Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1962-1992

Drużynowe Mistrzostwa ZSRR na Żużlu (Radziecka Liga Żużlowa)
(USRR Team Championship [USRR Speedway League])
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare

Thanks to Rafał Litwiński
Rok
(Year)
Liga
(League)
Klub
(Club)
1962Liga ZSRRBaszkiria Ufa
1963Liga ZSRRSKA Lwów
1964Liga ZSRRBaszkiria Ufa
1965Pierwsza Grupab.d.
1965Druga Grupab.d.
1966Grupa PierwszaNewa Leningrad
1966Grupa DrugaKord Bałakowo
1967Klasa ABaszkiria Ufa
1967Klasa BSpartak Kadiewka
1968Klasa ABaszkiria Ufa
1968Klasa B - Grupa FinałowaRaduga Równe
1968Klasa B - Strefa 1Raduga Równe
1968Klasa B - Strefa 2Żiguli Togliatti
1968Klasa B - Strefa 3Sybir Nowosybirsk
1969Klasa ABaszkiria Ufa
1969Finał Klasa BCentr Moskwa
1969Klasa B Strefa 1Centr Moskwa
1969Klasa B Strefa 2Kuzbass Kemerowo
1970Klasa ABaszkiria Ufa
1970Baraż o Klasę ATbilisi Tbilsi
1970Klasa B Strefa 1Tbilisi Tbilsi
1970Klasa B Strefa 2Żiguli Togliatti
1971Klasa ANewa Leningrad
1971Klasa B - Runda FinałowaTurbina Bałakowo
1971Klasa B Strefa 1Centr Moskwa
1971Klasa B Strefa 2Turbina Bałakowo
1972Klasa AWostok Władywostok
1972Klasa B - Runda FinałowaŻiguli Togliatti
1972Klasa B Strefa 1Spartak Kadiewka
1972Klasa B Strefa 2Żiguli Togliatti
1973Klasa ATurbina Bałakowo
1973Klasa B - FinałAwtomobilist Donieck
1973Klasa B Strefa 1Awtomobilist Donieck
1973Klasa B Strefa 2Saławat Saławat
1974Klasa ATurbina Bałakowo
1974Klasa B - FinałKuzbass Kemerowo
1974Klasa B Strefa 1Karpaty Lwów
1974Klasa B Strefa 2Kuzbass Kemerowo
1975Wyższa LigaTurbina Bałakowo
1975Pierwsza Liga - Klasa ALokomotiv Daugavpils
1975Pierwsza Liga - Klasa B - FinałCentr Moskwa
1975Klasa B - Strefa 1Centr Moskwa
1975Klasa B - Strefa 2Saławat Saławat
1976Wyższa LigaTurbina Bałakowo
1976Pierwsza Liga - FinałWostok Władywostok
1976Pierwsza Liga - Strefa 1Raduga Równe
1976Pierwsza Liga - Strefa 2Masis Erewań
1976Pierwsza Liga - Strefa 3Wostok Władywostok
1977Wyższa LigaTurbina Bałakowo
1977Piewsza Liga - FinałGórnik Szachty
1977Piewsza Liga - Strefa 1Górnik Szachty
1977Piewsza Liga - Strefa 2Neftiannik Oktiabrskij
1978Wyższa LigaTurbina Bałakowo
1978Pierwsza Liga - FinałNeftianik Oktiabrskij
1978Pierwsza Liga - Strefa 1Woschod Wozniesieńsk
1978Pierwsza Liga - Strefa 2Neftianik Oktiabrskij
1978Pierwsza Liga - Strefa 3Łucz Fergana
1979Wyższa LigaBaszkiria Ufa
1979Pierwsza Liga - finałGidropriwod Szachty
1979Eliminacje – strefa 1Lokomotiv Daugavpils
1979Eliminacje – strefa 2Gidropriwod Szachty
1979Eliminacje – strefa 3Wostok Władywostok
1980Wyższa LigaSybir Nowosybirsk
1980Pierwsza Liga - finałSygnał Równo
1980Eliminacje – strefa 1Sygnał Równo
1980Eliminacje – strefa 2Cemientnik Czerkiessk
1980Eliminacje – strefa 3Wostok Władywostok
1981Wyższa LigaBaszkiria Ufa
1981Pierwsza Liga - finałWostok Władywostok
1981Eliminacje – strefa 1Donieck Donieck
1981Eliminacje – strefa 2Cemientnik Czerkiessk
1981Eliminacje – strefa 3Wostok Władywostok
1982Wyższa LigaBaszkiria Ufa
1982Pierwsza Liga - finałTajfun Elista
1982Eliminacje – strefa 1Stroitiel Czerwonograd
1982Eliminacje – strefa 2Tajfun Elista
1982Eliminacje – strefa 3Ural Sterlitamak
1983Wyższa Liga - finałBaszkiria Ufa
1983Eliminacje – strefa WschódBaszkiria Ufa
1983Eliminacje – strefa WschódSybir Nowosybirsk
1983Pierwsza Liga - finałTrud Meleuz
1983Eliminacje – strefa 1Donbass Donieck
1983Eliminacje – strefa 2Cemientnik Czerkiessk
1983Eliminacje – strefa 3Trud Meleuz
1984Wyższa Liga - finałTurbina Bałakowo
1984Eliminacje – strefa ZachódBaszkiria Ufa
1984Eliminacje – strefa WschódSybir Nowosybirsk
1984Pierwsza Liga - finałDonbass Donieck
1984Eliminacje – strefa 1Donbass Donieck
1984Eliminacje – strefa 2Ural Sterlitamak
1985Wyższa Liga - finałSygnał Równo
1985Eliminacje – strefa ZachódTurbina Bałakowo
1985Eliminacje – strefa WschódNeftiannik Oktiabrskij
1985Pierwsza Liga - finałJunost Czerkiessk
1985Eliminacje – strefa 1Celineks Ryga
1985Eliminacje – strefa 2Junost Czerkiessk
1985Eliminacje – strefa 3Trud Meleuz
1986Eliminacje - strefa WschódŻiguli Togliatti
1986Eliminacje - strefa ZachódSygnał Równo
1986Pierwsza Liga - finałJunost Czerkiessk
1986Eliminacje – strefa ZachJunost Czerkiessk
1986Eliminacje – strefa WschTrud Meleuz
1987Wyższa LigaSygnał Równo
1987Pierwsza Liga – Grupa ABaszkiria Ufa
1987Pierwsza Liga – Grupa BŁtawa Połtawa
1987Eliminacje – strefa 1Łtawa Połtawa
1987Eliminacje – strefa 2Trud Meleuz
1987Eliminacje – strefa 3Łucz Fergana
1988Wyższa LigaBaszkiria Ufa
1988Pierwsza Liga – Grupa ANeftiannik Okitabrskij
1988Pierwsza Liga – Grupa BSKA Lwów
1988Eliminacje – strefa 1SKA Lwów
1988Eliminacje – strefa 2Saławat Saławat
1988Eliminacje – strefa 3Junost Czerkiessk
1989Wyższa LigaTurbina Bałakowo
1989Pierwsza Liga – Grupa ASKA Lwów
1989Pierwsza Liga – Grupa B - strefa 1Awtoagregatnik Połtawa
1989Pierwsza Liga – Grupa B - strefa 2Saławat Saławat
1990Wyższa LigaWostok Władywostok
1990Pierwsza Liga – Grupa ASybir Nowosybirsk
1990Pierwsza Liga – Grupa B - strefa 1Tajfun Elista
1990Pierwsza Liga – Grupa B - strefa 2Łucz Fergana
1991Wyższa LigaSKA Lwów
1991Pierwsza Liga – Grupa ASygnał Równo
1991Pierwsza Liga – Grupa BTrud Meleuz
1992Drużynowe Mistrzostwa WNPFantastika Równo

1962

Zaplanowano 5 rund spotkań, jednak piąta nie odbyła się w komplecie i nie została zaliczona do klasyfikacji końcowej, turniej 4 rundy z udziałem Wympieła, Karpat II, Kubania i Żubra nie odbył się. W 2 rundzie spotkań Sybir Nowosybirsk zastąpił Karpaty II. Kubań i Żubr nie wzięły udziału w 3 rundzie spotkań.

 Liga ZSRR

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa4382-
2Karpaty Lwów4331-
3Raduga Równe4325-
4Strieła obw. moskiewski 4314-
5Rakieta Ufa4312-
6Moskwa Moskwa4290-
7Kometa Ufa4257-
8Kalew Tallin4210-
9Meteor Ufa4202-
10Newa Leningrad4157-
11Wostok Władywostok4137-
12Motor Majkop4130-
13Wymieł Równe3104-
14Karpaty II Lwów2102-
15Kubań Krasnodar299-
16Żubr Mińsk281-
17Sybir Nowosybirsk128-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1963

 Liga ZSRR

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SKA Lwów5493-
2Baszkiria Ufa5480-
3Syrena Moskwa5395-
4Raduga Równe5380-
5Saławat Saławat5330-
6Spartak Moskwa5317-
7SKA II Lwów5315-
8Kalew Tallin5289-
9Ufa Ufa5287-
10Newa Leningrad5268-
11Neftianik Ufa5238-
12Wostok Władywostok5236-
13Karpaty Lwów4179-
14Spartak Ufa3177-
15Czajka obw. moskiewski 5158-
16Dewon Ufa/Oktiabrskij352-
17SKA III Lwów122-
18Orzeł Orzeł215-
19Gruzja Tbilisi13-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1964

Zaplanowano 5 rund, w których wzięły udział prawdopodobnie wszystkie drużyny oprócz Startu Moskwa i Szachteru Czerwonograd.

 Liga ZSRR

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa-474-
2Ufa Ufa-457-
3SKA Lwów-454-
4Saławat Saławat-402-
5Syrena Moskwa-366-
6Raduga Równe-307-
7Wostok Władywostok-294-
8Newa Leningrad-292-
9Kord Bałakowo-254-
10Karpaty Lwów-203-
11Czajka Równe-202-
12Iskra Daugavpils-190-
13SKA II Lwów-177-
14Orzeł Orzeł-169-
15Sakartwieło Tbilisi-152-
16Start Moskwa-35-
17Szachter Czerwonograd-35-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1965

Ze względu na problemy organizacyjne rozgrywek nie ukończono. Rozegrano prawdopodobnie mniej niż 50% zaplanowanych spotkań. W Pierwszej Grupie zaplanowano udział: Baszkiria Ufa, Ufa Ufa, SKA Lwów, Saławat Saławat, Syrena Moskwa, Raduga Równe, Wostok Władywostok, Newa Leningrad.

 Pierwsza Grupa

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1b.d.---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
W Drugiej Grupie zaplanowano udział: Iskra Daugavpils, Bałtika Leningrad, Kord Bałakowo, SKA II Lwów, Karpaty Lwów, Sakartwieło Tbilisi, Masis Erewań, Uzbekistan Ałmałyk.

 Druga Grupa

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1b.d.---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1966

 Grupa Pierwsza

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Newa Leningrad1224-
2SKA Lwów1216-
3Raduga Równe1214-
4Baszkiria Ufa1212-
5Wostok Władywostok1210-
6Saławat Saławat126-
7Lokomotiv Daugavpils122-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Grupa Druga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Kord Bałakowo1428-
2Bałtika Leningrad1422-
3Karpaty Czerwonograd1416-
4Spartak Kadiewka1416-
5Sybir Nowosybirsk1412-
6Masis Erewań1410-
7Kalew Tallin145-
8SKA II Lwów143-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1967

 Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1423-
2Saławat Saławat1422-
3Newa Leningrad1416-
4Wostok Władywostok1415-
5Awangard Lwów1410-
6Kord Bałakowo1410-
7Lokomotiv Daugavpils148-
8Raduga Równe148-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Spartak Kadiewka-40-
2Sybir Nowosybirsk-40-
3Masis Erewań-29-
4Uzbekistan Ałmałyk-28-
5Centr Moskwa-28-
6Żiguli Togliatti-24-
7Chimik Bałakowo-20-
8Sterlia Sterlitamak-14-
9Tajfun Elista-12-
10Wołga Saratow-12-
11Bałtyka Leningrad-12-
12Szachter Czerwongrad-6-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1968

 Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1422-
2Kord Bałakowo1420-
3Newa Leningrad1419-
4Wostok Władywostok1414-
5Lokomotiv Daugavpils1414-
6Saławat Saławat149-
7Spartak Kadiewka149-
8Selmasz Lwów145-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B - Grupa Finałowa

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Raduga Równe---
2Sybir Nowosybirsk---
3Żiguli Togliatti---
4Kuzbass Kemerowo---
5Centr Moskwa---
6Nairi Erewań---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B - Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Raduga Równe---
2Centr Moskwa---
3Bałtika Leningrad---
4Tbilisi Tbilisi---
5Szachter Czerwonograd---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B - Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Żiguli Togliatti---
2Nairi Erewań---
3Tajfun Elista---
4Turbina Bałakowo---
5Saliut Saratow---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B - Strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sybir Nowosybirsk---
2Kuzbass Kemerowo---
3Metalurg Ałmałyk---
4Urożaj Meleuz---
5Sterlia Sterlitamak---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1969

 Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1426-
2Wostok Władywostok1424-
3Kord Bałakowo1414-
4Newa Leningrad1412-
5Raduga Równe1412-
6Sybir Nowosybirsk1410-
7Lokomotiv Daugavpils148-
8Awtomobilist Kadiewka146-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Finał Klasa B

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Centr Moskwa---
2Kuzbass Kemerowo---
3Turbina Bałakowo---
4Urożaj Meleuz---
5Żiguli Togliatti---
6Szachter Czerwonograd---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Centr Moskwa14--
2Turbina Bałakowo14--
3Szachter Czerwonograd14--
4Nairi Erewań1418-
5Jantar Daugavpils1414-
6Saliut Równe149-
7Tajfun Elista146-
8Saliut Saratow144-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Kuzbass Kemerowo12--
2Urożaj Meleuz12--
3Żiguli Togliatti12--
4Saławat Saławat1214-
5Metalurg Ałmałyk1210-
6Stroitiel Sterlitamak128-
7Kama Krasnokamsk122-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1970

 Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa6101,66
2Lokomotiv Daugavpils9151,62
3Sybir Nowosybirsk7101,42
4Newa Leningrad781,00
5Kord Bałakowo541,00
6Wostok Władywostok1090,90
7Raduga Równe840,50
8Centr Moskwa800,00
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Baraż o Klasę A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Tbilisi Tbilsi138-
2Raduga Równe129-
3Żiguli Togliatti127-
4Centr Moskwa10-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Tbilisi Tbilsi7121,71
2Saliut Saratow8121,50
3Turbina Bałakowo7101,43
4Awtomobilist Kadiewka10141,40
5Tajfun Elista1020,20
6Karpaty Czerwonograd1020,20
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Żiguli Togliatti11191,73
2Urożaj Meleuz12181,50
3Kuzbass Kemerowo12171,42
4Metalurg Ałmałyk12121,00
5Stroitiel Sterlitamak1290,75
6Iskra Krasnokamsk1140,36
7Burowik Oktiabrskij1230,25
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1971

 Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Newa Leningrad1219-
2Lokomotiv Daugavpils1214-
3Sybir Nowosybirsk1213-
4Tajfun Władywostok1212-
5Kord Bałakowo1212-
6Baszkiria Ufa1212-
7Raduga Równe122-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B - Runda Finałowa

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo1--
2Saliut Saratow1--
3Centr Moskwa1--
4Nairi Erewań1--
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Centr Moskwa1218-
2Nairi Erewań1218-
3Karpaty Czerwonograd1218-
4Spartak Kadiewka1216-
5Tajfun Elista1210-
6Awtomobilist Donieck124-
7Majkop Majkop120-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo1223-
2Saliut Saratow1217-
3Kuzbass Kemerowo1216-
4Urożaj Meleuz1212-
5Żiguli Togliatti1210-
6Burowik Oktiabrskij126-
7Iskra Krasnokamsk120-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1972

 Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Wostok Władywostok132469
2Turbina Bałakowo1220221
3Sybir Nowosybirsk121740
4Lokomotiv Daugavpils13122
5Saliut Saratow139-81
6Newa Leningrad13821
7Raduga Równe136-133
8Baszkiria Ufa70-139
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B - Runda Finałowa

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Żiguli Togliatti1--
2Spartak Kadiewka1--
3Centr Moskwa1--
4Awtomobilist Donieck1--
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Spartak Kadiewka10finał-
2Awtomobilist Donieck10finał-
3Karpaty Lwów1012-
4Tajfun Elista106-
5Elektron Czerkiessk106-
6Łtawa Połtawa102-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Żiguli Togliatti1016-
2Centr Moskwa1012-
3Urożaj Meleuz1012-
4Saławat Saławat1010-
5Kuzbass Kemerowo1010-
6Neftianik Oktiabrskij100-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1973

 Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo1221246
2Wostok Władywostok121732
3Sybir Nowosybirsk1212-23
4Newa Leningrad121137
5Baszkiria Ufa1211-76
6Żiguli Togliatti129-51
7Lokomotiv Daugavpils123-165
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B - Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Awtomobilist Donieck248
2Saławat Saławat20-8
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Awtomobilist Donieck1019-
2Tajfun Elista1015-
3Raduga Równe1014-
4Karpaty Lwów106-
5Elektron Czerkiessk104-
6Łtawa Połtawa102-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Saławat Saławat1424-
2Kuzbass Kemerowo1422-
3Centr Moskwa1420-
4Urożaj Meleuz1414-
5Ural Sterlitamak1414-
6Neftianik Oktiabrskij148-
7Podmoskwie Sierpuchow148-
8Saliut Saratow142-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1974

 Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo1424-
2Wostok Władywostok1421-
3Baszkiria Ufa1419-
4Żiguli Togliatti1416-
5Sybir Nowosybirsk1414-
6Newa Leningrad148-
7Awtomobilist Donieck148-
8Lokomotiv Daugavpils142-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B - Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Kuzbass Kemerowo1--
2Karpaty Lwów1--
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Karpaty Lwów1427-
2Masis Erewan1424-
3Raduga Równe1417-
4Tajfun Elista1412-
5Elektron Czerkiessk1412-
6Łtawa Połtawa1410-
7Kolos Zielenokumsk146-
8Woschod Wozniesiensk144-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Klasa B Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Kuzbass Kemerowo1220-
2Saławat Saławat1217-
3Ural Sterlitamak1213-
4Neftianik Oktiabrskij1212-
5Urożaj Meleuz128-
6Centr Moskwa128-
7Wiatka Wiatskie Polany126-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1975

Uwaga ! Turbinie Bałakowo odjęto 4 duże punkty za spotkania oddane walkowerem, natomiast Newie Leningrad odjęto 8 dużych punktów.

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo2030411
2Baszkiria Ufa182425
3Żiguli Togliatti2020-52
4Sybir Nowosybirsk18188
5Newa Leningrad206-41
6Wostok Władywostok206-351
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
Uwaga ! Za spotkania oddane walkowerem odejmowano drużynom po 2 punkty meczowe.

 Pierwsza Liga - Klasa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Lokomotiv Daugavpils2034-
2Awtomobilist Donieck2028-
3Raduga Równe2024-
4Karpaty Lwów208-
5Kuzbass Kemerowo20-6-
6Masis Erewań20-8-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - Klasa B - Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Centr Moskwa---
2Saławat Saławat---
3Tajfun Elista---
4Wiatka Wiatskie Polany---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Uwaga ! Za spotkania oddane walkowerem odejmowano drużynom po 2 punkty meczowe.

Gruzja Tbilisi spotykana także w zestawieniach pod nazwą Gruzin Tbilisi, natomiast Kolos Zielenokumsk pod nazwą Kolos Stanica Nowopawłowska.

 Klasa B - Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Centr Moskwa2439-
2Tajfun Elista2439-
3Łtawa Połtawa2430-
4Elektron Czerkiessk2416-
5Woschod Wozniesieńsk2414-
6Gruzja Tbilisi24-24-
7Kolos Stanica Nowopawłowska24-24-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Uwaga ! Za spotkania oddane walkowerem odejmowano drużynom po 2 punkty meczowe.

 Klasa B - Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Saławat Saławat1629-
2Wiatka Wiatskie Polany1616-
3Ural Sterlitamak1614-
4Urożaj Meleuz1610-
5Neftianik Oktiabrskij169-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1976

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo2038350
2Baszkiria Ufa2027100
3Sybir Nowosybirsk2026139
4Żiguli Togliatti2013-111
5Newa Leningrad2012-172
6Lokomotiv Daugavpils204-36
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Wostok Władywostok2431
2Raduga Równe---
3Masis Erewań---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Raduga Równe2036-
2Woschod Wozniesieńsk2024-
3Dzintars Daugavpils2020-
4Łtawa Połtawa2020-
5Szachter Czerwonograd2012-
6Centr Moskwa208-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Masis Erewań1220121
2Górnik Szachty121644
3Tajfun Elista121240
4Elektron Czerkiessk120-205
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - Strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Wostok Władywostok2448-
3Neftianik Oktiabrskij2427-
4Kuzbass Kemerowo2426-
5Saławat Saławat2225-
6Wiatka Wiatskie Polany2214-
7Urożaj Meleuz245-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1977

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo1423369
2Kirowiec Nowosybirsk1420113
3Baszkiria Ufa1416138
4Żiguli Togliatti141660
5Newa Leningrad1412-93
6Wostok Władywostok1411-154
7Lokomotiv Daugavpils148-155
8Raduga Równe146-278
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
Turniej w Oktiabrsku w systemie play-off (do 1 wygranej). W półfinałach Górnik - Wiatka 63-44, Neftianik - Woschod 56-51, o 3 miejsce Woschod - Wiatka 61-47, o 1 miejsce Górnik - Neftianik 57-48.

 Piewsza Liga - Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Górnik Szachty---
2Neftianik Oktiabrskij---
3Woschod Wozniesieńsk---
4Wiatka Wiatskie Polany---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Uwaga ! Cztery spotkania nie odbyły się.

 Piewsza Liga - Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Górnik Szachty2242924
2Woschod Wozniesieńsk2032236
3Tajfun Elista222781
4Centr Moskwa242621
5Szachter Czerwonograd2414-332
6Elektron Czerkiessk2413-584
7Arciwi Tbilisi246-346
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Uwaga ! Czternaście spotkań nie odbyło się.

 Piewsza Liga - Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Neftiannik Oktiabrskij2442512
2Wiatka Wiatskie Polany2230333
3Ural Sterlitamak1825146
4Saławat Saławat181514
5Kuzbass Kemerowo1412-8
6Urożaj Meleuz2010-331
7Łucz Fergana202-666
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1978

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo1426575
2Kirowiec Nowosybirsk1422205
2Woschod Wozniesieńsk22-1
3Baszkiria Ufa141874
4Barykada Leningrad1415-83
5Żiguli Togliatti1413-172
6Wostok Władywostok147-161
7Wostok Władywostok146-192
8Gidropriwod Szachty145-246
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
Turniej finałowy, 1 mecz każdy z każdym.

 Pierwsza Liga - Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Neftianik Oktiabrskij2445
3Łucz Fergana20-44
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - Strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Woschod Wozniesieńsk814154
2Strieła Łuchowicy812-31
3Raduga Równe8891
4Łtawa Połtawa86-44
5Szachter Czerwonograd80-170
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Uwaga ! Pięć spotkań nie odbyło się.

 Pierwsza Liga - Strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Neftianik Oktiabrskij816344
2Tajfun Elista91462
3Arciwi Tbilisi9812
4Cemientnik Czerkiessk94-124
5Agidel Ufa94-195
6Masis Erewań64-99
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Uwaga ! Trzy spotkania nie odbyły się.

 Pierwsza Liga - Strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Łucz Fergana1118187
2Ural Sterlitamak1116203
3Kuzbass Kemerowo1116184
4Saławat Saławat1114209
5Wiatka Wiatskie Polany111025
6Omicz Omsk112-363
7Urożaj Meleuz122-445
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1979

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1016-
2Sybir Nowosybirsk1016-
3Turbina Bałakowo1010-
4Neftiannik Oktiabrskij108-
5Barykada Leningrad106-
6Żiguli Togliatti104-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Gidropriwod Szachty12-
2Lokomotiv Daugavpils10-
3Wostok Władywostok0--
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Lokomotiv Daugavpils1020-
2Striela Luchowice1016-
3Rigatrans Ryga1012-
4Łtawa Połtawa105-
5Woschod Woźniesieńsk104-
6Szachter Czerwonograd103-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Gidropriwod Szachty812-
2Tajfun Elista88-
3Wiatka Wiatskie Polany88-
4Cemientnik Czerkiessk86-
5Arciwi Tbilisi86-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Wostok Władywostok1017-
2Saławat Saławat1016-
3Kuzbass Kemerowo1015-
4Ural Sterlitamak105-
5Omicz Omsk105-
6Montażnik Tiumeń105-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1980

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sybir Nowosybirsk1222-
2Baszkiria Ufa1216-
3Turbina Bałakowo1212-
4Neftiannik Oktiabrskij1212-
5Barykada Leningrad1210-
6Lokomotiv Daugavpils128-
7Żiguli Togliatti124-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sygnał Równo24-
2Wostok Władywostok22-
3Cemientnik Czerkiessk20-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sygnał Równo816-
2Woschod Woźniesieńsk812-
3Rigatrans Ryga88-
4Szachter Czerwonograd84-
5Montażnik Tiumeń80-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Cemientnik Czerkiessk1016-
2Ural Sterlitamak1012-
3Tajfun Elista1012-
4Saławat Saławat1012-
5Arciwi Tbilisi108-
6Chazri Baku100-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Wostok Władywostok1018-
2Trud Meleuz1014-
3Kuzbass Kemerowo1014-
4Wiatka Wiatskie Polany106-
5Łucz Fergana106-
6Omicz Omsk100-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1981

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1426-
2Sybir Nowosybirsk1420-
3Turbina Bałakowo1418-
4Barykada Leningrad1414-
5Neftiannik Oktiabrskij1414-
6Lokomotiv Daugavpils1414-
7Żiguli Togliatti146-
8Sygnał Równo140-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Wostok Władywostok24-
2Cemientnik Czerkiessk22-
3Donieck Donieck20-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Donieck Donieck816-
2Rigatrans Ryga87-
3Woschod Woźniesieńsk86-
4Patriot Szachty86-
5Szachter Czerwonograd85-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Cemientnik Czerkiessk1018-
2Tajfun Elista1014-
3Łucz Fergana1014-
4Arciwi Tbilisi108-
5Neftiannik Krasnokamsk104-
6Chazri Baku102-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Wostok Władywostok812-
2Ural Sterlitamak812-
3Trud Meleuz810-
4Kuzbass Kemerowo84-
5Saławat Saławat82-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1982

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1221-
2Sybir Nowosybirsk1220-
3Neftiannik Oktiabrskij1211-
4Turbina Bałakowo1210-
5Wostok Władywostok128-
6Żiguli Togliatti128-
7Barykada Leningrad126-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Tajfun Elista24-
2Cemientnik Czerkiessk22-
3Donbass Donieck20-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Stroitiel Czerwonograd812-
2Donbass Donieck811-
3Sygnał Równo87-
4Łtawa Połtawa86-
5Celineks Ryga84-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Tajfun Elista1018-
2Cemientnik Czerkiessk1014-
3Chazri Baku1010-
4Łucz Fergana1010-
5Patriot Szachty106-
6Masis Erewań100-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Ural Sterlitamak813-
2Kuzbass Kemerowo812-
3Trud Meleuz88-
4Saławat Saławat85-
5Wympiel Władywostok82-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1983

 Wyższa Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa-61-
2Neftiannik Oktiabrskij-50-
3Barykada Leningrad-45-
4Sybir Nowosybirsk-36-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa Wschód

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1016-
2Barykada Leningrad1016-
3Lokomotiv Daugavpils1012-
4Turbina Bałakowo1010-
5Stroitiel Czerwonograd104-
6Tajfun Elista102-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa Wschód

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sybir Nowosybirsk1016-
2Neftiannik Oktiabrskij1014-
3Wostok Władywostok1013-
4Żiguli Togliatti1012-
5Kuzbass Kemerowo103-
6Ural Sterlitamak102-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Trud Meleuz24-
2Cemientnik Czerkiessk22-
3Donbass Donieck20-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Donbass Donieck612-
2Celineks Ryga66-
3Woschod Woźniesieńsk62-
4Sygnał Równo60-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Cemientnik Czerkiessk810-
2Chazri Baku810-
3Patriot Szachty84-
4Masis Erewań84-
5Arciwi Tbilisi82-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Trud Meleuz816-
2Łucz Fergana88-
3Wympiel Władywostok88-
4Saławat Saławat84-
5Montażnik Tiumeń82-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1984

 Wyższa Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo-68,5-
2Baszkiria Ufa-53-
3Sybir Nowosybirsk-48,5-
4Wostok Władywostok-22-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa Zachód

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1222-
2Turbina Bałakowo1218-
3Barykada Leningrad1212-
4Sygnał Równo1212-
5Cemientnik Czerkiessk1212-
6Lokomotiv Daugavpils128-
7Stroitiel Czerwonograd120-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa Wschód

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sybir Nowosybirsk1221-
2Wostok Władywostok1219-
3Neftiannik Oktiabrskij1218-
4Żiguli Togliatti1212-
5Kuzbass Kemerowo126-
6Tajfun Elista124-
7Trud Meleuz122-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Donbass Donieck-32-
2Ural Sterlitamak-29-
3Wympiel Władywostok-23-
4Łtawa Połtawa-12-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Donbass Donieck1018-
2Chazri Baku1012-
3Łtawa Połtawa1012-
4Celineks Ryga1012-
5Woschod Woźniesieńsk94-
6Wolna Sewastopol90-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Ural Sterlitamak1018-
2Wympiel Władywostok1014-
3Saławat Saławat1012-
4Łucz Fergana1010-
5Montażnik Tiumeń104-
6Magnetit Rudnyj102-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1985

 Wyższa Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sygnał Równo-62-
2Turbina Bałakowo-54-
3Baszkiria Ufa-37+3-
4Neftiannik Oktiabrskij-37+2-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa Zachód

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo1220-
2Sygnał Równo1219-
3Lokomotiv Daugavpils1214-
4Cemientnik Czerkiessk1214-
5Barykada Leningrad1211-
6Tajfun Elista124-
7Donbass Donieck122-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa Wschód

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Neftiannik Oktiabrskij1220-
2Baszkiria Ufa1220-
3Wostok Władywostok1215-
4Sybir Nowosybirsk1211-
5Żiguli Togliatti1210-
6Kuzbass Kemerowo128-
7Ural Sterlitamak120-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Junost Czerkiessk24-
2Trud Meleuz22-
3Celineks Ryga20-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Celineks Ryga610-
2Łtawa Połtawa610-
3Wolna Sewastopol62-
4Szachter Czerwonograd62-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Junost Czerkiessk611-
2Chazri Baku65-
3Masis Erewań64-
4Arciwi Tbilisi64-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Trud Meleuz1018-
2Wympiel Władywostok1016-
3Łucz Fergana1011-
4Saławat Saławat1011-
5Magnetit Rudnyj102-
6Montażnik Tiumeń102-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1986

 Wyższa Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
2Żiguli Togliatti-23-
4Turbina Bałakowo-15-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje - strefa Wschód

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Żiguli Togliatti1016191
2Kuzbass Kemerowo101268
3Wostok Władywostok1010-8
4Neftiannik Oktiabrskij1010-95
5Baszkiria Ufa108-11
6Sybir Nowosybirsk104-145
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje - strefa Zachód

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sygnał Równo101646
2Turbina Bałakowo1014108
3Cemientnik Czerkiessk101187
4Barykada Leningrad107-49
5Tajfun Elista106-92
6Lokomotiv Daugavpils106-100
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga - finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Junost Czerkiessk-77-
2Ural Sterlitamak-61-
3Łtawa Połtawa-34-
4Trud Meleuz-20-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa Zach

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Junost Czerkiessk1224-
2Celineks Ryga1216-
3Łtawa Połtawa1212-
4Chazri Baku1012-
5Masis Erewań118-
6Wolna Sewastopol114-
7Arciwi Tbilisi92-
8Szachter Czerwonograd10-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa Wsch

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Trud Meleuz1122-
2Ural Sterlitamak1220-
3Łucz Fergana1112-
4Saławat Saławat1112-
5Magnetit Rudnyj105-
6Montażnik Tiumeń94-
7Kama obw. permski121-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1987

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sygnał Równo1220337
2Turbina Bałakowo1220193
3Kuzbass Kemerowo121835
4Żiguli Togliatti1211-82
5Wostok Władywostok1210-20
6Neftiannik Oktiabrskij125-166
7Cemientnik Czerkiessk120-297
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1020-
2Sybir Nowosybirsk1016-
3Tajfun Elista1010-
4Lokomotiv Daugavpils108-
5Barykada Leningrad104-
6Ural Sterlitamak102-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa B

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Łtawa Połtawa24-
2Łucz Fergana22-
3Trud Meleuz20-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Łtawa Połtawa1220-
2Celineks Ryga1216-
3Białoruś Mińsk1216-
4Kolos Pińsk1214-
5Wolna Sewastopol126-
6Woschod Woźniesieńsk126-
7Szachter Czerwonograd126-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Trud Meleuz68-
2Saławat Saławat68-
3Chazri Baku66-
4Arciwi Tbilisi62-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Łucz Fergana612-
2Magnetit Rudnyj68-
3Sybir Omsk64-
4Metalurg Magnitogorsk60-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1988

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Baszkiria Ufa1222236
2Kuzbass Kemerowo121528
3Turbina Bałakowo121528
4Wostok Władywostok1214114
5Sygnał Równo1214-3
6Sybir Nowosybirsk124-238
7Żiguli Togliatti120-165
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Neftiannik Okitabrskij1221-
2Lokomotiv Daugavpils1218-
3Tajfun Elista1217-
4Barykada Leningrad1212-
5Cemientnik Czerkiessk1212-
6Łtawa Połtawa122-
7Łucz Fergana122-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa B

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SKA Lwów24-
2Junost Czerkiessk22-
3Saławat Saławat20-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SKA Lwów816-
2Celineks Ryga812-
3Woschod Woźniesieńsk74-
4Szachter Czerwonograd74-
5Tekstilszik Widnoje82-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Saławat Saławat816-
2Trud Meleuz812-
3Ural Sterlitamak86-
4Sybir Omsk84-
5Metalurg Magnitogorsk82-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Eliminacje – strefa 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Junost Czerkiessk1020-
2Chazri Baku1012-
3Donbass Donieck108-
4Masis Erewań108-
5Arciwi Tbilisi106-
6Tawrija Sewastopol106-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1989

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Turbina Bałakowo1218125
2Wostok Władywostok121696
3Baszkiria Ufa1216-1
4Lokomotiv Daugavpils1210-91
5Neftiannik Oktiabrskij1210-55
6Kuzbass Kemerowo128-45
7Sygnal Równo126-29
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SKA Lwów1222-
2Cemientnik Czerkiessk1220-
3Żiguli Togliatti1216-
4Sybir Nowosybirsk1213-
5Barykada Leningrad129-
6Tajfun Elista124-
7Junost Czerkiessk120-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa B - strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Awtoagregatnik Połtawa1424-
2Skif Donieck1418-
3Celineks Ryga1415-
4Tawrija Sewastopol1414-
5Woschod Woźniesieńsk1313-
6Podmoskwie obw. moskiewski1410-
7Kolos Pińsk148-
8Szachter Czerwonograd138-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa B - strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Saławat Saławat812-
2Łucz Fergana810-
3Trud Meleuz810-
4Ural Sterlitamak86-
5Metalurg Magnitogorsk82-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1990

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Wostok Władywostok1222206
2SKA Lwów1218164
3Turbina Bałakowo1216138
4Neftiannik Oktiabrskij1211-110
5Cemientnik Czerkiessk127-150
6Baszkiria Ufa126-132
7Lokomotiv Daugavpils124-116
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sybir Nowosybirsk1220140
2Kuzbass Kemerowo1215-8
3Barykada Leningrad121516
4Żiguli Togliatti1211-19
5Kamaz Równo121135
6Saławat Saławat12109
7Awtoagregatczik Połtawa122-173
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa B - strefa 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Tajfun Elista1018+212
2Szachter Czerwonograd1014+82
3Junost Czerkiessk1010-
4Celineks Ryga108-
5Skif Donieck106-
6Tawrija Sewastopol104-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa B - strefa 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Łucz Fergana816-
2Ural Sterlitamak810-
3Trud Meleuz810-
4Masis Erewań82-
5Start Ussuryjsk82-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1991

 Wyższa Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SKA Lwów1626+146
2Turbina Bałakowo1626+226
3Wostok Władywostok1624+140
4Stroitiel Oktiabrskij1622+137
5Lokomotiv Daugavpils1618-42
6Baszkiria Ufa1610-121
7Sybir Nowosybirsk168-63
8Cemientnik Czerkiessk168-131
9Kuzbass Kemerowo162-292
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Sygnał Równo1017212
2Tajfun Elista10144
3Saławat Saławat101439
4Żiguli Togliatti101171
5Szachter Czerwonograd104-119
6Ural Sterlitamak100-207
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Pierwsza Liga – Grupa B

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Trud Meleuz813-
2Junost Czerkiessk810+26
3Start Meleuz88-96
4Skif Donieck85-
5Sfera Sewastopol84-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1992

 Drużynowe Mistrzostwa WNP

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fantastika Równo-39-
2Stroitiel Oktiabrskij-27-
3Baszkiria Ufa-21-
4Wostok Władywostok-9-
5Start Ussuryjsk---
5Monolit Czerkiessk---
5Szachter Czerwonograd---
5Saławat Saławat---
9Kuzbass Kemerowo---
9Sybir Nowosybirsk---
9Turbina Bałakowo---
9Żiguli Togliatti---
9Trud Meleuz---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--




Odwiedziny (Visitors):
7542645


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl