Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1962-2014

Indywidualne Mistrzostwa Australii do lat 16 na Żużlu [250ccm/350ccm]
(Australian 250cc/350cc Junior Solo Speedway Championship)

Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1962Jim Airey-Finał
2008Todd Kurtz-Finał
2009Tyson NelsonQueenslandFinał
2010Arthur Sissis-Finał
2011Arthur SissisAustralia PołudniowaFinał
2012Jack HolderNowa Południowa WaliaFinał
2013Max CrokerNowa Południowa WaliaFinał
2014Brody EvasQueenslandFinał
2015Jaimon LidseyWiktoriaFinał
2016Declan KnowlesAustralia ZachodniaFinał

1962

Encounter Bay, South Australia - 10 listopad (10.11).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jim Airey-- -
2Dave O Brien-- -
3Gordon Guasco-- -


2008

Gosford (Nowa Południowa Walia) - 23 marzec (23.03).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Todd Kurtz-(2,3,2,3,1) 11+3
2Alex Davies-(3,2,1,3,3) 12+2
3Darcy Ward-(3,3,3,3,3) 15+w
4Tyson Nelson-(3,3,3,2,2) 13+w
5Taylor Poole-(2,1,2,2,3) 10
6Clinton Dennis-(1,2,3,1,2) 9
7Mason Campton-(1,2,2,1,2) 8
8Brenton Barnfield-(2,0,1,0,1) 4
9Fletcher Tidd-(0,1,0,2,0) 3
10Daniel Begley-(0,1,1,w,w) 2
11Ben Russell-(1,0,0,0,1) 2
12Josh Munro-(0,0,ns,ns,ns) 0
13Bryce Johnson-(1,0) 1R


2009

Oakburn Park Raceway (Tamworth) - 28 styczeń (28.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tyson NelsonQueensland(3,3,3,3) 12+3+3A
2Mason CamptonNowa Południowa Walia(3,3,3,2) 11+3+2A
3Nick MorrisQueensland(3,3,1,3) 10+2+1A
4Bryce JohnsonNowa Południowa Walia(2,2,2,2) 8+2+3B+0A
5Brenton BarnfieldWiktoria(3,3,0,3) 9+1+2B
6Robert BranfordAustralia Południowa(2,1,2,2) 8+0+1B
7Fletcher Tydd-(2,1,1,2) 6+1+0B
8Dylan Blain-(1,1,2,1) 5+0
9Dane Cartwrigt-(2,1,1,0) 4
10Jake Moore-(0,0,2,1) 3
11Harley Brigden-(1,1,0,0) 2
12Brayden Elliott-(0,1,0,w) 1
13Hayden Barr-(0,0,0,0) 0


2010

Oakburn Park Raceway (Tamworth) - 30 styczeń (30.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arthur Sissis-(3,2,3,3,2) 13+3B+3A
2Nick Morris-(2,3,3,3,3) 14+2A
3Robert Medson-(3,3,2,3,3) 14+1A
4Dylan Blain-(3,1,3,3,3) 13+0A
5Michael Denton-(1,3,2,3,1) 10+2B?
6Harley Brigden-(2,3,1,1,1) 8+1B?
7Dane Castwright-(3,0,3,2,3) 11+wB
8Hayden Barr-(d,3,2,3,1) 9
9Robert Gottardi-(2,2,2,0,2) 8
9Cameron Heeps-(2,2,1,1,2) 8
11Jake Moore-(1,1,1,1,2) 6
12Tyson Snow-(1,0,1,2,0) 4
13Tom Lewis-(0,2,0,1,0) 3


2011

North Brisbane - 8 styczeń (08.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arthur SissisAustralia Południowa(3,3,3,3,3) 15+3A
2Tyson SnowQueensland- -
3Jack HolderNowa Południowa Walia- -
4Cameron HeepsZachodnia Australia- -
5Harley Brigden-- -
6Jake Allen-- -
7Jordan Dall-- -


2012

Kurri Kurri - 28 styczeń (28.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack HolderNowa Południowa Walia(3,3,3,0,3) 12+3A
2Brady KurtzNowa Południowa Walia(3,3,3,3,2) 14+2A
3Max FrickeWiktoria(2,3,2,3,3) 13+1A
4Tyler KingNowa Południowa Walia(w,2,3,3,3) 11+3B+0A
5Matthew Day-(2,2,3,2,w/u) 11+2B
6Hunter AndersonNowa Południowa Walia(1,3,1,1,2) 8+1B
7Jack FallonWiktoria(3,2,2,2,u) 9+0B
8Joshua FletcherNowa Południowa Walia(2,1,1,2,2) 8
9Ellis PerksQueensland(3,1,w/u,0,2) 6
10Max CrokerNowa Południowa Walia(1,1,1,3,u) 6
11Blake RussellAustralia Zachodnia(2,0,2,1,1) 6
12Dalton NilsenQueensland(1,1,0,0,3) 5
13Lawson WaltersNowa Południowa Walia(0,0,2,2,0) 4
14Matthew ThorneNowa Południowa Walia(0,2,w/u,0,1) 3
15Jordan DallNowa Południowa Walia(u,0,1,1,1) 3
16Josh McDonaldNowa Południowa Walia(1,u,0,0,0) 1


2013

Kurri Kurri - 19 styczeń (19.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max CrokerNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15+3A
2Denny CoxNowa Południowa Walia(2,3,3,2,2) 12+2A
3Tyler KingNowa Południowa Walia(2,1,0,3,2) 8+3A+1B
4Ellis PerksQueensland(3,3,1,2,3) 12+0A
5Cooper RiordanWiktoria(3,2,2,w/u,2) 9+2B
6Ben CookNowa Południowa Walia(2,0,1,3,2) 8+1B
7Lawson WaltersNowa Południowa Walia(2,2,0,1,3) 8+uB
8Zaine KennedyQueensland(1,2,2,w,3) 8
9Jordan StewartWiktoria(3,1,2,1,1) 8
10Bryce BrigdenQueensland(1,w,2,3,0) 6
11Matthew DayQueensland(w,2,3,w,1) 6
12Jake MitchellAustralia Południowa(1,3,1,0,0) 5
13Josh MacdonaldNowa Południowa Walia(1,w/u,3,w/u,1) 5
14Jimmy JonesNowa Południowa Walia(0,1,0,2,1) 4
15Jett MullerAustralia Zachodnia(0,1,1,1,0) 3
16Dale BorlaceQueensland(0,0,0,2,0) 2


2014

Gillman - 25 styczeń (25.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brody EvasQueensland(2,3,3,3,3) 14+3A
2Max CrockerNowa Południowa Walia(3,3,3,2,3) 14+2A
3Jimmy JonesNowa Południowa Walia(3,2,2,2,1) 10+3B+1A
5Dakota BallantyneAustralia Południowa(1,2,2,2,3) 10+2B
6Declyn AdamsWiktoria(1,2,3,3,2) 11+B1
7Declan KnowlesAustralia Zachodnia(2,1,0,1,3) 7+0B
8Jett MullerAustralia Zachodnia(2,1,2,2,w) 7
9Zach CookNowa Południowa Walia(3,3,w,ns,ns) 6
10Jack SmithAustralia Zachodnia(w,0,2,1,2) 5
11Matthew MarsonAustralia Zachodnia(0,1,1,1,2) 5
12Cooper RiordanWiktoria(2,1,1,0,1) 5
13Jordan StewartWiktoria(1,2,1,1,w) 5
14Sheldon GillAustralia Zachodnia(0,t,0,3,1) 4
15Matthew GilmoreNowa Południowa Walia(1,0,1,0,0) 2
16Mitchell GrechWiktoria(0,0,0,u,w) 0


2015

Ipswich - 25 styczeń (25.01).Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaimon LidseyWiktoria(3,3,3,w,3) 12+3A
2Brody EvesQueensland(2,3,3,3,3) 14+2A
3Matthew GilmoreNowa Południowa Walia(3,3,2,3,3) 14+1A
4Dakota Ballantyne-(1,3,0,3,2) 9+3B+0A
5Declan KnowlesAustralia Zachodnia(3,2,3,2,2) 12+2B
6Max Whale-(2,1,2,2,2) 9+1B
7Sheldon GillAustralia Zachodnia(2,0,3,2,w) 7+0B
8Brayden McGuinessAustralia Południowa(0,w,2,3,2) 7
9Mitchell GrechAustralia Południowa(1,2,1,2,1) 7
9James Davies-(2,1,2,1,1) 7
11Mitchel CluffNowa Południowa Walia(3,2,0,w,ns) 5
12Matthew MarsonAustralia Zachodnia(0,1,1,w,3) 5
13Declan KennedyQueensland(1,1,1,1,1) 5
14Aaron Fulton-(0,2,1,1,0) 4


2016

Adelajda (Gillman) - 23 styczeń (23.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał B i A.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Declan KnowlesAustralia Zachodnia(3,2,2,w/u,1) 8+3B+3A
2Mitchell CluffNowa Południowa Walia(3,3,2,2,2) 11+2A
3Jedd ListQueensland(3,2,3,3,2) 12+1A
4Matthew GilmoreNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15+0A
5Isaac HawesNowa Południowa Walia(2,1,3,2,3) 9+2B
6Brody EvesQueensland(2,3,3,w/u,3) 11+1B
6Oliver HamiltonWiktoria(1,1,2,2,3) 9+0B
8Kobee ZiedasAustralia Zachodnia(2,2,1,1,2) 8
9Aden ClareNowa Południowa Walia(1,2,1,3,0) 7
10Declan KennedyQueensland(1,1,0,3,1) 6
11Mitchell GrechAustrlia Południowa(1,0,2,1,2) 6
12Brayden McGuinessAustrlia Południowa(0,3,1,1,0) 5
13Jacob HookNowa Południowa Walia(2,0,0,2,1) 5
14Cordell RogersonQueensland(0,0,1,0,1) 2
15Brad GordonAustralia Zachodnia(0,1,0,0,0) 1





Odwiedziny (Visitors):
6592022


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl