Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1982-2016

Indywidualne Mistrzostwa Australii na Żużlu do lat 16 (125ccm)
(Australian Under 16 Solo Championship)

Thanks to Meredith Sterry.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1982Paul SnaddenSouth AustraliaFinał
1983Craig HodgsonSouth AustraliaFinał
1984Michael CarterWestern AustraliaFinał
1985Shane ParkerSouth AustraliaFinał
1986Leigh AdamsVictoriaFinał
1987Jason HawkesVictoriaFinał
1988Jason HawkesVictoriaFinał
1989Brett TomkinsSouth AustraliaFinał
1990Jason CrumpVictoriaFinał
1991Ryan SullivanAustralia PołudniowaFinał
1992Troy WytenSouth AustraliaFinał
1993Travis McGowanVictoriaFinał
1994Nigel SadlerSouth AustraliaFinał
1995Russell HarrisonSouth AustraliaFinał
1996Brendon MackayNorthern TerritoryFinał
1997Russell HarrisonSouth AustraliaFinał
1998Jaye StevensNSWFinał
1999Mark JonesVictoriaFinał
2000Rory SchleinSouth AustraliaFinał
2001Mark JonesVictoriaFinał
2002Trevor HardingWestern AustraliaFinał
2003Troy BatchelorQuennslandFinał
2004Aaron SummersSouth AustraliaFinał
2005Jason NormanSouth AustraliaFinał
2006Ryan SedgmenVictoriaFinał
2007Dakota NorthWiktoriaFinał
2008Arthur SissisPołudniowa AustraliaFinał
2009Arthur SissisAustralia PołudniowaFinał
2010Brady KurtzNowa Południowa WaliaFinał
2011Arthur Sissis-Finał
2011Tyson SnowQueenslandKwalifikacje
2012Brady KurztNowa Południowa WaliaFinał
2012Bryce Bridgen-Kwalifikacje
2012Lawson Walters-Kwalifikacje
2013Brody EvesQueenslandFinał
2013Declyn AdamsWiktoriaKwalifikacje
2013Bryce BrigdenQueenslandKwalifikacje
2014Jaimon LidseyWiktoriaFinał
2015Jack NormanNowa Południowa WaliaFinał
2015Keynan RewQueenslandKwalifikacje
2016Matthew GilmoreNowa Południowa WaliaFinał
2016Mitchell GrechAustralia PołudniowaKwalifikacje

1982

Adelaide, Wingfield (South Australia) - 30 sierpień 1981 (30.08.1981).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul SnaddenSouth Australia- 13
2Michael CarterWestern Australia- 12
3David CheshireWestern Australia- 11


1983

Mildura (Victoria) - 29 styczeń (29.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig HodgsonSouth Australia(3,3,3,3,3) 15
2Jeff MeyerSouth Australia- 13
3Leigh AdamsVictoria- 11


1984

Bibra Lake (Western Australia) - 7 styczeń (07.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael CarterWestern Australia- 14
2Billy LellmanSouth Australia- 14
3Craig HodgsonSouth Australia- 11


1985

Adelaide, Wingfield (South Australia) - 19 styczeń (19.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shane ParkerSouth Australia- 14
2Scott NormanSouth Australia- 13
2Leigh AdamsVictoria- 14


1986

Mildura (Victoria) - 18 styczeń (18.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsVictoria(3,3,3,3,3) 15
2Jason LyonsVictoria- -
3Shane ParkerSouth Australia- -


1987

Bibra Lake (Western Australia)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason HawkesVictoria(3,3,3,3,3) 15
2Leigh AdamsVictoria- 14
3Cory RichardsonSouth Australia- 13


1988

Wingfield (South Australia) - 15 styczeń (15.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason HawkesVictoria- 14
2Jason CrumpVictoria- 14
3Mark LemonVictoria- 11


1989

Mildura (Victoria) - 14 styczeń (14.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brett TomkinsSouth Australia- 14
2Jason CrumpVictoria- 14
3Jason HawkesVictoria- 12


1990

Bibra Lake (Western Australia) - 20 styczeń (20.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpVictoria(3,3,3,3,3) 15
2Ryan SullivanSouth Australia- 13
3Brett WoodifieldSouth Australia- 12


1991

Adelajda (Sidewinders) - 12 styczeń (12.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan SullivanAustralia Południowa(3,3,3,3,3) 15
2Ashley WatsonAustralia Południowa(3,2,2,3,2) 12
3Brett WoodifieldAustralia Południowa(2,3,3,w,3) 11+3
4Troy WytenAustralia Południowa(3,2,3,3,w) 11+2
5Ford KeaneAustralia Południowa(2,3,2,2,2) 11+1
6Jason StewartWiktoria(2,1,3,2,3) 11+0
7Nathan HawkesWiktoria(3,1,1,2,2) 9
8Andrew NicolAustralia Południowa(1,2,w,1,3) 7
9Fred HuntonAustralia Południowa(2,3,0,u,1) 6
10Sean CurtisAustralia Południowa(0,2,2,0,u) 4
11Adam SquiresWiktoria(1,w,1,w,2) 4
12Grant SchoolingAustralia Południowa(1,3,-,-,-) 4 R
13Grant FergusonWiktoria(0,1,1,w,1) 3
14David EastTerytorium Północne(0,w,2,w,0) 2
15Todd JohnsonAustralia Zachodnia(0,1,w,w,1) 2
16Cli9nton LeitchQueensland(1,u,ns,0,1) 2
17Aaron GriffithsAustralia Zachodnia(ns,0,1,ns,0) 1
18Jarrod SouthAustralia Południowa(1,w,-,-,-) 1 R


1992

Mildura (Victoria) - 19 styczeń (19.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy WytenSouth Australia(3,3,3,3,3) 15
2Ford KeaneSouth Australia- 14
3Brett WoodifieldSouth Australia- 13


1993

Darwin (Northern Territory) - 12 czerwiec (12.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Travis McGowanVictoria(3,3,3,3,3) 15
2Nigel SadlerSouth Australia- 14
3Chris FergusonVictoria- 12


1994

Brisbane, Oxley (Queensland) - 7 styczeń (07.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nigel SadlerSouth Australia- 14
2Nathan HawkesVictoria- 11
3Travis McGowanVictoria- 10


1995

Bibra Lake (Western Australia) - 14 styczeń (14.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Russell HarrisonSouth Australia- 14
2Steven VinerQueensland- 13
3Travis McGowanVictoria- 13


1996

Tamworth (NSW) - 13 kwiecień (13.04).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brendon MackayNorthern Territory- 14
2Travis McGowanVictoria- 14
3Kevin DoolanVistoria- 12


1997

Adelaide, Wingfield (South Australia) - 18 styczeń (18.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Russell HarrisonSouth Australia- 14
2Broc ParkesNSW- 13
3Chris FergusonVictoria- 13


1998

Kurri Kurri (NSW) - 10 styczeń (10.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaye StevensNSW- 14
2Daine StevensNSW- 13
3Jay SchaferQueensland- 12


1999

Mildura (Victoria) - 9 styczeń (09.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark JonesVictoria- -
2Cameron WoodwardVictoria- -
3Daine StevensNSW- -


2000

Darwin (Northern Territory) - 1 lipiec (01.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rory SchleinSouth Australia(3,3,3,3,3) 15+3
2Daine StevensNSW(3,3,2,3,2) 13+2
3Mark JonesVictoria(3,3,2,2) 10+1
4Cameron WoodwardVictoria(3,1,3,3,1) 11+0
5Mathew WethersSouth Australia(2,1,3,2,2) 10
6Ryan PopeNorthern Territory(3,1,2,3,-) 9
7Jason DoyleNSW(2,2,1,1,3) 9
8Johnnie PopeNorthern Territory(2,1,1,3,2) 9
9Trevor HardingWestern Australia(2,2,3,-,1) 8
10Michael SladeNSW(1,2,-,2,1) 6
11Joel ParsonsNSW(-,2,2,w,u) 4
12Reece FarrVictoria(w,w,1,2,1) 4
13Brock GatesVictoria(-,1,2,1) 4
14Daniel HardingWestern Territory(w,-,1) 1
15Jarrod MacKenzieNorthern Territory(-,1) 1
16Stewart RusselWestern Territory(-,-,-) 0
17Trent FienNorthern Territory(3) 3R
18Luke TaboneNorthern Territory(1) 1R


2001

Tamworth (NSW)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark JonesVictoria- -
2Matthew WethersSouth Australia- -
3Daine StevensNSW- -


2002

Adelaide, Wingfield (South Australia)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Trevor HardingWestern Australia- -
2Mark JonesVictoria- -
3Jason NormanSouth Australia- -
4Arlo BugejaPołudniowa Australia- -


2003

Bibra Lake (Western Australia) - 10 styczeń (10.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy BatchelorQuennsland- 12+3
2Jason NormanPołudniowa Australia- 11+2
3Daniel HardingZachodnia Australia- 12+1
4Aaron SummersPołudniowa Australia- 12+0
5Robert KsiezakPołudniowa Australia- 11
6Daniel WinschestorZachodnia Australia- 10
7Bob KingZachodnia Australia- 9
8Chris HolderNowa Południowa Walia- 7
9Tai WoffindenZachodnia Australia- 7
10Tyler ProctorWiktoria- 7
11Tom BryantZachodnia Australia- 7
12Carley GittusZachodnia Australia- 5
13Darcy WardQueensland- 5
14Joshua MunroWiktoria- 2
15A. CassZachodnia Australia- 1


2004

Mildura, Olympic Park (Victoria)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aaron SummersSouth Australia(3,3,3,3,3) 15+3
2Sam MastersNSW- 10+2
3Bob KingWestern Australia- 10+1
4Ryan SedgmenVictoria- 11+0
5Korey WilliamsNSW- 9
6Jason NormanSouth Australia- 9
7Sam MartinSouth Australia- 8
8Tai WoffindenWestern Australia- 8
9Dylan TrengrouseQueensland- 8
10Tom ArmstrongNSW- 6
11Justin SedgmenVictoria- 6
12Ron TungateNSW- 5
13Brenton BarnfieldVictoria- 5
14Darcy WardQueensland- 2
15Ben BrooksVictoria- 0
16Josh GrajczonekQueensland- 0


2005

Sumersby, Allen Park (NSW) - 30 grudzień 2004 (30.12.2004).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason NormanSouth Australia- 14+3
2Darcy WardQueensland- 12+2
3Sam MastersNSW- 11+1
4Ryan SedgemanVictoria- 13+0
5Bob KingWestern Australia- 10
6Justin SedgmenVictoria- 10
7Toby ProctorVictoria- 8
8Jake AndersonVictoria- 7
9Richard Sweetman-- 7
10Tom ArmstrongNSW- 6
11Anthony Perks-- 5
12Josh GrajczonekQueensland- 5
13Mitchell Davey-- 5
14Rohan TungateNSW- 5
15Clinton Dennis-- 2
16Jordan Coleman-- 0


2006

Wingfield - 1 styczeń (01.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan SedgmenVictoria(3,w,3,3,3) 12+3
2Taylor PooleNowa Południowa Walia(1,3,w,3,3) 10+2
3Robert MedsonPołudniowa Australia(2,2,1,3,3) 11+1
4Sam MastersNowa Południowa Walia(3,3,2,1,2) 11+0
5Darcy WardQueensland(3,3,1,w,2) 9
6Clinton DennisQueensland(1,1,3,3,1) 9
7Justin SedgmenVictoria(2,u/w,3,2,u/w) 7
8Toby ProctorVictoria(2,3,2,w,u/ns) 7
9Mason CamptonPołudniowa Australia(1,2,2,u/w,2) 7
10Joshua MunroVictoria(1,1,2,2,1) 7
11Dakota NorthVictoria(0,1,1,2,2) 6
12Josh GrajczonekQueensland(0,2,3,-,-) 5
13Arthur SissisPołudniowa Australia(u/ns,w,0,2,3) 5
14Alex DaviesNowa Południowa Walia(3,0,-,1,1) 5
15Daniel WinchesterAustralia Zachodnia(0,2,1,-,-) 4
16Mitchel DaveyQueensland(2,0,0,0,0) 2
17Brenton BarnfieldVictoria(u/w,0) 0
18Robert BranfordPołudniowa Australia(0,0) 0


2007

Gold Coast - 19 styczeń (19.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dakota NorthWiktoria(2,3,3,3,2) 13+3
2Darcy WardQueensland(0,3,3,3,3) 12+1
3Justin SedgmenWiktoria(3,2,3,2,3) 13+1
4Sam MastersNowa Południowa Walia(3,3,0,2,3) 11+0
5Taylor PooleNowa Południowa Walia(2,0,3,3,2) 10
6Robert MedsonPołudniowa Australia(3,1,2,1,2) 9
7Clinton DennisQueensland(1,2,2,1,3) 9
8Arthur SissisPołudniowa Australia(2,1,2,3,1) 9
9Mason CamptonNowa Południowa Walia(3,1,2,2,1) 9
10Alex DaviesNowa Południowa Walia(1,3,1,0,2) 7
11Beau EvansWiktoria(1,2,1,0,0) 5
12Jake MooreQueensland(2,1,1,0,0) 4
13Robert BranfordPołudniowa Australia(0,2,0,1,0) 3
14Brenton BarnfieldWiktoria(0,0,0,2,1) 3
15Nick MorrisQueensland(1,0,1,0,0) 2
16Cameron HeepsZachodnia Australia(0,0,0,1,1) 2


2008

Pinjar Park, Perth - 18 czerwiec (18.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arthur SissisPołudniowa Australia(3,3,3,3,3) 15+3
2Darcy WardQueensland(3,1,1,3,3) 11+2
3Clinton DennisQueensland(2,3,3,3,2) 13+1
4Justin SedgmenWiktoria(3,2,3,3,3) 14+0
5Todd KurtzNowa Południowa Walia(2,3,3,0,1) 9
6Mason CamptonNowa Południowa Walia(1,3,2,1,0) 8
7Alex DaviesNowa Południowa Walia(2,0,2,2,3) 8
8Robert BranfordPołudniowa Australia(0,2,2,2,1) 7
9Nick MorrisQueensland(3,0,2,2,0) 7
10Harley BrigdenQueensland(1,0,1,1,2) 6
11Josh MunroWiktoria(2,2,0,1,0) 5
12Cameron HeepsAustralia Zachodnia(0,0,0,2,2) 4
13Robert MedsonPołudniowa Australia(0,2,1,0,1) 4
14Jake MooreQueensland(1,1,1,0,0) 3
15Brady KurtzNowa Południowa Walia(1,0,0,1,0) 2
16Ben MillingtonAustralia Zachodnia(0,0,0,0,2) 2
17Matty DayQueensland(ns) nsR
17Brayden MunroWiktoria(ns) nsR


2009

Gillman - 10 styczeń (10.01).Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arthur SissisAustralia Południowa(3,3,3,3,3) 15+3A
2Nick MorrisQueensland(0,2,3,3,2) 10+3B+2A
3Mason CamptonNowa Południowa Walia(2,3,2,3,2) 12+1A
4Dane CartwrightNowa Południowa Walia(3,3,2,2,3) 13+nsA
5Brady KurtzNowa Południowa Walia(1,w,3,3,3) 10+nsB
6Clinton DennisQueensland(3,1,3,1,1) 9+wB
7Robert MedsonAustralia Południowa(2,2,2,2,3) 11+wB
8Cameron HeepsAustralia Zachodnia(1,3,0,2,2) 8
9Cooper RiordenWiktoria(2,0,2,1,2) 7
10Mathew DayQueensland(3,1,1,0,1) 6
11Luke MitchellAustralia Południowa(2,0,1,2,0) 5
12Dylan BlainQueensland(1,2,1,-,-) 4
13Jack FallonWiktoria(-,2,-,1,1) 4
14Max FrickeWiktoria(w,1,1,0,1) 3
15Brayden MunroWiktoria(w,1,0,0,0) 1
16Elli PerksNowa Południowa Walia(0,0,0,1,0) 1
17Sam AndersonWiktoria(ns) nsR
17Blake RussellZachodnia Australia(ns) nsR


2010

Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurtzNowa Południowa Walia(2,3,3,3,3) 14+3A
2Arthur SissisPołudniowa Australia(3,3,3,2,3) 14+2A
3Tyler KingNowa Południowa Walia(3,1,2,3,2) 11+1A
4Cameron HeepsZachodnia Australia(1,2,2,3,3) 11+3B+0A
5Nick Morris-(3,3,1,0,2) 9+2B
6Blake RussellZachodnia Australia(2,2,0,3,2) 9+1B
7Jack FallonWiktoria(3,2,3,0,0) 8+wB
8Matt DayQueensland(2,1,2,2,1) 8
9Max FrickeWiktoria(1,3,1,1,1) 7
10Robert MedsonPołudniowa Australia(1,w,0,2,3) 6
10Robert GottardiQueensland(0,0,3,1,2) 6
12Dylan Blain-(2,w,0,2,1) 5
13Harley BrigdenQueensland(0,2,0,1,1) 4
14Copper RiordanWiktoria(w,0,2,1,0) 3
15Brayden MunroWiktoria(1,1,1,0,0) 3
16Elis Perks-(0,0,1,0,0) 1


2011

Sidewinders, Adelajda - 21 styczeń (20.01).

Format zawodów: Kwalifikacje, półfinał i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arthur Sissis-((3,3,3,3,3) 15+3
2Jack Fallon-((3,3,3,2,2) 13+2
3Cameron Heeps-((2,2,3,2,3) 12+1
4Max Fricke-((w,3,2,3,3) 11+3+u
5Zaine Kennedy-((2,2,3,w/u,2) 9+2
6Blake Russell-((1,0,1,3,3) 8+0
7Cooper Riordan-((3,3,1,0,0) 7+1
8Jake Mitchell-((1,2,2,1,1) 7
9Jack Holder-((3,w/u,w/u,3,w) 6
10Tyson Snow-((1,1,2,u,2) 6
11Seth Hickey-((2,1,0,2,w/u) 5
12Matt Day-((w,w,2,2,1) 5
13Brandon Coglan-((2,1,w,1,1) 5
14Max Croker-((1,w,1,1,1) 4
15Dakota Ballantyne-((w,2,w/u,1,0) 3
16Jack Norman-((0,0,u,w,2)) 2

Sidewinders, Adelajda - 20 styczeń (20.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tyson SnowQueensland(-) 12
2Blake RussellZachodnia Australia(-) 11
3Zaine KennedyQueensland(-) 11
4Seth HickeyAustralia Południowa(-) 10
5Cooper RiordanWiktoria(-) 10
6Jake MitchellAustralia Południowa(-) 10
7Jack NormanAustralia Południowa(-) 8
8Matthew DayQueensland(-) 8
9Max CrockerNowa Południowa Walia(-) 6
10Ben CookNowa Południowa Walia(-) 6
11Sheldon GillZachodnia Australia(-) 5
12Joel PelliconeAustralia Południowa(-) 5
13Declan Kennedy-(-) 1
14Brody EvesQueensland(-) 1
15Ellis Perks-(-) 0
16Braydan McGuinnessAustralia Południowa(-) 1R
17Zack CookNowa Południowa Walia(-) 0R

2012

Kurri Kurri - 13 styczeń (13.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurztNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15+3A
2Jack HolderNowa Południowa Walia(3,2,3,3,2) 13+2A
3Lawson WaltersNowa Południowa Walia(2,3,2,2,0) 9+3B+1A
4Max FrickeWiktoria(3,3,3,2,3) 14+w/uA
5Ben CookNowa Południowa Walia(2,1,3,3,3) 12+2B
6Cooper RiordanWiktoria(1,0,0,3,3) 7+1B
7Jake MitchellAustralia Południowa(3,1,2,0,2) 8+dB
8Max CrokerNowa Południowa Walia(1,2,1,1,2) 7
9Zach CookNowa Południowa Walia(1,1,2,1,1) 6
10Jack NormanAustralia Południowa(0,3,u,1,1) 5
11Boyd HollisNowa Południowa Walia(1,2,0,2,0) 5
12Zaine KennedyQueenslad(2,1,1,1,0) 5
13Brody EvesQueenslad(0,w/u,2,0,2) 4
14Bryce BrigdenQueenslad(w,2,u,2,0) 4
15Denny CoxNowa Południowa Walia(2,0,w,0,1) 3
16Sheldon GillAustralia Zachodnia(0,0,1,0,0) 1
17Dakota BallantyneAustralia Południowa(ns) nsR
17Brody TaggartQueensland(ns) nsR

Kurri Kurri - 12 styczeń (12.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bryce Bridgen-(3,3,3,3,3) 15
2Denney Cox-(3,3,2,3,2) 13
3Jack Norman-(3,1,3,3,2) 12
4Zack Cook-(3,2,d,3,3) 11
5Boyd Hollis-(1,2,3,2,3) 11
6Brody Taggart-(2,3,2,2,1) 10
7Lauchlan Schreurs-(1,2,3,1,1) 8
8Matthew Marson-(0,3,1,0,3) 7
8JordanPaver-(2,0,1,2,2) 7
8Tom Edwards-(2,1,1,1,2) 7
11Cordell Rogerson-(2,1,2,1,0) 6
12Declan Kennedy-(0,2,0,2,1) 5
13Seth Hill-(1,1,1,0,0) 3
13Karl Lawler-(w/u,w,2,0,1) 3
15Blake Russell-(0,0,0) 0
15Mitchell James-(d,d,0,d,0) 0

Kurri Kurri - 12 styczeń (12.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lawson Walters-(2,3,3,3,3) 14
2Ben Cook-(3,3,3,1,3) 13
3Max Croker-(3,3,2,3,2) 13
4Cooper Riordan-(3,2,w/u,3,3) 11
5Brody Eves-(2,1,3,3,2) 11
6Dakota Ballantyne-(3,3,1,2,2) 11
8Jimmy Jones-(1,2,1,2,3) 9
9Brendon Coglan-(2,1,3,0,2) 8
10Corey Pangbourne-(1,2,2,2,w) 7
11Issac Hawes-(1,2,2,0,1) 6
12Aden Clare-(0,w/u,2,1,1) 4
13Kobee Ziedas-(2,0,0,1,0) 3
13Christrian Hojberg-(1,d,1,u,1) 3
13Matthew Gilmore-(0,1,1,1,t) 3
16Jedd List-(0,0,0,2,0) 2

2013

Mildura, Olympic Park - 29 grudzień (29.12.12).

Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brody EvesQueensland(3,2,3,3,3) 14+3A
2Bryce BrigdenQueensland(3,0,1,3,3) 13+3B+2A
3Ben CookNowa Południowa Walia(2,3,3,2,1) 11+1A
4Cooper RiordanWiktoria(1,3,3,3,3) 13+w
5Jaimon LidseyWiktoria(2,3,1,1,2) 10+2B
6Jake MitchellAustralia Południowa(2,2,2,3,w) 9
7Jordan StewartWiktoria(3,1,3,w/u,3) 10+wB
8Jack NormanAustralia Południowa(1,2,2,2,2) 9
9Declyn AdamsWiktoria(3,3,w,w,w) 6
10Matthew GilmoreNowa Południowa Walia(0,1,2,2,0) 5
11Sheldon GillAustralia Zachodnia(1,1,2,0,1) 5
12Boyd HollisNowa Południowa Walia(0,0,w,2,2) 4
13Matthew MarsonAustralia Zachodnia(1,1,0,1,1) 4
14Brandon CoglanQueensland(0,2,w,w,w) 2
15Lawson WaltersNowa Południowa Walia(2,w,w,ns,ns) 2
16Jackson BarbaryWiktoria(w,w,1,1,0) 2
17Luke BacskaiAustralia Południowa(2) 2R
18Brayden McGuinnessAustralia Południowa(0) 0R

Mildura, Olympic Park - 28 grudzień (28.12.12).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Declyn AdamsWiktoria(3,3,3,3) 12
2Lawson WaltersNowa Południowa Walia(2,3,3,3) 11
3Jaimon LidseyWiktoria(3,2,2,2) 9
4Matthew GilmoreNowa Południowa Walia(1,3,3,1) 8
5Sheldon GillAustralia Zachodnia(1,2,2,3) 8
6Brayden McGuinnessAustralia Południowa(w,2,2,2) 6
7Corey PangbourneWiktoria(2,2,0,1) 5
8Jarryd ZiedasAustralia Zachodnia(1,w,2,2) 5
9Jack SylviaWiktoria(0,3,t,1) 4
10Denny CoxNowa Południowa Walia(0,w,3,w) 3
11Seth HillQueensland(1,0,1,1) 3
12Cordell RogersonQueensland(w/u,1,w,1) 2
13Taylor AdamsWiktoria(0,u,ns,ns) 0
14Ned FaulkheadWiktoria(1,0) 1

Mildura, Olympic Park - 28 grudzień (28.12.12).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bryce BrigdenQueensland(3,2,3,3) 11
2Cooper RiordanWiktoria(3,3,2,3) 11
3Jack NormanAustralia Południowa(3,1,3,3) 10
4Jackson BarbaryWiktoria(3,3,1,1) 8
5Boyd HollisNowa Południowa Walia(2,2,2,w) 6
6Luke BacskaiAustralia Południowa(0,2,3,0) 5
7Zack CookNowa Południowa Walia(2,w,w,3) 5
8Jedd ListQueensland(2,1,1,1) 5
9Aden ClareNowa Południowa Walia(0,0,2,2) 4
10Mitchell GrechAustralia Południowa(2,1,1,w) 4
11Kobee ZiedasAustralia Zachodnia(0,w,1,2) 3
12Layne RiordanWiktoria(1,0,1,1) 3
13Liam CoxNowa Południowa Walia(0,0,2,w) 2
14Lachlan BarbaryWiktoria(ns) ns

2014

Pinjar Park - 18 styczeń (18.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaimon LidseyWiktoria(3,1,3,3,3) 13+3A
2Mathew GilmoreNowa Południowa Walia(3,3,3,w,3) 12+2A
3Declyn AdamsWiktoria(2,3,2,3,2) 12+1A
4Jeed ListQueensland(2,0,2,2,3) 9+3B+0A
5Luke BacskaiAustrlia Południowa(3,2,2,2,2) 11+2B
6Brayden McGuinessAustrlia Południowa(0,3,2,2,2) 9+1B
7Brody EvesQueensland(2,2,3,1,3) 11+0B
8Declan KnowlesAustrlia Zachodnia(1,0,3,3,1) 8
9Matthew MarsonAustrlia Zachodnia(3,3,1,1,0) 8
10Cordell RogersonQueensland(1,2,1,3,1) 8
11Ketnan RewQueensland(2,1,1,2,2) 8
12Kobee ZiedasAustrlia Zachodnia(1,2,w,1,w) 4
13Sheldon GillAustrlia Zachodnia(0,1,0,1,1) 3
14Mitchell GrechAustrlia Południowa(1,1,0,0,1) 3
15Jack SmithAustralia Zachodnia(0,0,1,0,0) 1
16Jack NormanAustrlia Południowa(w) 0
17Christopher BogdanAustralia Południowa(w) 0 R


2015

Ipswich - 25 styczeń (25.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack NormanNowa Południowa Walia(u,3,3,3,3) 12+3A
2Keynan RewWiktoria(3,3,3,w,2) 11+2A
3Jaimon LidseyWiktoria(1,2,2,3,3) 11+3B+1A
4Mathew GilmoreNowa Południowa Walia(u,2,3,3,3) 11+0A
5Cordell RogersonQueensland(3,3,1,3,0) 10+2B
6Broc HallQueensland(2,1,3,1,2) 9+1B
7Brayden McGuinessAustralia Południowa(2,2,2,2,2) 10+0B
8Liam MayAustrlia Południowa(2,3,1,2,0) 8
9Rowan MillerQueensland(1,2,2,1,1) 7
10Mitchell GrechQueensland(3,0,1,w,2) 6
11Oliver HamiltonWiktoria(3,w,1,1,1) 6
12Morty MichelmoreQueensland(0,1,2,2,1) 6
13Declan KennedyQueensland(1,0,w,w,3) 4
14Patrick HamiltonWiktoria(2,1,0,0,0) 3
15Declan KnowlesAustrlia Zachodnia(u,w,w,2,1) 3
16Matthew MarsonAustrlia Zachodnia(1,1,0,w,0) 2

Ipswich - 22 styczeń (25.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Keynan RewQueensland(3,3,3,3,2) 14
2Oliver HamiltonWiktoria(1,3,3,3,3) 13
3Liam MayAustrlia Południowa(3,3,2,2,3) 13
4Morty MichelmoreQueensland(2,3,2,3,2) 12
5Rowan MillerQueensland(2,2,3,2,2) 11
6Broc HallQueensland(w,2,2,3,3) 10
7Cordell RogersonQueensland(3,2,1,2,1) 9
8Patrick HamiltonWiktoria(0,0,3,2,3) 8
9Christopher BogdanAustralia Zachodnia(3,1,2,1,0) 7
10James Pearson-(2,1,1,0,1) 5
11Jack HallQueensland(2,2,w,0,0) 4
12Jacob HookQueensland(w,1,u,1,2) 4
13Jackson SinclairQueensland(1,0,1,1,1) 4
14Liam PowellQueensland(w,0,1,0,1) 2
15Joshua Beetham-(0,1,0,0,0) 1
16Brad Gordon-(w,w,u,1,u) 1
17Bailey Viner-(1) 1 R
18Avril Gill-(0) 0 R
19Flynn Nicol-(ns) ns R

2016

Adelajda (Sidewinders) - 29 styczeń (29.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matthew GilmoreNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15+3A
2Brayden McGuinnessAustralia Południowa(2,1,3,3,3) 12+2A
3Keynan RewQueensland(3,2,3,1,2) 11+3B+1A
4Jack NormanAustralia Południowa(3,3,2,2,3) 13+wA
5Cordell RogersonQueensland(2,3,2,2,2) 11+2B
6Jedd ListQueensland(3,2,2,w,3) 10+1B
7Connor BaileyWiktoria(2,3,1,3,w) 9+0B
8Tom DixonWiktoria(1,0,3,3,1) 8
9Maurice BrownNowa Południowa Walia(0,2,0,2,2) 6
10Fraser BowesAustralia Południowa(0,1,1,2,1) 5
11Mitchell GrechAustralia Południowa(2,0,1,1,1) 5
12Liam MayAustralia Południowa(1,w,2,1,0) 4
13Jack SadlerAustralia Południowa(1,1,w,0,2) 4
14Brad GordonAustralia Południowa(0,2,1,w,0) 3
15Jacob HookQueensland(1,0,0,0,1) 2
16Declan KillenAustralia Zachodnia(w,1,w,w,w) 1

Adelajda (Sidewinders) - 28 styczeń (28.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mitchell GrechAustralia Południowa(2,3,2,3,3) 13
2Fraser BowesAustralia Południowa(3,3,2,3,2) 13
3Cordell RogersonQueensland(3,2,3,3,w) 11
4Jacob HookQueensland(3,2,1,3,2) 11
5Connor BaileyWiktoria(2,3,3,0,2) 10
6Maurice BrownNowa Południowa Walia(1,3,2,2,1) 9
7Jack SadlerAustralia Południowa(2,1,2,w,3) 8
8Liam MayAustralia Południowa(1,2,w,2,3) 8
9Troy KutcherAustralia Południowa(w,1,3,w,3) 7
10Layne RiordanWiktoria(3,1,0,2,w) 6
11Hugh EvansAustralia Południowa(w,1,3,w,1) 5
12Patrick HamiltonWiktoria(1,2,0,1,0) 4
13Patrick BowesAustralia Południowa(1,0,1,w,2) 4
14Bailey VinerQueensland(2,0,1,1,w) 4
15Nicholas PossinghamAustralia Południowa(0,0,1,2,w) 3
16Angus Van Den BergAustralia Południowa(0,0,0,w,w) 0




Odwiedziny (Visitors):
6728220


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl