacje - 3 etap - 2 gr.
1981Orlin JanakijewWielkie TyrnowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo5 runda
1981Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo4 runda
1981Angel JewtimowTyrgowiszte3 runda
1981Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo2 runda
1981Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo1 runda
1982Weselin MarkowPlewenFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Weselin MarkowPlewen4 runda
1982Weselin MarkowPlewen3 runda
1982Weselin MarkowPlewen2 runda
1982Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo1 runda
1983Nikołaj Manew-Finał - Klasyfikacja końcowa
1983Nikołaj Manew-3 runda
1983Nikołaj Manew-2 runda
1983Nikołaj Manew-1 runda
1984Angel JewtimowTyrgowiszteFinał
1985Weselin MarkowPlewenKlasyfikacja końcowa
1986Angel JewtimowTyrgowiszteFinał
1987Angel JewtimowTyrgowiszteFinał
1988Orlin JanakijewWielkie TyrnowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Georgi PetranowPlewenFinał
1990Georgi PetranowPlewenFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Georgi PetranowPlewen3 runda
1990Georgi PetranowPlewen2 runda
1990Rudolf WalentinowWielkie Tyrnowo1 runda
1991Georgi PetranowPlewenFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Georgi PetranowPlewen2 runda
1991Georgi PetranowPlewen1 runda
1994Nikołaj ManewTyrgowiszteFinał - Klasyfikacja końcowa
1994Nikołaj ManewTyrgowiszte2 runda
1994Nikołaj ManewTyrgowiszte1 runda
1995Galin WeliczkowSzumenFinał
1996Zdrawko JordanowTyrgowiszteFinał

1957

Finał - 125 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wasyl RadewRuse- -

Finał - 150 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wasyl StambołowGabrowo- -

Finał - 250 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Iwan ManolowRuse- -

Finał - 250 ccm special

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simeon PetkowPlewen- -

Finał - 350 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dimitar BajewGabrowo- -

Finał - 500-700 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christo GrozewStara Zagora- -

Finał - 500 ccm special

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dimitar BajewGabrowo- -

Finał - panie

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefanka AtanasowaBurgas- -

1958

Finał - 125 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris DamjanowSofia- -

Finał - 150 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Todor KałkowskiSofia- -

Finał - 250 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Iwan ManolowRuse- -

Finał - 350 ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilja CzubrikowSofia- -

Finał - 500 ccm special

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kirył NikołowSofia- -

Finał - panie

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milena CwetkowaRuse- -

1959

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohos SzachpasianPlewen- -


1960

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kirył NikołowSofia- -


1961

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miłko PejkowPlowdiw- -


1962

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miłko PejkowPlowdiw- -


1963

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miłko PejkowPlowdiw- -
3Stanko Stankow-- -


1965

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miłko PejkowPlowdiw- -


1967

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandar StojanowRuse- -


1968

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miłko PejkowPlowdiw- -


1969

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- -


1970

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chedialko NedialkowWielkie Tyrnowo- -


1971

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chedialko NedialkowWielkie Tyrnowo- -


1972

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- -


1973

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- -


1974

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- -


1975

8 rund: Płowdiw, Tyrgowiszte, Sofia, Dołni Dybnik, Szumen, Tyrgowiszte, Wielkie Tyrnowo.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- 84
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 83
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 79

Wielkie Tyrnowo

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- 14
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 13
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 13

Tyrgowiszte

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- 14
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Petar Iliew-- 12

Tyrgowiszte

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 15
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Petar PetkowSofia- 13
5Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- -

Szumen

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- 14
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 13
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 12
4Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- -

Dołni Dybnik

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- 15
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 13
8Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- -

Sofia

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
2Petar PetkowSofia- 14
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 12
4Christo SimeonowPłowdiw- -

Tyrgowiszte

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 14
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 13
4Christo SimeonowPłowdiw- -

Płowdiw

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christo SimeonowPłowdiw- 15
2Petar Iliew-- 14
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 13
4Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- -

1976

8 rund: Płowdiw, Dołni Dybnik, Szumen, Wielkie Tyrnowo, Sofia, Dołni Dybnik, Płowdiw.

Uwaga ! Wliczano sześć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 86
2Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 78
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 74
4Christo SimeonowPłowdiw- 71
5Nikołaj ManewTyrgowiszte- 68
6Nikołaj ParwanowWIF- 61

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christo SimeonowPłowdiw- 13
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 12
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 12
4Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 12
5Petar IliewWIF- 11
6Nikołaj ParwanowWIF- 10

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christo SimeonowPłowdiw- 15
2Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 14
3Atanas JanakijewPłowdiw- 12
4Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 12
5Angel JewtimowTyrgowiszte- 11

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 12
3Petar IliewWIF- 12
4Angel JewtimowTyrgowiszte- 11
5Christo SimeonowPłowdiw- 11
6Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 10

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 15
2Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 13
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 13
4Christo SimeonowPłowdiw- 11
5Nikołaj ManewTyrgowiszte- 10
6Petar IliewWIF- 10

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 15
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Nikołaj ParwanowWIF- 13

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 14
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 12
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 12

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 15
2Petar PetkowSofia- 14
3Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 13

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 12
3Christo SimeonowPłowdiw- 11
4Aleksandar KostowŁowecz- 11
5Petar KostowPłowdiw- 11
6Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 10

1977

8 rund: ?, ?, ?, ?, ?, Wielkie Tyrnowo, Płowdiw, Tyrgowiszte.

Uwaga ! Wliczano sześć najlepszych wyników.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 86
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 83
3Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 76

Tyrgowiszte

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 15
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 13
3Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 13
4Christo SimeonowPłowdiw- 13
5Petar Kostow-- 10
6Atanas JanakijewPłowdiw- 10

Płowdiw

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 14
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Petar PetkowSofia- 13
4Christo SimeonowPłowdiw- 12

Wielkie Tyrnowo

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 14
3Petar Iliew-- 12
4Zachari Zachariew-- 10
5Christo SimeonowPłowdiw- 10
6Petar Petkow-- 10

1978

Dołni Dybnik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Atanas JanakijewPłowdiw- 14
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 13
3Stojan TodorowTyrgowiszte- 12
4Nikołaj ManewTyrgowiszte- 11
5Tonczo KolewŁowecz- 11
6Petar KostowPlewen- 11

Dołni Dybnik

Eliminacje - 3 etap - gr. 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 13
2Petar Iliew-- 13
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 12
4Petar PetkowSofia- 12
5Atanas JanakijewPłowdiw- 12
6Christo SimeonowPłowdiw- 11

Łowecz

Eliminacje - 3 etap - gr. 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jewgienij JewtimowSzumen- 14
2Rumen MarinowWIF- 12
3Nikołaj ParwanowWIF- 12
4Petar GanewSzumen- 12
5Teodor PawlowiczSofia- 11
6Tonczo KolewŁowecz- 9

Szumen

Eliminacje - 2 etap - gr. 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
2Christo SimeonowPłowdiw- 14
3Petar Iliew-- 13
4Atanas JanakijewPłowdiw- 12
5Petar KostowPlewen- 11
6Nikołaj ParwanowWIF- 8

Tyrgowiszte

Eliminacje - 2 etap - gr. 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 15
2Iwan DupałowWielkie Tyrnowo- 14
3Petar PetkowSofia- 13
4Nikołaj ParwanowWIF- 12
5Stojan TodorowTyrgowiszte- 9
6Rosen ChristowSzumen- 9
7Ilja JordanowTyrgowiszte- 8
8Rudolf Walentinow-- 8

Płowdiw

Eliminacje - 1 etap - gr. 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christo SimeonowPłowdiw- 15
2Atanas JanakijewPłowdiw- 14
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 13
4Petar KostowPlewen- 12
5Emil GeorgijewPłowdiw- 10
6Weselin MarkowPlewen- 9

Tyrgowiszte

Eliminacje - 1 etap - gr. 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 14
3Petar PetkowSofia- 13
4Stojan TodorowTyrgowiszte- 12
5Rosen ChristowSzumen- 11
6Ilja JordanowTyrgowiszte- 9

1979

Płowdiw

W finale wystartowali także: Rosen Christow (Szumen), Stojan Todorow (Tyrgowiszte), Weselin Markow (Plewen), Nikołaj Parwanow (Sofia), Georgi Mitew (Tyrgowiszte), Kr. Kocew (Sofia), Petar Petkow (Sofia), Rudolf Walentinow (Wielkie Tyrnowo), M. Milew (Płowdiw), Petar Iliew (Plewen).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- -
2Angel JewtimowTyrgowiszte- -
3Atanas JanakijewPłowdiw- -
4Nikołaj ManewTyrgowiszte- -
5Christo SimeonowPłowdiw- -
6Petar KostowPlewen- -

Dołni Dybnik

Eliminacje - 3 etap - gr. 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
2Atanas JanakijewPłowdiw- 13
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 12
4Angel JewtimowTyrgowiszte- 10
5Stojan TodorowTyrgowiszte- 10
6Kr. KocewSofia- 10

Łowecz

Eliminacje - 3 etap - gr. 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj ParwanowSofia- 15
2Georgi MitewTyrgowiszte- 14
3Ilja JordanowTyrgowiszte- 11

Szumen

Eliminacje - 2 etap - gr. 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Atanas JanakijewPłowdiw- 15
2Weselin MarkowPlewen- 13
3Petar KostowPlewen- 11
4Petar IliewPlewen- 11

Tyrgowiszte

Eliminacje - 2 etap - gr. 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj ManewTyrgowiszte- 14
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 14
3Rosen ChristowSzumen- 13
4Petar PetkowSofia- 12

Płowdiw

Eliminacje - 1 etap - gr. 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Atanas JanakijewPłowdiw(3,3,3,3,3) 15
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Christo SimeonowPłowdiw- 13
4Petar KostowPlewen- 10
5Petar IliewPlewen- 10

Sofia

Eliminacje - 1 etap - gr. 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petar PetkowSofia- 15
2Rosen ChristowSzumen- 13
3Stojan TodorowTyrgowiszte- 10
4Nikołaj ManewTyrgowiszte- 10
5Angel JewtimowTyrgowiszte- 10

1980

2 rundy: Szumen, Tyrgowiszte.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte(15,15) 30
2Nikołaj ManewTyrgowiszte(14,13) 27
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo(12,14) 26
4Zachari ZachariewSofia(11,10) 21
5Petar IliewŁowecz(11,10) 21
6Christo SimeonowPłowdiw(9,9) 18

Tyrgowiszte

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte(3,3,3,3,3) 15
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 13
4Petar IliewŁowecz- 10
5Zachari ZachariewSofia- 10
6Christo SimeonowPłowdiw- 9

Szumen

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte(3,3,3,3,3) 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 14
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 12
4Zachari ZachariewSofia- 11
5Petar IliewŁowecz- 11
6Christo SimeonowPłowdiw- 9

Tyrgowiszte

Eliminacje - 3 etap - 1 gr.

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj ManewTyrgowiszte(3,3,3,3,3) 15
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14

Eliminacje - 3 etap - 2 gr.

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miłczo ManewTyrgowiszte- 15
2Zachari ZachariewSofia- 14
3Jewgienij JewgienijewSzumen- 13

1981

5 rund: Plewen, Łowecz, Szumen, Wielkie Tyrnowo, Sofia.

Uwaga ! Wliczano trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 45
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 42
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 40
4Rudolf WalentinowWielkie Tyrnowo- 34
5Christo SimeonowPłowdiw- 33
6Weselin MarkowPlewen- 31
7Stojan TodorowSzumen- 29
8Georgi MitewTyrgowiszte- 28
9Zachari Zachariew-- 28
10Miłczo ManewTyrgowiszte- 27

Sofia

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 13
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 12

Wielkie Tyrnowo

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 14
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 13

Szumen

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte(3,3,3,3,3) 15
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 14
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 13

Łowecz

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo(3,3,3,3,3) 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 14
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 13

Plewen

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo(3,3,3,3,3) 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 13
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 12

1982

4 rundy: Szumen, Wielkie Tyrnowo, Łowecz, Dołni Dybnik.

Wliczano 3 najlepsze występy.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Weselin MarkowPlewen- 42
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 42
3Angel JewtimowTyrgowiszte- 40
4Nikołaj ManewTyrgowiszte- 39
5Rudolf WalentinowWielkie Tyrnowo- 30
6Stojan TodorowSzumen- 29
7Christo SimeonowPłowdiw- 28
8Georgi MitewTyrgowiszte- 25
9Zachari ZachariewSofia- 23
10Petar IliewŁowecz- 23
11Petar KostowPlewen- 22

Dołni Dybnik

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Weselin MarkowPlewen- 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 14
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 13

Łowecz

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Weselin MarkowPlewen- 14
4Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 11

Wielkie Tyrnowo

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Weselin MarkowPlewen- 13
2Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 13
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 13
4Angel JewtimowTyrgowiszte- 10
5Iwan DupałowSzumen- 9
6Stojan TodorowSzumen- 9

Szumen

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 15
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 14
3Nikołaj ManewTyrgowiszte- 13

1983

5 rund: ?, ?, ?, Szumen, Tyrgowiszte

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj Manew-- -
2Angel JewtimowTyrgowiszte- -
3Stojan Todorow-- -
4Rudolf Walentinow-- -
5Orlin Janakijew-- -
6Weselin Markow-- -

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj Manew-- 15
2Rudolf Walentinow-- 14
3Orlin Janakijew-- 12

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj Manew-- 15

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj Manew-- 15

1984

5 rund: Wielkie Tyrnowo, Łowecz, Sofia, Szumen, Tyrgowiszte.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- 69
2Weselin MarkowPlewen- 65
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 62
4Aleksiej Todorow-- 56
5Stanisław Cankow-- 52
6Christo SimeonowPłowdiw- 43
7Georgi MitewTyrgowiszte- 40
8Rudolf Walentinow-- 33
9Rosen Christow-- 30
10Petar Iliew-- 30


1985

6 rund: Dolni Dabnik, Łowecz, Wielkie Tyrnowo, ?, Tyrgowiszte, Szumen.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Weselin MarkowPlewen- 43
2Angel JewtimowTyrgowiszte- 42
3Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 41
4Nikołaj ManewTyrgowiszte- 38
5Stanisław CankowTyrgowiszte- 34
6Aleksiej TodorowPłowdiw- 31
7Georgi MitewTyrgowiszte- 29
8Rosen ChristowSzumen- 27
9Rudolf WalentinowWielkie Tyrnowo- 25
10Petar IliewŁowecz- 24
11Stojan TodorowSzumen- 18
12Atanas JanakijewPłowdiw- 16
13Rumen SofronowŁowecz- 15
14Emil GeorgiewPłowdiw- 14
15Wergil KrastewPlewen- 14
16Christo SimeonowPłowdiw- 13


1986

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- -


1987

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Angel JewtimowTyrgowiszte- -


1988

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Orlin JanakijewWielkie Tyrnowo- 44
2Georgi Petranow-- 41
3Zdrawko Jordanow-- 40


1989

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georgi PetranowPlewen- -


1990

3 rundy: Tyrgowiszte, Szumen, Tyrgowiszte.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georgi PetranowPlewen- 42
2Trajan IwanowSzumen- 39
3Teodozy GerczewTyrgowiszte- 35

Tyrgowiszte

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georgi PetranowPlewen(3,3,3,3,3) 15
2Rudolf WalentinowWielkie Tyrnowo- 14
3Trajan IwanowSzumen- 13

Szumen

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georgi PetranowPlewen(3,3,3,3,3) 15
2Trajan IwanowSzumen- 14
3Galin WeliczkowSzumen- 13

Tyrgowiszte

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rudolf WalentinowWielkie Tyrnowo- 14
2Georgi PetranowPlewen- 12
3Trajan IwanowSzumen- 12
4Teodozy GerczewTyrgowiszte- 12
5Zdrawko JordanowTyrgowiszte- 11
6Walery ChristowSzumen- 10

1991

2 rundy: Szumen - 26 październik (26.10), Szumen - 27 październik (27.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georgi PetranowPlewen- 30
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 28
3Teodozy GerczewTyrgowiszte- 26
4Walery ChristowSzumen- 24
5Galin WeliczkowSzumen- 22
6Jurij NikołowPlewen- 18
7Kirył PetrowSofia- 17
8Christo MarinowPlewen- 16
9Dimitar PopowPlewen- 16
10Mario MarinowSofia- 11
11Dimitar MinkowWielkie Tyrnowo- 11
12Walentin GenowSzumen- 7
13Dimitar NikołowSofia- 7
14Wentisław MatejewWielkie Tyrnowo- 3
15Krasimir JordanowSzumen- 1
16Georgi MitewWielkie Tyrnowo- 1
17Weselin AngełowSzumen- 1
18Plamen PetrowPlewen- 0

Szumen - 27 październik (27.10).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georgi PetranowPlewen(3,3,3,3,3) 15
2Nikołaj ManewTargowiszcze- 14
3Teodozy GerczewTyrgowiszte- 13
4Walery ChristowSzumen- 12
5Galin WeliczkowSzumen- 11
6Jurij NikołowPlewen- 9
7Kirył PetrowSofia- 9
8Christo MarinowPlewen- 8
9Dimitar PopowPlewen- 8
10Dimitar MinkowWielkie Tyrnowo- 6
11Mario MarinowSofia- 5
12Dimitar NikołowSofia- 4
13Walentin GenowSzumen- 3
14Wentisław MatejewWielkie Tyrnowo- 2
15Krasimir JordanowSzumen- 1
16Georgi MitewWielkie Tyrnowo- 1
17Weselin AngełowSzumen- 1
18Plamen PetrowPlewen- 0

Szumen - 26 październik (26.10).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georgi PetranowPlewen(3,3,3,3,3) 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 14
3Teodozy GerczewTyrgowiszte- 13
4Walery ChristowSzumen- 12
5Galin WeliczkowSzumen- 11
6Jurij NikołowPlewen- 9
7Kirył PetrowSofia- 8
8Christo MarinowPlewen- 8
9Dimitar PopowPlewen- 8
10Mario MarinowSofia- 6
11Dimitar MinkowWielkie Tyrnowo- 5
12Walentin GenowSzumen- 4
13Dimitar NikołowSofia- 3
14Wentisław MatejewWielkie Tyrnowo- 1
15Georgi MitewWielkie Tyrnowo- 0
16Plamen PetrowPlewen- 0

1992

W sezonie 1992 mistrzostw Bułgarii nie rozegrano.



1993

Brak danych.



1994

2 rundy: Tyrgowiszte - ?, Tyrgowiszte - 11 lipiec (11.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj ManewTyrgowiszte- -
2Rudolf Walentinow-- -
3Zdrawko Jordanow-- -
4Galin Weliczkow-- -
5Teodozy Gerczew-- -
7Milen ManewTyrgowiszte- -

Tyrgowiszte - 11 lipiec (11.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj ManewTyrgowiszte- 13+3
2Rudolf Walentinow-- 13+2
3Zdrawko Jordanow-- 13+1
4Galin Weliczkow-- 13+0
5Teodozy Gerczew-- 11
6Dimitar Minkow-- 11
7Miłczo Manew-- 9
8Laczezar Iwanow-- 8
9Milen Manew-- 7
10Krasimir Jordanow-- 7
11Pantelej Najdew-- 5
12Julian Apostołow-- 4
13Weselin Angełow-- 3
14Walentin Genow-- 2
15Lubomir Daskałow-- 2
16Walentin Matjew-- 1

Tyrgowiszte

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj ManewTyrgowiszte- -
2Rudolf Walentinow-- -
3Zdrawko Jordanow-- -
4Galin Weliczkow-- -
5Teodozy Gerczew-- -
6Miłczo Manew-- -
7Julian Apostołow-- -

1995

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Galin WeliczkowSzumen(3,3,3,3,3) 15
2Zdrawko JordanowTyrgowiszte(2,3,3,3,2) 13
3Nikołaj ManewTyrgowiszte(3,3,w,3,3) 12
4Rudolf Walentinow-(2,3,2,3,2) 12
5Teodozy Gerczew-( 3,2,3,2,1) 11
6Laczezar Iwanow-( 3,1,2,2,3) 11
7Krasimir Jordanow-( 2,2,1,1,3) 9
8Milen Manew-(1,2,3,0,1) 7
9Marian Bojanow-(2,0,0,2,2) 6
10Miłczo Manew-(1,1,2,2,0) 6
11Wencisław Kiriłow-(1,2,2,1,0) 6
12Wencisław Mitew-( 0,0,1,1,2) 4
13Zdrawko Todorow-(0,0,1,1,1) 3
14Dimitar Georgiew-(0,0,0,0,1) 1
15Georgi Kosew-( 0,1,0,0,0) 1
16Rosen Christow-(0,0,0,0,0) 0


1996

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdrawko JordanowTyrgowiszte(3,3,3,3,3) 15
2Nikołaj ManewTyrgowiszte- 14
3Galin WeliczkowSzumen- 13
4Marian Bojanow-- 11
5Milen ManewTyrgowiszte- 11
6Miłczo Manew-- 10
7Pantelej Najdew-- 10
8Krasimir Jordanow-- 9
9Wenci Siniwirski-- 8
10Toni Parwanow-- 6
11Walentin Georgiew-- 5
12Laczezar Iwanow-- 3
13Julian Apostołow-- 1
14Weselin AngelowSzumen- 1
15Walentin GenowSzumen- 0





Odwiedziny (Visitors):
7551616


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl